NTZS

Jan Jevšnik
pic
Podatki o igralcu
Id 436
Št. tekmovalne izkaznice 021/11/12
Starost 21 let (letnik 2002)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Jurij Aguiar Zdovc 0:1 0:3
pic Andraž Avbelj 0:1 2:3
pic Jaka Bavdek 3:2 10:11
pic Klemen Belehar 4:0 12:1
pic Nal Belko 1:0 3:1
pic Lan Bitežnik 5:0 15:0
pic Aljaž Bobek 2:0 6:0
pic Aljaž Bogataj 1:0 3:0
pic Leon Bokal 3:3 14:11
pic Marko Brajkovič 2:0 6:2
pic Robert Brajkovič 2:0 6:2
pic Grega Bratina 2:0 6:0
pic Luka Breznik 1:17 17:54
pic Sandi Cejan 2:0 6:1
pic Jaka Ceranja 1:0 3:0
pic Uroš Cerar 1:0 3:0
pic Oskar Cergolj 1:0 3:1
pic Miha Černe 2:0 6:3
pic Žiga Česen 5:0 15:0
pic Luka Čiča 1:0 3:0
pic Matic Čopar 3:0 9:2
pic Gašper Cvetič 2:0 6:1
pic Tilen Cvetko 0:3 4:9
pic Gašper Dimnik 1:0 3:0
pic Dani Drakulič 1:0 3:0
pic Darko Drčić 1:0 3:0
pic Miodrag Drljača 1:0 3:1
pic Dan Dvornik 1:0 3:0
pic Janez Erjavec 2:0 6:1
pic Nejc Erjavec 2:3 8:13
pic Aljaž Fortuna 3:0 9:0
pic Damir Fotivec 1:1 5:3
pic Aljaž Frelih 0:11 9:33
pic Dejan Fridrih 0:2 1:6
pic Matej Germek 0:2 3:6
pic Timi Gider 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 11:11 42:40
pic Andrej Godec 0:3 6:9
pic Simon Godec 1:0 3:0
pic Aljaž Goltnik 1:3 8:9
pic Boris Govednik 3:0 9:2
pic David Grad 1:0 3:0
pic Rok Grad 2:1 8:6
pic Črt Lovro Grm Urbančič 0:1 1:3
pic Tadej Gungl 1:0 3:0
pic Gregor Hari 1:0 3:1
pic Jan Hovnik Šipek 6:0 18:2
pic Peter Hribar 0:3 1:10
pic Lan Huzjak 1:0 3:0
pic Darko Jamšek 0:1 1:3
pic Miha Jamšek 5:1 16:6
pic Lovro Jemec 5:6 19:25
pic Gašper Jezernik 1:0 3:0
pic Dejan Jokič 2:1 8:4
pic Jaka Kanc 3:0 9:1
pic Roj Klopčič 2:0 6:0
pic David Kne 1:0 3:0
pic Emanuel Kocjančič 1:0 3:0
pic Martin Kocjančič 2:0 6:1
pic Mihael Kocjančič 2:2 8:6
pic Jan Kohn 1:0 3:0
pic Filip Kolle 7:7 26:29
pic Maj Končar 1:0 3:0
pic Žan Korelec 1:2 6:6
pic Miha Korošec 2:0 6:3
pic Deni Kožul 0:1 0:3
pic Jure Kraker 1:0 3:2
pic Boštjan Kraser 1:3 5:11
pic Jan Krč 2:0 6:1
pic Tine Krpan 1:0 3:0
pic Luka Krušič 1:1 3:5
pic Lan Krvina 3:0 9:0
pic Tomaž Kurent 1:0 3:1
pic Taj Lavrič 2:7 12:23
pic Luka Likar 4:0 12:0
pic Rok Likar 3:0 9:0
pic Jan Lipič 2:0 6:0
pic Jaka Ljubič 1:0 3:0
pic Jaša Lozinšek 1:0 3:0
pic Kristian Ludvik 2:0 6:2
pic Darko Malić 0:1 0:3
pic Sašo Malovič 1:1 3:3
pic Samo Mandič 1:0 3:1
pic Bojan Maselj 2:0 6:3
pic Jernej Masten Toplak 2:0 6:2
pic Smiljan Mekicar 1:1 4:3
pic Luka Mihelič 1:0 3:0
pic Tim Mori 11:0 33:5
pic Klemen Mrak 1:1 3:3
pic Uroš Mrak 1:0 3:1
pic Jan Murata 1:0 3:0
pic Luka Norčič 0:3 4:9
pic Nejc Novak Zakeršnik 6:0 18:4
pic Matija Novel 7:11 32:42
pic Samo Novina 1:0 3:1
pic Anže Ogrič 3:2 11:6
pic Jožko Omerzel 1:9 12:30
pic Mitja Omerzel 6:8 25:27
pic David Orešnik 0:1 1:3
pic Janko Öri 2:1 8:6
pic Žan Ošlak 2:0 6:0
pic Timon Oštir Mičič 2:0 6:1
pic Tibor Ožanič 2:0 6:1
pic Jan Pajntar 0:4 3:12
pic Valdi Palčič 2:0 6:0
pic Aljaž Pančur 1:0 3:0
pic Bojan Pavič 0:2 4:6
pic Tim Pavli 3:7 13:27
pic Luka Petrovčič 1:0 3:0
pic Matjaž Pinter 2:6 13:22
pic Jakob Podlesek 1:0 3:0
pic Luka Podobnik 2:0 6:0
pic Miha Podobnik 4:1 12:5
pic Maj Pogačar 1:3 6:9
pic Janez Popelar 2:0 6:0
pic Aleksander Poropat 2:0 6:1
pic Matej Prezelj 4:0 12:4
pic Sven Pucihar 1:0 3:0
pic Tomi Pugliese Štuva 1:0 3:0
pic Andrej Puljak 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 2:0 6:2
pic Oskar Rosc 11:2 33:14
pic Patrik Rosc 0:1 0:3
pic Bor Rutar 3:5 14:18
pic Tilen Šalja 4:3 18:15
pic Luka Šantavec 0:1 0:3
pic Domen Sečnik 4:0 12:3
pic Marsel Šegula 3:6 19:22
pic Nino Šegula 1:0 3:1
pic Tom Šfiligoj 0:1 0:3
pic Rok Škerbec 1:0 3:0
pic Jure Slatinšek 0:1 1:3
pic Uroš Slatinšek 0:1 0:3
pic Aljaž Šmaljcelj 0:1 1:3
pic Jure Smodiš 3:1 9:6
pic Rok Smodiš 6:2 21:10
pic Timotej Šnepf 1:0 3:0
pic Mark Šporar 1:0 3:0
pic Emil Steiner 1:0 3:2
pic Aleks Stepančič 4:0 12:0
pic Luka Stražišar 3:0 9:2
pic Tomaž Strelec 2:0 6:1
pic Jaka Strohsack 1:0 3:2
pic Miha Šubic 1:2 4:8
pic Gašper Šuligoj 1:0 3:0
pic Aljaž Susič 1:1 3:4
pic Janez Tomše 0:1 0:3
pic Rok Trtnik 1:15 9:46
pic Mirza Tvrtković 0:1 2:3
pic Žiga Urbanc 0:3 3:9
pic Jože Urh 2:1 7:4
pic Aleks Ušaj 1:0 3:1
pic Dominik Vehar 0:1 2:3
pic Nik Velikonja 3:0 9:1
pic Aljan Vermiglio Vremec 1:0 3:0
pic Leon Veronik 2:0 6:2
pic Patrik Videc 1:2 5:7
pic Gregor Vidmar 0:1 1:3
pic Michele Vigini 0:1 1:3
pic Peter Vitamvas 1:0 3:0
pic Darijan Vizjak 0:3 1:9
pic Damijan Vodušek 0:3 4:9
pic Tadej Vodušek 0:1 1:3
pic Brin Vovk Petrovski 1:0 3:0
pic Vid Zabukovec 3:0 9:0
pic Tim Zajec 2:2 10:6
pic Uroš Žavbi 3:0 9:0
pic Javor Zavec 1:1 5:3
pic Mitja Zavec 5:0 15:0
pic Damjan Zelko 0:1 0:3
pic Matevž Žgank 2:1 6:6
pic Žiga Kristijan Žigon 9:16 38:60
pic Peter Zlodej 1:0 3:0
pic Alojzij Zore 0:2 3:6
pic Anže Zrimšek Žiger 5:0 15:2
pic Domen Zupančič 8:2 25:13
Skupaj: 335:248 1228:955
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Tempo Velenje člani
2022/2023 NTK Tempo Velenje člani do 21 let
2021/2022 NTK Tempo Velenje člani do 21 let
2020/2021 NTK Tempo Velenje člani do 21 let
2019/2020 NTK Tempo Velenje mladinci
2018/2019 NTK Tempo Velenje mladinci
2017/2018 NTK Tempo Velenje mladinci
2016/2017 NTK Tempo Velenje kadeti
2015/2016 NTK Tempo Velenje kadeti
2014/2015 NTK Tempo Velenje mlajši kadeti
2013/2014 NTK Tempo Velenje mlajši kadeti
2012/2013 NTK Tempo Velenje mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
11. 14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
17. - 30. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
25. - 43. 03.02.2019 3. OT za članice in člane, Cirkovce
7. 18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
33. - 55. 04.11.2018 2. OT za članice in člane, Mengeš
9. - 16. 21.10.2018 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
9. - 16. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
9. - 16. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
15. 20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
23. - 38. 12.05.2018 3. OT za članice in člane, Puconci
9. - 16. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 20. 18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
25. - 44. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
39. - 73. 03.03.2018 - 04.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
5. - 8. 28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21), Kidričevo
13. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
9. - 14. 03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
17. - 26. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 28. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
1. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
5. - 8. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
5. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
13. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
3. - 4. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
2. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 28. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
6. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
17. - 30. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
5. - 8. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
3. - 4. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
5. - 8. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
4. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
21. 15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
