NTZS

Zala Kontelj
pic
Podatki o igralki
Id 3577
Št. tekmovalne izkaznice 050/17/18
Starost 17 let (letnik 2006)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinke 17.03.2024 24 23 980 980
članice do 21 let 10.03.2024 16 13 20 20
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Maruša Arnež 1:0 3:0
pic Pika Bavdek 6:0 18:1
pic Lara Belaj 0:2 0:6
pic Maja Belaj 0:2 2:6
pic Ana Blatnik 1:0 3:1
pic Tina Cafuta 0:3 3:9
pic Eva Cerkvenič 0:4 0:12
pic Ema Crnkovič 1:7 7:23
pic Živa Dogar 2:3 11:10
pic Eva Dominik 1:0 3:1
pic Kaja Drljača 1:0 3:0
pic Lana Erhatič 2:0 6:2
pic Sara Erhatič 0:1 2:3
pic Kim Fink 0:1 1:3
pic Petra Pia Fornazarič 1:0 3:0
pic Pija Funtek 1:1 5:5
pic Neja Gazvoda 0:1 1:3
pic Neža Gazvoda 2:2 8:9
pic Ana Gergek 3:2 11:10
pic Pika Gorenc 1:0 3:0
pic Blažka Harkai 0:4 2:12
pic Anamarija Horvat 1:0 3:2
pic Eva Horvat 0:1 0:3
pic Polona Horvat 0:7 3:21
pic Meta Ivančič 1:0 3:0
pic Neža Ivančič 2:0 6:0
pic Barbara Jedlovčnik 2:0 6:0
pic Zara Judež 3:1 9:6
pic Lea Kadiš 0:2 1:6
pic Nuša Kadiš 0:6 0:18
pic Neja Kalan 2:0 6:0
pic Kim Kastelic 0:9 0:27
pic Tija Kastelic 4:1 13:5
pic Tereza Kavčič 2:0 6:0
pic Gaja Kobetič 0:1 1:3
pic Vita Kocjančič 4:3 16:13
pic Alja Košmrlj 2:0 6:1
pic Ana Kovačec 0:2 0:6
pic Tina Križnič 4:2 15:9
pic Katrina Kunčič 2:0 6:2
pic Ana Leskošek 1:6 6:19
pic Katarina Lešnjak 0:4 3:12
pic Viktorija Letnar 1:0 3:0
pic Minea Ljuca 1:0 3:0
pic Nina Mačič 3:1 10:6
pic Brina Markič 1:5 12:16
pic Živa Markič 1:0 3:2
pic Sanja Mihajlovska 1:0 3:1
pic Valentina Mišigoj 4:2 15:9
pic Enya Moltara 0:9 2:27
pic Adriana Mrazić 1:1 5:3
pic Jasna Nastran 1:0 3:0
pic Lara Novak 0:1 0:3
pic Tjaša Novak 0:2 0:4
pic Lina Obranovič Kovšca 3:0 9:1
pic Kaja Okorn 0:2 0:6
pic Lara Opeka 0:2 0:6
pic Rosana Pajer 1:1 3:3
pic Manca Paljk 0:1 1:3
pic Nika Pandev 0:6 9:18
pic Lea Paulin 0:5 0:15
pic Zala Petelinc 0:1 0:3
pic Neža Pogačar Žun 1:4 5:14
pic Klara Rahotin Pavič 0:1 0:3
pic Laura Rahotin Pavič 0:1 0:3
pic Izabel Roner 1:0 3:0
pic Urša Rozman 1:3 5:10
pic Tia Rudolf 1:1 3:4
pic Kiara Šegula 0:2 0:6
pic Anina Selak 0:1 1:3
pic Lana Slatinšek 0:10 4:30
pic Eva Šobar 0:1 0:3
pic Simona Soldat 1:0 3:0
pic Mihaela Stoilkovska 2:0 6:1
pic Tjaša Supanič 0:1 1:3
pic Sara Tokić 0:13 1:39
pic Manca Trebižan 0:1 1:3
pic Špela Trelec 0:1 0:3
pic Layla Turk 7:2 22:6
pic Ina Unger 0:1 1:3
pic Nika Uršič 0:2 4:6
pic Urša Večko 2:3 7:11
pic Pavla Vezjak 1:0 3:0
pic Zala Vidmar 1:0 3:2
pic Maruša Vrhovnik 2:0 6:0
pic Kaja Zadravec 1:0 3:0
pic Zoja Žolek 2:1 8:4
pic Tjaša Zorc 1:1 5:4
pic Sofija Žužek 1:0 3:0
Skupaj: 96:167 383:556
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTD Kajuh-Slovan mladinci
2022/2023 NTD Kajuh-Slovan mladinci
2021/2022 NTK Vesna mladinci
2020/2021 NTK Vesna kadeti
2019/2020 NTK Vesna kadeti
2018/2019 NTK Vesna mlajši kadeti
2017/2018 NTK Vesna mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 29. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
10. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
11. - 19. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
21. - 42. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
11. - 19. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
17. - 18. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 10. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
13. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 20. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
22. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
13. - 24. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
19. - 35. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
11. - 19. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
16. 18.12.2021 1. TOP za članice in člane, Murska Sobota
19. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
17. - 27. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
19. - 33. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 31. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
17. - 18. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
23. - 45. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
