NTZS

Eva Cerkvenič
pic
Podatki o igralki
Id 3371
Št. tekmovalne izkaznice 125/15/16
Starost 19 let (letnik 2004)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Alenka Ačimovič 0:1 1:3
pic Anja Agrež 1:0 3:0
pic Nina Bačič 1:0 3:0
pic Ana Bartolovič 2:0 6:0
pic Pika Bavdek 4:0 12:1
pic Lara Belaj 6:3 21:14
pic Maja Belaj 2:0 6:2
pic Nika Belaj 3:2 10:6
pic Ana Blatnik 2:0 6:4
pic Nuša Bolte 3:1 9:6
pic Daniela Butkovska Tomanič 2:1 6:5
pic Tina Cafuta 5:4 20:15
pic Urška Čokelj 0:2 0:6
pic Ema Crnkovič 3:7 13:21
pic Tjaša Dervarič 0:1 0:3
pic Živa Dogar 3:0 9:0
pic Eva Dominik 2:0 6:0
pic Sara Erhatič 1:0 3:0
pic Pija Funtek 1:0 3:0
pic Tijana Gačič 2:1 6:6
pic Ana Gergek 4:0 12:2
pic Nina Golmajer 1:0 3:0
pic Dajana Gošnjak Stojko 1:0 3:2
pic Eva Grabnar 5:0 15:3
pic Katja Gutnik 0:1 1:3
pic Blažka Harkai 3:16 17:52
pic Eva Hauko 2:0 6:0
pic Anamarija Horvat 2:3 11:9
pic Eva Horvat 3:0 9:2
pic Polona Horvat 4:14 25:49
pic Neža Ivančič 1:0 3:0
pic Barbara Jedlovčnik 1:0 3:0
pic Zara Judež 2:0 6:0
pic Lea Kadiš 2:3 8:10
pic Nuša Kadiš 1:24 13:75
pic Kim Kastelic 8:9 31:34
pic Tija Kastelic 5:0 15:1
pic Tereza Kavčič 8:0 24:2
pic Kristina Kete 2:0 6:0
pic Gaja Kobetič 4:11 23:38
pic Nika Kobetič 0:1 0:3
pic Tara Kobetič 0:4 2:12
pic Vita Kobetič 0:2 2:6
pic Vita Kocjančič 5:0 15:2
pic Zala Kontelj 4:0 12:0
pic Ana Kovačec 1:4 6:12
pic Katja Krajnc 0:2 2:6
pic Tina Križnič 3:0 9:0
pic Katrina Kunčič 2:0 6:0
pic Živa Leben 2:0 6:0
pic Ana Leskošek 1:0 3:0
pic Katarina Lešnjak 2:1 8:4
pic Polona Letnar 1:0 3:2
pic Viktorija Letnar 1:0 3:0
pic Minea Ljuca 2:2 7:8
pic Jana Ludvik 2:6 10:21
pic Nina Mačič 2:0 6:0
pic Brina Markič 9:2 30:11
pic Živa Markič 6:2 19:8
pic Staša Matis 0:1 2:3
pic Enya Moltara 6:10 23:31
pic Adriana Mrazić 1:0 3:0
pic Lara Novak 2:0 6:0
pic Tjaša Novak 0:9 2:27
pic Lina Obranovič Kovšca 1:0 3:0
pic Kaja Okorn 1:5 8:16
pic Lara Opeka 0:10 0:30
pic Rosana Pajer 1:0 3:0
pic Manca Paljk 1:9 12:28
pic Nika Pandev 10:1 30:4
pic Lea Paulin 0:5 0:15
pic Tamara Pavčnik 0:3 2:9
pic Vesna Petar 0:1 0:3
pic Neža Pogačar Žun 2:0 6:0
pic Lena Potrbin 6:0 18:5
pic Laura Rahotin Pavič 2:0 6:0
pic Izabel Roner 2:0 6:0
pic Urša Rozman 3:0 9:2
pic Hana Rožmanec 3:1 10:3
pic Kiara Šegula 2:3 10:10
pic Lana Slatinšek 3:0 9:1
pic Mojca Smolej 1:0 3:2
pic Eva Šobar 4:3 17:15
pic Simona Soldat 2:0 6:2
pic Mia Stajnko 3:1 11:4
pic Živa Staniša 0:2 1:6
pic Mihaela Stoilkovska 1:0 3:0
pic Katarina Stražar 0:2 0:6
pic Tjaša Supanič 1:0 4:0
pic Sara Tokić 0:10 7:33
pic Manca Trebižan 2:0 6:0
pic Špela Trelec 0:1 1:3
pic Layla Turk 5:1 15:3
pic Erin Ukovič 2:0 6:1
pic Ina Unger 1:6 10:20
pic Danijela Urh 0:1 1:3
pic Nika Uršič 3:0 9:0
pic Urša Večko 7:2 23:10
pic Nika Veronik 0:2 3:6
pic Zala Veronik 0:2 0:6
pic Zala Vidmar 1:0 3:0
pic Maruša Vrhovnik 2:0 6:0
pic Ivana Zera 0:3 2:9
pic Zoja Žolek 7:0 21:0
pic Tjaša Zorc 2:0 6:0
pic Nina Zupančič 0:5 1:15
Skupaj: 235:229 859:800
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Vrtojba člani do 21 let
2022/2023 NTK Vrtojba mladinci
2021/2022 NTK Vrtojba mladinci
2020/2021 NTK Vrtojba mladinci
2019/2020 NTK Vrtojba mladinci
2018/2019 NTK Vrtojba kadeti
2017/2018 NTK Vrtojba kadeti
2016/2017 NTK Vrtojba mlajši kadeti
2015/2016 NTK Vrtojba mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
3. - 4. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
8. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
5. - 8. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
5. - 8. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
6. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
7. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
5. - 8. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
3. - 4. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. 30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
9. - 16. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
3. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
18. 14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
5. - 8. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 22. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
19. - 33. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
5. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
19. 18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
3. - 4. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
5. - 8. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
17. - 29. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
9. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
5. - 8. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
13. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
5. - 8. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
10. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
22. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
21. - 38. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
13. - 23. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
5. - 8. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 30. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
19. - 33. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
Skupaj: 45 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
3. - 4. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Polona Horvat Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Aljaž Goltnik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
3. - 4. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Kim Kastelic Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Aleks Ušaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Kim Kastelic Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Kim Kastelic Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Aleks Ušaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Aleks Ušaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Kim Kastelic Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Aleks Ušaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
2. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Mia Stajnko Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Mia Stajnko Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Aleks Stepančič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Eva Horvat Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Aleks Ušaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
9. - 16. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Neža Pogačar Žun Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Jan Stepančič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Neža Pogačar Žun Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
Skupaj: 18 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 1. SNTL 2023/2024, 10. krog - Vrtojba : Arrigoni
6. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni -5,-9,10,6,9 3:2 48:47
4. tekma pic Layla Turk Arrigoni -6,-10,-9 0:3 25:34
1. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni -9,6,6,6 3:1 42:29
30.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 9. krog - Kajuh-Slovan : Vrtojba
5. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -6,-2,-5 0:3 13:33
3. tekma pic Nuša Bolte Kajuh-Slovan 7,6,10 3:0 34:23
1. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -4,-6,-3 0:3 13:33
09.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 8. krog - Vrtojba : Inter Diskont
5. tekma pic Nika Pandev Inter Diskont 6,-4,10,8 3:1 38:35
2. tekma pic Lea Kadiš Inter Diskont 8,-7,8,8 3:1 40:35
1. tekma pic Nuša Kadiš Inter Diskont -8,-9,-8 0:3 25:33
17.02.2024 1. SNTL 2023/2024, 7. krog - Logatec : Vrtojba
5. tekma pic Nina Zupančič Logatec -13,-4,-9 0:3 26:37
3. tekma pic Tereza Kavčič Logatec 9,7,8 3:0 33:24
1. tekma pic Nina Zupančič Logatec -4,9,-4,-7 1:3 26:42
13.01.2024 1. SNTL 2023/2024, 6. krog - Kema Murexin : Vrtojba
2. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -7,-9,-10 0:3 26:34
1. tekma pic Ana Kovačec Kema Murexin 8,-2,-6,4,-7 2:3 37:45
16.12.2023 1. SNTL 2023/2024, 5. krog - Arrigoni : Vrtojba
2. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -11,-3,10,10,-1 2:3 39:55
1. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -9,-5,10,-7 1:3 33:43
25.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vrtojba : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Nuša Bolte Kajuh-Slovan -15,-5,-9 0:3 29:39
11.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 3. krog - Inter Diskont : Vrtojba
2. tekma pic Nuša Kadiš Inter Diskont 7,-7,-10,-4 1:3 32:41
1. tekma pic Nuša Kadiš Inter Diskont -7,-7,-8 0:3 22:33
28.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Logatec
5. tekma pic Kaja Okorn Logatec -7,-6,-4 0:3 17:33
2. tekma pic Tereza Kavčič Logatec 6,7,5 3:0 33:18
1. tekma pic Kaja Okorn Logatec 5,11,-8,-5,-8 2:3 45:49
07.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vrtojba : Kema Murexin
2. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin 13,-9,-7,-8 1:3 39:46
1. tekma pic Ana Kovačec Kema Murexin -8,-4,12,-3 1:3 29:45
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Sara Tokić Vrt -7,-5,-6,-8 0:4 26:44
Finalni del, četrtfinale pic Polona Horvat Int -8,-6,9,-7,7,6,7 4:3 65:62
Finalni del, osmina finala pic Ana Gergek Kema - Murexin 5,8,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Urša Rozman Men 7,2,10 3:0 34:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Nina Mačič Int 2,4,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Tija Kastelic Krka 1,12,5 3:0 36:18
08.04.2023 1. SNTL 2022/2023, 13. krog - Cirkovce : Vrtojba
7. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 2,5,5 3:0 33:12
3. tekma pic Ina Unger Cirkovce -8,9,-9,-12 1:3 40:45
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Polona Horvat Int -8,-4,-6 0:3 18:33
Finalni del, osmina finala pic Maruša Vrhovnik Men 6,4,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Križnič Men 4,9,10 3:0 34:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Zoja Žolek Cir 7,7,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves 1,2,1 3:0 33:4
11.03.2023 1. SNTL 2022/2023, 12. krog - Vrtojba : Logatec
2. tekma pic Tereza Kavčič Logatec -8,5,12,4 3:1 44:32
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Letrika
8. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont 9,-3,-7,-3 1:3 24:42
4. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -7,-4,-11 0:3 22:35
1. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont -9,-9,-7 0:3 25:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Katarina Lešnjak Kajuh-Slovan 10,-9,-8,8,-9 2:3 49:51
6. tekma pic Pika Bavdek Kajuh-Slovan 7,-8,6,9 3:1 41:33
3. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -7,-13,-2 0:3 22:37
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Letrika : Mengeš I
6. tekma pic Tina Križnič Mengeš I 6,6,9 3:0 33:21
3. tekma pic Živa Markič Mengeš I 3,4,8 3:0 33:15
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Letrika : Arrigoni
6. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni -7,7,8,4 3:1 40:30
3. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 3,6,-10,5 3:1 43:26
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Kema Murexin : Letrika
8. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -7,-10,-9 0:3 26:34
4. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin -10,-12,-3 0:3 25:37
1. tekma pic Ana Gergek Kema Murexin 9,-6,-6,7,2 3:2 45:40
21.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 9. krog - Kema Murexin : Vrtojba
7. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin 9,-8,-4,-8 1:3 31:42
3. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin -7,12,-5,-3 1:3 29:45
