NTZS

Brin Kunstelj
pic
Podatki o igralcu
Id 3962
Št. tekmovalne izkaznice 237/18/19
Starost 16 let (letnik 2008)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Lovro Ažman 1:0 3:0
pic Alen Bećirević 0:1 1:3
pic Benjamin Bećirević 5:1 16:5
pic David Bočko 1:0 3:0
pic May Bočko 2:0 6:0
pic Marko Brajkovič 1:1 4:3
pic Bor Brodnjak 6:5 22:22
pic Luka Čačić Blažek 3:0 9:1
pic Bono Ćehajić 1:0 3:0
pic Uroš Cerar 1:3 8:9
pic Matic Čopar 0:2 2:6
pic Lan Demšar 3:0 9:0
pic Mark Dimnik 3:3 12:13
pic Mark Drevenšek 1:0 3:0
pic Miodrag Drljača 1:1 5:4
pic Gašper Ekart 1:0 3:0
pic Til Erhatič 2:0 6:2
pic Mitja Erzetič 7:0 21:2
pic Miha Fatur 1:1 5:4
pic Aljaž Fortuna 1:1 3:3
pic Ivo Frank 1:0 3:1
pic Tristan Franko 1:0 3:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 2:0 6:1
pic Mark Gazvoda 0:5 3:15
pic Martin Gerkšič 3:0 9:0
pic Timi Gider 1:0 3:0
pic Klemen Godnič 1:0 3:0
pic Aljaž Goltnik 0:4 0:12
pic David Grad 0:1 0:3
pic Rok Grasselli 1:0 3:0
pic Maj Grošelj 1:0 3:0
pic Jure Gruden 1:0 3:0
pic Tian Hajšek 2:0 6:0
pic Roman Hlyudzyk 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 0:3 4:9
pic Miha Homan 3:0 9:0
pic Oskar Horvat 1:0 3:0
pic Mateo Ilić 3:1 11:3
pic Urban Janc 1:0 3:1
pic Primož Jazbič 0:2 0:6
pic Janez Jedlovčnik 1:2 6:7
pic Timotej Jerina 2:1 8:6
pic Jošt Jevšnikar 2:1 7:3
pic Luka Jokič 0:11 5:33
pic Matic Kaiser 1:2 4:8
pic Jaka Kalan 1:0 3:0
pic Jaka Kanc 1:1 5:4
pic Slavko Keršič 3:0 9:0
pic David Kne 1:0 3:0
pic Vid Kočar 1:0 3:0
pic Mihael Kocjančič 1:2 3:8
pic Lan Koglot 4:2 16:7
pic Filip Kolle 0:2 1:6
pic Nejc Konjiček 1:0 3:0
pic Aleks Koren 5:0 15:5
pic Aleks Koželj 1:1 3:3
pic Jure Kraker 2:1 7:5
pic Andraž Kramžar 2:0 6:0
pic Jan Krč 0:3 3:9
pic Jakob Križaj 1:0 3:0
pic Filip Križanec 1:0 3:0
pic Lovro Križnič 3:0 9:0
pic Jan Kromar 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 0:3 5:9
pic Marko Lesar 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 2:1 7:3
pic Lovro Lešnik 3:0 9:0
pic Črt Likozar 3:0 9:0
pic Jan Lipič 4:0 12:5
pic Andraž Maček 1:0 3:0
pic Patrik Macele 1:0 3:0
pic Tijan Malić 2:0 6:0
pic Tim Marguč 1:0 3:0
pic Žiga Matekovič 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 1:0 3:1
pic Tomaž Mihelj 1:1 4:5
pic Aleksandar Miščević 4:0 12:1
pic Filip Miščević 2:0 6:0
pic Maj Murn 3:3 12:13
pic Filip Mušić 4:0 12:1
pic Vid Nared 2:1 8:4
pic Nejc Novak Zakeršnik 2:0 6:3
pic Žiga Oblak 1:0 3:0
pic Voranc Ogris 2:0 6:0
pic Žan Okorn 3:0 9:0
pic Mitja Omerzel 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 2:1 7:4
pic Mihajlo Pauković 3:1 10:5
pic Erik Paulin 0:1 0:3
pic Brin Peperko 3:0 9:0
pic Aljaž Peršič 1:0 3:0
pic Tjaš Petrovčič 5:0 15:0
pic Vitan Plajnšek 2:0 6:0
pic Vito Pleša 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:6 1:19
pic Marko Potrbin 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 2:1 8:4
pic Tomi Pugliese Štuva 0:1 1:3
pic Adam Rakun 1:0 3:2
pic Jaka Rutar 1:0 3:0
pic Aid Ružnić 1:0 3:0
pic Tarik Šaćirović 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 2:0 6:0
pic Stepan Savenkov 1:0 3:0
pic Nel Savšek Pintarič 0:1 1:3
pic Nino Šegula 0:2 3:6
pic Zal Šesek 3:1 10:4
pic Gašper Simonič 2:0 6:0
pic Filip Šinko 1:0 3:0
pic Jan Širec 1:0 3:0
pic Jaka Škofljanc 1:0 3:0
pic Aljaž Škufca 2:0 6:0
pic Aljaž Šmaljcelj 1:0 3:2
pic Jure Smodiš 0:3 3:9
pic Jan Šobar 1:0 3:1
pic Rok Špendov 0:1 0:3
pic Tim Stajnko 3:2 13:9
pic Aleks Stepančič 0:3 1:9
pic Jan Stergar 1:0 3:0
pic Sergej Stiković 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 0:2 0:6
pic Žan Šuligoj 1:0 3:0
pic Anej Svržnjak 1:0 3:0
pic Tine Tement 1:0 3:0
pic Nejc Titan 2:0 6:1
pic Maks Tomšič 1:0 3:0
pic Drago Torkar 3:2 11:6
pic Urh Trtnik 2:0 6:0
pic Aleks Ušaj 2:3 7:12
pic Žan Valantič 1:0 3:0
pic Nik Velikonja 1:0 3:0
pic Leon Veronik 1:0 3:1
pic Matic Vertuš 5:2 15:8
pic Žan Vidmar 2:0 6:0
pic Žiga Vidmar 3:0 9:1
pic Ivo Vitez 1:0 3:0
pic Brin Vovk Petrovski 0:2 1:6
pic Luka Vujasin 2:0 6:0
pic Nejc Zavasnik 1:0 3:2
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 0:3
pic Andraž Zupančič 1:4 4:12
Skupaj: 218:114 743:424
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Savinja Luče mladinci
2022/2023 NTK Savinja Luče kadeti
2021/2022 NTK Savinja Luče kadeti
2020/2021 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2019/2020 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2018/2019 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 16. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
