NTZS

Nejc Zavasnik
pic
Podatki o igralcu
Id 3944
Št. tekmovalne izkaznice 219/18/19
Starost 16 let (letnik 2007)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 17.03.2024 13 12 2650 2650
člani do 21 let 10.03.2024 19 13 650 650
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Alex Aritonović 1:0 3:0
pic Lovro Ažman 0:1 1:3
pic Collin Bajt Zavratnik 1:0 3:1
pic Janez Balanč 1:0 3:0
pic Benjamin Bećirević 0:2 1:6
pic Klemen Belehar 0:1 1:3
pic Lian Berce 1:0 3:0
pic May Bočko 4:0 12:6
pic Marko Brajkovič 1:0 3:2
pic Robert Brajkovič 0:1 2:3
pic Aljaž Brezovnik 1:0 3:0
pic Bor Brodnjak 2:3 11:12
pic Luka Čačić Blažek 2:1 6:4
pic Uroš Cerar 2:3 8:12
pic Matic Čopar 1:2 4:6
pic Mark Dimnik 0:2 3:6
pic Darko Drčić 0:1 0:3
pic Miodrag Drljača 0:1 1:3
pic Urban Ekar 1:0 3:0
pic Gašper Ekart 4:0 12:4
pic Til Erhatič 1:0 3:1
pic Mitja Erzetič 2:3 11:9
pic Miha Fatur 0:3 5:9
pic Ivo Frank 1:0 3:0
pic Mark Gazvoda 1:1 3:3
pic Martin Gerkšič 0:1 1:3
pic Timi Gider 1:0 3:1
pic Aljaž Godec 0:1 0:3
pic Klemen Godnič 1:0 3:2
pic Aljaž Goltnik 0:3 0:9
pic David Grad 1:0 3:0
pic Tadej Gungl 1:0 3:1
pic Tian Hajšek 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 0:1 2:3
pic Miha Homan 1:2 4:7
pic Mateo Ilić 1:1 5:5
pic Gašper Ipavec Lakner 1:0 3:0
pic Erazem Janc 0:1 1:3
pic Urban Janc 0:4 1:12
pic Janez Jedlovčnik 0:1 0:3
pic Tim Jelnikar 1:0 3:0
pic Timotej Jerina 2:2 6:7
pic Jošt Jevšnikar 2:0 6:1
pic Luka Jokič 0:4 4:12
pic Dejan Jovanović 0:2 4:7
pic Edonis Kabashi 1:0 3:2
pic Matic Kaiser 0:2 2:6
pic Jaka Kanc 0:2 0:6
pic Bor Klešnik 1:1 3:5
pic Roj Klopčič 1:1 4:3
pic David Kne 2:0 6:0
pic Primož Koban 1:1 3:3
pic Vid Kočar 1:0 3:0
pic Mihael Kocjančič 0:2 0:6
pic Lan Koglot 0:1 2:3
pic Nejc Kokoravec 1:0 3:0
pic Filip Kolle 0:1 0:3
pic Nejc Konjiček 1:0 3:0
pic Bor Kontelj 1:0 3:0
pic Aleks Koren 0:5 5:15
pic Aleks Koželj 2:0 7:2
pic Urban Kralj 2:0 6:0
pic Boštjan Kraser 0:1 0:3
pic Jan Krč 3:3 11:15
pic Jakob Križaj 1:0 3:0
pic Filip Križanec 1:0 3:1
pic Lovro Križnič 1:0 3:0
pic Jan Kromar 1:2 3:6
pic Luka Krušič 0:5 1:15
pic Brin Kunstelj 0:1 2:3
pic Blaž Lapajne 1:6 7:20
pic Marko Lesar 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 1:0 3:2
pic Lovro Lešnik 1:0 3:1
pic Rok Likar 1:0 3:0
pic Vitan Likozar 1:0 3:0
pic Patrik Macele 1:0 3:0
pic Vid Marinšek 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 1:0 3:2
pic Gaj Memedović 1:0 3:0
pic Aleksandar Miščević 2:2 10:8
pic Filip Miščević 2:0 6:2
pic Tim Mlinar 1:0 3:0
pic Maj Murn 0:2 0:6
pic Filip Mušić 1:1 4:3
pic Vid Nared 0:1 0:3
pic Luka Norčič 0:1 0:3
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:2 0:6
pic Voranc Ogris 1:0 3:0
pic Žan Okorn 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 1:1 3:3
pic Mihajlo Pauković 3:0 9:5
pic Brin Peperko 1:2 4:6
pic Tjaš Petrovčič 4:0 12:3
pic Jure Pintar 1:0 3:0
pic Lovro Plahanc 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 2:0 6:2
pic Miha Podobnik 0:2 0:6
pic Filip Pokrivač 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 0:1 1:3
pic Tai Puhan 1:0 3:1
pic Adam Rakun 1:0 3:1
pic Amadej Rešetič 1:0 3:2
pic Anže Rogelj 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 1:0 3:1
pic Tomaž Roudi 0:1 0:3
pic Aid Ružnić 1:0 3:0
pic Tarik Šaćirović 1:0 3:2
pic Luka Šantavec 1:1 3:3
pic Nel Savšek Pintarič 0:1 0:3
pic Jaka Sedej 2:0 6:0
pic Marsel Šegula 0:1 1:3
pic Nino Šegula 0:5 4:16
pic Gorazd Selišek 1:0 3:0
pic Zal Šesek 1:0 3:0
pic Gašper Simonič 2:0 6:0
pic Filip Šinko 1:0 3:0
pic Jan Širec 1:0 3:1
pic Aljaž Škufca 1:0 3:1
pic Matic Slodej 1:3 5:10
pic Jure Smodiš 0:3 3:10
pic Jan Šmon 1:0 3:2
pic Rok Špendov 1:1 4:5
pic Gašper Srebočan Čebela 1:0 3:2
pic Tim Stajnko 1:4 4:14
pic Aleks Stepančič 1:3 7:11
pic Sergej Stiković 1:0 3:1
pic Žan Šuligoj 1:0 3:2
pic Julian Tanze 1:0 3:0
pic Nejc Titan 3:0 9:2
pic Drago Torkar 1:1 4:4
pic Aleks Ušaj 1:0 3:1
pic Nik Velikonja 0:1 2:3
pic Matic Vertuš 1:1 4:4
pic Žiga Vidmar 2:0 6:1
pic Luka Vujasin 1:0 3:0
pic Gašper Žagar 1:0 3:0
pic Lenart Zalar Schroers 0:1 0:3
pic Jaka Zelko 1:0 3:1
pic Gašper Žirovnik Remenih 0:1 2:3
Skupaj: 129:126 479:475
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Savinja Luče mladinci
2022/2023 NTK Savinja Luče mladinci
2021/2022 NTK Savinja Luče kadeti
2020/2021 NTK Savinja Luče kadeti
2019/2020 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2018/2019 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
5. - 8. 29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
5. - 8. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
4. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
17. - 30. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
5. - 8. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
41. - 74. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
17. - 32. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
