NTZS

Aleks Koren
pic
Podatki o igralcu
Id 3775
Št. tekmovalne izkaznice 058/18/19
Starost 13 let (letnik 2010)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 07.04.2024 1 1 7600 7600
mladinci 21.04.2024 11 20 2400 2400
člani do 21 let 10.03.2024 16 800 800
člani 24.03.2024 19 43 1300 1300
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Žiga Abraham 3:0 9:0
pic Lovro Ažman 3:0 9:0
pic Maks Bagari 1:0 3:0
pic Amel Beganović 1:0 3:0
pic Klemen Belehar 1:0 3:0
pic Luka Benčina 1:0 3:0
pic Patrik Blažević 3:0 9:1
pic May Bočko 3:0 10:0
pic Luka Bohak 2:0 6:0
pic Robert Boldin 0:1 0:3
pic Aljaž Brezovnik 7:0 21:1
pic Bor Brodnjak 4:6 15:23
pic Luka Čačić Blažek 10:1 31:4
pic Žan Caf 1:0 3:0
pic Uroš Cerar 1:0 3:1
pic Matic Čopar 1:3 5:9
pic Matevž Črepnjak 1:0 3:1
pic Lan Demšar 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 1:4 4:13
pic Darko Drčić 1:0 3:0
pic Jure Dretnik 1:0 3:1
pic Miodrag Drljača 2:0 6:2
pic Urban Ekar 3:0 9:1
pic Gašper Ekart 1:0 3:0
pic Til Erhatič 0:1 0:3
pic Mitja Erzetič 8:2 25:9
pic Miha Fatur 4:3 14:9
pic Ivo Frank 0:1 0:3
pic Simon Frank 1:2 4:8
pic Mark Furlan 1:0 3:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 4:0 12:2
pic Mark Gazvoda 1:0 3:0
pic Urban Glavič 2:0 6:0
pic Klemen Godnič 1:0 3:0
pic Jaka Golavšek 1:2 3:6
pic Nejc Golob Rituper 1:0 3:0
pic Aljaž Goltnik 0:3 4:9
pic David Grad 1:1 4:5
pic Aljoša Grčar 2:0 6:0
pic Maj Grošelj 0:1 0:3
pic Rene Hedl 2:0 6:1
pic Marko Hladnik 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 0:1 2:3
pic Miha Homan 1:0 3:0
pic Tine Homan 1:0 3:0
pic Gašper Hrovat 1:0 3:0
pic Aleksander Nelson Hujs 1:0 3:0
pic Mateo Ilić 1:1 3:3
pic Miha Jamšek 1:0 3:0
pic Urban Janc 8:2 26:10
pic Martin Janežič 1:0 3:0
pic Primož Jazbič 2:0 6:1
pic Janez Jedlovčnik 2:1 7:4
pic Jošt Jevšnikar 2:0 6:0
pic Luka Jokič 0:13 9:40
pic Dejan Jovanović 3:1 13:6
pic Erik Jurčič 2:0 6:0
pic Svit Kadunc 2:0 6:0
pic Jaka Kanc 2:1 8:4
pic Gal Kardoš 2:0 6:0
pic Ji Kejun 4:0 12:0
pic Matevž Kelhar 2:0 6:0
pic Vid Matija Klančar 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 1:1 3:3
pic Dane Kljun 1:0 3:0
pic Roj Klopčič 2:0 7:1
pic Mihael Kocjančič 0:1 0:3
pic Lan Koglot 1:0 3:0
pic Filip Kolle 0:1 1:3
pic Žan Komac 1:0 3:0
pic Roni Komel 2:0 6:0
pic Bor Kontelj 2:0 6:1
pic Žiga Korelc 1:0 3:0
pic Aleks Koželj 15:2 47:13
pic Deni Kožul 0:1 0:3
pic Jaka Krajnc 3:0 9:0
pic Jure Kraker 0:1 0:3
pic Urban Kralj 2:0 6:0
pic Luka Kramarič 1:0 3:0
pic Boštjan Kraser 5:0 15:4
pic Jan Krč 2:1 7:5
pic Jakob Križaj 1:0 3:0
pic Lovro Križnič 2:0 6:0
pic Jan Kromar 1:0 3:1
pic Luka Krušič 2:1 8:7
pic Brin Kunstelj 0:5 5:15
pic Blaž Lapajne 3:1 10:5
pic Robert Lapajne 1:0 3:0
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 0:1 1:3
pic Jan Lipič 2:1 8:6
pic Jan Loboda 1:0 3:0
pic Andraž Maček 0:1 0:3
pic Maks Maček 1:0 3:0
pic Beno Majhenič 2:0 6:0
pic Tijan Malić 3:0 9:0
pic Aljaž Marčeta 4:0 12:0
pic David Marčeta 2:0 6:0
pic Filip Margon 5:0 15:0
pic Vid Marinšek 3:0 9:0
pic Smiljan Mekicar 3:0 9:2
pic Uroš Milenović 1:0 3:0
pic Aleksandar Miščević 16:0 50:10
pic Filip Miščević 7:0 21:5
pic Maj Murn 4:0 12:7
pic Filip Mušić 4:0 12:1
pic Vid Nared 4:4 16:13
pic Jakob Narobe 1:0 3:0
pic Gašper Nemanič 1:0 3:0
pic David Novak 2:0 6:0
pic Matija Novel 0:2 1:6
pic Žan Okorn 1:1 4:3
pic Oleksandr Palchikovskiy 2:0 6:0
pic Blaž Pandev 7:0 21:6
pic Mihajlo Pauković 1:0 3:1
pic Erik Paulin 0:3 1:10
pic Tomaž Pelcar 0:1 0:3
pic Brin Peperko 3:0 9:0
pic Tomaž Pertovt 3:0 9:2
pic Matej Petar 1:0 3:2
pic Tjaš Petrovčič 4:0 12:1
pic Lovro Plahanc 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 3:0 9:2
pic Vito Pleša 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:1 0:3
pic Maks Poje 1:0 3:1
pic Filip Pokrivač 1:0 3:0
pic Mihael Prosenjak 1:0 3:0
pic Luka Pšenič 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 2:0 6:1
pic Bine Pugliese Štuva 1:0 3:0
pic Tai Puhan 1:0 3:0
pic Adam Rakun 0:1 1:3
pic Dominik Rebič 1:0 3:0
pic Amadej Rešetič 1:0 3:1
pic Vito Rezar 1:0 3:0
pic Anže Rogelj 1:0 3:0
pic Bojan Ropoša 0:1 0:4
pic Patrik Rosc 3:1 9:4
pic Liam Rovan 1:0 3:0
pic Jaka Rutar 4:0 12:0
pic Anže Saksida 1:0 3:0
pic Nejc Šalamon 3:0 9:0
pic Luka Šantavec 1:3 6:10
pic Žan Šarc 1:0 3:0
pic Marsel Šegula 1:0 3:2
pic Nino Šegula 1:4 6:13
pic Vid Semprimožnik 4:0 12:0
pic Zal Šesek 2:1 6:7
pic Filip Šinko 1:0 3:0
pic Brin Širaj 2:0 6:0
pic Jaka Škofljanc 1:0 3:0
pic Aljaž Škufca 4:0 12:0
pic Jure Smodiš 3:1 11:7
pic Jan Šobar 2:0 6:1
pic Rok Špendov 2:0 6:0
pic Gašper Srebočan Čebela 4:2 15:11
pic Tim Stajnko 2:0 6:1
pic Žiga Štifter 1:0 3:0
pic Sergej Stiković 1:0 3:0
pic Samo Štrancar 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 2:0 6:1
pic Amadej Strgar 1:0 3:0
pic Julian Tanze 1:0 3:0
pic Tim Tepej 1:0 3:0
pic Nejc Titan 6:0 18:1
pic Maks Tomšič 1:0 3:0
pic Drago Torkar 1:0 3:0
pic Urh Trtnik 2:0 6:0
pic Tiber Turnšek Kovač 3:0 9:0
pic Tibor Tutta 3:0 9:0
pic Žiga Urbanc 3:0 9:2
pic Jože Urh 2:1 8:6
pic Aleks Ušaj 0:1 0:3
pic Žan Valantič 2:0 6:0
pic Dominik Vehar 2:0 6:1
pic Matic Vertuš 0:1 2:3
pic Žan Vidmar 1:0 3:0
pic Žiga Vidmar 1:0 3:0
pic Ivo Vitez 3:0 9:0
pic Blaž Vodlan 2:0 6:1
pic Brin Vovk Petrovski 0:3 1:10
pic Nejc Zavasnik 6:2 20:12
pic Urban Zavasnik 6:0 18:2
pic Alain Zboržil 1:0 3:0
pic Jaka Zelko 3:0 9:0
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 2:4
pic Gašper Žirovnik Remenih 0:1 0:3
pic Bine Žličar 4:0 12:0
pic Jure Zlodej 0:2 0:6
pic David Zrnić 2:0 6:0
pic Andraž Zupančič 0:1 0:3
pic Tej Zupanec 3:0 9:0
Skupaj: 385:108 1238:469
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Cirkovce kadeti
2022/2023 NTK Cirkovce mlajši kadeti
2021/2022 NTK Cirkovce mlajši kadeti
2020/2021 NTK Cirkovce mlajši kadeti
2019/2020 NTK Cirkovce mlajši kadeti
2018/2019 NTK Cirkovce mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
5. - 8. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
1. 06.04.2024 - 07.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
9. - 16. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
9. - 16. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
3. - 4. 10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21), Ljubljana
1. 03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete, Luče
9. - 16. 18.02.2024 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
