NTZS

Jan Krč
pic
Podatki o igralcu
Id 3382
Št. tekmovalne izkaznice 003/16/17
Starost 22 let (letnik 2002)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
člani 24.03.2024 49 47 50 50
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Avbelj 0:1 0:3
pic Benjamin Bećirević 1:0 3:0
pic Lan Bitežnik 2:2 7:8
pic May Bočko 1:0 3:0
pic Anej Bradač Vranc 4:0 12:0
pic Marko Brajkovič 3:0 9:4
pic Robert Brajkovič 4:0 12:1
pic Luka Breznik 0:2 0:6
pic Aljaž Brezovnik 2:0 6:3
pic Bor Brodnjak 1:1 4:3
pic Luka Čačić Blažek 1:0 3:1
pic Sandi Cejan 2:0 6:0
pic Uroš Cerar 5:1 15:11
pic Matic Čopar 2:1 8:5
pic Tilen Cvetko 0:4 0:12
pic Lan Demšar 2:0 6:1
pic Gašper Dimnik 1:0 3:0
pic Darko Drčić 0:2 2:6
pic Nejc Erjavec 0:4 3:12
pic Mitja Erzetič 4:0 12:2
pic Miha Fatur 2:2 8:6
pic Aljaž Fortuna 1:2 5:7
pic Aljaž Frelih 0:4 1:12
pic Jaka Gačnik Zupanc 5:1 16:6
pic Mark Gazvoda 2:0 6:4
pic Amon Gerhard 1:0 3:0
pic Timi Gider 2:0 6:0
pic Aljaž Godec 0:4 4:12
pic Simon Godec 1:0 3:0
pic Luka Golmajer 1:0 3:0
pic Aljaž Goltnik 2:5 8:15
pic Boris Govednik 3:0 9:2
pic David Grad 1:0 3:0
pic Rok Grad 5:1 16:8
pic Rok Grasselli 3:0 9:3
pic Aljoša Grčar 2:0 6:0
pic Črt Lovro Grm Urbančič 0:1 0:3
pic Tadej Gungl 1:0 3:0
pic Rene Hedl 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 4:6 18:22
pic Miha Homan 2:0 6:1
pic Mitja Horvat 0:1 0:3
pic Jan Hovnik Šipek 1:1 5:3
pic Peter Hribar 0:1 1:3
pic Gašper Hrovat 1:0 3:0
pic Mateo Ilić 1:1 5:4
pic Darko Jamšek 0:2 0:6
pic Miha Jamšek 4:3 14:16
pic Dominik Janc 2:0 6:0
pic Martin Janežič 2:0 6:1
pic Primož Jazbič 4:1 14:7
pic Janez Jedlovčnik 1:0 3:1
pic Lovro Jemec 0:3 1:9
pic Timotej Jerina 0:1 0:3
pic Matevž Jernejčič 1:0 3:0
pic Jan Jevšnik 0:2 1:6
pic Jošt Jevšnikar 4:0 12:2
pic Dejan Jokič 1:0 3:1
pic Dejan Jovanović 3:0 9:3
pic Matic Kaiser 2:1 6:5
pic Jaka Kanc 10:2 33:9
pic Rok Kapun 2:0 6:1
pic Bor Klešnik 2:0 6:0
pic Miha Kljajič 0:1 0:3
pic Roj Klopčič 2:0 6:1
pic Martin Kocjančič 1:0 3:0
pic Mihael Kocjančič 2:7 12:24
pic Lan Koglot 4:0 12:1
pic Tadej Kogoj 1:0 3:1
pic Jan Kohn 1:0 3:1
pic Filip Kolle 1:4 5:14
pic Gregor Komac 0:1 1:4
pic Nejc Konjiček 1:0 3:0
pic Žan Korelec 0:1 1:3
pic Aleks Koren 1:1 5:4
pic Nej Košmrlj 1:0 3:1
pic Rok Kozamernik 1:0 3:0
pic Aleks Koželj 1:0 3:0
pic Jure Kraker 1:0 3:1
pic Urban Kralj 1:0 3:0
pic Boštjan Kraser 0:2 2:7
pic Tilen Križanec 1:0 3:1
pic Jan Kromar 1:0 3:1
pic Tine Krpan 2:0 6:1
pic Lan Krvina 1:0 3:0
pic Brin Kunstelj 3:0 9:3
pic Mladen Kuntner 0:1 0:3
pic Blaž Lapajne 1:1 4:3
pic Taj Lavrič 0:4 3:12
pic Alin Lesnik 1:0 3:0
pic Luka Likar 1:0 3:2
pic Rok Likar 1:0 3:0
pic Črt Likozar 1:0 3:1
pic Jan Lipič 4:2 14:8
pic Jaša Lozinšek 1:0 3:0
pic Kristian Ludvik 0:1 0:3
pic Srečko Lukančič 1:0 3:0
pic Dominik Maček 1:2 4:6
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 1:2 7:7
pic Tomaž Mihelj 2:4 12:14
pic Aleksandar Miščević 4:0 12:3
pic Filip Miščević 3:0 9:4
pic Tim Mori 0:1 0:3
pic Maj Murn 2:0 6:0
pic Luka Norčič 0:2 3:7
pic Tilen Novak 0:1 0:3
pic Nejc Novak Zakeršnik 4:3 15:16
pic Matija Novel 0:3 2:9
pic Žiga Oblak 1:0 3:0
pic Anže Ogrič 0:1 0:3
pic Jožko Omerzel 0:3 2:9
pic Mitja Omerzel 0:4 3:12
pic Matjaž Onišak 1:0 3:0
pic Tibor Ožanič 1:0 3:0
pic Blaž Pandev 2:0 6:2
pic Mihajlo Pauković 3:0 9:2
pic Bojan Pavič 0:1 0:3
pic Tim Pavli 0:2 0:6
pic Uroš Pavlović 1:0 3:0
pic Tomaž Pelcar 0:2 0:7
pic Tomaž Pertovt 5:0 15:0
pic Tjaš Petrovčič 3:0 9:2
pic Denis Pintar 2:0 6:4
pic Matjaž Pinter 0:1 1:3
pic Miha Podobnik 1:7 12:22
pic Andrej Potrbin 1:0 3:2
pic Matej Prezelj 2:0 6:1
pic Luka Pšenič 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 5:0 15:0
pic Tomi Pugliese Štuva 1:0 3:1
pic Miha Rajterič 2:0 6:0
pic Adam Rakun 1:1 4:3
pic Bine Rakušček 1:2 5:7
pic Bojan Ropoša 0:1 0:3
pic Oskar Rosc 1:9 9:29
pic Tomaž Roudi 0:2 1:6
pic Bor Rutar 0:1 0:3
pic Teo Šalamon 1:0 3:0
pic Tilen Šalja 0:1 1:3
pic Luka Šantavec 5:0 15:5
pic Marsel Šegula 1:4 6:14
pic Nino Šegula 1:4 4:14
pic Gorazd Selišek 0:1 0:3
pic Rok Semič 1:0 3:0
pic Gašper Simonič 1:0 3:0
pic Matic Slodej 0:4 2:12
pic Aljaž Šmaljcelj 1:1 4:5
pic Jure Smodiš 1:9 13:29
pic Rok Smodiš 0:3 5:9
pic Tine Smole Justin 1:0 3:0
pic Miha Smrdel 1:0 3:1
pic Jan Šobar 1:0 3:0
pic Gašper Srebočan Čebela 2:1 8:7
pic Tim Stajnko 1:0 3:0
pic Aleks Stepančič 3:1 9:7
pic Luka Stražišar 3:2 10:10
pic Miha Šubic 0:4 1:12
pic Blaž Sukič 1:0 3:0
pic Žan Šuligoj 1:0 3:0
pic Nejc Titan 4:0 12:0
pic Viktor Tkalec 1:0 3:1
pic Drago Torkar 5:0 15:4
pic Rok Trtnik 0:3 0:10
pic Mirza Tvrtković 0:1 1:3
pic Žiga Urbanc 0:1 0:3
pic Jože Urh 2:0 6:0
pic Aleks Ušaj 2:0 6:1
pic Dominik Vehar 1:0 3:0
pic Nik Velikonja 1:0 3:0
pic Leon Veronik 1:3 3:9
pic Matic Vertuš 1:0 3:0
pic Patrik Videc 0:3 4:9
pic Gregor Vidmar 0:1 1:3
pic Žiga Vidmar 2:0 6:1
pic Peter Vitamvas 2:0 6:1
pic Darijan Vizjak 0:1 2:3
pic Damijan Vodušek 0:1 1:3
pic Brin Vovk Petrovski 2:1 6:7
pic Lenart Zabukovec 1:0 3:0
pic Vid Zabukovec 1:0 3:0
pic Luka Žagar 1:0 3:0
pic Nejc Zavasnik 3:3 15:11
pic Uroš Žavbi 1:1 3:3
pic Javor Zavec 2:0 6:3
pic Mitja Zavec 5:1 15:6
pic Alain Zboržil 1:0 3:0
pic Damjan Zelko 0:4 1:12
pic Ivan Zera 0:1 0:3
pic Žiga Kristijan Žigon 0:4 0:12
pic Bine Žličar 1:0 3:1
pic Peter Zlodej 2:1 7:5
pic Anže Zrimšek Žiger 0:1 0:3
pic Andraž Zupančič 5:0 15:3
pic Domen Zupančič 0:5 3:15
pic Tej Zupanec 2:0 6:0
Skupaj: 281:215 996:833
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK B2 center člani
2022/2023 NTK B2 center člani do 21 let
2021/2022 NTK B2 center člani do 21 let
2020/2021 NTK B2 center člani do 21 let
2019/2020 NTK B2 center mladinci
2018/2019 NTK B2 center mladinci
2017/2018 NTK B2 center mladinci
2016/2017 NTK B2 center kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
35. - 68. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
15. 14.05.2023 2. TOP članic in članov, Ravne na Koroškem
9. - 16. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
41. - 74. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 14. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
9. - 14. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
22. 11.12.2022 1. TOP za članice in člane, Muta
17. - 20. 20.11.2022 2. OT za članice in člane, Puconci
17. - 22. 09.10.2022 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
18. 08.05.2022 2. TOP članic in članov, Muta
9. - 16. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
23. - 39. 14.11.2021 2. OT za članice in člane, Logatec
17. - 32. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 22. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
17. - 18. 27.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
41. - 76. 29.02.2020 - 01.03.2020 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
