NTZS

Nejc Titan
pic
Podatki o igralcu
Id 3932
Št. tekmovalne izkaznice 208/18/19
Starost 16 let (letnik 2007)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 21.04.2024 49 39 320 320
člani do 21 let 10.03.2024 17 23 700 650
člani 24.03.2024 48 85 90 90
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Benjamin Bećirević 0:1 0:3
pic Klemen Belehar 0:1 0:3
pic May Bočko 0:3 2:9
pic Anej Bradač Vranc 0:1 1:3
pic Aljaž Brezovnik 1:4 6:13
pic Bor Brodnjak 0:1 0:3
pic Luka Čačić Blažek 1:1 5:3
pic Uroš Cerar 0:4 0:12
pic Kristian Čerin 0:1 0:3
pic Matic Čopar 0:3 2:9
pic Matevž Črepnjak 0:1 0:3
pic Lan Demšar 4:0 12:3
pic Miodrag Drljača 1:1 4:5
pic Mitja Erzetič 0:2 1:6
pic Miha Fatur 0:1 2:4
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:2 6:7
pic Mark Gazvoda 0:1 0:3
pic Andrej Godec 0:1 0:3
pic Klemen Godnič 0:1 0:3
pic Nejc Golob Rituper 1:0 3:1
pic Aljaž Goltnik 0:2 0:6
pic Matija Gorup 0:1 0:3
pic David Grad 0:1 2:3
pic Tian Hajšek 1:0 3:1
pic Rene Hedl 0:1 2:3
pic Domen Hohnjec 0:2 0:6
pic Miha Homan 0:3 1:9
pic Mateo Ilić 2:2 8:9
pic Urban Jamnik 1:0 3:0
pic Miha Jamšek 0:5 3:15
pic Urban Janc 0:2 0:6
pic Primož Jazbič 0:4 2:12
pic Janez Jedlovčnik 0:1 0:3
pic Tim Jelnikar 1:0 3:1
pic Timotej Jerina 0:2 0:6
pic Jošt Jevšnikar 2:0 6:2
pic Matic Kaiser 0:1 2:3
pic Jaka Kanc 0:8 2:24
pic Ji Kejun 1:0 3:2
pic Bor Klešnik 1:1 4:3
pic Roj Klopčič 1:1 4:5
pic Nejc Kokoravec 1:0 3:0
pic Filip Kolle 0:2 1:6
pic Gregor Komac 0:1 0:3
pic Nejc Konjiček 0:1 0:3
pic Aleks Koren 0:5 1:15
pic Aleks Koželj 0:2 0:6
pic Luka Kramarič 1:0 3:0
pic Andraž Kramžar 0:2 1:6
pic Jan Krč 0:5 2:15
pic Jakob Križaj 1:0 3:1
pic Tilen Križanec 2:0 6:4
pic Lovro Križnič 0:1 0:3
pic Jan Kromar 0:1 0:3
pic Brin Kunstelj 0:2 1:6
pic Maks Lah 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 1:2 7:8
pic Rok Likar 0:1 1:3
pic Vitan Likozar 1:1 3:3
pic Jan Lipič 0:1 0:3
pic Dino Mahmutović 1:0 3:0
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:0
pic Vid Marinšek 1:0 3:1
pic Smiljan Mekicar 0:1 0:3
pic Gaj Memedović 1:0 3:0
pic Tomaž Mihelj 0:3 4:9
pic Aleksandar Miščević 2:2 6:9
pic Filip Miščević 0:3 4:9
pic Maj Murn 0:1 1:3
pic Vid Nared 0:2 1:6
pic Luka Norčič 0:1 0:3
pic Andrej Novak 0:1 2:3
pic Nejc Novak Zakeršnik 1:3 6:10
pic Matija Novel 0:2 0:6
pic Žiga Oblak 3:0 9:1
pic Blaž Pandev 1:4 7:12
pic Mihajlo Pauković 1:1 3:4
pic Erik Paulin 0:1 0:3
pic Tomaž Pelcar 0:1 0:3
pic Brin Peperko 2:0 6:0
pic Aljaž Peršič 1:0 3:0
pic Tomaž Pertovt 0:1 2:3
pic Tjaš Petrovčič 1:2 3:8
pic Vitan Plajnšek 2:0 7:2
pic Miha Podobnik 0:3 0:9
pic Sven Pucihar 0:1 2:3
pic Jaka Rutar 1:0 3:0
pic Jaka Sedej 2:0 6:0
pic Nino Šegula 0:1 0:3
pic Lan Sicherl 1:0 3:1
pic Filip Šinko 1:1 3:4
pic Jan Širec 3:1 11:6
pic Matic Slodej 0:2 0:6
pic Jure Smodiš 0:2 0:6
pic Jan Šobar 0:1 0:3
pic Rok Špendov 0:2 0:6
pic Gašper Srebočan Čebela 0:4 1:12
pic Tim Stajnko 2:0 6:4
pic Aleks Stepančič 0:2 2:6
pic Sergej Stiković 1:0 3:0
pic Matija Tomšič 1:0 3:0
pic Drago Torkar 0:1 0:3
pic Timo Urbas 2:0 6:0
pic Jože Urh 1:1 4:4
pic Ivo Vitez 0:1 1:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:1 0:3
pic Gašper Žagar 2:0 6:0
pic Lovro Zajc Hace 1:0 3:0
pic Nejc Zavasnik 0:3 2:9
pic Uroš Žavbi 0:1 0:3
pic Jaka Zelko 0:1 1:3
pic Bine Žličar 2:1 8:5
pic Peter Zlodej 1:2 4:7
pic Andraž Zupančič 0:1 1:3
pic Tej Zupanec 0:1 2:3
Skupaj: 66:157 284:522
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Mura Sobota mladinci
2022/2023 NTK Mura Sobota mladinci
2021/2022 NTK Mura Sobota kadeti
2020/2021 NTK Mura Sobota kadeti
2019/2020 NTK Mura Sobota mlajši kadeti
2018/2019 NTK Mura Sobota mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
33. - 46. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
39. - 75. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
5. - 8. 10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21), Ljubljana
17. - 29. 18.02.2024 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
43. - 81. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
21. - 38. 19.11.2023 2. OT za članice in člane, Puconci
15. - 27. 29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
43. - 83. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 31. 15.10.2023 1. OT za članice in člane, Murska Sobota
17. - 30. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
15. - 26. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
43. - 77. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
21. - 34. 26.02.2023 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
39. - 76. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
45. - 86. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
49. - 92. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
33. - 46. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
41. - 75. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
41. - 80. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
33. - 48. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 31. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
