NTZS

Peter Zlodej
pic
Podatki o igralcu
Id 1070
Št. tekmovalne izkaznice 070/12/13
Starost 15 let (letnik 2004)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 19.05.2019 12 12 3140 3140
mladinci 14.04.2019 45 45 120 120
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Alen Bečirevič 1:0 3:0
pic Aljaž Bobek 2:2 7:6
pic Žiga Česen 1:0 3:1
pic Matic Čopar 0:3 4:9
pic Gašper Cvetič 0:1 1:3
pic Nejc Dikavčič 1:0 3:0
pic Janez Erjavec 0:1 1:3
pic Mitja Erzetič 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 0:3 6:9
pic Ruben Furlan 1:0 3:1
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 0:3 2:9
pic Aljaž Goltnik 0:6 8:18
pic David Grad 1:3 8:11
pic Rok Grad 0:1 0:3
pic Tadej Gungl 2:0 6:0
pic Jan Hovnik Šipek 0:1 0:3
pic Janez Jedlovčnik 1:0 3:0
pic Timotej Jerina 2:0 6:0
pic Jan Jeršin 1:0 3:0
pic Jan Jevšnik 0:1 0:3
pic Dejan Jokić 2:4 8:12
pic Luka Jokić 0:1 1:3
pic Dejan Jovanović 1:1 5:5
pic Rok Kapun 1:0 3:0
pic Nikolaj Kevo 1:0 3:0
pic Roj Klopčič 2:0 6:2
pic David Kne 1:0 3:1
pic Emanuel Kocjančič 3:0 9:2
pic Mihael Kocjančič 0:6 7:18
pic Lan Koglot 2:0 6:0
pic Nej Košmrlj 0:1 2:3
pic Žan Krajnc 2:0 6:0
pic Jure Kraker 1:0 3:1
pic Jan Krč 1:1 5:4
pic Jan Kromar 2:0 6:0
pic Tine Krpan 1:0 3:1
pic Lan Krvina 0:1 2:3
pic Benjamin Lakošeljac 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 2:3 6:11
pic Maks Lađić 1:0 3:0
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 4:0 12:0
pic Jaka Lesnik 3:0 9:0
pic Jan Lipič 1:6 9:18
pic Nejc Novak 0:1 0:3
pic Matija Novel 0:1 0:3
pic Mitja Omerzel 0:4 0:12
pic Žan Ošlak 0:1 0:3
pic Aljaž Pančur 1:0 3:1
pic Tomaž Pertovt 1:0 3:0
pic Luka Petković 1:0 3:0
pic Tjaš Petrovčič 1:0 3:0
pic Matjaž Pinter 0:1 0:3
pic Jakob Podlesek 0:1 2:3
pic Miha Podobnik 1:5 7:16
pic Tomi Pugliese Štuva 1:1 3:3
pic Miha Rajterič 1:0 3:0
pic Maj Rakovec 0:1 0:3
pic Adam Rakun 2:0 6:3
pic Bine Rakušček 5:3 18:11
pic Matic Rotar 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 1:0 3:2
pic Domen Sečnik 0:1 1:3
pic Domen Sedej 1:0 3:0
pic Nino Šegula 0:4 3:12
pic Žan Luka Sirena 1:0 3:0
pic Žiga Škerbec 1:0 3:1
pic Jure Smodiš 0:9 7:27
pic Tine Smole Justin 2:0 6:0
pic Miha Smrdel 2:0 6:0
pic Jan Stepančič 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 0:3 3:9
pic Marko Stvarnik 1:0 3:0
pic Gašper Šuligoj 1:0 3:2
pic Žan Šuligoj 1:0 3:0
pic Lan Tibaut 1:0 3:0
pic Aleks Ušaj 3:3 11:12
pic Leon Veronik 0:2 2:6
pic Matic Vertuš 1:0 3:0
pic Patrik Videc 0:1 0:3
pic Žiga Vidmar 1:0 3:0
pic David Vitamvas 1:0 3:0
pic Peter Vitamvas 0:2 2:6
pic Brin Vovk Petrovski 1:1 3:3
pic Erik Filip Vrlič 1:0 3:0
pic Vid Zabukovec 0:1 0:3
pic Uroš Žavbi 2:1 6:6
pic Mitja Zavec 0:1 2:3
pic Alain Zboržil 1:0 3:0
pic Damjan Zelko 0:1 0:3
pic Gašper Žirovnik Remenih 1:0 3:0
pic Anže Zrimšek Žiger 0:1 1:3
pic Domen Zupančič 0:1 2:3
Skupaj: 88:100 350:334
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2018/2019 NTK Vesna kadeti
2017/2018 NTK Vesna kadeti
2016/2017 NTK Vesna mlajši kadeti
2015/2016 NTK Vesna mlajši kadeti
2014/2015 NTK Vesna mlajši kadeti
2013/2014 NTK Vesna mlajši kadeti
2012/2013 NTK Vesna mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
13. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
31. - 59. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
25. - 45. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
15. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
5. - 8. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
27. - 54. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
15. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 28. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
9. - 16. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
15. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
9. - 16. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 32. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
14. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
33. - 63. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
17. - 26. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
29. - 54. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
13. 04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 20. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
29. - 53. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
27. - 53. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
25. - 44. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 30 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -7,-6,-9 0:3 22:33
Top, 6. krog pic Dejan Jovanović Sav 2,-11,-8,9,6 3:2 52:41
Top, 5. krog pic Bine Rakušček Log 6,5,-11,6 3:1 44:30
Top, 4. krog pic Uroš Žavbi Arr -7,11,7,-8,3 3:2 50:43
Top, 3. krog pic Aleks Ušaj Let -5,10,-9,-5 1:3 31:43
Top, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -9,-9,-10 0:3 28:34
