NTZS

Mitja Erzetič
pic
Podatki o igralcu
Id 3754
Št. tekmovalne izkaznice 036/18/19
Starost 14 let (letnik 2009)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 07.04.2024 6 3 3880 3880
mladinci 17.03.2024 22 23 1580 1580
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Lovro Ažman 1:0 3:0
pic Benjamin Bećirević 0:2 0:6
pic Amel Beganović 1:0 3:0
pic Klemen Belehar 0:1 1:3
pic Luka Belina 1:0 3:0
pic Patrik Blažević 2:0 6:0
pic May Bočko 2:2 6:7
pic Marko Brajkovič 1:1 3:4
pic Robert Brajkovič 1:0 3:1
pic Aljaž Brezovnik 6:1 20:9
pic Bor Brodnjak 0:8 2:24
pic Luka Čačić Blažek 2:7 16:23
pic Žan Caf 1:0 3:0
pic Uroš Cerar 1:2 5:7
pic Kristian Čerin 0:1 1:3
pic Matic Čopar 0:1 0:3
pic Mark Dimnik 1:1 2:3
pic Mark Drevenšek 1:0 3:0
pic Sven Drljača 1:0 3:0
pic Urban Ekar 1:0 3:0
pic Miha Fatur 2:3 9:12
pic Tristan Franko 1:0 3:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 0:3 3:9
pic Tim Gasparič 1:0 3:0
pic Mark Gazvoda 0:2 1:6
pic Martin Gerkšič 1:0 3:2
pic Urban Glavič 1:0 3:0
pic Nejc Golob Rituper 1:0 3:1
pic Aljaž Goltnik 0:1 0:3
pic Boris Govednik 0:1 1:3
pic Rok Grasselli 0:2 2:6
pic Jure Gruden 1:0 3:0
pic Tian Hajšek 2:0 6:1
pic Rene Hedl 3:2 11:7
pic Domen Hohnjec 0:3 0:9
pic Miha Homan 2:3 7:12
pic Mateo Ilić 3:1 10:5
pic Tine Ivančič 0:1 0:3
pic Erazem Janc 0:1 0:3
pic Urban Janc 2:3 10:11
pic Aljaž Janžekovič 1:0 3:0
pic Primož Jazbič 0:3 3:9
pic Janez Jedlovčnik 2:1 6:5
pic Timotej Jerina 0:2 1:6
pic Đorđe Jerković 1:0 3:0
pic Jošt Jevšnikar 2:1 7:5
pic Žiga Jevšnikar 1:0 3:0
pic Luka Jokič 0:4 0:12
pic Dejan Jovanović 0:1 0:3
pic Gabriel Juratović 1:0 3:0
pic Svit Kadunc 3:0 9:0
pic Matic Kaiser 0:1 1:3
pic Jaka Kanc 0:2 0:6
pic Ji Kejun 4:0 12:1
pic Anže Kelhar 1:0 3:0
pic Slavko Keršič 0:1 0:3
pic Bor Klešnik 0:1 0:3
pic David Kne 1:1 5:3
pic Lan Koglot 0:4 2:12
pic Nejc Kokoravec 2:0 6:0
pic Tomi Konjedic 2:0 6:0
pic Žiga Korelc 1:0 3:0
pic Aleks Koren 2:8 9:25
pic Maj Koršič 1:0 3:0
pic Lovrenc Košir 1:0 3:1
pic Lukas Košir 1:0 3:0
pic Aleks Koželj 1:9 10:27
pic Tajan Kozmik Ilić 1:0 3:0
pic Jaka Krajnc 3:0 9:0
pic Jure Kraker 0:2 1:6
pic Urban Kralj 2:0 6:0
pic Andraž Kramžar 0:1 0:3
pic Jan Krč 0:4 2:12
pic Jakob Križaj 4:0 12:0
pic Tine Krpan 0:1 0:3
pic Brin Kunstelj 0:7 2:21
pic Blaž Lapajne 0:2 1:6
pic Lovro Lešnik 0:1 2:3
pic Luka Likar 0:1 0:3
pic Rok Likar 1:1 3:4
pic Jan Lipič 0:1 0:3
pic Jan Loboda 1:0 3:0
pic Nejc Lukan 1:0 3:0
pic Maks Maček 2:0 6:1
pic Patrik Macele 1:0 3:0
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:0
pic Filip Margon 3:0 9:3
pic Tim Marguč 1:0 3:0
pic Vid Marinšek 2:0 6:0
pic Aleks Mastikosa 1:0 3:0
pic Tit Matzele 1:0 3:1
pic Smiljan Mekicar 0:3 0:9
pic Gaj Memedović 3:0 9:0
pic Žiga Mihelič 1:0 3:0
pic Tomaž Mihelj 0:4 1:12
pic Aleksandar Miščević 2:5 9:18
pic Filip Miščević 5:1 15:4
pic Maj Murn 0:2 1:6
pic Filip Mušić 4:2 14:12
pic Vid Nared 0:1 0:3
pic Jakob Narobe 2:0 6:0
pic Gašper Nemanič 1:0 3:0
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:2 1:6
pic Matija Novel 0:1 0:3
pic Saša Obradović 1:0 3:0
pic Miha Omahen 0:1 0:3
pic Mitja Omerzel 0:1 1:3
pic Tibor Ožanič 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 3:6 17:22
pic Mihajlo Pauković 3:3 14:12
pic Brin Peperko 4:0 12:2
pic Tomaž Pertovt 1:0 3:1
pic Tjaš Petrovčič 2:3 7:11
pic Jure Pintar 1:0 3:0
pic Lovro Plahanc 1:0 3:0
pic Jakob Plajnšek 1:0 3:2
pic Vitan Plajnšek 4:0 12:8
pic Oskar Poberaj 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:5 1:15
pic Maks Poje 1:0 3:0
pic Marko Potrbin 1:0 3:0
pic Matic Požek 1:0 3:0
pic Luka Pšenič 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 1:2 6:6
pic Bine Rakušček 0:1 0:3
pic Dominik Rebič 1:0 3:2
pic Amadej Rešetič 1:0 3:2
pic Anže Rogelj 3:0 9:0
pic Ažbe Rogelj 2:0 6:1
pic Tine Rosenstein 1:0 3:0
pic Jaka Rutar 1:0 3:1
pic Aid Ružnić 1:0 3:0
pic Tarik Šaćirović 0:1 0:3
pic Nejc Šalamon 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 1:1 4:5
pic Žan Šarc 1:0 3:1
pic Nino Šegula 0:1 0:3
pic Vid Semprimožnik 2:0 6:1
pic Zal Šesek 3:0 9:3
pic Žan Simončič 1:0 3:0
pic Jan Širec 1:0 3:0
pic Tai Širec 1:0 3:0
pic Matic Skubic 2:0 6:2
pic Aljaž Škufca 1:0 3:0
pic Jure Smodiš 0:2 0:6
pic Tine Smole Justin 0:2 0:6
pic Rok Špendov 2:1 6:6
pic Gašper Srebočan Čebela 0:3 2:9
pic Tim Stajnko 1:3 6:9
pic Aleks Stepančič 1:4 6:14
pic Luka Stražišar 0:1 0:3
pic Žan Šuligoj 0:1 1:3
pic Simon Švegelj 1:0 3:0
pic Jan Švigelj 1:0 3:0
pic Anej Svržnjak 1:1 4:5
pic Tine Tement 1:0 3:1
pic Nejc Titan 2:0 6:1
pic Viktor Tkalec 1:0 3:0
pic Drago Torkar 1:1 3:5
pic Ilan Toromanović 1:0 3:0
pic Urh Trtnik 1:0 3:1
pic Tiber Turnšek Kovač 3:0 9:2
pic Timo Urbas 1:0 3:0
pic Žan Valantič 1:0 3:0
pic Matic Vertuš 3:0 9:1
pic Žan Vidmar 0:1 1:3
pic Žiga Vidmar 1:4 6:12
pic Brin Vovk Petrovski 0:3 1:9
pic Gašper Žagar 2:0 6:1
pic Lenart Zalar Schroers 1:0 3:1
pic Nejc Zavasnik 3:2 9:11
pic Urban Zavasnik 1:0 3:0
pic Jaka Zelko 2:0 6:0
pic Gašper Žirovnik Remenih 1:0 3:0
pic Bine Žličar 1:0 3:0
pic Peter Zlodej 0:1 0:3
pic David Zrnić 1:0 3:0
pic Andraž Zupančič 0:4 2:12
pic Blaž Zupančič 1:0 3:1
Skupaj: 201:194 711:692
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Vrtojba kadeti
2022/2023 NTK Vrtojba kadeti
2021/2022 NTK Vrtojba mlajši kadeti
2020/2021 NTK Vrtojba mlajši kadeti
2019/2020 NTK Vrtojba mlajši kadeti
