NTZS

Aleks Ušaj
pic
Podatki o igralcu
Id 3373
Št. tekmovalne izkaznice 128/15/16
Starost 17 let (letnik 2006)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 04.02.2024 26 29 1200 1200
člani 18.02.2024 88 88 180 180
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Benjamin Bećirević 2:0 7:2
pic Klemen Belehar 1:1 4:4
pic Patrik Blažević 1:0 3:0
pic Aljaž Bobek 2:2 9:7
pic May Bočko 2:0 6:2
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:0
pic Marko Brajkovič 1:0 3:2
pic Robert Brajkovič 1:1 3:5
pic Vid Brezovnik 1:0 3:0
pic Bor Brodnjak 3:0 9:0
pic Lenart Antonij Brus 2:0 6:0
pic Enej Buh 1:0 3:0
pic Luka Čačić Blažek 7:0 21:4
pic Jure Čampa 3:0 9:0
pic Uroš Cerar 0:3 4:9
pic Kristian Čerin 2:0 6:0
pic Matic Čopar 5:4 19:17
pic Lan Demšar 2:0 6:0
pic Mark Dimnik 2:0 6:0
pic Til Erhatič 1:0 3:0
pic Miha Fatur 4:2 14:10
pic Aljaž Fortuna 1:7 11:21
pic Ivo Frank 2:0 6:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:0 3:0
pic Mark Gazvoda 3:0 9:0
pic Timi Gider 2:0 6:0
pic Aljaž Godec 0:1 0:3
pic Jaka Golob 1:0 3:1
pic Aljaž Goltnik 0:4 3:12
pic Matija Gorup 1:0 3:0
pic Boris Govednik 2:0 6:0
pic David Grad 3:2 12:9
pic Domen Grčar 2:0 6:0
pic Erazem Gregorič 1:0 3:0
pic Maj Grošelj 3:0 9:0
pic Jure Gruden 1:0 3:0
pic Tadej Gungl 2:0 6:0
pic Tian Hajšek 1:0 3:0
pic Rene Hedl 1:0 3:2
pic Domen Hohnjec 1:2 7:7
pic Miha Homan 0:1 0:3
pic Oskar Horvat 1:0 3:0
pic Gašper Hrovat 1:0 3:0
pic Mateo Ilić 3:2 11:7
pic Tine Ivančič 3:0 9:1
pic Anže Jakovac 1:0 3:0
pic Dominik Janc 1:0 3:2
pic Erazem Janc 3:0 9:1
pic Urban Janc 1:0 3:0
pic Primož Jazbič 2:0 6:0
pic Janez Jedlovčnik 3:1 10:5
pic Timotej Jerina 3:0 9:3
pic Đorđe Jerković 3:0 9:0
pic Jan Jevšnik 0:1 1:3
pic Jošt Jevšnikar 3:0 9:0
pic Dejan Jokič 0:4 0:13
pic Luka Jokič 0:3 3:9
pic Dejan Jovanović 1:2 5:6
pic Jaka Kanc 1:1 5:4
pic Rok Kapun 3:0 9:3
pic Ji Kejun 1:0 3:0
pic Slavko Keršič 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 4:0 12:3
pic Roj Klopčič 2:0 6:0
pic David Kne 2:0 6:0
pic Emanuel Kocjančič 1:0 3:1
pic Mihael Kocjančič 0:4 5:12
pic Lan Koglot 5:1 16:5
pic Nejc Kokoravec 1:0 3:0
pic Filip Kolle 0:2 0:6
pic Nejc Konjiček 1:0 3:0
pic Aleks Koren 1:0 3:0
pic Maj Koršič 1:0 3:0
pic Aleks Koželj 3:0 9:0
pic Jure Kraker 10:0 30:12
pic Jurij Kralj 1:0 3:0
pic Jan Krč 0:2 1:6
pic Jakob Križaj 1:0 3:0
pic Lovro Križnič 1:0 3:1
pic Jan Kromar 3:0 9:2
pic Tine Krpan 1:1 4:3
pic Jaka Kumar 1:0 3:0
pic Brin Kunstelj 3:2 12:7
pic Maks Lah 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 4:4 17:12
pic Taj Lavrič 0:1 1:3
pic Alin Lesnik 1:0 3:1
pic Jaka Lesnik 5:0 15:0
pic Lovro Lešnik 1:0 3:0
pic Luka Likar 2:0 6:3
pic Rok Likar 2:2 7:9
pic Črt Likozar 1:0 3:0
pic Jan Lipič 2:6 10:20
pic Andraž Maček 0:1 2:3
pic Tim Marguč 1:0 3:0
pic David Rey Markl 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 0:3 2:9
pic Tomaž Mihelj 1:4 4:14
pic Tim Mori 0:1 0:3
pic Maj Murn 5:0 15:1
pic Vid Nared 2:0 6:0
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:3 0:9
pic Matija Novel 0:1 0:3
pic Martin Oberč 1:0 3:0
pic Žiga Oblak 1:0 3:0
pic Žan Okorn 2:0 6:0
pic Mitja Omerzel 0:2 0:6
pic Blaž Pandev 2:0 6:1
pic Tim Pangos 2:0 6:0
pic Mihajlo Pauković 5:0 15:8
pic Tomaž Pertovt 1:0 3:0
pic Tjaš Petrovčič 1:0 3:1
pic Lovro Plahanc 1:0 3:0
pic Nejc Plahuta 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 2:17 13:54
pic Luka Pšenič 2:0 6:0
pic Sven Pucihar 3:0 9:0
pic Tomi Pugliese Štuva 4:0 12:0
pic Tai Puhan 1:0 3:0
pic Miha Rajterič 1:0 3:0
pic Adam Rakun 1:0 3:1
pic Bine Rakušček 2:2 8:8
pic Nace Ravnikar 1:0 3:0
pic Anže Rogelj 1:0 3:0
pic Lukas Rojko 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 0:1 0:3
pic Tine Rosenstein 1:0 3:0
pic Tarik Šaćirović 3:0 9:4
pic Nel Savšek Pintarič 2:0 6:2
pic Jaka Sedej 2:0 6:0
pic Nino Šegula 1:5 7:17
pic Vid Semprimožnik 1:0 3:0
pic Jan Širec 1:0 3:0
pic Jaka Škofljanc 0:1 2:3
pic Jure Smodiš 1:5 6:15
pic Tine Smole Justin 4:0 12:0
pic Jan Šobar 2:0 6:0
pic Rok Špendov 1:2 6:8
pic Gašper Srebočan Čebela 3:0 9:1
pic Tim Stajnko 1:0 3:0
pic Aleks Stepančič 5:0 15:5
pic Luka Stražišar 0:3 1:9
pic Žan Šuligoj 2:0 6:1
pic Drago Torkar 4:0 12:6
pic Urban Trček 1:0 3:0
pic Tiber Turnšek Kovač 1:0 3:0
pic Leon Veronik 0:3 4:9
pic Matic Vertuš 4:0 12:3
pic Patrik Videc 0:1 0:3
pic Žan Vidmar 1:0 3:0
pic Žiga Vidmar 5:0 15:0
pic Peter Vitamvas 0:1 2:3
pic Brin Vovk Petrovski 2:7 11:24
pic Erik Filip Vrlič 1:0 3:0
pic Gašper Žagar 1:0 3:1
pic Nejc Zavasnik 0:1 1:3
pic Uroš Žavbi 3:2 10:9
pic Alain Zboržil 1:0 3:0
pic Žiga Kristijan Žigon 0:2 0:6
pic Gašper Žirovnik Remenih 1:0 3:0
pic Jure Zlodej 1:0 3:0
pic Peter Zlodej 3:3 12:11
pic Andraž Zupančič 5:0 15:0
pic Tej Zupanec 1:0 3:0
Skupaj: 279:140 946:550
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Vrtojba mladinci
2022/2023 NTK Vrtojba mladinci
2021/2022 NTK Vrtojba mladinci
2020/2021 NTK Vrtojba kadeti
2019/2020 NTK Vrtojba kadeti
2018/2019 NTK Vrtojba mlajši kadeti
2017/2018 NTK Vrtojba mlajši kadeti
2016/2017 NTK Vrtojba mlajši kadeti
2015/2016 NTK Vrtojba mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 32. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 32. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
13. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
