NTZS

Nino Šegula
pic
Podatki o igralcu
Id 2832
Št. tekmovalne izkaznice 026/13/14
Starost 19 let (letnik 2004)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
člani do 21 let 10.03.2024 10 11 1700 1300
člani 24.03.2024 34 23 580 580
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Jurij Aguiar Zdovc 1:0 3:1
pic Benjamin Ahac 1:0 3:0
pic Maks Bagari 1:0 3:0
pic Klemen Belehar 1:0 3:1
pic Aljaž Bobek 6:0 18:6
pic Robert Boldin 0:6 2:18
pic Anej Bradač Vranc 3:0 9:1
pic Luka Breznik 0:1 0:3
pic Vid Brezovnik 1:0 3:0
pic Bor Brodnjak 2:1 7:4
pic Lenart Antonij Brus 1:0 3:0
pic Luka Čačić Blažek 1:0 3:0
pic Sandi Cejan 1:0 3:2
pic Marko Čenčič 0:1 0:3
pic Luka Čiča 1:0 3:0
pic Matic Čopar 15:10 55:46
pic Matevž Črepnjak 0:1 1:4
pic Vladislav Danilov 1:0 3:0
pic Lan Demšar 1:0 3:0
pic Jaša Dežman 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 1:0 3:0
pic Darko Drčić 3:0 9:2
pic Miodrag Drljača 1:0 3:0
pic Gašper Ekart 1:0 3:1
pic Nejc Erjavec 0:1 2:3
pic Mitja Erzetič 1:0 3:0
pic Miha Fatur 7:0 21:6
pic Timotej Fink 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 7:2 24:12
pic Ivo Frank 1:0 3:0
pic Simon Frank 5:3 18:13
pic Nejc Funtek 1:0 3:0
pic Ruben Furlan 1:0 3:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 2:0 6:0
pic Mark Gazvoda 3:0 9:1
pic Timi Gider 2:0 6:0
pic Aljaž Godec 0:6 1:18
pic Jaka Golavšek 0:3 1:9
pic Jaka Golob 1:1 3:5
pic Aljaž Goltnik 1:17 17:51
pic Matija Gorup 2:0 6:0
pic David Grad 8:0 24:4
pic Rok Grad 0:2 0:6
pic Domen Grčar 1:0 3:1
pic Jure Gruden 1:0 3:0
pic Anej Guštin 1:0 3:0
pic Nejc Gutnik 1:1 5:3
pic Tian Hajšek 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 7:5 27:20
pic Miha Homan 1:0 3:0
pic Jan Hovnik Šipek 0:2 1:6
pic Gašper Hrovat 3:0 9:0
pic Lan Huzjak 0:1 0:3
pic Tine Ivančič 1:0 3:0
pic Darko Jamšek 0:2 1:6
pic Miha Jamšek 2:0 6:3
pic Dominik Janc 2:0 6:0
pic Erazem Janc 3:0 9:0
pic Feliks Janje 1:0 3:0
pic Aljaž Janžekovič 1:0 3:0
pic Klemen Jazbič 0:1 0:3
pic Janez Jedlovčnik 0:1 2:3
pic Timotej Jerina 5:0 16:4
pic Đorđe Jerković 1:0 3:0
pic Jan Jevšnik 0:1 1:3
pic Dejan Jokič 0:10 5:30
pic Luka Jokič 3:4 13:14
pic Dejan Jovanović 22:2 70:22
pic Jaka Kanc 1:0 3:2
pic Rok Kapun 4:0 12:3
pic Bor Klešnik 1:0 3:0
pic Miha Kljajič 2:0 6:3
pic Roj Klopčič 2:0 6:0
pic David Kne 1:0 3:0
pic Primož Koban 2:0 6:1
pic Vid Kočar 1:0 3:0
pic Mihael Kocjančič 2:15 20:47
pic Gregor Kocuvan 2:2 9:8
pic Lan Koglot 2:0 6:0
pic Filip Kolle 4:6 18:24
pic Maj Končar 1:0 3:0
pic Nejc Konjiček 1:0 3:0
pic Aleks Koren 4:1 13:6
pic Jure Kraker 3:0 9:0
pic Luka Kramarič 1:0 3:0
pic Boštjan Kraser 5:8 25:32
pic Jan Krč 4:1 14:4
pic Jan Kromar 1:0 3:0
pic Tine Krpan 2:0 6:0
pic Luka Krušič 5:2 18:8
pic Lan Krvina 1:0 3:0
pic Brin Kunstelj 2:0 6:3
pic Maks Lah 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 15:1 46:12
pic Uroš Latinovič 1:0 3:2
pic Taj Lavrič 0:7 8:21
pic Maks Lađić 2:0 6:0
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 5:0 15:2
pic Luka Likar 1:1 4:5
pic Rok Likar 0:3 0:9
pic Jan Lipič 4:3 18:11
pic Kristian Ludvik 3:0 9:5
pic Mitja Lukner 2:0 6:4
pic Bojan Maselj 1:0 3:1
pic Aleks Mastikosa 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 1:1 3:3
pic Tim Mori 0:3 1:9
pic Uroš Mrak 0:1 0:3
pic Zak Murko Koblar 1:0 3:0
pic Maj Murn 2:0 6:0
pic Filip Mušić 2:0 6:1
pic Andraž Novak 0:3 1:9
pic Nejc Novak Zakeršnik 2:3 7:10
pic Igor Novel 2:0 6:0
pic Matija Novel 2:5 8:19
pic Žan Okorn 1:0 3:0
pic Miha Omahen 2:0 6:1
pic Jožko Omerzel 0:1 0:3
pic Mitja Omerzel 0:11 4:33
pic David Orešnik 1:2 7:6
pic Janko Öri 0:1 2:3
pic Timon Oštir Mičič 3:0 9:1
pic Tibor Ožanič 1:1 5:4
pic Oleksandr Palchikovskiy 2:0 6:3
pic Aljaž Pančur 1:0 3:1
pic Mihajlo Pauković 1:0 3:1
pic Erik Paulin 0:7 3:21
pic Tomaž Pelcar 0:2 1:7
pic Brin Peperko 1:0 3:0
pic Tomaž Pertovt 2:0 6:0
pic Matej Petar 2:0 6:3
pic Tjaš Petrovčič 6:0 18:2
pic Denis Pintar 0:2 2:6
pic Jure Pintar 1:0 3:0
pic Leon Pinter 1:0 3:0
pic Luka Podobnik 0:1 0:3
pic Miha Podobnik 3:18 18:60
pic Janez Popelar 0:1 0:3
pic Blaž Prevodnik 1:0 3:0
pic Luka Pšenič 1:0 3:0
pic Tomi Pugliese Štuva 1:0 3:0
pic Tai Puhan 1:0 3:0
pic Miha Rajterič 1:0 3:0
pic Adam Rakun 8:0 24:4
pic Bine Rakušček 3:0 9:2
pic Nace Ravnikar 1:0 3:0
pic Bojan Ropoša 0:1 0:3
pic Oskar Rosc 3:4 11:15
pic Patrik Rosc 0:4 2:12
pic Peter Rozman 1:0 3:1
pic Tarik Šaćirović 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 4:0 12:2
pic Nel Savšek Pintarič 1:0 3:0
pic Jaka Sedej 1:0 3:0
pic Marsel Šegula 3:1 11:5
pic Gorazd Selišek 4:0 12:0
pic Vid Semprimožnik 1:0 3:0
pic Zal Šesek 3:0 9:0
pic Lan Sicherl 1:0 3:0
pic Žiga Škerbec 1:0 3:0
pic Uroš Slatinšek 0:1 0:3
pic Matic Slodej 1:3 5:11
pic Aljaž Šmaljcelj 1:4 4:12
pic Jure Smodiš 8:8 33:33
pic Rok Smodiš 0:1 0:3
pic Tine Smole Justin 1:0 3:0
pic Jan Šobar 3:0 9:2
pic Rok Špendov 1:0 3:0
pic Mark Šporar 1:0 3:0
pic Gašper Srebočan Čebela 4:0 13:4
pic Tim Stajnko 2:0 6:0
pic Janko Stankić 2:0 6:0
pic Emil Steiner 0:1 1:3
pic Aleks Stepančič 0:1 0:3
pic Jan Stepančič 3:2 12:10
pic Sergej Stiković 2:0 6:0
pic Domen Stražišar 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 6:7 30:24
pic Žan Šuligoj 3:0 9:1
pic Aljaž Sušnik 2:0 6:0
pic Nejc Titan 1:0 3:0
pic Maks Tomšič 1:0 3:0
pic Drago Torkar 2:0 6:2
pic Rok Trtnik 1:3 5:10
pic Mirza Tvrtković 2:2 8:9
pic Žiga Urbanc 5:7 21:23
pic Jože Urh 1:0 3:1
pic Aleks Ušaj 5:1 17:7
pic Dominik Vehar 1:0 3:0
pic Nik Velikonja 0:1 1:3
pic Matic Vernik 1:0 3:0
pic Leon Veronik 0:5 5:15
pic Matic Vertuš 1:0 3:1
pic Patrik Videc 1:3 5:9
pic Gregor Vidmar 3:2 10:6
pic Peter Vitamvas 1:2 3:6
pic Ivo Vitez 5:0 15:1
pic Darijan Vizjak 0:1 1:3
pic Blaž Vodlan 3:1 10:5
pic Damijan Vodušek 0:1 0:3
pic Tadej Vodušek 0:4 3:12
pic Brin Vovk Petrovski 0:11 7:34
pic Gregor Vukovič 1:0 3:1
pic Gregor Zafoštnik 0:2 0:6
pic Tim Zajec 2:0 6:1
pic Nejc Zavasnik 6:0 19:4
pic Uroš Žavbi 11:0 33:9
pic Mitja Zavec 1:3 9:11
pic Jaka Zelko 1:0 3:1
pic Žiga Kristijan Žigon 0:7 1:21
pic Gašper Žirovnik Remenih 1:0 3:0
pic Jure Zlodej 1:0 3:0
pic Peter Zlodej 4:0 12:3
pic Anže Zrimšek Žiger 2:0 6:2
pic Andraž Zupančič 4:0 12:2
pic Domen Zupančič 0:5 3:15
pic Tej Zupanec 1:0 3:1
Skupaj: 426:297 1509:1149
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Ptuj člani do 21 let
2022/2023 NTK Kema - Murexin Puconci mladinci
2021/2022 NTK Kema - Murexin Puconci mladinci
2020/2021 NTK Kema - Murexin Puconci mladinci
2019/2020 NTK Kema - Murexin Puconci mladinci
2018/2019 NTK Kema - Murexin Puconci kadeti
2017/2018 NTK Kema - Murexin Puconci kadeti
2016/2017 NTK Ptuj mlajši kadeti
2015/2016 NTK Ptuj mlajši kadeti
2014/2015 NTK Ptuj mlajši kadeti
2013/2014 NTK Ptuj mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 14. 10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21), Ljubljana
15. 17.12.2023 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
21. - 38. 19.11.2023 2. OT za članice in člane, Puconci
5. - 8. 29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
17. - 31. 15.10.2023 1. OT za članice in člane, Murska Sobota
2. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
13. 14.05.2023 2. TOP članic in članov, Ravne na Koroškem
9. - 16. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
3. - 4. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
41. - 74. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 26.02.2023 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
5. - 8. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
5. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
13. 11.12.2022 1. TOP za članice in člane, Muta
3. - 4. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
9. - 16. 20.11.2022 2. OT za članice in člane, Puconci
3. - 4. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
5. - 8. 09.10.2022 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
3. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
11. 08.05.2022 2. TOP članic in članov, Muta
5. - 8. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
22. 18.12.2021 1. TOP za članice in člane, Murska Sobota
5. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
5. - 8. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
17. - 32. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
5. - 8. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
19. - 35. 27.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
41. - 76. 29.02.2020 - 01.03.2020 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
17. 30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
17. - 29. 27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
17. - 30. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
7. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 30. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
25. - 45. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
9. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
35. - 65. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
9. - 16. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
27. - 54. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
11. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 28. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
9. - 16. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
