NTZS

Rok Smodiš
pic
Podatki o igralcu
Id 595
Št. tekmovalne izkaznice 006/11/12
Starost 17 let (letnik 2001)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 14.10.2018 15 17 1630 1630
člani do 21 let 21.10.2018 38 37 20 20
člani 16.09.2018 65 82 420 420
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Jure Avberšek 0:2 0:6
pic Jaka Bavdek 0:2 0:6
pic Klemen Belehar 0:2 1:6
pic Nal Belko 1:0 3:1
pic Lan Bitežnik 1:1 4:3
pic Aljaž Bobek 1:0 3:0
pic Leon Bokal 0:2 1:6
pic Marko Brajkovič 1:2 5:7
pic Robert Brajkovič 2:0 6:3
pic Grega Bratina 1:0 3:0
pic Luka Breznik 0:8 4:24
pic Marko Čenčič 1:0 3:1
pic Jaka Ceranja 1:0 3:0
pic Miha Černe 0:2 0:6
pic Žiga Česen 1:0 3:0
pic Matevž Črepnjak 0:2 0:6
pic Gašper Cvetič 2:0 6:1
pic Tilen Cvetko 0:3 0:9
pic Jovica Dančulovič 1:0 3:2
pic Gašper Dimnik 1:0 3:0
pic Rok Djordjevič 1:0 3:0
pic Dani Drakulič 1:0 3:0
pic Igor Drakulič 1:0 3:1
pic Dan Dvornik 1:0 3:0
pic Janez Erjavec 1:0 3:2
pic Nejc Erjavec 0:4 1:12
pic Tomaž Ferenčič 0:1 1:3
pic David Filipovič 1:0 3:2
pic Miha Flajs 0:1 0:3
pic Damir Fotivec 1:1 4:5
pic Aljaž Frelih 0:4 0:12
pic Aljaž Godec 0:4 4:13
pic Luka Golmajer 1:0 3:0
pic Jaka Golob 1:0 3:0
pic Martin Golob 0:1 1:3
pic Aljaž Goltnik 1:0 3:1
pic Matic Gornik 0:1 0:3
pic Boris Govednik 2:1 7:6
pic Rok Grad 2:1 7:7
pic Miha Grampovčnik 0:2 1:6
pic Rok Grasselli 0:1 1:3
pic Črt Lovro Grm Urbančič 0:3 0:9
pic Matej Gyergyek 1:0 3:0
pic Peter Hribar 0:3 0:9
pic Lan Huzjak 2:0 6:1
pic Miha Jamšek 0:4 2:12
pic Dominik Janc 2:0 6:0
pic Lovro Jemec 0:4 0:12
pic Jan Jevšnik 0:6 4:18
pic Darko Jorgič 0:2 0:6
pic Matic Kaiser 0:1 2:3
pic Jaka Kanc 2:0 6:3
pic Klemen Kavčič 1:0 3:0
pic Miha Kljajič 0:1 0:3
pic David Kne 0:1 0:3
pic Martin Kocjančič 1:2 5:8
pic Mihael Kocjančič 1:1 4:5
pic Jan Kohn 1:0 3:0
pic Mario Kolbl 0:2 2:6
pic Filip Kolle 0:7 6:21
pic Žan Korelec 0:1 0:3
pic Jaka Koren 1:0 3:0
pic Nej Košmrlj 0:1 2:3
pic Deni Kožul 0:1 0:3
pic Boštjan Kraser 0:2 0:6
pic Jan Krč 2:0 6:3
pic Tine Krpan 2:0 6:0
pic Jaka Krpič Vodnik 0:1 2:3
pic Luka Krušič 0:3 2:9
pic Lan Krvina 1:0 3:0
pic Tomaž Kurent 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 1:0 3:0
pic Uroš Latinovič 0:2 1:6
pic Taj Lavrič 0:5 5:15
pic Luka Likar 4:0 12:1
pic Rok Likar 4:0 12:3
pic Jaša Lozinšek 2:0 6:0
pic Sašo Malovič 0:2 2:6
pic Samo Mandič 0:1 2:3
pic Jernej Masten Toplak 0:2 2:6
pic Miran Močan 0:2 0:6
pic Tim Mori 0:4 0:12
pic Uroš Mrak 2:0 6:2
pic Žan Napast 0:2 2:6
pic Andraž Novak 0:2 0:6
pic Nejc Novak 1:2 5:8
pic Matija Novel 0:3 0:9
pic Anže Ogrič 1:1 5:4
pic Jožko Omerzel 0:3 1:9
pic Mitja Omerzel 0:3 3:9
pic Timon Oštir Mičič 1:0 3:0
pic Tibor Ožanič 0:1 0:3
pic Jan Pajntar 0:1 0:3
pic Tim Pangos 1:0 3:1
pic Erik Paulin 0:1 0:3
pic Tim Pavli 0:2 2:6
pic Matjaž Pinter 0:4 2:12
pic Jakob Podlesek 1:0 3:1
pic Zoran Podlesnik 0:1 0:3
pic Luka Podobnik 1:1 4:4
pic Miha Podobnik 2:1 7:4
pic Maj Pogačar 0:3 2:9
pic Janez Popelar 0:1 0:3
pic Matej Prezelj 0:3 1:9
pic Bine Rakušček 1:0 3:0
pic Domen Rolih 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 1:8 8:26
pic Bor Rutar 0:5 3:15
pic Tilen Šalja 0:3 3:9
pic Marsel Šegula 0:5 3:15
pic Nino Šegula 1:0 3:0
pic Rok Semič 0:1 0:3
pic Rok Škerbec 1:0 3:1
pic Uroš Slatinšek 0:1 0:3
pic Matic Slodej 0:1 0:3
pic Aljaž Šmaljcelj 0:2 0:6
pic Emil Steiner 0:2 1:6
pic Aleks Stepančič 4:1 14:4
pic Jan Stepančič 1:0 3:1
pic Luka Stražišar 5:2 18:11
pic Tomaž Strelec 0:1 1:3
pic Jaka Strohsack 2:3 8:10
pic Blaž Sukič 1:0 3:0
pic Drago Torkar 1:1 3:4
pic Rok Trtnik 0:6 1:18
pic Luka Uranič 1:0 3:1
pic Žiga Urbanc 0:1 0:3
pic Jože Urh 0:5 4:15
pic Anton Vastl 0:2 4:6
pic Nik Velikonja 5:0 15:4
pic Aljan Vermiglio Vremec 0:1 2:3
pic Leon Veronik 1:0 3:2
pic Patrik Videc 2:2 8:8
pic Gaj Vidmar 1:1 3:5
pic Gregor Vidmar 0:1 0:3
pic Michele Vigini 0:2 0:6
pic Igor Vinčec 0:1 1:3
pic Peter Vitamvas 3:1 9:5
pic Darijan Vizjak 0:1 0:3
pic Vid Zabukovec 1:0 3:1
pic Gregor Zafoštnik 0:1 0:3
pic Tim Zajec 0:1 0:3
pic Uroš Žavbi 1:0 3:1
pic Javor Zavec 1:1 4:4
pic Damjan Zelko 0:1 1:3
pic Matevž Žgank 0:1 0:3
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 0:3
pic Matic Zupan 1:0 3:2
pic Domen Zupančič 2:4 8:14
Skupaj: 105:217 433:732
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2018/2019 NTK Kema Puconci mladinci
2017/2018 NTK Kema Puconci mladinci
2016/2017 NTK Kema Puconci mladinci
2015/2016 NTK Kema Puconci kadeti
2014/2015 NTK Kema Puconci kadeti
2013/2014 NTK Kema Puconci mlajši kadeti