9. - 16. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
17. - 32. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
3. - 4. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
37. - 71. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
7. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
27. - 52. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
2. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
3. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
12. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
3. - 4. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
5. - 8. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
5. - 8. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
8. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
5. - 8. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
2. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
3. - 4. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
16. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
2. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
9. - 16. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
3. - 4. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
16. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
3. - 4. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
3. - 4. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
10. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
9. - 16. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
29. - 54. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
29. - 56. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 48 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic David Grad M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Valentina Mišigoj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Lan Koglot M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Eva Cerkvenič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
3. - 4. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Maj Murn M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Eva Cerkvenič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Maj Murn M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Andraž Maček M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Eva Cerkvenič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Maj Murn M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
1. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Miha Podobnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Tarik Šaćirović M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Eva Cerkvenič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Jan Stepančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Eva Cerkvenič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
3. - 4. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Miha Podobnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Sara Tokić X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Sandi Cejan M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Jaka Golob M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
Skupaj: 19 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Arrigoni II : Vrtojba
8. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -10,11,-9,8,10 3:2 55:52
6. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -7,10,-5,-7 1:3 31:43
4. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II -7,9,6,-9,6 3:2 49:43
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Logatec : Vrtojba
5. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -2,-3,-8 0:3 13:33
2. tekma pic Ivo Frank Logatec 5,8,6 3:0 33:19
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Vrtojba : Savinja ZIT II
3. tekma pic Miha Podobnik Savinja ZIT II -8,-4,-7 0:3 19:33
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Mengeš : Vrtojba
8. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš -6,7,9,-5,4 3:2 44:42
4. tekma pic Luka Jokič Mengeš -6,-4,-7 0:3 17:33
1. tekma pic Timotej Jerina Mengeš 8,9,-11,3 3:1 44:33
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - SU : Vrtojba
9. tekma pic Maj Murn SU 10,-7,9,7 3:1 41:37
6. tekma pic Jaka Škofljanc SU 8,-8,9,-6,-6 2:3 42:50
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Vrtojba
7. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont -8,-11,-7 0:3 26:35
5. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 4,9,8 3:0 33:21
3. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont -7,10,9,15 3:1 47:45
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Arrigoni : Vrtojba
5. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 8,8,9 3:0 33:25
3. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni 6,5,-11,8 3:1 44:32
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Savinja ZIT I : Vrtojba
5. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT I -7,-1,-4 0:3 12:33
3. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT I -4,8,-6,-9 1:3 30:41
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Savinja Žalec III : Vrtojba
5. tekma pic Tiber Turnšek Kovač Savinja Žalec III 3,4,9 3:0 33:16
3. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja Žalec III 3,8,9 3:0 33:20
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Gorica : Vrtojba
8. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 8,-11,9,-10,7 3:2 54:49
6. tekma pic Rok Likar Gorica 11,9,-9,7 3:1 44:38
4. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -7,-5,-5 0:3 17:33
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vrtojba : B2 I Bendl
8. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 6,-5,-4,-4 1:3 24:39
5. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl 2,-9,-10,-7 1:3 37:36
3. tekma pic May Bočko B2 I Bendl -8,3,-8,9,6 3:2 49:40
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vrtojba : Škofja Loka
8. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 3,4,5 3:0 33:12
5. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 17,9,8 3:0 41:34
3. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -8,7,-7,6,-7 2:3 44:46
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Vrhnika : Vrtojba
8. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -7,-7,-5 0:3 19:33
6. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -8,-8,-6 0:3 22:33
4. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -9,5,8,-7,7 3:2 49:42
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Arrigoni II
8. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II -8,5,6,-10,6 3:2 51:40
5. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -13,9,-9,-10 1:3 43:47
3. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -11,5,15,6 3:1 50:39
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Logatec
8. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -4,10,9,7 3:1 38:37
5. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -5,-9,-9 0:3 23:33
3. tekma pic Jaka Sedej Logatec 6,5,7 3:0 33:18
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Nejc Zavasnik Sav -9,-10,13,-2 1:3 36:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Lenart Antonij Brus K-S 7,3,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Širec Cir 8,8,9 3:0 33:25
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vrtojba : Gorica
8. tekma pic Rok Likar Gorica -9,-11,-6 0:3 26:35
5. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -7,-7,7,-10 1:3 35:41
3. tekma pic Lan Koglot Gorica -9,5,10,10 3:1 44:36
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jovanović Sav 7,-9,-2,-6 1:3 28:40
Finalni del, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 9,-9,9,8 3:1 42:37
Finalni del, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 9,11,8 3:0 35:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 9,6,4 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Vidmar Krka 6,8,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Križnič Men 6,3,-9,3 3:1 42:23
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - Krka II : Vrtojba
8. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II 7,-8,-4,-6 1:3 29:40
5. tekma pic Matic Vertuš Krka II 10,8,-7,-8,5 3:2 49:45
3. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 8,12,6 3:0 36:26
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Vrtojba : B2 II
9. tekma pic David Kne B2 II 5,9,5 3:0 33:19
7. tekma pic David Kne B2 II 4,4,7 3:0 33:15
6. tekma pic Slavko Keršič B2 II 7,4,8 3:0 33:19
3. tekma pic Jakob Križaj B2 II 6,3,3 3:0 33:12
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Vrtojba : Melamin
6. tekma pic Gašper Žagar Melamin 4,-7,4,4 3:1 40:23
3. tekma pic Žiga Oblak Melamin 5,7,3 3:0 33:15
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Arrigoni II : Vrtojba
8. tekma pic Ji Kejun Arrigoni II 6,5,5 3:0 33:16
5. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 8,9,9 3:0 33:26
3. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II -8,-8,6,9,8 3:2 49:45
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Vrhnika : Vrtojba
8. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -5,9,-8,-10 1:3 34:43
5. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 4,8,9 3:0 33:21
3. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 11,-10,6,-9,-4 2:3 47:51
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Gorica : Vrtojba
6. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -3,-4,-3 0:3 10:33
2. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 8,4,9 3:0 33:21
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Matic Čopar Sav -5,-6,-9 0:3 20:33
Finalni del, 2. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 8,10,6 3:0 34:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Šobar Men 10,10,9 3:0 35:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koželj Sav 8,6,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Blažević ŠD SU 3,6,2 3:0 33:11
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Vrtojba : Arrigoni II
4. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 8,4,8 3:0 33:20
2. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 2,-10,-9,6,7 3:2 52:38
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Vrtojba : Vrhnika
4. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika 9,-8,-7,-6 1:3 32:42
2. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 9,-8,7,-2,7 3:2 43:45
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - Vrtojba : Gorica
8. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 9,12,12 3:0 39:33
4. tekma pic Lan Koglot Gorica 8,10,-8,6 3:1 42:35
2. tekma pic Rok Likar Gorica 6,6,-8,-7,5 3:2 48:39
