NTZS

Anej Bradač Vranc
pic
Podatki o igralcu
Id 3238
Št. tekmovalne izkaznice 002/15/16
Starost 20 let (letnik 2003)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
člani do 21 let 29.10.2023 23 22 150 100
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Alen Bećirević 0:2 2:6
pic Benjamin Bećirević 0:1 1:3
pic Aljaž Bobek 0:1 0:3
pic Lenart Antonij Brus 1:0 3:1
pic Matic Čopar 0:1 0:3
pic Aljaž Fortuna 0:3 2:9
pic Mark Gazvoda 0:1 2:3
pic Taras Gerhard 1:0 3:1
pic Aljaž Godec 0:1 0:3
pic Aljaž Goltnik 0:5 0:16
pic David Grad 0:2 2:6
pic Rok Grad 0:1 0:3
pic Domen Grčar 0:1 0:3
pic Domen Hohnjec 0:2 1:6
pic Mitja Horvat 0:1 0:3
pic Jan Hovnik Šipek 0:2 0:6
pic Gašper Hrovat 1:0 3:0
pic Mateo Ilić 1:0 3:0
pic Gašper Ipavec Lakner 1:0 3:1
pic Darko Jamšek 0:1 0:3
pic Urban Janc 1:0 3:0
pic Timotej Jerina 0:2 1:6
pic Dejan Jokič 0:2 0:6
pic Dejan Jovanović 2:2 8:8
pic Rok Kapun 1:0 3:0
pic David Kne 0:1 1:3
pic Emanuel Kocjančič 0:1 1:3
pic Mihael Kocjančič 0:2 1:6
pic Lan Koglot 1:0 3:1
pic Filip Kolle 0:2 0:6
pic Miha Korošec 1:0 3:0
pic Nej Košmrlj 0:2 4:6
pic Aleks Koželj 1:0 3:1
pic Jure Kraker 0:1 0:3
pic Luka Kramarič 1:0 3:0
pic Boštjan Kraser 0:2 0:6
pic Jan Krč 0:4 0:12
pic Tine Krpan 0:1 1:3
pic Blaž Lapajne 1:2 3:7
pic Taj Lavrič 1:3 3:10
pic Alin Lesnik 0:1 2:3
pic Luka Likar 0:1 0:3
pic Jan Lipič 0:4 0:12
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:1
pic Tim Mori 0:2 0:6
pic Matija Novel 0:1 0:3
pic Miha Omahen 1:0 3:2
pic Mitja Omerzel 0:1 0:3
pic Valdi Palčič 0:1 0:3
pic Aljaž Pančur 0:2 0:6
pic Tomaž Pelcar 0:1 0:3
pic Tjaš Petrovčič 0:1 1:3
pic Miha Podobnik 0:3 0:9
pic Bine Rakušček 0:1 1:3
pic David Raztresen 1:0 3:0
pic Amadej Rešetič 0:1 2:3
pic Matic Rotar 1:0 3:2
pic Peter Rozman 0:1 0:0
pic Teo Šalamon 0:1 0:3
pic Luka Šantavec 1:0 3:1
pic Nino Šegula 0:3 1:9
pic Jure Slatinšek 0:1 0:3
pic Uroš Slatinšek 0:1 0:3
pic Matic Slodej 0:1 0:3
pic Jure Smodiš 0:1 0:3
pic Jan Šobar 0:1 0:3
pic Gašper Srebočan Čebela 0:1 0:3
pic Aleks Stepančič 0:1 0:3
pic Luka Stražišar 0:3 0:9
pic Žan Šuligoj 1:0 3:0
pic Nejc Titan 1:0 3:1
pic Aleks Ušaj 0:1 0:3
pic Matic Vertuš 1:0 3:0
pic Patrik Videc 0:1 0:3
pic Gaj Vidmar 0:1 0:3
pic Žiga Vidmar 1:0 3:1
pic Peter Vitamvas 0:1 0:3
pic Brin Vovk Petrovski 1:3 3:9
pic Xiaoou Ye 1:0 3:2
pic Uroš Žavbi 0:3 0:9
pic Mitja Zavec 0:3 0:9
pic Damjan Zelko 0:1 0:3
pic Žiga Kristijan Žigon 0:2 0:6
pic Domen Zupančič 0:2 1:6
Skupaj: 26:105 107:332
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 ŽNTK Maribor člani do 21 let
2022/2023 ŽNTK Maribor člani do 21 let
2021/2022 ŽNTK Maribor mladinci
2020/2021 ŽNTK Maribor mladinci
2019/2020 ŽNTK Maribor mladinci
2018/2019 ŽNTK Maribor mladinci
2017/2018 ŽNTK Maribor kadeti
2016/2017 ŽNTK Maribor kadeti
2015/2016 ŽNTK Maribor mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
15. - 27. 29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
17. - 30. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
15. - 26. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
9. - 14. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
49. - 92. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
41. - 80. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 31. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
17. - 32. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
33. - 44. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
29. - 53. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
27. - 52. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
31. - 60. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
31. - 59. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
25. - 45. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
35. - 65. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
29. - 57. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
33. - 65. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
33. - 66. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 32. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
33. - 63. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
27. - 49. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
29. - 54. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
29. - 56. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
25. - 46. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
29. - 56. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
23. - 40. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
25. - 46. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
Skupaj: 27 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Ptuj -9,-2,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -6,-9,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lenart Antonij Brus K-S 10,-7,6,4 3:1 41:31
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob -7,7,9,5 3:1 40:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -5,-3,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav -4,6,-6,-10 1:3 31:40
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -3,-9,-1 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Taras Gerhard PPR 4,4,-9,4 3:1 42:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 10,-9,-8,-7 1:3 36:43