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Letrika : Mengeš II
6. tekma pic Mihaela Stoilkovska Mengeš II 8,5,2 3:0 33:15
3. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš II 5,3,8 3:0 33:16
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : Letrika
4. tekma pic Layla Turk Arrigoni 7,9,2 3:0 33:18
1. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 9,4,9 3:0 33:22
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Krka : Letrika
8. tekma pic Tija Kastelic Krka 10,3,3 3:0 34:16
4. tekma pic Kim Kastelic Krka -5,-9,-11 0:3 25:35
1. tekma pic Barbara Jedlovčnik Krka 9,5,3 3:0 33:17
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
4. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -4,-7,-6 0:3 17:33
1. tekma pic Zala Kontelj Kajuh-Slovan 8,7,5 3:0 33:20
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -4,-11,-4 0:3 19:35
Top, 6. krog pic Enya Moltara K-S 6,-1,-9,-7 1:3 28:39
Top, 5. krog pic Polona Horvat Int -7,15,8,-9,-3 2:3 47:56
Top, 4. krog pic Nuša Kadiš Int -10,-5,-9 0:3 24:34
Top, 3. krog pic Kim Kastelic Krka -4,-10,-5 0:3 19:34
Top, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -5,-4,-8 0:3 17:33
Top, 1. krog pic Sara Tokić Vrt -3,-3,-5 0:3 11:33
03.12.2022 1. SNTL 2022/2023, 6. krog - Vrtojba : Cirkovce
2. tekma pic Ina Unger Cirkovce -4,-7,4,7,-3 2:3 36:44
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Enya Moltara K-S -4,-5,-5 0:3 14:33
Finalni del, osmina finala pic Zoja Žolek Cir 7,2,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Zala Kontelj K-S 6,7,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Nina Mačič Int 9,9,4 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Izabel Roner Log 6,4,8 3:0 33:18
19.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 5. krog - Logatec : Vrtojba
7. tekma pic Tereza Kavčič Logatec 5,9,9 3:0 33:23
3. tekma pic Kaja Okorn Logatec -1,7,-7,-4 1:3 23:40
12.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 4. krog - Vrtojba : Arrigoni
7. tekma pic Layla Turk Arrigoni 3,9,5 3:0 33:17
2. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -11,12,-9,-9 1:3 43:47
29.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 3. krog - Inter Diskont : Vrtojba
3. tekma pic Polona Horvat Inter Diskont -4,-8,-5 0:3 17:33
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Kadiš Int -3,-4,-7 0:3 14:33
Finalni del, osmina finala pic Lana Slatinšek ŠD SU 11,7,11 3:0 37:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Brina Markič Men 11,-6,6,5 3:1 41:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves 1,10,4 3:0 34:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Izabel Roner Log 0,6,2 3:0 33:8
15.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 2. krog - Vrtojba : Kema Murexin
7. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -9,-7,-9 0:3 25:33
2. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin -9,-3,-9 0:3 21:33
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Polona Horvat Int -2,-8,-7 0:3 17:33
Top, 6. krog pic Enya Moltara K-S 8,-7,-7,-3 1:3 28:41
Top, 5. krog pic Kim Kastelic Krka -8,-13,-8 0:3 29:37
Top, 4. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -1,11,7,7 3:1 36:36
Top, 3. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 6,-9,7,9 3:1 42:33
Top, 2. krog pic Nuša Kadiš Int -8,-6,-9 0:3 23:33
Top, 1. krog pic Sara Tokić Vrt -8,-2,11,-7 1:3 30:44
09.04.2022 1. SNTL - končnica 2021/2022, 1. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
1. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan 9,-7,-7,-7 1:3 32:42
09.04.2022 1. SNTL - končnica 2021/2022, 1. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -6,-6,-6 0:3 18:33
1. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -3,-9,-2 0:3 14:33
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Kadiš Int -9,-9,-9,-7 0:4 34:44
Finalni del, osmina finala pic Nika Pandev Int 9,7,5 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 2,7,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Gaja Kobetič Men 7,-9,3,4 3:1 42:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Zorc Hra 1,2,7 3:0 33:10
12.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 17. krog - Letrika : Cirkovce
8. tekma pic Ina Unger Cirkovce 6,-12,-9,9,7 3:2 54:47
6. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Cirkovce 6,6,10 3:0 34:22
3. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -6,-3,4,-8 1:3 28:37
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Sara Tokić Vrt -4,8,-3,-6,-4 1:4 28:52
Finalni del, 1. krog pic Tjaša Supanič Ves 5,7,7,5 4:0 44:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Kadiš Int -6,-6,12,-8 1:3 34:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Urša Rozman Men 8,-7,6,6 3:1 40:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Hana Rožmanec Log 4,3,13 3:0 37:20
26.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 16. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -6,-4,-4 0:3 14:33
1. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -3,-5,-6 0:3 14:33
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Kim Kastelic Krka -8,-7,7,-5 1:3 31:40
Finalni del, osmina finala pic Urša Rozman Men -9,5,7,7 3:1 42:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Brina Markič Men 5,5,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Pika Bavdek K-S 5,7,6 3:0 33:18
19.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 15. krog - Arrigoni : Letrika
6. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni 6,-4,7,-6,2 3:2 43:37
2. tekma pic Alenka Ačimovič Arrigoni -2,-11,8,-9 1:3 33:43
09.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 13. krog - Logatec : Letrika
6. tekma pic Kaja Okorn Logatec -7,-7,-7 0:3 21:33
2. tekma pic Nina Zupančič Logatec -6,-9,-11 0:3 26:35
29.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 11. krog - Letrika : Inter Diskont
