NTZS

Aleks Stepančič
pic
Podatki o igralcu
Id 582
Št. tekmovalne izkaznice 013/12/13
Starost 23 let (letnik 2001)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Andolšek Peklaj 1:0 3:0
pic Benjamin Bećirević 0:1 2:3
pic Klemen Belehar 0:4 2:12
pic Nal Belko 0:1 0:3
pic David Bočko 1:0 3:0
pic May Bočko 2:0 6:2
pic Robert Boldin 0:1 0:3
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:0
pic Marko Brajkovič 1:4 8:14
pic Robert Brajkovič 3:1 10:4
pic Luka Breznik 0:4 0:12
pic Luka Čačić Blažek 2:1 6:6
pic Sandi Cejan 0:1 2:3
pic Uroš Cerar 3:1 10:7
pic Luka Čiča 1:0 3:0
pic Matic Čopar 2:0 6:3
pic Gašper Cvetič 1:1 4:4
pic Tilen Cvetko 0:1 0:3
pic Jovica Dančulovič 1:0 3:0
pic Lan Demšar 1:0 3:1
pic Gašper Dimnik 1:0 3:0
pic Miodrag Drljača 1:0 3:1
pic Janez Erjavec 1:0 3:2
pic Nejc Erjavec 0:1 0:3
pic Mitja Erzetič 4:1 14:6
pic Miha Fatur 2:2 8:6
pic Tomaž Ferenčič 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 1:0 3:1
pic Aljaž Frelih 0:1 0:3
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:0 3:1
pic Mark Gazvoda 1:0 3:1
pic Aljaž Godec 1:2 4:8
pic Simon Godec 1:0 3:0
pic Jaka Golob 2:0 6:0
pic Boris Govednik 4:1 13:7
pic Rok Grad 1:1 5:3
pic Rok Grasselli 3:0 9:2
pic Jure Gruden 1:0 3:0
pic Darko Hergan 0:3 0:9
pic Domen Hohnjec 2:1 7:4
pic Miha Homan 0:2 1:6
pic Jan Hovnik Šipek 1:0 3:1
pic Lan Huzjak 1:2 4:8
pic Mateo Ilić 3:3 14:13
pic Miha Jamšek 1:5 7:16
pic Primož Jazbič 2:0 6:3
pic Janez Jedlovčnik 3:1 11:5
pic Lovro Jemec 0:2 0:6
pic Jan Jevšnik 0:4 0:12
pic Dejan Jovanović 1:1 5:3
pic Matic Kaiser 4:3 13:12
pic Jaka Kanc 2:2 10:7
pic Rok Kapun 1:0 3:0
pic Slavko Keršič 1:0 3:0
pic Miha Kljajič 0:1 0:3
pic David Kne 6:0 18:5
pic Emanuel Kocjančič 1:0 3:2
pic Martin Kocjančič 0:1 0:3
pic Mihael Kocjančič 2:2 9:10
pic Gregor Kocuvan 0:1 1:3
pic Jan Kohn 1:0 3:1
pic Filip Kolle 1:5 5:17
pic Maj Končar 1:0 3:2
pic Jaka Koren 1:0 3:0
pic Miha Korošec 0:1 1:3
pic Nej Košmrlj 1:0 3:2
pic Urban Kralj 1:0 3:0
pic Jan Krč 1:3 7:9
pic Tine Krpan 1:0 0:0
pic Lan Krvina 1:0 3:1
pic Brin Kunstelj 3:0 9:1
pic Tomaž Kurent 2:0 6:2
pic Uroš Latinovič 1:1 5:4
pic Taj Lavrič 0:5 2:16
pic Marko Lesar 1:0 3:1
pic Rok Likar 0:2 1:6
pic Jan Lipič 0:1 2:3
pic Jaša Lozinšek 1:0 3:0
pic Kristian Ludvik 0:2 1:6
pic Samo Mandič 0:1 1:3
pic Vid Marinšek 1:0 3:0
pic Gašper Markič 1:0 3:0
pic Žiga Matekovič 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 4:2 14:10
pic Gaj Memedović 2:0 6:0
pic Aleksandar Miščević 3:4 15:14
pic Maj Murn 1:0 3:2
pic Žan Napast 0:3 4:9
pic Gašper Nemanič 1:0 3:0
pic Luka Norčič 0:1 0:3
pic Nejc Novak Zakeršnik 2:6 14:19
pic Matija Novel 0:2 1:6
pic Žiga Oblak 1:0 3:1
pic Anže Ogrič 0:1 0:3
pic Jožko Omerzel 0:4 0:12
pic Mitja Omerzel 0:6 1:18
pic Blaž Pandev 1:1 4:4
pic Mihajlo Pauković 3:1 11:4
pic Tim Pavli 0:1 0:3
pic Tomaž Pertovt 1:0 3:1
pic Tjaš Petrovčič 2:0 6:1
pic Matjaž Pinter 0:1 0:3
pic Jakob Podlesek 1:0 3:1
pic Miha Podobnik 2:2 7:7
pic Maj Pogačar 1:0 3:2
pic Janez Popelar 1:0 3:1
pic Matej Prezelj 0:1 1:3
pic Sven Pucihar 3:0 9:0
pic Matevž Ravšelj 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 0:3 0:9
pic Bor Rutar 1:1 4:4
pic Tedja Šabanov 0:1 1:3
pic Tilen Šalja 0:1 0:3
pic Luka Šantavec 3:1 11:8
pic Domen Sečnik 0:2 0:6
pic Jaka Sedej 3:0 9:1
pic Marsel Šegula 0:2 0:6
pic Nino Šegula 1:0 3:0
pic Rok Semič 0:1 1:3
pic Zal Šesek 1:0 3:1
pic Gašper Simonič 1:0 3:1
pic Rok Škerbec 1:0 3:0
pic Jure Smodiš 2:0 6:4
pic Rok Smodiš 3:4 10:17
pic Gašper Srebočan Čebela 0:2 4:6
pic Luka Stražišar 0:2 1:6
pic Jaka Strohsack 0:2 0:6
pic Nejc Titan 1:0 3:1
pic Viktor Tkalec 1:0 3:0
pic Drago Torkar 3:2 10:9
pic Rok Trtnik 0:4 1:12
pic Luka Uranič 2:0 6:0
pic Aleks Ušaj 0:5 5:15
pic Anton Vastl 1:0 3:2
pic Nik Velikonja 1:1 4:5
pic Leon Veronik 0:2 2:6
pic Matic Vertuš 2:1 7:5
pic Patrik Videc 0:2 3:6
pic Žiga Vidmar 3:0 9:3
pic Peter Vitamvas 2:2 8:8
pic Brin Vovk Petrovski 0:1 1:3
pic Vid Zabukovec 1:0 3:0
pic Gašper Žagar 3:0 9:0
pic Nejc Zavasnik 3:1 11:7
pic Uroš Žavbi 2:0 6:0
pic Javor Zavec 2:0 6:2
pic Mitja Zavec 1:0 3:0
pic Jožef Žekš 1:0 3:1
pic Žiga Kristijan Žigon 0:3 0:9
pic Anže Zrimšek Žiger 0:3 2:9
pic Matic Zupan 0:1 1:3
pic Andraž Zupančič 2:0 6:0
pic Domen Zupančič 0:6 4:18
pic Mitja Županek 1:0 3:0
Skupaj: 175:177 649:667
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Gorica člani
2022/2023 NTK Gorica člani
2021/2022 NTK Gorica člani do 21 let
2020/2021 NTK Gorica člani do 21 let
2019/2020 NTK Gorica člani do 21 let
2018/2019 NTK Gorica mladinci
2017/2018 NTK Gorica mladinci
2016/2017 NTK Gorica mladinci
2015/2016 NTK Gorica kadeti
2014/2015 NTK Gorica kadeti
2013/2014 NTK Gorica mlajši kadeti
2012/2013 NTK Gorica mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
