NTZS

Rok Likar
pic
Podatki o igralcu
Id 594
Št. tekmovalne izkaznice 091/12/13
Starost 21 let (letnik 2002)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Jaka Bavdek 0:1 0:3
pic Alen Bećirević 1:0 3:0
pic Klemen Belehar 0:4 1:12
pic Nal Belko 1:0 3:0
pic May Bočko 0:2 2:6
pic Aljaž Bogataj 1:0 3:1
pic Leon Bokal 1:0 3:1
pic Aljaž Božič 0:1 1:3
pic Marko Brajkovič 2:3 9:11
pic Robert Brajkovič 1:1 4:5
pic Grega Bratina 1:1 4:5
pic Luka Breznik 0:2 0:6
pic Luka Čačić Blažek 1:3 6:11
pic Sandi Cejan 1:2 3:6
pic Marko Čenčič 1:0 3:1
pic Roman Cenčič 1:0 3:0
pic Uroš Cerar 3:2 10:8
pic Oskar Cergolj 0:1 1:3
pic Gašper Cvetič 1:2 6:7
pic Jovica Dančulovič 1:0 3:0
pic Nejc Erjavec 0:2 0:6
pic Mitja Erzetič 1:1 4:3
pic Miha Fatur 0:2 3:6
pic David Filipovič 0:2 0:6
pic Aljaž Fortuna 1:1 4:3
pic Aljaž Frelih 0:2 0:6
pic Matej Germek 0:1 1:3
pic Aljaž Godec 0:2 0:6
pic Jaka Golob 1:0 3:0
pic Aljaž Goltnik 1:0 3:2
pic Boris Govednik 2:0 6:3
pic Rok Grad 2:3 10:11
pic Tadej Gungl 2:0 6:0
pic Darko Hergan 0:1 0:3
pic Jan Hovnik Šipek 3:1 11:6
pic Peter Hribar 0:2 0:6
pic Mateo Ilić 4:1 14:8
pic Gašper Ipavec Lakner 1:0 3:1
pic Miha Jamšek 0:1 1:3
pic Dominik Janc 2:0 6:0
pic Primož Jazbič 0:1 0:3
pic Janez Jedlovčnik 0:2 1:6
pic Lovro Jemec 0:1 0:3
pic Jan Jeršin 2:0 6:0
pic Jan Jevšnik 0:3 0:9
pic Dejan Jokič 2:1 6:4
pic Dejan Jovanović 2:2 7:7
pic Jaka Kanc 3:2 12:7
pic Klemen Kavčič 1:0 3:0
pic Roj Klopčič 1:0 3:0
pic David Kne 3:1 11:4
pic Emanuel Kocjančič 1:0 3:1
pic Mihael Kocjančič 4:0 12:2
pic Jan Kohn 1:0 3:0
pic Filip Kolle 0:2 4:6
pic Miha Korošec 1:0 3:0
pic Nej Košmrlj 1:0 3:1
pic Urban Kralj 1:0 3:0
pic Jan Krč 1:1 3:3
pic Jakob Križaj 1:0 3:2
pic Tine Krpan 3:0 9:1
pic Tomaž Kurent 1:1 4:3
pic Blaž Lapajne 1:0 3:0
pic Uroš Latinovič 0:1 0:3
pic Taj Lavrič 0:1 0:3
pic Marko Lesar 1:0 3:2
pic Alin Lesnik 1:0 3:0
pic Jan Lipič 1:1 3:4
pic Kristian Ludvik 0:1 1:3
pic Patrik Macele 2:0 6:0
pic Samo Mandič 0:1 0:3
pic Jernej Masten Toplak 0:1 0:3
pic Žiga Matekovič 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 0:1 2:3
pic Aleksandar Miščević 1:5 8:17
pic Tim Mori 0:4 2:12
pic Uroš Mrak 0:2 3:6
pic Žan Napast 1:0 3:0
pic Gašper Nemanič 1:0 3:0
pic Nejc Novak Zakeršnik 1:5 9:16
pic Matija Novel 0:7 0:21
pic Žiga Oblak 4:0 12:1
pic Anže Ogrič 1:3 4:11
pic Jožko Omerzel 0:1 0:3
pic Mitja Omerzel 0:9 4:27
pic Žan Ošlak 2:0 6:0
pic Mihajlo Pauković 1:2 6:8
pic Tadej Perko 1:0 3:0
pic Rene Peršolja 1:0 3:0
pic Tjaš Petrovčič 0:2 1:6
pic Matjaž Pinter 0:1 0:3
pic Luka Podobnik 2:1 6:5
pic Miha Podobnik 1:4 5:12
pic Janez Popelar 3:0 9:0
pic Matej Prezelj 0:2 1:6
pic Tomi Pugliese Štuva 0:1 0:3
pic Bine Rakušček 0:1 0:3
pic Matevž Ravšelj 1:0 3:2
pic Oskar Rosc 0:4 6:12
pic Tilen Šalja 0:1 0:3
pic Luka Šantavec 1:1 3:4
pic Domen Sečnik 2:1 7:4
pic Jaka Sedej 1:0 3:1
pic Marsel Šegula 0:7 2:21
pic Nino Šegula 3:0 9:0
pic Rok Semič 1:1 5:3
pic Rok Škerbec 1:0 3:1
pic Jure Smodiš 0:1 1:3
pic Rok Smodiš 0:5 3:15
pic Tine Smole Justin 1:0 3:1
pic Mark Šporar 3:0 9:2
pic Gašper Srebočan Čebela 1:0 3:1
pic Aleks Stepančič 2:0 6:1
pic Luka Stražišar 4:4 15:13
pic Tomaž Strelec 1:1 3:5
pic Jaka Strohsack 0:2 0:6
pic Gašper Šuligoj 1:0 3:2
pic Nejc Titan 1:0 3:1
pic Peter Topič 0:2 1:6
pic Drago Torkar 0:3 1:9
pic Francesco Trevisan 0:1 1:3
pic Luka Trtnik 1:1 3:1
pic Rok Trtnik 0:2 0:6
pic Matej Ulčnik 0:1 2:3
pic Jože Urh 0:1 0:3
pic Aleks Ušaj 2:2 9:7
pic Nik Velikonja 1:1 5:4
pic Leon Veronik 2:1 6:5
pic Matic Vertuš 1:2 5:8
pic Patrik Videc 0:4 3:12
pic Žiga Vidmar 1:0 3:0
pic Peter Vitamvas 1:4 8:12
pic Gašper Žagar 3:0 9:0
pic Nejc Zavasnik 2:1 6:5
pic Uroš Žavbi 2:0 6:0
pic Javor Zavec 0:2 2:6
pic Mitja Zavec 2:1 6:6
pic Damjan Zelko 0:1 0:3
pic Žiga Kristijan Žigon 0:3 1:9
pic Anže Zrimšek Žiger 3:4 15:15
pic Andraž Zupančič 1:0 3:0
pic Domen Zupančič 1:4 5:13
Skupaj: 140:190 544:654
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Gorica člani
2022/2023 NTK Gorica člani do 21 let
2021/2022 NTK Gorica člani do 21 let
2020/2021 NTK Gorica člani do 21 let
2019/2020 NTK Gorica mladinci
2018/2019 NTK Gorica mladinci
2017/2018 NTK Gorica mladinci
2016/2017 NTK Gorica kadeti
2015/2016 NTK Gorica kadeti
2014/2015 NTK Gorica mlajši kadeti
2013/2014 NTK Gorica mlajši kadeti
2012/2013 NTK Gorica mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
23. - 40. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 30. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
25. - 45. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 32. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