37. - 69. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
43. - 79. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
37. - 70. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
33. - 52. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
41. - 80. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
47. - 94. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
35. - 67. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
29. - 58. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 30 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Timotej Jerina Men -4,-5,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -5,-10,-8 0:3 23:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Jamnik K-S 3,5,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Demšar Škl 8,7,13 3:0 37:28
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Gorica : Mura Sobota II
5. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -4,-2,8,-7 1:3 24:41
2. tekma pic Rok Likar Gorica 7,-8,-5,-10 1:3 34:41
1. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -9,9,7,-3,-4 2:3 38:49
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Vrtojba : Mura Sobota II
5. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -3,-3,-3 0:3 9:33
2. tekma pic Filip Miščević Vrtojba -12,-3,-3 0:3 18:36
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 10,6,-6,-6,9 3:2 46:47
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Mura Sobota II : Inter Diskont II
8. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II 2,-5,-4,-7 1:3 27:35
5. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -6,-6,9,-6 1:3 29:42
3. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II 8,-8,6,6 3:1 41:31
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -8,9,-11,-5 1:3 35:44
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav 7,-5,8,-0,-6 2:3 33:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Tomšič K-S 10,7,8 3:0 34:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Kramžar B2 -7,-7,6,-9 1:3 34:39
10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Miha Fatur Sav -10,5,-9,8,-5,-11 2:4 57:60
Finalni del, osmina finala pic Vitan Plajnšek Cir 6,6,7,11 4:0 46:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -4,9,-9,-8 1:3 32:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Klešnik Ves 3,7,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Peperko K-S 8,6,5 3:0 33:19
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Mura Sobota II : B2 I Bendl
5. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -4,-4,-4 0:3 12:33
3. tekma pic May Bočko B2 I Bendl -8,-10,-7 0:3 25:34
1. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -7,-6,-6 0:3 19:33
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Mura Sobota II : Škofja Loka
9. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -8,-7,-5 0:3 20:33
7. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 13,9,-10,2 3:1 47:36
4. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -14,-8,-7 0:3 29:38
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 12,-8,-6,-12 1:3 40:48
18.02.2024 3. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta 8,-9,13,-11,14 3:2 62:59
Kvalifikacije, 2. krog pic Erik Paulin Arr -1,-1,-2 0:3 4:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Sav -3,-4,-3 0:3 10:33
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Melamin : Mura Sobota II
5. tekma pic Žiga Oblak Melamin -8,9,8,14 3:1 46:42
2. tekma pic Gašper Žagar Melamin 5,7,2 3:0 33:14
1. tekma pic Žiga Oblak Melamin 5,4,3 3:0 33:12
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Vrhnika : Mura Sobota II
5. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 9,-3,7,-9,-6 2:3 40:49
2. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -10,-9,-8 0:3 27:34
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -4,-6,-2 0:3 12:33
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Mura Sobota II : Logatec
9. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -4,-7,-10 0:3 21:34
7. tekma pic Jaka Sedej Logatec 3,8,7 3:0 33:18
4. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -10,-2,-11 0:3 23:36
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -4,-4,9,7,-9 2:3 39:49
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Mura Sobota II : Gorica
5. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -6,7,-8,-3 1:3 28:40
3. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -10,8,-7,-4 1:3 32:42
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -7,-6,9,-8 1:3 32:42
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Mura Sobota II : Vrtojba
6. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -8,-5,-8 0:3 21:33
2. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -14,-5,-9 0:3 28:38
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 7,6,-5,7 3:1 38:31
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta 8,-6,6,-10,-5 2:3 43:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Zajc Hace Ili 4,13,6 3:0 37:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Miščević Vrt 9,7,-7,-6,-7 2:3 42:49