9. tekma pic Lea Kadiš Inter Diskont -4,-6,-6 0:3 16:33
5. tekma pic Nuša Kadiš Inter Diskont -11,-9,-6 0:3 26:35
1. tekma pic Polona Horvat Inter Diskont -8,-8,-3 0:3 19:33
22.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 10. krog - Krka : Letrika
6. tekma pic Ana Blatnik Krka 9,8,-8,-10,5 3:2 51:45
2. tekma pic Kim Kastelic Krka -9,-2,-6 0:3 17:33
11.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 9. krog - Kema Puconci : Letrika
4. tekma pic Ana Kovačec Kema Puconci 9,6,10 3:0 34:25
1. tekma pic Ema Crnkovič Kema Puconci 6,9,7 3:0 33:22
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Nika Pandev Int 15,9,5 3:0 39:29
Top, 6. krog pic Nuša Kadiš Int 10,12,-11,-9,-3 2:3 49:57
Top, 5. krog pic Enya Moltara K-S -10,-6,-7 0:3 23:34
Top, 4. krog pic Polona Horvat Int -9,-6,-7 0:3 22:33
Top, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -8,-9,6,9,-9 2:3 48:48
Top, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -5,-9,9,-8 1:3 33:42
Top, 1. krog pic Kim Kastelic Krka -5,-6,-3 0:3 14:33
04.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 8. krog - Cirkovce : Letrika
8. tekma pic Ina Unger Cirkovce -4,7,-4,-6 1:3 25:40
4. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -4,-6,9,-7 1:3 28:42
1. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Cirkovce -6,-3,7,9,7 3:2 42:45
27.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 7. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
4. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -4,-5,-5 0:3 14:33
1. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -8,-7,-6 0:3 21:33
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Kadiš Int -5,-7,12,-9 1:3 35:45
Finalni del, osmina finala pic Nika Pandev Int 4,5,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 6,10,5 3:0 34:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Layla Turk Arr 2,8,10 3:0 34:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Sara Erhatič Cir 8,2,1 3:0 33:11
20.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 6. krog - Letrika : Arrigoni
8. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 8,8,-8,10 3:1 42:37
6. tekma pic Layla Turk Arrigoni 4,7,4 3:0 33:15
3. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -12,-6,-2 0:3 20:36
06.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 4. krog - Letrika : Logatec
5. tekma pic Kaja Okorn Logatec -7,8,-4,6,-6 2:3 39:47
1. tekma pic Tereza Kavčič Logatec 5,1,3 3:0 33:9
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Nuša Kadiš Int -3,-9,-6 0:3 18:33
Finalni del, četrtfinale pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 4,4,10 3:0 34:18
Finalni del, osmina finala pic Zoja Žolek Cir 7,2,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Lešnjak Ves 8,-7,7,7 3:1 40:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Layla Turk Arr 6,8,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Uršič B2 4,1,6 3:0 33:11
16.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 2. krog - Inter Diskont : Letrika
4. tekma pic Nuša Kadiš Inter Diskont -5,-7,-9 0:3 21:33
1. tekma pic Lea Kadiš Inter Diskont -6,-9,8,-10 1:3 36:42
09.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 1. krog - Letrika : Krka
6. tekma pic Tija Kastelic Krka 5,6,-8,8 3:1 41:30
3. tekma pic Ana Blatnik Krka -7,-10,3,6,4 3:2 50:36
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - Krka : Letrika
1. tekma pic Kim Kastelic Krka 5,9,-11,12 3:1 47:39
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Letrika : Kema
2. tekma pic Blažka Harkai Kema 5,8,-8,9 3:1 41:33
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Arrigoni : Letrika
1. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni 3,7,4 3:0 33:14
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Letrika : Vesna
2. tekma pic Zala Kontelj Vesna 7,10,8 3:0 34:25
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Letrika
3. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont 3,5,5 3:0 33:13
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Vesna : Letrika
1. tekma pic Zala Kontelj Vesna 6,6,6 3:0 33:18
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Krka : Letrika
1. tekma pic Kim Kastelic Krka -9,6,7,-5,-9 2:3 45:46
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Kema : Letrika
5. tekma pic Blažka Harkai Kema -9,-7,-6 0:3 22:33
1. tekma pic Ema Crnkovič Kema 7,-7,-12,-10 1:3 40:44
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, četrtfinale pic Sara Tokić Vrt -3,-7,-7,-8 0:4 25:44
Finalni del, osmina finala pic Živa Markič Men 9,6,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Urša Večko Int 5,8,1 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 8,6,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Uršič B2 4,7,4 3:0 33:15
01.05.2021 1. SNTL 2020/2021, 9. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan 7,-8,9,-11,-3 2:3 44:51
3. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -4,-7,-1 0:3 12:33
24.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 8. krog - Rakek : Letrika
4. tekma pic Simona Soldat Rakek 8,5,8 3:0 33:21
1. tekma pic Lina Obranovič Kovšca Rakek 4,4,6 3:0 33:14
14.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 6. krog - Logatec : Letrika
6. tekma pic Tereza Kavčič Logatec 2,6,8 3:0 33:16
2. tekma pic Kaja Okorn Logatec 3,-12,9,8 3:1 45:34
03.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 5. krog - Letrika : Kema Puconci
9. tekma pic Blažka Harkai Kema Puconci -10,6,8,8 3:1 43:34
5. tekma pic Staša Matis Kema Puconci -7,-9,12,8,-10 2:3 51:54
27.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 4. krog - Arrigoni : Letrika
6. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 9,-7,-5,-9 1:3 32:42
2. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni 11,-8,9,8 3:1 43:39
