NTZS

Nika Pandev
pic
Podatki o igralki
Id 2806
Št. tekmovalne izkaznice 004/13/14
Starost 18 let (letnik 2005)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinke 04.02.2024 6 7 4380 4380
članice do 21 let 29.10.2023 8 12 750 750
članice 18.02.2024 16 20 2015 2015
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Anja Agrež 1:0 3:0
pic Ana Bartolovič 1:0 3:0
pic Manca Bartolovič 1:0 3:0
pic Pika Bavdek 2:0 6:0
pic Lara Belaj 0:3 0:9
pic Maja Belaj 4:3 13:14
pic Nika Belaj 0:2 0:6
pic Alja Bevc Rampre 1:0 3:0
pic Anamarija Bizjan 3:0 9:0
pic Ana Blatnik 1:1 4:3
pic Nuša Bolte 0:4 6:12
pic Tina Cafuta 0:2 0:6
pic Eva Cerkvenič 1:9 3:27
pic Ema Crnkovič 6:9 21:34
pic Živa Dogar 6:2 19:8
pic Eva Dominik 3:0 9:0
pic Kaja Drljača 1:0 3:0
pic Lana Erhatič 1:0 3:0
pic Sara Erhatič 1:1 5:3
pic Petra Pia Fornazarič 2:0 6:0
pic Pija Funtek 2:3 8:11
pic Neja Gazvoda 1:0 3:2
pic Neža Gazvoda 3:1 11:5
pic Ana Gergek 8:0 24:8
pic Pika Gorenc 2:0 6:1
pic Maja Gorkič 1:0 3:0
pic Dajana Gošnjak Stojko 0:4 1:12
pic Eva Grabnar 0:1 0:3
pic Blažka Harkai 1:18 7:55
pic Eva Hauko 1:0 3:0
pic Anamarija Horvat 1:3 5:10
pic Eva Horvat 3:6 13:18
pic Polona Horvat 0:4 0:12
pic Meta Ivančič 1:0 3:0
pic Neža Ivančič 1:0 3:0
pic Lea Kadiš 0:4 3:12
pic Nuša Kadiš 0:2 1:6
pic Neja Kalan 1:0 3:0
pic Kim Kastelic 0:13 4:39
pic Tija Kastelic 2:0 6:0
pic Tereza Kavčič 4:0 12:2
pic Gaja Kobetič 2:4 6:14
pic Tara Kobetič 0:1 0:3
pic Vita Kocjančič 1:4 7:14
pic Martina Komovec 3:0 9:4
pic Zala Kontelj 6:0 18:9
pic Alja Košmrlj 1:0 3:0
pic Naja Kotnik 1:0 3:0
pic Ana Kovačec 1:2 4:8
pic Tina Križnič 4:1 14:4
pic Katrina Kunčič 1:0 3:0
pic Živa Leben 3:0 9:3
pic Ana Leskošek 2:2 8:8
pic Doris Lesnik 1:0 3:1
pic Katarina Lešnjak 8:3 27:12
pic Daša Letnar 0:1 0:3
pic Viktorija Letnar 1:0 3:0
pic Aleksandra Livnjak 1:0 3:0
pic Minea Ljuca 0:2 1:6
pic Jana Ludvik 0:1 0:3
pic Darinka Mali 0:1 2:3
pic Brina Markič 1:1 4:5
pic Živa Markič 1:4 7:12
pic Lana Maučec 1:0 3:0
pic Sanja Mihajlovska 1:0 3:0
pic Valentina Mišigoj 3:0 9:0
pic Enya Moltara 0:13 9:39
pic Adriana Mrazić 4:0 12:3
pic Lara Novak 1:0 3:0
pic Tjaša Novak 0:7 0:21
pic Lina Obranovič Kovšca 2:0 6:0
pic Kaja Okorn 0:6 2:18
pic Lara Opeka 0:7 1:22
pic Rosana Pajer 1:3 4:10
pic Manca Paljk 0:3 1:9
pic Anja Pančur 1:1 3:3
pic Lea Paulin 0:4 0:12
pic Tamara Pavčnik 0:1 1:4
pic Neža Pogačar Žun 1:2 5:6
pic Lena Potrbin 0:3 2:9
pic Karin Praček 1:0 3:0
pic Laura Rahotin Pavič 1:0 3:0
pic Urša Rozman 6:1 20:10
pic Tia Rudolf 4:0 12:2
pic Tajda Šabanov 0:1 1:3
pic Lara Šedivi 1:0 3:1
pic Kiara Šegula 0:2 0:6
pic Anina Selak 2:2 10:9
pic Lara Šenica 1:0 3:0
pic Ema Simonič 1:0 3:0
pic Lana Slatinšek 2:7 9:23
pic Eva Šobar 1:1 3:3
pic Mia Stajnko 0:4 1:12
pic Neli Štaleker 1:0 3:0
pic Mihaela Stoilkovska 2:0 6:0
pic Katarina Stražar 0:2 0:6
pic Tjaša Supanič 0:5 8:15
pic Klara Šušmelj 1:0 3:0
pic Sara Tokić 0:9 0:27
pic Manca Trebižan 0:1 0:3
pic Layla Turk 4:0 12:0
pic Erin Ukovič 2:0 6:2
pic Ina Unger 2:1 6:5
pic Nika Uršič 1:0 3:1
pic Urša Večko 2:2 8:9
pic Valentina Vizjak 1:0 3:0
pic Nuša Vogrinčič 0:1 0:3
pic Maruša Vrhovnik 2:0 6:1
pic Kaja Zadravec 4:0 12:0
pic Zoja Žolek 8:1 26:9
pic Tjaša Zorc 1:0 3:0
pic Nina Zupančič 0:4 1:12
Skupaj: 171:216 613:748
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Fužinar Inter Diskont mladinci
2022/2023 NTK Fužinar Inter Diskont mladinci
2021/2022 NTK Fužinar Inter Diskont mladinci
2020/2021 NTK Fužinar Inter Diskont mladinci
2019/2020 NTK Fužinar Inter Diskont kadeti
2018/2019 NTK Fužinar Inter Diskont kadeti
2017/2018 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
2016/2017 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
2015/2016 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
2014/2015 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
2013/2014 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
5. - 8. 18.02.2024 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
5. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
10. 17.12.2023 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
5. - 8. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
5. - 8. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
7. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
16. 14.05.2023 2. TOP članic in članov, Ravne na Koroškem
9. - 10. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
19. - 30. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
11. - 19. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
5. - 8. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
13. - 20. 26.02.2023 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
11. - 17. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
11. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
16. 11.12.2022 1. TOP za članice in člane, Muta
9. - 16. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
13. - 20. 20.11.2022 2. OT za članice in člane, Puconci
21. - 37. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
13. - 20. 09.10.2022 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
14. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
