NTZS

Luka Šantavec
pic
Podatki o igralcu
Id 3538
Št. tekmovalne izkaznice 011/17/18
Starost 13 let (letnik 2006)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 16.02.2020 19 22 1690 1690
mladinci 23.02.2020 39 44 320 320
člani do 21 let 02.02.2020 22 20 400 400
člani 01.03.2020 74 139 20 20
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Benjamin Ahac 1:0 3:0
pic Andraž Avbelj 0:1 0:3
pic Benjamin Bečirevič 0:1 1:3
pic Klemen Belehar 1:1 3:5
pic Jaka Gal Bezjak 1:0 3:0
pic Lan Bitežnik 0:1 1:3
pic Aljaž Bobek 1:1 3:5
pic Marko Brajkovič 0:1 0:3
pic Matic Čopar 0:2 0:6
pic Tilen Cvetko 0:1 0:3
pic Jovica Dančulovič 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 3:0 9:4
pic Til Erhatič 1:0 3:0
pic Nejc Erjavec 0:1 0:4
pic Mitja Erzetič 1:0 3:1
pic Miha Fatur 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 0:1 0:3
pic Mark Gazvoda 1:1 4:4
pic Aljaž Godec 0:1 0:3
pic Aljaž Goltnik 0:1 0:3
pic Matija Gorup 0:1 2:3
pic Boris Govednik 0:2 3:6
pic Rok Grasselli 1:0 3:2
pic Anej Guštin 1:0 3:0
pic Rene Hedl 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 0:2 2:6
pic Miha Homan 2:0 6:0
pic Peter Hribar 0:1 0:3
pic Tine Ivančič 0:1 2:3
pic Darko Jamšek 0:1 0:3
pic Erazem Janc 1:0 3:1
pic Urban Janc 0:1 1:3
pic Feliks Janje 1:0 3:2
pic Janez Jedlovčnik 0:1 2:3
pic Timotej Jerina 0:1 1:3
pic Jan Jevšnik 1:0 3:0
pic Jošt Jevšnikar 2:0 6:1
pic Dejan Jokić 0:1 0:3
pic Dejan Jovanović 0:1 2:3
pic Edonis Kabashi 1:0 3:0
pic Matic Kaiser 0:1 2:3
pic Bor Klešnik 2:1 8:5
pic Lan Koglot 0:1 1:3
pic Nejc Konjiček 2:0 6:1
pic Jure Kraker 1:3 7:9
pic Jan Krč 0:2 1:6
pic Jan Kromar 0:2 4:6
pic Jaka Kumar 1:0 3:1
pic Blaž Lapajne 0:1 2:3
pic Taj Lavrič 0:1 0:3
pic Alin Lesnik 0:2 4:6
pic Jan Lipič 0:2 0:6
pic Andraž Maček 0:1 2:3
pic Tomaž Mihelj 0:1 0:3
pic Maj Murn 0:3 3:9
pic Vid Nared 2:0 6:0
pic Luka Norčič 0:1 0:3
pic Žan Okorn 1:0 3:0
pic David Orešnik 0:1 0:3
pic Janko Öri 0:1 0:3
pic Rok Osmanaj 1:0 3:0
pic Timon Oštir Mičič 1:0 3:1
pic Blaž Pandev 3:0 9:0
pic Erik Paulin 0:1 0:3
pic Tim Pavli 0:1 0:3
pic Brin Peperko 1:0 3:0
pic Tomaž Pertovt 1:0 3:0
pic Tjaš Petrovčič 2:0 6:0
pic Vitan Plajnšek 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:2 0:6
pic Sven Pucihar 1:0 3:1
pic Tomi Pugliese Štuva 0:1 0:3
pic Adam Rakun 0:1 2:3
pic Bine Rakušček 0:1 1:3
pic Nace Ravnikar 1:0 3:0
pic Tarik Šaćirović 0:1 1:3
pic Nel Savšek Pintarič 1:0 3:1
pic Domen Sedej 1:0 3:1
pic Nino Šegula 0:1 0:3
pic Rok Semič 1:1 3:5
pic Zal Šesek 1:0 3:1
pic Jure Slatinšek 0:1 0:3
pic Jure Smodiš 0:1 0:3
pic Tine Smole Justin 0:1 0:3
pic Ian Srebot 1:0 3:0
pic Aleks Stepančič 1:0 3:2
pic Luka Stražišar 0:1 1:3
pic Žan Šuligoj 1:0 3:0
pic Drago Torkar 0:1 1:3
pic Ilan Toromanović 1:0 3:0
pic Vid Turk 1:0 3:0
pic Nik Velikonja 2:0 6:2
pic Leon Veronik 0:1 1:3
pic Matic Vertuš 1:0 3:2
pic Peter Vitamvas 0:1 0:3
pic Darijan Vizjak 0:1 0:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:3 0:9
pic Vid Zabukovec 0:1 0:3
pic Uroš Žavbi 0:1 0:3
pic Gašper Žirovnik Remenih 2:0 6:1
pic Peter Zlodej 0:1 2:3
pic Anže Zrimšek Žiger 0:2 0:6
pic Andraž Zupančič 0:1 0:3
pic Blaž Zupančič 1:0 3:0
pic Domen Zupančič 0:1 0:3
Skupaj: 59:79 229:272
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2019/2020 NTK Sobota kadeti
2018/2019 NTK Sobota mlajši kadeti
2017/2018 NTK Sobota mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
41. - 76. 29.02.2020 - 01.03.2020 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 28. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
5. - 8. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
21. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
27. - 52. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
9. - 16. 27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
9. - 16. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
31. - 60. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 32. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
19. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 32. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
33. - 42. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
31. - 59. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
33. - 64. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
37. - 72. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
