NTZS

Timotej Jerina
pic
Podatki o igralcu
Id 3730
Št. tekmovalne izkaznice 013/18/19
Starost 19 let (letnik 2005)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 21.04.2024 10 10 2450 2450
člani do 21 let 10.03.2024 20 17 450 450
člani 24.03.2024 44 70 120 120
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Jurij Aguiar Zdovc 0:1 1:3
pic Benjamin Bećirević 2:4 14:16
pic May Bočko 1:0 3:1
pic Robert Boldin 0:3 1:9
pic Anej Bradač Vranc 2:0 6:1
pic Aljaž Brezovnik 1:0 3:0
pic Bor Brodnjak 2:4 10:13
pic Lenart Antonij Brus 1:0 3:0
pic Luka Čačić Blažek 2:2 9:7
pic Kristian Čerin 1:0 3:1
pic Matic Čopar 3:9 19:32
pic Matevž Črepnjak 0:2 0:6
pic Mark Dimnik 1:1 3:5
pic Darko Drčić 0:1 0:3
pic Mitja Erzetič 2:0 6:1
pic Miha Fatur 4:9 23:32
pic Aljaž Ferenčič 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 2:1 7:5
pic Ivo Frank 2:0 6:1
pic Simon Frank 0:3 1:9
pic An Julian Fujs 1:0 3:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 2:0 6:2
pic Mark Gazvoda 1:5 4:17
pic Amon Gerhard 1:0 3:0
pic Aljaž Goltnik 0:2 2:6
pic Domen Grčar 1:1 3:4
pic Domen Hohnjec 0:7 1:21
pic Miha Homan 2:0 6:3
pic Mitja Horvat 0:1 0:3
pic Gašper Hrovat 2:0 6:0
pic Tine Ivančič 2:0 6:2
pic Darko Jamšek 0:1 0:3
pic Miha Jamšek 0:1 0:3
pic Erazem Janc 0:1 1:3
pic Urban Janc 1:1 4:4
pic Aljaž Janžekovič 1:0 3:0
pic Tilen Jarc 1:0 3:0
pic Janez Jedlovčnik 7:0 21:7
pic Jošt Jevšnikar 1:0 3:0
pic Dejan Jokič 0:1 1:3
pic Luka Jokič 0:1 0:3
pic Dejan Jovanović 1:6 9:19
pic Oskar Kacin 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 2:0 6:0
pic Miha Kljajič 0:1 0:3
pic Roj Klopčič 1:0 4:0
pic Mihael Kocjančič 0:1 0:3
pic Leonard Kodek 1:0 3:0
pic Lan Koglot 1:0 3:0
pic Nejc Kokoravec 1:0 3:0
pic Nejc Konjiček 2:0 6:2
pic Aleks Koželj 2:1 6:3
pic Jaka Krajnc 1:0 3:0
pic Jure Kraker 3:0 9:3
pic Urban Kralj 1:0 3:0
pic Luka Kramarič 2:0 6:0
pic Andraž Kramžar 1:0 3:0
pic Boštjan Kraser 0:2 3:6
pic Jan Krč 1:0 3:0
pic Jakob Križaj 1:0 3:0
pic Luka Krušič 1:2 3:8
pic Brin Kunstelj 1:2 6:8
pic Borut Kutin 1:0 3:0
pic Maks Lah 1:0 3:1
pic Blaž Lapajne 3:6 15:24
pic Alin Lesnik 1:0 3:1
pic Jaka Lesnik 1:0 3:1
pic Črt Likozar 1:0 3:1
pic Jan Lipič 2:3 9:12
pic Kristian Ludvik 2:0 6:1
pic Mitja Lukner 0:1 1:3
pic Andraž Maček 1:0 3:2
pic Vid Marinšek 1:0 3:0
pic Aleksandar Miščević 1:2 4:6
pic Maj Murn 2:1 8:4
pic Vid Nared 1:0 3:1
pic Luka Norčič 0:1 0:3
pic Andraž Novak 0:1 0:3
pic Voranc Ogris 1:0 3:0
pic Žan Okorn 1:0 3:1
pic Mitja Omerzel 0:1 0:3
pic Tibor Ožanič 1:0 3:1
pic Oleksandr Palchikovskiy 0:1 2:3
pic Blaž Pandev 3:0 9:3
pic Mihajlo Pauković 1:1 5:3
pic Erik Paulin 0:3 0:9
pic Tomaž Pelcar 0:1 0:3
pic Tomaž Pertovt 0:1 0:3
pic Jure Pintar 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:4 1:13
pic Luka Pšenič 2:0 6:2
pic Sven Pucihar 5:0 15:1
pic Bojan Ropoša 0:2 0:6
pic Oskar Rosc 0:1 0:3
pic Tarik Šaćirović 1:0 3:2
pic Teo Šalamon 2:0 6:0
pic Luka Šantavec 4:0 12:5
pic Nel Savšek Pintarič 1:0 3:2
pic Jaka Sedej 2:0 6:0
pic Nino Šegula 0:5 4:16
pic Gorazd Selišek 1:1 3:4
pic Zal Šesek 3:1 11:7
pic Vito Simič Pušnik 1:0 3:1
pic Jan Širec 1:0 3:0
pic Jaka Škofljanc 1:0 3:2
pic Uroš Slatinšek 0:3 1:9
pic Aljaž Šmaljcelj 0:1 1:3
pic Jure Smodiš 0:3 2:9
pic Gašper Srebočan Čebela 0:7 3:22
pic Tim Stajnko 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 1:2 5:8
pic Nejc Titan 2:0 6:0
pic Mirza Tvrtković 0:3 0:9
pic Žiga Urbanc 0:6 1:18
pic Aleks Ušaj 0:3 3:9
pic Matic Vertuš 2:0 6:1
pic Gregor Vidmar 1:0 3:0
pic Žiga Vidmar 1:0 3:1
pic Ivo Vitez 2:0 6:1
pic Darijan Vizjak 0:1 0:3
pic Damijan Vodušek 0:1 0:3
pic Tadej Vodušek 0:1 0:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:4 0:12
pic Gregor Zafoštnik 0:2 0:6
pic Tim Zajec 0:2 3:6
pic Nejc Zavasnik 2:2 7:6
pic Uroš Žavbi 1:0 3:2
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 0:3
pic Gašper Žirovnik Remenih 2:0 6:1
pic Bine Žličar 1:0 3:1
pic Jure Zlodej 1:0 3:0
pic Peter Zlodej 0:3 0:9
pic Andraž Zupančič 0:2 0:6
pic Tej Zupanec 1:0 3:0
Skupaj: 142:161 527:591
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTS Mengeš mladinci
2022/2023 NTS Mengeš mladinci
2021/2022 NTS Mengeš mladinci
2020/2021 NTS Mengeš mladinci
2019/2020 NTS Mengeš kadeti
