NTZS

Jože Urh
pic
Podatki o igralcu
Id 447
Št. tekmovalne izkaznice 062/11/12
Starost 17 let (letnik 2000)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
člani 16.09.2018 127 126 20 20
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Blaž Andrašek 1:0 3:1
pic Jure Avberšek 1:2 5:7
pic Marko Avberšek 0:1 2:3
pic Jaka Bavdek 3:2 10:11
pic Klemen Belehar 1:0 3:0
pic Lan Bitežnik 1:0 3:0
pic Grega Bratina 1:0 3:0
pic Luka Breznik 0:5 3:15
pic Oskar Cergolj 2:0 6:1
pic Miha Černe 2:1 7:6
pic Žiga Česen 1:0 3:0
pic Matevž Črepnjak 0:1 0:3
pic Gašper Cvetič 1:0 3:0
pic Tilen Cvetko 0:2 0:6
pic Iztok Dolamič 0:1 1:3
pic Erik Drnovšek 1:0 3:0
pic Janez Erjavec 1:0 3:0
pic Nejc Erjavec 0:7 1:21
pic David Filipovič 1:3 4:10
pic Aljaž Frelih 0:11 4:33
pic Matej Germek 1:1 3:4
pic Aljaž Godec 3:2 11:7
pic Martin Golob 2:1 7:6
pic Miha Grampovčnik 1:4 8:14
pic Črt Lovro Grm Urbančič 0:1 1:3
pic Matej Gyergyek 1:0 3:0
pic Jakob Hodžić 1:0 3:1
pic Jan Hovnik Šipek 2:0 6:2
pic Miha Hribar 0:1 2:3
pic Peter Hribar 0:2 0:6
pic Rok Hribar 1:0 3:2
pic Lan Huzjak 1:0 3:0
pic Miha Jamšek 0:6 2:18
pic Lovro Jemec 2:3 8:11
pic Jan Jevšnik 1:2 4:7
pic Martin Kocjančič 3:0 9:1
pic Mihael Kocjančič 0:1 2:3
pic Jan Kohn 1:0 3:0
pic Deni Kožul 0:2 0:6
pic Tine Krpan 1:0 3:0
pic Tomaž Kurent 1:0 3:0
pic Taj Lavrič 2:1 6:6
pic Rok Likar 1:0 3:0
pic Jaša Lozinšek 1:0 3:2
pic Sašo Malovič 4:0 12:2
pic Samo Mandič 1:0 3:1
pic Jure Marc 1:0 3:0
pic Jernej Masten Toplak 2:0 6:2
pic Luka Mihelič 1:0 3:1
pic Tim Mori 5:0 15:3
pic Klemen Mrak 0:1 0:3
pic Uroš Mrak 1:0 3:0
pic Luka Norčič 0:4 2:12
pic Matija Novel 5:4 16:17
pic Anže Ogrič 1:0 3:1
pic Jožko Omerzel 1:5 4:16
pic Mitja Omerzel 0:2 1:6
pic Jan Ošlak 2:0 6:2
pic Tibor Ožanič 0:1 2:3
pic Erik Paulin 0:3 0:9
pic Tim Pavli 4:3 18:12
pic Matjaž Pinter 4:6 20:23
pic Luka Podobnik 1:0 3:1
pic Maj Pogačar 1:1 4:5
pic Matej Prezelj 2:1 7:4
pic Miha Rajterič 1:0 3:0
pic Domen Rolih 1:0 3:0
pic Anton Ropoša 0:1 1:3
pic Oskar Rosc 2:1 8:4
pic Bor Rutar 2:4 10:15
pic Tedja Šabanov 1:0 3:1
pic Tilen Šalja 1:2 5:7
pic Domen Sečnik 2:0 6:1
pic Marsel Šegula 3:3 14:11
pic Tom Šfiligoj 0:3 1:9
pic Aljaž Šmaljcelj 0:2 0:6
pic Rok Smodiš 5:0 15:4
pic Janko Stankić 1:0 3:1
pic Emil Steiner 0:1 0:3
pic Luka Stražišar 3:0 9:0
pic Jaka Strohsack 1:5 8:16
pic Patrik Sukič 0:1 0:3
pic Peter Topič 2:0 6:0
pic Luka Trtnik 2:0 6:1
pic Rok Trtnik 0:4 1:12
pic Žiga Urbanc 0:1 1:3
pic Anton Vastl 1:0 3:0
pic Nik Velikonja 1:0 3:0
pic Aljan Vermiglio Vremec 1:0 3:0
pic Patrik Videc 2:0 6:0
pic Michele Vigini 0:5 2:15
pic Peter Vitamvas 2:0 6:0
pic Tilen Vogrinčič 1:0 3:1
pic Tim Zajec 0:1 1:3
pic Javor Zavec 1:0 3:2
pic Damjan Zelko 0:2 0:6
pic Žiga Kristijan Žigon 1:2 3:7
pic Domen Zupančič 0:1 1:3
Skupaj: 116:133 431:482
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2018/2019 NTK Vesna člani do 21 let
2017/2018 NTK Vesna mladinci
2016/2017 NTK Vesna mladinci
2015/2016 NTK Vesna mladinci
2014/2015 NTK Vesna kadeti
2013/2014 NTK Vesna kadeti
2012/2013 NTK Vesna mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
31. - 60. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
21. - 35. 17.12.2017 2. OT za članice in člane, Logatec
22. 18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince, Logatec
19. - 34. 04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21), Mengeš
17. - 30. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
24. 15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 26. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
24. 20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince, Škofja Loka
17. - 30. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
25. - 28. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. - 16. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
8. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
19. 10.05.2015 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
3. - 4. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 28. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
5. - 8. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
25. - 48. 01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
2. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
17. - 28. 14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
5. - 8. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
9. 25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete, Škofja Loka
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
29. - 54. 05.04.2014 - 06.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
9. - 16. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
27. - 50. 09.03.2014 3. OT za mladinke in mladince, Muta
19. 08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
25. - 47. 13.10.2013 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 32. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
25. - 45. 08.09.2013 1. OT za mladinke in mladince, Križe
Skupaj: 32 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -9,6,6,-6,3 3:2 48:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr -8,-8,9,11,-8 2:3 48:53
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -8,-10,-5 0:3 23:34
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 1. krog - Mengeš II : Vesna
6. tekma pic Matej Prezelj Mengeš II -12,-9,12,-7 1:3 42:48
2. tekma pic Bor Rutar Mengeš II -3,-9,-10 0:3 22:34
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Arrigoni : Vesna
6. tekma pic Matija Novel Arrigoni -9,-6,-4 0:3 19:33
2. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -7,-2,-9 0:3 18:33
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Mengeš I : Vesna
9. tekma pic Tim Pavli Mengeš I -14,8,-5,12,-10 2:3 54:59
6. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -8,-6,-9 0:3 23:33
2. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -8,-7,-7 0:3 22:33
07.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Kema : Vesna
2. tekma pic Rok Smodiš Kema 11,3,-6,6 3:1 41:31
07.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Vesna : SU
6. tekma pic Domen Zupančič SU -5,-11,9,-9 1:3 36:44
3. tekma pic Jožko Omerzel SU -6,-6,-9 0:3 21:33
17.12.2017 2. OT za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Erjavec Men -9,-7,-6 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Jamšek Int 5,-6,-9,11,-8 2:3 47:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -9,-4,-8 0:3 21:33
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Vesna : Kema
1. tekma pic Rok Smodiš Kema -6,9,6,7 3:1 39:33
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Rakek : Vesna
6. tekma pic Luka Stražišar Rakek 6,5,9 3:0 33:20
2. tekma pic Jaka Strohsack Rakek 4,-5,-7,10,-6 2:3 41:47
15.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Muta : Vesna
4. tekma pic Matjaž Pinter Muta -8,11,-9,-15 1:3 45:50
1. tekma pic Jan Kohn Muta 7,3,2 3:0 33:12
18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Bor Rutar Men -5,-8,-3 0:3 16:33
Top, 6. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,-8,-0 0:3 13:33
Top, 5. krog pic Tilen Šalja Men -9,-7,9,-9 1:3 36:42
Top, 4. krog pic Aljaž Godec Int -4,8,-6,-4 1:3 25:41
Top, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka -9,-10,8,-6 1:3 36:42
Top, 2. krog pic Tim Mori Muta 5,10,-4,-6,4 3:2 44:41
Top, 1. krog pic Luka Stražišar PPR 5,7,12 3:0 36:24
04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Rutar Men -5,-3,9,9,-9 2:3 39:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj -11,-8,9,10,-8 2:3 50:54
