NTZS

Nejc Novak
pic
Podatki o igralcu
Id 559
Št. tekmovalne izkaznice 120/10/11
Starost 18 let (letnik 2001)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
člani do 21 let 27.10.2019 11 14 1400 1000
člani 10.11.2019 76 82 215 215
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Andolšek Peklaj 1:0 3:0
pic Andraž Avbelj 0:1 0:3
pic Alen Bajrič 0:1 0:3
pic Jaka Bavdek 0:2 0:6
pic Alen Bečirevič 1:0 3:0
pic Klemen Belehar 2:1 6:6
pic Nal Belko 1:0 3:2
pic Lan Bitežnik 1:0 3:1
pic Jakob Blatnik 0:1 1:3
pic Aljaž Bogataj 0:1 0:3
pic Rok Bogataj 1:0 3:0
pic Aljaž Božič 1:0 3:0
pic Grega Bratina 1:0 3:0
pic Luka Breznik 0:8 3:24
pic Uroš Cerar 1:0 3:0
pic Matic Čopar 1:0 3:0
pic Gašper Cvetič 2:0 6:1
pic Tilen Cvetko 0:3 0:9
pic Dani Drakulič 2:0 6:2
pic Dan Dvornik 1:0 3:0
pic Janez Erjavec 2:0 6:2
pic Nejc Erjavec 0:2 1:6
pic David Ficko 1:0 3:1
pic David Filipovič 0:1 0:3
pic Aljaž Fortuna 1:0 3:0
pic Aljaž Frelih 0:13 5:40
pic Dejan Fridrih 0:4 5:12
pic Žan Gerhold 1:0 3:2
pic Timi Gider 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 1:6 4:20
pic Andrej Godec 0:2 1:6
pic Luka Golmajer 1:0 3:0
pic Klemen Golob 1:0 3:0
pic Aljaž Goltnik 1:0 3:1
pic Rok Grad 2:2 7:10
pic Črt Lovro Grm Urbančič 0:1 0:3
pic Jan Hovnik Šipek 2:0 6:1
pic Kristian Hren 0:1 0:3
pic Peter Hribar 0:4 1:12
pic Lan Huzjak 2:0 6:0
pic Gašper Ipavec Lakner 1:0 3:0
pic Darko Jamšek 0:2 0:6
pic Miha Jamšek 0:4 4:12
pic Klemen Jazbič 0:1 0:3
pic Lovro Jemec 0:4 1:12
pic Jan Jevšnik 0:6 4:18
pic Dejan Jokić 2:1 8:4
pic Darko Jorgič 0:2 0:6
pic Dejan Jovanović 1:0 3:0
pic Jaka Kanc 1:0 3:0
pic Miha Kljajič 1:1 4:4
pic David Kne 2:0 6:0
pic Anže Kočevar 1:0 3:0
pic Martin Kocjančič 1:0 3:0
pic Mihael Kocjančič 1:1 4:4
pic Filip Kolle 0:8 3:24
pic Žan Korelec 1:3 5:11
pic Miha Korošec 3:0 9:0
pic Nej Košmrlj 1:0 3:1
pic Boštjan Kraser 0:1 0:3
pic Jan Krč 3:0 9:3
pic Gašper Križanec 1:0 3:0
pic Tine Krpan 1:0 3:0
pic Luka Krušič 0:3 2:9
pic Robert Kukovica 0:1 2:3
pic Tomaž Kurent 1:0 3:0
pic Taj Lavrič 0:11 5:34
pic Rok Likar 2:0 6:4
pic Kristian Ludvik 0:2 1:6
pic Samo Mandič 0:1 2:3
pic Jernej Masten Toplak 0:1 2:3
pic Nejc Jan Matis 0:1 1:3
pic Smiljan Mekicar 1:0 3:2
pic Tim Mori 1:1 3:5
pic Klemen Mrak 0:2 2:6
pic Uroš Mrak 1:1 4:3
pic Luka Norčič 0:5 0:15
pic Andraž Novak 0:1 0:3
pic Matija Novel 0:5 1:16
pic Samo Novina 2:0 6:1
pic Anže Ogrič 1:0 3:0
pic Jožko Omerzel 0:7 2:22
pic Mitja Omerzel 1:4 5:14
pic Janko Öri 0:2 3:6
pic Timon Oštir Mičič 1:0 3:0
pic Gregor Pajazetovič 1:0 3:0
pic Tim Pangos 1:0 3:0
pic Erik Paulin 0:1 0:3
pic Bojan Pavič 0:2 1:6
pic Tim Pavli 0:8 7:24
pic Tomaž Pelcar 0:2 0:6
pic Janez Petrovčič 0:1 0:3
pic Denis Pintar 0:1 0:3
pic Matjaž Pinter 3:5 11:20
pic Jakob Podlesek 1:0 3:0
pic Luka Podobnik 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 1:0 3:0
pic Janez Popelar 1:1 5:4
pic Ožbej Poročnik 0:1 0:3
pic Matej Prezelj 0:2 3:6
pic Miha Rajterič 3:0 9:0
pic Maj Rakovec 1:0 3:1
pic Tilen Rakovec 1:0 3:0
pic Patrik Reberšak Ježovnik 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 1:6 10:20
pic Tomaž Roudi 0:1 0:3
pic Bor Rutar 0:3 3:9
pic Tedja Šabanov 0:1 2:3
pic Tilen Šalja 1:2 3:6
pic Domen Sečnik 3:0 9:2
pic Marsel Šegula 1:4 7:14
pic Tom Šfiligoj 0:3 0:9
pic Senaid Šišič 1:0 3:0
pic Žiga Škerbec 1:0 3:0
pic Jure Škurnik 0:1 0:3
pic Jure Slatinšek 0:1 0:3
pic Aljaž Šmaljcelj 0:3 2:9
pic Jure Smodiš 0:1 2:3
pic Rok Smodiš 4:1 15:8
pic Mark Šporar 1:0 3:0
pic Janko Stankić 1:2 4:8
pic Emil Steiner 1:1 3:5
pic Aleks Stepančič 3:0 9:3
pic Jan Stepančič 2:0 6:1
pic Luka Stražišar 2:0 6:0
pic Tomaž Strelec 1:0 3:2
pic Jaka Strohsack 1:0 3:0
pic Drago Torkar 1:0 3:0
pic Luka Trtnik 2:0 6:0
pic Rok Trtnik 0:11 4:33
pic Mirza Tvrtkovič 1:1 3:4
pic Žiga Urbanc 0:6 3:18
pic Edvard Vecko 0:1 2:3
pic Dominik Vehar 0:1 2:3
pic Nik Velikonja 2:0 6:0
pic Leon Veronik 0:1 1:3
pic Patrik Videc 3:7 19:23
pic Gregor Vidmar 0:2 1:6
pic Michele Vigini 0:2 0:6
pic Peter Vitamvas 1:0 3:1
pic Darijan Vizjak 0:2 0:6
pic Damijan Vodušek 0:3 3:9
pic Tilen Vogrinčič 0:1 1:3
pic Brin Vovk Petrovski 1:0 3:0
pic Vid Zabukovec 4:0 12:0
pic Tim Zajec 0:3 4:9
pic Uroš Žavbi 1:0 3:0
pic Javor Zavec 1:0 3:1
pic Mitja Zavec 5:1 17:8
pic Jurij Zdovc 0:2 1:6
pic Damjan Zelko 0:1 0:3
pic Matevž Žgank 1:2 4:8
pic Žiga Kristijan Žigon 0:6 6:18
pic Peter Zlodej 1:0 3:0
pic Alojzij Zore 0:1 0:3
pic Anže Zrimšek Žiger 2:0 6:2
pic Domen Zupančič 5:4 19:14
Skupaj: 134:248 549:834
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2019/2020 NTK Logatec člani do 21 let
2018/2019 NTK Logatec mladinci
2017/2018 NTK Logatec mladinci
2016/2017 NTK Logatec mladinci
2015/2016 NTK Logatec kadeti
2014/2015 NTK Logatec kadeti
2013/2014 NTK Logatec mlajši kadeti
2012/2013 NTK Logatec mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
27. - 49. 10.11.2019 2. OT za članice in člane, Muta
5. - 8. 27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
27. - 50. 22.09.2019 1. OT za članice in člane, Logatec
17. - 18. 05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
23. 14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
9. - 16. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
25. - 43. 03.02.2019 3. OT za članice in člane, Cirkovce
9. - 14. 20.01.2019 2. OT za članice in člane (U-21), Novo mesto
11. 18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
9. - 16. 21.10.2018 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
