NTZS

Kaja Drljača
pic
Podatki o igralki
Id 4278
Št. tekmovalne izkaznice 116/20/21
Starost 12 let (letnik 2011)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mlajše kadetinje 10.03.2024 3 3 3400 2600
kadetinje 07.04.2024 17 19 1360 1360
mladinke 17.03.2024 40 41 60 60
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Maruša Arnež 0:2 0:6
pic Manca Bartolovič 0:2 0:6
pic Pika Bavdek 0:1 0:3
pic Arnesa Berisha 1:0 3:0
pic Ana Božeglav 3:0 9:2
pic Nadja Cafuta 2:0 6:1
pic Ema Crnkovič 0:1 0:3
pic Katja Čušin 1:0 3:0
pic Živa Dogar 0:2 0:6
pic Vita Ekart 0:1 0:3
pic Sara Erhatič 0:6 5:18
pic Maja Fatur 0:1 1:3
pic Petra Pia Fornazarič 0:1 1:3
pic Neja Gazvoda 0:7 1:21
pic Neža Gazvoda 0:6 1:18
pic Pika Gorenc 0:1 0:3
pic Lucija Grad 1:2 3:7
pic Lucia Grah 1:0 3:0
pic Neža Horvat 0:2 0:6
pic Meta Ivančič 3:0 9:1
pic Barbara Jančič 0:3 1:9
pic Barbara Jedlovčnik 0:1 0:3
pic Alisa Kaspranova 1:0 3:0
pic Vita Kocjančič 0:3 0:9
pic Eva Kogoj 1:0 3:0
pic Martina Komovec 0:2 0:6
pic Zala Kontelj 0:1 0:3
pic Neli Koren 2:0 6:1
pic Neja Košir 2:0 6:2
pic Katja Krajnc 0:3 0:9
pic Kim Krajnc Grižon 4:0 12:1
pic Tina Križnič 0:2 0:6
pic Pia Kundih 2:1 6:4
pic Kristina Lesar 0:1 0:3
pic Katarina Lešnjak 0:2 0:6
pic Viktorija Letnar 0:3 1:9
pic Mirjana Liović 0:1 0:3
pic Aleksandra Livnjak 2:1 8:6
pic Hana Lukančič 2:0 6:0
pic Nina Mačič 0:1 0:3
pic Anika Markič 1:0 3:0
pic Lana Maučec 1:1 4:4
pic Sanja Mihajlovska 0:1 2:3
pic Aliana Morina 1:0 3:0
pic Tanja Nišavić 0:1 1:3
pic Luša Obranovič Kovšca 3:0 9:0
pic Nika Pandev 0:1 0:3
pic Tamara Pavčnik 0:1 0:3
pic Ula Radojević 2:1 6:3
pic Klara Rahotin Pavič 1:4 3:12
pic Laura Rahotin Pavič 0:5 1:15
pic Eva Rebernak 1:1 5:4
pic Izabel Roner 0:2 1:6
pic Tjaša Rus 0:2 2:6
pic Lara Šedivi 2:0 6:0
pic Anina Selak 0:2 0:6
pic Tara Šesek 1:1 5:4
pic Sara Simončič 1:0 3:0
pic Karin Slatinšek 0:3 2:9
pic Lana Slatinšek 0:2 0:6
pic Mojca Smolej 0:1 0:3
pic Špela Smolej Milat 1:1 3:4
pic Simona Soldat 0:2 1:6
pic Lana Stepančič 1:0 3:1
pic Mihaela Stoilkovska 0:1 0:3
pic Pia Stojaković 4:3 17:13
pic Tjaša Supanič 0:1 0:3
pic Sara Tanšek 1:2 3:6
pic Ivana Tokić 1:0 3:0
pic Layla Turk 0:3 0:9
pic Žana Turnšek 1:0 3:0
pic Erin Ukovič 0:3 1:9
pic Ina Unger 0:2 0:6
pic Tjaša Večko 0:7 8:21
pic Maša Virant 1:0 3:0
pic Kaja Zadravec 1:0 3:2
pic Tina Zalezina 0:2 2:6
pic Lara Žnidaršič 0:6 4:18
pic Zoja Žolek 0:1 1:3
pic Sofija Žužek 4:1 13:4
Skupaj: 57:124 221:397
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK B2 center mlajši kadeti
2022/2023 NTK B2 center mlajši kadeti
2021/2022 NTK B2 center mlajši kadeti
2020/2021 NTK B2 center mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 16. 06.04.2024 - 07.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
3. - 4. 10.03.2024 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Ljubljana
17. - 33. 03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete, Luče
18. 17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete, Logatec
15. - 25. 12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete, Puconci
3. - 4. 29.10.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
15. - 27. 08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
8. 04.06.2023 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
5. - 8. 06.05.2023 - 07.05.2023 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Izola
21. - 36. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
5. - 8. 19.03.2023 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
21. - 40. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
5. - 8. 22.01.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Logatec
24. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
23. - 41. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
19. - 34. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
