NTZS

Tjaša Novak
pic
Podatki o igralki
Id 515
Št. tekmovalne izkaznice 067/08/09
Starost 21 let (letnik 2002)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
članice 24.03.2024 4 3 2800 2800
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Brina Adamek 4:1 13:7
pic Nina Bačič 1:0 3:0
pic Ana Bartolovič 3:0 9:0
pic Lara Belaj 6:0 18:1
pic Maja Belaj 1:0 3:0
pic Nika Belaj 12:3 41:19
pic Alja Benčina 2:0 6:3
pic Alja Bevc Rampre 1:0 3:0
pic Anja Bezjak 0:1 0:3
pic Anamarija Bizjan 1:0 3:0
pic Ana Blatnik 3:0 9:0
pic Nuša Bolte 8:1 26:8
pic Neža Breskvar 1:0 3:2
pic Daniela Butkovska Tomanič 12:7 45:31
pic Tina Cafuta 4:0 12:0
pic Tajda Čebulj Brumec 1:0 3:0
pic Eva Cerkvenič 9:0 27:2
pic Urška Čokelj 7:1 21:7
pic Ema Crnkovič 12:0 37:5
pic Tjaša Dervarič 5:0 15:0
pic Živa Dogar 2:0 6:0
pic Eva Dominik 1:0 3:0
pic Lana Erhatič 1:0 3:0
pic Kim Fink 3:8 16:26
pic Tijana Gačič 2:0 6:1
pic Eva Gojkovič 3:0 9:2
pic Dajana Gošnjak Stojko 2:0 6:0
pic Eva Grabnar 7:0 21:0
pic Pia Grm Urbančič 0:1 0:3
pic Katja Gutnik 3:5 13:17
pic Blažka Harkai 14:1 44:7
pic Maša Harkai 4:0 12:3
pic Eva Hauko 1:0 3:0
pic Anamarija Horvat 6:0 16:1
pic Polona Horvat 8:2 28:12
pic Barbara Jančič 3:1 9:3
pic Zara Judež 1:0 3:0
pic Eva Jug 1:0 3:0
pic Lea Kadiš 15:4 48:18
pic Nuša Kadiš 27:2 84:25
pic Kim Kastelic 4:0 14:2
pic Tija Kastelic 1:0 3:1
pic Tereza Kavčič 6:0 18:0
pic Manca Kelih 0:1 0:3
pic Kristina Kete 7:1 21:5
pic Nuša Klaut 2:1 7:5
pic Gaja Kobetič 11:1 35:8
pic Nika Kobetič 2:4 9:13
pic Tara Kobetič 17:10 59:44
pic Vita Kobetič 6:6 21:24
pic Vita Kocjančič 3:0 9:0
pic Mojca Kohn 1:0 3:0
pic Martina Komovec 2:0 6:1
pic Lara Kompara 7:0 21:1
pic Zala Kontelj 2:0 4:0
pic Dijana Kosič 4:0 12:4
pic Alja Košmrlj 1:0 3:0
pic Ana Kovačec 36:6 115:41
pic Katja Krajnc 12:11 43:43
pic Sara Krapež 1:0 3:2
pic Anja Krmelj 2:0 6:0
pic Tina Kumše 1:0 3:2
pic Živa Leben 1:0 3:0
pic Doris Lesnik 2:0 6:0
pic Katarina Lešnjak 2:0 6:0
pic Daša Letnar 1:0 3:0
pic Polona Letnar 4:4 15:14
pic Minea Ljuca 14:2 46:9
pic Jana Ludvik 5:8 19:30
pic Rebeka Lukič 1:0 3:0
pic Sara Maraž 1:0 3:0
pic Brina Markič 3:0 9:0
pic Živa Markič 2:0 7:0
pic Staša Matis 7:5 26:23
pic Gaja Mavri 9:7 31:33
pic Maša Mekiš 3:1 11:5
pic Sanja Mihajlovska 1:0 3:0
pic Pija Mihevc 2:3 7:12
pic Tjaša Mihevc 1:3 4:9
pic Valentina Mišigoj 6:0 18:0
pic Enya Moltara 6:0 20:6
pic Tina Mozetič 19:3 60:14
pic Adriana Mrazić 2:0 6:0
pic Nika Naglič 2:4 8:12
pic Vesna Najdič Andrin 3:1 11:3
pic Tanja Nišavić 1:0 3:1
pic Lina Obranovič Kovšca 2:0 6:0
pic Ema Oderlap 6:1 20:3
pic Kaja Okorn 16:4 54:21
pic Lara Opeka 2:20 26:72
pic Rosana Pajer 2:0 6:0
pic Manca Paljk 21:3 67:24
pic Nika Pandev 7:0 21:0
pic Gaja Paradiž 0:1 1:3
pic Lea Paulin 5:35 49:118
pic Tamara Pavčnik 2:9 10:31
pic Lea Peršolja 2:0 6:0
pic Vesna Petar 1:2 5:8
pic Neža Pogačar Žun 2:0 6:0
pic Lena Potrbin 10:0 30:0
pic Kristina Rahotin Pavič 2:0 6:1
pic Natali Ristevski 1:0 3:0
pic Urška Rojko 1:0 3:1
pic Urša Rozman 1:0 3:0
pic Hana Rožmanec 8:0 24:3
pic Tajda Šabanov 4:2 13:10
pic Katja Šapek 0:1 1:3
pic Klavdija Šebjan 1:0 3:0
pic Anina Selak 16:0 49:6
pic Lana Slatinšek 3:0 10:1
pic Mojca Smolej 4:2 13:7
pic Simona Soldat 5:2 19:8
pic Mia Stajnko 5:0 15:0
pic Živa Staniša 8:7 29:25
pic Katrina Lydia Sterchi 2:4 7:12
pic Katarina Stražar 1:21 15:68
pic Sara Stražar 2:0 6:3
pic Amela Štulanovič 2:0 6:0
pic Tjaša Supanič 7:0 21:3
pic Sara Tanšek 1:0 3:0
pic Ana Tofant 0:6 2:19
pic Sara Tokić 9:5 37:30
pic Nuša Tomis 2:1 8:3
pic Manca Trebižan 1:0 3:0
pic Špela Trelec 9:6 36:30
pic Layla Turk 2:0 6:0
pic Tjaša Udovič 0:1 0:3
pic Erin Ukovič 1:0 3:0
pic Ina Unger 7:6 28:19
pic Iva Unger 2:0 6:1
pic Danijela Urh 1:0 3:0
pic Urša Večko 8:0 24:0
pic Nika Veronik 1:2 4:8
pic Zala Veronik 0:5 2:15
pic Taja Vidmar 8:8 36:33
pic Iris Vidovšek Galer 1:0 3:0
pic Neža Vindiš 1:0 3:1
pic Valentina Vizjak 1:0 3:0
pic Nuša Vogrinčič 13:2 41:14
pic Aleksandra Vovk 0:11 4:36
pic Kaja Zadravec 1:0 3:0
pic Urška Zakotnik 1:0 3:1
pic Ivana Zera 3:7 13:26
pic Lara Žnidaršič 1:0 3:0
pic Zoja Žolek 1:0 3:0
pic Nina Zupančič 0:10 9:31
Skupaj: 649:304 2215:1277
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTD Kajuh-Slovan člani
2022/2023 NTD Kajuh-Slovan člani do 21 let
2021/2022 NTD Kajuh-Slovan člani do 21 let
2020/2021 NTD Kajuh-Slovan člani do 21 let
2019/2020 NTD Kajuh-Slovan mladinci
2018/2019 NTD Kajuh-Slovan mladinci
2017/2018 NTD Kajuh-Slovan mladinci
2016/2017 NTD Kajuh-Slovan kadeti
2015/2016 NTK Križe kadeti
2014/2015 NTK Križe mlajši kadeti
2013/2014 NTK Križe mlajši kadeti
2012/2013 NTK Križe mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
5. - 8. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
5. - 8. 18.02.2024 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
5. - 8. 19.11.2023 2. OT za članice in člane, Puconci
5. - 8. 15.10.2023 1. OT za članice in člane, Murska Sobota
2. 14.05.2023 2. TOP članic in članov, Ravne na Koroškem
3. - 4. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
2. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
1. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
5. - 8. 26.02.2023 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
5. - 8. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
9. 11.12.2022 1. TOP za članice in člane, Muta
5. - 8. 20.11.2022 2. OT za članice in člane, Puconci
5. - 8. 09.10.2022 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
3. - 4. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
9. - 16. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
2. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
3. 18.12.2021 1. TOP za članice in člane, Murska Sobota
5. - 8. 14.11.2021 2. OT za članice in člane, Logatec
5. - 8. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
1. 27.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
1. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 29.02.2020 - 01.03.2020 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
2. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
3. - 4. 02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21), Novo mesto
2. 30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
1. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
2. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
5. - 8. 05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
4. 14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
3. - 4. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 02.03.2019 - 03.03.2019 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
3. - 4. 20.01.2019 2. OT za članice in člane (U-21), Novo mesto
4. 18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
2. 21.10.2018 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
3. - 4. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
2. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
5. - 8. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
1. 20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
5. - 8. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 14. 18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
17. - 30. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
9. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
5. - 8. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
5. - 8. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
1. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
3. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
12. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
17. - 18. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
2. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
1. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. 18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince, Logatec
4. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
9. - 16. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
5. - 8. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
3. - 4. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
9. - 16. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
12. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
23. - 43. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 26. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
9. - 16. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
7. 06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete, Tržič
21. - 39. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. - 16. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
9. - 16. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
21. - 22. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. - 16. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
5. - 8. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
13. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
23. - 42. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
2. 12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
5. - 8. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
23. - 43. 01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
3. - 4. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
14. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
5. - 8. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
23. - 41. 26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince, Izola
9. - 16. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
23. - 43. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
16. 01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
22. 25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete, Škofja Loka
17. - 24. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
9. - 16. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
23. - 44. 09.03.2014 3. OT za mladinke in mladince, Muta
5. - 8. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
20. 08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
25. - 45. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
9. - 16. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
19. - 36. 08.09.2013 1. OT za mladinke in mladince, Križe
Skupaj: 98 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
3. - 4. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Damjan Zelko X Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
2. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Lara Opeka Z Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
2. 07.05.2023 pic Enya Moltara Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
1. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Damjan Zelko X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Nuša Bolte Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 24.04.2022 pic Lara Opeka Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
9. - 16. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Denis Pintar X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Lara Opeka Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
1. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Žiga Kristijan Žigon X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Lara Opeka Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 23.05.2021 pic Lara Opeka Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
1. 27.09.2020 - 27.09.2020 pic Lara Opeka Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
5. - 8. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Enya Moltara Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
3. - 4. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Mihael Kocjančič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 29.02.2020 - 01.03.2020 pic Lara Opeka Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 29.02.2020 - 01.03.2020 pic Denis Pintar X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 05.05.2019 pic Lara Opeka Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
3. - 4. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Mitja Omerzel X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
2. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Lara Opeka Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 02.03.2019 - 03.03.2019 pic Denis Pintar X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
2. 02.03.2019 - 03.03.2019 pic Lara Opeka Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Filip Kolle X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
3. - 4. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Lara Opeka Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 18.03.2018 pic Lara Opeka Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Ana Kovačec Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 32. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Anže Zrimšek Žiger X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
3. - 4. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Ana Kovačec Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Anže Zrimšek Žiger X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Aljaž Godec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 20. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Ana Kovačec Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Sara Stražar Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Mitja Omerzel X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
5. - 8. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Jan Jevšnik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
5. - 8. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Nuša Bolte Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
33. - 41. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Jan Jevšnik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
9. - 16. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Nina Štular Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
5. - 8. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Minea Ljuca Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
5. - 8. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Nuša Bolte Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Jan Jevšnik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
3. - 4. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Taja Vidmar Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 40 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 1. SNTL 2023/2024, 10. krog - Logatec : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Lara Žnidaršič Logatec 3,3,3 3:0 33:9
1. tekma pic Kaja Okorn Logatec 6,5,4 3:0 33:15
30.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 9. krog - Kajuh-Slovan : Vrtojba
4. tekma pic Tina Mozetič Vrtojba 5,5,4 3:0 33:14
1. tekma pic Tina Mozetič Vrtojba 4,6,3 3:0 33:13
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Lara Opeka K-S -4,-4,-7,-10 0:4 25:45
Finalni del, osmina finala pic Lea Kadiš Int 4,4,6,6 4:0 44:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Mavri Vrt -7,5,9,-8,10 3:2 49:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Tamara Pavčnik Ves -10,2,8,3 3:1 43:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Tanja Nišavić Vrh -9,7,8,11 3:1 44:37
09.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 8. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 9,-10,13,11 3:1 49:45
2. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -7,-5,12,6,-9 2:3 46:51
1. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -9,-7,7,-9 1:3 36:40
18.02.2024 3. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Lea Paulin Arr -7,-7,-6,-3 0:4 23:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Stražar Men 4,-4,-7,-2 1:3 24:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Doris Lesnik Muta 7,1,5 3:0 33:13
17.02.2024 1. SNTL 2023/2024, 7. krog - Kajuh-Slovan : Kema Murexin
4. tekma pic Ana Kovačec Kema Murexin 7,6,8 3:0 33:21
1. tekma pic Ana Kovačec Kema Murexin 10,4,-8,6 3:1 42:31
13.01.2024 1. SNTL 2023/2024, 6. krog - Kajuh-Slovan : Inter Diskont
4. tekma pic Nika Pandev Inter Diskont 3,6,6 3:0 33:15
1. tekma pic Lea Kadiš Inter Diskont 3,8,9 3:0 33:20
16.12.2023 1. SNTL 2023/2024, 5. krog - Kajuh-Slovan : Logatec
3. tekma pic Kaja Okorn Logatec 4,5,1 3:0 33:10
1. tekma pic Kaja Okorn Logatec 8,8,1 3:0 33:17
25.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vrtojba : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Tina Mozetič Vrtojba 7,3,4 3:0 33:14
1. tekma pic Tina Mozetič Vrtojba 11,9,4 3:0 35:24
19.11.2023 2. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Polona Horvat Int -8,-9,-7,7,9,-8 2:4 54:60
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 6,-7,4,9 3:1 40:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Gaja Mavri Vrt 4,9,-2,2 3:1 35:26
11.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 3. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
3. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni 10,8,-4,-9,9 3:2 47:49
28.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 2. krog - Kema Murexin : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Ana Kovačec Kema Murexin 6,-9,-9,-9 1:3 38:39
1. tekma pic Ana Kovačec Kema Murexin 12,8,4 3:0 36:24
15.10.2023 1. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Lara Opeka K-S 4,-4,-4,-11,-8 1:4 38:50
Finalni del, osmina finala pic Anina Selak Ves 3,4,7,4 4:0 44:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Lea Paulin Arr 5,-8,-7,14,-3 2:3 45:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Tanšek Sob 6,6,8 3:0 33:20
27.05.2023 1. SNTL - končnica 2022/2023, 2. krog - Kajuh-Slovan : Kema Murexin
4. tekma pic Ana Kovačec Kema Murexin 8,7,7 3:0 33:22
2. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin 6,9,2 3:0 33:17
27.05.2023 1. SNTL - končnica 2022/2023, 2. krog - Kema Murexin : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Ana Kovačec Kema Murexin 6,6,-2,7 3:1 35:30
1. tekma pic Ana Kovačec Kema Murexin 8,7,-9,3 3:1 42:29
14.05.2023 2. TOP članic in članov 2022/2023
Top, 7. krog pic Kaja Okorn Log 3,5,6 3:0 33:14
Top, 6. krog pic Nina Zupančič Log 3,-5,-9,12,-1 2:3 40:48
Top, 5. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 10,4,4 3:0 34:18
Top, 4. krog pic Lara Opeka K-S -7,9,9,-4,9 3:2 44:49
Top, 3. krog pic Sara Tokić Vrt 11,9,8 3:0 35:28
Top, 2. krog pic Enya Moltara K-S 7,-7,-6,5,13 3:2 50:47
Top, 1. krog pic Polona Horvat Int 10,8,9 3:0 34:27
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Sara Tokić Vrt 3,-6,7,5,-6,-3,-2 3:4 50:59
Finalni del, četrtfinale pic Blažka Harkai Kema - Murexin 6,7,3,7 4:0 44:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 5,9,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Urša Večko Int 9,4,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Minea Ljuca Arr -12,8,5,9 3:1 45:36
22.04.2023 1. SNTL 2022/2023, 14. krog - Vrtojba : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Lea Peršolja Vrtojba 3,8,6 3:0 33:17
09.04.2023 1. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni 11,2,-3,7 3:1 38:31
3. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 6,8,8 3:0 33:22
09.04.2023 1. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
4. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -5,7,7,2 3:1 38:27
3. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni 7,13,7 3:0 37:27
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Finalni del, finale pic Ana Tofant Men -5,-9,-11,10,8,-6 2:4 54:64
Finalni del, polfinale pic Lea Paulin Arr 10,8,-4,6,11 4:1 51:46
Finalni del, četrtfinale pic Enya Moltara K-S 4,-3,11,6,-8,9 4:2 57:52
Finalni del, osmina finala pic Nuša Kadiš Int 5,5,6,8 4:0 44:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 8,-6,7,4 3:1 39:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Martina Komovec Sob 2,1,7 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 9,5,4 3:0 33:18
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, finale pic Lea Paulin Arr 4,3,4,-9,-6,-11,5 4:3 70:51
Finalni del, polfinale pic Ana Kovačec Kema - Murexin 4,8,10,8 4:0 45:30
Finalni del, četrtfinale pic Kim Kastelic Krka -7,9,8,4,7 4:1 51:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Pandev Int 3,3,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Vita Kocjančič Arr 6,6,1 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Sanja Mihajlovska PPR 3,1,5 3:0 33:9
11.03.2023 1. SNTL 2022/2023, 12. krog - Kajuh-Slovan : Cirkovce
4. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce 7,12,7 3:0 36:26
3. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce 8,6,9 3:0 33:23
04.03.2023 1. SNTL 2022/2023, 11. krog - Logatec : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Nina Zupančič Logatec -9,-12,-10 0:3 31:37
26.02.2023 3. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Lara Opeka K-S 8,8,-10,-3,-5,6,-2 3:4 53:67
Finalni del, osmina finala pic Polona Horvat Int 3,8,7,-11,-5,6 4:2 60:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 6,4,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Lea Kadiš Int 3,1,4 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Doris Lesnik Muta 3,3,4 3:0 33:10
25.02.2023 1. SNTL 2022/2023, 10. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
4. tekma pic Layla Turk Arrigoni 8,3,3 3:0 33:14
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Sara Tokić Vrt -5,-7,-10,11,9,-6 2:4 52:65
Finalni del, osmina finala pic Zala Kontelj K-S wo 1:0 0:0
Kvalifikacije, 3. krog pic Polona Horvat Int 9,-7,-7,-4 1:3 29:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Vita Kocjančič Arr 4,3,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Anamarija Bizjan Ves 2,1,4 3:0 33:7
21.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 9. krog - Inter Diskont : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Nuša Kadiš Inter Diskont -8,-10,6,10,-9 2:3 50:50
14.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 8. krog - Kajuh-Slovan : Kema Murexin
4. tekma pic Ana Kovačec Kema Murexin 7,9,9 3:0 33:25
3. tekma pic Ana Kovačec Kema Murexin -8,7,7,5 3:1 41:30
11.12.2022 1. TOP za članice in člane 2022/2023
Top, 7. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -9,4,5,4 3:1 42:24
Top, 6. krog pic Lea Kadiš Int 6,10,4 3:0 34:20
Top, 5. krog pic Kaja Okorn Log 5,-5,-7,7,-9 2:3 43:45
Top, 4. krog pic Anina Selak Ves 6,7,11 3:0 35:24
Top, 3. krog pic Nika Pandev Int 2,3,2 3:0 33:7
Top, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 8,9,8 3:0 33:25
Top, 1. krog pic Nuša Bolte K-S 5,-9,3,8 3:1 42:27
10.12.2022 1. SNTL 2022/2023, 7. krog - Kajuh-Slovan : Vrtojba
4. tekma pic Valentina Mišigoj Vrtojba 2,5,4 3:0 33:11
2. tekma pic Valentina Mišigoj Vrtojba 9,9,3 3:0 33:21
20.11.2022 2. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Lara Opeka K-S -5,-4,-6,-7 0:4 22:44
Finalni del, osmina finala pic Kaja Okorn Log 9,6,11,3 4:0 46:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 7,4,-11,2 3:1 44:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Katja Krajnc Cir 3,5,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Tereza Kavčič Log 2,7,1 3:0 33:10
19.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 5. krog - Cirkovce : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Ina Unger Cirkovce -5,-9,-10 0:3 24:34
12.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 4. krog - Kajuh-Slovan : Logatec
3. tekma pic Tereza Kavčič Logatec 2,6,9 3:0 33:17
29.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni 11,3,11 3:0 37:25
3. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 5,6,7 3:0 33:18
15.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 2. krog - Kajuh-Slovan : Inter Diskont
3. tekma pic Urša Večko Inter Diskont 3,6,9 3:0 33:18
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Lara Opeka K-S -9,-5,5,-7,-8 1:4 40:49
Finalni del, osmina finala pic Minea Ljuca Arr 4,2,4,3 4:0 44:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 4,2,-7,9 3:1 40:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Pandev Int 6,6,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Layla Turk Arr 4,3,1 3:0 33:8
