NTZS

Mark Dimnik
pic
Podatki o igralcu
Id 3501
Št. tekmovalne izkaznice 114/16/17
Starost 13 let (letnik 2007)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mlajši kadeti 02.02.2020 7 7 1920 1600
kadeti 20.09.2020 20 24 1650 1650
mladinci 13.09.2020 65 50 50
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Benjamin Bečirevič 0:1 1:3
pic Tomaž Bevk 0:1 1:3
pic Bor Brodnjak 3:0 9:3
pic Kristian Čerin 1:0 3:0
pic Matic Čopar 0:2 0:6
pic Gašper Ekart 1:0 3:0
pic Til Erhatič 1:0 3:0
pic Miha Fatur 1:0 3:2
pic Aljaž Ferenčič 1:0 3:0
pic Ivo Frank 1:0 3:0
pic Žan Gantar 1:0 3:2
pic Mark Gazvoda 1:1 3:4
pic Aljaž Goltnik 0:1 0:3
pic Matija Gorup 1:0 3:0
pic David Grad 1:1 4:4
pic Miha Homan 2:0 6:1
pic Oskar Horvat 2:0 6:0
pic Tine Ivančič 2:0 6:0
pic Erazem Janc 0:2 3:6
pic Urban Janc 2:0 6:2
pic Janez Jedlovčnik 1:1 4:5
pic Dejan Jokić 0:1 0:3
pic Luka Jokić 0:3 2:9
pic Blaž Kamnar 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 0:1 1:3
pic Timotej Kocjan 1:0 3:0
pic Emanuel Kocjančič 0:1 1:3
pic Mihael Kocjančič 0:2 1:6
pic Leonard Kodek 1:0 3:0
pic Lan Koglot 1:1 3:3
pic Aleks Koren 1:0 3:0
pic Jure Kraker 0:4 0:12
pic Jurij Kralj 1:0 3:0
pic Andraž Kramžar 1:1 4:3
pic Jan Kromar 2:1 8:6
pic Brin Kunstelj 1:0 3:1
pic Rok Kurent 1:0 3:0
pic Maks Lah 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 2:0 6:2
pic Jan Lipič 0:1 0:3
pic Andraž Maček 0:1 1:3
pic Aleksandar Miščević 1:0 3:0
pic Maj Murn 2:2 8:7
pic Vid Nared 1:0 3:2
pic Žan Okorn 3:0 9:2
pic Brin Peperko 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:1 0:3
pic Adam Rakun 0:1 2:3
pic Berti Ramadani 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 0:3 4:9
pic Nel Savšek Pintarič 1:0 3:1
pic Zal Šesek 1:0 3:0
pic Aljaž Škufca 1:0 3:1
pic Tine Smole Justin 1:0 3:2
pic Gašper Sofrić 1:0 3:0
pic Žan Šuligoj 1:0 3:1
pic Anej Svržnjak 1:0 3:0
pic Aleks Ušaj 0:1 0:3
pic Matic Vertuš 1:2 4:7
pic Žiga Vidmar 1:0 3:2
pic Tim Vitulić 0:1 0:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:1 0:3
pic Erik Filip Vrlič 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 0:1 0:3
pic Alain Zboržil 1:1 5:5
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 0:3
pic Gašper Žirovnik Remenih 1:0 3:0
pic Jure Zlodej 1:0 3:1
pic Andraž Zupančič 0:1 1:3
Skupaj: 59:43 205:165
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2020/2021 NTK Vesna kadeti
2019/2020 NTK Vesna mlajši kadeti
2018/2019 NTK Vesna mlajši kadeti
2017/2018 NTK Vesna mlajši kadeti
2016/2017 NTK Vesna mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 16. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
37. - 71. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
5. - 8. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
5. - 8. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
41. - 80. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
20. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 32. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
43. - 79. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
37. - 72. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 26. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
33. - 59. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
20. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
17. - 30. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 20. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
17. - 22. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
29. - 54. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
Skupaj: 20 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Zal Šesek M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Zal Šesek M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
33. - 39. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Zala Kontelj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Zal Šesek M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Domen Grčar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Tim Stajnko M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 27. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Maj Grošelj M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
Skupaj: 7 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Jure Kraker Muta -9,-7,-6 0:3 22:33
Finalni del, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU -8,12,7,4 3:1 44:34
Finalni del, 1. krog pic Žan Okorn Log 9,-5,5,5 3:1 38:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Šuligoj Gor 8,-8,6,9 3:1 41:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Homan Int 5,4,-7,8 3:1 40:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Svržnjak Sav 5,1,4 3:0 33:10
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Berti Ramadani Ili 7,1,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Adam Rakun Men -9,-8,8,8,-6 2:3 45:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -0,-6,-1 0:3 7:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Erazem Janc Ljub 8,-6,5,-9,-9 2:3 46:46
Finalni del, 2. krog pic Miha Fatur Sav 8,-4,8,-7,5 3:2 44:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kromar Men 9,8,-9,-7,11 3:2 51:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Leonard Kodek B2 8,7,4 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Erik Filip Vrlič K-S 5,3,3 3:0 33:11
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Maj Murn ŠD SU 9,-7,-7,10,-9 2:3 46:52
Finalni del, osmina finala pic Bor Brodnjak K-S -7,-5,7,1,6 3:2 45:36
Finalni del, 1. krog pic Ivo Frank Log 5,6,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Vidmar Krka 9,-5,-7,14,2 3:2 50:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 3,5,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Horvat Sob 4,2,8 3:0 33:14
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Mengeš I : Vesna
4. tekma pic David Grad Mengeš I 9,-8,8,4 3:1 41:32
1. tekma pic Luka Jokić Mengeš I -10,-5,10,3,-10 2:3 48:48
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
7. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 5,-6,8,11 3:1 41:35
5. tekma pic Kristian Čerin Kajuh-Slovan 2,2,1 3:0 33:5
3. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 6,10,-8,-8,2 3:2 50:40