9. - 16. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
29. - 53. 16.09.2018 1. OT za članice in člane, Logatec
27. - 54. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
23. - 38. 12.05.2018 3. OT za članice in člane, Puconci
17. - 30. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
21. - 39. 18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
9. - 16. 28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21), Kidričevo
21. - 35. 17.12.2017 2. OT za članice in člane, Logatec
15. - 29. 03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
9. - 16. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 28. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
27. - 46. 08.10.2017 1. OT za članice in člane, Mengeš
23. - 40. 07.05.2017 3. OT za članice in člane, Puconci
31. - 61. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 20. 26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
29. - 54. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
31. - 56. 04.03.2017 - 05.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
13. - 21. 22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21), Cirkovce
31. - 58. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
27. - 48. 18.09.2016 1. OT za članice in člane, Logatec
25. - 47. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
12. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
33. - 36. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
27. - 51. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
17. - 28. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
17. 06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete, Tržič
17. - 28. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
25. - 46. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
33. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
17. - 32. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
29. - 53. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
17. - 32. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
25. - 48. 01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
21. - 38. 26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince, Izola
27. - 51. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
17. - 28. 14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
25. - 47. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
11. 01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
39. - 73. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
29. - 54. 05.04.2014 - 06.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
9. - 16. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
35. - 65. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
31. - 60. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
33. - 63. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
Skupaj: 58 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 05.05.2019 pic Bine Rakušček M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
9. - 16. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Lovro Jemec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Hana Rožmanec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 18.03.2018 pic Lovro Jemec M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Lovro Jemec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 32. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Hana Rožmanec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
9. - 16. 26.03.2017 pic Lovro Jemec M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
17. - 28. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Lovro Jemec M Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
17. - 32. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Tjaša Mihevc X Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
9. - 16. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Jože Urh M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
33. - 39. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Hana Rožmanec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Hana Rožmanec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Miha Podobnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
5. - 8. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Oskar Cergolj M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
33. - 46. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Hana Rožmanec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
33. - 41. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Hana Rožmanec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Oskar Cergolj M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Hana Rožmanec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 27. 05.04.2014 - 06.04.2014 pic Oskar Cergolj M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
5. - 8. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Filip Kolle M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 20 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
10.11.2019 2. OT za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Denis Pintar K-S -9,-14,-9 0:3 32:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Urbanc PPR -5,12,-5,-7 1:3 31:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Darko Jamšek Int -2,-5,-4 0:3 11:33
27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Jožko Omerzel ŠD SU -7,-7,-9,-6 0:4 29:44