08.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 1. krog - Kema Murexin : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Ana Kovačec Kema Murexin 4,3,3 3:0 33:10
4. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin 6,3,-3,2 3:1 36:22
2. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin 8,8,5 3:0 33:21
07.05.2022 1. SNTL - končnica 2021/2022, 2. krog - Kajuh-Slovan : Kema Puconci
3. tekma pic Ana Kovačec Kema Puconci 6,-10,-10,3,7 3:2 53:40
07.05.2022 1. SNTL - končnica 2021/2022, 2. krog - Kema Puconci : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Blažka Harkai Kema Puconci 7,6,7 3:0 33:20
1. tekma pic Ema Crnkovič Kema Puconci 10,9,7 3:0 34:26
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Katarina Stražar Men -8,-8,-11,-8 0:4 35:46
Finalni del, četrtfinale pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 5,7,7,10 4:0 45:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Lešnjak Ves 6,3,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Urša Večko Int 2,8,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Urša Rozman Men 8,8,8 3:0 33:24
09.04.2022 1. SNTL - končnica 2021/2022, 1. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
6. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 1,6,1 3:0 33:8
3. tekma pic Tina Mozetič Letrika 9,3,11 3:0 35:23
09.04.2022 1. SNTL - končnica 2021/2022, 1. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Tina Mozetič Letrika 6,7,3 3:0 33:16
12.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 17. krog - Kajuh-Slovan : Logatec
6. tekma pic Hana Rožmanec Logatec 7,5,2 3:0 33:14
3. tekma pic Nina Zupančič Logatec -8,-5,-4 0:3 17:33
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Nina Zupančič Log 6,-5,-6,-3,9,7,-10 3:4 57:67
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Mavri Vrt -8,4,10,8 3:1 42:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Simona Soldat PPR 7,5,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Brina Markič Men 2,3,3 3:0 33:8
26.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 16. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 4,9,7 3:0 33:20
1. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika 3,5,6 3:0 33:14
19.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 15. krog - Kajuh-Slovan : Inter Diskont
3. tekma pic Nuša Kadiš Inter Diskont 7,9,8 3:0 33:24
09.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 13. krog - Kajuh-Slovan : Kema Puconci
3. tekma pic Ema Crnkovič Kema Puconci -9,8,6,12 3:1 45:37
05.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 12. krog - Cirkovce : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce 7,-8,-4,-9 1:3 32:40
1. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 9,4,6 3:0 33:19
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Finalni del, finale pic Sara Tokić Vrt 7,-16,-9,7,6,-5,-8 3:4 71:71
Finalni del, polfinale pic Kim Kastelic Krka 3,3,1,8 4:0 44:15
Finalni del, četrtfinale pic Živa Markič Men 4,5,4,6 4:0 44:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Urša Večko Int 5,4,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Hana Rožmanec Log 8,-9,7,4 3:1 42:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Kaja Zadravec PPR 5,1,6 3:0 33:12
22.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 10. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
3. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 5,1,3 3:0 33:9
18.12.2021 1. TOP za članice in člane 2021/2022
Top, 7. krog pic Polona Horvat Int -9,3,-11,8,5 3:2 53:40
Top, 6. krog pic Sara Tokić Vrt -14,-7,-7 0:3 28:38
Top, 5. krog pic Nuša Bolte K-S 7,-7,8,3 3:1 40:29
Top, 4. krog pic Kaja Okorn Log -9,5,5,3 3:1 42:24
Top, 3. krog pic Enya Moltara K-S 7,10,6 3:0 34:23
Top, 2. krog pic Nuša Kadiš Int 9,6,7 3:0 33:22
Top, 1. krog pic Lara Opeka K-S -7,9,-1,-9 1:3 28:42
04.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 8. krog - Logatec : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Kaja Okorn Logatec 5,7,4 3:0 33:16
1. tekma pic Tereza Kavčič Logatec 9,7,6 3:0 33:22
27.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 7. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
6. tekma pic Sara Tokić Letrika -5,-10,-9 0:3 24:34
3. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 5,3,2 3:0 33:10
20.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 6. krog - Inter Diskont : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Nuša Kadiš Inter Diskont 5,4,7 3:0 33:16
1. tekma pic Urša Večko Inter Diskont 5,4,2 3:0 33:11
14.11.2021 2. OT za članice in člane 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Lara Opeka K-S -4,5,-7,-7,7,1,-4 3:4 55:57
Finalni del, osmina finala pic Kaja Okorn Log 8,2,-9,8,4 4:1 53:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Supanič Ves -9,7,-7,6,7 3:2 49:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -3,10,5,6 3:1 37:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR 5,1,4 3:0 33:10
13.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 5. krog - Kajuh-Slovan : Krka
4. tekma pic Ana Blatnik Krka 8,3,0 3:0 33:11
2. tekma pic Tija Kastelic Krka 7,8,-9,1 3:1 42:27
06.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 4. krog - Kema Puconci : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Maša Harkai Kema Puconci 4,3,6 3:0 33:13
2. tekma pic Blažka Harkai Kema Puconci 3,8,7 3:0 33:18
30.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 3. krog - Kajuh-Slovan : Cirkovce
6. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Cirkovce 4,4,5 3:0 33:13
3. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce 8,-9,9,9 3:1 42:37
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Finalni del, četrtfinale pic Aleksandra Vovk Krka -8,-8,7,-5,-3 1:4 35:51
Finalni del, osmina finala pic Lana Slatinšek ŠD SU 6,3,5,5 4:0 44:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Polona Horvat Int 5,-11,6,1 3:1 44:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Tereza Kavčič Log 7,6,4 3:0 33:17
09.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 1. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -7,-4,-6 0:3 17:33
19.09.2021 Pokal RS 2021/2022, 1. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
2. tekma pic Anina Selak Vesna 10,-8,3,4 3:1 42:28
19.09.2021 Pokal RS 2021/2022, 2. krog - Kajuh-Slovan : Interdiskont Fužinar
2. tekma pic Nuša Kadiš Interdiskont Fužinar -12,6,7,-8,4 3:2 53:42
19.06.2021 1. SNTL - končnica 2020/2021, 2. krog - Kajuh-Slovan : Vesna I
6. tekma pic Špela Trelec Vesna I 8,-5,11,9 3:1 40:39
3. tekma pic Ivana Zera Vesna I 3,-10,-9,-6 1:3 36:37
19.06.2021 1. SNTL - končnica 2020/2021, 2. krog - Vesna I : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Špela Trelec Vesna I 10,-3,-6,7,-8 2:3 40:50
4. tekma pic Tamara Pavčnik Vesna I -8,-2,10,-5 1:3 27:43
1. tekma pic Ivana Zera Vesna I -5,-5,-6 0:3 16:33
8. tekma pic Špela Trelec Vesna I -8,10,6,7 3:1 42:34
4. tekma pic Ivana Zera Vesna I 5,6,-5,-9,9 3:2 47:42
1. tekma pic Tamara Pavčnik Vesna I -2,-7,9,1,8 3:2 42:40
05.06.2021 1. SNTL - končnica 2020/2021, 1. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Katrina Lydia Sterchi Arrigoni 10,6,7 3:0 34:23
05.06.2021 1. SNTL - končnica 2020/2021, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
5. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni 5,2,3 3:0 33:10
1. tekma pic Katrina Lydia Sterchi Arrigoni 3,3,7 3:0 33:13
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Finalni del, polfinale pic Katarina Stražar Men -7,-11,11,-9,-12 1:4 52:60
Finalni del, četrtfinale pic Sara Tokić Vrt 7,5,9,8 4:0 44:29
Finalni del, osmina finala pic Nika Belaj Sav 9,8,6 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Lara Belaj Sav 10,9,4 3:0 34:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Anina Selak Ves 4,6,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Brina Markič Men 6,7,4 3:0 33:17
01.05.2021 1. SNTL 2020/2021, 9. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Gaja Mavri Letrika 8,-8,4,-11,12 3:2 55:48
1. tekma pic Sara Tokić Letrika -9,-6,9,7,8 3:2 48:46
24.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 8. krog - Kajuh-Slovan : Vesna I
8. tekma pic Tamara Pavčnik Vesna I -6,-6,-4 0:3 16:33
6. tekma pic Tjaša Supanič Vesna I 7,11,6 3:0 35:24
3. tekma pic Ivana Zera Vesna I -5,-4,-0 0:3 9:33
17.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 7. krog - Vesna II : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Adriana Mrazić Vesna II 3,4,8 3:0 33:15
14.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 6. krog - Kajuh-Slovan : Cirkovce
3. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce 8,-11,-2,5,7 3:2 46:44
27.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 4. krog - Inter Diskont : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Nuša Kadiš Inter Diskont -10,-8,-4 0:3 22:34
1. tekma pic Lea Kadiš Inter Diskont -7,7,9,6 3:1 40:33
24.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 3. krog - Kajuh-Slovan : Logatec
6. tekma pic Tereza Kavčič Logatec 4,1,2 3:0 33:7
3. tekma pic Kaja Okorn Logatec -11,5,3,4 3:1 44:25
20.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 2. krog - Kema Puconci : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Staša Matis Kema Puconci 5,3,10 3:0 34:18
1. tekma pic Blažka Harkai Kema Puconci 7,5,3 3:0 33:15
13.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
8. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 10,9,-4,3 3:1 38:33
6. tekma pic Kim Fink Arrigoni 7,11,8 3:0 35:26
3. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -8,-6,-6 0:3 20:33
27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2019/2020
Finalni del, finale pic Lea Paulin Arr 4,-5,-9,-3,9,6,10 4:3 62:62
Finalni del, polfinale pic Tara Kobetič Men 4,5,5,6 4:0 44:20
Finalni del, četrtfinale pic Špela Trelec Ves -8,9,8,-6,6,5 4:2 58:50
Finalni del, osmina finala pic Gaja Mavri Vrt 4,10,5 3:0 34:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Mozetič Vrt 1,9,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Anina Selak Ves 3,0,5 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Valentina Vizjak PPR 2,5,1 3:0 33:8
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, finale pic Sara Tokić Vrt 5,5,-10,8,-7,-4,3 4:3 65:55
Finalni del, polfinale pic Ana Kovačec Kema - Murexin 7,-6,-3,-4,7,9,6 4:3 57:62
Finalni del, četrtfinale pic Enya Moltara K-S 10,-7,4,9,9 4:1 52:43
Finalni del, osmina finala pic Anamarija Horvat Sob -wo 1:0 0:0
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Leben B2 7,6,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Hauko Sob 1,1,4 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Katarina Lešnjak Ves 3,1,2 3:0 33:6
20.06.2020 1. SNTL - končnica 2019/2020, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Lea Paulin Arrigoni 9,-12,-4,-7 1:3 34:45
1. tekma pic Urška Čokelj Arrigoni 11,10,-9,9 3:1 45:41
20.06.2020 1. SNTL - končnica 2019/2020, 1. krog - Logatec : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Kaja Okorn Logatec -5,6,7,7 3:1 38:31
4. tekma pic Nina Zupančič Logatec -5,-3,-7 0:3 15:33
13.06.2020 1. SNTL 2019/2020, 18. krog - Kajuh-Slovan : Jesenice
3. tekma pic Nuša Bolte Jesenice 3,5,9 3:0 33:17
06.06.2020 1. SNTL 2019/2020, 17. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Tina Mozetič Letrika 7,-9,4,9 3:1 42:31
1. tekma pic Sara Tokić Letrika -4,-6,8,5,8 3:2 43:43
07.03.2020 1. SNTL 2019/2020, 16. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
6. tekma pic Tjaša Supanič Vesna 4,4,6 3:0 33:14
3. tekma pic Špela Trelec Vesna 5,-9,-9,9,8 3:2 51:44
29.02.2020 Državno prvenstvo za članice in člane 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Tamara Pavčnik LJ -4,-8,-5,6,-8 1:4 36:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Staša Matis Kema - Murexin 4,8,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Anamarija Horvat Sob 6,9,4 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Simona Soldat PPR 7,6,9 3:0 33:22