1. 17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
17. - 20. 19.11.2023 2. OT za članice in člane, Puconci
1. 12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
1. 08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
1. 04.06.2023 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
2. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
1. 06.05.2023 - 07.05.2023 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Izola
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
3. - 4. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
1. 19.03.2023 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
5. - 8. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
3. - 4. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
1. 22.01.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Logatec
2. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
17. - 32. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
2. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
17. - 32. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
3. - 4. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
1. 28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
8. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
1. 23.04.2022 - 24.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
1. 13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 32. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
3. - 4. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
3. - 4. 30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
9. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
43. - 79. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
53. - 107. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 32. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
47. - 94. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
35. - 67. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 32. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
41. - 80. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
43. - 82. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
33. - 63. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
27. - 49. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 49 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Zoja Žolek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
3. - 4. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Aleks Koželj M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
1. 06.04.2024 - 07.04.2024 pic Neja Gazvoda X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
3. - 4. 06.04.2024 - 07.04.2024 pic Vitan Plajnšek M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Luka Čačić Blažek M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
1. 06.05.2023 - 07.05.2023 pic Luka Čačić Blažek M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Izola
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Zoja Žolek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Urban Janc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
2. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Urban Janc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
1. 23.04.2022 - 24.04.2022 pic Urban Janc M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
5. - 8. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Urban Janc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 31. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Zoja Žolek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Lovro Lešnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 22.05.2021 - 23.05.2021 pic Anej Guštin M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
9. - 16. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Anej Guštin M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 32. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Vitan Plajnšek M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Anej Guštin M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
Skupaj: 17 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav -6,6,-6,-7,-9 1:4 39:50
Finalni del, osmina finala pic Miha Fatur Sav 8,4,9 3:0 33:21
Finalni del, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -8,2,10,8 3:1 42:31
Finalni del, 1. krog pic Tomaž Pertovt Žal 1,4,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 6,2,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Ažman K-S 4,2,8 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Sergej Stiković Ili 7,6,6 3:0 33:19
13.04.2024 2. SNTL 2023/2024, 10. krog - Cirkovce I : Ptuj
7. tekma pic Darko Drčić Ptuj 1,10,2 3:0 34:13
4. tekma pic Luka Krušič Ptuj 10,-5,-8,7,7 3:2 47:46
06.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2023/2024
Finalni del, finale pic Aleksandar Miščević Vrt 6,4,-9,9,-7,8 4:2 60:49
Finalni del, polfinale pic May Bočko B2 3,1,4,5 4:0 44:13
Finalni del, četrtfinale pic Luka Čačić Blažek Arr 7,4,6,6 4:0 44:23
Finalni del, osmina finala pic Tijan Malić Log 8,5,7 3:0 33:20
Finalni del, 2. krog pic Matevž Kelhar Men 3,2,6 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Golob Rituper Men 4,4,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Erik Jurčič Škl 3,1,6 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Benčina Ili 1,4,3 3:0 33:8
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Bojan Ropoša Sob -4,-11,-5,-11 0:4 31:48
Finalni del, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav 6,9,9,9 4:0 44:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Deni Kožul Log -9,-9,-4 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Dretnik Int 12,11,-8,7 3:1 46:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Urbanc PPR -9,6,-9,9,6 3:2 51:43
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokič Men -3,7,-10,-4 1:3 28:41
Finalni del, 2. krog pic Mihajlo Pauković Arr -6,8,11,5 3:1 41:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log 9,7,9 3:0 33:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Sven Pucihar Škl 4,5,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Caf K-S 1,4,6 3:0 33:11
10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,13,5,-8,-4,-4 2:4 46:62
Finalni del, četrtfinale pic Gašper Srebočan Čebela Sav -9,4,4,-4,13,2 4:2 61:45
