NTZS

Andraž Avbelj
pic
Podatki o igralcu
Id 33
Št. tekmovalne izkaznice 064/94
Starost 39 let (letnik 1984)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
člani 24.03.2024 37 25 400 400
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andrej Bač 0:1 2:3
pic Haris Bapić 1:0 3:0
pic Alen Bećirević 1:0 3:0
pic Robert Boldin 2:1 7:3
pic Marko Brajkovič 1:0 3:0
pic Luka Breznik 2:0 6:2
pic Bor Brodnjak 3:0 9:2
pic Matevž Črepnjak 9:10 40:40
pic Tilen Cvetko 1:11 11:35
pic Kim Daybell 0:1 0:3
pic Nejc Erjavec 1:3 7:11
pic David Filipovič 3:0 9:1
pic Miha Flajs 1:0 3:1
pic Aljaž Fortuna 1:0 3:1
pic Simon Frank 5:0 15:2
pic Aljaž Frelih 3:0 9:2
pic Dejan Fridrih 2:1 8:4
pic Aljaž Godec 2:2 8:8
pic Andrej Godec 5:0 16:5
pic Jaka Golavšek 2:5 13:18
pic Črt Lovro Grm Urbančič 8:0 25:5
pic Vojko Gumilar 1:0 3:0
pic Nejc Gutnik 2:0 6:0
pic Domen Hohnjec 0:1 1:3
pic Gorazd Horvat 1:2 4:8
pic Mitja Horvat 1:19 8:60
pic Miha Hribar 1:0 3:0
pic Peter Hribar 2:4 9:16
pic Darko Jamšek 5:9 26:35
pic Miha Jamšek 1:0 3:1
pic Žiga Jazbec 0:2 2:6
pic Klemen Jazbič 0:1 2:4
pic Primož Jazbič 1:0 3:1
pic Janez Jedlovčnik 1:0 3:0
pic Lovro Jemec 2:0 7:2
pic Matevž Jernejčič 2:0 6:0
pic Jan Jevšnik 1:0 3:2
pic Darko Jorgić 0:4 1:13
pic Matic Kaiser 2:0 6:1
pic Neven Karkovič 0:3 0:9
pic Miha Kljajič 4:3 14:13
pic Mihael Kocjančič 2:0 7:1
pic Gregor Kocuvan 1:4 8:13
pic Mario Kolbl 0:2 3:6
pic Filip Kolle 4:0 12:5
pic Gregor Komac 3:7 12:24
pic Žan Korelec 2:0 6:0
pic Jure Kraker 1:0 3:0
pic Boštjan Kraser 5:0 16:3
pic Jan Krč 1:0 3:0
pic Luka Krušič 6:0 18:4
pic Blaž Lapajne 3:0 9:1
pic Taj Lavrič 4:2 14:13
pic Marko Lipuš 1:0 3:1
pic Lorencio Lupulescu 0:4 0:12
pic Matej Mamut 0:1 1:3
pic Bojan Maselj 1:0 3:1
pic Jernej Masten Toplak 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 1:0 3:1
pic Filip Mušić 1:0 3:0
pic Vid Nared 1:0 3:0
pic Luka Norčič 13:0 40:14
pic Andraž Novak 10:12 42:46
pic Tilen Novak 2:6 13:22
pic Nejc Novak Zakeršnik 1:0 3:0
pic Matija Novel 3:3 13:13
pic Jožko Omerzel 4:3 13:15
pic Mitja Omerzel 1:1 4:3
pic David Orešnik 0:1 1:3
pic Janko Öri 1:0 3:1
pic Timon Oštir Mičič 1:0 3:0
pic Oleksandr Palchikovskiy 2:0 6:1
pic Erik Paulin 4:14 28:47
pic Bojan Pavič 5:6 20:23
pic Davor Pejakić 1:0 3:0
pic Tomaž Pelcar 4:24 23:79
pic Domen Peperko 2:1 8:6
pic Kristjan Peršolja 1:0 3:1
pic Ludvik Peršolja 0:6 1:18
pic Janez Petrovčič 3:7 17:26
pic Tjaš Petrovčič 1:0 3:0
pic Redy Petrovič Mihelič 1:0 3:0
pic Danilo Piljak 3:6 10:19
pic Denis Pintar 9:6 33:27
pic Matjaž Pinter 1:0 4:0
pic Zvonko Plohl 0:3 2:9
pic Miha Podobnik 0:2 0:6
pic Ožbej Poročnik 3:3 13:13
pic Bojan Ropoša 1:12 9:37
pic Oskar Rosc 4:0 12:3
pic Patrik Rosc 2:10 16:32
pic Tomaž Roudi 3:13 14:44
pic Luka Šantavec 1:0 3:0
pic Marsel Šegula 3:0 9:1
pic Zal Šesek 1:0 3:0
pic Tom Šfiligoj 1:5 9:18
pic Dominik Škraban 1:3 5:11
pic Jure Škurnik 1:0 3:2
pic Jure Slatinšek 2:7 10:24
pic Uroš Slatinšek 0:18 4:55
pic Matic Slodej 1:12 8:39
pic Aljaž Šmaljcelj 9:3 31:18
pic Rok Špendov 1:0 3:0
pic Gašper Srebočan Čebela 0:1 0:3
pic Emil Steiner 2:0 6:3
pic Dejan Stojanovič 1:0 3:2
pic Miha Šubic 3:1 11:9
pic Patrik Sukič 1:5 5:15
pic Janez Tomše 0:2 0:6
pic Drago Torkar 2:0 6:0
pic Rok Trtnik 1:2 5:9
pic Mirza Tvrtković 3:5 13:18
pic Mirko Unger 2:1 6:4
pic Žiga Urbanc 3:0 9:0
pic Matic Vertuš 1:0 3:0
pic Patrik Videc 3:0 9:3
pic Gaj Vidmar 5:0 15:3
pic Gregor Vidmar 1:0 3:0
pic Žan Vidmar 1:0 3:0
pic Michele Vigini 3:1 10:7
pic Darijan Vizjak 6:0 18:3
pic Brin Vovk Petrovski 1:4 5:13
pic Gregor Vukovič 1:0 3:1
pic Gregor Zafoštnik 1:6 4:19
pic Damjan Zelko 7:7 32:27
pic Matevž Žgank 1:0 3:1
pic Jan Žibrat 0:1 0:4
pic Žiga Kristijan Žigon 3:5 13:21
pic Domen Zupančič 2:0 6:2
Skupaj: 279:331 1082:1257
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTS Mengeš člani
2022/2023 NTS Mengeš člani
2021/2022 NTS Mengeš člani
2020/2021 NTS Mengeš člani
2019/2020 NTS Mengeš člani
2018/2019 NTS Mengeš člani
2017/2018 NTS Mengeš člani
2016/2017 NTS Mengeš člani
2015/2016 NTS Mengeš člani
2014/2015 NTS Mengeš člani
2013/2014 NTS Mengeš člani
2012/2013 NTS Mengeš člani
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 32. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
7. 08.05.2022 2. TOP članic in članov, Muta
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
6. 18.12.2021 1. TOP za članice in člane, Murska Sobota
3. - 4. 14.11.2021 2. OT za članice in člane, Logatec
5. - 8. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 29.02.2020 - 01.03.2020 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 26.01.2020 3. OT za članice in člane, Mengeš
8. 08.12.2019 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
5. - 8. 10.11.2019 2. OT za članice in člane, Muta
9. - 16. 22.09.2019 1. OT za članice in člane, Logatec
3. 31.03.2019 2. TOP članic in članov, Murska Sobota
17. - 32. 02.03.2019 - 03.03.2019 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 03.02.2019 3. OT za članice in člane, Cirkovce
3. 02.12.2018 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
5. - 8. 04.11.2018 2. OT za članice in člane, Mengeš
9. - 16. 16.09.2018 1. OT za članice in člane, Logatec
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
9. - 16. 12.05.2018 3. OT za članice in člane, Puconci
9. - 16. 03.03.2018 - 04.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
2. 04.02.2018 2. TOP članic in članov, Murska Sobota
9. - 16. 17.12.2017 2. OT za članice in člane, Logatec
9. 05.11.2017 1. TOP za članice in člane, Muta
9. - 16. 08.10.2017 1. OT za članice in člane, Mengeš
17. - 30. 04.03.2017 - 05.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
17. 28.01.2017 2. TOP članic in članov, Murska Sobota
18. 20.11.2016 1. TOP za članice in člane, Muta
17. - 26. 18.09.2016 1. OT za članice in člane, Logatec
17. - 32. 19.03.2016 - 20.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
33. - 38. 28.02.2015 - 01.03.2015 Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
33. - 36. 01.03.2014 - 02.03.2014 Državno prvenstvo za članice in člane, Nova vas
18. 02.02.2014 2. TOP članic in članov, Puconci
21. 10.11.2013 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
Skupaj: 34 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Klemen Jazbič M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
3. - 4. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Katarina Stražar X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Klemen Jazbič M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Klemen Jazbič M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
2. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Katarina Stražar X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Klemen Jazbič M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 29.02.2020 - 01.03.2020 pic Klemen Jazbič M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 02.03.2019 - 03.03.2019 pic Klemen Jazbič M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Klemen Jazbič M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
9. - 16. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Klemen Jazbič M Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
9. - 16. 19.03.2016 - 20.03.2016 pic Klemen Jazbič M Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
9. - 16. 28.02.2015 - 01.03.2015 pic Klemen Jazbič M Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
17. - 32. 01.03.2014 - 02.03.2014 pic Klemen Jazbič M Državno prvenstvo za članice in člane, Nova vas
Skupaj: 13 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 1. SNTL 2023/2024, 18. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan 4,4,3 3:0 33:11
1. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -8,2,4,6 3:1 41:23
30.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 17. krog - Maribor : Mengeš
2. tekma pic Tomaž Roudi Maribor -10,-8,-4 0:3 22:34
1. tekma pic Tomaž Roudi Maribor -3,4,9,-9,10 3:2 46:45