17. - 26. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
31. - 60. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
27. - 49. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
29. - 54. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
29. - 54. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
11. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
17. - 28. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
25. - 47. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
20. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
37. - 68. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 30. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
27. - 51. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
29. - 56. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
31. - 58. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. - 16. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
9. - 16. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
37. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. - 16. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
17. - 32. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
14. 12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
9. - 16. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
33. - 58. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
5. - 8. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
17. - 22. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
27. - 51. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
22. 01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
39. - 73. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
35. - 65. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 26. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 24. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 37 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 24.04.2022 pic Aleks Stepančič M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
9. - 16. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Aleks Stepančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 29. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Jan Stepančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Luka Likar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Taja Vidmar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Dani Drakulič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 28. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Aleks Stepančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Taja Vidmar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 32. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Jan Stepančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
33. - 46. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Kristy Černe X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Jan Stepančič M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Nik Velikonja M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
33. - 47. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Taja Vidmar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Nik Velikonja M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 14 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Gorica : Mura Sobota II
6. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -8,-7,-7 0:3 22:33
2. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II -7,8,5,10 3:1 41:34
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - B2 I Bendl : Gorica
7. tekma pic May Bočko B2 I Bendl 9,-9,-8,-11 1:3 39:44
3. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -6,-11,-8 0:3 25:35
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Škofja Loka : Gorica
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -8,-8,9,-6 1:3 33:42
3. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -6,-11,-6 0:3 23:35
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Gorica : Melamin
6. tekma pic Žiga Oblak Melamin 4,5,2 3:0 33:11
2. tekma pic Gašper Žagar Melamin 2,3,4 3:0 33:9
1. tekma pic Žiga Oblak Melamin 3,6,6 3:0 33:15
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Gorica : Vrhnika
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -11,-7,-9 0:3 27:35
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Arrigoni II : Gorica
10. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -5,-5,-11 0:3 21:35
7. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -6,6,9,-9,7 3:2 48:44
3. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II -6,8,-11,-11 1:3 39:45
1. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -6,-7,4,8,5 3:2 46:39
