NTZS

Oskar Rosc
pic
Podatki o igralcu
Id 441
Št. tekmovalne izkaznice 096/10/11
Starost 16 let (letnik 2002)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 14.10.2018 14 13 1960 1960
člani do 21 let 21.10.2018 18 20 950 900
člani 16.09.2018 85 92 200 200
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Andolšek Peklaj 1:0 3:0
pic Andraž Avbelj 0:2 1:6
pic Jaka Bavdek 0:1 1:3
pic Klemen Belehar 4:2 13:11
pic Lan Bitežnik 1:0 3:0
pic Aljaž Bogataj 1:0 3:0
pic Rok Bogataj 1:0 3:0
pic Leon Bokal 2:0 6:0
pic Marko Brajkovič 1:1 3:3
pic Grega Bratina 2:0 6:0
pic Luka Breznik 0:12 7:36
pic Oskar Cergolj 1:0 3:2
pic Miha Černe 1:0 3:2
pic Žiga Česen 1:0 3:0
pic Luka Čiča 1:0 3:0
pic Gašper Cvetič 4:0 12:3
pic Tilen Cvetko 0:3 0:9
pic Lan Demšar 1:0 3:0
pic Gašper Dimnik 1:0 3:0
pic Dani Drakulič 2:0 6:1
pic Nejc Erjavec 0:4 3:12
pic David Ficko 1:0 3:0
pic David Filipovič 0:1 0:3
pic Aljaž Fortuna 1:0 3:1
pic Aljaž Frelih 0:6 4:18
pic Dejan Fridrih 0:3 2:9
pic Matej Germek 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 5:9 28:30
pic Andrej Godec 1:0 3:0
pic Matic Golavšek 2:0 6:0
pic Jaka Golob 2:0 6:0
pic Aljaž Goltnik 1:0 3:0
pic Boris Govednik 1:0 3:0
pic Rok Grad 2:0 6:3
pic Miha Grampovčnik 0:1 1:3
pic Vojko Gumilar 1:0 3:0
pic Tadej Gungl 1:0 3:0
pic Nejc Gutnik 0:1 2:3
pic Matej Gyergyek 1:0 3:0
pic Gregor Hari 0:1 0:3
pic Mitja Horvat 0:1 1:3
pic Jan Hovnik Šipek 4:0 12:3
pic Peter Hribar 0:4 2:12
pic Rok Hribar 0:2 2:6
pic Lan Huzjak 2:0 6:2
pic Darko Jamšek 0:1 0:3
pic Miha Jamšek 1:4 8:13
pic Klemen Jazbič 0:1 0:3
pic Lovro Jemec 0:6 5:18
pic Jan Jevšnik 1:9 8:27
pic Gašper Jezernik 1:0 3:0
pic Jaka Kanc 3:0 9:0
pic Rok Kapun 2:0 6:1
pic Klemen Kavčič 1:0 3:0
pic David Kne 2:0 6:0
pic Emanuel Kocjančič 1:0 3:0
pic Martin Kocjančič 2:2 9:7
pic Mihael Kocjančič 1:0 3:0
pic Filip Kolle 5:2 18:15
pic Gregor Komac 0:1 0:3
pic Maj Končar 1:0 3:0
pic Žan Korelec 0:1 0:3
pic Jaka Koren 1:0 3:0
pic Miha Korošec 3:0 9:1
pic Deni Kožul 0:1 0:3
pic Jan Krč 7:0 21:2
pic Tine Krpan 3:0 9:0
pic Luka Krušič 0:4 1:12
pic Lan Krvina 3:0 9:1
pic Tomaž Kurent 2:0 6:2
pic Blaž Lapajne 1:0 3:0
pic Taj Lavrič 2:6 7:21
pic Alin Lesnik 1:0 3:0
pic Adam Ličen 1:0 3:0
pic Luka Likar 2:0 6:2
pic Rok Likar 4:0 12:6
pic Jan Lipič 1:0 3:0
pic Jaša Lozinšek 1:0 3:1
pic Sašo Malovič 0:1 2:3
pic Samo Mandič 1:1 4:4
pic Jernej Masten Toplak 2:0 6:1
pic Tim Mori 4:5 18:20
pic Klemen Mrak 1:1 3:5
pic Uroš Mrak 2:0 6:3
pic Jan Murata 1:0 3:1
pic Luka Norčič 0:7 5:21
pic Nejc Novak 5:1 17:10
pic Matija Novel 0:10 5:30
pic Samo Novina 1:0 3:0
pic Anže Ogrič 4:1 12:8
pic Jožko Omerzel 0:4 1:12
pic Mitja Omerzel 2:3 9:12
pic David Orešnik 0:1 0:3
pic Janko Öri 1:0 3:1
pic Jan Ošlak 0:1 1:3
pic Žan Ošlak 2:0 6:0
pic Timon Oštir Mičič 1:0 3:0
pic Tibor Ožanič 0:1 2:3
pic Gregor Pajazetovič 1:0 3:0
pic Jan Pajntar 0:2 2:6
pic Bojan Pavič 0:2 0:6
pic Tim Pavli 2:6 12:20
pic Matevž Peterka 0:1 0:3
pic Danilo Piljak 0:1 1:3
pic Matjaž Pinter 1:4 5:13
pic Jakob Podlesek 2:0 6:0
pic Luka Podobnik 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 5:0 15:1
pic Maj Pogačar 0:3 0:9
pic Aleksander Poropat 0:1 2:3
pic Matej Prezelj 0:2 4:6
pic Maj Rakovec 0:1 2:3
pic Bine Rakušček 1:0 3:0
pic Bojan Ropoša 0:2 0:6
pic Patrik Rosc 0:2 1:6
pic Tomaž Roudi 0:2 2:6
pic Bor Rutar 1:1 4:3
pic Tilen Šalja 2:7 13:24
pic Domen Sečnik 7:1 22:5
pic Marsel Šegula 4:9 14:35
pic Nino Šegula 4:0 12:2
pic Gorazd Selišek 1:0 3:0
pic Andraž Seničar 1:0 3:0
pic Jure Škurnik 0:1 0:3
pic Silvo Slaček 1:0 3:2
pic Jure Slatinšek 0:1 0:3
pic Jure Smodiš 1:0 3:0
pic Rok Smodiš 8:1 26:8
pic Mark Šporar 3:0 9:0
pic Aleks Stepančič 3:0 9:0
pic Jan Stepančič 3:0 9:0
pic Luka Stražišar 7:1 21:7
pic Tomaž Strelec 2:0 6:1
pic Jaka Strohsack 1:0 3:1
pic Aljaž Susič 1:1 4:5
pic Lan Tibaut 1:0 3:0
pic Janez Tomše 0:1 0:3
pic Peter Topič 2:0 6:0
pic Luka Trtnik 1:0 3:0
pic Rok Trtnik 1:11 11:33
pic Žiga Urbanc 1:1 5:5
pic Jože Urh 1:2 4:8
pic Aleks Ušaj 1:0 3:0
pic Dominik Vehar 1:0 3:2
pic Nik Velikonja 2:2 10:9
pic Leon Veronik 2:0 6:1
pic Patrik Videc 5:2 19:14
pic Peter Vitamvas 2:0 6:0
pic Damijan Vodušek 0:1 1:3
pic Tilen Vogrinčič 0:1 0:3
pic Tim Zajec 1:1 5:4
pic Uroš Žavbi 2:0 6:1
pic Javor Zavec 1:0 3:0
pic Mitja Zavec 1:0 3:0
pic Jurij Zdovc 0:2 0:6
pic Damjan Zelko 0:5 2:15
pic Matevž Žgank 0:3 4:9
pic Žiga Kristijan Žigon 4:12 22:39
pic Alojzij Zore 1:2 6:8
pic Urban Zorman 1:0 3:0
pic Anže Zrimšek Žiger 2:0 6:1
pic Matic Zupan 0:1 1:3
pic Domen Zupančič 6:3 23:15
Skupaj: 233:231 873:843
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2018/2019 NTK Savinja mladinci
2017/2018 NTK Savinja mladinci
2016/2017 NTK Savinja kadeti
2015/2016 NTK Tempo Velenje kadeti
2014/2015 NTK Tempo Velenje mlajši kadeti
2013/2014 NTK Tempo Velenje mlajši kadeti
2012/2013 NTK Tempo Velenje mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 18. 21.10.2018 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
17. - 32. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
29. - 53. 16.09.2018 1. OT za članice in člane, Logatec
9. - 16. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
17. 20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
17. - 30. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
17. - 24. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
39. - 73. 03.03.2018 - 04.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 30. 28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21), Kidričevo
19. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
15. - 29. 03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
17. - 26. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 28. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
8. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
17. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
17. - 30. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
5. - 8. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
9. - 16. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
