NTZS

Luka Stražišar
pic
Podatki o igralcu
Id 573
Št. tekmovalne izkaznice 020/11/12
Starost 20 let (letnik 2003)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
člani do 21 let 10.03.2024 17 11 700 700
člani 24.03.2024 49 53 50 50
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Andolšek Peklaj 1:0 3:0
pic Jaka Bavdek 0:1 1:3
pic Alen Bećirević 1:1 5:3
pic Benjamin Bećirević 2:0 6:1
pic Klemen Belehar 0:1 0:3
pic Nal Belko 1:0 3:0
pic Lan Bitežnik 1:0 3:0
pic Aljaž Bobek 3:0 9:1
pic Leon Bokal 1:0 3:2
pic Robert Boldin 4:4 14:17
pic Anej Bradač Vranc 3:0 9:0
pic Marko Brajkovič 0:1 2:3
pic Grega Bratina 0:1 0:3
pic Luka Breznik 0:5 3:15
pic Bor Brodnjak 1:1 6:3
pic Lenart Antonij Brus 1:0 3:0
pic Sandi Cejan 1:0 3:0
pic Matic Čopar 6:5 22:17
pic Gašper Cvetič 1:0 3:1
pic Tilen Cvetko 0:6 0:18
pic Jakob Debevec 1:0 3:0
pic Lan Demšar 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 1:0 3:0
pic Dani Drakulič 1:0 3:0
pic Darko Drčić 3:0 9:1
pic Gašper Ekart 1:0 3:0
pic Janez Erjavec 1:0 3:0
pic Nejc Erjavec 0:4 3:12
pic Mitja Erzetič 1:0 3:0
pic Miha Fatur 1:1 5:3
pic David Ficko 1:0 3:0
pic David Filipovič 0:2 2:6
pic Miha Flajs 0:1 0:3
pic Nejc Fonović 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 6:0 18:6
pic Simon Frank 2:4 7:15
pic Aljaž Frelih 0:5 3:15
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:0 3:0
pic Mark Gazvoda 3:0 9:0
pic Timi Gider 2:0 6:0
pic Aljaž Godec 0:13 12:40
pic Andrej Godec 1:1 3:3
pic Jaka Golavšek 1:3 3:11
pic Jaka Golob 2:0 6:0
pic Aljaž Goltnik 7:13 39:47
pic Anej Gosenca 1:0 3:0
pic Rok Grad 3:1 10:5
pic Aljoša Grčar 1:0 3:0
pic Domen Grčar 1:0 3:0
pic Tadej Gungl 2:0 6:0
pic Domen Hohnjec 1:6 7:19
pic Žan Hovnik 1:0 3:0
pic Jan Hovnik Šipek 5:0 15:0
pic Peter Hribar 0:5 1:15
pic Gašper Hrovat 1:0 3:0
pic Lan Huzjak 0:1 2:3
pic Darko Jamšek 0:1 0:3
pic Miha Jamšek 2:1 7:4
pic Dominik Janc 3:0 9:0
pic Erazem Janc 1:0 3:0
pic Janez Jedlovčnik 2:0 6:1
pic Lovro Jemec 0:3 1:9
pic Timotej Jerina 2:1 8:5
pic Đorđe Jerković 1:0 3:0
pic Jan Jevšnik 0:3 2:9
pic Jošt Jevšnikar 1:0 3:0
pic Dejan Jokič 2:5 9:15
pic Luka Jokič 4:3 17:13
pic Dejan Jovanović 4:4 17:16
pic Matic Kaiser 1:0 3:0
pic Jaka Kanc 2:1 8:4
pic Rok Kapun 0:1 2:3
pic Miha Kljajič 0:1 1:3
pic Primož Koban 0:1 1:3
pic Emanuel Kocjančič 3:0 9:0
pic Martin Kocjančič 0:1 2:3
pic Mihael Kocjančič 4:11 26:38
pic Gregor Kocuvan 1:2 4:8
pic Lan Koglot 3:0 9:1
pic Jan Kohn 3:0 9:0
pic Filip Kolle 3:6 12:21
pic Gregor Komac 1:0 3:2
pic Maj Končar 1:0 3:0
pic Nejc Konjiček 1:0 3:0
pic Aleks Koren 0:2 1:6
pic Miha Korošec 1:0 3:0
pic Nej Košmrlj 1:0 3:0
pic Žiga Kozel 1:0 3:0
pic Jure Kraker 5:0 15:1
pic Andraž Kramžar 1:0 3:0
pic Boštjan Kraser 1:8 7:26
pic Jan Krč 2:3 10:10
pic Jan Kromar 1:0 3:1
pic Luka Krušič 1:8 7:24
pic Lan Krvina 1:0 3:0
pic Robert Kukovica 0:1 1:3
pic Brin Kunstelj 2:0 6:0
pic Tomaž Kurent 3:0 9:0
pic Maks Lah 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 6:1 20:8
pic Taj Lavrič 0:5 4:16
pic Alin Lesnik 2:0 6:0
pic Jaka Lesnik 1:0 3:0
pic Luka Likar 4:0 12:1
pic Rok Likar 4:4 13:15
pic Jan Lipič 6:3 23:12
pic Kristian Ludvik 2:2 7:6
pic Mitja Lukner 0:1 2:3
pic Samo Mandič 0:1 0:3
pic Smiljan Mekicar 2:0 6:2
pic Tim Mori 2:13 13:42
pic Maj Murn 1:0 3:2
pic Luka Norčič 1:4 5:12
pic Andraž Novak 0:1 0:3
pic Nejc Novak Zakeršnik 3:3 9:11
pic Jurij Novel 0:1 1:3
pic Matija Novel 0:6 2:18
pic Anže Ogrič 0:2 0:6
pic Jožko Omerzel 0:4 0:12
pic Mitja Omerzel 1:11 10:35
pic Janko Öri 1:1 5:5
pic Jan Ošlak 0:1 0:3
pic Timon Oštir Mičič 3:0 9:2
pic Tibor Ožanič 0:1 1:3
pic Oleksandr Palchikovskiy 1:0 3:2
pic Tim Pangos 4:0 12:0
pic Mihajlo Pauković 2:0 6:1
pic Erik Paulin 0:8 1:24
pic Bojan Pavič 0:1 0:3
pic Tim Pavli 0:2 1:6
pic Domen Peperko 0:1 0:3
pic Matevž Peterka 2:0 6:0
pic Tjaš Petrovčič 2:0 7:3
pic Denis Pintar 0:2 2:6
pic Matjaž Pinter 0:6 5:18
pic Jakob Podlesek 1:0 3:1
pic Luka Podobnik 2:0 6:1
pic Miha Podobnik 6:7 20:25
pic Janez Popelar 1:1 4:3
pic Matej Prezelj 0:3 3:9
pic Luka Pšenič 1:0 3:0
pic Tomi Pugliese Štuva 1:0 3:0
pic Adam Rakun 2:0 6:2
pic Bine Rakušček 3:0 9:2
pic Bojan Ropoša 0:4 4:12
pic Oskar Rosc 3:8 15:25
pic Patrik Rosc 1:4 6:12
pic Bor Rutar 0:3 2:9
pic Edin Šahinović 1:0 3:0
pic Tilen Šalja 0:3 3:9
pic Luka Šantavec 3:0 9:2
pic Nel Savšek Pintarič 2:0 6:0
pic Domen Sečnik 1:3 6:11
pic Marsel Šegula 1:3 4:11
pic Nino Šegula 8:6 27:32
pic Zal Šesek 1:0 3:0
pic Filip Šinko 1:0 3:0
pic Žiga Škerbec 1:0 3:0
pic Uroš Slatinšek 0:1 0:3
pic Matic Slodej 0:1 0:3
pic Aljaž Šmaljcelj 0:2 1:6
pic Jure Smodiš 8:6 27:23
pic Rok Smodiš 4:5 17:20
pic Tine Smole Justin 4:0 12:0
pic Miha Smrdel 4:0 12:0
pic Jan Šobar 1:0 3:0
pic Gašper Srebočan Čebela 1:1 3:3
pic Tim Stajnko 1:0 3:0
pic Aleks Stepančič 2:0 6:1
pic Jan Stepančič 2:1 8:5
pic Sergej Stiković 3:0 9:0
pic Jaka Strohsack 0:1 2:3
pic Žan Šuligoj 2:0 6:0
pic Aljaž Sušnik 1:0 3:0
pic Rok Trtnik 0:6 1:19
pic Mirza Tvrtković 1:3 4:9
pic Jože Urh 0:3 0:9
pic Aleks Ušaj 3:0 9:1
pic Dominik Vehar 1:0 3:0
pic Nik Velikonja 5:0 15:3
pic Leon Veronik 6:1 20:12
pic Matic Vertuš 1:0 3:0
pic Patrik Videc 2:3 9:11
pic Gregor Vidmar 0:2 0:6
pic Michele Vigini 0:1 0:3
pic Peter Vitamvas 9:1 29:7
pic Ivo Vitez 2:0 6:1
pic Darijan Vizjak 0:1 1:3
pic Damijan Vodušek 2:5 6:16
pic Tadej Vodušek 0:1 1:3
pic Brin Vovk Petrovski 3:5 11:17
pic Lenart Zabukovec 1:0 3:0
pic Gregor Zafoštnik 0:2 0:6
pic Tim Zajec 3:1 9:4
pic Uroš Žavbi 6:0 18:3
pic Javor Zavec 1:0 3:2
pic Mitja Zavec 2:0 6:0
pic Alain Zboržil 1:0 3:0
pic Damjan Zelko 0:2 0:6
pic Žiga Kristijan Žigon 1:11 9:34
pic Peter Zlodej 3:0 9:3
pic Anže Zrimšek Žiger 6:0 18:2
pic Matic Zupan 0:1 0:3
pic Andraž Zupančič 4:0 12:1
pic Domen Zupančič 2:7 12:23
Skupaj: 335:357 1246:1255
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 PPK Rakek člani do 21 let
2022/2023 PPK Rakek člani do 21 let
2021/2022 PPK Rakek mladinci
2020/2021 PPK Rakek mladinci
2019/2020 PPK Rakek mladinci
2018/2019 PPK Rakek mladinci
2017/2018 PPK Rakek kadeti
2016/2017 PPK Rakek kadeti
2015/2016 PPK Rakek mlajši kadeti
2014/2015 PPK Rakek mlajši kadeti
2013/2014 PPK Rakek mlajši kadeti
2012/2013 PPK Rakek mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
35. - 68. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
9. - 16. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
33. - 40. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
24. 11.12.2022 1. TOP za članice in člane, Muta
8. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
24. 08.05.2022 2. TOP članic in članov, Muta
9. - 16. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
41. - 75. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
9. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
5. - 8. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
23. - 39. 14.11.2021 2. OT za članice in člane, Logatec
37. - 66. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 22. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
33. - 40. 29.02.2020 - 01.03.2020 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
13. - 23. 02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21), Novo mesto
7. 30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
3. - 4. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
5. - 8. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
19. - 36. 05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
13. 14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
5. - 8. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
41. - 73. 02.03.2019 - 03.03.2019 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
12. 18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
17. - 32. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
17. - 26. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
5. - 8. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
8. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
19. 20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
3. - 4. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 30. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 24. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
7. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
24. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
5. - 8. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 26. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
5. - 8. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 28. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
12. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
24. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
17. - 30. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
9. - 16. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
21. - 37. 26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
29. - 54. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
5. - 8. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
