NTZS

Anina Selak
pic
Podatki o igralki
Id 512
Št. tekmovalne izkaznice 142/08/09
Starost 24 let (letnik 2000)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
članice 24.03.2024 8 13 1950 1950
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Brina Adamek 2:4 9:13
pic Maruša Arnež 1:0 3:0
pic Ana Bartolovič 1:0 3:0
pic Isabelle Barukčić 0:1 0:3
pic Lara Belaj 0:1 1:3
pic Nika Belaj 2:1 7:5
pic Alja Benčina 1:0 3:2
pic Anja Bezjak 0:1 0:3
pic Manuela Bezovnik 2:0 6:1
pic Anja Bolte 2:1 6:3
pic Nuša Bolte 3:9 15:31
pic Neža Breskvar 1:0 3:1
pic Daniela Butkovska Tomanič 1:8 9:25
pic Tina Cafuta 1:0 3:2
pic Kristy Černe 2:0 6:2
pic Urška Čokelj 0:3 2:9
pic Ema Crnkovič 0:5 5:15
pic Kaja Drljača 2:0 6:0
pic Kim Fink 1:3 4:11
pic Tijana Gačič 0:1 2:3
pic Neja Gazvoda 2:0 6:2
pic Neža Gazvoda 3:1 10:3
pic Eva Gojkovič 3:0 9:3
pic Pika Gorenc 2:0 6:1
pic Nika Gregorka 1:0 3:1
pic Pia Grm Urbančič 0:1 1:3
pic Katja Gutnik 0:2 2:6
pic Blažka Harkai 2:5 8:15
pic Maša Harkai 0:3 3:9
pic Eva Hauko 1:0 3:0
pic Anamarija Horvat 1:1 5:5
pic Polona Horvat 3:2 11:10
pic Barbara Jančič 4:3 16:12
pic Lea Kadiš 6:15 33:50
pic Nuša Kadiš 1:5 4:15
pic Neja Kalan 1:0 3:2
pic Kim Kastelic 0:2 2:6
pic Tereza Kavčič 2:1 7:3
pic Kristina Kete 3:1 11:3
pic Nuša Klaut 3:1 10:5
pic Gaja Kobetič 1:1 5:3
pic Nika Kobetič 2:8 12:27
pic Tara Kobetič 1:7 7:21
pic Vita Kobetič 0:1 0:3
pic Mojca Kohn 1:0 3:0
pic Martina Komovec 5:0 15:7
pic Lara Kompara 2:0 6:1
pic Zala Kontelj 1:0 3:1
pic Neja Košir 0:1 2:3
pic Ana Kovačec 2:10 13:34
pic Katja Krajnc 0:13 4:39
pic Sara Krapež 1:0 3:0
pic Milana Krmelj 3:0 9:2
pic Janja Lebarič 1:0 3:0
pic Kristina Lesar 1:0 3:2
pic Doris Lesnik 1:0 3:0
pic Katarina Lešnjak 2:0 6:0
pic Polona Letnar 3:0 9:1
pic Mirjana Liović 1:0 3:0
pic Minea Ljuca 2:4 10:14
pic Rebeka Lukič 0:1 0:3
pic Maja Magister 2:0 6:1
pic Darinka Mali 1:1 3:4
pic Brina Markič 0:1 2:3
pic Staša Matis 0:3 1:9
pic Gaja Mavri 0:7 2:21
pic Maša Mekiš 2:1 6:4
pic Sanja Mihajlovska 1:0 3:0
pic Pija Mihevc 0:4 0:12
pic Tjaša Mihevc 0:2 1:6
pic Aliana Morina 1:0 3:0
pic Tina Mozetič 2:7 8:22
pic Adriana Mrazić 1:0 3:0
pic Tjaša Murko 1:0 3:0
pic Nika Naglič 1:3 3:10
pic Vesna Najdič Andrin 1:0 3:0
pic Tanja Nišavić 1:0 3:2
pic Tjaša Novak 0:16 6:49
pic Lina Obranovič Kovšca 2:0 6:0
pic Ema Oderlap 1:0 3:2
pic Kaja Okorn 0:8 10:25
pic Lara Opeka 1:10 6:31
pic Manca Paljk 0:2 2:6
pic Nika Pandev 2:2 9:10
pic Gaja Paradiž 0:2 0:6
pic Lea Paulin 0:10 3:31
pic Tamara Pavčnik 0:2 0:6
pic Nina Pavlin 0:1 1:3
pic Lea Peršolja 1:0 3:0
pic Vesna Petar 0:1 0:3
pic Lena Potrbin 2:0 6:2
pic Zala Reich 1:0 3:0
pic Hana Rožmanec 5:1 17:8
pic Tia Rudolf 1:0 3:0
pic Tajda Šabanov 2:1 6:6
pic Ajla Salkić 1:0 3:2
pic Karin Slatinšek 1:0 3:0
pic Lana Slatinšek 2:1 6:5
pic Tia Slobodjanac 1:0 3:0
pic Mojca Smolej 2:0 6:3
pic Špela Smolej Milat 1:0 3:0
pic Eva Šobar 1:0 3:2
pic Simona Soldat 6:4 24:16
pic Živa Staniša 6:4 20:19
pic Katrina Lydia Sterchi 0:2 0:6
pic Mihaela Stoilkovska 1:0 3:0
pic Katarina Stražar 0:7 1:22
pic Sara Stražar 2:1 8:3
pic Nina Štular 0:1 2:3
pic Sara Štumberger 1:0 3:1
pic Tjaša Supanič 2:0 6:2
pic Sara Tanšek 4:0 12:1
pic Ana Tofant 0:6 1:18
pic Sara Tokić 1:1 3:5
pic Kaja Tomasino Rozman 1:0 3:0
pic Katja Tomažič 0:1 2:3
pic Nuša Tomis 1:4 6:12
pic Špela Trelec 0:1 0:3
pic Ina Unger 2:4 7:16
pic Iva Unger 2:0 6:1
pic Urša Večko 3:1 9:4
pic Nika Veronik 0:2 0:6
pic Zala Veronik 0:2 0:6
pic Taja Vidmar 0:3 2:9
pic Iris Vidovšek Galer 1:0 3:0
pic Valentina Vizjak 1:0 3:0
pic Nuša Vogrinčič 0:6 6:18
pic Aleksandra Vovk 0:6 0:19
pic Maruša Vrhovnik 2:0 6:2
pic Kaja Zadravec 1:0 3:0
pic Maša Zalar 1:0 3:1
pic Tina Zalezina 0:1 1:3
pic Tjaša Založnik 0:1 0:3
pic Zoja Žolek 0:1 2:3
pic Nina Zupančič 0:2 1:6
Skupaj: 169:274 672:952
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Vesna člani
2022/2023 NTK Vesna člani
2021/2022 NTK Vesna člani
2020/2021 NTK Vesna člani do 21 let
2019/2020 NTK Vesna člani do 21 let
2018/2019 NTK Vesna člani do 21 let
2017/2018 NTK Vesna mladinci
2016/2017 NTK Vesna mladinci
2015/2016 NTK Vesna mladinci
2014/2015 NTK Vesna kadeti
2013/2014 NTK Vesna kadeti
2012/2013 NTK Vesna mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 16. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
7. 17.12.2023 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
9. - 10. 15.10.2023 1. OT za članice in člane, Murska Sobota
13. 14.05.2023 2. TOP članic in članov, Ravne na Koroškem
19. - 30. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
13. - 20. 26.02.2023 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
14. 11.12.2022 1. TOP za članice in člane, Muta
16. - 12. 08.05.2022 2. TOP članic in članov, Muta
23. - 40. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
13. 18.12.2021 1. TOP za članice in člane, Murska Sobota
15. - 22. 14.11.2021 2. OT za članice in člane, Logatec
9. - 16. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 31. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
15. - 26. 27.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
17. - 20. 29.02.2020 - 01.03.2020 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
11. - 20. 02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21), Novo mesto
15. - 20. 26.01.2020 3. OT za članice in člane, Mengeš
15. - 22. 10.11.2019 2. OT za članice in člane, Muta
13. - 24. 27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
15. - 23. 22.09.2019 1. OT za članice in člane, Logatec
15. - 25. 05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
19. - 29. 02.03.2019 - 03.03.2019 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
15. - 22. 03.02.2019 3. OT za članice in člane, Cirkovce
11. - 20. 20.01.2019 2. OT za članice in člane (U-21), Novo mesto
13. - 21. 21.10.2018 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
15. - 21. 16.09.2018 1. OT za članice in člane, Logatec
19. 20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
15. - 21. 12.05.2018 3. OT za članice in člane, Puconci
19. - 34. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