2012/2013 NTK Kema Puconci mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
19. - 33. 21.10.2018 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
9. - 16. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
17. - 28. 16.09.2018 1. OT za članice in člane, Logatec
9. - 16. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
21. 20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
23. - 38. 12.05.2018 3. OT za članice in člane, Puconci
31. - 60. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 24. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
21. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
15. - 29. 03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
17. - 26. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 28. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
23. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
23. - 40. 07.05.2017 3. OT za članice in člane, Puconci
17. - 30. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
9. - 16. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
31. - 56. 04.03.2017 - 05.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
13. - 21. 22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21), Cirkovce
31. - 58. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
25. - 47. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
19. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
37. - 68. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 30. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
27. - 51. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
17. - 28. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
18. 06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete, Tržič
31. - 58. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
17. - 28. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
17. - 24. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
39. - 40. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
17. - 32. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
29. - 53. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
17. - 32. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
17. - 26. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
25. - 47. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
19. 01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
39. - 73. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 28. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
35. - 65. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
25. - 44. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 41 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Blažka Harkai X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Leon Veronik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Oskar Rosc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 32. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Ana Kovačec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 32. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Ana Kovačec X Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
17. - 28. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Janko Stankić M Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
33. - 39. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Ana Kovačec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Patrik Videc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Patrik Videc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Ana Kovačec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Patrik Videc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 32. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Ana Kovačec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
33. - 41. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Ina Unger X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
17. - 26. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Patrik Videc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Damir Fotivec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
33. - 47. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Ana Kovačec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Gašper Cvetič M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 17 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
21.10.2018 1. OT za članice in člane (U-21) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Javor Zavec Men -12,6,-18,-7 1:3 48:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Jevšnik Tem -7,-7,-10 0:3 24:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int -7,-8,-5 0:3 20:33