21. - 34. 26.02.2023 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
15. - 23. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
4. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
9. - 16. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
21. - 33. 20.11.2022 2. OT za članice in člane, Puconci
3. - 4. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
9. - 16. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
3. - 4. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
11. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
4. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
9. - 16. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
9. - 16. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
5. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
33. - 36. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
17. - 32. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
2. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
33. - 44. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 32. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
37. - 71. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
5. - 8. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
41. - 78. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
41. - 80. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
43. - 82. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
Skupaj: 33 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja III : Arrigoni I
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -8,-2,-2 0:3 12:33
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Aleks Koželj Sav -4,-11,-11 0:3 26:37
Finalni del, 2. krog pic Lovro Križnič Men 3,9,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Jakob Križaj B2 2,3,8 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Voranc Ogris Int 3,7,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Vito Pleša PPR 1,4,3 3:0 33:8
26.02.2023 3. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta 6,3,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -10,-6,9,7,9 3:2 49:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 6,-8,-5,-8 1:3 32:39
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Savinja II : Savinja ZIT
4. tekma pic Domen Hohnjec Savinja ZIT 9,-8,10,-9,-7 2:3 47:52
2. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT -7,-8,-7 0:3 22:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Mengeš I : Savinja II
3. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -4,-5,-6 0:3 15:33
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Kajuh-Slovan : Savinja II
7. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan 8,-4,10,-3,10 3:2 42:50
5. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan 1,8,9 3:0 33:18
3. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 9,-9,9,-7,4 3:2 49:44
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja II : Kema Murexin
4. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin -8,-2,2,-7 1:3 28:35
2. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin 1,-7,12,9 3:1 43:33
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Savinja II : Mengeš II
4. tekma pic Adam Rakun Mengeš II 7,-8,2,-5,10 3:2 47:41
2. tekma pic Jan Šobar Mengeš II 10,-8,5,6 3:1 42:32
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Savinja I ZIT : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -9,11,-9,-4 1:3 35:44
4. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan 3,9,10 3:0 34:22
2. tekma pic Lovro Ažman Kajuh-Slovan 2,7,2 3:0 33:11
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Savinja I ZIT : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 6,1,3 3:0 33:10
2. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 7,5,1 3:0 33:13
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja I ZIT : Letrika
7. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 8,-5,4,4 3:1 38:27
4. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 2,5,1 3:0 33:8
2. tekma pic Filip Miščević Letrika 6,2,5 3:0 33:13
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja I ZIT : Cirkovce
8. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce 5,5,4 3:0 33:14
6. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce 2,4,4 3:0 33:10
3. tekma pic Aleks Koren Cirkovce 2,7,7 3:0 33:16