2018/2019 NTK Vrtojba mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 16. 06.04.2024 - 07.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
9. - 16. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
3. - 4. 03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete, Luče
20. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
6. 17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 32. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
9. - 16. 12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
3. - 4. 08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
5. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 32. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
8. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
5. - 8. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
33. - 44. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
5. - 8. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
4. 28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
12. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
17. - 32. 23.04.2022 - 24.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
49. - 92. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 32. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
3. - 4. 30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
15. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 32. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
9. - 16. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
33. - 42. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
37. - 72. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 26. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 37 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 06.04.2024 - 07.04.2024 pic Neža Horvat X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
1. 06.04.2024 - 07.04.2024 pic Urban Janc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Luka Čačić Blažek M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Petra Pia Fornazarič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
5. - 8. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Luka Čačić Blažek M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
3. - 4. 23.04.2022 - 24.04.2022 pic Luka Čačić Blažek M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
33. - 46. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Luka Čačić Blažek M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Tjaš Petrovčič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Petra Pia Fornazarič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Petra Pia Fornazarič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Anže Podberšič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 22.05.2021 - 23.05.2021 pic Anže Podberšič M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 32. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Anže Podberšič M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 32. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Lovro Križnič M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
Skupaj: 14 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
06.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic May Bočko B2 -4,-9,-5 0:3 18:33
Finalni del, 2. krog pic Jaka Krajnc Žal 6,7,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Tiber Turnšek Kovač Žal 8,4,-6,6 3:1 39:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomi Konjedic Gor 3,4,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Tai Širec Cir 1,4,4 3:0 33:9
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - B2 I Bendl : Vrtojba
5. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -7,-8,-7 0:3 22:33
2. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -4,-3,-7 0:3 14:33
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Škofja Loka : Vrtojba
9. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -13,-7,-7 0:3 27:37
5. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -13,3,-3,-6 1:3 33:40
2. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 5,4,10 3:0 34:19
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Domen Hohnjec Sav -9,-2,-3 0:3 14:33
Finalni del, 2. krog pic Brin Peperko K-S -9,3,5,4 3:1 42:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Brezovnik Žal -8,8,6,-8,9 3:2 49:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Vitan Plajnšek Cir -7,7,-10,5,4 3:2 50:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Narobe Škl 3,7,4 3:0 33:14
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Vrtojba : Melamin
5. tekma pic Gašper Žagar Melamin 2,4,3 3:0 33:9
3. tekma pic Gaj Memedović Melamin 2,2,5 3:0 33:9
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Vrtojba : Vrhnika
6. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -7,7,8,9 3:1 40:35
03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Aleks Koren Cir -5,-8,-5 0:3 18:33
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Brezovnik Žal 11,8,-8,7 3:1 43:37
Finalni del, osmina finala pic Vitan Plajnšek Cir -11,4,-9,9,4 3:2 53:41
Finalni del, 2. krog pic Matic Skubic Vrh 9,-8,4,-3,8 3:2 44:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Maks Maček ŠNT 6,8,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Dominik Rebič Škl 0,6,-9,-8,5 3:2 50:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Jevšnikar K-S 5,7,0 3:0 33:12
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Vrtojba : Savinja ZIT II