2018/2019 NTS Mengeš kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 32. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
35. - 68. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
5. - 8. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
15. - 26. 10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21), Ljubljana
11. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
9. - 16. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
21. - 38. 19.11.2023 2. OT za članice in člane, Puconci
9. - 14. 29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
9. - 16. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 31. 15.10.2023 1. OT za članice in člane, Murska Sobota
7. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
41. - 74. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 14. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
9. - 16. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
14. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
33. - 44. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
14. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
23. - 40. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
41. - 75. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 31. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
19. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
9. - 16. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
17. - 32. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
23. - 44. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 32. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
33. - 36. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
19. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
9. - 16. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
33. - 59. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
Skupaj: 37 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Blaž Lapajne M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Luka Trtnik M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Tina Križnič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Blaž Lapajne M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Nel Savšek Pintarič M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 24.04.2022 pic Adam Rakun M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Brina Markič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Luka Jokič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Brina Markič X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Luka Trtnik M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 23.05.2021 pic Jan Kromar M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Jan Šobar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Brina Markič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic David Grad M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic David Grad M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Eva Šobar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Jan Kromar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Nika Uršič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
Skupaj: 18 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,-4,-2 0:3 10:33
Finalni del, 1. krog pic Nejc Titan Sob 4,5,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -5,9,-10,-6 1:3 32:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Sedej Log 4,8,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Kokoravec B2 11,5,4 3:0 35:20
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Sven Pucihar Škl 3,4,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Novak K-S -7,-7,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -8,-5,11,-7 1:3 33:44
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Miha Fatur Sav -9,-12,-10 0:3 31:37
Finalni del, osmina finala pic Matic Čopar Sav 15,-8,8,8 3:1 47:42
Finalni del, 2. krog pic Zal Šesek Ves 8,5,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Jošt Jevšnikar Int 8,6,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Krajnc Žal 6,12,7 3:0 36:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Širec Cir 1,5,6 3:0 33:12
10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S -7,10,-5,-2 1:3 26:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Jarc Ves 9,6,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -4,9,-6,-8 1:3 29:42
