NTZS

Adam Rakun
pic
Podatki o igralcu
Id 3572
Št. tekmovalne izkaznice 045/17/18
Starost 19 let (letnik 2004)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Patrik Blažević 1:0 3:1
pic Aljaž Bobek 0:1 0:3
pic Bor Brodnjak 0:2 3:6
pic Matic Čopar 0:1 0:3
pic Taj Črnčec 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 2:1 7:7
pic Miha Fatur 1:1 5:3
pic Aljaž Fortuna 0:5 2:15
pic Jaka Gačnik Zupanc 2:1 6:4
pic Mark Gazvoda 1:2 5:7
pic Aljaž Godec 0:1 0:3
pic Klemen Godnič 1:0 3:0
pic David Grad 0:1 0:3
pic Aljoša Grčar 2:0 6:0
pic Domen Grčar 1:0 3:1
pic Domen Hohnjec 1:1 4:4
pic Miha Homan 1:0 3:1
pic Jan Hovnik Šipek 0:2 3:6
pic Mateo Ilić 1:0 3:1
pic Anže Jakovac 1:0 3:0
pic Erazem Janc 2:1 6:5
pic Urban Janc 1:1 5:3
pic Janez Jedlovčnik 2:1 8:6
pic Đorđe Jerković 1:0 3:2
pic Dejan Jovanović 2:2 9:8
pic Blaž Kamnar 1:0 3:0
pic Roj Klopčič 1:0 3:1
pic David Kne 1:0 3:1
pic Mihael Kocjančič 0:2 0:6
pic Aleks Koren 1:0 3:1
pic Aleks Koželj 1:1 5:3
pic Jure Kraker 1:2 6:6
pic Urban Kralj 1:0 3:0
pic Luka Kramarič 1:0 3:0
pic Jan Krč 1:1 3:4
pic Jan Kromar 1:1 4:3
pic Tine Krpan 1:0 3:0
pic Brin Kunstelj 0:1 2:3
pic Rok Kurent 1:0 3:0
pic Maks Lah 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 0:2 2:6
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 3:0 9:4
pic Jan Lipič 0:1 0:3
pic Tim Mori 0:1 0:3
pic Zak Murko Koblar 1:0 3:0
pic Maj Murn 2:1 8:5
pic Filip Mušić 0:1 1:3
pic Tilen Novak 0:1 0:3
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:1 0:3
pic Matija Novel 0:2 0:6
pic Miha Omahen 1:0 3:0
pic Mitja Omerzel 0:1 0:3
pic Mihajlo Pauković 1:0 3:2
pic Tomaž Pertovt 2:0 6:2
pic Tjaš Petrovčič 2:0 6:1
pic Vitan Plajnšek 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:3 0:9
pic Tomi Pugliese Štuva 2:0 6:1
pic Miha Rajterič 0:1 1:3
pic Bine Rakušček 0:1 0:3
pic Berti Ramadani 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 3:1 10:7
pic Nel Savšek Pintarič 1:1 4:5
pic Jaka Sedej 1:0 3:0
pic Nino Šegula 0:8 4:24
pic Vid Semprimožnik 1:0 3:0
pic Zal Šesek 0:1 0:3
pic Jan Širec 1:0 3:0
pic Jure Smodiš 0:2 0:6
pic Tine Smole Justin 3:0 9:2
pic Gašper Srebočan Čebela 1:0 3:1
pic Luka Stražišar 0:2 2:6
pic Aljaž Sušnik 1:0 3:0
pic Anej Svržnjak 1:0 3:0
pic Maks Tomšič 1:0 3:0
pic Žiga Urbanc 0:1 0:3
pic Aleks Ušaj 0:1 1:3
pic Matic Vertuš 2:2 10:6
pic Patrik Videc 0:1 0:3
pic Peter Vitamvas 0:1 1:3
pic Tim Vitulić 0:1 2:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:4 2:12
pic Nejc Zavasnik 0:1 1:3
pic Uroš Žavbi 0:2 2:6
pic Jaka Zelko 1:0 3:1
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 0:3
pic Peter Zlodej 0:3 4:9
pic Andraž Zupančič 2:1 7:6
pic Domen Zupančič 0:3 0:9
pic Tej Zupanec 1:0 3:1
Skupaj: 74:85 283:305
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTS Mengeš člani do 21 let
2022/2023 NTS Mengeš mladinci
2021/2022 NTS Mengeš mladinci
2020/2021 NTS Mengeš mladinci
2019/2020 NTS Mengeš mladinci
2018/2019 NTS Mengeš kadeti
2017/2018 NTS Mengeš kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
13. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
33. - 44. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
33. - 42. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
20. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
33. - 44. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
23. - 40. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
33. - 36. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
17. - 32. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
45. - 86. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
27. - 46. 26.01.2020 3. OT za članice in člane, Mengeš
27. - 52. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
19. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
31. - 59. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
25. - 45. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
18. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 32. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 32. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
17. - 28. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
33. - 65. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
33. - 66. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
Skupaj: 26 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Miha Homan Int 7,-9,9,11 3:1 44:38
Top, 6. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -10,-11,9,-7 1:3 39:45