33. - 59. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
29. - 57. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
31. - 58. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
23. - 42. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 21 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
33. - 36. 29.02.2020 - 01.03.2020 pic Mitja Županek M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Timi Gider M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Timi Gider M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Eva Horvat X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 28. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Edin Šahinović M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
33. - 44. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Eva Horvat X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 28. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Timi Gider M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 32. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Eva Horvat X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 28. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Schon Leban Weitzer M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 9 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 6. krog - Sobota II : Gorica
7. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -6,-5,-7 0:3 18:33
4. tekma pic Nik Velikonja Gorica 4,5,-11,7 3:1 44:29
2. tekma pic Lan Koglot Gorica 11,-4,-4,-4 1:3 25:44
13.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 6. krog - Sobota II : Vrhnika
7. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -6,-9,9,-7 1:3 33:42
4. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika -6,5,5,-8,9 3:2 47:41
2. tekma pic Rok Semič Vrhnika 10,7,-4,-6,8 3:2 44:47
06.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 5. krog - Sobota II : Savinja II
4. tekma pic Matic Čopar Savinja II -6,-5,-7 0:3 18:33
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II 9,-8,9,-10,-7 2:3 47:52
29.02.2020 Državno prvenstvo za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pavli Men -6,-2,-10 0:3 18:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Janko Öri Ves -5,-4,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Hribar Krka -3,-7,-3 0:3 13:33
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves -8,-7,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Stražišar PPR 10,-5,-6,-9 1:3 32:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Muta 5,4,4 3:0 33:13
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Matic Čopar Sav -9,-8,-2 0:3 19:33
Finalni del, osmina finala pic Zal Šesek Ves 7,3,-4,9 3:1 37:30
Finalni del, 2. krog pic Bor Klešnik Ves 4,4,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub 9,-1,8,9 3:1 34:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Peperko K-S 5,8,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Til Erhatič Cir 3,3,5 3:0 33:11
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Sobota II : B2
5. tekma pic Jan Krč B2 -5,9,-5,-6 1:3 27:42
1. tekma pic Klemen Belehar B2 -17,6,-6,7,7 3:2 56:50
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Sobota II : Metlika
7. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -6,-7,-9 0:3 22:33
4. tekma pic Boris Govednik Metlika -9,-6,10,-9 1:3 36:43
2. tekma pic Jovica Dančulovič Metlika 9,6,4 3:0 33:19
01.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 3. krog - Gorica : Sobota II
7. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 10,-5,-8,-9 1:3 34:43
5. tekma pic Nik Velikonja Gorica 7,-6,8,7 3:1 39:33
3. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 10,-9,-4,10,9 3:2 48:51
01.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 3. krog - Vrhnika : Sobota II
4. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -12,-7,10,10,-8 2:3 51:56
1. tekma pic Rok Semič Vrhnika -8,-4,-9 0:3 21:33
25.01.2020 3. SNTL 2019/2020, 2. krog - Savinja II : Sobota II
5. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja II -7,-9,-8 0:3 24:33
3. tekma pic Domen Hohnjec Savinja II -6,8,9,-9,-10 2:3 47:51
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Sobota
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -6,-4,-2 0:3 12:33
1. tekma pic Leon Veronik Fužinar Inter Diskont -6,5,-14,-4 1:3 35:43
