NTZS

Maruša Vrhovnik
pic
Podatki o igralki
Id 3998
Št. tekmovalne izkaznice 033/19/20
Starost 15 let (letnik 2008)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinke 21.04.2024 18 21 990 990
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Maruša Arnež 1:0 3:0
pic Manca Bartolovič 0:2 1:6
pic Pika Bavdek 2:0 6:2
pic Anamarija Bizjan 2:0 6:0
pic Tina Cafuta 1:1 3:3
pic Eva Cerkvenič 0:2 0:6
pic Ema Crnkovič 0:6 1:18
pic Živa Dogar 1:3 4:10
pic Sara Erhatič 1:1 3:4
pic Petra Pia Fornazarič 0:4 2:12
pic Neja Gazvoda 1:7 8:22
pic Neža Gazvoda 1:8 5:27
pic Ana Gergek 0:1 0:3
pic Pika Gorenc 0:3 1:9
pic Neža Horvat 4:3 14:13
pic Polona Horvat 0:1 1:3
pic Meta Ivančič 1:0 3:0
pic Barbara Jančič 0:3 1:9
pic Barbara Jedlovčnik 2:0 6:1
pic Kim Kastelic 0:1 0:3
pic Tija Kastelic 1:5 7:16
pic Vita Kocjančič 1:4 8:13
pic Martina Komovec 0:2 1:6
pic Zala Kontelj 0:2 0:6
pic Neja Košir 1:0 3:0
pic Tina Križnič 0:2 0:6
pic Janja Lebarič 1:2 6:8
pic Ana Leskošek 1:2 3:7
pic Katarina Lešnjak 0:3 0:9
pic Viktorija Letnar 5:2 16:11
pic Aleksandra Livnjak 1:0 3:2
pic Nina Mačič 2:2 8:9
pic Lana Maučec 1:2 4:8
pic Sanja Mihajlovska 1:0 3:1
pic Valentina Mišigoj 0:2 0:6
pic Enya Moltara 0:3 1:9
pic Adriana Mrazić 0:1 0:3
pic Lina Obranovič Kovšca 1:1 3:3
pic Nika Pandev 0:2 1:6
pic Tamara Pavčnik 0:1 0:3
pic Iza Podvratnik 1:0 3:0
pic Klara Rahotin Pavič 1:0 3:1
pic Laura Rahotin Pavič 0:2 2:6
pic Živa Rešetar 1:0 3:0
pic Špela Rojc 1:0 3:0
pic Izabel Roner 1:0 3:0
pic Tia Rudolf 0:1 0:3
pic Hafiza Sejdić 0:1 2:3
pic Anina Selak 0:1 0:3
pic Lana Slatinšek 0:6 2:18
pic Mojca Smolej 0:1 1:3
pic Špela Smolej Milat 0:1 1:3
pic Mihaela Stoilkovska 5:1 15:5
pic Pia Stojaković 1:0 3:2
pic Tjaša Supanič 1:1 5:5
pic Sara Tanšek 1:1 3:3
pic Sara Tokić 0:2 0:6
pic Špela Trelec 0:1 2:3
pic Layla Turk 0:7 4:21
pic Erin Ukovič 2:6 12:18
pic Julija Valenčič 0:1 0:3
pic Tjaša Večko 5:1 16:6
pic Eva Vidmar 2:0 6:0
pic Maša Virant 1:0 3:0
pic Iza Weiss 0:1 1:3
pic Alja Žagar 1:0 3:0
pic Ida Žagar 2:0 6:0
pic Zoja Žolek 0:2 0:6
pic Sofija Žužek 1:0 3:0
Skupaj: 60:121 240:404
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTS Mengeš mladinci
2022/2023 NTS Mengeš kadeti
2021/2022 NTS Mengeš kadeti
2020/2021 NTS Mengeš mlajši kadeti
2019/2020 NTS Mengeš mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
19. - 33. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
15. - 27. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
16. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
9. - 16. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
17. - 29. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
21. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
14. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
21. - 42. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
11. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
23. - 42. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
5. - 8. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
9. - 16. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
21. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
23. - 42. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
19. - 33. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
20. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 29. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
21. - 39. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
19. - 36. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 36. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
19. - 34. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 26 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 14. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Mihaela Stoilkovska Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic David Grad X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Pika Gorenc Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
2. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Pika Gorenc Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 32. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Urh Trtnik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Mihaela Stoilkovska Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
33. - 37. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Urh Trtnik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 31. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Urh Trtnik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Mihaela Stoilkovska Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Pika Gorenc Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Aljaž Škufca X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 22.05.2021 - 23.05.2021 pic Pika Gorenc Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
9. - 16. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Pika Gorenc Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
Skupaj: 13 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -5,7,-3,-1 1:3 20:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Manca Bartolovič Pres -4,-7,10,-6 1:3 29:43
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Polona Horvat Int 19,-7,-2,-5 1:3 35:52
Kvalifikacije, 1. krog pic Viktorija Letnar Pres -8,-3,4,-6 1:3 28:37
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU -7,-6,-8 0:3 21:33
Top, 6. krog pic Erin Ukovič Arr -2,6,-3,-7 1:3 23:39
Top, 5. krog pic Layla Turk Arr -8,10,-2,-5 1:3 27:43
Top, 4. krog pic Zoja Žolek Cir -7,-6,-8 0:3 21:33
Top, 3. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -5,-2,-7 0:3 14:33
Top, 2. krog pic Vita Kocjančič Arr 10,-3,-10,-9 1:3 34:44
Top, 1. krog pic Tina Križnič Men -8,-6,-9 0:3 23:33
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Nika Pandev Int 10,-4,-8,-5 1:3 29:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -5,-4,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Izabel Roner Log 6,12,8 3:0 36:26
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -2,-5,-4 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU -7,-6,-8 0:3 21:33
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU -5,-9,9,-4 1:3 29:42
Top, 6. krog pic Erin Ukovič Arr -5,8,-8,-7 1:3 31:41
Top, 5. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -1,-10,9,8,8 3:2 44:48
Top, 4. krog pic Pika Gorenc Men -6,-4,-9 0:3 19:33
Top, 3. krog pic Tija Kastelic Krka 6,-2,6,10 3:1 36:33
Top, 2. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 7,3,3 3:0 33:13
Top, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 6,6,-9,6 3:1 42:29
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Viktorija Letnar Pres 3,-5,8,5 3:1 38:27
Top, 6. krog pic Neža Horvat Int 11,-5,-4,11,9 3:2 46:53
Top, 5. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 8,9,-8,-6,-6 2:3 42:50
Top, 4. krog pic Nina Mačič Int -5,-9,8,-9 1:3 34:41
Top, 3. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves -11,-7,9,-9 1:3 38:44
Top, 2. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 8,-10,6,9 3:1 43:35
Top, 1. krog pic Pika Gorenc Men 3,-9,-8,-10 1:3 38:37
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Cafuta Muta 0,0,0 3:0 33:0
Kvalifikacije, 2. krog pic Enya Moltara K-S -6,-2,10,-2 1:3 22:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Layla Turk Arr -9,-6,-9 0:3 24:33
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Neža Gazvoda ŠD SU -10,-7,-11,-8 0:4 36:47
Finalni del, osmina finala pic Ana Leskošek Sav 10,9,-7,7 3:1 41:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Viktorija Letnar Pres -8,9,10,9 3:1 42:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleksandra Livnjak Log -10,-9,7,10,5 3:2 53:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Maša Virant PPR 7,3,2 3:0 33:12
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Jesenice : Mengeš
5. tekma pic Mojca Smolej Jesenice -5,-5,9,-4 1:3 25:42
3. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -2,-3,-7 0:3 12:33