Top, 5. krog pic Luka Šantavec Sob -8,-7,8,11,10 3:2 51:51
Top, 4. krog pic Roj Klopčič PPR 6,-9,9,9 3:1 42:35
Top, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU -3,9,-8,6,-6 2:3 39:48
Top, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -10,6,8,-9,4 3:2 52:41
Top, 1. krog pic Jan Kromar Men 10,-8,-9,-10 1:3 39:44
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Matic Vertuš Krka -8,-5,8,6,-6 2:3 41:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob 10,-10,-11,-6 1:3 39:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 3,-11,11,3 3:1 46:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Sušnik Ili 7,3,7 3:0 33:17
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Aleks Koželj Sav -7,-9,9,6,-8 2:3 46:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -3,-4,-2 0:3 9:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Kralj B2 6,11,4 3:0 35:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Maks Lah K-S 6,6,10 3:0 34:22
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Mengeš II : Kema Murexin
5. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin -5,-11,-7 0:3 23:35
1. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin -9,9,-7,10,-6 2:3 45:52
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš II
5. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan -5,8,-8,-6 1:3 30:41
3. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 8,-7,-6,-9 1:3 33:41
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Savinja II : Mengeš II
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II -7,8,-2,5,-10 2:3 41:47
1. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja II -10,-9,9,-11 1:3 41:45
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - SU : Mengeš II
4. tekma pic Mark Gazvoda SU -3,5,-6,9,-5 2:3 36:47
1. tekma pic Patrik Blažević SU 7,-6,6,6 3:1 39:30
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - Mengeš II : Arrigoni
4. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 9,9,-7,-7,7 3:2 47:47
2. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni 7,-7,7,7 3:1 40:32
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Sobota : Mengeš II
4. tekma pic Luka Šantavec Sobota 5,2,8 3:0 33:15
1. tekma pic Aljoša Grčar Sobota 6,5,3 3:0 33:14
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Cirkovce : Mengeš II
7. tekma pic Aleks Koren Cirkovce 4,9,-9,8 3:1 42:32
5. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce 1,9,4 3:0 33:14
3. tekma pic Jan Širec Cirkovce 6,5,6 3:0 33:17
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Savinja III : Mengeš II
7. tekma pic Aleks Koželj Savinja III 12,7,7 3:0 36:26
5. tekma pic Tej Zupanec Savinja III -6,6,9,4 3:1 39:30
3. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja III -10,-8,-9 0:3 27:34
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Kema Murexin : Mengeš II
2. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin -10,-5,-4 0:3 19:34
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Tomaž Pertovt Sav 1,-7,9,-3,9 3:2 43:41
Top, 6. krog pic Matic Vertuš Krka 6,4,5 3:0 33:15
Top, 5. krog pic Zal Šesek Ves -3,-6,-8 0:3 17:33
Top, 4. krog pic Maj Murn ŠD SU -9,6,5,-10,7 3:2 52:41
Top, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S 11,8,-8,-9,-9 2:3 50:52
Top, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -5,8,-8,7,-9 2:3 44:48
Top, 1. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 10,9,-5,-9,7 3:2 48:48
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Aleks Ušaj Vrt -12,-7,7,-8 1:3 38:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub -5,-4,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Taj Črnčec Mb - ZM 3,7,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log -11,11,9,3 3:1 46:36
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Mengeš II : Gorica
4. tekma pic Klemen Godnič Gorica 4,5,4 3:0 33:13
1. tekma pic Đorđe Jerković Gorica -8,3,-9,8,7 3:2 50:40
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Mengeš II : Xiom Muta
2. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -7,7,6,-8,-8 2:3 45:46
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 4. krog - Kema Murexin : Mengeš II
1. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin -5,7,-2,-4 1:3 22:40
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - Savinja V : Mengeš II
2. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja V 7,5,6 3:0 33:18
