NTZS

Pika Gorenc
pic
Podatki o igralki
Id 3999
Št. tekmovalne izkaznice 034/19/20
Starost 16 let (letnik 2008)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinke 21.04.2024 20 23 870 870
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Maruša Arnež 3:0 9:2
pic Manca Bartolovič 2:2 8:7
pic Pika Bavdek 0:2 0:6
pic Maja Belaj 0:1 0:3
pic Anamarija Bizjan 6:0 18:0
pic Ana Blatnik 0:1 0:3
pic Ana Oksana Čehulić 1:0 3:0
pic Ema Crnkovič 0:2 0:6
pic Živa Dogar 2:2 6:8
pic Kaja Drljača 1:0 3:0
pic Sara Erhatič 1:1 4:4
pic Petra Pia Fornazarič 0:3 2:9
pic Neja Gazvoda 4:4 16:18
pic Neža Gazvoda 1:7 9:22
pic Ana Gergek 0:3 1:9
pic Blažka Harkai 0:1 1:3
pic Neža Horvat 1:2 5:8
pic Polona Horvat 0:1 0:3
pic Barbara Jančič 0:1 0:3
pic Barbara Jedlovčnik 3:0 9:0
pic Zara Judež 0:1 0:3
pic Kim Kastelic 0:1 0:3
pic Tija Kastelic 1:6 11:18
pic Tereza Kavčič 0:1 2:3
pic Vita Kocjančič 0:2 1:6
pic Martina Komovec 1:1 3:4
pic Zala Kontelj 0:1 0:3
pic Tina Križnič 0:1 0:3
pic Pia Kundih 1:0 3:0
pic Janja Lebarič 1:3 6:11
pic Ana Leskošek 0:1 0:3
pic Katarina Lešnjak 0:1 0:3
pic Viktorija Letnar 6:0 18:6
pic Nina Mačič 2:2 7:6
pic Lana Maučec 3:1 9:4
pic Sanja Mihajlovska 1:0 3:2
pic Valentina Mišigoj 0:4 0:12
pic Enya Moltara 0:3 0:9
pic Lina Obranovič Kovšca 1:2 5:8
pic Nika Pandev 0:2 1:6
pic Tamara Pavčnik 0:1 0:3
pic Valentina Pugliese Hrboka 1:0 3:0
pic Klara Rahotin Pavič 1:0 3:2
pic Laura Rahotin Pavič 3:2 10:6
pic Izabel Roner 2:0 6:0
pic Tjaša Rus 1:0 3:0
pic Lara Šedivi 0:1 1:3
pic Anina Selak 0:2 1:6
pic Karin Slatinšek 1:0 3:0
pic Lana Slatinšek 0:2 0:6
pic Mojca Smolej 0:2 0:6
pic Špela Smolej Milat 1:1 3:5
pic Simona Soldat 1:1 5:4
pic Mihaela Stoilkovska 3:0 9:3
pic Tjaša Supanič 0:1 0:3
pic Sara Tokić 0:4 0:12
pic Špela Trelec 0:1 2:3
pic Layla Turk 1:2 3:7
pic Erin Ukovič 3:1 10:6
pic Tjaša Večko 3:0 9:3
pic Eva Vidmar 1:0 3:0
pic Maruša Vrhovnik 3:0 9:1
pic Kaja Zadravec 1:0 3:1
pic Ida Žagar 1:0 3:2
pic Lara Žnidaršič 2:0 6:1
pic Zoja Žolek 0:1 1:3
Skupaj: 71:88 259:313
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTS Mengeš mladinci
2022/2023 NTS Mengeš kadeti
2021/2022 NTS Mengeš kadeti
2020/2021 NTS Mengeš mlajši kadeti
2019/2020 NTS Mengeš mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
19. - 33. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
15. - 27. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
20. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
9. - 16. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
17. - 29. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
19. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
13. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
21. - 42. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
19. - 35. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
17. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
23. - 42. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 22. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
19. - 34. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
18. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 29. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
21. - 39. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
19. - 36. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 36. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
19. - 34. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 22 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Kvalifikacije, 2. krog pic Layla Turk Arr -8,-7,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -3,5,7,5 3:1 36:28
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Manca Bartolovič Pres -9,4,3,9 3:1 42:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -7,-12,-6 0:3 25:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU -5,-6,-11 0:3 22:35
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Neža Horvat Int -5,-9,-9 0:3 23:33
Top, 6. krog pic Tjaša Večko Int -10,3,4,7 3:1 43:26
Top, 5. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves 11,7,4 3:0 35:22
