NTZS

Kim Kastelic
pic
Podatki o igralki
Id 3329
Št. tekmovalne izkaznice 086/15/16
Starost 18 let (letnik 2005)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinke 04.02.2024 4 3 5550 5550
članice do 21 let 29.10.2023 11 10 650 650
članice 18.02.2024 25 24 1000 1000
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Alenka Ačimovič 0:1 2:3
pic Ana Bartolovič 3:0 9:0
pic Pika Bavdek 7:0 21:1
pic Lara Belaj 6:10 28:35
pic Maja Belaj 3:1 11:4
pic Nika Belaj 1:2 5:8
pic Nuša Bolte 1:1 5:4
pic Daniela Butkovska Tomanič 1:0 3:0
pic Tina Cafuta 1:6 9:19
pic Eva Cerkvenič 9:8 34:31
pic Ema Crnkovič 5:5 21:18
pic Živa Dogar 7:0 21:4
pic Eva Dominik 1:0 3:0
pic Lana Erhatič 2:0 6:0
pic Petra Pia Fornazarič 1:0 3:0
pic Pija Funtek 4:0 12:0
pic Tijana Gačič 2:2 7:8
pic Neja Gazvoda 3:0 9:4
pic Neža Gazvoda 1:0 3:0
pic Ana Gergek 6:0 18:1
pic Pika Gorenc 1:0 3:0
pic Kim Gosak 1:0 3:0
pic Dajana Gošnjak Stojko 1:1 5:5
pic Eva Grabnar 3:0 9:3
pic Blažka Harkai 3:12 18:37
pic Eva Hauko 1:0 3:0
pic Anamarija Horvat 3:1 9:7
pic Eva Horvat 6:1 18:4
pic Polona Horvat 4:18 28:65
pic Neža Ivančič 2:0 6:0
pic Lea Kadiš 0:3 5:9
pic Nuša Kadiš 0:17 13:53
pic Aneja Karlek 1:0 3:0
pic Tereza Kavčič 4:0 12:0
pic Gaja Kobetič 1:8 9:27
pic Nika Kobetič 0:3 1:9
pic Tara Kobetič 0:1 1:3
pic Vita Kocjančič 8:0 24:1
pic Lara Kompara 1:2 4:6
pic Zala Kontelj 9:0 27:0
pic Lea Košir 2:0 6:0
pic Alja Košmrlj 1:0 3:0
pic Ana Kovačec 0:3 1:9
pic Tina Križnič 5:0 15:0
pic Katrina Kunčič 1:0 3:0
pic Živa Leben 1:0 3:0
pic Ana Leskošek 5:0 15:1
pic Katarina Lešnjak 10:0 30:1
pic Viktorija Letnar 1:0 3:0
pic Minea Ljuca 3:1 10:5
pic Jana Ludvik 0:2 3:6
pic Nina Mačič 2:0 6:1
pic Brina Markič 8:0 24:3
pic Živa Markič 10:0 30:5
pic Valentina Mišigoj 3:0 9:0
pic Enya Moltara 3:18 22:57
pic Tina Mozetič 1:0 3:1
pic Adriana Mrazić 9:0 27:0
pic Zala Nared 1:0 3:0
pic Tjaša Novak 0:4 2:14
pic Lina Obranovič Kovšca 1:0 3:0
pic Kaja Okorn 1:1 5:3
pic Lara Opeka 0:3 1:9
pic Rosana Pajer 9:2 29:12
pic Manca Paljk 1:2 3:7
pic Anja Pančur 0:1 2:3
pic Nika Pandev 13:0 39:4
pic Lea Paulin 0:5 4:16
pic Zala Petelinc 1:0 3:0
pic Neža Pogačar Žun 1:0 3:0
pic Lena Potrbin 2:0 6:4
pic Izabel Roner 1:0 3:0
pic Urša Rozman 3:1 11:6
pic Hana Rožmanec 2:0 6:1
pic Tia Rudolf 1:0 3:0
pic Tajda Šabanov 1:0 3:0
pic Kiara Šegula 2:3 8:13
pic Anina Selak 2:0 6:2
pic Lana Slatinšek 5:4 16:16
pic Eva Šobar 3:0 9:1
pic Mia Stajnko 2:3 7:12
pic Mihaela Stoilkovska 3:0 9:1
pic Klara Šušmelj 1:0 3:0
pic Ana Tofant 0:2 0:6
pic Sara Tokić 0:25 9:78
pic Katja Tomažič 0:1 2:3
pic Manca Trebižan 3:0 9:1
pic Layla Turk 10:0 31:4
pic Erin Ukovič 4:0 12:1
pic Tina Ulčnik 1:0 3:0
pic Ina Unger 0:3 4:9
pic Nika Uršič 3:0 9:0
pic Urša Večko 6:1 18:5
pic Zala Vidmar 1:0 3:0
pic Nuša Vogrinčič 0:1 1:3
pic Maruša Vrhovnik 1:0 3:0
pic Ida Žagar 1:0 3:0
pic Zoja Žolek 5:0 15:3
pic Tjaša Zorc 3:0 9:0
Skupaj: 272:189 962:695
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Krka mladinci
2022/2023 NTK Krka mladinci
2021/2022 NTK Krka mladinci
2020/2021 NTK Krka mladinci
2019/2020 NTK Krka kadeti
2018/2019 NTK Krka kadeti
2017/2018 NTK Krka mlajši kadeti
2016/2017 NTK Krka mlajši kadeti
2015/2016 NTK Krka mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
4. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
2. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
3. - 4. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
6. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
11. - 19. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
5. - 8. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
3. - 4. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 10. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
7. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
5. - 8. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
5. - 8. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
8. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
9. - 12. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
23. - 40. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
3. - 4. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
6. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
9. - 16. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
3. - 4. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 31. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
5. - 8. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 22. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
3. - 4. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
11. - 20. 02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21), Novo mesto
12. 30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
6. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
9. - 16. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
13. - 24. 27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
3. - 4. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
5. - 8. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
7. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
5. - 8. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 22. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
19. - 33. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
6. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
3. - 4. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
15. - 29. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
9. - 16. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
17. - 29. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
5. - 8. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
12. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
7. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
5. - 8. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
15. - 25. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
5. - 8. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
5. - 8. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
17. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
9. - 14. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 31. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
17. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
15. - 25. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 30. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
Skupaj: 61 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
3. - 4. 07.05.2023 pic Blažka Harkai Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
3. - 4. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Nino Šegula X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
2. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Enya Moltara Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Minea Ljuca Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Nino Šegula X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 24.04.2022 pic Enya Moltara Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
3. - 4. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Eva Cerkvenič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
2. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Nino Šegula X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Nino Šegula X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Eva Cerkvenič Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 15. 23.05.2021 pic Ana Blatnik Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
3. - 4. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Eva Cerkvenič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Jan Lipič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
2. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Polona Horvat Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Eva Cerkvenič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Jan Lipič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
3. - 4. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Tina Cafuta Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Jan Lipič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Jan Lipič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Eva Šobar Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
3. - 4. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Mia Stajnko Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Miha Podobnik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
3. - 4. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Zoja Žolek Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Ana Bartolovič Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
Skupaj: 24 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 6,2,6 3:0 33:14
Top, 6. krog pic Polona Horvat Int -6,-8,8,-8 1:3 33:41
Top, 5. krog pic Katarina Lešnjak K-S 8,7,4 3:0 33:19
Top, 4. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 7,-9,-10,-7 1:3 37:41
Top, 3. krog pic Nika Pandev Int 7,7,10 3:0 34:24
Top, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 9,-7,7,10 3:1 41:37
Top, 1. krog pic Sara Tokić Vrt -5,-4,-6 0:3 15:33
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, finale pic Sara Tokić Vrt -7,-8,-7 0:3 22:33
Finalni del, polfinale pic Lana Slatinšek ŠD SU 14,-12,8,11 3:1 52:47
Finalni del, četrtfinale pic Layla Turk Arr 5,5,5 3:0 33:15
Finalni del, osmina finala pic Zoja Žolek Cir -9,7,3,10 3:1 43:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU -12,-9,5,7,6 3:2 54:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 7,5,-7,6 3:1 40:29
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Sara Tokić Vrt -4,-7,-7 0:3 18:33
Finalni del, četrtfinale pic Vita Kocjančič Arr 7,9,6 3:0 33:22
Finalni del, osmina finala pic Neja Gazvoda ŠD SU -9,-6,5,8,11 3:2 50:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Zala Kontelj K-S 7,1,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Nina Mačič Int 4,7,10 3:0 34:21
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Polona Horvat Int -11,-5,-9 0:3 25:35
Top, 6. krog pic Enya Moltara K-S -2,-9,-8 0:3 19:33
Top, 5. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -8,-5,-8 0:3 21:33
Top, 4. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -5,-9,-4 0:3 18:33
Top, 3. krog pic Katarina Lešnjak K-S 5,8,9 3:0 33:22
Top, 2. krog pic Nika Pandev Int -7,7,10,3 3:1 41:31
Top, 1. krog pic Sara Tokić Vrt -4,-6,-4 0:3 14:33
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Lea Paulin Arr -7,-4,-1 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -10,-11,-11 0:3 32:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Zala Kontelj K-S 3,3,4 3:0 33:10
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Sara Tokić Vrt -5,-5,-0,-7 0:4 17:44
Finalni del, osmina finala pic Layla Turk Arr 9,7,11 3:0 35:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Križnič Men 4,5,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Zoja Žolek Cir 8,4,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Izabel Roner Log 1,4,4 3:0 33:9
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Sara Tokić Vrt -9,-8,-7,-2 0:4 26:44
Finalni del, osmina finala pic Polona Horvat Int -6,4,11,-4,9,-5,7 4:3 61:64
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Kadiš Int -9,-7,-7 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Anina Selak Ves 7,5,8 3:0 33:20
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Tjaša Novak K-S 7,-9,-8,-4,-7 1:4 39:51
Finalni del, osmina finala pic Layla Turk Arr 7,5,-12,-8,6,12 4:2 67:55
