NTZS

Jaka Golavšek
pic
Podatki o igralcu
Id 16
Št. tekmovalne izkaznice 021/02
Starost 35 let (letnik 1988)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Avbelj 4:1 14:8
pic Andrej Bač 1:0 3:2
pic Robert Boldin 2:0 6:0
pic Luka Breznik 0:1 1:3
pic Bor Brodnjak 1:0 3:0
pic Uroš Cerar 1:0 3:0
pic Tilen Cimperman 1:0 3:0
pic David Ciriković 1:0 3:0
pic Matic Čopar 0:1 0:3
pic Matevž Črepnjak 5:1 17:6
pic Nejc Erjavec 1:0 3:0
pic David Filipovič 1:0 4:0
pic Simon Frank 1:1 4:3
pic Aljaž Godec 1:0 3:1
pic Andrej Godec 2:0 6:3
pic Mitja Horvat 2:6 12:22
pic Peter Hribar 2:1 10:6
pic Darko Jamšek 3:2 12:10
pic Miha Jamšek 1:0 3:1
pic Klemen Jazbič 5:1 16:7
pic Lovro Jemec 1:0 3:1
pic Darko Jorgić 0:1 0:4
pic Dejan Jovanović 0:1 0:3
pic Neven Karkovič 3:0 9:5
pic Miha Kljajič 1:0 3:0
pic Roj Klopčič 2:0 6:0
pic Primož Koban 2:0 6:0
pic Mihael Kocjančič 2:1 8:5
pic Filip Kolle 3:0 9:1
pic Gregor Komac 2:7 12:23
pic Nejc Konjiček 1:0 3:0
pic Žan Korelec 2:0 6:0
pic Aleks Koren 2:0 6:0
pic Boštjan Kraser 8:0 24:3
pic Luka Krušič 3:0 9:4
pic Blaž Lapajne 4:0 12:0
pic Robert Lapajne 1:0 3:0
pic Taj Lavrič 4:2 13:11
pic Alin Lesnik 1:0 3:0
pic Jan Lipič 2:0 6:0
pic Lorencio Lupulescu 0:2 2:6
pic Luka Norčič 4:1 14:7
pic Andraž Novak 4:2 16:11
pic Tilen Novak 4:0 13:7
pic Matija Novel 1:0 3:1
pic Jožko Omerzel 3:0 9:2
pic Mitja Omerzel 2:0 6:0
pic David Orešnik 0:1 1:3
pic Oleksandr Palchikovskiy 4:0 12:0
pic Valdi Palčič 1:0 3:0
pic Erik Paulin 1:2 6:7
pic Bojan Pavič 1:0 3:1
pic Tim Pavli 1:0 3:0
pic Tomaž Pelcar 3:6 17:21
pic Ludvik Peršolja 0:1 2:4
pic Matevž Peterka 2:0 6:0
pic Janez Petrovčič 1:0 4:1
pic Danilo Piljak 0:1 1:3
pic Denis Pintar 4:0 12:1
pic Ožbej Poročnik 2:0 7:4
pic Aleksander Poropat 1:0 3:0
pic Bojan Ropoša 0:3 5:12
pic Tomaž Roudi 2:2 10:9
pic Tim Rus 1:0 3:0
pic Marsel Šegula 1:0 3:0
pic Nino Šegula 2:0 6:0
pic Zal Šesek 1:0 3:0
pic Tom Šfiligoj 1:1 5:6
pic Jure Slatinšek 3:2 11:8
pic Uroš Slatinšek 1:8 10:25
pic Matic Slodej 3:2 10:9
pic Aljaž Šmaljcelj 2:0 6:1
pic Jure Smodiš 1:2 6:6
pic Janko Stankić 1:0 3:0
pic Sergej Stiković 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 2:0 6:0
pic Miha Šubic 3:0 12:5
pic Drago Torkar 1:0 3:0
pic Luka Trtnik 1:0 3:0
pic Rok Trtnik 3:1 11:6
pic Žiga Urbanc 2:1 8:3
pic Dominik Vehar 1:0 3:0
pic Patrik Videc 1:0 3:1
pic Gaj Vidmar 2:0 6:1
pic Žan Vidmar 1:0 3:0
pic Ivo Vitez 1:0 3:0
pic Blaž Vodlan 1:0 3:0
pic Tadej Vodušek 1:0 3:0
pic Luka Vranc 1:0 3:0
pic Gregor Vukovič 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 1:0 3:0
pic Damjan Zelko 4:2 16:10
pic Jaka Zelko 2:0 6:0
pic Jan Žibrat 0:2 1:7
pic Žiga Kristijan Žigon 0:3 4:9
pic Alojzij Zore 1:0 3:1
Skupaj: 168:72 600:333
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Savinja Luče člani
2022/2023 NTK Savinja Luče člani
2021/2022 NTK Savinja Luče člani
2020/2021 NTK Savinja Luče člani
2019/2020 NTK Savinja Luče člani
2018/2019 NTK Savinja Luče člani
2017/2018 NTK Savinja Luče člani
2016/2017 NTK Savinja Luče člani
2015/2016 Tujina člani
2014/2015 Tujina člani
2013/2014 Tujina člani
2012/2013 Tujina člani
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
41. - 76. 29.02.2020 - 01.03.2020 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 22.09.2019 1. OT za članice in člane, Logatec
9. - 16. 16.09.2018 1. OT za članice in člane, Logatec
9. - 16. 03.03.2018 - 04.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 26. 08.10.2017 1. OT za članice in člane, Mengeš
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
2. 07.05.2017 3. OT za članice in člane, Puconci
9. - 16. 10.12.2016 2. OT za članice in člane, Ptuj
3. - 4. 18.09.2016 1. OT za članice in člane, Logatec
5. - 8. 08.05.2016 3. OT za članice in člane, Logatec
9. - 16. 01.03.2014 - 02.03.2014 Državno prvenstvo za članice in člane, Nova vas
9. - 16. 07.12.2013 2. OT za članice in člane, Cirkovce