25. - 44. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
17. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
17. - 32. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 32. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
4. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
27. - 49. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
5. - 8. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
3. - 4. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 28. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 28. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
14. 04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
31. - 58. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
16. 12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 22. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
21. - 36. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
9. - 16. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
29. - 53. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 80 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
1. 07.05.2023 pic Jure Smodiš M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
3. - 4. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Kim Kastelic X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
3. - 4. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Miha Podobnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Gorazd Selišek M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Kim Kastelic X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 24.04.2022 pic Mihael Kocjančič M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
2. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Kim Kastelic X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
2. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Miha Podobnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Luka Norčič M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Kim Kastelic X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 25. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Nika Pandev X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Aljaž Fortuna M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 23.05.2021 pic Marsel Šegula M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Nika Pandev X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Aljaž Fortuna M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 27.09.2020 - 27.09.2020 pic Aljaž Fortuna M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
5. - 8. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Ana Kovačec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Aljaž Fortuna M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 29.02.2020 - 01.03.2020 pic Marsel Šegula M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 29.02.2020 - 01.03.2020 pic Blažka Harkai X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
2. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Mihael Kocjančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Živa Dogar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
33. - 44. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Kiara Šegula X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Mihael Kocjančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Kiara Šegula X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
5. - 8. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Leon Veronik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Kiara Šegula X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Jure Smodiš M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
2. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Mihael Kocjančič M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
9. - 16. 16.04.2016 pic Jan Stepančič M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 28. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Gašper Cvetič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 32. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Kiara Šegula X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Gašper Križanec M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 33 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 2. SNTL 2023/2024, 10. krog - Cirkovce I : Ptuj
5. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -5,-6,-10 0:3 21:34
2. tekma pic Primož Koban Cirkovce I 5,9,14 3:0 38:28
1. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I 6,-8,-9,6,-8 2:3 47:45
30.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 9. krog - Ptuj : Ilirija
7. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 9,11,8 3:0 35:28
4. tekma pic Robert Boldin Ilirija 6,-7,-1,-4 1:3 23:39
1. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 5,7,3 3:0 33:15
30.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 9. krog - Ptuj : Vesna
7. tekma pic Zal Šesek Vesna 9,4,8 3:0 33:21
4. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Vesna -5,6,-5,8,9 3:2 43:45
1. tekma pic Bor Klešnik Vesna 4,3,5 3:0 33:12
10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jovanović Sav 5,-7,-9,-11,-10 1:4 48:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav 5,10,4 3:0 34:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Mušić K-S 5,8,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koren Cir -4,-7,9,-5 1:3 27:42
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Kema Murexin II : Ptuj
9. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II -6,-12,5,9,-6 2:3 46:50
5. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 5,-7,8,-9,-8 2:3 46:46
2. tekma pic Jaka Zelko Kema Murexin II 5,8,-6,4 3:1 39:28
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -8,-3,-11 0:3 22:35
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Xiom Muta : Ptuj
5. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 8,9,7 3:0 33:24
2. tekma pic Alin Lesnik Xiom Muta 1,4,3 3:0 33:8
1. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 7,2,4 3:0 33:13
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Ptuj : Arrigoni I
9. tekma pic Matija Novel Arrigoni I 3,-5,-7,4,9 3:2 45:38
7. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I -4,9,5,6 3:1 37:31
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -5,7,-10,-8 1:3 34:41
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -9,-9,6,-9 1:3 38:39
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Ptuj : Rakek
7. tekma pic Blaž Vodlan Rakek 6,-8,-9,9,7 3:2 50:44
4. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 1,3,9 3:0 33:13
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -9,12,7,9 3:1 45:39
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja III : Ptuj
9. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -9,11,9,6 3:1 44:37
5. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III -4,-5,-9 0:3 18:33
2. tekma pic Miha Fatur Savinja III 11,-7,7,14 3:1 47:43
1. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III -7,-8,8,-7 1:3 33:41
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja KPM II : Ptuj
9. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II -8,-5,-7 0:3 20:33
5. tekma pic Matic Čopar Savinja KPM II 5,-6,6,-5,-9 2:3 42:44
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja KPM II 7,6,9 3:0 33:22
1. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II -8,9,-5,-6 1:3 30:42
17.12.2023 1. TOP za članice in člane 2023/2024
Top, 7. krog pic Dejan Jovanović Sav 3,5,12 3:0 36:20
Top, 6. krog pic Aljaž Goltnik Men -8,-7,4,9,-9 2:3 46:46
Top, 5. krog pic Andraž Novak K-S 6,-11,-7,-4 1:3 33:41
Top, 4. krog pic Darko Jamšek Int -7,-10,8,-4 1:3 32:42
Top, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -5,-7,8,-6 1:3 29:41
Top, 2. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -3,-7,-9 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Boštjan Kraser Muta -3,-9,6,-10 1:3 33:40
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Ptuj : Cirkovce I
9. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I 7,9,-8,5 3:1 41:32
7. tekma pic Primož Koban Cirkovce I 6,12,-8,6 3:1 44:35
4. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -4,-3,-4 0:3 11:33
1. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -9,9,12,-4,8 3:2 49:51
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Ilirija : Ptuj
9. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 1,3,7 3:0 33:11
5. tekma pic Robert Boldin Ilirija -9,-4,-10 0:3 23:34
2. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 5,6,5 3:0 33:16
1. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 10,5,7 3:0 34:22
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vesna : Ptuj
5. tekma pic Filip Kolle Vesna 9,-10,3,-9,-9 2:3 50:46
2. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Vesna 9,-5,8,7 3:1 38:35
1. tekma pic Dominik Vehar Vesna 6,4,5 3:0 33:15
19.11.2023 2. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Erik Paulin Arr -9,3,-9,-5 1:3 34:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Matej Petar Muta 10,-5,5,-10,7 3:2 49:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -3,-10,-6 0:3 19:34
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Ptuj : Kema Murexin II
7. tekma pic Tai Puhan Kema Murexin II 7,4,3 3:0 33:14
4. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -7,-11,6,-11 1:3 40:43