15. - 23. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
33. - 38. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
33. - 44. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
17. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
23. - 40. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
33. - 48. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
41. - 80. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
37. - 69. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
17. - 32. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 32. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
33. - 52. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
33. - 44. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
33. - 40. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
47. - 94. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
33. - 65. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
29. - 58. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
43. - 82. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
Skupaj: 27 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Xiom Muta : Savinja III
7. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -0,-0,-0 0:3 0:33
3. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -0,-0,-0 0:3 0:33
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Dejan Jovanović Sav 9,-7,9,-7,8,-6,-9 3:4 62:70
Finalni del, osmina finala pic Aleks Koželj Žal 5,9,7,-7,-2,4 4:2 53:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men 8,10,-15,7 3:1 49:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Sedej Log 8,7,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob 6,3,9 3:0 33:18
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Savinja KPM II : Savinja III
7. tekma pic Oskar Rosc Savinja KPM II 4,4,-11,7 3:1 44:28
3. tekma pic Matic Čopar Savinja KPM II 9,-9,-10,-4 1:3 34:43
1. tekma pic Matic Čopar Savinja KPM II 10,11,9 3:0 36:30
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Matic Čopar Sav -5,-7,-3 0:3 15:33
Finalni del, osmina finala pic Bor Brodnjak K-S 10,2,-4,9 3:1 38:32
Finalni del, 2. krog pic Aleks Ušaj Vrt 9,10,-13,2 3:1 47:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Erzetič Vrt 9,5,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Pintar Škl 7,9,9 3:0 33:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Tian Hajšek Cir 9,5,9 3:0 33:23
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Cirkovce I : Savinja III
9. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -2,5,-11,-6 1:3 30:40
5. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I -10,-8,7,-7 1:3 36:41
2. tekma pic Primož Koban Cirkovce I 14,6,4 3:0 38:24
1. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -7,10,8,9 3:1 41:38
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Ptuj : Savinja III
6. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 9,-9,-5,-5 1:3 30:42
1. tekma pic Luka Krušič Ptuj -7,-9,-8 0:3 24:33
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Bor Brodnjak K-S 9,-5,8,-5,-3 2:3 35:50
Top, 6. krog pic Miha Fatur Sav -12,7,-4,10,-8 2:3 47:53
Top, 5. krog pic Timotej Jerina Men 9,6,9 3:0 33:24
Top, 4. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 6,-5,-8,-11 1:3 35:41
Top, 3. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 10,9,4 3:0 34:23
Top, 2. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -8,-10,10,8,5 3:2 52:46
Top, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta -9,6,-7,10,8 3:2 50:46
17.05.2023 Kv. za 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Ptuj : Savinja III
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj -6,12,-8,-7 1:3 35:45
4. tekma pic Luka Krušič Ptuj -4,-9,-7 0:3 20:33
1. tekma pic Darko Drčić Ptuj -3,-8,-5 0:3 16:33
17.05.2023 Kv. za 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Savinja III : Ptuj
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj -5,-7,-8 0:3 20:33
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj -6,-7,-8 0:3 21:33
1. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 5,5,9 3:0 33:19
10.05.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 2. krog - Cirkovce : Savinja III
9. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce -5,7,1,10 3:1 39:29
7. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce 7,-11,9,7 3:1 44:36
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -6,-3,9,-5 1:3 25:42
1. tekma pic Primož Koban Cirkovce -4,-9,-6 0:3 19:33
10.05.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 2. krog - Savinja III : Cirkovce
7. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -7,6,-11,-8 1:3 37:41
5. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -9,-8,-1 0:3 18:33
1. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -11,10,-6,-5 1:3 34:45
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int -4,-8,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S -7,-9,10,9,-9 2:3 48:52