Finalni del, osmina finala pic Rok Smodiš Kema 2,12,-5,7,-11,8 4:2 63:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Zabukovec Met 3,5,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Timi Gider Sob 6,4,8 3:0 33:18
22.09.2019 1. OT za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Zabukovec Met 3,7,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -9,-7,-9 0:3 25:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Lavrič Arr -8,-12,-10 0:3 30:37
14.09.2019 Pokal RS 2019/2020, 1. krog - Logatec : Rakek
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 9,-6,-7,-5 1:3 29:42
05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Filip Kolle Ves -8,-9,-8 0:3 25:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -8,-7,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav 11,4,8 3:0 35:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Belehar B2 5,8,-7,8 3:1 40:32
14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Mitja Zavec Men 13,-9,8,-10,-7 2:3 52:55
Top, 6. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 2,3,2 3:0 33:7
Top, 5. krog pic Jure Smodiš Kema -10,7,-9,4,-7 2:3 48:45
Top, 4. krog pic Rok Grad Men -8,-5,-5 0:3 18:33
Top, 3. krog pic Jan Krč B2 9,4,-7,11 3:1 42:35
Top, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr 9,-8,-13,-7 1:3 39:46
Top, 1. krog pic Leon Veronik Int -7,-12,6,-10 1:3 40:43
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel ŠD SU -6,-5,-4 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 6,-6,8,-9,5 3:2 48:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,-7,7,-3 1:3 26:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Ipavec Lakner B2 2,5,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Likar Gor -9,-5,8,5,3 3:2 47:38
09.02.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 7. krog - Logatec : Križe
7. tekma pic Emil Steiner Križe -8,5,5,-2,2 3:2 43:34
4. tekma pic Klemen Mrak Križe 7,-6,-7,-3 1:3 27:40
2. tekma pic Uroš Mrak Križe 7,3,6 3:0 33:16
09.02.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 7. krog - Logatec : Vesna
7. tekma pic Janko Öri Vesna -8,9,7,-7,-3 2:3 40:49
4. tekma pic Žan Korelec Vesna -6,-7,-9 0:3 22:33
2. tekma pic Uroš Cerar Vesna 7,7,12 3:0 36:26
03.02.2019 3. OT za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Matej Prezelj Men -12,-10,10,-3 1:3 37:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Darko Jamšek Int -7,-7,-5 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Pelcar Kema -8,-6,-5 0:3 19:33
20.01.2019 2. OT za članice in člane (U-21) 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Frelih Men -3,-4,-7,9,-5 1:4 30:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Arr -9,-8,-9 0:3 26:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 11,10,5 3:0 36:26
Kvalifikacije, 1. krog pic David Kne B2 10,7,4 3:0 34:21
19.01.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 6. krog - Inter Diskont II : Logatec
4. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -9,-8,-4 0:3 21:33
1. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II -3,-7,10,-12 1:3 34:46
19.01.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 6. krog - Muta : Logatec
5. tekma pic Matjaž Pinter Muta 9,-7,-6,11,7 3:2 48:49
3. tekma pic Bojan Pavič Muta -8,-4,-6 0:3 18:33
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Logatec : Savinja
7. tekma pic Oskar Rosc Savinja -12,-7,-8 0:3 27:36
4. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja 4,8,4 3:0 33:16
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja 6,1,7 3:0 33:14
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Kajuh-Slovan : Logatec
4. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan 6,8,5 3:0 33:19
1. tekma pic Miha Rajterič Kajuh-Slovan 4,7,2 3:0 33:13
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Mengeš I : Logatec
7. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -9,8,-7,11,-5 2:3 45:52
5. tekma pic Mitja Zavec Mengeš I 10,5,-13,7 3:1 47:37
3. tekma pic Rok Grad Mengeš I -3,4,-7,5,7 3:2 43:38
01.12.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 5. krog - Rakek : Logatec
5. tekma pic Edvard Vecko Rakek 3,6,-8,-10,-7 2:3 47:43
3. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -13,-7,-7 0:3 27:37
18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Mihael Kocjančič Arr 10,8,-5,5 3:1 39:34
Top, 6. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -5,-7,-9 0:3 21:33
Top, 5. krog pic Jan Krč B2 5,-6,11,10 3:1 42:37
Top, 4. krog pic Luka Stražišar PPR 8,9,9 3:0 33:26
Top, 3. krog pic Rok Smodiš Kema 4,-4,8,9 3:1 37:32
Top, 2. krog pic Patrik Videc Tem -9,9,-6,-3 1:3 29:42
Top, 1. krog pic Miha Podobnik Log 12,3,9 3:0 36:24
17.11.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 4. krog - Ptuj : Logatec
4. tekma pic Luka Krušič Ptuj 12,-8,-6,-13 1:3 41:49
1. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -8,-2,4,-3 1:3 24:37
17.11.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 4. krog - Tempo : Logatec
4. tekma pic Patrik Videc Tempo -6,-10,-9 0:3 25:34
1. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -9,8,-6,-8 1:3 34:41
27.10.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 3. krog - Logatec : Melamin
4. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -10,9,-3,-3 1:3 27:43
2. tekma pic Tim Zajec Melamin -8,9,-6,8,-9 2:3 45:50
27.10.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 3. krog - Logatec : SU
7. tekma pic Jožko Omerzel SU -4,-4,-6 0:3 14:33