15. 08.05.2022 2. TOP članic in članov, Muta
13. - 24. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 22. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
12. 18.12.2021 1. TOP za članice in člane, Murska Sobota
8. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
9. - 16. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
15. - 22. 14.11.2021 2. OT za članice in člane, Logatec
17. - 27. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 31. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 22. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
21. - 38. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
5. - 8. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
20. 30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
9. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
17. - 20. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
17. - 22. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 24. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
21. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
9. - 16. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
21. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 22. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
24. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
11. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
21. - 38. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
15. - 25. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
17. - 24. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
24. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
9. - 14. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 31. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
21. - 37. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
15. - 25. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 30. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
19. - 33. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 31. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
13. - 24. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
15. - 25. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
Skupaj: 67 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 07.05.2023 pic Urša Večko Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Dejan Jovanović X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Urša Večko Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Urša Večko Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 30. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Dejan Jovanović X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 24.04.2022 pic Urša Večko Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Dejan Jovanović X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Urša Večko Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Urša Večko Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Dejan Jovanović X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 25. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Nino Šegula X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Urša Večko Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 23.05.2021 pic Urša Večko Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Nino Šegula X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Urša Večko Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
3. - 4. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Neža Pogačar Žun Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Lana Slatinšek Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Leon Veronik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Rosana Pajer Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 32. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Aljaž Bobek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
5. - 8. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Rosana Pajer Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Rosana Pajer Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
5. - 8. 16.04.2016 pic Rosana Pajer Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 23 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
18.02.2024 3. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Lara Opeka K-S -2,-8,-4,-4 0:4 18:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -4,-3,-5 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Martina Komovec Sob 4,10,-10,4 3:1 44:30
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Cirkovce
8. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 5,7,10 3:0 34:22
6. tekma pic Tia Rudolf Cirkovce 9,9,10 3:0 34:28
3. tekma pic Sara Erhatič Cirkovce -6,7,-5,11,-9 2:3 44:51
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : SU
8. tekma pic Neža Gazvoda SU -12,9,-8,5,-7 2:3 49:50
6. tekma pic Neja Gazvoda SU -7,8,-7,2,11 3:2 49:43
3. tekma pic Lana Slatinšek SU -5,-5,-5 0:3 15:33
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : B2
3. tekma pic Kaja Drljača B2 9,9,5 3:0 33:23
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni -10,9,11,-4,9 3:2 49:52