21. - 38. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. - 16. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
20. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
21. - 38. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
9. - 16. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
19. - 36. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 24. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
16. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
9. - 16. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
27. - 52. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
25. - 46. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 14. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
23. - 40. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
22. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
25. - 48. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
19. - 35. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
15. - 29. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 42 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 07.05.2023 pic Katarina Lešnjak Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Katarina Lešnjak Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Filip Mušić X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 24.04.2022 pic Katarina Lešnjak Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Katarina Lešnjak Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Mark Dimnik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 12. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Anina Selak Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 25. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Drago Torkar X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Zal Šesek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Katarina Lešnjak Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 15. 23.05.2021 pic Katarina Lešnjak Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Zal Šesek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Katarina Lešnjak Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Katarina Lešnjak Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 20. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Katarina Lešnjak Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
33. - 39. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Mark Dimnik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
3. - 4. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Katarina Lešnjak Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Katarina Lešnjak Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Bor Klešnik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 24. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Zala Nared Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 20 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Laura Rahotin Pavič Vesna -6,-3,-3 0:3 12:33
1. tekma pic Klara Rahotin Pavič Vesna -8,-5,-9 0:3 22:33
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Kajuh-Slovan : Cirkovce
6. tekma pic Tia Rudolf Cirkovce -7,-10,-4 0:3 21:34
3. tekma pic Sara Erhatič Cirkovce -8,9,-3,11,-8 2:3 43:53
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - SU : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Lana Slatinšek SU 10,-5,-6,-10 1:3 33:44
1. tekma pic Neja Gazvoda SU 6,-9,-3,-6 1:3 29:39
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Layla Turk Arrigoni -8,-7,-9 0:3 24:33
4. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni -8,-9,3,8,-5 2:3 44:44
1. tekma pic Meta Ivančič Arrigoni 1,8,6 3:0 33:15
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 3. krog - B2 : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Kaja Drljača B2 2,7,8 3:0 33:17
1. tekma pic Neja Kalan B2 12,4,4 3:0 36:20
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Kim Kastelic Krka -7,-1,-3 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nina Mačič Int 6,-12,-4,-6 1:3 33:42
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Layla Turk Arr 10,9,5 3:0 34:24
Top, 6. krog pic Vita Kocjančič Arr 10,9,8 3:0 34:27
Top, 5. krog pic Tina Križnič Men 10,4,2 3:0 34:16