4. tekma pic Mitja Omerzel SU -6,8,-7,12,-7 2:3 45:53
2. tekma pic Domen Zupančič SU 7,8,5 3:0 33:20
21.10.2018 1. OT za članice in člane (U-21) 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Taj Lavrič Arr 8,-7,9,-6,-6,-14 2:4 55:66
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -8,-5,-0 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Zavec Men -8,9,6,0 3:1 41:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Kurent Hra 17,8,6 3:0 41:31
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Men -7,-9,-7 0:3 23:33
Finalni del, 2. krog pic Oskar Rosc Sav 7,-6,-7,8,4 3:2 46:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema 11,-5,-6,7,-2 2:3 37:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Golmajer Ili 3,4,7 3:0 33:14
13.10.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 2. krog - Križe : Logatec
5. tekma pic Uroš Mrak Križe -5,-9,6,-9 1:3 34:39
3. tekma pic Klemen Mrak Križe -9,-6,10,-8 1:3 35:43
13.10.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 2. krog - Vesna : Logatec
5. tekma pic Dominik Vehar Vesna -9,8,-8,8,-11 2:3 50:51
3. tekma pic Janko Öri Vesna 6,-9,-4,-7 1:3 31:39
22.09.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 1. krog - Logatec : Inter Diskont II
5. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont II -7,-9,-4 0:3 20:33
1. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -6,8,-6,-6 1:3 29:41
22.09.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 1. krog - Logatec : Muta
4. tekma pic Bojan Pavič Muta -7,-7,9,-3 1:3 28:42
2. tekma pic Matjaž Pinter Muta -6,-6,8,-9 1:3 32:41
16.09.2018 1. OT za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Smiljan Mekicar Ves 9,9,-9,-12,8 3:2 54:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Avbelj Men -3,-10,-9 0:3 22:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Andrej Godec Int -1,8,-4,-8 1:3 24:41
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int -6,-9,-4 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jokić Men -9,9,-8,1,-9 2:3 48:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Stepančič Gor 9,8,-7,7 3:1 40:35
12.05.2018 3. OT za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema -9,5,7,6 3:1 42:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Novak K-S -3,-4,-4 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -6,8,-4,8,-1 2:3 33:49
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -4,-4,-7 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Jevšnik Tem 5,-5,-9,-5 1:3 30:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Bitežnik Gor 5,5,-17,5 3:1 50:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Zavec Men 8,-9,-7,8,6 3:2 49:44
24.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 10. krog - Logatec : Prebold
5. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -9,-9,2,-15 1:3 44:41
1. tekma pic Matevž Žgank Prebold -15,-4,6,-5 1:3 35:45
24.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 10. krog - Logatec : Tempo
6. tekma pic Patrik Videc Tempo 11,4,-4,-7,-5 2:3 40:48
3. tekma pic Miha Kljajič Tempo -5,8,7,9 3:1 38:35
18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -5,-5,-2 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Alen Bečirevič Krka 3,6,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -5,-5,-6 0:3 16:33
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 1. krog - Logatec : Tempo
8. tekma pic Patrik Videc Tempo -7,7,-13,7,-13 2:3 55:55
6. tekma pic Patrik Reberšak Ježovnik Tempo 8,3,5 3:0 33:16
3. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 9,-5,8,-7,-8 2:3 42:50
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 2. krog - Vesna : Logatec
4. tekma pic Taj Lavrič Vesna -4,-6,-8 0:3 18:33
1. tekma pic Filip Kolle Vesna -11,7,-7,-5 1:3 34:42
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Logatec : SU
6. tekma pic Domen Zupančič SU -9,4,10,-7,-7 2:3 46:47
3. tekma pic Jožko Omerzel SU -9,-8,-4 0:3 21:33
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Logatec : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -8,-4,-7 0:3 19:33
3. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -4,-2,-8 0:3 14:33
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Logatec : Mengeš II
8. tekma pic Rok Grad Mengeš II -7,10,-4,7,12 3:2 48:51
6. tekma pic Matej Prezelj Mengeš II -6,9,-13,8,-5 2:3 46:54
3. tekma pic Bor Rutar Mengeš II 11,-3,-10,-8 1:3 34:45
03.02.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Logatec : Rakek
9. tekma pic Janko Stankić Rakek -5,6,-9,6,5 3:2 47:39
5. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -6,-2,-5 0:3 13:33
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 9,-4,-7,-5 1:3 27:42
28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -3,-8,-6,-6 0:4 23:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Hribar Krka -4,-2,-2 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 11,6,-13,4 3:1 48:36
20.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Logatec : Ilirija
5. tekma pic Robert Kukovica Ilirija 9,-5,9,-5,-6 2:3 38:51
1. tekma pic Mirza Tvrtkovič Ilirija -8,12,8,7 3:1 44:38
20.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Logatec : Melamin
3. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -7,-7,9,-9 1:3 34:42
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Kajuh-Slovan : Logatec
4. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan 4,-9,7,-9,10 3:2 52:43