3. - 4. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
13. - 21. 22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21), Cirkovce
5. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
17. - 30. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
5. - 8. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
5. - 8. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 24. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
9. - 16. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
11. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
33. - 36. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
5. - 8. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
7. 06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete, Tržič
17. - 30. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
5. - 8. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
9. - 16. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 20. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
3. - 4. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
5. - 8. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
15. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
29. - 53. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
8. 12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
3. - 4. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
25. - 48. 01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
3. - 4. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
14. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
3. - 4. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
9. - 16. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
8. 01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
9. - 16. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
33. - 34. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
31. - 60. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
33. - 63. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
Skupaj: 61 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Matjaž Pinter M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Manuela Bezovnik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 18.03.2018 pic Miha Grampovčnik M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
17. - 32. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Miha Grampovčnik M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 32. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Tara Kobetič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Rok Smodiš M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
1. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Matija Novel M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
3. - 4. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Tara Kobetič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 26.03.2017 pic Matija Novel M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
5. - 8. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Jan Jevšnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Nika Belaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Nika Belaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
3. - 4. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Jan Jevšnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Jan Jevšnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 32. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Nika Belaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
33. - 41. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Nika Belaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
9. - 16. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Jan Jevšnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
3. - 4. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Jan Jevšnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Jan Jevšnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
3. - 4. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Jan Jevšnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 20 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
21.10.2018 1. OT za članice in člane (U-21) 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Patrik Videc Tem -10,8,-5,8,-9,9,-10 3:4 67:71
Kvalifikacije, 3. krog pic Damjan Zelko Kema -6,-9,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Tibaut Sob 4,5,1 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Belehar B2 11,5,-11,-5,5 3:2 51:45
20.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 4. krog - Cornilleau Mengeš II : Savinja
6. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II -9,-7,-6 0:3 22:33
2. tekma pic Rok Trtnik Cornilleau Mengeš II -10,-6,9,9,-8 2:3 46:52
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Nejc Novak Log -7,6,7,-8,-4 2:3 41:46
Kvalifikacije, 3. krog pic David Kne B2 8,6,3 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Šporar Men 4,6,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Adam Ličen Ili 2,3,1 3:0 33:6
13.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 3. krog - Savinja : Sobota
5. tekma pic Rok Kapun Sobota 6,1,3 3:0 33:10
1. tekma pic Vojko Gumilar Sobota 4,2,5 3:0 33:11
22.09.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 1. krog - Inter Diskont I : Savinja
4. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -7,9,-3,-5 1:3 26:42
1. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -6,-5,-4 0:3 15:33
16.09.2018 1. OT za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Dominik Vehar Ves 9,-7,9,-8,16 3:2 55:56
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema -4,-8,6,7,-7 2:3 41:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Jamšek Int -12,-7,9,-6 1:3 36:45
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -8,-8,-7 0:3 23:33
Finalni del, 1. krog pic Tomaž Kurent Hra 4,2,-9,-9,3 3:2 51:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -8,10,-7,-5 1:3 32:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Kapun Sob 3,1,-9,7 3:1 42:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor 8,2,14 3:0 38:24