Top, 4. krog pic Zoja Žolek Cir -10,6,10,7 3:1 44:35
Top, 3. krog pic Urša Rozman Men -5,-7,8,6,-2 2:3 36:47
Top, 2. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -10,-3,-9 0:3 22:34
Top, 1. krog pic Ana Leskošek Sav 9,-5,10,7 3:1 39:37
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -9,-7,-7 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lea Paulin Arr -9,-6,-4 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Kim Kastelic Krka -3,-3,-4 0:3 10:33
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Pandev Int 5,7,-7,-9,-4 2:3 42:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Neža Ivančič Arr 00,0 3:0 33:0
Kvalifikacije, 1. krog pic Gaja Kobetič Men 8,-9,-7,-9 1:3 36:41
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Lea Paulin Arr -5,-6,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin -9,-3,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR 13,10,9 3:0 38:32
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU 3,11,-10,-9,-4 2:3 47:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -5,-8,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 8,4,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Nina Mačič Int -4,9,8,-5,5 3:2 42:44
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Kema Murexin : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -8,-7,-5 0:3 20:33
2. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin -6,-4,-5 0:3 15:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - SU : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Neža Gazvoda SU 6,-9,-2,7,7 3:2 44:42
2. tekma pic Lana Slatinšek SU -2,-8,-9 0:3 19:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Krka : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Tija Kastelic Krka -10,5,-6,-5 1:3 32:39
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
9. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont -12,8,-8,-7 1:3 38:44
6. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont 7,-2,-5,-9 1:3 27:40
2. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -8,-7,-8 0:3 23:33
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Tjaša Novak K-S -wo 0:1 0:0
Kvalifikacije, 3. krog pic Minea Ljuca Arr 9,5,10 3:0 34:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Kadiš Int -7,-6,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -6,-12,9,-9 1:3 38:45
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Mengeš II : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Mihaela Stoilkovska Mengeš II -2,7,9,4 3:1 35:31
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 8,8,-4,-7,5 3:2 44:43
2. tekma pic Layla Turk Arrigoni 6,7,6 3:0 33:19
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Krka : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Tija Kastelic Krka 5,8,8 3:0 33:21
1. tekma pic Barbara Jedlovčnik Krka 5,4,4 3:0 33:13
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
5. tekma pic Sara Tokić Letrika -3,-2,-4 0:3 9:33
1. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -8,-7,-5 0:3 20:33
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Vita Kocjančič Arr -2,-9,-10 0:3 21:34
Top, 6. krog pic Urša Rozman Men 9,-9,9,8 3:1 42:37
Top, 5. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 6,6,5 3:0 33:17
Top, 4. krog pic Valentina Mišigoj Vrt -9,8,10,3 3:1 43:32
Top, 3. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -6,-4,8,-6 1:3 27:41
Top, 2. krog pic Nika Pandev Int 8,-5,-4,9,-5 2:3 36:50
Top, 1. krog pic Katarina Lešnjak K-S -7,7,-2,-8 1:3 28:40
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Sara Tokić Vrt -8,-9,-3 0:3 20:33
Finalni del, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr -9,8,7,-7,3 3:2 49:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -6,-7,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Izabel Roner Log 8,9,3 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Nina Mačič Int 10,7,8 3:0 34:25
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 7,-4,-2,-8 1:3 25:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -6,-7,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Layla Turk Arr 9,6,8 3:0 33:23
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Vesna : Kema Murexin
2. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin -5,-3,9,-3 1:3 22:42
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Vesna : Mengeš
2. tekma pic Brina Markič Mengeš 8,-2,9,12 3:1 38:40
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Arrigoni : Vesna
3. tekma pic Sofija Žužek Arrigoni 6,6,7 3:0 33:19
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
2. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -5,-3,-4 0:3 12:33
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Urša Večko Int -1,7,-9,-6 1:3 27:40
Top, 6. krog pic Brina Markič Men 8,-5,-7,-9 1:3 32:41
Top, 5. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 10,-11,-4,7,-5 2:3 43:52
Top, 4. krog pic Tina Križnič Men 6,-7,-9,-11 1:3 38:41
Top, 3. krog pic Layla Turk Arr 7,10,4 3:0 34:21
Top, 2. krog pic Pika Bavdek K-S 8,8,9 3:0 33:25
Top, 1. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR -4,9,15,6 3:1 43:41
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Brina Markič Men -3,9,-4,8,-8 2:3 37:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Kim Kastelic Krka -7,-4,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Opeka K-S -5,-4,-4 0:3 13:33
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Sara Tokić Vrt -7,-3,-3 0:3 13:33
Finalni del, 1. krog pic Urša Večko Int 9,4,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Enya Moltara K-S -7,9,-9,-6 1:3 33:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Maruša Vrhovnik Men 10,9,7 3:0 34:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Tia Rudolf Cir -4,8,8,8 3:1 37:35
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Kadiš Int -6,-6,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 9,-7,-10,-4 1:3 32:43
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -5,-8,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Tokić Vrt -4,-2,-6 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Brina Markič Men 4,-9,-4,3,-11 2:3 46:42
18.12.2021 1. TOP za članice in člane 2021/2022
Top, 7. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -4,-5,8,-5 1:3 25:41
Top, 6. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -3,-8,-3 0:3 14:33
Top, 5. krog pic Nika Pandev Int 7,-8,-4,9,-7 2:3 41:49
Top, 4. krog pic Katarina Lešnjak Ves -9,-8,-6 0:3 23:33
Top, 3. krog pic Lea Kadiš Int -7,-9,-4 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Anina Selak Ves 7,-9,-8,-3 1:3 31:40
Top, 1. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 9,-9,-3,-7 1:3 30:42
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Urša Večko Int -7,-8,-10 0:3 25:34
Top, 6. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 4,8,9 3:0 33:21
Top, 5. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR 6,9,7 3:0 33:22
Top, 4. krog pic Layla Turk Arr -5,-9,9,-10 1:3 35:43
Top, 3. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 4,-5,7,-9,7 3:2 47:40
Top, 2. krog pic Zoja Žolek Cir 6,5,6 3:0 33:17
Top, 1. krog pic Adriana Mrazić Ves 5,9,5 3:0 33:19
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Urša Večko Int 3,-6,-5,9,7 3:2 44:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Okorn Log -6,-2,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Sara Tokić Vrt -8,-7,-7 0:3 22:33
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Enya Moltara K-S -6,-6,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Zoja Žolek Cir 5,7,-12,-11,-5 2:3 50:50
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
1. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -7,-9,-14 0:3 30:38
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Letrika : Vesna
2. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -7,-10,-8 0:3 25:34
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Vesna : Arrigoni
3. tekma pic Layla Turk Arrigoni 1,5,7 3:0 33:13
13.06.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 2. krog - Sobota : Vesna
1. tekma pic Anamarija Horvat Sobota 8,-10,9,-9,8 3:2 52:48
13.06.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 3. krog - Mengeš : Vesna
3. tekma pic Neža Pogačar Žun Mengeš -6,7,5,-8,5 3:2 47:39
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Vesna : Letrika
