NTZS

Mark Gazvoda
pic
Podatki o igralcu
Id 3587
Št. tekmovalne izkaznice 060/17/18
Starost 17 let (letnik 2006)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 17.03.2024 9 9 3820 3820
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Jaka Antić 1:0 3:0
pic Lovro Ažman 2:0 6:0
pic Benjamin Bećirević 0:3 0:9
pic Miha Belak 1:0 3:0
pic Klemen Belehar 2:0 6:4
pic May Bočko 2:0 6:1
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:2
pic Marko Brajkovič 0:1 1:3
pic Aljaž Brezovnik 1:0 3:1
pic Bor Brodnjak 3:5 11:16
pic Lenart Antonij Brus 1:0 3:0
pic Luka Čačić Blažek 2:0 6:0
pic Jure Čampa 1:0 3:0
pic Uroš Cerar 1:0 3:2
pic Kristian Čerin 1:0 3:0
pic Matic Čopar 0:6 1:18
pic Matevž Črepnjak 0:1 1:3
pic Taj Črnčec 1:0 3:0
pic Lan Demšar 2:0 6:0
pic Mark Dimnik 2:2 8:7
pic Mitja Erzetič 2:0 6:1
pic Miha Fatur 6:0 18:3
pic Aljaž Ferenčič 2:0 6:0
pic Aljaž Fortuna 1:2 5:7
pic Jaka Gačnik Zupanc 2:1 8:3
pic Timi Gider 3:1 10:3
pic Klemen Godnič 1:0 3:0
pic Aljaž Goltnik 1:5 5:17
pic Matija Gorup 1:0 3:0
pic Boris Govednik 1:0 3:0
pic David Grad 1:2 5:7
pic Rok Grad 0:1 0:3
pic Domen Grčar 1:0 3:0
pic Rene Hedl 3:0 9:0
pic Domen Hohnjec 0:3 3:9
pic Miha Homan 4:0 12:1
pic Mitja Horvat 0:1 0:3
pic Mateo Ilić 2:0 6:0
pic Tine Ivančič 2:0 6:2
pic Erazem Janc 2:1 6:5
pic Urban Janc 2:0 6:0
pic Feliks Janje 0:1 0:3
pic Aljaž Janžekovič 1:0 3:0
pic Primož Jazbič 1:2 3:8
pic Janez Jedlovčnik 2:1 6:5
pic Benjamin Jekovec 1:0 3:0
pic Timotej Jerina 5:1 17:4
pic Đorđe Jerković 1:0 3:0
pic Jošt Jevšnikar 3:0 9:2
pic Luka Jokič 1:7 8:23
pic Dejan Jovanović 0:2 1:6
pic Oskar Kacin 1:0 3:0
pic Matic Kaiser 0:2 2:6
pic Jaka Kanc 1:1 5:3
pic Andraž Klemen Pintar 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 0:1 2:3
pic Roj Klopčič 1:0 3:2
pic David Kne 1:0 3:2
pic Vid Kočar 1:0 3:0
pic Mihael Kocjančič 0:4 0:12
pic Lan Koglot 3:2 10:10
pic Nejc Konjiček 4:0 12:0
pic Bor Kontelj 1:0 3:0
pic Aleks Koren 0:1 0:3
pic Aleks Koželj 1:0 3:1
pic Jure Kraker 1:2 6:9
pic Urban Kralj 1:0 3:0
pic Andraž Kramžar 2:1 6:5
pic Jan Krč 0:2 4:6
pic Lovro Križnič 2:0 6:0
pic Jan Kromar 1:1 4:4
pic Brin Kunstelj 5:0 15:3
pic Rok Kurent 1:0 0:0
pic Blaž Lapajne 5:4 19:19
pic Taj Lavrič 1:0 3:0
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 3:1 10:4
pic Črt Likozar 1:0 3:0
pic Jan Lipič 1:0 3:0
pic Andraž Maček 1:0 3:1
pic Patrik Macele 1:0 3:0
pic Aljaž Marčeta 3:0 9:0
pic Tim Marguč 1:0 3:0
pic David Rey Markl 2:0 6:0
pic Tomaž Mihelj 0:1 0:3
pic Aleksandar Miščević 2:0 6:0
pic Filip Miščević 1:0 3:0
pic Maj Murn 2:0 6:2
pic Filip Mušić 4:0 12:2
pic Vid Nared 3:0 9:2
pic Andraž Novak 1:0 3:0
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:1 0:3
pic Žan Okorn 3:1 10:5
pic Jan Pančur 1:0 3:0
pic Blaž Pandev 2:0 6:1
pic Mihajlo Pauković 1:0 3:0
pic Brin Peperko 2:0 6:1
pic Aljaž Peršič 1:0 3:0
pic Tomaž Pertovt 4:0 12:2
pic Tjaš Petrovčič 2:0 6:3
pic Vitan Plajnšek 3:0 9:0
pic Miha Podobnik 1:8 3:24
pic Lovro Polajnar 1:0 3:0
pic Marko Potrbin 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 4:0 12:2
pic Tomi Pugliese Štuva 0:3 4:9
pic Tai Puhan 1:0 3:0
pic Adam Rakun 2:1 7:5
pic Bine Rakušček 2:0 6:0
pic Bojan Ropoša 0:1 2:3
pic Tarik Šaćirović 1:1 4:3
pic Nejc Šalamon 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 2:1 7:4
pic Nel Savšek Pintarič 4:0 12:3
pic Jaka Sedej 1:0 3:0
pic Nino Šegula 0:3 1:9
pic Vid Semprimožnik 1:0 3:0
pic Zal Šesek 2:1 6:4
pic Vito Simič Pušnik 1:0 3:0
pic Brin Širaj 1:0 3:0
pic Jan Širec 1:0 3:0
pic Jure Smodiš 0:1 1:3
pic Tine Smole Justin 1:1 3:3
pic Jan Šobar 1:1 5:3
pic Rok Špendov 2:0 6:3
pic Gašper Srebočan Čebela 3:2 12:8
pic Tim Stajnko 4:2 14:8
pic Aleks Stepančič 0:1 1:3
pic Luka Stražišar 0:3 0:9
pic Žan Šuligoj 2:0 6:2
pic Anej Svržnjak 1:0 3:0
pic Maks Tomšič 1:0 3:0
pic Drago Torkar 1:1 4:3
pic Aleks Ušaj 0:3 0:9
pic Nik Velikonja 1:0 3:1
pic Matic Vertuš 2:0 6:0
pic Patrik Videc 0:1 1:3
pic Žiga Vidmar 2:0 6:0
pic Peter Vitamvas 0:1 0:3
pic Ivo Vitez 1:0 3:0
pic Brin Vovk Petrovski 0:6 5:18
pic Gregor Zafoštnik 0:1 0:3
pic Nejc Zavasnik 1:1 3:3
pic Uroš Žavbi 0:1 1:3
pic Alain Zboržil 1:1 4:3
pic Jaka Zelko 1:0 3:0
pic Žiga Kristijan Žigon 0:2 0:6
pic Gašper Žirovnik Remenih 1:0 3:0
pic Bine Žličar 1:0 3:0
pic Jure Zlodej 1:1 4:3
pic Peter Zlodej 1:0 3:1
pic Andraž Zupančič 0:1 0:3
pic Tej Zupanec 2:0 6:0
Skupaj: 214:124 716:468
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 ŠD SU mladinci