Kvalifikacije, 3. krog pic Polona Horvat Int -9,8,-5,8,-2 2:3 38:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Minea Ljuca Arr 10,7,8 3:0 34:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Tereza Kavčič Log 4,4,5 3:0 33:13
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Sara Tokić Vrt -5,-3,-9 0:3 17:33
Finalni del, četrtfinale pic Nika Pandev Int 8,7,7 3:0 33:22
Finalni del, osmina finala pic Ana Gergek Kema - Murexin 10,-3,6,6 3:1 37:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Layla Turk Arr 7,-9,7,8 3:1 42:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -9,4,10,-9,9 3:2 52:45
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Krka : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -7,-5,9,-8 1:3 31:42
2. tekma pic Urša Večko Fužinar Inter Diskont 6,7,8 3:0 33:21
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Krka : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan 9,-8,-5,-7 1:3 31:42
4. tekma pic Katarina Lešnjak Kajuh-Slovan 3,5,-6,5 3:1 39:24
2. tekma pic Pika Bavdek Kajuh-Slovan -9,9,6,8 3:1 42:34
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - SU : Krka
7. tekma pic Lana Slatinšek SU 10,8,8 3:0 34:26
5. tekma pic Neja Gazvoda SU 1,8,5 3:0 33:14
3. tekma pic Neža Gazvoda SU 8,5,7 3:0 33:20
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - Krka : Mengeš I
7. tekma pic Urša Rozman Mengeš I 8,-3,4,4 3:1 36:27
4. tekma pic Živa Markič Mengeš I 9,9,9 3:0 33:27
2. tekma pic Tina Križnič Mengeš I 4,6,5 3:0 33:15
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - Krka : Arrigoni
7. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 6,8,8 3:0 33:22
4. tekma pic Layla Turk Arrigoni -7,7,8,8 3:1 40:34
2. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni -9,2,5,6 3:1 42:24
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Lea Paulin Arr -6,7,-3,-14,7,-7 2:4 52:63
Kvalifikacije, 3. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -4,-9,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Urša Večko Int 8,-11,5,9 3:1 44:35
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Arrigoni : Krka
7. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 3,4,-4,9 3:1 37:27
5. tekma pic Layla Turk Arrigoni 12,7,9 3:0 36:28
3. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni 6,4,8 3:0 33:18
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Krka : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -6,-4,-6 0:3 16:33
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Krka : Letrika
7. tekma pic Sara Tokić Letrika -14,-8,-5 0:3 27:38
4. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika 5,9,11 3:0 35:25
2. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 3,8,6 3:0 33:17
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Krka : Mengeš II
7. tekma pic Pika Gorenc Mengeš II 4,4,2 3:0 33:10
4. tekma pic Mihaela Stoilkovska Mengeš II 8,2,6 3:0 33:16
2. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš II 5,3,7 3:0 33:15
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Nuša Kadiš Int -5,-8,9,9,-8 2:3 43:51
Top, 6. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 8,-9,8,-5,-6 2:3 42:49
Top, 5. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -11,-9,-6 0:3 26:35
Top, 4. krog pic Polona Horvat Int -8,-7,-7 0:3 22:33
Top, 3. krog pic Eva Cerkvenič Vrt 4,10,5 3:0 34:19
Top, 2. krog pic Sara Tokić Vrt -6,-6,-11 0:3 23:35
Top, 1. krog pic Enya Moltara K-S 6,-5,-7,8,14 3:2 50:50
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Kadiš Int -9,-5,-3 0:3 17:33
Finalni del, osmina finala pic Nika Pandev Int 2,6,9 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Brina Markič Men 8,-5,7,4 3:1 38:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Erin Ukovič Arr 3,9,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Viktorija Letnar Pres 5,3,5 3:0 33:13
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -2,-9,11,-8 1:3 32:44
Finalni del, osmina finala pic Tina Križnič Men 12,7,6 3:0 36:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Markič Men 6,10,8 3:0 34:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Nina Mačič Int -7,6,6,2 3:1 40:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 2,5,6 3:0 33:13
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Nuša Kadiš Int -7,5,-9,-3 1:3 30:38
Top, 6. krog pic Polona Horvat Int -10,-6,-7 0:3 23:34
Top, 5. krog pic Eva Cerkvenič Vrt 8,13,8 3:0 37:29
Top, 4. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -5,-5,-8 0:3 18:33
Top, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -8,-6,-6 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Enya Moltara K-S -8,-8,-8 0:3 24:33
Top, 1. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin 7,-7,-7,-12 1:3 37:43
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -8,8,-6,10,-7 2:3 44:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Lara Opeka K-S 7,-6,-3,-3 1:3 23:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Zala Kontelj Ves 7,4,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Brina Markič Men 3,8,5 3:0 33:16
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Sara Tokić Vrt -2,-8,-5,-4 0:4 19:44
Finalni del, osmina finala pic Lana Slatinšek ŠD SU -6,8,8,-6,5 3:2 45:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Urša Večko Int 6,6,-6,2 3:1 39:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Tereza Kavčič Log 4,4,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 7,1,6 3:0 33:14
19.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 18. krog - Inter Diskont : Krka
5. tekma pic Lea Kadiš Inter Diskont -9,10,-6,5,-8 2:3 46:48
3. tekma pic Polona Horvat Inter Diskont 9,-11,-7,7,-0 2:3 40:51