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Logatec : Vesna
6. tekma pic Tine Smole Justin Logatec -7,6,-8,9,11 3:2 50:48
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-6,-5 0:3 15:33
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Muta : Vesna
1. tekma pic Jure Kraker Muta -8,-4,-8 0:3 20:33
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Krka : Vesna
5. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka -7,-3,8,-3 1:3 24:41
3. tekma pic Matic Vertuš Krka -8,-9,-16 0:3 33:40
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Arrigoni : Vesna
5. tekma pic Matija Gorup Arrigoni 7,3,9 3:0 33:19
3. tekma pic Alain Zboržil Arrigoni -7,-8,4,10,9 3:2 49:45
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Mengeš II : Vesna
4. tekma pic Andraž Kramžar Mengeš II 9,6,7 3:0 33:22
1. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš II 8,-8,7,7 3:1 41:33
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Bor Klešnik Ves -12,-9,9,-4 1:3 36:45
Finalni del, osmina finala pic Bor Brodnjak K-S 6,5,4 3:0 33:15
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Škufca Men 7,2,-8,5 3:1 41:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 4,2,1 3:0 33:7
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Lah K-S 6,6,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Horvat Sob 2,6,5 3:0 33:13
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Luka Šantavec Sob -8,5,-8,-10 1:3 37:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta 13,-7,-7,9,9 3:2 51:53
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav 9,7,-6,9 3:1 39:36
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav -11,-5,-6 0:3 22:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koren Cir 3,7,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Maček Men -8,-4,8,-8 1:3 31:41
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Matic Vertuš Krka -3,6,-9,-14 1:3 37:44
Top, 6. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -8,8,-10,8,11 3:2 53:50
Top, 5. krog pic Luka Šantavec Sob -3,7,-9,-4 1:3 27:40
Top, 4. krog pic Žan Okorn Log 5,11,-9,9 3:1 44:36
Top, 3. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 5,9,5 3:0 33:19
Top, 2. krog pic Urban Janc Ljub 1,8,6 3:0 33:15
Top, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -8,-11,-10 0:3 29:36
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Benjamin Bečirevič Krka 12,-7,-8,-7 1:3 36:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub -7,6,7,-8,8 3:2 48:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Jurij Kralj Sav 3,2,7 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleksandar Miščević Let 2,1,5 3:0 33:8
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta 9,8,4 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokić Men -3,-9,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -18,-6,-10 0:3 34:43
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,-5,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Kamnar K-S 4,5,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr -7,10,-2,-6 1:3 27:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Koglot Gor 10,10,9 3:0 35:29
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Andraž Zupančič ŠD SU -7,-8,5,-9 1:3 35:38
Finalni del, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU 8,7,10 3:0 34:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Okorn Log 5,10,9 3:0 34:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Peperko K-S 6,1,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Sofrić Ljub 4,1,5 3:0 33:10
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - B2 : Vesna II
2. tekma pic Žan Gantar B2 14,-8,6,-8,18 3:2 63:60
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Mengeš I : Vesna II
5. tekma pic Dejan Jokić Mengeš I -3,-6,-4 0:3 13:33
3. tekma pic David Grad Mengeš I -6,-8,4,-9 1:3 34:37
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr -6,-9,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Muta -5,-6,-6 0:3 17:33
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Erazem Janc Ljub -9,-3,10,-9 1:3 33:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob -10,-9,6,5,-6 2:3 47:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Homan Int 4,4,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Vitan Plajnšek Kid 1,1,3 3:0 33:5
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema -4,-4,-7 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Koglot Gor -4,-5,-3 0:3 12:33
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Andraž Kramžar Men -10,-11,9,-5 1:3 37:45
Top, 6. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 10,-9,7,8 3:1 43:36
Top, 5. krog pic Jan Kromar Men 7,-7,9,-6,-12 2:3 47:52
Top, 4. krog pic Zal Šesek Ves 7,8,4 3:0 33:19
Top, 3. krog pic Alain Zboržil Arr -7,-8,10,5,-4 2:3 42:48
Top, 2. krog pic Tine Ivančič Arr 5,4,11 3:0 35:20
Top, 1. krog pic Jure Zlodej Ves 9,4,-7,7 3:1 40:31
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Jure Kraker Muta -4,-7,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokić Men -14,-7,-15 0:3 36:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Timotej Kocjan Krka 3,4,7 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Til Erhatič Cir 7,5,1 3:0 33:13
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,-11,-1 0:3 16:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Ušaj Let -4,-2,-4 0:3 10:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Vertuš Krka -12,8,4,9 3:1 45:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Ivančič Arr 6,6,5 3:0 33:17
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr -6,7,-4,-8 1:3 29:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kromar Men 8,10,-11,8 3:1 45:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav -6,-4,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Kurent Hra 10,8,4 3:0 34:22
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Vitulić Log -4,-1,-7 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Bevk B2 16,-9,-7,-7 1:3 41:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr -5,-6,-3 0:3 14:33
Skupaj: 57,84 % 59:43 205:165 3462:3193
Preskoči na orodno vrstico