NTZS

Gašper Srebočan Čebela
pic
Podatki o igralcu
Id 4214
Št. tekmovalne izkaznice 051/20/21
Starost 17 let (letnik 2006)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 21.04.2024 9 8 2970 2970
člani do 21 let 10.03.2024 8 7 1900 1300
člani 24.03.2024 25 39 880 880
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Jaka Antić 1:0 3:0
pic Andraž Avbelj 1:0 3:0
pic Benjamin Bećirević 1:1 3:4
pic Klemen Belehar 1:0 3:1
pic Lian Berce 1:0 3:0
pic May Bočko 1:0 3:0
pic Robert Boldin 0:1 2:3
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:0
pic Marko Brajkovič 0:2 1:6
pic Bor Brodnjak 2:4 11:14
pic Lenart Antonij Brus 1:0 3:0
pic Luka Čačić Blažek 2:0 6:0
pic Uroš Cerar 4:4 17:16
pic Matic Čopar 3:5 14:18
pic Matevž Črepnjak 0:1 1:3
pic Taj Črnčec 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 0:2 0:6
pic Darko Drčić 2:0 6:3
pic Miodrag Drljača 1:2 4:8
pic Gašper Ekart 1:0 3:0
pic Mitja Erzetič 3:0 9:2
pic Miha Fatur 2:2 7:7
pic Aljaž Fortuna 1:2 5:7
pic Simon Frank 0:3 1:9
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:0 3:0
pic Mark Gazvoda 2:3 8:12
pic Gašper Glavan 1:0 3:0
pic Andrej Godec 1:0 3:0
pic Aljaž Goltnik 0:2 0:6
pic Žan Luka Gorjup 1:0 3:0
pic Anej Gosenca 1:0 3:0
pic Boris Govednik 1:1 4:4
pic Aljoša Grčar 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 0:4 1:12
pic Mateo Ilić 2:3 8:9
pic Erazem Janc 1:0 3:0
pic Urban Janc 1:1 4:5
pic Primož Jazbič 0:2 0:6
pic Janez Jedlovčnik 6:1 20:7
pic Tim Jelnikar 1:0 3:0
pic Timotej Jerina 7:0 22:3
pic Luka Jokič 1:2 5:8
pic Dejan Jovanović 2:1 7:6
pic Jaka Kanc 1:1 3:5
pic Ji Kejun 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 1:0 3:0
pic Roj Klopčič 2:3 11:9
pic Primož Koban 4:0 12:2
pic Mihael Kocjančič 0:2 0:6
pic Lan Koglot 3:1 11:6
pic Filip Kolle 0:1 0:4
pic Nejc Konjiček 2:0 6:0
pic Aleks Koren 2:4 11:15
pic Jure Kraker 2:0 6:3
pic Urban Kralj 2:0 6:1
pic Andraž Kramžar 0:1 0:3
pic Boštjan Kraser 1:5 6:15
pic Jan Krč 2:3 12:13
pic Jakob Križaj 1:0 3:0
pic Jan Kromar 1:0 3:0
pic Luka Krušič 1:5 6:16
pic Maks Lah 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 4:2 13:11
pic Robert Lapajne 1:0 3:0
pic Schon Leban Weitzer 0:1 1:3
pic Alin Lesnik 1:0 3:0
pic Rok Likar 0:1 1:3
pic Jakob Likovič 1:0 3:0
pic Jan Lipič 2:2 7:7
pic Kristian Ludvik 0:1 2:3
pic Srečko Lukančič 1:0 3:0
pic Lorencio Lupulescu 0:1 0:3
pic Patrik Macele 1:0 3:0
pic Vid Marinšek 1:0 3:0
pic Bojan Maselj 0:1 0:3
pic Žiga Matekovič 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 2:0 6:4
pic Gaj Memedović 1:0 3:0
pic Tomaž Mihelj 0:1 1:3
pic Aleksandar Miščević 4:4 18:15
pic Filip Miščević 2:0 6:0
pic Maj Murn 0:1 0:3
pic Filip Mušić 5:0 15:1
pic Vid Nared 1:0 3:0
pic Gašper Nemanič 1:0 3:0
pic Luka Norčič 0:2 4:6
pic Andraž Novak 0:1 0:3
pic Matija Novel 0:1 0:3
pic Žiga Oblak 1:0 3:0
pic Saša Obradović 1:0 3:0
pic Oleksandr Palchikovskiy 1:2 4:6
pic Blaž Pandev 1:0 3:1
pic Mihajlo Pauković 4:1 12:9
pic Erik Paulin 0:1 0:3
pic Brin Peperko 1:0 3:0
pic Tomaž Pertovt 1:0 3:2
pic Matevž Peterka 3:0 9:0
pic Tjaš Petrovčič 1:0 3:0
pic Denis Pintar 0:1 2:3
pic Vitan Plajnšek 2:0 6:1
pic Miha Podobnik 0:3 0:9
pic Filip Pokrivač 1:0 3:0
pic Marko Potrbin 1:0 3:0
pic Luka Pšenič 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 1:0 3:1
pic Adam Rakun 0:1 1:3
pic Bojan Ropoša 0:1 2:3
pic Oskar Rosc 2:0 6:1
pic Luka Šantavec 0:1 0:3
pic Nel Savšek Pintarič 3:1 9:4
pic Marsel Šegula 0:4 4:12
pic Nino Šegula 0:4 4:13
pic Gorazd Selišek 1:0 3:0
pic Zal Šesek 3:0 9:1
pic Gašper Simonič 1:0 3:0
pic Filip Šinko 2:0 6:1
pic Brin Širaj 1:0 3:0
pic Jan Širec 1:0 3:1
pic Jaka Škofljanc 1:0 3:0
pic Aljaž Škufca 1:0 3:1
pic Matic Slodej 1:6 4:19
pic Aljaž Šmaljcelj 0:1 1:3
pic Jure Smodiš 2:8 18:29
pic Rok Špendov 2:1 7:4
pic Tim Stajnko 1:0 3:0
pic Aleks Stepančič 2:2 8:10
pic Sergej Stiković 2:0 6:1
pic Luka Stražišar 1:1 3:3
pic Nejc Titan 4:0 12:1
pic Drago Torkar 1:2 6:7
pic Žiga Urbanc 2:1 8:4
pic Timo Urbas 1:0 3:0
pic Aleks Ušaj 0:3 1:9
pic Dominik Vehar 1:0 3:0
pic Nik Velikonja 0:1 1:3
pic Matic Vertuš 4:1 12:8
pic Žan Vidmar 1:0 3:0
pic Žiga Vidmar 4:0 12:1
pic Ivo Vitez 2:0 6:0
pic Darijan Vizjak 0:1 2:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:3 0:9
pic Gregor Zafoštnik 0:1 0:3
pic Lovro Zajc Hace 1:0 3:0
pic Nejc Zavasnik 0:1 2:3
pic Damjan Zelko 0:1 1:3
pic Jaka Zelko 3:0 9:0
pic Žiga Kristijan Žigon 0:2 0:6
pic Andraž Zupančič 0:1 1:3
Skupaj: 187:151 683:564
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Savinja Luče mladinci
2022/2023 NTK Savinja Luče mladinci
2021/2022 NTK Savinja Luče mladinci