Top, 4. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin -8,-5,-13 0:3 26:37
Top, 3. krog pic Viktorija Letnar Pres 9,7,7 3:0 33:23
Top, 2. krog pic Anamarija Bizjan Ves 8,2,6 3:0 33:16
Top, 1. krog pic Nina Mačič Int -9,-8,-10 0:3 27:34
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Sara Tokić Vrt -3,-6,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Pandev Int -7,7,-4,-4 1:3 26:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Viktorija Letnar Pres -10,10,4,-5,4 3:2 49:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Anamarija Bizjan Ves 6,7,1 3:0 33:14
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Večko Int 9,5,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -6,2,-9,-2 1:3 28:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Zoja Žolek Cir -2,-7,10,-5 1:3 26:43
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Mihaela Stoilkovska Men -8,8,7,-5,7 3:2 46:44
Top, 6. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -5,-10,8,-5 1:3 31:42
Top, 5. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -9,8,4,8 3:1 42:31
Top, 4. krog pic Maruša Vrhovnik Men 6,4,9 3:0 33:19
Top, 3. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 7,10,8 3:0 34:25
Top, 2. krog pic Tija Kastelic Krka 5,-6,8,-5,-9 2:3 42:46
Top, 1. krog pic Erin Ukovič Arr 7,-9,-7,-6 1:3 33:40
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves -2,-8,8,-2 1:3 23:41
Top, 6. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 9,3,3 3:0 33:15
Top, 5. krog pic Nina Mačič Int -10,4,-5,-9 1:3 35:38
Top, 4. krog pic Viktorija Letnar Pres 10,3,11 3:0 36:24
Top, 3. krog pic Neža Horvat Int -9,5,9,-8,10 3:2 51:46
Top, 2. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt -8,-4,-8 0:3 20:33
Top, 1. krog pic Maruša Vrhovnik Men -3,9,8,10 3:1 37:38
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Tereza Kavčič Log 11,-6,10,-9,-8 2:3 48:54
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -9,6,6,6 3:1 42:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Sara Tokić Vrt -1,-5,-1 0:3 7:33
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Neja Gazvoda ŠD SU 8,-8,-6,8,-8 2:3 44:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -7,-8,6,-5 1:3 31:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Valentina Pugliese Hrboka Arr 1,2,0 3:0 33:3
Kvalifikacije, 1. krog pic Maruša Arnež B2 -5,8,10,9 3:1 39:38
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Jesenice : Mengeš
4. tekma pic Špela Smolej Milat Jesenice -2,-8,-9 0:3 19:33
1. tekma pic Mojca Smolej Jesenice -9,-9,-6 0:3 24:33
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Vesna : Mengeš
4. tekma pic Anina Selak Vesna -7,-5,8,-9 1:3 32:41
1. tekma pic Tjaša Supanič Vesna -2,-6,-6 0:3 14:33
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 4,-8,-3,9,6 3:2 44:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Valentina Mišigoj Vrt -4,-10,-12 0:3 26:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin 12,-7,-7,-5 1:3 33:45
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Neja Gazvoda ŠD SU -6,4,-4,-6 1:3 27:37
Finalni del, osmina finala pic Erin Ukovič Arr -4,-7,4,3,3 3:2 44:32
Finalni del, 1. krog pic Sara Erhatič Cir -4,9,3,2 3:1 37:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Vita Kocjančič Arr 9,-5,-9,-5 1:3 30:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Pia Kundih Cir 6,4,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Žnidaršič Log 5,-10,8,6 3:1 43:31
25.02.2023 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Mengeš : Sobota
7. tekma pic Janja Lebarič Sobota -1,-8,8,-8 1:3 28:41
5. tekma pic Martina Komovec Sobota -7,-8,-7 0:3 22:33
1. tekma pic Janja Lebarič Sobota -8,-9,8,9,10 3:2 51:49
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - SU : Mengeš
4. tekma pic Lana Slatinšek SU -6,-6,-6 0:3 18:33
1. tekma pic Neja Gazvoda SU -8,10,6,-3,8 3:2 45:46
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš
6. tekma pic Nina Mačič Fužinar Inter Diskont 5,9,8 3:0 33:22
2. tekma pic Neža Horvat Fužinar Inter Diskont 2,-7,9,-3,-9 2:3 41:44