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Kema : Sobota
4. tekma pic Jan Lipič Kema -6,-8,-6 0:3 20:33
1. tekma pic Nino Šegula Kema -7,-9,-8 0:3 24:33
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Sobota : Tempo
6. tekma pic Benjamin Ahac Tempo 4,7,5 3:0 33:16
3. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 9,9,11 3:0 35:29
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Maribor : Sobota
7. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 9,-4,7,6 3:1 37:33
5. tekma pic Jaka Kumar Maribor 11,5,-7,3 3:1 42:30
3. tekma pic Rok Osmanaj Maribor 5,5,1 3:0 33:11
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - SU : Sobota
5. tekma pic Mark Gazvoda SU 7,8,-9,9 3:1 42:35
3. tekma pic Maj Murn SU -6,10,-11,-11 1:3 40:47
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Muta : Sobota
3. tekma pic Alin Lesnik Muta -5,11,-7,8,-9 2:3 45:52
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - Fužinar Inter Diskont : Sobota
7. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 5,7,5 3:0 33:17
5. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 9,9,7 3:0 33:25
3. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 8,9,7 3:0 33:24
07.12.2019 3. SNTL 2019/2020, 1. krog - B2 : Sobota II
4. tekma pic Jan Krč B2 -6,-8,-4 0:3 18:33
1. tekma pic Klemen Belehar B2 -7,-4,-3 0:3 14:33
07.12.2019 3. SNTL 2019/2020, 1. krog - Metlika : Sobota II
5. tekma pic Vid Zabukovec Metlika -8,-8,-10 0:3 26:34
3. tekma pic Boris Govednik Metlika -9,-2,8,8,-8 2:3 41:49
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Andraž Maček Men 5,9,-8,-10,-6 2:3 46:48
Top, 6. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 7,-8,5,6 3:1 41:29
Top, 5. krog pic Benjamin Bečirevič Krka 6,-8,-9,-9 1:3 37:39
Top, 4. krog pic Timotej Jerina Men -6,-9,4,-9 1:3 35:37
Top, 3. krog pic Miha Fatur Sav 6,3,10 3:0 34:19
Top, 2. krog pic Sven Pucihar Škl -3,9,7,6 3:1 36:33
Top, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -6,-6,-6 0:3 18:33
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -2,-6,-7 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -11,-4,-3 0:3 18:35
27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Nejc Erjavec Men -6,-1,-5,-6 0:4 18:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema -8,-6,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Timon Oštir Mičič Ili -9,3,8,9 3:1 42:31
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Jure Kraker Muta 5,8,-9,-6,-10 2:3 47:47
Finalni del, 2. krog pic Mark Dimnik Ves 8,-5,8,10 3:1 39:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Šuligoj Gor 11,7,7 3:0 35:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Ian Srebot Ves 3,9,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Pandev Int 3,6,2 3:0 33:11
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -5,-5,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Edonis Kabashi Ves 9,9,6 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr -5,-7,-3 0:3 15:33
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Jure Kraker Muta -5,-9,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Smole Justin Log -5,-6,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -9,9,9,7 3:1 42:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Pertovt Sav 4,7,2 3:0 33:13
14.09.2019 Pokal RS 2019/2020, 2. krog - Rakek : Sobota
3. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -12,-5,-4 0:3 21:36
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Maj Murn ŠD SU -4,6,-6,10,-9 2:3 42:49
Top, 6. krog pic Matic Vertuš Krka -6,9,-11,8,6 3:2 50:47
Top, 5. krog pic Mark Dimnik Ves 3,-7,9,4 3:1 40:27
Top, 4. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 12,-9,8,-11,-9 2:3 54:55
Top, 3. krog pic Žan Okorn Log 9,3,9 3:0 33:21
Top, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 4,3,7 3:0 33:14
Top, 1. krog pic Urban Janc Ljub -8,-12,5,-6 1:3 37:41
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -13,5,-8,-10 1:3 42:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Erzetič Let 2,-8,9,4 3:1 41:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Rene Hedl Sav 2,3,2 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Ilan Toromanović Arr 3,1,1 3:0 33:5