Finalni del, osmina finala pic Roj Klopčič PPR 7,4,4,4 4:0 44:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Mušić K-S 4,6,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav 9,4,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Nino Šegula Ptuj 4,7,-9,5 3:1 42:27
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Kema Murexin II : Cirkovce I
6. tekma pic Tai Puhan Kema Murexin II 6,5,3 3:0 33:14
4. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II 9,-7,-13,6,9 3:2 53:50
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 10,-9,9,-7,8 3:2 50:49
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Xiom Muta : Cirkovce I
8. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -7,9,5,-7,7 3:2 47:43
6. tekma pic Robert Lapajne Xiom Muta 2,3,4 3:0 33:9
4. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 8,3,-10,9 3:1 43:32
1. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 5,10,3 3:0 34:18
03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, finale pic Aleks Koželj Žal 3,7,3 3:0 33:13
Finalni del, polfinale pic Mitja Erzetič Vrt 5,8,5 3:0 33:18
Finalni del, četrtfinale pic Urban Janc Ljub 6,8,10 3:0 34:24
Finalni del, osmina finala pic Lovro Ažman K-S 5,5,5 3:0 33:15
Finalni del, 2. krog pic Vid Matija Klančar ŠNT 6,8,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Širaj Log 4,3,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Amadej Strgar Tem 1,3,5 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Erik Jurčič Škl 1,2,4 3:0 33:7
18.02.2024 3. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jovanović Sav 5,-9,7,-8,8,-3,-5 3:4 58:64
Kvalifikacije, 3. krog pic Matej Petar Muta -10,12,4,-9,5 3:2 55:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM 7,8,-9,5 3:1 42:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Smiljan Mekicar Vrh 8,-7,3,6 3:1 40:28
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Cirkovce I : Arrigoni I
6. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -3,-6,-6 0:3 15:33
2. tekma pic Matija Novel Arrigoni I -7,-10,-9 0:3 26:34
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -13,-9,6,-8 1:3 41:43
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Cirkovce I : Rakek
7. tekma pic Blaž Vodlan Rakek 7,7,9 3:0 33:23
4. tekma pic Luka Stražišar Rakek 10,6,-5,8 3:1 39:35
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 10,7,12 3:0 37:29
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Cirkovce : Savinja Žalec II
7. tekma pic Bine Žličar Savinja Žalec II 2,7,11 3:0 35:20
4. tekma pic Rene Hedl Savinja Žalec II -9,7,3,5 3:1 42:26
2. tekma pic Nejc Šalamon Savinja Žalec II 5,9,3 3:0 33:17
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Kajuh-Slovan : Cirkovce
7. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -4,9,4,4 3:1 37:28
5. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 5,8,12 3:0 36:25
3. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan 9,8,10 3:0 34:27
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Cirkovce : SU
7. tekma pic Mark Gazvoda SU 6,8,10 3:0 34:24
4. tekma pic Jaka Škofljanc SU 1,8,7 3:0 33:16
2. tekma pic Patrik Blažević SU 3,6,5 3:0 33:14
21.01.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - Arrigoni : Cirkovce I
7. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 5,7,7 3:0 33:19
5. tekma pic Filip Margon Arrigoni 4,4,4 3:0 33:12
3. tekma pic Ji Kejun Arrigoni 3,5,3 3:0 33:11
21.01.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - Vrtojba : Cirkovce I
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 9,6,8 3:0 33:23
5. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 2,8,4 3:0 33:14
3. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 5,5,-6,7 3:1 39:28
20.01.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Cirkovce I : Mengeš I
7. tekma pic Jaka Rutar Mengeš I 5,2,5 3:0 33:12
4. tekma pic Žan Šarc Mengeš I 2,5,2 3:0 33:9
2. tekma pic Lovro Križnič Mengeš I 10,4,1 3:0 34:15
20.01.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Cirkovce I : B2
4. tekma pic Urban Ekar B2 4,4,6 3:0 33:14
2. tekma pic David Zrnić B2 4,6,5 3:0 33:15
20.01.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec ZIT : Cirkovce I
7. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec ZIT 8,-10,4,11 3:1 45:35
5. tekma pic Bine Žličar Savinja Žalec ZIT 4,7,7 3:0 33:18
3. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec ZIT 5,3,4 3:0 33:12
14.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Mura Sobota : Cirkovce I
5. tekma pic Gal Kardoš Mura Sobota 1,2,3 3:0 33:6
3. tekma pic Aleksander Nelson Hujs Mura Sobota 7,2,2 3:0 33:11
14.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Tempo : Cirkovce I
5. tekma pic Samo Štrancar Tempo 4,2,4 3:0 33:10
3. tekma pic Tim Tepej Tempo 2,4,3 3:0 33:9
14.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Cirkovce I
5. tekma pic Tine Homan Fužinar Inter Diskont 2,2,3 3:0 33:7
3. tekma pic Vito Rezar Fužinar Inter Diskont 2,2,2 3:0 33:6
14.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Cirkovce I : Mengeš II
4. tekma pic Matevž Kelhar Mengeš II 2,3,6 3:0 33:11
2. tekma pic Luka Bohak Mengeš II 8,2,5 3:0 33:15
14.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Cirkovce I : Savinja Žalec II
7. tekma pic Nejc Šalamon Savinja Žalec II 3,9,5 3:0 33:17
4. tekma pic Tiber Turnšek Kovač Savinja Žalec II 4,6,7 3:0 33:17
2. tekma pic Jaka Krajnc Savinja Žalec II 5,4,3 3:0 33:12
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja III : Cirkovce I
8. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III -7,-3,-8 0:3 18:33
6. tekma pic Miha Fatur Savinja III 3,10,8 3:0 34:21
4. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III 8,7,3 3:0 33:18
1. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III 10,7,7 3:0 34:24
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja KPM II : Cirkovce I
8. tekma pic Matic Čopar Savinja KPM II -6,-10,9,-3 1:3 30:43
6. tekma pic Dejan Jovanović Savinja KPM II 7,-9,7,5 3:1 42:30
4. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II -5,-4,-8 0:3 17:33
1. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II 11,9,11 3:0 37:31
17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete 2023/2024
Top, 7. krog pic Aleks Koželj Žal 1,5,10 3:0 34:16
Top, 6. krog pic Filip Miščević Vrt 6,6,5 3:0 33:17
Top, 5. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 8,5,6 3:0 33:19
Top, 4. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 7,4,5 3:0 33:16
