NTZS

Jure Kraker
pic
Podatki o igralcu
Id 3263
Št. tekmovalne izkaznice 026/15/16
Starost 13 let (letnik 2006)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mlajši kadeti 02.06.2019 5 4 3750 2950
kadeti 19.05.2019 22 23 1380 1380
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Benjamin Bečirevič 1:0 3:0
pic Tomaž Bevk 1:0 3:0
pic Aljaž Bobek 0:3 2:9
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:0
pic Jure Čampa 1:0 3:0
pic Miha Češnovar 1:0 3:0
pic Matic Čopar 1:1 4:3
pic Mark Dimnik 2:0 6:0
pic Mitja Erzetič 1:0 3:0
pic Aljaž Ferenčič 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 0:2 2:6
pic Dejan Fridrih 0:1 0:3
pic Jaka Gačnik Zupanc 2:0 6:0
pic Žan Gantar 1:0 3:1
pic Timi Gider 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 0:1 0:3
pic Aljaž Goltnik 0:3 1:9
pic Matija Gorup 1:0 3:0
pic David Grad 2:3 10:13
pic Domen Grčar 2:0 6:3
pic Domen Hohnjec 0:3 3:9
pic Miha Homan 1:0 3:0
pic Mateo Ilić 1:0 3:0
pic Tine Ivančič 1:0 3:0
pic Erazem Janc 2:0 6:1
pic Urban Janc 1:0 3:0
pic Jan Jeršin 1:0 3:0
pic Jan Jevšnik 0:1 2:3
pic Dejan Jokić 0:3 0:9
pic Luka Jokić 3:2 11:9
pic Rok Kapun 2:2 7:8
pic Luka Jure Kislinger 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 3:0 9:1
pic David Kne 0:1 2:3
pic Mihael Kocjančič 0:2 0:6
pic Nejc Konjiček 1:0 3:0
pic Andraž Kramžar 1:0 3:0
pic Jan Kromar 1:0 3:1
pic Tine Krpan 2:1 6:3
pic Žiga Kuralt 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 1:0 3:1
pic Maks Lađić 0:1 0:3
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 1:1 4:4
pic Vitan Likozar 1:0 3:0
pic Jan Lipič 0:2 1:6
pic Kristian Ludvik 0:1 0:3
pic Aleks Mastikosa 1:0 3:0
pic Zak Murko Koblar 1:0 3:0
pic Maj Murn 2:0 6:0
pic Vid Nared 2:0 6:1
pic Miha Omahen 1:0 3:0
pic Drejc Omejc 1:0 3:0
pic Mitja Omerzel 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 1:0 3:0
pic Tim Pangos 0:2 3:6
pic Brin Peperko 1:0 3:0
pic Leon Pinter 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:5 0:15
pic Tomi Pugliese Štuva 2:0 6:2
pic Adam Rakun 2:1 6:6
pic Bine Rakušček 0:2 2:6
pic Luka Šantavec 1:0 3:2
pic Jaka Sedej 1:0 3:0
pic Nino Šegula 0:3 0:9
pic Zal Šesek 1:0 3:0
pic Žiga Škerbec 0:2 0:6
pic Jure Smodiš 0:4 2:12
pic Tine Smole Justin 2:0 6:0
pic Jan Šobar 1:0 3:1
pic Tim Stajnko 2:0 6:0
pic Luka Stražišar 0:2 0:6
pic Blaž Sukič 1:0 3:1
pic Žan Šuligoj 1:1 3:3
pic Mirza Tvrtkovič 0:1 1:3
pic Aleks Ušaj 0:7 10:21
pic Patrik Videc 0:1 0:3
pic Damijan Vodušek 0:1 0:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:3 1:9
pic Uroš Žavbi 0:1 0:3
pic Mitja Zavec 0:1 1:3
pic Alain Zboržil 2:0 6:0
pic Žiga Kristijan Žigon 0:2 0:6
pic Gašper Žirovnik Remenih 1:0 3:0
pic Jure Zlodej 2:0 6:0
pic Peter Zlodej 0:1 1:3
pic Andraž Zupančič 3:1 11:7
Skupaj: 78:76 279:260
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2019/2020 NTK Muta kadeti
2018/2019 NTK Muta mlajši kadeti
2017/2018 NTK Muta mlajši kadeti
2016/2017 NTK Muta mlajši kadeti
2015/2016 NTK Radlje Ob Dravi mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
5. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
20. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
5. - 8. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
2. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 32. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
3. - 4. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
33. - 59. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
6. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
33. - 65. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
5. - 8. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
5. - 8. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
5. - 8. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 32. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
17. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
33. - 63. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 28. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
27. - 49. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 20. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 28. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
21. - 39. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
23. - 40. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
Skupaj: 25 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
2. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Luka Jokić M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
5. - 8. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Blaž Lapajne M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Urša Večko X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
3. - 4. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Alin Lesnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 31. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Alin Lesnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Alin Lesnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
Skupaj: 6 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Bor Klešnik Ves 8,7,8 3:0 33:23
Top, 6. krog pic Miha Podobnik Log -4,-3,-7 0:3 14:33
Top, 5. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -7,-9,-7 0:3 23:33
Top, 4. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 4,13,7 3:0 37:24
Top, 3. krog pic Erazem Janc Ljub 6,6,6 3:0 33:18
Top, 2. krog pic Aleks Ušaj Let -7,8,-9,-6 1:3 33:41
Top, 1. krog pic Luka Jokić Men -8,5,-7,11,-3 2:3 42:49
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -5,9,11,7 3:1 40:38
Top, 6. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -5,9,-7,11,7 3:2 47:49
Top, 5. krog pic Jan Kromar Men 2,7,-9,6 3:1 42:26
Top, 4. krog pic Adam Rakun Men -9,-3,-7 0:3 19:33
Top, 3. krog pic David Grad Men -8,5,-2,7,-13 2:3 45:49
Top, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -5,-7,-7 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Alin Lesnik Muta 11,3,-6,9 3:1 41:34
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Andraž Zupančič ŠD SU 7,-10,-8,6,-8 2:3 48:47
Finalni del, osmina finala pic Benjamin Bečirevič Krka 6,7,5 3:0 33:18
Finalni del, 2. krog pic Vid Nared K-S 7,-9,7,6 3:1 42:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Peperko K-S 5,3,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Češnovar Sav 1,2,3 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Sedej Log 8,5,5 3:0 33:18
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -7,-8,5,12,-9 2:3 49:50
Finalni del, 1. krog pic Žan Gantar B2 8,-4,9,9 3:1 37:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Adam Rakun Men 12,-8,10,7 3:1 45:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Zak Murko Koblar Mb - ZM 4,5,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 6,6,6 3:0 33:18
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav 8,-5,-3,-5 1:3 24:41
Kvalifikacije, 3. krog pic David Grad Men -6,-6,2,16,8 3:2 52:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Drejc Omejc Škl 4,0,8 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Čampa PPR 2,8,3 3:0 33:13
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Logatec : Muta
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -5,-6,-12 0:3 23:36
1. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 03,3 3:0 33:6
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 3. krog - Letrika : Muta
4. tekma pic Aleks Ušaj Letrika 4,-9,7,-7,-11 2:3 49:46
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 6,4,5 3:0 33:15
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Mengeš I : Muta
7. tekma pic David Grad Mengeš I -10,-9,-10 0:3 29:35
5. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -5,8,-3,-6 1:3 25:41
3. tekma pic Dejan Jokić Mengeš I -1,-4,-7 0:3 12:33
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Muta : Arrigoni
6. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni -10,1,6,4 3:1 43:23
3. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -3,-8,-11 0:3 22:35
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Vesna I : Muta
8. tekma pic Domen Grčar Vesna I -9,11,-4,8,9 3:2 48:50
4. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna I -5,-4,6,-9 1:3 29:39
1. tekma pic Peter Zlodej Vesna I 8,-9,-8,-9 1:3 37:41
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Log -4,-7,-5 0:3 16:33
Finalni del, polfinale pic Luka Jokić Men 8,8,9 3:0 33:25
Finalni del, četrtfinale pic Bor Klešnik Ves 7,6,11 3:0 35:24
Finalni del, osmina finala pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 5,3,9 3:0 33:17
Finalni del, 1. krog pic Schon Leban Weitzer Let 3,6,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Mastikosa Hra 2,4,8 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Mateo Ilić Arr 3,2,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Vitan Likozar B2 3,2,1 3:0 33:6