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Logatec : Gorica
10. tekma pic Jaka Sedej Logatec 8,10,-6,4 3:1 40:33
7. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -9,-7,8,-12 1:3 39:44
3. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -6,-7,-10 0:3 23:34
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 11,-7,6,-10,-7 2:3 48:51
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Gorica : Vrtojba
10. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 1,-6,-8,-5 1:3 30:34
6. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -11,-9,9,-7 1:3 38:44
2. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -4,-5,-8 0:3 17:33
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -5,6,-7,8,5 3:2 45:41
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Inter Diskont II : Gorica
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -9,-9,7,-5 1:3 34:40
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Mura Sobota II : Gorica
1. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II 7,6,-9,8 3:1 42:32
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Gorica : B2 I Bendl
1. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 3,11,8 3:0 35:22
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Gorica : Škofja Loka
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -11,-8,11,7,-10 2:3 53:54
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Melamin : Gorica
3. tekma pic Žiga Oblak Melamin 11,11,4 3:0 37:26
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Vrhnika : Gorica
10. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 6,-4,-4,-9 1:3 28:39
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -6,6,9,8 3:1 39:34
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Gorica : Arrigoni II
10. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 0,9,11 3:0 35:20
6. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -9,7,-6,6,-6 2:3 43:46
2. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II -6,10,-7,6,-9 2:3 45:49
1. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -6,-7,9,9,9 3:2 46:49
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Gorica : Logatec
6. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -5,-4,-4 0:3 13:33
2. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -6,-6,-7 0:3 19:33
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 8,8,-12,4 3:1 45:34
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vrtojba : Gorica
8. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba 9,11,6 3:0 35:26
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -9,-5,9,9,-7 2:3 43:51
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - Krka II : Gorica
10. tekma pic Matic Vertuš Krka II -9,-8,-4 0:3 21:33
7. tekma pic Matic Vertuš Krka II -5,7,-5,8,2 3:2 43:39
6. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 2,8,7 3:0 33:17
2. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -11,-7,-6 0:3 24:35
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - Metlika : Gorica
6. tekma pic Žiga Matekovič Metlika 2,2,5 3:0 33:9
2. tekma pic Patrik Macele Metlika 3,6,3 3:0 33:12
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Gorica : B2 II
7. tekma pic David Kne B2 II 7,11,6 3:0 35:24
5. tekma pic Jakob Križaj B2 II 7,-8,5,-9,7 3:2 50:41
1. tekma pic David Kne B2 II 7,-10,5,-9,-6 2:3 47:46
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Gorica : Melamin
6. tekma pic Gašper Žagar Melamin 7,7,5 3:0 33:19
3. tekma pic Žiga Oblak Melamin 7,-10,4,6 3:1 43:29
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Arrigoni II : Gorica
7. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -8,10,10,2 3:1 43:33
4. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -4,-8,3,-5 1:3 28:36
1. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II -8,4,-7,6,13 3:2 52:45
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Vrhnika : Gorica
9. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -8,-7,-4 0:3 19:33
7. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -10,8,6,10 3:1 44:36
4. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 11,8,11 3:0 37:30
1. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika 3,-9,9,-4,-5 2:3 40:45
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Gorica : Vrtojba
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -8,-7,3,10,-7 2:3 45:46
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Gorica : Savinja III
9. tekma pic Miha Fatur Savinja III 9,-8,-5,-8 1:3 32:42
7. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -9,9,8,-7,9 3:2 49:48
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Gorica : Krka II
5. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -8,9,-9,-6 1:3 34:42
1. tekma pic Matic Vertuš Krka II 8,-9,-9,9,-7 2:3 47:50
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Gorica : Metlika
7. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 5,3,2 3:0 33:10
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 14,9,10 3:0 39:33
1. tekma pic Patrik Macele Metlika 1,6,1 3:0 33:8
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - B2 II : Gorica
7. tekma pic David Kne B2 II -11,7,7,3 3:1 44:30
6. tekma pic Urban Kralj B2 II 06,5 3:0 33:11
2. tekma pic May Bočko B2 II -7,6,-6,-8 1:3 32:39
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - Melamin : Gorica
6. tekma pic Gašper Žagar Melamin 1,2,2 3:0 33:5
2. tekma pic Marko Lesar Melamin -8,9,7,-10,6 3:2 51:45
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Gorica : Arrigoni II
7. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 11,-10,13,-6,-8 2:3 52:58
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - Vrtojba : Gorica
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 9,-7,-6,-6 1:3 30:42
6. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -3,-2,-7 0:3 12:33
2. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -6,-6,8,7,-5 2:3 39:48
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Savinja III : Gorica
8. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -8,-6,-6 0:3 20:33
7. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 8,4,6 3:0 33:18
5. tekma pic Miha Fatur Savinja III -8,9,8,-4,-11 2:3 45:52
3. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III 8,-5,8,5 3:1 38:32
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves -10,13,-9,-10 1:3 44:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav -5,8,-7,-5 1:3 28:41
01.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 3. krog - Gorica : Savinja II
1. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II -6,-8,-11 0:3 25:35
25.01.2020 3. SNTL 2019/2020, 2. krog - Metlika : Gorica
6. tekma pic Boris Govednik Metlika 9,6,-12,8 3:1 45:37
2. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 9,-6,9,-4,-7 2:3 39:51
21.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Logatec : Gorica
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -6,-4,-6 0:3 16:33
5. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 9,-8,9,7 3:1 41:36
3. tekma pic Bine Rakušček Logatec -9,-6,-8 0:3 23:33
21.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Gorica : Rakek
6. tekma pic Roj Klopčič Rakek 3,4,4 3:0 33:11
3. tekma pic Luka Stražišar Rakek -6,-12,-7 0:3 25:36
21.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Gorica : Arrigoni
6. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni -7,-5,-13 0:3 25:37
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni -6,-3,-6 0:3 15:33
21.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Gorica : Letrika
6. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 5,3,8 3:0 33:16
3. tekma pic Sandi Cejan Letrika -3,-9,-9 0:3 21:33
07.12.2019 3. SNTL 2019/2020, 1. krog - Vrhnika : Gorica
6. tekma pic Rok Semič Vrhnika 8,5,11 3:0 35:24
2. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -6,-7,-10 0:3 23:34
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -6,11,-5,-4 1:3 28:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Patrik Videc Tem -1,-5,-8 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Alen Bećirević Krka 2,3,6 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Šporar Men 4,5,4 3:0 33:13
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Ipavec Lakner B2 -9,6,2,5 3:1 42:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,-1,-9 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log 9,5,-8,-5,-3 2:3 38:47
09.02.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 6. krog - Cirkovce : Gorica
8. tekma pic Žan Napast Cirkovce 8,8,10 3:0 34:26
4. tekma pic Darko Hergan Cirkovce -7,-8,-9 0:3 24:33
1. tekma pic Tomaž Strelec Cirkovce -9,7,10,-9,6 3:2 52:45
09.02.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 6. krog - Kema II : Gorica
4. tekma pic Rok Smodiš Kema II -6,-4,-7 0:3 17:33
1. tekma pic Jan Lipič Kema II -5,-6,-10 0:3 21:34
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Gorica : Tempo
5. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -8,-5,-9 0:3 22:33
1. tekma pic Patrik Videc Tempo -9,-7,-4 0:3 20:33
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Gorica : Letrika
7. tekma pic Sandi Cejan Letrika -8,-2,-9 0:3 19:33
4. tekma pic Aleks Ušaj Letrika 9,4,-6,6 3:1 39:30
2. tekma pic Francesco Trevisan Letrika -10,6,-9,-9 1:3 39:40
