NTZS

Luka Jokič
pic
Podatki o igralcu
Id 3439
Št. tekmovalne izkaznice 053/16/17
Starost 15 let (letnik 2008)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 04.02.2024 6 6 4310 4310
člani 18.02.2024 49 48 750 750
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Jurij Aguiar Zdovc 0:1 1:3
pic Lovro Ažman 2:0 6:0
pic Benjamin Bećirević 1:1 5:3
pic Luka Benčina 1:0 3:0
pic Patrik Blažević 2:0 6:0
pic Aljaž Bobek 0:1 1:3
pic Robert Boldin 1:3 6:10
pic Aljaž Brezovnik 1:0 3:0
pic Bor Brodnjak 15:0 46:6
pic Luka Čačić Blažek 3:0 9:1
pic Kristian Čerin 1:0 3:1
pic Matic Čopar 4:2 15:7
pic Lan Demšar 3:0 9:0
pic Mark Dimnik 9:0 27:4
pic Darko Drčić 1:0 3:0
pic Urban Ekar 1:0 3:0
pic Gašper Ekart 1:0 3:1
pic Til Erhatič 1:0 3:0
pic Mitja Erzetič 4:0 12:0
pic Viktor Fajmut 1:0 3:0
pic Miha Fatur 7:0 21:4
pic Aljaž Ferenčič 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 1:2 6:8
pic Ivo Frank 2:0 6:1
pic Simon Frank 2:2 7:8
pic Tristan Franko 1:0 3:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:0 3:0
pic Žan Gantar 1:1 4:5
pic Mark Gazvoda 7:1 23:8
pic Martin Gerkšič 1:0 3:0
pic Jaka Golob 0:1 1:3
pic Aljaž Goltnik 0:2 2:6
pic Matija Gorup 1:0 3:0
pic Tian Hajšek 2:0 6:0
pic Rene Hedl 3:0 9:0
pic Domen Hohnjec 1:7 7:23
pic Miha Homan 2:0 6:1
pic Gašper Hrovat 1:0 3:0
pic Mateo Ilić 4:0 12:0
pic Tine Ivančič 2:0 6:2
pic Darko Jamšek 1:2 5:8
pic Miha Jamšek 1:2 5:7
pic Erazem Janc 3:0 9:1
pic Urban Janc 4:0 12:0
pic Feliks Janje 1:0 3:0
pic Urban Janša 1:0 3:0
pic Tilen Jarc 1:0 3:0
pic Janez Jedlovčnik 5:1 18:7
pic Timotej Jerina 1:0 3:0
pic Jošt Jevšnikar 3:0 9:0
pic Dejan Jovanović 3:4 14:16
pic Svit Kadunc 1:0 3:0
pic Jaka Kalan 1:0 3:0
pic Ji Kejun 2:0 6:0
pic Bor Klešnik 3:0 9:1
pic Miha Kljajič 0:2 4:6
pic Timotej Kocjan 1:0 3:0
pic Mihael Kocjančič 0:2 0:6
pic Gregor Kocuvan 2:1 8:5
pic Lan Koglot 1:0 3:0
pic Nejc Konjiček 1:0 3:0
pic Bor Kontelj 2:0 6:0
pic Aleks Koren 12:0 37:8
pic Aleks Koželj 4:0 12:1
pic Jaka Krajnc 2:0 6:0
pic Jure Kraker 3:3 12:11
pic Urban Kralj 2:0 6:0
pic Andraž Kramžar 1:0 3:0
pic Boštjan Kraser 1:1 4:4
pic Jakob Križaj 3:0 9:0
pic Lovro Križnič 2:0 6:0
pic Luka Krušič 2:1 7:3
pic Brin Kunstelj 11:0 33:5
pic Borut Kutin 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 3:3 12:11
pic Alin Lesnik 4:2 15:11
pic Jaka Lesnik 1:0 3:0
pic Črt Likozar 1:0 3:0
pic Vitan Likozar 2:0 6:0
pic Jan Lipič 6:1 20:4
pic Kristian Ludvik 2:1 7:4
pic Mitja Lukner 1:0 3:2
pic Maks Maček 1:0 3:0
pic Tijan Malić 2:0 6:0
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:0
pic Filip Margon 1:0 3:0
pic Vid Marinšek 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 1:0 3:0
pic Andraž Metljak 1:0 3:0
pic Aleksandar Miščević 4:0 12:2
pic Filip Miščević 4:0 12:0
pic Maj Murn 6:2 20:10
pic Filip Mušić 7:0 22:1
pic Vid Nared 8:0 25:0
pic Andraž Novak 0:1 0:3
pic Igor Novel 1:0 3:0
pic Voranc Ogris 2:0 6:0
pic Mitja Omerzel 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 6:0 18:1
pic Mihajlo Pauković 3:0 9:2
pic Erik Paulin 0:4 0:12
pic Bojan Pavič 0:2 5:7
pic Tomaž Pelcar 0:1 1:3
pic Brin Peperko 1:0 3:0
pic Tomaž Pertovt 2:0 6:0
pic Tjaš Petrovčič 4:0 12:0
pic Jure Pintar 1:0 3:0
pic Leon Pinter 0:1 2:3
pic Anže Pišlar 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:10 2:30
pic Lovro Polajnar 1:0 3:0
pic Marko Potrbin 2:0 6:0
pic Aleks Primožič 1:0 3:0
pic Tomi Pugliese Štuva 3:0 9:3
pic Tai Puhan 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 0:3 3:9
pic Amadej Rešetič 1:0 3:0
pic Ažbe Rogelj 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 2:1 7:5
pic Jernej Rotar 2:0 6:0
pic Tarik Šaćirović 2:0 6:0
pic Luka Šantavec 1:0 3:1
pic Jaka Sedej 1:0 3:0
pic Marsel Šegula 2:0 6:2
pic Nino Šegula 5:3 17:15
pic Gorazd Selišek 2:0 6:1
pic Vid Semprimožnik 1:0 3:1
pic Zal Šesek 4:0 12:3
pic Žan Simončič 1:0 3:0
pic Filip Šinko 1:0 3:0
pic Jan Širec 2:0 6:0
pic Jaka Škofljanc 1:0 3:0
pic Aljaž Škufca 1:0 3:0
pic Jure Slatinšek 0:1 0:3
pic Uroš Slatinšek 0:2 1:6
pic Aljaž Šmaljcelj 0:1 2:4
pic Jure Smodiš 2:3 8:12
pic Tine Smole Justin 3:0 9:1
pic Gašper Srebočan Čebela 2:1 8:5
pic Tim Stajnko 7:0 21:0
pic Luka Stražišar 3:4 13:17
pic Žan Šuligoj 2:0 6:0
pic Aljaž Sušnik 1:0 3:0
pic Julian Tanze 1:0 3:0
pic Urh Trtnik 1:0 3:0
pic Mirza Tvrtković 1:2 4:7
pic Žiga Urbanc 3:1 11:7
pic Aleks Ušaj 3:0 9:3
pic Leon Veronik 1:0 3:0
pic Matic Vertuš 3:0 9:0
pic Patrik Videc 1:1 3:4
pic Gregor Vidmar 1:1 4:4
pic Žiga Vidmar 3:0 9:0
pic Igor Vinčec 1:0 3:0
pic Ivo Vitez 3:0 9:0
pic Darijan Vizjak 1:0 3:2
pic Blaž Vodlan 1:1 3:3
pic Tadej Vodušek 1:1 4:4
pic Brin Vovk Petrovski 3:8 10:28
pic Erik Filip Vrlič 1:0 3:0
pic Gregor Zafoštnik 0:2 0:6
pic Tim Zajec 1:0 3:1
pic Lenart Zalar Schroers 1:0 3:0
pic Nejc Zavasnik 4:0 12:4
pic Urban Zavasnik 1:0 3:0
pic Alain Zboržil 1:0 3:0
pic Jaka Zelko 1:0 3:0
pic Gašper Žirovnik Remenih 2:0 6:0
pic Bine Žličar 2:0 6:0
pic Jure Zlodej 2:0 6:1
pic Peter Zlodej 1:0 3:1
pic Anže Zrimšek Žiger 0:1 0:3
pic Andraž Zupančič 2:4 10:12
pic Domen Zupančič 1:0 3:2
pic Tej Zupanec 2:0 6:0
Skupaj: 361:113 1182:486
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTS Mengeš mladinci
2022/2023 NTS Mengeš kadeti
2021/2022 NTS Mengeš kadeti
2020/2021 NTS Mengeš mlajši kadeti
2019/2020 NTS Mengeš mlajši kadeti
2018/2019 NTS Mengeš mlajši kadeti
2017/2018 NTS Mengeš mlajši kadeti
2016/2017 NTS Mengeš mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
5. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
5. - 8. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
5. - 8. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
1. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
1. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
33. - 40. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
1. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
10. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
1. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
9. - 16. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
1. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
17. - 32. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
1. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
1. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
3. - 4. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
33. - 40. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
1. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
12. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
1. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
1. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
1. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
1. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
5. - 8. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
2. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
10. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
5. - 8. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
2. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
5. - 8. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
3. - 4. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
5. - 8. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
9. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
9. - 16. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
9. - 16. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
33. - 63. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
29. - 54. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
21. - 40. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
29. - 51. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
Skupaj: 47 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Lana Slatinšek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
2. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Bor Brodnjak M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
1. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Bor Brodnjak M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
2. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Lana Slatinšek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
5. - 8. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Bor Brodnjak M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Timotej Jerina M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Živa Markič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
1. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Lana Slatinšek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
1. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Maj Murn M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Jan Šobar M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
33. - 38. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Živa Markič X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Neža Pogačar Žun X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Bor Brodnjak M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
1. 22.05.2021 - 23.05.2021 pic Martin Gerkšič M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
1. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Maj Murn M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
2. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Jure Kraker M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Tereza Kavčič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Jan Šobar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic David Grad M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Brina Markič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 31. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Jan Šobar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Jan Šobar M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
Skupaj: 22 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
10.02.2024 1. SNTL 2023/2024, 12. krog - Inter Diskont I : Mengeš
5. tekma pic Bojan Pavič Inter Diskont I 8,-9,11,-4,-10 2:3 47:53
3. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -13,10,-9,8,10 3:2 57:54
1. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I 9,-8,-2,-5 1:3 26:42
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - Mengeš : Savinja ZIT I
4. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT I 6,8,4 3:0 33:18
2. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT I -6,-3,-9 0:3 18:33
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 2,6,8 3:0 33:16
4. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 5,5,8 3:0 33:18
2. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan 5,4,9 3:0 33:18
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - SU : Mengeš
7. tekma pic Mark Gazvoda SU -5,-8,8,6,7 3:2 46:43
5. tekma pic Jaka Škofljanc SU 5,9,5 3:0 33:19
3. tekma pic Žan Simončič SU 3,1,3 3:0 33:7
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Mengeš : Vrtojba
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 6,-9,2,9 3:1 42:28
4. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba 6,4,7 3:0 33:17
2. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 5,5,9 3:0 33:19
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Mengeš : Savinja ZIT II
4. tekma pic Domen Hohnjec Savinja ZIT II -9,-8,-7 0:3 24:33
2. tekma pic Miha Podobnik Savinja ZIT II -5,-2,-10 0:3 17:34
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Mengeš : Škofja Loka
4. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 5,10,8 3:0 34:23
2. tekma pic Jure Pintar Škofja Loka 4,1,3 3:0 33:8
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Mengeš : B2 I
4. tekma pic Andraž Kramžar B2 I 2,3,6 3:0 33:11
2. tekma pic Urban Kralj B2 I 8,6,6 3:0 33:20
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Mengeš : Vesna
4. tekma pic Tim Stajnko Vesna 9,9,9 3:0 33:27
2. tekma pic Tilen Jarc Vesna 2,0,2 3:0 33:4
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Savinja Žalec I : Mengeš
5. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec I 5,-14,3,9 3:1 47:33
3. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja Žalec I 9,9,4 3:0 33:22
13.01.2024 1. SNTL 2023/2024, 10. krog - SU : Mengeš
4. tekma pic Jure Slatinšek SU -5,-10,-5 0:3 20:34
1. tekma pic Uroš Slatinšek SU -3,10,-7,-8 1:3 30:43
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Miha Fatur Sav 3,-12,5,4 3:1 45:26