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Krč B2 -9,-5,-13 0:3 27:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -3,-8,-5 0:3 16:33
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -6,-8,-8 0:3 22:33
Finalni del, 1. krog pic Mark Dimnik Ves -9,-9,5,7,12 3:2 54:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav -10,-7,4,8,-7 2:3 46:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Jakovac K-S 3,2,12 3:0 36:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Sedej Log 7,12,10 3:0 37:29
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Luka Stražišar PPR 6,-6,-9,-3 1:3 29:39
Finalni del, 1. krog pic Alin Lesnik Muta -11,10,3,-5,8 3:2 50:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Dimnik Ves -8,9,-11,-12 1:3 42:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Kramarič K-S 6,5,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 8,8,8 3:0 33:24
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Urban Janc Ljub -10,4,-8,6,-10 2:3 50:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -9,-8,-9 0:3 26:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 10,9,-11,9 3:1 45:41
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -7,-12,-6 0:3 25:36
Finalni del, 1. krog pic Domen Grčar Ves -1,7,11,8 3:1 36:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljoša Grčar Sob 3,8,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -7,9,8,-7,-12 2:3 48:53
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -5,5,5,8 3:1 38:29
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -7,-10,-1 0:3 18:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 8,-7,-11,4,6 3:2 51:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Svržnjak Sav 13,8,10 3:0 38:31
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -5,-6,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-4,-2 0:3 10:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Dimnik Ves 9,8,-8,-8,6 3:2 49:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Berti Ramadani Ili 2,6,6 3:0 33:14
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Domen Zupančič ŠD SU -10,-6,-6 0:3 22:34
Finalni del, 1. krog pic Tine Smole Justin Log 3,9,-3,6 3:1 36:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -5,-4,-2 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic David Kne B2 7,-9,8,9 3:1 42:35
26.01.2020 3. OT za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -1,-2,-8 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Urbanc PPR -7,-10,-6 0:3 23:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Novak Krka -6,-9,-3 0:3 18:33
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš II : Vesna
5. tekma pic Peter Zlodej Vesna 9,-1,-4,-4 1:3 20:42
1. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 9,-7,-3,7,-8 2:3 40:49
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš II : Savinja
1. tekma pic Dejan Jovanović Savinja -8,-10,10,-7 1:3 37:44
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - SU : Mengeš II
4. tekma pic Domen Zupančič SU -7,-9,-7 0:3 23:33
1. tekma pic Andraž Zupančič SU 4,-5,-7,-11 1:3 34:39
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Mengeš II : Krka
2. tekma pic Matic Vertuš Krka -7,-9,5,9,-11 2:3 49:49
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Maks Tomšič Škl 3,4,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -4,-6,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr -5,-8,5,-12 1:3 36:41
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Alin Lesnik Muta 4,4,10 3:0 34:18
Top, 6. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 4,11,-6,4 3:1 41:30
Top, 5. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 9,-8,4,9 3:1 41:33
Top, 4. krog pic Jure Kraker Muta 9,3,7 3:0 33:19
Top, 3. krog pic Jan Kromar Men 4,7,8 3:0 33:19
Top, 2. krog pic David Grad Men -5,-8,-6 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav -6,16,-9,-9 1:3 42:49
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves -5,-12,-8 0:3 25:36
Finalni del, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU 7,6,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta -12,8,-10,-7 1:3 40:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 4,8,-9,5 3:1 42:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Zak Murko Koblar Mb - ZM 3,8,3 3:0 33:14
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 9,-7,-6,-9 1:3 33:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Krč B2 -5,11,7,14 3:1 45:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Novel Arr -4,-6,-5 0:3 15:33