14. 28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
9. - 16. 23.04.2022 - 24.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
13. - 23. 13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Luče
19. - 33. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
13. - 24. 30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 29. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 29. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
Skupaj: 24 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Jesenice : B2
5. tekma pic Špela Smolej Milat Jesenice -4,9,9,7 3:1 37:36
2. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -5,-3,-8 0:3 16:33
1. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -5,-5,11,-4 1:3 27:44
06.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Neža Gazvoda ŠD SU -4,-4,-2 0:3 10:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luša Obranovič Kovšca PPR 9,12,2 3:0 36:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves -4,-6,-8 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Pia Stojaković Log -8,9,5,10 3:1 42:35
10.03.2024 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Karin Slatinšek ŠD SU 9,-9,-8,6,-9 2:3 48:48
Finalni del, četrtfinale pic Kim Krajnc Grižon Arr 5,4,3 3:0 33:12
Finalni del, osmina finala pic Ana Božeglav Arr 5,-6,10,7 3:1 40:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luša Obranovič Kovšca PPR 1,5,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Nadja Cafuta Žal -7,8,1,3 3:1 40:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Arnesa Berisha Arr 3,1,3 3:0 33:7
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Cirkovce : B2
6. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -5,-1,-2 0:3 8:33
4. tekma pic Ina Unger Cirkovce -4,-4,-3 0:3 11:33
1. tekma pic Ina Unger Cirkovce -6,-2,-4 0:3 12:33
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Mura Sobota : B2
6. tekma pic Martina Komovec Mura Sobota -10,-3,-6 0:3 19:34
4. tekma pic Aliana Morina Mura Sobota 2,5,4 3:0 33:11
1. tekma pic Sara Tanšek Mura Sobota -5,-0,-1 0:3 6:33
03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Božeglav Arr -9,9,9,4 3:1 42:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -5,-4,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Pia Stojaković Log 6,8,-6,-6,-2 2:3 36:47
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - B2 : SU
6. tekma pic Lana Slatinšek SU -9,-4,-3 0:3 16:33
2. tekma pic Neža Gazvoda SU -4,-2,-6 0:3 12:33
1. tekma pic Neja Gazvoda SU -3,-6,-10 0:3 19:34
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - B2 : Vesna
5. tekma pic Anina Selak Vesna -7,-3,-6 0:3 16:33
3. tekma pic Tjaša Supanič Vesna -9,-5,-5 0:3 19:33
1. tekma pic Tamara Pavčnik Vesna -8,-7,-12 0:3 27:36
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : B2
5. tekma pic Tjaša Večko Fužinar Inter Diskont -9,9,-6,-1 1:3 27:42
3. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont -9,-9,-5 0:3 23:33
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Kema Murexin : B2
4. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -3,-3,-4 0:3 10:33
1. tekma pic Lana Maučec Kema Murexin -9,8,12,3 3:1 45:34
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Arrigoni : B2
6. tekma pic Layla Turk Arrigoni -8,-1,-9 0:3 18:33
2. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni -7,-8,-2 0:3 17:33
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 2. krog - Vesna : B2
4. tekma pic Laura Rahotin Pavič Vesna -4,-3,-6 0:3 13:33
1. tekma pic Klara Rahotin Pavič Vesna -4,-3,9,-8 1:3 26:42
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 3. krog - B2 : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Katarina Lešnjak Kajuh-Slovan -5,-9,-6 0:3 20:33
4. tekma pic Zala Kontelj Kajuh-Slovan -2,-7,-8 0:3 17:33
21.01.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 2. krog - Preserje : B2
