NTZS

Žiga Kristijan Žigon
pic
Podatki o igralcu
Id 700
Št. tekmovalne izkaznice 049/11/12
Starost 15 let (letnik 2003)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 18.11.2018 10 7 3640 3640
člani do 21 let 21.10.2018 15 15 1200 800
člani 02.12.2018 61 61 475 475
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Jure Avberšek 0:1 2:3
pic Marko Avberšek 0:1 1:3
pic Jaka Bavdek 1:1 3:3
pic Alen Bećirević 1:0 3:0
pic Klemen Belehar 3:0 9:1
pic Nal Belko 1:0 3:0
pic Lan Bitežnik 3:0 9:0
pic Marko Brajkovič 1:0 3:2
pic Robert Brajkovič 2:0 6:2
pic Grega Bratina 3:0 9:0
pic Luka Breznik 2:11 21:37
pic Sandi Cejan 2:0 6:0
pic Oskar Cergolj 3:0 9:3
pic Matic Čopar 1:0 3:0
pic Gašper Cvetič 1:0 3:0
pic Tilen Cvetko 0:2 0:7
pic Darko Drčič 2:0 6:0
pic Janez Erjavec 4:0 12:1
pic Nejc Erjavec 2:3 6:11
pic David Ficko 1:0 3:0
pic David Filipovič 1:0 3:2
pic Aljaž Fortuna 1:0 3:0
pic Aljaž Frelih 3:11 17:40
pic Dejan Fridrih 4:2 15:11
pic Nejc Funtek 1:0 3:0
pic Ruben Furlan 2:0 6:0
pic Luka Gerenčer 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 8:9 38:32
pic Andrej Godec 0:1 1:3
pic Matic Golavšek 1:0 3:0
pic Jaka Golob 2:0 6:0
pic Martin Golob 0:3 2:9
pic Aljaž Goltnik 6:1 18:3
pic Boris Govednik 1:0 3:2
pic David Grad 2:0 6:0
pic Rok Grad 3:0 9:1
pic Miha Grampovčnik 1:0 3:2
pic Domen Grčar 3:0 9:1
pic Nejc Gutnik 1:0 3:1
pic Gregor Hari 0:1 2:3
pic Peter Hribar 0:4 1:12
pic Lan Huzjak 2:0 6:0
pic Miha Jamšek 0:1 2:3
pic Janez Jedlovčnik 1:0 3:0
pic Lovro Jemec 4:4 15:17
pic Jan Jeršin 1:0 3:0
pic Jan Jevšnik 15:9 57:38
pic Dejan Jokić 4:1 12:6
pic Darko Jorgič 0:1 0:3
pic Dejan Jovanović 1:0 3:0
pic Jaka Kanc 2:0 6:0
pic Miha Kljajič 1:1 5:5
pic Roj Klopčič 2:0 6:0
pic Emanuel Kocjančič 4:0 12:0
pic Martin Kocjančič 6:0 18:2
pic Mihael Kocjančič 7:0 21:7
pic Jan Kohn 1:0 3:0
pic Filip Kolle 7:5 28:23
pic Maj Končar 2:0 6:0
pic Žan Korelec 1:0 3:1
pic Jaka Koren 2:0 6:0
pic Miha Korošec 1:0 3:0
pic Jure Kraker 2:0 6:0
pic Boštjan Kraser 1:1 5:5
pic Jan Krč 2:0 6:0
pic Gašper Križanec 1:0 3:0
pic Tilen Križanec 1:0 3:0
pic Tine Krpan 4:0 12:1
pic Jaka Krpič Vodnik 1:0 3:0
pic Luka Krušič 0:1 2:3
pic Lan Krvina 2:0 6:0
pic Tomaž Kurent 3:0 9:0
pic Taj Lavrič 7:4 25:18
pic Alin Lesnik 2:0 6:1
pic Jaka Lesnik 1:0 3:0
pic Luka Likar 2:0 6:0
pic Rok Likar 2:0 6:1
pic Jan Lipič 3:0 9:0
pic Jaša Lozinšek 1:0 3:0
pic Sašo Malovič 2:0 6:0
pic Gašper Markič 1:0 3:0
pic Jernej Masten Toplak 2:1 7:4
pic Smiljan Mekicar 1:0 3:1
pic Tim Mori 19:1 59:13
pic Klemen Mrak 1:0 3:0
pic Luka Norčič 1:2 4:8
pic Nejc Novak 4:0 12:4
pic Matija Novel 2:12 10:39
pic Samo Novina 2:0 6:0
pic Martin Oberč 1:0 3:0
pic Anže Ogrič 5:1 17:5
pic Miha Omahen 1:0 3:0
pic Jožko Omerzel 1:7 14:23
pic Mitja Omerzel 18:3 55:19
pic Janko Öri 1:1 3:4
pic Žan Ošlak 1:0 3:0
pic Tibor Ožanič 1:0 3:0
pic Jan Pajntar 0:1 2:3
pic Valdi Palčič 1:0 3:1
pic Tim Pangos 2:0 6:0
pic Erik Paulin 0:3 0:9
pic Bojan Pavič 0:3 1:9
pic Tim Pavli 2:2 8:10
pic Tadej Perko 1:0 3:0
pic Leon Pinter 2:0 6:0
pic Matjaž Pinter 3:5 10:18
pic Domen Pleško 1:0 3:0
pic Jakob Podlesek 2:0 6:0
pic Zoran Podlesnik 1:0 3:2
pic Luka Podobnik 1:0 3:1
pic Miha Podobnik 2:0 6:0
pic Janez Popelar 1:0 3:0
pic Aleksander Poropat 1:0 3:0
pic Matej Prezelj 3:1 11:3
pic Miha Rajterič 2:0 6:0
pic Maj Rakovec 1:0 3:0
pic Tilen Rakovec 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 2:0 6:0
pic Vid Ranik 1:0 3:0
pic Domen Rolih 2:0 6:0
pic Oskar Rosc 12:4 39:22
pic Bor Rutar 2:2 7:8
pic Tedja Šabanov 1:0 3:2
pic Tilen Šalja 5:1 17:7
pic Domen Sečnik 4:0 12:3
pic Domen Sedej 2:0 6:0
pic Marsel Šegula 6:4 25:20
pic Nino Šegula 1:0 3:0
pic Tilen Sirena 1:0 3:0
pic Senaid Šišič 1:0 3:0
pic Jure Škurnik 1:1 3:3
pic Silvo Slaček 1:1 4:3
pic Jure Slatinšek 0:4 1:12
pic Aljaž Šmaljcelj 0:2 0:6
pic Jure Smodiš 5:0 15:2
pic Rok Smodiš 1:0 3:0
pic Miha Smrdel 1:0 3:0
pic Mark Šporar 3:0 9:0
pic Janko Stankić 1:0 3:0
pic Aleks Stepančič 3:0 9:0
pic Jan Stepančič 2:0 6:0
pic Dejan Stojanovič 0:1 1:3
pic Luka Stražišar 8:1 24:7
pic Tomaž Strelec 2:0 6:0
pic Jaka Strohsack 2:0 6:0
pic Patrik Sukič 0:1 0:3
pic Žan Šuligoj 1:0 3:0
pic Aljaž Susič 1:0 3:1
pic Aljaž Sušnik 1:0 3:0
pic Peter Topič 0:1 2:3
pic Rok Trtnik 3:12 16:41
pic Luka Uranič 1:0 3:0
pic Žiga Urbanc 2:1 8:5
pic Jože Urh 2:1 7:3
pic Aleks Ušaj 1:0 3:0
pic Anton Vastl 1:0 3:1
pic Nik Velikonja 4:0 12:1
pic Leon Veronik 3:0 9:0
pic Matic Vertuš 1:0 3:0
pic Patrik Videc 8:1 26:6
pic Gregor Vidmar 1:1 5:4
pic Michele Vigini 1:1 4:3
pic Peter Vitamvas 5:1 16:6
pic Darijan Vizjak 3:0 9:4
pic Damijan Vodušek 0:1 0:3
pic Tilen Vogrinčič 1:0 3:0
pic Luka Vranc 1:0 3:0
pic Lenart Zabukovec 1:0 3:0
pic Tim Zajec 0:1 2:3
pic Uroš Žavbi 5:0 15:0
pic Javor Zavec 2:0 6:1
pic Mitja Zavec 5:0 15:1
pic Jurij Zdovc 0:1 2:3
pic Damjan Zelko 1:2 3:8
pic Matevž Žgank 3:1 10:5
pic David Zimšek 1:0 3:0
pic Jure Zlodej 1:0 3:0
pic Alojzij Zore 3:1 11:5
pic Anže Zrimšek Žiger 2:0 6:0
pic Andraž Zupančič 2:0 6:0
pic Domen Zupančič 8:0 24:3
Skupaj: 409:170 1381:716
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2018/2019 NTK Fužinar Inter Diskont mladinci
2017/2018 NTK Fužinar Inter Diskont kadeti
2016/2017 NTK Fužinar Inter Diskont kadeti
2015/2016 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
2014/2015 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
2013/2014 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
2012/2013 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 16. 21.10.2018 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
5. - 8. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
5. - 8. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
5. - 8. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
1. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
17. - 20. 18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
3. - 4. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
9. - 16. 28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21), Kidričevo
8. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
5. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
9. - 14. 03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
1. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
5. - 8. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
2. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
5. - 8. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
2. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
5. - 8. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
6. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
10. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
3. - 4. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
17. 18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince, Logatec
2. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
5. - 8. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
1. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
2. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 24. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
5. - 8. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
1. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
3. 04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Velenje
6. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
20. 15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
9. - 16. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
2. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
1. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
5. - 8. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
1. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
4. 06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete, Tržič
1. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 30. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
5. - 8. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
5. - 8. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
32. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. - 16. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
3. - 4. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
13. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
4. 12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
5. - 8. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
3. - 4. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
12. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
9. - 16. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 26. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
9. - 16. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
3. - 4. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
9. 01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
9. - 16. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
17. - 32. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
5. - 8. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 30. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
Skupaj: 64 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Aljaž Godec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Nuša Vogrinčič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 18.03.2018 pic Aljaž Godec M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Aljaž Godec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Nuša Vogrinčič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
2. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Aljaž Godec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
2. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Ina Unger X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Aljaž Godec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Daniela Butkovska Tomanič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
2. 16.04.2016 pic Aljaž Godec M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
5. - 8. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Nuša Vogrinčič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
5. - 8. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Aljaž Godec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
5. - 8. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Luka Breznik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Tina Mozetič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
2. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Aljaž Godec M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Aljaž Godec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Tina Mozetič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
3. - 4. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Luka Breznik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 18 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
09.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Krka : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Matic Vertuš Krka 4,2,3 3:0 33:9
1. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 1,1,5 3:0 33:7
09.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
6. tekma pic Miha Omahen Vesna 3,9,3 3:0 33:15
3. tekma pic Domen Grčar Vesna 5,5,2 3:0 33:12
01.12.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 5. krog - Inter Diskont II : Ptuj
5. tekma pic Darko Drčič Ptuj 4,9,7 3:0 33:20
06.11.2018 Pokal RS 2018/2019, 1. krog - Interdiskont Fužinar II : Mengeš
1. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš 7,-11,-6,8,-8 2:3 47:50
27.10.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 3. krog - Inter Diskont II : Križe
1. tekma pic Dejan Stojanovič Križe 6,-5,-6,-6 1:3 28:39
27.10.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 3. krog - Inter Diskont II : Vesna
4. tekma pic Smiljan Mekicar Vesna 5,-5,6,7 3:1 38:29
21.10.2018 1. OT za članice in člane (U-21) 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Tilen Cvetko Krka -8,-8,-9,-4 0:4 29:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men 8,-10,11,-15,-5 2:3 54:59
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -7,4,6,4 3:1 40:25
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Taj Lavrič Arr 6,-10,-6,-3 1:3 30:40
Finalni del, osmina finala pic Filip Kolle Ves -2,4,8,7 3:1 35:30
Finalni del, 2. krog pic Mitja Zavec Men -9,7,9,2 3:1 42:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Likar Gor 4,4,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav 2,7,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Tadej Perko Kri 3,6,2 3:0 33:11
13.10.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 2. krog - Inter Diskont II : Muta
7. tekma pic Boštjan Kraser Muta -7,2,10,-8,-10 2:3 48:46
4. tekma pic Bojan Pavič Muta -3,-2,-5 0:3 10:33
2. tekma pic Matjaž Pinter Muta 4,5,9 3:0 33:18
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Rok Trtnik Men -11,-6,6,-10 1:3 38:42
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr 8,-8,3,10 3:1 42:32
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men 5,8,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Grad Men 7,8,1 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Jeršin PPR 4,3,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Grčar Ves 9,-9,5,9 3:1 42:34
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Rok Trtnik Men -6,-4,9,-8,-7 1:4 36:53
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel ŠD SU 6,7,5 3:0 33:18
Finalni del, 1. krog pic Javor Zavec Men 11,4,6 3:0 35:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Sav 5,-8,-7,9,7 3:2 48:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Šporar Men 8,3,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Krvina Log 4,6,3 3:0 33:13
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, finale pic Mihael Kocjančič Arr -6,11,7,-6,2 3:2 47:42
Finalni del, polfinale pic Dejan Jokić Men 4,6,10 3:0 34:20
Finalni del, četrtfinale pic Jan Lipič Kema 3,1,5 3:0 33:9
Finalni del, osmina finala pic Uroš Žavbi Arr 3,4,5 3:0 33:12
Finalni del, 1. krog pic Jan Stepančič Gor 10,3,7 3:0 34:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Lesnik Muta 2,6,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Šuligoj Gor 3,3,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Sirena Škl 1,4,3 3:0 33:8
24.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 10. krog - Muta : Inter Diskont II
5. tekma pic Alin Lesnik Muta 3,-10,3,1 3:1 43:19
3. tekma pic Jure Kraker Muta 4,9,8 3:0 33:21
18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Erik Paulin Arr -10,-6,-7 0:3 23:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Damjan Zelko Kema -6,-5,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Martin Oberč Krka 7,7,2 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Kurent Hra 8,4,8 3:0 33:20
