NTZS

Primož Jazbič
pic
Podatki o igralcu
Id 4167
Št. tekmovalne izkaznice 004/20/21
Starost 34 let (letnik 1989)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
člani 24.03.2024 60 72 20 20
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Avbelj 0:1 1:3
pic Alen Bećirević 1:0 3:1
pic Benjamin Bećirević 2:1 7:4
pic Klemen Belehar 2:1 8:3
pic Patrik Blažević 1:0 3:0
pic David Bočko 2:0 6:0
pic May Bočko 2:0 6:2
pic Marko Brajkovič 2:0 6:3
pic Robert Brajkovič 2:0 6:0
pic Luka Čačić Blažek 0:1 0:3
pic Uroš Cerar 0:3 2:9
pic Matic Čopar 0:1 1:3
pic Matevž Črepnjak 0:1 0:3
pic Mitja Erzetič 3:0 9:3
pic Miha Fatur 1:1 5:4
pic Aljaž Frelih 0:1 2:3
pic Jaka Gačnik Zupanc 4:0 12:1
pic Mark Gazvoda 2:1 8:3
pic Tom Gornik 1:0 3:0
pic Rok Grasselli 1:0 3:0
pic Aljoša Grčar 1:0 3:0
pic Rene Hedl 0:1 0:3
pic Domen Hohnjec 0:1 2:3
pic Miha Homan 1:0 3:1
pic Mitja Horvat 0:1 0:3
pic Mateo Ilić 2:0 6:0
pic Miha Jamšek 2:3 10:11
pic Martin Janežič 1:1 4:4
pic Janez Jedlovčnik 2:0 6:2
pic Matevž Jernejčič 1:0 3:0
pic Jošt Jevšnikar 1:0 3:0
pic Dejan Jovanović 0:1 1:3
pic Matic Kaiser 0:3 2:9
pic Slavko Keršič 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 2:0 6:0
pic David Kne 2:0 6:0
pic Lan Koglot 4:1 12:7
pic Tadej Kogoj 0:1 1:3
pic Aleks Koren 0:2 1:6
pic Aleks Koželj 2:0 6:0
pic Jan Krč 3:6 15:23
pic Tilen Križanec 1:0 3:1
pic Jaka Krpič Vodnik 1:0 3:0
pic Brin Kunstelj 2:0 6:0
pic Blaž Lapajne 0:1 1:3
pic Taj Lavrič 0:1 2:3
pic Rok Likar 1:0 3:0
pic Dominik Maček 1:1 3:5
pic Smiljan Mekicar 1:1 4:5
pic Tomaž Mihelj 1:5 9:17
pic Aleksandar Miščević 2:4 9:14
pic Filip Miščević 2:0 6:2
pic Maj Murn 2:1 7:3
pic Nejc Novak Zakeršnik 1:3 7:11
pic Žiga Oblak 2:0 6:0
pic Matjaž Onišak 1:0 3:0
pic Tibor Ožanič 1:0 3:0
pic Blaž Pandev 2:3 11:11
pic Mihajlo Pauković 1:0 3:0
pic Bojan Pavič 0:1 0:3
pic Tomaž Pertovt 3:0 9:1
pic Tjaš Petrovčič 2:0 6:1
pic Vitan Plajnšek 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:3 3:9
pic Luka Šantavec 5:1 17:4
pic Vid Semprimožnik 4:0 12:0
pic Gašper Simonič 2:0 6:0
pic Matic Slodej 1:3 5:11
pic Rok Špendov 2:4 10:15
pic Gašper Srebočan Čebela 2:0 6:0
pic Tim Stajnko 1:1 5:5
pic Aleks Stepančič 1:2 6:8
pic Nejc Titan 5:0 15:3
pic Viktor Tkalec 1:0 3:0
pic Drago Torkar 2:3 10:13
pic Jože Urh 1:0 3:0
pic Aleks Ušaj 0:2 0:6
pic Matic Vertuš 3:0 9:2
pic Luka Žagar 1:0 3:0
pic Urban Zavasnik 2:0 6:1
pic Andraž Zupančič 0:1 0:3
pic Tej Zupanec 2:0 6:1
Skupaj: 114:74 416:287
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Škofja Loka člani
2022/2023 NTK Škofja Loka člani
2021/2022 NTK Škofja Loka člani
2020/2021 NTK Škofja Loka člani
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
35. - 68. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
41. - 74. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
41. - 75. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
37. - 66. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
Skupaj: 4 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
33. - 34. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Jaka Kanc M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 32. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Jaka Kanc M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Jaka Kanc M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Jaka Kanc M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
Skupaj: 4 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Arrigoni II : Škofja Loka
8. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -5,-8,-6 0:3 19:33
6. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 5,5,7 3:0 33:17
4. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 10,5,10 3:0 35:25
1. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 4,6,5 3:0 33:15
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Logatec : Škofja Loka
6. tekma pic Tadej Kogoj Logatec -3,-6,6,-3 1:3 23:39
4. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 8,-8,8,-9,-9 2:3 48:49
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -6,8,-6,-5 1:3 28:41
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Škofja Loka : Gorica
8. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -8,-5,-7 0:3 20:33