2022/2023 ŠD SU mladinci
2021/2022 ŠD SU mladinci
2020/2021 ŠD SU kadeti
2019/2020 ŠD SU kadeti
2018/2019 ŠD SU mlajši kadeti
2017/2018 ŠD SU mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
5. - 8. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
9. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
17. - 32. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
5. - 8. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
5. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
9. - 16. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
11. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
9. - 16. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
20. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
33. - 36. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 28. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. - 16. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
13. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
17. - 26. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
17. - 32. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 30. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
9. - 16. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
11. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
9. - 16. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
33. - 64. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
37. - 72. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 26. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
24. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
17. - 30. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
23. - 42. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 34 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 1. SNTL 2023/2024, 18. krog - Mura Sobota I : SU
4. tekma pic Bojan Ropoša Mura Sobota I 8,-5,8,-5,-6 2:3 38:49
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Bor Brodnjak K-S -4,-8,-10 0:3 22:34
Finalni del, osmina finala pic Urban Janc Ljub 5,10,7 3:0 34:22
Finalni del, 2. krog pic Vitan Plajnšek Cir 3,6,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves -9,9,6,2 3:1 42:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Lenart Antonij Brus K-S 7,11,2 3:0 35:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Križnič Men 4,4,6 3:0 33:14
02.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 14. krog - SU : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Brin Peperko Kajuh-Slovan 0,8,6 3:0 33:14
1. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan 3,5,6 3:0 33:14
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - SU : Mengeš
7. tekma pic Luka Jokič Mengeš 5,8,-8,-6,-7 2:3 43:46
4. tekma pic Timotej Jerina Mengeš 5,9,8 3:0 33:22
2. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš 4,4,8 3:0 33:16
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Savinja ZIT II : SU
5. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja ZIT II 10,8,9 3:0 34:27
3. tekma pic Miha Podobnik Savinja ZIT II -7,-4,-9 0:3 20:33
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - SU : Vrtojba
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 3,7,12 3:0 36:22
4. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 8,5,5 3:0 33:18
2. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 4,3,7 3:0 33:14
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 2. krog - SU : Savinja Žalec I
7. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec I -11,8,11,7 3:1 46:39
4. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja Žalec I 3,3,4 3:0 33:10
2. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja Žalec I 6,5,10 3:0 34:21
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 3. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 5,6,9 3:0 33:20
4. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 7,8,6 3:0 33:21
2. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 9,6,4 3:0 33:19
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - B2 II : SU
3. tekma pic Črt Likozar B2 II 6,5,4 3:0 33:15
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec II : SU
7. tekma pic Rene Hedl Savinja Žalec II 2,7,4 3:0 33:13
5. tekma pic Nejc Šalamon Savinja Žalec II 2,5,9 3:0 33:16
3. tekma pic Bine Žličar Savinja Žalec II 3,6,1 3:0 33:10
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Cirkovce : SU
7. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -6,-8,-10 0:3 24:34
5. tekma pic Jan Širec Cirkovce 2,3,8 3:0 33:13
3. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce 4,4,4 3:0 33:12
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Kajuh-Slovan : SU
7. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -10,-7,-7 0:3 24:34
5. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan 9,7,7 3:0 33:23
3. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 12,6,6 3:0 36:24
13.01.2024 1. SNTL 2023/2024, 10. krog - SU : Mengeš
3. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš -10,-7,8,-9 1:3 37:42
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Timotej Jerina Men 4,8,9 3:0 33:21
Top, 6. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -11,5,8,6 3:1 44:32
Top, 5. krog pic Miha Homan Int 8,7,8 3:0 33:23
Top, 4. krog pic Luka Šantavec Sob 9,8,8 3:0 33:25
Top, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta 6,-3,8,9 3:1 36:34
Top, 2. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -8,9,12,-8,7 3:2 52:50
Top, 1. krog pic Zal Šesek Ves 12,10,7 3:0 37:29
16.12.2023 1. SNTL 2023/2024, 9. krog - SU : Mura Sobota I
7. tekma pic Mitja Horvat Mura Sobota I -5,-6,-3 0:3 14:33
3. tekma pic Gregor Zafoštnik Mura Sobota I -1,-6,-5 0:3 12:33
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Žal -7,5,3,-10,-8 2:3 47:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Ažman K-S 5,4,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Polajnar ŠNT 0,0,0 3:0 33:0
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Pančur Ves 1,4,4 3:0 33:9
25.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 7. krog - SU : Savinja I
3. tekma pic Miha Podobnik Savinja I -3,-6,-7 0:3 16:33
28.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 4. krog - SU : Maribor
3. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor 11,-5,-7,-4 1:3 29:44
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Sav -5,-9,-9 0:3 23:33
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta 9,-6,9,8 3:1 39:37
Finalni del, 2. krog pic Mateo Ilić Arr 6,4,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Peperko K-S -7,5,7,3 3:1 40:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin 9,7,4 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 2,5,4 3:0 33:11
14.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 2. krog - SU : Tempo
3. tekma pic Patrik Videc Tempo -4,9,-9,-10 1:3 34:43
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -6,-8,-3 0:3 17:33
Top, 6. krog pic Bor Brodnjak K-S -5,-6,-2 0:3 13:33
Top, 5. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -8,-8,6,8,9 3:2 49:45
Top, 4. krog pic Blaž Lapajne Muta -6,4,6,-2,1 3:2 41:33
Top, 3. krog pic Nejc Zavasnik Sav -10,-9,-4 0:3 23:34
Top, 2. krog pic Miha Fatur Sav -6,6,5,6 3:1 39:28
Top, 1. krog pic Timotej Jerina Men 7,-8,3,-4,-1 2:3 35:43
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Domen Hohnjec Sav -2,9,-8,-4 1:3 25:42
Finalni del, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU 9,10,6 3:0 34:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Roj Klopčič PPR -11,9,-10,9,7 3:2 54:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Jošt Jevšnikar Int 10,12,12 3:0 40:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Črnčec Mb - ZM 0,0,0 3:0 33:0
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Mengeš I : SU
5. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš I -8,9,8,6 3:1 41:34
3. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -8,-6,-7 0:3 21:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja ZIT : SU
5. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT 8,-8,-6,-8 1:3 33:41
3. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT -6,-8,-6 0:3 20:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : SU
7. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 8,6,10 3:0 34:24
5. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni 11,2,8 3:0 35:21
3. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 4,8,2 3:0 33:14
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - SU : Mengeš II
4. tekma pic Adam Rakun Mengeš II 3,-5,6,-9,5 3:2 47:36
2. tekma pic Vid Kočar Mengeš II 3,3,5 3:0 33:11
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - SU : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -5,-4,-8 0:3 17:33
4. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 13,9,2 3:0 37:24
2. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan 4,-8,4,13 3:1 45:32
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - SU : Gorica
