NTZS

Matjaž Pinter
pic
Podatki o igralcu
Id 570
Št. tekmovalne izkaznice 070/11/12
Starost 17 let (letnik 2000)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 03.06.2018 17 17 3150 3150
člani 03.06.2018 45 45 880 880
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Avbelj 0:1 0:4
pic Jaka Bavdek 3:1 9:5
pic Klemen Belehar 2:1 8:3
pic Lan Bitežnik 2:0 6:0
pic Jakob Blatnik 0:1 1:3
pic Aljaž Bogataj 1:0 3:0
pic Leon Bokal 2:0 6:2
pic Robert Boldin 0:1 2:3
pic Grega Bratina 1:0 3:0
pic Luka Breznik 4:5 15:17
pic Sandi Cejan 1:0 3:0
pic Oskar Cergolj 2:0 6:4
pic Miha Černe 2:2 9:8
pic Žiga Česen 1:0 3:0
pic Matevž Črepnjak 1:0 3:2
pic Gašper Cvetič 1:0 3:1
pic Tilen Cvetko 0:9 1:27
pic Iztok Dolamič 0:1 0:3
pic Darko Drčič 1:0 3:1
pic Dan Dvornik 1:0 3:0
pic Janez Erjavec 2:0 6:1
pic Nejc Erjavec 1:4 6:13
pic David Ficko 1:0 3:1
pic David Filipovič 0:2 2:6
pic Miha Flajs 0:2 0:6
pic Damir Fotivec 2:0 6:1
pic Aljaž Frelih 2:7 11:24
pic Dejan Fridrih 1:1 4:3
pic Matej Germek 2:2 8:10
pic Aljaž Godec 6:2 21:11
pic Aljaž Goltnik 1:0 3:1
pic Matic Gornik 0:3 1:9
pic Rok Grad 1:0 3:0
pic Miha Grampovčnik 0:5 5:15
pic Črt Lovro Grm Urbančič 0:8 3:26
pic Nejc Gutnik 0:1 0:3
pic Mitja Horvat 0:1 0:3
pic Jan Hovnik Šipek 1:0 3:0
pic Kristian Hren 0:2 1:6
pic Peter Hribar 0:7 1:23
pic Rok Hribar 3:0 9:1
pic Miha Jamšek 1:1 5:3
pic Dominik Janc 2:0 6:0
pic Klemen Jazbič 0:1 0:3
pic Lovro Jemec 4:8 18:29
pic Jan Jevšnik 6:2 22:13
pic Darko Jorgič 0:1 0:3
pic Jaka Kanc 4:0 12:1
pic Martin Kocjančič 3:0 9:2
pic Mihael Kocjančič 2:0 6:1
pic Mario Kolbl 0:2 0:6
pic Filip Kolle 1:0 3:2
pic Žan Korelec 2:0 6:2
pic Miha Korošec 2:0 6:0
pic Nej Košmrlj 1:0 3:2
pic Deni Kožul 0:4 0:12
pic Tine Krpan 1:0 3:0
pic Luka Krušič 1:3 4:10
pic Tomaž Kurent 1:0 3:0
pic Taj Lavrič 5:6 22:22
pic Rok Likar 1:0 3:0
pic Kristian Ludvik 0:1 0:3
pic Darko Malič 1:0 3:2
pic Samo Mandič 1:0 3:0
pic Jernej Masten Toplak 1:2 5:6
pic Smiljan Mekicar 1:0 3:2
pic Luka Mihelič 1:0 3:2
pic Klemen Mrak 1:1 3:5
pic Uroš Mrak 1:0 3:1
pic Luka Norčič 0:14 9:43
pic Andraž Novak 0:2 2:6
pic Nejc Novak 4:2 15:7
pic Matija Novel 2:2 8:10
pic Anže Ogrič 0:1 1:3
pic Jožko Omerzel 2:5 14:19
pic Mitja Omerzel 2:1 8:4
pic Valdi Palčič 1:0 3:0
pic Erik Paulin 0:3 0:9
pic Bojan Pavič 0:2 2:6
pic Tim Pavli 2:7 11:23
pic Ludvik Peršolja 0:2 0:6
pic Rene Peršolja 1:0 3:1
pic Janez Petrovčič 0:1 0:3
pic Denis Pintar 0:3 1:9
pic Maj Pogačar 2:0 6:2
pic Mitja Polner 1:0 3:1
pic Janez Popelar 1:0 3:1
pic Aleksander Poropat 1:0 3:0
pic Matej Prezelj 3:0 9:5
pic Domen Rolih 1:0 3:1
pic Oskar Rosc 4:1 13:5
pic Patrik Rosc 0:1 0:3
pic Tomaž Roudi 0:2 0:6
pic Bor Rutar 3:0 9:3
pic Tedja Šabanov 0:1 1:3
pic Tilen Šalja 2:1 7:6
pic Domen Sečnik 1:0 3:0
pic Marsel Šegula 9:2 28:17
pic Senaid Šišič 1:0 3:0
pic Dominik Škraban 0:2 0:6
pic Jure Slatinšek 0:1 0:3
pic Aljaž Šmaljcelj 0:3 0:9
pic Jure Smodiš 1:0 3:0
pic Rok Smodiš 4:0 12:2
pic Mark Šporar 2:0 6:0
pic Janko Stankić 1:0 3:1
pic Emil Steiner 1:1 3:3
pic Aleks Stepančič 1:0 3:0
pic Jan Stepančič 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 5:0 15:3
pic Tomaž Strelec 1:0 3:0
pic Jaka Strohsack 2:3 7:12
pic Peter Topič 1:0 3:2
pic Drago Torkar 1:0 3:0
pic Luka Trtnik 2:0 6:0
pic Rok Trtnik 1:12 11:38
pic Žiga Urbanc 0:3 1:9
pic Jože Urh 6:4 23:20
pic Nik Velikonja 2:0 6:0
pic Aljan Vermiglio Vremec 2:0 6:0
pic Patrik Videc 7:0 21:4
pic Gregor Vidmar 0:3 3:9
pic Michele Vigini 0:3 0:9
pic Peter Vitamvas 1:0 3:2
pic Darijan Vizjak 0:5 2:15
pic Damijan Vodušek 0:3 1:9
pic Tilen Vogrinčič 0:1 1:3
pic Tim Zajec 2:0 6:3
pic Damjan Zelko 0:4 2:12
pic Žiga Kristijan Žigon 5:2 18:7
pic Peter Zlodej 1:0 3:0
pic Domen Zupančič 2:0 6:0
Skupaj: 187:204 688:761
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTK Muta mladinci
2016/2017 NTK Muta mladinci
2015/2016 NTK Muta mladinci
2014/2015 NTK Muta kadeti
2013/2014 NTK Radlje Ob Dravi kadeti
2012/2013 NTK Radlje Ob Dravi mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
17. - 22. 12.05.2018 3. OT za članice in člane, Puconci
17. - 30. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 03.03.2018 - 04.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
6. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
9. - 16. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
23. 05.11.2017 1. TOP za članice in člane, Muta
3. - 4. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
27. - 46. 08.10.2017 1. OT za članice in člane, Mengeš
5. - 8. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
12. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
17. - 22. 07.05.2017 3. OT za članice in člane, Puconci
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
21. - 37. 26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
17. - 28. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
17. - 30. 04.03.2017 - 05.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
13. 18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince, Logatec
21. - 34. 10.12.2016 2. OT za članice in člane, Ptuj
9. - 16. 04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21), Mengeš
17. - 30. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
27. - 48. 18.09.2016 1. OT za članice in člane, Logatec
