NTZS

Blaž Lapajne
pic
Podatki o igralcu
Id 3166
Št. tekmovalne izkaznice 034/14/15
Starost 18 let (letnik 2005)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 21.04.2024 13 11 2300 2300
člani 24.03.2024 22 27 1170 1170
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Avbelj 0:3 1:9
pic Alen Bećirević 1:0 3:0
pic Benjamin Bećirević 2:0 6:0
pic Klemen Belehar 1:0 3:1
pic Jaka Gal Bezjak 1:0 3:0
pic Aljaž Bobek 2:6 11:18
pic Robert Boldin 1:3 4:11
pic Anej Bradač Vranc 2:1 7:3
pic Luka Breznik 0:4 0:12
pic Bor Brodnjak 1:1 5:5
pic Luka Čačić Blažek 1:0 3:0
pic Jure Čampa 1:0 3:0
pic Uroš Cerar 2:0 6:3
pic Kristian Čerin 1:0 3:0
pic Matic Čopar 8:7 31:29
pic Matevž Črepnjak 0:3 0:9
pic Gašper Cvetič 0:1 0:3
pic Gašper Dimnik 1:0 3:1
pic Mark Dimnik 2:0 6:0
pic Darko Drčić 0:2 2:6
pic Gašper Ekart 1:0 3:0
pic Mitja Erzetič 2:0 6:1
pic Miha Fatur 4:1 12:7
pic Aljaž Fortuna 2:3 10:9
pic Simon Frank 1:3 3:10
pic Aljaž Frelih 1:2 3:7
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:1 3:4
pic Mark Gazvoda 4:5 19:19
pic Robert Gerenčer 1:0 3:1
pic Timi Gider 3:0 9:1
pic Aljaž Godec 0:5 0:15
pic Andrej Godec 0:2 0:6
pic Klemen Godnič 2:0 6:0
pic Jaka Golavšek 0:5 0:15
pic Jaka Golob 2:0 6:0
pic Aljaž Goltnik 2:13 11:43
pic David Grad 4:7 18:22
pic Aljoša Grčar 2:0 6:0
pic Domen Grčar 3:1 9:6
pic Tadej Gungl 2:0 6:2
pic Tian Hajšek 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 0:7 8:21
pic Miha Homan 1:1 5:3
pic Mitja Horvat 0:2 0:6
pic Lan Huzjak 0:1 0:3
pic Tine Ivančič 3:0 9:1
pic Anže Jakovac 1:0 3:0
pic Darko Jamšek 0:2 0:6
pic Miha Jamšek 0:1 1:3
pic Dominik Janc 3:1 10:6
pic Erazem Janc 2:0 6:1
pic Urban Janc 1:0 3:2
pic Feliks Janje 1:0 3:1
pic Aljaž Janžekovič 1:0 3:0
pic Tilen Jarc 1:0 3:1
pic Primož Jazbič 1:0 3:1
pic Janez Jedlovčnik 3:2 10:9
pic Tim Jelnikar 2:0 6:0
pic Lovro Jemec 0:1 0:3
pic Timotej Jerina 6:3 24:15
pic Đorđe Jerković 1:0 3:0
pic Jošt Jevšnikar 2:0 6:0
pic Dejan Jokič 0:1 0:3
pic Luka Jokič 3:3 11:12
pic Dejan Jovanović 3:8 19:29
pic Rok Kapun 1:0 3:1
pic Neven Karkovič 0:1 1:3
pic Luka Jure Kislinger 1:0 3:0
pic Andraž Klemen Pintar 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 1:0 3:1
pic Roj Klopčič 1:0 3:1
pic David Kne 1:1 5:3
pic Primož Koban 1:0 3:2
pic Vid Kočar 2:0 6:0
pic Emanuel Kocjančič 2:2 10:8
pic Mihael Kocjančič 0:7 5:21
pic Gregor Kocuvan 0:1 1:3
pic Lan Koglot 3:0 9:3
pic Nejc Kokoravec 1:0 3:0
pic Filip Kolle 3:5 12:20
pic Gregor Komac 0:1 0:3
pic Nejc Konjiček 1:0 3:0
pic Aleks Koren 1:3 5:10
pic Nej Košmrlj 0:1 0:3
pic Aleks Koželj 2:0 6:4
pic Jure Kraker 1:1 4:3
pic Jan Krč 1:1 3:4
pic Jan Kromar 1:0 3:0
pic Tine Krpan 1:0 3:0
pic Luka Krušič 1:4 5:14
pic Lan Krvina 0:1 1:3
pic Robert Kukovica 0:1 0:3
pic Jaka Kumar 1:0 3:0
pic Brin Kunstelj 3:0 9:5
pic Borut Kutin 1:0 3:0
pic Maks Lah 1:0 3:0
pic Benjamin Lakošeljac 1:0 3:0
pic Taj Lavrič 0:6 2:18
pic Schon Leban Weitzer 2:0 6:1
pic Alin Lesnik 2:0 6:3
pic Luka Likar 0:1 1:3
pic Rok Likar 0:1 0:3
pic Jan Lipič 7:6 26:29
pic Kristian Ludvik 2:2 7:9
pic Lorencio Lupulescu 0:1 1:3
pic Andraž Maček 1:0 3:2
pic Darko Malić 0:1 0:3
pic Vid Marinšek 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 0:2 3:6
pic Filip Miščević 2:0 6:1
pic Tim Mori 0:1 0:3
pic Maj Murn 4:0 12:3
pic Filip Mušić 1:0 3:1
pic Luka Norčič 0:2 1:6
pic Andraž Novak 0:3 1:9
pic Tilen Novak 0:1 0:3
pic Nejc Novak Zakeršnik 1:1 3:4
pic Žan Okorn 1:0 3:0
pic Miha Omahen 4:0 12:3
pic Jožko Omerzel 0:2 1:6
pic Mitja Omerzel 1:5 5:17
pic Rok Osmanaj 1:0 3:0
pic Tibor Ožanič 0:1 0:3
pic Oleksandr Palchikovskiy 3:2 10:10
pic Aljaž Pančur 1:0 3:2
pic Blaž Pandev 3:0 9:0
pic Tim Pangos 1:1 4:3
pic Erik Paulin 0:6 1:19
pic Bojan Pavič 0:1 0:3
pic Tomaž Pelcar 0:3 1:10
pic Brin Peperko 1:0 3:0
pic Tomaž Pertovt 2:0 6:0
pic Tjaš Petrovčič 6:0 18:1
pic Denis Pintar 0:1 1:3
pic Leon Pinter 0:1 0:3
pic Miha Podobnik 0:14 9:39
pic Matej Prezelj 0:1 0:3
pic Tomi Pugliese Štuva 1:0 3:0
pic Tai Puhan 2:0 6:1
pic Maks Radelj 1:0 3:0
pic Miha Rajterič 2:0 6:3
pic Adam Rakun 2:0 6:2
pic Bine Rakušček 5:2 16:11
pic Matic Rijavec 1:0 3:1
pic Bojan Ropoša 0:1 0:3
pic Oskar Rosc 2:1 6:5
pic Patrik Rosc 1:3 5:10
pic Tarik Šaćirović 1:0 3:1
pic Luka Šantavec 3:0 9:4
pic Nel Savšek Pintarič 3:0 9:4
pic Domen Sedej 2:0 6:2
pic Jaka Sedej 1:0 3:0
pic Nino Šegula 1:14 12:43
pic Gorazd Selišek 3:0 9:0
pic Vid Semprimožnik 2:0 6:1
pic Zal Šesek 4:0 12:4
pic Žan Simončič 1:0 3:0
pic Lovro Šinkovec 1:0 3:0
pic Žiga Škerbec 0:1 0:3
pic Jaka Škofljanc 1:0 3:0
pic Aljaž Škufca 1:0 3:0
pic Uroš Slatinšek 0:1 0:3
pic Matic Slodej 0:2 0:6
pic Aljaž Šmaljcelj 0:2 0:6
pic Jure Smodiš 0:11 4:33
pic Rok Smodiš 1:1 3:5
pic Tine Smole Justin 3:0 9:2
pic Miha Smrdel 1:1 5:5
pic Jan Šobar 2:0 6:3
pic Gašper Srebočan Čebela 2:4 11:13
pic Tim Stajnko 3:0 9:1
pic Janko Stankić 2:0 6:0
pic Jan Stepančič 1:1 4:5
pic Sergej Stiković 1:0 3:0
pic Dorjan Stojanov 1:0 3:0
pic Domen Stražišar 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 1:6 8:20
pic Jaka Strohsack 0:1 0:3
pic Žan Šuligoj 1:0 3:0
pic Nejc Titan 2:1 8:7
pic Rok Trtnik 1:1 3:4
pic Mirza Tvrtković 0:4 4:12
pic Luka Uranič 0:1 0:3
pic Žiga Urbanc 1:5 6:17
pic Aleks Ušaj 4:4 12:17
pic Tai Uzar 1:0 3:0
pic Leon Veronik 1:1 3:5
pic Matic Vertuš 2:0 6:1
pic Žiga Vidmar 1:0 3:0
pic Michele Vigini 0:1 0:3
pic Peter Vitamvas 1:2 5:8
pic Ivo Vitez 3:0 9:1
pic Tim Vitulić 1:0 3:1
pic Darijan Vizjak 0:4 2:12
pic Blaž Vodlan 1:1 3:3
pic Damijan Vodušek 0:1 0:3
pic Brin Vovk Petrovski 5:5 18:19
pic Luka Vranc 1:0 3:0
pic Lovro Zajc Hace 1:0 3:1
pic Nejc Zavasnik 6:1 20:7
pic Uroš Žavbi 2:4 10:16
pic Alain Zboržil 3:0 9:2
pic Damjan Zelko 0:2 1:6
pic Jaka Zelko 1:0 3:0
pic Gašper Žirovnik Remenih 3:0 9:1
pic Jure Zlodej 1:0 3:0
pic Peter Zlodej 3:2 11:6
pic Anže Zrimšek Žiger 1:2 4:8
pic Andraž Zupančič 7:0 21:6
pic Domen Zupančič 0:2 3:6
pic Tej Zupanec 1:0 3:0
Skupaj: 296:304 1072:1135
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Xiom Muta mladinci
2022/2023 NTK Xiom Muta mladinci
2021/2022 NTK Xiom Muta mladinci
2020/2021 NTK Xiom Muta mladinci
2019/2020 NTK Xiom Muta kadeti
2018/2019 NTK Xiom Muta kadeti
2017/2018 NTK Xiom Muta mlajši kadeti
2016/2017 NTK Xiom Muta mlajši kadeti
2015/2016 NTK Xiom Muta mlajši kadeti
2014/2015 NTK Xiom Muta mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 32. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
9. - 16. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
17. - 29. 18.02.2024 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
10. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
20. 17.12.2023 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
9. - 16. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
21. - 38. 19.11.2023 2. OT za članice in člane, Puconci
9. - 16. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
9. - 16. 15.10.2023 1. OT za članice in člane, Murska Sobota
8. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
23. 14.05.2023 2. TOP članic in članov, Ravne na Koroškem
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
41. - 74. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
21. - 34. 26.02.2023 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
13. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 20. 20.11.2022 2. OT za članice in člane, Puconci
9. - 16. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
23. - 37. 09.10.2022 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
9. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
17. - 22. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
41. - 75. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
14. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
9. - 16. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
23. - 39. 14.11.2021 2. OT za članice in člane, Logatec
37. - 66. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 22. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
