NTZS

Tomaž Pertovt
pic
Podatki o igralcu
Id 3862
Št. tekmovalne izkaznice 143/18/19
Starost 17 let (letnik 2006)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 21.04.2024 31 25 910 910
člani do 21 let 10.03.2024 32 32 50 50
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Maks Bagari 1:0 3:0
pic Janez Balanč 1:0 3:0
pic Alen Bećirević 0:1 0:3
pic Benjamin Bećirević 1:1 3:3
pic Klemen Belehar 2:0 6:3
pic Patrik Blažević 1:0 3:0
pic Marko Brajkovič 1:3 6:9
pic Robert Brajkovič 1:0 3:0
pic Aljaž Brezovnik 1:1 4:5
pic Bor Brodnjak 1:2 5:7
pic Matic Čopar 0:1 0:3
pic Taj Črnčec 1:0 3:0
pic Lan Demšar 2:0 6:0
pic Mark Dimnik 0:2 3:6
pic Urban Ekar 2:0 6:1
pic Gašper Ekart 1:0 3:0
pic Mitja Erzetič 0:1 1:3
pic Miha Fatur 1:1 4:3
pic Aljaž Ferenčič 1:0 3:1
pic Aljaž Fortuna 0:1 0:3
pic Ivo Frank 2:0 6:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:0 3:1
pic Mark Gazvoda 0:4 2:12
pic Aljaž Goltnik 0:1 0:3
pic Filip Goršič 1:0 3:0
pic David Grad 0:2 1:6
pic Aljoša Grčar 1:0 3:0
pic Domen Grčar 1:0 3:2
pic Jure Gruden 1:0 3:0
pic Tian Hajšek 1:0 3:0
pic Rene Hedl 2:0 6:2
pic Domen Hohnjec 0:1 0:3
pic Miha Homan 0:2 2:6
pic Mateo Ilić 3:0 9:3
pic Tine Ivančič 1:0 3:1
pic Urban Jamnik 1:0 3:0
pic Darko Jamšek 0:1 0:3
pic Erazem Janc 0:1 0:3
pic Urban Janc 0:1 1:3
pic Martin Janežič 0:1 1:3
pic Primož Jazbič 0:3 1:9
pic Janez Jedlovčnik 0:7 5:21
pic Timotej Jerina 1:0 3:0
pic Jošt Jevšnikar 1:0 3:1
pic Luka Jokič 0:2 0:6
pic Dejan Jovanović 0:1 0:3
pic Gabriel Juratović 1:0 3:0
pic Svit Kadunc 1:0 3:1
pic Matic Kaiser 0:2 2:6
pic Jaka Kalan 1:0 3:1
pic Jaka Kanc 0:2 0:6
pic Bor Klešnik 1:1 3:5
pic Roj Klopčič 0:1 0:3
pic David Kne 0:2 4:6
pic Mihael Kocjančič 0:1 0:3
pic Lan Koglot 0:1 1:3
pic Nejc Kokoravec 2:0 6:1
pic Filip Kolle 0:1 0:3
pic Nejc Konjiček 0:1 1:3
pic Aleks Koren 0:3 2:9
pic Aleks Koželj 0:2 3:6
pic Jure Kraker 1:2 4:6
pic Andraž Kramžar 0:3 4:9
pic Jan Krč 1:6 5:19
pic Dejan Kremžar 1:0 3:0
pic Jakob Križaj 2:0 6:0
pic Tilen Križanec 0:1 1:3
pic Lovro Križnič 1:1 5:4
pic Jan Kromar 0:1 2:3
pic Jaka Krpič Vodnik 1:0 3:0
pic Nik Lagoja 0:1 0:3
pic Maks Lah 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 0:2 0:6
pic Vitan Likozar 1:0 3:0
pic Jan Lipič 0:3 2:9
pic Dominik Maček 0:1 0:3
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:2
pic Žiga Matekovič 1:0 3:0
pic Miha Mihelčič 1:0 3:2
pic Tomaž Mihelj 0:1 0:3
pic Aleksandar Miščević 0:2 0:6
pic Maj Murn 0:6 4:18
pic Filip Mušić 1:3 9:9
pic Vid Nared 0:3 4:9
pic Gašper Nemanič 1:0 3:0
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:1 0:3
pic Žan Okorn 0:1 2:3
pic Blaž Pandev 0:7 7:21
pic Mihajlo Pauković 3:0 9:1
pic Tjaš Petrovčič 1:1 5:4
pic Miha Podobnik 0:6 0:18
pic Miha Potrbin 1:0 3:1
pic Sven Pucihar 1:2 5:8
pic Tomi Pugliese Štuva 0:2 2:6
pic Tai Puhan 1:0 3:2
pic Adam Rakun 0:2 2:6
pic Bine Rakušček 0:1 0:3
pic Jernej Rotar 1:0 3:0
pic Tarik Šaćirović 0:1 2:3
pic Luka Šantavec 3:3 9:14
pic Tim Sapač 1:0 3:1
pic Blaž Šarlah 0:1 1:3
pic Nel Savšek Pintarič 1:5 8:17
pic Jaka Sedej 2:0 6:0
pic Nino Šegula 0:2 0:6
pic Vid Semprimožnik 0:1 1:3
pic Zal Šesek 0:2 3:6
pic Žan Simončič 1:0 3:0
pic Gašper Simonič 1:0 3:0
pic Lovro Šinkovec 1:0 3:0
pic Jan Širec 2:0 6:1
pic Jaka Škofljanc 0:1 2:3
pic Matic Slodej 0:2 0:6
pic Tine Smole Justin 0:1 0:3
pic Rok Špendov 0:2 2:6
pic Gašper Srebočan Čebela 0:1 2:3
pic Tim Stajnko 1:1 5:3
pic Aleks Stepančič 0:1 1:3
pic Nejc Titan 1:0 3:2
pic Maks Tomšič 1:0 3:0
pic Matija Tomšič 1:0 3:0
pic Drago Torkar 0:2 0:6
pic Jože Urh 0:2 0:6
pic Aleks Ušaj 0:1 0:3
pic Matic Vertuš 3:2 11:8
pic Žiga Vidmar 1:0 3:2
pic Urban Zavasnik 1:0 3:0
pic Alain Zboržil 0:2 2:6
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 0:3
pic Peter Zlodej 0:2 0:6
pic Andraž Zupančič 0:2 0:6
pic Tej Zupanec 1:0 3:0
Skupaj: 85:155 362:516
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Žalec mladinci
2022/2023 NTK Savinja Luče mladinci
2021/2022 NTK Savinja Luče mladinci
2020/2021 NTK Savinja Luče kadeti
2019/2020 NTK Savinja Luče kadeti
2018/2019 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
33. - 46. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
21. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
43. - 81. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
15. - 27. 29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
33. - 42. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
20. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
33. - 44. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