23. - 40. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
33. - 40. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 29. 27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
17. - 30. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 24. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 32. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
27. - 54. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
31. - 60. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
27. - 49. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
29. - 54. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
31. - 61. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
29. - 54. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
31. - 58. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
25. - 47. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
21. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
37. - 68. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 30. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 28. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
20. 06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete, Tržič
31. - 58. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
17. - 28. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
17. - 24. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
41. - 42. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
17. - 32. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 32. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
39. - 73. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
29. - 53. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
35. - 65. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
25. - 44. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 29 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Gorica : Inter Diskont II
10. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -7,10,-7,-6 1:3 32:43
6. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -4,-3,-6 0:3 13:33
2. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 5,-3,3,9 3:1 36:28
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -5,9,8,8 3:1 38:36
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Gorica : Mura Sobota II
7. tekma pic Jožef Žekš Mura Sobota II 6,-7,9,11 3:1 42:37
4. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -7,5,-8,7,6 3:2 48:40
1. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II 9,-9,-7,3,4 3:2 49:38
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Arrigoni II : Gorica
9. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 8,-9,6,-8,-11 2:3 50:49
5. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II -5,3,7,6 3:1 38:27
2. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -4,-7,-7 0:3 18:33
1. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -6,-7,4,8,5 3:2 46:39
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Logatec : Gorica
9. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 9,6,6 3:0 33:21
5. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 9,12,6 3:0 36:27
2. tekma pic Jaka Sedej Logatec 9,4,7 3:0 33:20
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 11,-7,6,-10,-7 2:3 48:51
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Gorica : Vrtojba
8. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -8,11,-9,10,-7 2:3 49:54
5. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 9,-6,6,-7,-7 2:3 42:48
3. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -8,4,9,-10,-9 2:3 49:47
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -5,6,-7,8,5 3:2 45:41
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Inter Diskont II : Gorica
10. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -5,10,-11,-3 1:3 31:45
7. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -7,-7,-8 0:3 22:33
3. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -7,-7,9,3,-6 2:3 42:45
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -9,-9,7,-5 1:3 34:40
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Mura Sobota II : Gorica
5. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II 6,-7,8,3 3:1 40:28
2. tekma pic Viktor Tkalec Mura Sobota II 9,6,8 3:0 33:23
1. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II 7,6,-9,8 3:1 42:32
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Gorica : B2 I Bendl
7. tekma pic May Bočko B2 I Bendl -10,5,9,9 3:1 43:35
4. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -2,7,10,-8,-6 2:3 39:50
1. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 3,11,8 3:0 35:22
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Gorica : Škofja Loka
7. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 6,8,-10,7 3:1 43:33
4. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 5,9,7 3:0 33:21
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -11,-8,11,7,-10 2:3 53:54