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Savinja I ZIT : Mengeš I
7. tekma pic Urh Trtnik Mengeš I 1,7,4 3:0 33:12
4. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -10,-3,-8 0:3 21:34
2. tekma pic Lovro Križnič Mengeš I 2,3,6 3:0 33:11
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Savinja III : Arrigoni II
4. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 3,11,6 3:0 35:20
2. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 9,12,-10,5 3:1 46:38
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Savinja III : Vrhnika
5. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 9,6,9 3:0 33:24
1. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 6,10,6 3:0 34:22
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves -8,13,-6,-8 1:3 37:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -7,-7,13,-8 1:3 37:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 1,5,8 3:0 33:14
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Maribor : Savinja II
5. tekma pic Gašper Ekart Maribor 6,7,7 3:0 33:20
3. tekma pic Stepan Savenkov Maribor 4,2,3 3:0 33:9
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja II : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Voranc Ogris Fužinar Inter Diskont 1,4,7 3:0 33:12
2. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 7,7,5 3:0 33:19
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Krka : Savinja II
5. tekma pic Žiga Vidmar Krka 4,5,4 3:0 33:13
3. tekma pic Matic Vertuš Krka 7,6,-7,5 3:1 40:29
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Savinja II : Mengeš I
4. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -9,-10,-7 0:3 26:34
2. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I 8,-7,-8,8,6 3:2 48:44
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Gorica : Savinja III
6. tekma pic Lan Koglot Gorica 6,9,9 3:0 33:24
2. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -6,9,-6,-7 1:3 30:42
07.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Savinja I ZIT : Rakek
4. tekma pic Marko Potrbin Rakek 2,8,3 3:0 33:13
07.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Mengeš II : Savinja I ZIT
2. tekma pic Aid Ružnić Mengeš II 1,3,6 3:0 33:10
10.12.2022 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Mengeš Racketry II : Savinja Plasard II
1. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš Racketry II -6,-7,8,-12 1:3 36:44
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Blaž Pandev Int 5,-10,-8,-8 1:3 37:39
Top, 6. krog pic Mitja Erzetič Vrt -10,3,10,8 3:1 44:33
Top, 5. krog pic Tim Stajnko Ves 7,10,-9,11 3:1 45:39
Top, 4. krog pic Luka Jokič Men -3,-8,-5 0:3 16:33
Top, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S -10,7,-6,-4 1:3 31:41
Top, 2. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 5,7,10 3:0 34:22
Top, 1. krog pic Aleks Koren Cir 5,-5,-9,6,12 3:2 50:45
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log 8,-7,-4,-5 1:3 27:41
Finalni del, 2. krog pic Mihajlo Pauković Arr 4,6,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Vertuš Krka -10,10,8,7 3:1 44:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Peperko K-S 6,4,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Sergej Stiković Ili 3,3,3 3:0 33:9
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - Krka II : Savinja III
5. tekma pic Žan Vidmar Krka II 8,8,10 3:0 34:26
3. tekma pic Matic Vertuš Krka II 1,11,7 3:0 35:19
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - Metlika : Savinja III
5. tekma pic Patrik Macele Metlika 2,1,4 3:0 33:7
3. tekma pic Žiga Matekovič Metlika 1,5,2 3:0 33:8
20.11.2022 2. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -10,4,7,-8,-7 2:3 47:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 -7,-8,9,-6 1:3 32:42
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Luka Jokič Men 13,-3,-9,-5 1:3 32:46
Finalni del, četrtfinale pic Blaž Pandev Int 9,5,4 3:0 33:18
Finalni del, osmina finala pic Filip Mušić K-S 6,7,5 3:0 33:18
Finalni del, 2. krog pic Tijan Malić Log 2,3,3 3:0 33:8
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Rutar Men 8,2,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Tristan Franko Log 3,6,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Škofljanc ŠD SU 3,4,2 3:0 33:9
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Savinja III : B2 II
7. tekma pic David Kne B2 II 3,10,7 3:0 34:20