20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 8,-1,6,3 3:1 34:28
Top, 6. krog pic Rok Smodiš Kema 2,7,8 3:0 33:17
Top, 5. krog pic Jan Krč B2 9,7,5 3:0 33:21
Top, 4. krog pic Miha Podobnik Log 5,12,4 3:0 36:21
Top, 3. krog pic Javor Zavec Men 2,4,3 3:0 33:9
Top, 2. krog pic Peter Vitamvas K-S 11,4,8 3:0 35:23
Top, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -7,-8,-7 0:3 22:33
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Luka Breznik Int -4,-8,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,8,7,-9,-7 2:3 43:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Krvina Log 2,9,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Šporar Men 7,4,6 3:0 33:17
18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Peter Hribar Krka -2,-5,-4 0:3 11:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka -6,-5,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Timon Oštir Mičič Ili 2,6,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -10,5,10,11 3:1 46:38
17.03.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 17. krog - Maribor : Savinja Lean Rešitve
6. tekma pic Danilo Piljak Maribor 8,-6,-10,-3 1:3 30:42
2. tekma pic Gregor Komac Maribor -7,-11,-8 0:3 26:35
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Godec Int 8,-6,-9,-8 1:3 34:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Ves -8,-5,9,-2 1:3 26:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Kema 5,9,-10,-12,13 3:2 59:53
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Šporar Men 5,7,3 3:0 33:15
10.03.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 16. krog - Savinja Lean Rešitve : Sobota
5. tekma pic Tomaž Roudi Sobota -8,9,8,-6,-5 2:3 41:50
1. tekma pic Bojan Pavič Sobota -3,-5,-9 0:3 17:33
03.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Krč B2 4,-7,7,6 3:1 40:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Roudi Sob -6,-5,-13 0:3 24:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -9,9,-6,13,-7 2:3 48:55
28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj -10,8,13,-9,10 3:2 57:54
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -8,-8,-6 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Prezelj Men -9,-5,8,12,-7 2:3 46:53
20.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 12. krog - Ptuj : Savinja Lean Rešitve
4. tekma pic Luka Krušič Ptuj -11,-10,-5 0:3 26:36
1. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -10,14,3,-6,13 3:2 58:53
07.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Tempo : Savinja
7. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -11,5,-5,-9 1:3 36:40
5. tekma pic Jaka Koren Tempo 5,4,4 3:0 33:13
3. tekma pic Patrik Videc Tempo 10,5,6 3:0 34:21
07.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja
6. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont -10,1,1,-10,9 3:2 53:35
2. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -6,-7,-9 0:3 22:33
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Rok Smodiš Kema 9,6,10 3:0 34:25
Top, 6. krog pic Luka Stražišar PPR 9,-9,10,6 3:1 43:36
Top, 5. krog pic Martin Kocjančič Arr 4,-5,7,7 3:1 38:29
Top, 4. krog pic Mihael Kocjančič Arr 12,7,4 3:0 36:23
Top, 3. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 7,5,-12,-12,-8 2:3 54:51
Top, 2. krog pic Patrik Videc Tem -9,-7,4,4,6 3:2 49:36
Top, 1. krog pic Matej Prezelj Men -6,5,-7,9,-7 2:3 42:47
03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Damjan Zelko Kema -8,-9,-7 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -3,-5,-3 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 5,7,5 3:0 33:17
02.12.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 9. krog - Kema I : Savinja Lean Rešitve
2. tekma pic Bojan Ropoša Kema I -6,-3,-8 0:3 17:33
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Lovro Jemec Log 4,4,-3,-6,-12 2:3 43:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Men -8,-7,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Ogrič Pres -10,7,-7,8,6 3:2 50:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 5,7,7 3:0 33:19
11.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 6. krog - Savinja Lean Rešitve : Mengeš I
2. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I -9,-4,-8 0:3 21:33
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Savinja Lean rešitve I : Kema
7. tekma pic Bojan Ropoša Kema -9,-7,-9 0:3 25:33
21.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 3. krog - Savinja Lean Rešitve : Ptuj
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj -2,-5,2,-8 1:3 26:35
1. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 10,-8,-2,9,6 3:2 44:47
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 8,-5,-7,13,-5 2:3 43:54
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -4,-10,-10 0:3 24:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Likar Gor 7,5,9 3:0 33:21
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Aljaž Godec Int -6,-7,-3 0:3 16:33
Top, 6. krog pic Matija Novel Arr -1,-8,-5 0:3 14:33
Top, 5. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,5,-8,-5 1:3 30:38
Top, 4. krog pic Mitja Omerzel Krka 9,-8,7,-11,-5 2:3 46:51
Top, 3. krog pic Jan Jevšnik Tem 2,-6,8,-7,-6 2:3 41:43
Top, 2. krog pic Tim Mori Muta -4,7,-8,-6 1:3 29:40
Top, 1. krog pic Filip Kolle Ves -7,-9,10,8,-9 2:3 48:51
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Tilen Šalja Men -9,6,11,9 3:1 44:37
Top, 6. krog pic Filip Kolle Ves 4,-7,-6,10,7 3:2 47:43
Top, 5. krog pic Jaka Strohsack PPR -8,9,11,9 3:1 43:40
Top, 4. krog pic Tim Mori Muta 6,-7,-9,9,7 3:2 49:44
Top, 3. krog pic Bor Rutar Men 6,5,9 3:0 33:20
Top, 2. krog pic Luka Stražišar PPR 8,3,3 3:0 33:14
Top, 1. krog pic Rok Smodiš Kema 9,9,-7,9 3:1 40:38
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka -9,-6,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Hribar Krka -8,7,-7,9,-6 2:3 43:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Krvina Log -11,5,9,2 3:1 44:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Videc Tem 7,4,-9,9 3:1 42:31