24. 18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince, Logatec
15. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
17. - 30. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
9. - 16. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
25. - 47. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
5. - 8. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
4. 04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Velenje
18. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 30. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 26. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
9. - 16. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 30. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
17. - 28. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
17. - 24. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
25. - 28. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. - 16. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
10. 12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
9. - 16. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
9. - 16. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
29. - 57. 14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
18. 01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 28. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
17. - 26. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 83 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Žiga Urbanc M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
5. - 8. 07.05.2023 pic Roj Klopčič M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
17. - 32. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Žiga Urbanc M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 30. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Lina Obranovič Kovšca X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 24.04.2022 pic Jan Krč M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Lina Obranovič Kovšca X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Blaž Lapajne M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Žiga Urbanc M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Lina Obranovič Kovšca X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Žiga Urbanc M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Lina Obranovič Kovšca X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 21. 23.05.2021 pic Matevž Ravšelj M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Lina Obranovič Kovšca X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
2. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Miha Podobnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
3. - 4. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Miha Podobnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Hana Rožmanec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 29.02.2020 - 01.03.2020 pic Miha Podobnik M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 29.02.2020 - 01.03.2020 pic Lina Obranovič Kovšca X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 05.05.2019 pic Dominik Janc M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
9. - 16. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Tine Krpan M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Monika Maksimović X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
33. - 35. 02.03.2019 - 03.03.2019 pic Tine Krpan M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Lena Potrbin X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
1. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Aljaž Godec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 29. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Dominik Janc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Jaka Strohsack M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
5. - 8. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Tine Krpan M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Eva Grabnar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 26.03.2017 pic Nej Košmrlj M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
9. - 16. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Jaka Strohsack M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 16.04.2016 pic Leon Veronik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Filip Kolle M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
5. - 8. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Domen Zupančič M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Tine Krpan M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 34 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
30.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 9. krog - Rakek : Arrigoni I
7. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I 7,7,8 3:0 33:22
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -11,-9,-4 0:3 24:35
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Demšar Škl 7,9,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Bojan Ropoša Sob -7,-8,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin -7,-5,-10 0:3 22:34
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Rakek : Savinja III
9. tekma pic Miha Fatur Savinja III 9,6,9 3:0 33:24
7. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III -7,-7,-9 0:3 23:33
4. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -10,-6,-8 0:3 24:34
1. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III 2,-9,2,-6,6 3:2 48:32
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Rakek : Savinja KPM II
8. tekma pic Dejan Jovanović Savinja KPM II -11,-5,6,-7 1:3 34:41
5. tekma pic Oskar Rosc Savinja KPM II 10,8,-9,7 3:1 43:36
3. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II -6,-3,-2 0:3 11:33
1. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II 10,12,8 3:0 37:30
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Cirkovce I : Rakek
6. tekma pic Primož Koban Cirkovce I -4,-10,8,-3 1:3 28:42
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I -10,-6,5,-8 1:3 35:39
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Ptuj : Rakek
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj -5,-9,-7 0:3 21:33
2. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -9,-9,7,-4 1:3 33:40
1. tekma pic Luka Krušič Ptuj 9,-12,-7,-9 1:3 39:45
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Rakek : Ilirija
9. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 10,12,-11,7 3:1 48:42
7. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 2,4,4 3:0 33:10
4. tekma pic Robert Boldin Ilirija -5,-6,-11 0:3 22:35
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Rakek : Vesna
7. tekma pic Matevž Peterka Vesna 8,6,8 3:0 33:22
4. tekma pic Filip Kolle Vesna 1,-9,9,-7,6 3:2 49:38
1. tekma pic Matevž Peterka Vesna 8,5,8 3:0 33:21
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Rakek : Kema Murexin II
7. tekma pic Filip Šinko Kema Murexin II 7,2,3 3:0 33:12
4. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -4,-8,-9 0:3 21:33
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 3,6,10 3:0 34:19
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Rakek : Xiom Muta
9. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -9,-9,8,7,-6 2:3 46:48
7. tekma pic Jure Kraker Xiom Muta 5,5,-8,6 3:1 41:27
4. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 6,-4,-4,9,8 3:2 41:45
1. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -9,6,-3,5,-9 2:3 43:44
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Arrigoni I : Rakek
7. tekma pic Matija Novel Arrigoni I 10,-9,-12,7,-5 2:3 49:53
3. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -2,-4,-8 0:3 14:33
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -5,-3,-1 0:3 9:33
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja III : Rakek
5. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III -1,-5,-6 0:3 12:33
2. tekma pic Miha Fatur Savinja III -8,-8,9,8,-5 2:3 43:50
1. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III -7,-8,-7 0:3 22:33
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja KPM II : Rakek
7. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II 8,-7,-2,-6 1:3 26:41
3. tekma pic Matic Čopar Savinja KPM II -8,6,-1,-8 1:3 28:39
1. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II 10,-9,9,-8,-7 2:3 47:52
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Rakek : Cirkovce I
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I -6,-8,-8 0:3 22:33
1. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -5,-8,-9 0:3 22:33
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Rakek : Ptuj
9. tekma pic Nino Šegula Ptuj -8,10,-9,-10 1:3 39:44
7. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -5,7,-5,10,9 3:2 44:48
4. tekma pic Luka Krušič Ptuj -7,-7,-5 0:3 19:33
1. tekma pic Luka Krušič Ptuj -7,-3,-6 0:3 16:33
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Ilirija : Rakek