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - Mengeš : Savinja ZIT I
5. tekma pic Miha Fatur Savinja ZIT I -12,11,-9,-16 1:3 50:54
1. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT I 9,-5,-4,-6 1:3 26:42
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -8,-6,9,9,-5 2:3 41:51
1. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan -9,4,10,8 3:1 43:33
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - SU : Mengeš
4. tekma pic Mark Gazvoda SU -5,-9,-8 0:3 22:33
1. tekma pic Jaka Škofljanc SU 11,-10,-10,7,5 3:2 55:47
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Mengeš : Vrtojba
9. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 7,2,1 3:0 33:10
5. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -9,-11,-7 0:3 27:35
1. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -8,-9,11,-3 1:3 33:44
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Mengeš : Savinja ZIT II
5. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja ZIT II -15,-5,-8 0:3 28:39
1. tekma pic Domen Hohnjec Savinja ZIT II -5,-7,-6 0:3 18:33
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Mengeš : Škofja Loka
6. tekma pic Jure Pintar Škofja Loka 4,2,6 3:0 33:12
3. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 12,4,9 3:0 36:25
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Mengeš : B2 I
6. tekma pic Urban Kralj B2 I 5,7,6 3:0 33:18
3. tekma pic May Bočko B2 I -11,5,7,8 3:1 44:33
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Mengeš : Vesna
5. tekma pic Zal Šesek Vesna -7,7,-9,8,6 3:2 49:43
1. tekma pic Tim Stajnko Vesna 5,6,13 3:0 37:24
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Savinja Žalec I : Mengeš
4. tekma pic Luka Pšenič Savinja Žalec I 7,-10,-9,5,8 3:2 52:43
1. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec I -8,-4,-6 0:3 18:33
13.01.2024 1. SNTL 2023/2024, 10. krog - SU : Mengeš
2. tekma pic Uroš Slatinšek SU -3,-5,-2 0:3 10:33
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -4,-8,-9 0:3 21:33
Top, 6. krog pic Zal Šesek Ves -11,7,-10,4,11 3:2 56:47
Top, 5. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 11,-9,10,8 3:1 45:40
Top, 4. krog pic Miha Homan Int 7,6,-9,-7,17 3:2 57:52
Top, 3. krog pic Luka Šantavec Sob -3,7,14,-7,5 3:2 48:48
Top, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -10,-10,-8 0:3 28:35
Top, 1. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -9,4,-8,4,9 3:2 50:39
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Gašper Srebočan Čebela Sav -4,-5,-7 0:3 16:33
Finalni del, 2. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 8,8,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Lenart Antonij Brus K-S 4,3,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Bine Žličar Žal -9,9,10,8 3:1 43:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Kramžar B2 2,9,4 3:0 33:15
19.11.2023 2. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Krušič Ptuj -9,-7,-7 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka 11,-4,-8,-5 1:3 30:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -4,-4,-2 0:3 10:33
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Ptuj -7,-10,-1,-7 0:4 25:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Zavasnik Sav -8,-10,15,-7 1:3 42:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Šantavec Sob -9,8,10,10 3:1 44:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Sedej Log 6,10,6 3:0 34:22
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Domen Hohnjec Sav -4,9,-6,-8 1:3 29:42
Finalni del, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt -1,2,4,7 3:1 34:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Brezovnik Žal 9,7,12 3:0 36:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 8,7,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Črt Likozar B2 9,5,-6,4 3:1 39:29
15.10.2023 1. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 2. krog pic Bojan Ropoša Sob -5,-5,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Oleksandr Palchikovskiy Ves -8,3,-10,9,-6 2:3 46:46
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 2,-4,-8,-11 1:3 34:37
Top, 6. krog pic Blaž Lapajne Muta -8,8,-4,11,8 3:2 47:49