4. tekma pic Slavko Keršič B2 II 5,3,6 3:0 33:14
2. tekma pic May Bočko B2 II 3,5,5 3:0 33:13
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Savinja III : Melamin
4. tekma pic Marko Lesar Melamin 8,5,6 3:0 33:19
2. tekma pic Žiga Oblak Melamin 6,5,5 3:0 33:16
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - Arrigoni II : Savinja III
8. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 6,9,11 3:0 35:26
5. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II -8,9,-5,-9 1:3 33:42
3. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 8,-6,-8,3,-8 2:3 44:44
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - Vrhnika : Savinja III
8. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 5,-10,4,-11,-7 2:3 50:45
5. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika 4,7,-8,9 3:1 41:31
3. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 11,4,3 3:0 35:18
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Domen Hohnjec Sav -8,10,-9,-7 1:3 36:43
Finalni del, 2. krog pic Miha Fatur Sav 7,9,-8,8 3:1 41:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta 8,4,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 1,6,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Ivo Vitez Ili 7,4,9 3:0 33:20
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Savinja III : Gorica
4. tekma pic Lan Koglot Gorica 7,-3,6,-8,-6 2:3 39:46
2. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -9,-10,-8 0:3 27:34
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Luka Jokič Men -10,-8,-6 0:3 24:34
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Koželj Sav 5,4,8 3:0 33:17
Finalni del, osmina finala pic Miha Homan Int 8,9,5 3:0 33:22
Finalni del, 2. krog pic Urban Janc Ljub 8,11,-8,5 3:1 43:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 4,4,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Tijan Malić Log 4,4,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Tement Mb - ZM 4,1,7 3:0 33:12
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Logatec : Savinja II
5. tekma pic Žan Okorn Logatec 4,3,4 3:0 33:11
1. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-5,-2 0:3 11:33
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - SU : Savinja II
1. tekma pic Mitja Omerzel SU -6,-7,-5 0:3 18:33
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Kema Murexin : Savinja II
3. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin -7,6,-6,11,9 3:2 48:48
12.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 2. krog - Savinja II : Xiom Muta
2. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -5,10,-4,14,-10 2:3 47:58
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Savinja II : Sobota
2. tekma pic Luka Šantavec Sobota 5,7,8 3:0 33:20
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja II : Arrigoni
2. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni -8,5,7,7 3:1 41:30
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Savinja II : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 9,-7,7,7 3:1 40:34
2. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -3,-3,-6 0:3 12:33
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Savinja ZIT : Letrika
4. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 8,12,8 3:0 36:28
1. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 8,9,7 3:0 33:24
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Mengeš : Savinja ZIT
4. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš 3,3,3 3:0 33:9
2. tekma pic Luka Jokič Mengeš 9,-9,-9,-7 1:3 36:42
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Cirkovce : Savinja ZIT
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce 8,9,8 3:0 33:25
2. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce 5,1,3 3:0 33:9
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Savinja ZIT : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -9,6,6,-7,10 3:2 50:44
1. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 8,7,8 3:0 33:23
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja ZIT : Arrigoni
4. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 5,-5,7,7 3:1 38:30
1. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni 9,5,7 3:0 33:21
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Letrika : Savinja ZIT
2. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 6,6,5 3:0 33:17
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Aljaž Fortuna Ves 8,6,7 3:0 33:21