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Gregor Zafoštnik Sob -11,-12,-9,-10 0:4 42:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka 7,-3,5,-8,-6 2:3 39:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaš Petrovčič Log 4,7,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Špendov B2 7,10,8 3:0 34:25
16.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 16. krog - Mengeš : Krka
5. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka 8,7,-9,6 3:1 42:32
2. tekma pic Matic Vertuš Krka 9,5,2 3:0 33:16
1. tekma pic Denis Pintar Krka -5,-9,-11 0:3 25:35
09.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 15. krog - Tempo : Mengeš
5. tekma pic Miha Kljajič Tempo -10,-10,7,-8 1:3 39:42
3. tekma pic Patrik Videc Tempo 8,-9,5,-10,6 3:2 52:42
1. tekma pic Miha Kljajič Tempo -9,10,6,8 3:1 43:35
02.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 14. krog - Kema Murexin I : Mengeš
5. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I -4,-9,-5 0:3 18:33
3. tekma pic Luka Norčič Kema Murexin I 4,7,5 3:0 33:16
1. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I 10,9,5 3:0 34:24
17.02.2024 1. SNTL 2023/2024, 13. krog - Mengeš : Mura Sobota I
4. tekma pic Bojan Ropoša Mura Sobota I -8,-8,-7 0:3 23:33
1. tekma pic Mitja Horvat Mura Sobota I 8,-5,-7,-7 1:3 30:41
10.02.2024 1. SNTL 2023/2024, 12. krog - Inter Diskont I : Mengeš
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont I 7,-5,-10,9,6 3:2 48:45
2. tekma pic Bojan Pavič Inter Diskont I 10,8,10 3:0 35:28
1. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I 9,-8,-2,-5 1:3 26:42
27.01.2024 1. SNTL 2023/2024, 11. krog - Mengeš : Savinja I
5. tekma pic Domen Hohnjec Savinja I 6,-8,-9,-3 1:3 31:39
2. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -7,-8,-9 0:3 24:33
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I 12,-5,-9,-13 1:3 41:49
16.12.2023 1. SNTL 2023/2024, 9. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš
7. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 5,3,9 3:0 33:17
4. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 11,9,-7,5 3:1 42:36
1. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan 9,8,-7,2 3:1 40:30
09.12.2023 1. SNTL 2023/2024, 8. krog - Mengeš : Maribor
2. tekma pic Gregor Komac Maribor 7,-9,8,-8,-5 2:3 44:48
1. tekma pic Tomaž Roudi Maribor -6,-6,-8 0:3 20:33
25.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 7. krog - Krka : Mengeš
3. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 7,5,4 3:0 33:16
1. tekma pic Denis Pintar Krka -13,6,8,4 3:1 46:33
18.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 6. krog - Mengeš : Tempo
6. tekma pic Miha Kljajič Tempo 6,-10,-4,4,4 3:2 47:37
4. tekma pic Patrik Videc Tempo -5,1,5,7 3:1 38:24
1. tekma pic Miha Kljajič Tempo -14,4,-12,-7 1:3 44:45
11.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 5. krog - Mengeš : Kema Murexin I
6. tekma pic Damjan Zelko Kema Murexin I -6,-17,9,-12 1:3 46:53
4. tekma pic Luka Norčič Kema Murexin I 8,-8,5,-9,6 3:2 50:41
1. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I -9,12,-8,-7 1:3 38:45
28.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 4. krog - Mura Sobota I : Mengeš
3. tekma pic Gregor Zafoštnik Mura Sobota I -2,-9,-9 0:3 20:33
1. tekma pic Gregor Zafoštnik Mura Sobota I -3,-7,-8 0:3 18:33
21.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 3. krog - Mengeš : Inter Diskont I
5. tekma pic Bojan Pavič Inter Diskont I -9,6,11,-9,2 3:2 53:41
2. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -9,-8,12,-2 1:3 33:45
1. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I 12,8,-5,9 3:1 41:40
14.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 2. krog - Savinja I : Mengeš
2. tekma pic Miha Podobnik Savinja I -7,-9,-4 0:3 20:33
1. tekma pic Miha Podobnik Savinja I -10,-6,-9 0:3 25:34
07.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 1. krog - Mengeš : SU
4. tekma pic Jožko Omerzel SU 7,12,-10,6 3:1 46:37
1. tekma pic Uroš Slatinšek SU -1,-11,-6 0:3 18:35
22.04.2023 1. SNTL 2022/2023, 18. krog - Inter Diskont I : Mengeš I
5. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -9,-10,-4 0:3 23:34
4. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I 10,-9,-4,9,8 3:2 47:49
2. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont I -11,-9,-9 0:3 29:35
08.04.2023 1. SNTL 2022/2023, 17. krog - Mengeš I : Maribor
4. tekma pic Gregor Komac Maribor 9,10,-6,12 3:1 43:42
2. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor 11,-8,-4,7,4 3:2 47:44
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Darko Jamšek Int -3,-3,-6,-6 0:4 18:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Boštjan Kraser Muta 4,8,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Bojan Maselj Ves 4,-8,5,3 3:1 41:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -7,-7,-6 0:3 20:33
18.03.2023 1. SNTL 2022/2023, 16. krog - Krka I : Mengeš I
5. tekma pic Matej Mamut Krka I 9,-6,-4,-8 1:3 29:42
4. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka I -4,8,-9,3,-7 2:3 42:44
2. tekma pic Denis Pintar Krka I 7,-7,5,-3,-8 2:3 40:45
11.03.2023 1. SNTL 2022/2023, 15. krog - Mengeš I : Tempo
4. tekma pic Miha Kljajič Tempo 9,10,7 3:0 34:26
3. tekma pic Andrej Godec Tempo 7,-9,-9,7,11 3:2 53:47
04.03.2023 1. SNTL 2022/2023, 14. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan 4,6,7 3:0 33:17
4. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -7,6,-9,-4 1:3 31:39
1. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 4,-11,9,6 3:1 44:32
25.02.2023 1. SNTL 2022/2023, 13. krog - Vesna I : Mengeš I
5. tekma pic Bojan Pavič Vesna I -6,-8,-6 0:3 20:33
4. tekma pic Bojan Pavič Vesna I 9,8,7 3:0 33:24
2. tekma pic Žan Korelec Vesna I 7,4,4 3:0 33:15
28.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 12. krog - SU : Mengeš I
5. tekma pic Uroš Slatinšek SU -3,-7,-6 0:3 16:33
4. tekma pic Uroš Slatinšek SU -7,8,-8,-2 1:3 28:41
2. tekma pic Jožko Omerzel SU 6,-7,5,-9,12 3:2 52:45
21.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 11. krog - Kema Murexin I : Mengeš I
5. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I -8,9,-10,-4 1:3 33:43
4. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I -7,-6,-6 0:3 19:33
2. tekma pic Luka Norčič Kema Murexin I 3,-10,9,-8,6 3:2 51:41
14.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 10. krog - Mengeš I : Savinja I
5. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -9,-12,-8 0:3 29:36
4. tekma pic Jaka Golavšek Savinja I -7,5,11,6 3:1 42:33
1. tekma pic Patrik Rosc Savinja I -8,-4,-3 0:3 15:33
10.12.2022 1. SNTL 2022/2023, 9. krog - Mengeš I : Inter Diskont I
4. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -3,-5,-4 0:3 12:33
3. tekma pic Andrej Bač Inter Diskont I -4,9,-9,10,-8 2:3 44:52
03.12.2022 1. SNTL 2022/2023, 8. krog - Maribor : Mengeš I
5. tekma pic Tomaž Roudi Maribor -6,-2,-5 0:3 13:33
4. tekma pic Gregor Komac Maribor 10,6,5 3:0 34:21
2. tekma pic Gregor Komac Maribor -12,-3,-8 0:3 23:36
26.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 7. krog - Mengeš I : Krka I
5. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka I 6,8,4 3:0 33:18
4. tekma pic Denis Pintar Krka I 5,-11,4,-8,-9 2:3 50:44
1. tekma pic Denis Pintar Krka I 9,-9,9,9 3:1 42:38
19.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 6. krog - Tempo : Mengeš I
4. tekma pic Miha Kljajič Tempo 8,5,-10,8 3:1 43:33
2. tekma pic Patrik Videc Tempo 11,7,6 3:0 35:24
12.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 5. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
5. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan 6,-5,7,10 3:1 39:34
4. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan 6,9,-9,7 3:1 42:33
2. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Kajuh-Slovan 8,10,5 3:0 34:23
29.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 4. krog - Mengeš I : Vesna I
5. tekma pic Taj Lavrič Vesna I 11,-11,-8,7,8 3:2 54:50
4. tekma pic Bojan Pavič Vesna I -7,8,2,16 3:1 47:37