5. tekma pic Lan Koglot Gorica -4,-4,-4 0:3 12:33
3. tekma pic Rok Likar Gorica 6,11,6 3:0 35:23
1. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica 12,-3,-9,11,11 3:2 52:56
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Škofja Loka : Vrtojba
8. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -5,-10,12,-4 1:3 33:46
5. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 13,-3,3,6 3:1 40:33
3. tekma pic Filip Miščević Vrtojba -10,-4,6,4,5 3:2 47:38
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 8,-9,13,12 3:1 49:44
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -9,10,-5,6,-12 2:3 49:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Horvat Sob -2,-4,-3 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 7,-8,-8,-8 1:3 35:40
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Inter Diskont II : Škofja Loka
4. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -10,-8,9,-9 1:3 38:43
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -4,7,-6,-8 1:3 29:40
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Mura Sobota II : Škofja Loka
8. tekma pic Viktor Tkalec Mura Sobota II 10,7,4 3:0 34:21
6. tekma pic Matjaž Onišak Mura Sobota II 2,4,10 3:0 34:16
4. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II 14,8,7 3:0 38:29
1. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II -12,8,6,12 3:1 48:40
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Škofja Loka : B2 I Bendl
8. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -8,-8,-7 0:3 23:33
5. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl 6,9,-9,-9,6 3:2 51:43
3. tekma pic May Bočko B2 I Bendl 7,7,-13,6 3:1 46:35
1. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 9,-7,8,6 3:1 40:34
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Škofja Loka : Melamin
1. tekma pic Žiga Oblak Melamin 7,5,1 3:0 33:13
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Škofja Loka : Vrhnika
8. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -10,-5,5,-10 1:3 36:40
5. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -9,-4,-10 0:3 23:34
3. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 12,-6,-11,6,10 3:2 54:52
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -9,-5,-4 0:3 18:33
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Gorica : Škofja Loka
5. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -8,6,-10,10,-6 2:3 47:50
2. tekma pic Lan Koglot Gorica 9,10,-9,10 3:1 44:40
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 11,8,-11,-7,10 3:2 54:53
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vrtojba : Škofja Loka
8. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -3,-4,-5 0:3 12:33
6. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 9,5,-9,6 3:1 42:31
4. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -6,-7,11,-7 1:3 33:44
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 10,-8,-7,-9 1:3 36:43
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Škofja Loka : Inter Diskont II
3. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -6,10,-9,6,-7 2:3 45:49
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II 11,-8,9,-11,-11 2:3 54:57
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Škofja Loka : Mura Sobota II
10. tekma pic Dominik Maček Mura Sobota II -9,-6,-6 0:3 21:33
6. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II -3,-2,4,4,1 3:2 38:31
2. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II 3,8,8 3:0 33:19
1. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II 4,8,11 3:0 35:23
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - B2 I Bendl : Škofja Loka
8. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -9,-8,6,-7 1:3 35:39
6. tekma pic May Bočko B2 I Bendl 12,-8,5,8 3:1 44:36
4. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl 7,-8,-6,-6 1:3 31:40
1. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -7,5,-7,5,7 3:2 47:39
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Melamin : Škofja Loka
4. tekma pic Žiga Oblak Melamin 4,7,6 3:0 33:17
1. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 5,8,9 3:0 33:22
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vrhnika : Škofja Loka
6. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika 3,-8,7,-9,10 3:2 51:42
4. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 9,7,-6,-5,-9 2:3 42:49
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -9,2,-10,5,-9 2:3 50:41
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Tom Gornik PPR 5,11,4 3:0 35:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log 8,-1,-6,8,-2 2:3 31:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Bojan Pavič Ves -5,-9,-6 0:3 20:33
18.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 8. krog - Škofja Loka : B2 I Bendl
8. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 7,-5,-7,10,-5 2:3 40:50
7. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -3,4,5,-6,-8 2:3 39:42
4. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl 5,6,-9,3 3:1 42:25
2. tekma pic Jaka Krpič Vodnik B2 I Bendl 3,8,6 3:0 33:17
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Škofja Loka : Inter Diskont II
9. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II 4,-8,-11,-12 1:3 42:42
7. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -7,3,5,7 3:1 40:26
6. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II 9,6,6 3:0 33:21
3. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 12,11,6 3:0 38:29
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Škofja Loka : Vesna II
9. tekma pic Tim Stajnko Vesna II 4,-8,-10,7,5 3:2 51:39
7. tekma pic Bor Klešnik Vesna II 10,3,6 3:0 34:19
6. tekma pic Bor Klešnik Vesna II 9,6,5 3:0 33:20
3. tekma pic Martin Janežič Vesna II 5,-10,4,9 3:1 43:30
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Savinja IV : Škofja Loka
7. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 9,5,8 3:0 33:22
5. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV 4,3,3 3:0 33:10
3. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV 5,4,5 3:0 33:14
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Savinja V : Škofja Loka
7. tekma pic Urban Zavasnik Savinja V 6,-6,7,5 3:1 39:29
5. tekma pic Urban Zavasnik Savinja V 5,5,1 3:0 33:11
3. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja V 8,10,7 3:0 34:25
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Cirkovce : Škofja Loka
8. tekma pic Matic Slodej Cirkovce 9,-5,-5,-5 1:3 26:42
7. tekma pic Matic Slodej Cirkovce 16,-8,-4,-3 1:3 33:49
5. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce 5,2,10 3:0 34:17
3. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -6,-3,-5 0:3 14:33
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Sobota II : Škofja Loka
8. tekma pic Dominik Maček Sobota II -10,-5,7,7,9 3:2 48:46
7. tekma pic Luka Šantavec Sobota II 9,5,5 3:0 33:19
5. tekma pic Nejc Titan Sobota II 8,7,6 3:0 33:21
3. tekma pic Luka Šantavec Sobota II -9,6,6,-6,-5 2:3 42:45
26.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 4. krog - B2 I Bendl : Škofja Loka
7. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -2,-10,-13 0:3 25:38
5. tekma pic Klemen Belehar B2 I Bendl -10,6,9,-5,-8 2:3 45:49
3. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -7,-9,-7 0:3 23:33
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Inter Diskont II : Škofja Loka
9. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -6,9,3,10 3:1 40:33
7. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -6,-8,5,8,6 3:2 47:41
4. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -5,5,-6,6,-6 2:3 39:44
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II 7,11,-4,9 3:1 39:38
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Vesna II : Škofja Loka
7. tekma pic Jože Urh Vesna II 4,7,9 3:0 33:20
6. tekma pic Martin Janežič Vesna II -6,-12,7,-10 1:3 39:44
2. tekma pic Tim Stajnko Vesna II -7,11,11,-5,-10 2:3 48:56
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Škofja Loka : Savinja IV
8. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 6,-8,9,5 3:1 41:31
7. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 1,6,6 3:0 33:13
4. tekma pic Tej Zupanec Savinja IV -12,5,4,6 3:1 45:29
2. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV 9,5,10 3:0 34:24
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Škofja Loka : Savinja V
7. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja V 3,6,5 3:0 33:14
4. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja V 5,7,7 3:0 33:19
2. tekma pic Rene Hedl Savinja V -11,-7,-7 0:3 25:35
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Škofja Loka : Cirkovce
8. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -5,-8,-2 0:3 15:33
7. tekma pic Matic Slodej Cirkovce 10,-3,9,-7,8 3:2 44:49
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce 13,-11,-11,-11 1:3 48:52
2. tekma pic Tilen Križanec Cirkovce 12,-9,8,9 3:1 45:40
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Škofja Loka : Sobota II
8. tekma pic Nejc Titan Sobota II 9,5,10 3:0 34:24
7. tekma pic Luka Šantavec Sobota II 3,5,1 3:0 33:9
4. tekma pic Luka Šantavec Sobota II 8,12,-8,5 3:1 44:36
2. tekma pic Aljoša Grčar Sobota II 8,8,4 3:0 33:20
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - Logatec : Škofja Loka
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -8,8,-4,-7 1:3 30:41
5. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 3,2,5 3:0 33:10
3. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 11,-9,9,-7,5 3:2 51:47
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Škofja Loka : Savinja III
7. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -4,7,-5,9,-9 2:3 40:49
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III 9,6,5 3:0 33:20
2. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja III 3,2,4 3:0 33:9
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Škofja Loka : Savinja IV
4. tekma pic Tej Zupanec Savinja IV 5,8,5 3:0 33:18
2. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja IV 8,6,5 3:0 33:19
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Žagar Sob 3,11,7 3:0 35:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -3,-9,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -8,-6,6,9,-6 2:3 42:48
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Gorica : Škofja Loka
4. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -7,-7,-4 0:3 18:33
1. tekma pic Lan Koglot Gorica 6,4,-2,10 3:1 36:31
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Letrika : Škofja Loka
8. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -9,-10,-2 0:3 21:34
4. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -8,-8,-10 0:3 26:34
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 2,6,-10,4 3:1 43:24
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - B2 BENDL : Škofja Loka
5. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -7,-9,10,7,-14 2:3 53:55
3. tekma pic Klemen Belehar B2 BENDL 6,7,6 3:0 33:19
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - B2 II : Škofja Loka
7. tekma pic David Bočko B2 II 4,8,10 3:0 34:22
5. tekma pic David Kne B2 II 4,2,4 3:0 33:10
3. tekma pic Slavko Keršič B2 II 8,8,9 3:0 33:25
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Škofja Loka : Krka II
7. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -9,-9,11,2,4 3:2 53:39
4. tekma pic Matic Vertuš Krka II 6,5,-11,6 3:1 44:30
2. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II 8,9,8 3:0 33:25
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Škofja Loka : Metlika
7. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 10,9,-10,9 3:1 44:40
4. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 4,6,2 3:0 33:12
2. tekma pic Gašper Simonič Metlika 4,6,2 3:0 33:12
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - SU II : Škofja Loka
7. tekma pic Mark Gazvoda SU II 1,6,9 3:0 33:16
5. tekma pic Patrik Blažević SU II 5,4,2 3:0 33:11
3. tekma pic Maj Murn SU II 11,4,11 3:0 37:26
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Vrhnika : Škofja Loka
5. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 13,-4,-10,-8 1:3 37:47
3. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 5,-9,-12,-7 1:3 39:41
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - Škofja Loka : Logatec
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -8,-8,-10 0:3 26:34
4. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -9,12,-8,-6 1:3 37:45
2. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 7,-7,8,10 3:1 41:36
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja III : Škofja Loka