2020/2021 NTK Savinja Luče kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 32. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 32. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
5. - 8. 10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21), Ljubljana
17. - 29. 18.02.2024 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
4. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
18. 17.12.2023 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
5. - 8. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
21. - 38. 19.11.2023 2. OT za članice in člane, Puconci
5. - 8. 29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
9. - 16. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
6. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
19. 14.05.2023 2. TOP članic in članov, Ravne na Koroškem
9. - 16. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
41. - 74. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
9. - 16. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
21. - 34. 26.02.2023 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
9. - 14. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
12. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
17. - 32. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
21. - 33. 20.11.2022 2. OT za članice in člane, Puconci
9. - 16. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
23. - 37. 09.10.2022 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
21. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
17. - 22. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
33. - 40. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
37. - 69. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
33. - 42. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
33. - 52. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
45. - 86. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
Skupaj: 33 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S -3,8,-7,8,-5 2:3 37:49
Finalni del, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 4,9,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub 9,-10,-7,-7 1:3 35:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Kralj B2 9,6,-7,6 3:1 40:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Saša Obradović Mb - ZM 8,7,1 3:0 33:16
13.04.2024 2. SNTL 2023/2024, 10. krog - Ilirija : Savinja III
6. tekma pic Lovro Zajc Hace Ilirija 4,4,7 3:0 33:15
4. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 9,7,-15,2 3:1 48:35
1. tekma pic Tim Jelnikar Ilirija 3,6,4 3:0 33:13
13.04.2024 2. SNTL 2023/2024, 10. krog - Vesna : Savinja III
6. tekma pic Matevž Peterka Vesna 8,7,8 3:0 33:23
4. tekma pic Zal Šesek Vesna 8,9,10 3:0 34:27
1. tekma pic Matevž Peterka Vesna 8,3,10 3:0 34:21
30.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 9. krog - Savinja III : Kema Murexin II
7. tekma pic Jaka Zelko Kema Murexin II 7,12,9 3:0 36:28
4. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -9,6,-2,-10 1:3 32:40
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 12,12,-6,9 3:1 45:44
30.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 9. krog - Savinja III : Xiom Muta
9. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -12,-6,-9 0:3 27:36
7. tekma pic Robert Lapajne Xiom Muta 4,4,2 3:0 33:10
4. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -8,-5,10,-10 1:3 35:44
1. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -5,6,-8,8,-8 2:3 43:47
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -5,7,7,-10,-11,-2 2:4 50:61
Kvalifikacije, 3. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -9,-7,10,-5 1:3 33:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Srečko Lukančič Log 7,7,3 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 8,9,-9,-6,7 3:2 48:46
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Andraž Kramžar B2 -6,-10,-3 0:3 19:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Mušić K-S 11,7,8 3:0 35:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Škufca Men 11,-5,6,4 3:1 40:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Likovič K-S 8,1,6 3:0 33:15
10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Koren Cir 9,-4,-4,4,-13,-2 2:4 45:61
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema - Murexin 8,-5,7,-4,-12,7,10 4:3 66:68
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Titan Sob 4,-9,9,8 3:1 42:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Peperko K-S 2,9,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Klešnik Ves 9,8,4 3:0 33:21
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Arrigoni I : Savinja III
