NTZS

Jan Šobar
pic
Podatki o igralcu
Id 3443
Št. tekmovalne izkaznice 057/16/17
Starost 19 let (letnik 2004)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Benjamin Bećirević 0:1 0:3
pic Vid Bizjak 2:0 6:0
pic Patrik Blažević 1:1 4:3
pic Aljaž Bobek 0:3 0:9
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:0
pic Luka Čačić Blažek 0:1 2:3
pic Matic Čopar 0:1 0:3
pic Mark Dimnik 0:2 4:6
pic Miha Fatur 0:2 2:6
pic Nejc Fonović 1:0 3:1
pic Aljaž Fortuna 0:3 0:9
pic Ivo Frank 1:0 3:0
pic Mark Gazvoda 1:1 3:5
pic Aljaž Godec 0:1 0:3
pic Maxim Gorskiy 1:0 3:1
pic Tadej Gungl 1:0 3:1
pic Rene Hedl 0:1 0:3
pic Domen Hohnjec 0:2 2:6
pic Jan Hovnik Šipek 0:1 0:3
pic Mateo Ilić 2:1 6:4
pic Gašper Ipavec Lakner 1:0 3:0
pic Anže Jakovac 1:0 3:0
pic Darko Jamšek 0:1 0:3
pic Erazem Janc 0:2 1:6
pic Urban Janc 1:0 3:1
pic Janez Jedlovčnik 0:2 2:6
pic Dejan Jovanović 0:1 0:4
pic Rok Kapun 0:1 2:3
pic Roj Klopčič 1:0 3:1
pic Emanuel Kocjančič 0:1 0:3
pic Mihael Kocjančič 0:3 1:9
pic Nejc Konjiček 1:0 3:0
pic Bor Kontelj 1:0 3:1
pic Aleks Koren 0:2 1:6
pic Aleks Koželj 1:0 3:1
pic Jure Kraker 0:3 1:9
pic Jan Krč 0:1 0:3
pic Tine Krpan 0:2 3:6
pic Brin Kunstelj 0:1 1:3
pic Blaž Lapajne 0:2 3:6
pic Alin Lesnik 0:2 2:6
pic Jaka Lesnik 1:0 3:0
pic Lovro Lešnik 1:0 3:1
pic Jan Lipič 0:5 1:15
pic Tim Marguč 1:0 3:0
pic Maj Murn 0:1 2:3
pic Vid Nared 1:0 3:2
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:1 0:3
pic Miha Omahen 0:3 4:9
pic Mitja Omerzel 0:3 1:9
pic Blaž Pandev 0:1 2:3
pic Bojan Pavič 0:1 0:3
pic Miha Podobnik 0:4 0:12
pic Blaž Prevodnik 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 0:1 1:3
pic Tomi Pugliese Štuva 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 0:1 1:3
pic Oskar Rosc 0:1 0:3
pic Tarik Šaćirović 1:0 3:1
pic Luka Šantavec 0:1 0:3
pic Nino Šegula 0:3 2:9
pic Zal Šesek 1:0 3:1
pic Jan Širec 2:0 6:1
pic Tit Slobodjanac 1:0 3:0
pic Jure Smodiš 0:1 1:3
pic Tim Stajnko 2:0 6:1
pic Luka Stražišar 0:1 0:3
pic Tine Tement 1:0 3:0
pic Nejc Titan 1:0 3:0
pic Aleks Ušaj 0:2 0:6
pic Matic Vertuš 1:0 3:2
pic Žiga Vidmar 2:0 6:2
pic Peter Vitamvas 0:1 0:3
pic Tim Vitulić 0:1 0:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:3 0:9
pic Xiaoou Ye 1:0 3:1
pic Lenart Zabukovec 1:0 3:2
pic Tim Zajec 0:1 2:3
pic Uroš Žavbi 0:4 3:12
pic Alain Zboržil 1:0 3:1
pic Peter Zlodej 0:1 0:3
pic Anže Zrimšek Žiger 0:1 0:3
pic Andraž Zupančič 0:2 2:6
pic Tej Zupanec 2:0 6:0
Skupaj: 41:89 173:293
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTS Mengeš člani do 21 let
2022/2023 NTS Mengeš mladinci
2021/2022 NTS Mengeš mladinci
2020/2021 NTS Mengeš mladinci
2019/2020 NTS Mengeš mladinci
2018/2019 NTS Mengeš kadeti
2017/2018 NTS Mengeš kadeti
2016/2017 NTS Mengeš mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
45. - 87. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
43. - 77. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 32. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
33. - 44. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
33. - 48. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
41. - 75. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
33. - 40. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
37. - 69. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
33. - 42. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
23. - 44. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
33. - 44. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
37. - 71. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
29. - 53. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
27. - 52. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
31. - 60. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
33. - 64. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
33. - 36. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
33. - 59. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
29. - 57. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
33. - 65. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
33. - 65. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
33. - 63. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 28. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
21. - 40. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 28. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
Skupaj: 27 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Adam Rakun M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Urša Rozman X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Andraž Kramžar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Urša Rozman X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Luka Jokič M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 21. 23.05.2021 pic David Grad M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Timotej Jerina M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Tine Krpan M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Urša Večko X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
33. - 48. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Ema Crnkovič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Luka Jokič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Ana Bartolovič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 28. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Dejan Jovanović M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 31. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Luka Jokič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
33. - 38. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Živa Markič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Luka Jokič M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