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Aljaž Frelih Men -8,-9,-11 0:3 28:35
Finalni del, četrtfinale pic Lovro Jemec Log -9,-6,8,5,8 3:2 48:43
Finalni del, osmina finala pic Filip Kolle Ves 4,-6,10,8 3:1 40:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -11,10,-12,7,15 3:2 63:59
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Erjavec Hra 6,4,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Zavec Men 9,3,8 3:0 33:20
10.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 9. krog - Inter Diskont II : Rakek
4. tekma pic Janko Stankić Rakek 8,8,6 3:0 33:22
2. tekma pic Luka Stražišar Rakek 9,6,3 3:0 33:18
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Muta : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Tim Mori Muta 4,3,3 3:0 33:10
3. tekma pic Alin Lesnik Muta 3,4,6 3:0 33:13
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
4. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I 7,10,7 3:0 34:24
2. tekma pic David Grad Mengeš I 9,8,3 3:0 33:20
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
4. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 6,5,3 3:0 33:14
2. tekma pic Emanuel Kocjančič Arrigoni 7,3,3 3:0 33:13
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Mitja Omerzel SU 9,7,6 3:0 33:22
5. tekma pic Lenart Zabukovec SU 1,5,2 3:0 33:8
3. tekma pic Andraž Zupančič SU 4,3,4 3:0 33:11
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Kema : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Jan Lipič Kema 4,3,4 3:0 33:11
3. tekma pic Jure Smodiš Kema 5,6,5 3:0 33:16
11.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 1. krog - Mengeš I : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Mark Šporar Mengeš I 3,3,7 3:0 33:13
1. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -9,4,4,7 3:1 42:26
11.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Matija Novel Arrigoni -7,-4,9,-4 1:3 26:42
2. tekma pic Michele Vigini Arrigoni 9,9,10 3:0 34:28
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Mengeš II : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Bor Rutar Mengeš II 4,-8,1,6 3:1 41:22
1. tekma pic Matej Prezelj Mengeš II 9,9,6 3:0 33:24
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Logatec : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Lovro Jemec Logatec 10,-6,7,5 3:1 40:33
1. tekma pic Bine Rakušček Logatec 4,1,8 3:0 33:13
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Mitja Omerzel SU -7,6,4,6 3:1 40:27
2. tekma pic Jožko Omerzel SU 8,-6,-9,-7 1:3 33:41
28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Jožko Omerzel ŠD SU -9,5,8,-11,-8,9,-7 3:4 68:68
Kvalifikacije, 3. krog pic Matej Prezelj Men 6,7,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Rosc Sav 8,8,6 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj 2,11,8 3:0 35:21
20.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Inter Diskont II : Cornilleau Mengeš II
8. tekma pic Rok Trtnik Cornilleau Mengeš II -8,-10,-6 0:3 24:34
6. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II -5,-6,-8 0:3 19:33
3. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II 4,-6,10,-6,7 3:2 46:43
20.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Inter Diskont II : Vesna
4. tekma pic Janko Öri Vesna 7,10,-8,5 3:1 42:33
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Krka : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Alen Bećirević Krka 1,3,1 3:0 33:5
1. tekma pic Luka Vranc Krka 2,1,2 3:0 33:5
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Olimpija : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Vid Ranik Olimpija 2,1,4 3:0 33:7
3. tekma pic Aljaž Sušnik Olimpija 1,1,3 3:0 33:5
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 4. krog - Gorica : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Jan Stepančič Gorica 3,1,3 3:0 33:7
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 5. krog - Rakek : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Luka Stražišar Rakek -8,8,4,7 3:1 41:30
1. tekma pic Tine Krpan Rakek 2,4,2 3:0 33:8
07.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Tempo
5. tekma pic Patrik Videc Tempo 7,5,9 3:0 33:21
1. tekma pic Jaka Koren Tempo 3,3,5 3:0 33:11
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Prebold : Inter Diskont II
6. tekma pic Matevž Žgank Prebold 4,8,-10,5 3:1 43:29
2. tekma pic Dejan Fridrih Prebold 5,-10,-10,5,7 3:2 53:41
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Tempo : Inter Diskont II
6. tekma pic Patrik Videc Tempo 6,-8,4,-10,-11 2:3 51:46
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -0,-0,-con 0:3 0:22
Top, 6. krog pic Luka Stražišar PPR -0,-0,-con 0:3 0:22
Top, 5. krog pic Aljaž Goltnik Men -0,-0,-con 0:3 0:22
Top, 4. krog pic Dejan Jokić Men -8,-6,-9 0:3 23:33
Top, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr 7,-10,8,6 3:1 43:33
Top, 2. krog pic Tim Mori Muta 4,3,-10,-7,11 3:2 52:41
Top, 1. krog pic Aljaž Godec Int -5,-5,6,-6 1:3 27:39
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Matjaž Pinter Muta 6,-10,5,9 3:1 43:32
Top, 6. krog pic Marsel Šegula Ptuj -10,6,6,-9,10 3:2 53:45
Top, 5. krog pic Rok Trtnik Men -6,-12,9,-4 1:3 33:45
Top, 4. krog pic Matija Novel Arr -6,-9,-7 0:3 22:33
Top, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -8,10,-7,8,10 3:2 50:50
Top, 2. krog pic Taj Lavrič Ves 4,4,-6,-5,-8 2:3 41:41
Top, 1. krog pic Luka Breznik Int 2,8,-8,-7,-3 2:3 40:43
03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Frelih Men -9,-9,9,-13,9,-7 2:4 60:66
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Krč B2 6,6,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Rosc Sav 3,5,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Damjan Zelko Kema -6,-9,8,5,9 3:2 48:44
02.12.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Inter Diskont II : Muta
6. tekma pic Jure Škurnik Muta 8,8,6 3:0 33:22
3. tekma pic Boštjan Kraser Muta 10,-9,15,-4,9 3:2 53:56
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, finale pic Mitja Omerzel ŠD SU -5,6,8,10 3:1 39:35
Finalni del, polfinale pic Tim Mori Muta -8,3,2,7 3:1 41:23
Finalni del, četrtfinale pic Mihael Kocjančič Arr -5,7,3,2 3:1 38:23
Finalni del, osmina finala pic Aleks Ušaj Let 4,4,2 3:0 33:10
Finalni del, 1. krog pic Jure Kraker Muta 2,1,5 3:0 33:8
Kvalifikacije, 3. krog pic Leon Pinter Mb - ZM 5,3,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Roj Klopčič PPR 5,1,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Ruben Furlan K-S 1,3,1 3:0 33:5
20.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 3. krog - Interdiskont Fužinar II : Rakek
5. tekma pic Darijan Vizjak Rakek 8,4,-8,8 3:1 41:31
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 5,7,-9,9 3:1 42:32
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int -9,8,5,-5,-8 2:3 44:46
Finalni del, osmina finala pic Patrik Videc Tem 5,4,-13,2 3:1 46:26
Finalni del, 1. krog pic Rok Smodiš Kema 4,7,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Kocjančič Arr 7,-6,4,6 3:1 39:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Erjavec Hra 4,2,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Rakovec B2 4,3,1 3:0 33:8