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, finale pic Lea Paulin Arr -5,-6,-10 0:3 21:34
Finalni del, polfinale pic Gaja Kobetič Men 7,-7,3,11 3:1 42:32
Finalni del, četrtfinale pic Enya Moltara K-S 4,-11,3,8 3:1 44:28
Finalni del, osmina finala pic Nika Belaj Sav 8,-8,1,3 3:1 41:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Lara Belaj Sav 8,6,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Pandev Int 7,3,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR 3,2,2 3:0 33:7
22.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 15. krog - Inter Diskont : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Nuša Kadiš Inter Diskont 8,8,5 3:0 33:21
1. tekma pic Lea Kadiš Inter Diskont 9,8,-6,7 3:1 39:35
15.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 14. krog - Kema : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Staša Matis Kema 7,-6,-8,9,-11 2:3 47:51
1. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema -10,5,6,-5,7 3:2 48:41
08.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 13. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
8. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -12,8,-6,-9 1:3 38:44
6. tekma pic Urška Čokelj Arrigoni -9,-8,-9 0:3 26:33
3. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -9,-7,-7 0:3 23:33
02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Lea Paulin Arr -9,-8,10,2,-5,-5 2:4 50:56
Finalni del, četrtfinale pic Lara Opeka K-S 9,-6,-8,-4,5,4,4 4:3 62:55
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin 4,5,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Tara Kobetič Men -8,15,-9,9,6 3:2 56:52
Kvalifikacije, 1. krog pic Anina Selak Ves 6,-7,3,6 3:1 40:26
01.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 12. krog - Preserje : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Kristina Kete Preserje 8,3,3 3:0 33:14
1. tekma pic Polona Letnar Preserje 3,-10,3,4 3:1 43:22
25.01.2020 1. SNTL 2019/2020, 11. krog - Kajuh-Slovan : Logatec
6. tekma pic Kaja Okorn Logatec 8,6,6 3:0 33:20
3. tekma pic Nina Zupančič Logatec -5,-4,-6 0:3 15:33
19.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -5,-10,5,-3 1:3 29:39
5. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni 3,7,3 3:0 33:13
3. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 4,10,-10,7 3:1 44:33
19.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš I 4,3,9 3:0 33:16
5. tekma pic Živa Markič Mengeš I 5,1,3 3:0 33:9
3. tekma pic Tara Kobetič Mengeš I -12,-7,-7 0:3 26:36
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont 7,5,9 3:0 33:21
5. tekma pic Urša Večko Fužinar Inter Diskont 5,10,4 3:0 34:19
3. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont 6,6,8 3:0 33:20
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Kajuh-Slovan : Krka
7. tekma pic Ana Blatnik Krka 4,2,3 3:0 33:9
4. tekma pic Tina Cafuta Krka 10,3,3 3:0 34:16
2. tekma pic Zara Judež Krka 1,3,3 3:0 33:7
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Kajuh-Slovan : Kema
7. tekma pic Ana Kovačec Kema -8,-9,5,-4 1:3 32:38
4. tekma pic Blažka Harkai Kema 5,3,7 3:0 33:15
2. tekma pic Živa Dogar Kema 3,2,4 3:0 33:9
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Krka : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Kim Kastelic Krka 5,12,8 3:0 36:25
5. tekma pic Tina Cafuta Krka 5,8,7 3:0 33:20
3. tekma pic Ana Blatnik Krka 3,3,1 3:0 33:7
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Sara Tokić Letrika 7,-9,6,-3,11 3:2 47:46
5. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 3,2,1 3:0 33:6
3. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika 4,8,5 3:0 33:17
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
7. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -6,8,-6,-7 1:3 30:41
4. tekma pic Manca Paljk Arrigoni -8,-5,3,-7 1:3 31:36
2. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni 5,9,6 3:0 33:20
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Lena Potrbin Vesna 1,2,5 3:0 33:8
5. tekma pic Adriana Mrazić Vesna 1,2,2 3:0 33:5
3. tekma pic Zala Kontelj Vesna 2,3,1 3:0 33:6
14.12.2019
4. tekma pic Zala Veronik LJ -8,-8,-7 0:3 23:33
1. tekma pic Tamara Pavčnik LJ -6,-5,-7 0:3 18:33
07.12.2019 1. SNTL 2019/2020, 9. krog - Jesenice : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Nuša Bolte Jesenice 4,1,5 3:0 33:10
1. tekma pic Barbara Jančič Jesenice 4,8,5 3:0 33:17
30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince 2019/2020
Top, 7. krog pic Ina Unger Cir 4,9,7 3:0 33:20
Top, 6. krog pic Manca Paljk Arr 6,5,3 3:0 33:14
Top, 5. krog pic Sara Tokić Vrt 3,-7,7,6 3:1 40:27
Top, 4. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin 2,-7,5,-9,9 3:2 49:38
Top, 3. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin 8,-14,8,11 3:1 49:43
Top, 2. krog pic Nuša Kadiš Int 11,2,-9,7 3:1 44:31
Top, 1. krog pic Tara Kobetič Men -6,-7,-9 0:3 22:33
23.11.2019 1. SNTL 2019/2020, 8. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
6. tekma pic Sara Maraž Letrika 4,4,4 3:0 33:12
3. tekma pic Tina Mozetič Letrika 2,7,7 3:0 33:16
16.11.2019 1. SNTL 2019/2020, 7. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Ivana Zera Vesna -8,8,10,-8,6 3:2 50:46
1. tekma pic Špela Trelec Vesna -4,-9,-3 0:3 16:33
09.11.2019 1. SNTL 2019/2020, 6. krog - Kajuh-Slovan : Inter Diskont
6. tekma pic Polona Horvat Inter Diskont 6,11,1 3:0 35:18
3. tekma pic Nuša Kadiš Inter Diskont -5,5,-7,8,5 3:2 45:40
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, finale pic Lea Paulin Arr -8,5,7,-11,9 3:2 52:45
Finalni del, polfinale pic Ana Kovačec Kema - Murexin 4,7,3 3:0 33:14
Finalni del, četrtfinale pic Enya Moltara K-S 5,6,5 3:0 33:16
Finalni del, osmina finala pic Eva Cerkvenič Vrt 9,11,6 3:0 35:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Polona Horvat Int 4,2,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Belaj Sav -8,3,5,4 3:1 41:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Lana Erhatič Cir 3,5,4 3:0 33:12
02.11.2019 1. SNTL 2019/2020, 5. krog - Kajuh-Slovan : Kema
6. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema 10,10,8 3:0 35:28
3. tekma pic Staša Matis Kema -8,-5,9,8,1 3:2 46:40
19.10.2019 1. SNTL 2019/2020, 3. krog - Kajuh-Slovan : Preserje
3. tekma pic Ana Bartolovič Preserje 3,3,3 3:0 33:9
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, finale pic Lea Paulin Arr -3,-8,-6 0:3 17:33
Finalni del, polfinale pic Tara Kobetič Men 9,3,8 3:0 33:20
Finalni del, četrtfinale pic Ana Kovačec Kema - Murexin 8,5,5 3:0 33:18
Finalni del, osmina finala pic Eva Cerkvenič Vrt -8,7,-10,7,4 3:2 51:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Polona Horvat Int 5,6,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Mia Stajnko Ves 6,2,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Tereza Kavčič ŠNT 3,2,5 3:0 33:10
12.10.2019 1. SNTL 2019/2020, 2. krog - Logatec : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Katja Gutnik Logatec 9,-9,7,-10,9 3:2 52:48
4. tekma pic Nina Zupančič Logatec -8,-7,1,-7 1:3 33:34
1. tekma pic Kaja Okorn Logatec 5,2,7 3:0 33:14
21.09.2019
3. tekma pic Tamara Pavčnik LJ -9,6,-9,-8 1:3 37:39
05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Katarina Stražar Men -4,-6,3,8,-10,7,-4 3:4 57:63
Finalni del, osmina finala pic Ana Kovačec Kema - Murexin 5,-13,10,9 3:1 47:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Lea Kadiš Int 6,10,7 3:0 34:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Lena Potrbin Ves 6,4,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Gaja Mavri Vrt 8,-8,6,-7,6 3:2 48:42
14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Nuša Kadiš Int -5,6,7,13 3:1 42:37
Top, 6. krog pic Manca Paljk Arr -10,5,10,8 3:1 44:35
Top, 5. krog pic Katarina Stražar Men -7,8,-8,-7 1:3 33:41
Top, 4. krog pic Lea Paulin Arr 3,-7,-4,8,-3 2:3 36:44
Top, 3. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin 7,6,8 3:0 33:21
Top, 2. krog pic Tara Kobetič Men 2,7,9 3:0 33:18
Top, 1. krog pic Lara Opeka K-S -6,5,-3,-3 1:3 23:38
30.03.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 18. krog - Kajuh-Slovan : Preserje
3. tekma pic Ana Bartolovič Preserje 3,4,3 3:0 33:10
23.03.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 17. krog - Ljubljana : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Nika Veronik Ljubljana -5,-6,7,-12 1:3 34:43
4. tekma pic Tamara Pavčnik Ljubljana -6,-9,-6 0:3 21:33
1. tekma pic Zala Veronik Ljubljana -8,-5,-3 0:3 16:33
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Katarina Stražar Men -5,-8,-5,-7 0:4 25:44
Finalni del, četrtfinale pic Manca Paljk Arr 4,8,2,10 4:0 45:24
Finalni del, osmina finala pic Ina Unger Cir 7,9,5 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Kobetič Men 10,7,9 3:0 34:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Hana Rožmanec Log 3,8,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Alja Košmrlj B2 3,3,7 3:0 33:13
09.03.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 16. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -7,-10,-8 0:3 25:34
5. tekma pic Urška Čokelj Arrigoni 11,8,8 3:0 35:27
3. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni 7,8,-6,-5,5 3:2 44:42
02.03.2019 Državno prvenstvo za članice in člane 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Aleksandra Vovk Krka -11,-5,-8,-9 0:4 33:46
Finalni del, osmina finala pic Ina Unger Cir 11,-6,9,6,5 4:1 52:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Kobetič Men 5,-4,-7,7,-10 2:3 43:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Katja Gutnik Log 1,6,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Simona Soldat LJ 9,5,4 3:0 33:18
23.02.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 15. krog - Kajuh-Slovan : Jesenice
6. tekma pic Mojca Smolej Jesenice 8,2,8 3:0 33:18
3. tekma pic Nuša Bolte Jesenice 12,-9,-6,5,8 3:2 51:47
16.02.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 14. krog - Kema : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Ana Kovačec Kema 3,9,4 3:0 33:16
4. tekma pic Staša Matis Kema -5,-8,-8 0:3 21:33
1. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema 6,9,7 3:0 33:22
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Katarina Stražar Men 8,-7,-4,-9 1:3 31:41
Finalni del, četrtfinale pic Lara Kompara Vrt 2,6,8 3:0 33:16
Finalni del, osmina finala pic Ana Kovačec Kema - Murexin 5,6,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt 7,-11,6,-9,9 3:2 53:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Brina Markič Men 3,4,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Dominik Mb - ZM 1,1,2 3:0 33:4
02.02.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 12. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Tina Mozetič Letrika 7,5,-10,9 3:1 43:33
1. tekma pic Lara Kompara Letrika 5,3,3 3:0 33:11
20.01.2019 2. OT za članice in člane (U-21) 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Lea Paulin Arr -4,-4,6,-7,-6 1:4 32:50
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Vogrinčič Kema - Murexin 7,6,2,-10,5 4:1 54:32
Finalni del, osmina finala pic Tina Mozetič Vrt 6,7,9,3 4:0 44:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Staniša Krka 4,4,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin -9,1,6,-8,6 3:2 50:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Hana Rožmanec Log 4,3,8 3:0 33:15
19.01.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 11. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
6. tekma pic Tjaša Supanič Vesna 4,6,5 3:0 33:15
3. tekma pic Špela Trelec Vesna 7,8,-12,-8,7 3:2 53:47
13.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
8. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 9,3,4 3:0 33:16
6. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni 2,8,6 3:0 33:16
3. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -3,-9,-9 0:3 21:33
