NTZS

Neja Kalan
pic
Podatki o igralki
Id 4195
Št. tekmovalne izkaznice 033/20/21
Starost 18 let (letnik 2006)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinke 21.04.2024 32 36 190 190
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK B2 center mladinci
2022/2023 NTK B2 center mladinci
2021/2022 NTK B2 center mladinci
2020/2021 NTK B2 center kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
19. - 33. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 28. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
19. - 35. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
23. - 42. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
21. - 39. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
19. - 36. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
Skupaj: 6 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 14. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Maruša Arnež Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 26. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Andraž Kramžar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 19. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Maruša Arnež Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Nika Uršič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
33. - 36. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Jakob Križaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Nika Uršič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
Skupaj: 6 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Bora Rajh Arr 0,0,0 3:0 33:0
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -5,-6,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Neža Horvat Int -7,-5,-8 0:3 20:33
13.04.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Jesenice : B2
7. tekma pic Mojca Smolej Jesenice -2,-1,-3 0:3 6:33
3. tekma pic Špela Smolej Milat Jesenice -9,5,6,-9,-6 2:3 46:44
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - B2 : SU
4. tekma pic Lana Slatinšek SU -4,-6,-8 0:3 18:33
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - B2 : Vesna
6. tekma pic Tamara Pavčnik Vesna -7,-3,-3 0:3 13:33
2. tekma pic Anina Selak Vesna -2,3,13,-6,-5 2:3 39:49
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : B2
4. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -2,-3,-2 0:3 7:33
1. tekma pic Neža Horvat Fužinar Inter Diskont -4,-4,-10 0:3 18:34
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Kema Murexin : B2
6. tekma pic Ana Gergek Kema Murexin -6,-4,6,-6 1:3 27:39
2. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -3,-8,-8 0:3 19:33
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Arrigoni : B2
4. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni -10,-5,-6 0:3 21:34
1. tekma pic Kim Krajnc Grižon Arrigoni -15,2,-8,3,6 3:2 56:39
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 2. krog - Vesna : B2
6. tekma pic Tara Šesek Vesna -9,-8,-3 0:3 20:33
2. tekma pic Laura Rahotin Pavič Vesna -6,-10,9,-5 1:3 32:43
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 3. krog - B2 : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Katarina Lešnjak Kajuh-Slovan 7,9,9 3:0 33:25
1. tekma pic Zala Kontelj Kajuh-Slovan -12,-4,-4 0:3 20:36
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - B2 : Jesenice
6. tekma pic Mojca Smolej Jesenice -5,10,-9,-4 1:3 30:43
2. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -5,-6,-6 0:3 17:33
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Manca Bartolovič Pres -11,11,-8,-8 1:3 40:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Zoja Žolek Cir -9,8,-11,7,-7 2:3 49:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr -6,7,-3,-7 1:3 27:40
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - B2 : Cirkovce
5. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce -3,-10,-9 0:3 22:34
3. tekma pic Ina Unger Cirkovce -4,-7,-4 0:3 15:33
1. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -1,-3,-1 0:3 5:33
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - B2 : Mura Sobota
9. tekma pic Sara Tanšek Mura Sobota -7,7,-9,-8 1:3 35:40
7. tekma pic Janja Lebarič Mura Sobota 3,6,5 3:0 33:14
4. tekma pic Martina Komovec Mura Sobota -4,-3,-8 0:3 15:33
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - SU : B2
8. tekma pic Karin Slatinšek SU -6,8,7,-11,-6 2:3 45:50
6. tekma pic Neja Gazvoda SU -7,-4,-8 0:3 19:33
4. tekma pic Lana Slatinšek SU -4,-9,-3 0:3 16:33
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Vesna : B2
2. tekma pic Tjaša Supanič Vesna -8,-6,-6 0:3 20:33
1. tekma pic Kristina Rahotin Pavič Vesna -6,-6,-4 0:3 16:33
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Rakek : B2
8. tekma pic Simona Soldat Rakek 8,-5,-5,-9 1:3 30:41
6. tekma pic Sanja Mihajlovska Rakek -3,9,5,7 3:1 36:32
4. tekma pic Kaja Zadravec Rakek -8,9,-11,6,-7 2:3 48:50
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vrhnika : B2
6. tekma pic Kristina Lesar Vrhnika -3,-7,-13 0:3 23:37
4. tekma pic Tanja Nišavić Vrhnika -5,-2,-4 0:3 11:33
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Tereza Kavčič Log -11,-7,-7 0:3 25:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Pandev Int -2,-3,-2 0:3 7:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Enya Moltara K-S -4,-4,-7 0:3 15:33
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Zoja Žolek Cir -7,-4,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Brina Markič Men -5,-5,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -8,-4,-6 0:3 18:33
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU -3,-3,-2 0:3 8:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Vita Kocjančič Arr -8,-1,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Neža Pogačar Žun Men -1,-1,-1 0:3 3:33
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - B2 : Vesna
2. tekma pic Adriana Mrazić Vesna -4,-7,-5 0:3 16:33
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - B2 : Arrigoni
5. tekma pic Layla Turk Arrigoni -7,-3,-4 0:3 14:33
2. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni -5,-7,-2 0:3 14:33
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - B2 : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Eva Triller Kajuh-Slovan 5,-11,9,-9,-6 2:3 48:49
30.05.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 2. krog - B2 : Letrika
3. tekma pic Petra Pia Fornazarič Letrika -5,-9,-6 0:3 20:33
30.05.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : B2
1. tekma pic Neža Horvat Fužinar Inter Diskont -5,8,10,-6,-5 2:3 39:51
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Kema : B2
1. tekma pic Ema Crnkovič Kema -2,-3,-1 0:3 6:33
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Letrika : B2
1. tekma pic Sara Tokić Letrika -0,-1,-0 0:3 1:33
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Arrigoni : B2
1. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni -6,-6,-7 0:3 19:33
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Tereza Kavčič Log -6,-5,-2 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Zala Kontelj Ves -2,-2,-4 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nuša Kadiš Int -1,-4,-2 0:3 7:33
Skupaj: 8,33 % 5:55 36:168 1318:2110
Preskoči na orodno vrstico