18.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Logatec : Inter Diskont II
5. tekma pic Bine Rakušček Logatec 4,5,5 3:0 33:14
18.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Rakek : Inter Diskont II
1. tekma pic Jaka Strohsack Rakek 6,4,8 3:0 33:18
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Mengeš II : Interdiskont Fužinar II
9. tekma pic Rok Trtnik Mengeš II -10,8,7,9 3:1 43:36
6. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš II 8,8,2 3:0 33:18
2. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš II -4,4,-8,-13 1:3 36:41
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, finale pic Aljaž Godec Int 1,-5,-9,3,-9 2:3 45:37
Finalni del, polfinale pic Tim Mori Muta -8,7,3,4 3:1 41:25
Finalni del, četrtfinale pic Luka Stražišar PPR 9,4,2 3:0 33:15
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema -11,4,-8,6,10 3:2 53:44
Finalni del, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 5,6,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Roj Klopčič PPR 3,2,2 3:0 33:7
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Sedej Gor 4,3,1 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic David Zimšek Vrh 1,4,1 3:0 33:6
21.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Cornilleau Mengeš II : Inter Diskont II
9. tekma pic Rok Trtnik Cornilleau Mengeš II -7,10,-9,8,9 3:2 50:49
6. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II -7,-6,-13 0:3 26:37
2. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II 7,-9,-9,3,8 3:2 51:40
21.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Vesna : Inter Diskont II
4. tekma pic Filip Kolle Vesna 7,-7,8,-9,12 3:2 52:49
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Lovro Jemec Log -9,-10,9,-9 1:3 39:43
Finalni del, osmina finala pic Tim Mori Muta 13,-11,4,6 3:1 48:36
Finalni del, 1. krog pic Oskar Rosc Sav -8,5,7,-13,5 3:2 54:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 7,7,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Erjavec Hra 7,-10,7,4 3:1 43:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Zavec Men 4,11,6 3:0 35:21
07.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Inter Diskont II : Prebold
5. tekma pic Dejan Fridrih Prebold 9,-5,4,3 3:1 38:27
1. tekma pic Matevž Žgank Prebold 5,5,5 3:0 33:15
07.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Inter Diskont II : Tempo
8. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 7,-9,11,8 3:1 44:37
6. tekma pic Patrik Videc Tempo 2,5,-8,5 3:1 41:23
3. tekma pic Miha Kljajič Tempo 10,-7,7,-7,-4 2:3 41:50
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, finale pic Jan Jevšnik Tem 7,-9,9,-10,-8 2:3 49:50
Finalni del, polfinale pic Aljaž Godec Int -7,8,8,6 3:1 40:33
Finalni del, četrtfinale pic Filip Kolle Ves -9,4,8,7 3:1 42:30
Finalni del, osmina finala pic Peter Vitamvas K-S 7,-5,3,3 3:1 38:24
Finalni del, četrtfinale pic Luka Breznik Int 10,-5,6,-4,-9 2:3 41:49
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Frelih Men 8,8,-8,-6,5 3:2 47:43
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Matija Novel Arr -4,-2,-6 0:3 12:33
Top, 6. krog pic Mitja Omerzel Krka -10,-11,-9 0:3 30:36
Top, 5. krog pic Oskar Rosc Sav 6,-5,8,5 3:1 38:30
Top, 4. krog pic Jan Jevšnik Tem -7,-4,6,10,-10 2:3 44:50
Top, 3. krog pic Tim Mori Muta 14,-6,11,5 3:1 46:41
Top, 2. krog pic Filip Kolle Ves 2,-9,-5,-11 1:3 36:37
Top, 1. krog pic Aljaž Godec Int -8,-4,-10 0:3 22:34
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Tim Pavli Men -7,-7,8,4,5 3:2 47:39
Top, 6. krog pic Lovro Jemec Log -3,10,-9,-7 1:3 31:43
Top, 5. krog pic Mitja Omerzel Krka -9,7,4,8 3:1 42:30
Top, 4. krog pic Jan Jevšnik Tem 6,12,2 3:0 36:20
Top, 3. krog pic Matjaž Pinter Muta -4,7,11,-9,5 3:2 48:45
Top, 2. krog pic Jožko Omerzel Krka 5,-7,3,2 3:1 40:21
Top, 1. krog pic Aljaž Godec Int 11,8,-10,7 3:1 45:38
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Tilen Cvetko Krka -2,-7,-3 0:3 12:33
Finalni del, 1. krog pic Martin Kocjančič Arr 5,6,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Rutar Men -7,9,-8,-9 1:3 35:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Krč B2 10,7,9 3:0 34:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Bitežnik Gor 7,7,6 3:0 33:20
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Jan Jevšnik Tem -5,-6,-9,8,-8 1:4 39:52
Finalni del, četrtfinale pic Oskar Rosc Sav 6,-8,6,10,-3,9 4:2 56:53
Finalni del, osmina finala pic Rok Grad Men -12,6,8,7 3:1 45:35
Finalni del, 1. krog pic Miha Rajterič K-S 5,3,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Sandi Cejan Let 4,8,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves 4,5,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic David Grad Men 3,4,5 3:0 33:12
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Ves -8,-10,-9 0:3 27:34
Finalni del, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem 9,4,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Mori Muta 7,5,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Valdi Palčič Arr -11,2,9,2 3:1 44:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Likar Gor 6,2,6 3:0 33:14
18.03.2017 2. SNTL 2016/2017, 9. krog - Inter Diskont II : Muta
6. tekma pic Andrej Godec Muta 8,-9,-7,-7 1:3 34:41
3. tekma pic Jure Škurnik Muta -6,-9,-10 0:3 25:34
26.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
6. tekma pic Mitja Omerzel Krka -14,-7,7,5,8 3:2 54:47
3. tekma pic Peter Hribar Krka -3,-2,-7 0:3 12:33
26.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
6. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni 9,6,4 3:0 33:19
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
6. tekma pic Tim Pavli Mengeš I -6,6,-9,9,11 3:2 50:48
3. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -4,-15,-9 0:3 28:39
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Rakek : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Jaka Strohsack Rakek 5,6,8 3:0 33:19
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
9. tekma pic Filip Kolle Vesna -8,9,8,9 3:1 41:37
5. tekma pic Taj Lavrič Vesna -9,-10,-9 0:3 28:34
1. tekma pic Rok Trtnik Vesna -9,6,-6,-3 1:3 29:39
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
7. tekma pic Domen Zupančič Krka 8,5,5 3:0 33:18
4. tekma pic Mitja Omerzel Krka -8,11,4,11 3:1 45:37
2. tekma pic Andraž Zupančič Krka 3,5,3 3:0 33:11
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Matija Novel Arrigoni -9,-8,-9 0:3 26:33
5. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 9,7,2 3:0 33:18
3. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 6,-6,-8,7,6 3:2 47:41
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Kajuh-Slovan : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan 2,4,3 3:0 33:9
5. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan -7,6,-10,-10 1:3 38:41
3. tekma pic Miha Rajterič Kajuh-Slovan 9,5,2 3:0 33:16
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Vesna : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Filip Kolle Vesna 5,8,-6,8 3:1 39:32
1. tekma pic Domen Grčar Vesna 5,2,5 3:0 33:12
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Mengeš : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Dejan Jokić Mengeš 3,6,6 3:0 33:15
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš 4,7,5 3:0 33:16