4. tekma pic Domen Hohnjec Savinja ZIT II -3,-2,-3 0:3 8:33
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Mengeš : Vrtojba
9. tekma pic Timotej Jerina Mengeš -7,-2,-1 0:3 10:33
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - SU : Vrtojba
2. tekma pic Mark Gazvoda SU -4,-3,-7 0:3 14:33
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Vrtojba
4. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont -4,-8,-6 0:3 18:33
1. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont -9,-3,4,-6 1:3 29:37
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec I : Vrtojba
6. tekma pic Luka Pšenič Savinja Žalec I 3,4,9 3:0 33:16
2. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec I -7,-10,-1 0:3 18:34
21.01.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Savinja Žalec ZIT
7. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec ZIT -9,6,9,-8,-9 2:3 48:48
4. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec ZIT 9,-11,-10,9,-5 2:3 48:54
2. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja Žalec ZIT 6,4,7 3:0 33:17
21.01.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - Vrtojba : Cirkovce I
9. tekma pic Jakob Plajnšek Cirkovce I 7,3,-8,-9,0 3:2 50:32
5. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I -2,-8,-4 0:3 14:33
1. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce I 8,-7,-9,7,4 3:2 49:41
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Vrtojba : Šentjošt
5. tekma pic Svit Kadunc Šentjošt 9,5,6 3:0 33:20
1. tekma pic Maks Maček Šentjošt 12,6,-11,6 3:1 47:37
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Savinja Žalec II
3. tekma pic Jaka Krajnc Savinja Žalec II 10,6,5 3:0 34:21
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Vrtojba : Arrigoni
7. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -15,-10,9,-7 1:3 43:49
4. tekma pic Ji Kejun Arrigoni 7,8,-7,6 3:1 40:32
2. tekma pic Filip Margon Arrigoni -10,8,-5,6,10 3:2 49:47
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Vrtojba : Vrhnika
3. tekma pic Matic Skubic Vrhnika 3,6,5 3:0 33:14
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Vesna II
3. tekma pic Žiga Mihelič Vesna II 2,1,2 3:0 33:5
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Vrtojba : Preserje
4. tekma pic Anže Rogelj Preserje 4,8,8 3:0 33:20
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Rakek : Vrtojba
4. tekma pic Timo Urbas Rakek 6,2,7 3:0 33:15
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Vrtojba : B2
5. tekma pic David Zrnić B2 2,7,3 3:0 33:12
1. tekma pic Sven Drljača B2 4,1,1 3:0 33:6
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Gorica : Vrtojba
10. tekma pic Rok Likar Gorica -1,6,8,5 3:1 34:30
7. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -6,-8,9,-2 1:3 27:42
3. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 8,-4,-9,10,9 3:2 47:49
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Tomaž Pertovt Žal -6,9,3,9 3:1 39:32
Top, 6. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Žal -8,-7,-10 0:3 25:34
Top, 5. krog pic Matic Vertuš Krka 7,6,3 3:0 33:16
Top, 4. krog pic Aleks Koželj Žal -6,-4,-7 0:3 17:33
Top, 3. krog pic Mihajlo Pauković Arr -4,7,-8,9,5 3:2 45:43
Top, 2. krog pic Filip Mušić K-S 9,-5,-5,11,-12 2:3 46:56
Top, 1. krog pic Blaž Pandev Int -12,-10,9,13,-6 2:3 54:59
17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete 2023/2024
Top, 7. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -4,-10,8,-11 1:3 36:44
Top, 6. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -10,-10,-8 0:3 28:35
Top, 5. krog pic Urban Janc Ljub -3,-7,9,-5 1:3 26:42
Top, 4. krog pic Aljaž Brezovnik Žal 7,5,-11,7 3:1 44:32
Top, 3. krog pic Aleks Koren Cir -9,-2,-7 0:3 18:33
Top, 2. krog pic Aleks Koželj Žal -9,4,-6,-5 1:3 31:37
Top, 1. krog pic Filip Miščević Vrt 11,10,-6,9 3:1 42:41
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Inter Diskont II : Vrtojba
5. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -10,-5,-6 0:3 21:34
2. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -10,8,-6,-8 1:3 35:42
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Mura Sobota II : Vrtojba
9. tekma pic Viktor Tkalec Mura Sobota II 8,6,7 3:0 33:21
5. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -8,8,-7,4,10 3:2 49:44
2. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II 14,5,9 3:0 38:28
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Miha Homan Int -5,-6,8,-9 1:3 31:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihajlo Pauković Arr 8,8,-6,-5,-5 2:3 38:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Tit Matzele Men 5,10,-7,6 3:1 41:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Tement Mb - ZM -8,6,5,9 3:1 41:31
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vrtojba : B2 I Bendl
10. tekma pic May Bočko B2 I Bendl -7,10,7,7 3:1 41:35
6. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 10,-8,-9,-7 1:3 36:43
2. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl 7,-4,6,9 3:1 37:33
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vrtojba : Škofja Loka
6. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -9,-5,9,-6 1:3 31:42
2. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -7,-8,4,6,-9 2:3 46:43
12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic May Bočko B2 -7,-7,-3 0:3 17:33