1. tekma pic Meta Ivančič Arrigoni 3,2,7 3:0 33:12
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Kema Murexin : Fužinar Inter Diskont
9. tekma pic Lana Maučec Kema Murexin 2,7,6 3:0 33:15
6. tekma pic Ana Gergek Kema Murexin 6,-9,6,9 3:1 42:32
2. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -6,-7,-10 0:3 23:34
13.01.2024 1. SNTL 2023/2024, 6. krog - Kajuh-Slovan : Inter Diskont
4. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -3,-6,-6 0:3 15:33
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -4,-8,-8 0:3 20:33
Top, 6. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 15,-14,5,9 3:1 53:45
Top, 5. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 6,5,8 3:0 33:19
Top, 4. krog pic Katarina Lešnjak K-S -8,-9,4,5,-10 2:3 49:43
Top, 3. krog pic Kim Kastelic Krka -7,-7,-10 0:3 24:34
Top, 2. krog pic Sara Tokić Vrt -3,-5,-9 0:3 17:33
Top, 1. krog pic Polona Horvat Int -9,-7,-7 0:3 23:33
17.12.2023 1. TOP za članice in člane 2023/2024
Top, 7. krog pic Tjaša Supanič Ves -8,-7,4,-9 1:3 35:37
Top, 5. krog pic Martina Komovec Sob 10,4,-8,-8,7 3:2 50:43
Top, 4. krog pic Doris Lesnik Muta -8,5,5,6 3:1 41:27
Top, 1. krog pic Urša Večko Int -8,10,-7,7,3 3:2 49:42
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -6,-5,-3 0:3 14:33
Finalni del, osmina finala pic Maruša Vrhovnik Men -10,4,8,5 3:1 43:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Pika Gorenc Men 7,-7,4,4 3:1 40:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Anamarija Bizjan Ves 6,7,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Viktorija Letnar Pres 7,7,4 3:0 33:18
25.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 4. krog - Logatec : Inter Diskont
4. tekma pic Tereza Kavčič Logatec 6,5,12 3:0 36:23
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -9,-5,-8 0:3 22:33
Finalni del, osmina finala pic Neža Gazvoda ŠD SU -9,7,9,9 3:1 42:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Erin Ukovič Arr 6,-7,9,10 3:1 41:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 4,3,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Manca Bartolovič Pres 2,9,4 3:0 33:15
07.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 1. krog - Inter Diskont : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -4,9,-9,-4 1:3 28:42
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -8,-8,-5 0:3 21:33
Top, 6. krog pic Katarina Lešnjak K-S 4,8,4 3:0 33:16
Top, 5. krog pic Sara Tokić Vrt -2,-6,-9 0:3 17:33
Top, 4. krog pic Enya Moltara K-S -9,-9,-3 0:3 21:33
Top, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -7,-8,-9 0:3 24:33
Top, 2. krog pic Kim Kastelic Krka 7,-7,-10,-3 1:3 31:41
Top, 1. krog pic Polona Horvat Int -8,-2,-9 0:3 19:33
14.05.2023 2. TOP članic in članov 2022/2023
Top, 7. krog pic Minea Ljuca Arr -2,-3,9,-11 1:3 27:44
Top, 6. krog pic Darinka Mali Ves 9,-13,11,-11,-7 2:3 55:59
Top, 5. krog pic Lea Kadiš Int 2,-7,-9,-8 1:3 35:35
Top, 4. krog pic Tjaša Supanič Ves -9,6,9,-4,-8 2:3 43:48
Top, 3. krog pic Nuša Bolte K-S -10,-7,6,11,-10 2:3 51:52
Top, 2. krog pic Anina Selak Ves 9,-2,7,7 3:1 35:34
Top, 1. krog pic Urša Večko Int 12,-7,-9,-6 1:3 36:45
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Ana Kovačec Kema - Murexin -8,9,-4,-4 1:3 27:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Tereza Kavčič Log 9,10,5 3:0 34:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -5,-11,-6 0:3 22:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Layla Turk Arr 9,8,10 3:0 34:27
22.04.2023 1. SNTL 2022/2023, 14. krog - Inter Diskont : Logatec
2. tekma pic Nina Zupančič Logatec -5,-5,-4 0:3 14:33
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Blažka Harkai Kema - Murexin -6,10,-7,-6 1:3 31:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Zala Kontelj K-S -5,-7,7,9,4 3:2 45:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Gaja Kobetič Men 7,-4,7,-9,8 3:2 46:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Neža Ivančič Arr 0,0,0 3:0 33:0
09.04.2023 1. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - Inter Diskont : Kema Murexin
2. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin -7,-9,-2 0:3 18:33
09.04.2023 1. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - Kema Murexin : Inter Diskont
6. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin -5,-4,-5 0:3 14:33
1. tekma pic Ana Kovačec Kema Murexin 6,7,-6,-6,7 3:2 45:42
08.04.2023 1. SNTL 2022/2023, 13. krog - Arrigoni : Inter Diskont
4. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -2,-7,-8 0:3 17:33
3. tekma pic Manca Paljk Arrigoni -2,-8,-8 0:3 18:33
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Nina Zupančič Log -10,-8,-6 0:3 24:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Supanič Ves -8,10,-9,-4 1:3 33:43
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Novak K-S -3,-3,-5 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Sanja Mihajlovska PPR 9,4,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr -8,7,3,-3,-11 2:3 44:45
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Kim Kastelic Krka -8,-7,-7 0:3 22:33
Finalni del, osmina finala pic Blažka Harkai Kema - Murexin 6,8,-5,10 3:1 39:35