24.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 3. krog - Cirkovce : Letrika
5. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Cirkovce -9,-9,-15 0:3 33:39
3. tekma pic Ina Unger Cirkovce -6,-6,4,-4 1:3 27:37
20.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 2. krog - Letrika : Vesna I
5. tekma pic Tamara Pavčnik Vesna I -2,-4,-5 0:3 11:33
1. tekma pic Ivana Zera Vesna I -6,-4,-3 0:3 13:33
13.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 1. krog - Vesna II : Letrika
2. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna II 5,9,7 3:0 33:21
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Manca Paljk Arr -7,5,-5,-9 1:3 32:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Lara Belaj Sav -7,8,-5,8,8 3:2 45:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Nina Bačič Ili 2,2,1 3:0 33:5
Kvalifikacije, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr 5,4,7 3:0 33:16
13.06.2020 1. SNTL 2019/2020, 18. krog - Inter Diskont : Letrika
9. tekma pic Lea Kadiš Inter Diskont 11,9,8 3:0 35:28
6. tekma pic Nuša Kadiš Inter Diskont 11,-9,-11,-9 1:3 42:46
2. tekma pic Polona Horvat Inter Diskont -7,-5,-6 0:3 18:33
06.06.2020 1. SNTL 2019/2020, 17. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan 8,6,9 3:0 33:23
3. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -8,-3,-4 0:3 15:33
07.03.2020 1. SNTL 2019/2020, 16. krog - Arrigoni : Letrika
4. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -8,-6,-5 0:3 19:33
1. tekma pic Urška Čokelj Arrigoni -4,-4,-6 0:3 14:33
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Sara Tokić Vrt -8,9,-6,9,-4 2:3 40:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Belaj Sav 7,4,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Tereza Kavčič ŠNT 3,2,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Adriana Mrazić Ves 4,5,6 3:0 33:15
22.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 15. krog - Letrika : Preserje
6. tekma pic Kristina Kete Preserje 2,2,4 3:0 33:8
3. tekma pic Ana Bartolovič Preserje 6,2,3 3:0 33:11
15.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 14. krog - Logatec : Letrika
6. tekma pic Katja Gutnik Logatec 8,-8,-7,-6 1:3 32:41
2. tekma pic Nina Zupančič Logatec -8,-6,-6 0:3 20:33
08.02.2020
5. tekma pic Nika Veronik LJ 10,5,-6,-5,-3 2:3 37:48
1. tekma pic Tamara Pavčnik LJ 9,-2,-5,9,-3 2:3 32:51
01.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 12. krog - Jesenice : Letrika
2. tekma pic Nuša Bolte Jesenice -12,10,-10,14,6 3:2 61:56
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Letrika : Vesna
3. tekma pic Mia Stajnko Vesna 7,6,10 3:0 34:23
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Krka : Letrika
4. tekma pic Tina Cafuta Krka 2,7,6 3:0 33:15
1. tekma pic Kim Kastelic Krka -9,11,10,-7,-9 2:3 50:54
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Pika Bavdek Kajuh-Slovan 8,7,5 3:0 33:20
3. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -4,-8,-5 0:3 17:33
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - Letrika : Arrigoni
8. tekma pic Manca Paljk Arrigoni -7,-10,-7 0:3 24:34
6. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni 7,10,8 3:0 34:25
3. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -7,-4,-6 0:3 17:33
14.12.2019 1. SNTL 2019/2020, 10. krog - Letrika : Vesna
3. tekma pic Ivana Zera Vesna 6,-4,-7,8,-5 2:3 38:47
07.12.2019 1. SNTL 2019/2020, 9. krog - Letrika : Inter Diskont
6. tekma pic Lea Kadiš Inter Diskont 7,-5,-11,-4 1:3 31:42
30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince 2019/2020
Top, 7. krog pic Polona Horvat Int -12,-3,-6 0:3 21:36
Top, 6. krog pic Anamarija Horvat Sob 12,2,4 3:0 36:18
Top, 5. krog pic Kim Kastelic Krka 8,7,-10,4 3:1 43:31
Top, 4. krog pic Živa Markič Men -8,8,9,10 3:1 42:38
Top, 3. krog pic Brina Markič Men 6,7,10 3:0 34:23
Top, 2. krog pic Gaja Kobetič Men 7,-5,5,-6,5 3:2 44:39
Top, 1. krog pic Nika Belaj Sav 8,2,8 3:0 33:18
16.11.2019 1. SNTL 2019/2020, 7. krog - Letrika : Arrigoni
5. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -6,-5,-7 0:3 18:33
09.11.2019 1. SNTL 2019/2020, 6. krog - Preserje : Letrika
6. tekma pic Kristina Kete Preserje 4,3,8 3:0 33:15
2. tekma pic Polona Letnar Preserje -9,-8,9,4,10 3:2 51:45
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Tjaša Novak K-S -9,-11,-6 0:3 26:35
Finalni del, 1. krog pic Nika Pandev Int 3,7,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -6,-5,7,5,-3 2:3 36:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Tereza Kavčič ŠNT 7,-5,6,3 3:1 38:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Urša Večko Int 3,11,9 3:0 35:23
02.11.2019 1. SNTL 2019/2020, 5. krog - Letrika : Logatec
5. tekma pic Nina Zupančič Logatec -5,-6,-3 0:3 14:33
26.10.2019
6. tekma pic Zala Veronik LJ -2,-8,-4 0:3 14:33
2. tekma pic Nika Veronik LJ 9,-2,-10,-6 1:3 29:43
19.10.2019 1. SNTL 2019/2020, 3. krog - Letrika : Jesenice
6. tekma pic Mojca Smolej Jesenice -4,-6,8,5,7 3:2 43:42
3. tekma pic Nuša Bolte Jesenice 9,10,-10,9 3:1 44:40
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Tjaša Novak K-S 8,-7,10,-7,-4 2:3 41:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Kadiš Int -8,-5,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Hauko Sob 3,3,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Leben B2 2,1,2 3:0 33:5
21.09.2019 1. SNTL 2019/2020, 1. krog - Vesna : Letrika
6. tekma pic Ivana Zera Vesna -6,-5,-6 0:3 17:33
2. tekma pic Špela Trelec Vesna 9,-9,-9,-10 1:3 39:43
14.09.2019 Pokal RS 2019/2020, 2. krog - Letrika : Arrigoni
3. tekma pic Urška Čokelj Arrigoni -7,-11,-11 0:3 29:37
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -6,-9,-11 0:3 26:35
Top, 6. krog pic Lara Belaj Kema - Murexin 5,5,4 3:0 33:14
Top, 5. krog pic Tina Cafuta Muta 5,9,3 3:0 33:17
Top, 4. krog pic Kim Kastelic Krka -8,-9,5,7,8 3:2 50:42