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -4,-5,-6 0:3 15:33
2. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -4,-5,-3 0:3 12:33
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -7,8,-10,-4 1:3 32:42
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Rakek : Savinja III
8. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -9,5,-2,7,-9 2:3 42:45
6. tekma pic Roj Klopčič Rakek -5,-11,9,-4 1:3 31:44
4. tekma pic Luka Stražišar Rakek 10,6,8 3:0 34:24
18.02.2024 3. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 2. krog pic Gregor Zafoštnik Sob -9,-8,-8 0:3 25:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,-5,-10 0:3 20:34
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Savinja III : Savinja KPM II
8. tekma pic Matic Čopar Savinja KPM II 10,-4,-7,-5 1:3 28:43
5. tekma pic Dejan Jovanović Savinja KPM II -4,-8,9,6,8 3:2 45:45
3. tekma pic Oskar Rosc Savinja KPM II 5,7,-9,4 3:1 42:27
1. tekma pic Matic Čopar Savinja KPM II 8,-7,14,-11,-4 2:3 49:57
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - Savinja ZIT II : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 9,6,9 3:0 33:24
2. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan 6,9,6 3:0 33:21
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - Savinja ZIT II : Savinja ZIT I
5. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT I -8,-4,-7 0:3 19:33
1. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT I 8,-3,-2,-5 1:3 21:41
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Vrtojba : Savinja ZIT II
2. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 3,6,3 3:0 33:12
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Savinja ZIT II : SU
5. tekma pic Mark Gazvoda SU -10,-8,-9 0:3 27:34
1. tekma pic Jaka Škofljanc SU 7,6,6 3:0 33:19
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Mengeš : Savinja ZIT II
5. tekma pic Timotej Jerina Mengeš 15,5,8 3:0 39:28
3. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš 4,4,8 3:0 33:16
28.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Savinja ZIT II : Maribor
3. tekma pic Taj Črnčec Maribor 7,8,4 3:0 33:19
28.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Kema Murexin : Savinja ZIT II
5. tekma pic Jaka Zelko Kema Murexin 10,4,9 3:0 34:23
3. tekma pic Filip Šinko Kema Murexin 4,8,4 3:0 33:16
28.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Savinja ZIT II : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 10,-5,6,9 3:1 39:36
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja III : Cirkovce I
9. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -3,-4,-6 0:3 13:33
7. tekma pic Primož Koban Cirkovce I -5,7,-9,6,5 3:2 47:40
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I -8,-7,-3 0:3 18:33
1. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -10,-7,-7 0:3 24:34
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja III : Ptuj
9. tekma pic Nino Šegula Ptuj 9,-11,-9,-6 1:3 37:44
7. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 6,-5,8,-8,-7 2:3 42:47
4. tekma pic Luka Krušič Ptuj -11,-4,-6 0:3 21:35
1. tekma pic Luka Krušič Ptuj 7,8,-8,7 3:1 41:33
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -6,-8,-6 0:3 20:33
Top, 6. krog pic Domen Hohnjec Sav -4,-6,-9 0:3 19:33
Top, 5. krog pic Matic Čopar Sav 0,0,0 3:0 33:0
Top, 4. krog pic Luka Jokič Men -6,8,-4,8,6 3:2 43:44
Top, 3. krog pic Miha Podobnik Sav -3,-7,-3 0:3 13:33
Top, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S 4,-6,5,9 3:1 39:29
Top, 1. krog pic Miha Fatur Sav 9,11,11 3:0 37:31
17.12.2023 1. TOP za članice in člane 2023/2024
Top, 7. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 4,-7,-6,9,-6 2:3 41:46
Top, 6. krog pic Smiljan Mekicar Vrh 16,-8,7,-5,4 3:2 53:49
Top, 5. krog pic Uroš Cerar Vrh 6,6,-9,2 3:1 42:25
Top, 4. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 10,8,5 3:0 34:23
Top, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta -7,-8,9,-7 1:3 33:42
Top, 1. krog pic Oleksandr Palchikovskiy Ves 7,6,13 3:0 37:26
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Savinja III : Ilirija
7. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 4,1,7 3:0 33:12
4. tekma pic Robert Boldin Ilirija -4,7,7,-6,-5 2:3 37:47
1. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 5,4,9 3:0 33:18
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Savinja III : Vesna
6. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Vesna -5,-9,-5 0:3 19:33
2. tekma pic Dominik Vehar Vesna 9,7,9 3:0 33:25
1. tekma pic Matevž Peterka Vesna 5,7,6 3:0 33:18
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,-9,-7 0:3 20:33