27. - 46. 26.01.2020 3. OT za članice in člane, Mengeš
10. 30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
27. - 49. 10.11.2019 2. OT za članice in člane, Muta
9. - 16. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
17. - 29. 27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
5. - 8. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
27. - 50. 22.09.2019 1. OT za članice in člane, Logatec
9. - 16. 05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
21. 14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
31. - 59. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
41. - 73. 02.03.2019 - 03.03.2019 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 24. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
15. - 28. 20.01.2019 2. OT za članice in člane (U-21), Novo mesto
14. 18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
33. - 55. 04.11.2018 2. OT za članice in člane, Mengeš
19. - 33. 21.10.2018 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
9. - 16. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
29. - 53. 16.09.2018 1. OT za članice in člane, Logatec
27. - 54. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
22. 20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
17. - 30. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
21. - 39. 18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
25. - 44. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
39. - 73. 03.03.2018 - 04.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 30. 28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21), Kidričevo
15. - 29. 03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
27. - 49. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 28. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
20. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
31. - 61. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
21. - 37. 26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
29. - 54. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
9. - 16. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
19. - 34. 04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21), Mengeš
31. - 58. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
29. - 54. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
29. - 56. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
25. - 47. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
Skupaj: 59 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Rok Špendov M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
5. - 8. 07.05.2023 pic Bor Brodnjak M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
17. - 32. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Rok Špendov M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 24.04.2022 pic Luka Stražišar M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Tina Križnič X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Denis Pintar M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Aljaž Šmaljcelj M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 23.05.2021 pic Domen Zupančič M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
5. - 8. 27.09.2020 - 27.09.2020 pic Aljaž Goltnik M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
5. - 8. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Aljaž Goltnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Anamarija Horvat X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 29.02.2020 - 01.03.2020 pic Anamarija Horvat X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 29.02.2020 - 01.03.2020 pic Aljaž Goltnik M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 05.05.2019 pic Rok Smodiš M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
17. - 32. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Nika Uršič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Rok Smodiš M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 02.03.2019 - 03.03.2019 pic Domen Zupančič M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 29. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Jaka Kanc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 19. 18.03.2018 pic David Kne M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
17. - 32. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Klemen Belehar M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 29. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Klemen Belehar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
9. - 16. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Nej Košmrlj M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 18. 26.03.2017 pic Klemen Belehar M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
Skupaj: 23 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Arrigoni II : B2 I Bendl
8. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 10,9,-9,12 3:1 46:42
6. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II -9,8,8,3 3:1 42:30
4. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 12,8,-9,-8,-4 2:3 46:53
1. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -7,11,4,7 3:1 42:33
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Logatec : B2 I Bendl
8. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -4,5,10,9 3:1 38:35
6. tekma pic Tadej Kogoj Logatec -6,8,9,5 3:1 39:33
4. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 2,6,-8,5 3:1 41:24
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 5,8,-3,-10,10 3:2 47:46
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - B2 I Bendl : Gorica
8. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -8,15,-8,-10 1:3 43:49
5. tekma pic Lan Koglot Gorica 10,7,7 3:0 34:24
3. tekma pic Rok Likar Gorica 6,11,8 3:0 35:25
1. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -8,-9,9,10,-10 2:3 50:53
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - B2 I Bendl : Vrtojba
8. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 8,11,-12,7 3:1 47:40
5. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 7,8,7 3:0 33:22
3. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 4,-10,3,-8,4 3:2 51:34
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 1,9,-9,9 3:1 42:30
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Srečko Lukančič Log 11,13,6 3:0 39:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -6,-8,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -8,-9,9,6,-7 2:3 46:48
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Inter Diskont II : B2 I Bendl
8. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -5,9,-9,8,6 3:2 47:45
6. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II 6,6,-6,4 3:1 39:27
4. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 5,-7,6,8 3:1 40:30
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -10,4,10,-9,7 3:2 53:44