Finalni del, 1. krog pic Brina Markič Men -9,-7,12,8,2 3:2 52:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Enya Moltara K-S -8,-3,-11 0:3 22:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Neja Kalan B2 2,3,2 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Tereza Kavčič Log 4,7,7 3:0 33:18
04.03.2023 1. SNTL 2022/2023, 11. krog - Inter Diskont : Kema Murexin
7. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -8,1,-3,-6 1:3 28:34
2. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin -7,-6,-8 0:3 21:33
26.02.2023 3. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Martina Komovec Sob 10,8,-6,8 3:1 40:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Lea Paulin Arr -5,-5,-2 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nuša Bolte K-S -7,10,-7,10,-5 2:3 43:53
25.02.2023 1. SNTL 2022/2023, 10. krog - Vrtojba : Inter Diskont
2. tekma pic Petra Pia Fornazarič Vrtojba 6,8,6 3:0 33:20
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Letrika
5. tekma pic Sara Tokić Letrika -5,-6,-5 0:3 16:33
1. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika 9,9,7 3:0 33:25
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema Murexin
5. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin -5,-6,-7 0:3 18:33
1. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin 7,13,-3,-5,7 3:2 45:49
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : SU
1. tekma pic Neža Gazvoda SU 5,10,10 3:0 35:25
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
9. tekma pic Zala Kontelj Kajuh-Slovan 12,-8,8,7 3:1 44:38
5. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -8,-5,-5 0:3 18:33
1. tekma pic Katarina Lešnjak Kajuh-Slovan 6,-4,9,9 3:1 37:35
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Kvalifikacije, 2. krog pic Enya Moltara K-S 9,-8,12,-3,-5 2:3 41:54
Kvalifikacije, 1. krog pic Lea Paulin Arr -11,-3,-2 0:3 16:35
21.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 9. krog - Inter Diskont : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -6,-3,-5 0:3 14:33
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Cirkovce
5. tekma pic Sara Erhatič Cirkovce 8,6,14 3:0 38:28
1. tekma pic Tia Rudolf Cirkovce 6,-5,-13,8,6 3:2 51:46
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Neža Gazvoda SU 9,-9,6,9 3:1 42:35
2. tekma pic Lana Slatinšek SU 5,-13,-7,-4 1:3 35:42
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
5. tekma pic Urša Rozman Mengeš I 9,10,6 3:0 34:25
1. tekma pic Živa Markič Mengeš I -10,9,9,-11,-9 2:3 52:54
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Kema Murexin : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Živa Dogar Kema Murexin 3,9,5 3:0 33:17
14.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 8. krog - Cirkovce : Inter Diskont
3. tekma pic Ina Unger Cirkovce 9,-2,11,-8,11 3:2 47:53
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 6,-4,-5,9,3 3:2 42:40
Top, 6. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 5,3,2 3:0 33:10
Top, 5. krog pic Katarina Lešnjak K-S 9,-7,-5,-12 1:3 35:45
Top, 4. krog pic Vita Kocjančič Arr -7,-11,4,-8 1:3 37:39
Top, 3. krog pic Urša Rozman Men -6,8,5,-9,7 3:2 48:42
Top, 2. krog pic Zala Kontelj K-S -8,5,4,-9,5 3:2 50:36
Top, 1. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 10,6,6 3:0 34:22
11.12.2022 1. TOP za članice in člane 2022/2023
Top, 7. krog pic Kaja Okorn Log 7,-12,-3,-6 1:3 32:43
Top, 6. krog pic Anina Selak Ves -6,9,-9,2,-8 2:3 45:44
Top, 5. krog pic Nuša Bolte K-S -8,-8,-6 0:3 22:33
Top, 4. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -8,9,-5,-4 1:3 28:42
Top, 3. krog pic Tjaša Novak K-S -2,-3,-2 0:3 7:33
Top, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -7,-4,-10 0:3 21:34
Top, 1. krog pic Lea Kadiš Int -5,-12,-11 0:3 28:38
10.12.2022 1. SNTL 2022/2023, 7. krog - Logatec : Inter Diskont
5. tekma pic Nina Zupančič Logatec -3,-8,9,-9 1:3 31:42
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Kim Kastelic Krka -2,-6,-9 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 11,-2,5,-5,9 3:2 42:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Anamarija Bizjan Ves 2,4,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Pika Gorenc Men 6,8,8 3:0 33:22
20.11.2022 2. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Kaja Okorn Log -11,-9,9,-8 1:3 39:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 6,5,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Ina Unger Cir -6,-9,-6 0:3 21:33
12.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 4. krog - Kema Murexin : Inter Diskont
3. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin 8,-6,-6,-12 1:3 35:44
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Vita Kocjančič Arr 11,-9,-4,-9 1:3 35:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Tina Križnič Men -8,-10,4,3,-9 2:3 49:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Anamarija Bizjan Ves 1,7,4 3:0 33:12
15.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 2. krog - Kajuh-Slovan : Inter Diskont
1. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -4,-7,-11 0:3 22:35