5. tekma pic Robert Boldin Ilirija 13,-4,-4,-6 1:3 29:46
2. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija 8,5,6 3:0 33:19
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vesna : Rakek
9. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Vesna 8,-4,-7,10,7 3:2 45:47
5. tekma pic Filip Kolle Vesna 6,5,-7,11 3:1 42:33
2. tekma pic Dominik Vehar Vesna 7,7,10 3:0 34:24
1. tekma pic Filip Kolle Vesna 9,10,8 3:0 34:27
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -1,-10,-8 0:3 19:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -2,-3,-9 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU 5,8,-5,-11,4 3:2 49:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Hrovat K-S 8,6,4 3:0 33:18
22.04.2023 2. SNTL 2022/2023, 10. krog - Rakek : Ptuj
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj -9,-7,11,10,-6 2:3 47:54
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj -8,-8,-6 0:3 22:33
1. tekma pic Darko Drčić Ptuj 7,10,8 3:0 34:25
22.04.2023 2. SNTL 2022/2023, 10. krog - Rakek : Xiom Muta
9. tekma pic Mitja Lukner Xiom Muta -5,-11,5,9,-7 2:3 45:49
7. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -5,-11,-11 0:3 27:37
6. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 9,8,8 3:0 33:25
3. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -7,-4,-6 0:3 17:33
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Mihael Kocjančič K-S -1,-8,-9,6,11,-5 2:4 47:61
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -5,-4,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 4,-6,10,5 3:1 40:30
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -8,-9,-3,-9 0:4 29:44
Finalni del, osmina finala pic Tjaš Petrovčič Log 9,-11,6,-10,6,7 4:2 65:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S 6,8,-8,-6,-6 2:3 42:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljoša Grčar Sob 1,1,4 3:0 33:6
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Mengeš Racketry II : Rakek
8. tekma pic Luka Jokič Mengeš Racketry II -11,9,-3,5,-10 2:3 46:50
7. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš Racketry II 7,-5,-10,6,-5 2:3 42:47
5. tekma pic Timotej Jerina Mengeš Racketry II 4,5,7 3:0 33:16
3. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš Racketry II -7,-5,-2 0:3 14:33
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Savinja Plasard II : Rakek
7. tekma pic Dejan Jovanović Savinja Plasard II 7,4,-6,9 3:1 39:31
4. tekma pic Domen Hohnjec Savinja Plasard II -7,-10,-12 0:3 29:37
1. tekma pic Matic Čopar Savinja Plasard II -6,0,6,9 3:1 39:26
04.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 8. krog - Rakek : Arrigoni I
7. tekma pic Simon Frank Arrigoni I 9,-10,-9,-8 1:3 38:43
6. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I 9,8,9 3:0 33:26
3. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -6,-4,-9 0:3 19:33
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Rakek : Kema Murexin II
7. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin II -9,8,-5,6,6 3:2 47:42
5. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -6,8,10,3 3:1 40:32
1. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin II 8,-7,11,-7,-5 2:3 43:52
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Rakek : Sobota I
5. tekma pic Bojan Ropoša Sobota I -5,5,-4,-7 1:3 27:38
1. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I -10,-6,-8 0:3 24:34
14.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Ilirija : Rakek
9. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -9,-8,-5 0:3 22:33
7. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 7,4,8 3:0 33:19
4. tekma pic Robert Boldin Ilirija 6,-8,-5,8,8 3:2 46:44
1. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 5,2,2 3:0 33:9
14.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Logatec : Rakek
7. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 8,11,6 3:0 35:25
2. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 10,-10,-3,10,8 3:2 48:51
11.12.2022 1. TOP za članice in člane 2022/2023
Top, 7. krog pic Denis Pintar Krka -4,-7,-10 0:3 21:34
Top, 6. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -11,-8,-13 0:3 32:39
Top, 5. krog pic Jan Krč B2 13,-9,6,-4,-8 2:3 47:52
Top, 4. krog pic Darijan Vizjak PPR 10,-8,-13,-5 1:3 38:47
Top, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -9,-8,-8 0:3 25:33
Top, 2. krog pic Bojan Ropoša Sob 8,-9,5,-4,-14 2:3 49:51
Top, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men 6,-11,-7,-3 1:3 32:41
10.12.2022 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Ptuj : Rakek
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj 9,8,4 3:0 33:21
4. tekma pic Luka Krušič Ptuj -6,-9,-4 0:3 19:33
1. tekma pic Darko Drčić Ptuj 4,-7,4,5 3:1 40:24
10.12.2022 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Xiom Muta : Rakek
7. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -6,-9,-10 0:3 25:34
4. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -6,8,-9,-6 1:3 32:41
1. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 8,3,-9,9 3:1 42:31
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Rakek : Mengeš Racketry II
9. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš Racketry II -4,-9,11,-12 1:3 38:47
7. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš Racketry II 6,7,8 3:0 33:21
6. tekma pic Timotej Jerina Mengeš Racketry II -4,10,-10,9,-7 2:3 44:53
3. tekma pic Luka Jokič Mengeš Racketry II 5,-5,7,11 3:1 40:34
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Rakek : Savinja Plasard II
7. tekma pic Dejan Jovanović Savinja Plasard II -6,7,-5,-2 1:3 24:40
5. tekma pic Domen Hohnjec Savinja Plasard II 5,-8,8,-6,-7 2:3 43:46
1. tekma pic Matic Čopar Savinja Plasard II 7,5,6 3:0 33:18
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Arrigoni I : Rakek
7. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -4,-9,-6 0:3 19:33
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -7,-6,-3 0:3 16:33
1. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I -7,-6,3,-5 1:3 29:36
22.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Kema Murexin II : Rakek
6. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin II -12,-8,-5 0:3 25:36
2. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 9,8,-8,-6,-6 2:3 42:50
22.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Sobota I : Rakek
6. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I -5,-8,-4 0:3 17:33
2. tekma pic Janko Öri Sobota I 9,8,-4,-7,-3 2:3 36:50
08.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Rakek : Ilirija
5. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 4,2,3 3:0 33:9
1. tekma pic Robert Boldin Ilirija 9,4,3 3:0 33:16
08.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Rakek : Logatec
9. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 8,7,8 3:0 33:23
7. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -5,-13,-9 0:3 27:37
6. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 7,10,-8,7 3:1 42:35
3. tekma pic Miha Podobnik Logatec 11,-6,-8,-7 1:3 34:44
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Maribor : Rakek
4. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 2,7,10 3:0 34:19
2. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 6,7,6 3:0 33:19
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Rakek : SU
4. tekma pic Mitja Omerzel SU -6,9,6,-3,-12 2:3 43:51
1. tekma pic Mark Gazvoda SU 8,8,6 3:0 33:22
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 4. krog - Rakek : Savinja ZIT
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT -9,-5,-10 0:3 24:34
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - Savinja IV : Rakek
2. tekma pic Luka Pšenič Savinja IV 4,6,2 3:0 33:12
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Matic Čopar Sav 7,-6,4,2 3:1 39:24
Top, 6. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -10,-10,-11 0:3 31:37
Top, 5. krog pic Dejan Jovanović Sav 7,-10,-5,-3 1:3 29:41
Top, 4. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -7,-6,-6 0:3 19:33
Top, 3. krog pic Miha Podobnik Log -5,-9,-7 0:3 21:33
Top, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 5,-6,9,-6,-10 2:3 44:48
Top, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav -9,-9,-5 0:3 23:33
08.05.2022 2. TOP članic in članov 2021/2022
Top, 7. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 1,-7,-6,6,-8 2:3 43:40
Top, 6. krog pic Aljaž Goltnik Men -3,10,9,-7,-9 2:3 42:52
Top, 5. krog pic Jan Krč B2 -3,-8,9,7,-6 2:3 39:49
Top, 4. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -8,-7,7,-7 1:3 33:40
Top, 3. krog pic Denis Pintar K-S 11,-6,-5,5,-10 2:3 45:50
Top, 2. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -5,-2,-2 0:3 9:33
Top, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav 7,-7,6,-7,-5 2:3 41:46
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Matic Čopar Sav -7,7,-4,-9 1:3 31:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub 8,8,7 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 8,4,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 5,-6,7,9 3:1 39:32
