NTZS

Erin Ukovič
pic
Podatki o igralki
Id 3956
Št. tekmovalne izkaznice 232/18/19
Starost 15 let (letnik 2008)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinke 21.04.2024 19 15 880 880
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Maruša Arnež 4:0 12:0
pic Manca Bartolovič 4:0 12:0
pic Pika Bavdek 0:3 1:9
pic Maja Belaj 0:1 0:3
pic Nika Belaj 0:1 0:3
pic Anamarija Bizjan 1:0 3:0
pic Ana Blatnik 0:2 0:6
pic Nuša Bolte 0:1 0:3
pic Eva Cerkvenič 0:2 1:6
pic Ema Crnkovič 0:5 0:16
pic Živa Dogar 4:3 14:13
pic Kaja Drljača 3:0 9:1
pic Sara Erhatič 3:0 9:1
pic Petra Pia Fornazarič 3:0 9:1
pic Neja Gazvoda 5:4 23:16
pic Neža Gazvoda 4:7 18:26
pic Ana Gergek 0:7 2:21
pic Pika Gorenc 1:3 6:10
pic Blažka Harkai 0:4 1:12
pic Eva Hauko 1:0 3:0
pic Anamarija Horvat 1:0 3:2
pic Eva Horvat 1:0 3:1
pic Neža Horvat 3:1 9:5
pic Polona Horvat 0:5 1:15
pic Barbara Jedlovčnik 3:0 9:0
pic Mia Jovanović 1:0 3:0
pic Zara Judež 0:1 0:3
pic Nuša Kadiš 0:1 0:3
pic Kim Kastelic 0:4 1:12
pic Tija Kastelic 5:1 16:4
pic Vita Kocjančič 4:1 13:9
pic Lea Košir 1:0 3:2
pic Tina Križnič 0:4 7:12
pic Pia Kundih 1:0 3:1
pic Ana Leskošek 1:3 5:11
pic Katarina Lešnjak 2:5 10:17
pic Viktorija Letnar 4:1 12:5
pic Aleksandra Livnjak 2:0 6:2
pic Nina Mačič 2:1 7:3
pic Brina Markič 0:2 1:6
pic Živa Markič 1:1 4:4
pic Valentina Mišigoj 1:2 4:6
pic Enya Moltara 0:6 0:18
pic Adriana Mrazić 2:0 6:2
pic Tjaša Novak 0:2 0:6
pic Kaja Okorn 0:2 1:6
pic Nika Pandev 0:2 2:6
pic Klara Rahotin Pavič 0:1 1:3
pic Laura Rahotin Pavič 1:1 4:4
pic Izabel Roner 1:0 3:0
pic Urša Rozman 0:1 1:3
pic Hana Rožmanec 1:0 3:2
pic Tia Rudolf 1:0 3:1
pic Tjaša Rus 1:0 3:0
pic Lara Šedivi 0:1 2:3
pic Lana Slatinšek 0:10 4:31
pic Tia Slobodjanac 1:0 3:0
pic Eva Šobar 0:1 1:3
pic Lana Stepančič 2:0 6:0
pic Mihaela Stoilkovska 5:0 15:4
pic Sara Tokić 0:5 0:15
pic Eva Triller 1:0 3:0
pic Layla Turk 2:3 8:11
pic Tjaša Večko 1:0 3:0
pic Urša Večko 0:1 0:3
pic Maruša Vrhovnik 6:2 18:12
pic Zoja Žolek 1:2 6:8
pic Nina Zupančič 0:1 0:3
Skupaj: 92:117 339:414
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Arrigoni mladinci
2022/2023 NTK Arrigoni kadeti
2021/2022 NTK Arrigoni kadeti
2020/2021 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2019/2020 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2018/2019 NTK Arrigoni mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
15. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
9. - 16. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
6. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
3. - 4. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
19. - 35. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
4. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
23. - 42. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
5. - 8. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
21. - 37. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
3. - 4. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
7. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
23. - 42. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
19. - 35. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
9. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
9. - 16. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 20. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
19. - 36. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
23. - 41. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
23. - 45. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 36. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
19. - 34. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
23. - 41. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
Skupaj: 29 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Aleks Koželj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
3. - 4. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Aleks Koželj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
5. - 8. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Layla Turk Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Layla Turk Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
33. - 37. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Luka Čačić Blažek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Layla Turk Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Aleks Koželj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Layla Turk Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
33. - 36. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Luka Čačić Blažek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 22.05.2021 - 23.05.2021 pic Petra Pia Fornazarič Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Vita Kocjančič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
33. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Mateo Ilić X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 19. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Sara Erhatič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Tomi Pugliese Štuva X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Sanja Mihajlovska Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Sara Erhatič Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
Skupaj: 16 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU 7,-2,-6,-6 1:3 25:40
Top, 6. krog pic Maruša Vrhovnik Men 2,-6,3,7 3:1 39:23
Top, 5. krog pic Tina Križnič Men 8,-10,-3,4,-6 2:3 41:46
Top, 4. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU -7,6,-5,-9 1:3 32:39
Top, 3. krog pic Vita Kocjančič Arr 2,8,-9,6 3:1 42:27
Top, 2. krog pic Layla Turk Arr -4,-7,-8 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Zoja Žolek Cir -5,-10,11,-6 1:3 34:45
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Lana Slatinšek ŠD SU -7,-5,-2 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Pandev Int -6,7,-9,-10 1:3 36:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Manca Bartolovič Pres 6,8,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 4,9,-6,4 3:1 39:28
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU 7,-8,-10,8,8 3:2 51:46
Top, 6. krog pic Maruša Vrhovnik Men 5,-8,8,7 3:1 41:31
Top, 5. krog pic Tija Kastelic Krka 3,-8,-7,-4 1:3 30:36
Top, 4. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 7,6,6 3:0 33:19
Top, 3. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 9,6,3 3:0 33:18
Top, 2. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 7,-7,-10,6,-1 2:3 40:47
Top, 1. krog pic Pika Gorenc Men -7,9,7,6 3:1 40:33
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 4,8,-9,-8,-7 2:3 46:45
Top, 6. krog pic Ana Leskošek Sav 4,5,-10,-9,10 3:2 53:42
Top, 5. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -9,10,-2,-6 1:3 29:43
Top, 4. krog pic Layla Turk Arr -5,6,-8,-9 1:3 33:39
Top, 3. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -9,-11,-6 0:3 26:35
Top, 2. krog pic Vita Kocjančič Arr 9,-10,4,-11,4 3:2 54:42
Top, 1. krog pic Tija Kastelic Krka 6,11,-5,9 3:1 40:37
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Lana Slatinšek ŠD SU -10,-10,-10 0:3 30:36
Finalni del, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 6,5,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Horvat Int 6,5,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Katarina Lešnjak K-S 9,8,5 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -8,-2,-8 0:3 18:33
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Lana Slatinšek ŠD SU 13,-2,-5,-8,-6 1:4 36:57
Finalni del, četrtfinale pic Neja Gazvoda ŠD SU 9,5,6,-7,10 4:1 52:41
Finalni del, osmina finala pic Sara Erhatič Cir 2,4,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Manca Bartolovič Pres 5,7,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Klara Rahotin Pavič Ves -7,-5,3,-8 1:3 31:36
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Maruša Arnež B2 6,10,5 3:0 34:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Polona Horvat Int -6,6,-5,-6 1:3 28:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Urša Rozman Men 10,-4,-7,-11 1:3 34:45
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Pika Gorenc Men 4,7,-4,-3,-3 2:3 32:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Erhatič Cir 11,8,9 3:0 35:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Drljača B2 3,2,16 3:0 40:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Lana Stepančič Vrt 5,3,3 3:0 33:11
25.02.2023 1. SNTL 2022/2023, 10. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
4. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -8,-3,-3 0:3 14:33
2. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -8,-4,-8 0:3 20:33
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Kema Murexin : Arrigoni
6. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -8,-7,-10 0:3 25:34
2. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin 9,-4,-5,-7 1:3 27:42
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Letrika : Arrigoni
6. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika 7,-7,-8,-4 1:3 30:40
2. tekma pic Sara Tokić Letrika -7,-3,-7 0:3 17:33
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : Mengeš I
5. tekma pic Živa Markič Mengeš I 7,7,-6,8 3:1 39:33
1. tekma pic Tina Križnič Mengeš I 6,-7,6,-6,-5 2:3 40:45
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - SU : Arrigoni
9. tekma pic Neja Gazvoda SU 7,-4,-5,9,10 3:2 43:48
6. tekma pic Neža Gazvoda SU -5,8,6,-14,7 3:2 52:48