Skupaj: 12 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 29.02.2020 - 01.03.2020 pic Patrik Rosc M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Patrik Rosc M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 32. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Jana Ludvik X Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
9. - 16. 01.03.2014 - 02.03.2014 pic Jana Ludvik X Državno prvenstvo za članice in člane, Nova vas
17. - 32. 01.03.2014 - 02.03.2014 pic Miha Kljajič M Državno prvenstvo za članice in člane, Nova vas
Skupaj: 5 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 2. SNTL 2023/2024, 10. krog - Ilirija : Savinja III
3. tekma pic Tilen Cimperman Ilirija 5,2,3 3:0 33:10
13.04.2024 2. SNTL 2023/2024, 10. krog - Vesna : Savinja III
7. tekma pic Zal Šesek Vesna 7,9,5 3:0 33:21
3. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Vesna 6,4,3 3:0 33:13
30.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 9. krog - Savinja III : Kema Murexin II
8. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 3,7,1 3:0 33:11
5. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II 6,8,2 3:0 33:16
3. tekma pic Jaka Zelko Kema Murexin II 4,2,4 3:0 33:10
30.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 9. krog - Savinja III : Xiom Muta
8. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -10,3,9,5 3:1 43:29
5. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 4,6,7 3:0 33:17
3. tekma pic Robert Lapajne Xiom Muta 6,1,5 3:0 33:12
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Arrigoni I : Savinja III
3. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -8,9,-8,-9 1:3 36:42
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -7,8,-10,-4 1:3 32:42
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Rakek : Savinja III
10. tekma pic Roj Klopčič Rakek 1,7,2 3:0 33:10
7. tekma pic Luka Stražišar Rakek 7,7,9 3:0 33:23
3. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 3,6,5 3:0 33:14
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -2,9,-2,6,-6 2:3 32:48
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Savinja III : Savinja KPM II
6. tekma pic Matic Čopar Savinja KPM II -0,-0,-0 0:3 0:33
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja KPM II -0,-0,-0 0:3 0:33
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja III : Cirkovce I
8. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I 7,3,8 3:0 33:18
5. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I 7,2,8 3:0 33:17
3. tekma pic Primož Koban Cirkovce I 4,9,5 3:0 33:18
1. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -10,-7,-7 0:3 24:34
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja III : Ptuj
8. tekma pic Luka Krušič Ptuj 6,-9,-7,6,4 3:2 49:38
5. tekma pic Nino Šegula Ptuj 4,5,9 3:0 33:18
3. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 7,4,4 3:0 33:15
1. tekma pic Luka Krušič Ptuj 7,8,-8,7 3:1 41:33
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Savinja III : Ilirija
8. tekma pic Robert Boldin Ilirija 7,10,9 3:0 34:26
5. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 8,4,5 3:0 33:17
3. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 4,8,4 3:0 33:16
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Savinja III : Vesna
5. tekma pic Dominik Vehar Vesna 3,3,5 3:0 33:11
3. tekma pic Matevž Peterka Vesna 5,5,5 3:0 33:15
1. tekma pic Matevž Peterka Vesna 5,7,6 3:0 33:18
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Kema Murexin II : Savinja III
8. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -6,5,7,-8,-4 2:3 40:45
6. tekma pic Jaka Zelko Kema Murexin II 8,5,4 3:0 33:17
4. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II 9,6,3 3:0 33:18
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -7,-9,9,-11 1:3 38:44
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Xiom Muta : Savinja III
8. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 5,6,12 3:0 36:23
6. tekma pic Alin Lesnik Xiom Muta 3,3,10 3:0 34:16
4. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 10,7,8 3:0 34:25
1. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 12,3,10 3:0 37:25
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja III : Rakek
5. tekma pic Luka Stražišar Rakek 1,5,6 3:0 33:12
3. tekma pic Roj Klopčič Rakek 4,4,4 3:0 33:12
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 7,8,7 3:0 33:22
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Cirkovce I : Savinja III
10. tekma pic Primož Koban Cirkovce I 4,3,4 3:0 33:11
7. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -7,-11,2,8,8 3:2 51:42
3. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I 9,8,5 3:0 33:22
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Ptuj : Savinja III
4. tekma pic Nino Šegula Ptuj 9,7,5 3:0 33:21
22.04.2023 1. SNTL 2022/2023, 18. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Kajuh-Slovan 3,7,7 3:0 33:17
08.04.2023 1. SNTL 2022/2023, 17. krog - Vesna I : Savinja I
1. tekma pic Bojan Pavič Vesna I 9,4,-7,7 3:1 40:31
18.03.2023 1. SNTL 2022/2023, 16. krog - Savinja I : SU
4. tekma pic Uroš Slatinšek SU -3,-9,-9 0:3 21:33
2. tekma pic Uroš Slatinšek SU 9,-5,-7,8,-3 2:3 37:50
11.03.2023 1. SNTL 2022/2023, 15. krog - Kema Murexin I : Savinja I
5. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I 5,-6,9,-7,-5 2:3 40:47
4. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I 7,8,10 3:0 34:25
2. tekma pic Luka Norčič Kema Murexin I 7,-6,-10,9,6 3:2 49:45
04.03.2023 1. SNTL 2022/2023, 14. krog - Tempo : Savinja I
4. tekma pic Patrik Videc Tempo 6,7,-8,8 3:1 41:32
1. tekma pic Tadej Vodušek Tempo 5,10,3 3:0 34:18
25.02.2023 1. SNTL 2022/2023, 13. krog - Savinja I : Inter Diskont I
6. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -5,-9,8,7,-10 2:3 46:49
4. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I 6,-7,7,5 3:1 40:29
3. tekma pic Andrej Bač Inter Diskont I 6,-8,8,-8,7 3:2 49:43
28.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 12. krog - Maribor : Savinja I
4. tekma pic Gregor Komac Maribor 13,8,-12,-6,-10 2:3 54:58
1. tekma pic Gregor Komac Maribor -8,-6,9,-7 1:3 32:42
21.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 11. krog - Savinja I : Krka I
4. tekma pic Denis Pintar Krka I 15,6,1 3:0 39:22
1. tekma pic Denis Pintar Krka I 11,5,-10,3 3:1 45:31
14.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 10. krog - Mengeš I : Savinja I
4. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I 7,-5,-11,-6 1:3 33:42
3. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I 3,10,5 3:0 34:18
10.12.2022 1. SNTL 2022/2023, 9. krog - Kajuh-Slovan : Savinja I
5. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -9,4,3,9 3:1 42:27
4. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan 5,-8,7,4 3:1 41:27
2. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Kajuh-Slovan 7,6,7 3:0 33:20
03.12.2022 1. SNTL 2022/2023, 8. krog - Savinja I : Vesna I
4. tekma pic Žan Korelec Vesna I 7,6,8 3:0 33:21
2. tekma pic Taj Lavrič Vesna I 5,9,-9,9 3:1 42:34
26.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 7. krog - SU : Savinja I
4. tekma pic Uroš Slatinšek SU 7,6,-9,7 3:1 42:31
3. tekma pic Jure Slatinšek SU -8,-8,-5 0:3 21:33
19.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 6. krog - Savinja I : Kema Murexin I
7. tekma pic Luka Norčič Kema Murexin I 7,-8,7,-8,6 3:2 49:42
4. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I 4,-9,6,8 3:1 42:29
2. tekma pic Damjan Zelko Kema Murexin I -9,-9,5,5,-2 2:3 42:43
12.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 5. krog - Savinja I : Tempo
4. tekma pic Miha Kljajič Tempo 6,10,7 3:0 34:23
3. tekma pic Andrej Godec Tempo 11,7,-10,6 3:1 45:36
29.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 4. krog - Inter Diskont I : Savinja I
4. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I 8,-4,-4,7,-9 2:3 39:48
22.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 3. krog - Savinja I : Maribor
4. tekma pic Gregor Komac Maribor 6,10,4 3:0 34:20
2. tekma pic Gregor Komac Maribor -6,-9,-10 0:3 25:34
15.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 2. krog - Krka I : Savinja I
4. tekma pic Neven Karkovič Krka I -6,-10,5,3,11 3:2 51:42
3. tekma pic Neven Karkovič Krka I -5,2,9,12 3:1 41:34
08.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 1. krog - Savinja I : Mengeš I
4. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I 7,-13,-8,6,9 3:2 54:48
3. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I 4,10,5 3:0 34:19
09.04.2022 1. SNTL - končnica 2021/2022, 1. krog - Savinja I : SU I
5. tekma pic Uroš Slatinšek SU I -4,-9,-8 0:3 21:33
1. tekma pic Jure Slatinšek SU I -8,9,8,-8,-10 2:3 48:51
09.04.2022 1. SNTL - končnica 2021/2022, 1. krog - SU I : Savinja I
2. tekma pic Uroš Slatinšek SU I -9,-4,-10 0:3 23:34
19.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 18. krog - Savinja I : Maribor
8. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 3,4,3 3:0 33:10
6. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor 6,-5,10,-9,-4 2:3 41:49
3. tekma pic Gregor Komac Maribor 7,-6,6,-6,6 3:2 45:41
12.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 17. krog - Kajuh-Slovan : Savinja I
8. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -8,-6,9,7,4 3:2 47:42
4. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -7,10,-8,5,-9 2:3 47:48
1. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 6,4,6 3:0 33:16
26.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 16. krog - Savinja I : Krka I
4. tekma pic Tim Rus Krka I 4,3,2 3:0 33:9
2. tekma pic Luka Vranc Krka I 3,4,1 3:0 33:8
19.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 15. krog - Vesna : Savinja I
6. tekma pic Filip Kolle Vesna 2,7,8 3:0 33:17
2. tekma pic Taj Lavrič Vesna -7,4,7,2 3:1 40:24
12.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 14. krog - Xiom Muta : Savinja I
6. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 3,6,-6,10 3:1 40:30
2. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 9,6,4 3:0 33:19
09.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 13. krog - Savinja I : Mengeš I
5. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I -9,9,8,-10,7 3:2 52:47
1. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I 4,8,-1,7 3:1 34:30
05.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 12. krog - Inter Diskont : Savinja I
4. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont -10,-10,-7 0:3 27:35
1. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont -5,-12,-12 0:3 29:39
29.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 11. krog - Savinja I : SU I
7. tekma pic Uroš Slatinšek SU I -5,-7,7,-6 1:3 29:40
4. tekma pic Jure Slatinšek SU I -5,5,10,8 3:1 39:34
2. tekma pic Jožko Omerzel SU I 6,4,5 3:0 33:15
22.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 10. krog - Kema Puconci I : Savinja I
6. tekma pic Damjan Zelko Kema Puconci I 7,3,-8,6 3:1 41:27
2. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Puconci I 9,-9,6,9 3:1 42:35
11.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 9. krog - Maribor : Savinja I
6. tekma pic Tomaž Roudi Maribor -8,14,-9,-6 1:3 39:47
2. tekma pic Gregor Komac Maribor -4,-12,-9 0:3 25:36
04.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 8. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Kajuh-Slovan 3,4,3 3:0 33:10
3. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -8,3,6,-6,-7 2:3 43:42
27.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 7. krog - Krka I : Savinja I
4. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka I 8,8,8 3:0 33:24
1. tekma pic Žan Vidmar Krka I 3,4,2 3:0 33:9