15. - 25. 18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
17. - 30. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
11. - 19. 28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21), Kidričevo
11. - 21. 03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
17. - 29. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
9. - 16. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
9. - 16. 08.10.2017 1. OT za članice in člane, Mengeš
19. - 36. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 30. 26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
17. - 31. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
17. - 29. 22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21), Cirkovce
24. 18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince, Logatec
19. - 33. 04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21), Mengeš
19. - 36. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
19. - 33. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
24. 15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
23. - 43. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
15. - 27. 17.04.2016 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
9. - 16. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
15. - 25. 24.01.2016 2. OT za članice in člane (U-21), Puconci
21. - 39. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
29. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
20. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
25. - 46. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
23. - 42. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
17. - 31. 08.03.2015 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
21. - 36. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
23. - 43. 01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
15. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
23. - 41. 26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince, Izola
9. - 16. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
17. - 22. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
15. 25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete, Škofja Loka
9. - 16. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
18. 08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 22. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
Skupaj: 68 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Žan Korelec X Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
9. - 16. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Tjaša Supanič Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Filip Kolle X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Lea Kadiš Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Domen Zupančič X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 12. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Zala Kontelj Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 25. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Aljaž Fortuna X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 15. 23.05.2021 pic Adriana Mrazić Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
9. - 12. 27.09.2020 - 27.09.2020 pic Anamarija Horvat Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
17. - 32. 29.02.2020 - 01.03.2020 pic Bojan Maselj X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 29.02.2020 - 01.03.2020 pic Anamarija Horvat Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 12. 05.05.2019 pic Lena Potrbin Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
17. - 25. 02.03.2019 - 03.03.2019 pic Uroš Cerar X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 14. 02.03.2019 - 03.03.2019 pic Neža Breskvar Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Jože Urh X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Manuela Bezovnik Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 18.03.2018 pic Simona Soldat Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
5. - 8. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Daniela Butkovska Tomanič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 32. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Jaka Strohsack X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
9. - 15. 26.03.2017 pic Ana Malavašič Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Filip Kolle X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Špela Trelec Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 17.04.2016 pic Špela Trelec Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
9. - 16. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Taj Lavrič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
5. - 8. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Vesna Najdič Andrin Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 32. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic David Filipovič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
9. - 16. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Daniela Butkovska Tomanič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
9. - 15. 08.03.2015 pic Isabelle Barukčić Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 23. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Živa Staniša Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Taj Lavrič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
Skupaj: 30 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - SU : Vesna
7. tekma pic Neja Košir SU -9,-7,8,5,-7 2:3 45:46
3. tekma pic Neža Gazvoda SU -9,7,-5,-3 1:3 28:40
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Lea Paulin Arr -8,-4,-7,-7 0:4 26:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -8,-7,8,-5 1:3 31:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Vesna Najdič Andrin K-S 10,3,8 3:0 34:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Tereza Kavčič Log 8,7,4 3:0 33:19
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Vesna : Rakek
7. tekma pic Simona Soldat Rakek 8,6,-9,9 3:1 42:34
4. tekma pic Tina Zalezina Rakek -12,9,-6,-3 1:3 32:45
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - B2 : Vesna