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men -3,-7,-4,-1 0:4 15:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 -7,-10,-4 0:3 21:34
19.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 6. krog - Maribor : Vesna I
4. tekma pic Taj Lavrič Vesna I 4,9,-6,8 3:1 39:32
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Maribor : Rakek
2. tekma pic Luka Stražišar Rakek -6,-7,-6 0:3 19:33
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Maribor : SU
1. tekma pic Mark Gazvoda SU 8,6,-4,-8,-7 2:3 41:47
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Savinja ZIT : Maribor
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT -9,-8,-4 0:3 21:33
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 4. krog - Savinja IV : Maribor
2. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja IV 1,-7,4,7 3:1 40:23
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men 6,-5,-6,-9 1:3 31:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koželj Sav 12,9,-12,10 3:1 49:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Teo Šalamon PPR -8,-8,-6 0:3 22:33
26.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 16. krog - Inter Diskont : Maribor
8. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont -3,-6,-2 0:3 11:33
4. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont -3,-6,-5 0:3 14:33
1. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont -2,-1,-1 0:3 4:33
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves 5,-2,-6,-8 1:3 27:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Vidmar Krka 10,-5,3,5 3:1 39:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -9,-9,-8 0:3 26:33
09.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 13. krog - Maribor : Xiom Muta
5. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -7,-8,-6 0:3 21:33
1. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -6,-6,-2 0:3 14:33
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Xiaoou Ye Tem 9,-4,5,-10,12 3:2 50:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -3,-5,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šobar Men -17,-8,-9 0:3 34:41
29.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 11. krog - Krka I : Maribor
1. tekma pic Alen Bećirević Krka I -4,-7,-5 0:3 16:33
22.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 10. krog - Maribor : Vesna
9. tekma pic Taj Lavrič Vesna -5,-5,-6 0:3 16:33
5. tekma pic Filip Kolle Vesna -9,-5,-8 0:3 22:33
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves -6,9,-7,-9 1:3 33:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men -4,-4,-9 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Kramarič K-S 5,8,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Titan Sob -4,9,5,2 3:1 37:27
20.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 6. krog - SU I : Maribor
6. tekma pic Jure Slatinšek SU I -1,-3,-1 0:3 5:33
2. tekma pic Uroš Slatinšek SU I -1,-4,-1 0:3 6:33
13.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 5. krog - Maribor : Kema Puconci I
5. tekma pic Damjan Zelko Kema Puconci I -5,-10,-5 0:3 20:34
1. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Puconci I -5,-2,-5 0:3 12:33
06.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 4. krog - Xiom Muta : Maribor
6. tekma pic Matic Slodej Xiom Muta -4,-7,-5 0:3 16:33
2. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -1,-6,-5 0:3 12:33
16.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 2. krog - Maribor : Krka I
1. tekma pic Amadej Rešetič Krka I 7,-9,7,-9,-8 2:3 48:47
09.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 1. krog - Vesna : Maribor
6. tekma pic Filip Kolle Vesna -6,-3,-6 0:3 15:33
2. tekma pic Taj Lavrič Vesna -7,-5,-7 0:3 19:33
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja I : Maribor
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -2,-2,-8 0:3 12:33
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Rakek : Maribor
1. tekma pic Luka Stražišar Rakek -5,-8,-6 0:3 19:33
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Maribor : Krka
4. tekma pic Benjamin Bećirević Krka -8,-4,6,-7 1:3 30:39
1. tekma pic Matic Vertuš Krka 7,7,7 3:0 33:21
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Aleks Ušaj Vrt -6,-7,-10 0:3 23:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -6,-6,-2 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Hrovat K-S 5,2,9 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Mateo Ilić Arr 7,4,10 3:0 34:21
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Alen Bećirević Krka 11,9,-8,-9,-1 2:3 42:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -5,-8,-12 0:3 25:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr -9,-8,-8 0:3 25:33
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Maribor : Mengeš I
4. tekma pic David Grad Mengeš I 13,-11,-6,-20 1:3 52:59
2. tekma pic Mitja Zavec Mengeš I -5,-10,-9 0:3 24:34
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Maribor : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -7,-6,-8 0:3 21:33
4. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan -7,-5,-6 0:3 18:33
2. tekma pic Miha Korošec Kajuh-Slovan 10,5,6 3:0 34:21
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - B2 : Maribor
5. tekma pic Gašper Ipavec Lakner B2 -8,9,6,4 3:1 41:30
3. tekma pic Jan Krč B2 -4,-7,-9 0:3 20:33