20.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 6. krog - Savinja I : Vesna
5. tekma pic Filip Kolle Vesna 8,5,5 3:0 33:18
1. tekma pic Taj Lavrič Vesna -10,11,11,4 3:1 47:38
13.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja I : Xiom Muta
5. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 4,9,3 3:0 33:16
1. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 9,5,2 3:0 33:16
06.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 4. krog - Mengeš I : Savinja I
6. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I 4,5,8 3:0 33:17
2. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I 8,9,-2,-5,10 3:2 41:49
30.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 3. krog - Savinja I : Inter Diskont
5. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont -4,9,-8,-9 1:3 32:42
1. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont -4,11,-11,-2 1:3 30:46
16.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 2. krog - SU I : Savinja I
9. tekma pic Jožko Omerzel SU I 10,-4,10,-11,8 3:2 50:52
6. tekma pic Uroš Slatinšek SU I -9,-3,-7 0:3 19:33
2. tekma pic Jure Slatinšek SU I -6,10,12,9 3:1 43:42
09.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 1. krog - Savinja I : Kema Puconci I
9. tekma pic Luka Norčič Kema Puconci I 10,-7,-9,10,-9 2:3 49:53
5. tekma pic Damjan Zelko Kema Puconci I -5,9,3,-6,-3 2:3 36:45
1. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Puconci I 9,-6,-8,-6 1:3 31:42
19.09.2021 Pokal RS 2021/2022, 1. krog - Vrhnika : Savinja
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 5,5,8 3:0 33:18
19.09.2021 Pokal RS 2021/2022, 2. krog - Vesna : Savinja
4. tekma pic Taj Lavrič Vesna -9,-8,7,-10 1:3 38:41
2. tekma pic Filip Kolle Vesna -5,9,7,4 3:1 38:31
01.05.2021 1. SNTL 2020/2021, 9. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan 4,3,7 3:0 33:14
3. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan 17,8,-9,7 3:1 50:43
24.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 8. krog - Krka I : Savinja I
7. tekma pic Lorencio Lupulescu Krka I -5,-8,-10 0:3 23:34
5. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka I -4,3,9,11 3:1 39:34
3. tekma pic Tilen Novak Krka I -7,-1,2,9,7 3:2 41:40
17.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 7. krog - Savinja I : Inter Diskont
7. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont -4,-9,-9 0:3 22:33
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont 9,-8,-6,-9 1:3 34:42
2. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont -16,7,9,7 3:1 49:41
14.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 6. krog - SU I : Savinja I
6. tekma pic Jure Slatinšek SU I 11,7,9 3:0 35:27
2. tekma pic Uroš Slatinšek SU I -8,8,10,-5,-8 2:3 44:51
03.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 5. krog - Savinja I : Kema Puconci I
8. tekma pic Damjan Zelko Kema Puconci I 6,-12,5,5 3:1 45:30
6. tekma pic Luka Norčič Kema Puconci I 4,4,5 3:0 33:13
3. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Puconci I 4,-4,-8,11,-9 2:3 45:48
27.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 4. krog - Arrigoni : Savinja I
7. tekma pic Simon Frank Arrigoni 6,6,5 3:0 33:17
5. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 4,2,1 3:0 33:7
3. tekma pic Erik Paulin Arrigoni 6,8,-10,6 3:1 43:32
24.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 3. krog - Mengeš I : Savinja I
7. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -6,-7,10,-5 1:3 30:43
5. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I -11,-7,6,7,-12 2:3 52:51
3. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I 3,6,5 3:0 33:14
20.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 2. krog - Savinja I : Maribor
7. tekma pic Gregor Komac Maribor 7,-6,-8,9,-8 2:3 44:49
4. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -11,6,13,13 3:1 52:45