Top, 3. krog pic Gaja Kobetič Men 9,6,8 3:0 33:23
Top, 2. krog pic Nuša Kadiš Int 5,-8,-12,10,12 3:2 57:52
Top, 1. krog pic Sara Tokić Vrt -9,9,3,-10,-6 2:3 47:46
14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Hana Rožmanec Log 3,4,4 3:0 33:11
Top, 6. krog pic Brina Markič Men 5,8,-8,5 3:1 41:29
Top, 5. krog pic Živa Markič Men -3,-11,3,-9 1:3 34:38
Top, 4. krog pic Eva Šobar Men -8,6,4,-9,3 3:2 50:35
Top, 3. krog pic Lena Potrbin Ves 5,4,8 3:0 33:17
Top, 2. krog pic Urša Večko Int 6,6,7 3:0 33:19
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Blažka Harkai Kema - Murexin 7,-8,-8,-6,-7 1:4 40:51
Finalni del, osmina finala pic Lara Belaj Kema - Murexin 3,10,4 3:0 34:17
Finalni del, 1. krog pic Zoja Žolek Cir 3,5,9 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Bartolovič Pres 3,2,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Dominik Mb - ZM 3,9,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 3,8,4 3:0 33:15
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Gaja Kobetič Men -7,-9,-11 0:3 27:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Katrina Kunčič Mb - ZM 1,4,2 3:0 33:7
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Staniša Krka 9,-10,-9,-8 1:3 38:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Lena Potrbin Ves -3,4,7,6 3:1 36:28
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Blažka Harkai Kema - Murexin -3,-7,9,-5 1:3 26:42
Finalni del, osmina finala pic Enya Moltara K-S 5,4,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Pija Funtek Sav 3,3,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Leben B2 4,5,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Katrina Kunčič Mb - ZM 3,3,2 3:0 33:8
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Zorc Hra 2,2,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin -9,-6,-5 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Manca Paljk Arr -8,4,-8,7,-9 2:3 47:44
09.02.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 13. krog - Ljubljana : Letrika
6. tekma pic Tamara Pavčnik Ljubljana -7,-6,-10 0:3 23:34
2. tekma pic Simona Soldat Ljubljana -6,5,11,-11,6 3:2 52:46
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Letrika
8. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont 7,6,-11,8 3:1 44:34
4. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -7,-5,-9 0:3 21:33
1. tekma pic Urša Večko Fužinar Inter Diskont -8,-7,8,5,-7 2:3 44:46
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 3. krog - Kema : Letrika
8. tekma pic Lara Belaj Kema -7,6,9,9 3:1 40:35
4. tekma pic Blažka Harkai Kema -4,-8,-6 0:3 18:33
1. tekma pic Ana Gergek Kema 6,2,7 3:0 33:15
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Sobota : Letrika
4. tekma pic Eva Horvat Sobota 6,3,9 3:0 33:18
1. tekma pic Eva Hauko Sobota 1,3,4 3:0 33:8
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja : Letrika
4. tekma pic Ana Leskošek Savinja 6,3,8 3:0 33:17
1. tekma pic Manca Trebižan Savinja 3,2,11 3:0 35:16
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Letrika : Mengeš
8. tekma pic Brina Markič Mengeš -8,3,7,4 3:1 41:25
6. tekma pic Živa Markič Mengeš -13,-8,-9 0:3 30:37
3. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš 7,-8,-9,10,7 3:2 51:46
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 1. krog - Mengeš II : Letrika
9. tekma pic Živa Markič Mengeš II 4,8,8 3:0 33:20
6. tekma pic Brina Markič Mengeš II 9,-9,-8,7,-10 2:3 49:50
2. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš II -2,-7,-4 0:3 13:33
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Krka : Letrika
6. tekma pic Zara Judež Krka 3,7,8 3:0 33:18
2. tekma pic Kim Kastelic Krka -7,10,11,-8,-8 2:3 48:54
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Mengeš I : Letrika
6. tekma pic Katarina Stražar Mengeš I -6,-0,-12 0:3 18:36
2. tekma pic Tara Kobetič Mengeš I -9,4,-9,-13 1:3 42:41
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
6. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -5,-7,-5 0:3 17:33
2. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -4,-3,-4 0:3 11:33
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Letrika
6. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont 10,-11,-9,5,-9 2:3 52:50
2. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -8,-8,-8 0:3 24:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Arrigoni : Letrika
5. tekma pic Neža Ivančič Arrigoni 4,3,4 3:0 33:11
3. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 4,0,3 3:0 33:7
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Krka : Letrika
4. tekma pic Zara Judež Krka 4,2,3 3:0 33:9
1. tekma pic Kim Kastelic Krka 8,6,10 3:0 34:24
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Krka : Letrika
6. tekma pic Tija Kastelic Krka 5,6,5 3:0 33:16
2. tekma pic Živa Staniša Krka -8,-11,-7 0:3 26:35
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Letrika : Arrigoni
5. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -8,-4,-8 0:3 20:33
1. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 10,-5,-8,7,-8 2:3 44:50
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Mengeš I : Letrika
4. tekma pic Tara Kobetič Mengeš I -7,-8,-5 0:3 20:33
1. tekma pic Nika Kobetič Mengeš I -12,-8,-7 0:3 27:36
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Preserje : Letrika
2. tekma pic Viktorija Letnar Preserje 1,2,4 3:0 33:7
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Gaja Kobetič Men -9,-9,-9 0:3 27:33
Top, 6. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -4,-6,-6 0:3 16:33
Top, 5. krog pic Lara Belaj Kema - Murexin 7,7,2 3:0 33:16
Top, 4. krog pic Tina Cafuta Muta 8,-10,6,1 3:1 43:27
Top, 3. krog pic Kim Kastelic Krka 4,7,-8,4 3:1 41:26
Top, 2. krog pic Nuša Kadiš Int 14,-11,-3,-7 1:3 37:49
Top, 1. krog pic Sara Tokić Vrt -13,8,-10,-7 1:3 41:46