1. tekma pic Miha Rajterič Kajuh-Slovan 5,6,4 3:0 33:15
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Cornilleau Mengeš II : Logatec
4. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II -8,-3,-5 0:3 16:33
1. tekma pic Rok Trtnik Cornilleau Mengeš II -9,-9,-7 0:3 25:33
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Vesna : Logatec
6. tekma pic Filip Kolle Vesna -4,-8,-8 0:3 20:33
2. tekma pic Taj Lavrič Vesna -8,-10,-12 0:3 30:37
17.12.2017 2. OT za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Janko Stankić PPR -4,-7,-2 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Taj Lavrič Ves 9,-5,-5,-7 1:3 28:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema -9,-2,-11 0:3 22:35
03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Erjavec Hra -8,-10,8,9,4 3:2 51:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -7,-4,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Kolle Ves -6,-3,-9 0:3 18:33
02.12.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Prebold : Logatec
6. tekma pic Matevž Žgank Prebold 8,-3,-2,6,12 3:2 41:48
2. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -6,-5,-8 0:3 19:33
02.12.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Tempo : Logatec
6. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -7,-11,-9 0:3 27:35
2. tekma pic Miha Kljajič Tempo 8,-9,-8,-5 1:3 33:41
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Tim Pavli Men -8,7,9,-12,-6 2:3 48:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj 8,-9,-8,6,8 3:2 50:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Zavec Men 8,4,1 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 6,-9,5,12 3:1 45:34
18.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Logatec : Inter Diskont II
6. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont II -8,-3,-7 0:3 18:33
3. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -8,-8,-4 0:3 20:33
18.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Logatec : Muta
5. tekma pic Boštjan Kraser Muta -8,-7,-10 0:3 25:34
1. tekma pic Andrej Godec Muta -7,-8,-11 0:3 26:35
04.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Rakek : Logatec
9. tekma pic Jaka Strohsack Rakek 3,6,9 3:0 33:18
6. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -7,-3,-5 0:3 15:33
2. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -5,-9,-7 0:3 21:33
21.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Ilirija : Logatec
8. tekma pic Mirza Tvrtkovič Ilirija -9,-4,-1 0:3 14:33
4. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija -4,-7,-3 0:3 14:33
1. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija 8,3,7 3:0 33:18
21.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Melamin : Logatec
4. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -1,-7,-3 0:3 11:33
1. tekma pic Tim Zajec Melamin 12,-10,-10,8,-8 2:3 53:55
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj -7,7,-6,-11 1:3 35:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Novel Arr -5,-7,8,-5 1:3 28:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Rakovec B2 6,8,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Šporar Men 3,4,9 3:0 33:16
08.10.2017 1. OT za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Drago Torkar Vrh 5,11,6 3:0 35:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Klemen Jazbič Men -6,-15,-5 0:3 26:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Fridrih Prb -8,-9,7,5,-6 2:3 45:45
07.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Logatec : Cornilleau Mengeš II
3. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II -6,-6,-7 0:3 19:33
07.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Logatec : Vesna
8. tekma pic Taj Lavrič Vesna 8,-4,-8,-8 1:3 31:41
6. tekma pic Filip Kolle Vesna -6,-4,10,-4 1:3 26:43
3. tekma pic Žan Korelec Vesna 9,-9,9,-7,7 3:2 49:47
07.05.2017 3. OT za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Alojzij Zore Prb -6,-6,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Pelcar Kema -2,-2,-2 0:3 6:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -3,-6,-4 0:3 13:33
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Zavec Men -7,7,6,2 3:1 40:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves 4,-9,-6,-7 1:3 33:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Novel Arr -9,-6,-2 0:3 17:33
01.04.2017 2. SNTL 2016/2017, 10. krog - Logatec : Inter Diskont II
5. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont II -6,3,-8,-11 1:3 36:38
1. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II 9,-1,8,-7,-10 2:3 40:51
01.04.2017 2. SNTL 2016/2017, 10. krog - Logatec : Muta
5. tekma pic Matjaž Pinter Muta -2,-6,-10 0:3 18:34
1. tekma pic Miha Jamšek Muta 6,-6,-9,-5 1:3 31:39
26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Filip Kolle Ves -10,-5,-7 0:3 22:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Trtnik Men 4,4,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Matjaž Pinter Muta 8,-6,8,-9,2 3:2 48:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Hribar Krka -2,-8,-3 0:3 13:33
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Bogataj Škl 5,4,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pavli Men -8,-5,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Sav -7,-6,-8 0:3 21:33
18.03.2017 2. SNTL 2016/2017, 9. krog - Prebold : Logatec
6. tekma pic Matevž Žgank Prebold -6,-8,-5 0:3 19:33
2. tekma pic Dejan Fridrih Prebold 7,-6,9,-6,-9 2:3 43:49