Top, 1. krog pic Matic Čopar Sav 9,-8,-8,-9 1:3 36:42
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Aleks Ušaj Let -7,-8,-13 0:3 28:37
Finalni del, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 8,8,6 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Lesnik Muta 8,6,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Timotej Jerina Men 3,6,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Vidmar Krka 2,4,3 3:0 33:9
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 2,4,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -4,-5,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jokić Men -9,-5,-5 0:3 19:33
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema 7,-5,-2,-2 1:3 20:40
Finalni del, 1. krog pic Adam Rakun Men -9,-7,9,7,8 3:2 49:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kromar Men 5,13,3 3:0 37:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Šantavec Sob -6,2,-17,10,6 3:2 57:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 4,3,4 3:0 33:11
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav -8,9,-9,3,-6 2:3 45:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men 6,-0,-1,-7 1:3 19:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr -11,-2,9,10,-8 2:3 44:54
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Letrika : Vesna I
5. tekma pic Schon Leban Weitzer Letrika 3,4,5 3:0 33:12
3. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 1,3,5 3:0 33:9
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 3. krog - Logatec : Vesna I
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -8,-7,-3 0:3 18:33
5. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 4,5,6 3:0 33:15
3. tekma pic Bine Rakušček Logatec 6,6,10 3:0 34:22
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Vesna I : Arrigoni
6. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni -10,-4,-9 0:3 23:34
3. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -7,-6,-6 0:3 19:33
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Mengeš I : Vesna I
6. tekma pic David Grad Mengeš I -10,8,-8,9,-8 2:3 48:51
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Vesna I : Muta
9. tekma pic Alin Lesnik Muta 6,9,9 3:0 33:24
5. tekma pic Blaž Lapajne Muta -7,-7,-9 0:3 23:33
1. tekma pic Jure Kraker Muta -8,9,8,9 3:1 41:37
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Vesna I : Krka
3. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 6,5,1 3:0 33:12
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja II : Vesna I
5. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja II 2,6,2 3:0 33:10
3. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja II 5,4,4 3:0 33:13
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Vesna I : Mengeš II
5. tekma pic Timotej Jerina Mengeš II 2,5,7 3:0 33:14
1. tekma pic Adam Rakun Mengeš II 3,-7,9,9 3:1 40:32
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Vesna I : Logatec
6. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 10,9,5 3:0 34:24
3. tekma pic Bine Rakušček Logatec 11,-4,-5,-9 1:3 31:44
09.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Mengeš II : Vesna
6. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II 8,-9,-10,-7 1:3 37:42
2. tekma pic Dejan Jokić Mengeš II 6,-4,-8,-5 1:3 28:39
09.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Vesna : Krka
5. tekma pic Matic Vertuš Krka 4,3,3 3:0 33:10
1. tekma pic Alen Bečirevič Krka 7,3,5 3:0 33:15
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Blaž Lapajne Muta -7,-4,-9 0:3 20:33
Top, 6. krog pic David Grad Men -6,9,-5,-8 1:3 30:42
Top, 5. krog pic Uroš Žavbi Arr -8,17,9,6 3:1 49:43
Top, 4. krog pic Bine Rakušček Log -6,8,9,-3,-9 2:3 40:50
Top, 3. krog pic Aljaž Bobek Int -15,-8,-8 0:3 31:39
Top, 2. krog pic Nino Šegula Kema -9,-9,-7 0:3 25:33
Top, 1. krog pic Matic Čopar Sav -6,8,10,-9,-9 2:3 47:51
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Jan Lipič Kema -6,-4,-4 0:3 14:33
Finalni del, 2. krog pic Jan Kromar Men 3,7,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Lesnik Muta 3,9,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Lađić Int 6,6,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Petković Sob 1,2,1 3:0 33:4
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Mihael Kocjančič Arr -7,-6,-11 0:3 24:35
Finalni del, osmina finala pic Aleks Ušaj Let 10,-8,7,3 3:1 42:31
Finalni del, 1. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 9,4,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Roj Klopčič PPR 4,-9,-7,7,10 3:2 50:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Rotar Ljub 5,5,1 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Erik Filip Vrlič K-S 3,6,4 3:0 33:13