01.12.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 4. krog - Vrhnika : Gorica
5. tekma pic Rok Semič Vrhnika -5,-11,10,9,-13 2:3 52:58
3. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -5,14,-4,-7 1:3 32:47
17.11.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 3. krog - Metlika : Gorica
5. tekma pic Robert Brajkovič Metlika -14,10,-8,-6 1:3 40:48
3. tekma pic Boris Govednik Metlika -10,-6,11,7,5 3:2 51:46
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -8,-7,-3 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-4,-3 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tadej Perko Kri 6,4,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav 3,7,9 3:0 33:19
13.10.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 1. krog - Gorica : Ilirija
5. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija -2,8,-8,-9 1:3 30:41
13.10.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 1. krog - Gorica : Kajuh-Slovan II
4. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II -8,7,-6,-5 1:3 30:40
2. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan II -6,-5,4,12,-7 2:3 43:49
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj 7,-6,10,-9,-5 2:3 43:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav 5,-10,5,6 3:1 43:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Breznik Int -8,-9,-9 0:3 26:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Zavec Men 10,-9,8,10 3:1 44:39
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves 4,9,14 3:0 38:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -11,-7,9,-9 1:3 38:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int -5,-2,-8 0:3 15:33
03.02.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 8. krog - Kajuh-Slovan II : Gorica
8. tekma pic Uroš Latinovič Kajuh-Slovan II -7,-5,-2 0:3 14:33
4. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II 9,-9,-8,-6 1:3 34:42
1. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan II -7,-7,-6 0:3 20:33
20.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 7. krog - Gorica : Križe
4. tekma pic Uroš Mrak Križe -9,9,-7,10,-10 2:3 49:53
2. tekma pic Matej Ulčnik Križe 9,-4,-11,6,-9 2:3 46:50
20.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 7. krog - Gorica : Royal Beach
5. tekma pic Marko Čenčič Royal Beach 8,5,-3,11 3:1 38:35
1. tekma pic Jaka Kanc Royal Beach 7,8,9 3:0 33:24
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Mengeš II : Gorica
4. tekma pic Matej Prezelj Mengeš II -9,-9,-7 0:3 25:33
1. tekma pic Rok Grad Mengeš II 7,-18,-6,10,-9 2:3 56:59
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Gorica : Arrigoni
4. tekma pic Matija Novel Arrigoni -6,-4,-6 0:3 16:33
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -9,-9,-5 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -7,-7,-14 0:3 28:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Javor Zavec Men -9,-5,-1 0:3 15:33
18.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 4. krog - Metlika : Gorica
6. tekma pic Jovica Dančulovič Metlika 8,5,9 3:0 33:22
2. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -6,9,-8,-7 1:3 32:42
18.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 4. krog - SU : Gorica
4. tekma pic Mitja Omerzel SU 12,-3,-8,-8 1:3 33:45
1. tekma pic Aljaž Božič SU 2,-7,-10,-7 1:3 35:36
21.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 2. krog - Križe : Gorica
2. tekma pic Uroš Mrak Križe -4,4,-6,-5 1:3 26:37
21.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 2. krog - Royal Beach : Gorica
7. tekma pic Leon Bokal Royal Beach -7,6,9,10 3:1 41:36
5. tekma pic Jaka Kanc Royal Beach 8,-10,6,3 3:1 43:29
3. tekma pic Roman Cenčič Royal Beach 2,9,3 3:0 33:14
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Jeršin PPR 2,6,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj -8,-6,-3 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Javor Zavec Men -7,-8,5,9,-3 2:3 40:47
07.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 1. krog - Gorica : Kema II
5. tekma pic Rok Smodiš Kema II -5,-11,-9 0:3 25:35
1. tekma pic Jure Smodiš Kema II 7,-9,-6,-4 1:3 30:40
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Oskar Rosc Sav -7,-7,10,-11 1:3 37:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Zavec Men -5,-10,-9 0:3 24:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Emanuel Kocjančič Arr -10,4,8,7 3:1 43:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Jeršin PPR 2,5,4 3:0 33:11
01.04.2017 3. SNTL 2016/2017, 8. krog - Gorica : Kajuh-Slovan II
7. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II 5,3,-6,-4,-5 2:3 37:41
