NTZS

Tim Mori
pic
Podatki o igralcu
Id 586
Št. tekmovalne izkaznice 068/11/12
Starost 14 let (letnik 2003)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 08.09.2018 29 32 250 250
člani 16.09.2018 110 109 50 50
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Jaka Bavdek 0:1 0:3
pic Nal Belko 1:0 3:2
pic Lan Bitežnik 1:0 3:0
pic Aljaž Bobek 2:0 6:0
pic Anej Bradač Vranc 2:0 6:0
pic Grega Bratina 2:0 6:1
pic Luka Breznik 0:4 4:12
pic Sandi Cejan 2:0 6:0
pic Oskar Cergolj 1:0 3:1
pic Žiga Česen 1:0 3:0
pic Matic Čopar 3:0 9:0
pic Gašper Cvetič 1:0 3:1
pic Tilen Cvetko 0:2 0:6
pic Gašper Dimnik 2:0 6:0
pic Dan Dvornik 1:0 3:1
pic Janez Erjavec 1:0 3:1
pic David Filipovič 0:1 0:3
pic Aljaž Fortuna 1:0 3:0
pic Aljaž Frelih 0:5 0:15
pic Nejc Funtek 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 4:12 21:41
pic Jaka Golob 2:0 6:0
pic Aljaž Goltnik 5:0 15:1
pic David Grad 1:0 3:0
pic Rok Grad 1:1 4:4
pic Miha Grampovčnik 0:1 0:3
pic Domen Grčar 1:0 3:0
pic Tadej Gungl 2:0 6:0
pic Nejc Gutnik 1:0 3:1
pic Žan Hercog 2:0 6:0
pic Jakob Hodžić 0:1 0:3
pic Jan Hovnik Šipek 5:0 15:0
pic Peter Hribar 0:3 1:9
pic Rok Hribar 0:2 1:6
pic Dominik Janc 3:0 9:0
pic Lovro Jemec 0:1 0:3
pic Jan Jevšnik 0:11 5:33
pic Dejan Jokić 4:1 12:4
pic Dejan Jovanović 1:0 3:0
pic Jaka Kanc 1:0 3:0
pic Martin Kocjančič 0:2 1:6
pic Mihael Kocjančič 3:0 9:0
pic Filip Kolle 0:5 5:15
pic Maj Končar 1:0 3:0
pic Žan Korelec 0:1 0:3
pic Jaka Koren 1:0 3:0
pic Miha Korošec 3:0 9:0
pic Nej Košmrlj 2:0 6:0
pic Deni Kožul 0:1 0:3
pic Jan Krč 1:0 3:0
pic Tine Krpan 2:0 6:0
pic Lan Krvina 1:0 3:0
pic Tomaž Kurent 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 1:0 3:0
pic Maj Lavrič 0:1 0:3
pic Taj Lavrič 0:7 3:21
pic Luka Likar 1:0 3:0
pic Rok Likar 4:0 12:2
pic Jan Lipič 3:1 11:3
pic Sašo Malovič 1:0 3:1
pic Samo Mandič 1:0 3:0
pic Jernej Masten Toplak 2:1 8:5
pic Luka Norčič 0:3 3:9
pic Nejc Novak 1:1 5:3
pic Matija Novel 0:13 3:40
pic Anže Ogrič 0:2 0:6
pic Miha Omahen 1:0 3:0
pic Jožko Omerzel 0:3 1:9
pic Mitja Omerzel 2:8 12:27
pic Janko Öri 0:1 1:3
pic Jan Ošlak 0:1 0:3
pic Valdi Palčič 1:0 3:0
pic Aljaž Pančur 1:0 3:0
pic Tim Pangos 2:0 6:0
pic Erik Paulin 0:1 0:3
pic Kristjan Peršolja 0:1 0:3
pic Leon Pinter 4:0 12:0
pic Jakob Podlesek 1:0 3:0
pic Luka Podobnik 2:0 6:4
pic Miha Podobnik 6:0 18:0
pic Maj Poklukar 1:0 3:0
pic Matej Prezelj 4:2 12:9
pic Miha Rajterič 2:0 6:0
pic Adam Rakun 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 1:0 3:1
pic Oskar Rosc 5:4 20:18
pic Bor Rutar 5:2 16:11
pic Tilen Šalja 1:5 6:16
pic Domen Sečnik 2:4 14:15
pic Marsel Šegula 1:3 4:10
pic Nino Šegula 3:0 9:1
pic Senaid Šišič 1:0 3:0
pic Rok Škerbec 1:0 3:0
pic Aljaž Šmaljcelj 0:2 0:6
pic Jure Smodiš 2:1 8:5
pic Rok Smodiš 4:0 12:0
pic Miha Smrdel 1:0 3:0
pic Mark Šporar 1:0 3:0
pic Janko Stankić 1:1 4:4
pic Jan Stepančič 2:0 6:0
pic Luka Stražišar 13:2 42:13
pic Jaka Strohsack 2:3 8:10
pic Gašper Šuligoj 1:0 3:0
pic Lan Tibaut 2:0 6:0
pic Rok Trtnik 0:6 2:18
pic Žiga Urbanc 0:1 0:3
pic Jože Urh 0:5 3:15
pic Aleks Ušaj 1:0 3:0
pic Anton Vastl 1:0 3:0
pic Nik Velikonja 4:0 12:2
pic Aljan Vermiglio Vremec 2:0 6:0
pic Leon Veronik 3:1 11:4
pic Patrik Videc 2:5 12:18
pic Michele Vigini 0:1 0:3
pic Peter Vitamvas 4:0 12:2
pic Tim Vitulić 3:0 9:0
pic Lenart Zabukovec 1:0 3:0
pic Vid Zabukovec 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 3:0 9:2
pic Mitja Zavec 2:0 6:0
pic Damjan Zelko 0:2 1:6
pic Žiga Kristijan Žigon 1:19 13:59
pic Anže Zrimšek Žiger 2:0 6:1
pic Andraž Zupančič 1:0 3:0
pic Domen Zupančič 4:1 13:4
Skupaj: 196:169 689:582
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2018/2019 NTK Muta mladinci
2017/2018 NTK Muta kadeti
2016/2017 NTK Muta kadeti
2015/2016 NTK Muta mlajši kadeti
2014/2015 NTK Muta mlajši kadeti
2013/2014 NTK Radlje Ob Dravi mlajši kadeti
2012/2013 NTK Radlje Ob Dravi mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 24. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
3. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
3. - 4. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
27. - 49. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
3. - 4. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
5. - 8. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
7. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
18. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
23. - 40. 07.05.2017 3. OT za članice in člane, Puconci
17. - 30. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
