NTZS

Janez Jedlovčnik
pic
Podatki o igralcu
Id 3626
Št. tekmovalne izkaznice 097/17/18
Starost 12 let (letnik 2007)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mlajši kadeti 02.02.2020 8 19 1230 1230
kadeti 16.02.2020 32 45 640 640
mladinci 23.02.2020 87 81 0 0
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2019/2020 NTK Krka mlajši kadeti
2018/2019 NTK Krka mlajši kadeti
2017/2018 NTK Krka mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 16. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
5. - 8. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
23. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 32. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
9. - 16. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 30. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
21. - 40. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
Skupaj: 7 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Matic Vertuš M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 28. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Matic Vertuš M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 2 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
22.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 6. krog - Xiom Muta : Krka
4. tekma pic Bojan Pavič Xiom Muta -3,-4,-1 0:3 8:33
1. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -3,-7,-2 0:3 12:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokić Men -5,-7,-5 0:3 17:33
Finalni del, 2. krog pic Tine Smole Justin Log -7,6,12,8 3:1 43:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Maček Men -9,-9,10,10,-8 2:3 50:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Mateo Ilić Arr 7,2,11 3:0 35:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Lesnik Muta 2,7,9 3:0 33:18
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Bor Klešnik Ves 5,12,-10,-9,-10 2:3 54:52
Finalni del, osmina finala pic Miha Homan Int 6,9,8 3:0 33:23
Finalni del, 1. krog pic Miha Belak Ljut -6,-6,5,8,6 3:2 45:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav 6,-3,-9,-9 1:3 32:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Marko Potrbin PPR 1,1,1 3:0 33:3
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 11,10,6 3:0 36:27
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Krka : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -8,-7,7,6,-9 2:3 46:46
1. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 6,-7,7,9 3:1 40:33
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Krka : Mengeš I
8. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I -6,-7,-1 0:3 14:33
6. tekma pic Luka Jokić Mengeš I -7,-5,-3 0:3 15:33
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Krka : Muta
5. tekma pic Blaž Lapajne Muta -5,-9,5,-4 1:3 29:38
1. tekma pic Jure Kraker Muta 10,-5,-6,-4 1:3 27:43
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Logatec : Krka
6. tekma pic Tine Smole Justin Logatec -2,8,-9,5,9 3:2 44:44
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -2,-2,-4 0:3 8:33
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Krka : Vesna
5. tekma pic Mark Dimnik Vesna 7,3,-8,3 3:1 41:24
1. tekma pic Bor Klešnik Vesna 7,9,9 3:0 33:25
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Savinja : Krka
4. tekma pic Oskar Rosc Savinja -6,-8,-4 0:3 18:33
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Mengeš II : Krka
8. tekma pic Andraž Maček Mengeš II -5,-9,-6 0:3 20:33
4. tekma pic Jan Šobar Mengeš II -9,11,3,-9,19 3:2 63:55
1. tekma pic Timotej Jerina Mengeš II -8,8,-7,10,-12 2:3 50:54
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Krka : Savinja II
5. tekma pic Miha Fatur Savinja II 6,-9,9,-9,6 3:2 51:43
1. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja II -6,-5,9,-6 1:3 28:42
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Škofja Loka : Krka
2. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -4,9,-7,-4 1:3 26:42
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Krka : Mengeš I
5. tekma pic David Grad Mengeš I -5,8,-5,-8 1:3 29:41
1. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I -7,-7,-11 0:3 25:35
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 6,5,-7,-9,3 3:2 49:36
Top, 6. krog pic Mark Dimnik Ves 8,-8,10,-8,-11 2:3 50:53
Top, 5. krog pic Urban Janc Ljub 8,-11,10,-9,-12 2:3 55:56
Top, 4. krog pic Luka Šantavec Sob -12,9,-8,11,9 3:2 55:54
Top, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU -6,6,-3,-9 1:3 29:39
Top, 2. krog pic Žan Okorn Log -8,-9,-5 0:3 22:33
Top, 1. krog pic Matic Vertuš Krka -8,-9,-5 0:3 22:33
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 12,-12,-5,-5 1:3 36:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S 7,8,10 3:0 34:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Janžekovič Mb - ZM 8,4,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Šinkovec Sav 8,5,7 3:0 33:20
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Vesna I : Krka
5. tekma pic Miha Omahen Vesna I 11,-8,-3,-12 1:3 36:47
3. tekma pic Peter Zlodej Vesna I -6,-5,-1 0:3 12:33
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Savinja II : Krka
4. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja II -10,13,7,7 3:1 47:39
1. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja II 5,5,6 3:0 33:16
09.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Krka : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont -5,-8,-2 0:3 15:33
1. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -1,-1,-5 0:3 7:33
09.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Vesna : Krka
2. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna -7,-8,-3 0:3 18:33
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -5,-4,-9 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Zal Šesek Ves -2,9,11,2 3:1 37:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub -7,-8,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Kontelj Ves 6,4,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Čampa PPR 7,8,5 3:0 33:20
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,-7,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav -5,-5,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Gorup Arr 6,4,-8,-7,8 3:2 48:40
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, osmina finala pic Jaka Lesnik Muta -8,8,-9,-7 1:3 35:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Mastikosa Hra 8,-8,4,3 3:1 41:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Tarik Šaćirović Gor -8,-11,9,-9 1:3 39:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -4,-1,-1 0:3 6:33
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Rakek : Krka
4. tekma pic Luka Stražišar Rakek -3,-4,-1 0:3 8:33
1. tekma pic Dominik Janc Rakek -4,-5,-2 0:3 11:33
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 4. krog - Krka : Olimpija
5. tekma pic Aljaž Sušnik Olimpija 1,4,12 3:0 36:17
1. tekma pic Ivo Vitez Olimpija -10,7,8,-13,-9 2:3 54:53
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 5. krog - Gorica : Krka
5. tekma pic Tim Pangos Gorica 6,-10,-10,8,-8 2:3 50:49
3. tekma pic Lan Koglot Gorica -7,6,8,-10,7 3:2 50:44
Skupaj: 39,71 % 27:41 108:145 2174:2404
Preskoči na orodno vrstico