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Katja Tomažič Tujina -5,8,5,-4,-9 2:3 40:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Anina Selak Ves 8,6,-9,-6,10 3:2 49:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin 8,5,-8,-8,-12 2:3 50:49
26.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 16. krog - Krka : Kema Puconci
4. tekma pic Ana Kovačec Kema Puconci 8,-11,-9,-5 1:3 36:43
2. tekma pic Ema Crnkovič Kema Puconci -5,9,5,10 3:1 39:35
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Enya Moltara K-S -9,-7,5,6,-11 2:3 49:46
Finalni del, četrtfinale pic Eva Cerkvenič Vrt 8,7,-7,5 3:1 40:31
Finalni del, osmina finala pic Katarina Lešnjak Ves 5,7,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 3,3,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Layla Turk Arr 2,3,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Ida Žagar Vrt 4,1,4 3:0 33:9
19.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 15. krog - Cirkovce : Krka
5. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Cirkovce 3,6,9 3:0 33:18
3. tekma pic Ina Unger Cirkovce 9,-6,6,-11,-1 2:3 40:50
12.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 14. krog - Krka : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -4,-2,-2 0:3 8:33
1. tekma pic Nuša Bolte Kajuh-Slovan 8,-6,5,-7,-9 2:3 44:46
09.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 13. krog - Arrigoni : Krka
7. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni 8,-5,-6,4,-4 2:3 37:45
5. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni 4,8,8 3:0 33:20
3. tekma pic Alenka Ačimovič Arrigoni -10,7,-9,5,-8 2:3 49:46
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Tjaša Novak K-S -3,-3,-1,-8 0:4 15:44
Finalni del, četrtfinale pic Polona Horvat Int 9,9,-7,-8,8,-9,9 4:3 68:68
Kvalifikacije, 3. krog pic Enya Moltara K-S 9,-1,-8,-7 1:3 27:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Vita Kocjančič Arr 4,4,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Tereza Kavčič Log 6,6,5 3:0 33:17
29.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 11. krog - Logatec : Krka
5. tekma pic Hana Rožmanec Logatec 7,9,-10,12 3:1 46:40
3. tekma pic Kaja Okorn Logatec 2,-6,-7,9,-4 2:3 39:44
22.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 10. krog - Krka : Letrika
7. tekma pic Sara Tokić Letrika -5,-10,-8 0:3 23:34
4. tekma pic Tina Mozetič Letrika -3,7,9,7 3:1 36:34
2. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika 9,2,6 3:0 33:17
11.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 9. krog - Krka : Inter Diskont
4. tekma pic Lea Kadiš Inter Diskont 4,-9,-8,-8 1:3 36:37
2. tekma pic Polona Horvat Inter Diskont -9,-6,-8 0:3 23:33
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 7,-7,-3,-10 1:3 31:41
Top, 6. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin 4,-10,-7,-6 1:3 34:38
Top, 5. krog pic Polona Horvat Int -5,-7,-9 0:3 21:33
Top, 4. krog pic Nika Pandev Int 4,3,4 3:0 33:11
Top, 3. krog pic Nuša Kadiš Int -8,-8,-8 0:3 24:33
Top, 2. krog pic Enya Moltara K-S 7,-9,-5,-3 1:3 28:40
Top, 1. krog pic Eva Cerkvenič Vrt 5,6,3 3:0 33:14
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Urša Rozman Men -7,5,6,-11,-8 2:3 48:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Vita Kocjančič Arr 6,4,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Urša Večko Int 8,9,4 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Križnič Men 3,4,11 3:0 35:18
20.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 6. krog - Krka : Cirkovce
4. tekma pic Ina Unger Cirkovce -14,-7,-12 0:3 33:41
2. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 7,8,8 3:0 33:23
13.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 5. krog - Kajuh-Slovan : Krka
5. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -10,-8,-5 0:3 23:34
3. tekma pic Nuša Bolte Kajuh-Slovan 10,7,-4,9 3:1 38:37
06.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 4. krog - Krka : Arrigoni
7. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni 10,-4,-6,-7 1:3 29:43
4. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 9,6,-3,8 3:1 36:34
2. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 4,11,6 3:0 35:21
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Enya Moltara K-S 7,-10,-5,-4 1:3 30:41
Finalni del, četrtfinale pic Vita Kocjančič Arr 4,6,4 3:0 33:14
Finalni del, osmina finala pic Katarina Lešnjak Ves 8,7,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Adriana Mrazić Ves 8,5,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 5,4,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Lea Košir ŠNT 2,2,4 3:0 33:8
16.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 2. krog - Krka : Logatec
7. tekma pic Kaja Okorn Logatec 7,9,10 3:0 34:26
4. tekma pic Tereza Kavčič Logatec 2,1,6 3:0 33:9
2. tekma pic Hana Rožmanec Logatec 5,7,5 3:0 33:17
09.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 1. krog - Letrika : Krka
4. tekma pic Sara Tokić Letrika -7,-9,-10 0:3 26:34
1. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 7,2,5 3:0 33:14
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - Krka : Letrika
1. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -5,-9,11,-12 1:3 39:47
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
1. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -9,-9,8,-9 1:3 38:41
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Krka : Mengeš
4. tekma pic Brina Markič Mengeš 8,9,3 3:0 33:20
1. tekma pic Živa Markič Mengeš 2,9,3 3:0 33:14
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Krka : Kema
4. tekma pic Blažka Harkai Kema 5,4,-15,11 3:1 50:37
1. tekma pic Ema Crnkovič Kema 5,7,-11,4 3:1 44:29
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Sobota : Krka
4. tekma pic Anamarija Horvat Sobota 2,-6,4,6 3:1 39:23