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Luka Jokič Men -9,8,-4,5,-14 2:3 49:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob 5,7,-6,6 3:1 39:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Kramžar Men 8,5,0 3:0 33:13
12.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 9. krog - Mengeš II : Rakek
8. tekma pic Luka Jokič Mengeš II 10,-6,-7,-8 1:3 33:43
4. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II 8,-5,5,-9,-10 2:3 46:47
1. tekma pic Timotej Jerina Mengeš II 6,7,-8,-7,9 3:2 48:44
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob 7,6,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Slatinšek ŠD SU -4,-5,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -7,-6,9,9,-5 2:3 40:51
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Domen Hohnjec Sav -12,-7,-7 0:3 26:36
Finalni del, 2. krog pic Adam Rakun Men -6,6,9,3 3:1 39:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Koglot Gor 5,-10,1,4 3:1 43:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihajlo Pauković Arr -10,8,4,2 3:1 43:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Lenart Antonij Brus K-S 3,3,1 3:0 33:7
12.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 8. krog - Rakek : Arrigoni
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -5,-7,-9 0:3 21:33
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni -11,4,3,6 3:1 44:26
05.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 7. krog - Rakek : Ilirija
5. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -7,-0,-8 0:3 15:33
1. tekma pic Robert Boldin Ilirija 8,-9,10,-7,7 3:2 50:47
05.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 7. krog - Rakek : Melamin
6. tekma pic Tim Zajec Melamin 3,8,9 3:0 33:20
3. tekma pic Damijan Vodušek Melamin 6,-10,3,5 3:1 43:26
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Mihael Kocjančič K-S -3,-5,9,-10,-7 1:4 36:54
Finalni del, osmina finala pic Bor Brodnjak K-S 7,7,2,3 4:0 44:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav -5,-8,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Gosenca Ves 5,2,4 3:0 33:11
22.01.2022 2. SNTL 2021/2022, 6. krog - Kema Puconci II : Rakek
4. tekma pic Nino Šegula Kema Puconci II -1,-9,-9 0:3 19:33
1. tekma pic Jan Lipič Kema Puconci II -10,7,-12,-12 1:3 45:47
22.01.2022 2. SNTL 2021/2022, 6. krog - Sobota : Rakek
4. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota -10,-6,8,9,8 3:2 49:48
1. tekma pic Smiljan Mekicar Sobota 7,5,7 3:0 33:19
11.12.2021 2. SNTL 2021/2022, 5. krog - Ptuj : Rakek
6. tekma pic Darko Drčić Ptuj 9,9,6 3:0 33:24
2. tekma pic Luka Krušič Ptuj 8,-9,-8,-6 1:3 34:41
11.12.2021 2. SNTL 2021/2022, 5. krog - Tempo : Rakek
4. tekma pic Miha Kljajič Tempo -11,10,-8,-9 1:3 40:45
1. tekma pic Patrik Videc Tempo 8,6,9 3:0 33:23
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Aljaž Fortuna Ves 10,-3,8,-10,11 3:2 49:52
Top, 6. krog pic Blaž Lapajne Muta -6,-8,7,4,8 3:2 47:41
Top, 5. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 7,5,2 3:0 33:14
Top, 4. krog pic Luka Jokič Men 9,-9,8,4 3:1 42:32
Top, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -9,9,6,-4,8 3:2 46:45
Top, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 8,2,6 3:0 33:16
Top, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav 6,6,-6,12 3:1 42:35
27.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 4. krog - Rakek : Mengeš II
5. tekma pic Luka Jokič Mengeš II -6,5,11,5 3:1 41:32
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II 8,-8,-7,4,5 3:2 48:39
27.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 4. krog - Rakek : Savinja II
5. tekma pic Oskar Rosc Savinja II 6,9,12 3:0 36:27
1. tekma pic Matic Čopar Savinja II -10,10,-8,-5 1:3 35:44
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Mihael Kocjančič K-S 9,-5,8,-4,-2 2:3 33:50
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men 10,-6,10,10 3:1 42:41
Finalni del, 2. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 5,3,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 4,5,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 5,6,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Maks Lah K-S 5,1,5 3:0 33:11
14.11.2021 2. OT za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta -9,9,10,11 3:1 45:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin -4,-9,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav -9,8,11,-15,13 3:2 63:60
13.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 3. krog - Arrigoni : Rakek
8. tekma pic Simon Frank Arrigoni 5,-7,-4,7,9 3:2 44:43
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni 8,-5,-5,-6 1:3 27:41
1. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 5,4,6 3:0 33:15
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Novak K-S -5,-8,-2 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -4,13,-8,-8 1:3 35:46
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jovanović Sav 9,4,-9,-9,-8 2:3 48:46
Finalni del, 2. krog pic Benjamin Bećirević Krka 5,6,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Kunstelj Sav 6,8,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves 7,3,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int 4,4,6 3:0 33:14
16.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 2. krog - Ilirija : Rakek
6. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija -8,-10,-6 0:3 24:34
2. tekma pic Robert Boldin Ilirija 10,-6,6,3 3:1 40:30
16.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 2. krog - Melamin : Rakek
6. tekma pic Tim Zajec Melamin 5,8,8 3:0 33:21
2. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -9,-3,-9 0:3 21:33
09.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Rakek : Kema Puconci II
3. tekma pic Nino Šegula Kema Puconci II 7,10,-5,3 3:1 39:31
09.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Rakek : Sobota
6. tekma pic Smiljan Mekicar Sobota -10,7,-8,3,5 3:2 51:38
3. tekma pic Miha Jamšek Sobota 8,-10,-12,-5 1:3 38:45
19.09.2021 Pokal RS 2021/2022, 2. krog - Maribor : Rakek
1. tekma pic Gregor Komac Maribor -9,-9,12,6,10 3:2 55:50
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Rakek : Kema
1. tekma pic Jure Smodiš Kema -8,5,-7,-11 1:3 37:40
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Rakek
3. tekma pic Leon Veronik Fužinar Inter Diskont 4,-8,9,-11,-7 2:3 48:48
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Mengeš II : Rakek
4. tekma pic Jan Šobar Mengeš II 7,1,3 3:0 33:11
2. tekma pic Jan Kromar Mengeš II -11,9,7,7 3:1 44:36
13.06.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 2. krog - Rakek : Vesna I
4. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna I 8,-6,8,-9,3 3:2 48:41
1. tekma pic Mark Dimnik Vesna I 8,3,6 3:0 33:17
13.06.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 3. krog - Rakek : SU
4. tekma pic Mitja Omerzel SU -8,-9,-7 0:3 24:33
1. tekma pic Mark Gazvoda SU 3,9,8 3:0 33:20
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Rakek : Krka
4. tekma pic Benjamin Bećirević Krka -4,4,4,13 3:1 41:32
1. tekma pic Alen Bećirević Krka 1,6,5 3:0 33:12
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Rakek : Maribor
1. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 5,8,6 3:0 33:19
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Savinja I : Rakek
4. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -7,7,-8,5,-9 2:3 46:45
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja I 4,8,9 3:0 33:21
29.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 5. krog - Ilirija : Rakek
2. tekma pic Robert Boldin Ilirija 5,-3,-6,-6 1:3 26:38
29.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 5. krog - Vesna : Rakek
2. tekma pic Filip Kolle Vesna -7,-8,-9 0:3 24:33
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Godec Int -9,-3,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 6,5,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -6,-11,-9 0:3 26:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 9,-8,9,-1,9 3:2 42:49
22.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 4. krog - Melamin : Rakek
6. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -3,-4,-7 0:3 14:33
2. tekma pic Damijan Vodušek Melamin 5,0,7 3:0 33:12
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel ŠD SU -6,-6,-5 0:3 17:33
Finalni del, 2. krog pic Leon Veronik Int -4,-12,6,11,5 3:2 51:47
Finalni del, 1. krog pic Žan Šuligoj Gor 5,6,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 10,4,3 3:0 34:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Alen Bećirević Krka 4,3,-8,-4,-8 2:3 42:40
01.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 2. krog - B2 : Rakek
2. tekma pic Jan Krč B2 10,-4,9,6 3:1 38:36
01.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 2. krog - Cornilleau Mengeš II : Rakek
4. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II -7,12,-14,-7 1:3 42:50
1. tekma pic Aljaž Goltnik Cornilleau Mengeš II -8,2,7,-10,-11 2:3 51:45