19. - 35. 27.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
3. - 4. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 28. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
2. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
17. - 26. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
5. - 8. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 30. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
3. - 4. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
10. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
11. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 32. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
5. - 8. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
21. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
4. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
17. - 28. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 32. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
5. - 8. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
5. - 8. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
20. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
5. - 8. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
15. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
33. - 63. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
17. - 20. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
29. - 54. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
29. - 56. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
22. 04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Velenje
17. - 24. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
29. - 56. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
21. - 39. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
23. - 40. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
29. - 54. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
25. - 46. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
23. - 42. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 76 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Timotej Jerina M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Doris Lesnik X Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Darijan Vizjak M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
5. - 8. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Timotej Jerina M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Nejc Novak Zakeršnik M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 24.04.2022 pic Aljaž Goltnik M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Tina Cafuta X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Luka Stražišar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Martina Komovec X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Boštjan Kraser M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Jan Lipič M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 23.05.2021 pic Jure Smodiš M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Jure Kraker M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 27.09.2020 - 27.09.2020 pic David Kne M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
1. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Miha Podobnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Ema Crnkovič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Jure Kraker M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Jure Kraker M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Tina Cafuta X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Aljaž Bobek M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 32. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Tina Cafuta X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
1. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Aljaž Bobek M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 31. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Aljaž Bobek M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Tina Cafuta X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Aljaž Bobek M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
9. - 16. 16.04.2016 pic Aljaž Bobek M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 21. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Jan Kohn M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 27 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koren Cir 8,-2,-10,-8 1:3 31:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin 6,7,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Škufca Men 3,4,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Simončič ŠD SU 2,4,7 3:0 33:13
13.04.2024 2. SNTL 2023/2024, 10. krog - Xiom Muta : Arrigoni I
7. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I -7,8,8,8 3:1 40:35
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -7,-3,-6 0:3 16:33
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -5,-9,-10 0:3 24:34
13.04.2024 2. SNTL 2023/2024, 10. krog - Xiom Muta : Rakek
4. tekma pic Janko Stankić Rakek 1,5,9 3:0 33:15
1. tekma pic Janko Stankić Rakek 4,6,4 3:0 33:14
30.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 9. krog - Savinja III : Xiom Muta
9. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III 12,6,9 3:0 36:27
5. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III -4,-6,-7 0:3 17:33
2. tekma pic Miha Fatur Savinja III 10,-8,2,14 3:1 47:37
1. tekma pic Miha Fatur Savinja III 5,-6,8,-8,8 3:2 47:43
30.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 9. krog - Savinja KPM II : Xiom Muta
9. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II -4,-6,-10 0:3 20:34
5. tekma pic Oskar Rosc Savinja KPM II 4,5,-4,9 3:1 37:29
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja KPM II 8,-11,10,-6,-7 2:3 47:53
1. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II -9,-6,10,8,-7 2:3 45:51
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Erik Paulin Arr -9,-12,-7,-1 0:4 29:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Horvat Sob -3,-6,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -4,6,9,6 3:1 37:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Primož Jazbič Škl -7,8,8,8 3:1 40:35
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Bor Brodnjak K-S -5,12,-8,5,-4 2:3 42:50
Finalni del, 2. krog pic Vid Kočar Men 8,6,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Miščević Vrt 11,4,8 3:0 35:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Semprimožnik Žal 11,6,-8,9 3:1 43:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Jarc Ves 9,8,-9,9 3:1 42:37
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Xiom Muta : Cirkovce I
7. tekma pic Primož Koban Cirkovce I 6,-9,9,-8,7 3:2 50:44
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I -8,-3,10,-9 1:3 32:43
1. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -5,-10,-3 0:3 18:34
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Xiom Muta : Ptuj
5. tekma pic Nino Šegula Ptuj -8,-9,-7 0:3 24:33
3. tekma pic Darko Drčić Ptuj -10,-8,-10 0:3 28:35
1. tekma pic Luka Krušič Ptuj -7,-2,-4 0:3 13:33
18.02.2024 3. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Titan Sob -8,9,-13,11,-14 2:3 59:62
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Sav -3,-8,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Erik Paulin Arr -9,-4,9,-2 1:3 26:42
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Ilirija : Xiom Muta
5. tekma pic Robert Boldin Ilirija -4,-6,8,-6 1:3 27:41
2. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 5,6,3 3:0 33:14
1. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -4,-7,8,-7 1:3 29:41
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Vesna : Xiom Muta
9. tekma pic Taj Lavrič Vesna -9,-4,-8 0:3 21:33
5. tekma pic Filip Kolle Vesna -7,9,7,-5,8 3:2 45:46
2. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Vesna -6,11,-10,8,9 3:2 51:51
1. tekma pic Taj Lavrič Vesna -8,7,10,-8,-8 2:3 47:50