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Mura Sobota II : B2 I Bendl
6. tekma pic Matjaž Onišak Mura Sobota II 5,6,3 3:0 33:14
4. tekma pic Viktor Tkalec Mura Sobota II 8,-13,6,6 3:1 46:35
1. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II 7,6,6 3:0 33:19
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Škofja Loka : B2 I Bendl
8. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 8,8,7 3:0 33:23
6. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka -10,7,8,2 3:1 43:29
4. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 6,9,9 3:0 33:24
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -9,7,-8,-6 1:3 34:40
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - B2 I Bendl : Melamin
4. tekma pic Žiga Oblak Melamin 4,8,4 3:0 33:16
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - B2 I Bendl : Vrhnika
8. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 4,-10,4,-8,5 3:2 51:36
5. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 8,7,4 3:0 33:19
3. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika 6,-9,5,2 3:1 42:24
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -10,-5,-7 0:3 22:34
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Gorica : B2 I Bendl
8. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica 9,-9,-6,-2 1:3 28:42
6. tekma pic Lan Koglot Gorica 5,-7,5,5 3:1 40:26
4. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 2,-7,-10,8,6 3:2 50:39
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -3,-11,-8 0:3 22:35
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vrtojba : B2 I Bendl
8. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -6,5,4,4 3:1 39:24
6. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -10,8,9,7 3:1 43:36
4. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 7,6,6 3:0 33:19
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 9,4,-9,3 3:1 42:27
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - B2 I Bendl : Inter Diskont II
8. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -8,-7,-9 0:3 24:33
5. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II 6,11,2 3:0 35:19
3. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II 9,6,7 3:0 33:22
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -7,-7,-5 0:3 19:33
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - B2 I Bendl : Mura Sobota II
8. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II 6,7,1 3:0 33:14
5. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -7,8,-6,4,8 3:2 46:42
3. tekma pic Dominik Maček Mura Sobota II -7,11,-5,-8 1:3 33:44
1. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II 9,-7,8,-8,6 3:2 48:45
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - B2 I Bendl : Škofja Loka
8. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 9,8,-6,7 3:1 39:35
5. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 6,5,8 3:0 33:19
3. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -5,8,4,3 3:1 38:26
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 7,-5,7,-5,-7 2:3 39:47
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Melamin : B2 I Bendl
1. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 4,8,4 3:0 33:16
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vrhnika : B2 I Bendl
8. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -3,5,-12,7,10 3:2 49:47
6. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika 6,6,-6,-8,-7 2:3 43:45
4. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -9,6,9,-4,6 3:2 46:43
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -10,-6,10,2,7 3:2 50:42
14.05.2023 2. TOP članic in članov 2022/2023
Top, 7. krog pic Dejan Jovanović Sav -8,-6,5,12,10 3:2 51:49
Top, 6. krog pic Boštjan Kraser Muta -2,11,-4,-3 1:3 22:44
Top, 5. krog pic Filip Kolle Ves 7,-10,-8,-8 1:3 37:41
Top, 4. krog pic Domen Hohnjec Sav -5,-5,-10 0:3 20:34
Top, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 7,6,-10,-7,8 3:2 50:44
Top, 2. krog pic Darko Jamšek Int -10,-5,-10 0:3 25:35
Top, 1. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -9,6,-1,-4 1:3 25:39
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -5,-4,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -7,8,-10,9,-9 2:3 48:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihajlo Pauković Arr 6,9,-11,3 3:1 44:31
19.04.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - B2 I Bendl : Savinja III
8. tekma pic Miha Fatur Savinja III -5,8,-10,-5 1:3 31:42
7. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 6,-9,10,-5,-8 2:3 45:49
4. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -7,-9,10,8,11 3:2 52:51
2. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -4,-8,5,6,-5 2:3 39:44
19.04.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - Savinja III : B2 I Bendl
8. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -6,8,6,-8,6 3:2 47:42
7. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -2,-8,11,7,10 3:2 46:50
5. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 9,8,6 3:0 33:23
3. tekma pic Miha Fatur Savinja III 10,-11,-11,-9 1:3 43:47
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin -5,-9,10,-7 1:3 33:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Zavasnik Sav -10,-10,8,10,-8 2:3 51:53
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Roudi Mb - ZM 5,-2,-6,-5 1:3 24:38
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema - Murexin -7,-9,9,-4,-5 1:4 36:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men -9,-7,-11 0:3 27:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Hrovat K-S 12,1,5 3:0 36:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Amon Gerhard PPR 4,3,6 3:0 33:13
18.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 8. krog - Škofja Loka : B2 I Bendl
8. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -7,5,7,-10,5 3:2 50:40
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 3,-4,-5,6,8 3:2 42:39
5. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 9,9,5 3:0 33:23
3. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 4,9,5 3:0 33:18
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - B2 I Bendl : Inter Diskont II
8. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -5,-7,6,2,8 3:2 45:38
7. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -10,10,8,4 3:1 44:34
4. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -9,7,10,6 3:1 43:34
2. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II 5,-9,3,6 3:1 42:25
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - B2 I Bendl : Vesna II
8. tekma pic Martin Janežič Vesna II 10,5,11 3:0 36:26
7. tekma pic Bor Klešnik Vesna II 6,10,9 3:0 34:25
4. tekma pic Tim Stajnko Vesna II 4,6,10 3:0 34:20
2. tekma pic Bor Klešnik Vesna II 3,6,4 3:0 33:13