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Jamšek Muta -12,-8,-11 0:3 31:38
19.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 4. krog - Melamin : Vesna
6. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -3,6,-3,7,-7 2:3 35:46
2. tekma pic Tim Zajec Melamin 7,-6,-5,-7 1:3 29:40
19.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 4. krog - Rakek : Vesna
6. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -9,7,-1,-6 1:3 27:40
05.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 3. krog - Vesna : Križe
8. tekma pic Emil Steiner Križe -3,-7,-11 0:3 21:35
6. tekma pic Uroš Mrak Križe 6,9,7 3:0 33:22
3. tekma pic Klemen Mrak Križe -9,-10,-9 0:3 28:34
05.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 3. krog - Vesna : Logatec
5. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec 10,-6,10,-6,11 3:2 49:53
1. tekma pic Lovro Jemec Logatec -14,-6,8,-8 1:3 39:46
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Luka Breznik Int -2,9,-5,-8 1:3 26:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel Krka -8,-12,-9 0:3 29:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Vitamvas K-S 4,11,5 3:0 35:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Smodiš Kema 10,4,3 3:0 34:17
15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Luka Breznik Int -5,-8,-2 0:3 15:33
Top, 6. krog pic Matjaž Pinter Muta -8,-8,-8 0:3 24:33
Top, 5. krog pic Lovro Jemec Log -8,10,-6,-9 1:3 35:43
Top, 4. krog pic Aljaž Godec Int -7,10,-8,-10 1:3 37:44
Top, 3. krog pic Jan Jevšnik Tem -2,-1,-9 0:3 12:33
Top, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -1,-7,-5 0:3 13:33
Top, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka -4,-5,-6 0:3 15:33
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, 2. krog pic Miha Jamšek Muta -7,-11,-7 0:3 25:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema -6,-3,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaša Lozinšek Cir -8,-8,6,8,12 3:2 52:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Javor Zavec Men -6,5,8,-9,10 3:2 49:45
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Miha Jamšek Muta -8,-9,-5 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -2,-6,-8 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Mori Muta 11,8,-9,7 3:1 44:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Smodiš Kema 9,-3,10,8 3:1 37:38
21.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 1. krog - Rakek : Vesna
2. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -7,9,8,5 3:1 40:33
21.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 2. krog - Vesna : Muta
5. tekma pic Miha Jamšek Muta -8,-9,-6 0:3 23:33
1. tekma pic Matjaž Pinter Muta 6,-4,13,-8,7 3:2 49:48
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš I : Vesna
7. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -6,-5,-8 0:3 19:33
5. tekma pic Tim Pavli Mengeš I -5,-9,9,6,-11 2:3 47:50
3. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I 11,-6,3,-7,-9 2:3 46:47
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Arrigoni : Vesna
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -6,-3,-1 0:3 10:33
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Vesna : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -4,-11,-7 0:3 22:35
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -8,7,8,6 3:1 41:32
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš II : Vesna
6. tekma pic Luka Trtnik Mengeš II 7,5,4 3:0 33:16
2. tekma pic Matej Prezelj Mengeš II 6,9,7 3:0 33:22
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Gorica : Vesna
2. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 7,7,9 3:0 33:23
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Vesna : kema
1. tekma pic Luka Norčič kema -10,-2,-7 0:3 19:34