01.04.2017 3. SNTL 2016/2017, 8. krog - Gorica : Royal Beach
5. tekma pic Klemen Kavčič Royal Beach 1,3,4 3:0 33:8
1. tekma pic Jaka Kanc Royal Beach 3,8,6 3:0 33:17
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Šporar Men 5,19,5 3:0 43:29
Kvalifikacije, 2. krog pic David Filipovič Oli -8,-7,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka -7,-9,8,-3 1:3 30:41
08.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Gorica I : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan -9,-9,9,-4 1:3 33:42
4. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan 11,-8,8,-13,-4 2:3 49:56
2. tekma pic Miha Korošec Kajuh-Slovan 8,3,5 3:0 33:16
08.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Krka : Gorica I
7. tekma pic Mitja Omerzel Krka -6,-4,-8 0:3 18:33
5. tekma pic Andraž Zupančič Krka 5,5,4 3:0 33:14
3. tekma pic Domen Zupančič Krka -8,-8,-10 0:3 26:34
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Filip Kolle Ves -4,10,-7,9,-7 2:3 41:52
Top, 6. krog pic Rok Grad Men -15,-8,13,-7 1:3 45:52
Top, 5. krog pic Mihael Kocjančič Arr -10,4,9,7 3:1 43:32
Top, 4. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 7,-8,6,2 3:1 41:26
Top, 3. krog pic Dejan Jokič Men 10,6,7 3:0 34:23
Top, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -7,-4,7,-10 1:3 32:41
Top, 1. krog pic Domen Sečnik Pres 8,6,9 3:0 33:23
19.11.2016 3. SNTL 2016/2017, 3. krog - Gorica : Krka II
5. tekma pic Jožko Omerzel Krka II -7,-6,-1 0:3 14:33
1. tekma pic Domen Zupančič Krka II 5,-4,-9,-4 1:3 28:38
19.11.2016 3. SNTL 2016/2017, 3. krog - Gorica : Metlika
3. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 9,-7,-11,6,8 3:2 51:47
22.10.2016 3. SNTL 2016/2017, 2. krog - Cornilleau Mengeš II : Gorica
4. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II -5,-3,-4 0:3 12:33
1. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II -4,-8,-4 0:3 16:33
22.10.2016 3. SNTL 2016/2017, 2. krog - Tempo : Gorica
4. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -4,-6,-5 0:3 15:33
1. tekma pic Patrik Videc Tempo -3,5,-9,-4 1:3 27:38
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Miha Podobnik Log 11,-8,-2,-4 1:3 27:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Popelar Men 5,6,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Dominik Janc PPR 5,5,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic David Kne B2 3,5,3 3:0 33:11
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Tim Mori Muta -10,-1,-6 0:3 17:34
Finalni del, 1. krog pic Nino Šegula Ptuj 11,6,10 3:0 36:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -8,-9,10,6,6 3:2 51:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 10,2,1 3:0 34:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Nej Košmrlj B2 11,-14,11,9 3:1 51:47
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Šporar Men 9,10,-12,-10,2 3:2 56:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj -6,-2,-11 0:3 19:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka -4,-5,-9 0:3 18:33
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Luka Stražišar PPR -4,-9,6,-5 1:3 29:39
Top, 6. krog pic Filip Kolle Ves -8,7,9,-5,-5 2:3 40:49
Top, 5. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin -8,10,-10,-7 1:3 37:44
Top, 4. krog pic Nik Velikonja Gor 10,6,-11,4 3:1 45:33
Top, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr 7,-7,3,13 3:1 44:34
Top, 2. krog pic Rok Grad Men 11,-10,11,-9,9 3:2 56:54
Top, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor 9,12,-7,6 3:1 43:38
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men 5,-4,13,-4,4 3:2 45:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Erjavec Men -7,-6,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Belehar Škl -7,-7,-9 0:3 23:33
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Godec Int -9,-3,-3 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Mori Muta 7,-6,-6,-9 1:3 32:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 2,4,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -7,9,6,8 3:1 40:34
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Trtnik Men 0:0 :
Kvalifikacije, 2. krog pic Matej Germek Arr -9,6,-8,-5 1:3 33:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Tem -9,-7,11,6,-4 2:3 44:50
28.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 1. krog - Gorica : Arrigoni
9. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 7,8,6 3:0 33:21
5. tekma pic Matija Novel Arrigoni -8,-5,-6 0:3 19:33
1. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 5,3,4 3:0 33:12
28.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 2. krog - Ptuj : Gorica