7. tekma pic Lan Koglot Gorica -8,-8,-3 0:3 19:33
4. tekma pic Aljaž Peršič Gorica 2,5,3 3:0 33:10
2. tekma pic Klemen Godnič Gorica 3,4,4 3:0 33:11
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Rakek : SU
5. tekma pic Brin Širaj Rakek 4,5,6 3:0 33:15
3. tekma pic Gašper Žirovnik Remenih Rakek 4,6,9 3:0 33:19
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Vesna : SU
5. tekma pic Tim Stajnko Vesna 1,7,9 3:0 33:17
3. tekma pic Peter Zlodej Vesna 4,9,-11,4 3:1 44:30
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Savinja ZIT : SU
2. tekma pic Domen Hohnjec Savinja ZIT -8,-4,14,7,-11 2:3 50:56
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Miha Fatur Sav -7,-7,5,12,1 3:2 50:40
Top, 6. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -11,10,3,-12,-10 2:3 56:52
Top, 5. krog pic Timotej Jerina Men -12,9,6,4 3:1 45:33
Top, 4. krog pic Luka Jokič Men 4,-7,-7,-9 1:3 34:37
Top, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -6,8,4,-3,8 3:2 42:42
Top, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 9,-11,6,8 3:1 44:36
Top, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 8,7,7 3:0 33:22
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič K-S -8,-2,-9 0:3 19:33
Finalni del, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 5,-9,13,6 3:1 46:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kromar Men -8,9,5,9 3:1 41:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Ivo Vitez Ili 7,6,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Marčeta Sav 3,3,6 3:0 33:12
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Kema - Murexin -6,-7,-7 0:3 20:33
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Fortuna Men 7,9,-9,8 3:1 42:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Koglot Gor -11,4,9,11 3:1 46:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Brezovnik Sav -10,9,6,7 3:1 43:34
08.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 1. krog - SU : Vesna I
4. tekma pic Taj Lavrič Vesna I 8,4,9 3:0 33:21
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Savinja ZIT : SU
2. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT -10,8,-10,-5 1:3 36:43
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Kajuh-Slovan : SU
5. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -7,-7,-6 0:3 20:33
1. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -9,-9,-8 0:3 26:33
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - SU : Kema Murexin
5. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin -15,6,-7,-17 1:3 50:53
2. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin 10,-8,-7,-10 1:3 37:44
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - SU : Savinja II
3. tekma pic Miha Fatur Savinja II 6,8,10 3:0 34:24
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Logatec : SU
5. tekma pic Žan Okorn Logatec -9,8,11,8 3:1 44:38
1. tekma pic Miha Podobnik Logatec -6,-6,-5 0:3 17:33
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Savinja IV : SU
1. tekma pic Rene Hedl Savinja IV 8,8,11 3:0 35:27
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Maribor : SU
1. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor -8,-6,4,8,7 3:2 47:41
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Rakek : SU
1. tekma pic Luka Stražišar Rakek -8,-8,-6 0:3 22:33
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - Savinja ZIT : SU
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT -6,-13,7,-4 1:3 34:44
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Tomaž Pertovt Sav -8,7,4,5 3:1 41:27
Top, 6. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -8,-4,-1 0:3 13:33
Top, 5. krog pic Mark Dimnik Ves -9,9,-8,-6 1:3 34:42
Top, 4. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -9,-7,10,-10 1:3 38:44
Top, 3. krog pic Jure Kraker Muta 6,-6,-7,8,8 3:2 46:44
Top, 2. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 5,7,7 3:0 33:19
Top, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -8,8,5,-10,5 3:2 51:41
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -3,-9,-3 0:3 15:33
Finalni del, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 7,7,-9,4 3:1 42:29
Finalni del, 1. krog pic Miha Homan Int 3,3,-9,6 3:1 42:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokič Men -2,-7,10,9,5 3:2 43:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Rene Hedl Sav 6,6,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Nared K-S 9,6,-4,2 3:1 37:28
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Krka II : SU II
7. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II -9,-9,-5 0:3 23:33
5. tekma pic Matic Vertuš Krka II 6,6,9 3:0 33:21
3. tekma pic Jaka Antić Krka II 1,4,1 3:0 33:6
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Metlika : SU II
2. tekma pic Patrik Macele Metlika 2,3,4 3:0 33:9
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Aleks Ušaj Vrt -8,-3,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -10,-4,-6 0:3 20:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Mušić K-S 7,10,10 3:0 35:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 6,4,6 3:0 33:16
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - SU II : B2 BENDL
8. tekma pic Klemen Belehar B2 BENDL 5,-9,-9,10,7 3:2 52:44
6. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL 5,2,-7,8 3:1 40:26
3. tekma pic Jan Krč B2 BENDL 5,-8,-5,8,-5 2:3 40:46
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - SU II : B2 II
5. tekma pic Urban Kralj B2 II 2,4,2 3:0 33:8
1. tekma pic David Kne B2 II -10,-9,8,5,8 3:2 52:44
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - SU II : Savinja III
7. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -4,-7,-8 0:3 19:33
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III 4,6,5 3:0 33:15
2. tekma pic Miha Fatur Savinja III 8,7,8 3:0 33:23
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - SU II : Savinja IV
7. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV 9,10,5 3:0 34:24
4. tekma pic Tej Zupanec Savinja IV 4,2,4 3:0 33:10
2. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja IV 6,7,7 3:0 33:20
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - SU II : Logatec
6. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 11,-9,7,-11,13 3:2 59:55
3. tekma pic Miha Podobnik Logatec -6,-5,-6 0:3 17:33
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - SU II : Škofja Loka
7. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -1,-6,-9 0:3 16:33
4. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 7,10,13 3:0 38:30
2. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 5,13,9 3:0 37:27
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - SU II : Vrhnika
8. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 5,-9,-8,-11 1:3 39:40
6. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 9,-3,8,-11,12 3:2 50:53
3. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -10,-4,-5 0:3 19:34
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - SU II : Krka II
6. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 2,3,6 3:0 33:11
3. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II 8,8,-5,9 3:1 38:36
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - SU II : Metlika
6. tekma pic Boris Govednik Metlika 9,2,7 3:0 33:18
3. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -5,5,-5,-4 1:3 25:38
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - B2 BENDL : SU II
8. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -8,-2,6,8,13 3:2 47:49
4. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -6,10,-6,5,-8 2:3 43:48
1. tekma pic Klemen Belehar B2 BENDL 2,-2,-3,4,12 3:2 41:40
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - B2 II : SU II
2. tekma pic May Bočko B2 II -10,9,3,2 3:1 43:26
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - SU II : Gorica
8. tekma pic Tarik Šaćirović Gorica 5,4,6 3:0 33:15
6. tekma pic Lan Koglot Gorica 6,-4,10,9 3:1 38:36
3. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -7,-3,-14 0:3 24:38
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - SU II : Letrika
3. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 7,5,1 3:0 33:13
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Logatec : SU II
8. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -10,-4,-9 0:3 23:34
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-7,-0 0:3 11:33
1. tekma pic Jaka Sedej Logatec 12,10,3 3:0 37:25
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Škofja Loka : SU II
4. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 7,8,-6,-9,9 3:2 48:46
1. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 9,7,6 3:0 33:22
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - SU : Vesna I
3. tekma pic Domen Grčar Vesna I 3,5,10 3:0 34:18
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Mengeš I : SU
5. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -7,-8,-7 0:3 22:33
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -5,-4,-11 0:3 20:35