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Kema Murexin II : Xiom Muta
10. tekma pic Jaka Zelko Kema Murexin II 6,9,7 3:0 33:22
7. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II 6,-9,5,-10,7 3:2 52:41
3. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 9,-5,-8,-6 1:3 30:42
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Miha Homan Int -8,8,11,-7,-9 2:3 48:52
Top, 6. krog pic Luka Šantavec Sob 9,5,-8,9 3:1 41:34
Top, 5. krog pic Zal Šesek Ves -9,4,8,-10,4 3:2 52:39
Top, 4. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 2,9,-5,-9,8 3:2 47:41
Top, 3. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -6,3,-8,-9 1:3 34:36
Top, 2. krog pic Timotej Jerina Men 10,10,8 3:0 35:28
Top, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -5,5,11,9 3:1 40:36
17.12.2023 1. TOP za članice in člane 2023/2024
Top, 7. krog pic Uroš Cerar Vrh 4,10,-8,6 3:1 42:31
Top, 6. krog pic Oleksandr Palchikovskiy Ves 8,11,-5,6 3:1 40:36
Top, 5. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -7,-3,-8 0:3 18:33
Top, 4. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 4,-9,-12,-5 1:3 37:40
Top, 3. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 7,8,-9,7 3:1 42:33
Top, 2. krog pic Smiljan Mekicar Vrh 6,-11,6,-8,-9 2:3 50:47
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Arrigoni I : Xiom Muta
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -4,-4,-2 0:3 10:33
2. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -7,-8,-5 0:3 20:33
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -9,-6,-4 0:3 19:33
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Rakek : Xiom Muta
9. tekma pic Luka Stražišar Rakek 9,9,-8,-7,6 3:2 48:46
5. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -6,-7,-9 0:3 22:33
2. tekma pic Blaž Vodlan Rakek -5,-6,-9 0:3 20:33
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 9,-6,3,-5,9 3:2 44:43
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Jaka Gačnik Zupanc Žal -7,-7,-6 0:3 20:33
Finalni del, 2. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 7,-10,-4,7,8 3:2 47:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Titan Sob -8,6,-6,10,5 3:2 48:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Miščević Vrt -10,8,5,8 3:1 43:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Zajc Hace Ili 9,9,-9,9 3:1 42:38
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Xiom Muta : Savinja III
9. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -9,-6,10,12,-8 2:3 49:55
7. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 0,0,0 3:0 33:0
4. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III -10,-7,-8 0:3 25:34
1. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III -12,-3,-10 0:3 25:37
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Xiom Muta : Savinja KPM II
9. tekma pic Matic Čopar Savinja KPM II 5,7,10 3:0 34:22
7. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II -8,-6,-4 0:3 18:33
4. tekma pic Dejan Jovanović Savinja KPM II -6,6,8,4 3:1 39:29
1. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II 8,10,-7,7 3:1 41:36
19.11.2023 2. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Robert Gerenčer Sob -7,6,6,8 3:1 40:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Darko Jamšek Int -6,-11,-9 0:3 26:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Kolle Ves -4,8,-5,-4 1:3 24:41
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Cirkovce I : Xiom Muta
7. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I -1,-2,-4 0:3 7:33
3. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -2,-2,-7 0:3 11:33
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Ptuj : Xiom Muta
7. tekma pic Nino Šegula Ptuj -8,-8,-8 0:3 24:33
3. tekma pic Luka Krušič Ptuj -5,-9,-7 0:3 21:33
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Xiom Muta : Ilirija
9. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 7,4,11 3:0 35:22
7. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 5,7,8 3:0 33:20
4. tekma pic Robert Boldin Ilirija -5,-7,-4 0:3 16:33
1. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 7,5,-7,6 3:1 40:29
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Xiom Muta : Vesna
9. tekma pic Filip Kolle Vesna 8,-9,8,10 3:1 43:37
7. tekma pic Zal Šesek Vesna 10,-10,7,-8,11 3:2 54:51
4. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Vesna -9,-8,-9 0:3 26:33
1. tekma pic Filip Kolle Vesna -6,10,12,-7,8 3:2 50:52
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Mark Gazvoda ŠD SU -9,6,-9,-8 1:3 37:39
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koželj Žal -8,7,11,-7,9 3:2 50:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 6,5,11 3:0 35:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljoša Grčar Sob 6,3,2 3:0 33:11
15.10.2023 1. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -7,-5,-6,-6 0:4 24:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -5,-8,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob -9,8,7,7 3:1 42:33
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Xiom Muta : Kema Murexin II
10. tekma pic Tai Puhan Kema Murexin II 5,-11,8,5 3:1 44:31
6. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -6,-10,-10 0:3 26:35
2. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II -11,-5,8,11,5 3:2 51:48
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Miha Fatur Sav -10,-7,-5 0:3 22:34
Top, 6. krog pic Timotej Jerina Men 8,-8,4,-11,-8 2:3 49:47
Top, 5. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -8,-8,4,-11 1:3 38:39
Top, 4. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 6,-4,-6,2,-1 2:3 33:41
Top, 3. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -9,7,-9,-9 1:3 38:40
Top, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S 9,-8,8,-7,4 3:2 48:43
Top, 1. krog pic Nejc Zavasnik Sav 9,-6,7,-10,-8 2:3 46:50
14.05.2023 2. TOP članic in članov 2022/2023
Top, 7. krog pic Darijan Vizjak PPR -10,-7,-9 0:3 26:34
Top, 6. krog pic Oleksandr Palchikovskiy K-S 9,-8,9,7 3:1 41:36
Top, 5. krog pic Uroš Cerar Vrh 8,-9,4,-4,9 3:2 46:43
Top, 4. krog pic Smiljan Mekicar Vrh -1,-9,9,-9 1:3 30:42
Top, 3. krog pic Andrej Godec Tem -9,-8,-8 0:3 25:33
Top, 2. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 5,-6,-9,-11 1:3 37:40
Top, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -4,-6,9,-10 1:3 31:43
22.04.2023 2. SNTL 2022/2023, 10. krog - Arrigoni I : Xiom Muta
10. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I 11,-10,-5,-7 1:3 35:45
6. tekma pic Simon Frank Arrigoni I 6,-9,8,5 3:1 42:30
2. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -6,-4,-7 0:3 17:33
22.04.2023 2. SNTL 2022/2023, 10. krog - Rakek : Xiom Muta
10. tekma pic Blaž Vodlan Rakek 10,8,5 3:0 34:23
6. tekma pic Luka Stražišar Rakek -9,-8,-8 0:3 25:33
2. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -5,6,-6,-7 1:3 29:39
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -10,-9,-4 0:3 23:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub -6,7,-10,9,8 3:2 49:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt -7,6,8,4 3:1 40:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Marinšek Log 6,11,10 3:0 36:27
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,-8,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -4,6,-10,-5 1:3 30:40
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Xiom Muta : Kema Murexin II
10. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II -6,5,-10,8,-2 2:3 40:47
5. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin II -8,-13,-2 0:3 23:37
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -7,-7,-10 0:3 24:34
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Xiom Muta : Sobota I
5. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota I -4,10,-8,-5 1:3 29:43
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Timotej Jerina Men -8,9,-9,4,-5 2:3 44:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Zavasnik Sav 8,8,-9,7 3:1 42:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Vidmar Krka 11,9,7 3:0 35:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Kokoravec B2 2,9,4 3:0 33:15