5. - 8. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
22. 20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince, Škofja Loka
6. 06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete, Tržič
9. - 16. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
3. - 4. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
5. - 8. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
31. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. - 16. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
1. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
11. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
5. - 8. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
29. - 53. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
2. 12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
2. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
25. - 48. 01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
5. - 8. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
18. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
1. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 26. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
17. - 24. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
6. 01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
39. - 73. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
17. - 32. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
5. - 8. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
31. - 60. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 32. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
Skupaj: 68 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
3. - 4. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Patrik Videc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Patrik Videc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 18.03.2018 pic Patrik Videc M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
17. - 32. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Patrik Videc M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Patrik Videc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
5. - 8. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Jaka Koren M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Anja Agrež X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Oskar Rosc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
33. - 39. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Ina Unger X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Ina Unger X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
3. - 4. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Oskar Rosc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
5. - 8. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Tjaša Novak X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Oskar Rosc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
33. - 41. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Tjaša Novak X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
9. - 16. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Oskar Rosc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
3. - 4. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Oskar Rosc M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Tjaša Novak X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Oskar Rosc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
3. - 4. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Oskar Rosc M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 19 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Tempo : Kema
3. tekma pic Jure Smodiš Kema -9,-11,-8 0:3 28:35
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Tempo
5. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont 10,3,7 3:0 34:20
3. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -8,-6,-7 0:3 21:33
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Sobota : Tempo
5. tekma pic Timi Gider Sobota 6,4,3 3:0 33:13
3. tekma pic Luka Šantavec Sobota -9,-9,-11 0:3 29:35
23.11.2019 2. SNTL 2019/2020, 1. krog - Tempo : Logatec
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec -5,-7,-7 0:3 19:33
14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Aljaž Goltnik Men -3,-6,10,-2 1:3 23:43
Top, 6. krog pic Luka Stražišar PPR 4,-9,-9,7,9 3:2 51:42
Top, 5. krog pic Oskar Rosc Sav 10,-5,-6,4,9 3:2 45:45
Top, 4. krog pic Miha Podobnik Log -8,7,10,-8,8 3:2 50:47
Top, 3. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin -6,6,-10,-8 1:3 35:40
Top, 2. krog pic Dejan Jokič Men 10,12,11 3:0 39:33
Top, 1. krog pic Patrik Videc Tem 9,-6,-9,-6 1:3 32:42
30.03.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 10. krog - Tempo : Inter Diskont II
9. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont II 8,9,-8,7 3:1 41:35
5. tekma pic Andrej Godec Inter Diskont II 9,-8,-3,10,-7 2:3 41:52
1. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -9,-6,-8 0:3 23:33
30.03.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 10. krog - Tempo : Muta
5. tekma pic Boštjan Kraser Muta -11,6,7,-10,4 3:2 54:42
1. tekma pic Bojan Pavič Muta 8,-11,-4,8,-8 2:3 45:51
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Godec Int -4,-4,-3 0:3 11:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Sav -9,-5,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 11,-9,-9,8,4 3:2 53:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 10,2,4 3:0 34:16
23.02.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 8. krog - Tempo : Ptuj
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj 9,7,-10,-11,2 3:2 54:43
1. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 7,12,-5,11 3:1 43:41
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men 7,-7,8,-7,-8 2:3 44:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 5,8,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -6,5,8,10 3:1 40:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav 2,14,-8,3 3:1 46:30
09.02.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 7. krog - Tempo : Melamin
5. tekma pic Tim Zajec Melamin 3,8,4 3:0 33:15
1. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 9,7,7 3:0 33:23
09.02.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 7. krog - Tempo : SU
5. tekma pic Jožko Omerzel SU 10,-9,14,-7,-6 2:3 50:57
1. tekma pic Mitja Omerzel SU 5,-3,5,-6,-10 2:3 41:44
03.02.2019 3. OT za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Janko Öri Ves 6,10,-8,-6,-11 2:3 48:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -9,-8,9,-8 1:3 36:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Jamšek Int 6,11,8 3:0 35:25
19.01.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 6. krog - Križe : Tempo
2. tekma pic Klemen Mrak Križe 6,11,3 3:0 35:20
19.01.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 6. krog - Vesna : Tempo
2. tekma pic Smiljan Mekicar Vesna 4,8,9 3:0 33:21
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 1. krog - Mengeš II : Tempo
8. tekma pic David Grad Mengeš II 4,6,7 3:0 33:17
4. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II -9,9,-5,8,-9 2:3 45:50
1. tekma pic Dejan Jokič Mengeš II -6,9,9,10 3:1 40:39
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Savinja : Tempo
4. tekma pic Oskar Rosc Savinja -9,9,8,10 3:1 43:38
1. tekma pic Matic Čopar Savinja 12,9,9 3:0 36:30