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Layla Turk Arr 10,7,5 3:0 34:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Novak K-S -6,-6,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -7,-4,-7 0:3 18:33
08.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 1. krog - Inter Diskont : Cirkovce
2. tekma pic Ina Unger Cirkovce 9,4,14 3:0 38:27
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš
3. tekma pic Tina Križnič Mengeš 3,5,13 3:0 37:21
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Kema Murexin : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Ana Gergek Kema Murexin 8,4,8 3:0 33:20
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
3. tekma pic Laura Rahotin Pavič Vesna 13,4,2 3:0 37:19
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 7,7,0 3:0 33:14
Top, 6. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 5,-9,6,-9,5 3:2 51:38
Top, 5. krog pic Urša Rozman Men -8,9,4,7 3:1 41:31
Top, 4. krog pic Vita Kocjančič Arr -10,-8,-4 0:3 22:34
Top, 3. krog pic Katarina Lešnjak Ves -2,-6,-8 0:3 16:33
Top, 2. krog pic Živa Markič Men -6,8,-5,-6 1:3 28:41
Top, 1. krog pic Ana Blatnik Krka 10,-8,-8,-8 1:3 36:43
08.05.2022 2. TOP članic in članov 2021/2022
Top, 7. krog pic Nina Zupančič Log -2,-5,-10 0:3 17:34
Top, 6. krog pic Tjaša Supanič Ves -9,5,-11,13,-6 2:3 52:53
Top, 5. krog pic Anina Selak Ves -7,10,6,-10,10 3:2 52:49
Top, 4. krog pic Kaja Okorn Log -11,-7,-3 0:3 21:35
Top, 3. krog pic Nuša Bolte K-S 3,-9,8,-10,-7 2:3 48:45
Top, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -7,-7,-2 0:3 16:33
Top, 1. krog pic Lea Kadiš Int -5,9,-8,8,-3 2:3 38:50
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Kaja Zadravec PPR 8,6,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Katarina Stražar Men -5,-7,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -7,-9,-8 0:3 24:33
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Eva Cerkvenič Vrt -9,-7,-5 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 5,-7,8,8 3:1 40:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Zadravec PPR 8,6,6 3:0 33:20
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Tamara Pavčnik Ves -6,-3,7,-3,-4 1:4 27:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Kaja Okorn Log -7,-8,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 5,9,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR 8,4,10 3:0 34:22
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Kadiš Int -4,-2,-7 0:3 13:33
Finalni del, osmina finala pic Gaja Kobetič Men 6,5,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Lešnjak Ves 11,7,8 3:0 35:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Tia Rudolf Cir 7,9,7 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Karin Praček Gor 6,5,2 3:0 33:13
18.12.2021 1. TOP za članice in člane 2021/2022
Top, 7. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 7,-10,7,5 3:1 43:31
Top, 6. krog pic Anina Selak Ves -10,-3,8,9,-3 2:3 38:51
Top, 5. krog pic Zala Kontelj Ves -7,8,4,-9,7 3:2 49:41
Top, 4. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -6,-7,-11 0:3 24:35
Top, 3. krog pic Katarina Lešnjak Ves 8,7,-10,-9,8 3:2 52:46
Top, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -8,-9,-7 0:3 24:33
Top, 1. krog pic Lea Kadiš Int -7,-6,-7 0:3 20:33
11.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 9. krog - Krka : Inter Diskont
1. tekma pic Tija Kastelic Krka 12,8,11 3:0 38:31
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -15,-9,-5 0:3 29:39
Top, 6. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -6,7,-2,10,11 3:2 44:50
Top, 5. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -5,-7,-5 0:3 17:33
Top, 4. krog pic Kim Kastelic Krka -4,-3,-4 0:3 11:33
Top, 3. krog pic Polona Horvat Int -3,-3,-1 0:3 7:33
Top, 2. krog pic Nuša Kadiš Int 9,-6,-4,-5 1:3 26:42
Top, 1. krog pic Enya Moltara K-S -3,-4,-4 0:3 11:33
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Eva Cerkvenič Vrt -4,-5,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -7,-10,-3 0:3 20:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Erin Ukovič Arr -10,9,7,7 3:1 43:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Adriana Mrazić Ves -6,5,10,3 3:1 40:29
20.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 6. krog - Inter Diskont : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -5,-2,-5 0:3 12:33
14.11.2021 2. OT za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Okorn Log -5,-6,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Enya Moltara K-S -8,-6,-8 0:3 22:33
30.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 3. krog - Logatec : Inter Diskont
4. tekma pic Kaja Okorn Logatec -5,-8,-6 0:3 19:33
1. tekma pic Aleksandra Livnjak Logatec 2,3,4 3:0 33:9
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Valentina Vizjak PPR 3,5,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Supanič Ves -8,7,9,-8,-5 2:3 43:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Enya Moltara K-S -9,-7,-3 0:3 19:33