9. tekma pic Nino Šegula Ptuj 5,7,5 3:0 33:17
6. tekma pic Gašper Cvetič Ptuj -9,-5,10,-6 1:3 32:43
2. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -11,-5,-9 0:3 25:35
27.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Gorica : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -8,-5,-4 0:3 17:33
3. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont -12,8,4,-7,-6 2:3 47:48
27.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Gorica : Krka
6. tekma pic Jaka Golob Krka 4,5,3 3:0 33:12
3. tekma pic Mitja Omerzel Krka -4,9,-8,-6 1:3 29:42
27.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Mengeš I : Gorica
6. tekma pic Rok Grad Mengeš I -6,10,-8,-9 1:3 35:43
2. tekma pic Tilen Šalja Mengeš I -6,-6,-6 0:3 18:33
13.02.2016 3. SNTL 2015/2016, 8. krog - Gorica : Metlika
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -4,-10,-7 0:3 21:34
1. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 3,-4,-11,8,10 3:2 49:45
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Jevšnik Tem -1,-5,-8 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 5,3,1 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Kurent Hra -10,10,-10,-7 1:3 39:45
21.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 4. krog - Gorica : Royal Beach
5. tekma pic Aljaž Bogataj Royal Beach -7,3,9,9 3:1 40:32
1. tekma pic Klemen Belehar Royal Beach -9,-9,-8 0:3 26:33
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Ogrič Pres 3,-6,-7,-7 1:3 31:36
Kvalifikacije, 2. krog pic David Filipovič Oli -4,-11,-8 0:3 23:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Tem -9,9,-9,-7 1:3 36:42
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Ves -4,-3,-1 0:3 8:33
Finalni del, 1. krog pic Janez Popelar Men 9,8,2 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Patrik Videc Tem -6,-6,4,11,-7 2:3 43:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Krpan PPR 7,4,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 4,9,3 3:0 33:16
17.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 2. krog - Gorica : Cirkovce
2. tekma pic Tomaž Strelec Cirkovce -9,-10,-9 0:3 28:34
03.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 1. krog - Gorica : Preserje
8. tekma pic Anže Ogrič Preserje 9,-11,-8,11,9 3:2 54:53
6. tekma pic Grega Bratina Preserje 3,-7,-8,1,9 3:2 48:35
3. tekma pic Domen Sečnik Preserje 2,-7,7,3 3:1 40:23
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Marsel Šegula Ptuj -4,-6,-6 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Rok Grad Men 10,7,9 3:0 34:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 9,-3,-3,-7 1:3 24:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Krpan PPR -11,3,3,1 3:1 44:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Veronik Rad -3,5,3,-6,9 3:2 42:39
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Mali finale, finale pic Gašper Cvetič Ptuj 8,6,-9,10 3:1 43:35
Mali finale, polfinale pic Matej Prezelj Men 4,-6,-7,-6 1:3 30:37
Mali finale, četrtfinale pic Nejc Novak Zakeršnik Log 6,6,-9,-11,-4 2:3 46:47
Mali finale, osmina finala pic Aleks Stepančič Gor 5,10,4 3:0 34:19
Mali finale, 1. krog pic Luka Trtnik Men 9,-10,8,4 3:1 43:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Sečnik Pres -3,5,-4,-12 1:3 30:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Klemen Belehar Škl -6,-10,3,-9 1:3 36:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Hribar Krka -4,-11,-4 0:3 19:35
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel Krka 9,-9,-9,-9 1:3 38:42
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -3,-1,-2 0:3 6:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Zavec Men 6,-8,-9,17,6 3:2 58:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Rosc Tem 13,-4,9,-8,-5 2:3 43:55
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Ošlak Muta 6,11,9 3:0 35:26
12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Luka Stražišar PPR 4,7,10 3:0 34:21
Top, 6. krog pic Domen Zupančič Krka -2,-7,-5 0:3 14:33
Top, 5. krog pic Miha Podobnik Vrh 3,10,3 3:0 34:16
Top, 4. krog pic Peter Vitamvas K-S 9,9,-9,-11,-4 2:3 46:53
Top, 3. krog pic Leon Veronik Rad -2,-4,-8 0:3 14:33
Top, 2. krog pic Luka Podobnik Vrh -7,4,9,8 3:1 40:32
Top, 1. krog pic Nino Šegula Ptuj 5,2,4 3:0 33:11
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Tim Mori Muta -8,-8,-8 0:3 24:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jokič Men -9,7,5,5 3:1 42:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr 7,7,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Alin Lesnik Rad 1,5,5 3:0 33:11