12.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Mengeš I : Tempo
8. tekma pic Rok Grad Mengeš I 3,9,-7,-3,-5 2:3 37:45
4. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -9,8,8,-5,-6 2:3 42:49
1. tekma pic Mitja Zavec Mengeš I 5,4,6 3:0 33:15
12.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Tempo : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -4,-13,-2 0:3 19:37
3. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -9,-7,-9 0:3 25:33
12.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Tempo : Kema
8. tekma pic Jure Smodiš Kema -6,10,7,6 3:1 40:34
6. tekma pic Jan Lipič Kema 9,7,1 3:0 33:17
3. tekma pic Rok Smodiš Kema -7,-10,4,8,-9 2:3 48:46
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Gorica : Tempo
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 11,6,9 3:0 35:26
5. tekma pic Rok Likar Gorica 8,5,9 3:0 33:22
3. tekma pic Luka Likar Gorica 9,8,7 3:0 33:24
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Tempo : Letrika
6. tekma pic Aleks Ušaj Letrika 9,7,-9,5 3:1 42:32
3. tekma pic Sandi Cejan Letrika 8,10,-10,6 3:1 44:36
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Arrigoni : Tempo
5. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 7,-7,-10,-5 1:3 33:41
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni -4,-11,-5 0:3 20:35
01.12.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 5. krog - Inter Diskont II : Tempo
6. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -5,-6,-5 0:3 16:33
2. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont II 9,13,10 3:0 38:32
01.12.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 5. krog - Muta : Tempo
6. tekma pic Boštjan Kraser Muta -8,-7,-8 0:3 23:33
2. tekma pic Bojan Pavič Muta 10,-2,-5,8,-2 2:3 32:51
18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU 9,-6,-9,-9 1:3 35:42
Top, 6. krog pic Filip Kolle Ves -9,8,4,7 3:1 42:30
Top, 5. krog pic Taj Lavrič Arr -5,10,-7,10,-6 2:3 42:53
Top, 4. krog pic Rok Trtnik Men -6,-9,-9 0:3 24:33
Top, 3. krog pic Matija Novel Arr -3,-5,-6 0:3 14:33
Top, 2. krog pic Aljaž Godec Int -5,8,-9,-6 1:3 31:41
Top, 1. krog pic Luka Breznik Int -6,-4,-6 0:3 16:33
17.11.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 4. krog - Tempo : Logatec
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec 9,8,6 3:0 33:23
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 9,-8,6,8 3:1 41:34
17.11.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 4. krog - Tempo : Rakek
5. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -5,-3,4,-7 1:3 26:37
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 8,-9,-3,-2 1:3 25:41
04.11.2018 2. OT za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men 4,-1,-7,-5 1:3 24:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Miodrag Drljača B2 4,-9,9,6 3:1 42:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -7,-2,-8 0:3 17:33
27.10.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 3. krog - Ptuj : Tempo
9. tekma pic Darko Drčić Ptuj 7,7,6 3:0 33:20
6. tekma pic Luka Krušič Ptuj -9,-7,-4 0:3 20:33
2. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 5,9,-6,8 3:1 39:33
21.10.2018 1. OT za članice in člane (U-21) 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int 10,-7,-9,7,-7,-5 2:4 51:61
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int -7,-10,15,9,10 3:2 57:57
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 7,7,10 3:0 34:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Javor Zavec Men 7,5,5 3:0 33:17
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel ŠD SU 8,-9,-10,-5 1:3 35:42
Finalni del, 2. krog pic Bine Rakušček Log -9,7,7,-9,4 3:2 51:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 5,11,6 3:0 35:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Krvina Log 5,6,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Sven Pucihar Škl 2,5,6 3:0 33:13
13.10.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 2. krog - Melamin : Tempo
8. tekma pic Tim Zajec Melamin -8,4,7,-4,-6 2:3 40:44
4. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -8,6,-6,-8 1:3 33:39
1. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 16,8,-5,7 3:1 45:42
13.10.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 2. krog - SU : Tempo
4. tekma pic Jožko Omerzel SU -4,-9,9,-9 1:3 33:42
1. tekma pic Domen Zupančič SU 10,-7,-7,11,7 3:2 50:50
22.09.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 1. krog - Tempo : Križe
9. tekma pic Uroš Mrak Križe 2,8,-8,7 3:1 41:28
5. tekma pic Klemen Mrak Križe -9,-7,-9 0:3 25:33
1. tekma pic Emil Steiner Križe 9,-11,11,-6,6 3:2 52:50
22.09.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 1. krog - Tempo : Vesna
9. tekma pic Dominik Vehar Vesna 10,-10,-6,5,-8 2:3 47:49
5. tekma pic Smiljan Mekicar Vesna -7,4,-4,-10 1:3 32:38
1. tekma pic Žan Korelec Vesna 9,-4,-12,-4 1:3 31:45
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -7,-3,9,-2 1:3 23:42
Finalni del, 1. krog pic Rok Grad Men -10,8,-9,12,9 3:2 55:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves 8,9,11 3:0 35:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Bine Rakušček Log 5,8,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 8,7,-7,-2,7 3:2 42:44
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Frelih Men -4,9,-2,3,-9 2:3 37:45
20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Bor Rutar Men -8,-8,-9 0:3 25:33
Top, 6. krog pic Mihael Kocjančič Arr -9,15,-9,-7 1:3 42:48
Top, 5. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -5,-9,-6 0:3 20:33
Top, 4. krog pic Filip Kolle Ves 4,-6,-6,-5 1:3 28:37
Top, 3. krog pic Matej Prezelj Men -11,9,8,-11,8 3:2 55:51
Top, 2. krog pic Tim Pavli Men -9,6,-9,9,3 3:2 51:40
Top, 1. krog pic Patrik Videc Tem -7,-3,8,-5 1:3 26:41
12.05.2018 3. OT za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Cerar Ves 8,6,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin 9,-8,-7,7,-9 2:3 46:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Darko Jamšek Int 7,-4,-4,-8 1:3 27:40
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -2,-4,-8 0:3 14:33
Finalni del, 1. krog pic Matej Prezelj Men -8,12,9,4 3:1 44:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -5,5,9,5 3:1 38:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Zavec Men 3,8,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Bitežnik Gor 7,9,6 3:0 33:22
24.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 10. krog - Logatec : Tempo
4. tekma pic Lovro Jemec Logatec 12,-10,-9,-3 1:3 36:46
1. tekma pic Darko Malić Logatec -11,-11,-4 0:3 26:37
24.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 10. krog - Rakek : Tempo
8. tekma pic Jurij Aguiar Zdovc Rakek -8,-8,-7 0:3 23:33
4. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -3,-11,-7 0:3 21:35
1. tekma pic Jaka Strohsack Rakek 8,7,-7,-8,9 3:2 48:46
18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Miha Šubic Sav -11,-4,-9 0:3 24:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -9,-7,-6 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic David Kne B2 8,8,9 3:0 33:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Jamšek Int 9,7,8 3:0 33:24
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves 2,11,-3,-7,-9 2:3 43:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Javor Zavec Men -8,9,6,-9,-8 2:3 47:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Krvina Log 4,5,9 3:0 33:18