9. - 16. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
18. 15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 30. 17.04.2016 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
37. - 66. 19.03.2016 - 20.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
9. - 16. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
9. - 12. 24.01.2016 2. OT za članice in člane (U-21), Puconci
18. 20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince, Škofja Loka
15. - 26. 22.11.2015 1. OT za članice in člane (U-21), Cirkovce
9. - 16. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
23. - 38. 12.09.2015 1. OT za članice in člane, Puconci
21. - 24. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. - 16. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
7. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
18. 10.05.2015 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
5. - 8. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 28. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
39. - 69. 28.02.2015 - 01.03.2015 Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
9. - 16. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
25. - 48. 01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
15. - 25. 18.01.2015 2. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
9. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
15. - 26. 23.11.2014 1. OT za članice in člane (U-21), Cirkovce
21. - 38. 26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince, Izola
9. - 16. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
29. - 57. 14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
5. - 8. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 28. 05.04.2014 - 06.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
17. - 32. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
27. - 50. 09.03.2014 3. OT za mladinke in mladince, Muta
17. - 30. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
25. - 47. 13.10.2013 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 32. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
25. - 45. 08.09.2013 1. OT za mladinke in mladince, Križe
Skupaj: 56 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Oskar Rosc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Aleksandra Vovk X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Marsel Šegula M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
3. - 4. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Luka Norčič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
5. - 8. 26.03.2017 pic Marsel Šegula M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
9. - 16. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Žiga Urbanc M Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
33. - 38. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Nuša Klaut X Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
5. - 8. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Lovro Jemec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Nuša Tomis X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 17.04.2016 pic Lovro Jemec M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
17. - 32. 19.03.2016 - 20.03.2016 pic Lovro Jemec M Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
3. - 4. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Lovro Jemec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 32. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Nuša Vogrinčič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Lovro Jemec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
17. - 32. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Nuša Tomis X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
17. - 32. 28.02.2015 - 01.03.2015 pic Miha Jamšek M Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
9. - 16. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Jožko Omerzel M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
33. - 47. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Iris Vidovšek Galer X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 05.04.2014 - 06.04.2014 pic Tilen Vogrinčič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
9. - 16. 05.04.2014 - 06.04.2014 pic Nuša Tomis X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
Skupaj: 20 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Men -4,-11,-14 0:3 29:40
12.05.2018 3. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -7,-9,-10,6,-6 1:4 43:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Petrovčič Int -4,-6,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -3,-8,10,7,9 3:2 45:48
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU 9,-7,-15,5,-8 2:3 52:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Matej Prezelj Men 8,-10,-7,3,10 3:2 51:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Kanc Škl 6,9,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Stepančič Gor 5,7,7 3:0 33:19
03.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane 2017/2018
Finalni del, 2. krog pic Andraž Avbelj Men -6,-6,-7,-5 0:4 24:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -9,9,-7,9,10 3:2 50:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Smiljan Mekicar Ves -6,8,6,-7,8 3:2 46:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj 6,8,8 3:0 33:22