11.02.2017 2. SNTL 2016/2017, 8. krog - Inter Diskont II : Prebold
8. tekma pic Matevž Žgank Prebold -8,6,3,8 3:1 41:28
6. tekma pic Alojzij Zore Prebold 6,6,-11,-9,6 3:2 53:42
3. tekma pic Dejan Fridrih Prebold 10,-8,-7,-8 1:3 35:43
11.02.2017 2. SNTL 2016/2017, 8. krog - Inter Diskont II : Ptuj
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj -5,-3,9,9,-7 2:3 37:51
4. tekma pic Zoran Podlesnik Ptuj -9,-10,8,7,3 3:2 52:41
2. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -11,-12,9,8,-4 2:3 49:55
21.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 7. krog - Savinja : Inter Diskont II
4. tekma pic Jure Slatinšek Savinja -8,-9,-6 0:3 23:33
1. tekma pic Oskar Rosc Savinja -7,-9,-10 0:3 26:34
21.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 7. krog - Vesna : Inter Diskont II
4. tekma pic Bojan Pavič Vesna -4,-3,-3 0:3 10:33
1. tekma pic Janko Öri Vesna -10,-3,-4 0:3 17:34
15.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Tempo
5. tekma pic Jaka Koren Tempo 2,3,7 3:0 33:12
1. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 7,8,6 3:0 33:21
15.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
6. tekma pic Jure Smodiš Kema 8,6,7 3:0 33:21
3. tekma pic Luka Norčič Kema 9,15,-8,-5,6 3:2 52:52
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Royal Beach
3. tekma pic Domen Pleško Royal Beach 0,0,0 3:0 33:0
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Logatec
3. tekma pic Lan Krvina Logatec 1,5,10 3:0 34:16
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja
4. tekma pic Matic Čopar Savinja 3,6,4 3:0 33:13
2. tekma pic Nejc Funtek Savinja 6,1,6 3:0 33:13
07.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 6. krog - Inter Diskont II : Melamin
5. tekma pic Tim Zajec Melamin -4,9,7,-4,-8 2:3 38:49
1. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -7,9,9,-9,-7 2:3 45:51
07.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 6. krog - Inter Diskont II : Rakek
6. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -8,8,-9,9,-4 2:3 43:50
3. tekma pic Darijan Vizjak Rakek 14,7,-6,8 3:1 44:40
18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Tilen Šalja Men 6,7,-9,4 3:1 42:28
Top, 6. krog pic Jože Urh Ves 5,8,0 3:0 33:13
Top, 5. krog pic Mitja Omerzel Krka 3,9,8 3:0 33:20
Top, 4. krog pic Tim Mori Muta 10,-8,5,12 3:1 45:38
Top, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 6,-10,5,4 3:1 43:27
Top, 2. krog pic Bor Rutar Men 3,-10,9,11 3:1 45:35
Top, 1. krog pic Aljaž Godec Int 9,-13,7,4 3:1 46:35
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Matija Novel Arr -8,-7,-7 0:3 22:33
Top, 6. krog pic Tim Mori Muta 3,11,4 3:0 35:18
Top, 5. krog pic Jan Jevšnik Tem 7,-8,3,-6,4 3:2 47:36
Top, 4. krog pic Mitja Omerzel Krka 6,7,9 3:0 33:22
Top, 3. krog pic Domen Zupančič Krka 7,5,7 3:0 33:19
Top, 2. krog pic Oskar Rosc Sav 5,4,5 3:0 33:14
Top, 1. krog pic Aljaž Godec Int -6,8,-10,-17 1:3 44:50
03.12.2016 2. SNTL 2016/2017, 5. krog - Inter Diskont II : Križe
4. tekma pic Klemen Mrak Križe 5,8,5 3:0 33:18
2. tekma pic Jaka Krpič Vodnik Križe 6,10,3 3:0 34:19
03.12.2016 2. SNTL 2016/2017, 5. krog - Inter Diskont II : Logatec
4. tekma pic Nejc Gutnik Logatec 8,4,-11,4 3:1 44:29
2. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec 6,-4,-6,5,12 3:2 46:45
05.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 3. krog - Prebold : Inter Diskont II
7. tekma pic Matevž Žgank Prebold -9,-9,9,-10 1:3 39:43
5. tekma pic Alojzij Zore Prebold 5,7,9 3:0 33:21
3. tekma pic Dejan Fridrih Prebold 11,7,-3,-4,-10 2:3 41:52
05.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 3. krog - Ptuj : Inter Diskont II
4. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -12,3,6,-9,10 3:2 55:44
1. tekma pic Darko Drčič Ptuj 4,7,7 3:0 33:18
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Nejc Erjavec Men -6,-8,-13 0:3 27:37
Finalni del, osmina finala pic Lovro Jemec Log -12,-7,6,8,11 3:2 54:50
Finalni del, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka 10,5,4 3:0 34:19
Kvalifikacije, 3. krog pic David Filipovič Oli 8,-9,9,-5,9 3:2 47:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Videc Tem 7,13,3 3:0 37:23
22.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 2. krog - Inter Diskont II : Savinja
6. tekma pic Oskar Rosc Savinja 7,9,6 3:0 33:22
3. tekma pic Jure Slatinšek Savinja -10,-3,-3 0:3 16:34
22.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 2. krog - Inter Diskont II : Vesna
7. tekma pic Taj Lavrič Vesna 9,-3,9,4 3:1 36:33
4. tekma pic Bojan Pavič Vesna -9,-5,5,-8 1:3 33:38
2. tekma pic Žan Korelec Vesna 6,9,-8,4 3:1 41:30
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, finale pic Matija Novel Arr 8,-7,-11,8,6 3:2 51:46
Finalni del, polfinale pic Tim Mori Muta 2,6,8 3:0 33:16
Finalni del, četrtfinale pic Domen Zupančič Krka 3,1,5 3:0 33:9
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log 4,3,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr 3,9,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men 4,6,7 3:0 33:17
08.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 1. krog - Melamin : Inter Diskont II
7. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 8,6,4 3:0 33:18
5. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -5,-12,-8 0:3 25:36
3. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -2,5,2,4 3:1 35:22
08.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 1. krog - Rakek : Inter Diskont II
7. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -5,10,6,-1,6 3:2 40:44
5. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 9,-7,9,8 3:1 40:37
3. tekma pic Jurij Zdovc Rakek -10,6,-7,9,-11 2:3 50:51
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, finale pic Matija Novel Arr -11,-9,-5 0:3 25:35
Finalni del, polfinale pic Jan Jevšnik Tem -7,5,8,-7,2 3:2 47:37
Finalni del, četrtfinale pic Tim Mori Muta 9,12,2 3:0 36:23
Finalni del, osmina finala pic Janez Popelar Men 6,8,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Korošec K-S 2,6,10 3:0 34:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Pinter Mb - ZM 3,1,3 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Smrdel Ptuj 7,3,6 3:0 33:16
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta -9,-9,-9 0:3 27:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Ves -5,8,-5,10,-8 2:3 41:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Podlesek Kema 7,2,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Belehar B2 -10,5,5,7 3:1 43:29
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, finale pic Aljaž Godec Int 4,3,14 3:0 38:21
Finalni del, polfinale pic Tim Mori Muta -9,6,10,2 3:1 43:29
Finalni del, četrtfinale pic Peter Vitamvas K-S 5,-9,6,6 3:1 42:28
Finalni del, osmina finala pic Ruben Furlan K-S 8,5,4 3:0 33:17
Finalni del, četrtfinale pic Luka Breznik Int -10,-6,-4 0:3 20:34
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel Krka 5,-8,8,10 3:1 42:34
04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Mitja Omerzel Krka -7,-9,11,-11 1:3 40:46
Top, 6. krog pic Peter Vitamvas K-S 9,4,8 3:0 33:21
Top, 5. krog pic Leon Veronik Rad 7,6,5 3:0 33:18
Top, 4. krog pic Luka Stražišar PPR 6,10,-10,8 3:1 44:36
Top, 3. krog pic Tim Mori Muta 10,-9,2,4 3:1 43:27