24.11.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 8. krog - Arrigoni : Letrika
5. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni -4,-5,12,-4 1:3 27:45
3. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -5,-8,-3 0:3 16:33
18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Lena Potrbin Ves 8,9,3 3:0 33:20
Top, 6. krog pic Ina Unger Cir -9,-11,2,6,-10 2:3 52:44
Top, 4. krog pic Anamarija Horvat Sob 10,5,5 3:0 34:20
Top, 3. krog pic Gaja Kobetič Men -6,-10,10,-5 1:3 33:44
Top, 2. krog pic Kiara Šegula Tujina 11,-3,5,5 3:1 38:32
Top, 1. krog pic Hana Rožmanec Log 7,13,6 3:0 37:26
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Gaja Kobetič Men 7,-9,-5,8,-9 2:3 45:48
Finalni del, četrtfinale pic Tina Cafuta Muta 7,3,-8,7 3:1 41:28
Finalni del, osmina finala pic Enya Moltara K-S 3,-10,5,8 3:1 43:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Maja Belaj Kid 9,3,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Dominik Mb - ZM 2,2,3 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Nina Golmajer Ili 2,5,2 3:0 33:9
20.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 4. krog - Letrika : Ljubljana
3. tekma pic Zala Veronik Ljubljana -8,-11,-6 0:3 25:35
13.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 3. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
6. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -3,-9,-10 0:3 22:34
2. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -2,-9,-6 0:3 17:33
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Sara Tokić Vrt -10,-6,-5 0:3 21:34
Finalni del, osmina finala pic Brina Markič Men 9,5,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Pandev Int 9,9,4 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 4,5,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Križnič B2 3,4,3 3:0 33:10
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Polona Horvat Int 12,8,-6,-5,-4 2:3 40:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Belaj Ptuj 0,0,0 3:0 33:0
Kvalifikacije, 1. krog pic Katarina Stražar Men -2,-3,-4 0:3 9:33
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Nuša Kadiš Int -7,-7,-9 0:3 23:33
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Brina Markič Men 7,8,2 3:0 33:17
Top, 6. krog pic Kim Kastelic Krka -9,11,8,6 3:1 44:36
Top, 5. krog pic Eva Grabnar Sob 6,2,5 3:0 33:13
Top, 4. krog pic Lara Belaj Kema - Murexin -9,8,10,-7,3 3:2 50:43
Top, 3. krog pic Živa Markič Men -6,10,5,7 3:1 40:33
Top, 2. krog pic Eva Šobar Men 5,5,-12,11 3:1 47:35
Top, 1. krog pic Mia Stajnko Ves -6,10,4,8 3:1 40:33
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Anamarija Horvat Sob -2,9,-5,8,-7 2:3 36:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Polona Horvat Int -5,9,-7,4,-9 2:3 43:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Uršič B2 4,7,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Novak Ves 1,4,8 3:0 33:13
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Anamarija Horvat Sob -10,-6,9,8,-11 2:3 49:53
Finalni del, osmina finala pic Polona Horvat Int 2,5,-11,6 3:1 44:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Grabnar Sob 8,7,10 3:0 34:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Brina Markič Men 9,-7,-9,-5 1:3 32:42
24.03.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 18. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
6. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -5,-4,-6 0:3 15:33
2. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -1,-2,-2 0:3 5:33
10.03.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 16. krog - Muta : Letrika
2. tekma pic Vesna Petar Muta -7,-7,-6 0:3 20:33
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Vesna : Letrika
8. tekma pic Lena Potrbin Vesna -5,4,5,4 3:1 38:24
4. tekma pic Mia Stajnko Vesna -9,-9,7,10,-5 2:3 46:50
1. tekma pic Lara Novak Vesna 4,5,2 3:0 33:11
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 3. krog - Letrika : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont 9,-8,-7,9,7 3:2 48:47
6. tekma pic Urša Večko Fužinar Inter Diskont -9,9,-11,4,8 3:2 53:45
3. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -4,-2,-6 0:3 12:33
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Letrika : Sobota
8. tekma pic Eva Grabnar Sobota 3,8,4 3:0 33:15
6. tekma pic Eva Horvat Sobota 9,8,-7,8 3:1 40:36
3. tekma pic Anamarija Horvat Sobota -9,16,-7,-5 1:3 39:49
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Mengeš : Letrika
8. tekma pic Eva Šobar Mengeš -8,-7,10,2,-7 2:3 45:45
4. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš 9,-7,-9,-8 1:3 35:42
1. tekma pic Živa Markič Mengeš 7,8,8 3:0 33:23
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Arrigoni : Letrika
4. tekma pic Manca Paljk Arrigoni -11,6,-8,-7 1:3 37:41
1. tekma pic Zala Vidmar Arrigoni 4,2,4 3:0 33:10
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Pika Bavdek Kajuh-Slovan 9,3,3 3:0 33:15
3. tekma pic Tijana Gačič Kajuh-Slovan -9,6,8,10 3:1 43:35
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Mengeš : Letrika
8. tekma pic Eva Šobar Mengeš 7,-9,3,10 3:1 43:31
4. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš 7,-2,-6,-8 1:3 27:40
1. tekma pic Brina Markič Mengeš 4,-9,6,-10,11 3:2 54:44
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 4. krog - Kema : Letrika
6. tekma pic Lara Belaj Kema -9,-8,-4 0:3 21:33
2. tekma pic Blažka Harkai Kema 11,-12,-7,-5 1:3 37:47
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 5. krog - Krka : Letrika
4. tekma pic Kim Kastelic Krka 5,-5,10,9 3:1 39:35
1. tekma pic Tija Kastelic Krka 4,5,5 3:0 33:14
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Arrigoni : Letrika
8. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -7,-5,-8 0:3 20:33
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Mengeš : Letrika