20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Luka Breznik Int -8,-5,-6 0:3 19:33
Top, 6. krog pic Marsel Šegula Ptuj -3,-8,6,6,-10 2:3 43:46
Top, 5. krog pic Matija Novel Arr -2,-7,-2 0:3 11:33
Top, 4. krog pic Jaka Bavdek K-S -8,-5,-12 0:3 25:36
Top, 3. krog pic Matjaž Pinter Muta -11,9,17,-7,-5 2:3 53:61
Top, 2. krog pic Lovro Jemec Log -6,-9,-7 0:3 22:33
Top, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem 4,-6,-7,-8 1:3 32:37
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Damjan Zelko Kema -5,-7,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Strohsack PPR -10,9,-4,9,-9 2:3 45:52
Kvalifikacije, 1. krog pic Nik Velikonja Gor 6,6,8 3:0 33:20
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic David Filipovič Oli -7,-7,-9 0:3 23:33
Finalni del, 1. krog pic Miha Jamšek Muta -9,-9,-7 0:3 25:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka -3,-5,-7 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Krpan PPR 7,5,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Trtnik Men 4,-9,10,6 3:1 43:31
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Oskar Rosc Tem 9,9,-9,-9,-9 2:3 49:51
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Matjaž Pinter Muta 10,-9,-6,-8 1:3 35:43
Top, 6. krog pic Marsel Šegula Ptuj -11,-9,-10 0:3 30:36
Top, 5. krog pic Aljaž Frelih Men -6,-1,-4 0:3 11:33
Top, 4. krog pic Matija Novel Arr -6,-8,-2 0:3 16:33
Top, 3. krog pic Jožko Omerzel Krka -5,-8,-9 0:3 22:33
Top, 2. krog pic Tim Pavli Men 7,10,9 3:0 34:26
Top, 1. krog pic Rok Trtnik Ves -9,-7,-3 0:3 19:33
10.05.2015 2. TOP za mladinke in mladince 2014/2015
Top, 7. krog pic Matjaž Pinter Muta 12,-5,-4,9,-10 2:3 44:55
Top, 6. krog pic Jaka Bavdek K-S 9,-8,8,6 3:1 41:34
Top, 5. krog pic Miha Černe K-S 6,8,-8,5 3:1 41:30
Top, 4. krog pic Lovro Jemec Škl 5,5,9 3:0 33:19
Top, 3. krog pic Rok Hribar Men 9,-11,11,-8,4 3:2 54:48
Top, 2. krog pic Tim Pavli Men 7,6,10 3:0 34:23
Top, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -3,-7,-6 0:3 16:33
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Jožko Omerzel Krka -7,-10,-6,8,-9 1:4 43:53
Finalni del, četrtfinale pic Marsel Šegula Ptuj 9,7,7,7 4:0 44:30
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int 4,-5,4,10 3:1 39:29
Finalni del, 2. krog pic Janez Erjavec Hra 10,9,9 3:0 34:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Mori Muta 7,11,9 3:0 35:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 7,8,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Rajterič Ili 6,8,3 3:0 33:17
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -1,-2,-6 0:3 9:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tom Šfiligoj Ili -9,-4,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Novel Arr -9,5,8,6 3:1 42:30
29.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 2. krog - Vesna : Arrigoni
7. tekma pic Matija Novel Arrigoni 9,12,-6,10 3:1 43:42
4. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -10,-8,9,-3 1:3 32:43
2. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni 13,4,11 3:0 39:28
29.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Vesna
8. tekma pic Tim Pavli Mengeš -9,8,6,12 3:1 45:37
4. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš -2,-5,-3 0:3 10:33
1. tekma pic Bor Rutar Mengeš -9,12,10,6 3:1 46:39
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Preserje : Vesna
4. tekma pic Anže Ogrič Preserje 7,-7,6,5 3:1 40:29
1. tekma pic Domen Sečnik Preserje 4,3,2 3:0 33:9
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Tempo : Vesna
4. tekma pic Patrik Videc Tempo 6,8,5 3:0 33:19
1. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 9,-11,10,11 3:1 47:43
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Ptuj : Vesna
4. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -9,10,-13,7,10 3:2 57:53