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -5,-1,-9 0:3 15:33
Finalni del, 2. krog pic Miha Podobnik Log 6,11,-4,9 3:1 39:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Novak Log -11,5,6,-7,2 3:2 51:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Golmajer Ili 2,2,3 3:0 33:7
13.10.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 1. krog - Metlika : Kema II
7. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -9,-4,-9 0:3 22:33
5. tekma pic Boris Govednik Metlika -5,10,-1,9,11 3:2 42:52
3. tekma pic Robert Brajkovič Metlika -10,-9,8,9,10 3:2 53:50
16.09.2018 1. OT za članice in člane 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Godec Int -7,8,-8,-9,-6 1:4 41:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Rakušček Log 6,9,4 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -7,-5,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Gaj Vidmar Sob 8,-2,-13,12,6 3:2 51:52
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Luka Breznik Int -2,9,-6,-3 1:3 22:42
Finalni del, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -9,6,10,5 3:1 43:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Arr -11,-12,-2 0:3 25:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Nej Košmrlj B2 7,-7,9,-3,-13 2:3 45:53
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Likar Gor 7,7,-9,5 3:1 42:30
20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Peter Vitamvas K-S 8,11,4 3:0 35:23
Top, 6. krog pic Oskar Rosc Sav -2,-7,-8 0:3 17:33
Top, 5. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -7,-4,5,-5 1:3 27:38
Top, 4. krog pic Luka Stražišar PPR -5,7,-9,-8 1:3 33:40
Top, 3. krog pic Jan Krč B2 -8,6,9,9 3:1 41:35
Top, 2. krog pic Miha Podobnik Log -7,6,-4,-3 1:3 25:39
Top, 1. krog pic Javor Zavec Men 10,-7,7,6 3:1 41:34
12.05.2018 3. OT za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Novak Log 9,-5,-7,-6 1:3 29:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -9,-7,-4 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Novak K-S -0,-7,-0 0:3 7:33
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -7,-3,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Bobek Int 9,6,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic David Kne B2 -7,-6,-15 0:3 28:39
24.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 10. krog - Metlika : Kema II
7. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 10,-5,5,6 3:1 39:32
5. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 6,6,-7,10 3:1 41:33
3. tekma pic Boris Govednik Metlika -7,9,4,8 3:1 40:32
24.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 10. krog - SU : Kema II
5. tekma pic Vid Zabukovec SU 8,-8,5,4 3:1 41:28
3. tekma pic Domen Zupančič SU -11,-6,-6 0:3 23:35
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Filip Kolle Ves -9,-9,-8 0:3 26:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int -6,-5,-2 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Sukič Sob 6,6,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 -10,-5,7,4,7 3:2 48:41
10.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 9. krog - Kema II : Kajuh-Slovan II
5. tekma pic Uroš Latinovič Kajuh-Slovan II -8,-11,-3 0:3 22:35
1. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan II 8,12,-10,-10,7 3:2 56:51
03.02.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 8. krog - Križe : Kema II
7. tekma pic Emil Steiner Križe -6,-10,-4 0:3 20:34
5. tekma pic Uroš Mrak Križe 10,8,7 3:0 34:25
3. tekma pic Jaka Krpič Vodnik Križe -9,-9,6,1,-9 2:3 49:40
03.02.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 8. krog - Royal Beach : Kema II
7. tekma pic Marko Čenčič Royal Beach 6,-10,4,13 3:1 47:35
5. tekma pic Igor Drakulič Royal Beach 7,11,-9,7 3:1 44:36
3. tekma pic Jaka Kanc Royal Beach 5,5,-8,4 3:1 41:25
20.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 7. krog - Kema II : Cirkovce
7. tekma pic Tomaž Ferenčič Cirkovce -9,7,-5,-11 1:3 36:42
4. tekma pic Jaša Lozinšek Cirkovce 10,15,9 3:0 40:34
2. tekma pic Žan Napast Cirkovce -8,-10,6,8,-7 2:3 47:48
07.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Kema : SU
4. tekma pic Domen Zupančič SU -9,-9,-5 0:3 23:33
2. tekma pic Jožko Omerzel SU -5,-5,-5 0:3 15:33
07.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Kema : Vesna
4. tekma pic Filip Kolle Vesna -6,8,-6,-9 1:3 32:41
2. tekma pic Jože Urh Vesna -11,-3,6,-6 1:3 31:41
06.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 6. krog - Kema II : Gorica
4. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 3,12,9 3:0 36:24
2. tekma pic Luka Likar Gorica 7,7,8 3:0 33:22
06.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 6. krog - Kema II : Vrhnika
7. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -10,6,10,-9,-4 2:3 46:50
4. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -8,9,9,9 3:1 41:38
2. tekma pic Rok Semič Vrhnika -4,-9,-4 0:3 17:33
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Oskar Rosc Sav -9,-6,-10 0:3 25:34
Top, 6. krog pic Matej Prezelj Men -8,5,-10,-11 1:3 40:41
Top, 5. krog pic Luka Stražišar PPR -12,8,8,-6,10 3:2 52:51
Top, 4. krog pic Martin Kocjančič Arr -9,13,-8,6,6 3:2 54:47
Top, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr -8,5,-7,-7 1:3 33:38
Top, 2. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 8,-6,9,8 3:1 39:36
Top, 1. krog pic Patrik Videc Tem -9,-4,-7 0:3 20:33
03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Grampovčnik Sav -7,-4,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -9,-5,-1 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Trtnik Men -5,-8,-7 0:3 20:33
02.12.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 5. krog - Kema II : Metlika
8. tekma pic Jovica Dančulovič Metlika -15,5,6,-10,8 3:2 58:48
6. tekma pic Boris Govednik Metlika 9,-6,-6,-5 1:3 28:42
3. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 9,7,-5,-9,-7 2:3 43:49
02.12.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 5. krog - Kema II : SU
4. tekma pic Mitja Omerzel SU -6,-6,-6 0:3 18:33
2. tekma pic Domen Zupančič SU -7,7,-6,-4 1:3 28:40
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-7,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pavli Men 6,-7,-10,-4 1:3 32:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Krpan PPR 5,7,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Likar Gor 7,6,13 3:0 37:26
18.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 4. krog - Kajuh-Slovan II : Kema II
5. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan II -9,-7,-12 0:3 28:36
3. tekma pic Uroš Latinovič Kajuh-Slovan II 8,-4,-10,-8 1:3 33:42
04.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 3. krog - Kema II : Križe
4. tekma pic Emil Steiner Križe -8,6,-4,-9 1:3 32:39
2. tekma pic Uroš Mrak Križe -7,4,-8,10,7 3:2 49:43
04.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 3. krog - Kema II : Royal Beach
4. tekma pic Jaka Kanc Royal Beach -9,8,-10,9,11 3:2 54:51
2. tekma pic Klemen Kavčič Royal Beach 6,4,3 3:0 33:13
21.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 2. krog - Cirkovce : Kema II
7. tekma pic Žan Napast Cirkovce -7,-7,-8 0:3 22:33
5. tekma pic Tomaž Strelec Cirkovce -3,10,-9,-9 1:3 33:43
3. tekma pic Jaša Lozinšek Cirkovce 6,10,7 3:0 34:23
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Bor Rutar Men -5,-10,-7 0:3 22:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Jevšnik Tem 7,-8,-12,-5 1:3 36:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Krvina Log 8,8,6 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Nik Velikonja Gor 1,-7,7,5 3:1 40:24
07.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 1. krog - Gorica : Kema II
7. tekma pic Jan Pajntar Gorica -8,-6,-7 0:3 21:33
5. tekma pic Rok Likar Gorica 5,11,9 3:0 35:25
3. tekma pic Nik Velikonja Gorica -10,11,11,7 3:1 47:41
07.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 1. krog - Vrhnika : Kema II
5. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika -10,-6,9,-8 1:3 35:43
3. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -7,-3,-5 0:3 15:33
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Luka Stražišar PPR -8,6,7,5 3:1 41:29
Top, 6. krog pic Tilen Šalja Men -4,-13,-7 0:3 24:37
Top, 5. krog pic Filip Kolle Ves -8,-8,-13 0:3 29:37
Top, 4. krog pic Jaka Strohsack PPR -4,6,-7,-7 1:3 29:39
Top, 3. krog pic Tim Mori Muta -13,-12,-7 0:3 32:40
Top, 2. krog pic Bor Rutar Men -7,9,-6,-5 1:3 29:42
Top, 1. krog pic Oskar Rosc Sav -9,-9,7,-9 1:3 38:40
07.05.2017 3. OT za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Matjaž Pinter Muta -9,-11,-10 0:3 30:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Krušič Ptuj -6,-2,11,9,-7 2:3 39:53
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Novak K-S -5,-8,-4 0:3 17:33
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -13,7,-7,-8 1:3 39:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Ves -7,-4,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Grad Men -5,-16,5,6,6 3:2 54:46