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - SU : Savinja I
3. tekma pic Dejan Jovanović Savinja I 11,-7,-6,-3 1:3 29:44
13.06.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 3. krog - Rakek : SU
1. tekma pic Luka Stražišar Rakek -3,-9,-8 0:3 20:33
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - SU : Savinja III
3. tekma pic Tej Zupanec Savinja III 5,5,4 3:0 33:14
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - SU : Mengeš II
3. tekma pic Jan Šobar Mengeš II 6,10,7 3:0 34:23
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Arrigoni : SU
3. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 10,5,7 3:0 34:22
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, četrtfinale pic Jure Kraker Muta -8,-7,-3,10,-4 1:4 34:54
Finalni del, osmina finala pic Blaž Pandev Int 8,5,-10,5 3:1 43:30
Finalni del, 2. krog pic Filip Mušić K-S 10,-10,8,9 3:1 44:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 8,9,4 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Marčeta Sav 4,1,8 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Benjamin Jekovec Ljub 2,6,5 3:0 33:13
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - SU : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 7,9,-9,5 3:1 42:32
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - SU : Vesna
2. tekma pic Mark Dimnik Vesna 7,-8,9,6 3:1 41:33
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Krka I : SU
1. tekma pic Benjamin Bećirević Krka I -7,-8,-11 0:3 26:35
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - SU : Logatec
3. tekma pic Žan Okorn Logatec 5,3,4 3:0 33:12
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - SU : Savinja I
3. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja I 6,5,5 3:0 33:16
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - SU II : Savinja II
4. tekma pic Matic Čopar Savinja II -5,-7,-9 0:3 21:33
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II -9,-10,-5 0:3 24:34
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - SU II : Savinja III
5. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III 3,5,4 3:0 33:12
1. tekma pic Miha Fatur Savinja III 8,8,7 3:0 33:23
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - SU : Savinja IV
3. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja IV 6,1,5 3:0 33:12
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - SU : B2 II
1. tekma pic May Bočko B2 II 3,5,3 3:0 33:11
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Gorica : SU
1. tekma pic Đorđe Jerković Gorica 4,4,8 3:0 33:16
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Rakek : SU
1. tekma pic Marko Potrbin Rakek 1,4,3 3:0 33:8
22.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 3. krog - Krka II : SU II
4. tekma pic Matic Vertuš Krka II 4,1,7 3:0 33:12
1. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 4,3,6 3:0 33:13
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,8,-8,-5 1:3 31:41
Finalni del, 1. krog pic Kristian Čerin K-S 6,7,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Adam Rakun Men 7,10,1 3:0 34:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Svržnjak Sav 10,4,8 3:0 34:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Erazem Janc Ljub -5,-8,-8 0:3 21:33
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Gorica : SU II
8. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -8,5,-4,-7 1:3 30:38
4. tekma pic Lan Koglot Gorica 6,-9,-5,8,9 3:2 47:45
1. tekma pic Nik Velikonja Gorica 3,-9,9,7 3:1 42:30
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - Škofja Loka : SU II
8. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 4,9,-8,-4,-11 2:3 45:48
4. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -9,-4,-1 0:3 14:33
1. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -11,4,4,3 3:1 44:24
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - SU II : Vrhnika
5. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 8,10,5 3:0 34:23
1. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 9,-5,-4,10,-4 2:3 36:52
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Blaž Lapajne Muta -8,-1,-3,-4 0:4 16:44
Finalni del, osmina finala pic David Grad Men -7,8,9,8 3:1 40:36
Finalni del, 2. krog pic Timotej Jerina Men 9,5,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Timi Gider Sob 6,6,12 3:0 36:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Vitan Plajnšek Cir 5,4,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Ažman K-S 5,1,1 3:0 33:7