Finalni del, 2. krog pic Svit Kadunc ŠNT 2,8,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Tiber Turnšek Kovač Žal 9,9,7 3:0 33:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Lukas Košir ŠD SU 7,9,2 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Poberaj Gor 6,3,3 3:0 33:12
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Melamin : Vrtojba
5. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -5,-4,-6 0:3 15:33
2. tekma pic Gaj Memedović Melamin 3,5,7 3:0 33:15
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Vrhnika : Vrtojba
7. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -3,-4,-1 0:3 8:33
3. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -4,-7,-6 0:3 17:33
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Arrigoni II
6. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 10,4,7 3:0 34:21
2. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -10,7,8,3 3:1 43:30
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Logatec
6. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -4,-8,-9 0:3 21:33
2. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -6,-7,7,-5 1:3 29:40
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Timotej Jerina Men 1,-2,-4,-7 1:3 24:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Zavasnik Sav -9,-5,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tian Hajšek Cir 10,-6,6,1 3:1 40:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Pintar Škl 2,9,3 3:0 33:14
08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Aleks Koželj Žal -9,3,-14,-7 1:3 41:41
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Brezovnik Žal 9,8,5 3:0 33:22
Finalni del, osmina finala pic Žan Šarc Men -5,9,5,7 3:1 38:32
Finalni del, 2. krog pic Nejc Šalamon Žal 6,9,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Valantič Arr 1,6,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Ažbe Rogelj Pres 3,2,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Narobe Škl 3,4,5 3:0 33:12
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vrtojba : Gorica
10. tekma pic Lan Koglot Gorica -6,-5,-5 0:3 16:33
6. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -13,-10,8,-7 1:3 41:46
2. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -6,-2,-7 0:3 15:33
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Aleks Koželj Sav -3,8,-7,-11 1:3 32:43
Top, 6. krog pic Luka Jokič Men -5,-2,-8 0:3 15:33
Top, 5. krog pic Bor Brodnjak K-S -6,-12,-7 0:3 25:36
Top, 4. krog pic Aleks Koren Cir -6,-11,-4 0:3 21:35
Top, 3. krog pic Urban Janc Ljub 10,-8,-12,-5 1:3 37:46
Top, 2. krog pic Blaž Pandev Int 8,-5,8,11 3:1 40:38
Top, 1. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 9,-6,-8,9,5 3:2 47:45
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -12,-1,-5 0:3 18:36
Finalni del, 1. krog pic Filip Mušić K-S 9,9,8 3:0 33:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Marinšek Log 3,3,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 7,-6,-8,-4 1:3 29:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Janc Ljub -7,-7,9,12,9 3:2 50:52
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - Krka II : Vrtojba
9. tekma pic Žiga Vidmar Krka II -9,-7,5,-5 1:3 32:38
4. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -9,-2,-7 0:3 18:33
1. tekma pic Matic Vertuš Krka II 3,6,6 3:0 33:15
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - Metlika : Vrtojba
4. tekma pic Patrik Macele Metlika 3,2,1 3:0 33:6
1. tekma pic Gabriel Juratović Metlika 4,1,3 3:0 33:8
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Rene Hedl Sav 8,-9,-8,6,-9,-8 2:4 56:58
Finalni del, osmina finala pic Miha Homan Int 7,-4,7,-11,5 3:2 48:43
Finalni del, 2. krog pic Urh Trtnik Men 8,-7,13,3 3:1 44:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Jošt Jevšnikar Int 6,7,-12,4 3:1 45:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Simončič ŠD SU 7,8,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Golob Rituper Men -12,9,9,8 3:1 45:40
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Vrtojba : B2 II
8. tekma pic Jakob Križaj B2 II 7,7,7 3:0 33:21
4. tekma pic David Kne B2 II 8,13,-4,-7,-9 2:3 46:54
2. tekma pic Slavko Keršič B2 II -5,-6,-5 0:3 16:33
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Vrtojba : Melamin
4. tekma pic Gaj Memedović Melamin 1,3,2 3:0 33:6
2. tekma pic Gašper Žagar Melamin 9,-9,7,10 3:1 43:37
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -7,-5,-8 0:3 20:33
Finalni del, 1. krog pic Mihajlo Pauković Arr -2,2,7,6 3:1 35:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log 9,-3,-5,-2 1:3 21:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Peperko K-S 4,7,3 3:0 33:14
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Filip Miščević Vrt -3,-2,-4 0:3 9:33
Finalni del, 2. krog pic Urban Kralj B2 4,5,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Kralj B2 6,2,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Marko Potrbin PPR 2,5,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Gasparič ŠNT 9,1,6 3:0 33:16
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Arrigoni II : Vrtojba
6. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 6,-9,-6,-6 1:3 32:39
2. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 6,-6,-4,10,-9 2:3 42:49
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Vrhnika : Vrtojba
6. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 12,8,-9,-5,-4 2:3 43:53
2. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -8,-6,-6 0:3 20:33
12.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - Letrika : Mengeš II