10.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 9. krog - Tempo : Ilirija
6. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija 5,9,6 3:0 33:20
3. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija 5,-4,10,-7,9 3:2 45:46
10.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 9. krog - Tempo : Melamin
8. tekma pic Tim Zajec Melamin 2,-3,7,-6,-8 2:3 39:42
6. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -7,9,-6,7,-7 2:3 42:49
3. tekma pic Tadej Vodušek Melamin -5,5,-10,-5 1:3 31:39
03.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Korelec Ves 10,-8,-9,7,-11 2:3 51:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Tom Šfiligoj Tujina -5,-7,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Darijan Vizjak PPR -8,-8,-7 0:3 23:33
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 1. krog - Logatec : Tempo
7. tekma pic Lovro Jemec Logatec -10,-12,-10 0:3 32:38
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec 4,3,3 3:0 33:10
3. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -9,5,-8,7,8 3:2 50:42
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 2. krog - Tempo : Mengeš II
8. tekma pic Matej Prezelj Mengeš II 9,7,-10,9 3:1 43:37
6. tekma pic Rok Grad Mengeš II 7,-9,9,6 3:1 42:33
3. tekma pic Bor Rutar Mengeš II 9,-9,6,9 3:1 42:35
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Tempo : Mengeš I
4. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I 10,-9,-9,8,-3 2:3 44:51
2. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -8,-9,-7 0:3 24:33
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Tempo : Arrigoni
4. tekma pic Michele Vigini Arrigoni 4,-5,-8,-4 1:3 28:37
2. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni 5,-12,8,9 3:1 45:36
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Tempo : Vesna
4. tekma pic Filip Kolle Vesna -6,-7,-7 0:3 20:33
2. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 3,7,4 3:0 33:14
03.02.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Cornilleau Mengeš II : Tempo
8. tekma pic Rok Trtnik Cornilleau Mengeš II -9,-8,-5 0:3 22:33
4. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II -6,-8,-5 0:3 19:33
1. tekma pic Tim Pavli Cornilleau Mengeš II 8,4,-5,-10,7 3:2 48:42
03.02.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Vesna : Tempo
8. tekma pic Janko Öri Vesna 8,5,-7,8 3:1 40:32
4. tekma pic Taj Lavrič Vesna -9,-1,-10 0:3 20:34
1. tekma pic Žan Korelec Vesna 9,9,7 3:0 33:25
28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Luka Breznik Int -7,-6,-9,-7 0:4 29:44
Finalni del, osmina finala pic Miha Šubic Sav -9,7,6,9,-9,9 4:2 62:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Bavdek K-S 5,6,-8,-8,8 3:2 49:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves -9,-7,8,9,10 3:2 50:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -8,-9,7,-8 1:3 36:40
20.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Prebold : Tempo
4. tekma pic Matevž Žgank Prebold 10,-3,-6,11,8 3:2 45:51
1. tekma pic Bojan Maselj Prebold -11,3,12,8 3:1 47:36
07.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Tempo : Savinja
7. tekma pic Oskar Rosc Savinja 11,-5,5,9 3:1 40:36
4. tekma pic Matic Čopar Savinja 6,8,-9,10 3:1 43:35
2. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja 1,7,4 3:0 33:12
07.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Tempo
3. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -7,-10,-5 0:3 22:34
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Tempo : Muta
8. tekma pic Andrej Godec Muta -7,-6,9,9,-10 2:3 45:52
6. tekma pic Jure Kraker Muta -9,7,-9,1,4 3:2 51:34
3. tekma pic Boštjan Kraser Muta -9,7,-8,5,-9 2:3 48:45
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU 5,-6,-7,-6 1:3 30:38
Top, 6. krog pic Filip Kolle Ves -7,-6,-9 0:3 22:33
Top, 5. krog pic Tim Pavli Men -6,6,-10,10,9 3:2 50:48
Top, 4. krog pic Lovro Jemec Log -9,5,7,-3,9 3:2 45:43
Top, 3. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -6,7,-6,6,-3 2:3 37:46
Top, 2. krog pic Bor Rutar Men 5,5,-7,6 3:1 40:27
Top, 1. krog pic Aljaž Godec Int -10,8,-11,-6 1:3 38:44
03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Filip Kolle Ves -8,-7,-4,-9 0:4 28:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Belehar B2 4,10,8 3:0 34:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Jamšek Int -7,4,7,6 3:1 40:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Hribar Krka -8,8,-3,-7 1:3 29:41
02.12.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Tempo : Logatec
6. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 7,11,9 3:0 35:27
3. tekma pic Lovro Jemec Logatec -5,-6,6,8,8 3:2 44:44
02.12.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Tempo : Rakek
6. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -9,7,-6,8,-6 2:3 43:48
3. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -6,-5,-5 0:3 16:33
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Tim Pavli Men -9,-10,-5 0:3 24:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Rutar Men -13,-10,-9 0:3 32:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Valdi Palčič Arr 5,10,3 3:0 34:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 6,3,5 3:0 33:14
18.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Ilirija : Tempo
4. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 9,10,-9,-6,-1 2:3 39:52
1. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija 6,8,9 3:0 33:23
18.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Melamin : Tempo
8. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -8,9,-8,-4 1:3 31:42
4. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -6,3,-6,-8 1:3 31:36
1. tekma pic Tim Zajec Melamin 7,4,8 3:0 33:19
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Tempo : Mengeš I
4. tekma pic David Orešnik Mengeš I -8,-5,8,-7 1:3 31:41
2. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I -5,8,9,-5,-6 2:3 38:50
04.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Tempo : Cornilleau Mengeš II
6. tekma pic Rok Trtnik Cornilleau Mengeš II 9,-9,-7,-7 1:3 34:42
3. tekma pic Tim Pavli Cornilleau Mengeš II -6,-10,-6 0:3 22:34
04.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Tempo : Vesna
8. tekma pic Filip Kolle Vesna 9,8,11 3:0 35:28
6. tekma pic Janko Öri Vesna 12,7,-6,-10,5 3:2 52:47
3. tekma pic Taj Lavrič Vesna -0,-11,-7 0:3 18:35
21.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Tempo : Prebold
6. tekma pic Aleksander Poropat Prebold 12,-2,6,2 3:1 38:31
3. tekma pic Matevž Žgank Prebold 4,-7,6,9 3:1 40:30
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Filip Kolle Ves -7,-7,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin -7,8,12,5 3:1 43:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Nik Velikonja Gor 6,7,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Krvina Log 6,11,3 3:0 35:20
07.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Inter Diskont II : Tempo
8. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II -7,9,-11,-8 1:3 37:44
4. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -10,9,-8,-1 1:3 30:43
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II 11,-9,10,-14,11 3:2 61:59
07.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Muta : Tempo
4. tekma pic Boštjan Kraser Muta -3,-8,-9 0:3 20:33
1. tekma pic Andrej Godec Muta 9,5,-12,-9,-4 2:3 47:50