Top, 6. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -10,-4,-7 0:3 21:34
Top, 5. krog pic Domen Hohnjec Sav -7,-5,-9 0:3 21:33
Top, 4. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 6,-8,4,-8,-6 2:3 44:43
Top, 3. krog pic Matic Čopar Sav 0,0,0 3:0 33:0
Top, 2. krog pic Miha Podobnik Sav -7,-6,-6 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S 6,6,3 3:0 33:15
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Domen Hohnjec Sav 9,-9,-10,-11 1:3 41:45
Finalni del, osmina finala pic Aleks Koren Cir 11,-4,-8,8,6 3:2 47:47
Finalni del, 2. krog pic Mateo Ilić Arr 7,7,12 3:0 36:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 9,-8,4,4 3:1 41:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Semprimožnik Žal 3,9,-7,5 3:1 40:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Primožič Arr 1,1,1 3:0 33:3
11.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 5. krog - Mengeš : Kema Murexin I
3. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I -5,8,-4,-10 1:3 30:42
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav -3,-8,-4 0:3 15:33
Finalni del, osmina finala pic Zal Šesek Ves 4,9,-7,7 3:1 40:31
Finalni del, 2. krog pic Luka Šantavec Sob 5,5,-9,8 3:1 42:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 10,10,6 3:0 35:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Demšar Škl 5,4,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Voranc Ogris Int 2,2,2 3:0 33:6
21.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 3. krog - Mengeš : Inter Diskont I
6. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -11,10,-8,-9 1:3 40:45
14.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 2. krog - Savinja I : Mengeš
4. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -9,-2,-7 0:3 18:33
07.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 1. krog - Mengeš : SU
3. tekma pic Uroš Slatinšek SU -9,-10,-2 0:3 21:34
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Bor Brodnjak K-S 7,7,8 3:0 33:22
Top, 6. krog pic Mitja Erzetič Vrt 5,2,8 3:0 33:15
Top, 5. krog pic Urban Janc Ljub 5,2,3 3:0 33:10
Top, 4. krog pic Blaž Pandev Int 5,6,8 3:0 33:19
Top, 3. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 5,7,4 3:0 33:16
Top, 2. krog pic Aleks Koželj Sav 4,8,5 3:0 33:17
Top, 1. krog pic Aleks Koren Cir 8,8,1 3:0 33:17
22.04.2023 2. SNTL 2022/2023, 10. krog - Savinja Plasard II : Mengeš Racketry II
7. tekma pic Oskar Rosc Savinja Plasard II -6,5,-10,-7 1:3 34:39
4. tekma pic Domen Hohnjec Savinja Plasard II -9,-5,-10 0:3 24:34
1. tekma pic Dejan Jovanović Savinja Plasard II -8,8,-8,-8 1:3 35:41
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -3,-7,-5 0:3 15:33
Finalni del, 2. krog pic Zal Šesek Ves 6,9,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koželj Sav 5,9,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Sedej Log 6,2,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin 7,10,4 3:0 34:21
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, finale pic Bor Brodnjak K-S 7,7,7,9 4:0 44:30
Finalni del, polfinale pic Aleks Koren Cir 6,2,9,6 4:0 44:23
Finalni del, četrtfinale pic Filip Mušić K-S 7,2,3,5 4:0 44:17
Finalni del, osmina finala pic Blaž Pandev Int 1,2,9 3:0 33:12
Finalni del, 2. krog pic Filip Margon Arr 4,2,9 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Tijan Malić Log 2,6,9 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Polajnar ŠNT 7,4,3 3:0 33:14
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Bojan Pavič Ves 7,-11,-4,7,7,-8,-5 3:4 61:67
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Novak K-S -7,-3,-8 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Jamšek Int -9,9,9,1 3:1 42:30
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Mengeš Racketry II : Arrigoni I
8. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -9,-12,-7 0:3 28:36
4. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -9,2,-9,-10 1:3 39:36
2. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I 9,4,6 3:0 33:19
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Mengeš Racketry II : Rakek
8. tekma pic Luka Stražišar Rakek 11,-9,3,-5,10 3:2 50:46
7. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -7,5,10,-6,5 3:2 47:42
4. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 7,11,13 3:0 39:31
2. tekma pic Blaž Vodlan Rakek 6,5,9 3:0 33:20
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log 10,-9,-7,-6 1:3 34:43
Finalni del, 2. krog pic Nejc Zavasnik Sav 7,4,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Tej Zupanec Sav 8,3,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Patrik Blažević ŠD SU 7,1,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 6,5,10 3:0 34:21
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, finale pic Bor Brodnjak K-S 4,2,-7,-6,5 3:2 46:33
Finalni del, polfinale pic Aleks Koren Cir -4,2,2,-2,2 3:2 39:28
Finalni del, četrtfinale pic Filip Mušić K-S 4,-2,7,3 3:1 35:25
Finalni del, osmina finala pic Urban Janc Ljub 8,5,2 3:0 33:15
Finalni del, 2. krog pic Jošt Jevšnikar Int 4,5,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Jernej Rotar K-S 3,2,3 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Krajnc Sav 6,7,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Pišlar Arr 1,1,8 3:0 33:10
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Mengeš I : Kema Murexin
7. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin -7,7,5,-7,-5 2:3 41:45
4. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin 11,5,4 3:0 35:20
2. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin 3,4,6 3:0 33:13
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Mengeš I : Savinja II
7. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja II 7,-6,9,9 3:1 39:36
4. tekma pic Miha Fatur Savinja II 8,8,4 3:0 33:20
2. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja II -10,10,7,5 3:1 44:34
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Mengeš I : SU
6. tekma pic Patrik Blažević SU 5,2,8 3:0 33:15
3. tekma pic Mark Gazvoda SU 8,6,7 3:0 33:21
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Mengeš I : Arrigoni
7. tekma pic Ji Kejun Arrigoni 9,6,2 3:0 33:17
4. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni 6,6,6 3:0 33:18
2. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni -10,8,4,-9,3 3:2 52:38
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Mengeš I : Savinja ZIT
4. tekma pic Domen Hohnjec Savinja ZIT -8,-2,10,-3 1:3 25:43
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja ZIT -11,6,-8,-9 1:3 39:41
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Mengeš I : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 6,3,3 3:0 33:12
4. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 1,7,7 3:0 33:15
2. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 8,3,8 3:0 33:19
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 7,12,11 3:0 38:30
4. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan 5,5,7 3:0 33:17
2. tekma pic Lovro Ažman Kajuh-Slovan 4,4,6 3:0 33:14
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Mengeš I : Cirkovce
7. tekma pic Aleks Koren Cirkovce 7,-6,5,4 3:1 39:27
4. tekma pic Jan Širec Cirkovce 2,2,5 3:0 33:9
2. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce 1,0,9 3:0 33:10
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Letrika : Mengeš I
8. tekma pic Filip Miščević Letrika 4,8,5 3:0 33:17
4. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 7,4,6 3:0 33:17
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 5,3,11 3:0 35:19
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Savinja I ZIT : Mengeš I
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja I ZIT 10,3,8 3:0 34:21
1. tekma pic Rene Hedl Savinja I ZIT 7,3,1 3:0 33:11
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Mengeš Racketry II : Ilirija
8. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -7,8,-1,-6 1:3 25:41
7. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -3,10,5,9 3:1 37:35
4. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 7,3,6 3:0 33:16
2. tekma pic Robert Boldin Ilirija 6,-7,-3,-10 1:3 31:40
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Mengeš Racketry II : Logatec
4. tekma pic Tristan Franko Logatec 2,2,7 3:0 33:11
2. tekma pic Tijan Malić Logatec 6,7,9 3:0 33:22
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
5. tekma pic Voranc Ogris Fužinar Inter Diskont 8,7,8 3:0 33:23
3. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 5,3,5 3:0 33:13
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Mengeš I : Krka
4. tekma pic Žiga Vidmar Krka 9,2,7 3:0 33:18
2. tekma pic Matic Vertuš Krka 4,4,6 3:0 33:14
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Savinja II : Mengeš I
5. tekma pic Miha Fatur Savinja II 6,2,-9,-10,8 3:2 52:39
3. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja II -10,5,2,10 3:1 44:29
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Mengeš I : Šentjošt I
4. tekma pic Maks Maček Šentjošt I 2,9,2 3:0 33:13
2. tekma pic Urban Janša Šentjošt I 3,8,9 3:0 33:20
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - B2 II : Mengeš I
4. tekma pic Jakob Križaj B2 II 10,3,4 3:0 34:17
1. tekma pic Vitan Likozar B2 II 1,1,1 3:0 33:3
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Mengeš I : Savinja II
1. tekma pic Jaka Krajnc Savinja II 5,5,7 3:0 33:17
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Mengeš I : Arrigoni
5. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 7,-9,6,5 3:1 42:29
1. tekma pic Ji Kejun Arrigoni 6,6,5 3:0 33:17
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 6,10,5 3:0 34:21
Top, 6. krog pic Miha Fatur Sav 1,7,4 3:0 33:12
Top, 5. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 4,-9,1,6 3:1 42:22
Top, 4. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -4,7,7,9 3:1 37:34
Top, 3. krog pic Timotej Jerina Men 2,6,10 3:0 34:18
Top, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -4,8,10,-5,-9 2:3 41:51
Top, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 6,10,3 3:0 34:19
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Bor Brodnjak K-S -11,2,3,5 3:1 44:23
Top, 6. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 4,-8,8,6 3:1 41:29
Top, 5. krog pic Aleks Koren Cir 9,9,-4,11 3:1 39:40
Top, 4. krog pic Brin Kunstelj Sav 3,8,5 3:0 33:16
Top, 3. krog pic Mitja Erzetič Vrt 3,1,6 3:0 33:10
Top, 2. krog pic Tim Stajnko Ves 8,7,7 3:0 33:22
Top, 1. krog pic Blaž Pandev Int 4,11,4 3:0 35:19
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jovanović Sav -8,4,10,-6,-9 2:3 46:47
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koren Cir 6,8,-4,8 3:1 37:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Koglot Gor 7,6,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihajlo Pauković Arr 9,3,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Julian Tanze PPR 3,4,2 3:0 33:9
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Arrigoni I : Mengeš Racketry II
7. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -7,-10,-10 0:3 27:35
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -8,-7,-4 0:3 19:33
1. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I 6,8,-5,6 3:1 38:31
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Rakek : Mengeš Racketry II
8. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -9,-8,7,13,10 3:2 55:52
5. tekma pic Jurij Aguiar Zdovc Rakek -7,-9,5,-5 1:3 32:38
3. tekma pic Luka Stražišar Rakek -5,5,-7,-11 1:3 34:40
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, finale pic Aleks Koren Cir 8,8,8 3:0 33:24
Finalni del, polfinale pic Brin Kunstelj Sav -13,3,9,5 3:1 46:32
Finalni del, četrtfinale pic Tim Stajnko Ves 5,6,9 3:0 33:20
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Škufca Men 2,5,9 3:0 33:16
Finalni del, 2. krog pic Urh Trtnik Men 2,6,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Jernej Rotar K-S 2,1,2 3:0 33:5
Kvalifikacije, 2. krog pic Vitan Likozar B2 5,4,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Ažbe Rogelj Pres 0,0,0 3:0 33:0
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Mengeš Racketry II : Kema Murexin II
8. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin II -6,6,-9,2,9 3:2 48:39
7. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin II -12,-11,8,6,5 3:2 56:46
4. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -8,7,9,8 3:1 41:35
2. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II 5,9,3 3:0 33:17
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Mengeš Racketry II : Sobota I
7. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I -10,-8,-8 0:3 26:34
4. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I -8,-3,-2 0:3 13:33
2. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota I -9,6,8,-3,9 3:2 45:45
22.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Ilirija : Mengeš Racketry II
7. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 5,4,5 3:0 33:14
4. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 5,8,6 3:0 33:19
1. tekma pic Robert Boldin Ilirija -13,7,5,8 3:1 46:35
22.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Logatec : Mengeš Racketry II
4. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 4,8,2 3:0 33:14
1. tekma pic Vid Marinšek Logatec 4,6,3 3:0 33:13
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 1,-12,-9,5,-2 2:3 45:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Homan Int -7,6,3,7 3:1 40:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 7,3,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Sušnik Ili 8,4,8 3:0 33:20
08.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Mengeš Racketry II : Ptuj
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj 6,12,3 3:0 36:21
4. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 7,8,6 3:0 33:21
2. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 4,5,6 3:0 33:15
08.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Mengeš Racketry II : Xiom Muta
8. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -8,9,9,7 3:1 41:36
7. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -8,-4,8,-8 1:3 31:41
4. tekma pic Mitja Lukner Xiom Muta -9,-5,10,8,12 3:2 51:52
2. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 4,4,-9,-8,9 3:2 50:39
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, finale pic Bor Brodnjak K-S 8,5,5 3:0 33:18
Finalni del, polfinale pic Brin Kunstelj Sav 10,8,6 3:0 34:24
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Erzetič Vrt 8,6,8 3:0 33:22
Finalni del, osmina finala pic Lovro Križnič Men 0,3,6 3:0 33:9
Finalni del, 2. krog pic Filip Miščević Vrt 7,3,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 3,5,13 3:0 37:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Križaj B2 3,2,3 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Benčina Ili 5,7,1 3:0 33:13
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Mengeš : Savinja ZIT
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja ZIT -9,9,9,7 3:1 42:36
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš
4. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 9,5,10 3:0 34:24
2. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 8,5,7 3:0 33:20
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Cirkovce : Mengeš
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce 1,8,3 3:0 33:12
2. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce 5,1,5 3:0 33:11
05.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 2. krog - Mengeš : Savinja II
1. tekma pic Bine Žličar Savinja II 2,5,6 3:0 33:13
04.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja III : Mengeš
2. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja III 3,5,5 3:0 33:13
04.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Krka : Mengeš
4. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 2,0,-10,11 3:1 45:25
2. tekma pic Žiga Vidmar Krka 7,6,2 3:0 33:15
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 7,5,-8,11 3:1 43:34
Top, 6. krog pic Bor Brodnjak K-S 3,5,10 3:0 34:18
Top, 5. krog pic Mark Dimnik Ves 5,4,8 3:0 33:17
Top, 4. krog pic Maj Murn ŠD SU 8,7,-9,9 3:1 42:35
Top, 3. krog pic Vid Nared K-S 9,7,5 3:0 33:21
Top, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav 6,5,-11,5 3:1 44:29
Top, 1. krog pic Aleks Koren Cir 3,8,4 3:0 33:15
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jovanović Sav -6,-4,10,-6 1:3 28:43
Finalni del, 2. krog pic Luka Stražišar PPR 9,-8,4,-5,14 3:2 51:49
Finalni del, 1. krog pic Jure Kraker Muta 5,3,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 2,7,-10,-9,-5 2:3 46:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Nared K-S 2,5,9 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Rene Hedl Sav 7,3,8 3:0 33:18
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Janez Jedlovčnik Krka 1,-11,12,-8,6,-4,-8 3:4 67:65
Finalni del, četrtfinale pic Vid Nared K-S 4,7,3,9 4:0 44:23
Finalni del, osmina finala pic Filip Mušić K-S 4,9,6 3:0 33:19
Finalni del, 2. krog pic Martin Gerkšič Men 10,7,7 3:0 34:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Kontelj Ves 6,1,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Bine Žličar Sav 2,7,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Svit Kadunc ŠNT 4,1,1 3:0 33:6
19.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 10. krog - Savinja II : Mengeš II
7. tekma pic Matic Čopar Savinja II 7,9,5 3:0 33:21
5. tekma pic Oskar Rosc Savinja II 7,4,8 3:0 33:19
3. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II 7,7,10 3:0 34:24
12.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 9. krog - Mengeš II : Arrigoni
8. tekma pic Simon Frank Arrigoni 9,-9,10,-6,6 3:2 49:47
6. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 4,3,4 3:0 33:11
3. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -8,-5,-5 0:3 18:33
12.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 9. krog - Mengeš II : Rakek
8. tekma pic Luka Stražišar Rakek -10,6,7,8 3:1 43:33
6. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -15,6,7,-9,4 3:2 57:45
3. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -2,5,8,-3,-6 2:3 33:46
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -5,-7,9,-4,12,-9 2:4 50:65
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -11,9,-7,9,8 3:2 51:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 8,9,6 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -5,-4,-0 0:3 9:33
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Domen Hohnjec Sav -7,9,-5,-10 1:3 33:43
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Fortuna Ves 3,9,-9,-5,3 3:2 47:37