5. - 8. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 28. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
2. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
23. 18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince, Logatec
7. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
9. - 16. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
3. - 4. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
5. - 8. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
9. - 16. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
3. - 4. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
6. 04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Velenje
16. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
3. - 4. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
27. - 51. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
9. - 16. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
3. - 4. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
15. 06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete, Tržič
3. - 4. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
9. - 16. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
5. - 8. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
23. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
33. - 36. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
5. 12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
5. - 8. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
5. - 8. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
19. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
5. - 8. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 26. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
9. - 16. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
17. 01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
39. - 73. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 28. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
35. - 65. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
27. - 50. 09.03.2014 3. OT za mladinke in mladince, Muta
17. - 26. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
31. - 60. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
33. - 63. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
25. - 45. 08.09.2013 1. OT za mladinke in mladince, Križe
Skupaj: 56 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
3. - 4. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Blažka Harkai X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
3. - 4. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Mitja Omerzel M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Aljaž Božič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
3. - 4. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Mitja Omerzel M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Blažka Harkai X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
1. 16.04.2016 pic Mitja Omerzel M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
5. - 8. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Mitja Omerzel M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 32. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Anamarija Horvat X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Domen Sečnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 32. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Ema Oderlap X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
3. - 4. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Mitja Omerzel M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Mitja Omerzel M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Ema Oderlap X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Mitja Omerzel M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 14 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema -9,5,-5,7,-8 2:3 44:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Vitulić Log 7,9,3 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Krpan PPR 4,7,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Adam Rakun Men 5,6,3 3:0 33:14
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -7,-5,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj 3,-8,-5,-8 1:3 32:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Dominik Janc PPR 6,3,0 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log 6,9,5 3:0 33:20
10.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 9. krog - Muta : Logatec
5. tekma pic Lovro Jemec Logatec -10,-12,-9 0:3 31:37
1. tekma pic Nejc Gutnik Logatec -9,11,5,7 3:1 44:34
10.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 9. krog - Muta : Rakek
5. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -10,-4,-8 0:3 22:34
1. tekma pic Janko Stankić Rakek 7,5,-9,2 3:1 42:25
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Muta : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -4,-3,-3 0:3 10:33
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -8,-7,-4 0:3 19:33
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 3. krog - Kema : Muta
7. tekma pic Nino Šegula Kema 1,3,4 3:0 33:8
5. tekma pic Jan Lipič Kema 4,5,13 3:0 37:22
3. tekma pic Jure Smodiš Kema -11,5,-6,6,8 3:2 50:43
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Muta : Logatec
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec 4,7,8 3:0 33:19
4. tekma pic Bine Rakušček Logatec 6,3,-13,8 3:1 46:32
2. tekma pic Tim Vitulić Logatec 4,3,6 3:0 33:13
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Muta : Mengeš I
4. tekma pic Dejan Jokić Mengeš I -9,-11,-9 0:3 29:35
2. tekma pic David Grad Mengeš I 3,2,6 3:0 33:11
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Rakek : Muta
4. tekma pic Luka Stražišar Rakek 4,6,4 3:0 33:14
1. tekma pic Dominik Janc Rakek 6,3,0 3:0 33:9
20.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Muta : Vesna
5. tekma pic Taj Lavrič Vesna -7,10,-8,-6 1:3 33:43
1. tekma pic Janko Öri Vesna -5,-11,9,-2 1:3 29:44
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Maribor : Muta
5. tekma pic Tadej Gungl Maribor 2,1,2 3:0 33:5
3. tekma pic Leon Pinter Maribor 2,4,4 3:0 33:10
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Savinja : Muta
7. tekma pic Dejan Jovanović Savinja 1,1,6 3:0 33:8
5. tekma pic Aljaž Pančur Savinja 6,7,9 3:0 33:22
3. tekma pic Matic Čopar Savinja 5,1,1 3:0 33:7
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Kema : Muta
5. tekma pic Nino Šegula Kema 9,6,-9,5 3:1 42:31
3. tekma pic Jan Lipič Kema 7,4,8 3:0 33:19
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Luka Stražišar PPR 6,6,3 3:0 33:15
Top, 6. krog pic Aljaž Goltnik Men 7,1,12 3:0 36:20
Top, 5. krog pic Dejan Jokić Men 7,8,7 3:0 33:22
Top, 4. krog pic Mihael Kocjančič Arr 9,9,4 3:0 33:22
Top, 3. krog pic Aljaž Godec Int 7,-3,-4,-6 1:3 24:40
Top, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-3,10,7,-11 2:3 41:52
Top, 1. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -10,-12,-7 0:3 29:37
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int 8,-3,-2,-7 1:3 23:41
Finalni del, četrtfinale pic Luka Stražišar PPR 6,5,8 3:0 33:19
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Fortuna Ves 5,12,6 3:0 36:23
Finalni del, 1. krog pic Jan Stepančič Gor 5,4,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Vitulić Log 3,3,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Tibaut Sob 1,4,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Lenart Zabukovec ŠD SU 3,2,2 3:0 33:7
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU 8,-4,-8,-7 1:3 30:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Videc Tem -6,9,-7,8,-7 2:3 42:50
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int 8,-7,-3,-4 1:3 25:41
Finalni del, četrtfinale pic Dejan Jokić Men 7,-11,5,3 3:1 44:28
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta 1,2,4 3:0 33:7
Finalni del, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr 6,5,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav 5,7,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 3,2,9 3:0 33:14
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -13,11,-4,-6 1:3 36:48
Finalni del, 1. krog pic Leon Veronik Int 5,6,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -6,-7,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 7,6,-14,13 3:1 51:42
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int 9,-5,-6,-5 1:3 27:42
Finalni del, osmina finala pic Rok Grad Men -8,4,12,3 3:1 44:30
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Mitja Omerzel Krka -7,5,-10,-8 1:3 36:39
Top, 6. krog pic Filip Kolle Ves 7,7,-7,-10,-3 2:3 42:48
Top, 5. krog pic Aljaž Godec Int -8,-5,-8 0:3 21:33
Top, 4. krog pic Matija Novel Arr -4,-10,-8 0:3 22:34
Top, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -14,6,-11,-5 1:3 41:46
Top, 2. krog pic Oskar Rosc Sav 4,-7,8,6 3:1 40:29
Top, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem 9,-3,7,-6,-10 2:3 41:50
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Jaka Strohsack PPR -7,2,7,9 3:1 40:29
Top, 6. krog pic Luka Stražišar PPR 5,6,-6,5 3:1 39:27
Top, 5. krog pic Bor Rutar Men 9,5,4 3:0 33:18
Top, 4. krog pic Oskar Rosc Sav -6,7,9,-9,-7 2:3 44:49
Top, 3. krog pic Rok Smodiš Kema 13,12,7 3:0 40:32