2. tekma pic Eva Horvat Sobota 3,7,-11,6 3:1 44:29
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Krka : Kema
1. tekma pic Blažka Harkai Kema -7,-7,8,3,-7 2:3 43:44
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Krka : Letrika
4. tekma pic Sara Tokić Letrika -4,-7,-8 0:3 19:33
1. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika 9,-6,-7,5,9 3:2 46:45
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Krka : Vesna
4. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna 3,13,3 3:0 37:19
1. tekma pic Adriana Mrazić Vesna 2,1,5 3:0 33:8
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Zala Kontelj Ves 5,5,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Lea Paulin Arr -6,-4,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Polona Horvat Int -9,-5,-9 0:3 23:33
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Kadiš Int -9,9,-6,6,-8,-9 2:4 54:59
Finalni del, osmina finala pic Lana Slatinšek ŠD SU -9,6,11,8 3:1 44:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Pandev Int 6,7,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Zorc Hra 3,2,1 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Tia Rudolf Cir 1,7,6 3:0 33:14
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Polona Horvat Int -8,-7,-4,7,-10 1:4 40:52
Finalni del, osmina finala pic Nika Pandev Int 7,2,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Zoja Žolek Cir 2,5,9 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Alja Košmrlj B2 6,7,6 3:0 33:19
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Lara Belaj Sav -8,5,-15,10,-9 2:3 55:54
Kvalifikacije, 3. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -6,-4,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Leskošek Sav -10,6,4,6 3:1 43:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Adriana Mrazić Ves 4,9,2 3:0 33:15
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Tara Kobetič Men -3,11,-2,-7 1:3 25:44
Finalni del, 1. krog pic Živa Markič Men -7,7,6,7 3:1 40:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt 6,-5,7,-3,-2 2:3 32:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Zala Kontelj Ves 2,3,4 3:0 33:9
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Lara Belaj Sav 6,-5,-7,-10 1:3 33:40
Finalni del, četrtfinale pic Nika Pandev Int 8,7,8 3:0 33:23
Finalni del, osmina finala pic Ana Leskošek Sav 13,8,5 3:0 37:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Zorc Hra 4,6,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Leben B2 1,6,2 3:0 33:9
02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Lara Belaj Sav 5,4,-1,7 3:1 34:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Tofant Men -5,-7,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lea Kadiš Int -7,-7,6,7,-7 2:3 43:46
19.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Krka : Savinja
7. tekma pic Nika Belaj Savinja -11,9,10,-6,6 3:2 51:49
4. tekma pic Lara Belaj Savinja 10,-7,6,8 3:1 41:35
2. tekma pic Pija Funtek Savinja 3,10,4 3:0 34:17
19.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Letrika : Krka
7. tekma pic Sara Tokić Letrika 9,-3,-3,-4 1:3 21:42
5. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 1,7,3 3:0 33:11
3. tekma pic Lara Kompara Letrika 4,4,9 3:0 33:17
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Krka : Kema
8. tekma pic Blažka Harkai Kema -8,-5,9,-8 1:3 32:42
6. tekma pic Živa Dogar Kema 13,9,10 3:0 38:32
3. tekma pic Ana Kovačec Kema -5,-9,-10 0:3 24:34
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Kajuh-Slovan : Krka
5. tekma pic Pika Bavdek Kajuh-Slovan 4,2,6 3:0 33:12
3. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan 8,-9,-8,-7 1:3 35:41
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
4. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -5,-8,6,5,-5 2:3 40:44
1. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont -6,6,-11,5,8 3:2 50:43
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - Krka : Vesna
7. tekma pic Adriana Mrazić Vesna 5,5,4 3:0 33:14
4. tekma pic Zala Kontelj Vesna 5,4,1 3:0 33:10
2. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna 4,8,1 3:0 33:13
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Krka : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont -10,8,2,9 3:1 43:31
6. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -6,5,8,-9,-10 2:3 47:47
3. tekma pic Rosana Pajer Fužinar Inter Diskont 3,3,-11,5 3:1 44:24
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Krka : Kema
7. tekma pic Živa Dogar Kema 8,6,-10,-7,10 3:2 51:47
4. tekma pic Ema Crnkovič Kema 5,5,11 3:0 35:21
2. tekma pic Ana Gergek Kema 3,6,6 3:0 33:15
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Krka : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -7,-5,7,8,-9 2:3 43:48
1. tekma pic Pika Bavdek Kajuh-Slovan 3,1,4 3:0 33:8
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Krka : Savinja
7. tekma pic Lara Belaj Savinja 8,-5,9,-9,5 3:2 47:44
4. tekma pic Ana Leskošek Savinja 5,10,8 3:0 34:23
2. tekma pic Pija Funtek Savinja 2,3,7 3:0 33:12
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Krka : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -5,-12,-8 0:3 25:36
4. tekma pic Pika Bavdek Kajuh-Slovan 1,4,4 3:0 33:9
2. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -9,-9,10,-9 1:3 39:43
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Krka : Letrika
5. tekma pic Sara Tokić Letrika 9,-9,9,-8,-6 2:3 45:51
1. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika 9,-11,-10,7,9 3:2 54:50
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Arrigoni : Krka
5. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni 6,5,8 3:0 33:19
3. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -8,-7,11,-5 1:3 33:44