Top, 3. krog pic Mitja Erzetič Vrt 9,2,7 3:0 33:18
Top, 2. krog pic Aljaž Brezovnik Žal 2,4,5 3:0 33:11
Top, 1. krog pic Urban Janc Ljub 8,5,-6,2 3:1 39:26
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Ptuj : Cirkovce I
9. tekma pic Nino Šegula Ptuj -7,-9,8,-5 1:3 32:41
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj 8,-10,-1,6,9 3:2 44:46
2. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 8,-9,4,-5,6 3:2 47:40
1. tekma pic Luka Krušič Ptuj 9,-9,-12,4,-8 2:3 51:49
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokič Men -11,4,8,-8,-6 2:3 47:47
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koželj Žal 8,-11,3,10 3:1 45:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Peperko K-S 4,3,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Kralj B2 2,2,7 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Zavasnik Žal 6,4,11 3:0 35:21
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Ilirija : Cirkovce I
5. tekma pic Robert Boldin Ilirija -9,-5,-6 0:3 20:33
2. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 9,5,10 3:0 34:24
1. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 2,11,2 3:0 35:15
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vesna : Cirkovce I
8. tekma pic Filip Kolle Vesna -9,-4,6,-9 1:3 33:39
6. tekma pic Dominik Vehar Vesna -11,3,6,9 3:1 44:31
4. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Vesna 5,6,6 3:0 33:17
1. tekma pic Dominik Vehar Vesna 5,4,3 3:0 33:12
19.11.2023 2. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Erik Paulin Arr -11,-2,-4,5,-2 1:4 30:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Oleksandr Palchikovskiy Ves 9,15,7 3:0 39:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Boštjan Kraser Muta 7,10,8 3:0 34:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -4,-4,-6 0:3 14:33
12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, finale pic Aleks Koželj Žal 7,5,-4,7 3:1 37:30
Finalni del, polfinale pic Aleksandar Miščević Vrt 6,8,7 3:0 33:21
Finalni del, četrtfinale pic Filip Miščević Vrt 2,8,5 3:0 33:15
Finalni del, osmina finala pic Ji Kejun Arr 3,5,5 3:0 33:13
Finalni del, 2. krog pic Tiber Turnšek Kovač Žal 5,7,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Svit Kadunc ŠNT 3,5,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic David Zrnić B2 5,5,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Gal Kardoš Sob 2,2,3 3:0 33:7
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Cirkovce I : Kema Murexin II
9. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II -11,2,1,7 3:1 44:23
7. tekma pic Jaka Zelko Kema Murexin II 4,1,5 3:0 33:10
4. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 8,-7,-7,8,-3 2:3 39:49
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -9,4,8,-9,7 3:2 51:41
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Cirkovce I : Xiom Muta
7. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 1,2,4 3:0 33:7
4. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 14,6,-4,6 3:1 42:37
1. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -9,4,9,10 3:1 43:34
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Arrigoni I : Cirkovce I
8. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -6,-6,-8 0:3 20:33
6. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -8,6,10,-10,4 3:2 52:43
4. tekma pic Matija Novel Arrigoni I -8,-6,7,-3 1:3 28:40
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -7,-11,-9 0:3 27:35
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Rakek : Cirkovce I
6. tekma pic Blaž Vodlan Rakek -6,4,6,8 3:1 39:29
4. tekma pic Luka Stražišar Rakek 6,8,8 3:0 33:22
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 5,8,9 3:0 33:22
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Domen Hohnjec Sav 9,-9,-5,9,-9 2:3 45:51
Finalni del, osmina finala pic Gašper Srebočan Čebela Sav -8,3,9,11 3:1 43:34
Finalni del, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 6,7,-2,6 3:1 35:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Titan Sob -11,4,8,3 3:1 44:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 2,2,6 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Bine Žličar Žal 3,6,4 3:0 33:13
08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, finale pic Aleks Koželj Žal 9,9,9 3:0 33:27
Finalni del, polfinale pic Aleksandar Miščević Vrt 1,7,6 3:0 33:14
Finalni del, četrtfinale pic Urban Zavasnik Žal 9,4,3 3:0 33:16
Finalni del, osmina finala pic Filip Margon Arr 8,4,6 3:0 33:18
Finalni del, 2. krog pic Jaka Krajnc Žal 8,4,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Glavič Gor 2,4,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Saksida Men 3,8,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic David Novak Žal 5,5,1 3:0 33:11
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Cirkovce I : Savinja III
8. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -9,7,-9,4,6 3:2 51:39
5. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 10,8,-7,7 3:1 41:36
3. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III -9,-8,-5 0:3 22:33
1. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 7,-10,-8,-9 1:3 38:41
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Cirkovce I : Savinja KPM II
8. tekma pic Matic Čopar Savinja KPM II -9,9,-6,-6 1:3 32:42
5. tekma pic Dejan Jovanović Savinja KPM II 9,-6,7,1 3:1 39:28
3. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II -5,7,10,9 3:1 39:37
1. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II 6,6,6 3:0 33:18
04.06.2023 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 9,3,3 3:0 33:15
Top, 6. krog pic Urban Zavasnik Sav 9,8,4 3:0 33:21
Top, 5. krog pic Tijan Malić Log 5,6,9 3:0 33:20
Top, 4. krog pic May Bočko B2 11,3,5 3:0 35:19
Top, 3. krog pic Vid Semprimožnik Sav 7,6,6 3:0 33:19
Top, 2. krog pic Filip Miščević Vrt 9,11,-9,-9,4 3:2 53:46
Top, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 10,8,7 3:0 34:25
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Blaž Pandev Int 8,-8,8,8 3:1 41:35
Top, 6. krog pic Bor Brodnjak K-S -6,5,4,-10,6 3:2 49:38
Top, 5. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 2,4,-9,8 3:1 42:25
Top, 4. krog pic Mitja Erzetič Vrt 6,11,4 3:0 35:21
Top, 3. krog pic Aleks Koželj Sav 2,5,-16,4 3:1 49:29
Top, 2. krog pic Urban Janc Ljub 4,9,9 3:0 33:22
Top, 1. krog pic Luka Jokič Men -8,-8,-1 0:3 17:33