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Preserje : Mengeš
4. tekma pic Viktorija Letnar Preserje 9,-9,-11,2,5 3:2 53:40
1. tekma pic Tjaša Rus Preserje 6,4,2 3:0 33:12
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Mengeš : Krka
5. tekma pic Tija Kastelic Krka -2,6,9,-10,-5 2:3 39:49
1. tekma pic Barbara Jedlovčnik Krka 3,6,7 3:0 33:16
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Mengeš : Arrigoni
4. tekma pic Layla Turk Arrigoni -8,-8,-10 0:3 26:34
2. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni 9,10,9 3:0 34:28
21.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Mengeš : Rakek
6. tekma pic Lina Obranovič Kovšca Rakek 8,8,-10,-10,7 3:2 53:47
3. tekma pic Simona Soldat Rakek -10,5,6,10 3:1 44:33
21.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Mengeš : SU
7. tekma pic Neža Gazvoda SU -8,6,-2,5,-8 2:3 40:44
5. tekma pic Lana Slatinšek SU -9,-7,-6 0:3 22:33
1. tekma pic Neja Gazvoda SU 5,-12,-13,5,6 3:2 58:45
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Mengeš II : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -9,-5,-11 0:3 25:35
1. tekma pic Katarina Lešnjak Kajuh-Slovan -9,-8,-7 0:3 24:33
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Letrika : Mengeš II
4. tekma pic Sara Tokić Letrika -5,-7,-10 0:3 22:34
1. tekma pic Ida Žagar Letrika -7,10,-7,2,3 3:2 48:37
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Mengeš II : Arrigoni
7. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni -8,-7,-9 0:3 24:33
4. tekma pic Layla Turk Arrigoni -4,7,9,7 3:1 37:34
2. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni 9,-11,8,9 3:1 44:39
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Krka : Mengeš II
7. tekma pic Kim Kastelic Krka -4,-4,-2 0:3 10:33
5. tekma pic Barbara Jedlovčnik Krka 7,8,6 3:0 33:21
3. tekma pic Tija Kastelic Krka 4,4,14 3:0 38:22
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Mengeš : Vesna
7. tekma pic Anamarija Bizjan Vesna 4,4,6 3:0 33:14
4. tekma pic Laura Rahotin Pavič Vesna -3,-4,-4 0:3 11:33
2. tekma pic Klara Rahotin Pavič Vesna -6,9,-10,7,3 3:2 49:42
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Mengeš : Krka
8. tekma pic Barbara Jedlovčnik Krka 1,5,3 3:0 33:9
6. tekma pic Eva Vidmar Krka 3,1,2 3:0 33:6
3. tekma pic Tija Kastelic Krka -6,-12,9,-7 1:3 36:45
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Mengeš : SU
4. tekma pic Neža Gazvoda SU 9,-7,-5,-7 1:3 30:42
2. tekma pic Karin Slatinšek SU 8,6,3 3:0 33:17
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Kaja Drljača B2 2,4,4 3:0 33:10
Top, 6. krog pic Lara Žnidaršič Log 1,1,2 3:0 33:4
Top, 5. krog pic Izabel Roner Log 4,8,11 3:0 35:23
Top, 4. krog pic Maruša Arnež B2 5,3,-10,7 3:1 43:27
Top, 3. krog pic Manca Bartolovič Pres -7,15,-8,6,-5 2:3 48:54
Top, 2. krog pic Viktorija Letnar Pres -7,5,9,6 3:1 40:31
Top, 1. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves 7,8,8 3:0 33:23
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Anamarija Bizjan Ves 5,2,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -7,-10,-6 0:3 23:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Pandev Int -6,-8,-8 0:3 22:33
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Mengeš : Jesenice
7. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -2,-3,-7 0:3 12:33
4. tekma pic Mojca Smolej Jesenice -7,-4,-3 0:3 14:33
2. tekma pic Špela Smolej Milat Jesenice -8,5,-5,7,9 3:2 46:43
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Mengeš : Vesna
7. tekma pic Špela Trelec Vesna -6,5,-6,8,-8 2:3 42:46
5. tekma pic Anina Selak Vesna -6,-6,-5 0:3 17:33
1. tekma pic Tamara Pavčnik Vesna -1,-4,-4 0:3 9:33
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU -4,9,-7,-1 1:3 23:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt -4,-3,-9 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Anamarija Bizjan Ves 2,7,3 3:0 33:12
29.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Sobota : Mengeš
7. tekma pic Janja Lebarič Sobota 10,8,-3,-7,-12 2:3 45:54