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Luka Breznik Int -8,-8,-10 0:3 26:34
Finalni del, 1. krog pic David Filipovič Oli 8,8,-8,-7,13 3:2 52:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Patrik Videc Tem 6,7,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Erjavec Men -7,-6,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Strohsack PPR -4,3,7,11 3:1 39:32
04.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaj Vidmar Ili -4,-4,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Slodej Mb - ZM -5,-4,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Slatinšek Krka -5,-6,-5 0:3 16:33
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Rakek : Kema
4. tekma pic Jaka Strohsack Rakek 9,10,6 3:0 34:25
1. tekma pic Dominik Janc Rakek 8,14,6 3:0 38:28
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Vesna : Kema
8. tekma pic Taj Lavrič Vesna -9,-7,9,9,-9 2:3 47:51
4. tekma pic Rok Trtnik Vesna -8,-6,-9 0:3 23:33
1. tekma pic Jože Urh Vesna 6,-9,-6,-7 1:3 33:39
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Kema
4. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -5,-5,-5 0:3 15:33
1. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni -1,11,-8,-7 1:3 29:44
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Kema : Krka
6. tekma pic Jožko Omerzel Krka -6,5,-10,-5 1:3 32:39
3. tekma pic Tilen Cvetko Krka -8,-7,-6 0:3 21:33
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Kema : Muta
6. tekma pic Jan Kohn Muta 7,5,7 3:0 33:19
3. tekma pic Matjaž Pinter Muta 7,-9,-4,-1 1:3 25:40
22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves -7,7,10,-9,-5 2:3 44:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Damjan Zelko Sob 5,-2,-4,-3 1:3 20:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -9,-7,-6 0:3 22:33
15.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Kema : Tempo
8. tekma pic Patrik Videc Tempo 7,-5,-8,8,11 3:2 48:48
6. tekma pic Jaka Koren Tempo 7,1,7 3:0 33:15
3. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -6,-7,-5 0:3 18:33
15.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Ilirija : Kema
4. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija 9,10,9 3:0 34:28
1. tekma pic Jaka Ceranja Ilirija 9,7,5 3:0 33:21
15.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
4. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -7,-3,-8 0:3 18:33
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -5,5,-7,-5 1:3 28:38
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S 3,5,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Jožko Omerzel Krka -9,-7,-7 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jože Urh Ves -10,-4,-3 0:3 17:34
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Hribar Krka -6,-4,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Rutar Men -14,7,-7,-8 1:3 40:45
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Mihael Kocjančič Arr 8,-5,-6,7,1 3:2 44:38
Top, 6. krog pic Nik Velikonja Gor 10,10,-12,6 3:1 47:40
Top, 5. krog pic Rok Likar Gor 8,-10,10,7 3:1 44:37
Top, 4. krog pic Rok Grad Men -6,11,-11,-3 1:3 33:46
Top, 3. krog pic Aleks Stepančič Gor 10,-6,-6,8,-8 2:3 43:51
Top, 2. krog pic Luka Stražišar PPR 6,9,8 3:0 33:23
Top, 1. krog pic Filip Kolle Ves -4,9,7,-10,-8 2:3 44:50
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Darko Jorgič Krka -4,-5,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Kolle Ves -3,-5,-3 0:3 11:33
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Oskar Rosc Tem -8,-3,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka 7,-10,-8,-11 1:3 40:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pangos Gor 4,-9,3,6 3:1 42:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Uranič Men 3,-7,8,6 3:1 40:28
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Mori Muta -8,-6,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -2,-8,-1 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jože Urh Ves -9,3,-10,-8 1:3 38:37
12.03.2016 2. SNTL 2015/2016, 9. krog - Kema II : Kajuh-Slovan II
5. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -9,-5,-3 0:3 17:33
1. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan II -11,-9,-9 0:3 29:35
12.03.2016 2. SNTL 2015/2016, 9. krog - Kema II : Vesna
5. tekma pic Matevž Žgank Vesna -6,-9,-6 0:3 21:33
1. tekma pic Žan Korelec Vesna -8,-8,-8 0:3 24:33
21.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 1. krog - kema : Arrigoni
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -6,-2,-1 0:3 9:33