5. tekma pic Kaja Drljača B2 7,3,6 3:0 33:16
2. tekma pic Neja Kalan B2 2,-3,-13,6,5 3:2 49:39
1. tekma pic Maruša Arnež B2 8,7,12 3:0 36:27
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Jesenice : Vesna
8. tekma pic Mojca Smolej Jesenice 5,9,-6,10 3:1 40:35
6. tekma pic Milana Krmelj Jesenice 2,-9,6,6 3:1 42:25
4. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -5,11,8,-9,-9 2:3 47:52
1. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -6,8,-9,6,6 3:2 48:42
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Vesna : Cirkovce
9. tekma pic Ina Unger Cirkovce -1,-5,-4 0:3 10:33
7. tekma pic Tia Rudolf Cirkovce 12,6,6 3:0 36:24
4. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -4,-4,-8 0:3 16:33
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Vesna : Mura Sobota
5. tekma pic Martina Komovec Mura Sobota -9,5,6,6 3:1 42:28
3. tekma pic Aliana Morina Mura Sobota 1,1,1 3:0 33:3
1. tekma pic Sara Tanšek Mura Sobota 7,9,1 3:0 33:17
17.12.2023 1. TOP za članice in člane 2023/2024
Top, 7. krog pic Lea Kadiš Int -5,-6,-5 0:3 16:33
Top, 6. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 7,-3,7,-5,-5 2:3 35:47
Top, 5. krog pic Lara Opeka K-S -6,-3,-6 0:3 15:33
Top, 4. krog pic Lea Paulin Arr -5,-6,-6 0:3 17:33
Top, 3. krog pic Nuša Kadiš Int -8,-6,-9 0:3 23:33
Top, 2. krog pic Nuša Bolte K-S -8,-5,10,8,-11 2:3 47:53
Top, 1. krog pic Darinka Mali Ves 8,11,-7,8 3:1 42:38
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vesna : SU
8. tekma pic Lana Slatinšek SU 8,-6,-4,8,7 3:2 43:45
5. tekma pic Neja Gazvoda SU 6,-5,9,7 3:1 38:33
3. tekma pic Neža Gazvoda SU 9,4,9 3:0 33:22
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Rakek : Vesna
5. tekma pic Simona Soldat Rakek -6,4,8,-9,8 3:2 48:42
2. tekma pic Mirjana Liović Rakek 2,5,2 3:0 33:9
1. tekma pic Simona Soldat Rakek 6,4,3 3:0 33:13
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Vrhnika : Vesna
5. tekma pic Tanja Nišavić Vrhnika 6,-10,9,-7,8 3:2 50:46
2. tekma pic Kristina Lesar Vrhnika -8,-6,9,10,7 3:2 48:48
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Vesna : B2
5. tekma pic Tia Slobodjanac B2 2,0,3 3:0 33:5
3. tekma pic Kaja Drljača B2 8,7,6 3:0 33:21
15.10.2023 1. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Tjaša Novak K-S -3,-4,-7,-4 0:4 18:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -5,-3,-11 0:3 19:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Doris Lesnik Muta 7,3,9 3:0 33:19
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Cirkovce : Vesna
8. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -8,-11,-9 0:3 28:35
6. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 9,-9,6,-7,-8 2:3 46:48
4. tekma pic Ina Unger Cirkovce 7,-10,-5,9,8 3:2 48:47
1. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -8,9,-8,6,-7 2:3 45:48
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Mura Sobota : Vesna
5. tekma pic Martina Komovec Mura Sobota -8,9,10,-8,6 3:2 50:47
2. tekma pic Sara Tanšek Mura Sobota 7,3,13 3:0 37:23
1. tekma pic Sara Tanšek Mura Sobota -12,9,4,2 3:1 45:29
14.05.2023 2. TOP članic in članov 2022/2023
Top, 7. krog pic Nuša Bolte K-S 6,9,8 3:0 33:23
Top, 6. krog pic Lea Kadiš Int -6,10,9,10 3:1 41:40
Top, 5. krog pic Urša Večko Int -6,-7,-7 0:3 20:33
Top, 4. krog pic Minea Ljuca Arr 6,11,-5,-6,-9 2:3 44:50
Top, 3. krog pic Darinka Mali Ves -4,-9,-4 0:3 17:33
Top, 2. krog pic Nika Pandev Int -9,2,-7,-7 1:3 34:35
Top, 1. krog pic Tjaša Supanič Ves 9,9,10 3:0 34:28
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Kadiš Int -7,-4,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Kim Kastelic Krka -7,-5,-8 0:3 20:33
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Vesna : Mengeš
4. tekma pic Pika Gorenc Mengeš 7,5,-8,9 3:1 41:32
2. tekma pic Mihaela Stoilkovska Mengeš 7,5,8 3:0 33:20
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Vesna : Sobota
6. tekma pic Janja Lebarič Sobota 6,8,5 3:0 33:19
3. tekma pic Martina Komovec Sobota -7,10,6,9 3:1 41:36
26.02.2023 3. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Urša Večko Int -10,4,8,8 3:1 43:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Nina Zupančič Log -7,8,-3,-5 1:3 26:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -7,-7,8,-6 1:3 31:41
25.02.2023 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Rakek : Vesna
4. tekma pic Simona Soldat Rakek 4,8,8 3:0 33:20
1. tekma pic Lina Obranovič Kovšca Rakek 6,6,9 3:0 33:21
25.02.2023 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - SU : Vesna
5. tekma pic Karin Slatinšek SU 1,4,9 3:0 33:14
3. tekma pic Lana Slatinšek SU 00,0 3:0 33:0
21.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Jesenice : Vesna
5. tekma pic Milana Krmelj Jesenice 9,8,-9,7 3:1 42:35
3. tekma pic Barbara Jančič Jesenice 4,-8,-5,-7 1:3 31:37
11.12.2022 1. TOP za članice in člane 2022/2023
Top, 7. krog pic Nuša Bolte K-S -7,6,12,-5,8 3:2 48:48
Top, 6. krog pic Nika Pandev Int 6,-9,9,-2,8 3:2 44:45
Top, 5. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -11,-6,-8 0:3 25:35
Top, 4. krog pic Tjaša Novak K-S -6,-7,-11 0:3 24:35
Top, 3. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -9,-7,-7 0:3 23:33
Top, 2. krog pic Lea Kadiš Int -11,4,-6,-8 1:3 36:39
Top, 1. krog pic Kaja Okorn Log -4,-7,8,8,-9 2:3 42:49
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Mengeš : Vesna
7. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš 6,-5,6,-8,8 3:2 46:42
5. tekma pic Pika Gorenc Mengeš 6,6,5 3:0 33:17
3. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš 5,3,1 3:0 33:9
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Sobota : Vesna
4. tekma pic Martina Komovec Sobota 4,5,-4,2 3:1 37:22
1. tekma pic Sara Tanšek Sobota 9,4,6 3:0 33:19
29.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Vesna : Rakek
5. tekma pic Lina Obranovič Kovšca Rakek 8,4,10 3:0 34:22
1. tekma pic Simona Soldat Rakek 5,7,-5,3 3:1 38:26
29.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Vesna : SU
7. tekma pic Neža Gazvoda SU 1,9,3 3:0 33:13
4. tekma pic Neža Gazvoda SU 5,1,3 3:0 33:9
2. tekma pic Neja Gazvoda SU 10,5,-8,9 3:1 42:35
