NTZS

Pika Bavdek
pic
Podatki o igralki
Id 3316
Št. tekmovalne izkaznice 073/15/16
Starost 16 let (letnik 2007)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinke 17.03.2024 44 40 50 50
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Manca Bartolovič 2:1 6:3
pic Lara Belaj 0:3 3:9
pic Maja Belaj 0:3 4:9
pic Ana Blatnik 0:2 3:6
pic Tina Cafuta 1:4 3:12
pic Eva Cerkvenič 0:4 1:12
pic Ema Crnkovič 0:2 0:6
pic Živa Dogar 1:6 10:19
pic Eva Dominik 0:1 0:3
pic Kaja Drljača 1:0 3:0
pic Lana Erhatič 1:0 3:2
pic Sara Erhatič 3:2 12:8
pic Petra Pia Fornazarič 2:0 6:1
pic Pija Funtek 0:3 0:9
pic Neja Gazvoda 3:0 9:0
pic Neža Gazvoda 2:3 10:11
pic Ana Gergek 0:3 3:9
pic Pika Gorenc 2:0 6:0
pic Dajana Gošnjak Stojko 0:1 0:3
pic Blažka Harkai 0:6 1:18
pic Eva Hauko 0:1 1:3
pic Eva Horvat 0:4 0:12
pic Nejša Horvat 2:0 6:0
pic Neža Horvat 2:0 6:3
pic Polona Horvat 0:2 0:6
pic Neža Ivančič 1:0 3:1
pic Barbara Jedlovčnik 1:0 3:0
pic Zara Judež 1:1 5:5
pic Nuša Kadiš 0:5 0:15
pic Kim Kastelic 0:7 1:21
pic Tija Kastelic 2:1 8:4
pic Tereza Kavčič 0:1 0:3
pic Gaja Kobetič 0:3 1:9
pic Tara Kobetič 0:1 0:3
pic Vita Kocjančič 1:3 4:10
pic Zala Kontelj 0:6 1:18
pic Ana Kovačec 0:1 0:3
pic Iza Križančič 1:0 3:0
pic Tina Križnič 3:2 11:11
pic Živa Leben 1:0 3:0
pic Ana Leskošek 0:3 0:9
pic Katarina Lešnjak 0:2 1:6
pic Nina Mačič 1:0 3:2
pic Tinkara Mak 1:0 3:1
pic Metka Marcen 1:0 3:0
pic Brina Markič 0:3 2:9
pic Živa Markič 0:2 2:6
pic Lana Maučec 3:0 9:2
pic Sanja Mihajlovska 0:1 0:3
pic Valentina Mišigoj 4:4 15:16
pic Enya Moltara 0:3 0:9
pic Adriana Mrazić 0:2 2:6
pic Lina Obranovič Kovšca 2:0 6:2
pic Rosana Pajer 0:2 3:6
pic Manca Paljk 0:3 2:9
pic Nika Pandev 0:2 0:6
pic Lea Paulin 0:2 0:6
pic Zala Petelinc 1:0 3:1
pic Neža Pogačar Žun 0:4 0:12
pic Urša Rozman 0:2 2:6
pic Kiara Šegula 0:2 0:6
pic Lana Slatinšek 0:4 1:12
pic Klara Šušmelj 0:1 0:3
pic Ana Vita Tamše 1:0 3:0
pic Sara Tokić 0:7 1:21
pic Manca Trebižan 0:1 0:3
pic Layla Turk 6:1 20:9
pic Erin Ukovič 3:0 9:1
pic Nika Uršič 2:1 6:5
pic Tjaša Večko 1:0 3:0
pic Urša Večko 1:1 3:4
pic Maruša Vrhovnik 0:2 2:6
pic Kaja Zadravec 1:1 3:5
pic Ida Žagar 2:0 6:0
pic Zoja Žolek 0:3 2:9
pic Tjaša Zorc 0:2 0:6
Skupaj: 63:143 254:474
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTD Kajuh-Slovan mladinci
2022/2023 NTD Kajuh-Slovan mladinci
2021/2022 NTD Kajuh-Slovan kadeti
2020/2021 NTD Kajuh-Slovan kadeti
2019/2020 NTD Kajuh-Slovan mlajši kadeti
2018/2019 NTD Kajuh-Slovan mlajši kadeti
2017/2018 NTD Kajuh-Slovan mlajši kadeti
2016/2017 NTD Kajuh-Slovan mlajši kadeti
2015/2016 NTD Kajuh-Slovan mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
21. - 42. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
11. - 19. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
19. - 35. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
23. - 42. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
21. - 37. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
19. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
10. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
23. - 42. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
19. - 35. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
11. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
19. - 33. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
19. - 36. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
19. - 32. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
5. - 8. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
23. - 42. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
25. - 45. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
8. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
9. - 16. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
27. - 52. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
23. - 43. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
5. - 8. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
25. - 46. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 14. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
23. - 40. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
23. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
17. - 24. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 18. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