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -9,-9,9,9,10 3:2 52:50
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Ptuj : Xiom Muta
7. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 8,8,8 3:0 33:24
4. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 6,8,-8,10 3:1 42:35
1. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -7,8,-4,-4 1:3 26:41
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Jure Smodiš Kema - Murexin 8,8,-3,-7,-5,-12 2:4 49:63
Finalni del, osmina finala pic Timotej Jerina Men 7,10,1,7 4:0 45:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 9,2,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Lenart Antonij Brus K-S 1,5,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 9,-5,10,-4,-4 2:3 36:52
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Arrigoni I : Ptuj
9. tekma pic Matija Novel Arrigoni I -8,9,-9,7,11 3:2 52:49
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -5,-2,9,-1 1:3 19:42
2. tekma pic Simon Frank Arrigoni I 9,-6,4,8 3:1 39:32
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -7,-7,2,-9 1:3 34:35
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Rakek : Ptuj
9. tekma pic Luka Stražišar Rakek 8,-10,9,10 3:1 44:39
5. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -12,-6,-8 0:3 26:36
2. tekma pic Blaž Vodlan Rakek 10,12,7 3:0 37:29
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 7,3,6 3:0 33:16
15.10.2023 1. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin 11,-5,-6,-8 1:3 32:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -3,-6,-10 0:3 19:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Titan Sob 7,6,7 3:0 33:20
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Ptuj : Savinja III
7. tekma pic Miha Fatur Savinja III 3,6,7 3:0 33:16
4. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III -9,-7,-5 0:3 21:33
1. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 7,9,8 3:0 33:24
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Ptuj : Savinja KPM II
9. tekma pic Matic Čopar Savinja KPM II -2,-6,8,-10 1:3 29:42
7. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II -6,-9,-2 0:3 17:33
4. tekma pic Dejan Jovanović Savinja KPM II 9,12,10 3:0 37:31
1. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II 6,-11,-9,-6 1:3 37:41
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 6,8,3 3:0 33:17
Top, 6. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 5,8,3 3:0 33:16
Top, 5. krog pic Blaž Lapajne Muta 8,8,-4,11 3:1 39:38
Top, 4. krog pic Nejc Zavasnik Sav -6,5,8,11 3:1 41:35
Top, 3. krog pic Miha Fatur Sav 7,5,5 3:0 33:17
Top, 2. krog pic Timotej Jerina Men -5,-6,11,5,7 3:2 46:45
Top, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S -8,9,-7,-3 1:3 29:42
14.05.2023 2. TOP članic in članov 2022/2023
Top, 7. krog pic Filip Kolle Ves 6,-9,10,12 3:1 46:39
Top, 6. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -6,-6,-9 0:3 21:33
Top, 5. krog pic Domen Hohnjec Sav 3,8,-3,0 3:1 36:22
Top, 4. krog pic Dejan Jovanović Sav 9,7,8 3:0 33:24
Top, 3. krog pic Jan Krč B2 -7,-6,10,7,-8 2:3 44:50
Top, 2. krog pic Boštjan Kraser Muta -5,-8,6,-8 1:3 32:39
Top, 1. krog pic Darko Jamšek Int -5,-3,-4 0:3 12:33
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -5,-9,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič K-S -8,-9,-8 0:3 25:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Koglot Gor 6,9,10 3:0 34:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Fatur Sav 8,2,-7,7 3:1 40:28
22.04.2023 2. SNTL 2022/2023, 10. krog - Kema Murexin II : Ilirija
6. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 9,6,9 3:0 33:24
3. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 3,-16,6,5 3:1 49:32
22.04.2023 2. SNTL 2022/2023, 10. krog - Kema Murexin II : Logatec
9. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 8,10,10 3:0 35:28
7. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -5,7,-8,-9 1:3 33:40
6. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 4,8,5 3:0 33:17
3. tekma pic Miha Podobnik Logatec 11,-9,9,-6,-5 2:3 44:53
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log -7,-6,-6,-4 0:4 23:44
Finalni del, četrtfinale pic Nejc Zavasnik Sav 8,7,6,-7,3 4:1 51:35
Finalni del, osmina finala pic Miha Fatur Sav 14,-7,9,-9,8 3:2 54:53
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koren Cir 8,10,8 3:0 34:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Vertuš Krka 2,-9,2,5 3:1 42:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Hrovat K-S 7,8,3 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Pintar Škl 6,1,2 3:0 33:9
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Jazbič Men -7,-4,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -6,9,-3,4,-5 2:3 36:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Petar Muta 7,-6,9,9 3:1 39:36
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Ptuj : Kema Murexin II
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj -7,4,8,8 3:1 40:31
5. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 3,3,6 3:0 33:12
3. tekma pic Darko Drčić Ptuj 6,9,6 3:0 33:21
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Xiom Muta : Kema Murexin II
8. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 9,3,-8,8 3:1 41:31
7. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -9,4,-12,4,-6 2:3 49:44
5. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 8,13,2 3:0 37:23
3. tekma pic Mitja Lukner Xiom Muta -10,-9,6,8,7 3:2 52:44
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Domen Hohnjec Sav 10,-6,8,-7,-10 2:3 46:52
Finalni del, osmina finala pic Jan Lipič Kema - Murexin -7,5,9,10 3:1 41:35
Finalni del, 2. krog pic Miha Fatur Sav 2,11,6 3:0 35:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Dimnik Ves 8,8,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Ivo Frank Log 2,4,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Sicherl Men 6,3,8 3:0 33:17
04.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 8. krog - Kema Murexin II : Mengeš Racketry II
7. tekma pic David Orešnik Mengeš Racketry II 9,-13,-12,10,-9 2:3 57:59
6. tekma pic David Orešnik Mengeš Racketry II 5,6,8 3:0 33:19
3. tekma pic Vid Kočar Mengeš Racketry II 3,9,3 3:0 33:15
04.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 8. krog - Kema Murexin II : Savinja Plasard II
6. tekma pic Matic Čopar Savinja Plasard II -10,-10,-6 0:3 26:35
3. tekma pic Domen Hohnjec Savinja Plasard II 6,9,-6,-6,-13 2:3 47:52
26.02.2023 3. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -6,-13,-9,-8 0:4 36:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav 8,9,-6,6 3:1 39:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Drago Torkar Vrh 10,-11,7,-9,7 3:2 54:48
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Mengeš I : Kema Murexin
8. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I 12,-6,5,-8,-11 2:3 50:52
4. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -11,-5,-4 0:3 20:35
1. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I 5,-9,4,10 3:1 43:30
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Savinja ZIT : Kema Murexin
4. tekma pic Domen Hohnjec Savinja ZIT -13,-5,-8 0:3 26:37
1. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT 13,-6,12,7 3:1 46:43
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Mengeš II : Kema Murexin
4. tekma pic David Grad Mengeš II 6,5,10 3:0 34:21
1. tekma pic Adam Rakun Mengeš II 9,-9,7,-10,6 3:2 52:45
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja II : Kema Murexin
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II 8,2,-2,7 3:1 35:28
1. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja II 4,4,6 3:0 33:14
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Kema Murexin : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan 8,-9,7,7 3:1 42:33
6. tekma pic Gašper Hrovat Kajuh-Slovan 4,3,4 3:0 33:11
3. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -8,-8,-5 0:3 21:33
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Arrigoni I : Kema Murexin II
9. tekma pic Simon Frank Arrigoni I 9,7,11 3:0 35:27
7. tekma pic Simon Frank Arrigoni I 10,8,-7,10 3:1 42:39
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -7,-6,-4 0:3 17:33
1. tekma pic Gregor Vukovič Arrigoni I -4,8,6,3 3:1 37:28
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Rakek : Kema Murexin II
7. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 9,-8,5,-6,-6 2:3 42:47
4. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 9,-3,-3,-8 1:3 25:42
1. tekma pic Luka Stražišar Rakek -8,7,-11,7,5 3:2 52:43
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Matic Čopar Sav 10,-13,-13,-9,10,-4 2:4 63:72
Finalni del, osmina finala pic Gašper Srebočan Čebela Sav -8,10,-6,6,12,-9,5 4:3 71:66
Kvalifikacije, 3. krog pic Roj Klopčič PPR 12,10,8 3:0 37:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Zavasnik Sav 7,-9,6,9 3:1 42:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 8,5,-8,8 3:1 41:32
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Kema Murexin : Sobota
4. tekma pic Luka Šantavec Sobota 13,-6,6,7 3:1 43:37
2. tekma pic Maks Bagari Sobota 3,3,7 3:0 33:13
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Kema Murexin : Cirkovce
3. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -9,5,-9,8,8 3:2 51:43