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, finale pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,9,-9,10,8 3:2 50:49
Finalni del, polfinale pic Matija Novel Arr 5,7,9 3:0 33:21
Finalni del, četrtfinale pic Domen Zupančič Krka 4,5,8 3:0 33:17
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr 10,9,8 3:0 34:27
Finalni del, četrtfinale pic Tilen Cvetko Krka 7,-2,-3,-5 1:3 21:40
Finalni del, osmina finala pic Nejc Erjavec Men -4,-8,9,4,8 3:2 45:43
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Filip Kolle Ves -6,8,-9,-9 1:3 35:41
Top, 6. krog pic Aljaž Godec Int 3,-10,-7,-6 1:3 34:37
Top, 5. krog pic Matija Novel Arr -8,5,7,8 3:1 41:31
Top, 4. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 7,4,-6,-10,10 3:2 50:44
Top, 3. krog pic Oskar Rosc Sav -2,6,-8,7,6 3:2 43:41
Top, 2. krog pic Mitja Omerzel Krka -9,5,-8,-11 1:3 39:40
Top, 1. krog pic Tim Mori Muta -9,3,-7,6,10 3:2 50:41
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Jožko Omerzel Krka -11,-7,-4 0:3 22:35
Top, 6. krog pic Aljaž Godec Int 5,10,-11,10 3:1 46:38
Top, 5. krog pic Tim Pavli Men -6,8,-5,-12 1:3 34:44
Top, 4. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,-12,-2 0:3 20:36
Top, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka 5,-8,7,8 3:1 41:31
Top, 2. krog pic Lovro Jemec Log -4,-9,-9 0:3 22:33
Top, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta -10,5,-8,-9 1:3 38:39
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Peter Hribar Krka -8,-6,-5,-8 0:4 27:44
Finalni del, četrtfinale pic Matija Novel Arr -8,-5,8,5,-5,9,8 4:3 62:63
Finalni del, osmina finala pic Nejc Erjavec Men 8,-11,-3,2,8 3:2 47:42
Finalni del, 1. krog pic Domen Zupančič Krka -4,8,9,8 3:1 37:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Matjaž Pinter Muta -5,9,-5,5,10 3:2 44:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Šporar Men 1,1,5 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Valdi Palčič Arr 3,6,6 3:0 33:15
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, finale pic Matija Novel Arr 8,-7,-7,-8,-7 1:4 40:52
Finalni del, polfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int 5,6,9,-8,8 4:1 52:39
Finalni del, četrtfinale pic Filip Kolle Ves -11,-8,9,9,9,9 4:2 63:60
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men 7,9,7 3:0 33:23
Finalni del, 1. krog pic Jan Krč B2 4,8,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr 9,9,8 3:0 33:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Bobek Int 8,6,2 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Pančur Sav 2,5,5 3:0 33:12
01.04.2017 3. SNTL 2016/2017, 8. krog - Krka II : Tempo
4. tekma pic Jožko Omerzel Krka II -5,-3,-8 0:3 16:33
1. tekma pic Domen Zupančič Krka II 10,4,-10,8 3:1 44:34
01.04.2017 3. SNTL 2016/2017, 8. krog - Metlika : Tempo
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 3,9,-7,4 3:1 40:27
1. tekma pic Andrej Puljak Metlika 9,9,8 3:0 33:26
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,-4,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -7,-2,12,-4 1:3 27:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Krč B2 2,-6,3,5 3:1 39:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Kanc Škl 8,6,7 3:0 33:21
18.03.2017 3. SNTL 2016/2017, 7. krog - Tempo : Kajuh-Slovan II
8. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan II -5,4,8,10 3:1 39:33
6. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II 4,-9,4,4 3:1 42:23
3. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II 5,-8,-10,9,-9 2:3 49:48
11.02.2017 3. SNTL 2016/2017, 6. krog - Gorica : Tempo
4. tekma pic Jan Pajntar Gorica -10,-10,-10 0:3 30:36
1. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 1,6,2 3:0 33:9
15.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Kema : Tempo
7. tekma pic Luka Norčič Kema 5,-11,-5,6,-9 2:3 47:46
5. tekma pic Jure Smodiš Kema 9,2,9 3:0 33:20
3. tekma pic Rok Smodiš Kema 6,7,5 3:0 33:18
15.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Tempo
1. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -7,-8,-6 0:3 21:33
15.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Ilirija : Tempo
7. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija 8,-2,7,5 3:1 35:31
5. tekma pic Jaka Ljubič Ilirija 3,4,6 3:0 33:13
3. tekma pic Jaka Ceranja Ilirija 4,6,5 3:0 33:15
07.01.2017 3. SNTL 2016/2017, 5. krog - Cornilleau Mengeš II : Tempo
4. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II 8,7,-4,-4,-9 2:3 39:48
1. tekma pic Tim Pavli Cornilleau Mengeš II -8,-7,7,-6 1:3 32:40
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Aljaž Godec Int -6,-5,-6 0:3 17:33
Top, 6. krog pic Matija Novel Arr -8,9,-6,-6 1:3 31:42
Top, 5. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,8,-3,6,-4 2:3 36:47
Top, 4. krog pic Tim Mori Muta 6,10,3 3:0 34:19
Top, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka -8,-9,-5 0:3 22:33
Top, 2. krog pic Domen Zupančič Krka 6,-7,7,9 3:1 40:33
Top, 1. krog pic Oskar Rosc Sav -7,-10,-3 0:3 20:34
03.12.2016 3. SNTL 2016/2017, 4. krog - Tempo : Krka II
8. tekma pic Mitja Omerzel Krka II 6,4,8 3:0 33:18
6. tekma pic Domen Zupančič Krka II 10,-9,-7,-19 1:3 47:53
3. tekma pic Jožko Omerzel Krka II -7,-9,7,-8 1:3 35:40
03.12.2016 3. SNTL 2016/2017, 4. krog - Tempo : Metlika
4. tekma pic Boris Govednik Metlika 10,8,11 3:0 36:29
2. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 3,6,4 3:0 33:13
19.11.2016 3. SNTL 2016/2017, 3. krog - Kajuh-Slovan II : Tempo
4. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II 1,7,4 3:0 33:12
1. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II 7,3,5 3:0 33:15
19.11.2016 3. SNTL 2016/2017, 3. krog - Royal Beach : Tempo
4. tekma pic Leon Bokal Royal Beach 6,-9,7,8 3:1 42:32
1. tekma pic Aljaž Bogataj Royal Beach 6,9,7 3:0 33:22
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Tilen Šalja Men 3,7,-9,-7,-8 2:3 46:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 10,5,7 3:0 34:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Erjavec Hra 6,6,-10,8 3:1 43:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 4,5,4 3:0 33:13
22.10.2016 3. SNTL 2016/2017, 2. krog - Tempo : Gorica
4. tekma pic Rok Likar Gorica 4,6,5 3:0 33:15
2. tekma pic Luka Likar Gorica 5,4,9 3:0 33:18
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int 9,-5,-6,-8 1:3 30:42
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR 6,5,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kohn Muta 2,6,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Dimnik Mb - ZM 4,6,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 3,3,2 3:0 33:8
08.10.2016 3. SNTL 2016/2017, 1. krog - Tempo : Cornilleau Mengeš II
8. tekma pic Tim Pavli Cornilleau Mengeš II -5,-8,-3 0:3 16:33
6. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II -9,-6,-5 0:3 20:33
3. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II -6,-8,7,-7 1:3 32:40
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int 7,-5,-8,7,-2 2:3 37:47
Finalni del, četrtfinale pic Filip Kolle Ves 6,-7,6,7 3:1 40:30
Finalni del, osmina finala pic Domen Zupančič Krka 5,-10,5,7 3:1 43:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 7,8,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Sandi Cejan Vrt 4,6,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 3,3,2 3:0 33:8
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Marsel Šegula Ptuj 9,-9,-9,-9 1:3 38:42