21. - 37. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
Skupaj: 33 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Erhatič Cir 6,9,-9,-6,9 3:2 48:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -3,-10,-11 0:3 24:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Urša Večko Int -4,-5,-7 0:3 16:33
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Kaja Zadravec PPR -7,-2,-10 0:3 19:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Layla Turk Arr 10,5,9 3:0 34:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin 7,-7,-6,-3 1:3 27:40
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Maruša Vrhovnik Men 8,-9,-8,7,-8 2:3 47:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -10,-4,-7 0:3 21:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr -6,-7,-5 0:3 18:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
9. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika -5,6,-15,-6 1:3 37:45
6. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -7,8,-6,-9 1:3 33:41
2. tekma pic Sara Tokić Letrika -5,-2,-8 0:3 15:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Krka : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Kim Kastelic Krka 9,-9,-6,-8 1:3 34:42
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Mengeš II : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš II -3,-5,-9 0:3 17:33
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Erhatič Cir 10,7,9 3:0 34:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Tokić Vrt -6,-7,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Urša Rozman Men -11,-11,-7 0:3 29:37
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -8,-9,-10 0:3 27:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Urša Rozman Men -3,-6,8,10,-8 2:3 40:51
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Tina Križnič Men -6,4,7,-7,5 3:2 46:38
Top, 6. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR 11,-2,9,9 3:1 37:40
Top, 5. krog pic Urša Večko Int -9,9,6,6 3:1 42:32
Top, 4. krog pic Brina Markič Men 6,6,-5,-7,-4 2:3 38:45
Top, 3. krog pic Valentina Mišigoj Vrt -4,-9,-8 0:3 21:33
Top, 2. krog pic Zala Kontelj Ves -8,-8,-9 0:3 25:33
Top, 1. krog pic Layla Turk Arr 5,8,9 3:0 33:22
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Layla Turk Arr -6,-11,8,6,6 3:2 50:44
Top, 6. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 10,-8,4,3 3:1 42:28
Top, 5. krog pic Tina Križnič Men 9,-9,-6,10,-4 2:3 42:52
Top, 4. krog pic Tija Kastelic Krka -8,11,3,4 3:1 43:29
Top, 3. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 7,9,-9,9 3:1 42:36
Top, 2. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 8,4,9 3:0 33:21
Top, 1. krog pic Zoja Žolek Cir -7,-7,9,-2 1:3 27:42
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Cafuta Muta 4,4,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Polona Horvat Int -3,-6,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Markič Men -9,-3,8,-5 1:3 28:41
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Neža Gazvoda ŠD SU -9,-7,-10,3,-11 1:4 48:50
Finalni del, osmina finala pic Layla Turk Arr 11,11,-7,9 3:1 44:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU 7,-10,6,-4,-9 2:3 45:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Ida Žagar Vrt 5,7,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin 7,2,9 3:0 33:18
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -5,-7,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Brina Markič Men -8,-9,-6 0:3 23:33
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Lana Slatinšek ŠD SU -4,-12,-4 0:3 20:36
Finalni del, osmina finala pic Neža Gazvoda ŠD SU 7,8,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Erhatič Cir -11,-9,8,-8 1:3 39:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Ida Žagar Vrt 7,7,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Metka Marcen B2 3,4,4 3:0 33:11
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 9,10,-7,8 3:1 41:38
Top, 6. krog pic Sara Erhatič Cir -9,8,10,-4,-9 2:3 45:51
Top, 5. krog pic Layla Turk Arr -6,11,-11,9,-4 2:3 45:55
Top, 4. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 5,7,5 3:0 33:17
Top, 3. krog pic Vita Kocjančič Arr -3,-10,-7 0:3 20:34
Top, 2. krog pic Erin Ukovič Arr 8,7,8 3:0 33:23
Top, 1. krog pic Neža Horvat Int -9,-6,9,9,7 3:2 48:47