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,10,-5,-9 1:3 32:43
Top, 6. krog pic Aljaž Frelih Men -3,8,6,-8,8 3:2 44:44
Top, 5. krog pic Marsel Šegula Ptuj 8,-5,7,-9,9 3:2 47:46
Top, 4. krog pic Taj Lavrič Ves -5,-6,3,-7 1:3 29:36
Top, 3. krog pic Rok Trtnik Men -9,-8,-8 0:3 25:33
Top, 2. krog pic Luka Breznik Int -9,-10,-7 0:3 26:34
Top, 1. krog pic Matija Novel Arr 9,-8,-1,-6 1:3 26:42
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel ŠD SU 7,-6,-10,8,-8 2:3 46:49
Finalni del, 1. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 8,7,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr 7,6,-7,2 3:1 40:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Vitamvas K-S -8,-9,8,7,7 3:2 50:44
05.11.2017 1. TOP za članice in člane 2017/2018
Top, 7. krog pic Rok Trtnik Men 8,-5,-11,-10 1:3 37:44
Top, 6. krog pic Marsel Šegula Ptuj 9,12,-10,-9,12 3:2 58:56
Top, 5. krog pic Taj Lavrič Ves -6,9,-3,3,-10 2:3 41:46
Top, 4. krog pic Aljaž Godec Int 7,-7,-11,-6 1:3 35:42
Top, 3. krog pic Lovro Jemec Log 7,-7,7,8 3:1 40:33
Top, 2. krog pic Darijan Vizjak PPR -5,-5,-5 0:3 15:33
Top, 1. krog pic Miha Jamšek Int 9,6,11 3:0 35:26
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Lovro Jemec Log -9,-2,-3 0:3 14:33
Finalni del, četrtfinale pic Marsel Šegula Ptuj 7,-8,-2,7,3 3:2 43:39
Finalni del, osmina finala pic Luka Breznik Int 7,8,6 3:0 33:21
Finalni del, 1. krog pic Matej Prezelj Men -11,11,7,9 3:1 46:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -9,6,3,8 3:1 42:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Kurent Hra 2,9,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Grad Men 8,9,9 3:0 33:26
08.10.2017 1. OT za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema -5,-8,5,-8 1:3 32:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Rutar Men -7,6,10,-11,9 3:2 52:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -3,10,-3,-5 1:3 23:43
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Luka Norčič Kema 8,11,-6,-8,-8 2:3 46:52
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr 8,-8,6,-9,9 3:2 50:45
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Lovro Jemec Log -4,-10,-7 0:3 21:34
Top, 6. krog pic Jožko Omerzel Krka -3,6,-6,9,-8 2:3 39:48
Top, 5. krog pic Aljaž Godec Int -5,7,11,8 3:1 40:37
Top, 4. krog pic Tim Pavli Men -6,9,4,4 3:1 39:28
Top, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 4,-7,-11,9,-5 2:3 45:48
Top, 2. krog pic Mitja Omerzel Krka 7,-9,8,6 3:1 42:32
Top, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem 10,-5,8,9 3:1 39:38
07.05.2017 3. OT za članice in člane 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Peter Hribar Krka -7,-5,-9,-9 0:4 30:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema 9,11,10 3:0 36:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Novak K-S 9,-5,-3,-4 1:3 23:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Krušič Ptuj 9,-8,6,4 3:1 41:30
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Tim Pavli Men -5,-9,-5 0:3 19:33
Finalni del, 1. krog pic Bor Rutar Men 4,7,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Jevšnik Tem 5,-9,5,-5,-10 2:3 46:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Valdi Palčič Arr 0,4,5 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Šporar Men 5,3,7 3:0 33:15
01.04.2017 2. SNTL 2016/2017, 10. krog - Križe : Muta
7. tekma pic Klemen Mrak Križe -5,7,-2,4,9 3:2 40:42
5. tekma pic Uroš Mrak Križe 5,-7,5,9 3:1 40:30
3. tekma pic Emil Steiner Križe 6,7,9 3:0 33:22
01.04.2017 2. SNTL 2016/2017, 10. krog - Logatec : Muta
5. tekma pic Nejc Novak Logatec 2,6,10 3:0 34:18
3. tekma pic Darko Malič Logatec 9,-8,-9,4,9 3:2 50:44
26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Hribar Krka -2,10,-4,-9 1:3 27:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Log -8,6,-8,9,-2 2:3 40:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Trtnik Men 8,12,7 3:0 36:27
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -5,4,-11,-9 1:3 36:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema -13,-5,7,7,-9 2:3 49:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Bitežnik Gor 2,8,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Korošec K-S 5,5,9 3:0 33:19
18.03.2017 2. SNTL 2016/2017, 9. krog - Inter Diskont II : Muta
2. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -7,-9,8,-11 1:3 38:43
04.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Luka Norčič Kema -8,-8,6,-8,-7 1:4 42:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Drago Torkar Vrh 6,5,10 3:0 34:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Dominik Škraban Kema -7,-4,-1 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj -3,7,6,7 3:1 36:31
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Vesna : Muta
5. tekma pic Rok Trtnik Vesna 8,-7,10,-7,-8 2:3 45:51
3. tekma pic Taj Lavrič Vesna 1,-9,6,8 3:1 42:26
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Rakek : Muta
8. tekma pic Luka Stražišar Rakek -8,5,8,12 3:1 44:36
4. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -7,4,-6,7,5 3:2 46:38
1. tekma pic Dominik Janc Rakek 03,5 3:0 33:8
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Krka : Muta