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Savinja IV : B2 I Bendl
8. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV 4,6,8 3:0 33:18
7. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV -12,8,7,-7,4 3:2 52:44
5. tekma pic Tej Zupanec Savinja IV 4,9,9 3:0 33:22
3. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 8,7,7 3:0 33:22
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Savinja V : B2 I Bendl
8. tekma pic Rene Hedl Savinja V 3,7,4 3:0 33:14
7. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja V 7,-10,-10,6,8 3:2 53:45
5. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja V 6,8,7 3:0 33:21
3. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja V 6,-7,5,7 3:1 40:29
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Domen Hohnjec Sav -8,-8,-16,-9 0:4 41:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 7,10,4 3:0 34:21
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Cirkovce : B2 I Bendl
8. tekma pic Aleks Koren Cirkovce 10,10,-8,10 3:1 44:41
7. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -5,-6,-8 0:3 19:33
5. tekma pic Jaša Lozinšek Cirkovce 8,1,3 3:0 33:12
3. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -6,-5,-5 0:3 16:33
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Sobota II : B2 I Bendl
8. tekma pic Dominik Maček Sobota II -9,-9,-9 0:3 27:33
7. tekma pic Dominik Maček Sobota II 7,7,8 3:0 33:22
5. tekma pic Nejc Titan Sobota II 3,4,4 3:0 33:11
3. tekma pic Luka Šantavec Sobota II 4,8,9 3:0 33:21
11.12.2022 1. TOP za članice in člane 2022/2023
Top, 7. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 8,-5,-6,8,-6 2:3 39:49
Top, 6. krog pic Darijan Vizjak PPR 6,5,-11,-6,-7 2:3 46:46
Top, 5. krog pic Luka Stražišar PPR -13,9,-6,4,8 3:2 52:47
Top, 4. krog pic Domen Hohnjec Sav -6,-5,-3 0:3 14:33
Top, 3. krog pic Bojan Ropoša Sob -3,-3,-6 0:3 12:33
Top, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men 6,6,5 3:0 33:17
Top, 1. krog pic Denis Pintar Krka -3,10,-7,6,9 3:2 44:47
26.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 4. krog - B2 I Bendl : Škofja Loka
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 2,10,13 3:0 38:25
4. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 8,8,9 3:0 33:25
2. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 5,7,2 3:0 33:14
20.11.2022 2. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Boštjan Kraser Muta -4,-4,8,-8,-9 1:4 36:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -5,-4,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav 7,8,-9,6 3:1 42:32
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Inter Diskont II : B2 I Bendl
5. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II 5,7,7 3:0 33:19
3. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -10,4,7,8 3:1 43:31
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Vesna II : B2 I Bendl
8. tekma pic Peter Zlodej Vesna II 9,8,4 3:0 33:21
7. tekma pic Jože Urh Vesna II 6,6,10 3:0 34:22
5. tekma pic Jože Urh Vesna II 8,6,2 3:0 33:16
3. tekma pic Martin Janežič Vesna II 4,5,-11,3 3:1 44:25
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - B2 I Bendl : Savinja IV
8. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 7,6,-8,6 3:1 41:30
7. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV -9,-2,4,-4 1:3 26:37
4. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV 9,10,8 3:0 34:27
2. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV 5,6,5 3:0 33:16
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - B2 I Bendl : Savinja V
4. tekma pic Bine Žličar Savinja V 5,5,-14,6 3:1 47:32
2. tekma pic Luka Pšenič Savinja V 6,7,4 3:0 33:17
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin -6,7,-5,-7,7,-5 2:4 45:58
Kvalifikacije, 3. krog pic Darko Jamšek Int -7,-6,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Pertovt Sav 6,4,7 3:0 33:17
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - B2 I Bendl : Cirkovce
8. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -10,-10,13,6,-12 2:3 58:57
7. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -7,9,-6,-8 1:3 32:42
4. tekma pic Matic Slodej Cirkovce 9,-5,-4,-1 1:3 21:42
2. tekma pic Tilen Križanec Cirkovce 10,-9,9,3 3:1 43:33
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - B2 I Bendl : Sobota II
4. tekma pic Nejc Titan Sobota II 4,2,2 3:0 33:8
2. tekma pic Aljoša Grčar Sobota II 5,2,8 3:0 33:15
08.05.2022 2. TOP članic in članov 2021/2022
Top, 7. krog pic Denis Pintar K-S -4,6,6,-7,13 3:2 48:47
Top, 6. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -15,-4,-8 0:3 27:39
Top, 5. krog pic Luka Stražišar PPR 3,8,-9,-7,6 3:2 49:39
Top, 4. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka 10,-1,-8,3,8 3:2 43:43
Top, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -8,5,7,-11,6 3:2 52:42
Top, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 5,9,9 3:0 33:23
Top, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,-7,9,10,-7 2:3 44:52
07.05.2022 Kv. za 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - B2 BENDL : Ptuj
4. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 12,-9,-6,10,6 3:2 52:50
2. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj -7,-10,-11 0:3 28:36
07.05.2022 Kv. za 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Ptuj : B2 BENDL
5. tekma pic Darko Drčić Ptuj -4,-5,-7 0:3 16:33
3. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -6,-11,-5 0:3 22:35
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič K-S -6,-7,11,11,-4 2:3 43:55
Finalni del, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 4,6,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav 8,10,-11,-9,-5 2:3 48:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Adam Rakun Men 9,5,13 3:0 37:27
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - B2 II : B2 BENDL
5. tekma pic Črt Likozar B2 II -9,4,1,1 3:1 42:17
3. tekma pic Urban Kralj B2 II 6,5,8 3:0 33:19
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - B2 BENDL : Gorica
7. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica 7,7,-8,-8,-11 2:3 49:49
4. tekma pic Nik Velikonja Gorica 6,3,7 3:0 33:16
2. tekma pic Lan Koglot Gorica 9,7,4 3:0 33:20
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - B2 BENDL : Letrika
7. tekma pic Aleks Ušaj Letrika 7,3,5 3:0 33:15
4. tekma pic Filip Miščević Letrika 5,20,-7,1 3:1 51:37
2. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 9,9,-8,2 3:1 41:31
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Gregor Komac Mb - ZM -7,-3,6,-4,-4 1:4 29:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Horvat Int -7,-7,-2 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljoša Grčar Sob 11,7,1 3:0 35:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Kanc Škl 4,3,1 3:0 33:8
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - SU II : B2 BENDL