Top, 2. krog pic Tilen Šalja Men -9,5,10,10 3:1 44:36
Top, 1. krog pic Filip Kolle Ves 5,4,-8,-6,-7 2:3 43:42
07.05.2017 3. OT za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Ves -8,-11,-6 0:3 25:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema 10,9,-7,-14,-14 2:3 58:62
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Cvetko Krka -5,-2,-5 0:3 12:33
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Matija Novel Arr -9,-5,-10 0:3 24:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int -8,-8,-7 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Kanc Škl 8,7,10 3:0 34:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Zabukovec Krka 2,4,7 3:0 33:13
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Matija Novel Arr -8,-6,-8,-3 0:4 25:44
Finalni del, osmina finala pic Domen Zupančič Krka 5,12,7 3:0 36:24
Finalni del, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S -4,4,5,9 3:1 37:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Krvina Log 3,2,9 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Rajterič K-S 4,1,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Koren Tem 1,3,3 3:0 33:7
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Filip Kolle Ves -9,-3,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,-5,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Likar Gor 7,5,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Valdi Palčič Arr 3,1,6 3:0 33:10
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, finale pic Filip Kolle Ves -6,-9,-5 0:3 20:33
Finalni del, polfinale pic Oskar Rosc Sav 9,9,-9,-6,7 3:2 48:47
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Goltnik Men 12,7,-9,8 3:1 45:38
Finalni del, osmina finala pic Mitja Zavec Men 5,7,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Nej Košmrlj B2 3,6,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 5,1,1 3:0 33:7
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Vesna : Muta
4. tekma pic Filip Kolle Vesna 13,-10,-6,-9 1:3 40:47
1. tekma pic Rok Trtnik Vesna -5,-8,-6 0:3 19:33
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Rakek : Muta
9. tekma pic Dominik Janc Rakek 3,3,2 3:0 33:8
6. tekma pic Luka Stražišar Rakek -9,-5,10,-7 1:3 33:43
2. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -10,5,1,-10,-4 2:3 46:41
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Krka : Muta
4. tekma pic Tilen Cvetko Krka -5,-1,-8 0:3 14:33
1. tekma pic Peter Hribar Krka -4,-3,-7 0:3 14:33
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Muta
5. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni 9,-5,-9,-7 1:3 32:42
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni -5,-3,-8 0:3 16:33
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Kema : Muta
4. tekma pic Luka Norčič Kema -3,9,-5,-5 1:3 24:42
1. tekma pic Jan Lipič Kema -10,-9,9,8,-7 2:3 48:51
15.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Muta : Mengeš II
6. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II 10,6,8 3:0 34:24
3. tekma pic Bor Rutar Mengeš II 7,5,8 3:0 33:20
15.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Muta : Vesna
6. tekma pic Rok Trtnik Vesna 6,13,-6,-4,-1 2:3 37:52
3. tekma pic Taj Lavrič Vesna -7,-6,-8 0:3 21:33
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Maribor : Muta
7. tekma pic Leon Pinter Maribor 5,2,2 3:0 33:9
5. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 3,3,1 3:0 33:7
3. tekma pic Gašper Dimnik Maribor 4,2,3 3:0 33:9
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - B2 : Muta
4. tekma pic Jan Krč B2 8,8,5 3:0 33:21
1. tekma pic Nej Košmrlj B2 7,6,8 3:0 33:21
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Muta : Mengeš
6. tekma pic Dejan Jokić Mengeš 8,9,7 3:0 33:24
3. tekma pic Mitja Zavec Mengeš 4,6,7 3:0 33:17
18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Aljaž Godec Int -11,-6,-3 0:3 20:35
Top, 6. krog pic Luka Stražišar PPR 5,3,7 3:0 33:15
Top, 5. krog pic Bor Rutar Men -9,2,1,8 3:1 42:22
Top, 4. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -10,8,-5,-12 1:3 38:45
Top, 3. krog pic Tilen Šalja Men -7,-11,-10 0:3 28:36
Top, 2. krog pic Jože Urh Ves -5,-10,4,6,-4 2:3 41:44
Top, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka 8,-9,-9,-4 1:3 33:41
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Domen Zupančič Krka -9,2,12,2 3:1 45:27
Top, 6. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -3,-11,-4 0:3 18:35
Top, 5. krog pic Oskar Rosc Sav -5,-2,-4 0:3 11:33
Top, 4. krog pic Jan Jevšnik Tem -6,-10,-3 0:3 19:34
Top, 3. krog pic Aljaž Godec Int 10,-3,-3,-7 1:3 25:43