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Vesna : Mengeš
5. tekma pic Tjaša Supanič Vesna 5,3,-2,-4,-1 2:3 29:41
3. tekma pic Tamara Pavčnik Vesna -3,-3,-7 0:3 13:33
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Eva Cerkvenič Vrt -6,-4,-8 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Pika Bavdek K-S -8,9,8,-7,8 3:2 48:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Vita Kocjančič Arr 9,-3,8,9 3:1 36:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -2,-5,-4 0:3 11:33
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Layla Turk Arr -10,-3,2,-7 1:3 31:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Horvat Int 5,-9,6,-9,-3 2:3 43:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Neja Košir ŠD SU 5,4,5 3:0 33:14
25.02.2023 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Mengeš : Sobota
8. tekma pic Martina Komovec Sobota -6,-5,10,-2 1:3 25:43
7. tekma pic Janja Lebarič Sobota -1,-8,8,-8 1:3 28:41
4. tekma pic Janja Lebarič Sobota 9,-4,-5,6,6 3:2 42:43
2. tekma pic Sara Tanšek Sobota 4,2,4 3:0 33:10
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - SU : Mengeš
5. tekma pic Neja Gazvoda SU 11,-2,-5,-4 1:3 24:44
3. tekma pic Neža Gazvoda SU -8,-4,-5 0:3 17:33
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš
4. tekma pic Neža Horvat Fužinar Inter Diskont 8,10,-3,7 3:1 37:36
1. tekma pic Tjaša Večko Fužinar Inter Diskont 9,3,8 3:0 33:20
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Preserje : Mengeš
2. tekma pic Viktorija Letnar Preserje 7,8,9 3:0 33:24
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Mengeš : Krka
7. tekma pic Tija Kastelic Krka 8,-6,-13,-6 1:3 36:45
4. tekma pic Barbara Jedlovčnik Krka 4,3,6 3:0 33:13
2. tekma pic Eva Vidmar Krka 4,7,4 3:0 33:15
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Mengeš : Arrigoni
5. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni -9,9,-4,-7 1:3 31:42
1. tekma pic Layla Turk Arrigoni -6,-6,-7 0:3 19:33
21.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Mengeš : Rakek
4. tekma pic Sanja Mihajlovska Rakek -8,2,11,6 3:1 43:30
2. tekma pic Lina Obranovič Kovšca Rakek 10,10,10 3:0 36:30
21.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Mengeš : SU
8. tekma pic Lana Slatinšek SU -14,-6,-7 0:3 27:38
7. tekma pic Neža Gazvoda SU -8,6,-2,5,-8 2:3 40:44
4. tekma pic Neja Gazvoda SU 4,9,-8,10 3:1 42:34
2. tekma pic Neža Gazvoda SU -5,-3,-7 0:3 15:33
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Mengeš II : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Katarina Lešnjak Kajuh-Slovan -6,-10,-9 0:3 25:34
2. tekma pic Pika Bavdek Kajuh-Slovan 3,5,9 3:0 33:17
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Letrika : Mengeš II
7. tekma pic Sara Tokić Letrika -3,-2,-6 0:3 11:33
5. tekma pic Ida Žagar Letrika 9,3,8 3:0 33:20
3. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -5,-3,-8 0:3 16:33
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Mengeš II : Arrigoni
5. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni -8,-7,8,9,-5 2:3 42:50
1. tekma pic Layla Turk Arrigoni -8,10,-8,-8 1:3 36:43
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Krka : Mengeš II
6. tekma pic Tija Kastelic Krka 8,6,-8,-6,-8 2:3 44:47
2. tekma pic Kim Kastelic Krka -5,-3,-7 0:3 15:33
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Mengeš : Vesna
6. tekma pic Klara Rahotin Pavič Vesna 8,-5,8,12 3:1 41:39
3. tekma pic Anamarija Bizjan Vesna 5,6,3 3:0 33:14
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Mengeš : Krka
7. tekma pic Tija Kastelic Krka -3,-10,11,-8 1:3 34:45
4. tekma pic Barbara Jedlovčnik Krka 2,5,-5,5 3:1 38:23
2. tekma pic Eva Vidmar Krka 4,2,5 3:0 33:11
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Mengeš : SU
5. tekma pic Lana Slatinšek SU -4,-5,-6 0:3 15:33
1. tekma pic Neža Gazvoda SU -2,-8,-6 0:3 16:33
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Sara Erhatič Cir 9,10,-14,8 3:1 48:43