1. tekma pic Zal Šesek Vesna I 3,5,8 3:0 33:16
22.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 3. krog - Mengeš I : SU
4. tekma pic Uroš Slatinšek SU -9,4,-5,-11 1:3 36:39
3. tekma pic Jožko Omerzel SU -8,-7,-3 0:3 18:33
15.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 2. krog - Mengeš I : Kema Murexin I
6. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I -11,-6,-14 0:3 31:40
4. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I 9,-9,11,7 3:1 44:38
3. tekma pic Luka Norčič Kema Murexin I 7,-9,7,17 3:1 50:42
08.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 1. krog - Savinja I : Mengeš I
4. tekma pic Jaka Golavšek Savinja I -7,13,8,-6,-9 2:3 48:54
2. tekma pic Patrik Rosc Savinja I 7,-5,11,-2,-6 2:3 37:51
08.05.2022 2. TOP članic in članov 2021/2022
Top, 7. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -6,9,-7,8,-9 2:3 44:50
Top, 6. krog pic Erik Paulin Arr -4,7,8,5 3:1 37:31
Top, 5. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 5,10,-6,6 3:1 40:32
Top, 4. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -5,7,-8,-10 1:3 34:41
Top, 3. krog pic Andraž Novak K-S 12,-9,-9,-5 1:3 37:45
Top, 2. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM 7,-7,9,-7,-9 2:3 45:49
Top, 1. krog pic Darko Jamšek Int -5,-8,-5 0:3 18:33
19.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 18. krog - Mengeš I : Kema Puconci I
6. tekma pic Luka Norčič Kema Puconci I -7,7,-7,10,10 3:2 49:49
3. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Puconci I -8,-8,-6 0:3 22:33
12.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 17. krog - Maribor : Mengeš I
5. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -1,9,8,-6,-11 2:3 40:52
3. tekma pic Gregor Komac Maribor -8,-8,-13 0:3 29:37
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Darko Jamšek Int -5,-12,-4,7,-10 1:4 42:55
Kvalifikacije, 3. krog pic Darijan Vizjak PPR 8,7,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Drago Torkar Vrh 5,9,7 3:0 33:21
26.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 16. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 3,3,6 3:0 33:12
3. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan 4,13,7 3:0 37:24
19.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 15. krog - Krka I : Mengeš I
4. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka I -9,9,11,9 3:1 44:40
1. tekma pic Žan Vidmar Krka I 4,6,1 3:0 33:11
12.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 14. krog - Mengeš I : Vesna
6. tekma pic Filip Kolle Vesna 8,-9,9,-8,10 3:2 51:49
3. tekma pic Taj Lavrič Vesna 3,-6,-3,10,9 3:2 43:44
09.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 13. krog - Savinja I : Mengeš I
7. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -1,6,-8,-8 1:3 28:39
5. tekma pic Jaka Golavšek Savinja I 9,-9,-8,10,-7 2:3 47:52
3. tekma pic Patrik Rosc Savinja I 9,8,-3,-8,-12 2:3 45:53
05.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 12. krog - Xiom Muta : Mengeš I
1. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 6,7,-8,6 3:1 41:30
29.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 11. krog - Mengeš I : Inter Diskont
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont 11,8,-5,-10,-8 2:3 47:53
2. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont -11,-11,-2 0:3 24:37
22.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 10. krog - SU I : Mengeš I
7. tekma pic Uroš Slatinšek SU I -0,-0,-0 0:3 0:33
5. tekma pic Jožko Omerzel SU I -0,-0,-0 0:3 0:33
3. tekma pic Jure Slatinšek SU I -1,15,-3,-0 1:3 21:48
18.12.2021 1. TOP za članice in člane 2021/2022
Top, 7. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -7,6,7,-12,-5 2:3 46:49
Top, 6. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -8,-6,-7 0:3 21:33
Top, 5. krog pic Erik Paulin Arr 5,-12,13,-3,-4 2:3 45:54
Top, 4. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -7,6,-11,-9 1:3 38:41
Top, 3. krog pic Andraž Novak K-S 8,-7,-9,-5 1:3 32:41
Top, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 9,6,-7,-10,9 3:2 50:47
Top, 1. krog pic Filip Kolle Ves 8,-5,4,-9,8 3:2 47:42
11.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 9. krog - Kema Puconci I : Mengeš I
7. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Puconci I -7,-9,-9 0:3 25:33
5. tekma pic Luka Norčič Kema Puconci I 6,-8,5,6 3:1 41:28
3. tekma pic Damjan Zelko Kema Puconci I -8,9,13,-11,-4 2:3 49:57
04.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 8. krog - Mengeš I : Maribor
7. tekma pic Tomaž Roudi Maribor 9,-7,10,9 3:1 41:39
4. tekma pic Gregor Komac Maribor -7,9,-9,-2 1:3 29:42
2. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor 12,9,9 3:0 36:30
27.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 7. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
4. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -4,7,9,-8,8 3:2 45:46
1. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Kajuh-Slovan 8,-6,12,6 3:1 42:37
20.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 6. krog - Mengeš I : Krka I
5. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka I 6,8,7 3:0 33:21
1. tekma pic Alen Bećirević Krka I 1,5,4 3:0 33:10
14.11.2021 2. OT za članice in člane 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Uroš Slatinšek ŠD SU -4,-5,-3,-9 0:4 21:44
Finalni del, četrtfinale pic Damjan Zelko Kema - Murexin 5,5,9,6 4:0 44:25
Finalni del, osmina finala pic Luka Norčič Kema - Murexin -5,7,-7,-9,9,5,5 4:3 65:59
13.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 5. krog - Vesna : Mengeš I
7. tekma pic Taj Lavrič Vesna 5,-10,7,-8,-9 2:3 49:46
5. tekma pic Bojan Pavič Vesna 5,-5,-10,4,-9 2:3 46:43
3. tekma pic Filip Kolle Vesna 12,5,9 3:0 36:26
06.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 4. krog - Mengeš I : Savinja I
4. tekma pic Patrik Rosc Savinja I -15,-6,-3 0:3 24:39
2. tekma pic Jaka Golavšek Savinja I -8,-9,2,5,-10 2:3 49:41
30.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 3. krog - Mengeš I : Xiom Muta
7. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -11,3,-6,6,5 3:2 50:38
4. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 2,2,11 3:0 35:15
2. tekma pic Jure Kraker Xiom Muta 1,4,7 3:0 33:12
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Horvat Int -2,-6,-8,-6 0:4 22:44
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int 7,12,-7,-5,5,8 4:2 59:54
Finalni del, 2. krog pic Mihael Kocjančič K-S -9,1,4,7,2 4:1 53:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Krč B2 8,8,2 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Primož Jazbič Škl 8,7,-11,7 3:1 44:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Matevž Jernejčič PPR 4,2,2 3:0 33:8
16.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 2. krog - Inter Diskont : Mengeš I
7. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont -5,-7,-6 0:3 18:33
5. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont 2,3,-8,3 3:1 41:19
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont -11,-12,-8 0:3 31:38
09.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 1. krog - Mengeš I : SU I
3. tekma pic Uroš Slatinšek SU I -11,-6,-7 0:3 24:35
01.05.2021 1. SNTL 2020/2021, 9. krog - Mengeš I : SU I
9. tekma pic Mitja Omerzel SU I -8,-7,5,-7 1:3 33:38
5. tekma pic Uroš Slatinšek SU I -7,-4,-3 0:3 14:33
1. tekma pic Jožko Omerzel SU I -2,-11,-10 0:3 23:36
24.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 8. krog - Xiom Muta : Mengeš I
5. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 3,3,7 3:0 33:13
3. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 10,5,3 3:0 34:18
17.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 7. krog - Mengeš I : Kema Puconci I
9. tekma pic Luka Norčič Kema Puconci I 7,5,2 3:0 33:14
5. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Puconci I -8,-9,-10 0:3 27:34
1. tekma pic Damjan Zelko Kema Puconci I 5,4,8 3:0 33:17
14.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 6. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
7. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -11,-9,-9 0:3 29:35
5. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan 10,10,6 3:0 35:26
3. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan 13,7,7 3:0 37:27
03.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 5. krog - Mengeš I : Arrigoni
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -9,6,7,-7,-10 2:3 48:47
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni 8,9,8 3:0 33:25
27.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 4. krog - Krka I : Mengeš I
8. tekma pic Tilen Novak Krka I -10,-6,5,-11 1:3 38:41
4. tekma pic Lorencio Lupulescu Krka I -3,-2,-7 0:3 12:33
1. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka I -9,10,9,2 3:1 43:32
24.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 3. krog - Mengeš I : Savinja I
5. tekma pic Jaka Golavšek Savinja I 11,7,-6,-7,12 3:2 51:52
1. tekma pic Patrik Rosc Savinja I -12,-3,-9 0:3 24:36
20.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 2. krog - Inter Diskont : Mengeš I
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont -3,-4,-5 0:3 12:33
13.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 1. krog - Mengeš I : Maribor
7. tekma pic Gregor Komac Maribor -7,-7,-5 0:3 19:33
4. tekma pic Tomaž Roudi Maribor -5,-7,-6 0:3 18:33
2. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -5,11,10,-6,-10 2:3 46:55
13.06.2020 1. SNTL 2019/2020, 9. krog - Mengeš I : Savinja I
9. tekma pic Patrik Rosc Savinja I 12,6,-5,13 3:1 45:42
5. tekma pic Jaka Golavšek Savinja I -8,-9,-5 0:3 22:33
1. tekma pic Oskar Rosc Savinja I 8,-11,9,7 3:1 44:37
07.03.2020 1. SNTL 2019/2020, 7. krog - Mengeš I : SU
9. tekma pic Domen Zupančič SU -8,4,5,-7,6 3:2 48:37
5. tekma pic Uroš Slatinšek SU 8,7,-5,-2,-10 2:3 39:49
1. tekma pic Jožko Omerzel SU 8,-6,10,-9,8 3:2 49:48
29.02.2020 Državno prvenstvo za članice in člane 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Klemen Jazbič Men 9,-9,-5,-9,9,-10 2:4 55:63
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka 6,-8,6,5 3:1 41:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Marko Brajkovič Met 5,8,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves 8,-8,6,5 3:1 41:30
22.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 6. krog - Inter Diskont : Mengeš I
4. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont -7,-12,-9 0:3 28:36
1. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont -3,8,-9,-3 1:3 26:41
15.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 5. krog - Kema I : Mengeš I
4. tekma pic Damjan Zelko Kema I 10,-4,-6,-4 1:3 26:43
1. tekma pic Tomaž Pelcar Kema I 9,-9,-9,-7 1:3 36:42
08.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 4. krog - Mengeš I : Arrigoni
8. tekma pic Matija Novel Arrigoni 8,-11,7,-13,-8 2:3 54:54
6. tekma pic Taj Lavrič Arrigoni 11,-8,7,-4,10 3:2 48:50
3. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -10,-7,-6 0:3 23:34
01.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 3. krog - Krka : Mengeš I
4. tekma pic Lorencio Lupulescu Krka -3,-4,-6 0:3 13:33
1. tekma pic Neven Karkovič Krka -9,-11,-5 0:3 25:35
26.01.2020 3. OT za članice in člane 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin 10,-8,-10,-7,-2 1:4 39:55
Finalni del, četrtfinale pic Črt Lovro Grm Urbančič Tujina 10,5,4,10 4:0 46:29
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Men 9,6,-9,-9,10,-10,5 4:3 73:64
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka 3,-7,-9,9,6 3:2 49:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Janko Öri Ves 2,7,-9,6 3:1 42:26
25.01.2020 1. SNTL 2019/2020, 2. krog - Mengeš I : Maribor
3. tekma pic Gregor Komac Maribor -9,-8,-7 0:3 24:33
14.12.2019 1. SNTL 2019/2020, 1. krog - Cornilleau Mengeš II : Mengeš I
4. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II 6,-10,8,13 3:1 47:39
1. tekma pic Rok Trtnik Cornilleau Mengeš II -10,-5,-6 0:3 21:34
08.12.2019 1. TOP za članice in člane 2019/2020
Top, 7. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin 8,-10,6,-14,-5 2:3 51:53
Top, 6. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -7,7,-3,-8 1:3 29:40
Top, 5. krog pic Erik Paulin Arr -10,-8,8,9,-7 2:3 47:51
Top, 4. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM 11,-10,-9,6,-6 2:3 49:51
Top, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka -4,-4,4,-6 1:3 25:37
Top, 2. krog pic Mitja Horvat Int 8,-7,-3,-12 1:3 33:44
Top, 1. krog pic Andraž Novak K-S 7,-7,-8,-5 1:3 31:40
10.11.2019 2. OT za članice in člane 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -8,-7,-7,-9 0:4 31:44
Finalni del, osmina finala pic Matevž Črepnjak Mb - ZM 9,-9,8,9,-6,11 4:2 61:59
Finalni del, 1. krog pic Andrej Godec Int -5,8,10,4,8 4:1 50:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Bojan Pavič Muta -8,-4,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka 7,3,-6,7 3:1 39:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Mirza Tvrtković Ili 11,6,9 3:0 35:26
22.09.2019 1. OT za članice in člane 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -8,-8,-5,8,-9 1:4 41:52
31.03.2019 2. TOP članic in članov 2018/2019
Top, 7. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -8,13,9,-10,5 3:2 55:50
Top, 6. krog pic Aljaž Godec Int 6,-6,10,5 3:1 40:32
Top, 5. krog pic Darko Jamšek Int 10,9,9 3:0 34:28
Top, 4. krog pic Tilen Cvetko Krka -9,-8,-7 0:3 24:33
Top, 3. krog pic Mitja Horvat Int -8,10,-9,-9 1:3 38:43
Top, 2. krog pic Andraž Novak K-S 11,9,-5,10 3:1 41:41
Top, 1. krog pic Aljaž Frelih Men 8,9,1 3:0 33:18
30.03.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 18. krog - Mengeš I : Sobota
5. tekma pic Luka Šantavec Sobota 3,5,4 3:0 33:12
1. tekma pic Vojko Gumilar Sobota 5,5,4 3:0 33:14
23.03.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 17. krog - Savinja : Mengeš I
4. tekma pic Jure Slatinšek Savinja -8,9,-8,-6 1:3 33:42
1. tekma pic Oskar Rosc Savinja -16,8,11,4 3:1 51:41
09.03.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 16. krog - Mengeš I : Inter Diskont I
5. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -7,-5,-8 0:3 20:33
1. tekma pic Janez Petrovčič Inter Diskont I -12,4,10,6 3:1 46:34
02.03.2019 Državno prvenstvo za članice in člane 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Nejc Erjavec Men -9,-6,9,8,-9,-8 2:4 54:61
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,13,-6,-2 1:3 28:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 5,5,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Hribar Krka 4,6,8 3:0 33:18
23.02.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 15. krog - Kajuh-Slovan I : Mengeš I
6. tekma pic Domen Peperko Kajuh-Slovan I -8,8,7,-5,-11 2:3 46:50
2. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I -8,-7,-9 0:3 24:33
16.02.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 14. krog - Arrigoni : Mengeš I
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -7,-6,-7 0:3 20:33
1. tekma pic Taj Lavrič Arrigoni -11,7,13,7 3:1 48:40
09.02.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 13. krog - Mengeš I : Kema I
7. tekma pic Tomaž Pelcar Kema I -5,-11,8,-3 1:3 30:43
4. tekma pic Luka Norčič Kema I 8,9,-8,5 3:1 41:33
2. tekma pic Damjan Zelko Kema I 2,6,-9,4 3:1 42:23
03.02.2019 3. OT za članice in člane 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Miha Šubic Krka -4,-10,10,4,-8,-8 2:4 53:59
02.02.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 12. krog - Krka : Mengeš I
4. tekma pic Tilen Cvetko Krka -8,-6,4,-4 1:3 29:37
1. tekma pic Lorencio Lupulescu Krka -3,-9,-6 0:3 18:33
19.01.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 11. krog - Mengeš I : Maribor
7. tekma pic Gregor Komac Maribor 11,-6,-8,7,6 3:2 49:46
4. tekma pic Danilo Piljak Maribor 7,8,-8,2 3:1 41:28
2. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -7,-6,-6 0:3 19:33
15.12.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 10. krog - Cornilleau Mengeš II : Mengeš I
5. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II 8,-7,7,-12,-5 2:3 46:51
3. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II -3,11,-9,8,5 3:2 47:46
02.12.2018 1. TOP za članice in člane 2018/2019
Top, 7. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM 8,-14,7,11 3:1 49:42
Top, 6. krog pic Tilen Cvetko Krka -6,-3,-4 0:3 13:33
Top, 5. krog pic Mitja Horvat Int -5,-6,-7 0:3 18:33
Top, 4. krog pic Andraž Novak K-S -10,-8,1,10,8 3:2 52:42
Top, 3. krog pic Tilen Novak Krka 10,7,-3,-10,9 3:2 47:49
Top, 2. krog pic Erik Paulin Arr -9,6,8,-5,7 3:2 47:43
Top, 1. krog pic Bojan Ropoša Kema - Murexin 6,-12,7,-8,-6 2:3 48:49
01.12.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 9. krog - Sobota : Mengeš I
6. tekma pic Gaj Vidmar Sobota -8,11,4,6 3:1 43:32
2. tekma pic Tomaž Roudi Sobota -7,-4,-9 0:3 20:33
24.11.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 8. krog - Mengeš I : Savinja
5. tekma pic Patrik Rosc Savinja 8,-2,6,9 3:1 35:34
1. tekma pic Jure Slatinšek Savinja 9,-10,10,9 3:1 44:40
17.11.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 7. krog - Inter Diskont I : Mengeš I
6. tekma pic Janez Petrovčič Inter Diskont I 3,-7,-7,-6 1:3 31:36
2. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -8,-6,-5 0:3 19:33
10.11.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 6. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan I
8. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I 8,-4,-11,8,8 3:2 48:48
6. tekma pic Domen Peperko Kajuh-Slovan I 7,5,-8,5 3:1 41:28
3. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I -9,-9,8,-9 1:3 38:41
04.11.2018 2. OT za članice in člane 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Bojan Ropoša Kema - Murexin 11,6,-6,-4,-5,-7 2:4 46:61
Finalni del, osmina finala pic Darko Jamšek Int 12,-1,9,10,6 4:1 49:48
Finalni del, 1. krog pic Boštjan Kraser Muta 6,-3,8,9,7 4:1 47:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Darijan Vizjak PPR 6,3,-9,2 3:1 42:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Kaiser Vrh 7,4,-8,6 3:1 41:28
27.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 5. krog - Mengeš I : Arrigoni
9. tekma pic Taj Lavrič Arrigoni -4,-9,-8 0:3 21:33
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -8,-7,10,7,-10 2:3 48:51
1. tekma pic Matija Novel Arrigoni 9,-10,11,7 3:1 45:39
20.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 4. krog - Kema I : Mengeš I
2. tekma pic Tomaž Pelcar Kema I -6,7,-4,-5 1:3 26:40
13.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 3. krog - Mengeš I : Krka
5. tekma pic Tilen Cvetko Krka -5,9,-3,-8 1:3 27:42
1. tekma pic Lorencio Lupulescu Krka -9,-5,-7 0:3 21:33
06.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 2. krog - Maribor : Mengeš I
6. tekma pic Danilo Piljak Maribor -6,-8,-10 0:3 24:34
2. tekma pic Matic Slodej Maribor 9,-5,-3,-7 1:3 26:42
22.09.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 1. krog - Mengeš I : Cornilleau Mengeš II
5. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II -9,-7,-11 0:3 27:35
1. tekma pic Rok Trtnik Cornilleau Mengeš II -9,-7,9,-8 1:3 35:42
16.09.2018 1. OT za članice in člane 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -8,-9,-8,-1 0:4 26:44
Finalni del, 1. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU 6,8,7,-10,5 4:1 54:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Andrej Godec Int 11,8,11 3:0 37:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log 3,10,9 3:0 34:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Smiljan Mekicar Ves 6,-9,7,6 3:1 42:30
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Darko Jamšek Int -4,2,-14,8,-13,7,-7 3:4 71:70
12.05.2018 3. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Janez Petrovčič Int -9,9,-2,-7,8,-9 2:4 49:61
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Šubic Sav 8,6,-8,9 3:1 41:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Andrej Godec Muta 7,-9,-9,4,11 3:2 53:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Korelec Ves 8,6,5 3:0 33:19
24.03.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 18. krog - Ptuj : Mengeš I
2. tekma pic Luka Krušič Ptuj 6,5,5 3:0 33:16
17.03.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 17. krog - Mengeš I : Arrigoni
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -4,-14,-3 0:3 21:38
1. tekma pic Matija Novel Arrigoni -11,-9,-3 0:3 23:35
10.03.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 16. krog - Kajuh-Slovan I : Mengeš I
6. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I -5,6,5,7 3:1 38:29
2. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I 11,-3,-10,-10 1:3 36:46
03.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Darko Jorgić Krka -5,-2,10,-5,-2 1:4 26:54
Finalni del, 2. krog pic Matjaž Pinter Muta 6,6,7,5 4:0 44:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Golavšek Sav -6,7,-3,-5 1:3 25:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU 9,11,9 3:0 35:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Ožbej Poročnik Int 8,7,8 3:0 33:23
17.02.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 15. krog - Mengeš I : Savinja Lean Rešitve
7. tekma pic Jure Slatinšek Savinja Lean Rešitve -8,-4,-9 0:3 21:33
4. tekma pic Miha Šubic Savinja Lean Rešitve -7,-7,5,8,15 3:2 53:50
2. tekma pic Patrik Rosc Savinja Lean Rešitve -7,10,-7,9,-8 2:3 45:52
04.02.2018 2. TOP članic in članov 2017/2018
Top, 7. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli 9,8,-7,7 3:1 40:35
Top, 6. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM 7,9,9 3:0 33:25
Top, 5. krog pic Tilen Novak Krka -10,-7,7,3,7 3:2 50:40
Top, 4. krog pic Tilen Cvetko Krka 9,6,-8,4 3:1 41:30
Top, 3. krog pic Peter Hribar Krka -5,4,-7,8,8 3:2 45:42
Top, 2. krog pic Tom Šfiligoj Tujina -8,7,-8,-8 1:3 35:40
Top, 1. krog pic Andraž Novak K-S -10,-8,9,8,-6 2:3 46:51
03.02.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 14. krog - Krka : Mengeš I
6. tekma pic Peter Hribar Krka -6,-2,-3 0:3 11:33
2. tekma pic Tilen Cvetko Krka -4,-7,-1 0:3 12:33
27.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 13. krog - Mengeš I : Inter Diskont I
5. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -7,-5,-10 0:3 22:34
1. tekma pic Janez Petrovčič Inter Diskont I -8,6,-9,-8 1:3 36:39
20.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 12. krog - Kema I : Mengeš I
9. tekma pic Tomaž Pelcar Kema I -7,-8,-8 0:3 23:33
6. tekma pic Luka Norčič Kema I 5,-6,8,7 3:1 39:31
2. tekma pic Bojan Ropoša Kema I -7,-10,-8 0:3 25:34
13.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 11. krog - Mengeš I : Maribor
5. tekma pic Danilo Piljak Maribor -9,-6,-3 0:3 18:33
1. tekma pic Matic Slodej Maribor -4,9,-6,7,8 3:2 43:46
06.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 10. krog - Sobota : Mengeš I
9. tekma pic Bojan Pavič Sobota -7,7,-7,-8 1:3 33:40
6. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota -7,9,6,5 3:1 40:31
2. tekma pic Tomaž Roudi Sobota -8,-8,-11 0:3 27:35
23.12.2017 Pokal RS - finale 2017/2018, 1. krog - Mengeš I : Interdiskont Fužinar I
5. tekma pic Mitja Horvat Interdiskont Fužinar I -4,-3,-6 0:3 13:33
1. tekma pic Janez Petrovčič Interdiskont Fužinar I 9,-6,6,-9,-3 2:3 40:48
23.12.2017 Pokal RS - finale 2017/2018, 2. krog - Mengeš I : Interdiskont Fužinar II
5. tekma pic Luka Breznik Interdiskont Fužinar II 9,8,-9,2 3:1 42:30
1. tekma pic Aljaž Godec Interdiskont Fužinar II 8,7,2 3:0 33:17
17.12.2017 2. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Tilen Cvetko Krka -9,-8,8,-4,-3 1:4 35:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Fridrih Prb 1,6,7 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves 11,4,-9,10 3:1 45:36
02.12.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 9. krog - Mengeš I : Ptuj
3. tekma pic Luka Krušič Ptuj 6,6,7 3:0 33:19
25.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 8. krog - Arrigoni : Mengeš I
8. tekma pic Matija Novel Arrigoni 12,-9,8,5 3:1 45:36