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Blažka Harkai Kema - Murexin -6,-9,6,-8 1:3 34:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -6,-7,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Pika Bavdek K-S 10,3,7 3:0 34:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Kaja Zadravec PPR 4,5,7 3:0 33:16
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
3. tekma pic Ema Crnkovič Kema -7,-6,4,-8 1:3 32:37
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
3. tekma pic Layla Turk Arrigoni 12,7,8 3:0 36:27
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Letrika
3. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -3,-5,-5 0:3 13:33
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Sobota : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Eva Horvat Sobota 8,8,7 3:0 33:23
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš
3. tekma pic Neža Pogačar Žun Mengeš 8,9,9 3:0 33:26
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Kvalifikacije, 2. krog pic Katarina Stražar Men -5,-5,-11 0:3 21:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -7,6,-6,-7 1:3 31:39
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Enya Moltara K-S -3,-12,9,-6 1:3 32:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Kim Kastelic Krka -6,-7,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tia Rudolf Cir 6,6,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Zorc Hra 2,3,3 3:0 33:8
03.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 5. krog - Vesna II : Inter Diskont
3. tekma pic Adriana Mrazić Vesna II 7,3,-6,-9,8 3:2 48:40
24.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 3. krog - Rakek : Inter Diskont
1. tekma pic Kaja Zadravec Rakek 4,9,5 3:0 33:18
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Kim Kastelic Krka -7,-2,-8 0:3 17:33
Finalni del, 1. krog pic Katarina Lešnjak Ves 6,6,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Enya Moltara K-S -8,-9,-4 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Šedivi Pres -8,2,4,7 3:1 41:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Križnič B2 7,7,-5,6 3:1 38:31
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Nika Belaj Sav -7,-4,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Lea Paulin Arr -3,-6,-9 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Maja Belaj Sav 3,9,-6,7 3:1 39:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Alja Košmrlj B2 1,9,6 3:0 33:16
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR 1,3,7 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Novak K-S -7,-3,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Belaj Sav -8,-4,-4 0:3 16:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Kim Kastelic Krka -8,-7,-8 0:3 23:33
Finalni del, osmina finala pic Lana Slatinšek ŠD SU 8,8,9 3:0 33:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Zoja Žolek Cir 7,8,3 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -9,6,7,-9,9 3:2 51:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Layla Turk Arr 1,8,6 3:0 33:15
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -5,-7,8,-10 1:3 33:42
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
1. tekma pic Kim Kastelic Krka 6,-6,11,-5,-8 2:3 43:50
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - Savinja : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Ana Leskošek Savinja 9,-8,5,-5,7 3:2 46:43
1. tekma pic Lara Belaj Savinja -6,-10,-3 0:3 19:34
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Krka : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Kim Kastelic Krka 10,-8,-2,-9 1:3 31:43
4. tekma pic Tina Cafuta Krka -4,-10,-6 0:3 20:34
1. tekma pic Ana Blatnik Krka 7,6,10 3:0 34:23
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
6. tekma pic Zala Kontelj Vesna 6,3,-11,9 3:1 44:31
3. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna 9,8,9 3:0 33:26
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš 8,5,1 3:0 33:14
1. tekma pic Mihaela Stoilkovska Mengeš 1,6,4 3:0 33:11
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Letrika : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 6,6,6 3:0 33:18
4. tekma pic Sara Tokić Letrika -8,-9,-7 0:3 24:33
1. tekma pic Petra Pia Fornazarič Letrika 3,3,6 3:0 33:12
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Maribor
3. tekma pic Katrina Kunčič Maribor 4,2,6 3:0 33:12
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
5. tekma pic Tara Kobetič Mengeš I -9,-6,-11 0:3 26:35
1. tekma pic Eva Šobar Mengeš I 6,9,8 3:0 33:23
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - Fužinar Inter Diskont : Sobota
5. tekma pic Eva Horvat Sobota 2,10,6 3:0 34:18
1. tekma pic Anamarija Horvat Sobota 5,10,-2,-9,-9 2:3 43:48
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Maribor : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Eva Dominik Maribor 5,8,5 3:0 33:18
1. tekma pic Naja Kotnik Maribor 1,3,3 3:0 33:7
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
6. tekma pic Ema Crnkovič Kema 10,-9,5,4 3:1 43:30
3. tekma pic Ana Gergek Kema 6,9,3 3:0 33:18
30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince 2019/2020
Top, 7. krog pic Lara Belaj Sav -10,-3,-7 0:3 20:34
Top, 6. krog pic Enya Moltara K-S -7,-10,13,-6 1:3 38:47