2. tekma pic Lana Slatinšek SU 8,-3,9,-4,-9 2:3 38:50
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - Krka : Arrigoni
6. tekma pic Tija Kastelic Krka 5,8,4 3:0 33:17
2. tekma pic Kim Kastelic Krka 9,-2,-5,-6 1:3 24:42
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
2. tekma pic Nina Mačič Fužinar Inter Diskont 7,7,9 3:0 33:23
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - SU : Arrigoni
6. tekma pic Neža Gazvoda SU -7,4,6,8 3:1 40:29
2. tekma pic Lana Slatinšek SU -4,-7,-4 0:3 15:33
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Arrigoni : Krka
5. tekma pic Tija Kastelic Krka 7,7,5 3:0 33:19
1. tekma pic Barbara Jedlovčnik Krka 3,3,5 3:0 33:11
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : Preserje
5. tekma pic Tjaša Rus Preserje 5,10,5 3:0 34:20
1. tekma pic Viktorija Letnar Preserje -9,2,7,-10,4 3:2 52:36
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Mengeš : Arrigoni
6. tekma pic Mihaela Stoilkovska Mengeš 7,-5,9,2 3:1 38:29
2. tekma pic Pika Gorenc Mengeš -9,-10,-9 0:3 28:34
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Arrigoni : Krka
8. tekma pic Tija Kastelic Krka 6,10,5 3:0 34:21
6. tekma pic Barbara Jedlovčnik Krka 6,5,5 3:0 33:16
3. tekma pic Kim Kastelic Krka -6,-4,-8 0:3 18:33
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -5,-7,-5 0:3 17:33
1. tekma pic Katarina Lešnjak Kajuh-Slovan -7,-6,8,9,6 3:2 46:45
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : Letrika
3. tekma pic Sara Tokić Letrika -5,-5,-6 0:3 16:33
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Mengeš II : Arrigoni
6. tekma pic Mihaela Stoilkovska Mengeš II 7,11,4 3:0 35:22
2. tekma pic Pika Gorenc Mengeš II -9,11,-8,-9 1:3 39:44
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Arrigoni : B2
4. tekma pic Kaja Drljača B2 4,6,5 3:0 33:15
2. tekma pic Tia Slobodjanac B2 1,1,1 3:0 33:3
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : Logatec
5. tekma pic Izabel Roner Logatec 4,9,2 3:0 33:15
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Preserje : Arrigoni
4. tekma pic Manca Bartolovič Preserje 8,7,7 3:0 33:22
1. tekma pic Viktorija Letnar Preserje 8,3,8 3:0 33:19
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Arrigoni : Letrika
5. tekma pic Petra Pia Fornazarič Letrika 9,10,6 3:0 34:25
1. tekma pic Lana Stepančič Letrika 3,5,1 3:0 33:9
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
4. tekma pic Neža Horvat Fužinar Inter Diskont 3,7,3 3:0 33:13
1. tekma pic Nina Mačič Fužinar Inter Diskont 5,6,9 3:0 33:20
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 7,8,6 3:0 33:21
Top, 6. krog pic Ana Leskošek Sav -6,-9,-9 0:3 24:33
Top, 5. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 9,7,6 3:0 33:22
Top, 4. krog pic Layla Turk Arr -7,3,-7,-7 1:3 32:36
Top, 3. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU 9,8,-10,-8,-3 2:3 43:51
Top, 2. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -3,-6,-7 0:3 16:33
Top, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr 6,-8,10,6 3:1 42:33
03.12.2022 1. SNTL 2022/2023, 6. krog - Inter Diskont : Arrigoni
3. tekma pic Polona Horvat Inter Diskont -9,-7,-6 0:3 22:33
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Viktorija Letnar Pres 7,7,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Kim Kastelic Krka -3,-9,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Brina Markič Men 7,-6,-10,-3 1:3 30:41
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Ana Leskošek Sav 9,-3,-6,-10 1:3 30:43
Finalni del, osmina finala pic Viktorija Letnar Pres 5,1,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Manca Bartolovič Pres 3,7,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleksandra Livnjak Log 0,-9,5,3 3:1 42:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Mia Jovanović Vrh 1,2,1 3:0 33:4
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Leskošek Sav -9,10,-5,-11 1:3 37:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Polona Horvat Int -5,-4,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 9,-4,-7,8,4 3:2 44:43
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Lana Slatinšek ŠD SU -7,-6,-9 0:3 22:33
Finalni del, četrtfinale pic Layla Turk Arr -6,7,7,-5,7 3:2 44:43
Finalni del, osmina finala pic Mihaela Stoilkovska Men -9,9,-8,4,11 3:2 52:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Večko Int 5,6,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Drljača B2 6,7,-8,2 3:1 41:26
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - SU : Arrigoni
3. tekma pic Neža Gazvoda SU -8,-7,-3 0:3 18:33
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Mengeš : Arrigoni
3. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš 4,5,-4,-7,2 3:2 44:33