4. tekma pic Sara Tokić Letrika -7,-8,-6 0:3 21:33
1. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -6,-6,-6 0:3 18:33
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Kema : Vesna
1. tekma pic Blažka Harkai Kema -3,-4,-3 0:3 10:33
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Krka : Vesna
3. tekma pic Tija Kastelic Krka -9,8,10,6 3:1 43:35
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 7,-7,-4,-5 1:3 27:40
Finalni del, 1. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 5,-5,-4,7,6 3:2 42:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -7,-9,-4 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Viktorija Letnar Pres 3,6,3 3:0 33:12
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - Kema : Vesna
4. tekma pic Ema Crnkovič Kema -5,-4,-5 0:3 14:33
2. tekma pic Živa Dogar Kema 7,6,-8,8 3:1 41:32
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Vesna : SU
2. tekma pic Lana Slatinšek SU -6,-5,-12 0:3 23:36
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - B2 : Vesna
3. tekma pic Maruša Arnež B2 5,3,2 3:0 33:10
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -4,-7,-1 0:3 12:33
1. tekma pic Pika Bavdek Kajuh-Slovan 5,6,9 3:0 33:20
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Arrigoni : Vesna
1. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni -7,5,6,-7,-9 2:3 45:44
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
2. tekma pic Nina Mačič Fužinar Inter Diskont -9,4,3,2 3:1 42:20
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Vesna : Krka
4. tekma pic Tija Kastelic Krka 5,3,7 3:0 33:15
1. tekma pic Barbara Jedlovčnik Krka 1,2,4 3:0 33:7
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - SU : Vesna
4. tekma pic Lana Slatinšek SU -6,-5,-8 0:3 19:33
2. tekma pic Neža Gazvoda SU 5,7,-7,9 3:1 40:32
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
4. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -7,-10,-6 0:3 23:34
2. tekma pic Pika Bavdek Kajuh-Slovan 4,10,3 3:0 34:17
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Kim Kastelic Krka -5,-5,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Polona Horvat Int -7,-5,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lea Paulin Arr -0,-4,-4 0:3 8:33
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Brina Markič Men 4,-10,6,-10,-8 2:3 50:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Kadiš Int -10,-5,-6 0:3 21:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Neja Kalan B2 2,2,4 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Tereza Kavčič Log 7,6,7 3:0 33:20
01.05.2021 1. SNTL 2020/2021, 9. krog - Vesna I : Vesna II
5. tekma pic Špela Trelec Vesna I -1,-6,-6 0:3 13:33
3. tekma pic Tjaša Supanič Vesna I -10,-6,9,-3 1:3 30:43
24.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 8. krog - Vesna II : Cirkovce
1. tekma pic Ina Unger Cirkovce 3,-3,-9,-9 1:3 32:36
17.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 7. krog - Vesna II : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -3,-5,-6 0:3 14:33
14.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 6. krog - Vesna II : Rakek
7. tekma pic Simona Soldat Rakek 9,9,9 3:0 33:27
4. tekma pic Kaja Zadravec Rakek 4,2,7 3:0 33:13
2. tekma pic Sanja Mihajlovska Rakek 5,4,-9,8 3:1 42:28
03.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 5. krog - Vesna II : Inter Diskont
4. tekma pic Polona Horvat Inter Diskont 7,-4,10,-4,-2 2:3 33:50
2. tekma pic Lea Kadiš Inter Diskont 8,-7,-7,-10 1:3 35:42
27.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 4. krog - Logatec : Vesna II
6. tekma pic Tereza Kavčič Logatec 3,3,6 3:0 33:12
2. tekma pic Kaja Okorn Logatec -2,-3,-11 0:3 16:35
24.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 3. krog - Vesna II : Kema Puconci
1. tekma pic Ana Kovačec Kema Puconci -8,-3,-4 0:3 15:33
20.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 2. krog - Arrigoni : Vesna II
5. tekma pic Kim Fink Arrigoni 10,-6,-4,-5 1:3 27:43
3. tekma pic Manca Paljk Arrigoni -5,10,-9,-4 1:3 30:43
13.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 1. krog - Vesna II : Letrika
3. tekma pic Sara Tokić Letrika -3,-7,-5 0:3 15:33