33. - 42. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
23. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
39. - 76. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 32. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
23. - 37. 09.10.2022 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
24. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
23. - 40. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
33. - 48. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 32. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
33. - 42. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
45. - 86. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
33. - 46. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
37. - 71. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
35. - 67. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
41. - 78. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
41. - 80. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
33. - 42. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
Skupaj: 27 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Aleks Koren Cir -1,-4,-5 0:3 10:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -3,9,-8,-10 1:3 32:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Ekar B2 2,5,1 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Tomšič K-S 7,5,5 3:0 33:17
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Luka Šantavec Sob -9,-7,-9 0:3 25:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Zal Šesek Ves 5,-5,-9,-8 1:3 33:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Jamnik K-S 7,9,7 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Demšar Škl 6,7,9 3:0 33:22
09.03.2024 4. SNTL 2023/2024, 7. krog - B2 II : Savinja Žalec I
8. tekma pic Andraž Kramžar B2 II 10,-9,8,-5,-8 2:3 45:51
6. tekma pic Urban Ekar B2 II 4,7,-7,14 3:1 45:36
4. tekma pic David Kne B2 II -8,-6,8,6,-8 2:3 44:47
1. tekma pic David Kne B2 II -4,-6,9,12,-8 2:3 43:54
09.03.2024 4. SNTL 2023/2024, 7. krog - B2 III : Savinja Žalec I
6. tekma pic Nejc Kokoravec B2 III -8,5,5,8 3:1 41:29
4. tekma pic Jakob Križaj B2 III 5,7,6 3:0 33:18
1. tekma pic Jaka Krpič Vodnik B2 III 11,7,5 3:0 35:23
17.02.2024 4. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja Žalec I : Ljubljana
6. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana 6,-9,-6,-11 1:3 37:41
2. tekma pic Dejan Kremžar Ljubljana 7,7,5 3:0 33:19
17.02.2024 4. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja Žalec I : Metlika
8. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 8,-4,-7,-7 1:3 29:41
5. tekma pic Gabriel Juratović Metlika 2,7,5 3:0 33:14
3. tekma pic Žiga Matekovič Metlika 8,7,2 3:0 33:17
1. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 9,8,5 3:0 33:22
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Savinja ZIT I : Savinja Žalec I
8. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT I -3,-5,-8 0:3 16:33
4. tekma pic Lovro Šinkovec Savinja ZIT I 6,4,11 3:0 35:21
1. tekma pic Miha Fatur Savinja ZIT I -4,4,-10,-7 1:3 32:38
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Savinja Žalec I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan -6,9,-8,9,-1 2:3 37:51
2. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan -7,5,7,-3,-14 2:3 46:50
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja Žalec I
2. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 9,-5,-7,-6 1:3 29:42
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 2. krog - SU : Savinja Žalec I
8. tekma pic Jaka Škofljanc SU 7,-7,-10,5,-5 2:3 44:46
4. tekma pic Mark Gazvoda SU -3,-3,-4 0:3 10:33
1. tekma pic Žan Simončič SU 8,4,10 3:0 34:22
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Škofja Loka : Savinja Žalec I
2. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -7,6,-9,5,9 3:2 49:42
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Savinja Žalec I : B2 I
5. tekma pic Andraž Kramžar B2 I -8,5,-10,8,-10 2:3 50:48
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Savinja Žalec I : Mengeš
6. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš -5,-10,-9 0:3 24:34
3. tekma pic Luka Jokič Mengeš -9,-9,-4 0:3 22:33
13.01.2024 4. SNTL 2023/2024, 5. krog - Savinja Žalec I : Cirkovce II
5. tekma pic Aljaž Ferenčič Cirkovce II -7,4,7,5 3:1 40:27
3. tekma pic Jan Širec Cirkovce II -6,4,2,5 3:1 39:22
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Mitja Erzetič Vrt 6,-9,-3,-9 1:3 32:39
Top, 6. krog pic Blaž Pandev Int -8,-9,-7 0:3 24:33
Top, 5. krog pic Filip Mušić K-S -9,-8,7,8,-11 2:3 50:50
