NTZS

Sven Pucihar
pic
Podatki o igralcu
Id 3748
Št. tekmovalne izkaznice 031/18/19
Starost 18 let (letnik 2005)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 21.04.2024 58 55 200 200
člani 24.03.2024 60 123 20 20
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Benjamin Bećirević 0:3 0:9
pic Klemen Belehar 0:1 1:3
pic Patrik Blažević 1:0 3:0
pic May Bočko 2:0 6:3
pic Marko Brajkovič 0:1 0:3
pic Robert Brajkovič 0:1 1:3
pic Aljaž Brezovnik 1:0 3:0
pic Bor Brodnjak 0:1 0:3
pic Luka Čačić Blažek 1:3 8:9
pic Žan Caf 1:0 3:1
pic Uroš Cerar 0:3 2:9
pic Matic Čopar 0:2 0:6
pic Tilen Cvetko 0:1 0:3
pic Mitja Erzetič 2:1 6:6
pic Miha Fatur 1:1 4:5
pic Aljaž Ferenčič 2:0 6:2
pic Jaka Gačnik Zupanc 3:1 11:6
pic Žan Gantar 0:1 0:3
pic Patrik Gašperlin 1:0 3:0
pic Mark Gazvoda 0:4 2:12
pic Aljaž Godec 0:1 0:3
pic Klemen Godnič 2:0 6:0
pic Anej Gosenca 1:0 3:1
pic Rok Grasselli 0:1 1:3
pic Jure Gruden 1:0 3:1
pic Tadej Gungl 0:1 2:3
pic Domen Hohnjec 0:3 0:9
pic Miha Homan 0:2 2:6
pic Mateo Ilić 1:1 3:5
pic Tine Ivančič 1:0 3:2
pic Miha Jamšek 0:1 0:3
pic Urban Janc 1:0 3:1
pic Martin Janežič 0:2 0:6
pic Janez Jedlovčnik 1:1 3:4
pic Timotej Jerina 0:5 1:15
pic Jan Jevšnik 0:1 0:3
pic Jošt Jevšnikar 1:0 3:0
pic Dejan Jokič 0:1 0:3
pic Dejan Jovanović 0:2 0:6
pic Matic Kaiser 0:1 0:3
pic Bor Klešnik 0:2 1:6
pic Roj Klopčič 0:2 2:6
pic David Kne 0:2 1:6
pic Mihael Kocjančič 0:2 0:6
pic Lan Koglot 0:2 2:6
pic Aleks Koren 0:2 1:6
pic Maj Koršič 1:0 3:0
pic Aleks Koželj 1:1 5:5
pic Urban Kralj 0:1 1:3
pic Andraž Kramžar 0:1 1:3
pic Jan Krč 0:5 0:15
pic Jan Kromar 1:1 3:5
pic Lan Krvina 0:1 0:3
pic Brin Kunstelj 1:2 4:8
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:2
pic Alin Lesnik 0:1 1:3
pic Jan Lipič 0:2 0:6
pic Andraž Maček 0:2 1:6
pic Dominik Maček 0:1 0:3
pic Darko Malić 0:1 0:3
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:0
pic Vid Marinšek 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 0:2 1:6
pic Tomaž Mihelj 0:5 0:15
pic Aleksandar Miščević 0:4 2:12
pic Filip Miščević 1:0 3:1
pic Maj Murn 2:3 7:11
pic Andraž Novak 0:1 0:3
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:2 1:6
pic Žiga Oblak 1:0 3:0
pic Mitja Omerzel 0:1 1:3
pic Tibor Ožanič 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 1:0 3:1
pic Mihajlo Pauković 0:2 4:6
pic Aljaž Peršič 1:0 3:0
pic Tomaž Pertovt 2:1 8:5
pic Tjaš Petrovčič 3:0 9:2
pic Miha Podobnik 0:4 0:12
pic Matej Prezelj 0:1 0:3
pic Luka Pšenič 1:0 3:0
pic Tarik Šaćirović 0:1 0:3
pic Luka Šantavec 0:3 3:9
pic Nel Savšek Pintarič 0:1 1:3
pic Zal Šesek 1:0 3:2
pic Lovro Šinkovec 1:0 3:1
pic Rok Smodiš 0:1 0:3
pic Jan Šobar 1:0 3:1
pic Rok Špendov 0:3 1:9
pic Gašper Srebočan Čebela 0:1 1:3
pic Tim Stajnko 0:3 4:9
pic Aleks Stepančič 0:3 0:9
pic Žan Šuligoj 0:1 0:3
pic Nejc Titan 1:0 3:2
pic Matija Tomšič 1:0 3:0
pic Drago Torkar 0:2 0:6
pic Francesco Trevisan 0:1 0:3
pic Timo Urbas 1:0 3:0
pic Jože Urh 0:1 1:3
pic Aleks Ušaj 0:3 0:9
pic Leon Veronik 0:1 0:3
pic Matic Vertuš 2:1 6:5
pic Brin Vovk Petrovski 0:3 0:9
pic Erik Filip Vrlič 2:0 6:0
pic Vid Zabukovec 0:2 0:6
pic Nejc Zavasnik 1:0 3:1
pic Uroš Žavbi 0:1 0:3
pic Alain Zboržil 0:1 1:3
pic Jaka Zelko 0:1 2:3
pic Gašper Žirovnik Remenih 1:1 4:3
pic Peter Zlodej 0:1 2:3
pic Anže Zrimšek Žiger 0:1 0:3
pic Andraž Zupančič 1:2 3:6
pic Domen Zupančič 0:1 0:3
pic Tej Zupanec 0:1 0:3
Skupaj: 56:146 231:485
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Škofja Loka mladinci
2022/2023 NTK Škofja Loka mladinci
2021/2022 NTK Škofja Loka mladinci
2020/2021 NTK Škofja Loka mladinci
2019/2020 NTK Škofja Loka kadeti
2018/2019 NTK Škofja Loka kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
33. - 34. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Lan Demšar M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Lan Demšar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Leonard Kodek M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 18. 05.05.2019 pic Jaka Kanc M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Luka Eržen M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
Skupaj: 5 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Arrigoni II : Škofja Loka
10. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II -7,4,-3,7,-8 2:3 40:44
7. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -4,-6,-6 0:3 16:33
3. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -5,6,9,-2,-7 2:3 36:48
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Logatec : Škofja Loka
3. tekma pic Darko Malić Logatec -4,-4,-6 0:3 14:33
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Škofja Loka : Gorica
6. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -6,-5,-3 0:3 14:33
2. tekma pic Lan Koglot Gorica 9,7,-7,-13,-8 2:3 50:53
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Škofja Loka : Vrtojba
10. tekma pic Filip Miščević Vrtojba -7,5,5,7 3:1 40:28
6. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -9,-5,-5 0:3 19:33
2. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -5,-4,-10 0:3 19:34
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men -3,-4,-5 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -7,-10,-9 0:3 26:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Novak K-S -5,-0,-2 0:3 7:33
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 6,12,-11,-9,-5 2:3 50:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Caf K-S 2,-9,3,7 3:1 42:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koren Cir -4,-5,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 10,-6,8,-6,4 3:2 46:44
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Škofja Loka : Savinja Žalec I
4. tekma pic Luka Pšenič Savinja Žalec I 9,6,7 3:0 33:22
2. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja Žalec I 7,-6,9,-5,-9 2:3 42:49
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Mengeš : Škofja Loka
5. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš 7,-8,-8,-6 1:3 33:40
3. tekma pic Timotej Jerina Mengeš -12,-4,-9 0:3 25:36
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - B2 I : Škofja Loka
5. tekma pic Urban Kralj B2 I -9,-11,16,-6 1:3 44:51
3. tekma pic Andraž Kramžar B2 I 7,-7,-9,-6 1:3 33:40
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Vesna : Škofja Loka
4. tekma pic Zal Šesek Vesna -6,9,-5,7,10 3:2 45:48
1. tekma pic Bor Klešnik Vesna -11,-9,10,-7 1:3 39:45
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Škofja Loka : Vrhnika
6. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -6,-6,-8 0:3 20:33
2. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -2,-5,5,8,-8 2:3 37:46
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Škofja Loka : Arrigoni II
7. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 5,15,-9,-8,-6 2:3 51:53
4. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 7,-8,-6,-9 1:3 34:40
1. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 7,9,7 3:0 33:23
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Škofja Loka : Logatec
9. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -3,-2,-7 0:3 12:33
7. tekma pic Vid Marinšek Logatec 3,2,7 3:0 33:12
4. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 11,4,4 3:0 35:19
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 8,-8,-9,-8 1:3 36:41
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Gorica : Škofja Loka
3. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -3,-3,-3 0:3 9:33
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vrtojba : Škofja Loka
9. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -9,-8,10,-7 1:3 36:43
5. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -17,-9,-8 0:3 34:41
2. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 7,8,-4,-6,9 3:2 43:46
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - B2 I Bendl : Škofja Loka
9. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -4,-3,-7 0:3 14:33
5. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -6,-5,-8 0:3 19:33
2. tekma pic May Bočko B2 I Bendl 9,-8,-7,9,9 3:2 48:49
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Luka Šantavec Sob 8,-7,-11,-5 1:3 34:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -6,-7,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Ferenčič Cir -10,8,9,7 3:1 43:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Tomšič K-S 3,2,2 3:0 33:7
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Melamin : Škofja Loka
7. tekma pic Žiga Oblak Melamin 9,5,6 3:0 33:20
3. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -9,-11,-6 0:3 26:35
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vrhnika : Škofja Loka
5. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -7,-4,-9 0:3 20:33
2. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -8,-4,7,-6 1:3 29:40
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič K-S -4,-8,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -9,10,-8,9,-9 2:3 49:52
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S -0,-0,-0 0:3 0:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Homan Int -0,-0,-0 0:3 0:33
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Škofja Loka : Inter Diskont II
10. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II 5,5,9 3:0 33:19
5. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -1,10,9,8 3:1 35:38