1. tekma pic Matija Novel Arrigoni -7,-7,-5 0:3 19:33
21.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 2. krog - Mengeš I : kema
6. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -8,-6,-6 0:3 20:33
2. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -9,-7,-5 0:3 21:33
20.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Muta : kema
6. tekma pic Matjaž Pinter Muta -5,-3,8,-9 1:3 28:41
2. tekma pic Miha Jamšek Muta -5,8,-4,-11 1:3 31:43
20.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Rakek : kema
6. tekma pic Luka Stražišar Rakek 6,-10,7,7 3:1 43:32
2. tekma pic Jaka Strohsack Rakek 8,-7,-5,-10 1:3 33:42
20.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Krka : kema
6. tekma pic Tilen Cvetko Krka -4,-6,-3 0:3 13:33
2. tekma pic Peter Hribar Krka -6,-7,-7 0:3 20:33
13.02.2016 2. SNTL 2015/2016, 8. krog - Muta : Kema II
2. tekma pic Boštjan Kraser Muta -4,-3,-6 0:3 13:33
13.02.2016 2. SNTL 2015/2016, 8. krog - Ptuj : Kema II
6. tekma pic Zoran Podlesnik Ptuj -9,-8,-4 0:3 21:33
2. tekma pic Luka Krušič Ptuj -2,-4,-3 0:3 9:33
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Godec Int -7,-6,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Ves -5,9,-2,-8 1:3 26:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr -8,9,6,8 3:1 41:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Dani Drakulič Gor 5,9,8 3:0 33:22
23.01.2016 2. SNTL 2015/2016, 7. krog - Kema II : Logatec
5. tekma pic Deni Kožul Logatec -1,-2,-2 0:3 5:33
1. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec -7,9,-6,-6 1:3 30:42
23.01.2016 2. SNTL 2015/2016, 7. krog - Kema II : Rakek
5. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -4,-7,-5 0:3 16:33
1. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -6,-6,-5 0:3 17:33
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Gorica : kema
4. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 8,-1,-9,-9 1:3 30:41
1. tekma pic Aljan Vermiglio Vremec Gorica 9,1,-9,-7,-7 2:3 45:43
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - kema : Mengeš II
5. tekma pic Matej Prezelj Mengeš II -10,-5,-4 0:3 19:34
1. tekma pic Bor Rutar Mengeš II -8,-10,-7 0:3 25:34
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Vesna : kema
6. tekma pic Taj Lavrič Vesna -6,-8,-5 0:3 19:33
2. tekma pic Rok Trtnik Vesna -8,-7,-6 0:3 21:33
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš I : kema
5. tekma pic Tilen Šalja Mengeš I 9,6,-4,-9,-6 2:3 41:48
3. tekma pic Rok Grad Mengeš I -5,14,-9,10,11 3:2 55:57
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Vesna : kema
5. tekma pic Taj Lavrič Vesna -9,5,-11,7,-5 2:3 47:47
3. tekma pic Rok Trtnik Vesna -6,-6,7,-6 1:3 29:40
06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Aleks Stepančič Gor -7,9,5,8 3:1 40:33
Top, 6. krog pic Domen Zupančič Krka 4,-9,10,8 3:1 43:33
Top, 5. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM 7,-6,9,8 3:1 39:35
Top, 4. krog pic Janez Popelar Men -9,-7,-8 0:3 24:33
Top, 3. krog pic Janez Erjavec Hra -4,-8,3,8,9 3:2 45:42
Top, 2. krog pic Nejc Novak Log -7,4,-7,-3 1:3 28:37
Top, 1. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 8,8,-9,6 3:1 42:33
07.11.2015 2. SNTL 2015/2016, 3. krog - Kema II : Muta
5. tekma pic Boštjan Kraser Muta -3,-1,-7 0:3 11:33
1. tekma pic Miha Jamšek Muta -4,8,-2,-4 1:3 21:41
07.11.2015 2. SNTL 2015/2016, 3. krog - Kema II : Ptuj
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj -6,-3,-6 0:3 15:33
1. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -1,-1,10,-3 1:3 17:43
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Rolih Krka 8,9,5 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pavli Men -8,-8,4,-2 1:3 29:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int -3,6,-9,-5 1:3 28:39
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Tilen Šalja Men -8,9,-8,-6 1:3 33:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Mori Muta -12,-7,-5 0:3 24:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Dimnik Mb - ZM 2,4,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Dan Dvornik Ves 7,3,5 3:0 33:15
03.10.2015 2. SNTL 2015/2016, 1. krog - Kema II : Melamin
8. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -2,-6,-9 0:3 17:33
6. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -7,-6,-6 0:3 19:33
3. tekma pic Tim Zajec Melamin -5,-2,-7 0:3 14:33
03.10.2015 2. SNTL 2015/2016, 1. krog - Kema II : Olimpija
5. tekma pic Miha Flajs Olimpija -3,-5,-6 0:3 14:33
1. tekma pic Črt Lovro Grm Urbančič Olimpija -9,-6,-2 0:3 17:33