Top, 5. krog pic Nejc Zavasnik Sav -9,-6,-9 0:3 24:33
Top, 4. krog pic Miha Fatur Sav 13,-8,13,-8,-10 2:3 56:60
Top, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S -9,-13,5,-5 1:3 38:42
Top, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 5,6,-11,-5,-7 2:3 45:46
Top, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -7,8,-3,4,1 3:2 43:35
22.04.2023 1. SNTL 2022/2023, 18. krog - Inter Diskont I : Mengeš I
6. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -4,-7,-2 0:3 13:33
1. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -8,-5,-5 0:3 18:33
22.04.2023 2. SNTL 2022/2023, 10. krog - Savinja Plasard II : Mengeš Racketry II
6. tekma pic Matic Čopar Savinja Plasard II -7,10,-6,9,8 3:2 47:49
2. tekma pic Domen Hohnjec Savinja Plasard II -9,-9,-4 0:3 22:33
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Matic Čopar Sav 4,-7,-10,-9 1:3 37:38
Finalni del, 2. krog pic Miha Homan Int 6,9,-8,2 3:1 41:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Tej Zupanec Sav 5,5,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Klešnik Ves 3,2,6 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Ivančič Arr 6,7,9 3:0 33:22
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S -4,9,9,8 3:1 37:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav -8,-4,12,13,-4 2:3 45:58
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Urbanc PPR -4,-7,-8 0:3 19:33
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Gašper Srebočan Čebela Sav -10,11,-9,-5,-9 1:4 46:56
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Krč B2 9,7,11 3:0 35:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Amon Gerhard PPR 3,2,6 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Hrovat K-S 6,6,10 3:0 34:22
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Mengeš Racketry II : Rakek
5. tekma pic Luka Stražišar Rakek -4,-5,-7 0:3 16:33
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -7,-2,-7 0:3 16:33
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -9,-5,-9 0:3 23:33
Finalni del, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 8,-9,9,-4,5 3:2 46:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 5,-4,-9,7,7 3:2 46:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Hrovat K-S 6,8,10 3:0 34:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Križaj B2 6,7,8 3:0 33:21
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Mengeš I : Kema Murexin
5. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin -9,-6,-7 0:3 22:33
1. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin -5,9,-4,-10 1:3 30:43
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Mengeš I : Savinja II
5. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja II -11,-9,-9 0:3 29:35
1. tekma pic Miha Fatur Savinja II 6,-5,13,-9,-6 2:3 46:52
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Mengeš I : SU
1. tekma pic Maj Murn SU -3,8,8,8 3:1 36:35
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Mengeš I : Arrigoni
6. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 10,-9,-8,7,-9 2:3 49:50
3. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 6,4,-4,-3,-9 2:3 38:43
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Mengeš I : Savinja ZIT
3. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT -4,-2,-6 0:3 12:33
28.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 12. krog - SU : Mengeš I
4. tekma pic Uroš Slatinšek SU -7,8,-8,-2 1:3 28:41
1. tekma pic Uroš Slatinšek SU -4,-3,-2 0:3 9:33
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Mengeš Racketry II : Ilirija
10. tekma pic Robert Boldin Ilirija -4,-6,-6 0:3 16:33
5. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -2,-8,-10 0:3 20:34
1. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 4,-6,6,5 3:1 39:26
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -9,10,-4,-5,-5 1:4 35:54
Finalni del, osmina finala pic Roj Klopčič PPR 6,6,6,3 4:0 44:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -1,-8,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 7,-7,7,7 3:1 40:32
21.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 11. krog - Kema Murexin I : Mengeš I
1. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I -6,-6,-7 0:3 19:33