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Maribor : Muta
4. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 8,6,5 3:0 33:19
1. tekma pic Luka Jure Kislinger Maribor 6,3,2 3:0 33:11
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Muta : Sobota
6. tekma pic Timi Gider Sobota 3,5,7 3:0 33:15
3. tekma pic Luka Šantavec Sobota -8,2,5,-5,8 3:2 46:37
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Muta
5. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 6,4,8 3:0 33:18
3. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 2,2,7 3:0 33:11
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Kema : Muta
5. tekma pic Nino Šegula Kema -8,-5,-7 0:3 20:33
3. tekma pic Jure Smodiš Kema -7,-9,-6 0:3 22:33
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Aleks Ušaj Let -5,9,8,-9,-6 2:3 42:50
Finalni del, 1. krog pic Erazem Janc Ljub 4,-12,5,8 3:1 45:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr -1,-5,-5 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Dimnik Ves 5,6,6 3:0 33:17
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Aleks Ušaj Let -6,10,-7,-9 1:3 34:43
Finalni del, četrtfinale pic Andraž Zupančič ŠD SU 3,5,-6,-7,6 3:2 46:36
Finalni del, osmina finala pic Jure Zlodej Ves 7,5,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub 2,2,6 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU 9,8,7 3:0 33:24
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Kema -0,-0,-0 0:3 0:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Lađić Int -0,-0,-0 0:3 0:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Šuligoj Gor -0,-0,-0 0:3 0:33
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokić Men -5,-9,-11 0:3 25:35
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Aleks Ušaj Let 7,-4,7,-6,-3 2:3 35:47
Top, 6. krog pic Aljaž Bobek Int -6,-8,6,-6 1:3 31:39
Top, 5. krog pic Miha Podobnik Log -1,-7,-9 0:3 17:33
Top, 4. krog pic David Grad Men 8,-2,-7,9,8 3:2 42:47
Top, 3. krog pic Matic Čopar Sav 9,5,10 3:0 34:24
Top, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -7,-4,-4 0:3 15:33
Top, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 9,8,-8,5 3:1 41:33
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Rakušček Log -10,5,-6,-9 1:3 36:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -8,7,-14,-8 1:3 41:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Adam Rakun Men 9,-6,-8,8,9 3:2 47:48
24.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 10. krog - Muta : Inter Diskont II
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II -4,-9,-8 0:3 21:33
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Bobek Int -8,-9,-11 0:3 28:35
Finalni del, osmina finala pic Bor Klešnik Ves 10,-12,7,9 3:1 46:40
Finalni del, 1. krog pic Mark Dimnik Ves 4,7,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Kramžar Men 6,0,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 4,1,2 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Nared K-S 4,6,4 3:0 33:14
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 3. krog - Kema : Muta
6. tekma pic Jure Smodiš Kema -9,-8,-8 0:3 25:33
2. tekma pic Nino Šegula Kema -6,-7,-3 0:3 16:33
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Muta : Mengeš I
1. tekma pic Dejan Jokić Mengeš I -4,-3,-1 0:3 8:33
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Rakek : Muta
6. tekma pic Tine Krpan Rakek 9,3,4 3:0 33:16
03.02.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Ilirija : Muta
4. tekma pic Mirza Tvrtkovič Ilirija -11,-5,12,-10 1:3 40:48
1. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija -8,-0,-7 0:3 15:33
03.02.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Melamin : Muta
2. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -5,-4,-9 0:3 18:33
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Ušaj Let -2,-10,9,8,-6 2:3 40:51
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokić Men -4,10,6,-8,12 3:2 49:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Šuligoj Gor 8,3,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves 5,2,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU 9,5,5 3:0 33:19
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Maribor : Muta
2. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 6,8,4 3:0 33:18