04.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 8. krog - Ilirija : Xiom Muta
8. tekma pic Robert Boldin Ilirija -9,-10,-7 0:3 26:34
7. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -1,-4,-4 0:3 9:33
5. tekma pic Tim Jelnikar Ilirija 3,3,9 3:0 33:15
3. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 9,-5,-8,5,-3 2:3 38:47
04.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 8. krog - Logatec : Xiom Muta
8. tekma pic Miha Podobnik Logatec -7,-2,-2 0:3 11:33
7. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -4,-3,-5 0:3 12:33
5. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 8,4,-11,9 3:1 44:34
3. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 6,6,-9,4 3:1 42:27
26.02.2023 3. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves -9,-9,-14 0:3 32:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Bojan Ropoša Sob -1,-5,-4 0:3 10:33
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Ptuj : Xiom Muta
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj -8,-4,6,7,-5 2:3 39:46
6. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 5,10,6 3:0 34:21
2. tekma pic Luka Krušič Ptuj 7,-8,-8,9,8 3:2 49:46
14.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Xiom Muta : Mengeš Racketry II
5. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš Racketry II 9,-7,9,-9,6 3:2 49:46
1. tekma pic Timotej Jerina Mengeš Racketry II 7,-6,10,8 3:1 40:36
14.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Xiom Muta : Savinja Plasard II
5. tekma pic Matic Čopar Savinja Plasard II -4,9,-4,-3 1:3 22:42
1. tekma pic Dejan Jovanović Savinja Plasard II -9,-6,-7 0:3 22:33
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Aljaž Goltnik Men -6,-7,-7 0:3 20:33
Top, 6. krog pic Timotej Jerina Men 10,-5,7,13 3:1 43:41
Top, 5. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -3,6,5,-8,8 3:2 44:41
Top, 4. krog pic Miha Fatur Sav 3,9,6 3:0 33:18
Top, 3. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 10,-4,-9,-7 1:3 32:43
Top, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -9,11,-6,-8 1:3 36:44
Top, 1. krog pic Luka Jokič Men -6,-10,-3 0:3 19:34
10.12.2022 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Xiom Muta : Arrigoni I
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -6,-7,-3 0:3 16:33
1. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I 7,8,-7,-8,10 3:2 49:47
10.12.2022 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Xiom Muta : Rakek
5. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -6,-5,8,7,-9 2:3 42:48
1. tekma pic Luka Stražišar Rakek -8,-3,9,-9 1:3 31:42
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Kema - Murexin -8,-14,8,-9 1:3 42:46
Finalni del, 2. krog pic Jan Šobar Men 5,-7,2,4 3:1 40:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Zavasnik Sav 9,8,4 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Mušić K-S 8,6,-9,10 3:1 43:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Kočar Men 13,7,7 3:0 37:27
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Kema Murexin II : Xiom Muta
6. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin II -7,-5,-9 0:3 21:33
2. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -10,-9,6,-1 1:3 31:40
20.11.2022 2. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav -9,4,-4,9,-7,-8 2:4 50:57
Kvalifikacije, 2. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -5,-7,-14 0:3 26:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -11,7,9,7 3:1 44:36
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Xiom Muta : Ilirija
5. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -8,5,-3,-8 1:3 30:38
1. tekma pic Robert Boldin Ilirija -9,10,10,-8,8 3:2 52:50
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Xiom Muta : Logatec
4. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 7,10,8 3:0 34:25
2. tekma pic Jaka Sedej Logatec 7,5,9 3:0 33:21
22.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Xiom Muta : Ptuj
9. tekma pic Darko Drčić Ptuj 9,9,-8,-7,-8 2:3 45:51
6. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 8,9,9 3:0 33:26
3. tekma pic Luka Krušič Ptuj -2,-7,-9 0:3 18:33
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič K-S 3,-4,-8,-5 1:3 28:36
Finalni del, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU 3,-8,8,5 3:1 41:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Zavasnik Sav 7,6,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Jošt Jevšnikar Int 4,8,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Jelnikar Ili 2,4,5 3:0 33:11
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Belehar B2 7,-9,9,9 3:1 42:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Darijan Vizjak PPR -8,-7,-10 0:3 25:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -9,6,-2,8,3 3:2 44:39
08.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Mengeš Racketry II : Xiom Muta
10. tekma pic Timotej Jerina Mengeš Racketry II 9,-12,7,5 3:1 45:35
6. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš Racketry II -6,-6,-9 0:3 21:33
2. tekma pic Luka Jokič Mengeš Racketry II -4,-4,9,8,-9 2:3 39:50
08.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Savinja Plasard II : Xiom Muta
10. tekma pic Domen Hohnjec Savinja Plasard II -9,-10,8,-4 1:3 34:42
6. tekma pic Oskar Rosc Savinja Plasard II -9,3,6,6 3:1 42:26
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja Plasard II 8,-8,-7,8,6 3:2 48:44
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Savinja ZIT : Xiom Muta
2. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT -5,-7,-10 0:3 22:34
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Mengeš I : Xiom Muta
4. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -6,-9,-6 0:3 21:33
2. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I -7,5,-9,6,7 3:2 49:40
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Xiom Muta : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan 7,-6,-4,-9 1:3 30:40
12.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 2. krog - Savinja II : Xiom Muta
4. tekma pic Domen Hohnjec Savinja II -9,-8,-9 0:3 26:33
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II 5,-10,4,-14,10 3:2 58:47
12.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 3. krog - Xiom Muta : Logatec
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -7,-6,-5 0:3 18:33
1. tekma pic Žan Okorn Logatec 7,1,4 3:0 33:12
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Xiom Muta : Savinja V
4. tekma pic Aleks Koželj Savinja V -8,6,-10,8,6 3:2 51:43
1. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja V 7,5,6 3:0 33:18
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Xiom Muta : Gorica
1. tekma pic Đorđe Jerković Gorica 7,7,5 3:0 33:19
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Mengeš II : Xiom Muta
4. tekma pic Jan Kromar Mengeš II 4,6,4 3:0 33:14
2. tekma pic Adam Rakun Mengeš II 7,-7,-6,8,8 3:2 46:45
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - Kema Murexin : Xiom Muta
4. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin 9,7,-11,-7,-6 2:3 46:51
2. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin 11,-9,-7,-5 1:3 34:44
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Timotej Jerina Men -7,9,7,-9,-9 2:3 47:49
Top, 6. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 4,8,-7,-9,3 3:2 49:37
Top, 5. krog pic Brin Kunstelj Sav 8,10,-4,-8,12 3:2 49:52
Top, 4. krog pic Aljaž Fortuna Ves 8,6,7 3:0 33:21
Top, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men 5,-9,10,10 3:1 44:36
Top, 2. krog pic Miha Fatur Sav 3,-7,9,6 3:1 40:29
Top, 1. krog pic Aleks Ušaj Vrt -6,-4,9,8,10 3:2 44:49
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav -8,-7,9,-10 1:3 36:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -7,-9,-7 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Zavasnik Sav 8,3,-10,5 3:1 43:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 7,6,9 3:0 33:22