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Škofja Loka : Vesna II
5. tekma pic Martin Janežič Vesna II -5,-4,-4 0:3 13:33
1. tekma pic Tim Stajnko Vesna II 9,-7,7,-3,-8 2:3 40:49
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Savinja IV : Škofja Loka
4. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV -9,-8,9,5,9 3:2 50:45
1. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV 9,-5,10,-3,-9 2:3 40:52
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja ZIT : Škofja Loka
5. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT -7,-2,-8 0:3 17:33
3. tekma pic Dejan Jovanović Savinja ZIT -2,-8,-4 0:3 14:33
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Škofja Loka : Vesna
4. tekma pic Peter Zlodej Vesna 5,-11,-11,9,-9 2:3 53:51
2. tekma pic Tim Stajnko Vesna -6,-8,4,9,-4 2:3 40:46
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Gorica : Škofja Loka
7. tekma pic Lan Koglot Gorica -10,-7,-7 0:3 24:34
5. tekma pic Klemen Godnič Gorica 8,3,4 3:0 33:15
3. tekma pic Aljaž Peršič Gorica 14,10,3 3:0 39:27
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - SU : Škofja Loka
7. tekma pic Maj Murn SU 10,-6,-7,-10 1:3 35:44
5. tekma pic Andraž Zupančič SU 10,9,5 3:0 34:24
3. tekma pic Patrik Blažević SU 2,1,8 3:0 33:11
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Rakek : Škofja Loka
7. tekma pic Roj Klopčič Rakek -6,8,10,-6,-11 2:3 46:53
5. tekma pic Gašper Žirovnik Remenih Rakek 6,3,5 3:0 33:14
3. tekma pic Timo Urbas Rakek 7,9,6 3:0 33:22
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Cirkovce : Škofja Loka
6. tekma pic Aleks Koren Cirkovce 13,-2,-6,-9 1:3 32:46
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Sobota II : Škofja Loka
10. tekma pic Nejc Titan Sobota II 6,-9,4,-2,4 3:2 44:36
6. tekma pic Luka Šantavec Sobota II -2,11,-5,-6 1:3 26:44
2. tekma pic Dominik Maček Sobota II -3,-5,-3 0:3 11:33
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Miha Podobnik Log -6,-6,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mateo Ilić Arr -9,-2,9,6,9 3:2 44:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Pertovt Sav -6,-10,11,8,15 3:2 57:57
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič K-S -9,-9,-5 0:3 23:33
26.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 4. krog - B2 I Bendl : Škofja Loka
6. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -8,-5,8,-5 1:3 29:41
2. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -5,-7,-2 0:3 14:33
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Inter Diskont II : Škofja Loka
10. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -5,-8,-5 0:3 18:33
6. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II 8,-6,9,-7,-8 2:3 43:50
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Vesna II : Škofja Loka
9. tekma pic Martin Janežič Vesna II -8,-6,-9 0:3 23:33
4. tekma pic Tim Stajnko Vesna II -7,-7,-9 0:3 23:33
1. tekma pic Jože Urh Vesna II 15,-6,-3,-8 1:3 34:48
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Škofja Loka : Savinja IV
5. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 5,-10,9,6 3:1 43:32
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Škofja Loka : Savinja V
5. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja V 7,11,9 3:0 35:27
1. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja V 12,6,8 3:0 36:26
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Škofja Loka : Savinja III
5. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -10,-9,-9 0:3 28:34
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Škofja Loka : Savinja IV
5. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja IV 8,-5,8,8 3:1 38:35
1. tekma pic Tej Zupanec Savinja IV -3,-6,-8 0:3 17:33
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Gorica : Škofja Loka
6. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -7,-5,-9 0:3 21:33
2. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -5,-4,-3 0:3 12:33
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Letrika : Škofja Loka
6. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 12,-8,-9,-7 1:3 38:45
2. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -4,-5,-7 0:3 16:33
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - B2 BENDL : Škofja Loka
6. tekma pic Klemen Belehar B2 BENDL -8,-2,9,-9 1:3 30:42
2. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -6,-6,-7 0:3 19:33
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - B2 II : Škofja Loka
6. tekma pic May Bočko B2 II -8,6,8,9 3:1 41:34
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Škofja Loka : Krka II
5. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -12,-4,-8 0:3 24:36
1. tekma pic Matic Vertuš Krka II -14,-1,-12 0:3 27:41
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Škofja Loka : Metlika
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -7,-7,-5 0:3 19:33
1. tekma pic Robert Brajkovič Metlika -5,-7,7,-4 1:3 27:40
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - SU II : Škofja Loka
6. tekma pic Maj Murn SU II -6,-4,-5 0:3 15:33
2. tekma pic Mark Gazvoda SU II -5,-13,-9 0:3 27:37
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Vrhnika : Škofja Loka
2. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -5,-8,-4 0:3 17:33
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - Škofja Loka : Logatec
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec -8,-5,-8 0:3 21:33
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja III : Škofja Loka
6. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III 9,-8,-8,-9 1:3 36:42
2. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -8,-8,-9 0:3 25:33
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja IV : Škofja Loka
6. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV -7,7,-7,8,-8 2:3 44:48
2. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja IV -6,5,-6,-3 1:3 26:38
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Škofja Loka : Gorica
5. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -5,-4,-2 0:3 11:33
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -8,-5,-5 0:3 18:33
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Škofja Loka : Letrika
5. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -8,-3,-6 0:3 17:33
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 7,3,-8,7 3:1 41:28
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Škofja Loka : B2 BENDL
5. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -8,-8,-8 0:3 24:33
1. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -9,-11,-7 0:3 27:35
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Škofja Loka : SU II
5. tekma pic Andraž Zupančič SU II -7,-8,-5 0:3 20:33
1. tekma pic Mark Gazvoda SU II -9,-7,-6 0:3 22:33
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Škofja Loka : Vrhnika
5. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika -8,-5,8,-3 1:3 27:41
1. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -3,-6,-5 0:3 14:33
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - Gorica : Škofja Loka
6. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -4,-6,-7 0:3 17:33
2. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -6,-1,-5 0:3 12:33
22.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 3. krog - Škofja Loka : Vrhnika
5. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -4,-2,-5 0:3 11:33
1. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -6,-10,-7 0:3 23:34
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Savinja II : Škofja Loka
4. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja II -5,-4,-4 0:3 13:33
1. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II -9,-9,-7 0:3 25:33
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Savinja III : Škofja Loka
6. tekma pic Miha Fatur Savinja III -5,9,7,-7,10 3:2 46:48
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -8,-10,-9 0:3 27:34
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - Škofja Loka : Krka II
5. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II -8,-3,-7 0:3 18:33
1. tekma pic Matic Vertuš Krka II 9,8,-10,11 3:1 45:40
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - Škofja Loka : SU II
9. tekma pic Maj Murn SU II -8,-10,-8 0:3 26:34
5. tekma pic Andraž Zupančič SU II -7,-8,-8 0:3 23:33
1. tekma pic Mark Gazvoda SU II 11,-4,-4,-3 1:3 24:44
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -3,-10,-5 0:3 18:34
Finalni del, 1. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 6,11,13 3:0 39:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men -6,-5,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koželj Sav -8,-6,10,4,5 3:2 48:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 9,23,-8,11 3:1 57:54
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Gosenca Ves 3,7,-9,4 3:1 42:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int -4,-4,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic David Kne B2 -9,-11,-12 0:3 32:38
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Šuligoj Gor -3,-2,-11 0:3 16:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Veronik Int -1,-3,-10 0:3 14:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -3,-7,-5 0:3 15:33
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš I : Škofja Loka