Top, 4. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Žal 9,7,-7,5 3:1 40:32
Top, 3. krog pic Matic Vertuš Krka 5,6,11 3:0 35:22
Top, 2. krog pic Aleks Koželj Žal -8,-2,9,-5 1:3 26:42
Top, 1. krog pic Mihajlo Pauković Arr 6,8,11 3:0 35:25
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob -5,-8,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jernej Rotar K-S 3,4,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -7,-4,-8 0:3 19:33
11.11.2023 4. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec I : B2 II
7. tekma pic Vitan Likozar B2 II 4,5,9 3:0 33:18
4. tekma pic Klemen Belehar B2 II 9,3,-8,-3,9 3:2 44:43
1. tekma pic Klemen Belehar B2 II 8,10,-14,9 3:1 48:43
11.11.2023 4. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec I : B2 III
4. tekma pic Nejc Kokoravec B2 III 5,6,9 3:0 33:20
1. tekma pic Jakob Križaj B2 III 9,7,4 3:0 33:20
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav 9,9,6 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Roj Klopčič PPR -4,-5,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S -4,-8,9,-6 1:3 29:42
28.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 2. krog - Ljubljana : Savinja Žalec I
3. tekma pic Miha Mihelčič Ljubljana 5,6,-12,-4,10 3:2 50:46
28.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 2. krog - Metlika : Savinja Žalec I
7. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 9,4,3 3:0 33:16
3. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -5,5,-2,-8 1:3 26:38
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Urban Janc Ljub -3,-8,10,-7 1:3 30:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -8,-9,-9 0:3 26:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Svit Kadunc ŠNT 5,8,-3,9 3:1 36:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Črnčec Mb - ZM 8,8,5 3:0 33:21
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Blaž Pandev Int -9,-5,-3 0:3 17:33
Top, 6. krog pic Filip Mušić K-S 0,0,0 3:0 33:0
Top, 5. krog pic Tej Zupanec Sav 7,6,6 3:0 33:19
Top, 4. krog pic Rene Hedl Sav 7,8,-8,6 3:1 41:32
Top, 3. krog pic Matic Vertuš Krka -10,-6,7,7,9 3:2 49:46
Top, 2. krog pic Mihajlo Pauković Arr -6,6,9,8 3:1 39:34
Top, 1. krog pic Aleks Koželj Sav 7,-4,9,-8,-8 2:3 42:49
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Blaž Pandev Int 7,-8,8,-5,-2 2:3 37:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 8,-6,-9,-10 1:3 36:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Lah K-S 8,6,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int -9,5,9,5 3:1 42:30
18.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 8. krog - Savinja V : Savinja IV
8. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja V 7,-3,-8,-6 1:3 28:40
7. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja V -9,-10,9,-5 1:3 35:43
5. tekma pic Urban Zavasnik Savinja V 6,3,6 3:0 33:15
3. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja V 9,9,-7,-5,6 3:2 45:46
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Jan Kromar Men -9,-8,7,9,-3 2:3 42:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Mušić K-S 9,-9,-5,7,-9 2:3 45:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 0,0,0 3:0 33:0
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Cirkovce : Savinja IV
7. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -8,-3,-7 0:3 18:33
6. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -8,-4,-2 0:3 14:33
2. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -12,10,4,-7,-5 2:3 47:50
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Sobota II : Savinja IV
7. tekma pic Luka Šantavec Sobota II -7,8,2,7 3:1 40:28
6. tekma pic Luka Šantavec Sobota II 9,-3,9,-8,8 3:2 44:48
2. tekma pic Dominik Maček Sobota II -6,-8,-3 0:3 17:33
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Savinja IV : B2 I Bendl
8. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -4,-6,-8 0:3 18:33
7. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 12,-8,-7,7,-4 2:3 44:52
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Savinja IV : Škofja Loka
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -9,-5,-8 0:3 22:33
6. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -6,-5,-8 0:3 19:33
3. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -5,-4,-5 0:3 14:33
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja III : Cirkovce
6. tekma pic Jan Širec Cirkovce 7,9,3 3:0 33:19
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Kema Murexin : Savinja III
4. tekma pic Tai Puhan Kema Murexin 11,-7,6,-7,7 3:2 49:46
1. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin -6,-6,-3 0:3 15:33