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Cirkovce : Arrigoni
3. tekma pic Pia Kundih Cirkovce 6,4,-4,2 3:1 37:23
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Vesna : Arrigoni
3. tekma pic Laura Rahotin Pavič Vesna -7,3,-10,-6 1:3 34:37
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Kema Murexin : Arrigoni
1. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -5,-6,-4 0:3 15:33
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Arrigoni : Logatec
3. tekma pic Aleksandra Livnjak Logatec -8,9,7,4 3:1 41:31
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
3. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš 9,-5,-8,3,4 3:2 46:38
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Arrigoni : Vesna
2. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna -2,-3,-5 0:3 10:33
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - SU : Arrigoni
3. tekma pic Neja Gazvoda SU 10,11,-5,-6,-1 2:3 37:54
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU 5,7,4 3:0 33:16
Top, 6. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -7,-4,-7 0:3 18:33
Top, 5. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -4,6,14,-4,4 3:2 46:46
Top, 4. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -7,-9,7,-4 1:3 31:40
Top, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -9,-7,-5 0:3 21:33
Top, 2. krog pic Katarina Lešnjak Ves -10,9,-1,-9 1:3 31:43
Top, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr -7,11,-10,-3 1:3 33:45
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Maruša Arnež B2 9,7,2 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -5,-3,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Katarina Lešnjak Ves 11,-8,-3,-14 1:3 38:49
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -6,-6,-7,-5 0:4 24:44
Finalni del, osmina finala pic Neja Gazvoda ŠD SU 9,4,2 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Zoja Žolek Cir -10,9,-9,9,6 3:2 52:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves -4,9,7,9 3:1 37:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Maruša Vrhovnik Men -8,-9,-9 0:3 26:33
26.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 16. krog - Logatec : Arrigoni
6. tekma pic Kaja Okorn Logatec -4,10,-3,-6 1:3 25:43
2. tekma pic Nina Zupančič Logatec -3,-4,-1 0:3 8:33
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Nina Mačič Int -8,5,-8,-9 1:3 36:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -7,-4,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Markič Men 9,-6,-7,-6 1:3 30:42
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Zoja Žolek Cir 6,9,-8,-11,-3 2:3 44:50
Finalni del, 1. krog pic Tija Kastelic Krka 7,7,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -10,-7,13,8,-5 2:3 48:55
Kvalifikacije, 2. krog pic Anamarija Bizjan Ves 6,7,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Maruša Vrhovnik Men 4,5,5 3:0 33:14
09.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 13. krog - Arrigoni : Krka
5. tekma pic Kim Kastelic Krka -4,-8,-8 0:3 20:33
1. tekma pic Ana Blatnik Krka -8,-6,-9 0:3 23:33
22.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 10. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
2. tekma pic Nuša Bolte Kajuh-Slovan -4,-4,-3 0:3 11:33
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU -7,8,3,6 3:1 40:28
Top, 6. krog pic Vita Kocjančič Arr 2,-8,-9,8,8 3:2 50:40
Top, 5. krog pic Sara Erhatič Cir 4,-7,13,7 3:1 44:35
Top, 4. krog pic Neža Horvat Int -5,8,-7,6,5 3:2 45:41
Top, 3. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 5,7,7 3:0 33:19
Top, 2. krog pic Pika Bavdek K-S -8,-7,-8 0:3 23:33
Top, 1. krog pic Layla Turk Arr 7,9,10 3:0 34:26
27.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 7. krog - Arrigoni : Logatec
5. tekma pic Kaja Okorn Logatec -9,-7,-6 0:3 22:33
1. tekma pic Hana Rožmanec Logatec 9,6,-8,-5,10 3:2 47:47
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Adriana Mrazić Ves 12,9,8 3:0 36:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Pandev Int 10,-9,-7,-7 1:3 35:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -9,-5,-7 0:3 21:33
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Katarina Lešnjak Ves -9,8,-5,-5 1:3 30:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -3,-9,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Maruša Vrhovnik Men 5,9,7 3:0 33:21
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Arrigoni : Letrika
1. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -3,-7,-4 0:3 14:33
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
1. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -3,-3,-1 0:3 7:33
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Vesna : Arrigoni
1. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna -8,-7,8,-2 1:3 28:41
13.06.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
1. tekma pic Eva Šobar Mengeš -7,-3,6,-4 1:3 25:39
13.06.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 3. krog - Arrigoni : Sobota
3. tekma pic Eva Hauko Sobota 0,0,0 3:0 33:0
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Sobota : Arrigoni
4. tekma pic Anamarija Horvat Sobota -6,5,-11,4,9 3:2 50:42
2. tekma pic Eva Horvat Sobota -10,9,9,5 3:1 43:35
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Arrigoni : Cirkovce
3. tekma pic Tia Rudolf Cirkovce 8,-7,7,12 3:1 43:38
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Mengeš : Arrigoni
1. tekma pic Brina Markič Mengeš -9,-5,-7 0:3 21:33
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Urša Večko Fužinar Inter Diskont -7,-3,-6 0:3 16:33
05.06.2021 1. SNTL - končnica 2020/2021, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
5. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -5,-2,-3 0:3 10:33
3. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -3,-5,-4 0:3 12:33
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Pika Bavdek K-S 3,-7,-8,-9 1:3 35:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -2,-1,-1 0:3 4:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lea Košir ŠNT -8,7,-9,9,5 3:2 50:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Križnič B2 -10,5,7,-9,-11 2:3 52:48
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - SU : Arrigoni
3. tekma pic Neža Gazvoda SU -1,-1,-4 0:3 6:33
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Kema : Arrigoni
3. tekma pic Ana Gergek Kema -8,-5,-6 0:3 19:33
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
5. tekma pic Eva Triller Kajuh-Slovan 7,6,8 3:0 33:21
1. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -6,-2,-6 0:3 14:33
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - B2 : Arrigoni
3. tekma pic Maruša Arnež B2 7,7,3 3:0 33:17
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Arrigoni : Vesna
3. tekma pic Adriana Mrazić Vesna -7,-8,10,8,6 3:2 49:46
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Kema : Arrigoni
3. tekma pic Ana Gergek Kema -4,-3,-6 0:3 13:33
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Letrika : Arrigoni
5. tekma pic Petra Pia Fornazarič Letrika 3,-6,6,3 3:1 39:23
1. tekma pic Sara Tokić Letrika -5,-5,-2 0:3 12:33
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Arrigoni : B2
3. tekma pic Maruša Arnež B2 4,5,4 3:0 33:13
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Lana Slatinšek ŠD SU -5,-9,-3 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -9,10,-11,7,-8 2:3 51:52
Kvalifikacije, 1. krog pic Barbara Jedlovčnik Krka 6,5,3 3:0 33:14
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -9,-10,4,3,-6 2:3 47:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Blatnik Krka -9,-4,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Enya Moltara K-S -3,-3,-5 0:3 11:33
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -7,-5,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Valentina Mišigoj Vrt -8,-9,8,-11 1:3 39:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Polona Horvat Int -3,-5,-5 0:3 13:33
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -2,-6,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Polona Horvat Int -2,-1,-4 0:3 7:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Belaj Sav -2,-4,-7 0:3 13:33
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, osmina finala pic Lara Šedivi Pres -1,9,8,-5,-6 2:3 34:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Horvat Int -4,-9,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Viktorija Letnar Pres -7,-10,-5 0:3 22:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -3,-4,-6 0:3 13:33
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
6. tekma pic Pika Bavdek Kajuh-Slovan -8,-5,-6 0:3 19:33
2. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -1,-2,-1 0:3 4:33
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Arrigoni : Letrika
5. tekma pic Sara Tokić Letrika -2,-4,-2 0:3 8:33
1. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika -8,-8,-5 0:3 21:33
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, osmina finala pic Maruša Vrhovnik Men -7,-7,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -7,-3,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Križnič B2 6,-2,-2,-6 1:3 21:39
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -1,-0,-6 0:3 7:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Zara Judež Krka -4,-3,-3 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Maja Belaj Kid -6,-1,-1 0:3 8:33
Skupaj: 44,02 % 92:117 339:414 6320:6783
Preskoči na orodno vrstico