10.05.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 2. krog - Cirkovce : Savinja III
8. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -10,13,-9,-10 1:3 44:48
7. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -7,11,-9,-7 1:3 36:44
4. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 6,3,-9,5 3:1 42:25
2. tekma pic Miha Fatur Savinja III 2,9,7 3:0 33:18
10.05.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 2. krog - Savinja III : Cirkovce
7. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 7,-6,11,8 3:1 41:37
4. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -9,8,-8,-9 1:3 37:41
1. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 11,-10,6,5 3:1 45:34
06.05.2023 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, finale pic Filip Miščević Vrt 5,3,4 3:0 33:12
Finalni del, polfinale pic Luka Čačić Blažek Arr 6,4,5 3:0 33:15
Finalni del, četrtfinale pic Vid Semprimožnik Sav 4,6,4 3:0 33:14
Finalni del, osmina finala pic Žiga Abraham Int 3,5,1 3:0 33:9
Finalni del, 2. krog pic Dominik Rebič Škl 7,7,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Bohak Men 5,1,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Milenović Arr 0,0,0 3:0 33:0
Kvalifikacije, 1. krog pic Roni Komel Gor 3,1,2 3:0 33:6
19.04.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - Cirkovce : Vrhnika
4. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 8,7,8 3:0 33:23
2. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika 13,4,-9,9 3:1 46:37
19.04.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - Vrhnika : Cirkovce
4. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 14,-10,5,6 3:1 48:37
1. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika 5,8,8 3:0 33:21
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -8,-10,-8 0:3 26:34
Finalni del, 1. krog pic Tej Zupanec Sav 1,8,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men 10,8,-9,-6,-8 2:3 46:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Alain Zboržil Arr 4,6,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Ivo Vitez Ili 4,12,6 3:0 36:22
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Luka Jokič Men -6,-2,-9,-6 0:4 23:44
Finalni del, četrtfinale pic Aleksandar Miščević Vrt 5,8,3,7 4:0 44:23
Finalni del, osmina finala pic Brin Peperko K-S 9,4,8 3:0 33:21
Finalni del, 2. krog pic Vitan Plajnšek Cir 3,8,-10,4 3:1 43:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Marinšek Log 1,6,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Svit Kadunc ŠNT 2,4,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Tibor Tutta Ves 4,4,4 3:0 33:12
19.03.2023 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, finale pic Aleksandar Miščević Vrt 3,10,8 3:0 34:21
Finalni del, polfinale pic Vid Semprimožnik Sav 4,10,2 3:0 34:16
Finalni del, četrtfinale pic Vitan Plajnšek Cir 7,-7,3,5 3:1 40:26
Finalni del, osmina finala pic Urban Glavič Gor 6,5,2 3:0 33:13
Finalni del, 2. krog pic Žiga Abraham Int 5,5,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Tibor Tutta Ves 3,1,3 3:0 33:7
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Valantič Arr 2,3,4 3:0 33:9
18.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 8. krog - Cirkovce : Sobota II
7. tekma pic Nejc Titan Sobota II 3,1,3 3:0 33:7
6. tekma pic Maks Bagari Sobota II 3,2,3 3:0 33:8
3. tekma pic Nejc Titan Sobota II 5,4,4 3:0 33:13
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav -6,-2,-7 0:3 15:33
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema - Murexin 13,9,11 3:0 39:33
Finalni del, 2. krog pic Lan Koglot Gor 11,11,11 3:0 39:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU 4,-6,-6,7,7 3:2 45:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Julian Tanze PPR 1,3,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Škufca Men 4,3,8 3:0 33:15
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Luka Jokič Men 4,-2,-2,2,-2 2:3 28:39
Finalni del, četrtfinale pic Blaž Pandev Int 2,3,2 3:0 33:7
Finalni del, osmina finala pic May Bočko B2 4,4,8 3:0 33:16
Finalni del, 2. krog pic Lovro Ažman K-S 7,7,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Ekar B2 4,1,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Rogelj Pres 3,1,6 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Roni Komel Gor 2,1,1 3:0 33:4
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Cirkovce : Savinja IV
8. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV 1,-8,9,-6,8 3:2 47:40
7. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 8,3,7 3:0 33:18
4. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV -6,9,9,7 3:1 39:36
2. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV 12,-10,-4,7,5 3:2 50:47
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Cirkovce : Savinja V
7. tekma pic Urban Zavasnik Savinja V 8,7,-9,-8,5 3:2 50:42
4. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja V 4,4,6 3:0 33:14
2. tekma pic Urban Zavasnik Savinja V 3,2,4 3:0 33:9
12.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - Cirkovce : Arrigoni
7. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 1,9,8 3:0 33:18
4. tekma pic Ji Kejun Arrigoni 5,3,4 3:0 33:12
2. tekma pic Filip Margon Arrigoni 5,4,7 3:0 33:16
12.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - Cirkovce : Mengeš II
4. tekma pic Beno Majhenič Mengeš II 9,3,5 3:0 33:17
2. tekma pic Jaka Rutar Mengeš II 3,5,2 3:0 33:10
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Mengeš I : Cirkovce
7. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -7,6,-5,-4 1:3 27:39
5. tekma pic Urh Trtnik Mengeš I 5,7,6 3:0 33:18
3. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš I 9,4,5 3:0 33:18
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja I ZIT : Cirkovce
7. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja I ZIT 4,2,7 3:0 33:13
5. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja I ZIT 1,8,-8,8 3:1 41:28
3. tekma pic Brin Kunstelj Savinja I ZIT -2,-7,-7 0:3 16:33
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Letrika : Cirkovce
7. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -8,-6,8,5,4 3:2 47:39
5. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 4,12,-10,4 3:1 46:32
3. tekma pic Filip Miščević Letrika -9,12,-10,8,5 3:2 55:48
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Inter Diskont II : Cirkovce
8. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 6,-9,-4,7,2 3:2 46:37
7. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 4,7,-5,2 3:1 38:24
5. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II 3,11,8 3:0 35:22
3. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II 8,4,6 3:0 33:18
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Vesna II : Cirkovce
9. tekma pic Martin Janežič Vesna II 6,6,7 3:0 33:19
7. tekma pic Jože Urh Vesna II 4,11,-5,5 3:1 40:31
4. tekma pic Jože Urh Vesna II 7,-9,5,-8,-3 2:3 42:45
1. tekma pic Tim Stajnko Vesna II 1,3,7 3:0 33:11
22.01.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, finale pic Aleksandar Miščević Vrt 9,7,-7,-9,11 3:2 51:49
Finalni del, polfinale pic Luka Čačić Blažek Arr 5,8,5 3:0 33:18
Finalni del, četrtfinale pic Filip Margon Arr 5,3,6 3:0 33:14
Finalni del, osmina finala pic Vitan Plajnšek Cir 7,10,5 3:0 34:22
Finalni del, 2. krog pic David Marčeta Sav 3,2,1 3:0 33:6
Kvalifikacije, 3. krog pic David Novak Sav 1,1,2 3:0 33:4
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Narobe Škl 3,3,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Prosenjak Mb - ZM 1,2,1 3:0 33:4
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja III : Cirkovce
7. tekma pic Aleks Koželj Savinja III -8,-8,7,-8 1:3 35:40
5. tekma pic Tej Zupanec Savinja III 6,3,9 3:0 33:18
3. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja III 2,-13,5,7 3:1 46:29
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Cirkovce : Mengeš II
7. tekma pic Adam Rakun Mengeš II -4,-9,9,-8 1:3 32:42
4. tekma pic David Grad Mengeš II 2,-12,-7,9,10 3:2 53:46
2. tekma pic Jan Šobar Mengeš II -10,2,2,8 3:1 43:24
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Kema Murexin : Cirkovce
5. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin 10,-4,-4,2,-4 2:3 35:45
3. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin 9,-5,9,-8,-8 2:3 43:51
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Sobota : Cirkovce
7. tekma pic Luka Šantavec Sobota -9,5,-10,-8 1:3 38:39
5. tekma pic Nejc Titan Sobota 6,5,9 3:0 33:20
3. tekma pic Aljoša Grčar Sobota 3,3,1 3:0 33:7
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Cirkovce : B2 I Bendl
8. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -10,-10,8,-10 1:3 41:44
7. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 5,6,8 3:0 33:19
4. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl 3,8,7 3:0 33:18
2. tekma pic Miodrag Drljača B2 I Bendl -9,2,4,4 3:1 42:21
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Cirkovce : Škofja Loka
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -16,8,4,3 3:1 49:33
6. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -13,2,6,9 3:1 46:32
3. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 6,3,5 3:0 33:14
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja III : Cirkovce
5. tekma pic David Marčeta Savinja III 2,1,2 3:0 33:5
3. tekma pic Nejc Šalamon Savinja III 4,3,3 3:0 33:10
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Cirkovce : B2 I
4. tekma pic Urban Kralj B2 I 6,4,2 3:0 33:12
2. tekma pic Urban Ekar B2 I 3,-10,2,5 3:1 43:22
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Cirkovce : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 6,6,4 3:0 33:16
4. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan 5,-7,2,4 3:1 40:22
2. tekma pic Brin Peperko Kajuh-Slovan 5,7,9 3:0 33:21
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Mitja Erzetič Vrt -8,9,9,9 3:1 41:38
Top, 6. krog pic Tim Stajnko Ves 6,7,-8,4 3:1 41:28
Top, 5. krog pic Luka Jokič Men -9,-9,4,-11 1:3 40:39
Top, 4. krog pic Bor Brodnjak K-S -6,-5,5,6,9 3:2 44:42
Top, 3. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 7,10,-5,-6,8 3:2 45:47
Top, 2. krog pic Blaž Pandev Int 5,4,9 3:0 33:18
Top, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav -5,5,9,-6,-12 2:3 45:50
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Luka Jokič Men -6,-8,4,-8 1:3 33:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU 3,4,-9,7 3:1 42:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Hrovat K-S 3,4,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 6,7,2 3:0 33:15
26.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 4. krog - Sobota II : Cirkovce
8. tekma pic Luka Šantavec Sobota II 2,-3,7,8 3:1 36:28
7. tekma pic Luka Šantavec Sobota II 8,6,-10,-7,-8 2:3 47:48
5. tekma pic Aljoša Grčar Sobota II 6,6,7 3:0 33:19
3. tekma pic Nejc Titan Sobota II 7,7,8 3:0 33:22
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, finale pic Luka Jokič Men -8,-8,-8 0:3 24:33
Finalni del, polfinale pic Aleks Koželj Sav 4,12,2 3:0 36:18
Finalni del, četrtfinale pic Aleksandar Miščević Vrt 9,7,7 3:0 33:23
Finalni del, osmina finala pic Ji Kejun Arr 7,5,4 3:0 33:16
Finalni del, 2. krog pic Jaka Rutar Men 3,9,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Tijan Malić Log 7,3,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Beno Majhenič Men 1,2,6 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Marko Hladnik Ves 1,1,2 3:0 33:4
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Savinja IV : Cirkovce
7. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV 3,3,2 3:0 33:8
5. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 6,7,1 3:0 33:14
3. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV 7,9,5 3:0 33:21
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Savinja V : Cirkovce
5. tekma pic Luka Pšenič Savinja V 3,4,3 3:0 33:10
3. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja V 5,11,8 3:0 35:24
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Cirkovce : Inter Diskont II
7. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 5,1,7 3:0 33:13
6. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II 1,5,5 3:0 33:11
3. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II 3,3,6 3:0 33:12
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Cirkovce : Vesna II
6. tekma pic Bor Klešnik Vesna II 6,8,7 3:0 33:21
3. tekma pic Jože Urh Vesna II 10,7,-9,-9,7 3:2 52:46
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -13,-3,-11 0:3 27:39
Finalni del, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 4,5,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men 3,-7,-10,-5 1:3 33:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Marinšek Log 3,7,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Titan Sob 5,3,7 3:0 33:15