7. tekma pic Andraž Zupančič SU II 7,4,6 3:0 33:17
5. tekma pic Maj Murn SU II 7,4,3 3:0 33:14
3. tekma pic Mark Gazvoda SU II -5,8,5,-8,5 3:2 46:40
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Vrhnika : B2 BENDL
7. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 8,8,-8,6 3:1 41:33
5. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 5,6,8 3:0 33:19
3. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 9,-5,6,6 3:1 38:32
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - B2 BENDL : Logatec
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec 8,-9,-6,11,-7 2:3 46:52
4. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -9,6,-3,12,11 3:2 50:51
2. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 3,5,7 3:0 33:15
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - B2 BENDL : Škofja Loka
4. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 10,9,7 3:0 34:26
2. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 6,6,7 3:0 33:19
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Men -6,-6,-3,-4 0:4 19:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihajlo Pauković Arr 3,10,7 3:0 34:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Teo Šalamon PPR 9,11,9 3:0 35:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S -10,2,-7,-9 1:3 37:36
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Savinja III : B2 BENDL
7. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -9,-10,0,10,-8 2:3 50:44
5. tekma pic Miha Fatur Savinja III 7,7,9 3:0 33:23
3. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III 10,-9,3,8 3:1 43:32
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Savinja IV : B2 BENDL
5. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 10,9,4 3:0 34:23
3. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV 10,9,4 3:0 34:23
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - B2 BENDL : Krka II
7. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II 7,8,2 3:0 33:17
4. tekma pic Matic Vertuš Krka II 4,5,8 3:0 33:17
2. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 8,3,3 3:0 33:14
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - B2 BENDL : Metlika
7. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -13,7,-8,6,4 3:2 54:43
4. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 7,8,10 3:0 34:25
2. tekma pic Boris Govednik Metlika 9,10,2 3:0 34:21
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - B2 BENDL : B2 II
3. tekma pic May Bočko B2 II 6,8,2 3:0 33:16
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Gorica : B2 BENDL
7. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -6,8,-6,9,8 3:2 45:47
5. tekma pic Lan Koglot Gorica 6,0,4 3:0 33:10
3. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -10,7,8,6 3:1 43:33
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Letrika : B2 BENDL
5. tekma pic Filip Miščević Letrika 3,4,-7,3 3:1 40:21
3. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 5,6,3 3:0 33:14
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - B2 BENDL : SU II
7. tekma pic Andraž Zupančič SU II -3,6,8,-8,5 3:2 44:41
4. tekma pic Mark Gazvoda SU II 6,-10,6,-5,8 3:2 48:43
2. tekma pic Maj Murn SU II 9,8,7 3:0 33:24
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - B2 BENDL : Vrhnika
7. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -7,9,4,5 3:1 40:29
4. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -7,-7,-2 0:3 16:33
2. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika 9,6,8 3:0 33:23
14.11.2021 2. OT za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Cvetko Muta -3,-3,-7 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves 10,-4,-9,-7 1:3 32:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič K-S -4,-1,-9 0:3 14:33
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Logatec : B2 BENDL
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,-7,-5 0:3 15:33
5. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 4,6,-7,2 3:1 40:23
3. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 5,-9,5,-4,11 3:2 48:43
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Škofja Loka : B2 BENDL
7. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -4,11,6,-10,-7 2:3 45:51
5. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 8,8,8 3:0 33:24
3. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 6,5,5 3:0 33:16
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -4,-2,-7,-3 0:4 16:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Avbelj Men -8,-8,-2 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matevž Jernejčič PPR 3,5,12 3:0 36:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Primož Jazbič Škl -8,5,2,4 3:1 41:22
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - B2 BENDL : Savinja III
7. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III 8,8,-10,-6,-9 2:3 47:50
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -7,4,8,6 3:1 40:29
2. tekma pic Miha Fatur Savinja III 6,5,4 3:0 33:15
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - B2 BENDL : Savinja IV
4. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja IV 5,6,10 3:0 34:21
2. tekma pic Tej Zupanec Savinja IV 6,7,9 3:0 33:22
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Krka II : B2 BENDL
5. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -9,7,8,14 3:1 47:40
3. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 9,-6,9,10 3:1 40:39
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Metlika : B2 BENDL
7. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 9,-10,-11,4,6 3:2 54:44
5. tekma pic Gašper Simonič Metlika 3,5,3 3:0 33:11
3. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 5,11,3 3:0 35:19
19.09.2021 Pokal RS 2021/2022, 2. krog - B2 : Kema
1. tekma pic Tomaž Pelcar Kema -5,-3,-4 0:3 12:33
29.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 5. krog - B2 : Cornilleau Mengeš II
4. tekma pic Mitja Zavec Cornilleau Mengeš II -10,-13,-4 0:3 27:38
2. tekma pic Aljaž Goltnik Cornilleau Mengeš II -5,-9,-3 0:3 17:33
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -13,5,-10,-5 1:3 39:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -9,10,-8,-3 1:3 32:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Šobar Men 4,4,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Muta -5,5,7,5 3:1 38:28
22.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 4. krog - B2 : Kema II
4. tekma pic Jure Smodiš Kema II 9,-9,-8,-4 1:3 32:42
2. tekma pic Jan Lipič Kema II -5,-7,9,-9 1:3 32:42
22.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 4. krog - B2 : Sobota
4. tekma pic Miha Jamšek Sobota 7,-8,-4,8,-3 2:3 37:48
2. tekma pic Smiljan Mekicar Sobota -9,8,9,-9,-7 2:3 47:50
15.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 3. krog - Ilirija : B2
5. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 6,-9,-7,-6 1:3 33:39
3. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija -10,-7,-9 0:3 26:34
15.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 3. krog - Vesna : B2
5. tekma pic Filip Kolle Vesna -2,-8,-4 0:3 14:33
3. tekma pic Taj Lavrič Vesna 10,3,-4,-5,-9 2:3 41:46
01.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 2. krog - B2 : Melamin
4. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -1,2,-7,-4 1:3 23:35
2. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -7,-6,8,-8 1:3 32:41
01.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 2. krog - B2 : Rakek
4. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -10,-9,-9 0:3 28:34
2. tekma pic Luka Stražišar Rakek -10,4,-9,-6 1:3 36:38
24.04.2021 2. SNTL 2020/2021, 1. krog - Ptuj : B2
5. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -3,-9,8,-9 1:3 32:41
3. tekma pic Darko Drčić Ptuj 9,-7,-9,4,-9 2:3 47:46
24.04.2021 2. SNTL 2020/2021, 1. krog - Tempo : B2
5. tekma pic Ivan Zera Tempo -6,-8,-8 0:3 22:33
3. tekma pic Miha Kljajič Tempo -7,-11,-8 0:3 26:35
27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -1,-3,-3 0:3 7:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -3,11,-6,-6 1:3 28:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Simon Godec Ili 1,1,6 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Timi Gider Sob 5,2,3 3:0 33:10
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta -11,-5,6,-8 1:3 35:41
Finalni del, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 9,5,-9,4 3:1 42:29
Kvalifikacije, 3. krog pic David Grad Men 11,8,9 3:0 35:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Alain Zboržil Arr 10,9,5 3:0 34:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Pertovt Sav 7,6,8 3:0 33:21
13.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 6. krog - Metlika : B2
7. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 5,8,9 3:0 33:22
5. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 4,0,10 3:0 34:14
3. tekma pic Boris Govednik Metlika 6,3,3 3:0 33:12
06.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 5. krog - Gorica : B2
5. tekma pic Žan Šuligoj Gorica 10,6,5 3:0 34:21
3. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 8,4,-9,6 3:1 42:29
06.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 5. krog - Vrhnika : B2
7. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 9,9,-3,11 3:1 38:40
5. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika 10,-3,-7,4,9 3:2 44:45
3. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 8,-11,10,11 3:1 47:42
29.02.2020 Državno prvenstvo za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Mladen Kuntner Mb - ZM -6,-7,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Men -4,-3,-6 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Tujina -9,-9,-9 0:3 27:33
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Oskar Rosc Sav -4,-13,8,6,-7 2:3 46:51
Finalni del, 1. krog pic Tine Krpan PPR 9,6,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav 7,3,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Roj Klopčič PPR 3,-9,7,8 3:1 42:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Kromar Men 3,5,-6,6 3:1 39:25
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Savinja II : B2
7. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II 3,4,-11,3 3:1 44:23
5. tekma pic Matic Čopar Savinja II 10,7,-5,-4,6 3:2 43:45
3. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja II 6,-9,6,-6,6 3:2 48:40
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Sobota II : B2
7. tekma pic Rok Kapun Sobota II 9,4,6 3:0 33:19
5. tekma pic Luka Šantavec Sobota II 5,-9,5,6 3:1 42:27
3. tekma pic Luka Žagar Sobota II 6,7,3 3:0 33:16
01.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 3. krog - B2 : Metlika
4. tekma pic Robert Brajkovič Metlika -6,2,1,7 3:1 39:21
2. tekma pic Boris Govednik Metlika 6,-10,-8,7,8 3:2 51:44
26.01.2020 3. OT za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Kozamernik K-S 7,1,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -9,9,-5,-4 1:3 29:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Lavrič Arr -8,-8,-8 0:3 24:33
25.01.2020 3. SNTL 2019/2020, 2. krog - B2 : Gorica
7. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica 9,7,3 3:0 33:19
4. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -7,8,5,15 3:1 46:39
2. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 5,7,-11,4 3:1 44:29
25.01.2020 3. SNTL 2019/2020, 2. krog - B2 : Vrhnika
4. tekma pic Rok Semič Vrhnika 5,8,11 3:0 35:24
2. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika -9,9,7,8 3:1 42:35
19.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Kema : B2
7. tekma pic Jure Smodiš Kema -8,-6,-6 0:3 20:33
5. tekma pic Jan Lipič Kema 6,-14,6,5 3:1 47:33
3. tekma pic Nino Šegula Kema -8,-10,-6 0:3 24:34
19.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - B2 : Logatec
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -6,-6,-6 0:3 18:33
4. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 7,3,11 3:0 35:21
2. tekma pic Bine Rakušček Logatec -9,10,7,8 3:1 43:36
18.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - B2 : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -11,-1,-9 0:3 21:35
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 7,6,-6,-11,-3 2:3 42:48
2. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont 5,7,10 3:0 34:22
18.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Arrigoni : B2
7. tekma pic Matija Novel Arrigoni 6,-5,-7,-3 1:3 26:39
5. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni 7,5,-4,7 3:1 37:30
3. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 7,9,8 3:0 33:24
18.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja : B2
5. tekma pic Domen Hohnjec Savinja 5,-8,2,6 3:1 41:24
3. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja -6,-8,-9 0:3 23:33
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - B2 : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 11,6,4 3:0 35:21
6. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 7,7,10 3:0 34:24
3. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -11,-3,8,-8 1:3 33:43
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš I : B2
7. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -10,-8,-8 0:3 26:34
5. tekma pic Mitja Zavec Mengeš I 8,8,-3,9 3:1 36:36
3. tekma pic Rok Grad Mengeš I 10,9,12 3:0 37:31
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - B2 : Maribor
6. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 7,6,5 3:0 33:18
3. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 4,7,9 3:0 33:20
07.12.2019 3. SNTL 2019/2020, 1. krog - B2 : Savinja II
4. tekma pic Matic Čopar Savinja II 6,10,7 3:0 34:23