5. tekma pic Peter Hribar Krka -7,-7,-7 0:3 21:33
3. tekma pic Jožko Omerzel Krka -7,6,-7,-4 1:3 29:39
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Muta
4. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -5,-6,-9 0:3 20:33
1. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni -8,3,5,6 3:1 41:25
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Kema : Muta
7. tekma pic Luka Norčič Kema -7,-5,-4 0:3 16:33
5. tekma pic Jure Smodiš Kema 4,6,9 3:0 33:19
3. tekma pic Rok Smodiš Kema -7,9,4,1 3:1 40:25
11.02.2017 2. SNTL 2016/2017, 8. krog - Muta : Prebold
3. tekma pic Dejan Fridrih Prebold 5,12,7 3:0 36:24
11.02.2017 2. SNTL 2016/2017, 8. krog - Muta : Ptuj
8. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 6,9,9 3:0 33:24
6. tekma pic Darko Drčič Ptuj 11,2,-5,10 3:1 41:34
15.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Muta : Mengeš II
7. tekma pic Bor Rutar Mengeš II -10,6,5,6 3:1 43:29
4. tekma pic Matej Prezelj Mengeš II -9,9,-8,3,9 3:2 50:43
2. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II -14,2,6,5 3:1 47:29
15.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Muta : Vesna
4. tekma pic Jože Urh Vesna 8,-11,9,15 3:1 50:45
2. tekma pic Rok Trtnik Vesna -7,-6,-9 0:3 22:33
07.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 6. krog - Muta : Melamin
5. tekma pic Tim Zajec Melamin 8,11,-5,10 3:1 41:40
1. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -3,6,-7,-8 1:3 29:39
07.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 6. krog - Muta : Rakek
1. tekma pic Matic Gornik Rakek -7,-9,-7 0:3 23:33
18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Jaka Strohsack PPR -6,5,8,3 3:1 39:27
Top, 6. krog pic Luka Breznik Int -10,-12,-10 0:3 32:38
Top, 5. krog pic Lovro Jemec Log -2,9,-3,3,9 3:2 38:43
Top, 4. krog pic Jožko Omerzel Krka 6,-5,-4,-9 1:3 29:39
Top, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj 7,-7,7,10 3:1 41:35
Top, 2. krog pic Tim Pavli Men -8,-7,-11 0:3 26:35
Top, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -9,-10,7,11,-12 2:3 55:55
10.12.2016 2. OT za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Trtnik Men 9,7,5 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Erik Paulin Arr -7,-5,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Denis Pintar K-S -11,-7,-5 0:3 23:35
04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Peter Hribar Krka -6,-3,-4,-4 0:4 17:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Erik Paulin Arr -4,-6,-1 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Šporar Men 2,5,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Nej Košmrlj B2 8,-9,6,-6,6 3:2 48:42
07.11.2016 Pokal RS 2016/2017, 1. krog - Muta : Sobota
3. tekma pic Tomaž Roudi Sobota -4,-6,-2 0:3 12:33
05.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 3. krog - Prebold : Muta
4. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -9,-8,4,-3 1:3 31:37
1. tekma pic Aleksander Poropat Prebold 9,8,4 3:0 33:21
05.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 3. krog - Ptuj : Muta
2. tekma pic Luka Krušič Ptuj -7,-6,-9 0:3 22:33
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Rok Trtnik Ves -8,-11,-2 0:3 21:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int -8,-5,5,-2 1:3 26:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Stepančič Gor 2,6,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr 9,8,6 3:0 33:23
22.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 2. krog - Muta : Savinja
5. tekma pic Jure Slatinšek Savinja -4,-11,-5 0:3 20:35
1. tekma pic Patrik Rosc Savinja -5,-6,-8 0:3 19:33
22.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 2. krog - Muta : Vesna
5. tekma pic Taj Lavrič Vesna -11,6,9,5 3:1 44:33
1. tekma pic Bojan Pavič Vesna -6,8,-5,5,-8 2:3 41:46
18.09.2016 1. OT za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Leon Bokal Škl -6,9,10,-7,10 3:2 48:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Krušič Ptuj -7,-6,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Jazbič Men -4,-6,-6 0:3 16:33
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Peter Hribar Krka -9,-9,-9 0:3 27:33
Finalni del, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 9,9,9 3:0 33:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka -5,-8,9,-7 1:3 31:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 8,1,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Nik Velikonja Gor 7,3,2 3:0 33:12
15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Jožko Omerzel Krka -12,-11,11,8,7 3:2 58:53
Top, 6. krog pic Jože Urh Ves 8,8,8 3:0 33:24
Top, 5. krog pic Aljaž Godec Int 6,8,7 3:0 33:21
Top, 4. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 10,9,10 3:0 35:29
Top, 3. krog pic Luka Breznik Int -12,9,-7,-9 1:3 39:45
Top, 2. krog pic Lovro Jemec Log 4,1,11 3:0 35:16
Top, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem -7,7,9,-8,5 3:2 48:43
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -4,-7,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Bavdek K-S 9,-7,6,8 3:1 40:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Šalja Men 9,-8,-7,-5 1:3 31:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Senaid Šišič Oli 1,5,4 3:0 33:10