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Matic Čopar Sav -6,-6,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -2,-8,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav 9,-12,8,9 3:1 45:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Timi Gider Sob 7,12,5 3:0 36:24
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Matic Čopar Sav -7,-6,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-7,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Alain Zboržil Arr 3,5,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Bine Rakušček Log 7,3,7 3:0 33:17
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,-7,-4 0:3 15:33
Finalni del, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav -9,12,6,8 3:1 45:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 9,9,10 3:0 34:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Vito Simič Pušnik Mb - ZM 2,2,3 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Klemen Pintar PPR 4,5,4 3:0 33:13
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - SU : Muta
5. tekma pic Blaž Lapajne Muta -5,-10,5,-5 1:3 31:39
1. tekma pic Jure Kraker Muta -8,-9,11,18,-6 2:3 56:62
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Logatec : SU
8. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 10,2,2 3:0 34:14
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-5,-4 0:3 13:33
1. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -3,3,5,2 3:1 36:21
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - SU : Mengeš I
5. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I 5,15,6 3:0 39:26
1. tekma pic Andraž Maček Mengeš I 9,5,-9,7 3:1 42:32
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Savinja I : SU
6. tekma pic Matic Čopar Savinja I -9,-6,-2 0:3 17:33
2. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -6,-11,5,-4 1:3 32:40
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - SU : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 9,-8,-7,5,-6 2:3 43:47
1. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 8,-6,3,9 3:1 39:31
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 6,4,-3,-9,9 3:2 45:41
1. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 3,7,6 3:0 33:16
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - SU : Maribor
6. tekma pic Aljaž Janžekovič Maribor 6,5,4 3:0 33:15
3. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 9,5,1 3:0 33:15
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - SU : Sobota
5. tekma pic Luka Šantavec Sobota -7,-8,9,-9 1:3 35:42
1. tekma pic Timi Gider Sobota 8,7,7 3:0 33:22
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - SU : Muta
6. tekma pic Alin Lesnik Muta -9,3,10,6 3:1 43:30
3. tekma pic Blaž Lapajne Muta 6,-7,-4,-5 1:3 27:39
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Tine Smole Justin Log -6,-6,-4 0:3 16:33
Top, 6. krog pic Luka Jokič Men -6,-6,5,-7 1:3 30:38
Top, 4. krog pic Erazem Janc Ljub 3,6,-4,7 3:1 37:27
Top, 3. krog pic Alin Lesnik Muta 8,3,9 3:0 33:20
Top, 2. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -7,-6,-7 0:3 20:33
Top, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -9,-11,-10 0:3 30:36
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves -7,10,10,-4,-8 2:3 43:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,-4,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Demšar Škl 1,5,8 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 8,7,9 3:0 33:24
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Luka Jokič Men 10,-3,-3,-7 1:3 25:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Pertovt Sav 6,6,-8,5 3:1 41:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Maks Tomšič Škl 3,3,2 3:0 33:8
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S -6,-7,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Kacin K-S 10,5,2 3:0 34:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Grad Men -4,-9,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bine Rakušček Log 5,5,8 3:0 33:18
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic David Grad Men -5,-12,8,-9 1:3 37:44
Finalni del, 2. krog pic Žan Šuligoj Gor 7,8,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 8,-8,3,6 3:1 41:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Demšar Škl 6,4,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav 5,7,-8,6 3:1 41:29
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Zal Šesek Ves 3,7,-10,5 3:1 43:27