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Savinja III : Sobota
4. tekma pic Aljoša Grčar Sobota 4,7,5 3:0 33:16
2. tekma pic Maks Bagari Sobota 2,2,10 3:0 34:14
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Inter Diskont II : Savinja IV
7. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -13,-7,9,-9 1:3 40:46
2. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 8,-10,-6,8,-6 2:3 44:50
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Vesna II : Savinja IV
7. tekma pic Peter Zlodej Vesna II -8,-11,-6 0:3 25:35
2. tekma pic Martin Janežič Vesna II 4,-9,-6,-8 1:3 34:37
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Adam Rakun Men -1,7,-9,3,-9 2:3 41:43
Top, 6. krog pic Bor Brodnjak K-S -7,10,-7,-7 1:3 33:43
Top, 5. krog pic Matic Vertuš Krka 6,8,9 3:0 33:23
Top, 4. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -6,-6,-8 0:3 20:33
Top, 3. krog pic Zal Šesek Ves 8,-9,-4,7,-10 2:3 45:49
Top, 2. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 8,-8,-7,-5 1:3 31:41
Top, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU 6,-11,7,-3,-9 2:3 45:48
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič K-S -7,-8,-4 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Sven Pucihar Škl 6,10,-11,-8,-15 2:3 57:57
Kvalifikacije, 1. krog pic Mateo Ilić Arr 9,-8,8,-5,6 3:2 46:45
26.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 4. krog - Savinja IV : Savinja V
7. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja V 5,-5,6,-9,6 3:2 47:39
1. tekma pic Rene Hedl Savinja V 9,9,-8,7 3:1 41:36
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Savinja IV : Cirkovce
6. tekma pic Tilen Križanec Cirkovce -7,9,-9,-6 1:3 33:42
3. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -7,-9,-5 0:3 21:33
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Savinja IV : Sobota II
9. tekma pic Nejc Titan Sobota II -4,4,3,-12,6 3:2 49:38
7. tekma pic Luka Šantavec Sobota II -8,6,3,-5,10 3:2 47:41
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - B2 I Bendl : Savinja IV
7. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 9,2,-4,4 3:1 37:26
6. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl 13,5,-7,-8,-7 2:3 48:51
2. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -5,-6,-5 0:3 16:33
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Miha Podobnik Log -3,-0,-3 0:3 6:33
Finalni del, 1. krog pic Tim Stajnko Ves 6,5,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -2,9,-7,7,-8 2:3 39:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Klešnik Ves -11,9,-10,7,11 3:2 56:52
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 2. krog pic Darko Jamšek Int -8,-2,-8 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 -6,-4,-7 0:3 17:33
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Savinja IV : Inter Diskont II
7. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -5,-6,5,-6 1:3 28:38
5. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -5,-6,9,-8 1:3 30:42
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Savinja IV : Vesna II
7. tekma pic Jože Urh Vesna II -6,-7,-10 0:3 23:34
5. tekma pic Jože Urh Vesna II -3,-6,-10 0:3 19:34
1. tekma pic Mark Dimnik Vesna II -7,10,-9,11,-8 2:3 49:54
11.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Mengeš I : Savinja III
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -5,-3,-7 0:3 15:33
11.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja III : Logatec
5. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 5,-5,8,-9,-4 2:3 40:46
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -5,-8,-7 0:3 20:33
11.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Savinja III : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 9,-6,-4,-8 1:3 29:42
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 8,-7,-4,-5 1:3 27:41
Top, 6. krog pic Jure Kraker Muta 10,-2,-3,-6 1:3 23:43
Top, 5. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -5,7,-12,-9 1:3 37:43
Top, 4. krog pic Maj Murn ŠD SU -6,-7,-5 0:3 18:33
Top, 3. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 7,-9,-4,9,-5 2:3 40:49
Top, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 6,9,-6,-5,-2 2:3 35:48
Top, 1. krog pic Mark Dimnik Ves -9,-11,8,-4 1:3 35:43
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S -8,8,8,10 3:1 42:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Kolle Ves -7,-8,-9 0:3 24:33
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -8,-8,7,-5 1:3 32:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 8,-4,-6,-1 1:3 22:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Ivančič Arr 8,-7,8,7 3:1 40:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Ivo Frank Log 7,8,8 3:0 33:23