19.04.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - B2 I Bendl : Savinja III
7. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -6,9,-10,5,8 3:2 49:45
6. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -9,8,-6,-3 1:3 29:41
2. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 4,8,-5,-6,5 3:2 44:39
19.04.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - Savinja III : B2 I Bendl
10. tekma pic Miodrag Drljača B2 I Bendl 5,-8,-6,-7 1:3 32:38
7. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 2,8,-11,-7,-10 2:3 50:46
5. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -9,-8,-6 0:3 23:33
1. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -4,-12,11,8,2 3:2 51:46
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Nino Šegula Kema - Murexin -8,-7,-6,7,-3 1:4 35:51
Finalni del, osmina finala pic Jan Kromar Men 10,11,7 3:0 36:28
Finalni del, 2. krog pic Nejc Titan Sob 7,7,-7,5 3:1 40:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S -9,7,-4,10,6 3:2 47:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Sergej Stiković Ili 4,-8,4,7 3:1 41:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Ivo Frank Log 8,9,9 3:0 33:26
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Roudi Mb - ZM -4,-4,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Krč B2 10,10,-8,-10,8 3:2 53:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin -4,-6,-8 0:3 18:33
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Jure Smodiš Kema - Murexin -8,-10,5,-7,6,9,-7 3:4 65:65
Finalni del, osmina finala pic Roj Klopčič PPR 9,8,11,10 4:0 47:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves -7,-3,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Julian Tanze PPR 9,3,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihajlo Pauković Arr 7,7,-7,-9,9 3:2 49:45
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Luka Jokič Men -7,-4,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta -8,-8,9,-7 1:3 34:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Kokoravec B2 7,9,6 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Vidmar Krka 10,7,7 3:0 34:24
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - B2 II : Savinja III
6. tekma pic Jakob Križaj B2 II 6,7,4 3:0 33:17
2. tekma pic May Bočko B2 II -11,9,3,7 3:1 44:32
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Melamin : Savinja III
5. tekma pic Gaj Memedović Melamin 5,2,2 3:0 33:9
3. tekma pic Gašper Žagar Melamin 4,1,5 3:0 33:10
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Savinja II : Savinja ZIT
3. tekma pic Dejan Jovanović Savinja ZIT -8,10,-9,-8 1:3 37:43
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Mengeš I : Savinja II
6. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -10,-5,-11 0:3 26:36
2. tekma pic Luka Jokič Mengeš I 10,-10,-7,-5 1:3 34:44
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Kajuh-Slovan : Savinja II
2. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -9,-7,-4 0:3 20:33
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja II : Kema Murexin
5. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin -9,-6,-6 0:3 21:33
1. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin -4,-4,-6 0:3 14:33
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Savinja II : Mengeš II
5. tekma pic David Grad Mengeš II 6,10,7 3:0 34:23
1. tekma pic Adam Rakun Mengeš II 10,9,-9,11 3:1 45:41
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Savinja III : Arrigoni II
6. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 8,-9,7,-10,3 3:2 52:41
3. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 10,3,-9,8 3:1 43:32
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Savinja III : Vrhnika
9. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 8,-1,8,9 3:1 34:36
7. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 10,9,-9,8 3:1 43:38
6. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika 5,-4,8,-14,11 3:2 53:51
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 6,10,7 3:0 34:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -7,9,-6,-9 1:3 33:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR -7,-4,-9 0:3 20:33
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Maribor : Savinja II
4. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 10,3,8 3:0 34:21
1. tekma pic Gašper Ekart Maribor 8,8,-8,4 3:1 41:31
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja II : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 7,4,8 3:0 33:19
1. tekma pic Voranc Ogris Fužinar Inter Diskont 5,5,9 3:0 33:19
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Savinja II : Mengeš I
6. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I -4,-8,-8 0:3 20:33
3. tekma pic Luka Jokič Mengeš I 10,-5,-2,-10 1:3 29:44
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Gorica : Savinja III
10. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 4,-7,8,-10,8 3:2 50:43