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -7,-7,9,-4 1:3 29:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 5,-9,2,3 3:1 42:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Titan Sob 6,-7,6,-10,7 3:2 50:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Tian Hajšek Cir 9,8,8 3:0 33:25
19.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 18. krog - Xiom Muta : Krka I
4. tekma pic Alen Bećirević Krka I 8,6,4 3:0 33:18
2. tekma pic Luka Vranc Krka I 3,8,12 3:0 36:23
12.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 17. krog - SU I : Xiom Muta
4. tekma pic Uroš Slatinšek SU I -9,-11,-6 0:3 26:35
1. tekma pic Mitja Omerzel SU I -8,-8,7,7,-10 2:3 48:48
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Gorazd Selišek Ptuj 8,8,10 3:0 34:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -7,10,-8,-5 1:3 32:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Urbanc PPR -6,-5,-1 0:3 12:33
26.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 16. krog - Xiom Muta : Vesna
9. tekma pic Filip Kolle Vesna -1,8,6,-6,-7 2:3 36:47
5. tekma pic Taj Lavrič Vesna -7,-7,-6 0:3 20:33
1. tekma pic Bojan Pavič Vesna -5,-5,-10 0:3 20:34
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -2,-10,-8 0:3 20:34
Finalni del, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU 8,-8,6,5 3:1 41:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Zavasnik Sav 0-5,-9,5,3 3:2 47:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 3,12,8 3:0 36:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Peperko K-S 6,9,8 3:0 33:23
19.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 15. krog - Kema Puconci I : Xiom Muta
4. tekma pic Damjan Zelko Kema Puconci I 11,-5,-4,-7 1:3 29:44
12.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 14. krog - Xiom Muta : Savinja I
4. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I 8,-7,-2,-4 1:3 24:41
2. tekma pic Jaka Golavšek Savinja I -9,-6,-4 0:3 19:33
09.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 13. krog - Maribor : Xiom Muta
4. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -3,-9,-3 0:3 15:33
1. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 6,6,2 3:0 33:14
05.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 12. krog - Xiom Muta : Mengeš I
1. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I -6,-7,8,-6 1:3 30:41
29.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 11. krog - Kajuh-Slovan : Xiom Muta
4. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -8,8,-6,-9 1:3 34:41
1. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Kajuh-Slovan 9,-7,-5,-6 1:3 29:42
22.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 10. krog - Xiom Muta : Inter Diskont
5. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont -2,-5,-5 0:3 12:33
1. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont -3,-6,-6 0:3 15:33
11.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 9. krog - Krka I : Xiom Muta
6. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka I -2,-10,-8 0:3 20:34
2. tekma pic Neven Karkovič Krka I 7,-7,-8,-4 1:3 30:40
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Aljaž Goltnik Men -10,-6,-7 0:3 23:34
Top, 6. krog pic Luka Stražišar PPR 6,8,-7,-4,-8 2:3 41:47
Top, 5. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -10,8,5,9 3:1 43:34
Top, 4. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 5,10,14 3:0 39:29
Top, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav 8,-11,-3,7,-9 2:3 45:50
Top, 2. krog pic Luka Jokič Men -4,-7,-11 0:3 22:35
Top, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves -9,-8,6,8,-9 2:3 48:47
04.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 8. krog - Xiom Muta : SU I
5. tekma pic Mitja Omerzel SU I 3,-5,-7,7,9 3:2 45:41
1. tekma pic Jožko Omerzel SU I -5,9,-2,-3 1:3 21:42
27.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 7. krog - Vesna : Xiom Muta
6. tekma pic Filip Kolle Vesna -6,-8,-9 0:3 23:33
2. tekma pic Taj Lavrič Vesna -7,-5,-8 0:3 20:33
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -7,-3,10,-6 1:3 28:43
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koren Cir -10,5,8,8 3:1 43:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Šobar Men -9,4,-8,10,5 3:2 51:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Dimnik Ves 9,7,10 3:0 34:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Jakovac K-S 5,6,6 3:0 33:17
20.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 6. krog - Xiom Muta : Kema Puconci I
5. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Puconci I 10,-4,-6,-4 1:3 26:43
1. tekma pic Damjan Zelko Kema Puconci I -9,-8,-8 0:3 25:33
14.11.2021 2. OT za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 9,-9,-10,-11 1:3 41:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -5,7,9,-7,-9 2:3 43:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin -2,8,-6,-9 1:3 28:41
13.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja I : Xiom Muta
4. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -5,8,7,-9,-13 2:3 49:52
1. tekma pic Jaka Golavšek Savinja I -9,-5,-2 0:3 16:33
06.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 4. krog - Xiom Muta : Maribor
5. tekma pic Gregor Komac Maribor -7,-7,-5 0:3 19:33
30.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 3. krog - Mengeš I : Xiom Muta
4. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I -2,-2,-11 0:3 15:35
1. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I 9,10,-9,9 3:1 43:39
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -7,5,2,12 3:1 43:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Darijan Vizjak PPR -5,8,-7,6,-3 2:3 37:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -8,-4,-5 0:3 17:33
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič K-S -4,6,-6,-8 1:3 29:39
Finalni del, 2. krog pic Erazem Janc Ljub -7,7,10,7 3:1 41:35
Finalni del, 1. krog pic Tim Stajnko Ves -8,11,1,6 3:1 43:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Ušaj Vrt 5,9,14 3:0 38:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Tej Zupanec Sav 9,8,2 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Maks Lah K-S 9,4,9 3:0 33:22
16.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 2. krog - Xiom Muta : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -6,-6,-5 0:3 17:33
1. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -7,-10,-4 0:3 21:34
09.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 1. krog - Inter Diskont : Xiom Muta
1. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont -5,-2,-1 0:3 8:33
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Muta : Vesna I
4. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna I 7,-7,-9,-6 1:3 33:40
1. tekma pic Domen Grčar Vesna I 5,5,9 3:0 33:19
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja II : Muta
5. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja II 8,4,5 3:0 33:17
1. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II 8,-8,5,9 3:1 41:33
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Muta
3. tekma pic Leon Veronik Fužinar Inter Diskont -8,5,10,-10,12 3:2 55:50
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -7,-3,-8 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Dimnik Ves 6,7,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -3,-9,-3 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic David Kne B2 8,7,9 3:0 33:24
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr -5,-6,9,-8 1:3 30:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 4,7,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Pertovt Sav 7,9,9 3:0 33:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 5,6,5 3:0 33:16
01.05.2021 1. SNTL 2020/2021, 9. krog - Maribor : Xiom Muta
2. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -6,-9,-3 0:3 18:33