Top, 2. krog pic Mitja Omerzel Krka -4,-6,-7 0:3 17:33
Top, 1. krog pic Matija Novel Arr -6,5,-7,-3 1:3 27:38
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Ves -7,-7,-6 0:3 20:33
Finalni del, 1. krog pic Luka Stražišar PPR 2,4,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Strohsack PPR 6,5,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Šporar Men 4,7,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Senaid Šišič Oli 6,4,2 3:0 33:12
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -2,-6,-8 0:3 16:33
Finalni del, četrtfinale pic Oskar Rosc Sav 7,7,-5,-6,9 3:2 44:45
Finalni del, osmina finala pic Peter Vitamvas K-S 3,12,9 3:0 36:24
Finalni del, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 5,11,7 3:0 35:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Korošec K-S 5,6,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Pinter Mb - ZM 4,1,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Funtek Sav 6,3,2 3:0 33:11
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,-12,-2 0:3 23:36
Finalni del, osmina finala pic Rok Likar Gor 10,1,6 3:0 34:17
Finalni del, 1. krog pic Leon Veronik Int 3,8,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log 7,3,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pangos Gor 4,2,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Ušaj Let 2,5,8 3:0 33:15
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem 9,-9,-9,-9 1:3 38:42
Finalni del, 1. krog pic Bor Rutar Men -9,-9,9,9,9 3:2 51:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Matej Prezelj Men 9,-5,-8,6,12 3:2 49:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Stražišar PPR 2,-6,10,-4,9 3:2 44:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Novel Arr 8,-5,-6,-10 1:3 32:42
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, polfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int 9,-6,-10,-2 1:3 29:43
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Goltnik Men 9,11,11 3:0 37:31
Finalni del, osmina finala pic Tine Krpan PPR 6,7,5 3:0 33:18
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -8,-4,-8 0:3 20:33
04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Leon Veronik Rad -4,11,-8,6,-9 2:3 45:50
Top, 6. krog pic Luka Stražišar PPR 6,-8,-6,4,-7 2:3 43:43
Top, 5. krog pic Aljaž Godec Int -4,-10,-4 0:3 18:34
Top, 4. krog pic Mihael Kocjančič Arr 3,4,7 3:0 33:14
Top, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -10,9,-2,-4 1:3 27:43
Top, 2. krog pic Mitja Omerzel Krka -9,10,-11,6,-4 2:3 47:51
Top, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S 5,8,4 3:0 33:17
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Aljaž Godec Int -16,-1,9,-9 1:3 37:49
Top, 6. krog pic Nejc Novak Log -3,-7,10,6,-1 2:3 34:49
Top, 5. krog pic Domen Zupančič Krka 8,-11,-9,-5 1:3 36:43
Top, 4. krog pic Patrik Videc Tem 6,8,-5,-9,10 3:2 48:46
Top, 3. krog pic Tilen Šalja Men -6,-4,-7 0:3 17:33
Top, 2. krog pic Oskar Rosc Tem 5,10,-9,-13,-5 2:3 50:52
Top, 1. krog pic Domen Sečnik Pres 8,-8,-9,4,-8 2:3 47:45
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, polfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-4,-5 0:3 13:33
Finalni del, četrtfinale pic Luka Stražišar PPR 9,-6,6,3 3:1 39:29
Finalni del, osmina finala pic Uroš Žavbi Arr -8,9,4,-7,8 3:2 48:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema 5,5,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Omahen Ves 4,3,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Tibaut Mb - ZM 1,4,1 3:0 33:6
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Taj Lavrič Ves -10,-3,-10 0:3 23:35
Finalni del, 1. krog pic Leon Veronik Rad -7,3,7,5 3:1 40:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Likar Gor -7,6,6,9 3:1 40:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema 7,6,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 1,2,3 3:0 33:6
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema 8,6,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Jože Urh Ves -11,-8,9,-7 1:3 37:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -5,-5,-4 0:3 14:33
21.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 1. krog - Muta : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -4,8,9,-3,9 3:2 40:48
21.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 2. krog - Vesna : Muta
8. tekma pic Taj Lavrič Vesna 7,-7,-5,-6 1:3 29:40
4. tekma pic Rok Trtnik Vesna -10,-7,-5 0:3 22:34
20.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Muta : kema
5. tekma pic Damjan Zelko kema -7,-9,11,-2 1:3 31:44