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Melamin : Gorica
6. tekma pic Gašper Žagar Melamin 4,6,2 3:0 33:12
4. tekma pic Gaj Memedović Melamin 2,4,3 3:0 33:9
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Vrhnika : Gorica
7. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 7,-9,3,10 3:1 43:31
3. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -3,-5,-6 0:3 14:33
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -6,6,9,8 3:1 39:34
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Gorica : Arrigoni II
8. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -7,12,8,9 3:1 43:40
5. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II -9,-5,6,6,-9 2:3 45:45
3. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 7,-9,-5,-7 1:3 32:40
1. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -6,-7,9,9,9 3:2 46:49
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Gorica : Logatec
7. tekma pic Vid Marinšek Logatec 4,7,7 3:0 33:18
4. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 10,-9,8,11 3:1 45:40
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 8,8,-12,4 3:1 45:34
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vrtojba : Gorica
6. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 13,10,-8,7 3:1 46:41
4. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -3,-9,7,-7 1:3 30:40
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - Krka II : Gorica
8. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II 4,-9,-10,6,-4 2:3 45:44
7. tekma pic Matic Vertuš Krka II -5,7,-5,8,2 3:2 43:39
5. tekma pic Matic Vertuš Krka II -7,-11,4,-15 1:3 44:45
3. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 9,6,-7,5 3:1 40:31
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - Metlika : Gorica
5. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 4,8,2 3:0 33:14
3. tekma pic Žiga Matekovič Metlika 8,10,5 3:0 34:23
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Gorica : B2 II
7. tekma pic David Kne B2 II 7,11,6 3:0 35:24
4. tekma pic David Kne B2 II -8,-9,5,8,4 3:2 50:39
2. tekma pic Slavko Keršič B2 II 4,8,6 3:0 33:18
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Gorica : Melamin
4. tekma pic Gaj Memedović Melamin 7,7,3 3:0 33:17
2. tekma pic Gašper Žagar Melamin 5,5,7 3:0 33:17
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Arrigoni II : Gorica
7. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -8,10,10,2 3:1 43:33
5. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 4,3,8 3:0 33:15
3. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -11,8,3,9 3:1 44:33
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Vrhnika : Gorica
8. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 11,7,5 3:0 35:23
7. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -10,8,6,10 3:1 44:36
5. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -9,1,12,4 3:1 45:28
3. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 9,6,-9,7 3:1 42:33
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Gorica : Vrtojba
8. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 8,4,11 3:0 35:23
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -8,-7,3,10,-7 2:3 45:46
4. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 2,1,8 3:0 33:11
2. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -8,-4,-9 0:3 21:33
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Gorica : Savinja III
10. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -4,7,-8,10,-8 2:3 43:50
7. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -9,9,8,-7,9 3:2 49:48
5. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III 7,8,-7,-9,-4 2:3 42:48
1. tekma pic Miha Fatur Savinja III -4,2,-9,-9 1:3 33:35
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - B2 II : Gorica
8. tekma pic May Bočko B2 II 5,6,-8,9 3:1 41:31
7. tekma pic David Kne B2 II -11,7,7,3 3:1 44:30
5. tekma pic David Kne B2 II -5,10,12,7 3:1 42:40
3. tekma pic Urban Kralj B2 II 7,1,7 3:0 33:15
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - Melamin : Gorica
7. tekma pic Marko Lesar Melamin 6,10,-8,8 3:1 42:35
5. tekma pic Žiga Oblak Melamin 7,-6,4,6 3:1 39:28
3. tekma pic Gašper Žagar Melamin 4,4,3 3:0 33:11
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Gorica : Arrigoni II
6. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 11,-10,13,-6,-8 2:3 52:58
3. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 5,7,8 3:0 33:20
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Gorica : Vrhnika
9. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 5,6,6 3:0 33:17
7. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -7,6,-9,-6 1:3 33:39
6. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika 9,-8,8,-6,-9 2:3 45:50
3. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -9,-8,0,6,10 3:2 51:38
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - Vrtojba : Gorica
8. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -9,-12,-12 0:3 33:39
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 9,-7,-6,-6 1:3 30:42
5. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -10,6,8,-9,17 3:2 60:54
3. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 6,10,6 3:0 34:22
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Savinja III : Gorica
10. tekma pic Miha Fatur Savinja III 10,4,6 3:0 34:20
7. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 8,4,6 3:0 33:18
6. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III 7,8,-6,-8,-10 2:3 46:49
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III 9,10,8 3:0 34:27
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Zal Šesek Ves 15,-9,8,4 3:1 48:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -6,8,9,-4,-11 2:3 43:52
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -6,-2,10,-6 1:3 26:43
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -4,-5,-9,-9 0:4 27:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Robert Brajkovič Met 2,3,7 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves -9,10,-4,-3 1:3 28:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Smiljan Mekicar Sob 9,8,-7,13 3:1 44:41
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Gorica : Logatec
6. tekma pic Jaka Sedej Logatec 1,-9,7,3 3:1 42:22
3. tekma pic Miha Podobnik Logatec -11,-5,8,-4 1:3 31:43
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Gorica : Škofja Loka
6. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 7,5,9 3:0 33:21
3. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 12,-5,8,7 3:1 41:38
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Krka II : Gorica
4. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II 7,-8,2,7 3:1 41:27
1. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 11,7,-10,4 3:1 45:34
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Metlika : Gorica
1. tekma pic Gašper Simonič Metlika 8,9,-6,2 3:1 39:30
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Gorica : SU II
6. tekma pic Jure Gruden SU II 7,4,6 3:0 33:17
3. tekma pic Andraž Zupančič SU II 11,9,10 3:0 36:30
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja III : Gorica
8. tekma pic Miha Fatur Savinja III 11,7,5 3:0 35:23
4. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III 7,7,7 3:0 33:21
1. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III 8,-6,8,7 3:1 39:34
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja IV : Gorica
4. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja IV -9,7,15,-9,6 3:2 57:50
1. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV -13,8,10,15 3:1 53:48
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - Gorica : Letrika
6. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 9,4,7 3:0 33:20
3. tekma pic Aleks Ušaj Letrika 8,-9,-9,-4 1:3 33:41
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Gorica : B2 BENDL
6. tekma pic Klemen Belehar B2 BENDL -7,-8,-8 0:3 23:33
3. tekma pic Jan Krč B2 BENDL 10,-7,-8,-6 1:3 33:43
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Gorica : B2 II
4. tekma pic David Kne B2 II 6,7,-9,5 3:1 42:29
2. tekma pic David Bočko B2 II 7,8,9 3:0 33:24
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Logatec : Gorica
8. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 7,-6,-5,-3 1:3 25:40
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,-8,-7 0:3 18:33
1. tekma pic Jaka Sedej Logatec 8,5,10 3:0 34:23
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Škofja Loka : Gorica
8. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -6,7,9,-5,7 3:2 44:45
4. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 9,-9,8,-5,-6 2:3 42:50
1. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 8,5,5 3:0 33:18
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Gorica : Krka II
5. tekma pic Žiga Vidmar Krka II -9,7,6,6 3:1 42:30
1. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II 6,5,6 3:0 33:17
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Gorica : Metlika
6. tekma pic Boris Govednik Metlika -8,6,-5,4,8 3:2 46:40
3. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 8,-10,-8,-8 1:3 37:42
05.06.2021 Kv. za 2. SNTL 2020/2021, 1. krog - Gorica : Sobota
6. tekma pic Smiljan Mekicar Sobota 5,9,-9,-7,8 3:2 49:44
3. tekma pic Miha Jamšek Sobota 10,-9,-9,-5 1:3 35:43
05.06.2021 Kv. za 2. SNTL 2020/2021, 1. krog - Sobota : Gorica
7. tekma pic Miha Jamšek Sobota -9,-7,-10 0:3 26:34
5. tekma pic Smiljan Mekicar Sobota 9,6,7 3:0 33:22
3. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota -4,-8,11,-9 1:3 34:44
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - Gorica : Škofja Loka
6. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 4,6,7 3:0 33:17
3. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 7,6,-7,8 3:1 40:32
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - Gorica : Vrhnika
6. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika 4,2,4 3:0 33:10
3. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 5,9,9 3:0 33:23
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Gorica : Krka II
8. tekma pic Matic Vertuš Krka II 8,10,8 3:0 34:26
6. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II 6,-9,3,9 3:1 42:29
3. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II -6,-11,5,4,-7 2:3 46:44
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Gorica : SU II
8. tekma pic Mark Gazvoda SU II 8,-5,4,7 3:1 38:30
6. tekma pic Maj Murn SU II 6,-11,-7,2,13 3:2 55:45
3. tekma pic Andraž Zupančič SU II 5,9,8 3:0 33:22
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - Savinja II : Gorica
7. tekma pic Matic Čopar Savinja II 10,9,-7,10 3:1 42:40
5. tekma pic Domen Hohnjec Savinja II 10,-7,9,9 3:1 41:39
3. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II 10,8,-6,-4,-9 2:3 42:51
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - Savinja III : Gorica
7. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III 7,9,10 3:0 34:26
5. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja III 6,-7,7,11 3:1 42:35
3. tekma pic Miha Fatur Savinja III -8,3,-10,-9 1:3 38:37
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Gorica : Vrhnika
8. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -12,-7,4,-8 1:3 38:40
6. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika 6,9,5 3:0 33:20
3. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 7,-8,-11,-8 1:3 38:42
01.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 3. krog - Gorica : Savinja II
4. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II 6,8,6 3:0 33:20
2. tekma pic Domen Hohnjec Savinja II 12,-5,-7,-9 1:3 35:45
01.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 3. krog - Gorica : Sobota II
6. tekma pic Mitja Županek Sobota II 8,9,8 3:0 33:25
3. tekma pic Luka Šantavec Sobota II -10,9,4,-10,-9 2:3 51:48
25.01.2020 3. SNTL 2019/2020, 2. krog - B2 : Gorica
8. tekma pic Klemen Belehar B2 12,-12,-7,9,-8 2:3 52:57
4. tekma pic Jan Krč B2 7,-8,-5,-15 1:3 39:46
1. tekma pic Miodrag Drljača B2 -9,6,10,4 3:1 43:31
25.01.2020 3. SNTL 2019/2020, 2. krog - Metlika : Gorica
7. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -6,1,5,-8,13 3:2 51:41
5. tekma pic Vid Zabukovec Metlika 11,2,9 3:0 35:22
3. tekma pic Boris Govednik Metlika 5,6,8 3:0 33:19
07.12.2019 3. SNTL 2019/2020, 1. krog - Vrhnika : Gorica
4. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -9,-11,-8 0:3 28:35
1. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika -9,-9,5,13,9 3:2 55:49
27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Andolšek Peklaj Ili 5,10,9 3:0 34:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Klemen Belehar B2 -8,-7,-11 0:3 26:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Trtnik Men -10,-9,-6 0:3 25:34
30.03.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 8. krog - Gorica : Vrhnika
5. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 5,-9,-10,8,8 3:2 52:44
1. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 6,-8,-9,8,9 3:2 50:45
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Luka Breznik Int -11,-4,-8 0:3 23:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves -6,-13,-9 0:3 28:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr 10,7,4 3:0 34:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -9,-8,7,4,7 3:2 50:40
09.03.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 7. krog - Gorica : Metlika
1. tekma pic Boris Govednik Metlika 6,-9,11,6 3:1 44:34
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Filip Kolle Ves -9,8,-6,-6 1:3 32:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 5,1,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -5,-6,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic David Kne B2 16,1,1 3:0 40:18
09.02.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 6. krog - Cirkovce : Gorica
6. tekma pic Žan Napast Cirkovce -7,-5,-10 0:3 22:34
2. tekma pic Darko Hergan Cirkovce -6,-6,-10 0:3 22:34
09.02.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 6. krog - Kema II : Gorica
6. tekma pic Jure Smodiš Kema II 10,-6,7,-7,10 3:2 48:49
2. tekma pic Rok Smodiš Kema II -7,-8,6,12,9 3:2 51:49
19.01.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 5. krog - Ilirija : Gorica
4. tekma pic Robert Boldin Ilirija -5,-3,-5 0:3 13:33
1. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija -9,-3,9,-5 1:3 28:42
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Gorica : Tempo
7. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -11,-6,-9 0:3 26:35
4. tekma pic Patrik Videc Tempo -6,3,6,-10,-3 2:3 41:43
2. tekma pic Jaka Koren Tempo 5,3,5 3:0 33:13
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Gorica : Arrigoni
4. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 10,-7,6,-8,-12 2:3 50:52
2. tekma pic Taj Lavrič Arrigoni 9,-8,-5,-4 1:3 28:42
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Gorica : Letrika
5. tekma pic Sandi Cejan Letrika 10,11,-8,-6,-6 2:3 45:54
1. tekma pic Aleks Ušaj Letrika 6,-10,-10,7,-12 2:3 54:51
01.12.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 4. krog - Vrhnika : Gorica
4. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -3,-9,-6 0:3 18:33
1. tekma pic Rok Semič Vrhnika 10,-5,-8,-6 1:3 31:43
17.11.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 3. krog - Metlika : Gorica
9. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 7,3,6 3:0 33:16
6. tekma pic Boris Govednik Metlika -5,4,9,12 3:1 41:36
2. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 8,-6,-8,-8 1:3 33:41
27.10.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 2. krog - Gorica : Cirkovce
9. tekma pic Darko Hergan Cirkovce -8,-5,-12 0:3 25:36
5. tekma pic Žan Napast Cirkovce 4,-7,10,-11,-5 2:3 46:49
1. tekma pic Jaša Lozinšek Cirkovce 9,7,7 3:0 33:23
27.10.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 2. krog - Gorica : Kema II
5. tekma pic Rok Smodiš Kema II -10,11,8,9 3:1 45:40
1. tekma pic Jure Smodiš Kema II -3,9,13,-4,7 3:2 44:51
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Matija Novel Arr -8,-9,7,-7 1:3 35:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Čiča Ili 9,2,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves -10,-5,-8 0:3 23:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 10,5,-9,5 3:1 43:31
13.10.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 1. krog - Gorica : Ilirija
3. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija -6,-2,-10 0:3 18:34
13.10.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 1. krog - Gorica : Kajuh-Slovan II
6. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan II -8,7,-6,3,-5 2:3 41:43
3. tekma pic Uroš Latinovič Kajuh-Slovan II -9,6,8,10 3:1 43:35
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Kapun Sob 8,4,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -6,-11,-5 0:3 22:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Sav -8,-2,-14 0:3 24:38
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Emanuel Kocjančič Arr -7,11,7,-15,8 3:2 57:54
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves -9,-11,-7 0:3 27:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -4,-6,-6 0:3 16:33
24.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 10. krog - Gorica : Vrhnika
7. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -6,-6,-6 0:3 18:33
10.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 9. krog - Gorica : Metlika
6. tekma pic Jovica Dančulovič Metlika 6,9,9 3:0 33:24
3. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -9,4,-5,10,-9 2:3 46:47
10.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 9. krog - Gorica : SU
6. tekma pic Domen Zupančič SU -7,-8,6,-4 1:3 30:39
3. tekma pic Jožko Omerzel SU -5,-5,-9 0:3 19:33
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Mengeš II : Gorica
6. tekma pic Bor Rutar Mengeš II 6,-4,9,3 3:1 37:29
2. tekma pic Matej Prezelj Mengeš II -7,-10,7,-9 1:3 37:41
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Gorica : Arrigoni
2. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni -10,-7,-10 0:3 27:35
06.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 6. krog - Cirkovce : Gorica
7. tekma pic Tomaž Ferenčič Cirkovce 9,6,8 3:0 33:23
5. tekma pic Žan Napast Cirkovce 9,-7,-3,9,-2 2:3 34:51
3. tekma pic Darko Hergan Cirkovce -5,-11,-1 0:3 17:35
06.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 6. krog - Kema II : Gorica
4. tekma pic Rok Smodiš Kema II -3,-12,-9 0:3 24:36
1. tekma pic Jan Lipič Kema II 7,-8,-7,10,-7 2:3 45:50
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int -6,-6,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -10,-3,-8 0:3 21:34
04.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 3. krog - Gorica : Kajuh-Slovan II
5. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II -8,-10,2,-7 1:3 36:36
1. tekma pic Uroš Latinovič Kajuh-Slovan II -9,11,5,-10,-10 2:3 53:51
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Men -4,6,-6,-7 1:3 28:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Veronik Int -10,-7,2,9,-7 2:3 46:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S -7,-9,-8 0:3 24:33
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Nej Košmrlj B2 -9,9,9,-6,8 3:2 48:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pavli Men -9,-9,-4 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Jemec Log -8,-4,-8 0:3 20:33