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koren Cir 6,-9,6,3 3:1 42:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -9,6,8,-15,4 3:2 57:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Hrovat K-S 2,4,1 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 3,3,7 3:0 33:13
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, finale pic Mark Dimnik Ves 8,7,3 3:0 33:18
Finalni del, polfinale pic Bor Brodnjak K-S -4,-6,7,6,9 3:2 43:44
Finalni del, četrtfinale pic Maj Murn ŠD SU 6,3,5 3:0 33:14
Finalni del, osmina finala pic Nejc Zavasnik Sav -8,12,7,-8,3 3:2 52:44
Finalni del, 2. krog pic Tej Zupanec Sav 3,3,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Kontelj Ves 6,7,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Marko Potrbin PPR 3,2,4 3:0 33:9
12.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 8. krog - Ilirija : Mengeš II
7. tekma pic Robert Boldin Ilirija -8,-4,-10 0:3 22:34
5. tekma pic Borut Kutin Ilirija 1,1,5 3:0 33:7
3. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija -8,9,-10,-9 1:3 38:43
12.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 8. krog - Melamin : Mengeš II
6. tekma pic Tim Zajec Melamin 5,8,-4,4 3:1 37:28
2. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -7,8,7,2 3:1 40:28
05.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 7. krog - Mengeš II : Kema Puconci II
5. tekma pic Nino Šegula Kema Puconci II -3,-5,10,-7 1:3 27:43
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Puconci II -7,-8,-7 0:3 22:33
05.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 7. krog - Mengeš II : Sobota
7. tekma pic Miha Jamšek Sobota -7,7,-9,-14 1:3 41:45
4. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota 7,-2,6,-5,-3 2:3 32:46
2. tekma pic Smiljan Mekicar Sobota 9,4,5 3:0 33:18
22.01.2022 2. SNTL 2021/2022, 6. krog - Ptuj : Mengeš II
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj 12,-5,-5,-7 1:3 31:45
5. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 1,5,-7,5 3:1 40:22
3. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 5,-7,7,-7,2 3:2 47:36
22.01.2022 2. SNTL 2021/2022, 6. krog - Tempo : Mengeš II
7. tekma pic Miha Kljajič Tempo -6,10,-3,9,-8 2:3 40:52
5. tekma pic Patrik Videc Tempo 10,-10,11,1 3:1 46:34
3. tekma pic Tadej Vodušek Tempo -5,-9,7,-7 1:3 32:40
11.12.2021 2. SNTL 2021/2022, 5. krog - Mengeš II : Savinja II
8. tekma pic Oskar Rosc Savinja II -12,-7,9,2,5 3:2 52:41
6. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II 11,-8,12,-9,9 3:2 55:54
3. tekma pic Matic Čopar Savinja II -5,9,-6,-5 1:3 27:42
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -8,9,7,2 3:1 41:29
Top, 6. krog pic Domen Hohnjec Sav 9,-8,3,-8,9 3:2 49:43
Top, 5. krog pic Aljaž Fortuna Ves 13,1,-6,-6,-9 2:3 47:47
Top, 4. krog pic Luka Stražišar PPR -9,9,-8,-4 1:3 32:42
Top, 3. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 8,8,9 3:0 33:25
Top, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 4,7,11 3:0 35:22
Top, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -9,-7,-8 0:3 24:33
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Mark Dimnik Ves -6,9,5,-10,5 3:2 49:42
Top, 6. krog pic Vid Nared K-S 4,7,6 3:0 33:17
Top, 5. krog pic Maj Murn ŠD SU 8,9,-7,7 3:1 40:35
Top, 4. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 6,8,-9,4 3:1 42:29
Top, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S -7,7,8,4 3:1 40:30
Top, 2. krog pic Tim Stajnko Ves 7,7,5 3:0 33:19
Top, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav 6,6,9 3:0 33:21
27.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 4. krog - Arrigoni : Mengeš II
7. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -8,-4,-7 0:3 19:33
5. tekma pic Igor Novel Arrigoni 8,9,5 3:0 33:22
3. tekma pic Simon Frank Arrigoni 8,11,12 3:0 38:31
27.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 4. krog - Rakek : Mengeš II
5. tekma pic Luka Stražišar Rakek 6,-5,-11,-5 1:3 32:41
3. tekma pic Blaž Vodlan Rakek -7,-7,-6 0:3 20:33
13.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 3. krog - Mengeš II : Ilirija
5. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -10,-5,-3 0:3 18:34
1. tekma pic Robert Boldin Ilirija -4,10,6,-8,-9 2:3 44:49
13.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 3. krog - Mengeš II : Melamin
2. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -10,12,-4,-5 1:3 33:46
16.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 2. krog - Kema Puconci II : Mengeš II
7. tekma pic Nino Šegula Kema Puconci II 4,8,9 3:0 33:21
5. tekma pic Jan Lipič Kema Puconci II 8,7,8 3:0 33:23
3. tekma pic Jure Smodiš Kema Puconci II 8,-8,6,-7,7 3:2 48:43
16.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 2. krog - Sobota : Mengeš II
8. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota 9,10,8 3:0 34:27
4. tekma pic Miha Jamšek Sobota -9,13,-5,-6 1:3 35:46
1. tekma pic Igor Vinčec Sobota 2,7,8 3:0 33:17
09.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Mengeš II : Ptuj
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj 9,4,9 3:0 33:22
1. tekma pic Darko Drčić Ptuj 13,9,8 3:0 37:30
09.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Mengeš II : Tempo
9. tekma pic Patrik Videc Tempo -9,-3,-9 0:3 21:33
5. tekma pic Tadej Vodušek Tempo 6,-8,10,8 3:1 42:35
1. tekma pic Miha Kljajič Tempo 9,-4,-77,8,-9 2:3 112:118
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, finale pic Mark Dimnik Ves 5,11,7 3:0 35:23
Finalni del, polfinale pic Bor Brodnjak K-S 4,3,10 3:0 34:17
Finalni del, četrtfinale pic Vid Nared K-S 9,5,5 3:0 33:19
Finalni del, osmina finala pic Zal Šesek Ves 5,2,1 3:0 33:8
Finalni del, 2. krog pic Žiga Vidmar Krka 7,5,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log 7,10,6 3:0 34:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Zavasnik Sav 1,3,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Kralj B2 2,2,3 3:0 33:7
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - Mengeš I : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Leon Veronik Fužinar Inter Diskont 9,4,5 3:0 33:18
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Mengeš I : Kema
1. tekma pic Nino Šegula Kema -9,-8,-10 0:3 27:34