3. tekma pic Jaka Rutar Mengeš II -9,5,6,7 3:1 42:29
12.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - Letrika : Arrigoni
8. tekma pic Ji Kejun Arrigoni 7,10,12 3:0 37:29
6. tekma pic Filip Margon Arrigoni -7,6,4,6 3:1 40:27
3. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -3,-7,8,4,6 3:2 43:40
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja I ZIT : Letrika
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja I ZIT -2,-5,-1 0:3 8:33
1. tekma pic Rene Hedl Savinja I ZIT -7,-10,-6 0:3 23:34
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Letrika : Mengeš I
5. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš I 8,10,6 3:0 34:24
1. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -5,-3,-11 0:3 19:35
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Letrika : Cirkovce
5. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -4,-12,10,-4 1:3 32:46
1. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce -7,4,7,-8,6 3:2 48:39
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Gorica : Vrtojba
9. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -6,-6,-1 0:3 13:33
4. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -2,-1,-8 0:3 11:33
1. tekma pic Lan Koglot Gorica -6,-5,6,-6 1:3 28:39
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Letrika : Arrigoni
8. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni 7,-9,-8,-7 1:3 35:40
6. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni -4,9,-7,8,-4 2:3 37:50
3. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -6,-9,7,4,-7 2:3 44:44
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -5,-8,-4 0:3 17:33
2. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan -8,7,-4,7,6 3:2 45:42
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Letrika : Logatec
3. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 8,6,-6,5 3:1 39:30
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Savinja IV : Letrika
4. tekma pic Rene Hedl Savinja IV 4,4,11 3:0 35:19
1. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja IV 9,2,1 3:0 33:12
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Vrtojba : Savinja III
9. tekma pic Miha Fatur Savinja III 8,9,-9,7 3:1 42:35
6. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 10,-9,-7,9,9 3:2 50:50
3. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -9,-4,-7 0:3 20:33
07.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Letrika : Gorica
5. tekma pic Tomi Konjedic Gorica 3,6,3 3:0 33:12
1. tekma pic Urban Glavič Gorica 7,7,4 3:0 33:18
07.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Letrika : Maribor
4. tekma pic Saša Obradović Maribor 3,8,5 3:0 33:16
2. tekma pic Luka Belina Maribor 7,8,1 3:0 33:16
07.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Preserje : Letrika
5. tekma pic Anže Rogelj Preserje 5,6,2 3:0 33:13
3. tekma pic Ažbe Rogelj Preserje -9,6,6,5 3:1 42:28
07.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Letrika : Logatec
5. tekma pic Vid Marinšek Logatec 8,2,2 3:0 33:12
1. tekma pic Tristan Franko Logatec 6,7,5 3:0 33:18
07.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Fužinar Inter Diskont : Letrika
8. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 7,-8,9,6 3:1 41:33
4. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 5,-3,7,-6,-9 2:3 40:45
1. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 4,-5,6,7 3:1 38:28
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Vrtojba : Krka II
9. tekma pic Matic Vertuš Krka II 11,-9,3,2 3:1 44:27
6. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 6,8,7 3:0 33:21
3. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II 5,12,10 3:0 37:27
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Vrtojba : Metlika
6. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 6,8,3 3:0 33:17
3. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 6,9,-7,7 3:1 40:33
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Aleks Koren Cir 8,-9,-9,-9 1:3 38:41
Top, 6. krog pic Brin Kunstelj Sav 10,-3,-10,-8 1:3 33:44
Top, 5. krog pic Blaž Pandev Int -5,-9,-7 0:3 21:33
Top, 4. krog pic Tim Stajnko Ves -6,-8,7,-11 1:3 36:42
Top, 3. krog pic Luka Jokič Men -3,-1,-6 0:3 10:33
Top, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S 9,-9,-10,-8 1:3 38:43
Top, 1. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 5,7,-10,6 3:1 43:30
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Koželj Sav -15,-10,-5 0:3 30:40
Finalni del, osmina finala pic Martin Gerkšič Men 5,7,-7,-8,9 3:2 48:43
Finalni del, 2. krog pic Filip Margon Arr 3,6,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Rogelj Pres 3,5,1 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Tiber Turnšek Kovač Sav -9,2,3,8 3:1 42:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Korelc Ves 4,6,4 3:0 33:14
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Vrtojba : Vrhnika
5. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -4,-7,-2 0:3 13:33
1. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -5,-6,-7 0:3 18:33
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - Vrtojba : Gorica
5. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 10,-6,-8,9,-17 2:3 54:60
1. tekma pic Lan Koglot Gorica -6,-7,-9 0:3 22:33
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S -2,-3,-5 0:3 10:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Janžekovič Mb - ZM 2,3,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Peperko K-S -8,9,11,6 3:1 43:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -1,-7,-7 0:3 15:33