Top, 6. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin -9,5,-1,6,9 3:2 43:42
Top, 5. krog pic Tjaša Večko Int 8,-7,4,9 3:1 40:32
Top, 4. krog pic Nina Mačič Int -7,-9,4,10,10 3:2 51:46
Top, 3. krog pic Neža Horvat Int -5,-4,-4 0:3 13:33
Top, 2. krog pic Tija Kastelic Krka -7,-10,-7 0:3 24:34
Top, 1. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 11,5,8 3:0 35:24
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Leskošek Sav -6,-6,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Valentina Mišigoj Vrt -5,-9,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -5,-8,7,-6 1:3 30:40
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Mengeš : Jesenice
7. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -2,-3,-7 0:3 12:33
6. tekma pic Špela Smolej Milat Jesenice -8,-7,6,-5 1:3 31:39
3. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -5,-9,6,-2 1:3 27:39
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Mengeš : Vesna
7. tekma pic Špela Trelec Vesna -6,5,-6,8,-8 2:3 42:46
6. tekma pic Tjaša Supanič Vesna -9,-3,7,5,11 3:2 47:45
3. tekma pic Anina Selak Vesna -5,-3,-1 0:3 9:33
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Lana Slatinšek ŠD SU -5,-4,-7 0:3 16:33
Finalni del, osmina finala pic Neža Horvat Int 3,2,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Večko Int 10,9,6 3:0 34:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Špela Rojc Vrh 1,1,1 3:0 33:3
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Rešetar Hra 2,7,5 3:0 33:14
29.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Sobota : Mengeš
7. tekma pic Janja Lebarič Sobota 10,8,-3,-7,-12 2:3 45:54
5. tekma pic Sara Tanšek Sobota -6,-10,-10 0:3 26:35
3. tekma pic Martina Komovec Sobota -7,-8,-5 0:3 20:33
15.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Rakek : Mengeš
7. tekma pic Lina Obranovič Kovšca Rakek -7,-9,-8 0:3 24:33
15.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - SU : Mengeš
7. tekma pic Neža Gazvoda SU -6,-11,-4 0:3 21:35
4. tekma pic Lana Slatinšek SU -3,7,-1,-5 1:3 20:40
1. tekma pic Neja Gazvoda SU -8,-4,-3 0:3 15:33
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Layla Turk Arr 9,-5,-8,-9 1:3 33:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Horvat Int 5,-7,10,5 3:1 41:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Sofija Žužek Arr 1,6,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Maruša Arnež B2 8,9,9 3:0 33:26
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Mengeš : Kema Murexin
2. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -6,-4,-5 0:3 15:33
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Mengeš : Arrigoni
3. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni -4,-5,4,7,-2 2:3 33:44
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Mengeš : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Tjaša Večko Fužinar Inter Diskont -7,-10,10,-9 1:3 38:44
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Mengeš : SU
3. tekma pic Neja Gazvoda SU 9,-6,-4,-3 1:3 24:42
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Letrika : Mengeš
3. tekma pic Ida Žagar Letrika 10,10,9 3:0 35:29
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
3. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni -9,5,8,-3,-4 2:3 38:46
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Mengeš : SU
3. tekma pic Neja Gazvoda SU -5,13,-5,9,-5 2:3 41:55
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 4. krog - Logatec : Mengeš
3. tekma pic Pia Stojaković Logatec -6,6,5,-7,1 3:2 46:34
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin 10,-9,-7,-5 1:3 33:43
Top, 6. krog pic Nina Mačič Int -10,10,8,15 3:1 50:45
Top, 5. krog pic Neža Horvat Int -8,-4,-9 0:3 21:33
Top, 4. krog pic Sara Erhatič Cir -2,-3,-8 0:3 13:33
Top, 3. krog pic Viktorija Letnar Pres -8,4,8,8 3:1 41:31
Top, 2. krog pic Tjaša Večko Int 8,13,10 3:0 38:31
Top, 1. krog pic Mihaela Stoilkovska Men -7,-6,-6 0:3 19:33