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -5,-4,-9 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Adam Rakun Men 12,7,-7,8 3:1 43:38
Kvalifikacije, 3. krog pic David Grad Men 10,-7,-7,-8 1:3 34:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Hrovat K-S 8,4,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Rene Hedl Sav -10,-9,4,6,1 3:2 52:34
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Miha Fatur Sav 9,-3,-7,-7 1:3 28:42
Top, 6. krog pic Timotej Jerina Men -6,6,6,8 3:1 39:31
Top, 5. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 10,-5,11,8 3:1 41:40
Top, 4. krog pic Brin Kunstelj Sav -7,8,-8,-4 1:3 30:41
Top, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves 7,9,9 3:0 33:25
Top, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men 12,-6,-7,-1 1:3 28:45
Top, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 6,4,-9,-8,-10 2:3 49:44
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Miha Fatur Sav -7,-10,5,-7 1:3 35:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Roj Klopčič PPR 9,9,8 3:0 33:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 1,8,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Pšenič Sav 2,6,3 3:0 33:11
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - Letrika : Gorica
7. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -4,7,8,-5,8 3:2 42:45
4. tekma pic Lan Koglot Gorica 3,6,9 3:0 33:18
2. tekma pic Đorđe Jerković Gorica 6,7,7 3:0 33:20
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - B2 BENDL : Letrika
7. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -7,-3,-5 0:3 15:33
5. tekma pic Klemen Belehar B2 BENDL -9,7,-7,-7 1:3 34:40
3. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -7,9,-9,6,8 3:2 49:45
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - B2 II : Letrika
5. tekma pic Nejc Kokoravec B2 II 2,1,6 3:0 33:9
3. tekma pic Črt Likozar B2 II 9,4,10 3:0 34:23
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -3,-6,-6 0:3 15:33
Finalni del, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 8,3,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 9,3,0 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Pandev Int 4,9,2 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Jakovac K-S 3,4,3 3:0 33:10
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Letrika : Logatec
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -7,-4,-7 0:3 18:33
4. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -9,-9,-4 0:3 22:33
2. tekma pic Jaka Sedej Logatec 9,7,7 3:0 33:23
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Letrika : Škofja Loka
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 5,1,-7,8 3:1 40:25
4. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 8,8,10 3:0 34:26
2. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 4,5,7 3:0 33:16
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Krka II : Letrika
7. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II 7,-5,8,-10,7 3:2 48:45
5. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 5,1,8 3:0 33:14
3. tekma pic Matic Vertuš Krka II 9,-9,11,6 3:1 44:37
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Metlika : Letrika
5. tekma pic Robert Brajkovič Metlika -7,-8,-5 0:3 20:33
3. tekma pic Boris Govednik Metlika 6,8,9 3:0 33:23
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Letrika : SU II
7. tekma pic Andraž Zupančič SU II 4,6,3 3:0 33:13
4. tekma pic Maj Murn SU II 7,5,7 3:0 33:19
2. tekma pic Jure Gruden SU II 5,5,2 3:0 33:12
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Letrika : Vrhnika
4. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -9,2,-6,10,3 3:2 49:37
2. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 7,-10,11,-9,-8 2:3 51:52
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja III : Letrika
7. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -9,8,9,-3,-9 2:3 43:50
5. tekma pic Miha Fatur Savinja III 6,-7,8,-9,6 3:2 49:42
3. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -7,8,6,11 3:1 42:36
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja IV : Letrika
7. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV 7,1,5 3:0 33:13
5. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja IV 5,3,-7,4 3:1 40:23
3. tekma pic Luka Pšenič Savinja IV 8,7,2 3:0 33:17
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - Gorica : Letrika
7. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -6,-12,-8 0:3 26:36
5. tekma pic Lan Koglot Gorica 10,-4,-9,-4 1:3 29:43
3. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -8,9,9,4 3:1 41:33
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Uroš Žavbi Arr 9,7,1 3:0 33:17
Top, 6. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 5,11,9 3:0 35:25
Top, 5. krog pic Miha Fatur Sav -10,7,-3,10,3 3:2 47:43
Top, 4. krog pic Jure Kraker Muta -8,2,7,8 3:1 41:28
Top, 3. krog pic Timotej Jerina Men -9,6,5,5 3:1 42:27
Top, 2. krog pic Mark Dimnik Ves 6,11,5 3:0 35:22
Top, 1. krog pic Erazem Janc Ljub 1,5,10 3:0 34:16
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Letrika : B2 BENDL
4. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL 5,-7,9,-11,-9 2:3 49:49
2. tekma pic Klemen Belehar B2 BENDL 3,-9,10,3 3:1 43:27
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Letrika : B2 II