24.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 8. krog - Xiom Muta : Mengeš I
3. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I -10,-5,-3 0:3 18:34
17.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 7. krog - Xiom Muta : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -4,-6,-4 0:3 14:33
1. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan -8,8,-8,-10 1:3 37:42
14.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 6. krog - Krka I : Xiom Muta
6. tekma pic Tilen Novak Krka I -6,-10,-3 0:3 19:34
2. tekma pic Lorencio Lupulescu Krka I -6,-2,7,-5 1:3 24:40
03.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 5. krog - Xiom Muta : Inter Diskont
4. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont -1,-10,-8 0:3 19:34
2. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont -7,-4,-7 0:3 18:33
27.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 4. krog - SU I : Xiom Muta
4. tekma pic Domen Zupančič SU I 6,-11,-7,-6 1:3 35:41
1. tekma pic Jožko Omerzel SU I -8,-5,-5 0:3 18:33
24.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 3. krog - Xiom Muta : Kema Puconci I
3. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Puconci I -9,-4,-10 0:3 23:34
27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -7,9,8,11 3:1 42:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -1,-5,7,-6 1:3 23:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Trtnik Men -6,-7,-6 0:3 19:33
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Matic Čopar Sav -6,9,-8,-3,-12 1:4 40:56
Finalni del, četrtfinale pic Mark Gazvoda ŠD SU 8,1,3,4 4:0 44:16
Finalni del, osmina finala pic Andraž Zupančič ŠD SU 10,4,7 3:0 34:21
Finalni del, 2. krog pic Blaž Pandev Int 8,8,10 3:0 34:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Godnič Gor 4,7,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Šinkovec Sav 5,5,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Borut Kutin Ili 4,1,5 3:0 33:10
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Goltnik Men -9,-9,-8,-5 0:4 31:44
Finalni del, osmina finala pic Jan Krč B2 11,5,-6,8 3:1 41:35
Finalni del, 2. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -7,7,-8,7,10 3:2 49:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav 7,7,-8,-8,8 3:2 49:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 5,7,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 6,5,5 3:0 33:16
13.06.2020 1. SNTL 2019/2020, 9. krog - Inter Diskont : Xiom Muta
4. tekma pic Andrej Godec Inter Diskont -5,-8,-5 0:3 18:33
1. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont -4,-8,-7 0:3 19:33
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Miha Podobnik Log - 0:0 :
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int -4,-5,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Kristian Čerin K-S 13,7,7 3:0 37:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 11,10,5 3:0 36:26
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - SU : Muta
7. tekma pic Andraž Zupančič SU -9,5,610,11 3:1 645:637
5. tekma pic Mark Gazvoda SU 5,10,-5,5 3:1 39:31
3. tekma pic Maj Murn SU 5,-7,5,8 3:1 40:29
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Savinja I : Muta
7. tekma pic Matic Čopar Savinja I 9,-9,-9,8,-8 2:3 48:50
5. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I 00,0 3:0 33:0
3. tekma pic Domen Hohnjec Savinja I -8,-11,6,-12 1:3 42:44
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Krka : Muta
7. tekma pic Benjamin Bećirević Krka 4,4,5 3:0 33:13
5. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 5,9,-5,4 3:1 38:29
3. tekma pic Matic Vertuš Krka 4,7,6 3:0 33:17
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Muta : Vesna
4. tekma pic Zal Šesek Vesna 4,9,3 3:0 33:16
2. tekma pic Bor Klešnik Vesna 9,10,-2,3 3:1 36:33
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Logatec : Muta
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -6,-8,-10 0:3 24:34
5. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 4,3,3 3:0 33:10
3. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 7,8,4 3:0 33:19
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Muta : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 3,8,6 3:0 33:17
2. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 2,9,6 3:0 33:17
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Maribor : Muta
5. tekma pic Jaka Kumar Maribor 6,3,3 3:0 33:12
3. tekma pic Rok Osmanaj Maribor 3,4,0 3:0 33:7
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Muta : Sobota
4. tekma pic Timi Gider Sobota 8,8,-9,3 3:1 42:30
2. tekma pic Aljoša Grčar Sobota 4,4,2 3:0 33:10
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - SU : Muta
7. tekma pic Andraž Zupančič SU 3,4,1 3:0 33:8
5. tekma pic Maj Murn SU 10,4,6 3:0 34:20
3. tekma pic Mark Gazvoda SU -6,7,4,5 3:1 39:27
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Domen Hohnjec Sav 9,-8,-9,7,-5 2:3 44:49
Top, 6. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -9,7,-13,10,7 3:2 56:50
Top, 5. krog pic David Grad Men 8,5,8 3:0 33:21
Top, 4. krog pic Miha Podobnik Log -7,9,-3,-8 1:3 29:42
Top, 3. krog pic Aleks Ušaj Vrt 7,11,-10,9 3:1 45:39
Top, 2. krog pic Matic Čopar Sav 6,-9,8,9 3:1 42:34
Top, 1. krog pic Jure Kraker Muta 6,4,9 3:0 33:19
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Jan Krč B2 -5,-6,-10 0:3 21:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič K-S -10,9,-8,10,-8 2:3 49:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Timi Gider Sob 2,5,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 8,-10,3,4 3:1 43:27
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic David Grad Men -9,8,-7,5,-8 2:3 46:46
Finalni del, osmina finala pic Andraž Maček Men -8,2,-7,6,6 3:2 48:36
Finalni del, 2. krog pic Jure Čampa PPR 4,3,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Benjamin Bećirević Krka 10,7,4 3:0 34:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Jošt Jevšnikar Int 10,8,9 3:0 34:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 9,3,6 3:0 33:18
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -11,5,-6,10,-8 2:3 48:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Omahen Ves 7,11,9 3:0 35:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 6,5,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,-7,5,-9 1:3 34:38
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav -7,-8,-11 0:3 26:35
Finalni del, četrtfinale pic David Grad Men 8,9,5 3:0 33:22
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokič Men 3,7,9 3:0 33:19
Finalni del, 2. krog pic Timotej Jerina Men -10,9,6,4 3:1 43:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav -6,7,5,4 3:1 39:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Feliks Janje K-S 7,7,-6,5 3:1 39:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Klemen Pintar PPR 1,4,3 3:0 33:8
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Aleks Ušaj Vrt -4,-7,-12 0:3 23:36
Top, 6. krog pic Bine Rakušček Log 9,8,-7,10 3:1 41:38
Top, 5. krog pic Matic Čopar Sav 6,-6,5,9 3:1 39:31
Top, 4. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -9,-8,3,12,7 3:2 53:44
Top, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav 8,-9,10,7 3:1 43:36
Top, 2. krog pic Peter Zlodej Ves 9,9,10 3:0 34:28
Top, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr -9,-9,11,-12 1:3 43:47
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men -4,-7,-10 0:3 21:34
Finalni del, 2. krog pic Domen Grčar Ves -9,8,3,-10,7 3:2 52:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Smole Justin Log 4,-10,10,-9,4 3:2 53:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Vertuš Krka -6,5,5,6 3:1 39:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Godnič Gor 1,3,9 3:0 33:13
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men 10,-8,-3,-5 1:3 28:43