24.04.2021 2. SNTL 2020/2021, 1. krog - Rakek : Kema II
5. tekma pic Nino Šegula Kema II -7,-4,9,10,7 3:2 45:48
1. tekma pic Jure Smodiš Kema II 7,-4,8,9 3:1 37:35
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,-3,-6,-6 0:4 22:44
Finalni del, osmina finala pic Leon Veronik Int -8,6,-3,2,5 3:2 44:35
Finalni del, 2. krog pic Jure Kraker Muta 4,5,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 2,8,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Timi Gider Sob 5,5,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav 2,7,6 3:0 33:15
13.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 10. krog - Rakek : Melamin
5. tekma pic Tim Zajec Melamin 7,7,-9,6 3:1 42:31
1. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -9,11,-6,-10 1:3 38:45
06.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 9. krog - Vesna : Rakek
4. tekma pic Filip Kolle Vesna 8,7,-9,-8,-5 2:3 44:48
1. tekma pic Janko Öri Vesna -5,10,-6,8,7 3:2 45:47
29.02.2020 Državno prvenstvo za članice in člane 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Taj Lavrič Arr 9,-9,-4,3,-4,9,-8 3:4 58:65
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Kaiser Vrh 8,6,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Andrej Godec Int 10,8,7 3:0 34:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -6,-7,-9 0:3 22:33
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Matija Novel Arr -9,-7,-8 0:3 24:33
Finalni del, osmina finala pic Uroš Žavbi Arr 6,5,8 3:0 33:19
Finalni del, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav -4,5,7,8 3:1 37:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta 9,5,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Šantavec Sob -10,5,6,9 3:1 43:32
15.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 6. krog - Kema II : Rakek
8. tekma pic Nino Šegula Kema II -10,-6,-8 0:3 24:34
4. tekma pic Jure Smodiš Kema II 6,9,-14,-9,8 3:2 56:50
1. tekma pic Jan Lipič Kema II 3,-9,-12,6,-9 2:3 52:45
15.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 6. krog - Sobota I : Rakek
7. tekma pic Bojan Ropoša Sobota I -10,-5,4,-7 1:3 33:38
5. tekma pic Miha Jamšek Sobota I 8,7,8 3:0 33:23
3. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota I -7,-8,-7 0:3 22:33
02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 9,11,8 3:0 35:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -7,-8,8,-7 1:3 33:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin 8,-9,13,-4,-5 2:3 44:54
21.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Rakek : Letrika
7. tekma pic Sandi Cejan Letrika 3,6,3 3:0 33:12
4. tekma pic Aleks Ušaj Letrika 15,-6,3,3 3:1 45:32
2. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 2,5,2 3:0 33:9
21.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Gorica : Rakek
7. tekma pic Luka Likar Gorica 4,7,3 3:0 33:14
5. tekma pic Đorđe Jerković Gorica 8,8,8 3:0 33:24
3. tekma pic Rok Likar Gorica 6,12,7 3:0 36:25
21.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Logatec : Rakek
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -7,-6,-9 0:3 22:33
5. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 8,4,8 3:0 33:20
3. tekma pic Bine Rakušček Logatec 4,5,8 3:0 33:17
21.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - Rakek : Arrigoni
7. tekma pic Jurij Novel Arrigoni -7,4,-6,-10 1:3 34:38
4. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 3,8,-7,6 3:1 40:28
2. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni 6,7,2 3:0 33:15
14.12.2019 2. SNTL 2019/2020, 3. krog - Ilirija : Rakek
4. tekma pic Robert Boldin Ilirija -3,-4,-3 0:3 10:33
1. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -3,6,-9,-8 1:3 31:39
14.12.2019 2. SNTL 2019/2020, 3. krog - Kajuh-Slovan : Rakek
5. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -5,9,-6,-9 1:3 31:42
07.12.2019 2. SNTL 2019/2020, 2. krog - Melamin : Rakek
1. tekma pic Tim Zajec Melamin -3,-1,-12 0:3 16:36
30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince 2019/2020
Top, 7. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 9,-13,-4,-6 1:3 34:46
Top, 6. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 8,7,-7,-3,5 3:2 43:42
Top, 5. krog pic Matija Novel Arr -9,-9,-8 0:3 26:33
Top, 4. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -5,-9,4,8,-8 2:3 44:45
Top, 3. krog pic Aljaž Godec Int -9,-4,7,-5 1:3 29:40
Top, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -6,7,4,-4,-6 2:3 38:44
Top, 1. krog pic Miha Podobnik Log -6,6,-8,-4 1:3 29:39
23.11.2019 2. SNTL 2019/2020, 1. krog - Rakek : Kema II
5. tekma pic Jure Smodiš Kema II 3,6,11 3:0 35:20
1. tekma pic Nino Šegula Kema II -14,9,9,-9,4 3:2 56:49
23.11.2019 2. SNTL 2019/2020, 1. krog - Rakek : Sobota I
5. tekma pic Miha Jamšek Sobota I -10,10,4,6 3:1 44:32
1. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota I -5,-7,7,-6 1:3 29:40
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int 7,-6,-6,-5 1:3 28:40
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Goltnik Men 6,-9,6,4 3:1 42:27
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav 10,5,3 3:0 34:18
Finalni del, 1. krog pic Matic Čopar Sav 8,10,7 3:0 34:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves 6,5,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 3,4,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Ušaj Vrt 6,3,4 3:0 33:13
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Matija Novel Arr -7,-3,-9 0:3 19:33
Finalni del, osmina finala pic Mitja Zavec Men 5,7,10 3:0 34:22
Finalni del, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 4,-9,7,11 3:1 44:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S 4,8,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Smole Justin Log 8,4,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Alain Zboržil Arr 4,5,2 3:0 33:11
14.09.2019 Pokal RS 2019/2020, 2. krog - Rakek : Sobota
4. tekma pic Timi Gider Sobota 6,5,4 3:0 33:15
1. tekma pic Rok Kapun Sobota 12,-6,6,-9,-9 2:3 49:51
14.09.2019 Pokal RS 2019/2020, 3. krog - Rakek : Savinja I
3. tekma pic Patrik Rosc Savinja I -1,-3,-8 0:3 12:33
05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Kanc Škl 3,7,11 3:0 35:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int -6,-8,10,-7 1:3 33:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -3,5,-4,-6 1:3 24:38
14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Patrik Videc Tem 10,-4,-7,-7 1:3 30:43
Top, 6. krog pic Jan Jevšnik Tem -4,9,9,-7,-9 2:3 42:51
Top, 5. krog pic Miha Podobnik Log 7,9,-7,7 3:1 40:34
Top, 4. krog pic Dejan Jokič Men 7,8,2 3:0 33:17
Top, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,10,-13,-9 1:3 41:47
Top, 2. krog pic Oskar Rosc Sav 7,13,-6,-9,-10 2:3 51:54
Top, 1. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 6,4,-7,6 3:1 40:27
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Rok Trtnik Men -8,-7,-8,-7 0:4 30:44
Finalni del, osmina finala pic Patrik Videc Tem -6,-4,10,8,9 3:2 44:49
Finalni del, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 7,-7,10,5 3:1 41:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 8,-5,5,6 3:1 38:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves 13,3,-8,4 3:1 45:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Edin Šahinović K-S 7,8,7 3:0 33:22
02.03.2019 Državno prvenstvo za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Marko Brajkovič Met -8,9,6,-10,-9 2:3 49:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pavli Men 3,-4,-7,-10 1:3 32:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Darko Jamšek Int -3,-6,-3 0:3 12:33
23.02.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 8. krog - Melamin : Rakek
7. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -5,-3,-6 0:3 14:33
23.02.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 8. krog - SU : Rakek
4. tekma pic Jožko Omerzel SU -5,-3,-8 0:3 16:33
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Taj Lavrič Arr -5,-9,-12 0:3 26:36
Finalni del, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 6,8,-10,11 3:1 45:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 5,-9,-4,-9 1:3 33:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Adam Rakun Men 3,3,-8,6 3:1 41:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 4,11,9 3:0 35:24
19.01.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 6. krog - Inter Diskont II : Rakek
2. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -7,-5,-4 0:3 16:33
19.01.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 6. krog - Muta : Rakek
8. tekma pic Matjaž Pinter Muta 5,7,-12,-6,-6 2:3 46:48
4. tekma pic Boštjan Kraser Muta 9,-9,-0,-10 1:3 30:43
1. tekma pic Bojan Pavič Muta -6,-7,-6 0:3 19:33
18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Jan Krč B2 8,8,8 3:0 33:24
Top, 6. krog pic Patrik Videc Tem -4,-7,6,-9 1:3 31:39
Top, 5. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin -3,7,9,9 3:1 36:36
Top, 4. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -8,-9,-9 0:3 26:33