15.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Vesna : Jesenice
9. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -8,4,9,2 3:1 41:26
7. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -9,6,-8,-6 1:3 34:39
6. tekma pic Špela Smolej Milat Jesenice 3,6,11 3:0 35:20
3. tekma pic Mojca Smolej Jesenice 8,-7,-8,2,9 3:2 48:41
08.05.2022 2. TOP članic in članov 2021/2022
Top, 7. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -7,-6,-7 0:3 20:33
Top, 6. krog pic Lea Kadiš Int -5,-9,-14 0:3 28:38
Top, 5. krog pic Nika Pandev Int 7,-10,-6,10,-10 2:3 49:52
Top, 4. krog pic Tjaša Supanič Ves -9,12,-9,8,8 3:2 54:50
Top, 3. krog pic Nina Zupančič Log -5,-7,-4 0:3 16:33
Top, 2. krog pic Kaja Okorn Log -6,-9,8,-4 1:3 30:41
Top, 1. krog pic Nuša Bolte K-S -7,5,5,-9,-8 2:3 46:43
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -10,-7,9,-7 1:3 35:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Kim Kastelic Krka -8,-6,9,6,-10 2:3 46:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Katja Tomažič Tujina -9,-9,3,9,-12 2:3 52:48
18.12.2021 1. TOP za članice in člane 2021/2022
Top, 7. krog pic Lea Kadiš Int -7,-9,14,-9 1:3 41:47
Top, 6. krog pic Nika Pandev Int 10,3,-8,-9,3 3:2 51:38
Top, 5. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -6,-5,-7 0:3 18:33
Top, 4. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -5,-9,-7 0:3 21:33
Top, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -9,-10,6,2,-7 2:3 48:42
Top, 2. krog pic Zala Kontelj Ves -7,9,8,3 3:1 40:31
Top, 1. krog pic Katarina Lešnjak Ves 7,8,8 3:0 33:23
14.11.2021 2. OT za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleksandra Vovk Krka -3,-7,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Urša Večko Int 9,9,7 3:0 33:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin -3,-9,-4 0:3 16:33
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Aleksandra Vovk Krka -7,-5,-4,-4 0:4 20:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Lea Kadiš Int -8,-7,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Sanja Mihajlovska PPR 2,6,11 3:0 35:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Sara Krapež K-S 8,2,9 3:0 33:19
19.09.2021 Pokal RS 2021/2022, 1. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
2. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -10,8,-3,-4 1:3 28:42
19.09.2021 Pokal RS 2021/2022, 2. krog - Kema : Vesna
1. tekma pic Ana Kovačec Kema 7,-4,-6,-6 1:3 27:40
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Brina Markič Men 1,-5,10,-7,-5 2:3 40:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Novak K-S -4,-6,-8 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Belaj Sav -7,-6,7,-6 1:3 30:40
01.05.2021 1. SNTL 2020/2021, 9. krog - Vesna I : Vesna II
4. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna II 8,6,9 3:0 33:23
2. tekma pic Adriana Mrazić Vesna II 7,7,6 3:0 33:20
17.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 7. krog - Vesna I : Rakek
5. tekma pic Simona Soldat Rakek 0,8,3 3:0 33:11
1. tekma pic Kaja Zadravec Rakek 4,4,10 3:0 34:18
03.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 5. krog - Vesna I : Logatec
2. tekma pic Tereza Kavčič Logatec -12,5,-6,-7 1:3 36:41
13.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 1. krog - Cirkovce : Vesna I
2. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -5,-6,-3 0:3 14:33
27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Valentina Vizjak PPR 3,6,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Novak K-S -3,-0,-5 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Mozetič Vrt -5,-4,-7 0:3 16:33
06.06.2020 1. SNTL 2019/2020, 17. krog - Vesna : Inter Diskont
8. tekma pic Nuša Kadiš Inter Diskont -8,-8,-7 0:3 23:33
6. tekma pic Lea Kadiš Inter Diskont -5,-4,10,8,-6 2:3 38:51
3. tekma pic Polona Horvat Inter Diskont -7,11,-8,-3 1:3 31:44
29.02.2020 Državno prvenstvo za članice in člane 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Kaja Okorn Log -7,9,-9,-5,9,-7 2:4 50:62
Kvalifikacije, 3. krog pic Polona Horvat Int 7,-10,10,-7,8 3:2 51:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Opeka K-S -1,-11,-6 0:3 18:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Mozetič Vrt 8,-9,7,7 3:1 42:33
15.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 14. krog - Preserje : Vesna
6. tekma pic Kristina Kete Preserje 8,8,3 3:0 33:19
2. tekma pic Polona Letnar Preserje 4,8,8 3:0 33:20
02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Tara Kobetič Men -13,-6,-5 0:3 24:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin 9,4,-4,-4,6 3:2 41:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Novak K-S -6,7,-3,-6 1:3 26:40
01.02.2020
6. tekma pic Nika Veronik LJ -12,-9,-6 0:3 27:36
2. tekma pic Zala Veronik LJ -6,-6,-9 0:3 21:33
26.01.2020 3. OT za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 2. krog pic Urška Čokelj Arr 9,-4,-10,6,-11 2:3 47:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Lea Kadiš Int -11,21,-4,3,-8 2:3 57:59
25.01.2020 1. SNTL 2019/2020, 11. krog - Vesna : Jesenice
2. tekma pic Barbara Jančič Jesenice 6,7,7 3:0 33:20
10.11.2019 2. OT za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 2. krog pic Staša Matis Kema - Murexin -8,-5,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tamara Pavčnik LJ -7,-10,-7 0:3 24:34
02.11.2019 1. SNTL 2019/2020, 5. krog - Vesna : Preserje
3. tekma pic Ana Bartolovič Preserje 7,4,3 3:0 33:14
27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Hauko Sob 5,2,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Lea Paulin Arr -9,-5,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin -7,-6,-6 0:3 19:33
12.10.2019 1. SNTL 2019/2020, 2. krog - Jesenice : Vesna
5. tekma pic Barbara Jančič Jesenice 6,7,6 3:0 33:19
22.09.2019 1. OT za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Tereza Kavčič ŠNT 3,6,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Urška Čokelj Arr -3,-3,-7 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tamara Pavčnik LJ -5,-4,-11 0:3 20:35
21.09.2019 1. SNTL 2019/2020, 1. krog - Vesna : Letrika
4. tekma pic Lara Kompara Letrika 7,9,-8,7 3:1 41:34