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Kema Murexin : Savinja III
2. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja III 8,7,8 3:0 33:23
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Kema Murexin : Mengeš II
4. tekma pic Jan Šobar Mengeš II 6,8,-8,3 3:1 41:28
2. tekma pic Adam Rakun Mengeš II 10,5,4 3:0 34:19
14.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Sobota I : Kema Murexin II
5. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I -9,-6,-3 0:3 18:33
3. tekma pic Janko Öri Sobota I -7,10,8,-7,-4 2:3 41:51
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Dejan Jovanović Sav 11,8,-11,1 3:1 46:33
Top, 6. krog pic Domen Hohnjec Sav -11,-10,5,-9 1:3 41:41
Top, 5. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -5,-6,8,-6 1:3 28:41
Top, 4. krog pic Miha Podobnik Log -7,5,-4,8,-8 2:3 41:46
Top, 3. krog pic Mihael Kocjančič K-S 8,6,-4,-9,9 3:2 46:45
Top, 2. krog pic Matic Čopar Sav 8,-7,-4,5,8 3:2 44:43
Top, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -5,-9,-9 0:3 23:33
11.12.2022 1. TOP za članice in člane 2022/2023
Top, 7. krog pic Miha Podobnik Log -9,-9,-3 0:3 21:33
Top, 6. krog pic Žiga Urbanc PPR 9,-6,-8,-7 1:3 32:42
Top, 5. krog pic Boštjan Kraser Muta 9,-4,-7,6,15 3:2 50:52
Top, 4. krog pic Matic Čopar Sav 10,-6,11,-6,7 3:2 48:50
Top, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav -9,7,7,5 3:1 42:30
Top, 2. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -2,9,-7,-4 1:3 24:42
Top, 1. krog pic Filip Kolle Ves -4,-4,-5 0:3 13:33
10.12.2022 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Ilirija : Kema Murexin II
8. tekma pic Robert Boldin Ilirija -6,-12,-8 0:3 26:36
7. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -10,6,-2,12,6 3:2 48:47
5. tekma pic Aljaž Sušnik Ilirija 7,7,4 3:0 33:18
3. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -7,8,-9,-1 1:3 28:41
10.12.2022 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Logatec : Kema Murexin II
8. tekma pic Miha Podobnik Logatec -25,-9,-4 0:3 38:49
7. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -9,-5,-10 0:3 24:34
5. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 5,5,-9,7 3:1 42:28
3. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -0,-8,-9 0:3 17:33
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Mihael Kocjančič K-S -2,5,-8,-10 1:3 31:39
Finalni del, četrtfinale pic Domen Hohnjec Sav 11,8,7 3:0 35:26
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta 8,14,-8,9 3:1 46:42
Finalni del, 2. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 7,7,10 3:0 34:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Homan Int 8,6,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Lah K-S 6,6,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Pšenič Sav 7,7,4 3:0 33:18
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Kema Murexin II : Ptuj
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj 13,16,10 3:0 45:39
6. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 2,7,8 3:0 33:17
3. tekma pic Luka Krušič Ptuj 9,-8,9,9 3:1 41:38
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Kema Murexin II : Xiom Muta
9. tekma pic Mitja Lukner Xiom Muta -5,4,-4,8,9 3:2 42:43
7. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 8,-8,-7,-4 1:3 30:41
6. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 7,5,9 3:0 33:21
3. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -10,7,-5,4,11 3:2 50:45
20.11.2022 2. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -2,4,-6,-7,-7 1:4 33:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Krč B2 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav 10,-4,-7,8,7 3:2 45:47
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Mengeš Racketry II : Kema Murexin II
8. tekma pic Luka Jokič Mengeš Racketry II 6,-6,9,-2,-9 2:3 39:48
7. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš Racketry II 12,11,-8,-6,-5 2:3 46:56
5. tekma pic Timotej Jerina Mengeš Racketry II -12,9,8,9 3:1 45:40
3. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš Racketry II -5,-5,7,-3 1:3 24:40
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Savinja Plasard II : Kema Murexin II
8. tekma pic Matic Čopar Savinja Plasard II -9,6,-10,-8 1:3 38:40
7. tekma pic Dejan Jovanović Savinja Plasard II 4,10,8 3:0 34:22
5. tekma pic Oskar Rosc Savinja Plasard II 12,-9,7,-6,7 3:2 51:48
3. tekma pic Domen Hohnjec Savinja Plasard II 10,8,7 3:0 34:25
22.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Kema Murexin II : Arrigoni I
7. tekma pic Simon Frank Arrigoni I 11,-9,-7,-7 1:3 36:44
6. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I 4,-10,-11,8,5 3:2 54:42
3. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -8,-7,-1 0:3 16:33
22.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Kema Murexin II : Rakek
6. tekma pic Luka Stražišar Rakek 12,8,5 3:0 36:25
3. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 5,7,-9,6 3:1 42:29
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,-7,-4 0:3 15:33
Finalni del, četrtfinale pic Dejan Jovanović Sav 2,-5,8,12 3:1 41:33
Finalni del, osmina finala pic Mark Gazvoda ŠD SU 6,7,7 3:0 33:20
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koren Cir 13,3,11 3:0 39:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Peperko K-S 6,9,14 3:0 38:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Janžekovič Mb - ZM 0,7,1 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt 1,7,7 3:0 33:15
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -8,-19,-7,-2 0:4 36:54
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jovanović Sav -8,7,-11,7,2,-5,5 4:3 68:56
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka 7,9,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Fatur Sav -7,-11,4,3,6 3:2 51:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Drago Torkar Vrh 2,10,6 3:0 34:18
08.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Kema Murexin II : Sobota I
8. tekma pic Bojan Ropoša Sobota I -5,-1,-4 0:3 10:33
4. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I -8,-8,-5 0:3 21:33
2. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota I 6,-15,-8,9,-12 2:3 57:57
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Kema Murexin : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 7,7,-10,6 3:1 43:32
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Savinja ZIT : Kema Murexin
1. tekma pic Dejan Jovanović Savinja ZIT 7,7,-6,10 3:1 40:35
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - SU : Kema Murexin
4. tekma pic Mitja Omerzel SU 9,7,-11,-8,-10 2:3 51:52
2. tekma pic Mark Gazvoda SU -10,8,7,10 3:1 44:37
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Kema Murexin : Logatec
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,6,-12,-10 1:3 37:43
1. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 8,8,9 3:0 33:25
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Kema Murexin : Savinja II
4. tekma pic Domen Hohnjec Savinja II 7,8,6 3:0 33:21
1. tekma pic Tej Zupanec Savinja II -9,5,5,7 3:1 42:28
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja V : Kema Murexin
2. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja V 4,5,3 3:0 33:12
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Gorica : Kema Murexin
2. tekma pic Đorđe Jerković Gorica 6,5,9 3:0 33:20
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 4. krog - Kema Murexin : Mengeš II
1. tekma pic Adam Rakun Mengeš II 5,-7,2,4 3:1 40:22
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - Kema Murexin : Xiom Muta
4. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -9,-7,11,7,6 3:2 51:46
1. tekma pic Alin Lesnik Xiom Muta 8,9,-8,5 3:1 41:33
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Domen Hohnjec Sav -13,9,9,5 3:1 46:38
Top, 6. krog pic Luka Stražišar PPR 10,10,11 3:0 37:31
Top, 5. krog pic Matic Čopar Sav 9,-3,-3,-6 1:3 23:42
Top, 4. krog pic Dejan Jovanović Sav 6,7,3 3:0 33:16
Top, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -5,-8,9,-8 1:3 32:42
Top, 2. krog pic Miha Podobnik Log 9,-6,-5,-5 1:3 27:42
Top, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -4,8,7,9 3:1 37:35
08.05.2022 2. TOP članic in članov 2021/2022
Top, 7. krog pic Dejan Jovanović Sav -5,9,8,9 3:1 38:37
Top, 6. krog pic Rok Trtnik Men 10,-10,8,9 3:1 44:39
Top, 5. krog pic Žiga Urbanc PPR 8,11,8 3:0 35:27
Top, 4. krog pic Matic Čopar Sav -4,4,8,4 3:1 37:27
Top, 3. krog pic Boštjan Kraser Muta -9,11,-5,-9 1:3 36:44
Top, 2. krog pic Filip Kolle Ves -8,-8,8,4,5 3:2 49:39
Top, 1. krog pic Miha Podobnik Log -4,-4,-2 0:3 10:33
07.05.2022 Kv. za 1. SNTL 2021/2022, 1. krog - Kema Puconci II : Vesna
3. tekma pic Taj Lavrič Vesna 3,-8,9,-9,-12 2:3 51:48
07.05.2022 Kv. za 1. SNTL 2021/2022, 1. krog - Vesna : Kema Puconci II
7. tekma pic Filip Kolle Vesna 7,-6,4,8 3:1 39:30
5. tekma pic Taj Lavrič Vesna -10,-5,8,-5 1:3 31:42
3. tekma pic Jože Urh Vesna -6,5,6,9 3:1 39:31
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -7,9,-6,-6,-8 1:4 38:53
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Fortuna Ves 4,-8,3,13 3:1 45:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta 7,9,7 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaš Petrovčič Log -10,8,8,8 3:1 43:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Zavasnik Sav 9,7,-12,3 3:1 45:33