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,8,-6,-10,3,-9 2:4 53:56
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR 7,2,11 3:0 35:20
Finalni del, 1. krog pic Rok Likar Gor 7,7,-10,11 3:1 45:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Korošec K-S 13,7,6 3:0 37:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Krpan PPR 5,7,1 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Alin Lesnik Muta 5,1,1 3:0 33:7
01.04.2017 2. SNTL 2016/2017, 10. krog - Savinja : Vesna
5. tekma pic Filip Kolle Vesna 7,4,-10,-10,5 3:2 53:40
1. tekma pic Taj Lavrič Vesna 4,8,-7,-6,9 3:2 46:43
26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Damjan Zelko Sob 5,-7,7,-7,-6 2:3 42:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Ves 5,9,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema -8,-4,-7 0:3 19:33
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Frelih Men -3,-7,9,10,-9 2:3 42:52
Finalni del, 1. krog pic Klemen Belehar B2 8,3,-6,9 3:1 39:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pavli Men -7,8,7,5 3:1 40:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Bogataj Škl 7,3,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Log 7,6,8 3:0 33:21
18.03.2017 2. SNTL 2016/2017, 9. krog - Savinja : Melamin
5. tekma pic Damijan Vodušek Melamin 6,-6,-5,-5 1:3 27:39
1. tekma pic Tim Zajec Melamin 8,9,-11,10 3:1 45:40
18.03.2017 2. SNTL 2016/2017, 9. krog - Savinja : Rakek
5. tekma pic Jurij Zdovc Rakek -6,-11,-8 0:3 25:35
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 13,-4,14,-12,-7 2:3 54:63
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Tim Mori Muta -9,-9,9,6,-7 2:3 47:48
Finalni del, četrtfinale pic Luka Stražišar PPR 7,6,-9,10 3:1 43:34
Finalni del, osmina finala pic Miha Korošec K-S -7,4,7,9 3:1 40:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr 2,3,-10,5 3:1 43:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Ušaj Let 8,2,1 3:0 33:11
11.02.2017 2. SNTL 2016/2017, 8. krog - Križe : Savinja
5. tekma pic Uroš Mrak Križe -6,3,-4,8,8 3:2 43:41
3. tekma pic Klemen Mrak Križe -6,-9,-10 0:3 25:34
11.02.2017 2. SNTL 2016/2017, 8. krog - Logatec : Savinja
4. tekma pic Lovro Jemec Logatec -4,-4,-10 0:3 18:34
1. tekma pic Nejc Gutnik Logatec -4,6,7,-7,-8 2:3 41:46
22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -5,-6,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Trtnik Ves 13,-5,-9,-8 1:3 37:46
21.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 7. krog - Savinja : Inter Diskont II
5. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -2,-6,-3 0:3 11:33
1. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II 7,9,10 3:0 34:26
21.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 7. krog - Savinja : Muta
5. tekma pic Jure Škurnik Muta -9,-4,-12 0:3 25:36
1. tekma pic Miha Jamšek Muta 7,-6,9,8 3:1 39:35
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Savinja : Logatec
7. tekma pic Lan Krvina Logatec 3,4,8 3:0 33:15
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec 4,8,6 3:0 33:18
2. tekma pic Bine Rakušček Logatec 3,7,7 3:0 33:17
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Savinja : Royal Beach
4. tekma pic Lan Demšar Royal Beach 0,0,0 3:0 33:0
2. tekma pic Klemen Kavčič Royal Beach 0,0,0 3:0 33:0
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja
5. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont 3,8,6 3:0 33:17
3. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -7,-8,5,5,-8 2:3 45:43
07.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 6. krog - Prebold : Savinja
6. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -2,-8,-3 0:3 13:33
2. tekma pic Matevž Žgank Prebold -2,-5,8,-5 1:3 23:41
07.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 6. krog - Ptuj : Savinja
6. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 7,9,5 3:0 33:21
2. tekma pic Luka Krušič Ptuj -4,-2,-6 0:3 12:33
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Mitja Omerzel Krka -6,-9,5,-10 1:3 36:39
Top, 6. krog pic Domen Zupančič Krka 9,-9,9,-8,-8 2:3 47:51
Top, 5. krog pic Tim Mori Muta 5,2,4 3:0 33:11
Top, 4. krog pic Aljaž Godec Int 6,-9,5,-11,-7 2:3 49:46
Top, 3. krog pic Matija Novel Arr 6,-6,9,-9,-6 2:3 43:48
Top, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,-4,-5 0:3 14:33
Top, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem 7,10,3 3:0 34:20
03.12.2016 2. SNTL 2016/2017, 5. krog - Vesna : Savinja
6. tekma pic Janko Öri Vesna -6,9,11,7 3:1 41:38
2. tekma pic Taj Lavrič Vesna -7,-8,-5 0:3 20:33
19.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 4. krog - Melamin : Savinja
6. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -4,12,-9,8,-8 2:3 46:53
2. tekma pic Tim Zajec Melamin 9,-18,10,-3,-11 2:3 55:63
19.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 4. krog - Rakek : Savinja
6. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 9,-4,8,-5,4 3:2 42:43
2. tekma pic Jurij Zdovc Rakek -5,-7,-10 0:3 22:34
07.11.2016 Pokal RS 2016/2017, 1. krog - Savinja : Mengeš I
9. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I 6,-9,-7,-1 1:3 28:39
5. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -6,-10,-7 0:3 23:34
1. tekma pic David Orešnik Mengeš I -4,-7,-9 0:3 20:33
05.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 3. krog - Savinja : Križe
5. tekma pic Klemen Mrak Križe 8,9,-4,-7,7 3:2 44:46
1. tekma pic Uroš Mrak Križe -4,9,6,5 3:1 37:31
05.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 3. krog - Savinja : Logatec
5. tekma pic Lovro Jemec Logatec -10,-7,-10 0:3 27:35
1. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec -6,-6,12,-5 1:3 31:45
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Luka Norčič Kema -3,-3,-7 0:3 13:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Erjavec Men -9,-11,10,-4 1:3 36:45
Kvalifikacije, 2. krog pic David Kne B2 5,3,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic David Ficko Kema 3,5,6 3:0 33:14
22.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 2. krog - Inter Diskont II : Savinja