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU -6,-9,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic David Kne B2 -7,9,7,3 3:1 40:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr -7,9,-6,-6 1:3 30:42
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Aljaž Bobek Int -6,-8,7,-8 1:3 33:40
Top, 6. krog pic Jan Lipič Kema 8,-7,-9,-11 1:3 38:43
Top, 5. krog pic Jure Smodiš Kema -3,6,-9,12,-14 2:3 51:56
Top, 4. krog pic Aljaž Fortuna Ves -5,10,-8,12,-4 2:3 43:55
Top, 3. krog pic Leon Veronik Int -3,-7,-9 0:3 19:33
Top, 2. krog pic Nino Šegula Kema 13,-4,-6,-7 1:3 32:46
Top, 1. krog pic Aleks Ušaj Let 6,-8,-8,9,9 3:2 49:46
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Luka Stražišar PPR 9,-9,-2,7,-3 2:3 36:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema 7,9,-8,-8,-9 2:3 47:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Jeršin PPR 5,2,1 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Tibaut Sob 4,4,2 3:0 33:10
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema -9,-4,-8 0:3 21:33
Finalni del, 1. krog pic Jaka Lesnik Muta 1,1,7 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta 4,8,10 3:0 34:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Luka Sirena Škl 2,6,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Nikolaj Kevo Dob 3,7,6 3:0 33:16
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Arrigoni : Vesna
4. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -2,9,11,-5,-10 2:3 41:54
1. tekma pic Emanuel Kocjančič Arrigoni 9,7,-7,7 3:1 40:34
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Mengeš I : Vesna
5. tekma pic Luka Jokić Mengeš I -8,-9,10,-6 1:3 35:43
3. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -5,-3,10,-4 1:3 24:43
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Jure Smodiš Kema -11,6,-1,-6 1:3 29:41
Top, 6. krog pic Miha Podobnik Log -8,-9,-2 0:3 19:33
Top, 5. krog pic Leon Veronik Int -6,11,-8,7,-4 2:3 42:51
Top, 4. krog pic Peter Vitamvas K-S 7,5,-5,-9,-7 2:3 43:45
Top, 3. krog pic Jan Lipič Kema -6,9,8,-10,-7 2:3 45:51
Top, 2. krog pic Aleks Ušaj Let 8,5,10 3:0 34:23
Top, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves 5,3,-13,-9,-3 2:3 47:45
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men 12,-4,7,-8,-6 2:3 43:52
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Bobek Int 6,10,8 3:0 34:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Rakušček Log 5,-13,9,7 3:1 46:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Krajnc B2 7,2,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 2,1,2 3:0 33:5
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Godec Int -7,-8,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema -10,-4,-11 0:3 25:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Alain Zboržil Arr 4,4,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic David Grad Men 7,9,-5,-8,7 3:2 46:45
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jokić Men -6,6,-9,-9 1:3 35:39
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Emanuel Kocjančič Arr -15,7,8,2 3:1 48:34
Top, 6. krog pic Blaž Lapajne Muta 5,5,4 3:0 33:14
Top, 5. krog pic Bine Rakušček Log 7,5,5 3:0 33:17
Top, 4. krog pic David Grad Men -3,10,8,-10,-3 2:3 39:52
Top, 3. krog pic Matic Čopar Sav -8,-8,3,-9 1:3 36:36
Top, 2. krog pic Aleks Ušaj Let -10,-9,8,-4 1:3 34:42
Top, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves -8,2,-4,7,-6 2:3 40:42
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Kapun Ljut 2,7,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel Krka -5,-8,-11 0:3 24:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 -2,-4,7,7,-10 2:3 38:48
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log 9,-5,6,-9,-2 2:3 38:48
Finalni del, 1. krog pic Bine Rakušček Log 8,9,7 3:0 33:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta 10,7,5 3:0 34:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Roj Klopčič PPR 3,6,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Krajnc B2 2,1,4 3:0 33:7
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Jure Smodiš Kema -6,4,-8,-7 1:3 32:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -4,-2,-4 0:3 10:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Alin Lesnik Muta 4,8,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 1,2,3 3:0 33:6
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Vesna : B2
5. tekma pic Nej Košmrlj B2 7,8,-10,-5,-7 2:3 44:49
1. tekma pic Jan Krč B2 -4,9,6,12 3:1 40:38
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Vesna : Logatec
8. tekma pic Miha Podobnik Logatec -8,-3,-4 0:3 15:33
6. tekma pic Lan Krvina Logatec -9,6,-5,3,-11 2:3 47:44
3. tekma pic Bine Rakušček Logatec -12,-6,-3 0:3 21:36
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Mengeš : Vesna
7. tekma pic Dejan Jokić Mengeš -4,-4,-7 0:3 15:33
5. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš -10,-10,8,7,-5 2:3 47:50