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Krka : Vesna
7. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna 4,8,6 3:0 33:18
4. tekma pic Mia Stajnko Vesna 10,6,-6,-9,10 3:2 50:48
2. tekma pic Adriana Mrazić Vesna 3,8,6 3:0 33:17
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Krka : Mengeš
1. tekma pic Neža Pogačar Žun Mengeš 6,7,2 3:0 33:15
30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince 2019/2020
Top, 7. krog pic Anamarija Horvat Sob 2,-11,5,4 3:1 44:24
Top, 6. krog pic Gaja Kobetič Men -7,9,8,-7,4 3:2 47:43
Top, 5. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -8,-7,10,-4 1:3 31:43
Top, 4. krog pic Nika Belaj Sav -5,9,-6,-7 1:3 29:42
Top, 3. krog pic Živa Markič Men 3,10,7 3:0 34:20
Top, 2. krog pic Polona Horvat Int -6,5,-5,-7 1:3 29:38
Top, 1. krog pic Brina Markič Men 2,3,7 3:0 33:12
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Polona Horvat Int -12,9,-5,-8 1:3 36:45
Top, 6. krog pic Rosana Pajer Int -4,5,4,2 3:1 37:22
Top, 5. krog pic Lara Belaj Sav -5,-6,9,8,-7 2:3 40:50
Top, 4. krog pic Eva Horvat Sob 10,5,1 3:0 34:16
Top, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -6,-6,9,-13 1:3 36:46
Top, 2. krog pic Enya Moltara K-S -5,-10,-7 0:3 22:34
Top, 1. krog pic Tina Cafuta Krka 8,-6,-7,-13 1:3 37:45
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Enya Moltara K-S -10,-5,10,-12 1:3 39:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Kobetič Men -5,-5,8,-10 1:3 31:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Adriana Mrazić Ves 5,5,9 3:0 33:19
27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Horvat Sob 10,13,3 3:0 38:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Kadiš Int -10,-7,-7 0:3 24:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Tofant Men -3,-6,-2 0:3 11:33
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Enya Moltara K-S -5,-5,-7 0:3 17:33
Finalni del, četrtfinale pic Urša Rozman Ljub 7,8,-5,5 3:1 38:31
Finalni del, osmina finala pic Adriana Mrazić Ves 7,3,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 12,6,6 3:0 36:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 8,3,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Layla Turk Arr 2,4,6 3:0 33:12
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Enya Moltara K-S -6,-9,-5 0:3 20:33
Finalni del, osmina finala pic Eva Dominik Mb - ZM 5,3,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Zala Kontelj Ves 4,7,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Tina Križnič B2 6,5,6 3:0 33:17
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Sara Tokić Vrt -8,-7,-5 0:3 20:33
Top, 6. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -13,15,-4,-8 1:3 42:52
Top, 5. krog pic Lara Belaj Kema - Murexin -5,12,6,9 3:1 41:38
Top, 4. krog pic Eva Cerkvenič Vrt 8,9,-5,-7,-8 2:3 42:50
Top, 3. krog pic Tina Cafuta Muta 9,-9,-5,6,-3 2:3 39:48
Top, 2. krog pic Gaja Kobetič Men -9,-13,-10 0:3 32:38
Top, 1. krog pic Nuša Kadiš Int -8,-9,-7 0:3 24:33
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Gaja Kobetič Men -8,9,-6,-7,11,-2 2:4 47:64
Finalni del, osmina finala pic Adriana Mrazić Ves 6,1,4 3:0 33:11
Finalni del, 1. krog pic Tjaša Zorc Hra 10,3,1 3:0 34:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Mia Stajnko Ves 4,9,-4,7 3:1 37:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Uršič B2 2,6,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 2,6,5 3:0 33:13
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Nika Belaj Ptuj -9,8,-2,-7 1:3 29:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Kim Gosak Log 2,3,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Kobetič Men -9,9,-8,-8 1:3 36:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Tajda Šabanov K-S 7,11,9 3:0 35:27
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Kadiš Int 6,-10,-6,-8 1:3 35:40
Finalni del, osmina finala pic Brina Markič Men 9,5,-12,8 3:1 45:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Rosana Pajer Int 8,5,2 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 7,7,11 3:0 35:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Lea Košir ŠNT 5,5,3 3:0 33:13
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Šobar Men 9,9,9 3:0 33:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Kadiš Int -5,5,-3,-4 1:3 23:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Ina Unger Cir -7,2,8,-9,-9 2:3 47:43
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Krka : Sobota
4. tekma pic Dajana Gošnjak Stojko Sobota -9,-10,8,5,-10 2:3 51:48
2. tekma pic Eva Hauko Sobota 4,4,3 3:0 33:11
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 3. krog - Savinja : Krka
7. tekma pic Ana Leskošek Savinja 6,4,12 3:0 36:22
5. tekma pic Manca Trebižan Savinja 2,3,5 3:0 33:10
3. tekma pic Pija Funtek Savinja 3,9,5 3:0 33:17
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Krka : Kema
7. tekma pic Blažka Harkai Kema 11,9,9 3:0 35:29
4. tekma pic Lara Belaj Kema 4,5,8 3:0 33:17
2. tekma pic Živa Dogar Kema 4,2,7 3:0 33:13
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
7. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont 9,8,-7,-5,-2 2:3 36:50
5. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont 2,4,4 3:0 33:10
3. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont 13,9,-10,-4,6 3:2 51:51
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Krka : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -5,5,-4,-9 1:3 29:38
4. tekma pic Pika Bavdek Kajuh-Slovan 5,1,4 3:0 33:10
2. tekma pic Zala Nared Kajuh-Slovan 1,1,3 3:0 33:5
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
7. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont 9,-6,-8,-10 1:3 35:43