4. tekma pic Viktorija Letnar Preserje -5,-5,-4 0:3 14:33
1. tekma pic Lara Šedivi Preserje 6,4,5 3:0 33:15
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Cirkovce : B2
8. tekma pic Pia Kundih Cirkovce -8,-8,-6 0:3 22:33
4. tekma pic Sara Erhatič Cirkovce 8,-10,-5,-11 1:3 37:44
1. tekma pic Neli Koren Cirkovce 6,-10,9,8 3:1 43:35
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - SU : B2
6. tekma pic Neja Gazvoda SU -5,-2,-8 0:3 15:33
2. tekma pic Neža Gazvoda SU -2,-5,-8 0:3 15:33
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Arrigoni : B2
4. tekma pic Sofija Žužek Arrigoni -10,-4,8,-6 1:3 31:42
1. tekma pic Ana Božeglav Arrigoni 4,5,8 3:0 33:17
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - B2 : Preserje
8. tekma pic Tjaša Rus Preserje -8,-7,-6 0:3 21:33
6. tekma pic Lara Šedivi Preserje 2,1,3 3:0 33:6
3. tekma pic Viktorija Letnar Preserje -2,-7,9,-1 1:3 21:42
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Logatec : B2
4. tekma pic Aleksandra Livnjak Logatec 6,6,-10,-7,7 3:2 50:42
1. tekma pic Pia Stojaković Logatec -10,2,-6,8,-7 2:3 45:44
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - SU : B2
4. tekma pic Karin Slatinšek SU -7,-5,-5 0:3 17:33
1. tekma pic Neja Gazvoda SU -8,-1,-5 0:3 14:33
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Gorica : B2
4. tekma pic Ula Radojević Gorica -5,-9,-6 0:3 20:33
1. tekma pic Katja Čušin Gorica 3,1,6 3:0 33:10
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - B2 : Rakek
5. tekma pic Mirjana Liović Rakek -7,-5,-3 0:3 15:33
3. tekma pic Tina Zalezina Rakek -6,5,-5,-2 1:3 24:38
1. tekma pic Tina Zalezina Rakek -10,-7,11,-7 1:3 37:45
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - B2 : Vrhnika
6. tekma pic Tanja Nišavić Vrhnika -10,-7,11,-2 1:3 32:45
2. tekma pic Lucija Grad Vrhnika -9,-3,-9 0:3 21:33
1. tekma pic Lucija Grad Vrhnika 8,-3,7,7 3:1 36:33
17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete 2023/2024
Top, 7. krog pic Pia Stojaković Log 7,5,5 3:0 33:17
Top, 6. krog pic Ula Radojević Gor 4,2,10 3:0 34:16
Top, 5. krog pic Kim Krajnc Grižon Arr 7,4,7 3:0 33:18
Top, 4. krog pic Tara Šesek Ves -5,4,-10,2,-8 2:3 45:40
Top, 3. krog pic Sofija Žužek Arr 6,-10,7,7 3:1 43:32
Top, 2. krog pic Meta Ivančič Arr 3,4,2 3:0 33:9
Top, 1. krog pic Maša Virant PPR 6,6,10 3:0 34:22
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - B2 : Jesenice
7. tekma pic Špela Smolej Milat Jesenice -9,-2,-7 0:3 18:33
4. tekma pic Mojca Smolej Jesenice -6,-10,-5 0:3 21:34
1. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -4,-3,-5 0:3 12:33
12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Žana Turnšek Ljub 6,5,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU -1,-7,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Večko Int 9,-2,5,-5,-3 2:3 32:47
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - B2 : Cirkovce
6. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -3,-1,-3 0:3 7:33
2. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce -6,-3,9,-2 1:3 22:42
1. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -1,-3,-1 0:3 5:33
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - B2 : Mura Sobota
6. tekma pic Martina Komovec Mura Sobota -3,-8,-3 0:3 14:33
2. tekma pic Sara Tanšek Mura Sobota 9,8,9 3:0 33:26
1. tekma pic Sara Tanšek Mura Sobota -6,-6,-8 0:3 20:33
29.10.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Klara Rahotin Pavič Ves 12,-4,-6,-4 1:3 28:45
Finalni del, četrtfinale pic Kim Krajnc Grižon Arr -9,8,7,8 3:1 42:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Neli Koren Cir 3,8,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Hana Lukančič Log 10,6,7 3:0 34:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Nadja Cafuta Žal 4,2,3 3:0 33:9