Finalni del, 1. krog pic Miha Omahen Ves 7,5,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub 9,12,9 3:0 36:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR -8,4,2,2 3:1 41:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Maks Radelj K-S 6,3,4 3:0 33:13
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Logatec : Muta
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -7,-10,-6 0:3 23:34
5. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 5,9,7 3:0 33:21
3. tekma pic Bine Rakušček Logatec -7,-6,2,-6 1:3 30:35
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 3. krog - Letrika : Muta
7. tekma pic Aleks Ušaj Letrika 9,-4,9,-5,8 3:2 42:48
5. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 4,8,9 3:0 33:21
3. tekma pic Schon Leban Weitzer Letrika 6,1,9 3:0 33:16
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Mengeš I : Muta
4. tekma pic David Grad Mengeš I 11,10,3 3:0 36:24
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -9,-8,-11 0:3 28:35
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Muta : Arrigoni
7. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -7,-9,-7 0:3 23:33
4. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 8,11,-9,-10,-2 2:3 45:53
2. tekma pic Alain Zboržil Arrigoni 5,-9,6,9 3:1 42:31
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Vesna I : Muta
7. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna I 5,6,9 3:0 33:20
5. tekma pic Peter Zlodej Vesna I 7,7,9 3:0 33:23
3. tekma pic Domen Grčar Vesna I -7,9,3,6 3:1 40:29
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Maribor : Muta
5. tekma pic Luka Jure Kislinger Maribor 3,3,7 3:0 33:13
3. tekma pic Aljaž Janžekovič Maribor 2,1,5 3:0 33:8
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Muta : Sobota
4. tekma pic Rok Kapun Sobota 8,5,-9,3 3:1 42:27
2. tekma pic Timi Gider Sobota 3,5,5 3:0 33:13
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Muta
4. tekma pic Aljaž Bobek Fužinar Inter Diskont 7,9,5 3:0 33:21
1. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 5,8,7 3:0 33:20
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Kema : Muta
4. tekma pic Jan Lipič Kema -6,-7,-6 0:3 19:33
1. tekma pic Nino Šegula Kema 6,-1,-9,-5 1:3 26:39
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Peter Zlodej Ves 7,4,9 3:0 33:20
Top, 6. krog pic Bine Rakušček Log 4,13,1 3:0 37:18
Top, 5. krog pic Aljaž Bobek Int 9,5,4 3:0 33:18
Top, 4. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 4,-9,9,-4,-10 2:3 45:47
Top, 3. krog pic Matic Čopar Sav -11,7,-3,-6 1:3 31:42
Top, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr -7,-8,5,8,7 3:2 48:42
Top, 1. krog pic David Grad Men -1,-3,-8 0:3 12:33
06.11.2018 Pokal RS 2018/2019, 1. krog - Kema II : Muta
2. tekma pic Rok Smodiš Kema II -7,-6,11,8,8 3:2 48:49
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -8,-12,-1 0:3 21:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Koglot Gor -9,8,4,2 3:1 42:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav 12,-7,-6,-12 1:3 39:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Stražišar ŠD SU 3,4,6 3:0 33:13
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -4,-9,8,-9 1:3 33:41
Finalni del, 1. krog pic Adam Rakun Men 4,2,13 3:0 37:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Omahen Ves 7,-7,8,-8,8 3:2 48:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Tarik Šaćirović Gor 6,12,-7,3 3:1 43:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Ivančič Arr 4,-6,10,11 3:1 42:36
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Ušaj Vrt -2,-4,-5 0:3 11:33
Finalni del, osmina finala pic Andraž Zupančič ŠD SU 5,-9,7,6 3:1 42:29
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel ŠD SU -4,-7,-6 0:3 17:33
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Uroš Žavbi Arr -6,-8,-7 0:3 21:33
Top, 6. krog pic Dominik Janc PPR 13,-8,-10,-12 1:3 45:50
Top, 5. krog pic Jan Stepančič Gor 8,-9,9,-6,9 3:2 48:48
Top, 4. krog pic Bine Rakušček Log -4,-10,5,9,3 3:2 47:40
Top, 3. krog pic Miha Rajterič K-S -7,8,8,-13,9 3:2 53:51
Top, 2. krog pic Matic Čopar Sav 5,8,6 3:0 33:19
Top, 1. krog pic David Grad Men -7,-12,8,-9 1:3 39:44
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Matic Čopar Sav 5,7,12 3:0 36:24
Top, 6. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 7,12,7 3:0 36:26
Top, 5. krog pic David Grad Men 9,9,-12,9 3:1 45:41
Top, 4. krog pic Aleks Ušaj Vrt -9,-5,-10 0:3 24:34
Top, 3. krog pic Aljaž Bobek Int -7,-10,-8 0:3 25:34
Top, 2. krog pic Miha Podobnik Log 11,-6,-7,-2 1:3 28:44
Top, 1. krog pic Jure Kraker Muta -9,-8,8,-5 1:3 33:41
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Miha Podobnik Log -7,-2,-13 0:3 22:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S 8,-5,5,-10,3 3:2 48:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Šantavec Sob -7,-9,9,6,6 3:2 49:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Sedej Gor 6,6,4 3:0 33:16
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav -7,6,-8,3,-9 2:3 46:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Vitulić Log 9,-10,7,3 3:1 43:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Dorjan Stojanov Škl 3,2,1 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Alain Zboržil Arr -8,4,5,10 3:1 42:30
24.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 10. krog - Muta : Inter Diskont II
4. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -4,-8,6,-7 1:3 30:39
2. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -5,-10,-10 0:3 25:35
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic David Grad Men -9,-8,-7 0:3 24:33
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokič Men -14,2,-6,6,5 3:2 53:40
Finalni del, 1. krog pic Tine Ivančič Arr 7,8,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Zal Šesek Ves 4,1,10 3:0 34:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaš Petrovčič Log 5,4,0 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Škofljanc Krka 0,5,2 3:0 33:7
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Muta : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -3,-5,-5 0:3 13:33
2. tekma pic Aljaž Bobek Fužinar Inter Diskont 7,-8,5,-6,-5 2:3 41:45
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 3. krog - Kema : Muta
8. tekma pic Jure Smodiš Kema -4,-6,-6 0:3 16:33
4. tekma pic Nino Šegula Kema -9,-9,9,-8 1:3 37:42
1. tekma pic Jan Lipič Kema -5,6,5,-7,-5 2:3 39:44
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Muta : Logatec
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec -5,8,-8,12,-6 2:3 44:53
1. tekma pic Bine Rakušček Logatec 10,8,-6,-9,9 3:2 49:49
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Muta : Mengeš I
6. tekma pic David Grad Mengeš I 10,7,-6,-10,-2 2:3 41:51
3. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -6,-3,7,-5 1:3 25:40
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Rakek : Muta
5. tekma pic Dominik Janc Rakek 4,-9,7,-10,7 3:2 52:41
3. tekma pic Tine Krpan Rakek 6,5,4 3:0 33:15
03.02.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Ilirija : Muta
5. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija -7,-2,-10 0:3 19:34
3. tekma pic Robert Kukovica Ilirija -9,-7,-7 0:3 23:33
03.02.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Melamin : Muta
4. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -5,-3,-7 0:3 15:33
1. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -8,-9,-5 0:3 22:33
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Bobek Int -8,-5,-9 0:3 22:33
Finalni del, osmina finala pic Mark Gazvoda ŠD SU -7,7,-7,8,9 3:2 47:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -10,8,7,-4,3 3:2 47:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Gal Bezjak Mb - ZM 6,7,2 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 5,5,9 3:0 33:19
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Maribor : Muta
1. tekma pic Tadej Gungl Maribor -7,-7,8,9,9 3:2 47:48
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Savinja : Muta
8. tekma pic Matic Čopar Savinja 5,-7,12,9 3:1 43:37