6. tekma pic Martina Komovec Sobota -5,1,7,8 3:1 38:27
2. tekma pic Janja Lebarič Sobota -4,-6,-7 0:3 17:33
15.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Rakek : Mengeš
9. tekma pic Kaja Zadravec Rakek 7,6,-14,6 3:1 47:35
7. tekma pic Lina Obranovič Kovšca Rakek -7,-9,-8 0:3 24:33
4. tekma pic Lina Obranovič Kovšca Rakek 6,-7,-6,6,-6 2:3 41:45
1. tekma pic Simona Soldat Rakek -13,8,-8,4,-10 2:3 53:50
15.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - SU : Mengeš
7. tekma pic Neža Gazvoda SU -6,-11,-4 0:3 21:35
6. tekma pic Neža Gazvoda SU -4,-3,10,-8 1:3 27:43
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Tija Kastelic Krka -6,9,-3,-6 1:3 26:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Leskošek Sav -9,-4,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Anamarija Bizjan Ves 8,10,3 3:0 34:21
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Nina Mačič Int 7,8,6 3:0 33:21
Top, 6. krog pic Tina Križnič Men -5,-10,-8 0:3 23:34
Top, 5. krog pic Mihaela Stoilkovska Men -9,13,1,6 3:1 46:31
Top, 4. krog pic Maruša Vrhovnik Men 9,1,6 3:0 33:16
Top, 3. krog pic Tjaša Večko Int -11,9,5,-11,8 3:2 55:48
Top, 2. krog pic Viktorija Letnar Pres 6,-10,7,9 3:1 43:34
Top, 1. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin 5,8,10 3:0 34:23
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves 8,11,5 3:0 35:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt -12,8,10,-3,-2 2:3 40:54
Kvalifikacije, 1. krog pic Tija Kastelic Krka -3,-2,8,-10 1:3 26:42
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Sanja Mihajlovska PPR 9,-8,9,-9,8 3:2 50:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -4,-5,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Enya Moltara K-S -3,-3,-5 0:3 11:33
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Sara Erhatič Cir -7,8,-3,-3 1:3 24:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Manca Bartolovič Pres 13,9,11 3:0 39:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Izabel Roner Log 3,2,8 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Maruša Arnež B2 2,2,5 3:0 33:9
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin 5,4,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Maja Belaj Sav -6,-7,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tija Kastelic Krka -6,11,-7,-6 1:3 32:44
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, osmina finala pic Valentina Mišigoj Vrt -3,-5,-8 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Lara Šedivi Pres 8,-7,-10,-7 1:3 35:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -3,-1,-3 0:3 7:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -6,-1,-8 0:3 15:33
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Kema : Mengeš
6. tekma pic Ema Crnkovič Kema -4,-10,-8 0:3 22:34
2. tekma pic Živa Dogar Kema -2,-6,-4 0:3 12:33
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš
6. tekma pic Pika Bavdek Kajuh-Slovan -5,-6,-7 0:3 18:33
2. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -6,-8,-4 0:3 18:33
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš : Letrika
5. tekma pic Sara Tokić Letrika -3,-5,-4 0:3 12:33
1. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika -6,-10,-7 0:3 23:34
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -1,-2,-4 0:3 7:33
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Mengeš : Vesna
1. tekma pic Zala Kontelj Vesna -3,-2,-3 0:3 8:33
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Krka : Mengeš
5. tekma pic Zara Judež Krka -3,-5,-6 0:3 14:33
3. tekma pic Ana Blatnik Krka -7,-5,-9 0:3 21:33
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, četrtfinale pic Valentina Mišigoj Vrt -6,-3,-9 0:3 18:33
Mali finale, osmina finala pic Ana Oksana Čehulić K-S 6,1,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin -10,6,5,2 3:1 43:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Manca Bartolovič Pres -2,-4,-6 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Pika Bavdek K-S -2,-5,-3 0:3 10:33
Skupaj: 44,65 % 71:88 259:313 4901:5178
Preskoči na orodno vrstico