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - SU : B2
7. tekma pic Lana Slatinšek SU -2,-5,-9 0:3 16:33
3. tekma pic Neja Košir SU 8,11,13 3:0 39:32
1. tekma pic Neja Gazvoda SU -6,-6,-10 0:3 22:34
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Vesna : B2
3. tekma pic Anina Selak Vesna -8,-7,-6 0:3 21:33
08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU -6,7,-4,-6 1:3 27:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Maja Fatur Žal -1,-7,9,-8 1:3 27:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Sofija Žužek Arr 7,6,7 3:0 33:20
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Rakek : B2
10. tekma pic Sanja Mihajlovska Rakek 1,10,-4,-9,-7 2:3 43:44
7. tekma pic Kaja Zadravec Rakek -5,9,-9,8,7 3:2 47:46
3. tekma pic Simona Soldat Rakek -9,-7,-8 0:3 24:33
1. tekma pic Simona Soldat Rakek -6,7,-7,-6 1:3 30:40
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vrhnika : B2
3. tekma pic Lucija Grad Vrhnika -7,-6,-3 0:3 16:33
1. tekma pic Kristina Lesar Vrhnika -8,-5,-9 0:3 22:33
04.06.2023 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Lara Žnidaršič Log -11,-6,8,-9 1:3 37:43
Top, 6. krog pic Neža Horvat Int -4,-8,-3 0:3 15:33
Top, 5. krog pic Klara Rahotin Pavič Ves -3,-14,-5 0:3 22:38
Top, 4. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves -12,-8,8,-5 1:3 36:44
Top, 3. krog pic Karin Slatinšek ŠD SU -3,-7,-12 0:3 22:36
Top, 2. krog pic Aleksandra Livnjak Log -5,11,7,2 3:1 40:31
Top, 1. krog pic Sara Erhatič Cir 4,-4,-3,-4 1:3 22:37
06.05.2023 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Sara Erhatič Cir -8,-8,9,-7 1:3 34:42
Finalni del, osmina finala pic Sara Simončič ŠD SU 6,3,1 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Meta Ivančič Arr 3,5,-11,2 3:1 44:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Luša Obranovič Kovšca PPR 3,7,1 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Lucia Grah Mb - ZM 5,5,1 3:0 33:11
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Neja Košir ŠD SU 10,-4,9,-7,7 3:2 45:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Layla Turk Arr -4,-9,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves -7,-6,-3 0:3 16:33
19.03.2023 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Sara Erhatič Cir 7,-7,-5,-6 1:3 29:40
Finalni del, osmina finala pic Pia Stojaković Log 7,-9,2,4 3:1 42:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Ula Radojević Gor 3,7,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Rebernak Mb - ZM 7,-12,5,4 3:1 45:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Hana Lukančič Log 6,4,6 3:0 33:16
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Stepančič Vrt 5,-10,8,2 3:1 43:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Erin Ukovič Arr -3,-2,-16 0:3 21:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Sara Erhatič Cir -6,-3,-7 0:3 16:33
22.01.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Sara Erhatič Cir 5,-4,-4,-7 1:3 26:38
Finalni del, osmina finala pic Pia Kundih Cir 5,7,-7,10 3:1 41:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Anika Markič Vrt 8,6,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Kim Krajnc Grižon Arr 2,7,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Alisa Kaspranova K-S 6,4,4 3:0 33:14
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Arrigoni : B2
4. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni -4,-6,-5 0:3 15:33
1. tekma pic Sofija Žužek Arrigoni 13,12,13 3:0 44:38
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - B2 : Letrika
8. tekma pic Ivana Tokić Letrika 6,8,6 3:0 33:20
6. tekma pic Eva Kogoj Letrika 5,2,4 3:0 33:11
3. tekma pic Petra Pia Fornazarič Letrika 5,-3,-4,-9 1:3 27:38
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Logatec : B2
8. tekma pic Izabel Roner Logatec -8,9,-2,-9 1:3 30:42
4. tekma pic Lara Žnidaršič Logatec -6,-6,-7 0:3 19:33