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Mengeš I : Maribor
3. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 7,11,8 3:0 35:26
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
4. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont -7,-9,9,7,9 3:2 49:47
1. tekma pic Voranc Ogris Fužinar Inter Diskont 5,4,10 3:0 34:19
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Savinja II : Mengeš I
6. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja II 4,8,8 3:0 33:20
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II -8,7,8,-8,-6 2:3 44:48
14.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Ptuj : Mengeš Racketry II
9. tekma pic Darko Drčić Ptuj -9,-6,-10 0:3 25:34
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj -5,-8,-7 0:3 20:33
4. tekma pic Luka Krušič Ptuj 7,-6,-9,10,9 3:2 49:48
1. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 8,5,-11,5 3:1 44:31
14.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Xiom Muta : Mengeš Racketry II
4. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -7,-3,4,9,-8 2:3 40:46
1. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -7,6,-10,-8 1:3 36:40
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -9,-9,6,-8 1:3 37:39
Top, 6. krog pic Blaž Lapajne Muta -10,5,-7,-13 1:3 41:43
Top, 5. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 12,-9,-6,-4 1:3 33:45
Top, 4. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -12,-4,8,8,9 3:2 49:50
Top, 3. krog pic Luka Jokič Men -2,-6,-10 0:3 18:34
Top, 2. krog pic Miha Fatur Sav 9,-10,-9,8,7 3:2 52:47
Top, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -3,-3,-7 0:3 13:33
10.12.2022 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Mengeš Racketry II : Savinja Plasard II
9. tekma pic Matic Čopar Savinja Plasard II -9,-7,12,-8 1:3 38:45
6. tekma pic Dejan Jovanović Savinja Plasard II 7,-9,-7,-8 1:3 35:40
3. tekma pic Domen Hohnjec Savinja Plasard II -6,-8,-12 0:3 26:36
03.12.2022 1. SNTL 2022/2023, 8. krog - Maribor : Mengeš I
3. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -9,-4,-6 0:3 19:33
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Domen Hohnjec Sav -2,-5,-7 0:3 14:33
Finalni del, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S 7,4,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 7,-19,7,12 3:1 55:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -9,14,7,9 3:1 47:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Kramarič K-S 4,4,7 3:0 33:15
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Arrigoni I : Mengeš Racketry II
6. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -5,-9,-3 0:3 17:33
2. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -1,-7,-7 0:3 15:33
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Rakek : Mengeš Racketry II
10. tekma pic Jurij Aguiar Zdovc Rakek -4,-10,6,-10 1:3 35:41
7. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -6,-7,-8 0:3 21:33
6. tekma pic Luka Stražišar Rakek 4,-10,10,-9,7 3:2 53:44
2. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -6,5,-6,-8 1:3 31:38
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Mengeš Racketry II : Kema Murexin II
5. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin II 12,-9,-8,-9 1:3 40:45
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -8,-3,-6 0:3 17:33
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Mengeš Racketry II : Sobota I
7. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I -10,-8,-8 0:3 26:34
5. tekma pic Bojan Ropoša Sobota I -9,-5,-4 0:3 18:33
1. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I -8,-3,-3 0:3 14:33
22.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Ilirija : Mengeš Racketry II
6. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -8,-8,-5 0:3 21:33
2. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 7,7,9 3:0 33:23
22.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Logatec : Mengeš Racketry II
5. tekma pic Vid Marinšek Logatec 3,2,6 3:0 33:11
3. tekma pic Ivo Frank Logatec 3,8,5 3:0 33:16
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Miha Fatur Sav -6,10,-9,-7 1:3 34:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub 6,-5,-9,-8 1:3 33:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Lah K-S 7,-9,6,4 3:1 42:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Pšenič Sav 5,7,4 3:0 33:16