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Savinja III : Vrtojba
9. tekma pic Miha Fatur Savinja III 2,8,-11,-9,-8 2:3 50:45
4. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 7,11,-9,7 3:1 44:36
1. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -3,-8,-5 0:3 16:33
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Luka Jokič Men -8,-6,-8 0:3 22:33
Finalni del, osmina finala pic Filip Mušić K-S -6,-8,9,4,10 3:2 48:45
Finalni del, 2. krog pic Patrik Blažević ŠD SU 9,5,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Semprimožnik Sav 8,6,-10,5 3:1 43:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Lukan Log 5,4,5 3:0 33:14
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Savinja ZIT : Letrika
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja ZIT -8,-12,-8 0:3 28:36
2. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja ZIT -4,1,6,-8,6 3:2 45:35
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
1. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -5,-12,-5 0:3 22:36
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Krka : Letrika
5. tekma pic Žiga Vidmar Krka 5,-6,-10,-9 1:3 36:39
1. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 6,6,-8,-11,8 3:2 52:44
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Vesna : Letrika
5. tekma pic Zal Šesek Vesna 7,10,6 3:0 34:23
1. tekma pic Mark Dimnik Vesna -9,9,-12,-8 1:3 40:45
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Letrika : Savinja II
2. tekma pic Aleks Koželj Savinja II 14,-6,-9,15,-9 2:3 57:62
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Arrigoni : Letrika
5. tekma pic Ji Kejun Arrigoni 4,6,2 3:0 33:12
1. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -9,9,-4,10,-9 2:3 45:52
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - B2 : Letrika
1. tekma pic Urban Ekar B2 2,10,5 3:0 34:17
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Letrika : Savinja ZIT
1. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja ZIT -17,-7,-10 0:3 34:42
28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 4,10,4 3:0 34:18
Top, 6. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -4,-8,8,-9 1:3 32:41
Top, 5. krog pic Aleks Koželj Sav 12,9,12 3:0 39:33
Top, 4. krog pic Aleks Koren Cir 9,-3,-6,-9 1:3 29:42
Top, 3. krog pic Urban Janc Ljub 10,10,10 3:0 36:30
Top, 2. krog pic Filip Miščević Vrt 8,4,9 3:0 33:21
Top, 1. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 11,-4,-9,8,-8 2:3 45:52
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Zal Šesek Ves 9,6,-8,8 3:1 41:34
Top, 6. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -12,-5,-8 0:3 25:36
Top, 5. krog pic Filip Mušić K-S -8,7,10,-4,6 3:2 46:45
Top, 4. krog pic Tim Stajnko Ves 7,11,5 3:0 35:23
Top, 3. krog pic Blaž Pandev Int 8,3,-8,9 3:1 41:31
Top, 2. krog pic Filip Miščević Vrt 4,7,1 3:0 33:12
Top, 1. krog pic Miha Fatur Sav -9,-7,9,-8 1:3 35:42
23.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Žan Vidmar Krka -8,6,-7,-8 1:3 34:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Rosenstein Sav 6,4,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Požek Men 3,4,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Svit Kadunc ŠNT 5,3,3 3:0 33:11
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 8,-8,-8,-9 1:3 36:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Benjamin Bećirević Krka -3,-3,-5 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -9,8,-5,-6 1:3 31:41
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Blaž Pandev Int -6,10,-4,-9,-13 1:4 44:58
Finalni del, osmina finala pic Mark Dimnik Ves wo 1:0 0:0
Finalni del, 2. krog pic Urban Zavasnik Sav 5,6,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Svržnjak Sav 6,8,-8,-9,9 3:2 50:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Amel Beganović Men 15,9,5 3:0 39:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Kokoravec B2 0,3,8 3:0 33:11
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - Letrika : Gorica
1. tekma pic Lan Koglot Gorica -8,11,-3,-3 1:3 27:44
13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Koželj Sav -7,-6,-11 0:3 24:35
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Brezovnik Sav 7,-8,6,-7,2 3:2 48:37
Finalni del, 2. krog pic Jan Loboda Men 1,4,3 3:0 33:8
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Krajnc Sav 3,3,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Tajan Kozmik Ilić K-S 1,1,5 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Simon Švegelj Pres 3,4,4 3:0 33:11
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - B2 BENDL : Letrika
6. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -5,7,10,-10,7 3:2 49:47
2. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -9,-9,8,-2 1:3 31:41
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - B2 II : Letrika
2. tekma pic May Bočko B2 II 9,4,8 3:0 33:21
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Tjaš Petrovčič Log -1,-10,-7 0:3 18:34
Finalni del, 1. krog pic Mateo Ilić Arr 7,7,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Vidmar Krka -8,-7,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tian Hajšek Cir 5,9,3 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Kelhar Men 2,1,0 3:0 33:3
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Letrika : Logatec