Finalni del, osmina finala pic Tim Mori Muta -9,9,9,9 3:1 42:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Erjavec Men -5,-8,9,-9 1:3 33:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 5,10,3 3:0 34:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Kolle Ves 6,8,3 3:0 33:17
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Rok Trtnik Ves -7,-4,-7 0:3 18:33
Finalni del, osmina finala pic Domen Zupančič Krka -9,6,5,8 3:1 42:30
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Taj Lavrič Ves -8,6,11,8 3:1 43:36
Top, 6. krog pic Matija Novel Arr -5,-12,-3 0:3 20:36
Top, 5. krog pic Rok Trtnik Ves 6,-7,12,7 3:1 43:36
Top, 4. krog pic Mitja Omerzel Krka -9,-4,-11 0:3 24:35
Top, 3. krog pic Luka Breznik Int -9,7,-4,-5 1:3 29:40
Top, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,7,7,-4,9 3:2 46:45
Top, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj -6,9,-7,6,-10 2:3 45:49
15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Aljaž Godec Int 6,7,7 3:0 33:20
Top, 6. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-10,-8 0:3 22:34
Top, 5. krog pic Luka Breznik Int -4,-7,-9 0:3 20:33
Top, 4. krog pic Lovro Jemec Log -9,-12,-4 0:3 25:36
Top, 3. krog pic Jože Urh Ves 2,1,9 3:0 33:12
Top, 2. krog pic Jožko Omerzel Krka 8,-7,-8,7,7 3:2 48:44
Top, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta 7,-7,-9,8,-5 2:3 43:48
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, 2. krog pic Peter Hribar Krka -7,-6,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Novel Arr 7,-9,-4,-8 1:3 32:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Zavec Men 4,7,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Bokal Škl 7,6,3 3:0 33:16
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,-9,8,-7 1:3 34:41
Finalni del, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 3,6,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Nik Velikonja Gor 5,12,6 3:0 36:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Dan Dvornik Ves 2,1,1 3:0 33:4
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jokič Men 6,-9,1,-8,-8 2:3 47:40
02.04.2016 3. SNTL 2015/2016, 10. krog - Gorica : Tempo
7. tekma pic Jan Pajntar Gorica -10,-8,10,-8 1:3 38:44
5. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 7,6,11 3:0 35:24
3. tekma pic Aljaž Susič Gorica 9,-7,10,8 3:1 41:38
02.04.2016 3. SNTL 2015/2016, 10. krog - Preserje : Tempo
2. tekma pic Anže Ogrič Preserje 4,5,6 3:0 33:15
12.03.2016 3. SNTL 2015/2016, 9. krog - Tempo : Fužinar II
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar II 9,-8,-3,7,-8 2:3 41:49
2. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar II -8,-7,-8 0:3 23:33
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 1. krog - Tempo : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 10,6,-9,-5,77 3:2 116:115
2. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 12,-14,-3,8,-9 2:3 51:58
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 2. krog - Tempo : Mengeš I
4. tekma pic Tilen Šalja Mengeš I -7,6,5,-3,-10 2:3 42:45
2. tekma pic Mitja Zavec Mengeš I 2,4,1 3:0 33:7
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Tempo : Arrigoni
7. tekma pic Matija Novel Arrigoni 7,-9,-10,11,9 3:2 54:50
4. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 2,9,4 3:0 33:15
2. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 3,6,5 3:0 33:14
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Tempo : Ptuj
7. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 5,-8,-9,8,-8 2:3 47:46
4. tekma pic Gašper Cvetič Ptuj 5,5,5 3:0 33:15
2. tekma pic Nino Šegula Ptuj 6,-8,6,2 3:1 41:25
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Tempo : Vesna
7. tekma pic Rok Trtnik Vesna -9,7,12,-8,-5 2:3 47:52
4. tekma pic Taj Lavrič Vesna 12,10,-2,-8,-12 2:3 48:58
2. tekma pic Filip Kolle Vesna 8,9,-5,3 3:1 38:31
13.02.2016 3. SNTL 2015/2016, 8. krog - Tempo : Prebold
7. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -5,-6,4,-6 1:3 28:37
4. tekma pic Bojan Maselj Prebold -8,7,-9,6,7 3:2 50:42
2. tekma pic Alojzij Zore Prebold 9,-8,-4,-6 1:3 29:42
13.02.2016 3. SNTL 2015/2016, 8. krog - Tempo : Royal Beach
7. tekma pic Gregor Hari Royal Beach 8,6,-6,10 3:1 40:35
4. tekma pic Jaka Kanc Royal Beach 5,6,6 3:0 33:17
2. tekma pic Klemen Belehar Royal Beach 6,9,8 3:0 33:23
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Luka Breznik Int -12,-9,-9 0:3 30:36
Finalni del, osmina finala pic Tilen Šalja Men -8,-8,9,5,12 3:2 52:48
Finalni del, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor 6,6,1 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Likar Gor 1,5,8 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Kurent Hra -9,9,7,11 3:1 44:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 3,4,2 3:0 33:9
23.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 7. krog - Metlika : Tempo
5. tekma pic Boris Govednik Metlika 7,-9,2,11 3:1 44:31
3. tekma pic Robert Brajkovič Metlika -9,4,8,-6,4 3:2 48:38
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Tempo : Muta
7. tekma pic Miha Jamšek Muta 7,-10,-5,-6 1:3 32:41
4. tekma pic Matjaž Pinter Muta 3,7,-10,-9,8 3:2 52:41
2. tekma pic Tim Mori Muta 9,4,-9,9 3:1 42:33
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Mengeš I : Tempo
5. tekma pic Tilen Šalja Mengeš I 10,-6,7,-5,-5 2:3 39:50
3. tekma pic Tim Pavli Mengeš I 8,-9,-6,-9 1:3 35:41
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Tempo : Škofja Loka
6. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -6,3,5,6 3:1 39:25
3. tekma pic Leon Bokal Škofja Loka 4,5,-6,-8,-4 2:3 40:42
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Ilirija : Tempo
2. tekma pic Aljaž Fortuna Ilirija 3,9,3 3:0 33:15
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Logatec : Tempo
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec 6,6,6 3:0 33:18
3. tekma pic Žiga Česen Logatec 5,6,2 3:0 33:13
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Gorica : Tempo
5. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 4,5,9 3:0 33:18
3. tekma pic Dani Drakulič Gorica 3,8,1 3:0 33:12
09.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 6. krog - Tempo : Cirkovce
4. tekma pic Tomaž Strelec Cirkovce -12,10,8,3 3:1 46:35
2. tekma pic Jan Murata Cirkovce 4,5,7 3:0 33:16
09.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 6. krog - Tempo : Savinja
3. tekma pic Janez Tomše Savinja -6,-6,-8 0:3 20:33
20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Jaka Bavdek K-S 4,-6,-9,-10 1:3 36:38
Top, 6. krog pic Matjaž Pinter Muta -4,-2,9,-3 1:3 20:42
Top, 5. krog pic Lovro Jemec Log 7,-8,9,-7,-4 2:3 41:49
Top, 4. krog pic Matija Novel Arr 7,9,5 3:0 33:21
Top, 3. krog pic Luka Breznik Int -7,8,-4,9,-6 2:3 39:50
Top, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj 5,-4,-6,5,7 3:2 43:39
Top, 1. krog pic Jože Urh Ves -4,6,7,8 3:1 37:32
06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Taj Lavrič Ves 7,-12,8,9 3:1 45:38
Top, 6. krog pic Luka Breznik Int 13,7,-10,-9,-2 2:3 47:54
Top, 5. krog pic Marsel Šegula Ptuj -8,10,-9,9,-3 2:3 43:52
Top, 4. krog pic Rok Trtnik Ves -7,-5,-13 0:3 25:37
Top, 3. krog pic Matija Novel Arr 7,-4,3,-6,-5 2:3 37:43
Top, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,-5,-7 0:3 17:33
Top, 1. krog pic Oskar Rosc Tem 7,3,7 3:0 33:17
05.12.2015 3. SNTL 2015/2016, 5. krog - Tempo : Gorica