1. tekma pic Sašo Malovič Ptuj 7,-6,9,8 3:1 39:35
15.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 2. krog - Rakek : Vesna
7. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -3,-6,8,-1 1:3 21:41
5. tekma pic Luka Stražišar Rakek 6,9,4 3:0 33:19
3. tekma pic Janko Stankić Rakek 7,5,-9,1 3:1 42:24
15.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 3. krog - Muta : Vesna
4. tekma pic Matjaž Pinter Muta -4,8,-9,9,-3 2:3 38:50
1. tekma pic Tim Mori Muta 9,9,9 3:0 33:27
14.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Vesna : Logatec
5. tekma pic Deni Kožul Logatec -8,-3,-5 0:3 16:33
1. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec -4,-6,5,-3 1:3 24:38
14.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Arrigoni : Vesna
8. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -4,-7,-6 0:3 17:33
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -8,-9,-7 0:3 24:33
1. tekma pic Matej Germek Arrigoni -5,11,12,9 3:1 43:43
14.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Kema : Vesna
7. tekma pic Luka Norčič Kema -5,-6,-7 0:3 18:33
5. tekma pic Rok Smodiš Kema -7,5,11,9 3:1 42:36
3. tekma pic Damjan Zelko Kema -5,-6,-6 0:3 17:33
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Frelih Men -6,-4,-10 0:3 20:34
Finalni del, osmina finala pic Domen Sečnik Pres 5,1,-9,2 3:1 42:19
Finalni del, 1. krog pic Aljan Vermiglio Vremec Gor 5,5,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Topič Men 8,3,10 3:0 34:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Likar Gor 11,7,4 3:0 35:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Podobnik Vrh 5,9,-4,7 3:1 37:32
01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int 5,-7,-9,8,-4 2:3 42:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli 6,-6,-7,-5 1:3 29:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Hodžić Arr 2,-6,8,5 3:1 39:26
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
9. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan -9,-7,9,11,8 3:2 51:50
6. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan -12,-7,9,-5 1:3 35:45
2. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan -9,4,7,-5,8 3:2 47:41
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Vesna
4. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš -3,-2,-2 0:3 7:33
1. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš -3,-6,-6 0:3 15:33
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - B2 : Vesna
5. tekma pic Luka Mihelič B2 8,-7,6,6 3:1 40:31
3. tekma pic Klemen Belehar B2 5,5,10 3:0 34:20
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, finale pic Aljaž Frelih Men -4,-9,-10 0:3 23:34
Finalni del, polfinale pic Matija Novel Arr 7,8,-10,9 3:1 43:36
Finalni del, četrtfinale pic Marsel Šegula Ptuj 8,13,7 3:0 37:28
Finalni del, osmina finala pic Matjaž Pinter Muta -10,6,6,8 3:1 43:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Matej Prezelj Men 3,-7,4,7 3:1 40:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Patrik Videc Tem 8,9,7 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 3,3,6 3:0 33:12
14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -3,-5,-7 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Grampovčnik Log -4,-8,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Šalja Men -11,7,11,9 3:1 46:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Ošlak Muta 6,-8,-7,12,2 3:2 51:42
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Frelih Men -5,-5,-3 0:3 13:33
Finalni del, osmina finala pic Bor Rutar Men 9,8,-12,-7,9 3:2 52:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Tem 10,10,5 3:0 35:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int 5,12,3 3:0 36:20
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Tilen Cvetko Krka -4,-6,-5 0:3 15:33