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,-6,-7 0:3 16:33
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -6,-6,-7 0:3 19:33
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Letrika : Škofja Loka
1. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -2,-6,10,-4 1:3 24:43
30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Aleksandar Miščević Vrt -11,-4,-8 0:3 23:35
Finalni del, četrtfinale pic Lovro Ažman K-S 7,7,9 3:0 33:23
Finalni del, osmina finala pic Ji Kejun Arr 1,8,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Švigelj PPR 1,1,2 3:0 33:4
Kvalifikacije, 2. krog pic Aid Ružnić Men 5,5,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Caf K-S 7,3,2 3:0 33:12
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Letrika : SU II
9. tekma pic Jure Gruden SU II 6,5,8 3:0 33:19
5. tekma pic Andraž Zupančič SU II -7,9,-6,-6 1:3 30:42
1. tekma pic Maj Murn SU II -3,-5,9,-7 1:3 26:42
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Letrika : Vrhnika
6. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika 7,-9,7,-8,-4 2:3 43:47
3. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 8,-6,-5,-6 1:3 28:41
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - Gorica : Letrika
6. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -9,-4,-7 0:3 20:33
2. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -8,-7,-3 0:3 18:33
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Letrika : B2 BENDL
6. tekma pic Klemen Belehar B2 BENDL -11,-8,7,-9 1:3 39:42
3. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -5,-6,-3 0:3 14:33
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Letrika : B2 II
1. tekma pic David Kne B2 II 8,5,7 3:0 33:20
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Zal Šesek Ves 9,-5,10,-8,8 3:2 47:49
Top, 6. krog pic Blaž Pandev Int 5,6,-10,-8,-5 2:3 45:45
Top, 5. krog pic Filip Mušić K-S -4,-9,-7 0:3 20:33
Top, 4. krog pic Urban Janc Ljub -3,8,9,-3,-10 2:3 38:51
Top, 3. krog pic Miha Fatur Sav -8,-4,-4 0:3 16:33
Top, 2. krog pic Aleks Koren Cir -12,-1,-2 0:3 15:36
Top, 1. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 7,-11,-8,-4 1:3 34:42
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Logatec : Letrika
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,-7,-4 0:3 14:33
1. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -10,2,-15,-11 1:3 47:44
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Škofja Loka : Letrika
4. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -9,-6,-8 0:3 23:33
1. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -7,-3,8,-7 1:3 28:41
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Letrika : Krka II
5. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II -6,-3,-6 0:3 15:33
1. tekma pic Žiga Vidmar Krka II -9,10,-2,-6 1:3 29:43
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Letrika : Metlika
9. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 9,8,-9,8 3:1 42:36
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -6,-7,-8 0:3 21:33
1. tekma pic Boris Govednik Metlika -6,9,-8,-11 1:3 36:44
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - SU II : Letrika
4. tekma pic Andraž Zupančič SU II 5,-4,-8,-5 1:3 28:38
1. tekma pic Maj Murn SU II -4,-4,-7 0:3 15:33
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - Vrhnika : Letrika
4. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika -8,-9,-6 0:3 23:33
1. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -9,-9,7,4,7 3:2 51:40
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Letrika : Savinja III
1. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -8,-9,-7 0:3 24:33
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Letrika : Savinja IV
5. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja IV 4,6,-5,-6,-7 2:3 40:43
1. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV -9,-8,13,8,-11 2:3 54:56
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Brin Kunstelj Sav -6,-11,-5 0:3 22:35
Finalni del, 2. krog pic Filip Miščević Vrt 6,10,6 3:0 34:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koren Cir 9,6,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Križaj B2 1,5,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Blažević ŠD SU 9,11,8 3:0 35:28
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Erazem Janc Ljub -6,-9,-3 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Nejc Titan Sob 16,-9,8,4 3:1 49:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Maks Poje Men 6,8,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Kraker Muta -7,-5,8,-9 1:3 32:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koren Cir 8,10,-1,7 3:1 35:36
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Krka II : Letrika
1. tekma pic Amadej Rešetič Krka II 2,4,-7,-5,6 3:2 45:34
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Cirkovce I : Letrika
3. tekma pic Lovro Lešnik Cirkovce I 10,-6,-7,6,-5 2:3 41:49
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Letrika : Arrigoni
5. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni 5,-11,7,7 3:1 44:32
2. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -9,9,-8,-7 1:3 35:42
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Savinja I : Letrika
5. tekma pic Brin Kunstelj Savinja I -8,-3,10,-3 1:3 26:43
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -6,9,-4,-5 1:3 26:42