Top, 6. krog pic Aljaž Goltnik Men -8,-8,-5 0:3 21:33
Top, 5. krog pic Blaž Lapajne Muta -8,-10,4,8,-12 2:3 52:49
Top, 4. krog pic Aleks Ušaj Vrt 7,-8,8,4 3:1 41:30
Top, 3. krog pic Timotej Jerina Men -7,6,7,9 3:1 40:33
Top, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -5,9,8,9 3:1 38:37
Top, 1. krog pic Miha Fatur Sav -8,9,9,-4,-9 2:3 43:51
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Bor Brodnjak K-S -6,-9,-6 0:3 21:33
Top, 6. krog pic Mark Dimnik Ves 5,-7,-9,7,7 3:2 49:41
Top, 5. krog pic Maj Murn ŠD SU 11,9,-9,-12,-9 2:3 54:56
Top, 4. krog pic Vid Nared K-S 10,9,-10,1 3:1 44:32
Top, 3. krog pic Aleks Koren Cir 3,5,-11,6 3:1 44:27
Top, 2. krog pic Luka Jokič Men -6,-5,11,-5 1:3 29:44
Top, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -11,2,0,12 3:1 47:27
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -5,-6,-5 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S 11,8,8 3:0 35:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,-7,-1 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Koglot Gor 5,-4,7,5 3:1 37:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Muta 11,10,2 3:0 36:23
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema - Murexin -4,-10,10,-8 1:3 34:44
Finalni del, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 11,-8,3,2 3:1 43:27
Finalni del, 1. krog pic Luka Šantavec Sob 8,4,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Koglot Gor 4,5,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Pandev Int 10,3,-8,8 3:1 42:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Urh Trtnik Men 3,6,2 3:0 33:11
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Bor Brodnjak K-S -7,-7,-9,11,-9 1:4 45:55
Finalni del, osmina finala pic Lovro Lešnik Cir 4,2,3 3:0 33:9
Finalni del, 2. krog pic Mateo Ilić Arr 3,1,7 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Križnič Men 3,5,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Roman Hlyudzyk K-S 2,7,1 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Horvat Sob 6,7,5 3:0 33:18
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - Savinja IV : Savinja III
4. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 3,3,6 3:0 33:12
1. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja IV -11,12,-8,8,6 3:2 55:50
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Logatec : Savinja III
8. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 12,10,-5,9 3:1 42:42
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,-2,-5 0:3 10:33
1. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 9,6,6 3:0 33:21
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Škofja Loka : Savinja III
8. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 8,-8,6,9 3:1 41:34
4. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -9,-6,-5 0:3 20:33
1. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 5,5,6 3:0 33:16
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič K-S -4,-3,-3 0:3 10:33
Finalni del, 2. krog pic Benjamin Bećirević Krka 10,10,6 3:0 35:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 11,4,8 3:0 35:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Kramžar Men 6,10,7 3:0 34:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Titan Sob -9,3,8,3 3:1 42:25
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Bor Brodnjak K-S -8,-9,5,-10 1:3 38:39
Finalni del, osmina finala pic Zal Šesek Ves 5,9,-10,7 3:1 43:33
Finalni del, 2. krog pic Martin Gerkšič Men 6,4,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Črt Likozar B2 04,4 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Škufca Men 4,9,6 3:0 33:19
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Savinja III : Krka II
7. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II 8,8,3 3:0 33:19
4. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -8,7,-7,1,-9 2:3 46:41
2. tekma pic Matic Vertuš Krka II 9,6,7 3:0 33:22
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Savinja III : Metlika
6. tekma pic Gašper Simonič Metlika 4,4,6 3:0 33:14
3. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 9,-7,-7,-9 1:3 34:42
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - SU II : Savinja III
4. tekma pic Mark Gazvoda SU II -4,-6,-5 0:3 15:33
1. tekma pic Maj Murn SU II 7,7,5 3:0 33:19
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Vrhnika : Savinja III
8. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 10,9,12 3:0 37:31
4. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -7,-7,-5 0:3 19:33
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -7,15,-9,-2 1:3 35:48
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -3,-5,-4,-7 0:4 19:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Titan Sob 7,5,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves -1,-9,-8 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Kromar Men 4,4,5 3:0 33:13
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Savinja III : B2 BENDL
6. tekma pic Miodrag Drljača B2 BENDL -9,5,5,8 3:1 42:29
3. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -10,9,-3,-8 1:3 32:43
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Savinja III : B2 II
6. tekma pic May Bočko B2 II 3,5,3 3:0 33:11
3. tekma pic Slavko Keršič B2 II 1,4,1 3:0 33:6
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja III : Gorica
5. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -7,9,-6,9,8 3:2 46:48
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -8,6,-8,-7 1:3 34:39
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja III : Letrika
6. tekma pic Filip Miščević Letrika 2,4,5 3:0 33:11
3. tekma pic Aleks Ušaj Letrika 7,-8,-6,-11 1:3 36:42
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - Savinja III : Savinja IV
3. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 7,-6,5,5 3:1 39:28
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja III : Logatec
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -7,-4,-8 0:3 19:33
4. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 2,4,-7,-15,5 3:2 55:39
2. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 8,8,8 3:0 33:24
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja III : Škofja Loka
6. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -9,8,8,9 3:1 42:36
3. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -9,-11,-8 0:3 28:35
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 11,-6,-3,-6 1:3 28:44
Top, 6. krog pic Mark Dimnik Ves 3,9,9 3:0 33:21
Top, 5. krog pic Bor Brodnjak K-S -7,9,9,13 3:1 44:42
Top, 4. krog pic Vid Nared K-S -9,8,7,-3,-6 2:3 40:48
Top, 3. krog pic Tim Stajnko Ves -8,8,-2,5,-11 2:3 43:48
Top, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU -6,-9,9,-7 1:3 33:42
Top, 1. krog pic Luka Jokič Men -6,-6,-9 0:3 21:33
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Krka II : Savinja III
4. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II 5,-5,6,5 3:1 38:27
1. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 6,6,-10,4 3:1 43:28
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Metlika : Savinja III
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 9,8,8 3:0 33:25
1. tekma pic Gašper Simonič Metlika 2,2,5 3:0 33:9
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Lan Koglot Gor -10,12,9,-4,-9 2:3 48:55
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta -9,-5,9,-4 1:3 29:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Lešnik Cir 10,7,9 3:0 34:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Zal Šesek Ves 7,4,5 3:0 33:16
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Savinja III : SU II
6. tekma pic Jure Gruden SU II 5,6,6 3:0 33:17
3. tekma pic Andraž Zupančič SU II -9,-4,-8 0:3 21:33
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Savinja III : Vrhnika
8. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -10,2,5,-8,-7 2:3 47:41
6. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 7,7,-5,-9,-8 2:3 44:47
3. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -6,-9,4,-6 1:3 32:37
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Matic Čopar Sav -8,-4,8,-5 1:3 28:41
Finalni del, 1. krog pic Andraž Maček Men 5,9,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -6,-8,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jošt Jevšnikar Int 5,2,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Zal Šesek Ves 7,7,7 3:0 33:21
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - B2 BENDL : Savinja III
8. tekma pic Miodrag Drljača B2 BENDL -8,9,-10,9,-5 2:3 45:52
4. tekma pic Jan Krč B2 BENDL 7,-4,-8,-6 1:3 29:40
1. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -7,-6,-8 0:3 21:33
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - B2 II : Savinja III
6. tekma pic David Bočko B2 II 9,1,2 3:0 33:12
2. tekma pic Slavko Keršič B2 II 4,5,6 3:0 33:15