Skupaj: 16 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -13,-6,-4 0:3 23:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Tement Mb - ZM 4,10,8 3:0 34:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Rene Hedl Sav -7,-1,-5 0:3 13:33
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav 12,-9,8,-7,-8 2:3 49:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Tit Slobodjanac B2 8,8,5 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob -9,-5,-3 0:3 17:33
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Mengeš II : Kema Murexin
6. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin -8,-0,-11 0:3 19:35
3. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin 8,-4,-9,-5 1:3 29:41
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš II
2. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan 12,-4,-2,-7 1:3 27:45
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Savinja II : Mengeš II
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II -10,8,-5,-6 1:3 32:42
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - SU : Mengeš II
5. tekma pic Patrik Blažević SU 3,-10,-6,-8 1:3 35:37
3. tekma pic Maj Murn SU -4,8,-4,6,-6 2:3 36:47
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - Mengeš II : Arrigoni
6. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni -10,-8,-10 0:3 28:35
3. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -8,-10,9,12,-10 2:3 53:56
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Cirkovce : Mengeš II
6. tekma pic Jan Širec Cirkovce 6,7,-8,4 3:1 41:28
2. tekma pic Aleks Koren Cirkovce 10,-2,-2,-8 1:3 24:43
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Kema Murexin : Mengeš II
4. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin -6,-8,8,-3 1:3 28:41
1. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin -10,-7,-8 0:3 25:34
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -5,7,-2,-4 1:3 22:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Ušaj Vrt -10,-10,-9 0:3 29:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Patrik Blažević ŠD SU 5,5,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koželj Sav 7,-8,7,6 3:1 41:31
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Blaž Pandev Int -8,8,8,-7,-8 2:3 45:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -8,-8,-7 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Lesnik Muta 4,6,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Ivo Frank Log 4,6,9 3:0 33:19
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Erazem Janc Ljub 9,-8,-7,-6 1:3 32:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -6,-3,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Lešnik Cir -6,10,7,5 3:1 40:33
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -2,-6,-3 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Bojan Pavič Ves -5,-6,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Darko Jamšek Int -3,-4,-6 0:3 13:33
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Aleks Koren Cir -4,-9,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub -8,-4,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Kontelj Ves 7,-9,6,2 3:1 42:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Tej Zupanec Sav 5,10,7 3:0 34:22
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jovanović Sav -11,-6,-5,-4 0:4 26:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -4,-5,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Xiaoou Ye Tem 2,-10,10,1 3:1 44:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 17,8,9 3:0 41:34
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta 9,-4,8,-10,-5 2:3 41:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Jakovac K-S 4,1,6 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Dimnik Ves 7,-6,-12,12,-7 2:3 50:55
13.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 3. krog - Mengeš II : Melamin
4. tekma pic Tim Zajec Melamin -5,-7,13,8,-8 2:3 46:54
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Jure Kraker Muta -6,-8,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr 6,7,-11,-9,-7 2:3 49:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Širec Cir 6,6,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Titan Sob 7,11,13 3:0 39:31
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš II
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -5,-2,-6 0:3 13:33
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Mengeš II : Kema
3. tekma pic Jan Lipič Kema -5,-11,8,-4 1:3 31:43
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Mengeš II : Rakek
4. tekma pic Luka Stražišar Rakek -7,-1,-3 0:3 11:33
1. tekma pic Tine Krpan Rakek -11,4,-8,-10 1:3 40:40
13.06.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 2. krog - SU : Mengeš II
1. tekma pic Mitja Omerzel SU -3,8,-2,-7 1:3 23:41
13.06.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 3. krog - Mengeš II : Vesna I
4. tekma pic Mark Dimnik Vesna I -5,9,7,-9,-9 2:3 45:49
1. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna I -4,-7,-8 0:3 19:33
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Vesna II : Mengeš II
2. tekma pic Tim Stajnko Vesna II -6,10,13,5 3:1 44:39
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Arrigoni : Mengeš II
2. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni 6,8,9 3:0 33:23
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - SU : Mengeš II
3. tekma pic Mark Gazvoda SU -6,-10,-7 0:3 23:34
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Savinja III : Mengeš II
2. tekma pic Tej Zupanec Savinja III 8,6,7 3:0 33:21
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta -9,-7,-15 0:3 31:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Krč B2 -4,-4,-7 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -5,-6,-7 0:3 18:33