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 9,-9,-8,7,-9 2:3 48:49
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Vrtojba : Savinja III
10. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 5,-9,4,-6,3 3:2 48:34
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 11,-6,11,-9,9 3:2 52:53
6. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -10,9,7,-9,-9 2:3 50:50
2. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -9,8,7,-6,-8 2:3 45:48
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -7,-5,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta -9,-8,-4 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Kočar Men 8,7,2 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Mušić K-S 7,6,9 3:0 33:22
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Savinja III : B2 II
7. tekma pic David Kne B2 II 3,10,7 3:0 34:20
6. tekma pic May Bočko B2 II 8,-9,-13,9,8 3:2 55:51
3. tekma pic David Kne B2 II 7,9,7 3:0 33:23
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Savinja III : Melamin
1. tekma pic Marko Lesar Melamin 8,8,3 3:0 33:19
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - Arrigoni II : Savinja III
7. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 5,-7,-8,6,-10 2:3 47:45
2. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -9,-9,-18 0:3 36:42
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - Vrhnika : Savinja III
7. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -6,8,-9,7,10 3:2 49:47
6. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -12,-11,8,-4 1:3 38:46
2. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -6,12,-8,-2 1:3 30:45
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Matic Vertuš Krka 10,-10,-10,-11 1:3 43:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta -7,-6,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Jelnikar Ili 5,8,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int 6,4,-8,6 3:1 41:27
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Savinja III : Gorica
8. tekma pic Rok Likar Gorica 8,6,6 3:0 33:20
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -8,-4,-6 0:3 18:33
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Savinja III : Vrtojba
8. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -6,9,4,-12,-7 2:3 47:49
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 8,9,7 3:0 33:24
4. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -7,-11,9,-7 1:3 36:44
2. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 11,8,9 3:0 35:28
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja V : Kema Murexin
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin -5,-6,-5 0:3 16:33
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 4. krog - Gorica : Savinja V
3. tekma pic Klemen Godnič Gorica -6,-6,5,9,8 3:2 45:44
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - Savinja V : Mengeš II
3. tekma pic Jan Kromar Mengeš II -4,-8,-7 0:3 19:33
11.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Mengeš I : Savinja III
4. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -9,-4,-10 0:3 23:34
2. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I -8,-9,-8 0:3 25:33
11.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja III : Logatec
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -8,-5,-7 0:3 20:33
1. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -9,6,6,5 3:1 42:28
11.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Savinja III : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont -6,-8,-5 0:3 19:33
1. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 4,1,6 3:0 33:11
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Savinja ZIT : Letrika
2. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 4,-1,-6,8,-6 2:3 35:45
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Savinja ZIT : Vesna
2. tekma pic Zal Šesek Vesna 13,7,5 3:0 37:25
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Mengeš : Savinja ZIT
1. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš 6,-8,8,4 3:1 41:29
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Savinja ZIT : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -7,9,-7,-4 1:3 29:42
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Savinja ZIT : B2
2. tekma pic Urban Kralj B2 1,4,9 3:0 33:14
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Letrika : Savinja ZIT
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 17,7,10 3:0 42:34
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 9,11,9 3:0 35:29
Top, 6. krog pic Bor Klešnik Ves 4,-4,-8,7,9 3:2 45:42
Top, 5. krog pic Miha Homan Int 10,-10,4,8 3:1 44:34
Top, 4. krog pic Lovro Lešnik Cir 10,-9,10,8 3:1 44:39
Top, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log 8,7,-14,8 3:1 47:39
Top, 2. krog pic Urban Janc Ljub -9,8,-9,-6 1:3 35:41
Top, 1. krog pic Aleks Koželj Sav 4,8,9 3:0 33:21