13.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 2. krog - Kajuh-Slovan : Kema
3. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema 3,5,8 3:0 33:16
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont 7,-9,11,9 3:1 44:38
1. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont 1,4,3 3:0 33:8
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
6. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika 5,7,5 3:0 33:17
3. tekma pic Lara Kompara Letrika 6,8,4 3:0 33:18
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Katarina Stražar Mengeš I -9,5,-8,-8 1:3 36:38
4. tekma pic Tara Kobetič Mengeš I 15,9,4 3:0 39:28
1. tekma pic Vita Kobetič Mengeš I 13,3,5 3:0 37:21
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Mia Stajnko Vesna 4,3,2 3:0 33:9
1. tekma pic Lena Potrbin Vesna 3,4,5 3:0 33:12
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Mengeš II : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš II 8,5,5 3:0 33:18
1. tekma pic Neža Pogačar Žun Mengeš II 4,2,8 3:0 33:14
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont 9,-4,9,6 3:1 37:35
1. tekma pic Rosana Pajer Fužinar Inter Diskont 5,1,3 3:0 33:9
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Kajuh-Slovan : Kema
6. tekma pic Blažka Harkai Kema 3,3,4 3:0 33:10
3. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema 2,-7,-7,5,6 3:2 47:35
01.12.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 9. krog - Preserje : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Polona Letnar Preserje 9,3,6 3:0 33:18
1. tekma pic Kristina Kete Preserje 10,3,5 3:0 34:18
24.11.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 8. krog - Kajuh-Slovan : Ljubljana
6. tekma pic Zala Veronik Ljubljana 2,3,-6,-7,-4 2:3 39:38
3. tekma pic Tamara Pavčnik Ljubljana -7,-7,-9 0:3 23:33
18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Tara Kobetič Men 4,4,4 3:0 33:12
Top, 6. krog pic Živa Staniša Krka 6,-4,4,8 3:1 37:29
Top, 5. krog pic Nuša Vogrinčič Kema - Murexin 4,3,7 3:0 33:14
Top, 4. krog pic Katarina Stražar Men -9,-6,-6 0:3 21:33
Top, 3. krog pic Lea Paulin Arr 7,7,-4,-7,-6 2:3 39:47
Top, 2. krog pic Nuša Kadiš Int 9,4,5 3:0 33:18
Top, 1. krog pic Lara Opeka K-S 9,-6,-9,5,-4 2:3 41:47
17.11.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 7. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
6. tekma pic Urška Čokelj Arrigoni -13,8,7,4 3:1 46:34
3. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -2,6,-9,-10 1:3 32:40
10.11.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 6. krog - Jesenice : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Nuša Bolte Jesenice 8,2,8 3:0 33:18
1. tekma pic Mojca Smolej Jesenice 2,5,9 3:0 33:16
21.10.2018 1. OT za članice in člane (U-21) 2018/2019
Finalni del, finale pic Lara Opeka K-S -11,-6,-8,-9 0:4 34:46
Finalni del, polfinale pic Špela Trelec Ves 8,11,7,4 4:0 46:30
Finalni del, četrtfinale pic Katja Krajnc Ptuj 5,-5,6,3,7 4:1 49:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Vogrinčič Kema - Murexin 9,7,5 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Kadiš Int -7,7,7,6 3:1 40:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Lena Potrbin Ves 1,2,4 3:0 33:7
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Katarina Stražar Men -6,-4,-5 0:3 15:33
Finalni del, četrtfinale pic Manca Paljk Arr -7,2,7,5 3:1 40:25
Finalni del, osmina finala pic Gaja Kobetič Men 3,4,-10,-11,9 3:2 54:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Minea Ljuca Arr 9,8,8 3:0 33:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Kompara Vrt 9,7,9 3:0 33:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Nina Bačič Ili 1,1,1 3:0 33:3
13.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 3. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
6. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika 3,9,10 3:0 34:22
3. tekma pic Tina Mozetič Letrika 5,9,8 3:0 33:22
06.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 2. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Tjaša Supanič Vesna 7,4,8 3:0 33:19
4. tekma pic Ivana Zera Vesna -9,2,1,3 3:1 42:17
1. tekma pic Špela Trelec Vesna 7,-10,6,-10,8 3:2 53:45
22.09.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 1. krog - Kajuh-Slovan : Logatec
8. tekma pic Nina Zupančič Logatec 8,-7,-6,-6 1:3 30:41
6. tekma pic Kaja Okorn Logatec 6,6,6 3:0 33:18
3. tekma pic Katja Gutnik Logatec -4,6,-8,-6 1:3 29:39
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, finale pic Katarina Stražar Men -3,-11,7,-7 1:3 32:42
Finalni del, polfinale pic Tara Kobetič Men 7,-9,6,1 3:1 42:25
Finalni del, četrtfinale pic Lea Paulin Arr 9,5,9 3:0 33:23
Finalni del, osmina finala pic Manca Paljk Arr -11,3,12,9 3:1 47:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin 6,8,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Gaja Kobetič Men 5,3,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Kim Kastelic Krka 4,2,-6,3 3:1 39:20
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Lara Opeka K-S 8,-1,-8,-2 1:3 22:41
Finalni del, osmina finala pic Nika Belaj Ptuj 11,5,8 3:0 35:24
20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Katarina Stražar Men 10,6,-7,11 3:1 43:38
Top, 6. krog pic Tara Kobetič Men 9,7,5 3:0 33:21
Top, 5. krog pic Nuša Bolte Jes 8,9,10 3:0 34:27
Top, 4. krog pic Nuša Vogrinčič Kema - Murexin 4,3,5 3:0 33:12
Top, 3. krog pic Nuša Kadiš Int 11,4,6 3:0 35:21
Top, 2. krog pic Živa Staniša Muta 07,6 3:0 33:13
Top, 1. krog pic Katja Krajnc Ptuj 2,8,-12,-9,5 3:2 54:40
19.05.2018 1. SNTL - končnica 2017/2018, 1. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -4,-9,-9 0:3 22:33
4. tekma pic Urška Čokelj Arrigoni 8,6,9 3:0 33:23
1. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -9,-5,10,10,-7 2:3 45:53
19.05.2018 1. SNTL - končnica 2017/2018, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
6. tekma pic Urška Čokelj Arrigoni 8,3,9 3:0 33:20
3. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -6,-4,-7 0:3 17:33
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Aleksandra Vovk Krka 11,-6,-6,-6,-8 1:4 39:55
Finalni del, osmina finala pic Nika Belaj Ptuj 6,3,-9,-10,8 3:2 52:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Minea Ljuca Arr 12,8,10 3:0 37:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Anina Selak Ves -12,6,3,4 3:1 45:27
24.03.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 18. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
6. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika 5,4,6 3:0 33:15
3. tekma pic Gaja Mavri Letrika -10,6,6,3 3:1 43:27
18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Aleksandra Vovk Krka -6,-8,7,-8 1:3 33:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Simona Soldat LJ 5,2,9 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Minea Ljuca Arr 3,7,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Špela Trelec Ves 13,8,-8,-7,-8 2:3 49:54
17.03.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 17. krog - Logatec : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Katja Gutnik Logatec 6,-3,13,-11,-5 2:3 45:54
4. tekma pic Nina Zupančič Logatec -5,-5,-5 0:3 15:33
1. tekma pic Kaja Okorn Logatec 9,-12,8,-10,9 3:2 55:52
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Katja Krajnc Ptuj 7,-9,-9,11,-9 2:3 51:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -10,3,-7,-10 1:3 38:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Mia Stajnko Ves 6,6,5 3:0 33:17
10.03.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 16. krog - Kajuh-Slovan : Ptuj
8. tekma pic Nika Belaj Ptuj 4,5,2 3:0 33:11
6. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 9,7,-7,0 3:1 40:27
3. tekma pic Katja Krajnc Ptuj 9,6,-8,-8,-6 2:3 44:48
17.02.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 15. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -2,-8,-9 0:3 19:33
1. tekma pic Urška Čokelj Arrigoni 9,10,-7,11 3:1 43:41
11.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 1. krog - Ptuj : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Katja Krajnc Ptuj 10,8,5 3:0 34:23
1. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -11,-7,-7 0:3 25:35
11.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Katarina Stražar Mengeš -6,-10,-3 0:3 19:34
4. tekma pic Tara Kobetič Mengeš 3,-7,9,8 3:1 40:31
1. tekma pic Vita Kobetič Mengeš -6,-9,-10 0:3 25:34
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
3. tekma pic Tina Mozetič Letrika 4,-5,8,6 3:1 38:29
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Kajuh-Slovan : Muta
3. tekma pic Lea Kadiš Muta -9,6,11,5 3:1 44:33
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
8. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 3,1,8 3:0 33:12
6. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni 6,5,8 3:0 33:19
3. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -3,-7,-8 0:3 18:33
27.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 13. krog - Kajuh-Slovan : Preserje
6. tekma pic Polona Letnar Preserje -9,4,10,5 3:1 43:30
3. tekma pic Rebeka Lukič Preserje 5,2,6 3:0 33:13
20.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 12. krog - Muta : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Vesna Petar Muta -4,6,-8,7,9 3:2 45:44
1. tekma pic Lea Kadiš Muta 8,8,5 3:0 33:21
13.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 11. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
8. tekma pic Ivana Zera Vesna -5,-9,-8 0:3 22:33
6. tekma pic Tjaša Supanič Vesna -9,7,9,3 3:1 42:30
3. tekma pic Kristina Rahotin Pavič Vesna 7,-8,9,10 3:1 42:37
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
5. tekma pic Lena Potrbin Vesna 4,3,9 3:0 33:16
1. tekma pic Anina Selak Vesna 4,2,6 3:0 33:12
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -7,-8,5,10,8 3:2 49:45
1. tekma pic Urša Večko Fužinar Inter Diskont 2,2,2 3:0 33:6
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 4. krog - Kajuh-Slovan : Muta
6. tekma pic Živa Staniša Muta 4,8,4 3:0 33:16
3. tekma pic Tina Cafuta Muta 6,5,6 3:0 33:17
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 5. krog - Ptuj : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Katja Krajnc Ptuj 7,3,8 3:0 33:18
1. tekma pic Nika Belaj Ptuj -10,2,9,4 3:1 43:27
06.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 10. krog - Kema : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Staša Matis Kema -7,4,8,-8,5 3:2 48:39
1. tekma pic Maša Harkai Kema 7,5,6 3:0 33:18
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Nika Belaj Ptuj 5,8,7 3:0 33:20
Top, 6. krog pic Tara Kobetič Men -10,-2,6,4,5 3:2 45:38
Top, 5. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -10,10,7,6 3:1 44:35
Top, 4. krog pic Nika Kobetič Men 9,8,5 3:0 33:22
Top, 3. krog pic Tina Mozetič Vrt 9,6,6 3:0 33:21
Top, 2. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin 5,7,7 3:0 33:19
Top, 1. krog pic Tajda Šabanov K-S 8,15,7 3:0 39:30
02.12.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 9. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Taja Vidmar Letrika -10,-12,4,5,6 3:2 55:41
4. tekma pic Gaja Mavri Letrika -4,-6,-8 0:3 18:33
1. tekma pic Nuša Klaut Letrika 7,6,9 3:0 33:22
25.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 8. krog - Kajuh-Slovan : Logatec
8. tekma pic Katja Gutnik Logatec -11,-4,-8 0:3 23:35
6. tekma pic Kaja Okorn Logatec -9,7,-14,6,10 3:2 57:50
3. tekma pic Nina Zupančič Logatec 10,9,-8,-6,-10 2:3 47:53
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Lara Opeka K-S -9,-5,7,-4 1:3 29:40
Finalni del, osmina finala pic Tina Mozetič Vrt 4,2,12 3:0 36:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleksandra Vovk Krka -8,-8,-5 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Anina Selak Ves 5,4,8 3:0 33:17
18.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 7. krog - Ptuj : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Nika Belaj Ptuj -6,5,-7,-11 1:3 35:40