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Podobnik Vrh 9,-6,9,7 3:1 39:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Jože Urh Ves -11,-7,-4 0:3 22:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Topič Men 9,-1,-8,-9 1:3 29:42
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Matija Novel Arr -1,-3,-9 0:3 13:33
Finalni del, osmina finala pic Janez Popelar Men 8,1,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -8,4,13,9 3:1 45:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Veronik Rad 3,8,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -7,5,8,6 3:1 40:30
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Gorica : Muta
6. tekma pic Žan Ošlak Muta 4,7,4 3:0 33:15
3. tekma pic Matjaž Pinter Muta -6,-4,-4 0:3 14:33
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Gorica : Vesna
8. tekma pic Rok Trtnik Vesna -3,-8,-3 0:3 14:33
6. tekma pic Rok Škerbec Vesna -8,3,3,4 3:1 41:21
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Letrika : Gorica
7. tekma pic Gašper Šuligoj Letrika 9,8,-8,-4,9 3:2 45:48
5. tekma pic Sandi Cejan Letrika 5,5,2 3:0 33:12
3. tekma pic Rene Peršolja Letrika 4,8,5 3:0 33:17
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Dejan Jokič Men -4,-6,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S 11,6,5 3:0 35:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr 6,6,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Kohn Muta 2,3,3 3:0 33:8
08.11.2014 3. SNTL 2014/2015, 2. krog - Gorica : Kema III
5. tekma pic Damjan Zelko Kema III -3,-1,-1 0:3 5:33
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 8,10,-2,-5,-8 2:3 38:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Ogrič Pres -8,-3,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj -2,-6,-6 0:3 14:33
04.10.2014 3. SNTL 2014/2015, 1. krog - Gorica : Royal Beach
5. tekma pic Lovro Jemec Royal Beach -9,-2,-5 0:3 16:33
01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Luka Stražišar PPR -7,10,9,8 3:1 41:38
Top, 6. krog pic Luka Podobnik Vrh -9,-7,-7 0:3 23:33
Top, 5. krog pic Nal Belko Ves 9,8,4 3:0 33:21
Top, 4. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin -7,-3,-11 0:3 21:35
Top, 3. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 9,6,-5,-10,-11 2:3 48:51
Top, 2. krog pic Tim Mori Rad -4,-8,9,-6 1:3 29:42
Top, 1. krog pic Nik Velikonja Gor -7,-10,13,9,-8 2:3 51:56
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Cergolj Log 8,-4,-3,-10 1:3 28:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Topič Men -8,-4,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Strohsack PPR -5,-6,-5 0:3 16:33
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Taj Lavrič Ves -5,-8,-5 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Luka Stražišar PPR 6,2,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Novel Arr -5,-6,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Dominik Janc Trb 1,3,1 3:0 33:5
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 8,6,-8,6 3:1 41:31
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 2. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj -7,-9,-7 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Bavdek K-S -4,-7,-1 0:3 12:33
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka -6,-7,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Novel Arr -4,-8,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič Krka 2,-8,3,5 3:1 41:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Kurent Trb 6,4,4 3:0 33:14
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. D 2013/2014, 1. krog - Gorica : Rakek
7. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -2,-3,-1 0:3 6:33
4. tekma pic Luka Stražišar Rakek 7,10,7 3:0 34:24
2. tekma pic Matevž Ravšelj Rakek 5,8,-4,-11,11 3:2 50:48
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. D 2013/2014, 2. krog - Gorica : Krka
4. tekma pic Mitja Omerzel Krka -6,-8,-4 0:3 18:33
2. tekma pic Peter Hribar Krka -6,-5,-8 0:3 19:33
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. D 2013/2014, 4. krog - Gorica : Preserje
4. tekma pic Anže Ogrič Preserje -3,-13,-8 0:3 24:37
2. tekma pic Grega Bratina Preserje 9,-8,-9,-9 1:3 37:42
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. D 2013/2014, 5. krog - Gorica : B2
4. tekma pic Klemen Belehar B2 -4,-5,-5 0:3 14:33
2. tekma pic Samo Mandič B2 -5,-5,-5 0:3 15:33
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -9,9,-11,-6 1:3 37:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj -3,-5,-7 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Krpan PPR 8,6,4 3:0 33:18
Skupaj: 42,42 % 140:190 544:654 10642:10990
Preskoči na orodno vrstico