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Alin Lesnik Muta -4,-6,-12 0:3 22:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav 8,7,-8,-7,-9 2:3 46:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Vidmar Krka -5,-9,9,4,8 3:2 47:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Nared K-S 7,-9,3,-6,7 3:2 48:39
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Mateo Ilić Arr -7,4,7,10 3:1 41:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -3,-9,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Zlodej Ves -6,-7,-4 0:3 17:33
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Prevodnik Škl 4,5,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -6,-3,-1 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -9,-7,-8 0:3 24:33
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš II : Savinja
5. tekma pic Oskar Rosc Savinja -7,-9,-2 0:3 18:33
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - SU : Mengeš II
5. tekma pic Andraž Zupančič SU -5,-10,14,-6 1:3 37:48
3. tekma pic Mitja Omerzel SU -4,-16,-9 0:3 29:40
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Mengeš II : Krka
7. tekma pic Benjamin Bećirević Krka -6,-8,-8 0:3 22:33
4. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 9,-11,-3,9,-19 2:3 55:63
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Sven Pucihar Škl -10,-8,14,-9 1:3 43:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -2,-2,-5 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -7,-10,-5 0:3 22:34
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Krpan PPR -12,9,-9,8,-13 2:3 56:57
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Ipavec Lakner B2 2,8,11 3:0 35:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log -5,-0,-5 0:3 10:33
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -5,-9,-7 0:3 21:33
Finalni del, 1. krog pic Roj Klopčič PPR -3,9,8,11 3:1 38:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr -7,-2,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Janc Ljub 5,-11,3,5 3:1 44:26
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Marguč Škl 9,4,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Bobek Int -3,-5,-9 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Omahen Ves -2,-8,7,-6 1:3 27:40
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Savinja II : Mengeš II
2. tekma pic Miha Fatur Savinja II -3,-9,-13 0:3 25:37
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Mengeš II : Logatec
1. tekma pic Miha Podobnik Logatec -2,-2,-8 0:3 12:33
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Mengeš II : Krka
4. tekma pic Žiga Vidmar Krka 3,5,8 3:0 33:16
2. tekma pic Matic Vertuš Krka -5,9,-8,8,6 3:2 46:45
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Miha Omahen Ves -5,-8,7,-9 1:3 33:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr -2,-5,-5 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -7,8,9,-6,7 3:2 46:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Stajnko Ves 7,8,7 3:0 33:22
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Zal Šesek Ves 12,-8,4,7 3:1 44:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Bine Rakušček Log 14,-4,-6,-7 1:3 33:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -11,-4,-2 0:3 17:35
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Kapun Sob -9,-9,7,8,-10 2:3 50:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Ušaj Vrt -2,-3,-4 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 10,-10,-8,-5 1:3 35:44
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Tarik Šaćirović Gor 4,9,-6,7 3:1 39:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Bobek Int -12,-3,-8 0:3 23:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr -9,-5,-9 0:3 23:33
14.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Mengeš II : SU
4. tekma pic Andraž Zupančič SU 9,-10,-5,-9 1:3 35:43
2. tekma pic Lenart Zabukovec SU 3,-9,-9,9,8 3:2 51:42
14.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Mengeš II : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan -5,-4,-1 0:3 10:33
1. tekma pic Nejc Fonović Kajuh-Slovan 8,8,-5,3 3:1 38:30
14.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Logatec : Mengeš II
5. tekma pic Tim Vitulić Logatec -3,-4,-7 0:3 14:33
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 8,9,4 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr -3,-7,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -2,-6,-3 0:3 11:33
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM -9,12,2,6 3:1 45:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -9,-4,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr -3,-3,-3 0:3 9:33
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Bobek Int -5,-6,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves -4,-8,-1 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Bizjak Vrh 8,6,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 5,8,8 3:0 33:21
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Mali finale, osmina finala pic Alin Lesnik Muta 7,-5,9,-6,-9 2:3 42:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Alain Zboržil Arr 6,6,-8,4 3:1 41:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves -8,-7,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Muta 8,-9,-7,-6 1:3 33:41
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Miha Omahen Ves -6,6,8,-10,-7 2:3 45:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Maxim Gorskiy K-S 6,7,-8,4 3:1 41:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Bizjak Vrh 4,8,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr 6,-8,-8,-7 1:3 34:39
Skupaj: 31,54 % 41:89 173:293 3878:4549
Preskoči na orodno vrstico