2. tekma pic Tomaž Roudi Maribor -8,13,9,10 3:1 46:43
13.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 1. krog - Xiom Muta : Savinja I
7. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 5,4,2 3:0 33:11
5. tekma pic Andrej Godec Xiom Muta -6,-7,5,8,3 3:2 46:38
3. tekma pic Matic Slodej Xiom Muta -5,10,7,1 3:1 39:29
13.06.2020 1. SNTL 2019/2020, 9. krog - Mengeš I : Savinja I
7. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I 8,-8,5,8 3:1 41:32
5. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I 8,9,5 3:0 33:22
3. tekma pic David Orešnik Mengeš I -5,7,-9,-6 1:3 31:40
06.06.2020 1. SNTL 2019/2020, 8. krog - Savinja I : Arrigoni
7. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -5,6,-9,9,-9 2:3 45:48
4. tekma pic Matija Novel Arrigoni 6,-9,1,9 3:1 42:27
2. tekma pic Taj Lavrič Arrigoni 8,8,-8,5 3:1 41:32
07.03.2020 1. SNTL 2019/2020, 7. krog - Krka : Savinja I
7. tekma pic Lorencio Lupulescu Krka 9,7,-7,-2,-6 2:3 37:49
5. tekma pic Neven Karkovič Krka 8,-7,7,-5,7 3:2 45:44
3. tekma pic Tilen Novak Krka 2,-9,5,7 3:1 42:25
29.02.2020 Državno prvenstvo za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Žibrat Sob -4,-6,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič K-S -9,5,-9,7,-9 2:3 49:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Korelec Ves 2,11,4 3:0 35:17
22.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 6. krog - Savinja I : Maribor
7. tekma pic Gregor Komac Maribor -8,-9,-6 0:3 23:33
4. tekma pic Tomaž Roudi Maribor -6,9,12,-6,-12 2:3 49:57
2. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -10,9,6,1 3:1 43:28
15.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 5. krog - Cornilleau Mengeš II : Savinja I
5. tekma pic Tim Pavli Cornilleau Mengeš II 5,4,9 3:0 33:18
3. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II 7,5,7 3:0 33:19
08.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 4. krog - Savinja I : Kema I
7. tekma pic Tomaž Pelcar Kema I -14,6,-5,7,-9 2:3 50:51
4. tekma pic Damjan Zelko Kema I 10,-13,3,7 3:1 47:35
2. tekma pic Luka Norčič Kema I 7,1,6 3:0 33:14
01.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 3. krog - Savinja I : Xiom Muta
5. tekma pic Matic Slodej Xiom Muta -3,-6,4,-6 1:3 26:37
1. tekma pic Danilo Piljak Xiom Muta -8,3,-9,-10 1:3 38:37
25.01.2020 1. SNTL 2019/2020, 2. krog - SU : Savinja I
8. tekma pic Jožko Omerzel SU 7,4,6 3:0 33:17
4. tekma pic Uroš Slatinšek SU 8,10,-4,-1,-7 2:3 35:51
1. tekma pic Mitja Omerzel SU 7,7,9 3:0 33:23
14.12.2019 1. SNTL 2019/2020, 1. krog - Savinja I : Inter Diskont
7. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont -3,5,-15,-4 1:3 33:44
4. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont -11,-9,11,-9 1:3 42:46
2. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont -6,8,-8,10,-9 2:3 46:51
22.09.2019 1. OT za članice in člane 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -8,-8,-11,-6 0:4 33:46
Finalni del, četrtfinale pic Miha Šubic Krka 8,-9,-5,-8,12,16,13 4:3 80:82
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Men 8,-7,1,6,-6,-14,10 4:3 72:63
Kvalifikacije, 3. krog pic Valdi Palčič Arr 2,2,3 3:0 33:7
Kvalifikacije, 2. krog pic Darko Jamšek Int 4,-9,6,-11,5 3:2 53:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Boštjan Kraser Muta 5,-8,3,7 3:1 41:26
14.09.2019 Pokal RS 2019/2020, 2. krog - Savinja I : Kema
4. tekma pic Damjan Zelko Kema 10,10,-0,3 3:1 35:34
1. tekma pic Tomaž Pelcar Kema -9,3,-5,-10 1:3 35:37
14.09.2019 Pokal RS 2019/2020, 3. krog - Rakek : Savinja I
2. tekma pic Blaž Vodlan Rakek 11,7,6 3:0 35:24
14.09.2019 Pokal RS 2019/2020, 4. krog - Maribor : Savinja I
4. tekma pic Gregor Komac Maribor 10,-13,-3,-4 1:3 32:47
2. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor 10,10,10 3:0 36:30
16.09.2018 1. OT za članice in člane 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Bojan Ropoša Kema - Murexin -9,-10,-8,10,-6 1:4 45:55