17.04.2016 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Belehar Škl 9,-7,12,-5,-11 2:3 48:56
Kvalifikacije, 2. krog pic Deni Kožul Log -5,-1,-3 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -1,-6,-3 0:3 10:33
02.04.2016 2. SNTL 2015/2016, 10. krog - Muta : Logatec
5. tekma pic Deni Kožul Logatec -4,-3,-2 0:3 9:33
1. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec -2,6,-8,-7 1:3 28:39
02.04.2016 2. SNTL 2015/2016, 10. krog - Muta : Rakek
5. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -2,-6,-3 0:3 11:33
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -6,9,-6,-8 1:3 31:42
19.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Erjavec Men 10,2,-8,7 3:1 42:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Flajs Oli -3,-4,-11 0:3 18:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Škraban Kema -3,-7,-8 0:3 18:33
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Luka Norčič Kema -4,-9,-7 0:3 20:33
Finalni del, 1. krog pic Tilen Šalja Men -8,6,8,4 3:1 41:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men 10,-2,-6,-6 1:3 26:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Kanc Škl 2,2,5 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Videc Tem 7,7,6 3:0 33:20
12.03.2016 2. SNTL 2015/2016, 9. krog - Melamin : Muta
4. tekma pic Damijan Vodušek Melamin 8,-8,-5,-6 1:3 30:41
1. tekma pic Tim Zajec Melamin 8,-3,-8,6,3 3:2 44:39
12.03.2016 2. SNTL 2015/2016, 9. krog - Olimpija : Muta
4. tekma pic Miha Flajs Olimpija -8,-3,-7 0:3 18:33
1. tekma pic David Filipovič Olimpija -8,3,-6,6,-6 2:3 42:42
21.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 1. krog - Muta : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 8,-10,4,-9,-9 2:3 50:46
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 10,6,5 3:0 34:21
21.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 2. krog - Vesna : Muta
1. tekma pic Jože Urh Vesna -6,4,-13,8,-7 2:3 48:49
20.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Muta : kema
8. tekma pic Luka Norčič kema -6,-8,-7 0:3 21:33
6. tekma pic Rok Smodiš kema 5,3,-8,9 3:1 41:28
3. tekma pic Damjan Zelko kema -9,-9,7,-6 1:3 35:40
20.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Krka : Muta
3. tekma pic Peter Hribar Krka -7,-3,-4 0:3 14:33
20.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Rakek : Muta
5. tekma pic Tine Krpan Rakek 4,5,3 3:0 33:12
3. tekma pic Luka Stražišar Rakek 3,6,-5,3 3:1 38:23
13.02.2016 2. SNTL 2015/2016, 8. krog - Muta : Kema II
5. tekma pic Damjan Zelko Kema II -7,10,-8,-10 1:3 37:44
1. tekma pic Luka Norčič Kema II -5,-9,-9 0:3 23:33
24.01.2016 2. OT za članice in člane (U-21) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -6,-5,-10,6,-6 1:4 38:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Korelec Ves 9,8,6 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -2,-9,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema 11,-8,-4,-11 1:3 36:46
23.01.2016 2. SNTL 2015/2016, 7. krog - Kajuh-Slovan II : Muta
4. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II 7,5,-5,11 3:1 40:34
1. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan II -11,8,-14,12,-8 2:3 58:60
23.01.2016 2. SNTL 2015/2016, 7. krog - Vesna : Muta
6. tekma pic Rok Trtnik Vesna -8,-5,-6 0:3 19:33
2. tekma pic Bojan Pavič Vesna -6,-3,-7 0:3 16:33
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Tempo : Muta
4. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -3,-7,10,9,-8 2:3 41:52
1. tekma pic Oskar Rosc Tempo 9,-8,2,-4,10 3:2 46:43
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Muta : Škofja Loka
4. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 5,9,-6,3 3:1 39:28
2. tekma pic Klemen Belehar Škofja Loka 7,8,9 3:0 33:24
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Mengeš I : Muta
8. tekma pic Tim Pavli Mengeš I -4,8,-7,-9 1:3 31:41
4. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I 10,8,9 3:0 34:27
1. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I 8,-9,-3,-6 1:3 29:41
09.01.2016 2. SNTL 2015/2016, 6. krog - Muta : Ptuj
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj -3,-9,11,-7 1:3 32:44
1. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 3,3,-9,9 3:1 42:26
20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Lovro Jemec Log -9,5,-8,-6 1:3 34:38
Top, 6. krog pic Jan Jevšnik Tem 4,2,-9,3 3:1 42:20
Top, 5. krog pic Luka Breznik Int -9,8,5,8 3:1 42:32
Top, 4. krog pic Marsel Šegula Ptuj -3,7,12,-4,3 3:2 43:44
Top, 3. krog pic Jože Urh Ves 11,-9,-17,7,5 3:2 61:53
Top, 2. krog pic Jaka Bavdek K-S 6,5,6 3:0 33:17
Top, 1. krog pic Matija Novel Arr -7,-7,3,-6 1:3 31:36
05.12.2015 2. SNTL 2015/2016, 5. krog - Logatec : Muta
6. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec -3,8,-6,6,-8 2:3 39:47
2. tekma pic Lovro Jemec Logatec -7,-9,5,-9 1:3 36:38
05.12.2015 2. SNTL 2015/2016, 5. krog - Rakek : Muta
9. tekma pic Matic Gornik Rakek -3,-10,9,-10 1:3 34:44
6. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -9,-9,-9 0:3 27:33
2. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -4,-8,4,-4 1:3 27:37
22.11.2015 1. OT za članice in člane (U-21) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Erjavec Men -15,-6,-8 0:3 29:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema -7,-9,8,9,-7 2:3 45:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Cvetko Krka -6,-10,-6 0:3 22:34