08.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Mengeš Racketry II : Xiom Muta
10. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -9,12,-7,-5 1:3 35:45
5. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 7,-7,-7,-12 1:3 37:43
1. tekma pic Mitja Lukner Xiom Muta -12,-5,6,-7 1:3 35:42
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
2. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -9,-7,-6 0:3 22:33
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Mengeš I : Xiom Muta
5. tekma pic Alin Lesnik Xiom Muta 4,-9,7,5 3:1 42:27
2. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 7,-5,9,-6,-7 2:3 40:49
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Mengeš I : Savinja ZIT
2. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT -4,9,-7,-8 1:3 30:42
12.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 2. krog - Logatec : Mengeš I
5. tekma pic Žan Okorn Logatec 4,9,-7,6 3:1 40:30
1. tekma pic Miha Podobnik Logatec -8,-4,-4 0:3 16:33
12.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 3. krog - Mengeš I : Savinja II
2. tekma pic Miha Fatur Savinja II -10,7,-12,6,6 3:2 55:45
11.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Mengeš I : Savinja III
2. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 8,9,8 3:0 33:25
11.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
1. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 8,8,11 3:0 35:27
11.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Logatec : Mengeš I
1. tekma pic Miha Podobnik Logatec -6,-5,-8 0:3 19:33
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Blaž Lapajne Muta 7,-9,-7,9,9 3:2 49:47
Top, 6. krog pic Aleks Ušaj Vrt 6,-6,-6,-8 1:3 31:39
Top, 5. krog pic Miha Fatur Sav 7,-7,-7,7,-6 2:3 42:47
Top, 4. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -10,7,9,8 3:1 43:36
Top, 3. krog pic Brin Kunstelj Sav 7,-6,-7,-9 1:3 33:40
Top, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves 3,5,11 3:0 35:19
Top, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men 10,8,-7,-4,-5 2:3 39:51
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič K-S -4,-8,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Fatur Sav 8,9,-9,-10,-15 2:3 56:57
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Dimnik Ves -8,7,-8,9,12 3:2 52:50
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -10,-9,-5 0:3 24:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM -6,5,6,9 3:1 39:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Teo Šalamon PPR 5,4,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koželj Sav 9,6,6 3:0 33:21
19.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 10. krog - Savinja II : Mengeš II
6. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II -10,-10,7,-4 1:3 35:42
2. tekma pic Matic Čopar Savinja II -7,-9,7,-9 1:3 36:40
12.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 9. krog - Mengeš II : Arrigoni
9. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 3,8,3 3:0 33:14
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -5,-7,-7 0:3 19:33
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni -4,-6,8,-9 1:3 30:41
12.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 9. krog - Mengeš II : Rakek
9. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -2,-2,-2 0:3 6:33
5. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -7,-4,-5 0:3 16:33
1. tekma pic Luka Stražišar Rakek -6,-7,8,7,-9 2:3 44:48
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta 6,7,10 3:0 34:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -5,-10,-7 0:3 22:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin -7,-5,-8 0:3 20:33
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -3,7,-4,10,-4 2:3 34:50
Finalni del, 1. krog pic Blaž Pandev Int -10,7,8,8 3:1 43:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Pertovt Sav -4,-9,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ivo Frank Log 4,5,-7,10 3:1 41:30
12.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 8. krog - Ilirija : Mengeš II
9. tekma pic Borut Kutin Ilirija 3,8,9 3:0 33:20
6. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija 16,6,-9,10 3:1 50:43