25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Lovro Jemec Škl 7,11,-9,-8,6 3:2 52:46
Top, 6. krog pic Tim Pavli Men 6,9,-6,-7,7 3:2 46:44
Top, 5. krog pic Martin Golob Tem 9,-6,8,8 3:1 39:36
Top, 4. krog pic Taj Lavrič Ves 12,10,-9,-14,11 3:2 62:60
Top, 3. krog pic Jure Avberšek Tem -4,5,9,8 3:1 37:33
Top, 2. krog pic Rok Trtnik Ves -11,9,-6,-10 1:3 38:45
Top, 1. krog pic Matija Novel Arr 6,4,10 3:0 34:20
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Finalni del, 2. krog pic David Filipovič Oli -9,8,-10,-4 1:3 34:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Grega Bratina Pres 5,6,12 3:0 36:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Marc K-S 5,5,8 3:0 33:18
05.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM 8,7,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -10,-2,-6 0:3 18:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Avberšek Tem 9,-4,-2,-9 1:3 26:42
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Jaka Strohsack PPR -7,-1,-4 0:3 12:33
Finalni del, 2. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj 8,10,-8,8 3:1 42:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Sašo Malovič Ptuj 1,9,10 3:0 34:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Samo Mandič B2 5,-9,9,4 3:1 42:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Rolih Krka 7,3,3 3:0 33:13
09.03.2014 3. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Kocjančič Arr 9,5,-9,7 3:1 42:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Hribar Krka -5,-1,-7 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -1,-10,-7 0:3 18:34
15.02.2014 3. SNTL 2013/2014, 6. krog - Kema III : Vesna
5. tekma pic Luka Norčič Kema III 6,8,-1,-3,-6 2:3 32:47
3. tekma pic Anton Ropoša Kema III -8,-10,8,-11 1:3 40:44
01.02.2014 3. SNTL 2013/2014, 5. krog - Vesna : Logatec
6. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec 6,11,-11,-9,-10 2:3 54:53
3. tekma pic Deni Kožul Logatec -8,-6,-8 0:3 22:33
26.01.2014 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2013/2014, 1. krog - Vesna : Mengeš I
4. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -8,-8,8,-11 1:3 38:43
2. tekma pic Tim Pavli Mengeš I -10,9,-7,9,-10 2:3 49:53
26.01.2014 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2013/2014, 2. krog - Vesna : Tempo
7. tekma pic Jure Avberšek Tempo -4,-8,2,-9 1:3 32:35
4. tekma pic Martin Golob Tempo -9,9,-10,-7 1:3 37:43
2. tekma pic Oskar Rosc Tempo -9,9,7,9 3:1 42:36
25.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 1. krog - Vesna : Krka
4. tekma pic Jožko Omerzel Krka 9,7,10 3:0 34:26
2. tekma pic Peter Hribar Krka -5,-6,-9 0:3 20:33
25.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 2. krog - Vesna : Arrigoni
7. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -9,-1,5,-6 1:3 27:38
4. tekma pic Matija Novel Arrigoni 9,-3,-12,7,4 3:2 48:45
2. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni 6,7,4 3:0 33:17
25.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 3. krog - Vesna : Ptuj
4. tekma pic Jernej Masten Toplak Ptuj 3,2,-8,1 3:1 41:17
2. tekma pic Sašo Malovič Ptuj 7,9,6 3:0 33:22
11.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 1. krog - Kema : Vesna
2. tekma pic Patrik Sukič Kema -6,-5,-4 0:3 15:33
11.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 2. krog - Vesna : Logatec
6. tekma pic Oskar Cergolj Logatec 5,3,8 3:0 33:16
3. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec -7,9,-6,10,-7 2:3 43:52
11.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 3. krog - Arrigoni : Vesna
6. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -3,-6,-6 0:3 15:33
2. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -8,-9,-3 0:3 20:33