18.03.2017 2. SNTL 2016/2017, 9. krog - Ptuj : Logatec
6. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -6,-5,9,-8 1:3 30:42
2. tekma pic Luka Krušič Ptuj -5,-3,-5 0:3 13:33
04.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Korelec Ves 6,-3,-4,-4 1:3 22:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Roudi Sob -4,-2,-7 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tom Šfiligoj Tujina -7,-8,-4 0:3 19:33
22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel Krka -11,-7,-6 0:3 24:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -3,11,-9,10,-5 2:3 42:54
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema -8,-5,-8 0:3 21:33
21.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 7. krog - Melamin : Logatec
6. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -8,-9,-4 0:3 21:33
2. tekma pic Tim Zajec Melamin -4,-8,-10 0:3 22:34
21.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 7. krog - Rakek : Logatec
6. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -8,-11,-9 0:3 28:35
2. tekma pic Jurij Zdovc Rakek -3,-4,-7 0:3 14:33
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Logatec
8. tekma pic Matija Novel Arrigoni -3,-8,-4 0:3 15:33
4. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -6,-8,-4 0:3 18:33
1. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni 8,7,9 3:0 33:24
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Logatec : Mengeš I
6. tekma pic Tim Pavli Mengeš I -4,-4,-2 0:3 10:33
3. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -4,-6,-9 0:3 19:33
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Logatec : B2
7. tekma pic Klemen Belehar B2 5,-8,-9,6,13 3:2 54:46
4. tekma pic Nej Košmrlj B2 8,13,-8,2 3:1 45:34
2. tekma pic David Kne B2 6,3,6 3:0 33:15
03.12.2016 2. SNTL 2016/2017, 5. krog - Muta : Logatec
6. tekma pic Miha Jamšek Muta -8,6,-3,-7 1:3 29:39
2. tekma pic Jure Škurnik Muta -2,-5,-4 0:3 11:33
19.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 4. krog - Logatec : Ptuj
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj -9,7,-9,-9 1:3 38:40
1. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -2,-6,10,-6 1:3 26:43
05.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 3. krog - Savinja : Logatec
2. tekma pic Jure Slatinšek Savinja -4,-7,-7 0:3 18:33
05.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 3. krog - Vesna : Logatec
2. tekma pic Rok Trtnik Vesna -7,-6,-4 0:3 17:33
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr 3,11,9 3:0 35:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Taj Lavrič Ves -7,-5,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Belehar B2 -8,-7,-5 0:3 20:33
22.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 2. krog - Logatec : Melamin
1. tekma pic Damijan Vodušek Melamin 6,10,-12,-7,-4 2:3 46:52
22.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 2. krog - Logatec : Rakek
1. tekma pic Jurij Zdovc Rakek -10,-6,9,-3 1:3 30:43
18.09.2016 1. OT za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Kristian Ludvik Ili 7,-8,-5,-7 1:3 31:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Petrovčič Int -4,-3,-4 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Šmaljcelj Oli 9,-9,-4,7,-5 2:3 40:49
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Senaid Šišič Oli 7,5,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -4,-5,-10 0:3 19:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka 7,-5,-6,-4 1:3 26:40
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Ves -6,-5,-8 0:3 19:33
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Domen Zupančič Krka -9,9,-5,-11 1:3 36:44
Top, 6. krog pic Tim Mori Muta 3,7,-10,-6,1 3:2 49:34
Top, 5. krog pic Patrik Videc Tem 8,8,8 3:0 33:24
Top, 4. krog pic Tilen Šalja Men -7,-7,-9 0:3 23:33
Top, 3. krog pic Oskar Rosc Tem -8,8,7,-6,-9 2:3 45:48
Top, 2. krog pic Domen Sečnik Pres 10,11,5 3:0 36:26
Top, 1. krog pic Aljaž Godec Int -7,-2,-10 0:3 19:34
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Alen Bajrič Tujina -5,-4,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Jamšek Muta 4,-10,-6,-2 1:3 29:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jokić Men 4,4,10 3:0 34:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič Krka 9,-6,-9,-3 1:3 29:42
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Tilen Šalja Men -4,-9,-8 0:3 21:33
Finalni del, 1. krog pic Dejan Jokić Men 4,-6,6,7 3:1 39:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Ves -9,-8,-9 0:3 26:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men 2,9,-5,5 3:1 38:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Stepančič Gor 3,7,6 3:0 33:16
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Božič Krka 4,8,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema -5,-9,-3 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Pavli Men 15,-10,-3,8,-7 2:3 48:57
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Tim Mori Muta -5,-8,-10 0:3 23:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,-8,-10 0:3 23:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pangos Gor 8,9,6 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S 9,9,-9,8 3:1 42:37
17.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Logatec : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -5,9,-6,10,-11 2:3 45:54
6. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 2,-6,9,-5,8 3:2 44:41
3. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -8,-8,-9 0:3 25:33
17.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Preserje : Logatec
4. tekma pic Anže Ogrič Preserje 5,4,5 3:0 33:14
1. tekma pic Grega Bratina Preserje 2,7,9 3:0 33:18
17.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Logatec : Krka
6. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka -8,-5,-6 0:3 19:33
3. tekma pic Peter Hribar Krka -6,11,-5,-2 1:3 26:44
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Gorica : Logatec
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 11,-5,9,8 3:1 40:39
5. tekma pic Nik Velikonja Gorica 9,8,7 3:0 33:24
3. tekma pic Dani Drakulič Gorica 7,8,-10,2 3:1 43:29
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Logatec : Tempo
4. tekma pic Oskar Rosc Tempo -8,7,10,-9,-7 2:3 47:50
2. tekma pic Patrik Videc Tempo -6,-7,9,9,9 3:2 46:49
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Ilirija : Logatec
5. tekma pic Andraž Andolšek Peklaj Ilirija 5,4,5 3:0 33:14
3. tekma pic Aljaž Fortuna Ilirija 3,3,3 3:0 33:9
06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Domen Zupančič Krka 2,3,15 3:0 39:20
Top, 6. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM 4,10,7 3:0 34:21
Top, 5. krog pic Janez Popelar Men -6,2,10,3 3:1 40:26
Top, 4. krog pic Janez Erjavec Hra 13,8,5 3:0 37:26
Top, 3. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 4,11,-6,6 3:1 41:32
Top, 2. krog pic Rok Smodiš Kema 7,-4,7,3 3:1 37:28
Top, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor 7,5,-4,-8,10 3:2 46:44
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Rok Grad Men -8,9,-6,-7 1:3 32:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Sečnik Pres -9,5,1,-8,3 3:2 50:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Korošec K-S 3,6,5 3:0 33:14
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Ves -6,-1,-4 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Popelar Men 9,-7,8,-8,-9 2:3 46:50
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Mali finale, finale pic Tomaž Strelec Cir -7,8,-8,8,7 3:2 48:45
Mali finale, polfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,-3,-6 0:3 15:33
Mali finale, četrtfinale pic Rok Likar Gor -6,-6,9,11,4 3:2 47:46
Mali finale, osmina finala pic Javor Zavec Men 7,-5,10,7 3:1 39:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Erjavec Men -5,-5,11,-6 1:3 29:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Stepančič Gor 7,9,6 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Tem -10,8,6,-9,-5 2:3 46:48
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, 2. krog pic Matjaž Pinter Muta -5,-7,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Jemec Škl -2,-9,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Dani Drakulič Gor 9,-7,6,8 3:1 40:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Samo Novina Sob -8,9,3,5 3:1 41:28
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Trtnik Men 7,2,10 3:0 34:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -5,-4,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Bavdek K-S -11,-9,-5 0:3 25:35
15.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 2. krog - Logatec : Krka
5. tekma pic Darko Jorgič Krka -6,-4,-5 0:3 15:33
1. tekma pic Peter Hribar Krka -4,-4,-8 0:3 16:33
15.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Logatec
6. tekma pic Bor Rutar Mengeš -7,-10,-6 0:3 23:34
2. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš -5,-5,-2 0:3 12:33
14.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Vesna : Logatec
6. tekma pic Taj Lavrič Vesna -8,11,-7,-8 1:3 36:44
2. tekma pic Rok Trtnik Vesna -5,-5,-6 0:3 16:33
14.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Logatec : Kema
9. tekma pic Nejc Jan Matis Kema 7,-7,-8,-7 1:3 33:40
5. tekma pic Damjan Zelko Kema -5,-5,-5 0:3 15:33
1. tekma pic Luka Norčič Kema -6,-2,-7 0:3 15:33
14.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Logatec : Arrigoni
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -2,-2,-3 0:3 7:33
1. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -8,-3,-7 0:3 18:33
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Tim Pavli Men -8,-4,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Jemec Škl -7,-8,-3 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Križanec Cir 5,2,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič Krka 6,8,7 3:0 33:21
01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Samo Mandič B2 4,-7,-12,9,-9 2:3 50:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Ves -7,-8,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tom Šfiligoj Ili -4,-7,-3 0:3 14:33
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Sobota : Logatec
7. tekma pic Samo Novina Sobota 5,5,3 3:0 33:13
5. tekma pic Jakob Podlesek Sobota 1,8,5 3:0 33:14
3. tekma pic David Ficko Sobota -9,7,4,5 3:1 42:27
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Logatec : Tempo
4. tekma pic Oskar Rosc Tempo 13,-7,-9,-8 1:3 39:46
2. tekma pic Patrik Videc Tempo -10,7,-7,6,-6 2:3 45:47
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 4. krog - Mengeš : Logatec
5. tekma pic Tim Pavli Mengeš -4,-1,-10 0:3 15:34
3. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš -3,-5,-2 0:3 10:33
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 5. krog - Logatec : Ilirija
4. tekma pic Miha Rajterič Ilirija 1,2,3 3:0 33:6
2. tekma pic Gregor Pajazetovič Ilirija 3,2,2 3:0 33:7