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Tia Rudolf Cir -14,-5,-8 0:3 27:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Zala Kontelj Ves -10,-9,-7 0:3 26:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Enya Moltara K-S -6,-8,-4 0:3 18:33
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves 6,-7,-8,-8 1:3 34:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Zoja Žolek Cir -8,-7,-4 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Erin Ukovič Arr 8,9,9 3:0 33:26
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Anamarija Bizjan Ves 6,5,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -7,-9,-9 0:3 25:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Erin Ukovič Arr -4,-5,-5 0:3 14:33
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Viktorija Letnar Pres 9,4,-3,-10,8 3:2 46:44
Top, 6. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin -8,-8,-7 0:3 23:33
Top, 5. krog pic Nina Mačič Int -7,-9,7,-5 1:3 32:40
Top, 4. krog pic Pika Gorenc Men -9,-1,-6 0:3 16:33
Top, 3. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 11,9,3 3:0 35:23
Top, 2. krog pic Tina Križnič Men -12,-6,-6 0:3 24:36
Top, 1. krog pic Tjaša Večko Int -9,9,8,-6,12 3:2 51:51
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -2,-8,-8 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Erin Ukovič Arr -5,-9,-7 0:3 21:33
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt -4,-9,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Layla Turk Arr -3,-7,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -2,-3,-1 0:3 6:33
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Vita Kocjančič Arr 7,-7,-5,-8 1:3 31:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Viktorija Letnar Pres -10,-11,-7 0:3 28:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Meta Ivančič Arr 6,6,1 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Alja Žagar Mb - ZM 2,4,2 3:0 33:8
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt -9,-7,-8 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -4,-5,-2 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Iza Weiss Sav -3,6,-8,-3 1:3 25:39
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, osmina finala pic Hafiza Sejdić Sav 10,-5,11,-8,-10 2:3 48:55
Kvalifikacije, 3. krog pic Manca Bartolovič Pres -8,-5,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Leskošek Sav -1,-4,-5 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tija Kastelic Krka -6,-2,-13 0:3 21:37
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Kema : Mengeš
4. tekma pic Živa Dogar Kema 8,-2,-7,-3 1:3 23:41
1. tekma pic Ana Gergek Kema -5,-6,-5 0:3 16:33
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš
4. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -1,-2,-1 0:3 4:33
1. tekma pic Julija Valenčič Kajuh-Slovan -8,-9,-12 0:3 29:36
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš : Letrika
6. tekma pic Petra Pia Fornazarič Letrika -5,-9,-5 0:3 19:33
3. tekma pic Sara Tokić Letrika -4,-4,-4 0:3 12:33
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont -8,-5,-1 0:3 14:33
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Mengeš : Vesna
8. tekma pic Zala Kontelj Vesna -5,-2,-5 0:3 12:33
6. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna -5,-4,-1 0:3 10:33
3. tekma pic Adriana Mrazić Vesna -7,-3,-5 0:3 15:33
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Krka : Mengeš
2. tekma pic Tina Cafuta Krka -5,-3,-5 0:3 13:33
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, polfinale pic Valentina Mišigoj Vrt -5,-7,-3 0:3 15:33
Mali finale, četrtfinale pic Mihaela Stoilkovska Men 8,-9,9,9 3:1 42:37
Mali finale, osmina finala pic Erin Ukovič Arr 7,7,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Iza Podvratnik Sav 5,8,11 3:0 35:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -6,-4,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Katarina Lešnjak Ves -2,-1,-1 0:3 4:33
Skupaj: 33,15 % 60:121 240:404 5146:6184
Preskoči na orodno vrstico