14.09.2019 Pokal RS 2019/2020, 2. krog - Sobota : Vesna
3. tekma pic Anamarija Horvat Sobota 5,5,-9,-4,-8 2:3 43:43
05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2018/2019
Kvalifikacije, 2. krog pic Katarina Stražar Men -4,-7,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Kaja Okorn Log -6,-4,11,-4 1:3 27:44
02.03.2019 Državno prvenstvo za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Breskvar LJ 6,7,-6,9 3:1 39:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin -9,-8,5,-5 1:3 33:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Tara Kobetič Men -6,-9,7,-8 1:3 34:40
09.02.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 13. krog - Preserje : Vesna
4. tekma pic Polona Letnar Preserje 10,8,4 3:0 34:22
1. tekma pic Nika Gregorka Preserje -10,10,7,5 3:1 44:34
03.02.2019 3. OT za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Martina Komovec Ptuj 4,9,-9,-9,8 3:2 51:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Urška Čokelj Arr -10,-7,-4 0:3 21:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Tara Kobetič Men -6,-4,-7 0:3 17:33
20.01.2019 2. OT za članice in člane (U-21) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Ina Unger Cir -8,-6,-11 0:3 25:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleksandra Vovk Krka -7,-8,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Opeka K-S -5,-7,-6 0:3 18:33
23.12.2018 Pokal RS - finale 2018/2019, 1. krog - Interdiskont Fužinar : Vesna
9. tekma pic Polona Horvat Interdiskont Fužinar 6,-7,-7,-8 1:3 33:39
6. tekma pic Lea Kadiš Interdiskont Fužinar -4,10,12,9 3:1 41:42
2. tekma pic Nuša Kadiš Interdiskont Fužinar -7,-7,-7 0:3 21:33
23.12.2018 Pokal RS - finale 2018/2019, 2. krog - Kema : Vesna
6. tekma pic Ana Kovačec Kema -9,-6,-5 0:3 20:33
2. tekma pic Staša Matis Kema -12,8,-5,-6 1:3 34:44
15.12.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 10. krog - Vesna : Jesenice
6. tekma pic Milana Krmelj Jesenice 7,12,8 3:0 36:27
3. tekma pic Nuša Bolte Jesenice -13,8,-9,7,11 3:2 57:52
01.12.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 9. krog - Vesna : Kema
8. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema -10,7,-3,-6 1:3 30:41
6. tekma pic Ana Kovačec Kema -7,-7,-6 0:3 20:33
3. tekma pic Staša Matis Kema -5,-7,-7 0:3 19:33
21.10.2018 1. OT za članice in člane (U-21) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Ina Unger Cir -5,-9,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Opeka K-S -8,-6,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Minea Ljuca Arr 7,8,7 3:0 33:22
20.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 4. krog - Vesna : Preserje
5. tekma pic Kristina Kete Preserje 5,6,8 3:0 33:19
1. tekma pic Polona Letnar Preserje -4,6,11,7 3:1 39:35
16.09.2018 1. OT za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 2. krog pic Katja Gutnik Log -6,9,-2,9,-9 2:3 39:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Lea Kadiš Int -6,-8,-11 0:3 25:35
20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin 4,3,9 3:0 33:16
Top, 6. krog pic Manuela Bezovnik Sav 10,9,-9,4 3:1 43:34
Top, 5. krog pic Gaja Kobetič Men -6,15,5,-7,-7 2:3 48:53
Top, 4. krog pic Brina Adamek K-S 9,5,4 3:0 33:18
Top, 3. krog pic Tijana Gačič K-S 2,6,-6,-7,-7 2:3 42:41
Top, 2. krog pic Lara Kompara Vrt 10,1,5 3:0 34:16
Top, 1. krog pic Lena Potrbin Ves -4,6,-9,6,5 3:2 46:39
12.05.2018 3. OT za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 2. krog pic Katja Gutnik Log -8,-4,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lea Kadiš Muta 4,-10,-9,-9 1:3 39:38
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Novak K-S 12,-6,-3,-4 1:3 27:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Minea Ljuca Arr -6,-13,-5 0:3 24:37
18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Tajda Šabanov K-S -4,-8,-10 0:3 22:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Tofant Men -1,-3,-2 0:3 6:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin -9,-1,-9 0:3 19:33
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Polona Horvat Int 8,7,-6,2 3:1 39:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Bolte Jes -8,-7,-2 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin 8,-5,-7,8,8 3:2 45:46
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 1. krog - Letrika : Vesna
4. tekma pic Tina Mozetič Letrika 9,8,5 3:0 33:22
1. tekma pic Sara Tokić Letrika -6,8,13,-9,6 3:2 52:49
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 2. krog - Muta : Vesna
4. tekma pic Tina Cafuta Muta -6,8,7,-10,7 3:2 49:45
1. tekma pic Lea Kadiš Muta -8,-12,6,10,-6 2:3 49:52
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Mengeš : Vesna
5. tekma pic Tara Kobetič Mengeš -6,-9,-6 0:3 21:33
3. tekma pic Nika Kobetič Mengeš -7,-4,10,-8 1:3 31:43
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Ptuj : Vesna
4. tekma pic Katja Krajnc Ptuj -3,-5,-8 0:3 16:33
1. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 7,-6,-5,-7 1:3 29:40
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Kema : Vesna
4. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema -7,-8,-8 0:3 23:33
1. tekma pic Blažka Harkai Kema 6,7,5 3:0 33:18
28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Hana Rožmanec Log 8,-10,-8,10,6 3:2 52:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Gaja Mavri Vrt -5,-2,-7 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Opeka K-S -3,-4,-8 0:3 15:33
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Ptuj : Vesna
5. tekma pic Nika Belaj Ptuj 1,8,-9,9 3:1 42:29
3. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -5,9,-7,-6 1:3 29:42
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
4. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -7,-5,-6 0:3 18:33
1. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -4,-2,-6 0:3 12:33
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 4. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
8. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont 4,14,-4,3 3:1 42:32
4. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -4,-5,6,-4 1:3 24:39