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II -7,-9,-6 0:3 22:33
2. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -9,-4,7,-5 1:3 29:40
22.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 2. krog - Muta : Savinja
6. tekma pic Andrej Godec Muta 10,8,9 3:0 34:27
2. tekma pic Miha Jamšek Muta 8,-7,8,-8,-5 2:3 42:49
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Tim Mori Muta -7,-7,5,6,-9 2:3 45:44
Finalni del, osmina finala pic Anže Zrimšek Žiger K-S 2,3,8 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Leon Veronik Int 7,-7,4,5 3:1 40:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Krč B2 3,-7,8,10 3:1 41:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves 9,8,-8,8 3:1 41:36
08.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 1. krog - Savinja : Prebold
6. tekma pic Alojzij Zore Prebold 8,-8,9,-4,-8 2:3 42:50
3. tekma pic Matevž Žgank Prebold 5,-6,-10,14,-13 2:3 56:57
08.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 1. krog - Savinja : Ptuj
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj -4,-7,-3 0:3 14:33
1. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 12,8,-3,-13,4 3:2 52:50
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int -8,-3,7,9,-9 2:3 42:49
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR 10,5,4 3:0 34:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Leon Veronik Int 8,0,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Krpan PPR 2,2,6 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 3,8,7 3:0 33:18
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka 9,-9,-9,-9 1:3 38:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pavli Men -7,7,10,-6,-6 2:3 42:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Krč B2 5,4,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič Krka 3,9,4 3:0 33:16
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Tilen Šalja Men -7,-5,17,-7 1:3 38:50
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Tilen Šalja Men -6,9,9,-10,-6 2:3 44:52
Top, 6. krog pic Domen Zupančič Krka 6,-7,7,7 3:1 40:31
Top, 5. krog pic Domen Sečnik Pres 10,7,7 3:0 34:24
Top, 4. krog pic Aljaž Godec Int 4,9,14 3:0 38:27
Top, 3. krog pic Nejc Novak Log 8,-8,-7,6,9 3:2 48:45
Top, 2. krog pic Tim Mori Muta -5,-10,9,13,5 3:2 52:50
Top, 1. krog pic Patrik Videc Tem -11,9,-8,-9 1:3 39:44
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Nik Velikonja Gor 5,-7,7,-5,-11 2:3 45:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pavli Men -8,-3,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Topič Men 12,7,5 3:0 36:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Strelec Cir 6,7,3 3:0 33:16
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Filip Kolle Ves -4,-5,8,-10 1:3 30:42
Finalni del, 1. krog pic Rok Smodiš Kema 8,3,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič Krka -7,7,-9,12,7 3:2 52:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Podlesek Kema 5,5,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Dimnik Mb - ZM 4,6,9 3:0 33:19
02.04.2016 3. SNTL 2015/2016, 10. krog - Gorica : Tempo
8. tekma pic Aljaž Susič Gorica -12,6,8,-8,8 3:2 53:47
4. tekma pic Jan Pajntar Gorica -8,-4,-10 0:3 22:34
1. tekma pic Nik Velikonja Gorica 6,-7,15,-9,2 3:2 55:45
02.04.2016 3. SNTL 2015/2016, 10. krog - Preserje : Tempo
5. tekma pic Domen Sečnik Preserje 2,3,8 3:0 33:13
3. tekma pic Grega Bratina Preserje 7,6,7 3:0 33:20
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Nejc Erjavec Men 8,-9,7,-5,-6 2:3 42:48
Finalni del, 1. krog pic Tim Pavli Men 10,-8,8,7 3:1 42:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Matej Germek Arr 6,10,4 3:0 34:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Trtnik Men 7,5,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Likar Gor 9,7,-11,-6,4 3:2 50:44
12.03.2016 3. SNTL 2015/2016, 9. krog - Tempo : Fužinar II
3. tekma pic Luka Breznik Fužinar II 13,-3,-3,-4 1:3 25:46
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 1. krog - Tempo : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -5,-4,13,-0 1:3 24:46
3. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -10,-10,9,-6 1:3 37:44
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 2. krog - Tempo : Mengeš I
5. tekma pic Rok Grad Mengeš I 9,9,-7,-10,8 3:2 50:49
1. tekma pic Tilen Šalja Mengeš I -11,13,-7,8,7 3:2 55:52
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Tempo : Arrigoni
6. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 7,6,4 3:0 33:17
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni -9,-5,-7 0:3 21:33
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Tempo : Ptuj
8. tekma pic Gašper Cvetič Ptuj 6,5,9 3:0 33:20
6. tekma pic Nino Šegula Ptuj 5,3,2 3:0 33:10
3. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -7,-5,8,-2 1:3 25:41
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Tempo : Vesna
6. tekma pic Filip Kolle Vesna -7,3,7,-9,6 3:2 49:38
3. tekma pic Rok Trtnik Vesna -8,-10,8,9,-5 2:3 45:51
13.02.2016 3. SNTL 2015/2016, 8. krog - Tempo : Prebold
6. tekma pic Alojzij Zore Prebold -10,-7,8,12,10 3:2 54:53
3. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -8,-6,-7 0:3 21:33
13.02.2016 3. SNTL 2015/2016, 8. krog - Tempo : Royal Beach
6. tekma pic Klemen Belehar Royal Beach 6,8,9 3:0 33:23
3. tekma pic Gregor Hari Royal Beach -7,-8,-4 0:3 19:33
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Rok Trtnik Ves -9,-0,-0 0:3 9:33
Finalni del, osmina finala pic Patrik Videc Tem 10,-6,5,-5,4 3:2 45:41
Finalni del, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 4,-7,3,9 3:1 40:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Cvetič Ptuj -14,9,5,6 3:1 47:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Stepančič Gor 4,5,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 2,3,3 3:0 33:8
23.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 7. krog - Metlika : Tempo
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 9,5,13 3:0 37:27
1. tekma pic Boris Govednik Metlika 7,8,7 3:0 33:22