21.11.2015 2. SNTL 2015/2016, 4. krog - Muta : Melamin
5. tekma pic Gregor Vidmar Melamin 7,12,-5,-6,-3 2:3 39:52
1. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -9,-2,-9 0:3 20:33
21.11.2015 2. SNTL 2015/2016, 4. krog - Muta : Olimpija
5. tekma pic Črt Lovro Grm Urbančič Olimpija -9,-4,8,-3 1:3 27:41
1. tekma pic Robert Boldin Olimpija -6,9,-10,6,-8 2:3 46:49
07.11.2015 2. SNTL 2015/2016, 3. krog - Kema II : Muta
6. tekma pic Luka Norčič Kema II -7,-5,-4 0:3 16:33
2. tekma pic Damjan Zelko Kema II -8,-8,-8 0:3 24:33
07.11.2015 2. SNTL 2015/2016, 3. krog - Sobota : Muta
2. tekma pic Mitja Horvat Sobota -2,-4,-4 0:3 10:33
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Damjan Zelko Kema -5,-9,-10 0:3 24:34
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Godec Int 6,5,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Ves -4,-8,5,-4 1:3 27:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Bokal Škl 8,5,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Videc Tem 11,3,-9,7 3:1 44:32
17.10.2015 2. SNTL 2015/2016, 2. krog - Muta : Kajuh-Slovan II
5. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II 11,-15,2,7 3:1 50:37
1. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan II 11,-3,-13,4,7 3:2 51:48
17.10.2015 2. SNTL 2015/2016, 2. krog - Muta : Vesna
6. tekma pic Žan Korelec Vesna -7,-6,7,12,4 3:2 49:45
12.09.2015 1. OT za članice in člane 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Kristian Ludvik Arr -7,-10,-11 0:3 28:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -6,-10,-4 0:3 20:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Cvetko Krka -6,-8,-4 0:3 18:33
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Oskar Rosc Tem -5,9,-2,-9 1:3 27:42
Finalni del, 1. krog pic Matej Germek Arr 6,10,-10,-8,-9 2:3 50:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema -8,-13,-3 0:3 24:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Strelec Cir 9,4,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Cvetič Ptuj -10,6,3,4 3:1 43:25
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Lovro Jemec Škl 9,-9,-9,-9 1:3 38:42
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Jože Urh Ves -10,9,6,8 3:1 43:35
Top, 6. krog pic Rok Trtnik Ves -9,-8,8,-3 1:3 31:41
Top, 5. krog pic Tim Pavli Men -11,-3,9,-8 1:3 33:44
Top, 4. krog pic Marsel Šegula Ptuj -6,-3,-10 0:3 19:34
Top, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -9,-6,5,-3 1:3 29:38
Top, 2. krog pic Matija Novel Arr 9,-8,-4,8,7 3:2 45:46
Top, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka -8,8,12,-9,-4 2:3 46:53
10.05.2015 2. TOP za mladinke in mladince 2014/2015
Top, 7. krog pic Jože Urh Ves -12,5,4,-9,10 3:2 55:44
Top, 6. krog pic Tim Pavli Men 8,8,-11,7 3:1 44:36
Top, 5. krog pic Taj Lavrič Ves -9,7,-7,-8 1:3 35:40
Top, 4. krog pic Rok Hribar Men 11,13,4 3:0 39:28
Top, 3. krog pic Jaka Bavdek K-S 3,-7,10,2 3:1 41:26
Top, 2. krog pic Miha Černe K-S 5,9,8 3:0 33:22
Top, 1. krog pic Lovro Jemec Škl 6,-7,8,-8,13 3:2 52:49
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Frelih Men 11,-4,-6,-3,-6 1:4 32:55
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel Krka 6,4,8 3:0 33:18
Finalni del, 2. krog pic Nejc Novak Log 5,7,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Erjavec Hra 5,3,-4,7 3:1 37:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Bitežnik Gor 6,3,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Popelar Men -6,3,3,4 3:1 39:21
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Rok Trtnik Ves -4,-9,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -8,-4,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Smodiš Kema 6,5,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Belehar B2 6,3,8 3:0 33:17
29.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 2. krog - Tempo : Muta
8. tekma pic Patrik Videc Tempo -8,9,8,-5,7 3:2 46:46
4. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 5,7,11 3:0 35:23
1. tekma pic Oskar Rosc Tempo 3,7,8 3:0 33:18
29.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 3. krog - Preserje : Muta
7. tekma pic Anže Ogrič Preserje 7,-10,-13,-9 1:3 43:45
5. tekma pic Grega Bratina Preserje 7,6,10 3:0 34:23
3. tekma pic Domen Sečnik Preserje 7,4,8 3:0 33:19
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Mengeš : Muta
5. tekma pic Tim Pavli Mengeš 10,-7,9,-5,-7 2:3 42:52
3. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš -11,-4,-2 0:3 17:35
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Arrigoni : Muta
5. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni 9,8,7 3:0 33:24
3. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -10,-3,-4 0:3 17:34
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Muta
7. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont 10,-4,9,9 3:1 38:39
5. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 7,9,-8,4 3:1 41:31
3. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 4,6,8 3:0 33:18
15.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 2. krog - Muta : Arrigoni
4. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -3,-7,-8 0:3 18:33