5. tekma pic Aljaž Susič Gorica -7,-15,-8 0:3 30:39
1. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 6,4,9 3:0 33:19
05.12.2015 3. SNTL 2015/2016, 5. krog - Tempo : Preserje
3. tekma pic Anže Ogrič Preserje 5,6,5 3:0 33:16
21.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 4. krog - Fužinar II : Tempo
9. tekma pic Aljaž Godec Fužinar II 2,4,7 3:0 33:13
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar II -13,-10,-4 0:3 27:38
07.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 3. krog - Prebold : Tempo
8. tekma pic Alojzij Zore Prebold -5,11,8,-7,-7 2:3 43:52
4. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -3,-8,-6 0:3 17:33
1. tekma pic Aleksander Poropat Prebold 13,5,1 3:0 37:19
07.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 3. krog - Royal Beach : Tempo
6. tekma pic Klemen Belehar Royal Beach 4,2,7 3:0 33:13
2. tekma pic Leon Bokal Royal Beach -10,-9,7,-7 1:3 37:41
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Šmaljcelj Krka -5,5,-7,-2 1:3 25:38
Finalni del, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka 8,5,-11,6 3:1 44:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Česen Log 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Jamšek Muta 7,8,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Belehar Škl -7,9,7,8 3:1 40:35
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, polfinale pic Rok Trtnik Ves -7,-8,-8 0:3 23:33
Finalni del, četrtfinale pic Tilen Šalja Men -7,-7,12,4,6 3:2 50:44
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int 7,7,10 3:0 34:24
Finalni del, 1. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM 9,1,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Likar Gor 10,6,9 3:0 34:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Česen Log 9,0,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 4,4,5 3:0 33:13
17.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 2. krog - Tempo : Metlika
6. tekma pic Boris Govednik Metlika -10,6,7,8 3:1 43:33
3. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 7,-5,10,7 3:1 39:35
03.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 1. krog - Cirkovce : Tempo
1. tekma pic Jaša Lozinšek Cirkovce 6,2,3 3:0 33:11
03.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 1. krog - Savinja : Tempo
6. tekma pic Patrik Rosc Savinja -9,-9,-7 0:3 25:33
2. tekma pic Jure Slatinšek Savinja 6,-6,-3,-5 1:3 25:39
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Rok Trtnik Ves -9,-5,-5 0:3 19:33
Finalni del, osmina finala pic Tilen Šalja Men 7,8,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Cvetič Ptuj -7,3,11,9 3:1 42:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Zavec Men 6,5,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 6,6,6 3:0 33:18
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Mali finale, finale pic Žiga Kristijan Žigon Int 9,8,-8,9 3:1 41:37
Mali finale, polfinale pic Tomaž Strelec Cir 7,8,4 3:0 33:19
Mali finale, četrtfinale pic Aljan Vermiglio Vremec Gor 9,10,8 3:0 34:27
Mali finale, osmina finala pic Rok Smodiš Kema - Murexin -8,5,8,-10,6 3:2 51:42
Mali finale, 1. krog pic Luka Likar Gor 4,6,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Česen Log 5,9,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -2,-9,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Rutar Men -7,-15,14,8,-9 2:3 58:61
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, finale pic Matija Novel Arr -9,-9,9,9,9 3:2 51:49
Finalni del, polfinale pic Oskar Rosc Tem 9,9,9 3:0 33:27
Finalni del, četrtfinale pic Tim Mori Muta 9,9,9 3:0 33:27
Finalni del, osmina finala pic Leon Veronik Rad -9,-9,9,9,9 3:2 51:49
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Frelih Men -9,-9,-9 0:3 27:33
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Anže Ogrič Pres 8,8,7 3:0 33:23
Top, 6. krog pic Martin Kocjančič Arr 5,17,5 3:0 41:27
Top, 5. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 8,13,4 3:0 37:25
Top, 4. krog pic Lovro Jemec Škl 8,6,8 3:0 33:22
Top, 3. krog pic Luka Breznik Int 8,-8,11,-14,-7 2:3 53:57
Top, 2. krog pic Taj Lavrič Ves -7,-9,-7 0:3 23:33
Top, 1. krog pic Oskar Rosc Tem 7,6,11 3:0 35:24
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Jožko Omerzel Krka -5,7,6,5,-12,-8,-8 3:4 66:65
Finalni del, osmina finala pic Lovro Jemec Škl 5,-7,8,5 3:1 40:29
Finalni del, 2. krog pic Tilen Šalja Men 7,-9,8,-4,7 3:2 46:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Sečnik Pres 2,9,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Korošec K-S -5,3,-10,11,6 3:2 50:43
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int -1,-7,-3 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matej Germek Arr -10,-3,7,8,-8 2:3 43:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -5,-2,-7 0:3 14:33
12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Matija Novel Arr -4,5,-12,-9 1:3 36:41
Top, 6. krog pic Tim Mori Muta 7,9,8 3:0 33:24
Top, 5. krog pic Aljaž Godec Int 9,9,-9,-9,9 3:2 51:49
Top, 4. krog pic Mitja Omerzel Krka -7,8,9,8 3:1 40:36
Top, 3. krog pic Domen Sečnik Pres 7,4,-11,7 3:1 44:31
Top, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 5,-9,-9,6,10 3:2 52:43
Top, 1. krog pic Oskar Rosc Tem 9,7,9 3:0 33:25
29.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 2. krog - Tempo : Muta
7. tekma pic Tim Mori Muta 7,10,-9,7 3:1 43:35
4. tekma pic Matjaž Pinter Muta -5,-7,-11 0:3 23:35
2. tekma pic Gašper Jezernik Muta 6,2,2 3:0 33:10
29.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 3. krog - Tempo : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -5,13,-6,7,-8 2:3 45:53
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 5,8,6 3:0 33:19
2. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 7,-7,4,7 3:1 40:29
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Tempo : Ptuj
7. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 8,-7,-7,5,-5 2:3 41:46
4. tekma pic Jernej Masten Toplak Ptuj 9,8,7 3:0 33:24
2. tekma pic Sašo Malovič Ptuj 8,9,11 3:0 35:28
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Tempo : Vesna
5. tekma pic Rok Trtnik Vesna -9,-4,-8 0:3 21:33
1. tekma pic Jože Urh Vesna -9,11,-10,-11 1:3 43:47
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Tempo : Preserje
7. tekma pic Anže Ogrič Preserje -6,-12,-5 0:3 23:36
4. tekma pic Domen Sečnik Preserje -8,2,7,-10,8 3:2 51:40
2. tekma pic Grega Bratina Preserje 6,5,7 3:0 33:18
07.03.2015 3. SNTL 2014/2015, 6. krog - Tempo : Kema III
8. tekma pic Luka Norčič Kema III -3,-6,-9 0:3 18:33
6. tekma pic Rok Smodiš Kema III 6,7,14 3:0 38:27
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, finale pic Matija Novel Arr 10,7,-7,-11,-8 2:3 49:52
Finalni del, polfinale pic Oskar Rosc Tem 7,7,6 3:0 33:20
Finalni del, četrtfinale pic Tim Mori Muta 6,7,11 3:0 35:24
Finalni del, osmina finala pic Leon Veronik Rad 5,2,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Popelar Men 2,5,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Bobek Int 7,2,4 3:0 33:13
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Rok Trtnik Ves -7,-8,-10 0:3 25:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int -7,-4,-14 0:3 25:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Samo Novina Sob -9,3,3,8 3:1 42:25
07.02.2015 3. SNTL 2014/2015, 5. krog - Tempo : Gorica
3. tekma pic Jan Pajntar Gorica -6,-8,9,-4 1:3 29:42