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Gorica : Savinja III
4. tekma pic Nik Velikonja Gorica 6,9,10 3:0 34:25
1. tekma pic Tarik Šaćirović Gorica 11,11,6 3:0 37:28
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Letrika : Savinja III
4. tekma pic Aleks Ušaj Letrika 9,-3,7,-6,8 3:2 42:46
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 8,9,7 3:0 33:24
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Mark Dimnik Ves -3,9,-8,-4 1:3 26:42
Finalni del, osmina finala pic Mitja Erzetič Vrt 6,11,5 3:0 35:22
Finalni del, 2. krog pic Anej Svržnjak Sav 6,7,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Okorn Log 6,6,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Klemen Godnič Gor 11,3,5 3:0 35:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Kočar Men 0,2,3 3:0 33:5
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja II
3. tekma pic Leon Veronik Fužinar Inter Diskont 10,-7,6,3 3:1 41:30
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja II : Muta
4. tekma pic Jure Kraker Muta 12,8,-7,-3,3 3:2 46:45
1. tekma pic Blaž Lapajne Muta -8,8,-5,-9 1:3 33:41
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Savinja II : Vesna I
4. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna I -4,-4,-9 0:3 17:33
1. tekma pic Mark Dimnik Vesna I -10,8,-7,-9 1:3 37:42
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Aleks Ušaj Vrt -5,-6,-10 0:3 21:34
Finalni del, 2. krog pic Andraž Kramžar Men 11,7,10 3:0 36:28
Finalni del, 1. krog pic Lovro Lešnik Cir 3,9,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Mušić K-S 11,4,-4,9 3:1 39:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Črt Likozar B2 3,5,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Bono Ćehajić Ves 7,2,1 3:0 33:10
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - Vesna : Savinja I
1. tekma pic Mark Dimnik Vesna 7,-9,-6,6,7 3:2 48:42
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 7,6,9 3:0 33:22
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja I : Logatec
3. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 1,1,5 3:0 33:7
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja I : Krka I
2. tekma pic Benjamin Bećirević Krka I -9,6,9,15 3:1 48:41
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - SU : Savinja I
5. tekma pic Maj Murn SU -6,6,-11,8,10 3:2 51:48
1. tekma pic Andraž Zupančič SU -8,3,-8,-11 1:3 38:38
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - Krka II : Savinja III
7. tekma pic Alen Bećirević Krka II -7,9,-9,-8 1:3 35:42
5. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II 10,11,5 3:0 36:26
3. tekma pic Matic Vertuš Krka II 7,4,7 3:0 33:18
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - SU II : Savinja III
5. tekma pic Mark Gazvoda SU II -3,-5,-4 0:3 12:33
3. tekma pic Andraž Zupančič SU II -2,-6,-9 0:3 17:33
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja I : Krka II
1. tekma pic Žan Vidmar Krka II 8,6,3 3:0 33:17
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Cirkovce I : Savinja I
1. tekma pic Til Erhatič Cirkovce I 9,-9,6,6 3:1 42:32
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Arrigoni : Savinja I
1. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 8,4,9 3:0 33:21
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Savinja I : Letrika
5. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 8,3,-10,3 3:1 43:26
2. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -8,-9,-4 0:3 21:33
22.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 3. krog - Savinja III : Savinja II
5. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja II -7,9,-9,-6 1:3 33:42
1. tekma pic Matic Čopar Savinja II 8,-7,-11,-5 1:3 34:43
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, finale pic Luka Jokič Men -5,-7,-9 0:3 21:33
Finalni del, polfinale pic Tim Stajnko Ves 6,10,7 3:0 34:23
Finalni del, četrtfinale pic Til Erhatič Cir 6,-5,7,4 3:1 38:28
Finalni del, osmina finala pic Martin Gerkšič Men 6,5,13 3:0 37:24
Finalni del, 2. krog pic Vitan Plajnšek Cir 5,5,1 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Križanec Cir 3,3,1 3:0 33:7
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Valantič Arr 1,5,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Vujasin ŠD SU 4,6,3 3:0 33:13