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - Savinja IV : Savinja III
2. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -3,-1,-7 0:3 11:33
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Logatec : Savinja IV
6. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -8,-9,-9 0:3 26:33
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-4,-5 0:3 13:33
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jovanović Sav -7,-9,-6 0:3 22:33
Finalni del, 2. krog pic Jure Kraker Muta 6,5,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men 4,9,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Ivo Frank Log 9,8,5 3:0 33:22
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Savinja IV : Krka II
9. tekma pic Matic Vertuš Krka II 9,-6,5,-8,-6 2:3 42:47
5. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II 10,11,7 3:0 36:28
1. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -8,-7,-8 0:3 23:33
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - SU II : Savinja IV
7. tekma pic Mark Gazvoda SU II -9,-10,-5 0:3 24:34
5. tekma pic Patrik Blažević SU II 8,8,6 3:0 33:22
3. tekma pic Maj Murn SU II -7,9,-6,-5 1:3 29:42
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Vrhnika : Savinja IV
2. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -7,5,-5,-7 1:3 30:38
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Savinja IV : B2 BENDL
6. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -8,-5,-6 0:3 19:33
3. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -10,-9,-4 0:3 23:34
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja IV : Gorica
3. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -9,-5,-5 0:3 19:33
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja IV : Logatec
6. tekma pic Jaka Sedej Logatec 10,11,4 3:0 36:25
3. tekma pic Miha Podobnik Logatec -6,-7,-8 0:3 21:33
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja IV : Škofja Loka
5. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -4,-1,-8 0:3 13:33
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Krka II : Savinja IV
2. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II -8,-7,-8 0:3 23:33
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Metlika : Savinja IV
9. tekma pic Gašper Simonič Metlika 4,8,3 3:0 33:15
6. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 7,5,2 3:0 33:14
2. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 9,-4,-14,-7 1:3 36:47
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -9,-4,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -9,-6,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihajlo Pauković Arr 8,2,13 3:0 37:23
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Savinja IV : SU II
7. tekma pic Andraž Zupančič SU II -4,-7,-1 0:3 12:33
4. tekma pic Maj Murn SU II -9,-6,-9 0:3 24:33
2. tekma pic Jure Gruden SU II 8,7,7 3:0 33:22
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Savinja IV : Vrhnika
3. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -7,-7,-6 0:3 20:33
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -5,-8,8,-9 1:3 33:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -4,-7,-11 0:3 22:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Tian Hajšek Cir 8,4,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Sedej Log 9,8,6 3:0 33:23
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Gorica : Savinja IV
2. tekma pic Tarik Šaćirović Gorica -4,5,8,-7,-6 2:3 39:46
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Letrika : Savinja IV
6. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -7,-9,-7 0:3 23:33
2. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -6,-3,-2 0:3 11:33
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja II
1. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -4,-9,-2 0:3 15:33
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja II : Muta
5. tekma pic Blaž Lapajne Muta -8,-4,-5 0:3 17:33
2. tekma pic Jure Kraker Muta -8,-5,-6 0:3 19:33
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Savinja II : Vesna I
3. tekma pic Domen Grčar Vesna I 8,-8,-6,9,10 3:2 48:49
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Luka Jokič Men -8,-7,-6 0:3 21:33
Finalni del, 1. krog pic Lovro Križnič B2 -7,4,5,3 3:1 40:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU -8,-6,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Balanč B2 4,3,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Potrbin PPR 2,2,-6,2 3:1 39:17