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - B2 I Bendl : Cirkovce
8. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 10,10,-13,-6,12 3:2 57:58
7. tekma pic Miodrag Drljača B2 I Bendl 7,-9,6,8 3:1 42:32
5. tekma pic Klemen Belehar B2 I Bendl 9,5,9 3:0 33:23
3. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl 7,9,6 3:0 33:22
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Škofja Loka : Cirkovce
9. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 9,7,5 3:0 33:21
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -10,3,-9,7,-8 2:3 49:44
4. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -13,11,11,11 3:1 52:48
1. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 3,10,3 3:0 34:16
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Bor Brodnjak K-S 4,-9,-7,-6 1:3 33:37
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Škufca Men 3,6,4 3:0 33:13
Finalni del, osmina finala pic Rene Hedl Sav 4,8,5 3:0 33:17
Finalni del, 2. krog pic Urh Trtnik Men 4,4,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Patrik Blažević ŠD SU 3,3,-8,5 3:1 41:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Marinšek Log 4,2,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Valantič Arr 1,3,1 3:0 33:5
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Cirkovce : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -6,-10,-8 0:3 24:34
1. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 4,6,9 3:0 33:19
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Cirkovce : Savinja ZIT
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja ZIT -8,-9,-8 0:3 25:33
1. tekma pic Miha Fatur Savinja ZIT 8,3,6 3:0 33:17
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Cirkovce : Mengeš
4. tekma pic Luka Jokič Mengeš -1,-8,-3 0:3 12:33
1. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš 8,9,5 3:0 33:22
05.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 2. krog - Cirkovce : Krka
4. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 6,5,7 3:0 33:18
1. tekma pic Žiga Vidmar Krka 8,5,9 3:0 33:22
05.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 3. krog - Cirkovce : Savinja II
4. tekma pic Aleks Koželj Savinja II 6,4,4 3:0 33:14
1. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja II 3,2,3 3:0 33:8
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Logatec : Cirkovce
4. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 10,4,11 3:0 36:25
2. tekma pic Žan Okorn Logatec 4,3,2 3:0 33:9
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Cirkovce : Savinja IV
4. tekma pic Tiber Turnšek Kovač Savinja IV 3,4,4 3:0 33:11
1. tekma pic Jaka Krajnc Savinja IV 3,9,1 3:0 33:13
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Vesna : Cirkovce
4. tekma pic Zal Šesek Vesna 8,-6,8,-6,7 3:2 45:45
2. tekma pic Mark Dimnik Vesna 4,8,-7,6 3:1 40:29
28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Urban Janc Ljub 6,-9,6,9 3:1 42:32
Top, 6. krog pic Filip Miščević Vrt 7,6,6 3:0 33:19
Top, 5. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 8,5,5 3:0 33:18
Top, 4. krog pic Mitja Erzetič Vrt -9,3,6,9 3:1 42:29
Top, 3. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -9,8,3,9 3:1 42:31
Top, 2. krog pic Aleks Koželj Sav 8,8,8 3:0 33:24
Top, 1. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 3,5,10 3:0 34:18
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Maj Murn ŠD SU -8,10,8,-5,4 3:2 47:44
Top, 6. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 7,-7,-7,-8 1:3 33:40
Top, 5. krog pic Vid Nared K-S -9,6,-9,7,-8 2:3 48:46
Top, 4. krog pic Bor Brodnjak K-S -11,-8,-8 0:3 27:35
Top, 3. krog pic Brin Kunstelj Sav -3,-5,11,-6 1:3 27:44
Top, 2. krog pic Mark Dimnik Ves -10,-7,-8 0:3 25:34
Top, 1. krog pic Luka Jokič Men -3,-8,-4 0:3 15:33
23.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, finale pic Urban Janc Ljub 6,-9,8,12 3:1 45:37
Finalni del, polfinale pic Žan Vidmar Krka 8,5,7 3:0 33:20
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Brezovnik Sav 4,5,4 3:0 33:13
Finalni del, osmina finala pic Lovro Križnič Men 2,5,2 3:0 33:9
Finalni del, 2. krog pic Jan Loboda Men 6,5,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Rutar Men 6,6,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Abraham Int 2,2,1 3:0 33:5
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Komac Vrt 2,3,1 3:0 33:6
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Miha Fatur Sav -5,5,-5,6,-8 2:3 40:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 3,9,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Nemanič Met 3,1,5 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Plahanc Pres 5,3,6 3:0 33:14
13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, finale pic Aleks Koželj Sav 3,5,-9,10 3:1 43:29
Finalni del, polfinale pic Urban Janc Ljub 5,3,6 3:0 33:14
Finalni del, četrtfinale pic Urban Zavasnik Sav 4,5,7 3:0 33:16
Finalni del, osmina finala pic Bine Žličar Sav 6,3,4 3:0 33:13
Finalni del, 2. krog pic Maks Maček ŠNT 3,1,4 3:0 33:8
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Pugliese Štuva Arr 3,3,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Tibor Tutta Ves 1,2,0 3:0 33:3
Kvalifikacije, 1. krog pic Vito Pleša PPR 3,2,1 3:0 33:6
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Luka Jokič Men -6,9,-6,-3 1:3 26:42
Finalni del, 1. krog pic Jan Šobar Men 4,9,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Godnič Gor 1,5,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič K-S -2,-2,-8 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Kromar Men 8,-8,7,6 3:1 41:32
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Mark Dimnik Ves 8,-6,-3,-11 1:3 31:43
Finalni del, četrtfinale pic Tjaš Petrovčič Log 6,4,4 3:0 33:14
Finalni del, osmina finala pic Vid Nared K-S 6,3,7 3:0 33:16
Finalni del, 2. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 7,-12,12,12 3:1 51:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Amel Beganović Men 6,5,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 1,2,7 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Širaj PPR 1,5,3 3:0 33:9
30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Urban Janc Ljub 4,-8,-9,-8 1:3 36:37
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Koželj Sav 1,6,9 3:0 33:16