01.04.2017 3. SNTL 2016/2017, 8. krog - Gorica : Kajuh-Slovan II
5. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II -3,-7,-6 0:3 16:33
1. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II 11,-6,-15,7,11 3:2 58:57
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Krvina Log -8,10,15,5 3:1 48:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -7,-3,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -8,-2,9,-5 1:3 26:42
11.02.2017 3. SNTL 2016/2017, 6. krog - Gorica : Tempo
6. tekma pic Patrik Videc Tempo -1,-5,8,-10 1:3 27:42
3. tekma pic Miha Kljajič Tempo -5,-11,-4 0:3 20:35
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Rakek : Gorica
6. tekma pic Luka Stražišar Rakek -4,-7,-3 0:3 14:33
2. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -6,-3,-6 0:3 15:33
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Kajuh-Slovan : Gorica
7. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan -7,9,-3,-8 1:3 29:42
5. tekma pic Miha Korošec Kajuh-Slovan -6,-8,9,-5 1:3 30:42
3. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 7,6,-9,5 3:1 42:29
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr -3,4,-8,9,10 3:2 45:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Matjaž Pinter Muta -2,-6,-7 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int -4,-6,-4 0:3 14:33
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Javor Zavec Men 10,-7,8,4 3:1 41:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Breznik Int -3,-7,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Lavrič Ves 9,-4,-6,-8 1:3 29:42
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Rok Grad Men 7,13,11 3:0 39:31
Top, 6. krog pic Mihael Kocjančič Arr -6,-11,6,-6 1:3 34:41
Top, 5. krog pic Luka Stražišar PPR -7,-9,6,-7 1:3 34:39
Top, 4. krog pic Filip Kolle Ves -7,8,4,-6,7 3:2 46:41
Top, 3. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin -10,6,6,-8,8 3:2 51:43
Top, 2. krog pic Nik Velikonja Gor -4,9,-6,6,7 3:2 43:44
Top, 1. krog pic Rok Likar Gor -9,-12,7,-6 1:3 38:43
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Uranič Men 6,9,11 3:0 35:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Ves -6,-3,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka 8,-4,-7,-5 1:3 27:41
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka -7,-11,-9 0:3 27:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -8,-8,-6 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Markič Men 7,8,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log 10,5,8 3:0 34:23
28.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 1. krog - Gorica : Arrigoni
7. tekma pic Matija Novel Arrigoni -8,-3,-8 0:3 19:33
4. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 9,-11,-5,13,10 3:2 54:56
2. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 10,9,7 3:0 34:26
28.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 2. krog - Ptuj : Gorica
7. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -4,-5,-5 0:3 14:33
5. tekma pic Nino Šegula Ptuj 6,4,5 3:0 33:15
3. tekma pic Gašper Cvetič Ptuj -8,11,4,11 3:1 45:37
27.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Gorica : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -5,-6,-3 0:3 14:33
2. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -4,8,9,-10,6 3:2 47:46
27.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Gorica : Krka
7. tekma pic Mitja Omerzel Krka -8,-11,-7 0:3 26:35
4. tekma pic Domen Zupančič Krka -4,-5,-7 0:3 16:33
2. tekma pic Jaka Golob Krka 6,5,9 3:0 33:20
27.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Mengeš I : Gorica
5. tekma pic Mitja Zavec Mengeš I 6,6,6 3:0 33:18
3. tekma pic Rok Grad Mengeš I 2,6,-1,-9,-6 2:3 38:41
13.02.2016 3. SNTL 2015/2016, 8. krog - Gorica : Metlika
7. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -9,-7,9,-6 1:3 33:42
4. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 7,-11,4,3 3:1 44:27
2. tekma pic Boris Govednik Metlika 8,-9,-11,-9 1:3 40:43
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem -6,-6,-1 0:3 13:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Ves -4,-8,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Dimnik Mb - ZM 3,5,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Podlesek Kema - Murexin 5,8,-11,6 3:1 44:32
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Gorica : kema
6. tekma pic Luka Norčič kema -3,-9,-6 0:3 18:33
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Mengeš II : Gorica
2. tekma pic Bor Rutar Mengeš II -6,-7,7,-5 1:3 29:40
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Gorica : Logatec
7. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -11,5,-9,-8 1:3 39:40
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Gorica : Ilirija