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log 6,3,-8,9 3:1 41:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -8,-3,10,-5 1:3 28:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -9,-7,12,-3 1:3 33:45
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Urban Janc Ljub -9,-9,-4 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub -13,-4,7,-8 1:3 36:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Alex Aritonović Tem 4,6,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Peperko K-S 13,9,5 3:0 37:27
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Mark Dimnik Ves 9,-8,12,-6,-10 2:3 49:55
Finalni del, 1. krog pic May Bočko B2 -9,6,-6,9,9 3:2 48:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Peperko K-S -5,7,-7,-8 1:3 31:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Ekar B2 3,6,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Aid Ružnić Men 5,5,8 3:0 33:18
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - Savinja IV : Savinja III
5. tekma pic Miha Fatur Savinja III -11,7,-7,-11 1:3 40:44
1. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III 11,-12,8,-8,-6 2:3 50:55
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Logatec : Savinja IV
5. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 8,8,10 3:0 34:26
3. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -5,-6,-5 0:3 16:33
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Škofja Loka : Savinja IV
5. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -8,5,-8,-8 1:3 35:38
3. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -7,-6,-11 0:3 24:35
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta -0,5,9,-5,-3 2:3 30:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Peperko K-S -5,-7,-3 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM -7,9,6,8 3:1 40:34
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokič Men 8,-12,-7,8,-3 2:3 44:52
Finalni del, 2. krog pic Žiga Vidmar Krka 8,9,-6,5 3:1 39:33
Finalni del, 1. krog pic Nejc Titan Sob 4,-8,8,4 3:1 41:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub -11,-8,-13 0:3 32:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Kralj B2 5,4,2 3:0 33:11
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Savinja IV : Metlika
4. tekma pic Gašper Simonič Metlika 6,3,9 3:0 33:18
2. tekma pic Patrik Macele Metlika 3,3,1 3:0 33:7
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - SU II : Savinja IV
6. tekma pic Maj Murn SU II -6,-7,-11 0:3 24:35
2. tekma pic Mark Gazvoda SU II -6,-7,-7 0:3 20:33
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Vrhnika : Savinja IV
4. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -3,-5,-5 0:3 13:33
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -9,-8,-4 0:3 21:33
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Savinja IV : B2 BENDL
1. tekma pic Klemen Belehar B2 BENDL -6,5,-6,-4 1:3 27:38
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja IV : Gorica
4. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 9,-7,-15,9,-6 2:3 50:57
2. tekma pic Lan Koglot Gorica -6,9,10,-7,-3 2:3 39:52
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - Savinja III : Savinja IV
4. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III 6,-5,10,-7,-7 2:3 42:49
1. tekma pic Miha Fatur Savinja III -10,10,8,-3,-7 2:3 43:52
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja IV : Logatec
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -3,-8,-7 0:3 18:33
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja IV : Škofja Loka
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -13,-1,-8 0:3 22:37
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Krka II : Savinja IV
7. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II -8,-8,8,-4 1:3 31:41
5. tekma pic Matic Vertuš Krka II 9,8,-9,7 3:1 42:35
3. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -13,-8,-8 0:3 29:37
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Metlika : Savinja IV
7. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -6,10,12,-15,10 3:2 59:60
5. tekma pic Gašper Simonič Metlika 2,3,2 3:0 33:7
3. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 5,5,-9,-5,-4 2:3 40:43
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -9,-6,-4 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Pokrivač Mb - ZM 4,7,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koren Cir -6,-5,-11 0:3 22:35
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Savinja IV : Vrhnika
4. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -7,-6,8,-4 1:3 28:41
2. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 8,-9,10,-10,-9 2:3 51:52
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Miha Homan Int 3,-5,-9,-10 1:3 35:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta -5,5,12,-6,11 3:2 49:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Balanč B2 8,2,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihajlo Pauković Arr 3,-9,7,8 3:1 42:29