Top, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr 8,8,7 3:0 33:23
Top, 1. krog pic Aljaž Godec Int -8,9,-8,9,-7 2:3 45:51
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Mitja Omerzel Krka 7,-10,4,3 3:1 43:26
Top, 6. krog pic Marsel Šegula Ptuj -9,7,8,-5,-3 2:3 39:48
Top, 5. krog pic Taj Lavrič Ves 4,7,-10,9 3:1 43:32
Top, 4. krog pic Matija Novel Arr 6,8,-6,9 3:1 39:34
Top, 3. krog pic Rok Trtnik Ves -7,-11,-6 0:3 24:35
Top, 2. krog pic Jan Jevšnik Tem 9,-7,-7,4,-9 2:3 45:46
Top, 1. krog pic Luka Breznik Int -7,-9,9,-6 1:3 33:42
15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Lovro Jemec Log 9,5,8 3:0 33:22
Top, 6. krog pic Jan Jevšnik Tem 4,10,8 3:0 34:22
Top, 5. krog pic Jožko Omerzel Krka 9,-10,-7,-12 1:3 40:46
Top, 4. krog pic Matjaž Pinter Muta -10,-9,-10 0:3 29:35
Top, 3. krog pic Aljaž Godec Int 7,8,5 3:0 33:20
Top, 2. krog pic Jože Urh Ves 1,7,5 3:0 33:13
Top, 1. krog pic Luka Breznik Int 8,-6,-10,5,-6 2:3 44:47
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Darko Jorgič Krka -4,-6,-6 0:3 16:33
Finalni del, 2. krog pic Luka Breznik Int 9,9,-9,-7,3 3:2 49:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -5,-3,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Kurent Hra 7,12,8 3:0 36:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Ogrič Pres 3,5,5 3:0 33:13
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, finale pic Aljaž Godec Int 6,-8,-2,9,-7 2:3 39:48
Finalni del, polfinale pic Tim Mori Muta 4,4,5 3:0 33:13
Finalni del, četrtfinale pic Leon Veronik Rad 3,7,6 3:0 33:16
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema 6,11,6 3:0 35:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Golob Krka 4,1,8 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Sedej Gor 4,2,1 3:0 33:7
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, finale pic Marsel Šegula Ptuj 8,-6,9,8,-4,2 4:2 54:49
Finalni del, polfinale pic Tilen Šalja Men -10,9,7,9,6 4:1 54:43
Finalni del, četrtfinale pic Luka Breznik Int 8,-7,-7,2,7,4 4:2 58:43
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem 7,9,-8,7 3:1 41:34
Finalni del, 1. krog pic Luka Stražišar PPR 3,6,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Stepančič Gor 8,8,6 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log 0,3,9 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Markič Men 5,7,7 3:0 33:19
02.04.2016 3. SNTL 2015/2016, 10. krog - Gorica : Fužinar II
7. tekma pic Jan Pajntar Gorica 9,9,-12,-6,-9 2:3 49:54
5. tekma pic Aljaž Susič Gorica 6,7,-9,4 3:1 42:28
3. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 3,7,6 3:0 33:16
02.04.2016 3. SNTL 2015/2016, 10. krog - Preserje : Fužinar II
5. tekma pic Grega Bratina Preserje 5,6,1 3:0 33:12
3. tekma pic Anže Ogrič Preserje 6,7,6 3:0 33:19
12.03.2016 3. SNTL 2015/2016, 9. krog - Tempo : Fužinar II
2. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 8,7,8 3:0 33:23
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 1. krog - Tempo : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Oskar Rosc Tempo 5,4,-13,0 3:1 46:24
2. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -12,14,3,-8,9 3:2 58:51
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 2. krog - Vesna : Fužinar Inter Diskont
9. tekma pic Taj Lavrič Vesna -7,-10,10,-10 1:3 39:45
6. tekma pic Filip Kolle Vesna 2,3,-6,-9,-8 2:3 45:38
2. tekma pic Rok Trtnik Vesna -11,-6,-9 0:3 26:35
27.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Gorica : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Nik Velikonja Gorica 6,5,3 3:0 33:14
27.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Mengeš I : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Tilen Šalja Mengeš I 3,6,-13,8 3:1 46:32
1. tekma pic Luka Uranič Mengeš I 4,6,4 3:0 33:14
27.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
6. tekma pic Jaka Golob Krka 9,3,2 3:0 33:14
3. tekma pic Mitja Omerzel Krka 7,4,7 3:0 33:18
21.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 1. krog - Muta : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Miha Jamšek Muta -1,-2,6,5,-8 2:3 33:44
5. tekma pic Tim Mori Muta 4,-8,-9,3,-9 2:3 48:40
3. tekma pic Matjaž Pinter Muta -10,-6,-5 0:3 21:34
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
3. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -6,-6,-5 0:3 17:33
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Mengeš I : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -12,-6,-8 0:3 26:36
2. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -7,-7,-6 0:3 20:33
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Vesna : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Taj Lavrič Vesna 7,-9,11,-4,8 3:2 48:48
2. tekma pic Rok Trtnik Vesna -5,-4,-10 0:3 19:34
13.02.2016 3. SNTL 2015/2016, 8. krog - Fužinar II : Prebold
6. tekma pic Alojzij Zore Prebold 9,7,7 3:0 33:23
3. tekma pic Dejan Fridrih Prebold 3,7,-10,5 3:1 43:27
13.02.2016 3. SNTL 2015/2016, 8. krog - Fužinar II : Royal Beach
7. tekma pic Gregor Hari Royal Beach 4,-6,6,-8,-9 2:3 45:43
4. tekma pic Jaka Kanc Royal Beach 2,1,3 3:0 33:6
2. tekma pic Klemen Belehar Royal Beach 9,7,7 3:0 33:23
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Marsel Šegula Ptuj -6,-7,8,-6 1:3 30:41
Finalni del, osmina finala pic Tim Mori Muta 5,3,7 3:0 33:15
Finalni del, 1. krog pic Mitja Zavec Men 3,10,5 3:0 34:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Novak Log 5,8,10 3:0 34:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Vitamvas K-S 11,4,-9,8 3:1 44:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Pangos Gor 1,1,1 3:0 33:3
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, finale pic Aljaž Godec Int 4,-9,10,6 3:1 43:31
Finalni del, polfinale pic Tim Mori Muta 9,8,4 3:0 33:21
Finalni del, četrtfinale pic Peter Vitamvas K-S 2,3,9 3:0 33:14
Finalni del, osmina finala pic Jan Lipič Kema 9,6,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jokić Men 8,-6,8,2 3:1 39:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 4,5,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Zlodej Ves 4,2,6 3:0 33:12
23.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 7. krog - Metlika : Fužinar II
5. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 11,5,5 3:0 35:21
3. tekma pic Boris Govednik Metlika -8,-5,11,7,9 3:2 48:49
17.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Logatec : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Nejc Novak Logatec 5,-9,6,-10,11 3:2 54:45
4. tekma pic Lovro Jemec Logatec -7,6,-9,-9 1:3 36:39
1. tekma pic Oskar Cergolj Logatec 3,4,4 3:0 33:11
17.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Krka : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Peter Hribar Krka -3,-8,-11 0:3 22:35
1. tekma pic Jožko Omerzel Krka -6,8,-9,-10 1:3 36:42
17.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Preserje : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Anže Ogrič Preserje 9,-8,4,0 3:1 41:24
10.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš II : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II 3,7,8 3:0 33:18
1. tekma pic Dejan Jokić Mengeš II -9,-9,8,4,6 3:2 51:40
10.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Ptuj : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Gašper Cvetič Ptuj 06,3 3:0 33:9
2. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 7,12,5 3:0 36:24
09.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 6. krog - Fužinar II : Cirkovce
5. tekma pic Silvo Slaček Cirkovce 5,3,6 3:0 33:14
1. tekma pic Tomaž Strelec Cirkovce 7,5,4 3:0 33:16
09.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 6. krog - Fužinar II : Savinja
3. tekma pic Jure Slatinšek Savinja -3,8,-8,-11 1:3 33:43
06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Marsel Šegula Ptuj -5,8,8,-5,10 3:2 44:48
Top, 6. krog pic Rok Trtnik Ves -5,-3,-10 0:3 18:34
Top, 5. krog pic Matija Novel Arr 9,-4,9,-5,-9 2:3 40:51
Top, 4. krog pic Taj Lavrič Ves 7,9,9 3:0 33:25
Top, 3. krog pic Oskar Rosc Tem 4,4,5 3:0 33:13
Top, 2. krog pic Jan Jevšnik Tem 5,5,7 3:0 33:17
Top, 1. krog pic Luka Breznik Int 11,-8,-8,9,-11 2:3 51:55
05.12.2015 3. SNTL 2015/2016, 5. krog - Fužinar II : Gorica
4. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 6,7,7 3:0 33:20
05.12.2015 3. SNTL 2015/2016, 5. krog - Fužinar II : Preserje
5. tekma pic Domen Sečnik Preserje -12,5,6,4 3:1 45:29
1. tekma pic Anže Ogrič Preserje 7,3,5 3:0 33:15
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, finale pic Aljaž Godec Int 7,-6,11,9 3:1 41:38
Finalni del, polfinale pic Tim Mori Muta 5,6,4 3:0 33:15
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Goltnik Men 8,1,6 3:0 33:15
Finalni del, osmina finala pic Tine Krpan PPR -7,6,5,8 3:1 40:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Krpan PPR 6,5,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 6,1,3 3:0 33:10
21.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 4. krog - Fužinar II : Tempo
8. tekma pic Oskar Rosc Tempo 12,-7,3,-9,-10 2:3 51:49
6. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 13,10,4 3:0 38:27
3. tekma pic Miha Kljajič Tempo 10,-4,9,-8,7 3:2 46:48
07.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 3. krog - Prebold : Fužinar II
8. tekma pic Aleksander Poropat Prebold 3,4,5 3:0 33:12
4. tekma pic Alojzij Zore Prebold -10,-9,8,8,-6 2:3 47:50
1. tekma pic Dejan Fridrih Prebold 9,4,-8,9 3:1 41:33
07.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 3. krog - Royal Beach : Fužinar II
5. tekma pic Jaka Kanc Royal Beach 4,9,1 3:0 33:14
3. tekma pic Klemen Belehar Royal Beach 5,9,4 3:0 33:18
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -8,-9,-4 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Javor Zavec Men 9,-2,15,7 3:1 41:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Hribar Krka 9,-2,-7,-11 1:3 31:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Cergolj Log -9,-8,6,3,10 3:2 51:41
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Luka Breznik Int 6,-12,-4,-9 1:3 36:42
Finalni del, osmina finala pic Patrik Videc Tem 3,4,5 3:0 33:12
Finalni del, 1. krog pic Domen Zupančič Krka 11,5,6 3:0 35:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Erjavec Hra 6,8,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Zavec Men 6,2,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema 7,7,8 3:0 33:22
17.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 2. krog - Fužinar II : Metlika
6. tekma pic Robert Brajkovič Metlika -6,-5,6,2,6 3:2 44:36
3. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 13,-9,-5,7,4 3:2 51:46
03.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 1. krog - Cirkovce : Fužinar II
6. tekma pic Tomaž Strelec Cirkovce 6,5,7 3:0 33:18
2. tekma pic Silvo Slaček Cirkovce -7,-9,9,-9 1:3 36:42
03.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 1. krog - Savinja : Fužinar II
4. tekma pic Jure Slatinšek Savinja -6,-3,-4 0:3 13:33
1. tekma pic Matic Golavšek Savinja 3,5,3 3:0 33:11
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Luka Breznik Int -11,-9,8,-9 1:3 40:43
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel Krka 8,3,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Likar Gor -9,3,3,7 3:1 42:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Veronik Rad 8,5,1 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Krpan PPR 7,1,1 3:0 33:9
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Mali finale, finale pic Jan Jevšnik Tem -9,-8,8,-9 1:3 37:41
Mali finale, polfinale pic Nejc Novak Log 6,3,6 3:0 33:15
Mali finale, četrtfinale pic Matej Prezelj Men 2,3,5 3:0 33:10
Mali finale, osmina finala pic David Ficko Kema 6,3,9 3:0 33:18
Mali finale, 1. krog pic Senaid Šišič Oli 3,1,6 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Erik Paulin Arr -4,-2,-3 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka -6,6,-4,-8 1:3 29:39
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Matija Novel Arr 9,-9,-9,-9 1:3 38:42
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int 9,9,9 3:0 33:27
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR -9,9,9,9 3:1 42:38
Finalni del, osmina finala pic Tim Pavli Men 9,9,-9,-9,-9 2:3 49:51
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Taj Lavrič Ves 6,-8,5,10 3:1 42:32
Top, 6. krog pic Oskar Rosc Tem 3,8,6 3:0 33:17
Top, 5. krog pic Jan Jevšnik Tem -8,-13,-4 0:3 25:37
Top, 4. krog pic Martin Kocjančič Arr 7,5,14 3:0 38:26
Top, 3. krog pic Anže Ogrič Pres 5,-7,5,8 3:1 40:29
Top, 2. krog pic Lovro Jemec Škl -7,-10,-8 0:3 25:34
Top, 1. krog pic Luka Breznik Int 14,-5,9,-4,-4 2:3 40:56
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Jože Urh Ves -4,5,-4,-10 1:3 29:39
Finalni del, 2. krog pic Grega Bratina Pres 6,6,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Nik Velikonja Gor 1,3,4 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Končar K-S 8,7,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Šporar Men 2,6,6 3:0 33:14
12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Mitja Omerzel Krka -4,3,1,3 3:1 37:18
Top, 6. krog pic Domen Sečnik Pres 9,6,5 3:0 33:20
Top, 5. krog pic Tim Mori Muta 7,8,1 3:0 33:16
Top, 4. krog pic Oskar Rosc Tem -9,-12,-1 0:3 22:36
Top, 3. krog pic Matija Novel Arr -2,-7,-6 0:3 15:33
Top, 2. krog pic Jan Jevšnik Tem -5,9,9,-6,-10 2:3 43:52
Top, 1. krog pic Aljaž Godec Int -8,-9,7,9,-7 2:3 46:49
29.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Preserje
6. tekma pic Grega Bratina Preserje 6,6,5 3:0 33:17
3. tekma pic Anže Ogrič Preserje 8,-8,10,-1,-6 2:3 38:51
29.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 3. krog - Tempo : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Patrik Videc Tempo 4,3,6 3:0 33:13
2. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -7,7,-4,-7 1:3 29:40
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
6. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni 8,5,2 3:0 33:15
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni -5,-5,-7 0:3 17:33
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Tilen Šalja Mengeš -8,8,-3,-4 1:3 26:41
2. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš -7,-3,-6 0:3 16:33
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Muta
9. tekma pic Jan Kohn Muta 6,7,8 3:0 33:21
5. tekma pic Matjaž Pinter Muta -7,-9,8,-4 1:3 31:41
1. tekma pic Tim Mori Muta -8,9,3,10 3:1 42:33
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Matija Novel Arr -7,-3,-7 0:3 17:33
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR 9,7,7 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr 5,3,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Križanec Cir 9,3,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Grad Men 6,3,3 3:0 33:12