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Jan Kromar Men -9,8,6,-8,-9 2:3 48:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Nared K-S 5,7,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Bine Rakušček Log 7,-8,-8,-6 1:3 33:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Klešnik Ves 10,6,-10,-10,6 3:2 54:46
30.03.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 18. krog - Mengeš I : Sobota
5. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I -3,-5,-4 0:3 12:33
3. tekma pic David Orešnik Mengeš I -3,-7,-4 0:3 14:33
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema -9,-1,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,-3,-6 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -2,-4,-2 0:3 8:33
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log 9,4,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Zlodej Ves 6,-2,17,-10,-6 2:3 48:57
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Kromar Men 9,6,-8,-9,-7 2:3 46:48
09.02.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 13. krog - Sobota : Arrigoni
4. tekma pic Taj Lavrič Arrigoni -2,-6,-4 0:3 12:33
2. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -4,-4,-4 0:3 12:33
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -8,-9,-6 0:3 23:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Ivančič Arr 12,-9,12,-10,-10 2:3 57:59
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Guštin Tem 3,3,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 6,5,8 3:0 33:19
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Sobota : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Aljaž Bobek Fužinar Inter Diskont 13,-8,-8,8,10 3:2 54:53
4. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont -9,8,10,6 3:1 43:35
2. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 11,6,3 3:0 35:20
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Muta : Sobota
5. tekma pic Alin Lesnik Muta 14,-7,-7,14,-7 2:3 53:61
3. tekma pic Jure Kraker Muta 8,-2,-5,5,-8 2:3 37:46
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Sobota : Kema
3. tekma pic Jure Smodiš Kema -3,-3,-3 0:3 9:33
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Maribor : Sobota
5. tekma pic Blaž Zupančič Maribor 1,2,2 3:0 33:5
3. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 7,6,6 3:0 33:19
17.11.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 7. krog - Sobota : Krka
3. tekma pic Tilen Cvetko Krka -1,-0,-3 0:3 4:33
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jokić Men -5,-2,-7 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nace Ravnikar Škl 4,4,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Klešnik Ves -9,9,-8,6,-10 2:3 49:49
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -2,-2,-7 0:3 11:33
Finalni del, 1. krog pic Vid Nared K-S 6,9,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Dimnik Ves 10,9,-6,-5,6 3:2 45:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Vitan Plajnšek Kid 4,3,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Homan Int 5,10,1 3:0 34:16
13.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 3. krog - Savinja : Sobota
2. tekma pic Jure Slatinšek Savinja -1,-3,-5 0:3 9:33
06.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 2. krog - Sobota : Inter Diskont I
3. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -5,-2,-1 0:3 8:33
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -9,-10,-9 0:3 28:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Bobek Int -9,-9,-3 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Adam Rakun Men -5,-5,10,7,-3 2:3 36:50
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Sedej Gor 9,3,-6,11 3:1 41:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 7,9,-9,-6,-6 2:3 43:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S -3,-8,-7 0:3 18:33
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Turk Krka 8,4,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -3,-2,-8 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tarik Šaćirović Gor -5,-8,5,-4 1:3 28:38
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, četrtfinale pic Matija Gorup Arr -8,5,-6,9,-9 2:3 45:47
Mali finale, osmina finala pic Jaka Gal Bezjak Mb - ZM 1,4,7 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Feliks Janje K-S 4,10,-6,-8,8 3:2 48:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -6,-2,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log -3,-2,-3 0:3 8:33
Skupaj: 42,75 % 59:79 229:272 4319:4585
Preskoči na orodno vrstico