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Patrik Videc Tem 8,-12,6,-5,-11 2:3 50:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka -5,10,-8,13,-6 2:3 46:56
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 7,4,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Likar Gor 7,7,8 3:0 33:22
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Mali finale, polfinale pic Lan Bitežnik Gor 8,7,8 3:0 33:23
Mali finale, četrtfinale pic Grega Bratina Pres 5,6,4 3:0 33:15
Mali finale, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem 8,-5,-8,10,-6 2:3 42:51
Mali finale, 1. krog pic Žiga Česen Log 10,5,9 3:0 34:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Nik Velikonja Gor 5,-6,5,9 3:1 39:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Jamšek Muta -11,-6,-8 0:3 25:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Bavdek K-S -8,-5,-3 0:3 16:33
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj -10,-9,7,-10 1:3 40:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int -9,12,12,-9,-2 2:3 48:57
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -4,4,6,8 3:1 37:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Vrh 9,6,5 3:0 33:20
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Belehar B2 -5,-7,7,-9 1:3 32:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Matjaž Pinter Muta -6,-5,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -8,-5,-3 0:3 16:33
13.04.2015 Kv. za 2. SNTL 2014/2015, 2. krog - Kema III : Sobota
5. tekma pic Mario Kolbl Sobota -4,6,9,-2,-3 2:3 31:48
1. tekma pic Miran Močan Sobota -3,-3,-3 0:3 9:33
07.04.2015 Kv. za 2. SNTL 2014/2015, 1. krog - Sobota : Kema III
9. tekma pic Igor Vinčec Sobota -9,-9,7,-8 1:3 37:40
6. tekma pic Miran Močan Sobota -3,-7,-4 0:3 14:33
2. tekma pic Mario Kolbl Sobota -7,-4,-5 0:3 16:33
15.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 3. krog - Kema : Krka
3. tekma pic Darko Jorgič Krka -3,-2,-4 0:3 9:33
14.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Kema : Vesna
5. tekma pic Jože Urh Vesna 7,-5,-11,-9 1:3 36:42
1. tekma pic Rok Trtnik Vesna -8,-9,-5 0:3 22:33
07.03.2015 3. SNTL 2014/2015, 6. krog - Tempo : Kema III
9. tekma pic Oskar Rosc Tempo -11,-9,4,-6 1:3 37:39
6. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -6,-7,-14 0:3 27:38
2. tekma pic Miha Kljajič Tempo -6,-4,-2 0:3 12:33
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Anže Ogrič Pres -6,11,9,-10,-8 2:3 48:54
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Rutar Men 8,-6,-6,-10 1:3 33:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Veronik Rad 4,-8,-10,9,10 3:2 52:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Janc Trb 5,1,2 3:0 33:8
07.02.2015 3. SNTL 2014/2015, 5. krog - Kema III : Royal Beach
5. tekma pic Lovro Jemec Royal Beach -9,-4,-4 0:3 17:33
1. tekma pic Leon Bokal Royal Beach -8,-6,4,-5 1:3 30:37
17.01.2015 3. SNTL 2014/2015, 4. krog - Kema III : Kajuh-Slovan II
5. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -10,8,-7,-7 1:3 35:42
1. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan II -6,-6,-7 0:3 19:33
04.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
6. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -7,-7,-9 0:3 23:33
2. tekma pic Miha Jamšek Fužinar Inter Diskont -3,-4,-9 0:3 16:33
04.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Sobota : Kema
2. tekma pic Damir Fotivec Sobota 7,8,-13,-6,3 3:2 52:44
04.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Kema : Krka
5. tekma pic Peter Hribar Krka -4,-3,-4 0:3 11:33
1. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka -3,-6,-4 0:3 13:33
24.11.2014 Pokal RS 2014/2015, 2. krog - Kema III : Maribor
5. tekma pic Gregor Zafoštnik Maribor -2,-3,-9 0:3 14:33
1. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -5,-5,-9 0:3 19:33
10.11.2014 Pokal RS 2014/2015, 1. krog - Kema III : Rakek
5. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -4,-5,-5 0:3 14:33
1. tekma pic Matic Gornik Rakek -3,-4,-8 0:3 15:33
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Oskar Rosc Tem -5,9,-5,-12 1:3 33:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Likar Gor -8,-10,2,5,8 3:2 51:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj 10,-7,-7,-6 1:3 32:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Ogrič Pres 6,-3,8,3 3:1 36:28
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 2. krog pic Sašo Malovič Ptuj 7,-10,-9,10,-6 2:3 48:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Martin Kocjančič Arr -9,-3,4,-9 1:3 32:37