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja I : Mengeš I
3. tekma pic Dejan Jovanović Savinja I 8,-7,6,-8,10 3:2 49:46
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Mengeš I : SU
5. tekma pic Mark Gazvoda SU 7,8,7 3:0 33:22
2. tekma pic Mitja Omerzel SU -2,-8,-8 0:3 18:33
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Mengeš I : Vesna I
3. tekma pic Mark Dimnik Vesna I 4,10,2 3:0 34:16
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 8,7,12 3:0 36:27
2. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -4,-5,-5 0:3 14:33
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Kema : Mengeš I
1. tekma pic Nino Šegula Kema 6,-10,-11,-4 1:3 36:42
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Gorica : Mengeš I
1. tekma pic Žan Šuligoj Gorica 8,4,5 3:0 33:17
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -2,-2,-7 0:3 11:33
Finalni del, 2. krog pic Tomaž Pertovt Sav 8,7,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 6,10,3 3:0 34:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Ekar B2 6,1,1 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 6,8,4 3:0 33:18
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, finale pic Brin Kunstelj Sav 5,7,9 3:0 33:21
Finalni del, polfinale pic Filip Mušić K-S 2,8,6 3:0 33:16
Finalni del, četrtfinale pic Blaž Pandev Int 10,-8,6,5 3:1 42:32
Finalni del, osmina finala pic Rene Hedl Sav 4,4,1 3:0 33:9
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 3,3,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Marko Potrbin PPR 4,3,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Širec Cir 5,3,2 3:0 33:10
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, finale pic Mark Dimnik Ves 8,10,6 3:0 34:24
Finalni del, polfinale pic Maj Murn ŠD SU 9,-6,5,6 3:1 39:31
Finalni del, četrtfinale pic Brin Kunstelj Sav -5,2,6,4 3:1 38:23
Finalni del, osmina finala pic Miha Fatur Sav 5,3,6 3:0 33:14
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koželj Sav 4,2,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Mušić K-S 6,9,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Miščević Vrt 8,6,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Viktor Fajmut Int 1,1,4 3:0 33:6
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav 10,-5,-7,-10 1:3 34:44
Finalni del, osmina finala pic Janez Jedlovčnik Krka 5,7,5 3:0 33:17
Finalni del, 2. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 2,5,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log 5,10,5 3:0 34:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Kristian Čerin K-S 9,2,-10,10 3:1 44:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lenart Zalar Schroers Pres 5,5,1 3:0 33:11
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, finale pic Maj Murn ŠD SU -8,16,-9,4,-9 2:3 55:53
Finalni del, polfinale pic Tim Stajnko Ves 8,6,7 3:0 33:21
Finalni del, četrtfinale pic Urban Janc Ljub 6,7,3 3:0 33:16
Finalni del, osmina finala pic Miha Fatur Sav 6,9,8 3:0 33:23
Finalni del, 1. krog pic Lovro Ažman K-S 6,4,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Jakob Križaj B2 1,6,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Vitan Plajnšek Cir 4,6,3 3:0 33:13
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš I : Logatec
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec -7,-12,-12 0:3 31:39
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Mengeš I : Vesna
5. tekma pic Bor Klešnik Vesna 4,3,4 3:0 33:11
1. tekma pic Mark Dimnik Vesna 10,5,-10,-3,10 3:2 48:48
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Krka : Mengeš I
6. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 7,5,3 3:0 33:15
2. tekma pic Benjamin Bećirević Krka 6,7,2 3:0 33:15
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - SU : Mengeš I
6. tekma pic Maj Murn SU 6,9,0 3:0 33:15
2. tekma pic Andraž Zupančič SU -8,-9,5,-9 1:3 37:38
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš I : Škofja Loka
1. tekma pic Jaka Kalan Škofja Loka 3,5,6 3:0 33:14
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Savinja II : Mengeš I
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II 9,9,-7,5 3:1 40:34
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Krka : Mengeš I
6. tekma pic Matic Vertuš Krka 9,7,3 3:0 33:19
2. tekma pic Benjamin Bećirević Krka -7,-7,9,5,-8 2:3 44:47
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Erazem Janc Ljub 7,8,9 3:0 33:24
Top, 6. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 6,6,-5,7 3:1 38:30
Top, 5. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 4,6,-5,9 3:1 38:30
Top, 4. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 9,-6,-6,-7 1:3 30:42
Top, 3. krog pic Tine Smole Justin Log 9,-8,7,10 3:1 42:37
Top, 2. krog pic Alin Lesnik Muta -9,2,6,6 3:1 42:25
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Maj Murn ŠD SU -9,-4,-10 0:3 23:34
Finalni del, osmina finala pic Miha Fatur Sav 3,7,-10,5 3:1 43:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Peperko K-S 5,3,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Križnič B2 15,1,1 3:0 39:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Amadej Rešetič Krka 7,13,5 3:0 37:25
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -5,-11,-2 0:3 18:35
Finalni del, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -10,3,3,7 3:1 43:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU 6,-10,7,9 3:1 43:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Demšar Škl 5,4,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Mateo Ilić Arr 5,6,6 3:0 33:17
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta -3,-7,-9 0:3 19:33
Finalni del, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 2,8,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav 9,-8,-10,-1 1:3 30:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Ivo Frank Log 3,5,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Erik Filip Vrlič K-S 5,2,3 3:0 33:10
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Erazem Janc Ljub 9,-6,9,5 3:1 39:34
Top, 6. krog pic Aleks Ušaj Vrt -5,8,9,7 3:1 38:35
Top, 5. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -8,-6,-8 0:3 22:33