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Peter Zlodej Ves 9,7,-9,-7,-8 2:3 46:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves -7,-4,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Schon Leban Weitzer Vrt 7,8,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 8,9,-8,6 3:1 41:34
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 9,-7,-2,6,-7 2:3 38:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -3,-3,8,-6 1:3 23:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -2,-5,-7 0:3 14:33
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 1. krog - Mengeš II : Tempo
3. tekma pic Patrik Videc Tempo -5,-6,-8 0:3 19:33
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Mengeš II : Arrigoni
6. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -5,-7,-5 0:3 17:33
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni -9,-2,-6 0:3 17:33
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Savinja II : Mengeš II
4. tekma pic Miha Fatur Savinja II 6,6,4 3:0 33:16
1. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja II 2,4,8 3:0 33:14
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Vesna I : Mengeš II
4. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna I -8,-6,-5 0:3 19:33
1. tekma pic Peter Zlodej Vesna I -3,7,-9,-9 1:3 32:40
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Mengeš II : Logatec
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -6,-2,-5 0:3 13:33
2. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 7,14,8 3:0 38:29
09.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš II
4. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont -9,-4,10,-7 1:3 32:43
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -7,-7,-9 0:3 23:33
09.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Mengeš II : Krka
3. tekma pic Matic Vertuš Krka 7,7,11 3:0 35:25
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Miha Omahen Ves 3,8,7 3:0 33:18
Top, 6. krog pic Erazem Janc Ljub 8,6,8 3:0 33:22
Top, 5. krog pic Dejan Jovanović Sav 7,2,7 3:0 33:16
Top, 4. krog pic Alin Lesnik Muta -7,6,-5,9,6 3:2 45:43
Top, 3. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 4,4,8 3:0 33:16
Top, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -17,7,-8,-10 1:3 46:49
Top, 1. krog pic Rok Kurent Hra 3,6,10 3:0 34:19
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr 10,-6,-1,-5 1:3 24:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -11,-6,-6 0:3 23:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaš Petrovčič Log 5,8,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Janc Ljub 8,7,4 3:0 33:19
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta -4,-2,-13 0:3 19:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Bobek Int -8,-6,-12 0:3 26:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -8,5,10,3 3:1 42:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob 5,5,-10,-7,3 3:2 50:36
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr -9,-10,-8 0:3 27:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Krpan PPR 7,8,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Vitulić Log 12,7,-9,-9,-7 2:3 50:52
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Mori Muta -5,-6,-3 0:3 14:33
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -9,8,-6,-10 1:3 36:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Bine Rakušček Log -6,-7,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Muta -9,6,8,-8,-9 2:3 48:47
14.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Mengeš II : SU
5. tekma pic Mitja Omerzel SU -4,-5,-6 0:3 15:33
1. tekma pic Andraž Zupančič SU -10,7,-6,6,4 3:2 49:40
14.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Mengeš II : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan -4,-4,5,-9 1:3 28:38
4. tekma pic Blaž Kamnar Kajuh-Slovan 4,3,5 3:0 33:12
2. tekma pic Miha Rajterič Kajuh-Slovan -12,8,-10,-8 1:3 41:45
14.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Logatec : Mengeš II
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -9,-7,-6 0:3 22:33
1. tekma pic Tine Smole Justin Logatec -6,7,8,9 3:1 39:35
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav 8,-7,-16,5,11 3:2 58:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -4,-7,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves -7,-5,-8 0:3 20:33
Skupaj: 46,54 % 74:85 283:305 5347:5405
Preskoči na orodno vrstico