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - B2 BENDL : Savinja IV
4. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -5,-6,-10 0:3 21:34
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - B2 II : Savinja IV
4. tekma pic May Bočko B2 II 2,9,-10,8 3:1 43:31
1. tekma pic Tim Mlinar B2 II 7,8,7 3:0 33:22
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Gorica : Savinja IV
8. tekma pic Nik Velikonja Gorica -9,9,-7,5,-7 2:3 45:47
4. tekma pic Tarik Šaćirović Gorica 9,-4,-7,7,9 3:2 44:47
1. tekma pic Žan Šuligoj Gorica -8,7,-7,11,5 3:2 50:45
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Mark Dimnik Ves -6,8,-8,-6 1:3 31:41
Finalni del, 1. krog pic Bor Kontelj Ves 3,5,11 3:0 35:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves -4,-5,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Marinšek Log 3,3,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM -6,7,-9,8,1 3:2 48:38
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Arrigoni : Savinja III
5. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni -11,6,11,-7,6 3:2 53:47
1. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 4,7,10 3:0 34:21
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Vesna II : Savinja III
5. tekma pic Tim Stajnko Vesna II -10,-5,8,8,4 3:2 48:43
1. tekma pic Edonis Kabashi Vesna II 6,6,-7,-7,12 3:2 50:46
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Savinja III : Mengeš II
1. tekma pic Jan Kromar Mengeš II -9,-6,-10 0:3 25:34
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -8,-11,-8 0:3 27:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Pandev Int -4,-9,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Plahanc Pres 7,1,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Lian Berce K-S 7,2,3 3:0 33:12
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja II : Sobota
4. tekma pic Luka Šantavec Sobota -5,-8,-8 0:3 21:33
1. tekma pic Timi Gider Sobota -10,9,6,3 3:1 43:30
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja II : Logatec
4. tekma pic Jaka Sedej Logatec 5,7,11 3:0 35:23
1. tekma pic Miha Podobnik Logatec -1,-3,-5 0:3 9:33
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Savinja II : B2 I
1. tekma pic Vitan Likozar B2 I 11,3,5 3:0 35:19
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Cirkovce II : Savinja II
2. tekma pic Filip Križanec Cirkovce II -7,7,0,4 3:1 40:22
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Savinja II : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan -12,-12,-0 0:3 24:39
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja III : Krka I
2. tekma pic Benjamin Bećirević Krka I -2,-2,-1 0:3 5:33
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Tim Stajnko Ves -8,-7,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Ipavec Lakner B2 7,6,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 8,5,-5,4 3:1 38:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič K-S -4,-4,-9 0:3 17:33
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Aleks Koren Cir -15,-7,6,6,-3 2:3 47:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub -8,-8,-10 0:3 26:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Titan Sob 6,4,13 3:0 37:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Križnič B2 10,7,5 3:0 34:22
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Širec Cir -7,7,6,7 3:1 40:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Stajnko Ves -8,-7,-4 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 5,5,-9,-8,-8 2:3 47:43
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, finale pic Luka Vujasin ŠD SU 5,8,10 3:0 34:23
Mali finale, polfinale pic Jaka Zelko Kema - Murexin 10,-8,9,6 3:1 42:36
Mali finale, četrtfinale pic Amadej Rešetič Krka 8,-6,-7,5,8 3:2 46:43
Mali finale, osmina finala pic Anže Rogelj Pres 6,4,6 3:0 33:16
Mali finale, 1. krog pic Jan Šmon B2 6,-9,-8,10,6 3:2 51:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 10,-11,-10,-9 1:3 42:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 12,7,9 3:0 36:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Martin Gerkšič Men 9,-7,-7,-6 1:3 31:42
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, četrtfinale pic Filip Mušić K-S -7,-7,4,-7 1:3 32:37
Mali finale, osmina finala pic Tai Puhan Kema - Murexin 6,-8,3,6 3:1 41:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Collin Bajt Zavratnik Vrt 8,-9,8,12 3:1 45:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Klešnik Ves -3,-5,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Ažman K-S -5,-11,10,-9 1:3 37:45
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Lenart Zalar Schroers Pres -11,-1,-9 0:3 21:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Til Erhatič Cir 5,-4,12,8 3:1 40:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Okorn Log -6,-10,-4 0:3 20:34
Skupaj: 50,59 % 129:126 479:475 8773:8812
Preskoči na orodno vrstico