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Brezovnik Sav 7,9,3 3:0 33:19
Finalni del, 2. krog pic Žiga Štifter Men 3,6,1 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Margon Arr 4,5,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Korelc Ves 2,2,3 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Furlan Pres 2,2,2 3:0 33:6
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Urban Janc Ljub 6,2,2 3:0 33:10
Top, 6. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 7,14,6 3:0 38:27
Top, 5. krog pic Zal Šesek Ves 4,7,-9,-6,7 3:2 48:40
Top, 4. krog pic Blaž Pandev Int -8,-9,9,7,4 3:2 50:42
Top, 3. krog pic Filip Mušić K-S 12,8,10 3:0 37:30
Top, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt 12,1,2 3:0 36:15
Top, 1. krog pic Miha Fatur Sav -6,-5,-9 0:3 20:33
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 10,-5,-8,-8 1:3 33:43
Finalni del, 1. krog pic Roj Klopčič PPR -9,9,2,0 3:1 42:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Pokrivač Mb - ZM 9,1,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -6,-5,13,-9 1:3 35:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Zavasnik Sav 6,5,11 3:0 35:22
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Kramarič K-S 3,3,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Šantavec Sob -7,-6,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -6,-9,-9 0:3 24:33
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Bor Brodnjak K-S 7,-8,-5,10,-13 2:3 49:54
Finalni del, osmina finala pic Urban Janc Ljub -12,8,4,3 3:1 45:29
Finalni del, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU -7,-9,9,5,7 3:2 49:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Erzetič Vrt -9,-6,-5 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Patrik Blažević ŠD SU 1,2,3 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Križaj B2 3,2,4 3:0 33:9
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta -9,-6,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Poje Men 11,-7,9,4 3:1 42:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt -8,-10,1,-7 1:3 36:35
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Vesna : Cirkovce I
1. tekma pic Mark Dimnik Vesna -8,-9,-8 0:3 25:33
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Kajuh-Slovan : Cirkovce I
4. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -3,-15,-7 0:3 25:39
2. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 7,8,-11,6 3:1 44:34
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Savinja IV : Cirkovce I
2. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja IV 8,4,5 3:0 33:17
30.05.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 2. krog - Krka I : Cirkovce I
2. tekma pic Matic Vertuš Krka I -8,-10,8,6,-6 2:3 46:48
30.05.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 3. krog - Logatec : Cirkovce I
5. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -8,10,9,6 3:1 42:36
1. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,-1,-8 0:3 12:33
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Arrigoni : Cirkovce I
5. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni 5,8,8 3:0 33:21
1. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -10,-4,-5 0:3 19:34
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Cirkovce I : Letrika
5. tekma pic Schon Leban Weitzer Letrika 11,5,3 3:0 35:19
2. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -5,-9,-6 0:3 20:33
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Cirkovce I : Savinja I
2. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -3,-4,-6 0:3 13:33
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Cirkovce I : Krka II
2. tekma pic Amadej Rešetič Krka II 3,4,-9,7 3:1 42:25
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Til Erhatič Cir -4,-10,-11 0:3 25:36
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koželj Sav 7,5,12 3:0 36:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Dane Kljun Arr 2,1,1 3:0 33:4
Kvalifikacije, 2. krog pic Liam Rovan Krka 5,4,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Kontelj Ves 7,3,6 3:0 33:16
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Bor Klešnik Ves -9,-5,-7 0:3 21:33
Finalni del, 1. krog pic Nejc Zavasnik Sav 15,7,-6,-6,3 3:2 51:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Nared K-S -8,7,8,-5,-10 2:3 45:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Tej Zupanec Sav 5,6,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 6,7,8 3:0 33:21
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Maks Tomšič Škl 7,9,9 3:0 33:25
Kvalifikacije, 2. krog pic David Grad Men -6,-10,8,-8 1:3 35:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav 9,9,-7,-7,-4 2:3 40:51
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Okorn Log -8,9,-4,-4 1:3 27:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves -4,-10,-4 0:3 18:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Alin Lesnik Muta -5,9,-14,-9 1:3 39:47
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S -9,-4,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Kontelj Ves 8,7,-10,5 3:1 43:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janc Ljub -7,7,-8,-9 1:3 35:40
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Maček Men -7,-8,-5 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Dimnik Ves -3,-7,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -1,-2,-4 0:3 7:33
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koželj Sav -6,-8,13,-6 1:3 35:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Zlodej Ves -2,-2,-2 0:3 6:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Nared K-S -7,-9,-9 0:3 25:33
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, 1. krog pic Miha Fatur Sav -3,-2,-7 0:3 12:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Ivo Frank Log -7,-6,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Zlodej Ves -1,-4,-2 0:3 7:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Nared K-S -4,-6,-3 0:3 13:33
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, 1. krog pic Maj Grošelj Ves -3,-4,-5 0:3 12:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mateo Ilić Arr -4,-12,-3 0:3 19:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR -4,-3,-7 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Jokič Men -5,-1,-3 0:3 9:33
Skupaj: 78,09 % 385:108 1238:469 17175:12214
Preskoči na orodno vrstico