2. tekma pic Matej Germek Arrigoni -7,9,-8,11,11 3:2 52:53
15.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 3. krog - Muta : Vesna
7. tekma pic Taj Lavrič Vesna -9,-4,-8 0:3 21:33
4. tekma pic Jože Urh Vesna 4,-8,9,-9,3 3:2 50:38
2. tekma pic Rok Trtnik Vesna -7,9,-8,7,7 3:2 48:45
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Muta : Krka
4. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka -3,-13,-7 0:3 23:37
2. tekma pic Tilen Cvetko Krka -4,-2,-5 0:3 11:33
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Muta : Mengeš
4. tekma pic Rok Hribar Mengeš 5,12,-16,8 3:1 52:43
2. tekma pic Tim Pavli Mengeš 8,-9,-7,-3 1:3 30:41
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Rakek : Muta
7. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -6,8,-5,-8 1:3 30:41
5. tekma pic Luka Stražišar Rakek 9,3,7 3:0 33:19
3. tekma pic Janko Stankić Rakek 3,8,-5,8 3:1 38:30
28.02.2015 Državno prvenstvo za članice in člane 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema -8,-4,-10 0:3 22:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Roudi Ili -4,-5,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Denis Pintar K-S 8,-8,-4,-7 1:3 30:41
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Lovro Jemec Škl -12,11,-12,11,-5 2:3 55:61
Finalni del, 1. krog pic Patrik Videc Tem 5,8,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic David Ficko Sob 4,-7,6,5 3:1 40:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljan Vermiglio Vremec Gor 6,5,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Dan Dvornik Ves 4,2,6 3:0 33:12
21.02.2015 2. SNTL 2014/2015, 9. krog - Krka II : Muta
4. tekma pic Tilen Cvetko Krka II -8,-7,-8 0:3 23:33
1. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka II -12,-5,-5 0:3 22:36
21.02.2015 2. SNTL 2014/2015, 9. krog - Melamin : Muta
4. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -4,-7,-4 0:3 15:33
1. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -4,-7,-2 0:3 13:33
07.02.2015 2. SNTL 2014/2015, 8. krog - Muta : Logatec
5. tekma pic Deni Kožul Logatec -3,-2,-9 0:3 14:33
1. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec -8,7,-5,-5 1:3 29:40
07.02.2015 2. SNTL 2014/2015, 8. krog - Muta : Rakek
5. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -1,-4,-7 0:3 12:33
1. tekma pic Matic Gornik Rakek -2,-8,-4 0:3 14:33
01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Erjavec Men -9,10,-11,9,-6 2:3 49:54
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Bogataj Škl 6,2,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -9,8,-12,-11 1:3 43:46
18.01.2015 2. OT za članice in člane (U-21) 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Mario Kolbl Sob -5,-8,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Jamšek Int 9,9,-9,-2,-8 2:3 41:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Ludvik Peršolja Let -3,-5,-8 0:3 16:33
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Gorica : Muta
7. tekma pic Aljan Vermiglio Vremec Gorica 5,3,1 3:0 33:9
5. tekma pic Nik Velikonja Gorica 4,8,5 3:0 33:17
3. tekma pic Rok Likar Gorica 6,4,4 3:0 33:14
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Letrika : Muta
5. tekma pic Sandi Cejan Letrika 2,10,6 3:0 34:18
3. tekma pic Rene Peršolja Letrika 6,6,-8,8 3:1 41:31
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Vesna : Muta
7. tekma pic Rok Trtnik Vesna -5,4,-8,-11 1:3 35:39
5. tekma pic Taj Lavrič Vesna 7,4,4 3:0 33:15
3. tekma pic Peter Zlodej Vesna 4,8,6 3:0 33:18
04.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Muta : Tempo
7. tekma pic Oskar Rosc Tempo 3,5,6 3:0 33:14
4. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -3,8,4,-8,11 3:2 46:45
2. tekma pic Patrik Videc Tempo 7,5,9 3:0 33:21
04.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Logatec : Muta
5. tekma pic Oskar Cergolj Logatec -7,9,-9,8,8 3:2 49:47
3. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec -10,-10,-4 0:3 24:35
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 6,5,11 3:0 35:22
Top, 6. krog pic Martin Kocjančič Arr 6,4,-11,8 3:1 44:31
Top, 5. krog pic Jožko Omerzel Krka 12,6,-8,-8,10 3:2 53:50
Top, 4. krog pic Luka Breznik Int 1,10,8 3:0 34:19
Top, 3. krog pic Oskar Rosc Tem 6,6,7 3:0 33:19
Top, 2. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj 5,7,3 3:0 33:15
Top, 1. krog pic Tilen Šalja Men -8,-5,1,11,11 3:2 50:45
29.11.2014 2. SNTL 2014/2015, 5. krog - Kajuh-Slovan I : Muta
4. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I -4,-14,9,-7 1:3 36:47
1. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I -2,-4,-5 0:3 11:33
29.11.2014 2. SNTL 2014/2015, 5. krog - Križe : Muta
4. tekma pic Klemen Mrak Križe -5,-8,-2 0:3 15:33
1. tekma pic Emil Steiner Križe -3,-5,-9 0:3 17:33
23.11.2014 1. OT za članice in člane (U-21) 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Grampovčnik Log -9,-7,11,-6 1:3 35:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Hribar Krka -7,-5,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ludvik Peršolja Let -8,-0,-2 0:3 10:33
08.11.2014 2. SNTL 2014/2015, 4. krog - Muta : Krka II
6. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka II -2,-4,-8 0:3 14:33
3. tekma pic Darko Jorgič Krka II -2,-2,-7 0:3 11:33