5. tekma pic Miha Fatur Savinja III 10,7,-9,-10,-7 2:3 49:51
3. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III 9,11,8 3:0 35:28
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja IV : Škofja Loka
7. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja IV 4,2,4 3:0 33:10
5. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV 4,1,8 3:0 33:13
3. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 2,4,6 3:0 33:12
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Škofja Loka : Gorica
8. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 6,-7,-9,5,-7 2:3 45:44
6. tekma pic Lan Koglot Gorica 6,9,-8,5 3:1 41:31
3. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -4,-9,9,4,-11 2:3 46:48
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Škofja Loka : Letrika
6. tekma pic Filip Miščević Letrika 7,5,6 3:0 33:18
3. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -9,7,8,6 3:1 42:32
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Škofja Loka : B2 BENDL
7. tekma pic Jan Krč B2 BENDL 4,-11,-6,10,7 3:2 51:45
4. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -8,-9,7,-7 1:3 35:40
2. tekma pic Klemen Belehar B2 BENDL 4,5,11 3:0 35:20
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Škofja Loka : B2 II
4. tekma pic David Bočko B2 II 5,8,6 3:0 33:19
2. tekma pic David Kne B2 II 5,2,4 3:0 33:11
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Matevž Jernejčič PPR 8,4,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Avbelj Men -8,-7,11,-7 1:3 35:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 8,-5,-2,-4 1:3 22:41
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - Krka II : Škofja Loka
7. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II -7,9,-7,-17 1:3 42:50
5. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II 6,7,4 3:0 33:17
3. tekma pic Matic Vertuš Krka II 8,5,7 3:0 33:20
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - Metlika : Škofja Loka
7. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 6,-2,-9,2,8 3:2 44:38
5. tekma pic Gašper Simonič Metlika 3,2,1 3:0 33:6
3. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 11,4,9 3:0 35:24
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Škofja Loka : SU II
4. tekma pic Mark Gazvoda SU II -7,-8,6,9,-9 2:3 46:48
2. tekma pic Maj Murn SU II -10,7,-8,-8 1:3 37:41
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Škofja Loka : Vrhnika
4. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -9,6,-9,-1 1:3 30:39
2. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -9,-9,-8 0:3 26:33
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - Gorica : Škofja Loka
7. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -6,7,-5,6,-11 2:3 44:48
5. tekma pic Lan Koglot Gorica -8,7,7,2 3:1 41:27
3. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -7,-6,7,-8 1:3 32:40
22.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 3. krog - Škofja Loka : Vrhnika
7. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 10,-10,-8,-5 1:3 35:44
4. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -6,-5,10,6,6 3:2 45:44
2. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika 10,7,7 3:0 34:24
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Savinja II : Škofja Loka
5. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II 5,-2,-3,-11 1:3 27:40
3. tekma pic Matic Čopar Savinja II -10,7,-10,-4 1:3 35:42
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Savinja III : Škofja Loka
5. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja III 3,-10,7,7 3:1 43:29
3. tekma pic Miha Fatur Savinja III 8,8,-7,11 3:1 42:38
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - Škofja Loka : Krka II
7. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II 7,9,-10,5 3:1 43:33
4. tekma pic Matic Vertuš Krka II -10,3,9,7 3:1 43:31
2. tekma pic Alen Bećirević Krka II 10,-13,5,6 3:1 47:36
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - Škofja Loka : SU II
7. tekma pic Andraž Zupančič SU II -6,-5,-5 0:3 16:33
4. tekma pic Mark Gazvoda SU II 9,4,1 3:0 33:14
2. tekma pic Maj Murn SU II 10,7,10 3:0 35:27
Skupaj: 60,64 % 114:74 416:287 6798:6063
Preskoči na orodno vrstico