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 4,-10,-7,-7 1:3 35:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Marguč K-S 6,5,1 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -8,-7,-3 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU 6,-12,-5,8,7 3:2 50:46
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Savinja III : Škofja Loka
4. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -11,-3,9,8,-7 2:3 43:52
2. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 8,10,9 3:0 34:27
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Savinja III : Vrhnika
7. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -8,-8,-6 0:3 22:33
4. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -3,-8,9,3,6 3:2 44:40
2. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika 8,8,7 3:0 33:23
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - Savinja III : Gorica
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -7,-9,-10 0:3 26:34
4. tekma pic Žan Šuligoj Gorica 9,8,5 3:0 33:22
2. tekma pic Lan Koglot Gorica 7,10,5 3:0 34:22
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Luka Jokič Men 5,-2,-6,-4 1:3 23:38
Finalni del, osmina finala pic Tim Stajnko Ves 5,-5,-11,16,2 3:2 56:47
Finalni del, 2. krog pic Žiga Vidmar Krka 9,2,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Črt Likozar B2 6,8,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Drevenšek Mb - ZM 1,7,1 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Stergar Ili 1,1,4 3:0 33:6
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -3,-6,9,-9 1:3 29:42
Finalni del, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 3,9,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic David Grad Men -7,-9,-8 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Tomšič Škl 2,4,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koren Cir -9,-9,7,7,4 3:2 51:40
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Timi Gider Sob 6,9,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -9,12,-8,-9 1:3 40:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -2,-7,-6 0:3 15:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 9,-12,-6,-8 1:3 37:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Širec Cir 5,4,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -8,-5,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Grošelj Men 12,10,5 3:0 37:27
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Maj Murn ŠD SU -8,-5,-6 0:3 19:33
Finalni del, 1. krog pic Martin Gerkšič Men 4,6,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Peperko K-S 7,9,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Vujasin ŠD SU 5,8,6 3:0 33:19
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Krka : Savinja II
6. tekma pic Matic Vertuš Krka -7,-7,-9 0:3 23:33
2. tekma pic Benjamin Bećirević Krka -6,9,-5,-7 1:3 29:42
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Savinja II : Mengeš I
4. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I 5,9,-6,-5,-4 2:3 37:47
2. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -9,-9,7,-5 1:3 34:40
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja II : Škofja Loka
7. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -4,-10,6,9,-8 2:3 44:49
4. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 7,6,6 3:0 33:19
2. tekma pic Jaka Kalan Škofja Loka 3,6,7 3:0 33:16
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Zal Šesek Ves 3,-7,-7,-5 1:3 30:36
Finalni del, osmina finala pic Mitja Erzetič Vrt 5,8,9 3:0 33:22
Finalni del, 1. krog pic Brin Peperko K-S 8,8,4 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Peršič Gor 4,3,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Okorn Log 9,8,4 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int -9,-5,4,-6 1:3 31:37
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 2. krog pic Alin Lesnik Muta 8,-9,-3,-5 1:3 28:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Dimnik Ves -9,-7,6,-9 1:3 36:39
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Demšar Škl 5,6,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Stajnko Ves -6,6,-8,9,-2 2:3 38:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -5,-7,8,-6 1:3 29:41
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Ivo Frank Log 5,9,-9,7 3:1 42:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Vertuš Krka -3,-5,-3 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Jokič Men -9,-3,-2 0:3 14:33
Skupaj: 65,66 % 218:114 743:424 11274:9365
Preskoči na orodno vrstico