07.02.2015 3. SNTL 2014/2015, 5. krog - Tempo : Royal Beach
5. tekma pic Lovro Jemec Royal Beach -8,-9,5,-11 1:3 39:40
1. tekma pic Leon Bokal Royal Beach -8,8,9,-9,-7 2:3 46:50
01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Mihelič B2 4,8,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -7,-5,9,5,-10 2:3 44:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Germek Arr -6,6,-3,-4 1:3 24:39
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -8,-5,-3 0:3 16:33
Finalni del, osmina finala pic Peter Vitamvas K-S 6,3,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr 6,6,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Krpan PPR 4,6,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Končar K-S 2,3,2 3:0 33:7
17.01.2015 3. SNTL 2014/2015, 4. krog - Tempo : Kajuh-Slovan II
7. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan II 8,-8,-9,11,9 3:2 52:50
4. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -7,-2,7,-4 1:3 24:40
2. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan II -9,9,7,-10,7 3:2 52:46
17.01.2015 3. SNTL 2014/2015, 4. krog - Tempo : Vesna
3. tekma pic Matevž Žgank Vesna -5,-8,-10 0:3 23:34
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Ilirija : Tempo
4. tekma pic Luka Čiča Ilirija 3,4,2 3:0 33:9
1. tekma pic Simon Godec Ilirija 3,6,2 3:0 33:11
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Tempo : Sobota
3. tekma pic Jakob Podlesek Sobota 5,6,6 3:0 33:17
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Logatec : Tempo
5. tekma pic Žiga Česen Logatec 2,2,7 3:0 33:11
3. tekma pic Oskar Cergolj Logatec 7,-9,6,3 3:1 42:27
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 5. krog - Tempo : Mengeš
4. tekma pic Bor Rutar Mengeš -9,5,-13,8,-15 2:3 59:56
2. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš -3,-4,-6 0:3 13:33
04.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Muta : Tempo
4. tekma pic Matjaž Pinter Muta 3,-8,-4,8,-11 2:3 45:46
1. tekma pic Tim Mori Muta 6,11,5 3:0 35:22
04.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Logatec : Tempo
6. tekma pic Miha Šubic Logatec -6,-5,-6 0:3 17:33
2. tekma pic Deni Kožul Logatec -9,-6,-3 0:3 18:33
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Tim Mori Muta 6,5,5 3:0 33:16
Top, 6. krog pic Grega Bratina Pres 5,6,6 3:0 33:17
Top, 5. krog pic Matej Prezelj Men 8,7,9 3:0 33:24
Top, 4. krog pic Anže Ogrič Pres 8,-6,-9,5,-7 2:3 44:46
Top, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka -9,-4,6,-9 1:3 33:39
Top, 2. krog pic Aljaž Godec Int 6,4,4 3:0 33:14
Top, 1. krog pic Samo Mandič B2 8,11,-13,6 3:1 48:40
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, finale pic Matija Novel Arr 8,9,4 3:0 33:21
Finalni del, polfinale pic Oskar Rosc Tem 3,10,-5,5 3:1 39:29
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Omerzel Krka 3,9,7 3:0 33:19
Finalni del, osmina finala pic Peter Zlodej Ves 5,2,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Korošec K-S 3,-18,5,9 3:1 51:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič Krka 7,5,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Popelar Men 7,7,9 3:0 33:23
08.11.2014 3. SNTL 2014/2015, 2. krog - Gorica : Tempo
4. tekma pic Jan Pajntar Gorica 4,-9,-4,-7 1:3 31:37
1. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 8,11,10 3:0 36:29
08.11.2014 3. SNTL 2014/2015, 2. krog - Royal Beach : Tempo
6. tekma pic Leon Bokal Royal Beach -12,8,3,9 3:1 45:34
2. tekma pic Lovro Jemec Royal Beach -12,-8,9,8,8 3:2 53:50
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Luka Breznik Int 8,9,-10,-11,-8 2:3 51:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Rutar Men -7,-6,7,-8 1:3 32:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log 6,6,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 6,5,8 3:0 33:19
04.10.2014 3. SNTL 2014/2015, 1. krog - Kajuh-Slovan II : Tempo
6. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan II 4,5,-9,7 3:1 42:27
2. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -7,-6,-5 0:3 18:33
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta -8,11,-11,-7 1:3 39:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj 9,-9,4,-7,5 3:2 49:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 9,3,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Mori Muta 7,8,4 3:0 33:19
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,6,9,-4,-5 2:3 40:48
Finalni del, osmina finala pic Nejc Novak Zakeršnik Log 6,9,8 3:0 33:23
01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Aljaž Godec Int 7,6,13 3:0 37:26
Top, 6. krog pic Rok Trtnik Ves 4,-10,-10,-4 1:3 35:39
Top, 5. krog pic Luka Breznik Int -4,9,3,-10,-7 2:3 43:46
Top, 4. krog pic Matija Novel Arr 8,-9,9,-10,-7 2:3 48:51
Top, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj -4,-4,9,-7 1:3 26:42
Top, 2. krog pic Taj Lavrič Ves 5,7,-2,-8,-6 2:3 38:45
Top, 1. krog pic Oskar Rosc Tem 5,5,-9,8 3:1 42:29
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka 9,-2,-3,-6 1:3 22:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Damir Fotivec Sob 6,-6,-5,6,-6 2:3 39:45
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Rok Trtnik Ves -6,-9,-7 0:3 22:33
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int 9,7,-4,7 3:1 37:34
Finalni del, 1. krog pic Luka Podobnik Vrh 1,9,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Nik Velikonja Gor 6,-11,6,10 3:1 45:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Šuligoj Vrt 5,6,3 3:0 33:14
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 2. krog pic Tim Pavli Men -8,-7,9,-6 1:3 32:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -5,-6,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Stepančič Gor 7,6,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Sečnik Pres 3,5,8 3:0 33:16
01.02.2014 1. SNTL 2013/2014, 11. krog - Tempo : Krka I
5. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -5,-4,-3 0:3 12:33
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Rok Trtnik Ves -7,-8,-8 0:3 23:33
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel Krka 7,5,9 3:0 33:21
Finalni del, 1. krog pic Timotej Šnepf Kema - Murexin 8,2,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Nal Belko Ves 5,7,-7,8 3:1 40:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Erjavec Trb 7,5,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Petrovčič Log 1,2,3 3:0 33:6
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Taj Lavrič Ves -5,-6,-5 0:3 16:33
Finalni del, osmina finala pic Patrik Videc Tem 9,5,-6,2 3:1 39:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 6,6,-3,10 3:1 37:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Škerbec Ves 3,5,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Podobnik Vrh 3,11,8 3:0 35:22
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Bavdek K-S -8,-7,-16 0:3 31:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Ošlak Muta 7,6,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -10,-10,-7 0:3 27:35
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Sašo Malovič Ptuj -9,-6,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Rutar Men 8,5,-8,7 3:1 41:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Ošlak Muta 9,3,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Damir Fotivec Sob 5,5,5 3:0 33:15
Skupaj: 57,46 % 335:248 1228:955 20716:19189
Preskoči na orodno vrstico