4. tekma pic Katja Krajnc Ptuj -5,-9,-5 0:3 19:33
1. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 8,5,6 3:0 33:19
11.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 6. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
8. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -2,-7,-6 0:3 15:33
6. tekma pic Urška Čokelj Arrigoni -7,8,5,1 3:1 40:25
3. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -10,6,-8,5,-9 2:3 49:45
04.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 5. krog - Kajuh-Slovan : Jesenice
6. tekma pic Barbara Jančič Jesenice 7,8,2 3:0 33:17
3. tekma pic Mojca Smolej Jesenice 2,8,10 3:0 34:20
28.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 4. krog - Preserje : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Polona Letnar Preserje 4,4,3 3:0 33:11
1. tekma pic Kristina Kete Preserje 4,8,3 3:0 33:15
21.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 3. krog - Kajuh-Slovan : Muta
8. tekma pic Živa Staniša Muta -3,-4,-7 0:3 14:33
6. tekma pic Nika Naglič Muta 1,6,6 3:0 33:13
3. tekma pic Vesna Petar Muta -9,7,-5,-7 1:3 32:40
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Katarina Stražar Men -7,-7,9,-2 1:3 27:42
Finalni del, osmina finala pic Ana Kovačec Kema - Murexin 6,-10,5,6 3:1 43:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 2,2,8 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Kompara Vrt 3,-5,3,4 3:1 38:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Dervarič Sob 2,4,6 3:0 33:12
14.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 2. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Špela Trelec Vesna 2,8,-7,6 3:1 40:27
4. tekma pic Kristina Rahotin Pavič Vesna 9,1,9 3:0 33:19
1. tekma pic Ivana Zera Vesna -8,8,-9,-7 1:3 35:41
07.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 1. krog - Kajuh-Slovan : Kema
3. tekma pic Staša Matis Kema 6,-6,6,-10,2 3:2 49:37
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, finale pic Tara Kobetič Men 9,8,7 3:0 33:24
Finalni del, polfinale pic Ana Kovačec Kema - Murexin 6,4,-6,10 3:1 40:31
Finalni del, četrtfinale pic Gaja Kobetič Men 7,4,6 3:0 33:17
Finalni del, osmina finala pic Tjaša Dervarič Sob 8,5,5 3:0 33:18
Finalni del, osmina finala pic Lea Paulin Arr 10,8,-5,-9,-7 2:3 44:51
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Tara Kobetič Men -9,-8,-4 0:3 21:33
Top, 6. krog pic Manca Paljk Arr 6,5,7 3:0 33:18
Top, 5. krog pic Nika Belaj Cir -7,8,5,10 3:1 41:34
Top, 4. krog pic Ina Unger Cir 5,-10,-3,-6 1:3 30:39
Top, 3. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -5,-5,-3 0:3 13:33
Top, 2. krog pic Vita Kobetič Men 5,-6,7,11 3:1 41:34
Top, 1. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin 10,8,9 3:0 34:27
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Nika Kobetič Men -14,8,9,8 3:1 47:41
Top, 6. krog pic Katja Krajnc Ptuj 5,2,-4,-12,6 3:2 49:38
Top, 5. krog pic Nuša Bolte Jes 10,6,-6,-12,-6 2:3 47:52
Top, 4. krog pic Tara Kobetič Men -8,-5,-9 0:3 22:33
Top, 3. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -5,9,-5,11,8 3:2 45:50
Top, 2. krog pic Vita Kobetič Men -8,-9,10,-5 1:3 34:43
Top, 1. krog pic Nuša Vogrinčič Kema - Murexin -7,7,9,11 3:1 42:38
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 7,-9,-6,6,-8 2:3 45:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Stražar Men -6,-12,-4 0:3 22:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Lea Kadiš Int 3,-12,8,5 3:1 45:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Grabnar Sob 2,9,5 3:0 33:16
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, finale pic Lea Paulin Arr -12,10,-9,5,-5,-4 2:4 53:62
Finalni del, polfinale pic Tara Kobetič Men 7,-14,4,2,5 4:1 58:34
Finalni del, četrtfinale pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 5,13,9,6 4:0 48:33
Finalni del, osmina finala pic Manca Paljk Arr 4,5,-7,-9,6 3:2 49:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin 4,-8,9,9 3:1 41:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lena Potrbin Ves 7,2,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Ljut 4,2,4 3:0 33:10
01.04.2017 1. SNTL 2016/2017, 18. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
5. tekma pic Ivana Zera Vesna 15,9,-6,-4,-5 2:3 43:57
1. tekma pic Tjaša Supanič Vesna 9,10,5 3:0 34:24
25.03.2017 1. SNTL 2016/2017, 17. krog - Logatec : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Katja Gutnik Logatec -2,7,-4,-7 1:3 24:40
1. tekma pic Tjaša Mihevc Logatec -5,3,-9,-14 1:3 39:41
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Aleksandra Vovk NTZS - Ostalo -8,9,-4,-7 1:3 30:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Staniša Muta -9,9,8,-7,-9 2:3 47:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Jug Škl 2,0,2 3:0 33:4
Kvalifikacije, 1. krog pic Tara Kobetič Men 11,-8,-5,6,8 3:2 48:47
18.03.2017 1. SNTL 2016/2017, 16. krog - Kajuh-Slovan : Ptuj
6. tekma pic Martina Komovec Ptuj -13,4,7,7 3:1 46:33
3. tekma pic Katja Krajnc Ptuj 3,-7,-6,-8 1:3 32:36
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, finale pic Tara Kobetič Men 8,-7,-8,8,7 3:2 48:45
Finalni del, polfinale pic Nuša Kadiš Int 3,4,8 3:0 33:15
Finalni del, četrtfinale pic Minea Ljuca Arr 4,6,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Grabnar Sob 6,11,2 3:0 35:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Lena Potrbin Ves 3,2,6 3:0 33:11
11.03.2017 1. SNTL 2016/2017, 15. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Gaja Mavri Letrika -7,-10,-6 0:3 23:34
26.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 1. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Ana Tofant Mengeš -6,-4,-2 0:3 12:33
1. tekma pic Nika Kobetič Mengeš -8,9,-11,-6 1:3 36:44
26.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 2. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Tina Mozetič Letrika 8,-9,5,4 3:1 42:28
4. tekma pic Gaja Mavri Letrika -5,-6,-6 0:3 17:33
1. tekma pic Taja Vidmar Letrika 8,6,-9,6 3:1 42:31
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
5. tekma pic Špela Trelec Vesna -2,6,-7,-3 1:3 23:39
1. tekma pic Anina Selak Vesna 3,5,3 3:0 33:11
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Muta : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Živa Staniša Muta -4,4,4,2 3:1 37:21
1. tekma pic Nika Naglič Muta 6,3,9 3:0 33:18
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Lea Paulin Arrigoni 7,-13,9,-2,-8 2:3 45:53
4. tekma pic Katrina Lydia Sterchi Arrigoni -7,-2,8,-10 1:3 30:42
1. tekma pic Kim Fink Arrigoni 2,9,-7,8 3:1 40:30
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont 8,2,-10,5 3:1 43:27
5. tekma pic Urša Večko Fužinar Inter Diskont 3,1,6 3:0 33:10
3. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont 1,3,3 3:0 33:7
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Kajuh-Slovan : Kema
7. tekma pic Ana Kovačec Kema 7,4,-10,2 3:1 43:25
4. tekma pic Blažka Harkai Kema 6,5,8 3:0 33:19
2. tekma pic Živa Dogar Kema 1,2,2 3:0 33:5
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Cirkovce : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Nika Belaj Cirkovce -6,6,-9,4,6 3:2 48:38
5. tekma pic Lara Belaj Cirkovce 3,5,6 3:0 33:14
3. tekma pic Ina Unger Cirkovce -7,11,9,-5,-10 2:3 46:54
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš
7. tekma pic Tara Kobetič Mengeš -7,5,-9,3,9 3:2 49:39
4. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš 6,11,8 3:0 35:25
2. tekma pic Vita Kobetič Mengeš 7,9,-9,-8,5 3:2 50:43
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Sobota : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Anamarija Horvat Sobota 5,-11,6,3 3:1 44:27
5. tekma pic Tjaša Dervarič Sobota 2,5,7 3:0 33:14
3. tekma pic Eva Grabnar Sobota 4,6,5 3:0 33:15
04.02.2017 1. SNTL 2016/2017, 13. krog - Kajuh-Slovan : Jesenice
6. tekma pic Anja Krmelj Jesenice 6,7,8 3:0 33:21
3. tekma pic Nuša Bolte Jesenice -4,4,4,3 3:1 37:22
21.01.2017 1. SNTL 2016/2017, 12. krog - Muta : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Vesna Petar Muta 7,-10,-4,-13 1:3 38:45
1. tekma pic Nika Veronik Muta -6,6,7,-5,9 3:2 44:44
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont 6,4,4 3:0 33:14
2. tekma pic Lea Kadiš Fužinar Inter Diskont 9,7,-6,5 3:1 39:32
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Kema : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Ana Kovačec Kema 3,7,7 3:0 33:17
1. tekma pic Blažka Harkai Kema 2,2,4 3:0 33:8
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Muta : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Nuša Tomis Muta 4,4,2 3:0 33:10
1. tekma pic Tina Cafuta Muta 4,4,3 3:0 33:11
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 5. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Ana Tofant Mengeš -14,-3,-9 0:3 26:38
1. tekma pic Tara Kobetič Mengeš -9,15,-7,7,-3 2:3 47:55
14.01.2017 1. SNTL 2016/2017, 11. krog - Kajuh-Slovan : Kema
8. tekma pic Ana Kovačec Kema -8,3,8,9 3:1 41:31
6. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema 3,-7,-12,6,9 3:2 52:43
3. tekma pic Staša Matis Kema -2,3,-8,9,-4 2:3 36:45
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
7. tekma pic Lara Kompara Letrika 9,3,5 3:0 33:17
4. tekma pic Sara Tokić Letrika 5,5,3 3:0 33:13
2. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika 4,2,6 3:0 33:12
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš
7. tekma pic Vita Kobetič Mengeš -10,-9,9,-4 1:3 34:43
4. tekma pic Tara Kobetič Mengeš 10,9,9 3:0 34:28
2. tekma pic Neža Pogačar Žun Mengeš 4,5,6 3:0 33:15
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 4. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Lea Paulin Arrigoni 7,-7,-7,7,-10 2:3 46:48
5. tekma pic Manca Paljk Arrigoni -5,8,-9,6,3 3:2 47:39
3. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni 8,-7,9,11 3:1 42:39
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 5. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Mia Stajnko Vesna 3,5,2 3:0 33:10
5. tekma pic Danijela Urh Vesna 3,4,6 3:0 33:13
3. tekma pic Lena Potrbin Vesna 9,1,5 3:0 33:15
07.01.2017 1. SNTL 2016/2017, 10. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni 4,-12,-4,-2 1:3 29:40
1. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -16,-2,-4 0:3 22:40
18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin 8,5,8 3:0 33:21
Top, 6. krog pic Vita Kobetič Men -10,6,5,10 3:1 44:33
Top, 5. krog pic Tina Mozetič Vrt 7,2,7 3:0 33:16
Top, 4. krog pic Lea Kadiš Int 5,5,9 3:0 33:19
Top, 3. krog pic Anina Selak Ves 3,6,3 3:0 33:12
Top, 2. krog pic Nuša Tomis Muta 3,7,4 3:0 33:14
Top, 1. krog pic Tajda Šabanov K-S 3,7,-6,6 3:1 39:27
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Nika Belaj Cir -10,13,4,-6,-6 2:3 48:51
Top, 6. krog pic Tara Kobetič Men -3,9,-9,3,-9 2:3 43:45
Top, 5. krog pic Vita Kobetič Men -8,-5,7,-9 1:3 33:40
Top, 4. krog pic Ina Unger Cir 6,5,8 3:0 33:19
Top, 3. krog pic Manca Paljk Arr 11,-8,7,3 3:1 43:32
Top, 2. krog pic Lea Paulin Arr -7,-9,-9 0:3 25:33
Top, 1. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -8,6,-9,4,5 3:2 50:37
03.12.2016 1. SNTL 2016/2017, 9. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Ivana Zera Vesna -6,-5,-5 0:3 16:33
1. tekma pic Špela Trelec Vesna 6,-10,8,13 3:1 47:39
26.11.2016 1. SNTL 2016/2017, 8. krog - Kajuh-Slovan : Logatec
8. tekma pic Tjaša Mihevc Logatec 7,10,7 3:0 34:24
6. tekma pic Kaja Okorn Logatec 9,9,-6,7 3:1 39:36
3. tekma pic Katja Gutnik Logatec -1,-4,-6 0:3 11:33
19.11.2016 1. SNTL 2016/2017, 7. krog - Ptuj : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Katja Krajnc Ptuj -8,-3,-11 0:3 22:35
1. tekma pic Urška Rojko Ptuj -7,3,4,3 3:1 40:21
12.11.2016 1. SNTL 2016/2017, 6. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
6. tekma pic Taja Vidmar Letrika 4,3,5 3:0 33:12
3. tekma pic Gaja Mavri Letrika 4,7,-7,-9,-9 2:3 47:44
29.10.2016 1. SNTL 2016/2017, 4. krog - Jesenice : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Mojca Smolej Jesenice -9,6,4,6 3:1 42:27