01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Nik Velikonja Gor 5,8,11 3:0 35:24
Top, 6. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 3,6,8 3:0 33:17
Top, 5. krog pic Tim Mori Rad -8,-7,-6 0:3 21:33
Top, 4. krog pic Rok Likar Gor 7,3,11 3:0 35:21
Top, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 4,-7,7,-3,-9 2:3 41:44
Top, 2. krog pic Luka Podobnik Vrh 7,-7,9,9 3:1 40:36
Top, 1. krog pic Nal Belko Ves -3,8,6,7 3:1 36:32
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Stepančič Gor 5,9,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Jemec Škl -3,-7,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Samo Mandič B2 -12,-7,5,9,-11 2:3 52:52
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Filip Kolle Ves -8,10,-10,-4 1:3 34:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Tem 5,-8,-8,-5 1:3 32:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Ptuj 5,5,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Stepančič Gor 12,8,-8,6 3:1 44:37
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Anton Vastl Škl 8,-8,-9,7,-9 2:3 48:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Avberšek Tem -5,-5,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Prezelj Men -8,-2,-9 0:3 19:33
26.01.2014 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2013/2014, 1. krog - Ptuj : Kema
9. tekma pic Sašo Malovič Ptuj -8,-8,-9 0:3 25:33
6. tekma pic Jernej Masten Toplak Ptuj -9,-6,-5 0:3 20:33
2. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -6,-6,-8 0:3 20:33
26.01.2014 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2013/2014, 2. krog - Kema : Arrigoni
5. tekma pic Matija Novel Arrigoni -4,-5,-8 0:3 17:33
1. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -4,-7,-6 0:3 17:33
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 1. krog - Tempo : Kema
9. tekma pic Oskar Rosc Tempo -13,13,-5,-13 1:3 46:54
6. tekma pic Jure Avberšek Tempo -7,-9,-1 0:3 17:33
2. tekma pic Martin Golob Tempo -7,8,-3,-5 1:3 26:41
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 2. krog - Kema : B2
5. tekma pic Klemen Belehar B2 -6,-5,-8 0:3 19:33
1. tekma pic Matic Zupan B2 7,-6,-9,8,5 3:2 48:42
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 3. krog - Kema : Mengeš I
5. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -10,-4,-5 0:3 19:34
1. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -6,-3,-7 0:3 16:33
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int 3,13,-8,-8,-8 2:3 50:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Tem -9,-8,8,10,4 3:2 51:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Golob Krka 8,4,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Krpan PPR 7,3,12 3:0 36:22
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. C 2013/2014, 2. krog - Zav. Maribor : Kema
2. tekma pic Lan Huzjak Zav. Maribor 7,7,4 3:0 33:18
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. C 2013/2014, 3. krog - Kema : Sobota
5. tekma pic Matej Gyergyek Sobota 9,4,8 3:0 33:21
1. tekma pic Damir Fotivec Sobota 6,-7,-10,-9 1:3 37:40
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. C 2013/2014, 4. krog - Royal Beach : Kema
6. tekma pic Anton Vastl Royal Beach 4,11,-7,-10,-6 2:3 47:49
2. tekma pic Lovro Jemec Royal Beach -11,-6,-4 0:3 21:35
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. C 2013/2014, 5. krog - Ptuj : Kema
6. tekma pic Jernej Masten Toplak Ptuj -4,9,4,-8,-9 2:3 43:46
2. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -12,-4,-7 0:3 23:36
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Mali finale, finale pic Aleks Stepančič Gor 9,4,10 3:0 34:23
Mali finale, polfinale pic Jakob Podlesek Sob 4,-12,6,4 3:1 45:28
Mali finale, četrtfinale pic Rok Djordjevič Mb - ZM 9,4,6 3:0 33:19
Mali finale, osmina finala pic Tomaž Kurent Trb 2,3,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Jevšnik Tem -6,-6,3,-10 1:3 33:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Podobnik Vrh -10,-8,8,-5 1:3 34:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Škerbec Ves -8,6,12,4 3:1 44:33
16.11.2013 3. SNTL 2013/2014, 3. krog - Kajuh-Slovan II : Kema III
6. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -8,8,-2,-4 1:3 25:41
2. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan II -9,-9,-3 0:3 21:33
16.11.2013 3. SNTL 2013/2014, 3. krog - Royal Beach : Kema III
6. tekma pic Leon Bokal Royal Beach -11,-6,-8 0:3 25:35
2. tekma pic Lovro Jemec Royal Beach -8,-5,-6 0:3 19:33
Skupaj: 32,61 % 105:217 433:732 9803:11338
Preskoči na orodno vrstico