Finalni del, osmina finala pic Timotej Jerina Men 4,5,7 3:0 33:16
Finalni del, 2. krog pic Zal Šesek Ves 1,4,-9,4 3:1 42:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Žal 8,4,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 6,8,-7,5 3:1 40:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Glavan Snj 3,3,4 3:0 33:10
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Kema Murexin II : Savinja III
9. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II -10,-7,6,-2 1:3 30:40
5. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 11,-6,-5,-13 1:3 37:48
2. tekma pic Jaka Zelko Kema Murexin II 5,6,3 3:0 33:14
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -7,-9,9,-11 1:3 38:44
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Xiom Muta : Savinja III
9. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 9,6,-10,-12,8 3:2 55:49
5. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -9,-5,-4 0:3 18:33
2. tekma pic Alin Lesnik Xiom Muta 6,5,5 3:0 33:16
1. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 12,3,10 3:0 37:25
19.11.2023 2. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Gorazd Selišek Ptuj 12,6,4 3:0 36:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Novak K-S -3,-8,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -6,-10,7,10,-6 2:3 45:51
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja III : Arrigoni I
5. tekma pic Matija Novel Arrigoni I -6,-4,-5 0:3 15:33
3. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I -8,9,8,-2,-9 2:3 41:50
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -8,-4,-7 0:3 19:33
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja III : Rakek
7. tekma pic Roj Klopčič Rakek 10,9,8 3:0 34:27
4. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -8,10,7,7 3:1 42:35
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 7,8,7 3:0 33:22
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Matic Čopar Sav -4,-7,-11,-16 0:4 38:53
Finalni del, osmina finala pic Roj Klopčič PPR 8,5,11,6 4:0 46:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Koglot Gor -6,4,7,9 3:1 39:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljoša Grčar Sob 6,4,1 3:0 33:11
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Savinja KPM II : Savinja III
9. tekma pic Oskar Rosc Savinja KPM II 9,8,7 3:0 33:24
5. tekma pic Matic Čopar Savinja KPM II -7,-3,4,8,7 3:2 43:41
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja KPM II -6,12,6,9 3:1 42:38
1. tekma pic Matic Čopar Savinja KPM II 10,11,9 3:0 36:30
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Aleks Koren Cir 8,-3,-9,-11 1:3 34:43
Finalni del, 2. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 8,5,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihajlo Pauković Arr 7,-9,10,8 3:1 43:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Marinšek Log 6,6,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Pokrivač Mb - ZM 6,6,4 3:0 33:16
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Cirkovce I : Savinja III
8. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I 9,-7,9,-4,-6 2:3 39:51
6. tekma pic Primož Koban Cirkovce I 11,5,9 3:0 35:25
4. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -9,-3,-8 0:3 20:33
1. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -7,10,8,9 3:1 41:38
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Ptuj : Savinja III
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj -10,-9,5,-4 1:3 34:39
2. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -7,-4,-6 0:3 17:33
1. tekma pic Luka Krušič Ptuj -7,-9,-8 0:3 24:33
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Timotej Jerina Men -2,4,8,11 3:1 37:34
Top, 6. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -5,-8,-3 0:3 16:33
Top, 5. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 8,8,-6,-8,-9 2:3 45:49
Top, 4. krog pic Bor Brodnjak K-S 4,-8,-8,-2 1:3 29:37
Top, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta 9,-7,9,9 3:1 40:38
Top, 2. krog pic Nejc Zavasnik Sav 8,10,-10,-8,-5 2:3 46:52
Top, 1. krog pic Miha Fatur Sav -8,-9,-5 0:3 22:33
17.05.2023 Kv. za 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Ptuj : Savinja III
5. tekma pic Darko Drčić Ptuj 7,-11,5,-2,9 3:2 46:45
3. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 9,-5,9,-7,-10 2:3 44:52
17.05.2023 Kv. za 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Savinja III : Ptuj
9. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -8,-6,-9 0:3 23:33
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj -5,-7,-8 0:3 20:33
6. tekma pic Darko Drčić Ptuj -6,8,7,6 3:1 39:32