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Ana Leskošek Sav 8,-8,-10,-6 1:3 35:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Rosana Pajer Int 3,5,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Zara Judež Krka 5,-7,10,-4,8 3:2 45:45
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Layla Turk Arr 7,3,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Kadiš Int -6,-8,-5 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Šobar Men -7,-9,-8 0:3 24:33
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Tokić Vrt -9,-2,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Kim Kastelic Krka -2,-3,-4 0:3 9:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Tina Cafuta Krka 7,10,-2,-2,-5 2:3 32:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -7,-2,7,6,-5 2:3 36:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Erhatič Cir 4,6,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Pika Bavdek K-S 8,9,9 3:0 33:26
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - Krka : Vesna
8. tekma pic Tina Cafuta Krka 9,-9,-4,-2 1:3 26:42
4. tekma pic Kim Kastelic Krka -5,-4,-1 0:3 10:33
1. tekma pic Zara Judež Krka 7,6,8 3:0 33:21
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Savinja : Vesna
5. tekma pic Ana Leskošek Savinja -5,-4,-5 0:3 14:33
3. tekma pic Pija Funtek Savinja 6,4,-3,-9,-6 2:3 40:43
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
6. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont -6,-3,11,-9 1:3 31:44
2. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -10,-6,-7 0:3 23:34
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Vesna : Letrika
9. tekma pic Petra Pia Fornazarič Letrika 5,5,3 3:0 33:13
5. tekma pic Sara Tokić Letrika -5,-3,-6 0:3 14:33
1. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 5,5,3 3:0 33:13
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Mengeš : Vesna
8. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš 5,2,5 3:0 33:12
4. tekma pic Neža Pogačar Žun Mengeš -5,-5,-9 0:3 19:33
1. tekma pic Pika Gorenc Mengeš 3,2,3 3:0 33:8
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Letrika : Vesna
2. tekma pic Sara Tokić Letrika -6,-5,-8 0:3 19:33
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Pika Bavdek Kajuh-Slovan -5,3,5,6 3:1 38:25
3. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -2,-3,-1 0:3 6:33
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - B2 : Vesna
6. tekma pic Tina Križnič B2 9,7,10 3:0 34:26
2. tekma pic Alja Košmrlj B2 -6,10,8,9 3:1 40:38
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja : Vesna
6. tekma pic Ana Leskošek Savinja -6,-8,-9 0:3 23:33
2. tekma pic Lara Belaj Savinja -4,-7,-3 0:3 14:33
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 8,-2,-3,-14 1:3 30:46
Top, 6. krog pic Tjaša Zorc Hra -10,11,6,11 3:1 47:40
Top, 5. krog pic Maja Belaj Sav 6,-11,-13,8,-9 2:3 55:53
Top, 4. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 8,-7,-8,-4 1:3 30:41
Top, 3. krog pic Ana Blatnik Krka 3,4,-8,10 3:1 42:28
Top, 2. krog pic Eva Dominik Mb - ZM 9,-6,10,6 3:1 40:36
Top, 1. krog pic Katarina Lešnjak Ves -7,-7,9,6,-11 2:3 47:50
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Pandev Int -8,8,-2,-7 1:3 28:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Markič Men -10,8,7,-5,7 3:2 48:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Lea Paulin Arr -2,-1,-9 0:3 12:33
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Enya Moltara K-S -7,-3,-3 0:3 13:33
Finalni del, 1. krog pic Zara Judež Krka 9,10,-10,9 3:1 44:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Tokić Vrt -2,11,-4,-5 1:3 24:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Alja Košmrlj B2 9,7,6 3:0 33:22
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Katrina Kunčič Mb - ZM 2,2,-8,5 3:1 41:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Brina Markič Men 10,-10,5,-8,-6 2:3 47:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Lea Paulin Arr -2,-4,-4 0:3 10:33
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Tina Cafuta Krka -5,-4,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Kim Kastelic Krka -4,-7,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Križnič B2 -11,7,6,8 3:1 44:34