Top, 3. krog pic Miha Podobnik Log 6,-7,10,3 3:1 41:30
Top, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr 9,9,-3,4 3:1 36:33
Top, 1. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -3,-9,6,-5 1:3 28:39
27.10.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 3. krog - Rakek : Melamin
6. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -7,-9,-7 0:3 23:33
3. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -10,-10,-4 0:3 24:35
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Dejan Jokič Men 11,-5,-10,8,-7 2:3 46:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S -8,7,7,10 3:1 42:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Andolšek Peklaj Ili 3,2,7 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Stepančič Gor 9,7,-7,-9,7 3:2 49:45
22.09.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 1. krog - Rakek : Muta
3. tekma pic Boštjan Kraser Muta -5,-5,-3 0:3 13:33
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 9,-6,-10,-5 1:3 32:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -5,-10,-4 0:3 19:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -8,-9,7,9,7 3:2 50:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Krvina Log 2,4,4 3:0 33:10
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Mihael Kocjančič Arr 8,-8,-8,-9 1:3 36:41
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Kema - Murexin -6,8,-8,9,9 3:2 47:48
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Peter Vitamvas K-S 4,-11,8,-10,-0 2:3 43:48
Top, 6. krog pic Aljaž Godec Int -3,-3,-5 0:3 11:33
Top, 5. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -14,-7,-3 0:3 24:38
Top, 4. krog pic Miha Podobnik Log -10,-9,-10 0:3 29:35
Top, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -9,12,8,9 3:1 45:40
Top, 2. krog pic Dejan Jokič Men -8,-5,-8 0:3 21:33
Top, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr 12,-7,-5,-7 1:3 33:45
20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Miha Podobnik Log 5,8,9 3:0 33:22
Top, 6. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -10,-9,-9 0:3 28:34
Top, 5. krog pic Javor Zavec Men -7,-6,8,8,9 3:2 46:47
Top, 4. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 5,-7,9,8 3:1 40:33
Top, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S -8,7,4,10 3:1 42:32
Top, 2. krog pic Jan Krč B2 -9,-4,-4 0:3 17:33
Top, 1. krog pic Oskar Rosc Sav 7,8,7 3:0 33:22
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Aljaž Godec Int -10,-6,7,9,6,-7,-8 3:4 64:67
Finalni del, četrtfinale pic Jure Smodiš Kema - Murexin 0:0 :
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Bobek Int 2,2,2 3:0 33:6
Finalni del, 1. krog pic Peter Zlodej Ves -9,9,2,-7,3 3:2 49:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav 6,7,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Smole Justin Log 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Kozel Mb - ZM 3,5,2 3:0 33:10
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -6,-4,-8 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Men -3,-6,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr 6,4,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Nik Velikonja Gor 8,8,7 3:0 33:23
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Lovro Jemec Log -7,-5,-3 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Men -4,-7,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 7,6,3 3:0 33:16
10.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 9. krog - Inter Diskont II : Rakek
6. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -4,-5,-7 0:3 16:33
2. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II -9,-6,-3 0:3 18:33
10.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 9. krog - Muta : Rakek
6. tekma pic Andrej Godec Muta -7,-7,-8 0:3 22:33
2. tekma pic Boštjan Kraser Muta -7,-13,-7 0:3 27:37
25.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 2. krog - Rakek : SU
4. tekma pic Lenart Zabukovec SU 5,4,7 3:0 33:16
2. tekma pic Andraž Zupančič SU 9,7,3 3:0 33:19
25.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 3. krog - Rakek : Arrigoni
7. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 8,-4,-2,-5 1:3 22:41
4. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 9,-6,10,7 3:1 40:37
2. tekma pic Emanuel Kocjančič Arrigoni 5,6,1 3:0 33:12
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Mengeš I : Rakek
5. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -5,-3,-14 0:3 22:38
3. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -7,10,5,5 3:1 41:31
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Rakek : Logatec
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,8,3,9 3:1 36:31
4. tekma pic Bine Rakušček Logatec 5,7,7 3:0 33:19
2. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 2,5,3 3:0 33:10
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Rakek : Muta
4. tekma pic Tim Mori Muta -4,-6,-4 0:3 14:33
2. tekma pic Alin Lesnik Muta 7,7,3 3:0 33:17
20.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Rakek : Ilirija
7. tekma pic Robert Kukovica Ilirija -7,-7,7,-4 1:3 29:40
20.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Rakek : Melamin
3. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -7,-5,-5 0:3 17:33
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Rakek : Krka
4. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 3,4,1 3:0 33:8
2. tekma pic Matic Vertuš Krka 2,3,3 3:0 33:8
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Rakek : Olimpija
4. tekma pic Aljaž Sušnik Olimpija 1,1,3 3:0 33:5
2. tekma pic Ivo Vitez Olimpija 4,2,4 3:0 33:10
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Rakek : Gorica
7. tekma pic Jan Stepančič Gorica 8,7,8 3:0 33:23
4. tekma pic Tim Pangos Gorica 7,2,5 3:0 33:14
2. tekma pic Lan Koglot Gorica 2,6,9 3:0 33:17
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 5. krog - Rakek : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 8,-8,-4,-7 1:3 30:41
2. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -0,8,-8,-7 1:3 26:41
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Tim Mori Muta -6,-6,-3 0:3 15:33
Top, 6. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 00,con 3:0 22:0
Top, 5. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -7,-8,-4 0:3 19:33
Top, 4. krog pic Aljaž Godec Int 9,-5,-8,-9 1:3 33:42
Top, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -8,4,8,-13,-11 2:3 54:51
Top, 2. krog pic Dejan Jokič Men -7,-9,-8 0:3 24:33
Top, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr 8,-6,-5,-8 1:3 30:41
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Patrik Videc Tem -5,-10,9,-9 1:3 35:43
Top, 6. krog pic Oskar Rosc Sav -9,9,-10,-6 1:3 36:43
Top, 5. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 12,-8,-8,6,-10 2:3 51:52
Top, 4. krog pic Matej Prezelj Men -11,-6,-6 0:3 23:35
Top, 3. krog pic Martin Kocjančič Arr 7,-8,-6,9,-6 2:3 42:49
Top, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr 8,-7,-8,9,-7 2:3 44:50
Top, 1. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -5,4,-3,-6 1:3 25:37
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Tim Mori Muta -6,-5,-8 0:3 19:33
Finalni del, osmina finala pic Jan Lipič Kema - Murexin -12,3,8,6 3:1 45:31
Finalni del, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr 9,4,-4,8 3:1 37:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav 7,5,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 5,7,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Fonović K-S 5,6,6 3:0 33:17
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -8,-11,-6 0:3 25:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -3,-3,-8 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Bine Rakušček Log -8,-11,8,10,13 3:2 57:55
Kvalifikacije, 1. krog pic Nik Velikonja Gor 7,9,-9,-8,9 3:2 50:47
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,-4,-2 0:3 15:33
Finalni del, osmina finala pic Peter Vitamvas K-S 8,7,7 3:0 33:22
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Bobek Int -3,2,5,5 3:1 36:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pangos Gor 5,2,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Debevec Vrh 4,2,1 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Lesnik Muta 1,1,5 3:0 33:7
21.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Melamin : Rakek
4. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -7,-8,-4 0:3 19:33
1. tekma pic Tadej Vodušek Melamin 9,-9,-4,-6 1:3 30:42
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -5,-7,7,-4 1:3 27:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Matjaž Pinter Muta 9,-6,-3,-8 1:3 28:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Grad Men 7,9,-3,13 3:1 40:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Kurent Hra 7,4,8 3:0 33:19
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -7,8,-7,-6 1:3 31:41
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Rok Grad Men 4,7,5 3:0 33:16