1. tekma pic Urša Večko Fužinar Inter Diskont 6,8,5 3:0 33:19
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 5. krog - Vesna : Muta
3. tekma pic Živa Staniša Muta -14,-4,-9 0:3 27:38
06.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 10. krog - Vesna : Preserje
6. tekma pic Kristina Kete Preserje 12,5,5 3:0 36:22
3. tekma pic Rebeka Lukič Preserje -8,-5,-4 0:3 17:33
03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Hana Rožmanec Log -5,9,11,8 3:1 40:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Bolte Jes -3,-9,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nuša Vogrinčič Kema - Murexin 6,-8,-6,-9 1:3 34:39
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleksandra Vovk Krka -1,-1,-10 0:3 12:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Novak K-S -5,-4,-8 0:3 17:33
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Katarina Stražar Men 10,-9,-8,-8 1:3 37:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Kobetič Men 11,7,10 3:0 36:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Lea Paulin Arr -5,-7,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lea Kadiš Muta -4,4,-3,10,9 3:2 41:45
08.10.2017 1. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Katarina Stražar Men -2,-4,-7,-6 0:4 19:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Ajla Salkić LJ -11,-7,1,13,9 3:2 55:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Bolte Jes -7,-9,5,-9 1:3 36:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Kobetič Men 3,-8,3,6 3:1 41:23
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Manuela Bezovnik Sav 2,6,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Kobetič Men -4,13,-6,-9 1:3 34:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Opeka K-S -5,-4,-3 0:3 12:33
26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Kristina Kete Pres -6,9,8,-4,-8 2:3 40:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Lea Paulin Arr -4,-7,10,-9 1:3 32:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Maša Harkai Kema - Murexin -6,-10,7,7,-8 2:3 46:48
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Hana Rožmanec Log 7,-7,-7,1,-7 2:3 43:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Lea Paulin Arr -6,-9,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -8,-9,-6 0:3 23:33
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Ptuj : Vesna
7. tekma pic Katja Krajnc Ptuj 8,-4,-6,-4 1:3 25:41
5. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -8,-2,10,-10 1:3 32:44
3. tekma pic Tjaša Murko Ptuj 00,0 3:0 33:0
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Vesna : Kema
6. tekma pic Blažka Harkai Kema -8,-4,-9 0:3 21:33
3. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema 8,-7,6,-3,-12 2:3 44:50
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
4. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -7,-6,-5 0:3 18:33
1. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -3,-5,-3 0:3 11:33
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Vesna
4. tekma pic Manca Paljk Arrigoni -5,-6,-10 0:3 21:34
1. tekma pic Kim Fink Arrigoni -6,-8,-8 0:3 22:33
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Vesna : Muta
8. tekma pic Nika Naglič Muta -9,-9,-9 0:3 27:33
6. tekma pic Nuša Tomis Muta 11,9,8 3:0 35:28
3. tekma pic Živa Staniša Muta -9,-7,8,-9 1:3 36:41
22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Anamarija Horvat Sob -4,9,-7,3,14 3:2 49:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Kobetič Men -6,-3,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Kaja Okorn Log 9,-1,-7,-6 1:3 25:42
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Vesna : Ptuj
5. tekma pic Katja Krajnc Ptuj -5,-4,-12 0:3 21:36
1. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 7,-6,9,-9,-7 2:3 44:49
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Vesna : Letrika
7. tekma pic Gaja Mavri Letrika -5,-10,9,2,-9 2:3 46:45
4. tekma pic Tina Mozetič Letrika -3,-5,-10 0:3 18:34
2. tekma pic Nuša Klaut Letrika 9,6,5 3:0 33:20
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Vesna : Arrigoni
5. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -6,-7,-3 0:3 16:33
1. tekma pic Katrina Lydia Sterchi Arrigoni -3,-6,-3 0:3 12:33
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 4. krog - Vesna : Cirkovce
6. tekma pic Iva Unger Cirkovce -5,8,3,15 3:1 44:37
3. tekma pic Ina Unger Cirkovce -11,-1,12,10,9 3:2 49:55
07.01.2017 1. SNTL 2016/2017, 10. krog - Vesna : Letrika
8. tekma pic Nina Pavlin Letrika -7,-6,9,-6 1:3 30:42
18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Tina Mozetič Vrt -8,-5,-2 0:3 15:33
Top, 6. krog pic Lea Kadiš Int -9,7,-5,-6 1:3 31:40
Top, 5. krog pic Tajda Šabanov K-S 6,-7,5,8 3:1 40:30
Top, 4. krog pic Nuša Tomis Muta -5,-7,-6 0:3 18:33
Top, 3. krog pic Tjaša Novak K-S -3,-6,-3 0:3 12:33
Top, 2. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin -6,-13,10,-10 1:3 41:48
Top, 1. krog pic Vita Kobetič Men -6,-9,-8 0:3 23:33
04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Tara Kobetič Men -9,-1,11,8,-4 2:3 38:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Mihevc Log -7,-4,4,-6 1:3 28:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Kim Fink Arr -4,-7,-11 0:3 22:35
19.11.2016 1. SNTL 2016/2017, 7. krog - Vesna : Muta
6. tekma pic Vesna Petar Muta -5,-8,-6 0:3 19:33
3. tekma pic Živa Staniša Muta 8,-5,-7,7,5 3:2 45:42
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Minea Ljuca Arr 9,-13,-7,-8 1:3 39:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Katarina Stražar Men -2,-3,-4 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -8,-5,9,-8 1:3 32:42
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Minea Ljuca Arr -9,-10,10,-8 1:3 39:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Bolte Jes -4,-8,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lea Kadiš Int 11,9,7 3:0 35:27
15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Maša Harkai Kema - Murexin -13,-7,-4 0:3 24:37
Top, 6. krog pic Lea Kadiš Int -8,-9,7,-9 1:3 37:40
Top, 5. krog pic Nika Belaj Cir -9,9,-10,-8 1:3 38:43