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR 2,10,-7,4 3:1 41:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Manca Paljk Arr 9,-3,12,-5,-5 2:3 38:54
Kvalifikacije, 1. krog pic Nuša Kadiš Int -9,-7,-6 0:3 22:33
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Kaja Zadravec PPR 9,-8,8,-9,2 3:2 50:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Pandev Int -10,-3,-7 0:3 20:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -3,-8,3,9,-11 2:3 44:47
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Ana Gergek Kema - Murexin -8,-10,-3 0:3 21:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -9,8,-7,-5 1:3 32:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Drljača B2 1,1,4 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Križnič Men -9,10,-11,8,9 3:2 54:51
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Enya Moltara K-S -7,-3,-6 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Erin Ukovič Arr -3,7,8,9 3:1 36:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -6,-7,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin 11,-11,9,-8,9 3:2 54:53
Kvalifikacije, 1. krog pic Manca Bartolovič Pres 9,3,4 3:0 33:16
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
3. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 9,-10,-5,-8 1:3 34:43
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Adriana Mrazić Vesna -3,-6,7,-11 1:3 31:42
1. tekma pic Zala Kontelj Vesna -5,-6,-9 0:3 20:33
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - B2 : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Nika Uršič B2 11,-5,6,12 3:1 43:40
30.05.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 2. krog - Kajuh-Slovan : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Neža Horvat Fužinar Inter Diskont -3,7,8,6 3:1 36:32
30.05.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 3. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 8,13,-5,-8,-7 2:3 46:54
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Kajuh-Slovan : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Tjaša Večko Fužinar Inter Diskont 6,9,6 3:0 33:21
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Krka : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Barbara Jedlovčnik Krka 4,5,4 3:0 33:13
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Kajuh-Slovan : SU
3. tekma pic Neža Gazvoda SU -4,-2,19,-10 1:3 37:53
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
5. tekma pic Adriana Mrazić Vesna -10,10,-12,-3 1:3 37:47
2. tekma pic Zala Kontelj Vesna -4,-10,-3 0:3 17:34
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Križnič B2 -6,-11,-4 0:3 21:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Manca Bartolovič Pres -5,-6,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nina Mačič Int -7,-5,4,8,7 3:2 45:41
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Erhatič Cir -8,10,9,-6,4 3:2 48:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 8,-4,-4,-7 1:3 26:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Zala Kontelj Ves -8,-9,-9 0:3 26:33
19.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Manca Paljk Arrigoni -1,-4,-4 0:3 9:33
2. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -3,-4,-3 0:3 10:33
19.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
9. tekma pic Živa Markič Mengeš I -5,7,-11,-7 1:3 34:42
6. tekma pic Tara Kobetič Mengeš I -7,-2,-2 0:3 11:33
2. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš I 10,-5,-7,-11 1:3 35:45
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -4,-6,-7 0:3 17:33
2. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -4,-4,-3 0:3 11:33
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Kajuh-Slovan : Krka
5. tekma pic Kim Kastelic Krka -4,-2,-6 0:3 12:33
1. tekma pic Tina Cafuta Krka -9,-6,-6 0:3 21:33
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Kajuh-Slovan : Kema
9. tekma pic Živa Dogar Kema -10,-8,9,-2 1:3 31:43
5. tekma pic Ana Kovačec Kema -5,-4,-10 0:3 19:34
1. tekma pic Blažka Harkai Kema -9,-4,-2 0:3 15:33
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
8. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika -6,-12,-7 0:3 25:36
6. tekma pic Petra Pia Fornazarič Letrika 6,5,5 3:0 33:16
3. tekma pic Sara Tokić Letrika 11,-5,-4,-4 1:3 26:44