Top, 6. krog pic Aljaž Goltnik Men -9,9,-4,-6 1:3 30:42
Top, 5. krog pic Domen Zupančič Krka -7,-8,-5 0:3 20:33
Top, 4. krog pic Dejan Jokič Men -5,-9,-12 0:3 26:36
Top, 3. krog pic Leon Veronik Int 6,-9,7,5 3:1 42:29
Top, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr 4,9,11 3:0 35:24
Top, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S 8,7,7 3:0 33:22
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 8,-6,-7,-5 1:3 29:41
Top, 6. krog pic Tim Mori Muta -5,-6,6,-5 1:3 27:39
Top, 5. krog pic Tilen Šalja Men -8,-6,14,-12 1:3 42:50
Top, 4. krog pic Bor Rutar Men -9,-3,10,-9 1:3 33:43
Top, 3. krog pic Filip Kolle Ves -6,-5,10,-9 1:3 32:43
Top, 2. krog pic Oskar Rosc Sav -8,-3,-3 0:3 14:33
Top, 1. krog pic Jaka Strohsack PPR -8,7,6,-10,-8 2:3 48:47
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Lovro Jemec Log -4,-8,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Erjavec Men -2,-4,-12 0:3 18:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Kurent Hra 5,8,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Golob Krka 8,7,6 3:0 33:21
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Oskar Rosc Sav -7,-2,-11 0:3 20:35
Finalni del, 1. krog pic Nej Košmrlj B2 6,7,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Ušaj Vrt 2,6,1 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pangos Gor 7,1,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Muta 3,6,7 3:0 33:16
26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Kanc Škl 3,-8,4,-7,-7 2:3 44:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -6,-10,-5 0:3 21:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Cvetko Krka -5,-2,-5 0:3 12:33
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int -7,9,-5,6,-5 2:3 39:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Matej Prezelj Men 8,-10,-9,-7 1:3 37:42
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Oskar Rosc Sav -7,-6,9,-10 1:3 34:43
Finalni del, osmina finala pic Anže Zrimšek Žiger K-S 9,8,6 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Zlodej Ves 4,2,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 2,2,4 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Alin Lesnik Muta 3,6,2 3:0 33:11
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Rakek : Kema
6. tekma pic Jan Lipič Kema -3,9,-6,5,9 3:2 42:45
3. tekma pic Luka Norčič Kema -4,-4,-7 0:3 15:33
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Rakek : Muta
8. tekma pic Matjaž Pinter Muta 8,-5,-8,-12 1:3 36:44
6. tekma pic Tim Mori Muta 9,5,-10,7 3:1 43:33
3. tekma pic Jan Kohn Muta 3,5,3 3:0 33:11
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Rakek : Vesna
6. tekma pic Jože Urh Vesna -6,-5,-9 0:3 20:33
3. tekma pic Rok Trtnik Vesna -10,11,-7,-5 1:3 35:45
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Rakek : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -7,-11,-1 0:3 19:35
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Rakek : Mengeš I
6. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -8,6,6,-9,-8 2:3 47:45
3. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -6,-3,-4 0:3 13:33
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Rakek : Gorica
6. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 4,7,3 3:0 33:14
3. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 9,7,4 3:0 33:20
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Rakek : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Miha Korošec Kajuh-Slovan 9,6,7 3:0 33:22
3. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan 13,9,7 3:0 37:29
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Rakek : Krka
6. tekma pic Jožko Omerzel Krka -4,-8,-3 0:3 15:33
3. tekma pic Peter Hribar Krka -5,-8,-9 0:3 22:33
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Rakek : Vesna
4. tekma pic Filip Kolle Vesna -10,-8,-10 0:3 28:35
2. tekma pic Domen Grčar Vesna 6,4,7 3:0 33:17
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Rakek
5. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 3,4,7 3:0 33:14
3. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 8,-1,-8,12,-8 2:3 42:53
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Gorica II : Rakek
5. tekma pic Žan Šuligoj Gorica II 5,2,1 3:0 33:8
3. tekma pic Lan Koglot Gorica II 5,5,7 3:0 33:17
18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Mitja Omerzel Krka 8,-6,10,-4,7 3:2 44:47
Top, 6. krog pic Tim Mori Muta -5,-3,-7 0:3 15:33
Top, 5. krog pic Aljaž Godec Int -2,8,-6,-7 1:3 26:41
Top, 4. krog pic Bor Rutar Men -9,-10,3,-8 1:3 38:37
Top, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,10,-5,-4 1:3 27:43
Top, 2. krog pic Tilen Šalja Men -4,-5,9,5,-8 2:3 39:47
Top, 1. krog pic Jože Urh Ves -5,-7,-12 0:3 24:36
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Mihael Kocjančič Arr -9,-10,-7 0:3 26:34
Top, 6. krog pic Dejan Jokič Men -11,-3,6,-9 1:3 34:41
Top, 5. krog pic Domen Sečnik Pres -6,2,6,-9,-9 2:3 46:41
Top, 4. krog pic Rok Grad Men -8,-1,6,-7 1:3 27:39
Top, 3. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 1,5,5 3:0 33:11
Top, 2. krog pic Rok Likar Gor 7,4,-7,10 3:1 41:32
Top, 1. krog pic Filip Kolle Ves -3,-5,-11 0:3 19:35
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Tim Mori Muta -2,-4,-6 0:3 12:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Jevšnik Tem -10,-5,-7 0:3 22:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 5,6,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Erjavec Hra 4,5,10 3:0 34:19
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem -6,-5,-7 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 5,11,6 3:0 35:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Zavec Men 1,4,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 6,6,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Bobek Int 2,6,1 3:0 33:9
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Oskar Rosc Sav -10,-5,-4 0:3 19:34
Finalni del, 1. krog pic Jan Kohn Muta 6,5,14 3:0 38:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Popelar Men 4,5,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Stepančič Gor 4,5,-3,-9,-9 2:3 43:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves 2,-12,6,6 3:1 45:28
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Novel Arr -5,-8,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Mori Muta -2,6,-10,4,-9 2:3 43:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Prezelj Men -9,-8,9,9,-6 2:3 45:51
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Omerzel Krka 9,-7,-8,-6 1:3 32:42
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jokič Men 4,10,10 3:0 35:24
04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Aljaž Godec Int -5,-4,-6 0:3 15:33
Top, 6. krog pic Tim Mori Muta -6,8,6,-4,7 3:2 43:43
Top, 5. krog pic Mihael Kocjančič Arr 7,6,6 3:0 33:19
Top, 4. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,-10,10,-8 1:3 36:44
Top, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka 9,-9,-3,5,-11 2:3 45:49
Top, 2. krog pic Peter Vitamvas K-S 7,8,6 3:0 33:21
Top, 1. krog pic Leon Veronik Rad 8,8,4 3:0 33:20
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Rok Likar Gor 4,9,-6,5 3:1 39:29
Top, 6. krog pic Rok Grad Men -8,7,8,2 3:1 41:28
Top, 5. krog pic Aleks Stepančič Gor 7,9,-6,7 3:1 39:34
Top, 4. krog pic Mihael Kocjančič Arr 12,-8,9,-10,4 3:2 54:48
Top, 3. krog pic Filip Kolle Ves -9,-10,-9 0:3 28:34
Top, 2. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin -6,-9,-8 0:3 23:33
Top, 1. krog pic Nik Velikonja Gor 2,12,11 3:0 38:25
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, 2. krog pic David Filipovič Oli 6,9,-8,-6,-8 2:3 44:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka -2,-5,-3 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Kanc Škl 8,7,-9,8 3:1 42:34
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Tim Mori Muta -9,6,-6,-3 1:3 29:39
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men 7,4,-10,8 3:1 43:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta 1,5,1 3:0 33:7
Kvalifikacije, 2. krog pic Dominik Janc Trb 6,7,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Smrdel Mb - ZM 4,5,7 3:0 33:16
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -3,-6,-9 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int 9,-2,9,-3,-4 2:3 31:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Smrdel Mb - ZM 6,2,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 5,6,5 3:0 33:16
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic David Filipovič Oli -6,-7,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Hribar Krka -3,-11,-9 0:3 23:35
Kvalifikacije, 2. krog pic David Ficko Kema - Murexin 3,8,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Nik Velikonja Gor 5,4,-10,5 3:1 43:26
21.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 1. krog - Rakek : Vesna
3. tekma pic Rok Trtnik Vesna -6,-7,-7 0:3 20:33
21.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 2. krog - Rakek : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -9,4,-8,-9 1:3 37:37
6. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont 4,9,6 3:0 33:19
3. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -4,9,-4,-8 1:3 27:42
20.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Rakek : Krka
5. tekma pic Tilen Cvetko Krka -4,-5,-4 0:3 13:33
1. tekma pic Peter Hribar Krka -6,-1,7,-4 1:3 22:40
20.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Rakek : kema
6. tekma pic Rok Smodiš kema -6,10,-7,-7 1:3 32:43
3. tekma pic Damjan Zelko kema -7,-5,-2 0:3 14:33
20.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Rakek : Muta
6. tekma pic Jan Ošlak Muta -5,-12,-6 0:3 23:36
3. tekma pic Matjaž Pinter Muta -3,-6,5,-3 1:3 23:38
13.02.2016 2. SNTL 2015/2016, 8. krog - Rakek : Olimpija
5. tekma pic Miha Flajs Olimpija -4,-3,-6 0:3 13:33
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men 3,10,-9,-7,-8 2:3 47:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Končar K-S 5,7,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Dominik Janc Trb 5,6,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ili 3,2,2 3:0 33:7
17.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Rakek : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Timon Oštir Mičič Kajuh-Slovan 9,6,5 3:0 33:20
6. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 4,4,2 3:0 33:10
3. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan -3,7,-3,-8 1:3 25:40
17.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Arrigoni : Rakek
2. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -3,-5,-4 0:3 12:33
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Omerzel Krka -7,-8,-7 0:3 22:33
Finalni del, osmina finala pic Jan Lipič Kema - Murexin 5,6,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pangos Gor 3,3,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Škerbec Ves 3,2,8 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Rad 7,5,1 3:0 33:13
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Tilen Cvetko Krka -4,-3,-4 0:3 11:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Likar Gor 8,6,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin 8,9,9 3:0 33:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Rutar Men -8,-5,-10 0:3 23:34
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Tim Mori Muta -8,-4,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj -8,-6,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Hovnik Int 4,6,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Veronik Rad -4,-8,8,9,12 3:2 48:51
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Tim Mori Muta 6,-7,8,-6,-4 2:3 39:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Jakob Podlesek Kema - Murexin 4,12,-6,9 3:1 42:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 10,9,7 3:0 34:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Šalja Men -4,-14,-4 0:3 22:38
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Oskar Rosc Tem 5,8,-5,-6,-9 2:3 42:46
Finalni del, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -6,-6,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Likar Gor 1,5,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka 11,-3,-1,-4 1:3 21:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Timon Oštir Mičič K-S -7,8,9,-8,9 3:2 48:48
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int 9,-9,-9,-9 1:3 38:42
12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Rok Likar Gor -4,-7,-10 0:3 21:34
Top, 6. krog pic Miha Podobnik Vrh 2,4,6 3:0 33:12
Top, 5. krog pic Peter Vitamvas K-S -10,-7,7,8,5 3:2 50:43
Top, 4. krog pic Leon Veronik Rad -6,-12,8,9,7 3:2 51:49
Top, 3. krog pic Luka Podobnik Vrh 10,-7,9,9 3:1 41:39
Top, 2. krog pic Nino Šegula Ptuj -9,3,3,7 3:1 42:24
Top, 1. krog pic Domen Zupančič Krka 9,-5,5,-9,-7 2:3 43:47
15.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 2. krog - Rakek : Vesna
5. tekma pic Jože Urh Vesna -6,-9,-4 0:3 19:33
1. tekma pic Rok Trtnik Vesna -10,-8,-11 0:3 29:36
15.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 3. krog - Rakek : Arrigoni
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -5,-2,-4 0:3 11:33
1. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -7,-5,-5 0:3 17:33
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Rakek : Mengeš
5. tekma pic Tim Pavli Mengeš -7,-7,-8 0:3 22:33
1. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš -3,-1,-4 0:3 8:33
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Rakek : Krka
5. tekma pic Peter Hribar Krka -5,-5,-5 0:3 15:33
1. tekma pic Tilen Cvetko Krka -4,-4,-3 0:3 11:33
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Rakek : Muta
5. tekma pic Matjaž Pinter Muta -9,-3,-7 0:3 19:33
1. tekma pic Tim Mori Muta -4,-6,-9 0:3 19:33
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,-7,-7 0:3 23:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 6,8,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 9,3,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Kohn Muta 3,4,4 3:0 33:11
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Tim Mori Muta -2,-2,-5 0:3 9:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Ptuj -6,-9,7,6,11 3:2 50:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Popelar Men -12,9,-5,-7 1:3 35:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Janc Trb 4,8,8 3:0 33:20
17.01.2015 2. SNTL 2014/2015, 7. krog - Rakek : Kajuh-Slovan I
4. tekma pic Domen Peperko Kajuh-Slovan I -3,-7,-2 0:3 12:33
04.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Rakek : Škofja Loka
5. tekma pic Lovro Jemec Škofja Loka -8,10,-2,-7 1:3 29:43
1. tekma pic Leon Bokal Škofja Loka -4,9,-6,10,11 3:2 46:52
04.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Rakek : Arrigoni
3. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -2,-3,-2 0:3 7:33
04.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Rakek : Preserje
5. tekma pic Anže Ogrič Preserje -8,-5,-4 0:3 17:33
1. tekma pic Domen Sečnik Preserje -7,6,-6,8,8 3:2 46:44
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Domen Sečnik Pres 9,-6,-8,-10 1:3 35:43
Finalni del, 1. krog pic Domen Zupančič Krka 10,9,7 3:0 34:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Zlodej Ves 7,-1,8,5 3:1 34:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Smrdel Mb - ZM 1,5,1 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 3,5,3 3:0 33:11
14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -7,-4,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matjaž Pinter Muta -8,-5,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Cvetko Krka -2,-6,-4 0:3 12:33
01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Rok Likar Gor 7,-10,-9,-8 1:3 38:41
Top, 6. krog pic Nik Velikonja Gor 9,9,9 3:0 33:27
Top, 5. krog pic Luka Podobnik Vrh 8,7,5 3:0 33:20
Top, 4. krog pic Nal Belko Ves 4,9,4 3:0 33:17
Top, 3. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin -4,7,-7,3,9 3:2 44:41
Top, 2. krog pic Gašper Cvetič Ptuj -4,4,11,10 3:1 40:36
Top, 1. krog pic Tim Mori Rad -3,-4,9,-9 1:3 27:42
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Rok Likar Gor -6,-2,-2 0:3 10:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj -3,-9,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Golob Krka 8,5,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Smrdel Mb - ZM 2,2,6 3:0 33:10
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Luka Breznik Int -5,-4,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM -3,-4,7,5,-7 2:3 36:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 4,9,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S 2,3,11 3:0 35:16
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. D 2013/2014, 1. krog - Gorica : Rakek
8. tekma pic Dani Drakulič Gorica 7,4,6 3:0 33:17
4. tekma pic Rok Likar Gorica -7,-10,-7 0:3 24:34
1. tekma pic Luka Likar Gorica -9,9,6,7 3:1 42:33
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. D 2013/2014, 2. krog - Rakek : Preserje
8. tekma pic Anže Ogrič Preserje -3,-4,-9 0:3 16:33
6. tekma pic Grega Bratina Preserje -7,-8,-14 0:3 29:38
3. tekma pic Domen Sečnik Preserje -16,-11,-7 0:3 34:42
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. D 2013/2014, 3. krog - B2 : Rakek
8. tekma pic Klemen Belehar B2 -3,-3,-6 0:3 12:33
4. tekma pic Matic Zupan B2 -5,-1,-5 0:3 11:33
1. tekma pic Samo Mandič B2 -9,-7,-3 0:3 19:33
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. D 2013/2014, 5. krog - Rakek : Krka
4. tekma pic Mitja Omerzel Krka -4,-6,-11 0:3 21:35
2. tekma pic Peter Hribar Krka -3,-2,-7 0:3 12:33
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Taj Lavrič Ves -5,-5,-7 0:3 17:33
Finalni del, 1. krog pic Rok Likar Gor 9,-9,11,6 3:1 44:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Tem -5,-9,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Kurent Trb 8,9,6 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Vrh 9,7,8 3:0 33:24
Skupaj: 48,41 % 335:357 1246:1255 22376:22191
Preskoči na orodno vrstico