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -7,3,-7,-3 1:3 28:36
Top, 6. krog pic Zara Judež Krka -6,-6,-8 0:3 20:33
Top, 5. krog pic Ana Leskošek Sav -3,7,-9,-13 1:3 36:44
Top, 4. krog pic Nika Uršič B2 -8,-8,8,6,-10 2:3 48:48
Top, 3. krog pic Urša Rozman Ljub -10,-3,-8 0:3 21:34
Top, 2. krog pic Adriana Mrazić Ves -9,7,8,-8,-5 2:3 44:48
Top, 1. krog pic Katarina Lešnjak Ves -5,-9,-9 0:3 23:33
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Enya Moltara K-S -3,-6,-3 0:3 12:33
Finalni del, 1. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 5,-4,4,-2,9 3:2 39:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Pogačar Žun Men -6,-10,4,-7 1:3 34:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Jasna Nastran Škl 5,2,3 3:0 33:10
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Križnič B2 -8,5,-8,6,2 3:2 49:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Urša Večko Int -8,-4,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Horvat Sob -7,-10,-9 0:3 26:34
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Lana Slatinšek ŠD SU -9,-11,-7 0:3 27:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Enya Moltara K-S -8,-3,-12 0:3 23:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Pavla Vezjak Vrt 3,6,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Layla Turk Arr 6,4,6 3:0 33:16
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Vesna : Savinja
8. tekma pic Pija Funtek Savinja -4,7,12,-9,9 3:2 49:50
6. tekma pic Manca Trebižan Savinja -6,3,-12,-6 1:3 35:39
3. tekma pic Ana Leskošek Savinja -6,10,-8,-6 1:3 32:43
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
5. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -6,-5,-5 0:3 16:33
3. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -4,-6,-5 0:3 15:33
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Katrina Kunčič Mb - ZM -10,9,3,9 3:1 43:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Kiara Šegula Tujina -6,-2,-6 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Enya Moltara K-S -4,-2,-5 0:3 11:33
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Neža Pogačar Žun Men -4,-4,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Vita Kocjančič Arr 3,8,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Maja Belaj Kid -4,-9,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 9,9,7 3:0 33:25
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Ivančič Arr 14,5,2 3:0 38:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Rosana Pajer Int -6,-3,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Kim Kastelic Krka -6,-6,-5 0:3 17:33
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Tija Kastelic Krka -4,9,9,10 3:1 38:39
Top, 6. krog pic Pika Bavdek K-S 4,2,5 3:0 33:11
Top, 5. krog pic Nika Uršič B2 7,-5,4,-3,-3 2:3 33:44
Top, 4. krog pic Tjaša Zorc Hra 9,5,-0,-1,-8 2:3 31:47
Top, 3. krog pic Ana Leskošek Sav -6,-4,-7 0:3 17:33
Top, 2. krog pic Neža Pogačar Žun Men 9,-2,-6,-6 1:3 25:42
Top, 1. krog pic Zala Petelinc Dob -10,-9,-9 0:3 28:34
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Valentina Mišigoj Vrt -4,10,9,-8,9 3:2 46:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Belaj Kema - Murexin -3,-3,-3 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Urša Rozman Ljub -5,-2,-5 0:3 12:33
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, četrtfinale pic Lara Novak Ves -6,-8,-6 0:3 20:33
Mali finale, osmina finala pic Zala Vidmar Arr -8,7,-7,8,10 3:2 49:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Križnič B2 10,14,-13,-7,-9 2:3 57:61
Kvalifikacije, 2. krog pic Enya Moltara K-S 9,-3,-4,-2 1:3 20:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 8,10,-12,-7,-7 2:3 49:54
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, četrtfinale pic Živa Dogar Kema - Murexin -5,-5,10,7,-4 2:3 37:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Erhatič Cir -7,8,8,-8,8 3:2 48:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Kiara Šegula Tujina -1,-5,-3 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Kim Kastelic Krka -2,-1,-4 0:3 7:33
Skupaj: 36,50 % 96:167 383:556 7664:8767
Preskoči na orodno vrstico