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Tempo : Muta
5. tekma pic Miha Jamšek Muta 8,-8,-6,-4 1:3 29:41
1. tekma pic Matjaž Pinter Muta -9,8,-2,4,-10 2:3 43:46
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Mengeš I : Tempo
4. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -7,-2,-7 0:3 16:33
1. tekma pic Tilen Šalja Mengeš I 4,-12,3,-6,-9 2:3 49:43
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Tempo : Škofja Loka
7. tekma pic Leon Bokal Škofja Loka 5,11,8 3:0 35:24
4. tekma pic Klemen Belehar Škofja Loka -7,10,9,-13,8 3:2 54:53
2. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 8,4,1 3:0 33:13
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Ilirija : Tempo
4. tekma pic Andraž Andolšek Peklaj Ilirija 5,1,4 3:0 33:10
1. tekma pic Luka Čiča Ilirija 5,9,9 3:0 33:23
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Logatec : Tempo
4. tekma pic Nejc Novak Logatec 8,-7,-10,9,7 3:2 50:47
1. tekma pic Miha Podobnik Logatec 10,6,6 3:0 34:22
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Gorica : Tempo
2. tekma pic Luka Likar Gorica 8,-8,8,-6,9 3:2 47:47
09.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 6. krog - Tempo : Cirkovce
6. tekma pic Jan Murata Cirkovce 9,10,-7,8 3:1 41:38
3. tekma pic Silvo Slaček Cirkovce 8,22,-6,-11,11 3:2 65:65
09.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 6. krog - Tempo : Savinja
4. tekma pic Patrik Rosc Savinja -7,-6,-11 0:3 24:35
2. tekma pic Jure Slatinšek Savinja -4,-4,-7 0:3 15:33
06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Luka Breznik Int -7,-9,-2 0:3 18:33
Top, 6. krog pic Marsel Šegula Ptuj -9,4,-4,-9 1:3 33:37
Top, 5. krog pic Rok Trtnik Ves -9,9,10,-4,-3 2:3 39:52
Top, 4. krog pic Matija Novel Arr -2,8,-6,7,-2 2:3 32:48
Top, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-4,-5 0:3 13:33
Top, 2. krog pic Taj Lavrič Ves -6,8,11,6 3:1 41:36
Top, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem -7,-3,-7 0:3 17:33
05.12.2015 3. SNTL 2015/2016, 5. krog - Tempo : Gorica
8. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 7,9,9 3:0 33:25
6. tekma pic Dani Drakulič Gorica -7,5,6,7 3:1 40:29
3. tekma pic Aljaž Susič Gorica -6,10,-5,-8 1:3 31:43
05.12.2015 3. SNTL 2015/2016, 5. krog - Tempo : Preserje
5. tekma pic Anže Ogrič Preserje -7,12,3,6 3:1 43:32
1. tekma pic Domen Sečnik Preserje 6,4,8 3:0 33:18
21.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 4. krog - Fužinar II : Tempo
8. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar II -12,7,-3,9,10 3:2 49:51
4. tekma pic Luka Breznik Fužinar II -9,14,-5,8,-1 2:3 42:55
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar II -4,5,8,8 3:1 37:32
09.11.2015 Pokal RS 2015/2016, 1. krog - Tempo : Savinja
4. tekma pic Janez Tomše Savinja -4,-7,-8 0:3 19:33
2. tekma pic Matic Golavšek Savinja 4,7,4 3:0 33:15
07.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 3. krog - Prebold : Tempo
9. tekma pic Aleksander Poropat Prebold 3,-8,8,-10,-8 2:3 48:45
6. tekma pic Alojzij Zore Prebold -6,10,-9,-4 1:3 31:43
2. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -8,8,-9,5,-6 2:3 45:46
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -1,-6,-8 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic David Filipovič Oli -11,-8,-7 0:3 26:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Ogrič Pres 8,5,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Likar Gor 9,-9,9,7 3:1 42:36
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Rok Trtnik Ves -3,6,-7,-2 1:3 23:39
Finalni del, osmina finala pic Rok Grad Men -6,9,4,8 3:1 39:32
Finalni del, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 7,8,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Nik Velikonja Gor -8,9,8,5 3:1 41:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Končar K-S 3,4,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 1,2,3 3:0 33:6
17.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 2. krog - Tempo : Metlika
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -9,-9,-7 0:3 25:33
03.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 1. krog - Cirkovce : Tempo
2. tekma pic Tomaž Strelec Cirkovce -6,5,8,11 3:1 41:35
03.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 1. krog - Savinja : Tempo
5. tekma pic Matic Golavšek Savinja 12,4,9 3:0 36:25
3. tekma pic Patrik Rosc Savinja 7,-6,-8,-5 1:3 30:40
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -9,-5,10,-7 1:3 33:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Stepančič Gor 7,8,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Vitamvas K-S 6,6,12 3:0 36:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Golob Krka 8,8,2 3:0 33:18
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Matjaž Pinter Muta 5,-9,2,9 3:1 42:27
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR -5,-8,5,6,9 3:2 46:42
Finalni del, 1. krog pic Tim Pavli Men 4,-9,7,-1,-3 2:3 35:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Stepančič Gor 2,6,11 3:0 35:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Erjavec Men -3,-9,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Log 10,-8,-6,9,5 3:2 48:46
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Jan Jevšnik Tem -9,-9,-9 0:3 27:33
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Omerzel Krka -9,-9,9,9,9 3:2 51:49
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Ptuj 9,9,9 3:0 33:27
Finalni del, četrtfinale pic Matija Novel Arr -9,-9,-9 0:3 27:33
Finalni del, osmina finala pic Jože Urh Ves -9,-9,9,9,9 3:2 51:49
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Martin Kocjančič Arr 7,9,-9,-10,-10 2:3 51:51
Top, 6. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -3,-8,-6 0:3 17:33
Top, 5. krog pic Lovro Jemec Škl -7,6,-7,10,-10 2:3 47:50
Top, 4. krog pic Luka Breznik Int -6,-8,-9 0:3 23:33
Top, 3. krog pic Taj Lavrič Ves -4,-7,-4 0:3 15:33
Top, 2. krog pic Anže Ogrič Pres 9,-7,-3,9,10 3:2 44:50
Top, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem -7,-6,-11 0:3 24:35
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Tim Pavli Men -10,-9,-3 0:3 22:34
