NTZS

Andraž Maček
pic
Podatki o igralcu
Id 3920
Št. tekmovalne izkaznice 196/18/19
Starost 15 let (letnik 2005)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 16.02.2020 18 20 1720 1720
mladinci 23.02.2020 63 81 50 50
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2019/2020 NTS Mengeš kadeti
2018/2019 NTS Mengeš kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
29. - 53. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. - 16. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
20. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
9. - 16. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
43. - 79. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
Skupaj: 6 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Gašper Ipavec Lakner M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
33. - 48. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Tina Križnič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
Skupaj: 2 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 6,11,7 3:0 35:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -9,-5,-11 0:3 25:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič K-S -6,-10,-7 0:3 23:34
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Jure Kraker Muta -9,-7,9,6,-7 2:3 45:48
Finalni del, 2. krog pic Urban Janc Ljub 7,7,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 9,9,-10,-10,8 3:2 53:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Lesnik Muta 4,6,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Mateo Ilić Arr 4,7,5 3:0 33:16
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Krka : Mengeš I
7. tekma pic Benjamin Bečirevič Krka -5,9,7,-8,-9 2:3 44:49
5. tekma pic Matic Vertuš Krka -11,7,9,-0,-0 2:3 33:51
3. tekma pic Žiga Vidmar Krka 5,7,3 3:0 33:15
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - SU : Mengeš I
1. tekma pic Mark Gazvoda SU -9,-5,9,-7 1:3 32:42
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Brin Peperko Kajuh-Slovan 5,5,4 3:0 33:14
1. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 6,8,6 3:0 33:20
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Mengeš I : Savinja I
3. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -7,-7,-10 0:3 24:34
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš II : Vesna
7. tekma pic Peter Zlodej Vesna -10,-11,-6 0:3 27:36
4. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna -7,-6,-8 0:3 21:33
2. tekma pic Miha Omahen Vesna 6,-8,3,6 3:1 41:26
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš II : Savinja
3. tekma pic Oskar Rosc Savinja -8,-1,-5 0:3 14:33
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - SU : Mengeš II
6. tekma pic Mitja Omerzel SU -8,-4,-7 0:3 19:33
2. tekma pic Maj Murn SU 3,9,6 3:0 33:18
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Mengeš II : Krka
8. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 5,9,6 3:0 33:20
6. tekma pic Matic Vertuš Krka -7,10,7,5 3:1 41:33
3. tekma pic Benjamin Bečirevič Krka 4,8,-8,7 3:1 41:30
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš I : Škofja Loka
5. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 9,3,-4,8 3:1 37:31
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Luka Šantavec Sob -5,-9,8,10,6 3:2 48:46
Top, 6. krog pic Miha Fatur Sav 6,5,6 3:0 33:17
Top, 5. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 7,6,8 3:0 33:21
Top, 4. krog pic Sven Pucihar Škl 10,6,5 3:0 34:21
Top, 3. krog pic Benjamin Bečirevič Krka -11,-7,-7 0:3 25:35
Top, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU -7,-10,3,6,-7 2:3 46:43
Top, 1. krog pic Timotej Jerina Men -11,-8,5,11,-7 2:3 50:51
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta 8,-2,7,-6,-6 2:3 36:48
Finalni del, 2. krog pic Vid Nared K-S 7,-6,7,5 3:1 39:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 1,6,-8,4 3:1 41:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Janžekovič Mb - ZM 3,8,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Sedej Log 8,3,7 3:0 33:18
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Jure Kraker Muta -3,-7,5,9,-7 2:3 39:47
Finalni del, 2. krog pic Aleks Ušaj Let 9,-7,7,-8,5 3:2 48:43
Finalni del, 1. krog pic Miha Fatur Sav 6,7,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koren Cir 7,8,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav -2,-10,6,-9 1:3 32:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Dimnik Ves 8,4,-8,8 3:1 41:31
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav -6,-4,-8 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU -7,9,-7,-9 1:3 34:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Omahen Ves -3,-7,7,-9 1:3 30:40
Skupaj: 56,52 % 26:20 96:73 1578:1451
Preskoči na orodno vrstico