20.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Krka : Muta
5. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka -7,-2,-3 0:3 12:33
20.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Rakek : Muta
2. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -10,-3,-10 0:3 23:35
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,-3,-7 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Nejc Novak Log 5,8,10 3:0 34:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Nik Velikonja Gor 6,4,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log 5,2,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Hercog Cir 4,4,4 3:0 33:12
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, polfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,-8,-4 0:3 21:33
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Goltnik Men 3,10,8 3:0 34:21
Finalni del, osmina finala pic Uroš Žavbi Arr 3,6,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Stepančič Gor 7,4,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Golob Krka 2,6,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Smrdel Mb - ZM 2,5,3 3:0 33:10
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Tempo : Muta
6. tekma pic Patrik Videc Tempo 11,4,-5,4 3:1 40:30
2. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -9,-4,9,-9 1:3 33:42
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Mengeš I : Muta
2. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -9,-2,-7 0:3 18:33
06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Domen Sečnik Pres 9,-5,-9,8,-11 2:3 47:52
Top, 6. krog pic Patrik Videc Tem -4,-7,6,4,-2 2:3 35:43
Top, 5. krog pic Rok Grad Men 10,-4,-4,-7 1:3 27:43
Top, 4. krog pic Aljaž Godec Int 4,-8,-9,-16 1:3 44:44
Top, 3. krog pic Tilen Šalja Men 9,9,-7,-9,-9 2:3 47:51
Top, 2. krog pic Mitja Omerzel Krka -9,6,8,5 3:1 42:30
Top, 1. krog pic Nik Velikonja Gor 7,3,3 3:0 33:13
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, polfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,-6,-4 0:3 15:33
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log 3,3,5 3:0 33:11
Finalni del, osmina finala pic Peter Vitamvas K-S 7,-8,7,8 3:1 41:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Bobek Int 6,5,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav 3,3,3 3:0 33:9
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -6,-3,-8 0:3 17:33
Finalni del, 1. krog pic Luka Stražišar PPR 8,4,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema 12,7,5 3:0 36:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Dan Dvornik Ves 4,-8,5,1 3:1 41:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Dimnik Mb - ZM 4,4,1 3:0 33:9
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Luka Breznik Int -13,6,7,-6,-9 2:3 50:50
Finalni del, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -6,7,-8,6,4 3:2 47:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Patrik Videc Tem -8,-10,-9 0:3 27:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Podobnik Log 6,-10,-6,8,9 3:2 49:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Pinter Mb - ZM 1,2,2 3:0 33:5
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Jan Jevšnik Tem -9,-9,-9 0:3 27:33
Finalni del, osmina finala pic Domen Zupančič Krka 9,9,9 3:0 33:27
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Matej Prezelj Men -3,-9,-7 0:3 19:33
Top, 6. krog pic Sašo Malovič Ptuj 9,8,-6,11 3:1 41:39
Top, 5. krog pic Tilen Šalja Men 9,-5,-7,-7 1:3 30:42
Top, 4. krog pic Bor Rutar Men -7,-8,8,-1 1:3 27:41
Top, 3. krog pic Aljaž Godec Int -7,-6,8,-15 1:3 39:47
Top, 2. krog pic Patrik Videc Tem -12,-10,-4 0:3 26:37
Top, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka 12,-9,7,-9,-4 2:3 47:52
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj -9,4,9,-5,-6 2:3 42:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Jože Urh Ves -7,-11,-9 0:3 27:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Rajterič Ili 00,2 3:0 33:2
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 6,10,7 3:0 34:23
12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Domen Sečnik Pres 8,12,-6,8 3:1 42:39
Top, 6. krog pic Jan Jevšnik Tem -7,-9,-8 0:3 24:33
Top, 5. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,-8,-1 0:3 16:33
Top, 4. krog pic Aljaž Godec Int -8,4,9,9 3:1 41:33
Top, 3. krog pic Oskar Rosc Tem 6,6,8 3:0 33:20
Top, 2. krog pic Mitja Omerzel Krka -5,-9,-3 0:3 17:33
Top, 1. krog pic Matija Novel Arr -5,-3,-8 0:3 16:33
29.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 2. krog - Tempo : Muta
7. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -7,-10,9,-7 1:3 35:43