Finalni del, 2. krog pic Peter Topič Men 3,7,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Ošlak Muta 6,10,5 3:0 34:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Likar Gor -13,4,-9,8,5 3:2 55:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Zavec Men 7,4,5 3:0 33:16
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Pogačar K-S -9,-3,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Hribar Men 8,-9,9,-9,-7 2:3 47:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Hribar Krka -2,-2,-2 0:3 6:33
12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Aljaž Godec Int -2,-2,10,-5 1:3 21:43
Top, 6. krog pic Mitja Omerzel Krka -6,-7,-21 0:3 34:45
Top, 5. krog pic Domen Sečnik Pres -10,-9,7,-3 1:3 33:41
Top, 4. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 9,12,1 3:0 36:22
Top, 3. krog pic Tim Mori Muta -6,-6,-8 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Matija Novel Arr 9,-7,-3,-10 1:3 31:43
Top, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem -9,-7,-9 0:3 25:33
29.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 2. krog - Tempo : Muta
9. tekma pic Gašper Jezernik Muta 1,6,7 3:0 33:14
5. tekma pic Tim Mori Muta -8,-8,7,-11 1:3 38:42
1. tekma pic Matjaž Pinter Muta -3,-7,-8 0:3 18:33
29.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 3. krog - Tempo : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -6,-7,-8 0:3 21:33
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -8,9,-9,8,-7 2:3 46:50
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Tempo : Ptuj
8. tekma pic Jernej Masten Toplak Ptuj 6,-6,8,8 3:1 39:33
6. tekma pic Sašo Malovič Ptuj 9,-7,-9,8,-5 2:3 43:50
3. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -12,-4,-8 0:3 24:36
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Tempo : Vesna
3. tekma pic Rok Trtnik Vesna -4,-5,-7 0:3 16:33
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Tempo : Preserje
8. tekma pic Domen Sečnik Preserje -8,9,6,5 3:1 41:31
6. tekma pic Grega Bratina Preserje 4,8,10 3:0 34:22
3. tekma pic Anže Ogrič Preserje -6,-3,-9 0:3 18:33
07.03.2015 3. SNTL 2014/2015, 6. krog - Tempo : Kema III
9. tekma pic Rok Smodiš Kema III 11,9,-4,6 3:1 39:37
5. tekma pic Damjan Zelko Kema III -2,-1,-3 0:3 6:33
1. tekma pic Luka Norčič Kema III -6,-8,8,6,-6 2:3 42:47
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Jan Jevšnik Tem -7,-7,-6 0:3 20:33
Finalni del, četrtfinale pic Domen Sečnik Pres -7,8,6,7 3:1 40:32
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Vrh -9,3,11,6 3:1 44:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič Krka 3,10,9 3:0 34:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema 4,7,10 3:0 34:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Zorman PPR 6,4,4 3:0 33:14
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Matija Novel Arr -2,-7,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM 3,-8,6,11 3:1 43:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Nik Velikonja Gor -8,9,-3,4,-9 2:3 42:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaša Lozinšek Cir 5,-9,8,8 3:1 42:32
07.02.2015 3. SNTL 2014/2015, 5. krog - Tempo : Gorica
5. tekma pic Jan Pajntar Gorica -3,-4,5,6,-4 2:3 33:44
1. tekma pic Dani Drakulič Gorica 9,4,7 3:0 33:20
07.02.2015 3. SNTL 2014/2015, 5. krog - Tempo : Royal Beach
8. tekma pic Leon Bokal Royal Beach 9,8,8 3:0 33:25
6. tekma pic Aljaž Bogataj Royal Beach 7,14,10 3:0 39:31
3. tekma pic Lovro Jemec Royal Beach -9,6,-9,-5 1:3 34:39
01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Kanc Škl 3,10,4 3:0 34:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -4,-1,-3 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Jamšek Int 9,-3,-12,-6 1:3 32:45
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Matija Novel Arr -6,-6,-7 0:3 19:33
Finalni del, četrtfinale pic Domen Sečnik Pres 13,6,7 3:0 37:26
Finalni del, osmina finala pic Domen Zupančič Krka -8,11,-3,11,5 3:2 48:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Korošec K-S 7,5,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Stepančič Gor 8,7,3 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 7,6,2 3:0 33:15
17.01.2015 3. SNTL 2014/2015, 4. krog - Tempo : Kajuh-Slovan II
5. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan II -8,10,-7,-7 1:3 34:43
1. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -7,-6,-3 0:3 16:33
17.01.2015 3. SNTL 2014/2015, 4. krog - Tempo : Vesna
5. tekma pic Matevž Žgank Vesna 8,-9,-3,-11 1:3 34:43
1. tekma pic Žan Korelec Vesna -8,-8,-6 0:3 22:33
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Ilirija : Tempo
2. tekma pic Gregor Pajazetovič Ilirija 5,3,3 3:0 33:11
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Tempo : Sobota
5. tekma pic Jakob Podlesek Sobota 7,6,8 3:0 33:21
1. tekma pic Samo Novina Sobota 13,7,3 3:0 37:23
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Logatec : Tempo
4. tekma pic Nejc Novak Logatec -13,7,9,8 3:1 46:39
1. tekma pic Žiga Česen Logatec 3,9,6 3:0 33:18
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 5. krog - Tempo : Mengeš
5. tekma pic Tilen Šalja Mengeš -6,-6,-6 0:3 18:33
1. tekma pic Bor Rutar Mengeš 8,-5,-5,-10 1:3 31:42
04.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Muta : Tempo
7. tekma pic Matjaž Pinter Muta -3,-5,-6 0:3 14:33
5. tekma pic Tim Mori Muta 7,9,-8,9 3:1 41:36
3. tekma pic Jan Ošlak Muta -8,-9,5,-4 1:3 32:38
04.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Logatec : Tempo
4. tekma pic Deni Kožul Logatec -8,-1,-8 0:3 17:33
1. tekma pic Oskar Cergolj Logatec -2,11,-6,8,7 3:2 43:48
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Luka Breznik Int -7,-7,-10 0:3 24:34
Top, 6. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 9,-4,-8,5,-8 2:3 42:47
Top, 5. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj 7,7,9 3:0 33:23
Top, 4. krog pic Tilen Šalja Men -6,-7,-5 0:3 18:33
Top, 3. krog pic Matjaž Pinter Muta -6,-6,-7 0:3 19:33
Top, 2. krog pic Martin Kocjančič Arr 4,10,7 3:0 34:21