2. tekma pic Robert Boldin Ilirija 7,-3,-4,-6 1:3 24:40
12.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 8. krog - Melamin : Mengeš II
7. tekma pic Gregor Vidmar Melamin 6,8,12 3:0 36:26
5. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 9,-7,6,9 3:1 40:35
3. tekma pic Tim Zajec Melamin 12,-4,9,-7,-7 2:3 43:54
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob 10,-10,6,9 3:1 44:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -8,-6,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav -11,-10,-7 0:3 28:36
22.01.2022 2. SNTL 2021/2022, 6. krog - Ptuj : Mengeš II
9. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj -7,-6,-5 0:3 18:33
22.01.2022 2. SNTL 2021/2022, 6. krog - Tempo : Mengeš II
6. tekma pic Tadej Vodušek Tempo -6,-2,-9 0:3 17:33
2. tekma pic Miha Kljajič Tempo -4,-5,-6 0:3 15:33
11.12.2021 2. SNTL 2021/2022, 5. krog - Mengeš II : Savinja II
9. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II 8,6,-10,5 3:1 43:31
5. tekma pic Matic Čopar Savinja II -2,8,-3,-2 1:3 18:41
1. tekma pic Oskar Rosc Savinja II -5,-4,-4 0:3 13:33
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -4,4,6,-12,5 3:2 49:40
Top, 6. krog pic Mark Dimnik Ves -9,-9,-8 0:3 26:33
Top, 5. krog pic Erazem Janc Ljub 9,-9,-5,-1 1:3 26:42
Top, 4. krog pic Uroš Žavbi Arr -10,-5,4,9,9 3:2 48:45
Top, 3. krog pic Aleks Ušaj Vrt 9,-6,-5,-5 1:3 27:42
Top, 2. krog pic Miha Fatur Sav -5,9,13,6 3:1 42:39
Top, 1. krog pic Jure Kraker Muta -4,7,9,9 3:1 37:36
27.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 4. krog - Arrigoni : Mengeš II
6. tekma pic Simon Frank Arrigoni -6,-7,-6 0:3 19:33
2. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -3,-5,-3 0:3 11:33
27.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 4. krog - Rakek : Mengeš II
2. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -4,-9,-6 0:3 19:33
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Matic Čopar Sav -9,6,-8,-8 1:3 36:39
Finalni del, 2. krog pic Lan Koglot Gor 6,6,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 4,4,9 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Titan Sob 10,5,10 3:0 35:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Kramarič K-S 4,4,3 3:0 33:11
13.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 3. krog - Mengeš II : Ilirija
8. tekma pic Robert Boldin Ilirija -6,-4,-5 0:3 15:33
6. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija 6,13,4 3:0 37:23
3. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -7,-9,-7 0:3 23:33
13.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 3. krog - Mengeš II : Melamin
5. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -6,-9,-5 0:3 20:33
1. tekma pic Tim Zajec Melamin -5,-9,7,-11 1:3 36:42
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -9,-1,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta -2,-6,7,9,9 3:2 41:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Teo Šalamon PPR 5,11,9 3:0 35:25
Kvalifikacije, 1. krog pic An Julian Fujs Sob 5,5,7 3:0 33:17
16.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 2. krog - Kema Puconci II : Mengeš II
9. tekma pic Jan Lipič Kema Puconci II -9,-9,-8 0:3 26:33
16.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 2. krog - Sobota : Mengeš II
7. tekma pic Miha Jamšek Sobota -8,-8,-10 0:3 26:34
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves -10,9,-5,-4 1:3 30:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -7,-6,7,10,-6 2:3 42:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,-2,-7 0:3 15:33
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -2,-5,-7 0:3 14:33
Finalni del, 1. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 12,9,-8,7 3:1 44:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav 9,-5,-10,-5 1:3 31:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Janžekovič Mb - ZM 5,6,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Janc Ljub 2,10,-8,5 3:1 42:28
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -9,-5,-8 0:3 22:33
Finalni del, 1. krog pic Bor Klešnik Ves 8,6,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Sven Pucihar Škl 6,5,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 6,8,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koželj Sav 8,7,5 3:0 33:20