1. tekma pic Pia Stojaković Logatec -11,-6,6,-2 1:3 30:41
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - B2 : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Tjaša Večko Fužinar Inter Diskont -6,18,-10,8,-5 2:3 52:60
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Preserje : B2
6. tekma pic Tjaša Rus Preserje -3,8,-5,5,-6 2:3 36:46
2. tekma pic Manca Bartolovič Preserje -10,-8,-6 0:3 24:34
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Pika Gorenc Men -2,-4,-4 0:3 10:33
Top, 6. krog pic Viktorija Letnar Pres -2,-6,-5 0:3 13:33
Top, 5. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves -5,-3,-3 0:3 11:33
Top, 4. krog pic Manca Bartolovič Pres -3,-4,-3 0:3 10:33
Top, 3. krog pic Lara Žnidaršič Log -3,-2,-5 0:3 10:33
Top, 2. krog pic Izabel Roner Log -9,-10,-8 0:3 27:34
Top, 1. krog pic Maruša Arnež B2 -6,-7,-10 0:3 23:34
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Vita Kocjančič Arr -5,-1,-5 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Klara Rahotin Pavič Ves -12,-12,-8 0:3 32:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Žnidaršič Log -8,-9,5,9,-3 2:3 42:47
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Kvalifikacije, 2. krog pic Erin Ukovič Arr -6,-7,8,-2 1:3 26:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Večko Int 10,6,-5,-3,-9 2:3 40:49
28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Klara Rahotin Pavič Ves wo 1:0 0:0
Top, 6. krog pic Vita Ekart Mb - ZM -4,-4,-9 0:3 17:33
Top, 5. krog pic Barbara Jedlovčnik Krka -6,-8,-8 0:3 22:33
Top, 4. krog pic Meta Ivančič Arr 9,9,7 3:0 33:25
Top, 3. krog pic Lara Žnidaršič Log -8,-2,9,-10 1:3 31:43
Top, 2. krog pic Tjaša Večko Int -3,-8,-2 0:3 13:33
Top, 1. krog pic Maruša Arnež B2 -4,-9,-1 0:3 14:33
23.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Neža Gazvoda ŠD SU 7,-5,-2,-4 1:3 22:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Horvat Int -4,-2,-3 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Sofija Žužek Arr 5,5,15 3:0 39:25
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Večko Int -7,-8,-4 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Layla Turk Arr -6,-3,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -8,-2,-1 0:3 11:33
13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Mali finale, osmina finala pic Eva Rebernak Mb - ZM -5,7,-3,8,-9 2:3 39:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Pia Stojaković Log 9,8,-10,-9,6 3:2 52:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU -2,-5,-3 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Večko Int -9,9,-6,-4 1:3 30:42
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin -2,9,-5,-5 1:3 23:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Tina Križnič Men -4,-2,-4 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Katarina Lešnjak Ves -2,-6,-1 0:3 9:33
30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Mali finale, polfinale pic Lara Žnidaršič Log -12,-11,-2 0:3 25:38
Mali finale, četrtfinale pic Tara Šesek Ves 10,-10,7,9 3:1 44:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Pia Kundih Cir 7,6,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -3,-3,-2 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleksandra Livnjak Log 8,-5,-5,8,-5 2:3 37:49
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Križnič Men -1,-2,-2 0:3 5:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Pika Bavdek K-S -1,-1,-4 0:3 6:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -1,-1,-4 0:3 6:33
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Nina Mačič Int -3,-4,-4 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihaela Stoilkovska Men -3,-1,-4 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr -4,-4,-14 0:3 22:38
Skupaj: 31,49 % 57:124 221:397 4700:5846
Preskoči na orodno vrstico