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš
6. tekma pic Pika Gorenc Mengeš 5,6,7 3:0 33:18
3. tekma pic Neža Pogačar Žun Mengeš -8,-10,-10 0:3 28:35
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Savinja : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Ana Leskošek Savinja -7,-4,-2 0:3 13:33
4. tekma pic Lara Belaj Savinja 6,-8,-5,10,-7 2:3 43:49
1. tekma pic Pija Funtek Savinja -8,-10,-3 0:3 21:34
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Krka : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Ana Blatnik Krka 5,-7,-9,-13 1:3 40:42
4. tekma pic Tina Cafuta Krka -1,-2,-4 0:3 7:33
1. tekma pic Kim Kastelic Krka -3,-1,-4 0:3 8:33
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Kajuh-Slovan : Kema
8. tekma pic Ema Crnkovič Kema -6,-5,-9 0:3 20:33
6. tekma pic Ana Gergek Kema -12,-14,3,3,-9 2:3 57:47
3. tekma pic Živa Dogar Kema 6,-8,11,-10,-4 2:3 46:51
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Krka : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Kim Kastelic Krka -1,-4,-4 0:3 9:33
1. tekma pic Tina Cafuta Krka -10,-3,-11 0:3 24:36
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -8,-7,-5 0:3 20:33
2. tekma pic Sara Tokić Letrika -4,-4,-11 0:3 19:35
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
5. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -6,-5,-4 0:3 15:33
1. tekma pic Manca Paljk Arrigoni -0,-3,-4 0:3 7:33
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Zala Kontelj Vesna 5,-3,-5,-6 1:3 25:38
2. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna -6,-4,7,-7 1:3 28:40
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
6. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni 8,5,6 3:0 33:19
3. tekma pic Layla Turk Arrigoni -8,8,2,6 3:1 41:27
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
8. tekma pic Klara Šušmelj Letrika -9,-10,-7 0:3 26:34
6. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 4,8,-4,9 3:1 37:32
3. tekma pic Sara Tokić Letrika -8,-8,-9 0:3 25:33
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Neža Pogačar Žun Men -6,-8,-9 0:3 23:33
Finalni del, osmina finala pic Layla Turk Arr -9,1,-5,4,5 3:2 47:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Manca Bartolovič Pres 11,4,4 3:0 35:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin 7,7,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Pika Gorenc Men 2,5,3 3:0 33:10
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Valentina Mišigoj Vrt -6,8,9,4 3:1 39:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Belaj Sav -1,5,-1,-6 1:3 19:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Blatnik Krka -8,-2,13,5,-8 2:3 44:51
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -3,-4,-6 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Dominik Mb - ZM -3,-11,-11 0:3 25:37
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Zoja Žolek Cir 9,-6,-5,-8 1:3 30:42
Top, 6. krog pic Maja Belaj Kid -9,-6,-9 0:3 24:33
Top, 5. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -7,-7,10,-9 1:3 35:43
Top, 4. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -5,-9,12,-8 1:3 36:45
Top, 3. krog pic Eva Horvat Sob -4,-5,-8 0:3 17:33
Top, 2. krog pic Neža Pogačar Žun Men -9,-10,-10 0:3 29:35
Top, 1. krog pic Enya Moltara K-S -4,-4,-10 0:3 18:34
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Zoja Žolek Cir -10,-2,-8 0:3 20:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 1,3,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 2. krog pic Vita Kocjančič Arr -7,9,7,4 3:1 40:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Vita Tamše Sav 5,3,3 3:0 33:11
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Iza Križančič PPR 5,4,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Gaja Kobetič Men -3,-8,-11 0:3 22:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Rosana Pajer Int -12,-4,10,8,-3 2:3 42:54
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tereza Kavčič ŠNT -8,-7,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Kadiš Int -6,-8,-3 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Maja Belaj Kid 11,-10,12,-7,-12 2:3 56:60
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Savinja : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Pija Funtek Savinja -3,-3,-8 0:3 14:33
4. tekma pic Ana Leskošek Savinja -5,-5,-8 0:3 18:33