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Miha Fatur Sav 7,-9,-8,-7 1:3 35:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Kristian Čerin K-S -10,8,9,16 3:1 50:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 8,-9,-7,8,-7 2:3 45:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves -6,9,8,-6,7 3:2 45:46
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Krka : Mengeš I
8. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 6,7,1 3:0 33:14
4. tekma pic Benjamin Bećirević Krka 10,-9,10,-6,-11 2:3 50:55
1. tekma pic Matic Vertuš Krka 8,9,4 3:0 33:21
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - SU : Mengeš I
7. tekma pic Andraž Zupančič SU -8,-3,-9 0:3 20:33
5. tekma pic Mark Gazvoda SU -5,-15,-6 0:3 26:39
3. tekma pic Maj Murn SU 9,3,8 3:0 33:20
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Mengeš I : Savinja I
1. tekma pic Matic Čopar Savinja I -9,-4,3,-9 1:3 33:36
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš II : Vesna
6. tekma pic Domen Grčar Vesna -8,4,8,9 3:1 41:32
3. tekma pic Peter Zlodej Vesna -3,-9,-7 0:3 19:33
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš II : Savinja
4. tekma pic Dejan Jovanović Savinja 3,-11,-12,-8 1:3 42:41
2. tekma pic Domen Hohnjec Savinja -16,-8,-7 0:3 31:40
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Mengeš II : Krka
5. tekma pic Benjamin Bećirević Krka -3,-7,9,8,10 3:2 44:49
1. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 8,-8,7,-10,12 3:2 54:50
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš I : Škofja Loka
3. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 6,12,6 3:0 36:24
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Savinja II : Mengeš I
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II -5,-9,6,5,4 3:2 47:37
1. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja II 5,10,7 3:0 34:22
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Krka : Mengeš I
8. tekma pic Matic Vertuš Krka 5,-9,9,5 3:1 42:30
4. tekma pic Benjamin Bećirević Krka 3,11,-4,-4,-9 2:3 41:47
1. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 7,7,11 3:0 35:25
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Miha Fatur Sav 7,5,9 3:0 33:21
Top, 6. krog pic Sven Pucihar Škl -4,5,6,6 3:1 37:28
Top, 5. krog pic Maj Murn ŠD SU 9,-7,-5,10,-7 2:3 42:52
Top, 4. krog pic Luka Šantavec Sob 6,9,-4,9 3:1 37:35
Top, 3. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 3,7,9 3:0 33:19
Top, 2. krog pic Benjamin Bećirević Krka 6,-8,7,-5,-8 2:3 43:46
Top, 1. krog pic Andraž Maček Men 11,8,-5,-11,7 3:2 51:50
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Benjamin Bećirević Krka 7,-5,8,-5,-8 2:3 40:48
Finalni del, 2. krog pic Matic Čopar Sav -8,5,-8,12,6 3:2 52:45
Finalni del, 1. krog pic Jure Zlodej Ves 3,8,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav -6,-6,-2 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Leonard Kodek B2 4,8,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Kacin K-S 7,4,9 3:0 33:20
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 10,-9,-6,-4 1:3 31:43
Finalni del, 1. krog pic Tine Ivančič Arr -10,-13,4,5,4 3:2 56:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Zal Šesek Ves -8,-11,11,9,-12 2:3 55:58
Kvalifikacije, 2. krog pic Vito Simič Pušnik Mb - ZM 8,-11,5,3 3:1 44:29
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Dejan Jokič Men 9,-4,-5,-3 1:3 23:42
Finalni del, 1. krog pic Tarik Šaćirović Gor 10,-5,9,-11,8 3:2 50:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Vidmar Krka 6,-7,12,8 3:1 43:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Zlodej Ves -3,-6,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Lesnik Muta 6,7,-6,8 3:1 39:32
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Vesna I : Mengeš II
5. tekma pic Peter Zlodej Vesna I -2,-5,-7 0:3 14:33
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Mengeš II : Krka
3. tekma pic Benjamin Bećirević Krka -5,-9,13,7,12 3:2 54:54
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM -5,5,-9,9,8 3:2 47:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Grčar Ves -9,-5,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log -4,-2,-2 0:3 8:33
Skupaj: 46,86 % 142:161 527:591 10051:10484
Preskoči na orodno vrstico