3. tekma pic Luka Krušič Ptuj -3,6,7,-9,-7 2:3 41:46
14.05.2023 2. TOP članic in članov 2022/2023
Top, 7. krog pic Uroš Cerar Vrh 7,10,6 3:0 34:23
Top, 6. krog pic Andrej Godec Tem 6,6,16 3:0 40:28
Top, 5. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 5,6,3 3:0 33:14
Top, 4. krog pic Oleksandr Palchikovskiy K-S -9,-2,7,-5 1:3 27:40
Top, 3. krog pic Smiljan Mekicar Vrh 8,-5,8,-8,7 3:2 46:45
Top, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -5,6,9,11 3:1 40:37
Top, 1. krog pic Darijan Vizjak PPR 10,-4,-9,9,-3 2:3 39:52
10.05.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 2. krog - Cirkovce : Savinja III
8. tekma pic Aleks Koren Cirkovce 10,-13,9,10 3:1 48:44
7. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce 7,-11,9,7 3:1 44:36
5. tekma pic Primož Koban Cirkovce 4,7,10 3:0 34:21
3. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -2,-1,-10 0:3 13:34
10.05.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 2. krog - Savinja III : Cirkovce
8. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -5,-9,-7 0:3 21:33
7. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -7,6,-11,-8 1:3 37:41
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce 9,-8,8,9 3:1 41:37
2. tekma pic Primož Koban Cirkovce 12,9,5 3:0 36:26
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema - Murexin -5,-5,8,-11 1:3 32:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -8,-8,-4 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 3,1,8 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Mateo Ilić Arr -8,-9,-6 0:3 23:33
19.04.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - B2 I Bendl : Savinja III
9. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl 5,-10,5,5 3:1 43:27
7. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -6,9,-10,5,8 3:2 49:45
4. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 7,9,-10,-8,-11 2:3 51:52
1. tekma pic Miodrag Drljača B2 I Bendl -11,7,-7,4,3 3:2 51:38
19.04.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - Savinja III : B2 I Bendl
8. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 6,-8,-6,8,-6 2:3 42:47
7. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 2,8,-11,-7,-10 2:3 50:46
4. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl 4,11,3 3:0 35:18
2. tekma pic Miodrag Drljača B2 I Bendl -3,-8,8,-10 1:3 32:42
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Domen Hohnjec Sav -6,-9,-9 0:3 24:33
Finalni del, 2. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 5,3,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kromar Men 6,5,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Mateo Ilić Arr 8,8,10 3:0 34:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Miščević Vrt 2,6,9 3:0 33:17
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Bojan Maselj Ves -13,-8,-8 0:3 29:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Boštjan Kraser Muta -5,-6,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Avbelj Men 7,7,6 3:0 33:20
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Filip Kolle Ves -6,-7,-6,-6 0:4 25:44
Finalni del, osmina finala pic Timotej Jerina Men 10,-11,9,5,9 4:1 56:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Roj Klopčič PPR 5,-10,5,-7,-4 2:3 43:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Titan Sob 5,3,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Maks Lah K-S 10,4,3 3:0 34:17
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Savinja III : Krka II
8. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -8,6,8,11 3:1 43:36
7. tekma pic Matic Vertuš Krka II 8,7,-8,-7,5 3:2 48:42
4. tekma pic Matic Vertuš Krka II -9,7,9,7 3:1 42:34
2. tekma pic Jaka Antić Krka II 6,2,2 3:0 33:10
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Savinja III : Metlika
8. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -6,7,-1,-7 1:3 25:40
7. tekma pic Boris Govednik Metlika -5,5,2,7 3:1 38:25
4. tekma pic Boris Govednik Metlika 9,-7,-9,-10 1:3 37:43
2. tekma pic Žiga Matekovič Metlika 9,5,5 3:0 33:19
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič K-S -4,-2,-5 0:3 11:33
Finalni del, 2. krog pic Filip Mušić K-S 12,5,-4,4 3:1 40:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 8,4,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Lenart Antonij Brus K-S 9,6,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Timo Urbas PPR 1,0,0 3:0 33:1
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - B2 II : Savinja III
5. tekma pic Urban Kralj B2 II 8,6,6 3:0 33:20
3. tekma pic Jakob Križaj B2 II 2,1,8 3:0 33:11
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Melamin : Savinja III