Top, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka -8,-5,-7 0:3 20:33
29.11.2014 3. SNTL 2014/2015, 3. krog - Kema III : Tempo
6. tekma pic Luka Norčič Kema III -5,10,-7,-1 1:3 25:43
2. tekma pic Damjan Zelko Kema III -5,-4,-2 0:3 11:33
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Jan Jevšnik Tem -3,-10,5,-5 1:3 29:39
Finalni del, četrtfinale pic Domen Sečnik Pres 11,6,10 3:0 36:27
Finalni del, osmina finala pic Jan Hovnik Šipek Int 4,4,-10,1 3:1 43:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Podobnik Vrh 7,6,10 3:0 34:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Smodiš Kema 7,7,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men 8,6,9 3:0 33:23
08.11.2014 3. SNTL 2014/2015, 2. krog - Royal Beach : Tempo
4. tekma pic Lovro Jemec Royal Beach -10,-6,-5 0:3 21:34
1. tekma pic Jaka Kanc Royal Beach 5,5,3 3:0 33:13
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Ves -9,-8,-10 0:3 27:34
Finalni del, 1. krog pic Rok Smodiš Kema 5,-9,5,12 3:1 45:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Kocjančič Arr -9,8,-7,-9 1:3 36:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Ošlak Muta 10,3,8 3:0 34:21
04.10.2014 3. SNTL 2014/2015, 1. krog - Kajuh-Slovan II : Tempo
4. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -4,-3,-6 0:3 13:33
1. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan II -10,-9,5,7,3 3:2 52:38
04.10.2014 3. SNTL 2014/2015, 1. krog - Vesna : Tempo
6. tekma pic Matevž Peterka Vesna -9,-9,-3 0:3 21:33
2. tekma pic Bojan Pavič Vesna -3,-3,-7 0:3 13:33
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Marsel Šegula Ptuj -7,-4,-6 0:3 17:33
Finalni del, 1. krog pic Patrik Videc Tem -8,-7,7,13,9 3:2 52:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Jože Urh Ves -10,-10,-5 0:3 25:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int 9,-5,4,7 3:1 38:31
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Marsel Šegula Ptuj -7,-4,-7 0:3 18:33
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel Krka 7,2,-9,8 3:1 42:28
01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Rok Trtnik Ves -5,-9,-9 0:3 23:33
Top, 6. krog pic Luka Breznik Int -10,-5,9,8,-12 2:3 49:54
Top, 5. krog pic Matija Novel Arr -10,-8,-6 0:3 24:34
Top, 4. krog pic Marsel Šegula Ptuj -5,-6,-3 0:3 14:33
Top, 3. krog pic Taj Lavrič Ves -8,-4,-11 0:3 23:35
Top, 2. krog pic Aljaž Godec Int -9,16,-8,4,-5 2:3 51:53
Top, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem -5,-5,9,-8 1:3 29:42
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Rok Hribar Men -7,-5,-4 0:3 16:33
Finalni del, 2. krog pic Filip Kolle Ves -4,-8,10,12,9 3:2 49:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema -10,-3,-6 0:3 19:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Seničar Krka 5,9,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Gyergyek Sob 9,4,6 3:0 33:19
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Marsel Šegula Ptuj -7,-9,-13 0:3 29:37
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int 8,4,7 3:0 33:19
Finalni del, 1. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 8,-8,1,11 3:1 43:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema -5,8,8,5 3:1 38:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Stepančič Gor 6,8,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Nino Šegula Ptuj 8,11,2 3:0 35:21
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Klemen Belehar B2 -5,-7,13,-4 1:3 31:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pavli Men 7,-6,7,-5,-9 2:3 42:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves 7,-10,11,15 3:1 51:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 8,-8,8,5 3:1 41:32
26.01.2014 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2013/2014, 1. krog - Tempo : Krka
5. tekma pic Tilen Cvetko Krka -5,-3,-4 0:3 12:33
1. tekma pic Peter Hribar Krka -9,-6,-9 0:3 24:33
26.01.2014 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2013/2014, 2. krog - Vesna : Tempo
9. tekma pic Rok Trtnik Vesna -6,-5,-9 0:3 20:33
6. tekma pic Taj Lavrič Vesna -7,-5,-3 0:3 15:33
2. tekma pic Jože Urh Vesna 9,-9,-7,-9 1:3 36:42
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 1. krog - Tempo : Kema
9. tekma pic Rok Smodiš Kema 13,-13,5,13 3:1 54:46
5. tekma pic Luka Norčič Kema -5,-8,-7 0:3 20:33
1. tekma pic Tilen Vogrinčič Kema -9,-4,-9 0:3 22:33
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 2. krog - Mengeš I : Tempo
6. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -3,-5,-7 0:3 15:33
2. tekma pic Tim Pavli Mengeš I -8,-7,-6 0:3 21:33
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 3. krog - Tempo : B2
5. tekma pic Klemen Belehar B2 -2,-6,-7 0:3 15:33
1. tekma pic Samo Mandič B2 8,-6,4,3 3:1 39:26
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Tilen Šalja Men 3,-15,-7,13,-11 2:3 59:57
Finalni del, 1. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM 9,5,-8,10 3:1 42:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema 9,8,-8,-10,-4 2:3 44:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Krpan PPR 1,6,7 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Golob Krka 5,3,10 3:0 34:18
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Marsel Šegula Ptuj -5,-6,-3 0:3 14:33
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int 5,8,11 3:0 35:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 5,9,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Vrh 11,8,6 3:0 35:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Kurent Trb 11,8,6 3:0 35:25
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Šalja Men -5,-8,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj -5,-8,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Zupan B2 -3,8,-4,-3 1:3 21:41
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -2,-7,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Rakovec Škl 9,-9,-8,2,-8 2:3 47:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Samo Mandič B2 -5,-3,8,-9 1:3 28:41
Skupaj: 50,22 % 233:231 873:843 15672:15531
Preskoči na orodno vrstico