Finalni del, 1. krog pic Miha Šubic Krka 8,1,8,7 4:0 44:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Darko Jamšek Int 4,7,1 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Janko Stankić PPR 7,3,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Drago Torkar Vrh 3,3,3 3:0 33:9
03.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Jan Žibrat Sob -6,-6,-5,9,-6 1:4 34:53
Finalni del, 2. krog pic Tomaž Roudi Sob 7,-11,9,-6,5,7 4:2 61:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Avbelj Men 6,-7,3,5 3:1 40:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Ožbej Poročnik Int -9,5,2,8 3:1 42:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU 5,4,4 3:0 33:13
08.10.2017 1. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -5,-8,-9,-9 0:4 31:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Novak Krka 8,9,-10,7 3:1 43:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Trtnik Men 5,2,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Alojzij Zore Prb -8,4,6,5 3:1 41:26
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Peter Hribar Krka -7,-9,-6,6,9,-8 2:4 52:59
07.05.2017 3. OT za članice in člane 2016/2017
Finalni del, finale pic Darko Jorgić Krka -8,-3,-8,-7 0:4 26:44
Finalni del, polfinale pic Peter Hribar Krka 8,-6,10,8,8 4:1 51:45
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Horvat Int 9,5,6,-6,-6,9 4:2 56:51
Finalni del, osmina finala pic Darko Jamšek Int -6,7,11,-6,8,2 4:2 58:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM 8,8,14 3:0 38:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleksander Poropat Prb 3,3,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Gaj Vidmar Ili 6,5,-8,4 3:1 41:26
10.12.2016 2. OT za članice in člane 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Tom Šfiligoj Tujina 10,-11,-6,-4,5,-3 2:4 47:61
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Krušič Ptuj 9,-9,2,12 3:1 45:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Gaj Vidmar Ili 8,4,4 3:0 33:16
18.09.2016 1. OT za članice in člane 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Mitja Horvat Int -4,-8,-10,13,-4 1:4 41:58
Finalni del, četrtfinale pic Janez Petrovčič Int -3,6,7,5,5 4:1 47:34
Finalni del, osmina finala pic Peter Hribar Krka 10,-5,10,5,5 4:1 51:41
Finalni del, 1. krog pic David Filipovič Oli 3,3,1,3 4:0 44:10
Kvalifikacije, 3. krog pic David Ciriković Vrh 1,5,1 3:0 33:7
Kvalifikacije, 2. krog pic Tom Šfiligoj Tujina 6,-6,7,-9,6 3:2 48:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Jamšek Muta 6,-11,5,7 3:1 44:31
08.05.2016 3. OT za članice in člane 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Bojan Ropoša Kema - Murexin 12,-11,3,-9,-9,-8 2:4 62:61
Finalni del, osmina finala pic Miha Šubic Log -8,7,-8,4,3,8 4:2 60:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Jemec Log -11,9,4,5 3:1 44:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Boštjan Kraser Muta 7,6,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM 9,-3,18,9 3:1 45:47
01.03.2014 Državno prvenstvo za članice in člane 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Ludvik Peršolja Vrt -10,8,-14,-6,8,-6 2:4 58:66
Finalni del, 2. krog pic Ožbej Poročnik Int -7,3,6,9,-8,-7,6 4:3 66:57
Kvalifikacije, 3. krog pic Gregor Vukovič Arr 9,9,6 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Denis Pintar Ili 8,7,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Novak K-S 2,7,-2,-8,9 3:2 43:40
07.12.2013 2. OT za članice in člane 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Bojan Ropoša Kema - Murexin -7,7,-6,-11,7,-8 2:4 54:60
Finalni del, 1. krog pic Tilen Novak Krka 8,-9,5,5,-8,-4,6 4:3 65:57
Kvalifikacije, 3. krog pic Robert Boldin Oli 9,2,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Denis Pintar Ili 5,6,8 3:0 33:19
Skupaj: 70,00 % 168:72 600:333 9176:7625
Preskoči na orodno vrstico