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -9,-9,-12 0:3 30:36
1. tekma pic Michele Vigini Arrigoni 11,9,7 3:0 35:27
20.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 3. krog - Vrhnika : Mengeš I
2. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 4,7,4 3:0 33:15
18.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 7. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan I
5. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I 10,-7,6,8 3:1 41:35
1. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I 8,16,6 3:0 40:30
11.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 6. krog - Savinja Lean Rešitve : Mengeš I
9. tekma pic Patrik Rosc Savinja Lean Rešitve -8,-8,-10 0:3 26:34
6. tekma pic Jure Slatinšek Savinja Lean Rešitve -7,-6,-5 0:3 18:33
2. tekma pic Oskar Rosc Savinja Lean Rešitve 9,4,8 3:0 33:21
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Tempo : Mengeš I
2. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 5,-8,-9,5,6 3:2 50:38
05.11.2017 1. TOP za članice in člane 2017/2018
Top, 7. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin 8,-7,5,10 3:1 41:34
Top, 6. krog pic Žiga Urbanc PPR 4,5,7 3:0 33:16
Top, 5. krog pic Bojan Ropoša Kema - Murexin 8,9,11 3:0 35:28
Top, 4. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin 8,10,6 3:0 34:24
Top, 3. krog pic Dejan Fridrih Prb -10,5,10,3 3:1 44:30
Top, 2. krog pic Boštjan Kraser Muta 5,10,6 3:0 34:21
Top, 1. krog pic Aljaž Frelih Men 10,8,8 3:0 34:26
04.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 5. krog - Mengeš I : Krka
9. tekma pic Tilen Novak Krka 7,-4,-10,-6 1:3 31:41
5. tekma pic Tilen Cvetko Krka 5,-3,-5,-5 1:3 24:38
1. tekma pic Peter Hribar Krka -7,-11,-8 0:3 26:35
28.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 4. krog - Inter Diskont I : Mengeš I
2. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -6,-6,-11 0:3 23:35
21.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 3. krog - Mengeš I : Kema I
5. tekma pic Tomaž Pelcar Kema I -6,-3,-6 0:3 15:33
1. tekma pic Bojan Ropoša Kema I -5,9,-8,-3 1:3 27:42
14.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 2. krog - Maribor : Mengeš I
6. tekma pic Matic Slodej Maribor -5,-6,-5 0:3 16:33
2. tekma pic Danilo Piljak Maribor -8,-10,-4 0:3 22:34
08.10.2017 1. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Erik Paulin Arr 7,-6,-7,-7,-10 1:4 41:52
Finalni del, 1. krog pic Lovro Jemec Log 5,6,11,7 4:0 46:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Urbanc PPR 5,5,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Gaj Vidmar Sob -12,4,5,5 3:1 45:28
07.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 1. krog - Mengeš I : Sobota
9. tekma pic Gaj Vidmar Sobota 11,5,6 3:0 35:22
5. tekma pic Tomaž Roudi Sobota -8,2,-3,9,3 3:2 44:36
1. tekma pic Bojan Pavič Sobota 14,-10,-9,-7 1:3 42:48
01.04.2017 1. SNTL 2016/2017, 18. krog - Mengeš I : Maribor
5. tekma pic Matic Slodej Maribor -9,-12,-9 0:3 30:36
1. tekma pic Danilo Piljak Maribor 5,-3,-10,-6 1:3 30:39
25.03.2017 1. SNTL 2016/2017, 17. krog - Inter Diskont I : Mengeš I
6. tekma pic Janez Petrovčič Inter Diskont I -9,-6,13,8,5 3:2 52:48
2. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -5,12,-4,-6 1:3 29:45
18.03.2017 1. SNTL 2016/2017, 16. krog - Olimpija : Mengeš I
6. tekma pic David Filipovič Olimpija 3,2,8 3:0 33:13
2. tekma pic Črt Lovro Grm Urbančič Olimpija 9,9,-9,3 3:1 42:32
11.03.2017 1. SNTL 2016/2017, 15. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan I
5. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I 9,8,-9,-6,-9 2:3 46:50
1. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I 11,-3,-8,10,12 3:2 50:55
04.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Tom Šfiligoj Tujina -8,-7,11,9,-5,7,-7 3:4 62:71
Kvalifikacije, 3. krog pic Damjan Zelko Sob 5,-6,-9,7,10 3:2 49:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Redy Petrovič Mihelič Mb - ZM 8,7,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Gutnik Log 3,6,4 3:0 33:13
11.02.2017 1. SNTL 2016/2017, 14. krog - Sobota : Mengeš I
2. tekma pic Damjan Zelko Sobota 3,-9,9,13 3:1 46:36
04.02.2017 1. SNTL 2016/2017, 13. krog - Mengeš I : Krka I
5. tekma pic Tilen Novak Krka I -13,10,-8,-7 1:3 40:47
1. tekma pic Tilen Cvetko Krka I -4,-10,-5 0:3 19:34
28.01.2017 2. TOP članic in članov 2016/2017
Top, 7. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin 8,7,6 3:0 33:21
Top, 6. krog pic Darijan Vizjak PPR 4,6,4 3:0 33:14
Top, 5. krog pic Gaj Vidmar Ili 3,-10,5,6 3:1 43:26
Top, 4. krog pic Lovro Jemec Log -4,-12,3,3,0 3:2 49:31
Top, 3. krog pic Matevž Žgank Prb 6,7,-6,8 3:1 39:32
Top, 2. krog pic Dejan Fridrih Prb 4,-5,6,-8,-6 2:3 41:43
Top, 1. krog pic David Filipovič Oli -6,8,11,8 3:1 41:38
21.01.2017 1. SNTL 2016/2017, 12. krog - Kema : Mengeš I
6. tekma pic Tomaž Pelcar Kema -9,-3,-7 0:3 19:33
2. tekma pic Bojan Ropoša Kema -9,-7,-6 0:3 22:33
14.01.2017 1. SNTL 2016/2017, 11. krog - Mengeš I : Arrigoni
9. tekma pic Matija Novel Arrigoni 7,-4,-11,6,9 3:2 48:46
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -10,7,-3,-9 1:3 33:41
1. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -15,10,-13,-5 1:3 45:53
07.01.2017 1. SNTL 2016/2017, 10. krog - Ilirija : Mengeš I
6. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija 7,7,6 3:0 33:20
2. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -4,-8,8,-11 1:3 34:43
03.12.2016 1. SNTL 2016/2017, 9. krog - Maribor : Mengeš I
6. tekma pic Danilo Piljak Maribor 6,7,9 3:0 33:22
2. tekma pic Matic Slodej Maribor -6,-6,-4 0:3 16:33
26.11.2016 1. SNTL 2016/2017, 8. krog - Mengeš I : Inter Diskont I
5. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -10,-7,-4 0:3 21:34
1. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -7,-6,6,9,-7 2:3 42:48
21.11.2016 Pokal RS 2016/2017, 2. krog - Mengeš I : Maribor
5. tekma pic Danilo Piljak Maribor 8,9,2 3:0 33:19
1. tekma pic Matic Slodej Maribor 8,-6,8,-2,-8 2:3 38:49
20.11.2016 1. TOP za članice in člane 2016/2017
Top, 7. krog pic Miha Jamšek Muta 8,-8,7,9 3:1 41:35
Top, 6. krog pic Denis Pintar K-S -8,-5,-6 0:3 19:33
Top, 5. krog pic Darijan Vizjak PPR 6,7,1 3:0 33:14
Top, 4. krog pic Žiga Urbanc PPR 8,10,7 3:0 34:25
Top, 3. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin 2,8,-10,8 3:1 43:30
Top, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj 3,-9,3,7 3:1 42:24
19.11.2016 1. SNTL 2016/2017, 7. krog - Mengeš I : Olimpija
5. tekma pic Črt Lovro Grm Urbančič Olimpija -2,4,6,6 3:1 35:27
1. tekma pic Robert Boldin Olimpija 8,9,7 3:0 33:24
12.11.2016 1. SNTL 2016/2017, 6. krog - Kajuh-Slovan I : Mengeš I
6. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I 9,-8,-9,-7 1:3 35:42
2. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I -9,-8,-6 0:3 23:33
07.11.2016 Pokal RS 2016/2017, 1. krog - Savinja : Mengeš I
9. tekma pic Oskar Rosc Savinja -6,9,7,1 3:1 39:28
6. tekma pic Jure Slatinšek Savinja 8,-10,-9,9,9 3:2 52:49
2. tekma pic Patrik Rosc Savinja 12,-7,5,-6,-8 2:3 46:50
05.11.2016 1. SNTL 2016/2017, 5. krog - Mengeš I : Sobota
5. tekma pic Damjan Zelko Sobota 4,-3,-7,-9 1:3 30:37
1. tekma pic Tomaž Roudi Sobota 2,-8,-7,-10 1:3 36:36
29.10.2016 1. SNTL 2016/2017, 4. krog - Krka I : Mengeš I
2. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -6,-10,-6 0:3 22:34
22.10.2016 1. SNTL 2016/2017, 3. krog - Mengeš I : Kema
5. tekma pic Bojan Ropoša Kema -4,-5,-6 0:3 15:33
1. tekma pic Dominik Škraban Kema -4,-2,13,13,11 3:2 49:59
15.10.2016 1. SNTL 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Mengeš I
9. tekma pic Matija Novel Arrigoni -9,5,9,-6,-5 2:3 42:47
6. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -9,1,-6,10,7 3:2 49:40
2. tekma pic Erik Paulin Arrigoni 10,-9,-5,-9 1:3 35:43
08.10.2016 1. SNTL 2016/2017, 1. krog - Mengeš I : Ilirija
5. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 10,-11,8,7 3:1 45:38
1. tekma pic Gaj Vidmar Ilirija 5,8,5 3:0 33:18