1. tekma pic Manca Trebižan Savinja -5,-7,-10 0:3 22:34
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 3. krog - Sobota : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Dajana Gošnjak Stojko Sobota -8,-4,-5 0:3 17:33
4. tekma pic Eva Horvat Sobota -9,-9,-7 0:3 25:33
1. tekma pic Eva Hauko Sobota -9,-15,11,-6 1:3 43:50
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Kajuh-Slovan : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Rosana Pajer Fužinar Inter Diskont 9,-2,-3,-9 1:3 25:42
3. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -6,-6,-4 0:3 16:33
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Kema : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Blažka Harkai Kema -6,-2,-4 0:3 12:33
1. tekma pic Živa Dogar Kema -13,-6,-9 0:3 28:37
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Krka : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Zara Judež Krka -6,6,-4,9,-9 2:3 41:48
4. tekma pic Kim Kastelic Krka -5,-1,-4 0:3 10:33
1. tekma pic Tija Kastelic Krka -6,8,6,-8,-9 2:3 45:47
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Enya Moltara K-S -7,-11,-6 0:3 24:35
Finalni del, osmina finala pic Živa Dogar Kema - Murexin 11,6,-10,11 3:1 47:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Maja Belaj Kid -5,-8,7,9,-5 2:3 40:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU 6,6,-9,8 3:1 42:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Križnič B2 -7,4,7,6 3:1 40:28
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Kajuh-Slovan : B2
6. tekma pic Nika Uršič B2 8,10,-9,3 3:1 43:32
3. tekma pic Živa Leben B2 7,5,6 3:0 33:18
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš -4,-5,-7 0:3 16:33
1. tekma pic Brina Markič Mengeš -8,-8,-6 0:3 22:33
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -3,-5,-3 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Pandev Int -10,-10,-10 0:3 30:36
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Katarina Lešnjak Ves -10,-2,-8 0:3 20:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Horvat Sob -7,-8,-4 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Erhatič Cir 1,2,10 3:0 34:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejša Horvat Kema - Murexin 6,9,6 3:0 33:21
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Kadiš Int -1,-6,-8 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Pija Funtek Sav -9,-7,-9 0:3 25:33
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Zala Petelinc Dob 9,7,-9,7 3:1 42:34
Top, 6. krog pic Zala Kontelj Ves -4,-2,-5 0:3 11:33
Top, 5. krog pic Tjaša Zorc Hra -8,-5,-1 0:3 14:33
Top, 4. krog pic Neža Pogačar Žun Men -5,-3,-5 0:3 13:33
Top, 3. krog pic Tija Kastelic Krka 4,7,7 3:0 33:18
Top, 2. krog pic Nika Uršič B2 -9,-9,-9 0:3 27:33
Top, 1. krog pic Ana Leskošek Sav -4,-7,-7 0:3 18:33
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Kim Kastelic Krka -0,-6,-8 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Kiara Šegula Tujina -5,-2,-7 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Zara Judež Krka -2,-6,10,9,6 3:2 42:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Neža Ivančič Arr -7,12,6,3 3:1 43:32
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Tjaša Zorc Hra -6,-6,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tinkara Mak Hra 4,7,-9,3 3:1 42:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Tina Cafuta Muta -2,-2,-2 0:3 6:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejša Horvat Kema - Murexin 7,4,6 3:0 33:17
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -9,-3,-3 0:3 15:33
2. tekma pic Sara Tokić Letrika -3,-5,-4 0:3 12:33
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Kema : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Lara Belaj Kema -1,-5,-2 0:3 8:33
2. tekma pic Blažka Harkai Kema -6,-3,-2 0:3 11:33
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 4. krog - Krka : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Kim Kastelic Krka -1,-2,-7 0:3 10:33
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Sanja Mihajlovska PPR -3,-7,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Kiara Šegula Tujina -4,-6,-1 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Horvat Sob -4,-4,-2 0:3 10:33
Skupaj: 30,58 % 63:143 254:474 5897:7101
Preskoči na orodno vrstico