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj -2,-10,5,-10 1:3 33:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Anton Vastl Škl 10,5,-15,7 3:1 49:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Stepančič Gor 8,9,6 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Končar K-S 4,5,3 3:0 33:12
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Aljaž Godec Int -7,8,-6,6,-10 2:3 45:48
Finalni del, četrtfinale pic Jan Jevšnik Tem 8,5,3 3:0 33:16
Finalni del, osmina finala pic Luka Podobnik Vrh 1,9,-5,8 3:1 38:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič Krka 7,7,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Sandi Cejan Let 7,4,4 3:0 33:15
11.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Cirkovce : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Jaša Lozinšek Cirkovce 5,4,6 3:0 33:15
1. tekma pic Tilen Križanec Cirkovce 6,8,5 3:0 33:19
11.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Krka : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Domen Rolih Krka 7,7,5 3:0 33:19
2. tekma pic Jožko Omerzel Krka 9,-5,-7,11,-2 2:3 38:53
11.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 5. krog - Fužinar Inter Diskont : Ptuj
8. tekma pic Jernej Masten Toplak Ptuj 6,9,-9,11 3:1 44:37
6. tekma pic Sašo Malovič Ptuj 8,5,5 3:0 33:18
3. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -9,-5,4,-9 1:3 34:37
04.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
5. tekma pic Damjan Zelko Kema -5,-4,-4 0:3 13:33
1. tekma pic Luka Norčič Kema -5,-6,13,-5 1:3 31:46
04.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Sobota
5. tekma pic Jakob Podlesek Sobota 6,8,7 3:0 33:21
1. tekma pic Samo Novina Sobota 4,6,2 3:0 33:12
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Matjaž Pinter Muta -6,-5,-11 0:3 22:35
Top, 6. krog pic Oskar Rosc Tem -9,4,8,-5,8 3:2 47:42
Top, 5. krog pic Martin Kocjančič Arr 4,-9,9,8 3:1 42:32
Top, 4. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj 6,9,9 3:0 33:24
Top, 3. krog pic Jožko Omerzel Krka -5,-7,8,2,-8 2:3 42:43
Top, 2. krog pic Tilen Šalja Men 4,-9,4,5 3:1 42:24
Top, 1. krog pic Luka Breznik Int 8,-6,-4,-7 1:3 28:41
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Filip Kolle Ves 7,6,-9,-11,-5 2:3 47:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Likar Gor 1,5,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Ptuj 5,5,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 7,3,3 3:0 33:13
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Tim Pavli Men -5,-4,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Sašo Malovič Ptuj 9,8,6 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Cergolj Log -5,8,15,9 3:1 44:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Sečnik Pres -9,7,5,5 3:1 42:28
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Ves -7,7,-9,-6 1:3 33:40
Finalni del, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka -11,8,8,9 3:1 44:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -2,-6,-2 0:3 10:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Rolih Krka 1,2,2 3:0 33:5
Kvalifikacije, 1. krog pic Samo Novina Sob 6,1,6 3:0 33:13
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, polfinale pic Matija Novel Arr -5,-8,-6 0:3 19:33
Finalni del, četrtfinale pic Jan Jevšnik Tem 9,-6,-9,4,5 3:2 48:40
Finalni del, osmina finala pic Taj Lavrič Ves 9,-10,11,12 3:1 48:44
01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Domen Sečnik Pres 7,-4,10,5 3:1 38:33
Top, 6. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM 2,9,7 3:0 33:18
Top, 5. krog pic Filip Kolle Ves 7,-9,6,9 3:1 42:33
Top, 4. krog pic Patrik Videc Tem 10,8,11 3:0 36:29
Top, 3. krog pic Nejc Novak Log 7,-4,-7,8,4 3:2 44:41
Top, 2. krog pic Tilen Šalja Men 6,9,8 3:0 33:23
Top, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka 4,9,9 3:0 33:22
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Peter Hribar Krka -8,-4,-4 0:3 16:33
Finalni del, 2. krog pic Jaka Bavdek K-S 4,8,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Vogrinčič Kema 8,9,5 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Nik Velikonja Gor 8,4,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Videc Tem 5,4,-8,7 3:1 41:27
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem -9,-7,4,-7 1:3 34:37
Finalni del, 1. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM 9,5,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves 10,-9,-9,-2 1:3 32:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič Ško 3,4,7 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Pangos Gor 2,3,5 3:0 33:10
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 2. krog pic Martin Golob Tem -4,-7,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema -5,-5,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel Krka 10,7,4 3:0 34:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Kurent Trb 5,4,11 3:0 35:20
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Luka Breznik Int -8,-10,-6 0:3 24:34
Finalni del, osmina finala pic Taj Lavrič Ves 5,6,9 3:0 33:20
Finalni del, 1. krog pic Nik Velikonja Gor 5,5,-9,5 3:1 42:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves -9,-7,4,-8 1:3 35:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Rakovec Škl 5,8,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Gerenčer Kema 1,1,6 3:0 33:8
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. B 2013/2014, 1. krog - Tempo : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Martin Golob Tempo -7,-6,7,-10 1:3 34:41
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. B 2013/2014, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
3. tekma pic Michele Vigini Arrigoni 5,-8,-2,-3 1:3 24:38
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. B 2013/2014, 3. krog - Mengeš II : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Bor Rutar Mengeš II -8,-10,-4 0:3 22:34
5. tekma pic Peter Topič Mengeš II 7,7,-5,-9,-6 2:3 42:47
3. tekma pic Matej Prezelj Mengeš II 6,-10,9,-9,-7 2:3 48:49
15.12.2013 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2013/2014, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
5. tekma pic Patrik Sukič Kema -6,-0,-3 0:3 9:33
15.12.2013 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2013/2014, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Tempo
9. tekma pic Marko Avberšek Tempo 5,-10,-4,-11 1:3 36:41
5. tekma pic Martin Golob Tempo -7,9,-9,-9 1:3 36:42
1. tekma pic Jure Avberšek Tempo 7,-6,-11,7,-5 2:3 44:49
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Oskar Rosc Tem -5,-8,-11 0:3 24:35
Finalni del, 1. krog pic Nal Belko Ves 6,4,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Tedja Šabanov K-S 10,8,-8,-10,8 3:2 52:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Stepančič Gor 7,6,8 3:0 33:21
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -3,-8,5,-6 1:3 28:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Ošlak Muta 4,8,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Bavdek K-S -8,-1,-10 0:3 19:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem 10,10,7 3:0 35:27
Skupaj: 70,64 % 409:170 1381:716 20618:16437
Preskoči na orodno vrstico