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Savinja : Muta
6. tekma pic Matic Čopar Savinja -5,6,-8,-9 1:3 33:39
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Kema : Muta
7. tekma pic Jure Smodiš Kema 9,-8,-1,-4 1:3 24:42
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Prebold : Muta
2. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -8,-4,-9 0:3 21:33
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Tempo : Muta
9. tekma pic Patrik Videc Tempo -3,-9,-5 0:3 17:33
6. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 9,-7,9,-1,-4 2:3 34:51
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic David Grad Men -4,8,7,-9,-12 2:3 47:51
Finalni del, osmina finala pic Tim Stajnko Ves 11,6,7 3:0 35:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokić Men 8,8,-9,10 3:1 43:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Ivančič Arr 1,7,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Smole Justin Log 4,5,3 3:0 33:12
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -2,-1,-5 0:3 8:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -5,-6,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Jeršin PPR 5,3,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Kapun Sob 3,7,5 3:0 33:15
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Jure Smodiš Kema -10,6,-5,-1 1:3 27:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Sukič Sob 4,5,-10,7 3:1 43:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -7,-4,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Pinter Mb - ZM 3,4,3 3:0 33:10
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Domen Grčar Ves 7,9,-8,9 3:1 41:36
Top, 6. krog pic Tim Stajnko Ves 1,10,5 3:0 34:16
Top, 5. krog pic Tine Krpan PPR 8,5,14 3:0 38:27
Top, 4. krog pic Miha Omahen Ves 2,5,8 3:0 33:15
Top, 3. krog pic Rok Kapun Ljut 7,-9,4,-4,5 3:2 46:38
Top, 2. krog pic Tomaž Bevk B2 4,8,8 3:0 33:20
Top, 1. krog pic Alin Lesnik Muta -8,9,-3,-9 1:3 31:42
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pangos Gor 7,2,-9,-6,-11 2:3 48:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Ušaj Let -7,-8,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -3,-6,-7 0:3 16:33
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Tine Krpan PPR -9,-7,-8 0:3 24:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jokić Men -5,-8,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 4,5,1 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Gorup Arr 2,4,6 3:0 33:12
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic David Kne B2 -6,8,7,-6,-6 2:3 40:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema -8,11,-3,-3 1:3 27:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -4,-4,-4 0:3 12:33
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Bine Rakušček Log 10,-6,-8,-3 1:3 29:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves 7,-8,-6,-12 1:3 37:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Alain Zboržil Arr 4,8,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šobar Men -8,9,7,6 3:1 41:33
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Muta : Mengeš
5. tekma pic Mitja Zavec Mengeš -8,8,-2,-4 1:3 25:41
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš -3,-7,-6 0:3 16:33
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Jan Lipič Kema -7,-5,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Bobek Int 7,-8,-8,-6 1:3 33:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Alain Zboržil Arr 6,6,1 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Kuralt B2 3,6,9 3:0 33:18
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, osmina finala pic Žiga Škerbec Ves -7,-5,-2 0:3 14:33
Mali finale, 1. krog pic Jure Zlodej Ves 6,12,6 3:0 36:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Kapun Ljut -5,7,-8,-4 1:3 28:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr -4,-4,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -5,-4,-2 0:3 11:33
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, 1. krog pic Rok Kapun Ljut -13,-11,-10 0:3 34:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Škerbec Ves -6,-5,-2 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pangos Gor -3,-8,9,-16 1:3 38:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -7,-5,-1 0:3 13:33
Skupaj: 50,65 % 78:76 279:260 4750:4627
Preskoči na orodno vrstico