3. tekma pic May Bočko B2 II 5,5,2 3:0 33:12
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema - Murexin 8,-7,-5,9,-9 2:3 43:50
Finalni del, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 10,6,-10,11 3:1 46:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 6,7,2 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Kromar Men 10,4,-7,5 3:1 41:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Lenart Antonij Brus K-S 2,0,4 3:0 33:6
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Letrika : Krka II
7. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II 8,7,5 3:0 33:20
4. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 8,4,5 3:0 33:17
2. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II 11,5,3 3:0 35:19
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Letrika : Metlika
7. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 5,-8,-2,4,12 3:2 46:43
4. tekma pic Boris Govednik Metlika 6,10,7 3:0 34:23
2. tekma pic Robert Brajkovič Metlika -4,9,-6,7,10 3:2 44:48
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves -7,-9,-10 0:3 26:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta -5,-9,-14 0:3 28:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Lah K-S 1,3,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Tej Zupanec Sav 7,2,5 3:0 33:14
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Letrika : Savinja III
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -9,3,-7,6,-8 2:3 46:42
2. tekma pic Miha Fatur Savinja III 9,9,8 3:0 33:26
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Letrika : Savinja IV
7. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja IV 5,11,6 3:0 35:22
4. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV 2,4,2 3:0 33:8
2. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV 6,3,2 3:0 33:11
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, polfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,-7,-8,-3 0:4 22:44
Finalni del, četrtfinale pic Benjamin Bećirević Krka -6,9,-4,10,5,9 4:2 55:55
Finalni del, osmina finala pic Brin Kunstelj Sav 5,6,10 3:0 34:21
Finalni del, 2. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 6,9,4 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Horvat Sob 2,4,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Tian Hajšek Cir 1,1,2 3:0 33:4
Kvalifikacije, 1. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin 1,1,2 3:0 33:4
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Krka II : Letrika
2. tekma pic Žan Vidmar Krka II 2,7,3 3:0 33:12
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Cirkovce I : Letrika
4. tekma pic Til Erhatič Cirkovce I 4,7,1 3:0 33:12
2. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I 5,9,6 3:0 33:20
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Letrika : Arrigoni
4. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 6,4,-8,4 3:1 41:25
1. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni 2,7,5 3:0 33:14
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Savinja I : Letrika
4. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -4,-6,-7 0:3 17:33
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja I 8,9,4 3:0 33:21
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,-11,-6 0:3 22:35
Finalni del, 1. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 6,7,10 3:0 34:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -2,-7,-10 0:3 19:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Ivo Frank Log 3,5,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 4,5,1 3:0 33:10
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -3,-3,-5,-1 0:4 12:44
Finalni del, osmina finala pic Jan Kromar Men 9,6,9 3:0 33:24
Finalni del, 2. krog pic Vid Nared K-S 1,3,5 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S 8,5,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Lešnik Cir 2,2,7 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 7,8,6 3:0 33:21
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Gregorič K-S 5,2,1 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Veronik Int -6,9,6,-4,-12 2:3 44:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Krpan PPR -6,7,-5,-9 1:3 31:40
21.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Rakek : Letrika
8. tekma pic Tine Krpan Rakek 12,4,5 3:0 36:21
4. tekma pic Luka Stražišar Rakek -15,6,-3,-3 1:3 32:45
1. tekma pic Roj Klopčič Rakek 9,7,1 3:0 33:17
21.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Letrika : Arrigoni
6. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni 6,7,7 3:0 33:20
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni -6,-10,-8 0:3 24:34
21.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Gorica : Letrika
4. tekma pic Luka Likar Gorica 6,-8,6,5 3:1 41:28
1. tekma pic Đorđe Jerković Gorica 3,8,6 3:0 33:17
21.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - Logatec : Letrika
8. tekma pic Bine Rakušček Logatec 4,5,-10,5 3:1 43:26
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -7,4,-9,16,-2 2:3 47:53
1. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 4,4,5 3:0 33:13
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Preserje : Letrika
5. tekma pic Lovro Plahanc Preserje 2,3,1 3:0 33:6
3. tekma pic Anže Rogelj Preserje 4,1,4 3:0 33:9