18.09.2016 1. OT za članice in člane 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Peter Hribar Krka 8,-5,3,-8,-7,-8 2:4 50:55
Kvalifikacije, 3. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -6,7,-9,5,12 3:2 51:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Drago Torkar Vrh 9,4,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Rosc Sav -9,6,10,-8,-12 2:3 52:52
02.04.2016 1. SNTL 2015/2016, 18. krog - Arrigoni : Mengeš
6. tekma pic Simon Frank Arrigoni 10,10,2 3:0 35:22
2. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -12,-8,6,9,10 3:2 54:50
26.03.2016 1. SNTL 2015/2016, 17. krog - Mengeš : Križe
5. tekma pic Haris Bapić Križe 6,7,5 3:0 33:18
1. tekma pic Emil Steiner Križe -8,8,8,1 3:1 41:28
19.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane 2015/2016
Finalni del, 2. krog pic Jan Žibrat Tujina -9,-6,-3,-7 0:4 25:44
Kvalifikacije, 3. krog pic David Filipovič Oli 5,6,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Ožbej Poročnik Int 9,-6,5,-6,-8 2:3 42:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Denis Pintar K-S 8,-7,5,8 3:1 40:32
12.03.2016 1. SNTL 2015/2016, 16. krog - Kajuh-Slovan I : Mengeš
6. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I 7,-7,12,9 3:1 43:39
2. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I -10,9,-10,7,-7 2:3 49:51
05.03.2016 1. SNTL 2015/2016, 15. krog - Mengeš : Krka I
5. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -4,-8,-9 0:3 21:33
1. tekma pic Darko Jorgić Krka I -3,-4,-2 0:3 9:33
06.02.2016 1. SNTL 2015/2016, 13. krog - Mengeš : Ilirija
5. tekma pic Kim Daybell Ilirija -8,-8,-6 0:3 22:33
1. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija -2,-9,-8 0:3 19:33
23.01.2016 1. SNTL 2015/2016, 12. krog - Maribor : Mengeš
4. tekma pic Matic Slodej Maribor -3,-3,-3 0:3 9:33
1. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor 7,-6,1,7 3:1 39:26
16.01.2016 1. SNTL 2015/2016, 11. krog - Mengeš : Krka II
9. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka II -9,-5,-6 0:3 20:33
5. tekma pic Tilen Cvetko Krka II -7,-14,4,-4 1:3 36:42
1. tekma pic Peter Hribar Krka II 6,7,-5,10 3:1 39:34
09.01.2016 1. SNTL 2015/2016, 10. krog - Mengeš : Fužinar I
9. tekma pic Ožbej Poročnik Fužinar I -10,-5,7,-9 1:3 35:41
5. tekma pic Janez Petrovčič Fužinar I -8,-8,-9 0:3 25:33
1. tekma pic Darko Jamšek Fužinar I 8,8,-8,9 3:1 41:36
05.12.2015 1. SNTL 2015/2016, 9. krog - Mengeš : Arrigoni
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -8,9,-7,7,-10 2:3 47:50
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni 7,9,-7,4 3:1 40:31
28.11.2015 1. SNTL 2015/2016, 8. krog - Križe : Mengeš
6. tekma pic Emil Steiner Križe 7,8,-10,-6,8 3:2 49:46
2. tekma pic Dejan Stojanovič Križe 3,4,-4,-3,6 3:2 40:35
21.11.2015 1. SNTL 2015/2016, 7. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan I
5. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I -5,13,-5,-8 1:3 33:46
1. tekma pic Domen Peperko Kajuh-Slovan I -7,4,-9,8,10 3:2 50:44
14.11.2015 1. SNTL 2015/2016, 6. krog - Krka I : Mengeš
4. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -4,-2,-4 0:3 10:33
1. tekma pic Tilen Novak Krka I 3,-7,-9,-6 1:3 33:36
07.11.2015 1. SNTL 2015/2016, 5. krog - Mengeš : Kema I
3. tekma pic Bojan Ropoša Kema I -3,12,-6,-4 1:3 27:45
24.10.2015 1. SNTL 2015/2016, 4. krog - Ilirija : Mengeš
4. tekma pic Tom Šfiligoj Ilirija -5,-8,-9 0:3 22:33
1. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija -4,-9,-5 0:3 18:33
17.10.2015 1. SNTL 2015/2016, 3. krog - Mengeš : Maribor
6. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -10,-6,-4 0:3 20:34
3. tekma pic Matic Slodej Maribor -7,-6,-2 0:3 15:33
10.10.2015 1. SNTL 2015/2016, 2. krog - Krka II : Mengeš
7. tekma pic Tilen Cvetko Krka II -11,9,-10,10,-8 2:3 52:55
5. tekma pic Peter Hribar Krka II -9,-9,12,-7 1:3 39:45
3. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka II -8,4,-8,15,4 3:2 55:45
03.10.2015 1. SNTL 2015/2016, 1. krog - Fužinar I : Mengeš
9. tekma pic Darko Jamšek Fužinar I -9,10,7,-8,8 3:2 51:47
6. tekma pic Ožbej Poročnik Fužinar I 5,5,-6,-6,9 3:2 45:41
2. tekma pic Janez Petrovčič Fužinar I 5,-5,8,5 3:1 38:29
07.03.2015 1. SNTL 2014/2015, 18. krog - Mengeš : Letrika
5. tekma pic Ludvik Peršolja Letrika -5,-5,7,-6 1:3 27:40
1. tekma pic Janez Tomše Letrika -12,-6,-8 0:3 26:36
28.02.2015 Državno prvenstvo za članice in člane 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Matic Slodej Mb - ZM -9,-9,-9,-9 0:4 36:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Patrik Sukič Kema - Murexin -7,-8,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Andrej Godec Tujina 8,1,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Gregor Vidmar Mel 9,7,9 3:0 33:25
21.02.2015 1. SNTL 2014/2015, 17. krog - Olimpija : Mengeš
2. tekma pic Črt Lovro Grm Urbančič Olimpija -7,11,7,5 3:1 42:34
14.02.2015 1. SNTL 2014/2015, 16. krog - Mengeš : Cirkovce Šternmatik
6. tekma pic Gregor Kocuvan Cirkovce Šternmatik 9,-4,-6,-6 1:3 27:42
3. tekma pic Danilo Piljak Cirkovce Šternmatik -6,-5,-3 0:3 14:33
07.02.2015 1. SNTL 2014/2015, 15. krog - Kema II : Mengeš
7. tekma pic Tomaž Pelcar Kema II 3,-7,-7,-7 1:3 32:36
5. tekma pic Mirko Unger Kema II -4,9,7,7 3:1 37:34
3. tekma pic Gorazd Horvat Kema II -9,-10,-7 0:3 26:34
31.01.2015 1. SNTL 2014/2015, 14. krog - Ilirija : Mengeš
6. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -3,10,4,-7,8 3:2 44:44
2. tekma pic Tom Šfiligoj Ilirija -2,-9,7,9,-5 2:3 38:49
24.01.2015 1. SNTL 2014/2015, 13. krog - Mengeš : Arrigoni
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni 8,5,3 3:0 33:16
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni 6,5,9 3:0 33:20
17.01.2015 1. SNTL 2014/2015, 12. krog - Krka I : Mengeš
4. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -1,-8,-3 0:3 12:33
1. tekma pic Darko Jorgić Krka I -3,-7,-3 0:3 13:33
10.01.2015 1. SNTL 2014/2015, 11. krog - Mengeš : Kema I
5. tekma pic Bojan Ropoša Kema I -6,-8,-6 0:3 20:33
1. tekma pic Patrik Sukič Kema I -7,-6,-5 0:3 18:33
03.01.2015 1. SNTL 2014/2015, 10. krog - Maribor : Mengeš
4. tekma pic Gregor Zafoštnik Maribor -5,-8,-6 0:3 19:33
1. tekma pic Matic Slodej Maribor -4,-6,-8 0:3 18:33
29.11.2014 1. SNTL 2014/2015, 9. krog - Letrika : Mengeš
4. tekma pic Ludvik Peršolja Letrika -8,-7,-5 0:3 20:33
1. tekma pic Janez Petrovčič Letrika -10,-8,7,-5 1:3 34:41
24.11.2014 Pokal RS 2014/2015, 2. krog - Mengeš I : Ilirija
6. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 9,-9,-4,-3 1:3 27:42
3. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija -10,-8,-8 0:3 26:34
22.11.2014 1. SNTL 2014/2015, 8. krog - Mengeš : Olimpija
8. tekma pic Črt Lovro Grm Urbančič Olimpija 7,8,9 3:0 33:24
6. tekma pic Miha Flajs Olimpija 4,-9,8,8 3:1 42:31
3. tekma pic Robert Boldin Olimpija 11,-5,-9,-2 1:3 29:44
15.11.2014 1. SNTL 2014/2015, 7. krog - Cirkovce Šternmatik : Mengeš
4. tekma pic Danilo Piljak Cirkovce Šternmatik -10,-2,-5 0:3 17:34
1. tekma pic Gregor Kocuvan Cirkovce Šternmatik -7,-9,4,3,-5 2:3 43:40
10.11.2014 Pokal RS 2014/2015, 1. krog - Muta : Mengeš I
4. tekma pic Jure Škurnik Muta -9,13,-4,10,0 3:2 51:45
1. tekma pic Marko Lipuš Muta 9,9,-8,11 3:1 43:40
08.11.2014 1. SNTL 2014/2015, 6. krog - Mengeš : Kema II
6. tekma pic Mirko Unger Kema II 6,8,6 3:0 33:20
3. tekma pic Tomaž Pelcar Kema II -6,10,11,-5,6 3:2 47:49
25.10.2014 1. SNTL 2014/2015, 5. krog - Mengeš : Ilirija
5. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija -5,-5,10,9,-9 2:3 42:52
1. tekma pic Tom Šfiligoj Ilirija 4,-5,-9,3,11 3:2 49:40
18.10.2014 1. SNTL 2014/2015, 4. krog - Arrigoni : Mengeš
6. tekma pic Gregor Vukovič Arrigoni 6,8,-5,7 3:1 38:32
2. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -7,-5,8,-11 1:3 34:43
04.10.2014 1. SNTL 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Krka I
5. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -3,-7,-9 0:3 19:33
1. tekma pic Darko Jorgić Krka I -8,-10,-7 0:3 25:34
20.09.2014 1. SNTL 2014/2015, 2. krog - Kema I : Mengeš