26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Janko Stankić PPR -9,8,-5,-10 1:3 35:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Tom Šfiligoj Ili -2,-4,-2 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Jamšek Int -1,8,-9,-3 1:3 24:41
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 5,3,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Jevšnik Tem -6,-6,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Rutar Men -6,4,-9,10,-10 2:3 48:48
14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Luka Norčič Kema -7,-8,-4 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 7,4,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -5,-7,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta 8,-6,8,10 3:1 40:37
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič Krka 0,9,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Jemec Škl -8,-5,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta -7,-4,-9 0:3 20:33
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem -6,-9,-8 0:3 23:33
01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM 5,7,6 3:0 33:18
Top, 6. krog pic Tilen Šalja Men 7,9,14 3:0 38:30
Top, 5. krog pic Mitja Omerzel Krka -8,4,4,-8,8 3:2 49:38
Top, 4. krog pic Domen Sečnik Pres 7,0,5 3:0 33:12
Top, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,4,7,-8,-4 2:3 41:44
Top, 2. krog pic Filip Kolle Ves -1,-10,-9 0:3 20:34
Top, 1. krog pic Patrik Videc Tem 5,3,5 3:0 33:13
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Kočevar Krka 3,5,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Breznik Int -5,-5,-11 0:3 21:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj 5,-5,5,-5,-4 2:3 36:43
05.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Jakob Blatnik K-S 7,-11,-8,-11 1:3 41:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Jemec Škl 4,-5,-3,-4 1:3 23:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Darko Jorgič Krka -1,-4,-5 0:3 10:33
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Ves -2,-4,-3 0:3 9:33
Finalni del, 1. krog pic Nal Belko Ves -4,6,-8,12,8 3:2 48:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Korošec K-S 5,3,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Krpan PPR 2,5,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Dan Dvornik Ves 2,7,4 3:0 33:13
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Patrik Videc Tem 7,-7,-9,-9 1:3 36:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Jožko Omerzel Krka -4,-8,11,-7 1:3 32:44
Kvalifikacije, 1. krog pic David Filipovič Oli -9,-3,-9 0:3 21:33
15.03.2014 3. SNTL 2013/2014, 7. krog - Logatec : Inter Diskont
7. tekma pic Ožbej Poročnik Inter Diskont -4,-6,-2 0:3 12:33
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Luka Breznik Int -6,-6,-6 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 5,4,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Nik Velikonja Gor 4,5,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Korošec K-S 3,5,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Golob Mb - ZM 1,1,1 3:0 33:3
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 1. krog - Vesna : Logatec
5. tekma pic Rok Trtnik Vesna -5,11,-3,4,-9 2:3 41:48
3. tekma pic Taj Lavrič Vesna -12,-3,-4 0:3 19:36
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 2. krog - Logatec : Mengeš I
4. tekma pic Tim Pavli Mengeš I 8,-12,7,-6,-9 2:3 49:51
2. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -9,-14,-7 0:3 30:38
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 4. krog - Logatec : Radlje
6. tekma pic Žan Gerhold Radlje 1,-8,-9,3,9 3:2 50:35
3. tekma pic Matjaž Pinter Radlje 10,-7,-8,-13 1:3 40:47
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 5. krog - Kajuh-Slovan : Logatec
6. tekma pic Tedja Šabanov Kajuh-Slovan -7,-6,5,6,-12 2:3 47:47
2. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan -5,-7,-7 0:3 19:33
15.12.2013 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2013/2014, 1. krog - Križe : Logatec
2. tekma pic Emil Steiner Križe -8,-2,-9 0:3 19:33
15.12.2013 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2013/2014, 3. krog - Krka II : Logatec
6. tekma pic Kristian Hren Krka II -2,-3,-5 0:3 10:33
2. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka II -4,-6,-3 0:3 13:33
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Ves -8,-6,-7 0:3 21:33
Finalni del, 1. krog pic Luka Podobnik Vrh 9,11,9 3:0 35:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Patrik Videc Tem -8,-6,10,7,-10 2:3 47:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Rakovec Škl 9,-8,10,7 3:1 42:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Zlodej Ves 0,9,5 3:0 33:14
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Kanc Škl 9,9,10 3:0 34:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pavli Men -8,-5,9,-6 1:3 30:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Vogrinčič Kema 7,-4,-11,-3 1:3 29:42
28.09.2013 3. SNTL 2013/2014, 1. krog - Logatec : Vesna
5. tekma pic Žan Korelec Vesna 9,-4,-5,-2 1:3 22:42
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Škerbec Ves 6,3,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -6,-3,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Novel Arr -7,-5,-7 0:3 19:33
16.03.2013 3. SNTL 2012/2013, 8. krog - Logatec : Royal Beach
8. tekma pic Aljaž Bogataj Royal Beach -8,-4,-3 0:3 15:33
Skupaj: 35,08 % 134:248 549:834 11653:13048
Preskoči na orodno vrstico