5. tekma pic Oskar Rosc Tempo 8,8,-7,11 3:1 42:38
3. tekma pic Patrik Videc Tempo 3,-6,-3,8,-10 2:3 41:45
29.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 3. krog - Preserje : Muta
8. tekma pic Domen Sečnik Preserje -8,-8,7,7,10 3:2 50:46
4. tekma pic Anže Ogrič Preserje -7,-3,-8 0:3 18:33
1. tekma pic Grega Bratina Preserje 7,4,-12,12 3:1 48:37
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Mengeš : Muta
4. tekma pic Matej Prezelj Mengeš -6,-8,-6 0:3 20:33
1. tekma pic Bor Rutar Mengeš -10,4,7,-5,10 3:2 49:44
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Arrigoni : Muta
4. tekma pic Matija Novel Arrigoni -5,-7,-6 0:3 18:33
1. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni -6,-8,-9 0:3 23:33
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Muta
8. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 7,-9,8,2 3:1 42:28
4. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -4,-6,-9 0:3 19:33
1. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 8,-9,-3,-10 1:3 33:42
15.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 2. krog - Muta : Arrigoni
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -6,-1,-2 0:3 9:33
1. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -2,-2,-8 0:3 12:33
15.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 3. krog - Muta : Vesna
5. tekma pic Taj Lavrič Vesna -2,-7,-5 0:3 14:33
1. tekma pic Jože Urh Vesna -9,-9,-9 0:3 27:33
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Muta : Krka
3. tekma pic Peter Hribar Krka -8,-5,10,-4 1:3 29:43
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Muta : Mengeš
5. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš -5,-1,-6 0:3 12:33
1. tekma pic Rok Hribar Mengeš -5,-6,-12 0:3 23:36
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Rakek : Muta
8. tekma pic Janko Stankić Rakek 4,-9,-4,-5 1:3 29:37
4. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -3,-5,-2 0:3 10:33
1. tekma pic Luka Stražišar Rakek 4,6,9 3:0 33:19
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Jan Jevšnik Tem -6,-7,-11 0:3 24:35
Finalni del, osmina finala pic Rok Likar Gor 8,8,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Ptuj 3,1,5 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Končar K-S 2,5,1 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Grčar Ves 2,5,7 3:0 33:14
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka -7,-9,-9 0:3 25:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj 10,8,6 3:0 34:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 10,10,6 3:0 35:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Kurent Hra 6,5,8 3:0 33:19
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int 6,-8,9,-4,-2 2:3 36:48
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR 2,2,5 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Vrh 5,8,2 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Bobek Int 2,3,3 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Hercog Cir 1,2,1 3:0 33:4
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Gorica : Muta
4. tekma pic Aljan Vermiglio Vremec Gorica 5,8,9 3:0 33:22
1. tekma pic Nik Velikonja Gorica 6,9,-5,-8,5 3:2 46:42
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Letrika : Muta
4. tekma pic Gašper Šuligoj Letrika 8,7,8 3:0 33:23
1. tekma pic Sandi Cejan Letrika 9,13,5 3:0 37:27
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Vesna : Muta
8. tekma pic Rok Škerbec Vesna 4,2,6 3:0 33:12
4. tekma pic Rok Trtnik Vesna -9,-9,-4 0:3 22:33
1. tekma pic Taj Lavrič Vesna -6,-7,-3 0:3 16:33
04.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Muta : Tempo
5. tekma pic Oskar Rosc Tempo -7,-9,8,-9 1:3 36:41
1. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -6,-11,-5 0:3 22:35
04.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Logatec : Muta
6. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec -7,-6,-10 0:3 23:34
2. tekma pic Deni Kožul Logatec -5,-3,-3 0:3 11:33
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Jan Jevšnik Tem -6,-5,-5 0:3 16:33
Top, 6. krog pic Samo Mandič B2 8,8,8 3:0 33:24
Top, 5. krog pic Aljaž Godec Int -8,7,8,5 3:1 41:31
Top, 4. krog pic Grega Bratina Pres 6,1,8 3:0 33:15
Top, 3. krog pic Matej Prezelj Men 6,9,8 3:0 33:23
Top, 2. krog pic Anže Ogrič Pres -3,-7,-9 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka 7,-8,-10,6,13 3:2 55:49
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Matija Novel Arr -9,-6,-8 0:3 23:33