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel ŠD SU -10,-6,-7 0:3 23:34
Finalni del, 2. krog pic Adam Rakun Men 6,8,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU 7,5,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 3,6,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Okorn Log 9,4,7 3:0 33:20
19.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 10. krog - Ilirija : Kema Puconci II
2. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija 3,3,7 3:0 33:13
19.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 10. krog - Melamin : Kema Puconci II
5. tekma pic Tim Zajec Melamin 7,7,9 3:0 33:23
3. tekma pic Gregor Vidmar Melamin 8,6,6 3:0 33:20
12.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 9. krog - Sobota : Kema Puconci II
5. tekma pic Smiljan Mekicar Sobota 6,0,13 3:0 37:19
3. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota 8,8,10 3:0 34:26
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Filip Kolle Ves 9,-9,-13,8,-6,-7 2:4 57:65
Kvalifikacije, 3. krog pic Boštjan Kraser Muta -4,11,6,3 3:1 39:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Špendov B2 9,15,7 3:0 39:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Janko Stankić PPR 8,6,6 3:0 33:20
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -7,-6,-4 0:3 17:33
Finalni del, 1. krog pic David Grad Men 9,5,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokič Men 9,-6,-8,15,-4 2:3 46:57
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaš Petrovčič Log 7,8,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Hrovat K-S 3,5,3 3:0 33:11
12.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 8. krog - Kema Puconci II : Ptuj
4. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 8,-8,5,2 3:1 41:26
2. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 6,3,6 3:0 33:15
12.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 8. krog - Kema Puconci II : Tempo
4. tekma pic Tadej Vodušek Tempo -8,-7,-6 0:3 21:33
2. tekma pic Patrik Videc Tempo -10,-11,-8 0:3 29:36
05.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 7. krog - Mengeš II : Kema Puconci II
5. tekma pic Luka Jokič Mengeš II 3,5,-10,7 3:1 43:27
3. tekma pic David Grad Mengeš II 8,7,8 3:0 33:23
05.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja II : Kema Puconci II
7. tekma pic Matic Čopar Savinja II 12,-6,-9,13,5 3:2 55:52
5. tekma pic Oskar Rosc Savinja II 4,5,6 3:0 33:15
3. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II 4,5,7 3:0 33:16
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -7,-4,-8,-6 0:4 25:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav -6,3,-7,8,-8 2:3 43:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Timotej Jerina Men 8,6,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob 4,-5,7,6 3:1 38:28
22.01.2022 2. SNTL 2021/2022, 6. krog - Kema Puconci II : Arrigoni
7. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -11,-5,-8 0:3 24:35
4. tekma pic Simon Frank Arrigoni 5,9,8 3:0 33:22
2. tekma pic Igor Novel Arrigoni 7,1,7 3:0 33:15
22.01.2022 2. SNTL 2021/2022, 6. krog - Kema Puconci II : Rakek
4. tekma pic Luka Stražišar Rakek 1,9,9 3:0 33:19
2. tekma pic Blaž Vodlan Rakek 8,9,9 3:0 33:26
18.12.2021 1. TOP za članice in člane 2021/2022
Top, 7. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -11,-8,-7 0:3 26:35
Top, 6. krog pic Denis Pintar K-S -5,8,-7,-2 1:3 25:41
Top, 5. krog pic Žiga Urbanc PPR -9,-12,-9 0:3 30:36
Top, 4. krog pic Mihael Kocjančič K-S -9,-4,-7 0:3 20:33
Top, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -4,10,-8,7,8 3:2 46:47
Top, 2. krog pic Matic Čopar Sav -7,11,-9,-8 1:3 37:44
Top, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 4,9,7 3:0 33:20
11.12.2021 2. SNTL 2021/2022, 5. krog - Kema Puconci II : Ilirija
2. tekma pic Aljaž Sušnik Ilirija 4,1,2 3:0 33:7
11.12.2021 2. SNTL 2021/2022, 5. krog - Kema Puconci II : Melamin
4. tekma pic Tim Zajec Melamin -11,6,4,7 3:1 44:30
2. tekma pic Gregor Vidmar Melamin 7,4,4 3:0 33:15
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Dejan Jovanović Sav -10,5,2,4 3:1 43:23
Top, 6. krog pic Matic Čopar Sav -9,6,-8,9,1 3:2 50:38
Top, 5. krog pic Mihael Kocjančič K-S 6,7,-8,-2,-9 2:3 41:46
Top, 4. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,-4,-9 0:3 22:33
Top, 3. krog pic Miha Podobnik Log 9,-4,-6,-8 1:3 29:42
Top, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,7,-5,-3 1:3 23:40
Top, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -12,9,9,7 3:1 45:39
27.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 4. krog - Kema Puconci II : Sobota
7. tekma pic Miha Jamšek Sobota 7,4,-7,-7,9 3:2 47:42
4. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota 5,-12,-9,-8 1:3 40:41
2. tekma pic Smiljan Mekicar Sobota -8,-6,-10 0:3 24:34
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Matic Čopar Sav -5,-6,-9 0:3 20:33
Finalni del, osmina finala pic Jan Lipič Kema - Murexin 5,7,-8,4 3:1 41:27
Finalni del, 2. krog pic Tomaž Pertovt Sav 9,4,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Adam Rakun Men 9,8,9 3:0 33:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 5,5,4 3:0 33:14
13.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 3. krog - Ptuj : Kema Puconci II
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj 3,4,13 3:0 37:20
5. tekma pic Darko Drčić Ptuj 3,7,13 3:0 37:23
3. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 3,7,4 3:0 33:14
13.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 3. krog - Tempo : Kema Puconci II
7. tekma pic Tadej Vodušek Tempo -8,7,7,-3,-5 2:3 38:47
5. tekma pic Patrik Videc Tempo 4,5,4 3:0 33:13
3. tekma pic Miha Kljajič Tempo -9,-8,8,7,4 3:2 50:41
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Boštjan Kraser Muta 10,-7,14,-8,12,-7,-6 3:4 70:80
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,-5,-10 0:3 22:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Igor Novel Arr 3,6,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Janko Stankić PPR 4,9,8 3:0 33:21
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav -5,-3,9,-5 1:3 24:42
Finalni del, četrtfinale pic Jure Smodiš Kema - Murexin 4,10,11 3:0 36:25
Finalni del, osmina finala pic Uroš Žavbi Arr 5,4,-8,4 3:1 41:24
Finalni del, 2. krog pic David Grad Men 5,5,-9,4 3:1 42:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Pertovt Sav 4,7,11 3:0 35:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Sedej Log 11,3,2 3:0 35:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Tian Hajšek Cir 4,1,4 3:0 33:9
16.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 2. krog - Kema Puconci II : Mengeš II
7. tekma pic Luka Jokič Mengeš II -4,-8,-9 0:3 21:33
4. tekma pic David Orešnik Mengeš II 6,11,-8,-6,-9 2:3 47:50
2. tekma pic David Grad Mengeš II -8,5,7,8 3:1 41:31
16.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 2. krog - Kema Puconci II : Savinja II
7. tekma pic Oskar Rosc Savinja II 6,9,-9,9 3:1 42:35
4. tekma pic Matic Čopar Savinja II -10,9,-9,3,-4 2:3 45:46
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II 8,1,11 3:0 35:20
09.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Arrigoni : Kema Puconci II
7. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -5,-7,-4 0:3 16:33
5. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 5,-9,13,10 3:1 47:39
3. tekma pic Simon Frank Arrigoni 9,-3,-9,8,4 3:2 45:43
09.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Rakek : Kema Puconci II
5. tekma pic Jurij Aguiar Zdovc Rakek 7,7,-3,9 3:1 36:34
3. tekma pic Luka Stražišar Rakek -7,-10,5,-3 1:3 31:39
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - Savinja I : Kema
4. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -5,-6,8,-7 1:3 29:41
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja I 6,7,4 3:0 33:17
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Mengeš I : Kema
1. tekma pic Luka Jokič Mengeš I 9,8,10 3:0 34:27
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Rakek : Kema
2. tekma pic Roj Klopčič Rakek 3,9,3 3:0 33:15
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Mengeš II : Kema
2. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš II 8,2,5 3:0 33:15
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -8,-7,-7 0:3 22:33
2. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -5,-5,-6 0:3 16:33
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Gorica : Kema
2. tekma pic Lan Koglot Gorica 5,7,8 3:0 33:20
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Kema : Mengeš I
1. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -6,10,11,4 3:1 42:36
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Kema : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan 11,-8,-7,-10 1:3 38:45
1. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 12,10,1 3:0 37:23
29.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 5. krog - Kema II : Ptuj
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj -3,5,-8,4,-10 2:3 43:43
4. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -9,8,2,9 3:1 42:30
2. tekma pic Darko Drčić Ptuj -8,5,-7,9,6 3:2 48:42
29.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 5. krog - Kema II : Tempo
7. tekma pic Tadej Vodušek Tempo -6,-9,8,-7 1:3 33:41
4. tekma pic Patrik Videc Tempo 10,-9,-12,-6 1:3 39:46