Top, 5. krog pic Eva Hauko Sob 5,3,8 3:0 33:16
Top, 4. krog pic Mia Stajnko Ves -4,6,-12,-11 1:3 38:44
Top, 3. krog pic Živa Leben B2 5,-8,-6,8,4 3:2 47:39
Top, 2. krog pic Eva Dominik Mb - ZM 2,4,4 3:0 33:10
Top, 1. krog pic Urša Večko Int 9,-7,8,10 3:1 41:38
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Zoja Žolek Cir 3,-8,-9,8,7 3:2 50:40
Top, 6. krog pic Ana Leskošek Sav -6,-8,-7 0:3 21:33
Top, 5. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 4,6,7 3:0 33:17
Top, 4. krog pic Urša Rozman Ljub -10,8,10,11 3:1 46:41
Top, 3. krog pic Pija Funtek Sav 9,9,-6,5 3:1 39:34
Top, 2. krog pic Adriana Mrazić Ves 5,3,8 3:0 33:16
Top, 1. krog pic Klara Šušmelj Vrt 7,5,2 3:0 33:14
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -3,-7,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Zala Kontelj Ves 8,-8,2,7 3:1 41:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Lea Paulin Arr -6,-4,-8 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Markič Men 7,8,10 3:0 34:25
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Urša Rozman Ljub 8,9,-5,-8,-3 2:3 38:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Zoja Žolek Cir 10,12,-5,7 3:1 42:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Simonič Mb - ZM 6,3,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Uršič B2 8,9,-6,4 3:1 39:32
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Sara Tokić Vrt -8,-6,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Dominik Mb - ZM 2,6,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Anamarija Horvat Sob 11,9,-5,10 3:1 41:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Manca Paljk Arr -5,7,-11,-7 1:3 34:42
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Neža Pogačar Žun Men -6,-4,11,-7 1:3 30:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Leben B2 3,-9,7,4 3:1 42:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -6,-2,-7 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lana Erhatič Cir 5,9,6 3:0 33:20
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Zoja Žolek Cir -7,9,7,8 3:1 40:35
Top, 6. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -4,-8,5,-7 1:3 30:38
Top, 5. krog pic Ana Leskošek Sav 8,-5,7,-6,-8 2:3 41:48
Top, 4. krog pic Eva Horvat Sob -11,-2,-11 0:3 24:37
Top, 3. krog pic Pija Funtek Sav 6,-2,9,6 3:1 35:32
Top, 2. krog pic Katarina Lešnjak Ves 4,2,8 3:0 33:14
Top, 1. krog pic Rosana Pajer Int -6,-7,8,-6 1:3 30:41
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Sara Tokić Vrt -3,-5,-3 0:3 11:33
Finalni del, 1. krog pic Tereza Kavčič ŠNT -10,-5,6,11,7 3:2 50:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Kobetič Men -7,-7,-11 0:3 25:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Maja Gorkič Vrt 8,5,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Urša Rozman Ljub -3,9,7,7 3:1 36:34
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
5. tekma pic Kim Kastelic Krka -2,-4,-4 0:3 10:33
1. tekma pic Tija Kastelic Krka 9,7,2 3:0 33:18
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -2,-3,-3 0:3 8:33
1. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -1,-4,-3 0:3 8:33
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja : Fužinar Inter Diskont
1. tekma pic Alja Bevc Rampre Savinja 8,8,7 3:0 33:23
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
5. tekma pic Ana Kovačec Kema -4,-5,-2 0:3 11:33
1. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema -2,-3,-4 0:3 9:33
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan -7,9,-5,-10 1:3 33:43
3. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -4,-6,-4 0:3 14:33
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Eva Horvat Sob -8,-9,-11 0:3 28:35
Top, 6. krog pic Pija Funtek Sav -4,-6,-8 0:3 18:33
Top, 5. krog pic Maja Belaj Kid 8,-7,10,8 3:1 41:37
Top, 4. krog pic Zoja Žolek Cir 7,-6,8,-10,9 3:2 49:47
Top, 3. krog pic Neža Pogačar Žun Men -11,-12,9,-9 1:3 43:47
Top, 2. krog pic Katarina Lešnjak Ves 10,7,5 3:0 34:22
Top, 1. krog pic Ana Bartolovič Pres 6,5,8 3:0 33:19
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Gaja Kobetič Men -6,-2,-8 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Zoja Žolek Cir 8,2,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -5,-7,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Pika Bavdek K-S 10,10,10 3:0 36:30
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Eva Horvat Sob 4,9,-7,-4,-9 2:3 42:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -9,-9,-4 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tina Križnič B2 4,4,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 7,4,-8,9 3:1 41:31
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Sara Tokić Vrt -5,-7,-7 0:3 19:33
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Sob -6,-6,-7 0:3 19:33
Top, 6. krog pic Eva Horvat Sob 6,-7,-8,-5 1:3 31:39
Top, 5. krog pic Lena Potrbin Ves 9,8,-9,-3,-9 2:3 43:50
Top, 4. krog pic Maja Belaj Kid 4,-6,-10,-12 1:3 39:41
Top, 3. krog pic Enya Moltara K-S 7,-10,8,-8,-2 2:3 42:49
Top, 2. krog pic Rosana Pajer Int -9,-9,-14 0:3 32:38
Top, 1. krog pic Urša Večko Int -8,9,-9,-8 1:3 36:42