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - Vesna : Savinja I
3. tekma pic Tim Stajnko Vesna 7,-10,12,-7,-7 2:3 49:53
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 8,12,-9,-8,-7 2:3 49:53
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja I : Logatec
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec -6,-3,-2 0:3 11:33
2. tekma pic Žan Okorn Logatec -4,8,-7,7,-7 2:3 40:48
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja I : Krka I
3. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka I 9,-13,7,-6,-8 2:3 49:53
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - Krka II : Savinja III
2. tekma pic Alen Bećirević Krka II -7,-8,-4 0:3 19:33
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja I : Krka II
3. tekma pic Filip Goršič Krka II 3,3,10 3:0 34:16
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Arrigoni : Savinja I
3. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni 7,4,7 3:0 33:18
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log 9,-10,5,7 3:1 43:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -7,-9,-9 0:3 25:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 6,-5,10,-9,-11 2:3 48:51
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Savinja III : Škofja Loka
5. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -3,10,-7,-7 1:3 29:43
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Savinja III : Vrhnika
5. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -3,-5,-5 0:3 13:33
1. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 9,-5,-8,-4 1:3 28:42
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - Savinja III : Gorica
9. tekma pic Lan Koglot Gorica -4,-3,9,-4 1:3 22:42
5. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -6,7,-7,-11 1:3 35:42
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Alain Zboržil Arr 5,-8,-8,-7 1:3 34:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub -9,-6,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Vidmar Krka 8,-8,-9,9,9 3:2 50:48
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Alain Zboržil Arr 6,-6,-2,-4 1:3 23:39
Kvalifikacije, 2. krog pic David Grad Men -8,-7,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 -7,-6,-8 0:3 21:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Sapač Sob 9,11,-4,5 3:1 39:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -3,-11,-7 0:3 21:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Kramžar Men -7,-10,-3 0:3 20:34
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Savinja II : Mengeš I
3. tekma pic David Grad Mengeš I -7,-11,12,-5 1:3 37:47
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja II : Škofja Loka
8. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 4,4,8 3:0 33:16
6. tekma pic Jaka Kalan Škofja Loka -10,9,4,5 3:1 43:30
3. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -4,-8,-7 0:3 19:33
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Maks Tomšič Škl 2,3,3 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -6,-6,8,-5 1:3 28:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM -11,7,-3,-4 1:3 29:42
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -6,10,9,-0,8 3:2 40:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Smole Justin Log -6,-7,-3 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob -4,-7,-2 0:3 13:33
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Vid Nared K-S -5,-11,-8 0:3 24:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Križnič B2 7,10,-9,-8,-9 2:3 49:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Mateo Ilić Arr 3,-8,4,12 3:1 44:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Klešnik Ves -6,-5,-7 0:3 18:33
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Savinja II : Mengeš II
5. tekma pic Nik Lagoja Mengeš II -8,-2,-1 0:3 11:33
1. tekma pic Adam Rakun Mengeš II -2,-4,-8 0:3 14:33
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja II : Vesna I
5. tekma pic Peter Zlodej Vesna I -2,-6,-2 0:3 10:33
1. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna I -6,-3,-4 0:3 13:33
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Savinja II : Logatec
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,-3,-5 0:3 11:33
1. tekma pic Bine Rakušček Logatec -7,-3,-2 0:3 12:33
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Savinja II : Krka
5. tekma pic Matic Vertuš Krka -4,-5,-3 0:3 12:33
1. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka -5,-5,-6 0:3 16:33
Skupaj: 35,42 % 85:155 362:516 7411:8236
Preskoči na orodno vrstico