Top, 4. krog pic Taja Vidmar Vrt -5,-9,-7 0:3 21:33
Top, 3. krog pic Anja Bolte Kri 5,8,3 3:0 33:16
Top, 2. krog pic Simona Soldat PPR 9,-11,-5,9,-4 2:3 42:53
Top, 1. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -8,-9,-7 0:3 24:33
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Šobar Men 8,2,-11,-11,11 3:2 57:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Katja Krajnc Ptuj -2,-2,-5 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Staniša Muta -7,-9,-7 0:3 23:33
17.04.2016 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Belaj Cir 8,-9,7,6 3:1 42:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Kobetič Men -2,-2,-6 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Simona Soldat PPR 9,7,-4,-9,-8 2:3 43:49
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Katja Krajnc Ptuj -8,-5,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Kristy Černe Gor -9,2,5,-11,8 3:2 53:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Tofant Men -4,-6,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Anja Bolte Kri 9,9,6 3:0 33:24
24.01.2016 2. OT za članice in člane (U-21) 2015/2016
Kvalifikacije, 2. krog pic Tina Mozetič Vrt -7,-4,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Kobetič Men -3,-9,-2 0:3 14:33
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Vesna : Križe
5. tekma pic Nuša Bolte Križe -9,-10,-10 0:3 29:35
1. tekma pic Tjaša Novak Križe -12,-10,-7 0:3 29:37
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Mengeš : Vesna
2. tekma pic Ana Tofant Mengeš -3,-6,-6 0:3 15:33
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 4. krog - Muta : Vesna
8. tekma pic Živa Staniša Muta -9,10,6,-3,10 3:2 47:48
4. tekma pic Gaja Paradiž Muta -13,-1,-8 0:3 22:37
1. tekma pic Nika Naglič Muta -5,8,7,5 3:1 38:31
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 5. krog - Logatec : Vesna
7. tekma pic Kaja Okorn Logatec -4,-2,-11 0:3 17:35
5. tekma pic Hana Rožmanec Logatec 8,5,7 3:0 33:20
3. tekma pic Pija Mihevc Logatec -3,-4,-4 0:3 11:33
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin 4,-11,10,-11,-5 2:3 50:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleksandra Vovk Men -6,-4,-8 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Staniša Muta 6,-8,3,7 3:1 41:27
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Mali finale, finale pic Hana Rožmanec Log 10,2,9 3:0 34:21
Mali finale, polfinale pic Nuša Vogrinčič Kema - Murexin -15,9,-7,7,-8 2:3 52:55
Mali finale, četrtfinale pic Maša Harkai Kema - Murexin -6,8,-7,-2 1:3 26:41
Mali finale, osmina finala pic Maša Mekiš Mb - ZM 12,10,6 3:0 37:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Kristy Černe Gor 10,10,2 3:0 35:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Okorn Log -4,-6,7,13,-9 2:3 45:53
Kvalifikacije, 1. krog pic Simona Soldat PPR -6,-8,9,8,-6 2:3 42:50
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Brina Adamek K-S -4,-12,6,-11 1:3 38:44
Top, 6. krog pic Tara Kobetič Men -7,-11,-5 0:3 23:35
Top, 5. krog pic Nuša Vogrinčič Kema - Murexin -8,-8,-5 0:3 21:33
Top, 4. krog pic Iva Unger Cir 9,6,7 3:0 33:22
Top, 3. krog pic Sara Stražar Men 4,3,6 3:0 33:13
Top, 2. krog pic Nuša Klaut Vrt 12,10,8 3:0 37:30
Top, 1. krog pic Eva Gojkovič Ptuj 11,5,11 3:0 37:27
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -6,-4,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Klaut Vrt 8,-5,-9,-6 1:3 31:41
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Anja Bolte Kri -6,-6,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Alja Benčina K-S 10,-15,-6,6,11 3:2 57:55
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Mihevc Log -4,-5,-6 0:3 15:33
08.03.2015 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Mavri Vrt -2,-6,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Bolte Kri -6,-5,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Založnik Ili -5,-6,-1 0:3 12:33
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Brina Adamek K-S -7,8,-4,-8 1:3 30:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Ina Unger Cir 9,-6,-11,-5 1:3 33:44
01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Kobetič Men -6,-6,4,6,-7 2:3 41:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Okorn Log -9,-6,9,-8 1:3 34:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Nina Štular Kri -5,6,-10,9,-9 2:3 46:49
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Muta : Vesna
4. tekma pic Živa Staniša Muta 5,8,9 3:0 33:22
1. tekma pic Iris Vidovšek Galer Muta 5,11,10 3:0 36:26
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Vesna : Arrigoni
4. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -4,-8,-3 0:3 15:33
2. tekma pic Manca Paljk Arrigoni -9,11,-9,8,-1 2:3 43:52
04.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Vesna : Ptuj
5. tekma pic Anja Bezjak Ptuj -5,-11,-8 0:3 24:35
1. tekma pic Katja Krajnc Ptuj -5,-5,9,-7 1:3 28:42
04.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Vesna : Muta
5. tekma pic Nika Naglič Muta -4,-4,-8 0:3 16:33
1. tekma pic Živa Staniša Muta -4,8,-7,-12 1:3 34:44
04.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 4. krog - Vesna : Letrika
5. tekma pic Gaja Mavri Letrika -8,-4,-5 0:3 17:33
1. tekma pic Tina Mozetič Letrika -7,-6,-8 0:3 21:33
04.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 5. krog - Vesna : Mengeš
5. tekma pic Katarina Stražar Mengeš -3,-5,-5 0:3 13:33
1. tekma pic Ana Tofant Mengeš -7,13,-5,-2 1:3 29:46
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Tara Kobetič Men 8,-1,-8,-10 1:3 30:42
Top, 6. krog pic Tina Mozetič Vrt -1,-2,-8 0:3 11:33
Top, 5. krog pic Nika Kobetič Men -4,-5,-3 0:3 12:33
Top, 4. krog pic Taja Vidmar Vrt 5,-5,-16,-6 1:3 38:45
Top, 3. krog pic Eva Gojkovič Ptuj 8,-9,2,10 3:1 43:31
Top, 2. krog pic Lea Kadiš Int -7,-10,5,-9 1:3 37:39
Top, 1. krog pic Tjaša Novak Kri -10,-2,-9 0:3 21:34
26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Lea Kadiš Int -5,7,-8,13,-6 2:3 45:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Lea Paulin Arr -4,-6,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Katja Krajnc Ptuj -10,-1,-6 0:3 17:34