2. tekma pic Domen Hohnjec Savinja II 13,9,4 3:0 37:26
07.12.2019 3. SNTL 2019/2020, 1. krog - B2 : Sobota II
4. tekma pic Luka Šantavec Sobota II 6,8,4 3:0 33:18
2. tekma pic Timi Gider Sobota II 4,6,3 3:0 33:13
30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince 2019/2020
Top, 7. krog pic Mitja Zavec Men 13,7,5 3:0 37:25
Top, 6. krog pic Rok Grad Men 8,-8,7,-4,9 3:2 45:46
Top, 5. krog pic Leon Veronik Int 8,10,3 3:0 34:21
Top, 4. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -6,8,8,7 3:1 39:34
Top, 3. krog pic Mihael Kocjančič K-S -9,-8,8,5,-8 2:3 47:46
Top, 2. krog pic Oskar Rosc Sav 9,-6,19,-6,-8 2:3 52:61
Top, 1. krog pic Filip Kolle Ves 8,-7,-4,10,5 3:2 45:45
10.11.2019 2. OT za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Korelec Ves 9,-1,-5,-8 1:3 25:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -5,-7,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -8,4,-7,9,-7 2:3 44:46
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -8,-10,11,-6 1:3 37:45
Finalni del, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 5,6,10 3:0 34:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav 7,11,9 3:0 35:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 11,10,4 3:0 36:25
27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int -8,-3,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 11,-9,9,-7,-6 2:3 46:53
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Pavlović Ili 5,5,2 3:0 33:12
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Mihael Kocjančič K-S -14,-4,-4 0:3 22:38
Finalni del, osmina finala pic Oskar Rosc Sav -9,7,-4,7,8 3:2 46:44
Finalni del, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -12,5,-7,8,10 3:2 53:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Golmajer Ili 6,7,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 2,5,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 4,9,8 3:0 33:21
22.09.2019 1. OT za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Drago Torkar Vrh 9,-10,10,4 3:1 44:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Bojan Pavič Muta -5,-3,-2 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Novak Krka -7,-8,-5 0:3 20:33
05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Jožko Omerzel ŠD SU 6,-5,-6,-8 1:3 30:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Sven Pucihar Škl 7,4,1 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -6,-3,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Prezelj Men 4,4,5 3:0 33:13
14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -7,-9,-9 0:3 25:33
Top, 6. krog pic Leon Veronik Int -5,-9,-9 0:3 23:33
Top, 5. krog pic Rok Grad Men -8,10,-8,-9 1:3 37:43
Top, 4. krog pic Mitja Zavec Men 6,4,11 3:0 35:21
Top, 3. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -9,-4,7,-11 1:3 35:42
Top, 2. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 6,3,7 3:0 33:16
Top, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr 7,-7,-3,9,12 3:2 46:50
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Novel Arr -0,-7,-8 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Adam Rakun Men 5,-11,-7,-14 1:3 43:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -8,-9,-2 0:3 19:33
02.03.2019 Državno prvenstvo za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Dominik Vehar Ves 11,7,7 3:0 35:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Šubic Krka -6,-9,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Erjavec Men 5,-9,9,-5,-5 2:3 41:47
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,-6,-10 0:3 23:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Arr -13,-12,-8 0:3 33:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Dominik Janc PPR 9,6,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves -9,8,3,5 3:1 42:27
20.01.2019 2. OT za članice in člane (U-21) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Matjaž Pinter Muta 10,-4,-2,-7 1:3 25:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -6,-5,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -8,-9,-4 0:3 21:33
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Kema : B2
5. tekma pic Jan Lipič Kema 12,-9,-8,-11 1:3 42:47
3. tekma pic Jure Smodiš Kema -5,10,-7,7,-3 2:3 38:50
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - SU : B2
6. tekma pic Lenart Zabukovec SU 8,3,6 3:0 33:17
2. tekma pic Mitja Omerzel SU -7,9,-5,-6 1:3 29:42
18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Luka Stražišar PPR -8,-8,-8 0:3 24:33
Top, 6. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 7,-11,-8,10,-6 2:3 48:52
Top, 5. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -5,6,-11,-10 1:3 37:42
Top, 4. krog pic Miha Podobnik Log -7,4,9,7 3:1 40:31
Top, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr -8,7,8,8 3:1 41:34
Top, 2. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -7,-5,-6 0:3 18:33
Top, 1. krog pic Patrik Videc Tem -8,-9,9,-5 1:3 33:42
04.11.2018 2. OT za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Andrej Potrbin PPR -8,8,7,-8,5 3:2 49:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Šubic Krka -6,-4,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -5,-10,-7 0:3 22:34
21.10.2018 1. OT za članice in člane (U-21) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka -6,-3,-1 0:3 10:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Grad Men -9,5,6,4 3:1 42:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Videc Tem -8,13,-12,10,-6 2:3 53:59
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -5,-9,-6 0:3 20:33
Finalni del, 2. krog pic Rok Grad Men 9,3,-9,-9,12 3:2 54:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -9,9,-7,7,-7 2:3 45:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 4,2,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -8,8,7,10 3:1 42:36
16.09.2018 1. OT za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Patrik Videc Tem -11,7,-10,-4 1:3 36:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -11,-8,12,-3 1:3 36:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Šubic Krka -6,-2,10,-9 1:3 29:43
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj -10,2,5,-9,-6 2:3 47:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -2,-8,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Sandi Cejan Vrt 8,5,5 3:0 33:18
20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Javor Zavec Men -6,6,-10,6,5 3:2 49:40
Top, 6. krog pic Peter Vitamvas K-S -10,4,11,9 3:1 45:36
Top, 5. krog pic Oskar Rosc Sav -9,-7,-5 0:3 21:33
Top, 4. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 4,-2,-7,-11 1:3 31:39
Top, 3. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 8,-6,-9,-9 1:3 35:41
Top, 2. krog pic Luka Stražišar PPR 9,4,4 3:0 33:17
Top, 1. krog pic Miha Podobnik Log 6,7,-3,-5,-3 2:3 33:46