5. tekma pic Tara Kobetič Mengeš -7,10,-3,-2 1:3 24:43
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Sob -10,7,-10,8,7 3:2 53:46
Top, 6. krog pic Tina Cafuta Muta -10,9,-5,-9 1:3 35:43
Top, 5. krog pic Eva Grabnar Sob -9,9,6,8 3:1 42:34
Top, 4. krog pic Eva Šobar Men 10,-8,-10,-10 1:3 40:45
Top, 3. krog pic Urša Večko Int -4,4,10,3 3:1 38:28
Top, 2. krog pic Polona Horvat Int 9,-5,-8,-9 1:3 33:42
Top, 1. krog pic Kiara Šegula Tujina -4,9,-10,-5 1:3 30:43
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Manca Paljk Arr -5,-4,-8 0:3 17:33
Finalni del, osmina finala pic Eva Grabnar Sob -11,-10,3,12,3 3:2 57:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Kobetič Men 9,10,-7,-8,-6 2:3 44:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Anja Agrež Tem 7,7,2 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Pandev Int 4,3,3 3:0 33:10
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Tina Cafuta Muta -8,-8,6,-14 1:3 41:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Kobetič Men -2,-9,-11 0:3 22:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Enya Moltara K-S 5,3,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Lena Potrbin Ves -7,8,8,9 3:1 40:36
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Nuša Kadiš Int -5,-9,-6 0:3 20:33
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Kiara Šegula Tujina 5,-8,-9,8,-6 2:3 45:46
Top, 6. krog pic Tina Cafuta Muta -7,7,9,9 3:1 40:36
Top, 5. krog pic Urša Večko Int -9,-4,-6 0:3 19:33
Top, 4. krog pic Zoja Žolek Cir 6,7,4 3:0 33:17
Top, 3. krog pic Enya Moltara K-S 7,6,3 3:0 33:16
Top, 2. krog pic Neža Pogačar Žun Men 9,3,8 3:0 33:20
Top, 1. krog pic Eva Horvat Sob 9,-3,5,6 3:1 36:31
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Tina Cafuta Muta 6,-9,5,-8,-6 2:3 45:44
Top, 6. krog pic Lara Belaj Cir 10,-8,11,-7,-2 2:3 42:54
Top, 5. krog pic Danijela Urh Ves -5,-9,7,-3 1:3 28:40
Top, 4. krog pic Kiara Šegula Tujina -5,12,-7,-6 1:3 32:45
Top, 3. krog pic Eva Šobar Men 4,-7,-4,8,8 3:2 44:42
Top, 2. krog pic Hana Rožmanec Log -7,-12,4,-5 1:3 35:40
Top, 1. krog pic Urša Večko Int 7,4,-6,3 3:1 39:25
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Belaj Cir -6,-4,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tijana Gačič K-S -8,7,9,-4,9 3:2 45:47
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Sara Tokić Vrt -10,-12,-9 0:3 31:37
Finalni del, 1. krog pic Neža Pogačar Žun Men 4,9,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -2,-3,-7 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Pandev Int 3,10,4 3:0 34:17
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 2. krog pic Vita Kobetič Men -4,-3,8,-5 1:3 23:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Dervarič Sob -5,-9,-6 0:3 20:33
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 1. krog - Letrika : Mengeš
5. tekma pic Tara Kobetič Mengeš -1,-3,-1 0:3 5:33
1. tekma pic Eva Šobar Mengeš 12,-9,-9,7,-8 2:3 51:52
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 2. krog - Cirkovce : Letrika
6. tekma pic Nika Belaj Cirkovce 7,-5,-3,-9 1:3 28:40
2. tekma pic Ina Unger Cirkovce -6,-5,-3 0:3 14:33
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Kema : Letrika
9. tekma pic Živa Dogar Kema 5,6,3 3:0 33:14
6. tekma pic Blažka Harkai Kema -9,-5,-3 0:3 17:33
2. tekma pic Ana Kovačec Kema -8,-5,-10 0:3 23:34
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Letrika
5. tekma pic Manca Paljk Arrigoni -9,-7,-1 0:3 17:33
3. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni -9,-10,-4 0:3 23:34
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Letrika
6. tekma pic Urša Večko Fužinar Inter Diskont 6,5,6 3:0 33:17
2. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont 7,15,-4,-7,-6 2:3 45:55
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Lara Belaj Cir -9,2,-8,-8 1:3 36:35
Finalni del, osmina finala pic Zoja Žolek Cir 8,9,2 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Pandev Int 4,1,9 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Tina Cafuta Muta 4,-9,-8,-5 1:3 33:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Kiara Šegula Tujina 6,9,9 3:0 33:24
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
9. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan 3,5,4 3:0 33:12
6. tekma pic Tijana Gačič Kajuh-Slovan -2,-5,-11 0:3 18:35
2. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -4,-2,-6 0:3 12:33
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Mengeš : Letrika
4. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš -11,5,10,-5,-6 2:3 45:50
1. tekma pic Vita Kobetič Mengeš -7,-3,10,-7 1:3 29:43
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Arrigoni : Letrika
6. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -2,-6,-4 0:3 12:33
2. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 8,-3,-8,12,-1 2:3 37:53
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 4. krog - Vesna : Letrika
6. tekma pic Lena Potrbin Vesna 6,-11,-8,7,6 3:2 52:43
2. tekma pic Mia Stajnko Vesna 7,11,8 3:0 35:26
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Mali finale, finale pic Rosana Pajer Int 12,2,8 3:0 36:22
Mali finale, polfinale pic Maja Belaj Cir 4,9,-8,-8,8 3:2 49:43
Mali finale, četrtfinale pic Brina Markič Men 11,5,4 3:0 35:20
Mali finale, osmina finala pic Kim Kastelic Krka 8,7,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Gaja Kobetič Men 11,-5,6,-9,-6 2:3 44:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Polona Horvat Int -9,-3,5,3,-9 2:3 43:41
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Manca Trebižan Sav 1,6,9 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Kadiš Int -9,-4,12,-4 1:3 31:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Novak K-S -1,-11,-5 0:3 17:35
Skupaj: 50,65 % 235:229 859:800 15110:14488
Preskoči na orodno vrstico