1. tekma pic Barbara Jančič Jesenice 8,6,5 3:0 33:19
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Gaja Mavri Vrt -7,9,-10,-6 1:3 34:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Manca Paljk Arr -7,7,-8,11,-10 2:3 49:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Katja Krajnc Ptuj -4,5,10,-5,7 3:2 43:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Staniša Muta 4,7,9 3:0 33:20
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -3,-12,-9 0:3 24:36
Finalni del, osmina finala pic Hana Rožmanec Log 3,4,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Kadiš Int -9,5,4,8 3:1 42:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Manca Trebižan Sav 1,2,1 3:0 33:4
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Cerkvenič Vrt 1,11,5 3:0 35:17
15.10.2016 1. SNTL 2016/2017, 2. krog - Kema : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Staša Matis Kema 5,-10,-9,-9 1:3 39:39
1. tekma pic Maša Harkai Kema 8,-5,7,10 3:1 39:36
08.10.2016 1. SNTL 2016/2017, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
1. tekma pic Katrina Lydia Sterchi Arrigoni -9,-9,-8 0:3 26:33
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Lea Paulin Arr -6,-10,-7 0:3 23:34
Finalni del, četrtfinale pic Manca Paljk Arr 6,-11,5,3 3:1 44:27
Finalni del, osmina finala pic Minea Ljuca Arr 5,-6,6,8 3:1 39:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Grabnar Sob 6,2,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Mia Stajnko Ves 6,8,8 3:0 33:22
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Katarina Stražar Men -9,-9,-9 0:3 27:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Kadiš Int -6,-5,6,7,3 3:2 44:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Katja Krajnc Ptuj 8,10,11 3:0 36:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Mozetič Vrt -5,12,4,6 3:1 41:33
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Lara Opeka K-S -6,-6,-10 0:3 22:34
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Kim Fink Arr -8,10,-6,-8 1:3 34:43
Top, 6. krog pic Minea Ljuca Arr 8,4,4 3:0 33:16
Top, 5. krog pic Nika Belaj Cir -10,9,-6,7,14 3:2 54:53
Top, 4. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin 5,9,-4,-4,-8 2:3 38:47
Top, 3. krog pic Ina Unger Cir -3,12,8,-4,-5 2:3 37:53
Top, 2. krog pic Nuša Vogrinčič Kema - Murexin 8,7,3 3:0 33:18
Top, 1. krog pic Manca Paljk Arr 13,-9,6,5 3:1 46:35
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Tajda Šabanov K-S -9,6,-7,10,7 3:2 50:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Katarina Stražar Men -8,-11,-12 0:3 31:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 7,8,-9,-12,-8 2:3 51:51
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Nika Belaj Cir 6,5,-10,-4,-4 2:3 40:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin 6,6,10 3:0 34:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Belaj Cir 3,3,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Tijana Gačič K-S -6,2,6,1 3:1 39:20
02.04.2016 2. SNTL 2015/2016, 8. krog - Križe : Jesenice
6. tekma pic Mojca Smolej Jesenice -8,-5,8,-9 1:3 33:41
3. tekma pic Anja Krmelj Jesenice 7,4,10 3:0 34:21
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Okorn Log -4,-4,-10 0:3 18:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Staniša Muta 8,-8,9,-5,-9 2:3 44:50
12.03.2016 2. SNTL 2015/2016, 7. krog - Križe : Kema
5. tekma pic Staša Matis Kema -13,8,9,8 3:1 46:40
1. tekma pic Maša Harkai Kema -10,8,8,-4,5 3:2 47:44
12.03.2016 2. SNTL 2015/2016, 7. krog - Križe : Sobota
1. tekma pic Anamarija Horvat Sobota 1,6,6 3:0 33:13
21.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 1. krog - Logatec : Križe
8. tekma pic Pija Mihevc Logatec -5,-4,7,-8 1:3 28:40
21.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 2. krog - kema : Križe
4. tekma pic Ana Kovačec kema -7,-5,-4 0:3 16:33
1. tekma pic Nuša Vogrinčič kema -7,-9,-9 0:3 25:33
20.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Mengeš : Križe
2. tekma pic Ana Tofant Mengeš -6,-7,-5 0:3 18:33
20.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Kajuh-Slovan : Križe
8. tekma pic Alja Benčina Kajuh-Slovan 8,9,-10,6 3:1 43:35
4. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -9,-6,-7 0:3 22:33
13.02.2016 2. SNTL 2015/2016, 6. krog - Ljubljana : Križe
4. tekma pic Amela Štulanovič Ljubljana 7,6,4 3:0 33:17
1. tekma pic Dijana Kosič Ljubljana 5,-10,6,2 3:1 43:25
13.02.2016 2. SNTL 2015/2016, 6. krog - Preserje : Križe
8. tekma pic Lea Peršolja Preserje 9,5,5 3:0 33:19
4. tekma pic Polona Letnar Preserje -5,-13,-12 0:3 30:40
1. tekma pic Kristina Kete Preserje -5,-9,-2 0:3 16:33
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Nika Kobetič Men -6,-4,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Ina Unger Cir 7,11,5 3:0 35:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Minea Ljuca Arr -5,9,-4,8,-5 2:3 36:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Klavdija Šebjan Hra 4,3,4 3:0 33:11
23.01.2016 2. SNTL 2015/2016, 5. krog - Cirkovce Šternmatik : Križe
6. tekma pic Iva Unger Cirkovce Šternmatik 8,-11,10,10 3:1 46:41
2. tekma pic Ina Unger Cirkovce Šternmatik -9,-8,-9 0:3 26:33
23.01.2016 2. SNTL 2015/2016, 5. krog - Fužinar : Križe
6. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar -5,-8,3,8,7 3:2 46:40
2. tekma pic Lea Kadiš Fužinar -8,-9,-4 0:3 21:33
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Vesna : Križe
4. tekma pic Špela Trelec Vesna -4,-9,-7 0:3 20:33
1. tekma pic Anina Selak Vesna 12,10,7 3:0 37:29
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Križe : Muta
6. tekma pic Nika Naglič Muta 4,7,-6,-6,-4 2:3 38:44
3. tekma pic Gaja Paradiž Muta -4,-9,2,-5 1:3 29:35
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Križe : Logatec
8. tekma pic Hana Rožmanec Logatec -6,9,9,6 3:1 39:35
6. tekma pic Pija Mihevc Logatec -6,-5,-5 0:3 16:33
3. tekma pic Kaja Okorn Logatec -8,-6,-4 0:3 18:33
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 5. krog - Mengeš : Križe
6. tekma pic Ana Tofant Mengeš -7,-5,-0 0:3 12:33
2. tekma pic Aleksandra Vovk Mengeš -8,-11,-1 0:3 20:35
06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Lara Opeka K-S -6,-3,-6 0:3 15:33
Top, 6. krog pic Taja Vidmar Vrt -7,-7,11,-9 1:3 36:44
Top, 5. krog pic Nika Kobetič Men -8,-7,-6 0:3 21:33
Top, 4. krog pic Kim Fink Arr -9,10,-9,-10 1:3 40:44
Top, 3. krog pic Katarina Stražar Men -4,-6,-6 0:3 16:33
Top, 2. krog pic Lea Paulin Arr -5,-9,-7 0:3 21:33
Top, 1. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 5,6,-9,9 3:1 42:31
05.12.2015 2. SNTL 2015/2016, 4. krog - Jesenice : Križe
9. tekma pic Mojca Smolej Jesenice -7,-6,-4 0:3 17:33
6. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -7,-5,-9 0:3 21:33
21.11.2015 2. SNTL 2015/2016, 3. krog - Kema : Križe
6. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema 9,6,9 3:0 33:24
2. tekma pic Staša Matis Kema -8,-5,-3 0:3 16:33
21.11.2015 2. SNTL 2015/2016, 3. krog - Sobota : Križe
2. tekma pic Tjaša Dervarič Sobota 8,4,8 3:0 33:20
07.11.2015 2. SNTL 2015/2016, 2. krog - Križe : Ljubljana
4. tekma pic Dijana Kosič Ljubljana -12,3,8,8 3:1 45:33
2. tekma pic Natali Ristevski Ljubljana 2,9,5 3:0 33:16
07.11.2015 2. SNTL 2015/2016, 2. krog - Križe : Preserje
5. tekma pic Polona Letnar Preserje 8,-3,-9,-5 1:3 28:41
1. tekma pic Kristina Kete Preserje 7,7,9 3:0 33:23
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Kristina Kete Pres 2,4,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Tamara Pavčnik Hra -7,-15,-6 0:3 28:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Lea Paulin Arr -7,-4,-4 0:3 15:33
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Lara Opeka K-S 9,-2,6,-7,-18 2:3 49:57
Finalni del, 1. krog pic Sara Stražar Men 7,-9,9,5 3:1 42:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Oderlap Muta -10,-10,5,10,-5 2:3 48:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Anamarija Horvat Sob 10,10,8 3:0 35:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Bartolovič Pres 1,3,7 3:0 33:11
17.10.2015 2. SNTL 2015/2016, 1. krog - Križe : Cirkovce Šternmatik
4. tekma pic Iva Unger Cirkovce Šternmatik 9,10,9 3:0 34:28
17.10.2015 2. SNTL 2015/2016, 1. krog - Križe : Fužinar
9. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar 8,11,-1,7 3:1 36:37
5. tekma pic Katja Šapek Fužinar 9,-6,-9,-6 1:3 32:42
1. tekma pic Lea Kadiš Fužinar 4,9,-10,8 3:1 43:33
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Taja Vidmar Vrt 8,-6,11,-5,-7 2:3 42:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Manca Paljk Arr -9,-6,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lena Potrbin Trb 6,5,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Tijana Gačič K-S 7,9,5 3:0 33:21
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Simona Soldat PPR 13,-6,5,-11,-4 2:3 47:53
Finalni del, 1. krog pic Lea Paulin Arr 10,8,-8,-3,-5 2:3 39:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Oderlap Muta 3,6,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Katja Krajnc Ptuj -6,-5,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Alja Benčina K-S 5,-9,9,-9,7 3:2 51:43
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Vita Kobetič Men -9,-9,-9 0:3 27:33
Finalni del, osmina finala pic Nuša Kadiš Int -9,9,9,9 3:1 42:38
Finalni del, osmina finala pic Lea Paulin Arr -9,-9,-9 0:3 27:33
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 4,7,-7,6 3:1 40:28
Top, 6. krog pic Lea Kadiš Int 10,11,8 3:0 36:29
Top, 5. krog pic Kim Fink Arr -8,10,-5,-7 1:3 32:43
Top, 4. krog pic Lara Opeka K-S 9,-5,11,-7,-9 2:3 45:53
Top, 3. krog pic Živa Staniša Muta -9,-8,-5 0:3 22:33
Top, 2. krog pic Manca Paljk Arr 7,6,9 3:0 33:22
Top, 1. krog pic Taja Vidmar Vrt -8,6,-7,-8 1:3 34:39
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Aleksandra Vovk Log -8,-7,-6 0:3 21:33
Finalni del, 1. krog pic Maša Mekiš Mb - ZM -6,8,-7,6,2 3:2 46:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Kim Fink Arr -8,-17,-6 0:3 31:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Anamarija Horvat Sob 5,5,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin 6,-12,6,-4,9 3:2 49:46
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Vesna Najdič Andrin K-S 7,3,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Katarina Stražar Men 11,-5,-6,7,-13 2:3 48:55
Kvalifikacije, 1. krog pic Lea Paulin Arr 9,-6,-7,-9 1:3 33:42
12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -7,5,-4,11,-7 2:3 42:49
Top, 6. krog pic Ina Unger Cir 4,8,5 3:0 33:17
Top, 5. krog pic Vita Kobetič Men 6,7,6 3:0 33:19
Top, 4. krog pic Lea Paulin Arr -6,-9,9,-11 1:3 37:44
Top, 3. krog pic Tara Kobetič Men 7,8,-7,4 3:1 40:30
Top, 2. krog pic Nika Belaj Cir 3,9,1 3:0 33:13
Top, 1. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin 14,7,-12,14 3:1 55:49
29.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 2. krog - Križe : Muta
6. tekma pic Iris Vidovšek Galer Muta 1,4,5 3:0 33:10
3. tekma pic Ema Oderlap Muta 1,2,8 3:0 33:11
29.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 3. krog - Križe : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan 2,-10,-11,-4 1:3 36:38
4. tekma pic Brina Adamek Kajuh-Slovan -8,8,-9,5,4 3:2 50:39
2. tekma pic Vesna Najdič Andrin Kajuh-Slovan 7,9,5 3:0 33:21
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Križe : Arrigoni
8. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 9,-7,-6,8,9 3:2 46:48
6. tekma pic Kim Fink Arrigoni -7,7,10,11 3:1 43:39
3. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -4,7,-7,6,-9 2:3 42:46
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Križe : Logatec
8. tekma pic Aleksandra Vovk Logatec -4,-5,-13 0:3 22:37
6. tekma pic Hana Rožmanec Logatec 7,-8,8,7 3:1 41:33
3. tekma pic Pija Mihevc Logatec 9,11,-11,10 3:1 47:43
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Križe : Letrika
8. tekma pic Taja Vidmar Letrika 7,8,6 3:0 33:21