4. tekma pic Žiga Oblak Melamin 8,4,7 3:0 33:19
1. tekma pic Gaj Memedović Melamin 2,1,3 3:0 33:6
26.02.2023 3. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Titan Sob 4,8,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -7,9,-11,-9 1:3 38:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin 9,-7,-6,9,-4 2:3 39:51
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Savinja II : Savinja ZIT
5. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT -4,9,-3,-8 1:3 26:42
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Mengeš I : Savinja II
7. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -7,6,-9,-9 1:3 36:39
5. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I 11,9,9 3:0 35:29
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Kajuh-Slovan : Savinja II
9. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan 6,7,7 3:0 33:20
6. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -8,6,-9,-7 1:3 35:39
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja II : Kema Murexin
6. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin -8,-6,-11 0:3 25:35
3. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin -8,8,-5,-5 1:3 29:41
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Savinja III : Arrigoni II
5. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 5,7,10 3:0 34:22
1. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 9,9,9 3:0 33:27
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Savinja III : Vrhnika
7. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 10,9,-9,8 3:1 43:38
3. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 3,-9,-6,8,-10 2:3 47:45
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Kema - Murexin 8,-10,6,-6,-12,9,-5 3:4 66:71
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -3,-4,-9 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Zal Šesek Ves 10,9,4 3:0 34:23
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Maribor : Savinja II
2. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 4,6,4 3:0 33:14
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Krka : Savinja II
4. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 13,-8,-8,12,6 3:2 56:53
1. tekma pic Žiga Vidmar Krka 10,7,8 3:0 34:25
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Gorica : Savinja III
8. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -7,-6,9,-8 1:3 32:42
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 9,-9,-8,7,-9 2:3 48:49
5. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -7,-8,7,9,4 3:2 48:42
3. tekma pic Lan Koglot Gorica 3,-9,-5,11,8 3:2 49:44
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Vrtojba : Savinja III
8. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 6,-9,9,-14,-11 2:3 56:55
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 11,-6,11,-9,9 3:2 52:53
5. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 9,4,5 3:0 33:18
3. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 9,4,7 3:0 33:20
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Timotej Jerina Men 9,9,-6,8 3:1 39:37
Top, 6. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 11,-10,-3,12,10 3:2 52:56
Top, 5. krog pic Luka Jokič Men -4,9,-1,-6 1:3 22:42
Top, 4. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,-7,-11 0:3 23:35
Top, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta -10,4,9,7 3:1 43:32
Top, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 10,-6,6,10 3:1 41:37
Top, 1. krog pic Miha Fatur Sav 6,-6,-3,-9 1:3 29:39
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Aleks Ušaj Vrt -8,-10,-6 0:3 24:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S 10,-7,5,8 3:1 41:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Titan Sob 7,5,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Ji Kejun Arr 4,6,2 3:0 33:12
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - Krka II : Savinja III
4. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 6,7,9 3:0 33:22
1. tekma pic Žan Vidmar Krka II 6,5,7 3:0 33:18
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - Metlika : Savinja III
4. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 3,1,1 3:0 33:5
1. tekma pic Patrik Macele Metlika 1,2,2 3:0 33:5
20.11.2022 2. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Drago Torkar Vrh 7,8,-9,9 3:1 42:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -6,10,-3,-5 1:3 26:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Boštjan Kraser Muta -4,-6,-5 0:3 15:33
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - Arrigoni II : Savinja III
10. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 5,-9,5,-3,3 3:2 45:35
7. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 5,-7,-8,6,-10 2:3 47:45
6. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -5,-5,-7 0:3 17:33
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - Vrhnika : Savinja III
9. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 6,-7,-6,7,-7 2:3 42:46
7. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -6,8,-9,7,10 3:2 49:47
4. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 6,-5,-3,-3 1:3 22:39
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jovanović Sav -9,4,-8,-6 1:3 34:37
Finalni del, 2. krog pic Urban Janc Ljub 1,-4,9,-11,7 3:2 48:41
Finalni del, 1. krog pic Ivo Vitez Ili 9,7,1 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S -7,-7,7,-10 1:3 35:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Vidmar Krka 7,7,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Širaj PPR 5,5,6 3:0 33:16
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Bojan Ropoša Sob -10,12,-8,10,-5 2:3 49:56
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin -9,9,11,-8,-6 2:3 47:53
Kvalifikacije, 1. krog pic Denis Pintar Krka -5,7,-4,8,-1 2:3 32:48
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Savinja III : Gorica
9. tekma pic Lan Koglot Gorica 10,5,7 3:0 34:22
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -8,-4,-6 0:3 18:33
6. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -7,-8,6,8,10 3:2 49:46
3. tekma pic Rok Likar Gorica -8,5,-8,-5 1:3 32:38
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Savinja III : Vrtojba
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 8,9,7 3:0 33:24
5. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -7,-9,-9 0:3 25:33
1. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 3,8,5 3:0 33:16
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Savinja ZIT : Xiom Muta
3. tekma pic Jure Kraker Xiom Muta 7,-4,6,3 3:1 37:27
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja ZIT : Savinja IV
1. tekma pic Luka Pšenič Savinja IV 9,7,9 3:0 33:25
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Savinja ZIT : Maribor
3. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 8,5,7 3:0 33:20
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 4. krog - Rakek : Savinja ZIT
3. tekma pic Marko Potrbin Rakek 2,7,2 3:0 33:11
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 12,-10,6,10 3:1 47:40
Top, 6. krog pic Mark Dimnik Ves -11,-6,-12 0:3 29:38
Top, 5. krog pic Maj Murn ŠD SU -8,-7,-7 0:3 22:33
Top, 4. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 9,7,-10,10 3:1 44:38
Top, 3. krog pic Tomaž Pertovt Sav -7,9,4,-9,5 3:2 49:40
Top, 2. krog pic Jure Kraker Muta -7,4,-7,9,6 3:2 47:41
Top, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 10,-8,-18,6,-4 2:3 53:58
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves -0,-1,7,-6 1:3 18:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 10,8,7 3:0 34:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -8,-4,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Erazem Janc Ljub 7,12,5 3:0 36:24
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič K-S -2,-5,-0 0:3 7:33
Finalni del, 2. krog pic Timotej Jerina Men 10,9,5 3:0 34:24
Finalni del, 1. krog pic Filip Mušić K-S 9,6,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Lian Berce K-S 2,2,6 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves 10,9,-4,4 3:1 38:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihajlo Pauković Arr -9,7,5,2 3:1 42:25
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - Savinja IV : Savinja III
6. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -6,7,-5,-11 1:3 33:42
3. tekma pic Miha Fatur Savinja III -7,9,5,8 3:1 40:33
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Škofja Loka : Savinja IV
6. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -6,-8,-9 0:3 23:33
2. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -8,-6,-5 0:3 19:33
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Lan Koglot Gor 4,-2,14,-9,-6 2:3 44:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Vidmar Krka 6,-9,10,3 3:1 43:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves -9,-9,10,-8 1:3 38:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 9,9,8 3:0 33:26
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Savinja IV : Krka II
7. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II -7,6,10,6 3:1 41:33
4. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II 8,7,-6,10 3:1 40:36
2. tekma pic Matic Vertuš Krka II 7,-14,8,9 3:1 47:40
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Vrhnika : Savinja IV
5. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 4,8,-5,-4,-6 2:3 37:45
3. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -10,-14,10,-8 1:3 44:49
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Savinja IV : B2 BENDL
4. tekma pic Klemen Belehar B2 BENDL 11,7,-5,5 3:1 40:34
2. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL 4,-9,-8,-9 1:3 37:37
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja IV : Letrika
5. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -5,-3,7,-4 1:3 23:40
1. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -1,-3,6,4,-9 2:3 35:43
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - Savinja III : Savinja IV
2. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -7,-3,-7 0:3 17:33
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja IV : Logatec
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec -5,-6,-8 0:3 19:33
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja IV : Škofja Loka
7. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -4,-2,-4 0:3 10:33
4. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 4,-5,-7,5,7 3:2 45:38
2. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 6,-5,6,3 3:1 38:26
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Krka II : Savinja IV
6. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II 8,5,9 3:0 33:22
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Metlika : Savinja IV
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -3,-6,-2 0:3 11:33
1. tekma pic Gašper Simonič Metlika 3,3,2 3:0 33:8
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -5,-5,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Adam Rakun Men -10,-9,11,-9 1:3 41:45
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Savinja IV : Vrhnika
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -4,-2,-2 0:3 8:33
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Mihajlo Pauković Arr -4,-4,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Luka Gorjup B2 3,3,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Vertuš Krka -6,10,9,10 3:1 41:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR -7,-9,2,-8 1:3 35:35
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - B2 BENDL : Savinja IV
1. tekma pic Miodrag Drljača B2 BENDL -6,-5,-7 0:3 18:33
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - B2 II : Savinja IV
2. tekma pic May Bočko B2 II 4,7,9 3:0 33:20
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Gorica : Savinja IV
6. tekma pic Nik Velikonja Gorica -8,-8,5,-4 1:3 31:38
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Letrika : Savinja IV
7. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -5,-11,-6 0:3 22:35
5. tekma pic Mitja Erzetič Letrika -4,-6,5,6,7 3:2 43:40
3. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 8,5,-2,-7,-7 2:3 38:46
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Arrigoni : Savinja III
3. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni -7,10,7,-9,8 3:2 50:47
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - SU : Savinja III
2. tekma pic Andraž Zupančič SU 8,-6,-9,-4 1:3 30:41
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Vesna II : Savinja III
3. tekma pic Anej Gosenca Vesna II 4,4,7 3:0 33:15
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Savinja III : Mengeš II
3. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš II -9,-10,-9 0:3 28:34
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Matic Vertuš Krka -10,-3,-6 0:3 19:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 8,-8,6,8 3:1 41:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Šantavec Sob -10,-9,-9 0:3 28:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Širec Cir -8,5,7,4 3:1 41:27
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - SU : Savinja I
3. tekma pic Mark Gazvoda SU -6,-5,-5 0:3 16:33
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Cirkovce I : Savinja I
3. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce I 8,7,7 3:0 33:22
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Savinja I : Letrika
3. tekma pic Schon Leban Weitzer Letrika -9,-9,6,-9 1:3 38:39
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Dimnik Ves -8,-9,-5 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Benjamin Bećirević Krka -6,-7,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -1,-4,-3 0:3 8:33
24.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 8. krog - Krka I : Savinja I
2. tekma pic Lorencio Lupulescu Krka I -2,-3,-7 0:3 12:33
Skupaj: 55,33 % 187:151 683:564 11520:11044
Preskoči na orodno vrstico