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 4,2,3 3:0 33:9
4. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 3,1,3 3:0 33:7
2. tekma pic Kristian Čerin Kajuh-Slovan 2,4,1 3:0 33:7
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Letrika : Gorica
7. tekma pic Žan Šuligoj Gorica -9,5,9,9 3:1 42:34
4. tekma pic Đorđe Jerković Gorica 2,3,9 3:0 33:14
2. tekma pic Maj Koršič Gorica 3,4,3 3:0 33:10
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - Logatec : Letrika
3. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 6,11,8 3:0 35:25
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Miha Podobnik Log -3,-5,-8 0:3 16:33
Top, 6. krog pic Domen Hohnjec Sav -7,8,-10,8,-7 2:3 46:50
Top, 5. krog pic Matic Čopar Sav -9,9,6,-9,-10 2:3 50:49
Top, 4. krog pic Jure Kraker Muta -9,6,8,6 3:1 42:31
Top, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta -7,-11,10,-9 1:3 39:45
Top, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -8,-8,-5 0:3 21:33
Top, 1. krog pic David Grad Men 9,-9,-8,2,-10 2:3 49:45
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 3,6,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves -3,-9,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -6,-3,-4 0:3 13:33
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Log -6,-5,-4 0:3 15:33
Finalni del, polfinale pic Jure Kraker Muta 11,10,9 3:0 36:30
Finalni del, četrtfinale pic Andraž Zupančič ŠD SU 4,6,4 3:0 33:14
Finalni del, osmina finala pic Maj Murn ŠD SU 11,7,6 3:0 35:24
Finalni del, 2. krog pic Maj Grošelj Men 2,4,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub 3,7,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Lesnik Muta 5,8,1 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Kumar Mb - ZM 0,3,4 3:0 33:7
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Andraž Maček Men -9,7,-7,8,-5 2:3 43:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Okorn Log 3,8,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Jošt Jevšnikar Int 5,3,1 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Kristian Čerin K-S 3,4,1 3:0 33:8
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 5,5,9 3:0 33:19
Top, 6. krog pic Luka Jokič Men 5,-8,-9,-7 1:3 35:38
Top, 5. krog pic Bor Klešnik Ves -8,7,6,4 3:1 41:28
Top, 4. krog pic Miha Podobnik Log -6,-3,-6 0:3 15:33
Top, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -10,9,11,4 3:1 45:36
Top, 2. krog pic Jure Kraker Muta 7,-8,9,6 3:1 41:33
Top, 1. krog pic Erazem Janc Ljub 8,8,7 3:0 33:23
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Blaž Lapajne Muta 4,7,12 3:0 36:23
Top, 6. krog pic Matic Čopar Sav 6,-7,5,-10,-5 2:3 44:45
Top, 5. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -11,3,-8,-5 1:3 35:38
Top, 4. krog pic Dejan Jovanović Sav -6,8,-6,-12 1:3 35:44
Top, 3. krog pic Peter Zlodej Ves 5,-10,9,5 3:1 43:31
Top, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr -9,7,7,2 3:1 42:27
Top, 1. krog pic Bine Rakušček Log -8,-8,-11 0:3 27:35
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log -1,-9,-3 0:3 13:33
Finalni del, četrtfinale pic Bor Klešnik Ves 6,6,-7,7 3:1 40:30
Finalni del, osmina finala pic Timi Gider Sob 7,8,7 3:0 33:22
Finalni del, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Gorup Arr 2,5,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Vidmar Krka 1,2,2 3:0 33:5
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Rosenstein Sav 1,1,1 3:0 33:3
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Dejan Jokič Men -5,-4,-8,-10 0:4 27:45
Finalni del, osmina finala pic Peter Zlodej Ves 7,8,13 3:0 37:28
Finalni del, 2. krog pic Rok Kapun Sob 6,7,-8,12 3:1 44:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kromar Men 9,7,-7,7 3:1 40:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Sven Pucihar Škl 3,2,1 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Erik Filip Vrlič K-S 3,5,3 3:0 33:11
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Kema - Murexin -8,-6,-8 0:3 22:33
Finalni del, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU 6,4,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Tarik Šaćirović Gor 7,5,-10,-11,9 3:2 54:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Kapun Sob 4,8,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Okorn Log 5,1,3 3:0 33:9
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Letrika : Vesna I
4. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna I 8,11,-8,-8,-9 2:3 49:52
2. tekma pic Domen Grčar Vesna I 3,9,8 3:0 33:20
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 3. krog - Letrika : Muta
7. tekma pic Blaž Lapajne Muta -9,4,-9,5,-8 2:3 48:42
4. tekma pic Jure Kraker Muta -4,9,-7,7,11 3:2 46:49
2. tekma pic Alin Lesnik Muta -7,3,6,4 3:1 40:24
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Letrika : Kema
4. tekma pic Jan Lipič Kema -11,-9,-12 0:3 32:38
2. tekma pic Nino Šegula Kema -10,-1,7,8,-7 2:3 40:49
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Logatec : Letrika
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec 9,-2,-4,9,-6 2:3 34:51
5. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 3,3,7 3:0 33:13
3. tekma pic Bine Rakušček Logatec -6,10,2,5 3:1 40:28
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Letrika : Savinja I
4. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -3,6,-8,4,-8 2:3 41:43
2. tekma pic Domen Hohnjec Savinja I 9,-11,7,4 3:1 44:33
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Luka Jokič Men 8,-3,-11,8,-11 2:3 47:53
Finalni del, osmina finala pic Tine Ivančič Arr 3,5,4 3:0 33:12
Finalni del, 1. krog pic Jaka Lesnik Muta 3,4,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav 6,2,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Grošelj Ves 8,2,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Nace Ravnikar Škl 3,1,2 3:0 33:6
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Škofja Loka : Letrika
5. tekma pic Tim Marguč Škofja Loka 1,3,3 3:0 33:7
3. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 2,3,1 3:0 33:6
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - SU : Letrika
7. tekma pic Andraž Zupančič SU 5,7,4 3:0 33:16
5. tekma pic Maj Murn SU 2,4,5 3:0 33:11
3. tekma pic Mark Gazvoda SU 8,3,6 3:0 33:17
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Gorica : Letrika
7. tekma pic Tarik Šaćirović Gorica 8,-9,5,-9,10 3:2 52:45
5. tekma pic Žan Šuligoj Gorica 4,5,6 3:0 33:15
3. tekma pic Lan Koglot Gorica 3,8,6 3:0 33:17
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Arrigoni : Letrika
8. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -9,10,-5,-5 1:3 31:43
4. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -7,-10,-4 0:3 21:34
1. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni 7,5,4 3:0 33:16
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Arrigoni : Letrika
5. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -14,9,7,-8,-9 2:3 53:54
3. tekma pic Taj Lavrič Arrigoni -6,10,-7,-7 1:3 32:43
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Tempo : Letrika
6. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -9,-7,9,-5 1:3 32:42
2. tekma pic Patrik Videc Tempo -9,-3,-7 0:3 19:33
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Gorica : Letrika
4. tekma pic Rok Likar Gorica -9,-4,6,-6 1:3 30:39
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -6,10,10,-7,12 3:2 51:54
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 10,-5,-5,-8 1:3 30:43
Top, 6. krog pic Miha Podobnik Log -9,10,9,-8,-6 2:3 46:52
Top, 5. krog pic Aljaž Fortuna Ves 8,-4,-4,-13 1:3 32:45
Top, 4. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -7,-6,-5 0:3 18:33
Top, 3. krog pic Dejan Jokič Men -6,-2,-7 0:3 15:33
Top, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -11,-9,-6 0:3 26:35
Top, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr 8,4,-5,-9,-1 2:3 37:45
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Goltnik Men 8,-9,-7,-2 1:3 29:41
Finalni del, osmina finala pic Bor Klešnik Ves 8,10,-7,4 3:1 41:33
Finalni del, 2. krog pic Jure Kraker Muta 5,-9,-8,9,6 3:2 50:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 9,10,7 3:0 34:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Čampa PPR 6,3,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Demšar Škl 4,3,2 3:0 33:9
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Log -5,-9,-4 0:3 18:33
Finalni del, polfinale pic Jure Kraker Muta 6,-10,7,9 3:1 43:34
Finalni del, četrtfinale pic Bor Klešnik Ves 7,6,7 3:0 33:20
Finalni del, osmina finala pic Timi Gider Sob 1,4,3 3:0 33:8
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Vertuš Krka 7,6,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Grošelj Ves 3,4,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int 3,2,2 3:0 33:7
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Peter Zlodej Ves -10,8,-7,-3 1:3 31:42
Finalni del, 1. krog pic Lan Koglot Gor 4,5,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Lesnik Muta 2,5,7 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Čampa PPR 2,6,2 3:0 33:10
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log -2,-7,-12 0:3 21:36
Finalni del, četrtfinale pic Blaž Lapajne Muta 2,4,5 3:0 33:11
Finalni del, osmina finala pic Tomi Pugliese Štuva Arr 4,5,4 3:0 33:13
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -8,-6,-2 0:3 16:33
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 7,-11,-7,10,-2 2:3 43:52
Top, 6. krog pic Aljaž Bobek Int 11,8,14 3:0 40:33
Top, 5. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -6,-4,-6 0:3 16:33
Top, 4. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -9,-5,-12 0:3 26:36
Top, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves 6,-14,-8,9,-7 2:3 51:53
Top, 2. krog pic Leon Veronik Int 10,-8,-7,5,-7 2:3 45:48
Top, 1. krog pic Peter Zlodej Ves -6,8,8,-9,-9 2:3 46:49
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Jure Kraker Muta -7,4,-7,6,3 3:2 47:35
Top, 6. krog pic Matic Čopar Sav -9,8,-8,5,4 3:2 50:39
Top, 5. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 8,-8,8,4 3:1 41:31
Top, 4. krog pic Blaž Lapajne Muta 9,5,10 3:0 34:24
Top, 3. krog pic David Grad Men 8,10,-8,-9,11 3:2 53:51
Top, 2. krog pic Aljaž Bobek Int -11,-8,7,7,-2 2:3 43:49
Top, 1. krog pic Miha Podobnik Log -8,6,12,-5,8 3:2 49:48
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -3,-7,-6 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic David Grad Men 6,8,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -6,-4,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Šobar Men 2,3,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Kapun Sob -10,6,8,-7,5 3:2 50:42