6. tekma pic Lara Kompara Letrika 7,8,3 3:0 33:18
3. tekma pic Tina Mozetič Letrika -9,-8,-8 0:3 25:33
15.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 2. krog - Muta : Križe
8. tekma pic Živa Staniša Muta 6,13,6 3:0 37:25
4. tekma pic Nika Naglič Muta -3,-8,-9 0:3 20:33
1. tekma pic Nuša Tomis Muta 7,8,-10,-7,-3 2:3 42:49
15.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 3. krog - Ptuj : Križe
6. tekma pic Katja Krajnc Ptuj -4,-2,-2 0:3 8:33
2. tekma pic Anja Bezjak Ptuj -8,-8,-11 0:3 27:35
14.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Križe : Mengeš
5. tekma pic Ana Tofant Mengeš -2,-2,-1 0:3 5:33
1. tekma pic Katarina Stražar Mengeš -6,-3,-9 0:3 18:33
14.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Logatec : Križe
6. tekma pic Kaja Okorn Logatec -8,6,10,-9,-8 2:3 48:49
2. tekma pic Tjaša Mihevc Logatec -5,-6,-6 0:3 17:33
14.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Letrika : Križe
9. tekma pic Gaja Mavri Letrika -6,10,8,6 3:1 40:35
6. tekma pic Taja Vidmar Letrika 9,11,9 3:0 35:29
2. tekma pic Tina Mozetič Letrika 9,5,8 3:0 33:22
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Vita Kobetič Men -8,-10,-8 0:3 26:34
Finalni del, osmina finala pic Gaja Kobetič Men 3,-10,5,7 3:1 43:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Dervarič Sob 7,8,2 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Daša Letnar Pres 8,2,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Maja Belaj Cir 1,1,1 3:0 33:3
14.02.2015 2. SNTL 2014/2015, 6. krog - Ljubljana : Križe
4. tekma pic Tina Kumše Ljubljana -9,5,8,-7,5 3:2 49:40
1. tekma pic Dijana Kosič Ljubljana 5,7,-7,10 3:1 41:33
14.02.2015 2. SNTL 2014/2015, 6. krog - Preserje : Križe
6. tekma pic Kristina Kete Preserje 8,9,-4,-2,9 3:2 39:48
2. tekma pic Polona Letnar Preserje -3,-4,9,-5 1:3 23:42
01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Maša Mekiš Mb - ZM 6,10,4 3:0 34:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Lea Paulin Arr -10,-4,-4 0:3 18:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Zala Veronik Int -6,-4,-2 0:3 12:33
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Tara Kobetič Men -9,9,-5,9,-6 2:3 42:51
Finalni del, četrtfinale pic Ana Kovačec Kema - Murexin 5,4,6 3:0 33:15
Finalni del, osmina finala pic Lena Potrbin Trb 8,4,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Kobetič Men -9,8,5,0 3:1 42:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Belaj Cir 4,3,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Alja Bevc Rampre Tem 2,2,4 3:0 33:8
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Križe : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont 4,6,5 3:0 33:15
6. tekma pic Rosana Pajer Fužinar Inter Diskont 1,8,1 3:0 33:10
3. tekma pic Lea Kadiš Fužinar Inter Diskont -2,-9,9,-9 1:3 31:42
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Ptuj : Križe
8. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 9,-6,4,-5,9 3:2 44:44
4. tekma pic Katja Krajnc Ptuj -4,-9,-4 0:3 17:33
1. tekma pic Eva Gojkovič Ptuj 4,9,8 3:0 33:21
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Križe
6. tekma pic Nika Veronik Fužinar Inter Diskont -4,-9,-2 0:3 15:33
2. tekma pic Zala Veronik Fužinar Inter Diskont -5,-6,-4 0:3 15:33
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Eva Gojkovič Ptuj -5,1,10,8 3:1 39:30
Top, 6. krog pic Lea Kadiš Int 8,-8,-6,-9 1:3 34:41
Top, 5. krog pic Taja Vidmar Vrt -8,7,7,-3,-12 2:3 45:50
Top, 4. krog pic Tara Kobetič Men -1,-11,-13 0:3 25:39
Top, 3. krog pic Tina Mozetič Vrt -1,-5,-3 0:3 9:33
Top, 2. krog pic Nika Kobetič Men -5,8,-2,6,-11 2:3 40:49
Top, 1. krog pic Anina Selak Ves 10,2,9 3:0 34:21
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Lea Paulin Arr -2,-7,-7 0:3 16:33
Finalni del, osmina finala pic Gaja Kobetič Men 7,6,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Belaj Cir 5,-7,9,6 3:1 40:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Grabnar Sob 7,9,2 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin 2,6,3 3:0 33:11
22.11.2014 2. SNTL 2014/2015, 4. krog - Križe : Jesenice
2. tekma pic Manca Kelih Jesenice -7,-9,-9 0:3 25:33
26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Lara Opeka K-S -5,-7,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Simona Soldat PPR -2,12,10,-6,3 3:2 45:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Tamara Pavčnik Hra 9,-7,-1,-6 1:3 25:42
18.10.2014 2. SNTL 2014/2015, 3. krog - Letrika : Križe
1. tekma pic Taja Vidmar Letrika 5,-5,-5,-5 1:3 26:38
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Brina Adamek K-S 6,-4,-6,-2 1:3 23:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Anina Selak Ves 13,8,-14,9 3:1 51:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Stražar Men -8,-5,4,7,11 3:2 48:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Mojca Kohn Muta 8,3,9 3:0 33:20
04.10.2014 2. SNTL 2014/2015, 2. krog - Križe : Ljubljana
5. tekma pic Dijana Kosič Ljubljana -8,6,8,6 3:1 41:31
1. tekma pic Neža Breskvar Ljubljana 13,5,-7,-7,2 3:2 51:42
04.10.2014 2. SNTL 2014/2015, 2. krog - Križe : Preserje
5. tekma pic Polona Letnar Preserje -8,-5,4,-10 1:3 34:38
1. tekma pic Kristina Kete Preserje 8,9,7 3:0 33:24
13.09.2014 2. SNTL 2014/2015, 1. krog - Kema : Križe
6. tekma pic Ana Kovačec Kema -7,-12,-12 0:3 31:39
2. tekma pic Staša Matis Kema -7,12,9,9 3:1 43:41
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Taja Vidmar Vrt 9,-10,-8,-5 1:3 34:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Vesna Najdič Andrin K-S -11,-9,6,7,-10 2:3 52:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Grabnar Sob 4,5,7 3:0 33:16
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Katarina Stražar Men -7,-7,-4 0:3 18:33
01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin -3,-8,7,-9 1:3 31:40
Top, 6. krog pic Ina Unger Cir 5,-8,-5,-6 1:3 30:38
Top, 5. krog pic Tajda Šabanov K-S -8,-9,-8 0:3 25:33
Top, 4. krog pic Brina Adamek K-S -10,-9,5,4,5 3:2 52:37
Top, 3. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Cir -5,-7,6,6,-4 2:3 38:45
Top, 2. krog pic Taja Vidmar Vrt 5,-12,9,-6,-5 2:3 45:50
Top, 1. krog pic Živa Staniša Krka -6,-12,-6 0:3 24:36
25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Kim Fink Arr 3,-8,-4,-8 1:3 31:36
Top, 6. krog pic Taja Vidmar Vrt 3,-6,9,-8,-8 2:3 44:45
Top, 5. krog pic Tajda Šabanov K-S 6,-7,9,7 3:1 40:33
Top, 4. krog pic Eva Gojkovič Ptuj 6,8,-5,9 3:1 38:34
Top, 3. krog pic Tara Kobetič Men -9,-2,-8 0:3 19:33
Top, 2. krog pic Tina Mozetič Vrt 7,-8,3,-10,-4 2:3 44:44
Top, 1. krog pic Lea Kadiš Int -10,-7,-8 0:3 25:34
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Kim Fink Arr -9,-8,-8 0:3 25:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Mavri Vrt -3,-4,-10 0:3 17:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Ina Unger Cir 7,8,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Staniša Krka -9,6,9,-6,3 3:2 48:40
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Nuša Vogrinčič Kema - Murexin -6,7,-7,-6 1:3 30:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin 4,9,-8,5 3:1 41:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Kadiš Int 9,4,0 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Grabnar Sob 2,3,5 3:0 33:10
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Aleksandra Vovk Log -6,-9,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Pija Mihevc Log -6,-3,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Klaut Vrt -8,-12,10,3,7 3:2 54:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Ema Oderlap Muta 10,7,7 3:0 34:24
09.03.2014 3. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Pia Grm Urbančič Pres -6,-5,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Katja Krajnc Ptuj -1,-4,-6 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Mihevc Log -8,-5,-5 0:3 18:33
26.01.2014 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2013/2014, 1. krog - Križe : Letrika
7. tekma pic Gaja Mavri Letrika 5,-6,9,-4,8 3:2 43:44
4. tekma pic Taja Vidmar Letrika -9,4,-9,11,9 3:2 53:46
2. tekma pic Nuša Klaut Letrika -9,-6,6,-9 1:3 35:39
26.01.2014 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2013/2014, 2. krog - Križe : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -8,-6,-9 0:3 23:33
4. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan -9,-4,11,-3 1:3 29:44
2. tekma pic Vesna Najdič Andrin Kajuh-Slovan 6,11,2 3:0 35:19
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 1. krog - Križe : Arrigoni
6. tekma pic Kim Fink Arrigoni -5,-8,7,7,-8 2:3 43:47
3. tekma pic Katrina Lydia Sterchi Arrigoni -5,-3,-7 0:3 15:33
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 2. krog - Križe : Logatec
7. tekma pic Aleksandra Vovk Logatec -5,-7,-3 0:3 15:33
4. tekma pic Pija Mihevc Logatec -8,7,-5,7,7 3:2 46:43
2. tekma pic Hana Rožmanec Logatec 8,6,7 3:0 33:21
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 3. krog - Križe : Vesna
7. tekma pic Špela Trelec Vesna 7,-11,-10,8,-4 2:3 47:51
4. tekma pic Anina Selak Vesna 5,11,7 3:0 35:23
2. tekma pic Urška Zakotnik Vesna -9,4,4,7 3:1 42:26
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Katarina Stražar Men -11,-4,-7 0:3 22:35
Finalni del, osmina finala pic Taja Vidmar Vrt -2,-13,7,7,8 3:2 48:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin 11,6,-8,7 3:1 43:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Kadiš Int 2,6,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Ljut 0,4,3 3:0 33:7
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. B 2013/2014, 1. krog - Križe : Zav. Maribor
6. tekma pic Tajda Čebulj Brumec Zav. Maribor 2,3,3 3:0 33:8
3. tekma pic Maša Mekiš Zav. Maribor 9,5,6 3:0 33:20
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. B 2013/2014, 3. krog - Križe : Muta
6. tekma pic Ema Oderlap Muta 11,5,4 3:0 35:20
3. tekma pic Nika Naglič Muta -9,-6,-6 0:3 21:33
15.12.2013 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2013/2014, 5. krog - Križe : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Sara Krapež Kajuh-Slovan -9,-5,5,8,9 3:2 47:44
08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Cir 2,8,5 3:0 33:15
Top, 6. krog pic Brina Adamek K-S 11,6,5 3:0 35:22
Top, 5. krog pic Kim Fink Arr -5,-10,6,-7 1:3 33:40
Top, 4. krog pic Lea Kadiš Int 6,3,7 3:0 33:16
Top, 3. krog pic Anina Selak Ves 9,-11,9,-11,5 3:2 55:49
Top, 2. krog pic Tara Kobetič Men -6,-10,-5 0:3 21:34
Top, 1. krog pic Maša Mekiš Mb - ZM -5,-7,6,6,-5 2:3 39:45
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Živa Staniša Krka -4,-9,6,-9 1:3 33:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Manca Paljk Arr 11,8,3 3:0 35:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Vita Kobetič Men 8,11,-9,-6,12 3:2 53:53
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Mavri Vrt -8,-6,11,-2 1:3 29:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Oderlap Muta 2,4,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Staniša Krka -6,-8,-6 0:3 20:33
28.09.2013 2. SNTL 2013/2014, 1. krog - Ljubljana : Križe
4. tekma pic Amela Štulanovič Ljubljana 6,9,2 3:0 33:17
1. tekma pic Tjaša Udovič Ljubljana -8,-4,-11 0:3 23:35
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Katrina Lydia Sterchi Arr -6,-6,-3 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Taja Vidmar Vrt -10,8,9,-9,8 3:2 52:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Oderlap Muta 7,2,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Katja Krajnc Ptuj -7,-7,-3 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Brina Adamek K-S 9,10,11 3:0 36:30
08.09.2013 1. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Vindiš Log 8,-8,7,7 3:1 41:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Simona Soldat PPR -8,15,10,-6,-9 2:3 52:58
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Naglič Muta -5,-7,-7 0:3 19:33
1. tekma pic Katja Gutnik 8,2,7 3:0 33:17
Skupaj: 68,10 % 649:304 2215:1277 33755:27947
Preskoči na orodno vrstico