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Krč B2 -11,-10,-4 0:3 25:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav -2,-8,9,-9 1:3 30:42
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,-6,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -6,-5,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Omahen Ves 6,6,-9,-7,6 3:2 49:40
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Rakušček Log -2,-6,7,-3 1:3 22:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Valdi Palčič Arr -4,-6,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -8,-3,-6 0:3 17:33
23.02.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 15. krog - Sobota : Maribor
6. tekma pic Rok Kapun Sobota 13,9,6 3:0 37:28
2. tekma pic Gaj Vidmar Sobota -4,-6,-5 0:3 15:33
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Stepančič Gor -5,-1,-7 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic David Kne B2 -11,11,-7,-6 1:3 37:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -7,-6,-11 0:3 24:35
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Likar Gor -10,-4,-3 0:3 17:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jokič Men -7,-6,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Videc Tem -6,-7,-5 0:3 18:33
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Šuligoj Gor 9,3,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int -6,-3,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav -4,-10,8,-3 1:3 28:42
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -5,-7,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Grčar Ves -3,-3,-8 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic David Raztresen Škl 5,4,5 3:0 33:14
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Maribor : Muta
4. tekma pic Alin Lesnik Muta 8,4,-7,-9,-7 2:3 45:45
2. tekma pic Jure Kraker Muta -6,-8,-4 0:3 18:33
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Kema : Maribor
4. tekma pic Jan Lipič Kema -5,-9,-6 0:3 20:33
1. tekma pic Nino Šegula Kema -8,-6,-11 0:3 25:35
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Savinja : Maribor
8. tekma pic Aljaž Pančur Savinja -11,-7,-12 0:3 30:38
4. tekma pic Dejan Jovanović Savinja 7,9,-6,9 3:1 39:36
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja 10,5,10 3:0 35:25
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr -4,-6,7,-4 1:3 25:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janc Ljub 8,4,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Pančur Sav -5,-6,-5 0:3 16:33
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves -6,-2,-7 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -6,-13,-8 0:3 27:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Rotar Ljub -8,6,-9,8,7 3:2 50:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav 9,-7,7,5 3:1 40:32
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav -4,-13,-5 0:3 22:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jokič Men -8,-6,-5 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nino Šegula Ptuj -3,-10,8,-9 1:3 33:42
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Mori Muta -5,-1,-1 0:3 7:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nej Košmrlj B2 -4,8,9,-0,-1 2:3 27:50
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Maribor : Muta
5. tekma pic Tim Mori Muta -3,-3,-1 0:3 7:33
1. tekma pic Blaž Lapajne Muta -6,9,9,7 3:1 39:36
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Maribor : Mengeš
5. tekma pic Mitja Zavec Mengeš -5,-9,-10 0:3 24:34
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš -3,-3,-3 0:3 9:33
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - B2 : Maribor
4. tekma pic Jan Krč B2 -1,-10,-1 0:3 12:34
1. tekma pic Nej Košmrlj B2 -7,10,-5,8,-9 2:3 44:51
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Bobek Int -3,-5,-9 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -6,-6,-3 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Zavec Men -9,-8,-7 0:3 24:33
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Koglot Gor 2,6,-7,4 3:1 40:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič Krka -7,13,-1,-6 1:3 29:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr -3,-2,-9 0:3 14:33
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Rozman Ljub 0:0 :
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,-8,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Krpan PPR -6,-7,8,-6 1:3 30:41
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -4,-4,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -5,-7,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Novel Arr -4,-5,-5 0:3 14:33
10.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Maribor
2. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont -6,-7,-8 0:3 21:33
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, osmina finala pic Emanuel Kocjančič Arr -11,-6,5,-9 1:3 37:40
Kvalifikacije, 3. krog pic David Grad Men -8,-6,9,-8 1:3 33:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr -2,-3,-0 0:3 5:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -8,-4,-4 0:3 16:33
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -2,-6,-8 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Grad Men -2,-3,-2 0:3 7:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -5,-4,-7 0:3 16:33
Skupaj: 19,85 % 26:105 107:332 3195:4470
Preskoči na orodno vrstico