5. tekma pic Andraž Maček Mengeš I -9,-3,4,-8 1:3 31:37
3. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I -6,-12,-6 0:3 24:36
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Škofja Loka : Krka
7. tekma pic Benjamin Bećirević Krka -5,-3,-7 0:3 15:33
4. tekma pic Matic Vertuš Krka -9,9,8,10 3:1 43:38
2. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 4,-9,7,4 3:1 42:26
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja II : Škofja Loka
7. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II 4,10,-6,-9,8 3:2 49:44
5. tekma pic Lovro Šinkovec Savinja II 3,6,-9,9 3:1 42:29
3. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja II 4,8,7 3:0 33:19
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Benjamin Bećirević Krka -7,-9,-4 0:3 20:33
Top, 6. krog pic Timotej Jerina Men 4,-5,-6,-6 1:3 28:37
Top, 5. krog pic Miha Fatur Sav -7,6,-8,-7 1:3 33:39
Top, 4. krog pic Andraž Maček Men -10,-6,-5 0:3 21:34
Top, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU 11,4,10 3:0 36:25
Top, 2. krog pic Luka Šantavec Sob 3,-9,-7,-6 1:3 33:36
Top, 1. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR -9,9,-6,-7 1:3 33:42
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Šobar Men 10,8,-14,9 3:1 48:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav -5,-4,-2 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log -2,-3,-5 0:3 10:33
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -8,-3,-5 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Urban Janc Ljub 2,6,-8,9 3:1 41:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Klešnik Ves -3,-9,-10 0:3 22:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Patrik Gašperlin B2 6,1,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Erik Filip Vrlič K-S 8,6,5 3:0 33:19
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta 6,-8,-9,-8 1:3 36:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -5,4,-4,-8 1:3 28:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 9,-7,5,-8,-11 2:3 48:49
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -7,-4,-1 0:3 12:33
Finalni del, 2. krog pic Tjaš Petrovčič Log 9,9,6 3:0 33:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kromar Men 3,9,-6,-12,9 3:2 51:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Gruden ŠD SU 4,-7,7,9 3:1 40:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Godnič Gor 6,0,7 3:0 33:13
05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Krč B2 -7,-4,-1 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matej Prezelj Men -6,-4,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Cvetko Krka -2,-3,-2 0:3 7:33
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Erik Filip Vrlič K-S 7,8,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Ušaj Vrt -3,-2,-1 0:3 6:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Kromar Men -4,-2,-6 0:3 12:33
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Ivančič Arr 4,-6,-8,10,10 3:2 49:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Roj Klopčič PPR -6,-8,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jokič Men -4,-6,-7 0:3 17:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Škofja Loka : Letrika
4. tekma pic Schon Leban Weitzer Letrika 9,10,-7,-8,9 3:2 49:50
2. tekma pic Francesco Trevisan Letrika -5,-3,-6 0:3 14:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Arrigoni : Škofja Loka
5. tekma pic Alain Zboržil Arrigoni -10,10,-11,-9 1:3 42:46
3. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -3,-5,-1 0:3 9:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - SU : Škofja Loka
5. tekma pic Mark Gazvoda SU -9,6,-7,-9 1:3 36:39
3. tekma pic Maj Murn SU -7,8,9,-6,10 3:2 47:49
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Škofja Loka : Gorica
4. tekma pic Tarik Šaćirović Gorica -8,-5,-9 0:3 22:33
2. tekma pic Maj Koršič Gorica 3,4,5 3:0 33:12
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - SU : Škofja Loka
5. tekma pic Vid Zabukovec SU -8,-9,-4 0:3 21:33
3. tekma pic Domen Zupančič SU -3,-3,-7 0:3 13:33
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - B2 : Škofja Loka
5. tekma pic Žan Gantar B2 -6,-4,-8 0:3 18:33
3. tekma pic David Kne B2 7,-4,-6,-11 1:3 32:42
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Kema : Škofja Loka
5. tekma pic Rok Smodiš Kema -1,-8,-6 0:3 15:33
3. tekma pic Jan Lipič Kema -3,-7,-9 0:3 19:33
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Krvina Log -4,-4,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU -1,-3,-4 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem -2,-5,-6 0:3 13:33
Skupaj: 27,72 % 56:146 231:485 5702:7128
Preskoči na orodno vrstico