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jokić Men 9,5,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Golob Krka 4,2,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pangos Gor 1,1,4 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Sandi Cejan Let 8,4,3 3:0 33:15
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Matija Novel Arr -5,-7,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -5,-3,-2 0:3 10:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Korošec K-S 7,9,3 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljan Vermiglio Vremec Gor 5,7,5 3:0 33:17
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Frelih Men -3,-4,-3 0:3 10:33
Finalni del, 1. krog pic Matej Prezelj Men 7,-5,9,9 3:1 38:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 3,2,6 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj 9,-4,5,-9,9 3:2 46:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem -7,-8,-4 0:3 19:33
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int 7,-7,-7,-5 1:3 30:40
01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Luka Podobnik Vrh 9,-6,6,-5,7 3:2 44:44
Top, 6. krog pic Nal Belko Ves 4,-12,-9,3,5 3:2 54:37
Top, 5. krog pic Rok Smodiš Kema 8,7,6 3:0 33:21
Top, 4. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 3,4,-9,6 3:1 42:24
Top, 3. krog pic Nik Velikonja Gor 9,13,7 3:0 37:29
Top, 2. krog pic Rok Likar Gor 4,8,-9,6 3:1 42:29
Top, 1. krog pic Luka Stražišar PPR 3,4,-9,9 3:1 42:27
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Bitežnik Gor 4,3,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic David Filipovič Oli -8,-5,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Ošlak Int -7,-6,-6 0:3 19:33
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Taj Lavrič Ves 5,-2,-5,-8 1:3 26:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int 8,9,-4,-7,-5 2:3 38:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič Krka 2,1,4 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Podlesek Sob 2,4,0 3:0 33:6
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int 9,-1,10,-6,7 3:2 41:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj 7,-9,10,13 3:1 47:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Rutar Men -11,-7,-5 0:3 23:35
09.03.2014 3. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Kvalifikacije, 2. krog pic Kristjan Peršolja Let -9,-4,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Korelec Ves -6,-11,-8 0:3 25:35
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Domen Sečnik Pres -8,5,4,-8,-12 2:3 50:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj -9,-4,-3 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 5,6,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič Ško 4,5,6 3:0 33:15
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 1. krog - Kajuh-Slovan : Radlje
4. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan -5,-8,-9 0:3 22:33
1. tekma pic Miha Korošec Kajuh-Slovan 4,6,5 3:0 33:15
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 2. krog - Vesna : Radlje
5. tekma pic Jože Urh Vesna -7,-8,-9 0:3 24:33
3. tekma pic Maj Lavrič Vesna -8,-11,-7 0:3 26:35
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 3. krog - Mengeš I : Radlje
4. tekma pic Tilen Šalja Mengeš I -4,-10,-10 0:3 24:35
1. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -6,-6,-3 0:3 15:33
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 4. krog - Logatec : Radlje
4. tekma pic Oskar Cergolj Logatec 6,8,-6,6 3:1 39:31
1. tekma pic Žiga Česen Logatec 04,3 3:0 33:7
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Marsel Šegula Ptuj -5,-5,-8 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Maj Poklukar Ljub 4,2,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Sečnik Pres 6,-5,4,-7,-9 2:3 43:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Erjavec Trb 9,-8,5,7 3:1 41:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 1,2,5 3:0 33:8
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Matej Prezelj Men 3,5,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -4,-3,6,-5 1:3 23:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema -2,-6,-4 0:3 12:33
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Anton Vastl Škl 1,2,2 3:0 33:5
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Hribar Krka -6,-6,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Hribar Men 11,-7,-9,-7 1:3 36:44
08.09.2013 1. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Kvalifikacije, 2. krog pic Damjan Zelko Kema -5,-3,-6 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Hodžić Arr -2,-5,-3 0:3 10:33
Skupaj: 53,70 % 196:169 689:582 11607:10609
Preskoči na orodno vrstico