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Maja Belaj Kid -7,-10,-10 0:3 27:35
Top, 6. krog pic Adriana Mrazić Ves 8,7,9 3:0 33:24
Top, 5. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 7,-6,-4,9,-9 2:3 41:49
Top, 4. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 6,5,-10,8 3:1 43:31
Top, 3. krog pic Živa Leben B2 8,4,7 3:0 33:19
Top, 2. krog pic Zoja Žolek Cir -2,5,-11,7,-9 2:3 44:47
Top, 1. krog pic Rosana Pajer Int 9,9,-8,4 3:1 41:33
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Kvalifikacije, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -6,-5,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Sob -3,-6,-5 0:3 14:33
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Urša Rozman Ljub 7,-8,-7,10,6 3:2 49:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Manca Paljk Arr -4,-6,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mia Stajnko Ves -6,-7,-9 0:3 22:33
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Pija Funtek Sav 8,7,-10,-4,-5 2:3 41:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Maja Belaj Kid 5,-9,9,4 3:1 42:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Šenica Krka 3,3,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Križnič B2 2,9,8 3:0 33:19
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Krka : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Kim Kastelic Krka -8,-8,-7 0:3 23:33
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Polona Horvat Int -3,-7,-10 0:3 20:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -6,-9,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Novak Ves 3,10,11 3:0 36:24
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Kim Kastelic Krka -6,-7,-6 0:3 19:33
Top, 6. krog pic Eva Horvat Sob -6,-5,-5 0:3 16:33
Top, 5. krog pic Živa Markič Men -9,-4,-3 0:3 16:33
Top, 4. krog pic Lena Potrbin Ves -7,-5,-9 0:3 21:33
Top, 3. krog pic Maja Belaj Kid -4,2,10,-11,13 3:2 53:49
Top, 2. krog pic Brina Markič Men -8,10,-6,-7 1:3 33:43
Top, 1. krog pic Rosana Pajer Int -7,-5,-7 0:3 19:33
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Anja Pančur Sav -9,-7,-8 0:3 24:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Horvat Sob 8,7,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Neli Štaleker Kema - Murexin 5,5,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Leskošek Sav 4,1,4 3:0 33:9
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Anja Agrež Tem 12,3,7 3:0 36:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Gaja Kobetič Men -5,-3,-2 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -4,-3,-3 0:3 10:33
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Anja Pančur Sav 7,7,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Anamarija Horvat Sob -8,-7,-4 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Kiara Šegula Tujina -2,-3,-6 0:3 11:33
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -6,-2,-2 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -3,-10,-4 0:3 17:34
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -1,-3,-3 0:3 7:33
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
1. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni -5,-5,-2 0:3 12:33
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Mali finale, osmina finala pic Eva Horvat Sob -9,8,-7,-3 1:3 30:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -4,-1,-9 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Kiara Šegula Tujina -5,-4,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Cafuta Muta -3,-2,-5 0:3 10:33
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Mali finale, osmina finala pic Živa Markič Men 7,-7,-2,-7 1:3 27:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Enya Moltara K-S 10,-7,-11,10,-6 2:3 48:55
Kvalifikacije, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -1,-3,-2 0:3 6:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Pija Funtek Sav -4,-5,-7 0:3 16:33
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Mia Stajnko Ves -6,-6,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Grabnar Sob -4,-5,-9 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Belaj Cir -2,-5,-3 0:3 10:33
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Manca Trebižan Sav -3,-4,-8 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Gaja Kobetič Men -6,-3,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Ljut -7,-5,-6 0:3 18:33
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Maja Belaj Cir -9,-7,-7 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mia Stajnko Ves -5,-5,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Anamarija Horvat Sob -5,-0,-2 0:3 7:33
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, četrtfinale pic Eva Šobar Men -3,-5,-7 0:3 15:33
Mali finale, osmina finala pic Zoja Žolek Cir 4,5,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Ljut -6,-8,8,-8 1:3 33:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Daša Letnar Pres -6,-4,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lena Potrbin Trb -3,-2,-3 0:3 8:33
Skupaj: 44,19 % 171:216 613:748 11675:12525
Preskoči na orodno vrstico