5. tekma pic Urša Večko Fužinar Inter Diskont 9,8,10 3:0 34:27
3. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -5,-6,7,5,10 3:2 45:44
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Krka : Letrika
7. tekma pic Sara Tokić Letrika -5,-3,6,-4 1:3 23:39
4. tekma pic Lara Kompara Letrika -8,-6,-7 0:3 21:33
2. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika 7,-10,-11,8,8 3:2 54:48
12.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Krka : Arrigoni
4. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni 8,4,-8,-7,9 3:2 48:43
2. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -9,-3,7,-10 1:3 33:41
12.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Kema : Krka
4. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema 9,-7,-5,-5 1:3 28:42
1. tekma pic Blažka Harkai Kema 9,-5,-6,-6 1:3 28:42
12.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Krka : Mengeš II
5. tekma pic Živa Markič Mengeš II -5,7,3,-9,8 3:2 47:40
1. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš II -9,-4,-8 0:3 21:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Arrigoni : Krka
5. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 3,5,1 3:0 33:9
3. tekma pic Layla Turk Arrigoni 6,1,4 3:0 33:11
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Krka : Letrika
5. tekma pic Sara Tokić Letrika -5,-3,-2 0:3 10:33
1. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -8,-6,-10 0:3 24:34
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Krka : Letrika
5. tekma pic Lara Kompara Letrika 6,-9,-7,-9 1:3 36:39
1. tekma pic Sara Tokić Letrika -4,-8,-5 0:3 17:33
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Arrigoni : Krka
5. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni -8,6,-8,-7 1:3 34:39
3. tekma pic Manca Paljk Arrigoni -7,-9,-10 0:3 26:34
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Krka : Mengeš I
4. tekma pic Eva Šobar Mengeš I 10,-9,5,4 3:1 43:30
2. tekma pic Nika Kobetič Mengeš I -7,-2,-2 0:3 11:33
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Krka : Preserje
5. tekma pic Aneja Karlek Preserje 4,2,2 3:0 33:8
1. tekma pic Ana Bartolovič Preserje 8,2,2 3:0 33:12
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Lara Belaj Kema - Murexin 5,8,8 3:0 33:21
Top, 6. krog pic Sara Tokić Vrt -7,-7,-2 0:3 16:33
Top, 5. krog pic Tina Cafuta Muta 7,6,-4,10 3:1 38:34
Top, 4. krog pic Gaja Kobetič Men 5,-7,13,-5,-6 2:3 44:51
Top, 3. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -4,-7,8,-4 1:3 26:41
Top, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin 9,10,3 3:0 34:22
Top, 1. krog pic Nuša Kadiš Int -6,-6,-10 0:3 22:34
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Nuša Kadiš Int -3,-4,-10 0:3 17:34
Finalni del, četrtfinale pic Urša Večko Int 2,7,6 3:0 33:15
Finalni del, osmina finala pic Kiara Šegula Tujina 6,8,-6,-4,8 3:2 43:44
Finalni del, 1. krog pic Pija Funtek Sav 7,4,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Rosana Pajer Int -11,9,3,6 3:1 44:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Urša Rozman Ljub 5,5,-5,10 3:1 39:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR 1,6,4 3:0 33:11
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Kiara Šegula Tujina -7,-6,10,-5 1:3 30:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Kobetič Men -9,-9,-6 0:3 24:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Opeka K-S -5,-7,-9 0:3 21:33
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Tina Cafuta Muta -4,-4,9,-4 1:3 23:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Rosana Pajer Int 11,4,6 3:0 35:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Neža Ivančič Arr 1,1,7 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Zala Kontelj Ves 6,6,5 3:0 33:17
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Kobetič Men -6,-2,-8 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin -10,-6,-13 0:3 29:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Novak K-S -4,-2,6,-3 1:3 20:39
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Polona Horvat Int -6,-6,9,-2 1:3 25:42
Finalni del, osmina finala pic Ana Leskošek Sav 7,3,4 3:0 33:14
Finalni del, osmina finala pic Tijana Gačič K-S -7,9,-6,-9 1:3 33:42
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Eva Šobar Men 2,6,11 3:0 35:19
Top, 6. krog pic Eva Cerkvenič Vrt 9,-11,-8,-6 1:3 36:44
Top, 5. krog pic Brina Markič Men 7,4,7 3:0 33:18
Top, 4. krog pic Mia Stajnko Ves 7,-8,-7,-6 1:3 32:40
Top, 3. krog pic Eva Grabnar Sob 10,7,-7,6 3:1 41:34
Top, 2. krog pic Lara Belaj Kema - Murexin -4,7,-8,-4 1:3 27:40
Top, 1. krog pic Živa Markič Men 3,5,6 3:0 33:14
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Polona Horvat Int -12,-3,-6 0:3 21:36
Top, 6. krog pic Kiara Šegula Tujina -10,-8,-9 0:3 27:34
Top, 5. krog pic Eva Horvat Sob 7,8,10 3:0 34:25
Top, 4. krog pic Tina Cafuta Muta -9,-5,-7 0:3 21:33
Top, 3. krog pic Enya Moltara K-S -8,-10,5,-8 1:3 37:39
Top, 2. krog pic Sara Tokić Vrt -10,-4,8,-3 1:3 28:42
Top, 1. krog pic Lara Belaj Kema - Murexin -4,-5,-10 0:3 19:34
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Kadiš Int -5,-7,-8,-4 0:4 24:44
Finalni del, osmina finala pic Tijana Gačič K-S 9,7,7 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Kobetič Men 9,-3,-10,-3 1:3 27:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Katrina Kunčič Mb - ZM 1,9,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Rosana Pajer Int 8,4,5 3:0 33:17
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Anamarija Horvat Sob -8,-5,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Rosana Pajer Int -8,-7,-12 0:3 27:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Ulčnik Kri 1,1,3 3:0 33:5