2. tekma pic Miha Kljajič Tempo 7,-7,5,8 3:1 40:31
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Jožko Omerzel ŠD SU -7,-6,-6 0:3 19:33
Finalni del, 1. krog pic Jan Krč B2 13,-5,10,5 3:1 43:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Men 9,-7,-6,-5 1:3 29:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves 8,4,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 12,-12,7,4 3:1 48:37
22.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 4. krog - B2 : Kema II
5. tekma pic Miodrag Drljača B2 9,1,4 3:0 33:14
3. tekma pic Klemen Belehar B2 -7,9,9,3 3:1 40:32
22.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 4. krog - Cornilleau Mengeš II : Kema II
7. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II 7,10,-4,-9,-6 2:3 42:50
5. tekma pic Aljaž Goltnik Cornilleau Mengeš II 11,5,10 3:0 36:26
3. tekma pic Mitja Zavec Cornilleau Mengeš II -7,-10,4,5,-11 2:3 50:45
15.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 3. krog - Sobota : Kema II
7. tekma pic Miha Jamšek Sobota -9,4,7,10 3:1 43:32
5. tekma pic Luka Šantavec Sobota 6,9,4 3:0 33:19
3. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota -6,-7,3,5,6 3:2 46:36
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -12,-7,-7,-6 0:4 32:47
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema - Murexin 9,9,8 3:0 33:26
Finalni del, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 6,6,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Šuligoj Gor 4,5,-6,9 3:1 39:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Gruden ŠD SU 7,3,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Kramarič K-S 0,5,6 3:0 33:11
01.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 2. krog - Kema II : Ilirija
8. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija 4,-9,7,-9,9 3:2 51:42
6. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 8,-2,-8,-4 1:3 25:41
3. tekma pic Robert Boldin Ilirija 4,-3,-9,-5 1:3 28:37
01.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 2. krog - Kema II : Vesna
4. tekma pic Taj Lavrič Vesna 7,-10,5,-8,-6 2:3 46:46
2. tekma pic Filip Kolle Vesna -6,-6,-8 0:3 20:33
24.04.2021 2. SNTL 2020/2021, 1. krog - Melamin : Kema II
4. tekma pic Gregor Vidmar Melamin 2,4,10 3:0 34:16
1. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 4,10,-11,8 3:1 45:35
24.04.2021 2. SNTL 2020/2021, 1. krog - Rakek : Kema II
5. tekma pic Luka Stražišar Rakek 7,4,-9,-10,-7 2:3 48:45
3. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 7,6,-16,-6,-7 2:3 51:53
27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta 7,-9,-8,-11 1:3 39:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Men -6,-8,6,-6 1:3 31:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav 7,9,-8,8 3:1 41:35
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int 7,-2,-7,-8 1:3 28:40
Finalni del, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr 8,-10,7,8 3:1 43:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav 11,-10,10,-6,5 3:2 52:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Vladislav Danilov K-S 2,6,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Timotej Fink ŠD SU 4,7,7 3:0 33:18
13.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 10. krog - Kema II : Logatec
8. tekma pic Miha Podobnik Logatec 6,11,9 3:0 35:26
6. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 1,5,5 3:0 33:11
3. tekma pic Nejc Gutnik Logatec 4,11,8 3:0 35:23
13.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 10. krog - Kema II : Vesna
8. tekma pic Filip Kolle Vesna -9,7,8,9 3:1 42:35
6. tekma pic Bojan Maselj Vesna -14,5,5,9 3:1 47:35
3. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 9,11,-9,7 3:1 44:38
06.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 9. krog - Kema II : Ilirija
6. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija -7,3,7,3 3:1 40:24
3. tekma pic Robert Boldin Ilirija -7,-6,-9 0:3 22:33
06.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 9. krog - Kema II : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -5,-5,-10 0:3 20:34
07.03.2020 2. SNTL 2019/2020, 8. krog - Ptuj : Kema II
8. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -6,-5,8,8,-11 2:3 44:51
4. tekma pic Luka Krušič Ptuj 8,7,6 3:0 33:21
1. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 6,11,8 3:0 35:25
07.03.2020 2. SNTL 2019/2020, 8. krog - Tempo : Kema II
4. tekma pic Tadej Vodušek Tempo -11,-4,-5 0:3 20:35
1. tekma pic Patrik Videc Tempo -8,-7,11,-6 1:3 34:44
29.02.2020 Državno prvenstvo za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -11,6,5,9 3:1 44:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Boštjan Kraser Muta -8,-7,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Slatinšek ŠD SU -7,-6,-5 0:3 18:33
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men 5,-4,5,-10,-9 2:3 45:44
Finalni del, 1. krog pic Mihael Kocjančič K-S 7,9,9 3:0 33:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 5,-8,-6,5,-9 2:3 45:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Šobar Men 6,3,1 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Prevodnik Škl 6,3,2 3:0 33:11
15.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 6. krog - Kema II : Melamin
5. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -10,-2,-2 0:3 14:34
1. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -5,-2,9,-6 1:3 24:42
15.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 6. krog - Kema II : Rakek
8. tekma pic Luka Stražišar Rakek 10,6,8 3:0 34:24
6. tekma pic Blaž Vodlan Rakek 3,-13,-8,-6 1:3 38:40
3. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -5,-6,-9 0:3 20:33
01.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 5. krog - Ilirija : Kema II
8. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 10,-9,9,8 3:1 43:38
4. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija 7,7,9 3:0 33:23
1. tekma pic Robert Boldin Ilirija -6,-10,-7 0:3 23:34
01.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 5. krog - Kajuh-Slovan : Kema II
7. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -5,-10,-9 0:3 24:34
5. tekma pic Uroš Latinovič Kajuh-Slovan -7,-8,8,13,3 3:2 52:46
3. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan 9,-3,-4,-7 1:3 25:42
19.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Kema : B2
6. tekma pic David Kne B2 9,9,4 3:0 33:22
3. tekma pic Jan Krč B2 8,10,6 3:0 34:24
19.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Kema : Arrigoni
8. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 5,9,6 3:0 33:20
6. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni 5,7,9 3:0 33:21
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni -8,-9,7,-9 1:3 37:40
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš I : Kema
4. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -5,-6,-9 0:3 20:33
1. tekma pic Mitja Zavec Mengeš I -9,7,-11,7,-11 2:3 53:51
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - SU : Kema
8. tekma pic Domen Zupančič SU -9,10,9,-7,-6 2:3 45:52
4. tekma pic Mitja Omerzel SU 7,-9,-7,-7 1:3 34:40
1. tekma pic Maj Murn SU 9,7,7 3:0 33:23
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Kema : Logatec
8. tekma pic Bine Rakušček Logatec 7,6,5 3:0 33:18
6. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 8,6,6 3:0 33:20
3. tekma pic Miha Podobnik Logatec -6,-9,-6 0:3 21:33
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Tempo : Kema
4. tekma pic Anej Guštin Tempo 5,4,8 3:0 33:17
1. tekma pic Benjamin Ahac Tempo 5,4,1 3:0 33:10
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Kema : Sobota
5. tekma pic Rok Kapun Sobota 3,7,7 3:0 33:17
1. tekma pic Luka Šantavec Sobota 7,9,8 3:0 33:24
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -7,-2,-5 0:3 14:33
2. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 7,-3,-4,-2 1:3 20:40
14.12.2019 2. SNTL 2019/2020, 3. krog - Kema II : Ptuj
3. tekma pic Luka Krušič Ptuj -8,-5,8,-7 1:3 31:41
07.12.2019 2. SNTL 2019/2020, 2. krog - Logatec : Kema II
6. tekma pic Nejc Gutnik Logatec -5,8,-9,4,-4 2:3 40:45
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -9,-10,-9 0:3 28:34
30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince 2019/2020
Top, 7. krog pic Dejan Jovanović Sav 7,-9,7,5 3:1 42:30
Top, 6. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 7,9,4 3:0 33:20
Top, 5. krog pic Matic Čopar Sav -6,7,4,9 3:1 39:31
Top, 4. krog pic Domen Hohnjec Sav 4,9,-10,2 3:1 43:27
Top, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves 6,8,-8,9 3:1 41:34
Top, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -7,-6,-10 0:3 23:34
Top, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S 9,6,7 3:0 33:22
23.11.2019 2. SNTL 2019/2020, 1. krog - Melamin : Kema II
5. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 5,-5,10,-10,-7 2:3 45:49
3. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -7,-8,-9 0:3 24:33
23.11.2019 2. SNTL 2019/2020, 1. krog - Rakek : Kema II
4. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -9,-9,8,-4 1:3 33:41
1. tekma pic Luka Stražišar Rakek 14,-9,-9,9,-4 2:3 49:56
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič K-S -8,-9,-7 0:3 24:33
Finalni del, 1. krog pic Tine Krpan PPR 3,3,9 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr 4,6,11 3:0 35:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Adam Rakun Men 4,6,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Maks Tomšič Škl 2,5,2 3:0 33:9