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, četrtfinale pic Tim Stajnko Ves -4,-7,-9 0:3 20:33
Finalni del, osmina finala pic Luka Čačić Blažek Arr 8,10,2 3:0 34:20
Finalni del, 2. krog pic Filip Miščević Vrt 9,5,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovrenc Košir ŠNT 4,-9,4,8 3:1 42:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Kokoravec B2 3,1,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Rene Hedl Sav 5,9,8 3:0 33:22
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S -4,-8,7,-6 1:3 29:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Svržnjak Sav -6,-10,7,-9 1:3 36:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 7,7,10 3:0 34:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Koršič Gor 9,8,6 3:0 33:23
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Tim Stajnko Ves 11,-4,-10,10,-7 2:3 46:55
Finalni del, 1. krog pic Bine Žličar Sav 2,6,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log 11,9,-8,4 3:1 43:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Drevenšek Mb - ZM 5,5,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 4,5,9 3:0 33:18
21.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Rakek : Letrika
9. tekma pic Gašper Žirovnik Remenih Rakek 11,4,6 3:0 35:21
6. tekma pic Tine Krpan Rakek -5,-8,-6 0:3 19:33
2. tekma pic Luka Stražišar Rakek -2,-5,-2 0:3 9:33
21.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Gorica : Letrika
6. tekma pic Rok Likar Gorica -5,-3,-8 0:3 16:33
2. tekma pic Luka Likar Gorica -4,-7,-9 0:3 20:33
21.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - Logatec : Letrika
9. tekma pic Tine Smole Justin Logatec -5,-4,-5 0:3 14:33
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Preserje : Letrika
4. tekma pic Lenart Zalar Schroers Preserje -9,4,7,6 3:1 42:28
1. tekma pic Lovro Plahanc Preserje 1,3,4 3:0 33:8
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -8,-10,-7 0:3 25:34
6. tekma pic Kristian Čerin Kajuh-Slovan -3,6,-8,-11 1:3 33:41
3. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan -6,-7,-9 0:3 22:33
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Letrika : Gorica
5. tekma pic Žan Šuligoj Gorica -9,-8,5,-11 1:3 39:40
1. tekma pic Đorđe Jerković Gorica 3,2,7 3:0 33:12
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - Logatec : Letrika
6. tekma pic Tine Smole Justin Logatec -1,-6,-4 0:3 11:33
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-3,-7 0:3 14:33
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Brin Kunstelj Sav -5,-8,-9 0:3 22:33
Finalni del, 1. krog pic Blaž Pandev Int -9,5,6,8 3:1 42:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav -5,-9,6,4,9 3:2 47:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Križaj B2 6,3,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Širec Cir 7,6,5 3:0 33:18
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S -6,-7,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob -2,8,-9,-4 1:3 26:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Ilan Toromanović Arr 3,5,1 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Rene Hedl Sav 6,2,5 3:0 33:13
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Letrika : Vesna I
6. tekma pic Miha Omahen Vesna I -3,-2,-8 0:3 13:33
3. tekma pic Peter Zlodej Vesna I -1,-3,-5 0:3 9:33
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 3. krog - Letrika : Muta
5. tekma pic Blaž Lapajne Muta -4,-8,-9 0:3 21:33
1. tekma pic Jure Kraker Muta -6,-4,-5 0:3 15:33
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Letrika : Kema
5. tekma pic Jure Smodiš Kema -1,-4,-6 0:3 11:33
1. tekma pic Jan Lipič Kema -3,-4,-4 0:3 11:33
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Logatec : Letrika
6. tekma pic Bine Rakušček Logatec -3,-1,-8 0:3 12:33
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -1,-2,-5 0:3 8:33
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Letrika : Savinja I
6. tekma pic Domen Hohnjec Savinja I -7,-4,-8 0:3 19:33
3. tekma pic Matic Čopar Savinja I -3,-2,-6 0:3 11:33
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -2,-8,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Klešnik Ves -6,-2,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Križaj B2 2,3,0 3:0 33:5
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Zupančič Mb - ZM -5,2,5,4 3:1 38:22
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Škofja Loka : Letrika
1. tekma pic Tim Marguč Škofja Loka 4,3,7 3:0 33:14
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - SU : Letrika
6. tekma pic Mark Gazvoda SU -2,4,-6,-9 1:3 28:37
2. tekma pic Andraž Zupančič SU -5,-1,-2 0:3 8:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Gorica : Letrika
2. tekma pic Tarik Šaćirović Gorica -6,-9,-7 0:3 22:33
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Arrigoni : Letrika
2. tekma pic Matija Novel Arrigoni -3,-2,-2 0:3 7:33
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Ivančič Arr -4,-8,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -7,-9,-2 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -3,-3,-3 0:3 9:33
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Andraž Kramžar Men -8,-8,-15 0:3 31:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Peperko K-S 6,9,4 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,-7,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Mastikosa Hra 10,2,7 3:0 34:19
Skupaj: 50,89 % 201:194 711:692 12502:12210
Preskoči na orodno vrstico