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Lovro Jemec Log -9,-8,5,-4 1:3 32:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj -6,-6,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Sandi Cejan Vrt 7,7,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Grad Men 8,9,9 3:0 33:26
18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Matej Prezelj Men 12,-4,7,9 3:1 40:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Taj Lavrič Ves -11,10,-2,-5 1:3 30:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Šubic Sav -4,-3,-3 0:3 10:33
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Sukič Sob 3,3,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Breznik Int -5,-8,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 10,5,-7,-4,-7 2:3 41:48
03.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Sav -4,7,-7,-6 1:3 28:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -7,-5,-3 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Roudi Sob -4,-3,-0 0:3 7:33
28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Hribar Krka 10,-7,-1,-7 1:3 27:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -11,-6,13,-4 1:3 36:48
03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,-6,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin 11,-1,-7,-7 1:3 28:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Sav -5,-7,-5 0:3 17:33
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Ogrič Pres -9,-3,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Men -4,-1,-6 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Sav -5,-7,-7 0:3 19:33
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Lovro Jemec Log -3,-6,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Dominik Janc PPR 3,2,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pavli Men -2,-5,-11 0:3 18:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Martin Kocjančič Arr 2,3,6 3:0 33:11
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Luka Likar Gor 12,-10,14,-8,10 3:2 60:59
Top, 6. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 8,12,-3,-8,-8 2:3 44:53
Top, 5. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 5,-7,9,-8,-11 2:3 48:49
Top, 4. krog pic Bine Rakušček Log 12,-13,9,-5,-5 2:3 48:58
Top, 3. krog pic Mitja Zavec Men -7,-7,11,10,8 3:2 50:51
Top, 2. krog pic Miha Podobnik Log 5,-7,-8,6,-6 2:3 43:44
Top, 1. krog pic Nej Košmrlj B2 9,-5,6,4 3:1 38:30
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Bitežnik Gor -9,-6,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -10,-7,-9 0:3 26:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Rutar Men -6,-4,-5 0:3 15:33
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem -4,-8,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka -10,-6,6,-5 1:3 32:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Kapun Ljut 6,6,-7,4 3:1 40:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Zlodej Ves 2,4,-7,-7,10 3:2 48:38
26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2016/2017
Kvalifikacije, 2. krog pic Damjan Zelko Sob -8,-3,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -7,-5,2,-7 1:3 30:35
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Kanc Škl 7,10,9 3:0 34:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Jevšnik Tem -2,6,-3,-5 1:3 21:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -6,-5,-5 0:3 16:33
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Domen Zupančič Krka -9,-10,-6 0:3 25:34
Finalni del, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 10,6,8 3:0 34:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr -8,-8,6,-9 1:3 36:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Rajterič K-S 10,4,1 3:0 34:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Smrdel Ptuj 5,-12,6,8 3:1 45:33
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Vesna : B2
8. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna -10,-5,-8 0:3 23:34
4. tekma pic Filip Kolle Vesna -7,-8,-7 0:3 22:33
1. tekma pic Peter Zlodej Vesna 4,-9,-6,-12 1:3 38:40
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - B2 : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Miha Rajterič Kajuh-Slovan 5,9,8 3:0 33:22
3. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan -7,-5,-7 0:3 19:33
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : B2
5. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -10,-2,-11 0:3 23:36
3. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -3,-6,-6 0:3 15:33
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - B2 : Krka
6. tekma pic Andraž Zupančič Krka 7,9,6 3:0 33:22
3. tekma pic Mitja Omerzel Krka -4,-3,-3 0:3 10:33
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - B2 : Logatec
7. tekma pic Lan Krvina Logatec 7,6,10 3:0 34:23
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec 10,-14,-8,8,-6 2:3 51:56
2. tekma pic Bine Rakušček Logatec -8,-10,-9 0:3 27:34
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Mengeš : B2
7. tekma pic Mitja Zavec Mengeš 7,7,8 3:0 33:22
5. tekma pic Dejan Jokič Mengeš -6,8,8,12 3:1 42:39
3. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš 5,9,11 3:0 35:25
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - B2 : Muta
7. tekma pic Jan Kohn Muta -3,7,4,5 3:1 36:27
4. tekma pic Tim Mori Muta -8,-8,-5 0:3 21:33
2. tekma pic Alin Lesnik Muta 2,7,7 3:0 33:16
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - B2 : Maribor
4. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 1,10,1 3:0 34:12
2. tekma pic Gašper Dimnik Maribor 5,5,5 3:0 33:15
04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Javor Zavec Men -9,4,9,2 3:1 42:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Jemec Log -4,-6,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -4,-5,-5 0:3 14:33
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Bitežnik Gor 7,-10,-6,-3 1:3 30:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Šalja Men 9,-4,-3,-7 1:3 25:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Cvetko Krka -4,-3,-4 0:3 11:33
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves 5,-8,9,-8,-6 2:3 44:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Rosc Sav -3,7,-8,-10 1:3 32:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Veronik Int -4,-7,-9 0:3 20:33
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Krpan PPR 5,11,-5,4 3:1 40:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Veronik Int -8,-9,-6 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Sav -3,-8,-7 0:3 18:33
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič Krka -6,-7,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Rosc Sav -5,-4,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Pavli Men -7,-11,-3 0:3 21:35
Skupaj: 56,65 % 281:215 996:833 16964:16120
Preskoči na orodno vrstico