27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Čiča Ili 6,5,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Taj Lavrič Arr -8,-8,9,-4 1:3 31:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -5,-6,6,-9 1:3 31:39
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Mitja Zavec Men -9,-5,8,5,-8 2:3 44:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -3,-4,-8 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 8,5,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Timi Gider Sob 7,2,5 3:0 33:14
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Miha Podobnik Log -6,-7,-3 0:3 16:33
Top, 6. krog pic Aljaž Fortuna Ves 5,-8,13,-8,8 3:2 53:48
Top, 5. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,-10,-6 0:3 23:34
Top, 4. krog pic Mihael Kocjančič Arr -8,6,-9,-7 1:3 35:39
Top, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -15,5,-11,-6 1:3 43:46
Top, 2. krog pic Dejan Jokič Men -1,-5,12,-9 1:3 29:45
Top, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 8,6,4 3:0 33:18
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema - Murexin 5,-11,-10,-11 1:3 43:43
Finalni del, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 12,10,-7,8 3:1 44:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Timi Gider Sob 7,3,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Stražišar ŠD SU 7,5,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Mastikosa Hra 4,8,4 3:0 33:16
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Taj Lavrič Arr -4,-6,-1 0:3 11:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Adam Rakun Men -9,7,6,9 3:1 42:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -4,8,-9,-5 1:3 29:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 8,9,2 3:0 33:19
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Goltnik Men -7,-10,-8 0:3 25:34
Finalni del, osmina finala pic Aleks Ušaj Vrt 8,6,8 3:0 33:22
Finalni del, 1. krog pic Jan Kromar Men 9,1,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Šuligoj Gor 7,1,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Gorup Arr 4,3,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Feliks Janje K-S 11,4,4 3:0 35:19
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Sandi Cejan Vrt -6,9,-12,4,11 3:2 53:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jokič Men -5,-7,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Kolle Ves 8,-9,-3,-9 1:3 32:41
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 2. krog - Kema : Arrigoni
5. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 8,-8,-9,-5 1:3 33:41
1. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 4,-9,3,9 3:1 42:27
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 3. krog - Kema : Mengeš I
9. tekma pic David Grad Mengeš I 5,6,8 3:0 33:19
5. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -5,-6,7,-5 1:3 27:40
1. tekma pic Dejan Jokič Mengeš I 5,-4,-6,-9 1:3 30:38
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Letrika : Kema
2. tekma pic Aleks Ušaj Letrika 10,1,-7,-8,7 3:2 49:40
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja I : Kema
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja I 8,7,9 3:0 33:24
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Logatec : Kema
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -10,8,-15,11,6 3:2 60:54
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Maribor : Kema
5. tekma pic Zak Murko Koblar Maribor 4,6,3 3:0 33:13
3. tekma pic Matic Vernik Maribor 2,4,5 3:0 33:11
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Sobota : Kema
2. tekma pic Rok Kapun Sobota 7,-7,9,7 3:1 40:34
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Kema : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Maks Lađić Fužinar Inter Diskont 4,3,3 3:0 33:10
3. tekma pic Aljaž Bobek Fužinar Inter Diskont 7,9,-10,9 3:1 43:37
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Kema : Muta
5. tekma pic Jure Kraker Muta 8,5,7 3:0 33:20
1. tekma pic Blaž Lapajne Muta -6,1,9,5 3:1 39:26
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Kema : SU
5. tekma pic Mitja Omerzel SU -11,-10,-6 0:3 27:36
1. tekma pic Domen Zupančič SU -4,-6,-4 0:3 14:33
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Kema : Škofja Loka
4. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 4,2,2 3:0 33:8
2. tekma pic Jaša Dežman Škofja Loka 3,2,4 3:0 33:9
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Aljaž Bobek Int 7,9,9 3:0 33:25
Top, 6. krog pic Uroš Žavbi Arr -5,7,8,7 3:1 38:33
Top, 5. krog pic Matic Čopar Sav 4,4,-6,6 3:1 39:25
Top, 4. krog pic Blaž Lapajne Muta -4,9,-9,4,10 3:2 47:45
Top, 3. krog pic David Grad Men -6,-7,3,8,6 3:2 46:39
Top, 2. krog pic Peter Zlodej Ves 9,9,7 3:0 33:25
Top, 1. krog pic Bine Rakušček Log 8,-9,-8,9,8 3:2 50:47
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jokič Men -5,-9,-8 0:3 22:33
Finalni del, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 8,12,1 3:0 36:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub 4,4,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves 7,4,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Schon Leban Weitzer Vrt 9,10,4 3:0 34:23
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Nace Ravnikar Škl 7,5,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -4,-7,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Veronik Int -3,-9,8,-12 1:3 35:44
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr -8,9,3,-7,-10 2:3 47:46
Finalni del, 1. krog pic Matic Čopar Sav 10,7,9 3:0 34:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta 00,0 3:0 33:0
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Šuligoj Gor 5,3,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Maks Lađić Int 10,4,4 3:0 34:18
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Krvina Log 9,5,14 3:0 38:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Stražišar PPR 8,9,-7,-9,-7 2:3 45:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -6,-9,-6 0:3 21:33
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR 6,-8,8,-9,-9 2:3 48:47
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Aleks Ušaj Vrt -7,11,7,-10,2 3:2 52:43
Top, 6. krog pic Aljaž Fortuna Ves 10,6,-6,11 3:1 42:38
Top, 5. krog pic Aljaž Bobek Int -5,10,-8,8,10 3:2 48:50
Top, 4. krog pic Leon Veronik Int -7,-5,9,-5 1:3 28:42
Top, 3. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -5,-7,10,12,-7 2:3 45:55
Top, 2. krog pic Peter Zlodej Ves -13,4,6,7 3:1 46:32
Top, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 9,9,10 3:0 34:28
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Jan Stepančič Gor -8,8,-5,-9 1:3 33:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Ušaj Vrt 6,4,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Kapun Sob -9,9,-6,9,8 3:2 48:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šobar Men -10,10,8,5 3:1 44:35
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jokič Men -8,-4,-17 0:3 29:41
Finalni del, 1. krog pic Vid Brezovnik Muta 1,5,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Stepančič Gor -5,1,2,5 3:1 38:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Omahen Ves 10,-10,5,6 3:1 44:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Rozman Ljub 8,-9,3,8 3:1 42:30
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Šporar Men 6,6,10 3:0 34:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Rosc Sav -5,-9,10,12,-13 2:3 53:59
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Lavrič Ves 10,8,-5,-6,-3 2:3 37:51
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Kema : Mengeš I
5. tekma pic Dejan Jokič Mengeš I -3,-6,-5 0:3 14:33
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -9,-4,7,-2 1:3 26:40
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 3. krog - Kema : Muta
7. tekma pic Tim Mori Muta -1,-3,-4 0:3 8:33
4. tekma pic Blaž Lapajne Muta 9,9,-9,8 3:1 42:37
2. tekma pic Jure Kraker Muta 6,7,3 3:0 33:16
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - SU : Kema
6. tekma pic Andraž Zupančič SU 8,-8,7,4 3:1 41:30
2. tekma pic Mitja Omerzel SU -6,-8,-4 0:3 18:33
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Arrigoni : Kema
6. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -5,4,-7,5,8 3:2 45:39
2. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -3,-8,-11 0:3 22:35
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Kema : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -5,-6,-5 0:3 16:33
2. tekma pic Leon Veronik Fužinar Inter Diskont -7,-8,-10 0:3 25:34
03.02.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 8. krog - Križe : Kema II
4. tekma pic Emil Steiner Križe -13,-5,5,-7 1:3 36:42
1. tekma pic Uroš Mrak Križe -5,-5,-9 0:3 19:33
03.02.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 8. krog - Royal Beach : Kema II
6. tekma pic Jaka Kanc Royal Beach -5,-8,9,12,3 3:2 49:46
2. tekma pic Marko Čenčič Royal Beach -4,-9,-7 0:3 20:33
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Savinja : Kema
2. tekma pic Matic Čopar Savinja -6,6,8,6 3:1 39:31
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Kema : Maribor
5. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 1,5,2 3:0 33:8
1. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 8,6,11 3:0 35:25
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Kema : Muta
5. tekma pic Tim Mori Muta -9,-6,9,-5 1:3 31:42
1. tekma pic Blaž Lapajne Muta 7,6,8 3:0 33:21
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Aljaž Bobek Int -10,9,-5,8,7 3:2 48:47
Top, 6. krog pic Dominik Janc PPR 5,5,2 3:0 33:12
Top, 5. krog pic Blaž Lapajne Muta 8,-10,8,15 3:1 49:43
Top, 4. krog pic Uroš Žavbi Arr 6,7,-6,7 3:1 39:31
Top, 3. krog pic Matic Čopar Sav 8,8,7 3:0 33:23
Top, 2. krog pic Alin Lesnik Muta 11,5,-9,7 3:1 44:34
Top, 1. krog pic Miha Rajterič K-S 7,9,3 3:0 33:19
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -6,-4,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves 7,4,-4,-9,-8 2:3 43:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Adam Rakun Men 4,7,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav 6,-8,5,7 3:1 41:29
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Miha Podobnik Log -9,-8,-12 0:3 29:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves 4,-5,-9,-9 1:3 34:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Kapun Sob 3,7,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Erazem Janc Ljub 6,7,7 3:0 33:20
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Aleks Ušaj Vrt 9,5,-9,-10,-8 2:3 49:48
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 8,8,-5,-8,9 3:2 46:47
Top, 6. krog pic Uroš Žavbi Arr 9,9,9 3:0 33:27
Top, 5. krog pic Mihael Kocjančič Arr -10,12,-7,8,-9 2:3 51:54
Top, 4. krog pic Aljaž Bobek Int 3,9,3 3:0 33:15
Top, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men 8,-8,-9,7,-5 2:3 44:48
Top, 2. krog pic Dejan Jokič Men -4,-1,6,7,-13 2:3 40:50
Top, 1. krog pic Miha Podobnik Log 4,5,8 3:0 33:17
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Matija Novel Arr -3,-2,-9 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jokič Men -9,-8,-6 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav 9,9,-3,6 3:1 36:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 3,10,-8,9 3:1 42:33
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Goltnik Men -4,-4,-8 0:3 16:33
Finalni del, osmina finala pic Uroš Žavbi Arr 7,5,-9,-11,8 3:2 53:44
Finalni del, 1. krog pic Miha Omahen Ves 5,5,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Rakušček Log 13,6,9 3:0 37:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Zupančič Krka 5,7,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Ivančič Arr 7,6,5 3:0 33:18
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -9,7,-8,-9 1:3 37:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Pančur Sav 2,-11,6,8 3:1 44:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 10,-11,5,-3,-8 2:3 45:50
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Goltnik Men -7,-13,-6 0:3 26:37
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Fortuna Ves 8,6,10 3:0 34:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta 8,5,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav 7,9,-9,7 3:1 42:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Tarik Šaćirović Gor 3,4,4 3:0 33:11
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Aljaž Goltnik Men 8,-6,-7,-9 1:3 33:41
Finalni del, četrtfinale pic Uroš Žavbi Arr 6,8,5 3:0 33:19
Finalni del, osmina finala pic Aleks Ušaj Vrt 9,6,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 2,2,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Gorup Arr 3,1,2 3:0 33:6
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Filip Kolle Ves -6,9,-2,-7 1:3 26:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Grad Men -10,-7,-7 0:3 24:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Zlodej Ves 11,10,-10,9 3:1 46:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Stepančič Gor -7,4,3,6 3:1 40:24
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Rok Likar Gor -11,-6,-10 0:3 27:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Funtek Sav 2,3,3 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr -1,6,10,-6,-8 2:3 38:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Zavec Men 9,-7,-8,8,8 3:2 48:47
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr 10,-1,-7,9,-4 2:3 35:52
04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Peter Zlodej Ves 8,8,-11,5 3:1 44:34
Top, 6. krog pic Aljaž Goltnik Men -6,-8,-6 0:3 20:33
Top, 5. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -3,-6,7,8,9 3:2 42:46
Top, 4. krog pic Tine Krpan PPR 5,3,4 3:0 33:12
Top, 3. krog pic Dejan Jokič Men -5,-5,-3 0:3 13:33
Top, 2. krog pic Ruben Furlan K-S 5,9,12 3:0 36:26
Top, 1. krog pic Miha Podobnik Log -5,-8,-9 0:3 22:33
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Leon Veronik Rad -8,-8,7,8,-8 2:3 46:48
Finalni del, 1. krog pic David Grad Men 6,3,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ili 5,8,1 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav 6,4,1 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Stajnko Ves 5,7,3 3:0 33:15
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S -4,-9,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Likar Gor -2,-3,5,-8 1:3 24:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Grad Men -5,-8,-5 0:3 18:33
28.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 1. krog - Ptuj : Krka
9. tekma pic Jaka Golob Krka -8,-5,7,3,9 3:2 46:41
5. tekma pic Mitja Omerzel Krka -7,-3,-3 0:3 13:33
1. tekma pic Domen Zupančič Krka -7,5,-9,-7 1:3 34:38
28.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 2. krog - Ptuj : Gorica
9. tekma pic Rok Likar Gorica -5,-7,-5 0:3 17:33
5. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -6,-4,-5 0:3 15:33
1. tekma pic Nik Velikonja Gorica -4,6,-9,-8 1:3 32:39
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Ptuj : Vesna
5. tekma pic Taj Lavrič Vesna -5,-7,-6 0:3 18:33
1. tekma pic Rok Trtnik Vesna -2,-8,-6 0:3 16:33
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Tempo : Ptuj
6. tekma pic Oskar Rosc Tempo -5,-3,-2 0:3 10:33
2. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -6,8,-6,-2 1:3 25:41
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Arrigoni : Ptuj
6. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -5,-4,-11 0:3 20:35
2. tekma pic Matija Novel Arrigoni -1,-4,-9 0:3 14:33
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -6,-3,-5 0:3 14:33
Finalni del, 1. krog pic Jan Stepančič Gor 8,-5,-8,6,9 3:2 46:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,-8,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Škerbec Ves 11,5,10 3:0 36:26
10.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Ptuj : Maribor
5. tekma pic Lan Huzjak Maribor -7,-5,-8 0:3 20:33
1. tekma pic Leon Pinter Maribor 4,3,3 3:0 33:10
10.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Ptuj : Mengeš II
5. tekma pic Dejan Jokič Mengeš II -6,-3,10,-2 1:3 23:43
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II -5,-2,-2 0:3 9:33
10.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Ptuj : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -3,-3,-4 0:3 10:33
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -2,-3,-3 0:3 8:33
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel Krka -10,-6,-6 0:3 22:34
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Bobek Int 8,-9,6,4 3:1 42:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Golob Krka -5,-9,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Alin Lesnik Rad 2,4,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Zlodej Ves 3,1,5 3:0 33:9
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Oskar Rosc Tem -9,-9,-9 0:3 27:33
12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Miha Podobnik Vrh -9,-5,7,-3 1:3 28:40
Top, 6. krog pic Peter Vitamvas K-S -9,-2,-4 0:3 15:33
Top, 5. krog pic Leon Veronik Rad 8,-7,-3,-3 1:3 24:41
Top, 4. krog pic Luka Podobnik Vrh -7,-8,-9 0:3 24:33
Top, 3. krog pic Domen Zupančič Krka -4,-7,-2 0:3 13:33
Top, 2. krog pic Luka Stražišar PPR 9,-3,-3,-7 1:3 24:42
Top, 1. krog pic Rok Likar Gor -5,-2,-4 0:3 11:33
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Domen Zupančič Krka -3,-10,-4 0:3 17:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Mori Muta -3,-1,-5 0:3 9:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Grčar Ves 7,8,-9,5 3:1 42:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Končar K-S 4,8,10 3:0 34:22
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Mali finale, osmina finala pic Jan Hovnik Šipek Int -9,-13,-8 0:3 30:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 6,9,-7,-6,-11 2:3 46:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Dominik Janc Trb 9,3,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Popelar Men -2,-2,-7 0:3 11:33
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -9,-9,-7 0:3 25:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -4,8,11,10 3:1 40:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,-5,-8 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Likar Gor 8,-9,-7,7,6 3:2 49:43
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Stepančič Gor 6,-6,10,-6,-4 2:3 39:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin -5,-5,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Tem -8,-11,-2 0:3 21:35
Skupaj: 58,92 % 426:297 1509:1149 25034:23226
Preskoči na orodno vrstico