6. tekma pic Patrik Sukič Kema I -7,9,-5,-7 1:3 30:42
2. tekma pic Dominik Škraban Kema I -8,-6,-5 0:3 19:33
13.09.2014 1. SNTL 2014/2015, 1. krog - Mengeš : Maribor
4. tekma pic Matic Slodej Maribor -8,9,-7,-9 1:3 35:42
2. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor 1,-8,-4,-4 1:3 27:34
29.03.2014 1. SNTL 2013/2014, 18. krog - Mengeš : Zav. Maribor
5. tekma pic Matic Slodej Zav. Maribor -5,-3,-5 0:3 13:33
1. tekma pic Zvonko Plohl Zav. Maribor -5,-10,8,-5 1:3 31:42
22.03.2014 1. SNTL 2013/2014, 17. krog - Olimpija : Mengeš
2. tekma pic Črt Lovro Grm Urbančič Olimpija 2,-5,2,3 3:1 38:18
08.03.2014 1. SNTL 2013/2014, 15. krog - Kema II : Mengeš
6. tekma pic Mirko Unger Kema II -6,-8,-7 0:3 21:33
2. tekma pic Tomaž Pelcar Kema II -7,-9,-7 0:3 23:33
01.03.2014 Državno prvenstvo za članice in člane 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Erik Paulin Arr -9,-8,-10,5,13,-4 2:4 57:63
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Horvat Kema - Murexin -8,-9,-9 0:3 26:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matevž Jernejčič PPR 2,7,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli 9,6,12 3:0 36:27
22.02.2014 1. SNTL 2013/2014, 14. krog - Mengeš : Kema I
5. tekma pic Mitja Horvat Kema I -8,-6,11,-8 1:3 35:44
1. tekma pic Dominik Škraban Kema I -2,-6,11,-5 1:3 26:44
15.02.2014 1. SNTL 2013/2014, 13. krog - Letrika : Mengeš
2. tekma pic Ludvik Peršolja Letrika -8,-6,-6 0:3 20:33
08.02.2014 1. SNTL 2013/2014, 12. krog - Mengeš : Tempo
5. tekma pic Jure Slatinšek Tempo 9,-5,-6,-5 1:3 27:42
1. tekma pic Žiga Jazbec Tempo 8,-9,-5,-2 1:3 27:41
02.02.2014 2. TOP članic in članov 2013/2014
Top, 7. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM 9,8,14 3:0 38:31
Top, 6. krog pic Mario Kolbl Sob -8,-10,9,-4 1:3 33:43
Top, 5. krog pic Erik Paulin Arr 7,8,17 3:0 41:32
Top, 4. krog pic Simon Frank Arr -6,9,6,6 3:1 39:32
Top, 3. krog pic Darijan Vizjak PPR 2,-8,5,10 3:1 42:28
Top, 2. krog pic Luka Krušič Cir 5,11,8 3:0 35:24
Top, 1. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -9,8,9,1 3:1 42:29
01.02.2014 1. SNTL 2013/2014, 11. krog - Ptuj : Mengeš
2. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 1,5,6 3:0 33:12
18.01.2014 1. SNTL 2013/2014, 10. krog - Mengeš : Krka I
5. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -2,-8,-5 0:3 15:33
1. tekma pic Neven Karkovič Krka I -3,-2,-8 0:3 13:33
25.11.2013 Pokal RS 2013/2014, 2. krog - Mengeš : Kema I
9. tekma pic Patrik Sukič Kema I -8,-9,-9 0:3 26:33
5. tekma pic Mitja Horvat Kema I -6,-3,-2 0:3 11:33
1. tekma pic Bojan Ropoša Kema I -7,-5,-3 0:3 15:33
23.11.2013 1. SNTL 2013/2014, 9. krog - Zav. Maribor : Mengeš
4. tekma pic Gregor Zafoštnik Zav. Maribor -6,-4,6,-6 1:3 27:39
1. tekma pic Zvonko Plohl Zav. Maribor -10,5,-7,-8 1:3 36:39
16.11.2013 1. SNTL 2013/2014, 8. krog - Mengeš : Olimpija
5. tekma pic Tom Šfiligoj Olimpija -9,-6,-6 0:3 21:33
1. tekma pic Robert Boldin Olimpija 10,9,10 3:0 35:29
11.11.2013 Pokal RS 2013/2014, 1. krog - Logatec : Mengeš
4. tekma pic Nejc Gutnik Logatec 4,10,12 3:0 37:26
1. tekma pic Miha Šubic Logatec -9,9,2,-9,8 3:2 51:41
10.11.2013 1. TOP za članice in člane 2013/2014
Top, 7. krog pic Darko Jamšek Int 8,7,-4,-9,-9 2:3 44:48
Top, 5. krog pic Gorazd Horvat Kema - Murexin -5,8,-7,-5 1:3 28:41
Top, 4. krog pic Luka Krušič Cir 10,7,-9,8 3:1 43:36
Top, 3. krog pic Darijan Vizjak PPR -7,1,12,7 3:1 43:31
Top, 2. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM 5,-8,-4,-4 1:3 27:38
Top, 1. krog pic David Orešnik Men -11,-9,3,-8 1:3 39:38
09.11.2013 1. SNTL 2013/2014, 7. krog - Ilirija : Mengeš
6. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -4,-8,4,-4 1:3 27:37
2. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija -9,-9,-7 0:3 25:33
26.10.2013 1. SNTL 2013/2014, 6. krog - Mengeš : Kema II
5. tekma pic Tomaž Pelcar Kema II -9,10,12,11 3:1 48:44
1. tekma pic Gorazd Horvat Kema II -9,-10,9,8,8 3:2 52:48
28.09.2013 1. SNTL 2013/2014, 4. krog - Mengeš : Letrika
9. tekma pic Davor Pejakić Letrika 2,4,8 3:0 33:14
5. tekma pic Ludvik Peršolja Letrika -3,-8,-5 0:3 16:33
1. tekma pic Janez Petrovčič Letrika 6,-5,-7,-4 1:3 27:39
21.09.2013 1. SNTL 2013/2014, 3. krog - Tempo : Mengeš
4. tekma pic Jure Slatinšek Tempo -4,-7,-6 0:3 17:33
1. tekma pic Miha Kljajič Tempo -5,-4,-10 0:3 19:34
14.09.2013 1. SNTL 2013/2014, 2. krog - Mengeš : Ptuj
5. tekma pic Jernej Masten Toplak Ptuj 6,6,7 3:0 33:19
1. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 3,7,4 3:0 33:14
07.09.2013 1. SNTL 2013/2014, 1. krog - Krka I : Mengeš
6. tekma pic Tilen Novak Krka I -9,7,-7,10,-10 2:3 49:51
2. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -5,-9,-6 0:3 20:33
06.04.2013 1. SNTL 2012/2013, 18. krog - Krka I : Mengeš
6. tekma pic Tilen Novak Krka I 5,-3,-6,-5 1:3 25:38
2. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -5,-7,-3 0:3 15:33
03.04.2013 1. SNTL 2012/2013, 17. krog - Mengeš : Letrika
5. tekma pic Ludvik Peršolja Letrika -12,-7,-4 0:3 23:36
1. tekma pic Janez Tomše Letrika -12,-9,-5 0:3 26:36
23.03.2013 1. SNTL 2012/2013, 16. krog - Ilirija : Mengeš
2. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -8,-5,7,-7 1:3 31:40
16.03.2013 1. SNTL 2012/2013, 15. krog - Mengeš : Tempo
5. tekma pic Jure Slatinšek Tempo 2,-9,-5,-3 1:3 28:35
1. tekma pic Žiga Jazbec Tempo -4,8,-6,-3 1:3 24:41
09.03.2013 1. SNTL 2012/2013, 14. krog - Mengeš : Kema I
5. tekma pic Bojan Ropoša Kema I -8,-3,-8 0:3 19:33
1. tekma pic Dominik Škraban Kema I -6,9,-4,-8 1:3 29:42
16.02.2013 1. SNTL 2012/2013, 13. krog - Sobota I : Mengeš
9. tekma pic Ožbej Poročnik Sobota I 9,-2,-8,14,8 3:2 48:53
6. tekma pic Mario Kolbl Sobota I 10,9,-8,-7,-5 2:3 43:52
2. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota I 9,-8,-16,-7 1:3 42:49
26.01.2013 1. SNTL 2012/2013, 12. krog - Mengeš : Ptuj
9. tekma pic Luka Krušič Ptuj 4,5,-9,1 3:1 42:21
5. tekma pic Matic Slodej Ptuj -10,-9,8,-4 1:3 34:42
1. tekma pic Bojan Pavič Ptuj -10,-8,13,6,9 3:2 55:51
12.01.2013 1. SNTL 2012/2013, 11. krog - Kema II : Mengeš
6. tekma pic Tomaž Pelcar Kema II -5,-4,-6 0:3 15:33
2. tekma pic Patrik Sukič Kema II 6,9,8 3:0 33:23
05.01.2013 1. SNTL 2012/2013, 10. krog - Mengeš : Zav. Maribor
8. tekma pic Zvonko Plohl Zav. Maribor -3,-10,-12 0:3 25:37
6. tekma pic Matevž Črepnjak Zav. Maribor -8,-6,-6 0:3 20:33
3. tekma pic Gregor Zafoštnik Zav. Maribor 13,8,4 3:0 37:25
22.12.2012 1. SNTL 2012/2013, 9. krog - Mengeš : Krka I
5. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -2,-4,-5 0:3 11:33
1. tekma pic Neven Karkovič Krka I -9,-4,-7 0:3 20:33
15.12.2012 1. SNTL 2012/2013, 8. krog - Letrika : Mengeš
6. tekma pic Kristjan Peršolja Letrika 8,9,-5,8 3:1 38:36
2. tekma pic Ludvik Peršolja Letrika -3,-3,-9 0:3 15:33
08.12.2012 1. SNTL 2012/2013, 7. krog - Mengeš : Ilirija
5. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -6,-5,-10 0:3 21:34
1. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija 10,-9,9,-6,-10 2:3 48:53
01.12.2012 1. SNTL 2012/2013, 6. krog - Tempo : Mengeš
2. tekma pic Patrik Rosc Tempo -7,-5,-5 0:3 17:33
24.11.2012 1. SNTL 2012/2013, 5. krog - Kema I : Mengeš
2. tekma pic Bojan Ropoša Kema I -6,-7,-1 0:3 14:33
17.11.2012 1. SNTL 2012/2013, 4. krog - Mengeš : Sobota I
5. tekma pic Ožbej Poročnik Sobota I -7,-6,13,-8 1:3 36:46
1. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota I -9,-5,7,-13 1:3 38:44
06.10.2012 1. SNTL 2012/2013, 3. krog - Ptuj : Mengeš
4. tekma pic Bojan Pavič Ptuj -9,8,-5,-7 1:3 32:41
1. tekma pic Luka Krušič Ptuj -11,-9,8,9,7 3:2 53:48
28.09.2012 1. SNTL 2012/2013, 2. krog - Mengeš : Kema II
5. tekma pic Patrik Sukič Kema II -5,-10,6,-5 1:3 31:40
1. tekma pic Tomaž Pelcar Kema II 12,12,-8,-4,-4 2:3 44:57
22.09.2012 1. SNTL 2012/2013, 1. krog - Zav. Maribor : Mengeš
6. tekma pic Gregor Komac Zav. Maribor -8,-5,-4 0:3 17:33
2. tekma pic Gregor Zafoštnik Zav. Maribor -7,-6,-3 0:3 16:33
Skupaj: 45,74 % 279:331 1082:1257 21095:21966
Preskoči na orodno vrstico