3. tekma pic Mitja Zavec Mengeš -4,-6,4,11,-7 2:3 41:48
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Vesna : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont -5,-8,-4 0:3 17:33
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
7. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan 11,-6,-7,-4 1:3 30:44
5. tekma pic Miha Rajterič Kajuh-Slovan 5,11,7 3:0 35:23
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema -12,-5,-6 0:3 23:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema -6,-4,-10 0:3 20:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Benjamin Lakošeljac Arr 1,3,4 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Koglot Gor 3,7,7 3:0 33:17
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Vesna : Gorica II
4. tekma pic Lan Koglot Gorica II 7,4,2 3:0 33:13
2. tekma pic Žan Šuligoj Gorica II 5,5,1 3:0 33:11
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Vesna : Arrigoni
7. tekma pic Matija Novel Arrigoni -3,-5,-7 0:3 15:33
4. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -4,-6,7,10,-6 2:3 39:50
2. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -9,-8,-9 0:3 26:33
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Stepančič Gor 8,8,10 3:0 34:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Ptuj -11,-10,10,-9 1:3 42:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Grad Men -4,-7,-5 0:3 16:33
04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Nino Šegula Ptuj -8,-8,11,-5 1:3 34:44
Top, 6. krog pic Jure Smodiš Kema 4,-5,5,-9,-8 2:3 44:42
Top, 5. krog pic Dejan Jokić Men 5,5,3 3:0 33:13
Top, 4. krog pic Miha Podobnik Log -9,4,4,4 3:1 42:23
Top, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,-2,8,-5 1:3 23:41
Top, 2. krog pic Tine Krpan PPR -7,10,5,6 3:1 41:32
Top, 1. krog pic Ruben Furlan K-S -9,6,5,6 3:1 42:28
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Peter Vitamvas K-S -9,-4,-9 0:3 22:33
Finalni del, 1. krog pic Dejan Jokić Men 6,6,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka -3,-8,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic David Vitamvas K-S 1,6,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Pančur Sav 3,3,-9,6 3:1 42:23
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Jan Lipič Kema -8,-8,3,-2 1:3 29:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log 10,13,-6,-2,-9 2:3 44:56
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Sedej Gor 1,5,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 3,-8,6,-6,6 3:2 47:37
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Vesna : kema
5. tekma pic Damjan Zelko kema -3,-6,-1 0:3 10:33
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Vesna : kema
4. tekma pic Jan Lipič kema 9,4,4 3:0 33:17
2. tekma pic Jure Smodiš kema -9,-9,-8 0:3 26:33
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int 12,-3,7,-4,-7 2:3 39:52
Finalni del, 1. krog pic Žiga Škerbec Ves 7,10,-8,9 3:1 42:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int -4,-10,-5 0:3 19:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Dikavčič Cir 1,0,7 3:0 33:8
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Letrika : Vesna
2. tekma pic Gašper Šuligoj Letrika -7,7,-5,8,10 3:2 46:47
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Vesna : Muta
6. tekma pic Žan Ošlak Muta -1,-5,-4 0:3 10:33
3. tekma pic Matjaž Pinter Muta -4,-8,-6 0:3 18:33
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem -5,-2,-6 0:3 13:33
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Bobek Int 4,4,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -7,1,-8,-5 1:3 31:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 3,4,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Smrdel Mb - ZM 7,0,9 3:0 33:16
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Marko Stvarnik Sob 3,7,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Sečnik Pres -3,-4,8,-4 1:3 22:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Erjavec Trb -2,7,-3,-4 1:3 20:40
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Mali finale, 1. krog pic Domen Zupančič Krka 9,-7,9,-8,-8 2:3 45:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Česen Log 4,-10,5,5 3:1 43:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel Krka -7,-8,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 5,-5,-10,-3 1:3 29:39
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Mali finale, osmina finala pic Jakob Podlesek Sob -9,-7,6,8,-9 2:3 47:47
Mali finale, 1. krog pic Miha Smrdel Mb - ZM 6,9,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Rakovec Škl -3,-6,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Patrik Videc Tem -3,-9,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Log -0,-9,-5 0:3 14:33
Skupaj: 46,81 % 88:100 350:334 6168:5866
Preskoči na orodno vrstico