11.01.2014 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2013/2014, 3. krog - Vesna : Mengeš
5. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš -3,3,9,-8,-7 2:3 40:45
1. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš -8,-8,-11 0:3 27:35
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 1. krog - Vesna : Logatec
4. tekma pic Oskar Cergolj Logatec 8,8,-9,8 3:1 42:35
2. tekma pic Žiga Česen Logatec 1,1,1 3:0 33:3
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 2. krog - Vesna : Radlje
5. tekma pic Tim Mori Radlje 7,8,9 3:0 33:24
1. tekma pic Matjaž Pinter Radlje 3,7,-8,7 3:1 41:28
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 3. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
4. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan 7,-8,-7,7,0 3:2 48:36
1. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 7,2,6 3:0 33:15
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 5. krog - Vesna : Mengeš I
4. tekma pic Tilen Šalja Mengeš I -8,5,-5,-8 1:3 32:38
2. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -10,-8,-7 0:3 25:34
15.12.2013 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2013/2014, 2. krog - Ilirija : Vesna
2. tekma pic Blaž Andrašek Ilirija 4,5,-8,4 3:1 41:24
15.12.2013 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2013/2014, 3. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
9. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan 9,3,-9,-12,9 3:2 54:46
6. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan -6,-6,9,-6 1:3 29:42
15.12.2013 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2013/2014, 5. krog - Olimpija : Vesna
7. tekma pic Tom Šfiligoj Olimpija -8,11,-2,-5 1:3 28:44
5. tekma pic David Filipovič Olimpija 11,-12,13,8 3:1 51:46
08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Jan Ošlak Int 7,5,7 3:0 33:19
Top, 6. krog pic Sašo Malovič Ptuj 5,9,-9,8 3:1 42:33
Top, 5. krog pic Tilen Vogrinčič Kema 14,-8,8,7 3:1 46:40
Top, 4. krog pic Matija Novel Arr -4,-5,5,-8 1:3 28:38
Top, 3. krog pic Peter Topič Men 3,8,4 3:0 33:15
Top, 2. krog pic Bor Rutar Men -9,10,-11,5,-7 2:3 50:50
Top, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -10,6,10,9 3:1 44:37
23.11.2013 3. SNTL 2013/2014, 4. krog - Vesna : Kajuh-Slovan II
1. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -2,-11,7,-2 1:3 26:42
23.11.2013 3. SNTL 2013/2014, 4. krog - Vesna : Royal Beach
3. tekma pic Anton Vastl Royal Beach 1,5,7 3:0 33:13
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Ves -5,-7,-6 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Martin Golob Tem -5,5,-7,9,10 3:2 46:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Marko Avberšek Tem -9,8,-8,6,-7 2:3 46:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Kurent Trb 6,4,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Gyergyek Sob 9,8,2 3:0 33:19
13.10.2013 2. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Matjaž Pinter Rad 12,-10,7,3 3:1 46:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Iztok Dolamič Sob -6,9,-5,-6 1:3 28:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Germek Arr -7,-8,-5 0:3 20:33
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Jaka Strohsack PPR -6,-8,-5 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic David Filipovič Oli -8,-10,-5 0:3 23:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int 7,4,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Tedja Šabanov K-S 5,-10,5,14 3:1 48:36
08.09.2013 1. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Erik Drnovšek Hra 9,5,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Hribar Krka -12,1,8,-7,-9 2:3 50:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Tom Šfiligoj Oli -9,-5,-2 0:3 16:33
Skupaj: 46,59 % 116:133 431:482 8208:8543
Preskoči na orodno vrstico