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Lara Belaj Kema - Murexin -5,-7,-4 0:3 16:33
Finalni del, osmina finala pic Enya Moltara K-S 7,12,-9,7 3:1 45:37
Finalni del, 1. krog pic Pika Bavdek K-S 0,6,8 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Uršič B2 4,4,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Katarina Lešnjak Ves 2,4,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Zala Petelinc Dob 6,4,8 3:0 33:18
25.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 2. krog - Sobota : Krka
7. tekma pic Eva Grabnar Sobota 4,10,6 3:0 34:20
5. tekma pic Anamarija Horvat Sobota 5,-3,8,-7,9 3:2 43:44
3. tekma pic Eva Horvat Sobota 8,6,9 3:0 33:23
25.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 3. krog - Krka : Arrigoni
7. tekma pic Manca Paljk Arrigoni -9,-6,-5 0:3 20:33
4. tekma pic Neža Ivančič Arrigoni 3,2,3 3:0 33:8
2. tekma pic Zala Vidmar Arrigoni 1,5,4 3:0 33:10
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Krka : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -4,-1,10,-6 1:3 23:43
2. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont 8,8,7 3:0 33:23
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Krka : Kema
7. tekma pic Blažka Harkai Kema -8,-4,-4 0:3 16:33
4. tekma pic Lara Belaj Kema -10,6,-4,-7 1:3 32:40
2. tekma pic Živa Dogar Kema 2,4,13 3:0 37:19
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Krka : Vesna
7. tekma pic Mia Stajnko Vesna -13,-7,-8 0:3 28:37
4. tekma pic Lena Potrbin Vesna 11,-6,8,-9,9 3:2 50:50
2. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna 10,7,4 3:0 34:21
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Lara Belaj Kema - Murexin -3,-6,5,6,-4 2:3 35:44
Finalni del, osmina finala pic Zoja Žolek Cir -3,4,-12,1,4 3:2 48:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Maja Belaj Kid 3,3,9 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Erhatič Cir 3,4,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Layla Turk Arr 3,1,1 3:0 33:5
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Krka : Mengeš
4. tekma pic Živa Markič Mengeš 10,-6,6,9 3:1 40:36
2. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš -6,-9,-9 0:3 24:33
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Krka : Kema
4. tekma pic Lara Belaj Kema -4,-8,-5 0:3 17:33
2. tekma pic Živa Dogar Kema 2,5,2 3:0 33:9
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 4. krog - Krka : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Tijana Gačič Kajuh-Slovan -7,-4,-6 0:3 17:33
4. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan 6,8,5 3:0 33:19
2. tekma pic Pika Bavdek Kajuh-Slovan 1,2,7 3:0 33:10
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 5. krog - Krka : Letrika
4. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -5,5,-10,-9 1:3 35:39
2. tekma pic Klara Šušmelj Letrika 3,2,4 3:0 33:9
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Nika Pandev Int 6,7,6 3:0 33:19
Top, 6. krog pic Rosana Pajer Int 6,-10,6,6 3:1 43:30
Top, 5. krog pic Brina Markič Men 4,9,2 3:0 33:15
Top, 4. krog pic Eva Horvat Sob 8,6,9 3:0 33:23
Top, 3. krog pic Živa Markič Men -5,8,3,4 3:1 38:26
Top, 2. krog pic Lena Potrbin Ves -5,-10,10,10,7 3:2 50:50
Top, 1. krog pic Maja Belaj Kid 4,7,-7,5 3:1 40:27
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Tina Cafuta Muta -6,-9,8,-9 1:3 35:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Kiara Šegula Tujina -6,8,-9,-6 1:3 32:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Erhatič Cir 2,2,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Zala Kontelj Ves 2,1,4 3:0 33:7
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Rosana Pajer Int -9,-8,6,9,-11 2:3 50:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Grabnar Sob 7,8,-8,-8,9 3:2 49:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Belaj Kema - Murexin -6,9,-5,-6 1:3 28:42
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Sob 11,-7,-6,7,6 3:2 48:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Tina Cafuta Muta -5,8,-8,-8 1:3 32:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Tijana Gačič K-S 8,2,-4,-10,8 3:2 47:41
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Manca Trebižan Sav 6,6,-8,8 3:1 41:31
Top, 6. krog pic Brina Markič Men 8,-7,3,5 3:1 40:27
Top, 5. krog pic Ana Bartolovič Pres 5,9,5 3:0 33:19
Top, 4. krog pic Nika Uršič B2 1,4,8 3:0 33:13
Top, 3. krog pic Živa Markič Men 7,7,8 3:0 33:22
Top, 2. krog pic Maja Belaj Cir 3,6,2 3:0 33:11
Top, 1. krog pic Rosana Pajer Int -9,8,5,7 3:1 42:31
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Blažka Harkai Kema - Murexin -4,-4,-2 0:3 10:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Bartolovič Pres 5,3,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Polona Horvat Int -7,-9,8,-7 1:3 34:41
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Mali finale, finale pic Rosana Pajer Int -8,8,6,7 3:1 41:32
Mali finale, polfinale pic Manca Trebižan Sav 1,2,4 3:0 33:7
Mali finale, četrtfinale pic Kiara Šegula Tujina -7,7,8,-8,8 3:2 48:45
Mali finale, osmina finala pic Adriana Mrazić Ves 7,5,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Anja Pančur Sav -9,-10,10,3,-9 2:3 51:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Horvat Sob -8,-3,-11 0:3 22:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Mia Stajnko Ves -6,-5,-8 0:3 19:33
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Mali finale, osmina finala pic Eva Cerkvenič Vrt -8,-7,-5 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Maja Belaj Cir -11,8,11,-9,-8 2:3 52:54
Kvalifikacije, 2. krog pic Urša Večko Int -4,-9,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Sara Tokić Vrt 10,-5,-4,-7 1:3 28:43
Skupaj: 59,00 % 272:189 962:695 15541:13750
Preskoči na orodno vrstico