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Inter Diskont II : Mura Sobota II
8. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -8,-9,-7 0:3 24:33
6. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -6,-8,11,-4 1:3 31:44
4. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -3,-9,-4 0:3 16:33
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -10,-7,8,-2 1:3 30:42
19.11.2023 2. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -6,-5,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,-11,-4 0:3 20:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Sav -3,-4,-2 0:3 9:33
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - B2 I Bendl : Mura Sobota II
8. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -6,-7,-1 0:3 14:33
6. tekma pic Miodrag Drljača B2 I Bendl 5,6,-9,-9,7 3:2 51:40
4. tekma pic May Bočko B2 I Bendl -8,-3,-10 0:3 21:34
1. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -9,7,-8,8,-6 2:3 45:48
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Škofja Loka : Mura Sobota II
8. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 8,-9,11,9 3:1 44:39
6. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 3,2,-4,-4,-1 2:3 31:38
4. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -4,-5,4,-8 1:3 28:37
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -4,-8,-11 0:3 23:35
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Jakob Križaj B2 4,-14,3,7 3:1 47:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -8,-6,-3 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -7,-3,-6 0:3 16:33
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Mura Sobota II : Melamin
5. tekma pic Gašper Žagar Melamin 5,3,6 3:0 33:14
3. tekma pic Gaj Memedović Melamin 8,6,7 3:0 33:21
1. tekma pic Žiga Oblak Melamin 4,2,4 3:0 33:10
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Mura Sobota II : Vrhnika
8. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -5,-4,-7 0:3 16:33
5. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -6,-2,-8 0:3 16:33
3. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -8,-4,-4 0:3 16:33
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -5,-11,-9 0:3 25:35
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koren Cir 11,-4,-8,-3 1:3 28:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Bine Žličar Žal 8,-11,12,-8,-9 2:3 53:55
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 6,-10,-7,-6 1:3 34:40
15.10.2023 1. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Novel Arr -6,-3,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -8,-1,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nino Šegula Ptuj -7,-6,-7 0:3 20:33
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Arrigoni II : Mura Sobota II
8. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 8,7,10 3:0 34:25
6. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II -6,-6,-2 0:3 14:33
4. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 5,-11,6,-7,-8 2:3 48:46
1. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 10,4,-8,9 3:1 42:34
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Logatec : Mura Sobota II
8. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 7,-9,9,13 3:1 46:40
6. tekma pic Jaka Sedej Logatec 6,12,11 3:0 38:29
4. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 6,7,-9,-8,7 3:2 50:42
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -5,4,-9,-6 1:3 31:37
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Novel Arr -7,-5,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves -9,-11,-11 0:3 31:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR -6,7,-9,6,10 3:2 49:45
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Nejc Zavasnik Sav -7,-7,7,-5 1:3 30:40
Finalni del, 1. krog pic Mihajlo Pauković Arr -2,7,10,5 3:1 36:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Jelnikar Ili 4,-9,3,4 3:1 42:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -2,-3,-4 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Stajnko Ves -7,6,5,-8,7 3:2 48:40
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Maks Lah K-S 5,6,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -5,-3,-7 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR -4,-4,7,-2 1:3 21:40
18.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 8. krog - Cirkovce : Sobota II
8. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -3,-1,-3 0:3 7:33
7. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -3,-1,-3 0:3 7:33
5. tekma pic Jan Širec Cirkovce 9,-3,7,-7,8 3:2 43:46
3. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -5,-4,-4 0:3 13:33
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic May Bočko B2 -3,11,6,-2,-3 2:3 32:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav -1,-3,-5 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Janc Ljub -8,-6,-7 0:3 21:33
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Sobota II : Savinja IV
7. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 7,-8,-2,-7 1:3 28:40
5. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV -5,-11,-2 0:3 18:35
1. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 9,9,-12,9 3:1 45:41
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Sobota II : Savinja V
7. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja V 7,-7,7,9 3:1 40:34
5. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja V -7,-8,-8 0:3 23:33
1. tekma pic Bine Žličar Savinja V 8,9,-9,-7,5 3:2 49:44
26.02.2023 3. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -4,-8,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin -9,-7,-9 0:3 25:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -2,-2,-8 0:3 12:33
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Inter Diskont II : Sobota II
10. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -5,-10,-8 0:3 23:34
6. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -5,-6,-0 0:3 11:33
2. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -8,11,5,-8,-12 2:3 52:52
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Vesna II : Sobota II
8. tekma pic Peter Zlodej Vesna II 10,-4,9,7 3:1 38:37
7. tekma pic Peter Zlodej Vesna II -15,-7,-10 0:3 32:40
5. tekma pic Tim Stajnko Vesna II -8,10,7,-4,16 3:2 53:55
3. tekma pic Bor Klešnik Vesna II -9,-5,5,-5 1:3 30:38
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Sobota : Mengeš II
3. tekma pic David Grad Mengeš II -1,11,-4,6,-4 2:3 33:50
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Kema Murexin : Sobota
5. tekma pic Filip Šinko Kema Murexin 9,5,-8,4 3:1 41:29
3. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin -4,-3,-5 0:3 12:33
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Sobota : Cirkovce
9. tekma pic Jan Širec Cirkovce 8,-5,-13,16,-2 2:3 49:61
5. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -6,-5,-9 0:3 20:33
1. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce 6,6,-9,-8,3 3:2 50:37
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Sobota II : B2 I Bendl
10. tekma pic Andrej Novak B2 I Bendl 8,-6,-9,8,-7 2:3 44:49
5. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -3,-4,-4 0:3 11:33
1. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -7,-4,-12 0:3 23:36
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Sobota II : Škofja Loka
10. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -6,9,-4,2,-4 2:3 36:44
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -9,-5,-5 0:3 19:33
5. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -8,-7,-6 0:3 21:33
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -9,-9,-4 0:3 22:33
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Ji Kejun Arr 10,-7,-11,6,4 3:2 52:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -7,-5,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S -7,-4,-5 0:3 16:33
26.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 4. krog - Sobota II : Cirkovce
9. tekma pic Jan Širec Cirkovce -3,8,2,8 3:1 36:29
7. tekma pic Tilen Križanec Cirkovce -8,-6,10,7,8 3:2 48:47
6. tekma pic Tilen Križanec Cirkovce 4,-2,13,-4,11 3:2 45:50
3. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -7,-7,-8 0:3 22:33
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Savinja IV : Sobota II
9. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV 4,-4,-3,12,-6 2:3 38:49
7. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 8,-6,-3,5,-10 2:3 41:47
4. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV -4,-7,-5 0:3 16:33
1. tekma pic Tej Zupanec Savinja IV -9,-8,9,9,-7 2:3 46:51
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Savinja V : Sobota II
8. tekma pic Rene Hedl Savinja V -5,9,-4,8,-4 2:3 35:50
7. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja V 9,-4,9,-12,-7 2:3 45:54
5. tekma pic Bine Žličar Savinja V 11,7,10 3:0 36:28
3. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja V -5,-6,6,-7 1:3 29:39
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Sobota II : Inter Diskont II
9. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II 2,5,-13,10 3:1 47:32
7. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 11,13,7 3:0 39:31
6. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -6,-8,6,-7 1:3 32:39
3. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -7,-3,-7 0:3 17:33
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Sobota II : Vesna II
7. tekma pic Jože Urh Vesna II 5,-6,-8,-7 1:3 32:38
6. tekma pic Peter Zlodej Vesna II -1,-7,9,-3 1:3 22:42
3. tekma pic Jože Urh Vesna II 6,11,-7,8 3:1 42:36
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Marinšek Log 3,-4,6,7 3:1 37:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -3,-5,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koren Cir -5,-3,-7 0:3 15:33
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - B2 I Bendl : Sobota II
4. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -4,-2,-2 0:3 8:33
1. tekma pic Klemen Belehar B2 I Bendl -5,-2,-10 0:3 17:34
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Škofja Loka : Sobota II
8. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -9,-5,-10 0:3 24:34