Top, 6. krog pic Tim Stajnko Ves -4,-9,-8 0:3 21:33
Top, 5. krog pic Timi Gider Sob -10,-8,6,-9 1:3 38:40
Top, 4. krog pic Benjamin Bećirević Krka -13,-9,-9 0:3 31:37
Top, 3. krog pic Andraž Kramžar Men -8,6,10,9 3:1 42:36
Top, 2. krog pic Tine Ivančič Arr 7,-8,8,2 3:1 41:28
Top, 1. krog pic Jure Zlodej Ves 9,11,3 3:0 35:23
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -9,-3,-10 0:3 22:34
Finalni del, 2. krog pic Luka Šantavec Sob 13,-5,8,10 3:1 43:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Belak Ljut 6,10,4 3:0 34:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Kontelj Ves 2,3,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Semprimožnik Sav 2,5,7 3:0 33:14
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -6,-9,-6 0:3 21:33
Finalni del, 1. krog pic Jure Čampa PPR 8,6,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokič Men -8,-6,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Alin Lesnik Muta 6,7,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Dimnik Ves 18,6,10 3:0 43:34
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Schon Leban Weitzer Vrt 3,2,6 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves -7,-9,-8 0:3 24:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Adam Rakun Men -8,-9,8,-6 1:3 34:41
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav 13,-9,-0,10,-9 2:3 45:56
Finalni del, 1. krog pic Urban Janc Ljub 9,1,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Gorup Arr 8,4,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 2,2,4 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Križnič B2 5,5,3 3:0 33:13
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - SU : Gorica
7. tekma pic Žan Šuligoj Gorica -6,4,-5,9,5 3:2 44:40
4. tekma pic Lan Koglot Gorica 4,-4,-6,-9 1:3 30:37
2. tekma pic Tarik Šaćirović Gorica 10,-2,-10,-9 1:3 33:44
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - SU : Letrika
6. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 2,-4,6,9 3:1 37:28
3. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -8,-3,-6 0:3 17:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - SU : Arrigoni
6. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni 4,-9,-8,11,-5 2:3 46:48
3. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -3,-1,-7 0:3 11:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - SU : Škofja Loka
5. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 9,-6,7,9 3:1 39:36
1. tekma pic Tim Marguč Škofja Loka 3,4,5 3:0 33:12
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves -7,14,-10,5,-9 2:3 53:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Šobar Men 7,-8,-9,6,-7 2:3 46:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr -6,7,-6,-5 1:3 28:40
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Žan Okorn Log -1,-6,7,-8 1:3 26:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S 9,8,8 3:0 33:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log 5,6,7 3:0 33:18
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Jan Kromar Men -4,-7,12,-2 1:3 27:45
Top, 6. krog pic Mark Dimnik Ves -10,9,-7,-8 1:3 36:43
Top, 5. krog pic Alain Zboržil Arr -9,-4,7,-5 1:3 29:40
Top, 4. krog pic Tine Ivančič Arr -6,9,14,9 3:1 44:43
Top, 3. krog pic Jure Zlodej Ves -1,6,-10,-7 1:3 29:40
Top, 2. krog pic Andraž Kramžar Men -6,-6,-9 0:3 21:33
Top, 1. krog pic Zal Šesek Ves -7,-4,-7 0:3 18:33
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic David Grad Men -7,-13,8,-5 1:3 36:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Klešnik Ves -8,8,8,-7,-3 2:3 40:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Okorn Log -7,7,9,12 3:1 43:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Fatur Sav 9,8,2 3:0 33:19
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta 7,-7,7,-8,-9 2:3 46:47
Kvalifikacije, 3. krog pic David Rey Markl Mb - ZM 7,7,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Alin Lesnik Muta 8,-5,-6,-6 1:3 28:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Kramžar Men 5,-12,11,5 3:1 47:35
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, četrtfinale pic Feliks Janje K-S -10,-9,-7 0:3 26:34
Mali finale, osmina finala pic Rok Kurent Hra -wo 0:0 0:0
Kvalifikacije, 3. krog pic David Rey Markl Mb - ZM 3,8,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -2,-9,10,11,-7 2:3 43:54
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Ušaj Vrt -3,-9,-2 0:3 14:33
Skupaj: 63,31 % 214:124 716:468 11264:9823
Preskoči na orodno vrstico