Top, 4. krog pic Bor Klešnik Ves 5,8,7 3:0 33:20
Top, 3. krog pic Miha Podobnik Log -9,-5,-4 0:3 18:33
Top, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -6,5,10,-6,5 3:2 46:42
Top, 1. krog pic Jure Kraker Muta 8,-5,7,-11,3 3:2 49:42
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -5,-7,10,-3 1:3 27:43
Finalni del, osmina finala pic Zal Šesek Ves 4,-9,3,-8,5 3:2 50:34
Finalni del, 2. krog pic Blaž Pandev Int 5,9,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Vertuš Krka 8,5,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Ivo Frank Log 6,5,-9,6 3:1 42:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav 9,3,2 3:0 33:14
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Bine Rakušček Log -9,-10,-6 0:3 25:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 8,6,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Dimnik Ves 3,9,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Alin Lesnik Muta 3,-9,10,4 3:1 43:28
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 2. krog - Mengeš I : Savinja I
2. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -7,-5,-5 0:3 17:33
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Mengeš I : Muta
2. tekma pic Alin Lesnik Muta -9,12,-7,-4 1:3 34:45
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Arrigoni : Mengeš I
2. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -4,-8,-8 0:3 20:33
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Jure Kraker Muta -8,-8,-9 0:3 25:33
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Ušaj Vrt -8,3,11,-8,11 3:2 53:47
Finalni del, osmina finala pic Erazem Janc Ljub 6,1,7 3:0 33:14
Finalni del, 1. krog pic Tim Stajnko Ves 7,6,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Črt Likozar B2 1,1,2 3:0 33:4
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
4. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 4,11,6 3:0 35:21
1. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 5,3,3 3:0 33:11
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Mengeš I : B2
1. tekma pic Žan Gantar B2 9,-9,11,-11,6 3:2 55:50
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Mengeš I : Savinja I
5. tekma pic Matic Čopar Savinja I -7,-10,4,3,-8 2:3 47:41
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -4,6,9,9 3:1 37:35
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -0,-9,-6 0:3 15:33
Finalni del, osmina finala pic Tine Ivančič Arr -7,11,-7,6,9 3:2 49:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 2,9,10 3:0 34:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Mateo Ilić Arr 3,3,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koren Cir 5,1,3 3:0 33:9
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Bobek Int -8,-6,7,-4 1:3 29:40
Finalni del, osmina finala pic Jure Kraker Muta 5,9,11 3:0 35:25
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Alin Lesnik Muta -3,12,7,-6,5 3:2 45:46
Top, 6. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 11,-9,-5,9,5 3:2 49:47
Top, 5. krog pic Žan Šuligoj Gor 3,1,2 3:0 33:6
Top, 4. krog pic Bor Klešnik Ves -7,3,9,4 3:1 40:27
Top, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 5,4,4 3:0 33:13
Top, 2. krog pic Tarik Šaćirović Gor 4,9,4 3:0 33:17
Top, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 13,7,-19,-7,-8 2:3 60:63
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta 14,-2,6,-6,-5 2:3 40:53
Finalni del, 1. krog pic Jure Zlodej Ves 8,5,-6,5 3:1 39:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Dimnik Ves 14,7,15 3:0 44:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Til Erhatič Cir 6,1,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Timotej Kocjan Krka 4,1,3 3:0 33:8
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Mengeš I : Rakek
3. tekma pic Luka Stražišar Rakek 7,-10,-5,-5 1:3 31:41
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Jure Kraker Muta 4,-10,-6,8,-12 2:3 50:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -10,6,5,4 3:1 43:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Feliks Janje K-S 6,7,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Smole Justin Log 7,9,8 3:0 33:24
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Mengeš I : Vesna
5. tekma pic Peter Zlodej Vesna 8,9,-10,6 3:1 43:35
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -7,-7,-6 0:3 20:33
Finalni del, 1. krog pic Alain Zboržil Arr 7,8,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta -8,-8,9,-10 1:3 37:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Smole Justin Log 9,4,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Ivančič Arr 7,5,7 3:0 33:19
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Leon Pinter Mb - ZM 4,10,-6,-3,-9 2:3 41:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Bine Rakušček Log 8,-11,-7,-8 1:3 37:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -6,-4,-4 0:3 14:33
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 6,-10,-9,-5 1:3 35:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Golob Krka 9,-3,-7,-8 1:3 29:42
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Mali finale, finale pic Andraž Zupančič Krka 8,8,8 3:0 33:24
Mali finale, polfinale pic Alin Lesnik Muta 10,-9,8,10 3:1 44:39
Mali finale, četrtfinale pic Jaka Lesnik Muta 6,5,6 3:0 33:17
Mali finale, osmina finala pic Jure Zlodej Ves 5,10,3 3:0 34:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Gorup Arr 2,3,6 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Bine Rakušček Log 7,10,-2,-10,-6 2:3 41:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -7,-2,-1 0:3 10:33
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Mali finale, finale pic Žan Gantar B2 7,-8,-10,-5 1:3 34:41
Mali finale, polfinale pic Matic Čopar Sav 10,5,-8,5 3:1 42:31
Mali finale, četrtfinale pic Tomi Pugliese Štuva Arr 4,4,3 3:0 33:11
Mali finale, 1. krog pic Andraž Metljak Vrh 7,1,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Tarik Šaćirović Gor 3,8,1 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves 7,-6,-4,-5 1:3 26:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Alin Lesnik Muta -8,11,-8,5,-9 2:3 49:49
Skupaj: 76,16 % 361:113 1182:486 16755:12589
Preskoči na orodno vrstico