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -3,-5,-1 0:3 9:33
5. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 3,9,-12,5 3:1 45:31
3. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -2,-9,-4 0:3 15:33
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Savinja II : Sobota
1. tekma pic Domen Hohnjec Savinja II -3,-4,-4 0:3 11:33
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Sobota : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Brin Peperko Kajuh-Slovan 11,6,6 3:0 35:23
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Arrigoni : Sobota
5. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni 6,-9,4,-6,10 3:2 49:42
1. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 7,1,-9,-9,-3 2:3 43:41
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Tian Hajšek Cir 9,-7,6,8 3:1 40:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -6,7,-6,10,-7 2:3 42:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -6,-6,-5 0:3 17:33
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Filip Miščević Vrt -10,9,9,-10,-3 2:3 45:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Nared K-S -8,-4,7,-7 1:3 30:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Timo Urbas PPR 7,8,16 3:0 40:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Rutar Men 10,7,4 3:0 34:21
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Miodrag Drljača B2 9,-5,-4,-6 1:3 26:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Andrej Godec Int -6,-6,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Gregor Komac Mb - ZM -4,-1,-4 0:3 9:33
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Kramžar Men -6,-4,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 9,-5,-10,-4 1:3 30:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav 9,-3,-8,-3 1:3 25:42
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Nejc Zavasnik Sav -4,8,-8,-4 1:3 27:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Marčeta Sav 8,7,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Golob Rituper Men 5,-6,8,7 3:1 39:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Timo Urbas PPR 5,0,5 3:0 33:10
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Kunstelj Sav -7,-5,-3 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Kromar Men -6,-8,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Kolle Ves -6,-7,8,-5 1:3 29:41
11.12.2021 2. SNTL 2021/2022, 5. krog - Sobota : Ilirija
5. tekma pic Ivo Vitez Ilirija -5,7,-7,-9 1:3 32:40
1. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 6,5,5 3:0 33:16
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Kramarič K-S 9,6,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Timotej Jerina Men -10,-5,-10 0:3 25:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 4,-9,-5,-2 1:3 27:37
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Širec Cir 7,9,7 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr -4,-3,-3 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šobar Men -7,-11,-13 0:3 31:39
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU -6,7,-6,-6 1:3 29:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Kokoravec B2 6,4,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Brezovnik Sav -4,-4,-12 0:3 20:36
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt -16,9,-8,-4 1:3 39:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -5,-3,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Sicherl Men 4,3,-14,8 3:1 47:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Dino Mahmutović B2 8,8,6 3:0 33:22
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Sobota : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan -4,-3,-2 0:3 9:33
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Sobota : B2 I
3. tekma pic Vitan Likozar B2 I 3,4,5 3:0 33:12
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Logatec : Sobota
3. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -7,-8,-7 0:3 22:33
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Križnič B2 -8,-6,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Zavasnik Sav -6,-4,-13 0:3 23:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Janc Ljub -3,-6,-4 0:3 13:33
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Peršič Gor 6,9,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Benjamin Bećirević Krka -10,-4,-5 0:3 19:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Kristian Čerin K-S -8,-5,-7 0:3 20:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Godnič Gor -3,-5,-11 0:3 19:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM -7,-5,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav -4,-3,-5 0:3 12:33
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, 1. krog pic Mateo Ilić Arr -1,-4,-3 0:3 8:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin -9,-9,-10 0:3 28:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Gorup Arr -1,-3,-4 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Vitan Likozar B2 -8,-6,-5 0:3 19:33
Skupaj: 29,60 % 66:157 284:522 6434:7920
Preskoči na orodno vrstico