4. tekma pic Simon Godec Ilirija 9,8,5 3:0 33:22
2. tekma pic Aljaž Fortuna Ilirija 4,7,-9,6 3:1 42:28
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Gorica : Tempo
5. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -4,-5,-9 0:3 18:33
06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 7,-9,-5,-8 1:3 33:40
Top, 6. krog pic Gašper Cvetič Ptuj -4,-6,9,-7 1:3 28:42
Top, 5. krog pic Domen Zupančič Krka 7,-3,-8,-6 1:3 28:40
Top, 4. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM 9,10,-9,-8,11 3:2 53:52
Top, 3. krog pic Janez Popelar Men -6,3,6,8 3:1 39:28
Top, 2. krog pic Janez Erjavec Hra -8,-8,8,5,11 3:2 51:46
Top, 1. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -7,-5,4,8,-10 2:3 44:46
07.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 3. krog - Metlika : Gorica
6. tekma pic Robert Brajkovič Metlika -5,-5,12,-7 1:3 31:45
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM -4,7,-7,-8 1:3 30:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Taj Lavrič Ves -6,-5,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka -4,-9,-7 0:3 20:33
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -7,-3,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Šalja Men -2,-12,-6 0:3 20:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Kohn Muta 8,-7,9,8 3:1 40:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Kurent Hra 10,6,9 3:0 34:25
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Domen Zupančič Krka -7,7,9,-2,-11 2:3 42:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Tem -7,-8,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Golob Krka 9,8,7 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S 10,9,-8,9 3:1 42:39
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Mali finale, polfinale pic Nik Velikonja Gor -4,9,-11,-4 1:3 30:44
Mali finale, četrtfinale pic Javor Zavec Men 7,-9,8,15 3:1 48:41
Mali finale, osmina finala pic Rok Likar Gor -5,-10,-4 0:3 19:34
Mali finale, 1. krog pic Matevž Ravšelj PPR 9,8,7 3:0 33:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Tem -2,-6,-11 0:3 19:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -7,-9,-6 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -3,-4,-7 0:3 14:33
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, 2. krog pic Jožko Omerzel Krka -7,-7,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel Krka -8,-6,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Uranič Men 4,5,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Kurent Hra -7,8,7,-8,6 3:2 48:43
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj -7,-3,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Končar K-S -8,5,6,-6,6 3:2 47:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -8,-9,-6 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Anton Vastl Škl -12,7,13,-8,9 3:2 57:54
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin -5,-9,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Samo Mandič B2 -8,10,-8,-6 1:3 34:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Jemec Škl -2,-2,-3 0:3 7:33
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Leon Veronik Rad -9,-11,-7 0:3 27:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM -5,-10,-9 0:3 24:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Nal Belko Ves -10,-5,-10 0:3 25:35
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Sečnik Pres -6,-4,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Jevšnik Tem -7,-6,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -6,-2,-3 0:3 11:33
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. D 2013/2014, 1. krog - Gorica : Rakek
5. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -1,-5,-1 0:3 7:33
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. D 2013/2014, 2. krog - Gorica : Krka
1. tekma pic Mitja Omerzel Krka -7,-3,-5 0:3 15:33
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. D 2013/2014, 4. krog - Gorica : Preserje
5. tekma pic Domen Sečnik Preserje -4,-8,-2 0:3 14:33
1. tekma pic Anže Ogrič Preserje -2,-3,-2 0:3 7:33
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. D 2013/2014, 5. krog - Gorica : B2
5. tekma pic Matic Zupan B2 -4,-5,9,-2 1:3 22:42
1. tekma pic Klemen Belehar B2 -4,-9,-5 0:3 18:33
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Mali finale, finale pic Rok Smodiš Kema - Murexin -9,-4,-10 0:3 23:34
Mali finale, polfinale pic Rok Škerbec Ves 8,5,8 3:0 33:21
Mali finale, četrtfinale pic Miha Podobnik Vrh -9,4,5,11 3:1 44:31
Mali finale, osmina finala pic Tine Krpan PPR wo 0:0 0:0
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,-6,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tedja Šabanov K-S 9,-7,-4,-5 1:3 27:42
Skupaj: 49,72 % 175:177 649:667 12061:12213
Preskoči na orodno vrstico