4. tekma pic Dejan Jovanović Savinja -5,-6,-13 0:3 24:37
1. tekma pic Aljaž Pančur Savinja -7,8,-7,3,9 3:2 47:42
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Kema : Muta
4. tekma pic Jure Smodiš Kema -5,-6,-12 0:3 23:36
1. tekma pic Nino Šegula Kema -7,-6,-8 0:3 21:33
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Miha Rajterič K-S 1,-8,9,9 3:1 41:30
Top, 6. krog pic Aljaž Bobek Int 9,-10,-7,-8 1:3 36:43
Top, 5. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -8,10,-8,-15 1:3 43:49
Top, 4. krog pic Dominik Janc PPR 9,5,8 3:0 33:22
Top, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr 7,-8,-2,8,8 3:2 43:45
Top, 2. krog pic Matic Čopar Sav -7,10,-9,-5 1:3 33:43
Top, 1. krog pic Alin Lesnik Muta -5,9,-8,11,12 3:2 51:54
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Bobek Int -9,-8,8,9,-10 2:3 49:51
Finalni del, osmina finala pic Andraž Zupančič ŠD SU -8,8,10,-11,6 3:2 53:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Zlodej Ves 4,8,11 3:0 35:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Schon Leban Weitzer Vrt -6,2,2,2 3:1 39:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 10,4,4 3:0 34:18
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Godec Int -4,-6,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -5,-4,7,8,-8 2:3 39:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Alain Zboržil Arr 4,9,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Pangos Gor 4,7,11 3:0 35:22
18.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Logatec : Muta
6. tekma pic Darko Malić Logatec -3,-6,-2 0:3 11:33
2. tekma pic Lovro Jemec Logatec -5,-4,-2 0:3 11:33
18.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Rakek : Muta
6. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -4,-5,-6 0:3 15:33
2. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -3,-4,-4 0:3 11:33
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Mengeš III : Muta
6. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš III -6,-7,-3 0:3 16:33
2. tekma pic Matej Prezelj Mengeš III -3,-3,-6 0:3 12:33
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Tim Mori Muta -1,-2,-4 0:3 7:33
Finalni del, 1. krog pic Bine Rakušček Log 8,6,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr -5,-2,-11 0:3 18:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 2,10,4 3:0 34:16
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men -1,-16,9,13,-4 2:3 47:62
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic David Grad Men -8,4,-7,-6 1:3 32:37
Top, 6. krog pic Peter Zlodej Ves -5,-5,-4 0:3 14:33
Top, 5. krog pic Aleks Ušaj Vrt -8,-5,-3 0:3 16:33
Top, 4. krog pic Aljaž Fortuna Ves -6,-6,13,-6 1:3 33:46
Top, 3. krog pic Emanuel Kocjančič Arr -3,10,7,13 3:1 41:41
Top, 2. krog pic Matic Čopar Sav -4,-6,8,-6 1:3 27:41
Top, 1. krog pic Bine Rakušček Log -7,-13,-7 0:3 27:37
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Smrdel Ptuj -9,8,-7,8,-7 2:3 45:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves -5,-5,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S -7,9,-9,9,-7 2:3 45:51
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jokič Men -2,-8,-7 0:3 17:33
Finalni del, 1. krog pic Tim Stajnko Ves 3,3,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Golob Krka 5,8,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokič Men -6,10,9,5 3:1 40:35
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Vesna : Muta
6. tekma pic Taj Lavrič Vesna -6,-10,-2 0:3 18:34
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Rakek : Muta
7. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -7,-4,-2 0:3 13:33
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Muta
2. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -7,-5,-3 0:3 15:33
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Kema : Muta
2. tekma pic Luka Norčič Kema -1,-7,-7 0:3 15:33
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 7,-6,3,-9,-12 2:3 49:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -3,-4,-6 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Ivančič Arr 7,3,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Šuligoj Gor 5,9,8 3:0 33:22
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Maribor : Muta
4. tekma pic Leon Pinter Maribor -7,-12,-6 0:3 25:36
1. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 6,-9,-9,-7 1:3 36:39
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - B2 : Muta
6. tekma pic David Kne B2 -8,8,-16,9,-7 2:3 53:57
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Jan Lipič Kema - Murexin -6,-2,9,-6 1:3 25:42
Finalni del, 1. krog pic Lan Koglot Gor 10,5,5 3:0 34:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Tai Uzar Kri 7,11,7 3:0 35:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Benjamin Lakošeljac Arr 6,4,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Rijavec Vrh 5,-11,6,3 3:1 44:27
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Krvina Log -11,-5,9,-6 1:3 33:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel Krka -4,-2,-8 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -5,-9,-9 0:3 23:33
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Nej Košmrlj B2 -6,-6,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Likar Gor -10,-2,-1 0:3 13:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -3,-5,10,-1 1:3 21:43
04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Gašper Dimnik Mb - ZM -8,9,11,9 3:1 43:40
Top, 6. krog pic Aljaž Bobek Int -3,-10,-11 0:3 24:36
Top, 5. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -5,-5,-2 0:3 12:33
Top, 4. krog pic Jaka Golob Krka 5,9,12 3:0 36:26
Top, 3. krog pic David Grad Men -8,-7,-6 0:3 21:33
Top, 2. krog pic Emanuel Kocjančič Arr -5,8,-6,2,-6 2:3 39:43
Top, 1. krog pic Žiga Škerbec Ves -3,-6,-8 0:3 17:33
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -4,-9,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -1,-5,-1 0:3 7:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Smrdel Mb - ZM 9,-3,7,-11,5 3:2 47:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Janc Trb 10,-4,7,6 3:1 38:34
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Stepančič Gor 10,-10,-6,-4 1:3 32:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Cvetič Ptuj -6,-8,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Tem -2,-3,-3 0:3 8:33
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, polfinale pic Jure Smodiš Kema - Murexin -5,-2,-3 0:3 10:33
Mali finale, četrtfinale pic Emanuel Kocjančič Arr 11,-8,7,9 3:1 43:38
Mali finale, osmina finala pic Lan Koglot Gor -5,3,6,-11,7 3:2 49:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Sedej Gor 1,-7,-8,4,7 3:2 48:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -7,10,-9,-8 1:3 36:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Zlodej Ves -3,8,-6,6,-6 2:3 37:47
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, četrtfinale pic Domen Grčar Ves -9,-8,-6 0:3 23:33
Mali finale, osmina finala pic Alin Lesnik Rad 2,10,-2,10 3:1 37:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Omahen Ves -8,8,6,4 3:1 41:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Vitamvas K-S -4,-7,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -7,-6,-3 0:3 16:33
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Uranič Men -4,-3,-4 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM -3,-4,-3 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int -5,-2,-3 0:3 10:33
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Likar Gor -2,-1,10,-4 1:3 19:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin -7,-4,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka -4,-1,-2 0:3 7:33
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pangos Gor -9,-7,10,-8 1:3 36:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Veronik Rad -4,-6,-2 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka -4,-3,-6 0:3 13:33
Skupaj: 49,33 % 296:304 1072:1135 20327:20719
Preskoči na orodno vrstico