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -9,7,-7,-6 1:3 33:40
Finalni del, 1. krog pic Alain Zboržil Arr 8,3,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Ivančič Arr -7,5,7,4 3:1 40:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Jurij Kralj Sav 2,2,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Trček Log 3,5,3 3:0 33:11
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Aljaž Bobek Int 8,-8,-6,-7 1:3 32:41
Finalni del, četrtfinale pic Jure Kraker Muta 2,10,-9,-8,6 3:2 51:40
Finalni del, osmina finala pic Tarik Šaćirović Gor 2,7,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Dimnik Ves 4,2,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Ivančič Arr 7,1,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Vertuš Krka 5,2,3 3:0 33:10
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Aljaž Fortuna Ves 3,3,-7,-10,-8 2:3 47:40
Top, 6. krog pic Peter Vitamvas K-S -7,8,7,-5,-4 2:3 38:48
Top, 5. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -9,-6,3,-9 1:3 35:36
Top, 4. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 8,-4,-3,-7 1:3 25:41
Top, 3. krog pic Miha Podobnik Log 2,4,8 3:0 33:14
Top, 2. krog pic Peter Zlodej Ves -8,-5,-10 0:3 23:34
Top, 1. krog pic Leon Veronik Int -5,-7,-8 0:3 20:33
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log 5,-6,-7,-5 1:3 29:38
Finalni del, četrtfinale pic Matic Čopar Sav 10,-9,7,4 3:1 43:32
Finalni del, osmina finala pic Jaka Lesnik Muta 1,5,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 3,7,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic David Rey Markl Mb - ZM 2,4,1 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 3,9,2 3:0 33:14
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-4,-2 0:3 10:33
Finalni del, 1. krog pic Dominik Janc PPR 4,-5,6,-6,2 3:2 44:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Rajterič K-S 5,8,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 2,6,10 3:0 34:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Lukas Rojko Kid 0,0,0 3:0 33:0
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men -9,11,-3,-6 1:3 31:44
Finalni del, 1. krog pic Matic Čopar Sav -7,9,7,10 3:1 41:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Bobek Int 8,-13,4,6 3:1 46:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Čampa PPR 2,2,4 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Smole Justin Log 6,3,2 3:0 33:11
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Dejan Jokič Men -6,-6,-4 0:3 16:33
Finalni del, četrtfinale pic Jure Smodiš Kema - Murexin 7,5,3 3:0 33:15
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Ptuj -9,-5,9,10,8 3:2 48:49
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Aljaž Fortuna Ves -8,9,-8,-7 1:3 34:42
Top, 6. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 11,-9,8,7 3:1 44:37
Top, 5. krog pic Blaž Lapajne Muta 8,5,3 3:0 33:16
Top, 4. krog pic Bine Rakušček Log -8,-7,4,8,-9 2:3 46:45
Top, 3. krog pic David Grad Men -8,7,8,6 3:1 41:32
Top, 2. krog pic Peter Zlodej Ves 10,9,-8,4 3:1 42:34
Top, 1. krog pic Matic Čopar Sav 4,-7,9,6 3:1 40:30
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka -5,-5,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -2,-6,-1 0:3 9:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Kraker Muta 7,8,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Pangos Gor 3,5,2 3:0 33:10
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr -8,-5,7,-7 1:3 31:40
Finalni del, 1. krog pic Jaka Golob Krka 10,7,-11,4 3:1 45:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 6,-8,7,-8,-8 2:3 46:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Enej Buh Vrh 2,1,1 3:0 33:4
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Lesnik Muta 1,1,4 3:0 33:6
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Filip Kolle Ves -4,-9,-7 0:3 20:33
Finalni del, 1. krog pic Luka Likar Gor -9,7,-5,9,7 3:2 47:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Rosc Sav -8,-2,-1 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr 6,9,-8,-8,13 3:2 53:50
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -9,-10,-7 0:3 26:34
Finalni del, 1. krog pic Domen Grčar Ves 4,8,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr -4,-5,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav 6,2,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Brezovnik Muta 6,4,2 3:0 33:12
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Ptuj -9,-6,-9 0:3 24:33
Finalni del, 1. krog pic Martin Oberč Krka 4,2,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Plahuta Jes 1,5,1 3:0 33:7
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Zlodej Ves 4,2,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -10,-9,-4 0:3 23:34
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav 8,6,3 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves -10,-8,-11 0:3 29:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jokič Men -7,-2,-4 0:3 13:33
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pangos Gor 5,6,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -7,-9,-6 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Mori Muta -2,-5,-8 0:3 15:33
Skupaj: 66,59 % 279:140 946:550 14444:11809
Preskoči na orodno vrstico