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Pija Mihevc Log -9,-4,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Novak Kri -13,-8,14,-9 1:3 46:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Mojca Kohn Muta 8,4,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Sara Stražar Men 9,10,5 3:0 34:24
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Sara Stražar Men 10,-6,3,-2,-9 2:3 40:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Tajda Šabanov K-S 8,6,-7,-4,3 3:2 44:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Lena Potrbin Trb 4,6,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin -3,9,5,-5,-12 2:3 42:50
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Ana Tofant Men -5,-7,-4 0:3 16:33
25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Lara Opeka K-S -9,-6,12,11,-6 2:3 48:56
Top, 6. krog pic Nuša Tomis Muta -6,8,-8,9,-4 2:3 40:50
Top, 5. krog pic Lea Paulin Arr 5,-8,10,-8,-5 2:3 44:48
Top, 4. krog pic Pija Mihevc Log -4,-5,-8 0:3 17:33
Top, 3. krog pic Nika Kobetič Men -10,-5,6,11,-5 2:3 44:51
Top, 2. krog pic Maša Mekiš Mb - ZM 7,-11,11,9 3:1 46:40
Top, 1. krog pic Špela Trelec Ves -8,-9,-8 0:3 25:33
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Katarina Stražar Men -1,-5,-3 0:3 9:33
Finalni del, 1. krog pic Lara Opeka K-S 10,-11,5,10 3:1 46:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Katja Krajnc Ptuj -7,-1,-7 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Oderlap Muta -4,4,-8,6,10 3:2 46:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Brina Adamek K-S -8,8,10,11 3:1 44:40
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Katja Krajnc Ptuj -2,-6,-7 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Živa Staniša Krka -2,6,9,-12,9 3:2 47:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Mavri Vrt -10,-2,-6 0:3 18:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Maja Magister Trb -10,7,4,2 3:1 43:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Zala Reich Mb - ZM 7,8,6 3:0 33:21
26.01.2014 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2013/2014, 1. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
4. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -8,7,-5,-3 1:3 27:40
1. tekma pic Brina Adamek Kajuh-Slovan 4,-9,-7,-6 1:3 33:37
26.01.2014 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2013/2014, 2. krog - Vesna : Letrika
8. tekma pic Taja Vidmar Letrika -4,8,-5,-6 1:3 26:41
6. tekma pic Nuša Klaut Letrika 3,-8,-11,6,4 3:2 52:37
3. tekma pic Gaja Mavri Letrika -7,-7,-3 0:3 17:33
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 1. krog - Logatec : Vesna
8. tekma pic Pija Mihevc Logatec -5,-2,-4 0:3 11:33
4. tekma pic Aleksandra Vovk Logatec -9,-12,-4 0:3 25:36
1. tekma pic Hana Rožmanec Logatec 5,-7,-10,5,4 3:2 50:37
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 2. krog - Arrigoni : Vesna
4. tekma pic Katrina Lydia Sterchi Arrigoni -4,-6,-6 0:3 16:33
1. tekma pic Kim Fink Arrigoni -4,-2,5,-8 1:3 25:38
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 3. krog - Križe : Vesna
8. tekma pic Nuša Bolte Križe 8,-1,-5,-7 1:3 24:41
4. tekma pic Tjaša Novak Križe -5,-11,-7 0:3 23:35
1. tekma pic Kaja Tomasino Rozman Križe 3,7,5 3:0 33:15
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. C 2013/2014, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
4. tekma pic Lea Kadiš Fužinar Inter Diskont 7,5,6 3:0 33:18
1. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont 3,2,7 3:0 33:12
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. C 2013/2014, 3. krog - Vesna : Mengeš
6. tekma pic Nika Kobetič Mengeš 9,9,-5,-7,9 3:2 45:49
3. tekma pic Katarina Stražar Mengeš -9,-11,-4 0:3 24:35
15.12.2013 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2013/2014, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
6. tekma pic Nika Veronik Fužinar Inter Diskont -6,-5,-4 0:3 15:33
2. tekma pic Zala Veronik Fužinar Inter Diskont -6,-5,-3 0:3 14:33
15.12.2013 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2013/2014, 2. krog - Preserje : Vesna
6. tekma pic Lea Peršolja Preserje 9,9,7 3:0 33:25
2. tekma pic Pia Grm Urbančič Preserje -2,-8,10,-4 1:3 26:43
15.12.2013 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2013/2014, 3. krog - Vesna : Letrika
5. tekma pic Gaja Mavri Letrika -6,-4,-3 0:3 13:33
1. tekma pic Tina Mozetič Letrika 5,-9,4,-8,-6 2:3 45:42
15.12.2013 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2013/2014, 4. krog - Vesna : Muta
4. tekma pic Nuša Tomis Muta -6,-7,-9 0:3 22:33
2. tekma pic Gaja Paradiž Muta -1,-4,-6 0:3 11:33
15.12.2013 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2013/2014, 5. krog - Vesna : Rakek
8. tekma pic Simona Soldat Rakek -10,-7,-3 0:3 20:34
6. tekma pic Maša Zalar Rakek 9,5,-9,12 3:1 45:37
3. tekma pic Isabelle Barukčić Rakek -7,-1,-1 0:3 9:33
08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Lea Kadiš Int 3,5,-5,5 3:1 38:24
Top, 6. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Cir 9,9,-6,5 3:1 39:34
Top, 5. krog pic Tara Kobetič Men 7,6,9 3:0 33:22
Top, 4. krog pic Maša Mekiš Mb - ZM -9,-8,-3 0:3 20:33
Top, 3. krog pic Tjaša Novak Kri -9,11,-9,11,-5 2:3 49:55
Top, 2. krog pic Brina Adamek K-S -8,-4,-5 0:3 17:33
Top, 1. krog pic Kim Fink Arr 7,-7,-8,3,9 3:2 48:41
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Nika Naglič Muta -3,-8,-6 0:3 17:33
Finalni del, 1. krog pic Eva Gojkovič Ptuj -13,4,-8,7,8 3:2 54:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Tomis Muta -10,-6,9,-5 1:3 32:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Maja Magister Trb 6,7,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Sara Štumberger Ptuj -3,4,13,8 3:1 40:36
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Lea Kadiš Int -9,10,-7,-9 1:3 37:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Tofant Men -6,-1,-1 0:3 8:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Minea Ljuca Arr -10,14,3,-10,5 3:2 58:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Staniša Krka 2,8,4 3:0 33:14
Skupaj: 38,15 % 169:274 672:952 13866:15382
Preskoči na orodno vrstico