26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Damir Fotivec Sob 8,-7,11,7 3:1 42:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Erik Paulin Arr -3,-4,-1 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Kristian Hren Krka -7,-11,8,-9 1:3 38:43
18.10.2014 2. SNTL 2014/2015, 3. krog - Logatec : Muta
6. tekma pic Nejc Gutnik Logatec -4,-8,-6 0:3 18:33
2. tekma pic Deni Kožul Logatec -3,-6,-7 0:3 16:33
18.10.2014 2. SNTL 2014/2015, 3. krog - Rakek : Muta
9. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -9,-4,-7 0:3 20:33
6. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -9,-7,-7 0:3 23:33
2. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -7,-8,6,-7 1:3 33:39
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Jože Urh Ves 10,-6,-6,-8 1:3 32:43
Finalni del, 1. krog pic Samo Mandič B2 9,7,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Topič Men -7,-9,9,9,8 3:2 49:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int -7,-7,6,6,8 3:2 47:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Rolih Krka -9,6,7,6 3:1 42:30
04.10.2014 2. SNTL 2014/2015, 2. krog - Muta : Sobota
5. tekma pic Damir Fotivec Sobota 5,11,0 3:0 35:16
14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka -3,-6,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Stražišar PPR 8,5,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Log -8,6,-8,-10 1:3 37:40
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Rok Trtnik Ves -7,13,8,-7,-8 2:3 48:54
Finalni del, osmina finala pic Taj Lavrič Ves 10,9,4 3:0 34:23
Finalni del, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem 8,-11,11,7 3:1 46:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Jemec Škl -8,-7,-10 0:3 25:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič Krka 5,6,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Log 7,4,9 3:0 33:20
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Finalni del, 2. krog pic Lovro Jemec Škl 3,-10,-9,-3 1:3 33:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pavli Men -4,-5,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Dominik Janc Trb 2,4,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -10,-9,9,7,4 3:2 52:43
05.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Mario Kolbl Sob -8,-5,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Mihelič B2 6,-9,-9,6,5 3:2 51:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -5,-5,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Germek Arr 7,-4,-5,9,4 3:2 42:42
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 2. krog pic Tilen Vogrinčič Kema 11,-5,-3,-7 1:3 28:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Strohsack PPR -0,-5,-4 0:3 9:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Polner Mb - ZM -8,3,0,1 3:1 41:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Kanc Škl 7,9,8 3:0 33:24
09.03.2014 3. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj 10,-6,-9,-5 1:3 32:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Černe K-S 10,-6,-12,-3 1:3 33:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Kristian Hren Krka -10,-5,-2 0:3 17:34
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 1. krog - Kajuh-Slovan : Radlje
7. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan -7,-5,-7 0:3 19:33
5. tekma pic Miha Korošec Kajuh-Slovan 6,2,1 3:0 33:9
3. tekma pic Tedja Šabanov Kajuh-Slovan -11,13,-10,-10 1:3 46:50
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 2. krog - Vesna : Radlje
4. tekma pic Filip Kolle Vesna 7,6,-9,-8,6 3:2 50:41
1. tekma pic Jože Urh Vesna -3,-7,8,-7 1:3 28:41
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 3. krog - Mengeš I : Radlje
5. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -6,-7,-10 0:3 23:34
3. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -1,-8,-6 0:3 15:33
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 4. krog - Logatec : Radlje
7. tekma pic Oskar Cergolj Logatec 7,8,-5,-5,7 3:2 43:44
5. tekma pic Žiga Česen Logatec 2,6,2 3:0 33:10
3. tekma pic Nejc Novak Logatec -10,7,8,13 3:1 47:40
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic David Filipovič Oli -3,-5,-6 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Patrik Videc Tem 8,-8,5,9 3:1 41:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -1,-3,-2 0:3 6:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Hribar Men 8,9,8 3:0 33:25
13.10.2013 2. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Jože Urh Ves -12,10,-7,-3 1:3 34:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Matej Germek Arr -10,-4,-6 0:3 20:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Iztok Dolamič Sob -6,-4,-4 0:3 14:33
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj 12,-10,-3,-12 1:3 39:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema -2,-7,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Erjavec Trb 2,5,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Videc Tem 3,9,2 3:0 33:14
08.09.2013 1. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Jakob Blatnik K-S -7,9,-6,-4 1:3 28:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj 9,-6,-10,-9 1:3 36:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -8,-8,-6 0:3 22:33
Skupaj: 47,83 % 187:204 688:761 12882:13297
Preskoči na orodno vrstico